Чому мої пастки не росте?

План тренування: http://teenbodybuilding.com/hagy3.htm

Тому я, слідуючи керівництву, встановлених за вищевказаною адресою. Я помітив дуже незначні доходи в розмірах, і я насправді думаю, що зростання-це просто набряк, викликаний моїм креатин.

Я іду керівництво і я теж чекаю 2 хвилини до початку нового набору (про це йдеться в графіку, розміщеному тут деякий час тому)

Я знизавши до 315 фунтів. Я використовую лямки, щоб допомогти тримати вагу.

Так що я можу зробити, щоб мої пастки рости?

Примітка: Я просто зрозумів, що посилання для будівлі тіла підлітків. Не впевнений, якщо це робить відмінностей.

Тренування:

Для Дельтовидних:

 - Розминка з 1 комплектом легкі гантелі преси
 - 3 комплекти гантелей плече тисне на 8-6-6(військовій пресі про кожну другу тиждень).
 - 3 комплекти передніх бічних підйомів на 8-6-6
 - 3 комплекти бічних піднімає на 8-6-6
 - 3 комплекти задніх бічних на 8-6-6

Для Пастки:

 - Розминка з легким пару гантелей (не занадто світлий)
 - 4 комплекти вперед знизує плечима в 10-8-8
 - 4 комплекти зворотного знизує плечима на 12-10-8 (доведеться йти легше на тезах, поки ви не отримаєте повісити його).
 - Вигоряння з як багато повторень, як ви можете зробити з половиною кілограмів ви на 8 повторень для зворотного знизує плечима.
+779
user37339 19 лют. 2019 р., 08:57:53
39 відповідей

Так, люди використовують цю взуття: http://blogs.militarytimes.com/pt365/2013/06/11/review-hoka-one-ones-stinson-trail-shoes-look-like-clown-shoes-but-laugh-at-punishing-terrain/

Сара Девідсон побіг Лорел Хайлендс 70-Мілер в них.

Загалом, вона бігала близько 400 миль в них і вони починають мати потребу в заміні. Таким чином, вони не зробили його до 800 миль, заявлених виробником.

+973
toria 03 февр. '09 в 4:24

Це гарне питання, на яке відповіді часто розрізняє прогресування та / або можливих травм.
З мого власного досвіду, за роки я навчився не збільшувати вагу, якщо я не в змозі зробити, залежно від задіяної м'язової групі, принаймні, 8-10 повторень.
Це стало правилом моєї тренування і засоби захисту від травм протягом багатьох років.

+941
evanlew 22 лют. 2012 р., 12:41:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я думаю, що це може бути не по темі, для F&Н. чи розглядали ви бачити доброзичливе дільничного терапевта? Почуття провини за не працювати 1-2 дні в тиждень межує з розладом ІМХО.

Якщо ви наполягаєте на дачу в примусовому порядку, я думаю, йоги, світло Тай-Чі або щось подібне на цих вихідних може бути добре для вас, поки не боляче ваш реституції теж погано?

+896
OOV 26 трав. 2014 р., 10:39:07

Справжній відповідь може бути надана тільки у вас лікаря, але я можу дати вам деякі речі, щоб розглянути і вивчити заздалегідь. Зробити деякі дослідження, і серйозної розмови з вашим лікарем.

Ви, можливо, вже відчуває інсулінорезистентності. Це означає, що ваші артерії зазвичай гаситься з жировими відкладеннями, які є обов'язковими до стін і залишиться там. Як ці стіни зробити клеєного, гладкі м'язи навколо вашій системі кровообігу звужуються, збільшується кров'яний тиск.

Той факт, що ваш батько вже має тип 2, та що ви вже надмірна вага піддається думки, що ви перебуваєте в будинку з звичаями і звичками, які йдуть в розріз зі здоров'ям.

Я дуже рекомендую подивитися добре зроблені документальні фільми про їжу в західному світі. Сумна реальність така, що середньостатистичний американець дуже відірвані від того, що вони повинні їсти. Вам швидше за все потрібно повністю змінити те, як ви дивитеся на їжу, ваше тіло і здоров'я.

Це необов'язково небудь. Ви або зробити час і зусилля, щоб бути здоровим, або ви будете витрачати час і сили боротьбі з хворобою, складових метаболічний синдром.

Моя порада:

 1. Поговоріть з вашим лікарем. Існують реальні побоювання з приводу швидкої втрати ваги, так що ви хочете контролювати. Плюс, ви будете любити, маючи точні дані, що показують, скільки прогрес ви зробили.

 2. Зосередитися на харчування за все інше. Це надзвичайно важко, щоб спалити кілька сотень калорій, але це набагато простіше не з'їсти їх в першу чергу.

 3. Почати ходити кожен день по 30 хвилин. Більше, ніж сама вправа, візьміть в звичку досить турботи про своє здоров'я, що ви віддаєте перевагу. Не короткий змінити себе. Майже кожен дуже успішна людина в світі ставить фізичне здоров'я з найвищим пріоритетом, тому що без цього ви не можете зробити багато чого іншого.

 4. Пам'ятайте, що потрібен час, щоб отримати жир, і це займе деякий час, щоб отримати тонкий. Використовувати хороший план, залишитися на ньому, і є віра в план.

 5. Повернутися сюди і задати якісь питання, що цікавлять вас, ми будемо раді вам допомогти.

+895
Shater Avertse 28 лют. 2019 р., 03:29:35

chirunning.com так каже:

Наступний крок, після того, як ви навчилися рівні вашого тазу, навчитися рухатися, що рівень тазу, як ви ходити і бігати. Це відбувається, дозволяючи таз повернути в бік перепади задню ногу. Це обертання має вирішальне значення для запобігання травм і підвищення ефективності. Вирішуючи всю нижню частину тіла, щоб обертатися навколо вертикальної осі, ви можете отримати від 1 до 4 дюймів з кожним кроком. Будь-яку суму, яку ваш таз повертається разом з ногою, як він гойдається за вами буде додати кілька сантиметрів до вашої крок і полегшити обсяг роботи, виконаної в тазостегновому суглобі. Більше крок назад (без п'яти вражає те, що приходить з overstriding) можуть зменшити вплив на коліна, стегна і нижньої частини спини. Крім того, повертаючи таз навколо вертикальної осі дозволяє задіяти дуже потужний набір м'язів кора глибоко в черевній порожнині - клубово-поперекової. Ця велика м'яз подовжується на задній частині вашого кроку. Потім, як ваша нога відривається від Землі, він, природно, відсахується від своєї розтягнутій позиції, яка повертає ногу у фазі підтримки вашого кроку без залучення ваших чотириголового м'яза.

... Я пішов на один крок далі і сказати, бігунів уявити, що їх ноги починають на цьому етапі етапі (Т12/Л1). Якщо вся нижня частина тіла обертається з цього моменту, у той час як верхня частина тіла залишається "фіксований" ваш біг буде набагато ефективніше і легше на вашому тілі. З іншого боку, якщо ваш таз не рухається, коли ви ходите чи бігаєте, це означає, що всі маятниковий рух ноги відбувається у вашому кульшових суглобів. З плином часу це може створити надмірний травми в області стегна, таких як бурсит кульшового суглоба, задньої поверхні стегна тягне, це група запалення і гіпер-розширення згиначі стегна, особливо при спробі втекти або йти швидше З більше качати ноги.

З деяких успіхів це здається природним для мене, з іншим (наприклад, біг на підйомах) це не так. Я завжди уникав скручують руху в поперековому відділі хребта, але недавно навчився робити це правильно (з допомогою м'язів стегон) протягом 3-перетворюється на ковзанку. Я хочу з'ясувати, в якій іншій діяльності я повинен використовувати ці нововиявленими м'язів.

+864
user2495402 24 бер. 2018 р., 01:55:25

Все про калорії проти калорій, я пропоную знову відслідковувати споживання калорій і переконайтеся, що ви їсте менше, ніж потрібно по 500 або близько того калорій. Інші протоколи, які допомогли мені схуднути в минулому, періодичне голодування і постив кардіо, сподіваюся, що допомагає.

+836
AnormalGuy 12 січ. 2017 р., 17:50:20

Біг, плавання, їзда на велосипеді-це прекрасно, це те, що мій лікар сказав мені. Проблема в тому, якщо у вас короткозорість, ваша сітківка тонше, і тому він може від'єднати.

+775
Vikas Verma 30 квіт. 2012 р., 20:21:36

Отже, ви хочете знати, як сильний ви повинні бути? Я думаю, що не має значення вік, зріст, вага, досвід... все буде по іншому немає ніяких стандартів для порівняння, а ще краще ніякої реальної причини, щоб якщо ви хочете, щоб конкурувати. Взагалі я вважаю, що поки ти здоровий і ти сильніший, ніж ви були в останній раз ти підняв (в певній мірі), що саме по собі досить сильний.

Тим не менш, я знайшов цей сайт, коли я шукав сила стандартів, які я не можу засвідчити: в силу стандартів.

Я думаю на цьому сайті ви зможете лавка навколо 125фунта? (1ПМ)

+757
Tithonium 25 серп. 2017 р., 23:02:22

Я завзятий бігун. Кілька років тому я взявся за присідання як частина мого полку. Я можу сказати вам, що це абсолютно зруйнувати вашу поточну здатність, хоча в довгостроковій перспективі це насправді досить корисно для профілактики травм і позитивно позначається на короткій дистанції, і закінчується не впливають на далекі відстані вміння все, що багато.

+752
Josh Vincent 18 бер. 2018 р., 01:35:32

Я не думаю, що це важливо, найбільш важливим аспектом є те, що переконавшись, що ви насправді здатні вписатися в ваші тренування, що ти робиш! Як вже писали вище, може просто розглянути можливість відновлення між тренуваннями. Але крім цього, зберегти хорошу роботу!

+720
wodnikova 9 серп. 2019 р., 13:20:46

я тренувався дуже важко вже близько року. я їжджу на самокат приблизно 3 рази в тиждень я треную кожну групу м'язів в тренажерному залі і займатися 4 рази в тиждень. я їм достатньо здоровим. у мене 12 тижнів до мого весілля. який найшвидший спосіб, щоб отримати 6 пакет?

+718
queitstorm 11 бер. 2013 р., 17:40:20

По-перше, це не скільки калорій, який визначає, якщо ви їсте занадто багато або занадто мало. Це баланс між вашим depenses і ваші доходи.

Щоб набрати вагу (і м'язи): доходи > depenses Втрачати вагу (і м'язи): depenses > доходів.

Уникайте брати занадто багато жиру, обов'язково мають доходи близько 200kcal (200 фунтів рису) більш depenses. Якщо ви тупцювати на місці, можна з'їсти трохи більше. Не будьте як всі відео на стероїдах, якщо ви їсте занадто багато і занадто швидко, ви берете сало (і чим більше ти товстієш, тим легше це прийняти. Хороший прогрес становить близько 2кг/міс починаючи. Тому фунт/2 тижні-це добре, якщо регулярно.

У вашому випадку, проблема може бути в тому, що ви їсте тільки один раз в день. Кількість величезна, тому у твоїх батьків є "нормальна реакція. Якщо ви могли б розділити в один прийом їжі можна з'їсти більше, перш ніж заповнити повний. Спробуйте заздалегідь приготувати ваші страви, наприклад приготувати на вечерю на вечерю + обід.

Інші варіанти, якщо ви не можете розбити їжу : 1. зменшити depenses, запустивши менше, наприклад. 2. харчуватися легко взяти: фрукти, горіхи, мигдаль..

Вибачте за мовний, я не носій англійської мови. Сподіваюся, я відповів на ваші питання :D

+713
DikiyF 28 лют. 2015 р., 11:41:12

ІМО, якщо ви починаєте простим і намагатися не перестаратися, це не повинно викликати проблему. Якщо ваші руки або ноги починають хворіти, скоротити кількість повторень і швидкість перекручування тільки 1 важка куля, поки ви нарощуєте сили.

Просто пам'ятайте, що світло-вага численні повторення вправи це добре тільки для нарощування м'язової маси у цих централізованих місцях. Переконайтеся, що ви також працювати на інші групи м'язів, щоб збалансувати речі.

До речі, я регулярно жонглювати м'ячами 1 кг; близько 5 хвилин @ двічі/тричі на тиждень.

+698
Brock Turk 13 черв. 2011 р., 14:31:02

Моє основне речення-це слухати свій організм, не перестаратися в перший час. Тренування на тиждень або два, щоб отримати ваше тіло назад в рутину перед початком удару він тяжко.

+630
Qjimbo 5 черв. 2012 р., 14:23:44

Я завжди ображають вказівний палець моєї правої ноги, коли роблю довгостроковій перспективі, ніготь чорний і дуже густий. Минулого заїзд я застосував трохи вазеліну, він був краще, але все одно індекс носок постраждати. Як я можу захистити краще, що носок. Я купив нову взуття на розмір більше. Мій довгостроковій перспективі є для 18-20к

Я побачив Антона Krupicka, щоб взяти щось з його ніг, коли він втік з Кіліан Джорнет (квест Kilians')

+612
Kritika Gupta 18 лют. 2011 р., 13:52:59

Форма тіла має багато спільного з нею. У мене дуже довгі ноги і короткі руки, тому буде потрібно величезна кількість кута для мене, щоб мати можливість доторкнутися пальцями (що я можу). Моя 80-річна бабуся завжди могла (і може досі), але у неї ноги дуже короткі в порівнянні з її руки... вона може зробити це без розтягування все що завгодно, а для мене я роблю величезну кількість розтягування і навіть не в змозі досягти! :-)

+600
Ganesh RJ 8 серп. 2018 р., 20:25:07

Ваші м'язи потрібно час, щоб відновитися. Thats, чому ви не працюєте на руки кожен день, наприклад.
Пн = зброю
Вт = ноги
СР = назад
і т. д.Однак, розтяжка і легкі вправи можуть реально допомогти біль і скутість.

Правда про розтяжці
Значення І Небезпеки Розтягування

Я б сказав, що це не гарна ідея, щоб робити важкі тренування поспіль на одну і ту ж м'язову групу.

іноді, коли ви починаєте нову тренування як кардіо рутини ваші м'язи можуть хворіти, оскільки вони не працювали. У цьому випадку я б сказав, що це було б просто чудово (з модерацією).

У будь-якому випадку вам потрібно, щоб дозволити м'язам відновитися належним чином, а це гарна ідея, щоб змінити свій розпорядок дня-в-день або ступінчастого графіка.

У будь-якому випадку, виснаження може пошкодити ваші результати.

+598
Chris Hills 15 січ. 2019 р., 13:17:22

Я б, напевно, уникнути вага вправи для ніг в той час як марафон. Ваше тіло буде перебувати під досить стресу від таких дистанціях, особливо якщо ви вже тренуються 5-6 днів на тиждень. Марафон і тренування для одного зміцнять ваші ноги просто відмінно.

Я б теж обережно, щоб переконатися, що біль є м'язи, а не кістки чи суглоба пов'язані.

Переконайтеся, що ви отримуєте достатній відпочинок (сон і час від ваших ніг). Це не рідкість, щоб прийняти протизапальну як Док або таблетку під час або після довго працює, але будьте обережні, роблячи це за звичкою.

+593
Hrishikesh Barman 28 бер. 2015 р., 01:13:57

Цілком можливо. Але сон не може викликати зайву вагу. Це підвищений апетит, із-за гормональних змін, через нестачу сну, що призведе до збільшення ваги. Ви помітили такі зміни апетиту?

Є кілька способів, ви можете набрати вагу: - Є більше кіло-джоулях тоді ви спалили за допомогою вправ і метаболізм - Наявність зайвої утримання води (наприклад, із-причиною є дефіцит білка) - Пити зайву воду перед зважуванням себе - Вагітність

Ймовірно, ваш вага знаходиться у воді, якщо ваш апетит збільшився.

Якщо ви продовжуєте набирати вагу без всяких пояснень, відвідати лікаря.

+499
Eie Eie 1 лист. 2010 р., 20:15:38

Я хочу спланувати новий спосіб життя. Моя мета-схуднути і оздоровитися. Я думаю, що це час для мене, щоб зробити деякі самостійно-прогрес. Є все, що я повинен пам'ятати знати, перш ніж я почну? Що стосується метаболізму і тип тіла, я ендоморф. Будь ласка, запропонуйте DOS і не TS для мене.

Я знаю, що ви (може бути, деякі з них) не дієтологи і дієтологи, але будь-рада буде прийнята з вдячністю.

+425
PfhorSlayer 16 груд. 2011 р., 05:54:53

Вибери мета

Чому ви хочете підняти? Щоб добре виглядати, бути здоровим, щоб поліпшити спортивні показники, щоб виграти конкурс з бодібілдингу, щоб кинути виклик собі? Ваші цілі визначають вид підйомно-ви хочете, щоб зосередитися. Я припущу, що вам потрібен простий поєднання здоров'я, фітнесу і виглядає добре.

Початківців Пауерліфтинг

Будь-яка програма новачка повинна бути достатньо простою і зосередитися на весь організм ліфти. Це означає, що ви будете використовувати вільні ваги (штанги, гантелі, гирі), щоб зробити суміш (на противагу ізоляції) рухів. Ці підйоми включають присідання, станова тяга, жим лежачи, підтягувань і підтягувань, над головою і жимів лежачи, очищає, вириває, діпи, і рядків. Програм, тренажерні зали і тренерів, які уникають цих вправ може бути не кращим рішенням.

Ресурси

Stumptuous - це солідний ресурс для людей, особливо жінок, новий у важкій атлетиці. Однак, наскільки я знаю, вони легкі за конкретними програмами.

Для того, отримати копію стартову силу (у вікі є хороший огляд і короткий посібник; у книзі є повне опис програми, в тому числі відмінна інструкція на підйомниках) і почати підйом. Спочатку легше. Після через місяць або близько того, знайти тренера або тренажерний зал, що робить ці ліфти (тренажерний зал кроссфіт зазвичай хороша ставка) і попросіть їх перевірити вашу форму і в приватних уроках.

+389
Sergey K 9 лют. 2010 р., 13:49:56

Ви повинні робити вправи дуже повільно. І дуже швидко. І зовсім статичне. І абсолютно нормально. Ви також повинні використовувати обидві важкі ваги і легкі ваги, і всі між ними.

Справа в тому, що ви повинні кинути виклик ваші м'язи в різні способи, Якщо ви хочете бачити прогрес.

Якщо ви робите це кожен раз однаково, тоді ваші м'язи будуть вчитися, щоб отримати дійсно хороший в цій вправі, вони не повинні отримувати більше або сильніше, щоб зробити це. Вони просто вам більш ефективно робити це.

+378
Rohit Varshney 26 лип. 2019 р., 07:02:50

Я думаю, що Іво описав відсутність відомих фізичних благо у своїй відповіді на попереднє питання (і вище, у своїх коментарях): я повинен розтягуватися після тренування? і здебільшого я згоден.

і від того, що я читав статична/динамічна розтяжка не поліпшити або нашкодити організму, якщо все це можна розглядати як частину звичайної тренування. Моя типова тренування складається з 5 хвилин розминки (Стрибки на скакалці, Стрибки і т. д.) і 5 хвилин розтяжки (у тому числі йога речі) - і я виявив, що, щоб бути досить вистачає, щоб зігріти моє тіло і морально підготувати для мене тренування.

Так що моя думка - я думаю, він готує подумки, даючи вам час, щоб думати про тренування і що ви намагаєтеся зробити, і час, щоб пристосуватися тіло до руху збиралася зробити. Зробити розтяжку ставлення до тренування (не робіть статичну розтяжку, Якщо ви збираєтеся зайнятися кікбоксингом і не зациклюйтеся на руках, якщо це важкий день ніг).

+326
Gavyn Rogers 2 груд. 2011 р., 21:38:09

Я йду на свято, де не буде ніякого обладнання, щоб тренуватися, без добавок, ліфт нікуди". Я поїду на два тижні. Ні, я не в тюрмі.

Я хотів би зробити щось, крім їжі "здоровий" і працює (там зазвичай буде час і простір для цього), щоб підтримувати себе у формі і не втратити м'язи.

Що я можу зробити, щоб хоча б уникнути завоювання і відступає мій прогрес, я дуже далеко від моєї звичайної рутини?

+287
user9907 22 бер. 2014 р., 15:31:49

Я ходжу в тренажерний зал вранці (1 година) і працювати у вечірній час (<1 години). Мої цілі набирають м'язової маси, збільшення розміру і припасування. Так як біг і вага є важливими компонентами будь-якого фітнес-режиму, я не хочу позбутися від них.

Моє розклад тренажерний зал -

Груди, спина, біцепс, трицепс, плечі, ноги (1 м'язові групи кожен день, 6 днів в тиждень). 

Мій графік бігу -

Основні працює дрилі і розминка, біг 2,5 км за 12 хв, вертикальні стрибки і після бігу тягнеться (однаковий кожен день).

Моя висота 181.5 КМВ; Вага - 73 кг/160 фунтів.

 • Мій працює звичка впливає на мої м'язи?
 • Я повинен змінити мій графік для досягнення ефективних результатів?

Будь рада вітається. Спасибі заздалегідь.

+275
Archan Joshi 1 вер. 2013 р., 23:30:41

На сьогоднішній день немає доказів того, що участь у марафоні-це шкідливо для дітей.

Скандинавський дослідник Бенгт Салтин, знайдений в 1995 році дослідження, що активний кенійські школярі охоплено в середньому 8–12К [~5-8 км в день. Це в тиждень в цілому 35-50 миль.


Вільям Робертс, д. м. н., медичний радник по дві марафоні міст, провела кілька досліджень на молодих марафонців, самостійно обрана група молодих пробіг бігунів, і прийшов до такого ж висновку. "Діти і пробіг в основному змушує нас нервувати", - говорить Робертс, - "але з усього, що я знайшов, немає ніякої шкоди; вони не постраждав. Якщо це їх вибір, продовжувати робити це".


Дослідження посттравматичних розладів і синдрому емоційного вигорання у дитини спортсменів, опублікованій в червні 2007 року випуску педіатрії зазначає: "витривалість спортивних заходів (змагань, марафонів і пів-марафони) стають все більш популярними в Сполучених Штатах і законних висловлювалися побоювання за безпеку молодих людей, що беруть участь у цих подіях". У доповіді робиться висновок, "є в даний час немає наукових доказів того, що підтримує або відкидає безпеки дітей, які беруть участь у марафонах. Немає записаних даних про травми, отримані дітьми, які бігають марафони. ... В кінцевому рахунку, немає ніяких причин, щоб заборонити участь молодого спортсмена правильно бігати марафон поки спортсмен користується активності і протікає безсимптомно."

+263
user9577 7 квіт. 2016 р., 16:06:47

Лише Деякі Рекомендовані Вправи

 • Підтяжка і Chinup: серйозно, це повинно бути вправу в Арсенал. Ці вправи гарантовано побудувати верхню частину тіла, зроблять вас сильніше, гнучкою і збільшити вашу силу і гнучкість.

  Потягніть вгору (пальці спрямовані від тіла):

  Підборіддя (пальці спрямовані в бік від тіла):

 • Пуш-ап: якщо тягнути вгору призначений для побудови вашою спиною, пуш-ап призначений, щоб побудувати свій фронт. Це абсолютно необхідно для побудови задній і передній; в іншому випадку, ви будете страждати від м'язового дисбалансу і ваша постава буде страждати за це.
 • Працює: це не обов'язково зміцнити спину, однак, як правило, рекомендується для загальної фізичної підготовки.
 • Йога та пілатес: ці повільно рухомі комплекс вправ, призначених для зміцнення вашого тіла.

Є кілька варіацій цих вправ, які можна виконувати і регулярно виконуючи їх призведе до сильної задній, передній і основний.

Примітка: у той час як зміцнення вашої спини-це чудова ідея, треба будувати вашим ногам також. Сильна верхня частина тіла і слабкість нижньої частини тіла не збалансована.

+241
Asil 11 лют. 2017 р., 06:48:24

Перший крок-виправити свій раціон. Вам доведеться сказати " ні " піца, гамбургери, чіпси, поки ви не досягнете своєї мети. Це тільки допоможе вам почати втрачати жир. Питання, чи Є він досить товстий, щоб вразити наші ворота.

Кращий спосіб показати, що я маю на увазі на прикладі.

 • Людина не більше 200 кг при 20% жиру. Це означає, що 40 фунтів жиру і 160 фунтів м'язової маси.
 • Людині Б 175 фунтів при 20% жиру. Це означає, що 35 фунтів жиру і 140 фунтів м'язової маси.

Якщо припустити, що вони обидва втратили тільки сало (не практично), вони відповідно повинні бути:

 • Людині зараз 188 фунтів при 15% жиру. Це означає, що 28 фунтів жиру і 160 фунтів м'язової маси.
 • Особа Б зараз 165 кг при 15% жиру. Це означає 25 фунтів жиру і 140 фунтів м'язової маси.

У цьому прикладі, людина повинен був би втратити 12 фунтів з людини Б потрібно втратити 10 кг. Якщо ви можете підтримувати темп втратити 1 фунта на тиждень, вона може бути виконана у 3 місяці або менше.

Проблема в тому, що, як ви отримаєте до 15% кращих культуристів втрачаєте 1 кг м'язової маси за кожні 3 кг жиру. Примітка: це не обов'язково означає, що ви втрачаєте м'язову масу, просто масу, не жир. Використовуючи цю формулу, ми дивимося на:

 • Людині зараз 183 фунтів при 15% жиру. Це означає, що 27 кг жиру і 156 фунтів м'язової маси.
 • Особа Б зараз 160 фунтів при 15% жиру. Це означає, що 24 кг жиру і 136 фунтів м'язової маси.

Людині потрібно втратити усього 17 кг, а людині Б потрібно втратити 15 фунтів. Це ближче до 4 місяців роботи. Якщо ви вважаєте, що за короткий проміжок часу, то це можна зробити швидко. Якщо ви вважаєте, що тривалий час, то ні, цього не може бути зроблено швидко.

+240
user3246532 25 трав. 2012 р., 06:59:44

Я б розтягнути їх перша і спробувати збільшити вашу гнучкість. Може бути, ви не відновлюється досить від ваших тренувань. Не знаючи вас, важко припустити, але тільки ці питання я можу думати за межами існуючої травми.

+220
Lord Salforis 6 квіт. 2019 р., 11:37:07

Коливання маси тіла руху

Bodyweight movement variations

Натисніть на посилання

+219
Gilbert Mulenga 3 серп. 2013 р., 08:38:39

Ваш питання, як написано, вимагає певну кількість думок, домислів і детективної діяльності. Таким чином, тут йдеться. Я використовую один і той же продукт у вас на фото без яких-небудь побічних ефектів. Однак, те, що ви описуєте дуже схожа на реакції на ніацин.

Побічні Ефекти Ніацину

Загальні побічні ефекти ніацину:

Свербіж під шкірою

Тепло, почервоніння або поколювання шкіри

Легке запаморочення

Пітливість або озноб

Нудота, відрижка, діарея

Судоми ніг, Біль у м'язах

Безсоння

Серйозні побічні ефекти ніацину:

Нудота і блювота

Гіперемія шкіри в поєднанні з запамороченням

Тяжкі алергічні реакції

Легкі запаморочення, непритомність

Нерівномірно або швидко б'ється пульс

Сіруватого кольору випорожнення

Шкірний свербіж або висипання

Сильний біль у шлунку

Задишка

Темний колір сечі

Пожовтіння шкіри або очей

М'язові болі

Грипоподібні симптоми

Зокрема, "поколювання" ви описуєте дуже схоже на "почервоніння шкіри". Як свідчить цей пост з Reddit, інші мали подібну реакцію. І, в той час як ніацин не може бути вказаний в якості інгредієнта на етикетці, це не означає, що цього немає в продукті. Я не впевнений, що продукція з "сліди" речовини зобов'язані перерахувати, що речовина на етикетці. (Якщо ви подивитеся на Реддите пост, ви побачите, ніацин, перерахованих.)

Тому, відповідаючи на ваше запитання, протеїни Whey, як правило, безпечні. Ви цілком може бути реакцією на якийсь інгредієнт в продукті. Вам слід проконсультуватися з вашим особистим лікарем, щоб побачити, якщо ви схильні до будь-якої алергічної реакції на продукти харчування.

+165
Babytoys 14 черв. 2019 р., 19:15:08

Вуду зубочистка додано 10 градусів ROM на щиколотку після реконструкції стопи. Я не звертав на зубочистки, ні рухливості вод багато розуму, поки він не повернув мене в боротьбу. Я вірю.

+153
Bussy Ali 27 бер. 2016 р., 22:07:50

Що мені робити, коли мій біцепс стає жорсткою? Коли я виконую кучері за допомогою штанги, я можу заявити мої біцепси, але пізніше, коли я перейду на гантелі кучері, навіть найлегшого ваги — скажімо, 15 фунтів — стає так складно, що я навіть не можу завити його. Спочатку, коли я почала робити тренування, ніяких проблем не було, але після 5 місяців цієї проблеми розробляються. Він вже рік, як я почав працювати, але я не знайшов яких-небудь рішення, будь ласка, допоможіть.

+99
Zoran Majstorovic 2 січ. 2017 р., 06:54:37

Я читав, що присідання і станова тяга сприяють загальний ріст м'язів в організмі. Чи означає це, що якщо я хочу збільшити зростання швидше, скажімо, в моїх руках, я повинен скористатися своїм зброєю в той же день, як я роблю один з цих важких складових ліфтів?

+95
chef de cuisine 4 лют. 2019 р., 04:34:49

Так білок необхідний після важкої тренування. Існує безліч досліджень, які показують відновлення м'язів посилюється споживання білків після тренування. Звичайно, вода-це перше, що вам потрібно, то вуглеводів, але і білка прямо там.

Це дієтолог Джеккі Дикос (http://nutritionsuccess.org/about/) : розділіть свою вагу навпіл, і з'їсти таку кількість грамів вуглеводів, плюс від 10 до 20 грамів білка після важкої тренування.

ВИКОРИСТОВУЮЧИ СПІВВІДНОШЕННЯ 4:1:

ВАГА ДІЛИМО НА 2 = ВУГЛЕВОДИ ДІЛЯТЬСЯ НА 4 = БІЛКА

125 фунтів 63 г вуглеводів, 15 г білка

170 фунтів 85 грам Вуглеводи 21 грам білка

Не забувайте пити воду!

+76
Sara Matlock 9 лист. 2019 р., 01:32:02

Або не треба чекати годину, залежить від вас, насправді. Деякі люди можуть багато пити і йти працювати, деякі люди не можуть.

Однак, якщо ви хронічно зневоднені або працювати в екстремальних погодних умовах, вам не знадобиться вода для більшості працює. Ви повинні отримувати більшу частину вашого гідратації зі свого раціону протягом дня, і немає дійсно потрібно пити 24 унції. як тільки ви прокидаєтеся. Від себе зауважу, якщо я біжу у 100+ градусів (Фенікс влітку), мені не потрібно пити/приймати воду підбігає до 12ish км (1 година 30 хвилин). Нічого, крім цього, я приношу близько 20 мл рідини з собою і випити по дорозі.

На "8 склянок" - це трохи міф. Так, організм вимагає стільки рідини, плюс деякі додаткові тренажери, але більшість, що буде/повинно виходити з вашого раціону. Коли західний світ почав їсти менше і менше фрукти/овочі (високий джерело рідини), дієтологи придумали 8 склянок для того, щоб забезпечити адекватну гідратацію.

Зважуйтеся, біжи, і не зважуватися, коли ти повернешся. Крім втрати глікогену, вам потрібно буде приблизно 8-16 унцій зайвий протягом дня за кожен фунт втратив.

Більшість людей так overhydrate, коли вони здійснюють, як видно по тим людям, що п'ю літр води протягом 1 год тренування з важкої атлетики. Не дійсно необхідно, заміна і їжте здорову їжу з фруктів/овочів, і ви повинні бути добре.

+75
Qian JIN 19 лип. 2011 р., 14:13:53

Ви страждаєте ожирінням або нормальні/злегка повненький? Скакалка викликає раптовий вплив на суглоби, які слід уникати надлишку, так як це займає більше часу для налаштування, ніж м'язи рости. Ходьба хороша для поліпшення кровотоку, рух суглобів і покращують метаболізм. Я б все-таки припустити, що у вас близько 40 хвилин вправ з власною вагою, а не тільки 10, але скрізь тільки другий день. Це має допомогти вам побудувати м'язи (замість того, щоб втрачати їх з-за дефіциту калорій) і збільшити кількість спалених калорій під час відпочинку.

+56
Jelly bullingham 26 бер. 2013 р., 01:01:24

Я досяг точки, де мої тренування проходять досить довго (2 - 3 години) і досить далеко (15+ миль), що я повинен взяти на борт трохи додаткової енергії у формі гелів та/або спортивні напої, щоб завершити їх.
Є документально і визнаний швидкість або витрата або рекомендації про те, як повинен в ідеалі бути зроблено для того, щоб отримати максимальну вигоду?
Вони повинні бути прийняті на регулярній основі протягом виконання або затримки до другої половині пробігу?
Я ціную, що це буде змінюватись в залежності від зусиль і фітнес; в даний час я використовую пару гелів і пляшка спортивного напою, щоб отримати мене через 19.5 милю і три чверті години бігати хоча останні 3 або 4 милі досі справжня боротьба.


+31
bezz 19 лип. 2019 р., 10:08:37

Якщо ви зважили бампери і металеві пластини, і знайшов їх, щоб бути таким же (або принаймні досить близько), то різниця є одним з сприйняття. Один із способів розвіяти в твоїй голові проведе локаут в тязі як можна довше. Через кілька секунд, ці бампери будуть відчувати себе настільки ж важкі, як металеві пластини.

Тепер, деякі люди взяли до обману з їх піднімає, коли з допомогою бамперів. Цей чит є більш ефективним з високого відскоку бампери, чим більше фірма конкурсі бампери. По суті, вони починають станову тягу, натиснувши на турніку для використання пружної енергії від бамперів, щоб допомогти їм вийти з бару з нуля. Це не робить нікому ніяких позичені, найменше ви.

Залежно від тренажерний зал ви ходите, не всі бари будуть важити стільки ж. Ви можете мати деякі 35lb барів і 45lb бари. Це, безумовно, призведе до сприйняття, що 45lbs бампер форма не збігається з 45lbs залізом. Але в кінці дня фунт-це фунт за фунт. Навіть якщо у вас 45lb плити, зроблені з пір'я (припускаючи, що ви могли б отримати потрібну щільність), це все-таки 45lb плити.

+11
Alexandre NAHAYO 5 черв. 2011 р., 12:55:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil