Що я повинен знати про знос на вагу машини?

Мій отець дає мені свій старий вагу машини. Він не використовував його в досить багато років (10+) і він був зовні (ми вам зима 4-5 місяців в році, з 3-4 метрів снігу в середньому) за останні 3 роки. Ваги самі були захищені від елементів, але все інше (кабелі, валики стільця) були розкриті.

Як тільки я зрозумів, що її частині я повинен дивитися на знос (і що я повинен шукати) з прицілом на заміну, так що як тільки я почну використовувати його, він буде бути безпечним.

Машина виглядає як на малюнку нижче:

Вага машини http://www.weighttrainingequipmentcenter.com/wp-content/uploads/multi-gym-2.jpg.

+247
george bell 15 лип. 2015 р., 05:28:48
29 відповідей

Ліфт до вас сильний, не ліфт заради підйому

Переконайтеся, що ви не додати підйомно тренувань , просто щоб відчувати , як ти тут зайнята. Справа в тому, щоб домогтися прогресу, не зайняті роботою. Інвестуючи більше часу в силу професійної підготовки буде потрібно час, далеко від реальної речі, даючи вам прогрес: відпочинок. Ви не отримуєте сильні працює, ви отримуєте сильна відновлення після тренування.

На даний момент, місяць у програму, я впевнений, ви відчуваєте себе в повній мірі. Що кардинально зміниться, якщо ви будете слідувати програмі і продовжувати додавати вагу на штанзі кожне тренування. От коли ви зрозумієте, чому він має трьох щотижневих тренувань, а не п'ять.

Вихідний день в тренажерному залі

Що сказав, три дні в тиждень програма підйому може легко бути зроблено в кращій версією себе ходити в спортзал на один або кілька днів відпочинку. Ці додаткові відвідування тренажерного залу необхідно потратити на активний відпочинок та мобільності.

Наприклад, якщо ви робите стартову силу в понеділок, середу і п'ятницю, можна напевно потрапити в спортзал у вівторок і четвер щось типу такого плану:

 • Подвійної довжини розминки (наприклад, 10 хвилин замість 5)
 • Повний-тіло спільної підготовки, викочує кожен суглоб від пальців ніг до шиї
 • Йогою або іншими протяжністю від півгодини до години, зосередившись на найбільш нерухомих областях. Це, ймовірно, означає, що велику увагу на ваші стегна, стегна, плечі і спину. Бездоганна постава і гнучкість-це мета.
 • Жвава або Incline пішки за короткий час. Якщо ваша мета-чиста сила, то ваші вихідні дні повинен бути більш спокійним, але якщо у вас є загальні цілі, то в короткостроковій і середньостроковій метаболічні тренування буде в порядку. Це може бути забіг, набір ваги гімнастику, або щось більш складним, як AMRAP чисте-і-тисне гиря.
+964
Sertac TULLUK 03 февр. '09 в 4:24

Я не думаю, що є який-небудь конкретної взуття вам потрібно, але пара речей, які вам не знадобляться:

 • Водостійкість. Ти всередині на біговій доріжці.
 • Позашляховик / випробування бігунів. Вони зазвичай важче і може обробляти більше тяги, який вам не знадобиться.
 • Великий пробіг гуми. Поверхня біговій доріжці набагато м'якше, ніж дорога, так що вам дійсно не потрібна довговічність.

Крім цього, будь кросівок, який працює для вас в цілому буде добре.

+962
Michael Ingabo 11 квіт. 2013 р., 22:20:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ваше серце-це м'яз працює 24*7 і поставивши його в день червоної зони в день може бути не кращим рішенням. Ідеальним варіантом буде зробити Серце звичайного керованого стресу (Більшість спортсменів дотримуються такого підходу) і відпустити її назад в зелений легкий період у зоні ака інших.

Робити кардіо 4 рази працює для багатьох, як вони отримують мотивацію й енергію, щоб вразити межі кожен третій день, а також отримати повноцінний відпочинок не потіти весь день від втоми.

Сподіваюся, що це допомагає!!

+924
nicluzuriaga 24 жовт. 2011 р., 05:13:56

Вітаю з втратою ваги! Це серйозне досягнення.

Ні, абсолютно немає такого поняття, як "тонізація м'язів" в тому сенсі, що люди, здається, думають. Є нарощування м'язової маси та втрати жиру. Думайте про нього, як покласти брезент на купі об'єктів. Брезент-це ваша шкіра, повітря під брезентом-це жир, і прикриваючись об'єктів м'язів. Ви поклали більше речей під брезентом, брезент стає все більше. Ви штовхаєте повітря, брезент виглядає менш округла, і ви почнете бачити обриси прикриваючись об'єктів. Те ж саме відбувається зі складом тіла.

Що ви, здається, шукаєте, називається рекомпозіціі , в якому ви втрачаєте жир і набирати м'язи одночасно. Роблю так тримає ваш вага досить стабільний (ви можете отримати або втратити вагу, але не на крайні показники).

Це важко зробити, рекомпозіціі, так як потрібно ретельно збалансоване харчування з відповідними макро-поживних речовин (білків, вуглеводів, жирів). Він також отримує складніше, як ви прогресу з плином часу. Ви будуєте менше м'язів, як ви отримаєте свій генетичний максимум, і ви спалюєте менше жиру, як ви станете стрункішими.

Існує безліч способів recomp. Я впевнений, ви можете знайти сотні різних пропозицій, але два послідовні фактори є хорошою твердої дієти і фізично інтенсивних тренувань.

Хороша дієта зажадає від вас спочатку з'ясувати, що ваше макро-поживні речовини. Є багато онлайн калькулятори , які допоможуть. Загальні рекомендації спочатку ви з'ясовуєте, що ваш зміст калорій є. Це ті калорії, які ви їсте, де ви не зможете набрати або скинути вагу. Виділяти калорії 0.8 - 1 грам білка на кілограм м'язової маси тіла, 0.5-0.8 грама жиру на кілограм, і те, що залишилося у вуглеводи.

Потім вам потрібно знайти програму гідної важкої атлетики. Бажано повний тренування тіла, які включають такі речі, як присідання і станова тяга. Піднімати важкі і в хорошій формі. Що означає з низьким повторень, велику вагу. В принципі якщо ти зробила 8 повних повторень, ніж вага занадто легкий і ви повинні збільшити його. Практика прогресивної перевантаження , який в основному означає робити трохи більше, ніж в попередній раз.

+821
Marcel Medak 21 квіт. 2010 р., 05:32:01

Немає нічого поганого у виконанні біцепс концентрація кучері в порядку, ви описуєте, як довго, як ви робите їх в контрольованій манері. Насправді немає кореляції між стилем кучері, які ви виконуєте і чи отримуєте ви "сильніше біцепс швидше". Дотримуватися того, що працює для вас. І, концентрація біцепса кучері, як правило, робиться в якості "обробки" (не означає, що в кінці вашої звичайної) здійснювати в цілях підвищення піку біцепса (думаю пік на плечі Арнольда Шварценеггера).

enter image description here

Що стосується "дуги" ви говорите, Є багато факторів, які сприяють м'язової "помпи" (опуклість) ви відчуваєте. Що ви відчуваєте збільшення припливу крові до біцепсам, які виробляє тимчасовий "бум". Так що, повторюся, немає ніякої кореляції між "насоса" і повільний розвиток м'язів. Я закликаю вас зробити обидві форми локонів.

+813
741qa 27 лют. 2016 р., 20:58:37
На питання, що стосуються використання гімнастичних кілець у вправі.
+805
alexsolex 13 квіт. 2017 р., 04:41:04

Я б рекомендував вам піти у фізичний магазин, щоб спробувати їх, Перш ніж купити. Ви будете в кінцевому підсумку намагається на кілька розмірів. Я знаю, що для Virbram, що ви повинні мати дуже точну посадку, інакше вона буде тертися об ваші ноги, коли ви де їх. Ви хочете, щоб вони почували себе затишно, але не туго; якщо він вільний на всі, спробувати на менше пара.

Тут, у південно-східній частині США, Abbadabbas їх носить. Я отримав моє там.

+787
iPhone expert 17 вер. 2014 р., 07:00:56

"Регулярно" і "з великою сніданок і страви пропорційна харчування"

Пропорційно прийомами їжі або коли ви їсте їжу не доведено ніде. Насправді, що було відзначено в цілому ряді досліджень полягає в тому, що ви можете з'їсти, як ви хочете, і це не впливає на те, як ви метаболізувати їжу.

Дослідження збільшився їжа частотою не сприяє більшої втрати ваги у випробовуваних, які були призначені на 8 тижні оборо-енергетик енерго-дієту знайшла:

Ми укладаємо, що будь-які ефекти малюнка їжу на регулювання маси тіла, ймовірно, опосередковується через ефекти на стороні прийому їжі з рівняння енергетичного балансу.

Проведення дослідження на тему шрот частоту і енергетичний баланс йде далі:

Ми робимо висновок, що збільшення МФ не сприяє більшій втраті маси тіла, за умов, описаних у цьому дослідженні.

+761
user52559 30 вер. 2011 р., 12:06:45

Я не думаю, що ви можете використовувати буквальне тлумачення, що вправи опис і накласти "сходи" поверх нього. Як описано, ви не ризикуєте втратити яку-небудь користь від фізичних вправ, Якщо ви зміните його, щоб відповідати вашим потребам. На мій погляд, вам буде краще, обертаючи кожною ногою, після кожного набору. Так, наприклад, послідовність може бути...

Набір 1

Правою ногою, 1 лівою ногою респ, 1 реп

Набір 2

Праву ногу 2 повторень лівою ногою 2 повторень

Набір 3

Права нога 3 Повторень лівою ногою 3 повторення

І так далі...

Як мінімум, за вищевказаною схемою, звичайно, буде легше відстежувати, де ви знаходитесь.

+662
brttbndr 17 лют. 2012 р., 22:41:43

Я буду працювати на себе фізично, якщо я вам. Після про віці кістки 25 чоловік-це дуже добре зробили зростає. Якщо ви молодше, є деякі речі, які ви можете зробити, такі як фізичні вправи є здорову їжу, що допоможе зробити вас вище в якійсь мірі.

Як дорослий, тільки реальні варіанти у вас зробити операцію. Крім цього, я б взагалі новачкам габарити підйомно програми, або стартову силу або сильний ліфти, щоб упакувати на м'язи.

+633
jefersondaniel 26 серп. 2019 р., 05:29:32

Пол не може дати вам болю в спині, але тільки тренування грудей буде напевно дасть вам болю в спині.

М'язи грудей тягнуть плечі вперед. Верхній частині спини м'язи тягнуть плечі назад. Якщо ви тренуєте тільки груди, плечі потягнуться вперед, ваші груди буде Вам прогнувся, і м'язи спини буде дуже напружена і болить.

enter image description here

Вам буде незмінно закінчуватися, як на картинці зліва.

+604
DIS 31 бер. 2014 р., 11:41:54

По темі бодібілдингу, в той час як є багато ресурсів, кажу вам , як ви повинні працювати, вони зазвичай не говорять вам, що правило сигнали і зміни показують, якщо ти насправді робиш все правильно.

Давайте поглянемо на ці два приклади речень:

 • Після року тренувань, я пішов робити 4х20 черевної хрумтить з 65кг, щоб 8х20 з 85кг.
 • Після двох років навчання, я пішов з 55,4 кг з 7,8% жиру, до 61,2 кг з 14.4% жир.

Чи є спосіб, щоб поглянути на ці пропозиції і сказати "ці розумні зміни протягом 5 днів в тиждень навчального полку", або "ви напевно не тренується"? Чи існують правила "великого пальця", які допомагають робити ці відрахування?

Або це єдина відповідь "вам потрібна консультація декількох кваліфікованих фахівців"?

+587
Davis Terrell 21 лют. 2012 р., 15:20:47

Ханна Фаді аль-кас

Ти сказав, що тренувався протягом 4 років. Ви були виконувати ту ж процедуру або змішувати їх? Багато разів, люди набридають після виконання тих самих процедур протягом дуже довгого часу. Тому, якщо ви помітили, що ви були виконувати ту ж процедуру на деякий час, що може бути причиною для вашого тьмяним енергії. Зайти в інтернет, отримати нові вправи, і включити їх в свій розпорядок. Що може відновити свою енергію і ентузіазм.

По-друге, ви тренуєтеся, тому що ви любите робити чи це стало рутиною? Якщо ви відчуваєте, що це стає обов'язком, це час, щоб взяти перерву на кілька днів. Іди веселися з чимось ще. Дозвольте вашому тілу розслабитися і жадають навчання. Коли ви повернетеся, ваше тіло буде просто в отпаде :).

По-третє, ви згадали (в коментарях) , що ви підкреслили у кількох сферах вашого життя. Ви помітили цей низької енергії в інших областях вашого життя? Якщо у вас є, ваше напружений стан розуму також може бути причиною низької енергії. Знову ж таки, рішення має приймати деякий час, щоб вирішити ці питання.

Щоб відповісти на ваші запитання, ви не повинні розглянути питання про прийняття прискорювачі енергії. Ці напої містять занадто багато цукру або хімічних речовин, що роблять несприятливий вплив на організм. Скоріше, ви повинні поліпшити своє харчування і приймати добавки. Хоча є багато добавок на ринку, приймати мульти-вітаміни, які багаті

 • Комплекс вітамінів групи в (В1, В2, В3, В5, В6, В9, В12, біотин)
 • Праска
 • Магній
 • Цинк

Ви також повинні споживати їжу, яка містить ці вітаміни, вони включають шпинат, гарбуз, броколі, молоко, картопля, банани, пісне м'ясо, сочевицю і т. д.

Правильно харчуватися, уникати, і насолоджуватися життям :).

+565
Tucker Boniface 13 черв. 2012 р., 19:24:35

Отримати на відкритому повітрі. Тому що ти будеш сидіти весь день, це здорово, щоб отримати деякі свіже повітря.

Я б рекомендував або марафон/біг або їзда на велосипеді, тому що вони дуже доступні і ви можете зробити це практично скрізь. Великою перевагою бігу є те, що він спалює калорії, як божевільний, і ви використовуєте багато різних м'язів.

Якщо у вас є басейн поблизу, я б також рекомендував плавання. Під час плавання ви використовуєте ваші руки зовсім інакше, ніж при роботі за столом. Це також зміцнює м'язи рук і плечей, який, сподіваюся, дозволяє вам нести стресів, які працюють з витягнутими руками весь день. З особливим упором на спині це добре, тому що коли сидиш за столом, ти 'вправи'/, використовуючи ваші м'язи грудей більше, так тренування м'язів спини, допомагає збалансувати це. Крім того, плавання-це майстер-комбо всі рухи анти-РСІ зброї кампаній змусити тебе зробити!

Якщо ваш коммутіруют не занадто довго, ви могли б цикл коммутіруют. Їздити на велосипеді від дому до роботи вранці і від роботи до дому в кінці дня. Це простий у літній час, коли дні стають довшими, а там менше дощів, але можливо протягом усього року. Якщо є душ, доступний на або поруч з роботою можна довго і наполегливо, а потім прибирати, але якщо їхати трохи повільніше, ви повинні бути в змозі зробити це в звичайному одязі і просто змінити сорочку і відновити ваші волосся, коли ви отримуєте на роботу. Якщо ви залежно від вправи вам буде складніше пропустити його.

Виконавши комбінацію з декількох тренувань, щодня тримає його весело, тому що ти не постійно роблять те ж саме. Проходить зовсім небагато дисципліни, щоб робити тренування кожен день з вагами і якщо ти йдеш не лежень, це тим більше важливо робити щось веселе.

Іди приєднуйся до команди і ставити перед собою цілі, щоб тримати вас мотивованим, тому що в той час як це здорово, що ви вирішили, що хочете почати роботу, вам треба знайти те, що ви хочете продовжувати робити так само.

Заспокойся. Якщо ви не робили ніяких вправ деякий час, швидше за все, ваш фітнес є дуже низьким. Цього занадто багато, дуже швидко може привести до травм! Крім того, дуже важко працювати з поганим фізичним станом-це майже гарантія того, страшна біль у м'язах на наступний день. Якщо ви повинні терпіти, що протягом декількох тижнів: не дуже мотивує! Замість поспішного виправити як можна швидше, зосередитися на отриманні в кращій формі, поступово. Ви зможете тренування значно довше і важче в пару місяців, якщо ви поспішаєте, ви, ймовірно, не зможете працювати взагалі.

+560
hieuteve 19 квіт. 2016 р., 03:44:20

Від мого дослідження, причому обидва вправи - поле переходу/вертикальний стрибок і сходи альпініст - взагалі активувати один і той же тип м'язових областей (ніг, а також основних) на зміцнення серцево-судинної системи. Крім того коробка стрибків, вибуховий рух є будь-які інші переваги присадка в коробку стрибки через сходи альпініст? Які деякі альтернативні вправи для ці вправи, так як вони обидва, здається, досить жорсткі на колінні суглоби?

+522
kulik88 19 серп. 2011 р., 21:09:34

Зберігаючи ваше тіло в теплі витрачає досить багато калорій, тому що ваше тіло, щоб спалити, щоб генерувати тепло, і вода стікає швидко, тому що це хороший провідник тепла. Плавання (рух) саме по собі не дуже вимогливих енергії, але робити це в прохолодній воді.

+471
Kjetil Reinli 20 лист. 2017 р., 19:52:13

Завжди, коли ви читаєте про дієти, Вам також прочитати про те, що занадто мале споживання калорій сповільнить ваш метаболізм. Однак, я не можу знайти ніяких джерел, пояснюючи, що оригінальним задумом режисера, сповільнюється і скільки енергія зберігається з допомогою такого повільного обміну речовин (1%, 5%, 50% або може 99%?).

Я знаю з досвіду, що я не можу дістатися до максимум. досягнення в спорті під час дієти запаси глікогену вичерпуються швидше і жирами процесів зайняти деякий час, щоб подіяти, але такі зниження споживання по enegery в цілому додаткові accitivies, які не потрібні, щоб зберегти життя.

Коли я сиджу на стільці і просто фарт навколо, - це моя енергія "витрата" зменшується на такі речі, порівняно зі звичайною їжею звичайної?

 • Робить раковину пульс?
 • Кров оновлюється повільніше?
 • Мій мозок працювати менше?
 • Робимо волосся і нігті перестають рости?
 • Моя імунна система взяти відпустки?
 • У моєї чаші зливу більш повно їжі?
 • Я виробляють менше сперми?
 • Робити травми загоюються повільніше?
 • Невже мої клітини старіють (перероблений пізніше), таким чином, можливо, навіть збільшують ризик раку?
 • Мій темп нижче?

Я припускаю, що більшість з цих речей можна тільки злегка зменшується для того, щоб вижити, так де ж тіло оптимізація енергії "споживання", і скільки економії ми говоримо?

Навіть коли їсть massivly менше, ніж потрібно (наприклад, 5000KJ відповідно до вимог на технічне обслуговування за більш ніж 2 тижні) я не помічаю масивні недоліки в тілесне функціонування, тому я ставлю під сумнів ці попередження. Крім того, ви часто читаєте про "режим голодування" і навіть "зіпсував обмін речовин" - є наукові докази, що такі речі існують і необоротні (повільно реверзибельный)? Якщо це так, чому тіло, в gerneral, не працюють більше effiecent держава, якщо немає ніяких недоліків?

Я не сумніваюся, що підняття тягарів під час їжі менше буде зберегти більше м'язової маси. Також, будь ласка, не дати відповідей по лініях зміна споживання продуктів харчування в цілому, щоб схуднути (наприклад, що слово дієта насправді означає). Я використовую слово "дієта" в неправильному сучасний спосіб, як суспільства змінити час прийому їжі.

+467
bit3725 21 жовт. 2012 р., 10:48:59

Якщо я використовую правильну форму при виконанні стандартної тязі, що первинні і вторинні м'язи стають мішенню?

+430
june efaryuh 30 лист. 2017 р., 03:22:11

Я зазвичай роблю магазин дженериків повний після тренування (разом з ВСАА), які вони роблять продажу на кожен так часто ( купити один отримати один за півціни і т. д. Вітамін Shoppe є у вересні) останній раз, коли я купив його був про .02$/грам не на рівні квасолі, але повноцінний якісний білок.

Я також хотів перевірити Костко. Коли я йду, я можу перевірити, щоб побачити, якщо вони роблять продажу на білок і намагайтеся прив'язати деякі. Краща ціна я бачив досі становить $.30/порція протеїновий порошок з BCAA.

+409
user35576 22 серп. 2017 р., 00:13:08

5 грам з вашими після тренування це кращий спосіб, щоб зробити це.

Ви можете мати його протягом 8 тижнів, потім я вам показав у 4 тижні, але деякі люди навіть не цикл.

Там немає відомих побічних ефектів для креатину, якщо ви споживаєте його відповідально.

Деякі люди говорять про ниркової недостатності і т. д., Але це більше споживаючи потрібну кількість води щодня.

+354
jedidiah manowitz 18 квіт. 2015 р., 20:44:42

Добре працює форма, безумовно, суб'єктивне. Це неминуче. Я б реально уявляти те, як ви відчуваєте після ваших прогонів? Тут ніхто не може дійсно сказати, якщо ваш 5к часу "добре". Загалом, мені здається, що досить часу у формі, але це залежить від вашої ваги, цілей та типу статури. Тренування, здається, досить стандартний. Як я хотів побачити, якщо я міг би тренуватися ще наполегливіше збільшити швидкості і інтервального тренування ви робите, провідних до гонки і подивимося, як ви себе почуваєте під час гонки, і якщо ваш час покращується. Може бути, переключитися на швидкість роботи через день на пару тижнів, потім повільніше бігати за день до забігу, а коли ваш час покращується. Також в 80 км на тиждень забагато за 5к навчання. Може працювати в деяких коротше швидше працює.

+292
drummer23 7 трав. 2019 р., 01:27:01

Ніякої підготовки гіповентиляція-це не небезпечно для здоров'я, якщо ви не намагайтеся затримати дихання якомога довше. Цей метод не слід плутати з апное конкуренції! Видих і вдих підприємством повинні бути чітко визначено у той час як біг, їзда на велосипеді або плавання. Насправді, основні побічні ефекти, які можуть виникнути у деяких людей головні болі.

Однак, навчання гіповентиляція не рекомендується у деяких людей, схильних до ризику. Зокрема, осіб з помірною і тяжкою артеріальною гіпертензією або у кого є, або були, ішемічна питання.

Метод не представляє небезпеки або більш тривалий строк, якщо ви не тренуєте більше, ніж два або три (в більшості випадків) раз в тиждень з гіповентиляція.

Ви повинні прочитати книгу "навчання гіповентиляція, штовхати свої межі" (автор: Ксав'є Woorons). Ви знайдете цікавої інформації про цьому методі навчання. Ви канд знайти його (і інші деталі) на цьому сайті: http://www.hypoventilation-training.com

+230
Jidna Hompin 21 трав. 2010 р., 21:00:47

JustSniloc був хороший відповідь, але дозвольте мені зупинитися на цьому.

По-перше, якщо ви хочете більше дивлюся стегон, ви повинні бути орієнтована на свої сідниці і стегна. Чому сідничні м'язи і задня поверхня стегна, а не квадрицепси? Ну, по-перше, дуже багато проблем в коліні обумовлені слабкі підколінні сухожилля і сідничні м'язи малоактивна, тому ви будете травм расстойки себе, як ви віку. Дві, сідниці є однією з найбільших груп м'язів в людському тілі і розвивається, що регіон самостійно буде давати більше, а ще стегон. Розглянемо американського футболіста, деякі з найбільш великих і атлетичних чоловіків у спорті; вони мають масивні стегна, але якщо ви бачите їх у шорти, це не квади, які стирчать. Вони мають масивні приклади, а також біцепс стегна і так як ці групи м'язів настільки великий і важливий для продуктивності, він затьмарює квадрациклів.

Однак приземкуваті пістолет хороший, перш ніж ви зможете пожинати плоди розміру, є величезний кривої навчання для цього руху.

Замість присідань пістолетом і спліт присед хміль, я хотів би подивитися на: - Зворотний випад: це затишний варіант дуже коліно і його дуже легко дізнатися. Ця вправа буде забивати ваші сідниці краще, ніж присідання або станова тяга. Ви можете зробити це на високій гучності. Може бути, почати з 3 комплектів 10 (10 повторів на кожну ногу) і працювати ваш шлях до більш високих підходів і повторень. Як ви краще на ці рухи, ви помітите, що в залежності від того, як ви нахиліться вперед на шляху вниз, ви можете підкреслити різні частини вашого стегна. - Прогулянки випад: коліно менш доброзичливі, ніж зворотний випад, але як тільки ви отримаєте повісити її, це великий розкид, так що вам не набридне. - Болгарський спліт присед: дуже схоже на зворотний випад, але роботи ваші сідниці, підколінні сухожилля і квадрицепси іншим способом з більшою стабілізації. - Глют хам Райз: як JustSnilloc сказано, це незвичайне рух, але вам знадобиться партнер. Подивіться 'Північної завиток', це те ж саме рух, але без машини. - Хіп напрямків: фантастичні сідниці і підколінні сухожилля забудовника. Почнемо з глют міст і, як тільки ви можете виконати 100 повторень (3x33, 4х25, 2x50 багато способів, щоб отримати 100), я б зробив однієї ноги глют міст, а потім після того, як ваш вправні в тому, що прогрес в тазостегновому тяги НТО з однієї ноги стегном. - Розсувні підколінного сухожилля завиток (завиток гладка підлога моста): є феноменальним і ви можете орендувати необхідне обладнання від Amazon менш ніж за $10

Пам'ятаю, з перерахованих вправ, а не один краще, ніж інші. Вони всі хороші. Якби я був тобою, я б вибрав 2-3 вправи і зосередитися на них йде. Я б стріляти вам десь між 50-100 повторень на вправу. Після того, як ви врізався в стіну або набридне вибирати ще 2-3 і працювати на тих, протягом декількох тижнів. Але завжди знімаю, щоб бити старі записи. Якщо в останній раз ви зробили зворотний випад в тебе 100 повторень і ви відвідаєте, що рух знову через кілька тижнів, стріляти по 110.

Я б вибрала один рух навприсядки тип (зворотний випад випад ходьба, болгарський спліт присед) і однієї сідниці і задньої поверхні стегна руху (підколінного сухожилля завиток, завиток нордичний, хіп-насуви). Удачі

+201
theoreticool 20 квіт. 2018 р., 01:26:52

Я читав Повне керівництво до розтягування останнім часом у спробі допомогти знайти якісь рішення, щоб м'язи болять проблеми у мене. Гіпотеза я перебував у тому, що у мене є м'язовий дисбаланс. І я, як правило, намагається поліпшити свою придатність для деякий час тепер.

У книзі сказано, що виправити м'язовий дисбаланс, ви повинні знайти і розтягнути м'язи з поганою гнучкості, але достатню міцність від продовження середнього цінового діапазону використання. І знайти та зміцнити в нестрогую м'язів з хорошою гнучкістю і низької міцності від продовження космічного діапазону використання шляхом здійснення їх у межах середнього цінового діапазону. Так що я хочу зробити, це розробити програму для себе, де я це роблю.

У книзі є тести, що я робила і розсортувала—і так, у мене дійсно є деякі м'язи з поганою гнучкості і деякі з дуже хорошої гнучкості—але я борюся, щоб інтерпретувати, які саме результати цих випробувань означає, з точки зору які вправи я маю робити і як довго.

Я думаю, що було б корисно мати тести єдиного вправи в деякому роді. Іншими словами: Я б хотів мати купу гнучкість вправи робити, де мені сказали, "коли ви можете зробити X" ви досягли хорошого рівня гнучкості і вам не треба штовхати далі. Так що просто робити вправи, також виступає в якості тесту, розповідав мені, коли я більше не потрібно продовжувати.

(Ще краще було б, якщо б мені сказали, що на основі декількох особистих критеріїв, як зростання або довжина моїх кінцівок і т. д. що я думаю, вам треба взяти до уваги, щоб дати цю інформацію точно.)

Де можна отримати цю інформацію? Здається, досить проста річ, щоб хочете, щоб я просто, щоб знати, де варто зупинитися, коли робиш вправи на розтяжку для оптимальних нормальних загальну гнучкість тіла).

Редагувати: коли я питаю, як далеко я повинен йти, я не маю на увазі "скільки сил я повинен використовувати". Я не знаю йти далі, на що я здатний. Так що я питаю: коли це те, що я вже здатний достатньо.

+110
TorBu 23 груд. 2014 р., 19:02:03

Гімнастика-це відмінний старт для навчання паркуру, якщо вартість непомірно висока, я вважаю, що аніме Man офіційне додаток є деякі члени в Нью-Йорку. Вони не паркур, але вони роблять гімнастику з чим завгодно, і це буде служити вам добре для занять паркуром. З усього, що я бачив, все в аніме Man офіційне додаток є дуже доброзичливі, і вони допомагають усім, незалежно від віку і фізичних здібностей. Я був би дуже здивований, якщо паркур групи не були такі ж доброзичливі, але я не знаю нічого про них конкретно.

+107
Apurba Biswas 31 лип. 2018 р., 12:32:50

Маючи сильну ядро є надзвичайно важливим для потужного хитання гольфу. Багато вправи на тренажерний зал м'яч великі, щоб зміцнити своє ядро.

Я б також розглянути питання про підвищення вашої гнучкості, так як це дозволить вам повернути ваше тіло більше, коли ви відкидаєте таким чином, підвищення швидкості гойдання і відстані.

Найбільш важлива річ, щоб зробити час йти в тренажерний зал і стають сильнішими продовжувати грати в гольф. Якщо ви взяли перерву від гри в гольф, щоб схуднути, а потім повернутися сильніше ви втратили багато м'язової пам'яті, використовуваної для розпашних клубу.

+106
Carol Cat Trochelman 14 трав. 2010 р., 09:12:16

По суті, що ви говорите, що ви зберегли таку ж дієту, і різко збільшується кількість калорій, які ви використовуєте. Це природно для вас, щоб схуднути в таких умовах.

Якщо втрата ваги є небажаним, то необхідно збільшити кількість споживаної вами їжі, щоб компенсувати всі види активності. Відчуваючи себе втомленим після тренування, природно, і Ваше тіло буде потрібен відпочинок, щоб внести зміни, він повинен відповідати новим вимогам, які ви розмістили на ньому. Однак, якщо ви не завжди втомилися, то, швидше за все вам просто не вистачає їжі.

Контрольний список:

 • Достатня кількість білка? Як активна людина, гарний стадіон буде 1г/кг або 2 г/кг м'язової маси мінімум. Ви, ймовірно, не стільки безпосередньо, але вона надає будівельні блоки ваше тіло потребує відновлення після тренування.
 • Достатню Кількість Калорій? Якщо ви втрачаєте вагу, ви їсте менше калорій, ніж ви використовуєте. Якщо ви набираєте вагу, ви їсте більше калорій, ніж потрібно. Це дуже просто.
 • Як ваше тіло змінюється? Рулетки і дзеркало, швидше за все, буде краще чути. Якщо ваші плечі стають ширше або залишився таким же, в той час як ви втратити живота жир, ви втрачаєте в першу чергу жир. Якщо плечі або руки стає менше, ви втрачаєте м'язи. Як правило, живіт, стегна, а у жінок стегна і руки, де жирові відкладення мають тенденцію накопичуватися швидкий і втрачається в першу чергу.

Якщо здається, що ви втрачаєте м'язи, збільшити свій протеїн. Якщо ви не втратити занадто багато жиру (потрібна), потім збільшити вашу їжу.

+87
Preston Wallace 10 лист. 2016 р., 07:05:28

Необхідно виконати розрахунок, щоб визначити ваш загальний щоденний витрата енергії (TDEE на). Цей розрахунок буде підрахувати, скільки калорій вам потрібно щодня для підтримки ваги, і, таким чином, переходячи в результаті твій вага зростає, а відбувається під призведе до зниження ваги. Розрахунок TDEE на будівництво з урахуванням вашого рівня активності на інші індивідуальні фактори, складові базальний рівень метаболізму (BMR). Хоча це часто досить точний, важливо пам'ятати, що розрахунок TDEE на оцінки, засновані на середніх показниках. Чим точніше ви надасте інформацію в калькулятор, то швидше за все ваш розрахунок буде точним для вас (БФ% і рівень активності, особливості).

Я б вас застеріг завищуючи цінність танці з повагою, хоча для вашого загального фітнес. Це, безумовно, має переваги, але навряд чи стільки будувати, якщо які-небудь м'яза, а поки ви знаходитесь в дефіциті калорій, цього може бути недостатньо стимулів, щоб навіть зберегти м'язову масу. М'язової маси дуже важливо, тому що це прямий фактор вашого жиру у відсотках, а також є більш метаболічно активні, ніж жирові тканини (це спалює більше калорій, просто існуючих). Ох, і ваше порівняння РДР сеансів бути порівнянна з біг 400 метрів кілька разів, здається неймовірно неправильно, до речі.

Так як ви плануєте свої тренування для того щоб схуднути і падіння вашого жиру у відсотках? Ви враховуєте їх у свій TDEE на і з'їсти пару сотень менше калорій кожен день, чим він дає вам. Ось один такий калькулятор.

+59
Carson Dempsey 5 січ. 2016 р., 02:04:34

Я здивований, що ніхто не згадав суперсети, старовинна і почесна практика, в якій Ви робите комплекс одну вправу, потім відразу ж набір інший, відпочити і повторити. Supersetting 3 вправи-це не рідкість. Один вид включає висування ноги - типу лат пулдаун. Це робиться з метою економії часу, оскільки ви добираєтеся, щоб пропустити період спокою. Ваша працездатність знижена? Напевно. Напевно, якщо ви не в кращій формі або не використовуючи стероїди. Але якщо сьогодні тренування грудей і ви робите всі ваші жиму по-перше, ну і що? Самий дивний вигляд суперсет-це гантелі завиток - тип лат пулдаун. Тут ви намагаєтеся зайняти свій біцепс з роботи, або як не парадоксально, ти сподіваєшся, що pulldowns будуть отримувати останній шматок біцепса сила. Найскладніший суперсет-це те, що я недавно дізнався від Еріка Кресс це концерт , де вправу в парі з великою натяжкою або мобільності. Як ви можете бачити, це розширений підхід у всіх сенсах. Всі ваші енергетичні системи повинні бути добре розвиненими, і ви повинні знати первинні і вторинні м'язи, використовувані на кожну вправу. Якщо ви, задаючи питання, ви, ймовірно, не готовий, але те, що ви придумали це показує творчий розум, який відвезе вас далеко.

+28
Dina Kourouvani 10 лист. 2019 р., 23:25:39

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil