Робить розминку обсяг згубно позначається на робочому наборі?

Я використовую стартову силу типу розминки для присідання, станова тяга і жими:

2 х 5 х вага бар
1 х 5 х 40% робоча вага
1 х 3 х 60% робочого ваги
1 х 2 х 80% робочого ваги

(Вибачаюся перед іншими програмами, якщо СС успадкував його, це просто, де я вперше побачив його).

Однак я, як правило, круглі присідання і станова тяга до найближчої 5кг, притискає до найближчої 2,5 кг, думаючи, що немає ніякої точної науки підігріви, тільки не перетруждайте себе на робочому наборі.

Так що навіть якщо мій робочий вага виріс лише незначно відрізняється від попередньої тренування, обсяг роботи, виконаної в розминку набори, або об'єм, може різко підскочити з-за квантування з округленням

Достатньо, щоб вплинути на роботи істотно встановити?

+976
Almerica 15 бер. 2013 р., 14:39:32
25 відповідей

Коротка відповідь: так часто, як ви хочете

Художньої гімнастики вправи більше схожі на кардіо вправи, ніж важка атлетика. Вони підвищують вашу гнучкість і витривалість, атлетизм краще виконувати у відношенні вправ. Спритність, покращує серцево-судинну діяльність, також деякі переваги.

Кращі риси художньої гімнастики вправи на кількість повторень і сетів протягом певного терміну. Чим більше повторень, які можна виконати у найкоротші терміни, тим більше витривалість вашого тіла буде будуватися по відношенню до аналогічної діяльності.

Тому що вони кардіо-основі, вони можуть бути виконані як можна частіше. Є багато людей, які виконують підтягування, віджимання, і діпи щодня. Чесно кажучи, якщо ви будете виконувати ці 3 вправи більш часто, ви розвинете сильну верхню частину тіла і ядро.

Художня гімнастика не Навальний вас; однак, вони зроблять ваше тіло більш визначеними і добре тоноване (багато культуристи насправді включити гімнастику у своїх тренінгах).

Так.....капець :)

+962
Troefillners 03 февр. '09 в 4:24

Це може бути будь-яку кількість речей, викликаючи біль і запалення окістя. Зношені/неправильно встановлені взуття, погано запущеній формі, ноги-удар і т. д.

По-перше, я хотів би подивитися на правильну посадку взуття на місцевому та авторитетних працюючий магазин.

Крім того, більшість магазинів у цій категорії повинні мати біговою доріжкою і настройка відео обладнання, яке дозволить вам переглядати ваші запущена форма/удар.Якщо ваша форма є винуватцем, може привести вас до посадки надто важко на ногах або просто в поганому ракурсі, роблячи основну роботу можете допомогти поліпшити. Може бути, ти покидьок-нападник і з носка або середній частині стопи страйк буде служити вам краще.

Поглянемо на цю посилання http://www.active.com/running/articles/shin-splints-101-treatment-and-prevention-tips у число хороших статей.

+961
tufa 11 трав. 2012 р., 15:04:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Хлопець не хоче отримати 6 пакетів ABS або привабливий musclular тіла. Він просто хочу, щоб пролити вагу , щоб вести здоровий, вільним від хвороб життя.

+952
Mrr Heart 27 серп. 2014 р., 13:00:03

Можливо, я зможу допомогти небагато. Цей вид міцність зчеплення може бути досягнуто шляхом зміцнення forarms, зап'ястя, пальці і навчання на отримання більш м'язи, як ви робите зараз для відкриття jar як приклад.

Існує три типи сили хвата:

 1. Тиснути зчеплення зчеплення між пальцями і долонею—тієї, яку ви використовуєте для рукостискання і зминання пивних банок.

 2. Щіпку зчеплення зчеплення між пальцями і великим пальцем. Це може бути далі поділено на окремі пальці + зчеплення пальця.

 3. Зчеплення підтримки є здатність зберігати владу над чим-то на деякий час—думаю, що підтягування або довго і продуктивних походів по магазинах

Навчити зчеплення, існує багато способів зробити це, хворим включати в себе деякі з моїх фаворитів, що б допомогти у вашій ситуації.

 • висіти або підтягуватися з рушником
 • Клавіш віджимання
 • густий тренінг-бар, в тому числі fatgrips або рушник, щоб збільшити діаметр барі або дзвін.
 • защемляет плиту ( просто поставити кілька тарілок разом і підняти їх з великим і вказівним пальцями)
 • фермер несе і станова тяга
 • Я особисто передбачають зростання-відра, де я свою чергу, мої руки по колу, щоб зміцнити зап'ястя
 • іноді я роблю віджимання з мітлами в кожній руці або двома шматочками дерева з великими пальцями вгору.
 • В якийсь момент, Ви будете потребувати, щоб знову відкрити руки. Отримати гумкою, надіньте його на пальці і відкрийте ваші руки як можна ширше. Додати ще гумки по мірі необхідності.

Сподіваюся, що допомагає.

+892
daljeet radio 11 жовт. 2017 р., 23:03:38

Опір смуги є прекрасною альтернативою вільними вагами, якщо у вас мало простору. І на відміну від Ваг, що коштують набагато дорожче і може почаркуватися, опір смуги бувають декількох сортів (прості плоскі гумки зазвичай в фізіотерапії, і пружною-основний зв'язки, як правило, включені до будинку комплекти тренування). Ви можете змінити опір або до подвоєння смуги, або при купівлі декількох опорів.

Для тіла розминку, повільні глибокі присідання, оскільки вони активізують великі групи м'язів (тому вони дуже ефективні для розігрівся швидко) і у вас вже є велика частина ваги вашого тіла, щоб працювати. Якщо ви робите це повільно і не дзвін Ваг, вони можуть бути майже безшумні. Основні вправи хороші з тих же причин; присідання / скручування можна робити без ваги. Якщо ви продовжуєте робити це протягом декількох хвилин, ви можете насправді отримати пристойну кардіо теж.

Люди часто звертають увагу тільки на АБС, але у тебе є м'язи кора, що обернути весь шлях навколо вас (думаю, хрумтить, але повертається на 90 або 180 градусів), хоча робити це ефективно без ваг ви б або треба якось підтримувати себе ноги так, щоб ваш торс-це безкоштовно, або використовувати опір смуги (один кінець під вашу ногу, інший в руку або руки).

Для верхньої частини тіла, якщо ви можете зробити 6-12" (або навіть краще) що-небудь тверде і підтримували під руки, ви можете сидіти на підлозі з витягнутими ногами і використовувати свої руки, щоб підняти своє тіло вгору і вниз. Віджимання є очевидним, але я додам їх тільки для резервування.

Є набагато більше ви можете зробити, це лише декілька, що, з досвіду, я виявив, що дуже корисно для розминки тип тренування, де ви не хочете, щоб зробити багато шуму і/або не вільні ваги.

+752
Sheyne 23 бер. 2011 р., 01:06:30

Відповідь на навчання-це дуже конкретно. Ходити з жилетом вага явно більший стрес, ніж власної ваги, але це буде зробити дуже мало, щоб поліпшити вашу силу. Плюс, якщо ваша сила зростає, то це буде для діяльності близькі до ви робите з жилетом, так що я припускаю, що в основному статичні або повільні рухи. Не було б майже ніякої передачі до практичної діяльності, яка зазвичай потрібно для переміщення та/або більшу швидкість виконання.

Щоб зміцнити ваші зв'язки, ексцентричний навчання, а також пліометричні (турбуватися, якщо ви ніколи не робили будь-які пліометричні роботи, це може бути досить напружений)

+709
Lyapa 15 черв. 2019 р., 05:05:17

Моя відповідь-ні. Спочатку протеїновий коктейль і чекати, поки вона залишає шлунок (мінімум 1 годину). Таким чином, ваш протеїн буде засвоюватися в "вікно можливостей", що означає, що він буде засвоюватися швидше і менше % піде у відходи/жиру. Якщо ви їсте закуску перед цим, він буде у вашому шлунку не менше 2 годин і це знизить швидкість абсорбції свій протеїновий коктейль.

Сподіваюся, що допомагає.

PS: Якщо ви знаходитесь в категорії втрати жиру, біг вранці на голодний шлунок, почекайте годинку і потім легкий сніданок - це кращий спосіб схуднути. Я втратила 25 кг, в минулому році таким чином (плюс підняття тягарів протягом дня і важкої дієти модерації).

Це посилання може вас зацікавити: http://www.thesportjournal.org/article/glycogen-replenishment-after-exhaustive-exercise

+697
Pream 20 груд. 2011 р., 17:48:11

Виходячи з особистого досвіду, це не буде поліпшити зовнішній вигляд вашого ядра багато, але це допоможе стабілізувати ядро (збільшити міцність поперечна черевної м'язи), яка покращує ліфти і загальний баланс.

+689
Monir Hossen 3 січ. 2015 р., 17:12:56

Намагаючись зберегти 80% Макс ЧСС протягом 30 хвилин, ймовірно, буде занадто далеко ви зазвичай не дійде, що якщо ти робиш щось досить інтенсивно. Що сказав, це буде досить важко зробити щось "нездорової", якщо у вас хворе серце, або спробувати на велосипеді занадто довго (2+ години), не побудувавши спочатку витривалість.

Відпочиває і максимальне значення серцевого ритму вважаються скоріше побічним продуктом хорошою кардіо, а не безпосередньо навчалася. Якщо ваш велосипед також має спідометр, замість того, щоб збільшити частоту серцевих скорочень, спробуйте збільшити вашу швидкість або їзда на велосипеді тривалістю трохи кожен раз замість. Як ваше серце стає сильнішою, ви зможете швидше більше часу при тому ж серцевому ритмі.

+663
Martin Matvejev 1 серп. 2016 р., 11:05:45

Це зовсім інша проблема, ніж у твого плеча.

Якщо на вашому лівому стегні, перейшовши, лівому коліні і/або ніг, ймовірно, повернутися всередину небагато, який викликає лівої тазостегнової кістки, щоб кинути трохи попереду.

Будь-який час у вас є сором у стегон і сідниці, це створює дисбаланс в положення тазової кістки. Дисбаланс і нестабільність в стегнах буде викликати інші м'язи стегна, щоб працювати важче, щоб стабілізувати область. Різниця між цією ситуацією і вашої проблеми плече, полягає в тому, що ваше плече має тривалих періодів відпочинку протягом дня, у той час як ваші стегна тільки відпочивати поки ви схильні. Прості щоденні дії є причиною проблеми збережуться, навіть якщо ви знали про це, поки ви тренуєтеся.

Вам слід звернутися до мануального терапевта і попросіть його рентген стегна і покажемо вам, швидше за все, обертання це ваша область тазу. Вони можуть запропонувати план лікування. Навіть якщо ви виберете не повертатися до регулярного коригування для вирішення цієї проблеми, я як і раніше рекомендуємо, що ви йдете на первинний візит. Таким чином, ви можете зрозуміти, що відбувається.

Щоб виправити проблему, вам необхідно розслабити м'язи, які стимулюють обертання в стегнах, і ви можете виявити, що у вас болить в новому місці, що є коренем проблеми. Щоб розслабити м'язи, ви повинні зробити регулярний масаж. Я пропоную раз на тиждень до початку. Переконайтеся, що ви знайти масажиста, який робить глибоку роботу тканин, і не уникнути передній області стегна і сідниці. Це де ви будете потребувати в самій роботі, а деякі ЛМТ-це, як правило, працюють руки, ноги й спини, яка не слугуватиме вам потрібно.

Можливо також, що існує корінь проблеми, вірніше, що ви сильно віддають одну ногу до того, що ваші звички дозволили м'язів у певній галузі, щоб скоротити і м'язів в іншому районі, щоб подовжити.

Додано через редагування... Як для вправи для зміцнення кульшових...не знаючи точного корінь проблеми, я не можу дати конкретні вправи, які принесуть користь вашій конкретній проблемі. Я б сказав, що будь-які вправи, які працюють ваші квадрицепси, сідниці, підколінні сухожилля, м'язи живота і попереку, буде Вам корисна, якщо робити з легким вагою в наборах 20 або більше супроводжуються великою кількістю розтягування. Ці вправи можуть включати, але не обмежуються присідання, станова, випади, затерплі ноги станова, гіпертонії, і хрумтить.

+620
Jade Wang 24 трав. 2014 р., 08:44:17

Теоретично він не має надто великого значення. Проблема в тому, що з'ївши, наприклад, фрукти замість протеїнового коктейлю може привести до різної реакції від вашого тіла. Мені сказали, що мій тренер, який культивується харчовими продуктами, чи то фрукти, м'ясо або інші речі, мають менше поживних речовин, ніж продукти харчування, так як їх можна вирощувати на різних ґрунтах і водних культур або що-небудь інше. Інший аспект полягає в тому, що коли, наприклад, їсте м'ясо, ваш організм потребує, щоб перетравити м'ясо, яке займає більше часу, і Ваше тіло отримає необхідний білок пізніше. Пити протеїнові добавки в більшості випадків в результаті більш швидкого всмоктування організмом, так як вам не потрібно переварювати незбиране коров'яче, перш ніж потрапити в білок. Те ж саме стосується бананів і цукру.

Знову ж таки, це те, що я дізнався від мого тренера. Ви їсте звичайні продукти з потрібними вуглеводів і білка. Використання добавки до або після тренування, для зміцнення, захисту або відновлення м'язів. Тому поєднання цих двох, що краще для навчання.

+558
jack sparrow 14 серп. 2016 р., 12:02:06

У мене фітнес-інструмент, який є щось середнє між штангою і гантелями. Я не знаю, як це називається.

Це бар, що знаходиться 60см (24 дюймів) в довжину і повинен тримати сталевої пластини або пластин, щоб додати ваги. Вона повинна бути проведена 'дві руки', але занадто коротке, щоб бути названою 'штанга'.

Як це називається?

+526
samiz 27 груд. 2011 р., 10:35:36

РІЗНОМАНІТНІСТЬ-ЦЕ СПЕЦІЯ ЖИТТЯ. Спробуйте будь-яку діяльність, яка звучить весело. Якщо ви любите його, продовжуйте робити це. Особисто мені подобається, щоб включити біг, плавання, їзда на велосипеді, баскетбол і ваги в моїй щотижневої рутини, тому що всі вони приємним для мене.

Я пішов від кажучи: "мені треба бігати/плавати/тренажерний зал", і замість того, щоб просто піти і зробити те, що здається, як весело в цей час. Ви навіть можете купити скакалка для швидкої тренування.

Якщо ви хочете отримати трохи затонувати, додати в бурпи випадковим чином (через кожні .5 миль під час бігу, В-між стрибки через скакалку). Це дасть величезну перевагу в плані проживання.

+524
volf 6 черв. 2010 р., 02:53:16

Працює не погано для колін, але працює в поганій формі, звичайно, може бути. Як змужнілого чоловіка, ви повинні тренуватися як змужнілого людини. Неважливо, якого віку чи статі, ви не тільки фактори, які можуть змінити спосіб ви ж такі речі, як травми, хвороби, інвалідності і т. д. (Теж мети). Я одного разу читав статтю, Що говорить про те, скільки чоловік має працювати, і експерт в тому, що у статті висловлено думку, що людина повинна працювати так довго, як вони можуть підтримувати темп 8 хвилин км (7,5 миль). Детальніше про це —> https://breakingmuscle.com/fitness/the-8-minute-mile-standard

В цілому, біг на довгі дистанції не рекомендується, якщо у вас є конкретна мета в цьому. Хороший ВИИТ програмі спринту (десь від 10-30 хвилин) більш вигідно для серцево-судинної витривалості, і прогулянки (від 30 хвилин і вище) простіше на коліна і організму в цілому. Довгі дистанції біг просто бере негативи як біг і ходьба (фізично важка і трудомістка, відповідно).

Як містер Купер, я б теж прихильник високоінтенсивних тренувань. Я б порадив робити це 2-3 рази в тиждень і тримати його до 30 хвилин. Роблять інтервали бігу з біг або ходьбу у відмінний спосіб, щоб наростити м'язи і витривалість, необхідну, щоб йти на вже бігає. Якщо беруть участь у бігу на довгі дистанції-це ваша мета, однак, я б порадив робити один спринт-орієнтованих ВИИТ рутини і один довгий пробіг на тиждень. Занадто часто, занадто швидко і занадто багато бігу стане причиною колінами зношуються напевно, навіть якщо ви робите все в належний вигляд.

Єдина небезпека в ВИИТ робити більше, ніж ваше тіло може впоратися. Якщо у вас є серце/проблеми з легенями, бути дуже обережним, але спробуйте побудувати те, що ви можете незалежно. Якщо ви відчуваєте, що ваше серце збирається вистрибнути з грудей, сповільнити або зробити перерву. Чим більше ви робите, тим краще ви будете розуміти свою межу і як краще підштовхнути себе за ці межі (без шкоди собі).

+457
Dmitry 8908 15 лип. 2015 р., 00:45:48

Я б порекомендував хорошу кардіо поряд з іншими рекомендаціями, які були зроблені. Я вважаю, що просидівши весь день (як я теж розробник) моє тіло дуже добре реагує на потрапляння крові, що протікає через нього і стає пульс. Це не тільки допоможе очистити мій розум, але це дає мені витривалість сидить весь час протягом всієї моєї робочого тижня.

Розтяжка теж важлива, щоб зменшити ймовірність отримання травм від повторюваних рухів. Ви можете зробити багато з цих прямо на вашому столі для зброї/руки/пальці. Виконувати інші розтяжка в тренажерному залі для спини, шиї і ніг.

+456
Alexeenkova 5 лип. 2019 р., 12:44:35

Ви знайдете, що є багато шляхів до однієї мети. Обидва цих вибрати схожі, але трохи різні шляхи до мети 100 віджимань. Альтернативний план ОПЦ почати з меншого обсягу на перший, щоб допомогти вам пристосуватися до нього.

Я хотів би використовувати Alterantive100Pushups.com якщо я не звик працювати руками і грудьми, або звання Новачок. Я міг би використовувати HundredPushups.com якщо я акліматизувався вже робить обсяг роботи.

Якщо ви не впевнені, просто запитайте себе, якщо прогресія дає вам ніяких побоювань щодо того, щоб закінчити.

+398
gammarayburst 22 трав. 2010 р., 12:26:39

Я бачив купу варіацій запитання, але не знайшов ту, що відповіли на моє запитання. Я розумію, чому тільки один набір станова з-за присідання. Моє питання-чому вагу на становий так низько? Я працювала до 425lb 1ПМ на мій мертвий ліфт і тепер вона мені починає на 190 фунтів Х5 першого тижня і на 12 тижні, я навіть не 5RM. Тепер я люблю станову тягу і хочу зберегти 425 1ПМ, але не думаю, що я зможу з допомогою цієї програми.

Але я відволікся. На моє питання чому таке падіння ваги дл?

+367
BassGuitarPanda 30 трав. 2010 р., 09:28:43

Ви можете робити присідання гоблет (https://www.youtube.com/watch?v=0WrvQ2LEyGw), поки ваші лопатки досить стійка.

+322
Keith Horowitz Keith A Horowit 13 трав. 2019 р., 09:04:07

Ці співвідношення не змінюються в залежності від тривалості, зміна коефіцієнтів залежно від інтенсивності тренування. При низькій інтенсивності вправ, ви можете отримати майже всю свою енергію з жиру, але кількість енергії, яка може бути вироблено жиру обмежена, так що в міру збільшення інтенсивності, ви повинні почати спалювати більше вуглеводів, і, отже, співвідношення вуглеводів, жирів збільшиться.

Це може допомогти думати жирового обміну в печі, що є дуже ефективним, але не можуть загасити багато тепла; якщо вам потрібно, щоб зробити будинок тепліше, вам може знадобитися, щоб увімкнути електричний обігрівач (метаболізм вуглеводів) для отримання додаткового тепла.

Це кілька пов'язаних з тривалістю так довго-тривалість заходів, як правило, з меншою інтенсивністю, ніж короткострокових подій, і тому більше залежить від жиру як джерела енергії.

+301
Mistermatt 10 квіт. 2018 р., 23:03:25

Фон

Мої плечі вже дещо надолужити, порівняно з рештою частиною мого тулуба, і я налаштувалася на більш накладні преси, щоб мій комплекс вправ, спрямованих на визначення плечах більше.

Однак, мені потрібно якийсь натхнення для ізоляції плече вправи.

Питання

Які вправи ізоляції, що буде сприяти вибудовуванню більш широкі плечі?

Мій власний розум йде прямо до передні/бічні/задні дельтоиды, але я виразно відчуваю, що є й інші м'язи, які допомагають побудувати певними плечима. Якщо це так, які м'язи буде, що буде, і як би я орієнтуватися на них?

+288
ehze 19 черв. 2015 р., 15:41:41

Якщо ваш бюджет дозволяє, то підйом оч 1000 подвійної дії Сміт клітина - це універсальний і безпечний спосіб зробити вільний вага вправи. Він приймає олімпійського розміру і ви хочете лавці, щоб піти з ним.

Мені подобається тренажер жим 5.1. Крім того, в комплект тренажери bowflex SelectTech 1090 гантель (ті, які йдуть від 10 до 90 фунтів) є хорошим способом, щоб додати гантелі, не займаючи багато місця, хоча вони трохи більш незручно використовувати звичайні гантелі.

За деякими гідної якості, але трохи менш дороге обладнання, перевірте суцільної лінії тіла (тобто, сушарка для потужності і ваги устаткування).

+262
ThatPervertGuy 31 бер. 2018 р., 19:06:19

Там досить багато, що може бути трохи шкереберть, я настійно рекомендую працювати через:

http://www.mobilitywod.com/2011/05/episode-253365-knee-pain-case-study.html

і

http://www.mobilitywod.com/2011/09/episode-318365-knee-pain-on-stairs-or-hills.html

Я підозрюю, що ви зможете самостійно діагностувати, використовуючи ці посади.

+255
Biggsy 27 жовт. 2013 р., 20:21:53

У мене стукати колінах, особливо в лівому коліні, а іноді і в правій теж, але не сильно. Я перевірив вони сказали, що це нічого, але це незручно. Мені не подобається відчуття при присіданні і коли я підійшла, коліно просто ство назад на своє місце в районі колінної чашечки. Я боюся, що це виллється в щось погане. Є вправа для зміцнення колін і зупинити цей жахливий звук?

+153
user212238 9 лист. 2010 р., 14:35:46

Є кілька речей, щоб розглянути. Перше-це, де ви знаходитесь на міцність спектру. Новачок робить "5х5", хоча, ймовірно, не найкраща ідея в світі, не так шкідливі, як просунутий спортсмен робить "5х5". Чим сильніше ви отримаєте, тим більше шкоди ви можете зробити для себе і, як наслідок, тим більше часу потрібно, щоб залікувати.

Але навіть в самому популярному або 5х5 початківців програма, станова тяга обмежуються 1х5:

Ці набори і повторень ви робите на всі вправи, крім тяги. Станова тяга-це тільки один набір з п'яти повторень (1×5) тому що робити більше було бити вас.

Але навіть коли він ставиться до своєї програми, як за 1х5 станова тяга, а то як Madcow (Білл Старр змінено) 5х5 написано "5х5" для тяги, це фактично те ж саме: ви не нарощує через 4 прогріву встановлює на свій 5 ПМ.

Деякі реалії, які необхідно враховувати:

 • Хто-небудь з великим 5 ПМ (5RM) ніколи, і не довго, якщо вони роблять, ходьби і стійки на їх вага 5RM і їхати в місто за 5 комплектів. Якщо вони це зроблять, вони, швидше за все, не так вже і сильні, це не зовсім їх 5RM, або збираєтеся зробити найближчим часом хворіти. Пам'ятайте, 5RM означає немає ніякого способу, ви могли б зробити 6-й.

 • Деякі програми (наприклад, СЛ 5х5) не включають в себе розминку встановлює у своїх реп, який є, чому ви бачите 1х5.

 • Деякі програми включають в себе розминку (врізання) встановлює, який є, чому ви бачите 5х5.

Ви не вказали свою вагу, але якщо ви тягнете 325 5RM ви повинні побачити, де ви знаходитесь на міцність спектру. Розглянемо сідло з твердою програмою (Я великий прихильник Білла Старра / Madcow, але є інші) до просунутого рівня, якщо це, де ви на чолі.

+120
Mic Channel 3 груд. 2015 р., 22:43:23

Я б настійно рекомендуємо перевірити "повне керівництво по очищенню Вібрам п'ять пальців" на birthdayshoes.com

Я особисто можу засвідчити успіх щоденні обтирання ніг з маслом чайного дерева, і замочувати взуття в тазику з кількома антибактеріальними зубів таблеток (по 2 в кожному взуття для маленького басейну, ще для чогось більшого). Насправді огидно смерділи, замочування може бути виправдане. Добре промити, потім переконайтеся, що взуття повністю висохнути, перш ніж носити їх знову. Начинка їх з паперовим рушником, щоб вологу, а потім покласти їх в передній частині отвори в нижній частині холодильника працює добре висохнути менш ніж за день. Я не знаю, якщо звичайний протез таблетки працювати так само, але універсальні антибактеріальні таблетки, здається, зробити трюк. Плюс вони залишають свої туфлі пахнути м'ятної свіжістю. Я впевнений, що вони також м'ятний смак, якщо ти так хочеш спробувати.

Мій досвід приходить в основному з пральною Barefoots Меррелл, але я намагався зубів таблеток на VFFs і це, здається, працюють однаково добре. При обертанні між 2 парами взуття і після схуднення чай Олія, дерево, взуття, як правило, залишаються в межах допустимого спектру запахів протягом 3-4 тижнів, далі необхідно знову мочили.

+21
Tibet Tours Travel Agency 29 квіт. 2015 р., 15:53:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil