Я можу тренування шість днів на тиждень з 6 годин сну на добу?

За останні два тижні, я вставав о 5:30 ранку кожен день на тренування. Я роблю DVD на основі вправ з досить високою інтенсивністю. З-за мого життя, я тільки був у стані вписатися в близько шести годин сну на добу.

Я попрямував у бік прогару / травми / проблеми, або я можу зберегти цю картину сну на найближчі три місяці?

+197
Randroid 14 січ. 2018 р., 02:14:28
27 відповідей

Насамперед:

 • Висота: 175 см (59)
 • Вага: 65.3 кг (143 фунтів)
 • Вік: 15 років

Ну моя тренування складається з трьох днів:

Вівторок // трицепси і назад

Підтягування: 8 повторень
Тяга однією рукою гантелі рядків: 8 повторень

(Без відпочинку між вправами) відпочиваємо 1 хвилину і повторіть 2 попередніх вправ

Вузьким хватом сидячи кабельне рядків: 8 повторень
Гантелі пуловери: 8 повторень

(Без відпочинку між вправами) відпочиваємо 1 хвилину і повторіть 2 попередніх вправ

Вузьким хватом гантелі прес: 8 повторень
Лава провали: 8 повторень

(Без відпочинку між вправами) відпочиваємо 1 хвилину і повторіть 2 попередніх вправ

Алмазні віджимання: 8 повторів
Трицепс машина: 8 повторень

(Без відпочинку між вправами) відпочиваємо 1 хвилину і повторіть 2 попередніх вправ

Четвер // ноги і плечі

Схожі

Субота // біцепс і груди

Схожі

( В кінці кожного тренування, я виконую студії ABD/основні вправи )

Додатково:

Перший тиждень: 3 підходи / 10 повторень
Другий тиждень: 4 сети по 10 повторень
Третій тиждень: 3 підходи / 12 повторень
Четвертий тиждень: 4 сети по 12 повторень

Потім:

 • Я йду і назад в тренажерний зал на велосипеді за 30 хвилин
 • 1 годину роботи, а потім 30 хв у студії ABD / основні вправи
 • Правильно розминка перед стартом

Я хочу концентруватися на побудові м'язів, так скажіть мені, якщо я на правильному шляху.

ЗИ: я збираюся переїхати в CALISHTENICS навчання, погано побудувати турнік, бруси в мій будинок в наступному місяці, так що, ви думаєте, ця модель буде кращим для нього? якщо немає, будь ласка, запропонуйте мені, спасибі за все

+965
betty joe 03 февр. '09 в 4:24
 • ВИИТ (високоінтенсивна інтервальне тренування), як ви описуєте-це дуже прийнятно, якщо не кращий спосіб навчання. Згідно Табата вивчення:

  .. адекватного високої інтенсивності переривчастий навчання може поліпшити аеробних і анаеробних енергетичних систем істотно постачати, ймовірно, через запровадження інтенсивних подразників на обох системах.

  ВИИТ може бути небезпечно? Так, це більш просунуті техніки фізичних вправ в тому, що це не для новачка, який знаходиться в поганому стані. І це не для кого проблеми з серцем без належного контролю.

  Інтервали можуть бути безпечним? Так, за умови, що ви працюєте у вашій терпимості. ВИИТ вимагає, щоб ви перенапрягаетесь за короткі проміжки часу пішли короткі інтервали відпочинку, як ви описали. Ви повинні відпочити під час перерв, так що ви можете виявити здатність вдарив іншого інтенсивний інтервал.

  Решті період може бути активною або пасивною. В активний період відпочинку ви продовжите низької інтенсивності вправ, як ходьба. У пасивний період відпочинку ви б просто спробувати, щоб відновитися і зменшити частоту серцевих скорочень. (Особисто, активний інтервал відпочинку найкраще працює для мене.)

  У мене немає доступу до оригіналу дослідженні Табата, але в анотації він просто згадує про "відпочинок" періодів без вказівки того, чи був він активним або пасивним. Якщо у вас є які-небудь питання, просто ходити під час відпочинку. Інші дослідження показують, що активний відпочинок перевершує пасивний відпочинок інтервалів в тому, що вони забезпечують кращу якість роботи інтервал і виробляють лактат нижніх рівнях.

  Ідеально підходить для безпеки та ефективності при виконанні інтервальних тренувань, щоб носити монітор серцевого ритму і вправа в свій цільовий діапазон під час тренування інтервал (але не перевищуючи максимального пульсу), а потім знизити ваш пульс у цільовий діапазон відновлення під час вашого періоду відпочинку.

 • Охолонути - як ви стверджуєте, причина того, що період релаксації рекомендується після тренування, так що швидко б'ється серце і дихальну системи може поступово повернутися до нормального, як ви охолонути. Поступове охолонути тримає циркулюючої крові, а не скупчуватися в м'язах. Охолонути після ВИИТ так само, як і будь-які інші вправи.

+920
Kunja Praveen 20 серп. 2011 р., 11:03:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вашою метою є збільшення м'язів, сили або витривалості, це завжди краще, щоб зробити ваші тренування разом (з короткими перервами між сетами), ніж розставлені на протязі дня.

Загалом, 3 комплекти в одному вправі насправді не дають вам яких-небудь помітних змін в силу або витривалість. Ви повинні зробити більше. Ви можете спробувати додати деякі вправи, які допоможуть вашому гребків, таких як планки поспіль, чайник дзвін гойдалки, і набивний м'яч віджиманнятеж. Крім того, на цьому сайті теж є чимало хороших вправ для рук, спрямованих до плавання, більшість з яких можуть бути передані в теніс. Хороший 4-5 вправ за тренування по 3-4 сети буде ідеальним.

Але у вашому випадку, краще всього зробити більш плавання. Якщо ваша мета полягає в кінцевому рахунку в своїх руках силу для купання, то просто робити! Плавання є прекрасним тренуванням для всього тіла, включаючи руки.

+827
technical maximum 2 лют. 2016 р., 19:41:57

Прям як: що я можу зробити в тренажерному залі мудрий, тренажерний зал Планета фітнес, харчування і мудрі, щоб набратися сил і м'язів, а також схуднути?

Мені 17, буде 18 в серпні, і я хотів бути м'язистим і сильним на деякий час. У мене було ожиріння протягом більшої частини мого життя, і я зовсім недавно втратила близько 70 фунтів на рік-півтора, переходячи від 220 до 150. Я спортсмен, граю в крикет, так що я теж хочу отримати здоровіше і сильніше для цього. Я звик покладатися на гімнастику як тренування, так як я був дуже мало часу, щоб присвятити ходити в спортзал. Я пішов від нуля віджимання близько 30 в комплекті. Не можу зняти досі. Я б поїхав в мій тренажерний зал "Планета Фітнес", протягом 3 місяців на початку цього року, коли мій графік прояснилося, з січня по березень 3 рази в тиждень щотижня. Я помітив збільшення сили, але нічого для збільшення розміру. Нещодавно я знову почав ходити в тренажерний зал і працювати з вагою машини, і я знову помітив приріст в силі, але знову ж таки нічого в плані збільшення розміру. Я чув від друзів, що для нарощування м'язової маси мені потрібно зробити 4 підходи по 10 повторень, інші джерела кажуть, що 3 підходи по 8 повторень, інші друзі кажуть, щоб піти велику вагу і низька реп для тренування для сили і м'язів буде великий. Як правило, я не кардіо інші, ніж коли я граю в крикет, так як я чув, що кардіо заважає будь-яких успіхів. Але знову ж таки, я бачив, немає маси взагалі. Як бачите, я дуже збентежений про це.

Харчування мудрий, я вегетаріанка, тому більшість моїх білок надходить з молочних продуктів, сої та протеїнових коктейлів. Я намагаюся, щоб отримати 1 грам на кілограм ваги тіла в дні тренувань, але я боюся, що я буду одягати на себе більше жиру, ніж нічого. Я переконайтеся, щоб отримати білка не менше 2 годин після тренування, і я викладаю мій протеїн через їжу.

Загалом, буду вдячний будь-якій допомозі пропонованих тут. Я б з ожирінням і жиру протягом всього мого життя до недавнього часу, і я завжди мріяв якось бути сильним і м'язистим. Я сподіваюся, що це мій шанс зробити це. Спасибі велике!

+817
vikepic 2 вер. 2015 р., 20:51:29

Так, це корисно. Або ви можете просто з'їсти трохи изолята сироваткового протеїну після кожного тренування, як частота і, в свою чергу, обсяг збільшується, що BCAA допоможе тримати вас від catabolizing для м'язів для отримання енергії.

Особисто я тренувався постив вранці, завжди моя краща тренування, тренування на повний шлунок, як правило, залишає мене млявим і ледачим. Особиста думка звичайно, але я чув дуже багато пропозицій щодо харчування перед тренуванням інста-вуглеводи, я не думаю, що це все, що необхідно. Поки в якийсь момент перед 2-й тренуванням ви поповните свій рівень глікогену у ваших м'язах. Ви повинні бути добре. Ваше тіло не йде катаболическая в 3 години, але заповнити їх, спалити їх, наповнити їх, інші.

+791
NANCY JOHNSON 11 лип. 2017 р., 05:23:59

З цифрами:

 • Це займе 1 Дж для нагріву г води на 0.24 К. отже, опалення 330мл з кольорового+подсахаренной води від 7°C (холодильник) до 37°С (температура тіла): 330 * 30 / 0.24 = 41250 Дж = 9852 коеф = 9.8 ккал
 • Вміст енергії з цукру коли: 330мл * (10г/100мл) * 4kcal/р = 132 ккал

Так що ви можете нагріти багато води з енергетичним вмістом коксу.

Що робить вас сонливим, безумовно, є фізіологічним дією, як aluded в інші відповіді.

Якщо це був ваш учитель біології, його заяву було б в порядку; з учителем хімії я б не очікував!

+775
Kakha Kasradze 23 черв. 2019 р., 10:21:49

Ви напевно повинні керувати кров'яний тиск як можна краще. Є кілька речей, які ви повинні тримати в голові з вправами:

 • Анаеробні вправи збільшення артеріального тиску при фізичному навантаженні
 • Аеробні вправи сповільнюють частоту серцевих скорочень і збільшення обсягу (але не тиск)

Після обох видів вправ вашого відпочинку артеріального тиску будуть нижче. Однак, якщо ви вже боротися з високим кров'яним тиском треба взяти його під контроль, перш ніж анаеробних (як і будь-який вид силового тренування). Коротше, якщо твоє кров'яний тиск вже високо, робить провали зробить його Піку під час тренування.

Як ваша відповідь натякнув, ви повинні переконатися, що ваша дієта в порядку, так що ви можете бути в хорошому місці, щоб отримати ваші тренування. Він також може бути гарною ідеєю поговорити з вашим лікарем про типи вправ, які вони могли б рекомендувати. Ви можете бути краще обслуговуватися дотримуватися чисто аеробних вправ.

Моя свекруха займається високого кров'яного тиску і запаморочення, і вона любить танці безпечно. Коли у неї напад, вона повернеться з тренування, поки вона не зможе повернути все під контроль.

+745
Elsa Kiskoridou 6 квіт. 2012 р., 14:19:50

Причина ви тільки з 1х5 станова тяга-це тому, що ви вже робите 5х5 присідання зі штангою, робити станову тягу майже непотрібною. Як говорить Мехді, оскільки вони спрямовані на тих же місцях, до того часу, ви отримуєте на свій станову тягу ви будете раді, що у вас є тільки 1х5 робити.

На початку, коли ваги дуже легкі, ви, безумовно, будете почувати себе, як ви можете зробити більше. Особисто я вирішите робити 5х5 станова тяга на початку, коли вага був світло; я знав, що зможу впоратися з цим, і він допоміг мені попрактикуватися форма. Проте, оскільки програма прогресує, ви побачите, що ваш організм просто не може підтримувати 5х5 станова тяга і не відновити досить швидко.

Як на момент додавання ваги, це не так вже складно. На відміну від накладних преса або штанга рядків, на тязі це з'єднання тіла і в результаті ви можете піти набагато далі до виходу на "плато" при становій тязі. Крім того, навіть якщо ви тільки станова тяга 1х5 будь-який інший тренування, будуєте необхідну міцність з іншими вправами.

+688
Lambros Frantzeskakis 28 лист. 2012 р., 16:03:38

Це абсолютно нормально. Немає нічого поганого в спокійну живіт "стирчить", ось так. Ось як люди виглядають, коли їх тіло знаходиться у спокої і режим дайджесту. Навіть в животі сильні, абсолютно здорові люди можуть стирчати, коли вони повністю розслабляються.

Це не означає, що ви повинні проводити весь день звичайно. Якщо у вас є активний спосіб життя, збалансовану програму тренування, і ваш раціон під контролем, немає причин зациклюватися на своїй зовнішності. Насправді, помилковий рада завжди напружена і тягне в животі може бути погано для вашого травлення і може викликати непотрібну напругу.

Що дійсно викликає ваш живіт випинати на другій картинці називається передня тазовий нахил. Якщо вона стає хронічною, це може викликати проблеми зі спиною і необхідно виправити (бажано фізіотерапевт). Але знову ж, вона не може бути хронічною проблемою для вас прямо зараз. Якщо ви хочете докладніше про це, погляньте на це відповідь.

+673
godfrey millinson 16 бер. 2015 р., 10:21:30

По-перше, сил не для повторень, але для штовхаючи своє тіло до межі. Якщо ви хочете влади, ви повинні зосередитися на низькому реп серій по 85% + від максимального.

Однак, це нормально не зробити так багато повторень, Якщо ви будуєте силу. Це ключ до успіху, як я вже говорив раніше в цьому пості.

І наприклад: раніше на рік чи так я хотів збільшити кількість моїх віджимань повторень. Я робила сила того часу. Отже, я почав робити 50 віджимань після тренування на тиждень. І що сталося? Мій тост за 5 кг. тобто 5кг всього за тиждень! Уявіть собі, якщо ви продовжуєте робити це протягом місяця...

Отже, обміркуйте свої цілі і вирішити, якщо ви хочете, щоб підняти/опустити, що в два рази важче, ніж вага або дотримуватися високого числа повторень і низької потужності.

+635
Desmond Liang 28 лют. 2012 р., 00:13:53

Так, жим ногами вплине на ваше тіло. Це допоможе зробити вас сильніше, і виглядати більш підтягнутим. У присіданнях зі штангою часто рекомендують в якості кращої альтернативи жим ногами, машина. Він активує більше м'язів під час тренування, а конкретно ваш основний (задня і ABS).

+635
kfertakis 12 квіт. 2012 р., 17:14:23

Я не вірю в статичний розтяг. Коли один з них каже нервову систему, що це безпечно, щоб дозволити більший діапазон руху (ROM). Це необхідно повторювати щодня протягом місяця для нервової системи, щоб звернути увагу.

Але це безпечно, щоб дозволити більший диск? Я наприклад можу тільки на 90 градусів розкол в протилежність на 180 градусів спліт. І з поважної причини; я важка, і чим глибше я йду, тим сильніше сили, на мій мускулатура пахової області стає. Моя нервова система захищає мене від розривів м'язів, обмежуючи свою ПЗУ.

Тому я вважаю, що відсутність гнучкості-це насправді завжди вистачає сил. Якщо б у мене була дійсно сильна мускулатура пахової моя нервова система не дозволить мені зробити повний розкол.

Більш конкретно я вважаю, що проблема відсутності сила в видовжене стан. Погляньте на міцність як функція довжини м'яза:

enter image description here

Проблема тут полягає в крутому спуску на правій стороні. В якості прикладу скажу, що моя 90 градусів спліт знаходиться на півдорозі вниз пагорб. Моя нервова система не дозволить мені продовжити мої м'язи більше, ніж це, тому що я занадто слабкий, в такому положенні.

Культуристи іноді працювати на свого піку біцепса, роблячи обмежений кучері ПЗУ. Це говорить нам, що можна змінити форму цієї кривої (в якійсь мірі принаймні).

Ця цифра від "зміни довжини натягу Відносини з ексцентричним вправа" показує, як ексцентричні вправи можуть змістити сила кривий довжина: Eccentric exercise have been found to shift the strength length curve

Тому я вважаю, що для того, щоб стати більш гнучким, треба працювати на силу в видовжене стан.

Я помиляюся?

Якщо ні, то як краще це зробити?

У цій статті: ексцентричний тренінг для гнучкості наводяться деякі наукові посилання, які, здається, щоб підкріпити мої припущення і припустити, що ексцентричний тренінг може бути рішення.

Але як виконати ексцентриковий навчання на практиці? Оскільки я буду працювати в подовженому стані, коли м'язи слабкі, я укладаю, що я повинен використовувати світлостійкість. Я теж думаю, що вправи повинні виконуватися повільно.

Деякі вправи, як козак на корточках , здається, поєднання світлих силові тренування і розтяжка. Я думаю, що такі вправи є рішенням, оскільки вони зміцнюють м'язи через повний діапазон руху?

Марк Rippetoe, здається, дотримуються позиції, що рішення для кращої мобільності для навприсядки, drumrolls, більше навпочіпки. У своїй відповіді на "глибокі присідання питання - курка чи яйце?" він рекомендує "нехай вага забезпечують стрейч", що звучить як ексцентричні вправи для мене.

Посилання

Чому розтяжки-це марна трата часу!

Досить розтягти

Розтягнення не працює

Зміна довжини натягу Відносини з ексцентричній тренування

Глибокі Присідання Питання - Курка Чи Яйце?

+576
SparkAndShine 29 квіт. 2012 р., 23:08:47

Ваш відповідь криється у вашому ж питання:

Я трохи домосід з сидячою роботою, які, як правило, починає задихатися піднявшись на кілька прольотів по сходах.

Нещодавно я бачив статтю по ТБ про 82-річного хлопця, який був кволий працює не один десяток років, і досі йде кожен день.

Витривалість-це те, що можна тренувати як і все інше. Як @JustSnilloc каже, тіло буде адаптуватися до стресів, які ставляться на нього. Оскільки у вас в принципі немає аеробної активності (що я маю на увазі регулярні заняття, де ваш пульс йде вгору, піт, праця тощо), Ваш організм не має механізмів, щоб впоратися з ним. Інший джентльмен був робиш це протягом багатьох десятиліть, для нього це так само природно, як сидіти для вас.

Гарна новина полягає в тому, що це не займе багато, щоб зробити аеробно підходять, крім бажання присвятити себе цілі. Почніть з малого і працювати ваш шлях вгору. Спочатку ви будете втомлюватися, хворіти, не може зробити багато чого. Як ви йдете, ви будете краще і бадьоріше, і, ймовірно, краще відчувають себе в повсякденному житті. Під час роботи не для всіх, якщо ви хочете спробувати це, я дуже рекомендую будь-який з популярних дивана, щоб 5K програм/програм. Вони починають з легких пробіжок, прогулянок, і прогрес у гонці 5к.

Для фізіології, є кілька тренувальних пристосувань, які не підпадають під ответы @nurdyguy, я додам їх тут:

 • Капілярна/венозна розвитку - не тільки в легенях капілярного зростання, це зростання відбувається в м'язових тканинах, а також. Це дозволяє більше кисню, щоб дістатися до м'язи.
 • Адаптація м'язів - м'язи адаптуватися, щоб мати можливість одночасно зберігати більше глікогену, а також підвищення ефективності використання кисню.
 • Збільшується щільність мітохондрій - мітохондрії, де дихання в клітинах відбуваються, а також виробництво енергії. Більше цих коштів більше енергії для м'язів.
 • Нервово-м'язові купчастість - як ви робите речі, ваше тіло пристосовується до того, щоб краще робити справу. Це означає, що ваше тіло використовує менше енергії, щоб робити той же обсяг роботи.
 • Адаптація волокна - це ненадійний і раніше бездоказово. Деякі дослідження говорять, що тип волокон (повільно/швидко сіпатися) фіксується при народженні, інші дослідження показують, деякі адаптації/зміни в волокнах. Повільніше, краще для витривалості, швидкого краще для бігу і харчування.
+555
MoonAmigo 25 лист. 2013 р., 02:37:28

"Босоніжка" відноситься до босоніж. Це по суті працює через Немає взуття або прості тонкі туфлі, такі як Nike безкоштовно або взуття Вібрам п'ять пальців лінія.

Популярні книжки відомих для пропаганди це Народжений бігти від Крістофер Макдугалл.

+490
Karan 18 черв. 2012 р., 19:32:54

Настройки програми у відповідності з вашими цілями є те, що все потрібно робити в певний момент. Для налаштування запуску програми Сила, не треба налаштовувати ліфти в А/Б сесіях; але робити це 2 рази в тиждень, а не три-це цілком прийнятно. Я б не йти нижче, ніж для програми, щоб робити вам ніякої користі. З двох варіантів, які ви привели, Варіант 1 здається більш відповідає вашим цілям.

Найбільшою проблемою у вашій програмування управління відновленням. Я рекомендую регулювати свій графік так, щоб мати один день відпочинку перед днем зняття. Це означає, що ви можете мати 3 навичка/днів кондиціонер і 2 підйомника днів з 2 вихідними днями.

Мій досвід з установкою в кондиціонер і стартову силу змушував мене робити мою кондиціонування безпосередньо після підйому. Я також 1 день на тиждень для роботи навик, і він був на одному з моїх днів відпочинку. Поки у мене був повний день відпочинку перед підйомом я впорався зі стартовим сила.

В даний час я закінчила початкову міцність, а з-за докучливого розклад на осінь/зима події мені потрібно поєднати мій день підніматися і мій клас в цей же день. Ця схема мені вистачає ліфтів, тому що я втомився до кінця моєї сесії. На наступний день я досить марно. Я дивлюся на деяких подібних змін в моїй програмі після того як я задовольнив початкові цілі, які я ставив для себе.

Приклад графіка, який може працювати, і ви можете налаштувати, щоб відповідати вашої дійсності:

 • Понеділок: Стартова сила сесії
 • Вівторок: Практика
 • Середа: Практика
 • Четвер: Відпочинок
 • П'ятниця: Стартова сила сесія B
 • Субота: кондиціонер
 • Неділя: Відпочинок

Інша річ, щоб розглянути є падіння піднімаючи тиждень турніри. Таким чином, ви будете мати більше енергії, щоб конкурувати, і сила, ти досі не збирається покидати вас вже через тиждень. Повільніше набирає не погано, особливо якщо ви не прагнете стати важкоатлетом або Олімпійський важкоатлет.

+440
NoahTWilliams 1 груд. 2013 р., 10:48:33

Я мав хороший досвід з Нейтом Гріна герой тренування. Це 3-місячна програма, яка охоплює дієти і фізичних вправ, орієнтуючись на ініціювання повної зміни способу життя. Сама тренування досить інтенсивна, але не так жорстоко. Мені знадобилося близько години на день.

Там же ви свій власний спортзал Марк Лорен і Джошуа Кларк. Вона охоплює 4 повна вага програм зростаючої складності, харчування, і механізм, що лежить в основі вчення. Настійно рекомендується. Особливо якщо ви хрустів на час або гроші.

+440
Mario Xhaja 1 січ. 2011 р., 16:53:28

Сьогодні нарешті я зробила штангою присідання, я зателефонував тренеру, щоб перевірити мою форму, але виявилося, що він сам не знав правильної форми: коліна йшли вперед пальці, він тримав штангу майже на плечі, я сказав йому, що і він почав тобі робити присідання в Сміт-машині. Розповівши йому, що це погано для вас положення ніг і прямою спиною може бути небезпечно і т. д., він тупо не погодився і почав розповідати мені ці машини зроблені так, що вони не можуть бути неправі, і якщо ви не хочете, щоб вправи на машини, то чому ви використовуєте для жиму ногами, розширення і т. д.'. Я його злякав.

Коли я присідаю, я продовжував дивитися прямо, груди вперед, нейтральна хребта, тугий стрижень. Починаючи з стегнами назад, я був в змозі зробити майже 10 ідеальних повторень, але на 13-15-ті з них мої пальці йшли, і я падаю назад.

Моє питання: як я можу стабілізувати моїх ніг, щоб пальці не піднімаються і в той же час коліна не проходять пальці?

Я відчула деяке утруднення в нижній частині моєї спини, і я був злегка нахилившись вперед, це нормально?

+418
Preeyati Chopra 28 бер. 2014 р., 13:25:27

Фон

Останні 6 місяців я був на зсипати дільниці, де я був в змозі отримати близько 9кг (з 78 кг до 87кг), поєднання м'язів і жиру.

Останні 6 тижнів, я робила програму з жиму штанги лежачи, який збільшив свій 1ПМ на 10%.

Я зараз шукаю перекласти на обробну фазу, і втратити частину жиру я набрала, зберігши при цьому якомога більше м'язової маси.

Питання

Є рекомендовані плани тренувань для різання?

На даний момент мій план полягає у наступному:

 • 3-спліт (ноги, штовхати, тягнути)

 • 5х5 на основні вправи кожен день (не рахуючи розминок сетів)

 • вимикач основна вправа в будь-який час або в періоди (наприклад, між плоскі/похилій лаві на пуш день, і між присідання/станову тягу в день ніг)

Я, очевидно, хочуть зберегти якомога більше мого 1ПМ, як це можливо, але я припускаю, що він, можливо, не вдасться зберегти все це.

Будь-який досвід/поради/ідеї/статті?

Заздалегідь спасибі!

+398
ErezSO 22 трав. 2010 р., 07:29:55

Мені потрібні формули для розрахунку спалених калорій для бігу. Інформації у мене буде: стать, вага, вік, швидкість (швидкість), часткова клас, і часу.

Те, що я тепер такими формулами:

По2 = 0.2 * швидкість + 0.9 * швидкість * fractional_grade + 3.5
ккал/хв = 5 * Вага * по2/1000
// вага в кг, швидкість в м/хв

Невже хто-то краще формули, яка також приймає стать і вік враховувати?

+390
Worapoat Ponsa 12 вер. 2019 р., 08:30:48

По-перше, невеликий рада. Втрата ваги є не те, що ви робите, а потім зупинитися, не повертаючись назад у свій черговий пухкий самостійно. Я ненавиджу, коли люди кажуть, що вони "сісти на дієту", тому що це означає, що вони в кінцевому підсумку "йдуть" на дієті. Втратити вага, залишатися у формі, а здоров'я-це не тимчасове, що ви можете зробити і його дотримуватися, це постійна прихильність до такого способу життя.

Судячи з вашого опису, у вас є тільки базове розуміння того, що ви робите правильно, щоб схуднути. Моя перша пропозиція, щоб почати читати все, що ви можете отримати ваші руки на щодо здорового способу життя. Існують тисячі сайтів, присвячених спортом і перебування там. Багато є підробленими або намагається продати вам щось, але ви будете легко розпізнавати і ігнорувати ці досить скоро.

Не лякайтеся тренажерний зал. Є багато машин для вас у використанні для новачка це може бути переважною. Перейти в не зайняте час і запитайте тренера, який в даний час не з клієнтом або будь-який інший персонал, як використовувати обладнання. Вони знаходяться там, щоб тримати вас щасливим і платить клієнт. Вони можуть дати вам важко продати, щоб підписати контракт персонального тренера, але не тиснув. З іншого боку, тренер може бути тільки те, що вам потрібно.

+306
Stefan Barthel 7 лист. 2017 р., 04:39:29

Я роблю запуску програми Сила, і я йду в моє рідне місто на Різдво. Я не зможу відкрити там тренажерний зал. Що я можу зробити замість цього? Мені не подобається ідея нічого не робити на тиждень, особливо, що я, ймовірно, їм багато там.

Я завжди можу робити віджимання, присідання, присідання. У вас є якісь інші ідеї, як я можу замінити регулярні тренування на тиждень?

+285
elman05 19 черв. 2012 р., 19:34:16

Я думаю, що це краще, якщо ви будете дотримуватися деяких перевіреним методом, як німецький обсяг навчання. Це схоже на те, що ваша програма виглядає так, але це набагато більш випробувані й довели свою роботу. Крім того, він має дуже великий обсяг і займає порівняно короткий час. Він також ідеально підходить для гіпертрофії, яка є однією з ваших цілей.

https://www.strengthsensei.com/german-volume-training-introduction/ Ось посилання на статтю ГВт.

+270
sharma sk 12 січ. 2013 р., 19:26:54

Це хороша практика, щоб помедитувати або зробити кілька дихальних вправ (як пранаями, Analom-Vilom) незабаром після того, щоденні заняття спортом?

Мені здавалося, що під час тренувань у тренажерному залі серцебиття збільшується швидкість і під час медитації або дихальних вправ, пульс знижується. Воно впливає на серце, в яких цілях, з-за цього нерівномірне серцебиття?

+208
Stevoni 14 січ. 2011 р., 02:57:48

У мене тугі сідниці і розтяжка з використанням декількох позах, в основному крендель на малюнку 4. Однак я отримую біль в зовнішній колінах робить ці ділянки.

Як я можу розтягнути мої сідниці не болять коліна?

+161
Liron Barzilai 12 черв. 2014 р., 08:53:31

Припускаючи, що ваш тренер знає, що він робить, ви повинні слідувати його радам, а не руйнуючи його, не питаючи нас. Свою ТЧК знає про тебе більше, ніж ми робимо.

Якщо він каже, що робити 3х10, то ось що ви повинні зробити. Якщо ви не можете зробити це, запитаєте його, якщо ви повинні знизити вагу, чи менше число повторень.

+152
Annie Churdar 29 вер. 2011 р., 11:54:22

Цитувати Вільям Робертс, доктор медицини лікар спортивної медицини в Університеті Міннесоти,

"М'язова втома забирає всі свої захисні механізми і насправді збільшує ризик всіх травм."

Допускаю, що він мав на увазі конкретно спортсменів і спортивних травм у його цитувати, але я відчуваю, що є досить паралельно тут, щоб застосувати поради до вашої ситуації.

Рада має сенс, коли ви думаєте про це, коли ваші м'язи втомилися ви, швидше за все, використовувати поганій формі і, отже, більш схильні до травм. Не спокушайтеся, якщо ви перебуваєте в стартову силу програма... ваші м'язи будуть бути втома після тренування.

Це рішення, очевидно, щоб дати м'язам достатньо часу і поживними речовинами належним чином, перш ніж відновити Ви щось занадто напружені.

 • Для проблема часу, це дійсно зводиться до правильного планування та планування діяльності. Доведеться займатися фізичною працею в цей вечір? Робити тренування вранці!

 • Для живлення, справа доходить до годування ваші м'язи достатньо, щоб вони могли оговтатися від тренування. У протеїну пити 10-60 хвилин після тренування. Перекусити 1-2 годин годин після тренування.

Приймаючи ці заходи повинні переконатися, що ви правильно відновилися після тренування, але якщо ви зовсім не можете уникнути каторги вся втома, завжди пам'ятайте, щоб використовувати правильну форму.

Джерело: http://men.webmd.com/guide/seven-most-common-sports-injuries

+64
Ave Katten 31 серп. 2010 р., 00:44:52

Відійдіть від канатної машини.

Спробувати вільними вагами.

Додати аспектом балансу з вільними вагами.

+11
Jean Delefrati 10 січ. 2012 р., 00:58:27

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil