Які заходи ОК дні відпочиває?

Я зараз збираюся в тренажерний зал 3 рази в тиждень робити 2 чергуючи тренування. Мені 31 років і в здоровому стані.

Протягом декількох тижнів я відчуваю необхідність зробити більше. Я сиджу вдома протягом дня я повинен провести відпочиває, але у мене занадто багато сил і потрібно вийти. На цьому тижні я ходила в спортзал 4-й раз і мені дуже сподобалося.

Я знаю, що не вистачає на час відпочинку-це погано для росту м'язів. Тому мені цікаво, як я повинен впоратися з цією ситуацією. Це ОК, щоб змішати у додатковій сесії зараз і потім, чи я повинен дотримуватися розкладу незважаючи ні на що? Я повинен швидше зробити деякі додаткові кардіо в дні відпочинку, а не додатковій сесії тягарів? Чи є м'язи, які більш терпимо, ніж інші? Наприклад, можна тренувати м'язи живота більш часто, але не мої біцепси?

+411
Alexander Eichner 24 бер. 2012 р., 08:01:39
33 відповідей

Я стала дуже гнучкою протягом двох місяців після зміни мого присідань, сходили вниз з повільним негативи/агресивний вгору-вниз, це поліпшило мій вертикальним поділом масово. Сторони oversplit виглядає, як показано нижче, але це також може бути зроблено на поверх, по вулиці танцюристи, хокеїсти бомбардира, танцюристи, військовий художниками і так далі. Це питання не є специфічним для будь-якого конкретного виду спорту замість того, щоб зосередитися на гнучкості і як поліпшити його. Коли я тренуюся на гнучкість, глюкозамін з черепашок харчовими продуктами, допомагає мені швидше відновитися і робить успіхи швидше.

Як можна поліпшити горизонтальний шпагат?

enter image description here

+997
Diy Box 03 февр. '09 в 4:24

Я не впевнений, як ви б, дослідження в цьому :) ви б мати групу в складі поїзда, наприклад, тільки грудні м'язи (і не латів) протягом досить тривалого часу, щоб спостерігати це явище; тривалість проблематично, не кажучи вже переконати когось зробити це. Тоді я відчуваю, що це теж не на 100% етично, так як дослідник в області ви, ймовірно, пам'ятаєте, що навмисно створювати дисбаланс сил збільшує ризик травми.

Наскільки менше наукове підтвердження, я бачив багато говорять про цю проблему, мають набагато сильніше, ніж Печ латів наприклад, тому я вважаю, що це суперечить теорії, так як він описує абсолютно протилежну ситуацію (що небажаних сила дисбалансу) дуже поширені. Я уявляю це як анекдотичний, але я абсолютно впевнений, що є деякі медичні і наукові роботи, підтверджують це.

Нарешті, я думаю, що те, що відбувається на їх рівні (Арнольд та ін) не обов'язково застосовуються для широких верств населення. Коли ви не Арнольд розмір (я, звичайно, думав про нього протягом року, в якому він виступав), є, напевно, тонни дрібних деталей, як це, що ви можете спостерігати, тому що ти вже так виросла, і тепер намагаються штовхати своє тіло ще більше.

Нарешті, я відчуваю, що це не зовсім відповідь на ваше запитання, і я шкодую про це, але я припускаю, що те, що я намагаюся сказати, що я не впевнений, якщо це можна відповісти :) сподіваюся, принаймні, що моя відповідь може стати хорошим стартом для подальшого обговорення.

+978
user115334 1 жовт. 2017 р., 23:23:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це залежить трохи про те, які вправи ви робите.

Є невеликий дискусії у фітнес-спільноти, якщо тренування вранці з або без попереднього сніданку впливає на втрату жиру. Теорія полягає в тому, що ваш рівень глікогену низький і ваш організм повинен спалювати жири, щоб компенсувати. Однак наскільки я пам'ятаю, дослідження не змогли показати, що це правда.

Отже, повернемося до вправи, що напевно це правда, що ваш рівень глікогену трохи нижче після сну. Якщо ваша тренування тільки пробіжку навколо блоку протягом декількох хвилин, це напевно не важливо. Якщо це повний важкої атлетики рутини або тривалої сесії кардіо (наприклад, біг протягом години) Ви, мабуть, відчуваєте себе виснаженим легко, без попереднього прийому їжі.
З іншого боку повний шлунок також може мати негативний вплив на ваші тренування. Деякі люди (включаючи мене) не подобається працювати з повним шлунком або навіть підтошнювало.
Тому рішення ви повинні зробити тут-це те, що вам подобається більше; працювати з повним або порожнім шлунком. Ви також можете поїсти до і після інше. Розщеплення їжі має ту перевагу, що ви могли хотіти з'їсти менше, які можуть стати в нагоді, якщо ви намагаєтеся скинути вагу.

Для інших дій: сходити в туалет, коли вам потрібно, я б зробила це насамперед з ранку, так як повний сечовий міхур не відчувати себе добре і ти не досягнеш нічого, тримав все в собі. Прийняти душ після тренування, Якщо ви не хочете, щоб дратувати людей.

+978
albby 23 січ. 2011 р., 02:06:38

Я не професійний спортсмен, але я плавати близько 1,5 км та біг 5-8 км щодня. Я не можу дозволити собі тренера і не мають часу для тренажерного залу (крім вихідних...).

За пару днів я роблю присідання (4 серії з 30, 3 години окремо один від одного). Сама вправа не так складно, проблема в тому, що мої ноги починають боліти місці, я не можу розтягнути їх! "Біль" знаходиться в зовні-вгорі стегна...

Що таке хороша розтяжка для цієї частини?

Edit1:
За даними цього зображення я б сказав, "тензорного" м'язи і верхню частину "Сарторіус" м'язи, на стегнах...
І пояснення: біль-це не погано, просто дратує... мені здається, що "ну може бути, якщо я даю, що хороша розтяжка..."

+954
Nico Huysamen 6 лист. 2015 р., 13:17:09

Дуже швидкий відповідь полягає в тому, що пауерліфтинг-це більше стояти на одному місці й переміщенні важкої ваги через діапазон руху (будь то станова тяга, присідання і жим лежачи). Є певний елемент техніки, щоб ці ліфти, які можуть дати великі стрибки у вазі (тобто вигинаючи спину на жимі лежачи, тому діапазон рухів / відстань переміщення бар зменшується).

Крім того, Пауерліфтинг вимагає великих зусиль для одного реп (хоча ви дійсно отримуєте кілька спроб).

Силач зводиться до переміщення великих мас, іноді досить незвичайної форми великих ваг (тобто камені Атласу). На відміну від пауерліфтингу, є локомоції аспект багато подій силач. Підібравши важкі "речі" і несучи її на відстань або вантаження його на щось загальне в силач подій (тобтофермерів, прогулянки).

Багато подій силач також зроблено для повторень, дистанції або часу. А Пауерліфтинг все про загальна сума ваги. У журналі чистою і прес - заходу, у вас буде щось на зразок 75 секунд, щоб очистити і натисніть a, вага якомога більше разів, що вимагає дивного кількості працездатність / кондиціонування.

Також, пауерліфтинг та конкурси для ліфтерів, використовуючи Пауерліфтинг шестерні (приземкуваті костюми, лава сорочки і т. д.) і RAW ліфтерів. Наскільки я знаю, силач не мають ті ж обмеження.

Обох видах спорту є вагові категорії, хоча за загальним визнанням самих відомих подій силач відкриті ваги.

Для кого-то починаєте, я рекомендував би зосередитися на одержує сильний у великій 3 powerlifts, а також накладні преси, а також кидали в кондиціонері у вигляді сани штовхає / тягне і багато піднімаючи важкі речі і носити її.

+818
David Panart 8 лист. 2015 р., 12:06:46

Я роблю стрибок випади як однієї з моїх тренувань(. Я прочитала в інтернеті, що ви повинні вміти робити 8-12 повторень в 4-5 сетах з 45-60 секунд відпочинку між ними. У першому сеті мені вдалося завершити 12 стрибок випади(болісна біль), другий набір я пішов різко вниз до 5 і після 3 і після цього мої ноги просто видавати, коли я спроба ще один стрибок. Може, я роблю це неправильно як-то чи може, я просто занадто слабкий. Не кожної сторони вважати ноги як один реп або це після завершення обох ногах починають вважати як один реп?

Примітка це також відбувається, коли я роблю віджимання 28 повторень в сеті

Є рішення для цього, і як продовжувати тренуватися, коли мені не вдається після 2-3 комплекту?

+757
Brandon Jennings 27 трав. 2015 р., 15:05:17

Сто-це ізометрична тренування живота як колода, бобові щука, проводить V і L сидить.

Вони служать цілком зрозумілих причин

 1. Специфічність, ізометричні тренування м'язів черевного преса добре перекласти на важкі присідання, станова тяга та спортивної гімнастики

 2. Контроль в області живота, изометрию дійсно працюють в Pyramidalis, який є м'яз, яка контролює лінії, що розділяє м'язи черевного преса. Маючи сильну Pyramidalis кошти мають більш глибокий розріз між АБС і контролювати їх.

Як для м'язового зростання, так, він буде творити чудеса.
Було показано кілька разів, що изометрию або часткових повторень з упором на подовженій частини м'язи наростити м'язову масу більш ефективно, ніж пікове скорочення і тримає майже так само, як повний диапасон руху.

+726
Galant 14 лист. 2010 р., 16:13:42

Я вже зробив Стартової програми сила, яка ставить акцент на складні вправи з меншим акцентом тіла. Нещодавно я почав їздити на роботу на велосипеді, і мій маршрут включає круті пагорби-підйом в кінці дня. Після цього, останнім, що я хочу зробити, це присідання.

Мій нижню частину тіла і ядро отримують достатнього тренування, тому я хочу привітати цю з тренування верхньої частини тіла. У мене є регульований гантелі і тренажерний зал достатньо досвіду, щоб тренувати себе.

На моє запитання, Що таке хороша верхня частина тіла зосереджена сила рутини (бажано вимагаючи тільки гантелі і турнік) для велосипедиста?

+716
Justpassingby 27 бер. 2017 р., 07:42:18

Одне слово: вправи. (Строго кажучи, кращим варіантом є відведенням, що невитрачену енергію на що-небудь більш корисне, ніж набирати жир.)

В ідеалі не якісь дурні схеми "кардіо"; мета навчання опору, бажано з вільними вагами. Це добре для тіла, і крапельку м'язової маси виглядає на всіх. Більше сухопарой маси тіла також буде збільшуватися ваш ПОВ. Я б рекомендував або 5х5 якщо вона може керувати порожній штангою, можливо, деякі програми гантелі, якщо вона крихітна Ана.

Не відслідковувати споживання калорій. Нормальне харчування не значать, і люди схильні приділяти набагато більше на метаболізм, ніж виправдано..

+677
Ronald Jeremiah 19 жовт. 2017 р., 05:01:42

Чому люди, зокрема боксери, кидати удари в повітря під час роботи? Є причина і є назва для цього?

+649
ianburgwin 20 жовт. 2019 р., 22:38:33

Це нормально для скидання для кожного представника, якщо ви знаходитесь тяги для представників нижче 5. Я б не став обтяжувати себе перевантажувати м'язи за допомогою цієї вправи, тому що це не тренування ізоляції, як біцепсів, так що вам не потрібно (я взагалі думаю не варто) піде у відмову.

+640
laubblatt 12 серп. 2012 р., 16:04:42

Це найкращий коментар статті я знаю про медіальний великогомілковий стрес-синдром (МЦС): http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2848339/?report=classic

Ви повинні дивитися на диференційну діагностику та враховувати, що якщо у вас інша травма, яка дає схожі симптоми, такі як стресовий перелом, синдром тривалого здавлення, розриви м'язів, або з пошкодженнями судин, між іншим.

Якщо ви не маєте МЦС, лікування зазвичай включає в себе

 • Контролюючих запалення під час і після активності (обледеніння, і НПЗЗ)
 • Різко зменшуючи інтенсивність тренувань і поступово підйом вгору
 • Литок розтяжка і піни прокатки (наприклад, 30+ хвилин, розтягнути на весь день, кожен день) і ексцентричні ікри вправи
 • Аналіз ходи, щоб визначити, якщо ортопедичні устілки можуть допомогти
+629
DONALD Johnson 20 серп. 2011 р., 02:20:38

Можна спробувати варіант мастила Павла техніка ПАЗ.

Ідея полягає в тому, що кілька разів протягом дня, не може половина вам максимальну кількість повторень, так що якщо ваш поточний максимум 22, потім кілька разів в день, впасти і вибити 11 повторень.

Наприкінці пару тижнів, перевірте свій максимум і побачити, якщо ви поліпшили.

Це працює дуже добре для міцності, і зазвичай використовується для таких речей, як підтягування. Зізнаюся, я не знаю, наскільки добре буде працювати з більш високими повторень (понад 10), але це, напевно, варто йти.

+619
kazo0334 20 бер. 2011 р., 01:53:36

Я не думаю, що є нічого поганого з вибору менша вага, і потенційно тоді додати більше повторень. А потім ви можете встановити свій звичайної тренування, щоб фактор в прогресивної перевантаження вагу в наборах тижні йдуть на...

+590
heregiam 3 вер. 2011 р., 09:13:05

У професійному армрестлінгу, це поєднання швидкості і сили, у поєднанні з технікою.

В професійний Армспорт, наприклад, коли обидва суперники швидко не спробувати повернути верхню руку і кинути друга, це, безумовно, заснований на силі і владі, оскільки не може знати які-небудь прийоми, в першу чергу. Враховуючи потік безперервного важіль потужності та розподілу крутного моменту з таких різних позицій і точок зору двох рук, плюс додатки сил на це певний час (у тому числі біомеханіки, такі як довжина руки, розмір руки, і лікоть підходить до кінця руки і плечі, так як Лікоть є стрижнем групи), двох дилетантів цілком може боротися, щоб штир іншою рукою, навіть якщо один є більш потужним, ніж інші. Як правило, значна різниця в силі, потрібно, щоб закріпити іншу руку, пов'язані з цими факторами. Наприклад, практично будь-яка доросла людина може, напевно, контактний маленька дитина без особливої праці ... але спробувати придавивши когось, хто близький до вашої силі або трохи вище його -- швидше за все, ви будете пов'язати один з одним, або той, хто кидає рушник може бути в програші.

Це актуально ще й тому, що сила і потужність в бік, довжина руки, розмір вашої руки, і розміщення ваших плечах б тобі мінус в механічний рух, застосовуючи силу проти іншої людини, незалежно від міцності в цілому. У цьому випадку вам потрібно буде значно більш потужним, щоб управляти їх руки вниз-ймовірно, у два рази.

Ось деякі переваги/недоліки фізичного позицію:

1.Довгі руки вимагають більшого крутного моменту, щоб повернути і закріпити. Навіть якщо ваш супротивник слабкіше, якщо у них руки довші, це займе більше крутного моменту, як контр-силу у зв'язку з їх вихідної потужності, щоб отримати їх руки вниз-навпаки з більш короткими руками. Велике або відсутність сил-це єдиний шлях навколо цього.

2.Якщо ваш супротивник має набагато більше рук, це відразу дає мінус-особливо якщо у них руки сильніше. Чому? Тому, що руки є точками дотику. Всі сили ви гоните один на одного проявляється через руки. З руками в несприятливому положенні всього вашої точки напруги оспорюється. Якщо різниця в силі в руках і мінімальний розмір, цього не варто робити занадто великої різниці -- але врахуйте, що більше, дужче руки може зробити це дуже складно.

+587
Vishnuprasad 6 вер. 2013 р., 19:42:28

Швидше за все, це те, що називається "підгін хіп-синдрому". У статті Вікі не дає ніякої новаторської інформація, але це хороший огляд стану. Якщо це починає заподіювати біль, зверніться до лікаря. Я отримую це з моїм лівим стегном, коли я роблю бічні удари. Я просто навчився жити з цим.

+577
joejag 5 трав. 2014 р., 09:09:24

Ви праві, Джон, не можна розтягнути зв'язки. Крім того, приймаючи НПЗП на регулярній основі-це не дуже хороша ідея, НПЗЗ (більшість вчених) сприяє стан, який називається синдром підвищеної кишкової проникності, враховуючи їх здатність змінювати кишкової прохідності. Тепер від цієї проводки і звичайно не оглядаючи вас, я б сказав, що ваша проблема виникає частково з суміші дисбаланс м'язів (мається на увазі не тільки однієї групи м'язів). Ви повинні мати кваліфікованого спеціаліста виконувати повне м'язове тестування вивчити, щоб знайти свої слабкі сторони і працювати з вами, щоб виправити їх.

Я сподіваюся, що це допомогло вам в деякому роді. Д-Р К

+513
user252749 21 черв. 2011 р., 06:04:19

Коли граєш у шахи проти комп'ютера у мене є трюк, щоб швидко вирішити, якщо я збираюся бути білим або чорним. Якщо дата є непарним (наприклад. 21 липня) я граю чорними. Якщо це навіть (наприклад. 22 липня) я граю білими.

Це гарантує, що ви однаково тренувати як чорний або білий гравець в довгостроковій перспективі, і позбавляє вас від необхідності мати, щоб вирішити, чи пригадати, з якого боку повинен бути першим.

Якщо є які-небудь довгостроковий ефект, починаючи свої гантелі вправи завжди з тієї ж руки, цей трюк буде повністю розчинити його.

+460
egordrum 15 лют. 2015 р., 19:34:57

Ми багато знаємо про людське тіло в цілому, такі як

 • навчання ваги руйнує м'язові волокна
 • тіло будує м'язові волокна назад, краще і сильніше
 • організму потрібно достатнє харчування і відпочинок для відновлення м'язів
 • плечовий суглоб легко пошкоджується від передньої внутрішня ротація
 • станова тяга помістити велику напругу на хребет, якщо м'язи спини не можуть належним чином займатися

і т. д. Цю інформацію можна дізнатися з читання книг і досліджень онлайн.

Однак, ми також відрізняються в багатьох областях, таких як

 • деякі люди мають короткі сухожилля, а тяга по-іншому
 • деякі люди мають укорочені згиначі стегна
 • деякі люди сидять багато
 • деякі люди мають переднього нахилу тазу
 • деякі люди мають нахил тазу назад
 • деякі люди мають слабкі згиначі стегна
 • деякі люди краще реагують на високий обсяг тренувань
 • деякі люди краще реагують на тренування високої інтенсивності

і т. д. Це інформація про те, що тренери отримують освіту на діагностиці та наданні допомоги ви звертаєтеся, створюючи плани тренувань спеціально розроблений для вашого тіла, зокрема. Не тільки, щоб ви почали, але і внести відповідні корективи в план, як ви прогрес, і як ви плато.

Багато що з цього може бути поставлений діагноз і лікування, і планували самостійно, але вам доведеться зробити набагато більше читати і вивчати, щоб отримати там, і там менше гарантія успіху, тому що не завжди можна довіряти, що Ви читаєте в Інтернеті.

Отже, підіб'ємо підсумки: наймати особистого тренера-це те, що ми робимо, або отримати допомогу, щоб почати, або отримати другу думку про те, що ми вже робимо.

+423
Greg Herbowicz 8 вер. 2014 р., 06:34:16

Я зараз після цього бодібілдинг тренування :

 • День 1 : Ноги/АБС
 • День 2 : верхня частина тіла

6 днів на тиждень, з 1 днем відпочинку.

Це було здорово за останні два місяці (я новачок), але зараз у мене додому кожен день і коли я для тренування ніг і АБС, у мене ще є презервативи на ноги і ABS, те ж саме для верхньої частини тіла, навіть після дня відпочинку.

Хіба погано завжди мати презервативи і не потяг "свіжі" м'язи ? Це індикатор, який показує мої м'язи треба більше відпочивати ? Я повинен змінити до розколу рутини ?

PS : Я хотів би продовжити 6 днів в тиждень, тому що я кинув палити і дійсно допомагає мені не курити, це набагато складніше, на день відпочинку.


Оновлення

Я редагував питання, щоб бути більш конкретним на те, Домс щодня, завжди і ніколи поїзд "свіжі" м'язи. Я не думаю, що це дублікат.

+312
ScottehBoeh 6 черв. 2012 р., 05:28:37

Я відправляю складеного профілю хронічної Дітера, який, здається, не виберешся з мого власного досвіду та інших.

Я читав про BMR, калорій, і я зрозумів. Менше калорій, більше калорій спалюється. Так як мій базальний метаболізм становить близько 2400 калорій, я повинен бути в змозі втратити близько двох фунтів в тиждень, якщо я урізав до 1600 калорій. І якщо я працюю, я повинен бути в змозі втратити ще швидше.

Так що я зробив це "середземноморської дієти, де ти їси, як людина в Середземному морі робити. Ти ніколи не бачив огрядного людини, вірно? Я їм 1600 ккал у день і я просто зла, щоб бути навколо. У мене немає енергії, я ледь можу сформувати зв'язне думка, і мені платять, щоб використовувати мій мозок. Це просто не працює.

Минуло три місяці, як я зробив середземноморської дієти і я важче, ніж я був тоді. Що це дає? Я їм на 2400 калорій в день для підтримки, але я неухильно стає все важче.

Це, мабуть, доля багатьох лічильники калорій там. Мій друг був насправді їй сказав доктор, що вона занадто багато вправ і занадто мало їм. Термін "Середземноморська дієта був мій власний досвід. Там має бути якийсь чарівною формулою на це право?

+292
Alejoviade 18 черв. 2018 р., 18:36:35

Ви можете не тільки з'їсте менше калорій, ніж вам потрібно, і покласти на м'язи. Thats не, як це працює.

Якщо ви новачок і досить тонка, як ваш опис, тим більше м'язової маси ви ставили на менший відсоток жиру в організмі буде, так як там буде більше м'язів, і ви будете спалювати енергію теж.

Ви не можете вирізати і Навального одночасно, але ви можете оптом чисті.

Більш ніж 30 хв кардіо не може бути корисно, якщо ви намагаєтеся додати маси. Все залежить від того, що ви збираєтеся для.

Ви також повинні бути в курсі основних поживних речовин, тобто білків, вуглеводів і жирів. Просто жував калорій навмання, щоб зробити це не так складно, як здається. Theres завжди трохи експериментування.

http://www.calculator.net/calorie-calculator.html

Почати тут ^

+234
eurica 23 лют. 2011 р., 14:04:42

Ви їсте занадто багато зерна і цукру. Вуглеводи з пшениці і мигдальне молоко ви їсте робить вас жадають рано. Вони викликають раннє підвищення цукру, який не займе багато часу, поглинає ваше тіло. Це призводить до падіння цукру. Це коли тобі, чому ти знову голодний до luchtime...

Рішення:

Спробуйте додати більше здорових жирів і білка у ваш раціон. Наприклад: - яйця, горіхи, авокадо - Для м'яса можна приготувати фрикадельки у вечірній час, так що ви можете мікрохвильова піч їх в ранок... - Додати повний жирних вершків до кави - Додати деякі овочі на сніданок - Випити ранковий суп з ваш сніданок, який ви приготували напередодні ввечері - сипкі зерно, пшениця і цукор

Зробіть це і ви не будете голодні до обіду. Повір мені. Для здорових рецептів погляньте на ці чудові сайти:

http://fastpaleo.com/all-recipes/

http://nuttykitchen.com/category/paleo/

http://purelyprimal.com/category/recipes/breakfast/

Є відмінний сніданок!

+209
jennifer 16 січ. 2012 р., 16:12:57

Видих поштовх вгору, вдих у нижній.

Повільно опустити і розгорнути вгору кожен раз.

+204
ray1007 1 трав. 2013 р., 17:59:44

Я хотів отримати уявлення про те, які вправи використовуються для розвитку кубики животі.

У даному випадку припустимо, що індивід вже має відносно невеликий шлунок дуже мало жиру на ньому.

Які вправи він може використовувати, якщо він тільки хотів розвинути м'язи живота "шість кубиків"?

+201
380975659299 28 груд. 2015 р., 03:47:26

Навчання опору є не ефективним у втраті ваги і зменшення жирових відкладень без зміни режиму харчування.

Кращі результати для втрати ваги і зменшення жирових відкладень приходять з дієтичних змін.

Фізична активність найбільш корисна для зниження ваги і запобігти відновлення ваги і підтримання ваги тіла після втрати ваги. Фізична активність сприятиме клінічно суттєві втрати ваги.

Серцевої і прямий витрата калорій, пов'язані з навчанням опору мінімальна. М'язова маса збільшуватися від тренування з обтяженнями, можливо (не доведена в клінічних випробуваннях) збільшення сумарного добового витрати енергії.

В 200 фунтів. чоловік працює протягом 15 хвилин буде спалювати близько 150-200 калорій. В 200 фунтів. чоловік може з'їсти 3000 калорій в день і підтримувати свій нинішній вага.

Силові тренування не має, де близько калорій, як і біг. Це так мало, це занадто складно виміряти. Багато хто неправильно вважають, монітор серцевого ритму, що, за оцінками (за оцінками зазвичай) калорій, може бути використаний під час силових тренувань. Не правда.

Кількість калорій в силу тренування становить близько 10 чіпси в кращому випадку (10 фішок картоплю = 100 калорій).

Гемодинаміки

Це було сказано до цього питання, деякі вправи опір збільшується ЧСС. Це не обов'язково є результатом серцево-легенева відповідь. Збільшення адреналіну буде стимулювати серцебиття. Наприклад переляк і стрес збільшують частоту серцевих скорочень, але не збільшують об'єм серцевого викиду.

Гемодинаміку cario дихальні вправи і анаеробні силові тренування дуже відрізняються. Настільки складне, ніхто толком не знає, що саме метаболізм, що змушує серце битися швидше при фізичних навантаженнях. Деякі дуже хороші теорії, але ніхто не знає напевно.

Було дуже значні дослідження, проведеного недавно в Данії, де вони знайшли збільшення частоти серцевих скорочень не збільшується об'єм серця інфаркт, тому що кровоносні судини розширюються (вазодилатація).

Посилання: периферична вазодилатація визначає серцевий викид у здійсненні людини

Вивчення Резюме:

 • Десять здорових і розваги активний чоловік осіб взяли участь у це дослідження
 • катетер був поміщений в плечовому (4 предмета) або стегновій (6 предметів) артерії експериментальних ногу
 • інший катетер був поміщений в легеневій артерії відбувається в протягом яремної вени
 • Під час тренування, серцевий викид регулюється, щоб відповідати доставки кисню для метаболічних потреб.
 • В даному дослідженні оцінювали роль ритму серця і периферичної вазодилатація в регуляції серцевого викиду під час фізичного навантаження.
 • пульс був збільшений передсердний крокувати у 10 здорових чоловіків осіб при трьох різних умовах: у спокої, при вправи, і стегнових артерій АТП настій у спокої.
 • Збільшення частоти серцевих скорочень при передсердної електрокардіостимуляції до 54 ударів в хвилину не збільшувати серцевий викид у будь-якій з трьох заданих умовах як було пропорційним зменшенням ударного об'єму.
 • Ці результати показують, що серцевий викид регулюється змінами в периферичної вазодилатації, у той час як збільшення частоти серцевих скорочень менше важливо.

Прискорене серцебиття, яке виникає з кардіо-дихальних вправ є результатом необхідності збільшення серцевого викиду для транспортування кисню до м'язів. Серце має перекачувати більше крові, щоб задовольнити потребу в енергії дії. Серцебиття частішає через попиту на об'єм крові безпосередньо пов'язані з ефективністю гемодинаміки, адекватності легеневого дихання, газообміну і метаболізму м'язів ефективності.

Прискорене серцебиття, що виникає при силових тренуваннях-результат зміни внутрішньогрудного тиску і збільшення постнавантаження стрес. Немає відповідного збільшення серцевого викиду, і, таким чином, лише незначне збільшення споживання кисню. Серце прискорено б'ється з-за перфузійного градієнта тиску не щодо поточного метаболічних потреб тканин організму.

Просто за визначенням анаеробні вправи не мають "компонент кардіо-респіраторна витривалість".

анаеробні, прикметник
1. (організму чи тканини) життя при відсутності повітря або вільного кисню.
2. пов'язані з або викликані відсутністю кисню. -http://dictionary.reference.com

Енергії для анаеробних вправ відбувається у формі хімічного перетворення з участю макроергічних фосфатів, гліколіз, а не кисню.

На відміну від дихальних вправ кардіо, підвищений пульс під час силового тренування не відображає або збільшення споживання кисню або значне збільшення витрачання калорій. Швидко рухаючись від машини до машини, щоб тримати пульс підвищений не змінює цього факту. Це все-таки тиск, а не обсяг навантаження.


Білка

Навчання опору з високим вмістом білка дієти, показали поліпшення на зменшення жирових відкладень. Тільки тренування з обтяженнями без зміни режиму харчування, не доведено, щоб зменшити жирові відкладення.

Дослідження

Дослідження по цій темі мізерні і розкол з цього питання. У деяких дослідженнях повідомляється, скромні втрати жиру, з силовими тренуваннями в період між 16 і 26 тижнів. Інші дослідження показали зменшення жиру в організмі для тренувань періоди між 12 і 52 тижні.

Одне дослідження, спостерігаючи статі і віку виявлено зменшення жиру тільки у літніх чоловіків і без різниці до складу тіла молодих чоловіків і жінок будь-якого віку.

Є кілька досліджень, які показують збільшення м'язової маси тіла, без зміни режиму харчування.

Сильне заяву від Американського Коледжу Спортивної Медицини.

Американський коледж спортивної медицини положення підставки робить сильну заяву з доказами категорії заяву (істотних рандомізованих досліджень із значним учасників для підтримки):

"Тренування опору не буде сприяти клінічно значущого ваги втрата". - Американський коледж спортивної медицини положення Встаньте категорія доказів а (а = значні дослідження значні учасників)

План тренувань для зниження ваги і зменшення жирових відкладень вимагає кардіореспіраторної режим приблизно 60% від максимальної теплової потужності. Тривалість кардіо позайматися залежить від поточного аеробної потужності і ЧСС. Максимальна частота серцевих скорочень залежить від віку.

+185
kishan keswani 30 лист. 2013 р., 16:22:01

Я прийшов до висновку, що надмірне overpronation частково проблема пов'язана зі слабкістю м'язів стопи і зокрема:

 • Внутрішні м'язи ноги (відводить великий палець стопи, довгого згинача пальців Бревис і т. д.)
 • Слабкість задній великогомілковій
 • Слабкість передньої великогомілкової
 • Слабкість малогомілкової м'язи
 • Слабкість зовнішніх м'язів стопи (короткий згинач великого пальця стопи м'язи, довгого згинача пальців)

Тепер мені потрібно якийсь керівництво з вправи, яке зміцнює ці м'язи. Поки що я планую:

 • Перехід до мінімалістської взуття для повсякденної шкарпетки(вже виготовлений, але не працювати в них)
 • Різні рівноваги пластини вправ

Балансування, кинути м'яч у стіну, присідання і т. д.

Цього достатньо, щоб охопити всі м'язи, згадані вище, або мені потрібні додаткові вправи/техніки?

+173
ivan walsh 12 серп. 2012 р., 18:52:41

Незважаючи на те, що ви можете почути або прочитати немає ніякої можливості (крім операції), щоб зменшити жир в конкретній області тіла.

Ніякі хрусти буде прибрати живіт.

З іншого боку, знизити загальну жиру в організмі ненароком прибрати жир з бажаної площі.

Інша річ, щоб відзначити, що коли намагаєтеся скинути жир рекомендується збільшити споживання білка не знижують.

Спробуйте змінити ваші тренування включають HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки) і силових тренувань, щоб ще більше збільшити ваш метаболізм -РМР (рівень метаболізму).

+153
ZachL 22 груд. 2018 р., 03:46:31

Відпочити і йти близько 7 вечора? За тренування у мене сироватковий Шейк за 30 хвилин до спортзалу, ще як тільки я закінчив, після їжі через годину.

Я особисто поїзд близько 8 вечора, поїсти і спати. Там буде близько години між їжею і сном, якщо це так, я б чашку сиру перед сном, щоб допомогти запобігти ваше тіло буде катаболізму під час сну.

Я спробував тренування рано вранці, до того, але я знайшов я не міг підняти той, що раніше.

+117
esperancia 27 січ. 2015 р., 11:07:47

Струсніть його добре

Ваш коктейль повинен мати багато протеїну і включати тваринний білок і ВСАА. Чому? Волошки, у якого є деякі хороші ООН-підсолоджені сироваткові, говорить нам:

Загалом, хоча як тваринною, так і рослинною їжею містять протеїн, якість протеїну, що відрізняється. Висока якість (повне) протеїну забезпечує достатню кількість всіх дев'яти незамінних амінокислот. Продуктів тваринного походження, таких як м'ясо, птиця, яйця і молоко, які вважаються високими-якість (повного) джерела білка, порівняно з овочами, які не містять або низький рівень деяких незамінних амінокислот, за винятком сої.

Я рекомендую молоко, банан, ягоди, йогурт і ложку сироваткового порошку, і якщо вам подобається, арахісового масла або іншого горіхового масла. Більшість сироваткових порошків в поєднанні з ВСАА, так що вам не потрібно, щоб отримати їх окремо.

Правильне Використання

Пийте коктейль відразу після тренування. Не замінити м'ясо оптом з сироваткових коктейлів. Сироватка призначена для використання в якості доповнення для зручності, а не як основне джерело білка, такі як молоко, яйця або м'ясо.

Якщо ви хочете замінити м'ясо в цілому на морально-стійкість причин, а не тільки після тренувань, збільшити споживання молока і яєць і подивися на місцевих, годували травою, трава-готовий, вільний вибір м'яса.

+91
Vitos1990 22 трав. 2018 р., 11:21:04

Нічого поганого в ІСО. Я б особисто вам проповідник завиток машина робити 3:1 співвідношення слабкої:сильний. Є один, щоб допомогти вам зробити концентричній частини вправи (коли він приходить до вас), або якщо ви тільки використовуйте іншу руку, щоб допомогти зробити концентричні руху тільки.

Фокуса на зниження повільно вага (вага повинен бути вище, ніж зазвичай, так що це тягне вас вниз ексцентрично). Якщо ви підкреслюєте проведення СЧ у моєму досвіді я знайшов, що більш ефективним, так що ви робите діапазоні від ~135 >> 45 градусів згин ліктя.

Якщо обидві руки застрягли в діапазоні ~70, як очікується, можна перейти на турнік і стрибати або штовхати себе назад вгору і опускайтесь як можна повільніше.

+61
andyface 10 черв. 2011 р., 00:38:48

Використовувати замінники їжі трясе вже більше не 2 рази в день, або один прийом їжі і один перекус в день, якщо ви перебуваєте під пильним наглядом лікаря.

Вибрати замінники їжі коктейлі, що містять не менше двохсот калорій. Вони повинні навіть мати баланс вуглеводів, білків і жирів для отримання адекватного харчування і зниження між основними прийомами їжі бутербродами.

+59
user49495 5 лют. 2010 р., 04:09:31

Кожен досягає плато під час схуднення. Якщо ви будете харчуватися у розумний дефіцит калорій (рекомендація становить від 10 до 20% від TDEE на) і стежать за ними добре, ви повинні почати знову худнути.

Як правильно пояснити ddinchev, якщо ви їсте занадто мало, ваш організм перейде в "режим голодування", їли ~1000 калорій потенційно може поставити вас тут. Однак, зайшовши в 'голодної' режим вимагає, щоб ви активно морити себе і досить складно.

Якщо ви знаєте свій зріст і вагу ви можете підключити його до TDEE на калькулятор онлайн і зменшити це число на 10-20%, щоб досягти дефіциту калорій. Без більш детальної інформації про вашої дієти і вашій статистиці тіла я не можу допомогти там загальні рекомендації.

Принцип прогресивної перевантаження полягає в тому, що, щоб поліпшити себе і постійно працювати ваше тіло на високій швидкості, потрібно постійно робити вправи складніше. З точки зору непрофесіонала це означає, що ви повинні прагнути, щоб покласти стільки сил кожної операції завершення. Діяльності стане легше з часом і це до вас, щоб зробити їх постійно важче, так що ваше тіло працює над тим, щоб постійно удосконалюватися й адаптуватися.

Нарешті, втрата ваги і зниження віддачі, як досягти свого "піку" мала вага буде все важче і важче схуднути і легше отримати його назад. З 30% жиру до 27% набагато простіше, ніж з 15% до 12%.

Як Примітка боку, потрібно враховувати, що робите, як ваш спосіб життя. Якщо ви припините вправи та їдять же ваш вага паль назад. Досягнення і підтримання здорового ваги і фізична форма-це зміна способу життя.

Я також хотів би поглянути на це "повторно годувати" тиждень, він працював у кількох людей, що сидять на дієті, щоб поїсти або трохи більше їх TDEE на 1 тиждень, щоб "скинути" [так в оригіналі] їх метаболізму.

+17
palmaone 17 бер. 2016 р., 09:14:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil