Вага тіла Вправи для армреслінгу

Мені цікаво, що вага тіла вправи може бути краще, щоб поліпшити навички армрестлінгу. Звичайно не на професійному рівні, у цьому випадку я куплю обладнання, тільки на рівень складності паб.

Моя нинішня мета-просто поліпшити силу, щоб виграти (звичайно). Мій далекий гол буде насправді піти на "негативний" регіон, нехай супротивник думає, що він перемагає, і штовхати його назад.

Так, що вага тіла вправи допоможуть мені досягти цієї мети. Вправи, які використовують 1,5-літрову пляшку води може бути прийнятно для мене, занадто.

+914
Kizzle 27 серп. 2019 р., 02:50:15
32 відповідей
 • Ви розвиваєте м'язи під час відновлення.
 • Кількість виконаних відновлення залежить від того, скільки ваших м'язів були розбиті на вправи.
 • Кількість м'язової тканини з мікро-сльози прямо в результаті раз-під-напруги.
 • Тягнуть швидко (1 секунда), реліз (нижня/тягти) повільно (2-3 секунди).
 • Повторіть повторень до відмови

Ваше розуміння вправ і відсутність бажання провести правильну програму новачка 5х5 або як-небудь тіла рутинну допоможе вам ніде швидко.

+993
john mccormack 03 февр. '09 в 4:24

Це моє розуміння того, що ВСАА або окремих амінокислот не слід приймати з протеїном як він викорінює конкретні переваги тільки амінокислоти. Ці два конкурують за всмоктування і білків перемогти... або, амінокислоти-це просто зчеплені з амінокислотами білка.

ВСАА слід приймати на порожній шлунок перед, під час або після тренування (і після пробудження). Креатин не амінокислота або купити протеїн так включити його з ВСАА та протеїн.

Цукор є корисним, підживлюючи м'язи і клітин головного мозку... і, нібито, "приведення" амінокислот і інших поживних речовин в клітини.

+985
give 15 черв. 2010 р., 06:13:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я був дуже худий у моєї ранньої юності, що мій вчитель біології вибрав мене як той, хто може заповнити, але не буде м'язового (про генетику). Насправді вона помиляється, але це, крім точки.

Я додав багато м'язів, коли я змінив мої тренування опору, щоб основний упор робиться на руйнуванні м'язів проти загальної фізичної підготовки.

Замість того, щоб робити одну групу м'язів на ротаційній основі в день, розбити його вниз, так що ви охопити їх усі в дві сесії, то ви будете працювати всі групи м'язів частіше, ніж до 1.75 разів в тиждень (якщо ви працюєте кожен день і ніколи не пропускаю). Я зробив тулуб (груди, спина, плечі/шия) на один день, кінцівки (ноги, руки) на інших.

В залежності від того, скільки часу у вас є, ви повинні зробити програму, яка додає вагу тренуючи таким чином, що дозволить вам ізолювати і перевантаження м'язових груп. Якщо ви використовуєте вільні ваги, буде самосвідомість перешкоду, щоб подолати якомога більше досвідчених людей буде рухати великі ваги і, схоже, знають, що вони роблять. Не турбуйтеся про це. Більшість людей, які помічають, як багато ваги, хтось буде схильний уважати, що хтось намагається це робити, більше, ніж хвилюватися про те, скільки ваги хтось ще рухається.

Як правило, більш важкі ваги з меншим Репс мають намір розвинути більше м'язової маси. Легкі ваги на більш високих повторень дозволить підвищити міцність, але і буде розвивати більш високу продуктивність з плином часу (витривалість), і це не додає більше маси.

Ви не повинні йти повним на тілі-будівельник, але перевірити тіло-Будинок книги з бібліотеки і взяти до відома деякі з спеціальних вправ, а потім адаптувати підходів і повторень, щоб відповідати, що ви хочете.

Також, якщо ви хочете спробувати плавання, що сильно розвиває тулуба, рук і торсу, тому що ти просуваючи себе майже виключно з верхньої частини тіла, яка є протилежністю того, як ми нормально дістатися з пункту А в пункт Б він заповнює вашу груди, плечі, спина (особливо) і трицепси. Вивчіть правильну техніку, а потім робити інтервальні тренування (короткі плаває на певних циклів часу) і просто безперервно плавати протягом тривалого періоду часу. Навіть як вам більше підходять і втрачати жир, коли ви плаваєте, ви схильні набрати м'язову масу. І регулярно, важко плаває зробить вас голодним.

Удачі вам. З точки зору загальної фізичної підготовки вправи, переконайтеся, що ви робите досить стійкий режим розігріву перед підйомом тяжкості або робити вправи опору і статичної розтяжки після. Зберігаючи гнучкість дуже важлива для життя в цілому. Це набагато легше отримати раніше, або підтримувати, чим намагатися повернути, якщо ви його втратите.

+982
Dmitriy Star 12 жовт. 2018 р., 04:53:41

При роботі з вагами, який вплив торгівлі між

 • сума ваг робота з
 • кількість разів вправа повторюється

Наприклад, я можу повторити вправу 10х3 раз з вагою 20кг, але тільки 7х3 раз з вагою 25кг. У чому буде різниця цих двох вправ на організм?

+964
Pichat Tongdee 5 серп. 2017 р., 20:34:14

Привіт я роблю жим лежачи.Я хотів би знати це. Якщо хто-то робить багато це тренування з низькою вагою, але він робить 1 комплект 40 після 2 30 3 30 1 25.Це частина груди стала більше?

+956
user3827418 14 груд. 2016 р., 08:13:29

Коротше, так, ваші щоденні прогулянки аеробної активності (напевно не анаеробні...ходьби починаються фермера, що відстань, і ви реально отримаєте деякі виглядає, як ви проходите люди).

Майже будь-який правильний лікар буде аплодувати вашим зусиллям, ви подвоїти рекомендації Американської асоціації серця 150 хв/тиждень помірної аеробної активності.

Це досить для того, щоб Compliment ваші тренування з обтяженнями? Так, в загальних рисах. Ваш світ-до-вміру год/день прогулянки поступово поліпшується-принаймні, збереження--здатність серця забезпечувати паливом і видалення відходів з ваших м'язів. Що сказав, Деякі анаеробні "кардіо" кожен зараз (наприклад, інтервал Хілл спринт) дозволить підвищити ефективність роботи м'язів, щоб використовувати це паливо.

Якщо ваша мета-стати (або продовжувати бути) в цілому здорової людини, продовжуйте робити те, що ти робиш. Тим не менш, я б рекомендував експериментувати з деякими більш короткі сесії, вище інтенсивність тренувань один або два рази в тиждень, якщо ви можете вписати його в свій графік, особливо якщо врахувати більш конкретними, орієнтовані на цілі в майбутньому.

+898
Barton 16 вер. 2018 р., 03:11:34

У мене є помірний сколіоз і сказали кожен лікар, яких я говорив, щоб уникнути піднімати тяжкості. З іншого боку, я зустрічав ряд людей, які мають сколіоз і домоглися успіху в бодібілдінгу. Якщо що, вони сказали, їх стан робило їх дуже обережно, особливо коли справа доходить до вправ, таких як станова тяга та присідання.

Що це дійсно науковий консенсус, коли справа доходить до підйому для людей зі сколіозом (за умови, що поради, які я отримав за трьох лікарів я говорив не представляють за загальним думку медичній сфері)?

+884
Mary McCarthy 22 вер. 2011 р., 10:44:09

Ви не "почати", поки ти не перестанеш підніматися протягом декількох місяців. Справа в тому, щоб завжди бути сильним для іншої частини вашого життя. Справа не в тому, щоб підняти вагу, а потім прикинутися, що ви не можете підняти важку вагу.

Якщо ви пропустили повторень на одну вправу, воно не впливає на інші. Вони відстежують окремо.

Якщо ви пропустите один представник, скажімо, присідання, повторіть, що вага на наступному тренуванні. Якщо ви ще раз пропустіть, потім відступити на 10% у наступному тренуванні (або "перемотати" на тиждень), потім продовжувати прогресувати. Ніколи не повертайся в 1 тиждень, Якщо ви зовсім кинути і перезапуск програми місяців після того, як ти знову слабкий.

+861
user3551804 20 трав. 2011 р., 14:42:56

Журі в даний час, так що кращий відповідь зараз або "це залежить" або "ми не знаємо".

Загальні знання є те, що він робить три речі

 • Очищає відходи з м'язів через обмеження/виділенням холоду, а потім потепління
 • Зменшити набряк і впливу на тканини
 • Уповільнити після травми, метаболічні ефекти.

Досліджень з цього питання неоднозначні. Одне дослідження на велосипедистів робиш етапу гонок (висока інтенсивність зусиль протягом кількох днів поспіль) показали збільшення нафтовіддачі і переваг, ще одне дослідження на штангістів повідомили про збільшення другий день болю.

Там не було переконливих досліджень, так чи інакше, так що я хотів зробити, це знайти будь-які дослідження, що проводяться на обледеніння та спорту, та/або спробуйте самі, щоб побачити, як це працює для вас.

Мій N=1 полягає в тому, що я використовував його досить широко, коли відновлюєшся розрив ахілла, і це допомогло багато з обліку набряк і висока мобільність наступних сесій.

+838
emilmehdi 11 трав. 2018 р., 16:08:44

Що б бути деякі додаткові хороші вправи робити в тренажерному залі на 2 дні в тиждень з 7 днів в теніс?

Мета - поліпшити силу, рухливість і витривалість. (Не особливо в цьому порядку)

Я досить знайомі з яких 5*5, який у мене був до цього, але я боюся, що це потрібно зупинити (не вистачає часу).

Мій розпорядок дня, якого я прагну, щоб слідувати, 7 днів, теніс, субота, неділя спортзал, в основному, складові руху, такі як, присідання зі штангою (з невеликою вагою), над головою жим, станова тяга, жим лежачи, підтягування, веслування сидячи/вага підтягування(що машина, яка має стрижень).

Будь ласка, допоможіть мені доопрацювати цей план.

Про мене: 7-8 годин сидяча робота, вага 60 кг, Зріст 180 см, 23 роки.

Спасибі велике! :)

+810
Aeronavt 21 серп. 2016 р., 13:40:29

Взагалі сенс тренування, щоб підштовхнути вашого тіла, щоб адаптуватися до стресу, розміщені на ньому. Ви хочете, щоб кожне тренування, щоб підштовхнути ваше тіло трохи більше, ніж в минулий раз, так що ваш організм поступово адаптується до де ви хочете піти.

Як ви натискаєте її вниз до ваших цілей.

Якщо ви хочете бути в змозі зробити багато віджимань, ви хочете завжди намагаємося робити більше віджимань, ніж минулого разу. Тобто різниця між 9 і 10 віджимань. Якщо ви зробили 9 віджимання в минулий раз, на цей раз ви хочете зробити 10. Наступного разу зроблю 11.

Різниця величезна! Подумки ви штовхаєте себе і мотивувати ваше тіло, щоб підштовхнути себе. Фізично ви штовхаєте себе і Ваше тіло, щоб пристосуватися до робити більше віджимань. Якщо ви завжди робите те ж кількість віджимань кожен раз, коли ви просто застрягли в колії і нікуди.

Неважливо, якщо ви йдете на провал чи ні. Вам просто потрібно зробити трохи більше, ніж минулого разу. Іноді це приведе вас до невдачі, іноді ні.

+770
Randrian 23 січ. 2017 р., 15:17:06

Цей процес піднесення важкої ваги в кілька разів, потім відразу ж робите те ж саме вправу з меншою вагою на багато повторень, називається смугою або краплею набори. (Вони йдуть на деякі інші імена, перераховані тут.) Це в першу чергу спосіб культуризмі, так як вони направлені на тренування м'язову групу до відмови з метою збільшення об'єму м'язів, а не сила або потужність. Як bodybuilding.com ставить його:

Штангісти є унікальними серед спортсменів, тому що вони займаються суто косметичні поліпшення, а не спортивні результати. Ось чому культуристи воліють дроп сети - тому що вони явно спрямовані на збільшення розміру м'язів (гіпертрофія). Навпаки, ви не бачите багато футболістів, спринтерів і інших спортсменів, використовуючи падіння набори, тому що падіння набори не сприяють сила, потужність або швидкість набирає. У насправді, більшість спортсменів хочуть сили і влади без Навального, тому падіння набори, як правило, не їмо. Однак, якщо масово те, що ви після, тоді кидайте комплекти ідеально!

Тим не менш, вони, безумовно, може виробляти набратися сил. Майже будь-яка вправа зможуть. Якщо хто-то досить непристосовані для тренування, щось же просто, як ходьба може зробити массивнейшие збільшення сили. Це означає, що ходьба є оптимальною силового тренування? Може бути, для них (а може і ні), але не для більшості людей. Воно може бути ефективним протягом обмеженого часу у частини населення, але це не максимально ефективне використання часу та енергії.

Наприклад: віджимання менш ефективні для збільшення сили, ніж гімнастичні вправи жим лежачи, але якщо хто-то з допомогою віджимань призначений, вони можуть стати дуже великий і дуже сильний. Це не означає, що віджимання є кращими для тих, хто шукає силу і розмір, але це не означає, що він не буде працювати. (Примітка: суб-оптимальної міцності або програма гіпертрофія дотримувався старанно, перевершує оптимальну програму, виконувану з низькою прихильністю, або недостатній відпочинок або харчування.)

Один конкретний варіант падіння встановлює, що може бути оптимальним для вас низько-реп падіння набори (там же):

Це був улюблений метод Ларрі Скотт, перший Містер Олімпія. Скотт використовував цю техніку, щоб розвивати жахливий дельтоподібних м'язів і руки, навіть на менш генетично оптимальні рамки. Ларрі вважає, що важка вага і низьке число повторень (шість повторень) - найкращий спосіб розвивати розмір і сила одночасно.

У цьому діапазоні повторень дозволяє використовувати більш важкі ваги, який може допомогти зберегти ваші рівні сили і товщають до тих м'язових волокон без особливих насосного ефекту. Почніть з шести повторень максимум, то падіння ваги близько десяти до п'ятнадцяти відсотків з кожною краплею. Повторіть з більш легкої ваги для більш шести повторень на потрібне число крапель.

Якщо ваша мета-розмірах і силі, як і вам подобається цей метод (з високою повторень або низький), зберегти на неї. Я підозрюю, що ваша сила збільшується знизиться досить швидко, оскільки крапля більше покладаються на силу, витривалість, ніж сила. Але навіть у той момент, коли набирає силу зменшиться, ви все одно, напевно, стає все більше.

Один нюанс, що я з цим погоджуся, так як я побоююся незмінно високої інтенсивності програмування для більшості людей (там же):

Використовувати Краплі Набори Скупо, Як Висока Інтенсивність Методу. Дроп сети інтенсивних і вони вимагають обережності й здорового глузду. Якщо ви використовували їх весь час, ви б швидко вигоріти і перетренуватися. Один відмінний спосіб використовувати краплі наборах-3:1 спосіб: ви виконуєте трьох сетах вправи, потім один набір крапля.

+767
Liza Decorum 28 вер. 2010 р., 04:12:34

Пройшовши по цьому посиланню мене бентежить, чи варто вірити тому, що за посиланням тверджень. Якщо це правда, то більшість з нас вже постраждали, тому що більшість з нас роблять бюро вакансій від 9-5 або просто сидячи перед системою.

За даними цього сайту, він говорить, що сидіти довше години знижує позитивний ефект на м'язи навіть після походу в тренажерний зал. За цією логікою, ми не в небезпеці накопичується багато поганого жиру в організмі

Якщо все правда, то які шляхи його подолання?

+726
Quorum Thinking 29 бер. 2017 р., 18:01:08

На основі кількох статей про еліптичних тренажерів магнітного опору найвищої якості з кількох причин:

 • Низькі витрати на техобслуговування, оскільки є мало, щоб без рухомих частин
 • Забезпечує більш тиху машину з менше неприємностей
 • Швидка зміна опору
 • Забезпечує більш точне управління на опір
 • Будь-хто, хто використовував еліптичну в сучасний тренажерний зал використовував магнітне опір.

Звичайно, все це має свою ціну: зокрема виробничих витрат. Я використав пару пояса тренажери, які не були еліптичні (в першу чергу, стаціонарні велосипеди), а різниця в консистенції опір помітно. Велике питання, чи Є ця різниця настільки велика, що виправдовує цінник. Ось деякі відмінності між об'єктами комерційної нерухомості ваш будинок:

 • Комерційний об'єкт повинен зберегти обладнання в хорошому стані для сотні користувачів щодня
 • Комерційний об'єкт повинен мінімізувати погану пресу з-за помилки або просто crappy обладнання, тому він може тримати залучення нових членів.
 • Вдома є тільки жменька людей, щоб задовольнити ... і в багатьох випадках єдине, що буде регулярно користуватися обладнанням.
 • Ваші особисті стандарти не можуть бути настільки високий, щоб вимагати найкращого.

Нижня лінія для домашнього бюджету, яким ви володієте, щоб отримати більшість чубок для вашого самеца оленя. У мене немає ніякої інформації про те, як часто машини певного типу зламати, або типові витрати на ремонт.

Що стосується твердження вашого друга, що магнітне опір краще для ваших суглобів, я не думаю, що реально застосовується на еліптичні тренажери. Якщо ваші ноги сходять з машини і посадка назад на ньому, там може бути щось, що стверджують.

Як загальні рекомендації по покупці домашній спортзал обладнання:

 • Почніть з вашого бюджету в першу чергу. Ви можете поринути великі гроші в домашній спортзал, в залежності від того, що ви хочете купити.
 • Знайти 2-3 варіанти, які, здається, щоб бути кращим в рамках вашого бюджету.
 • Знайти магазин, який продає ці предмети і дати їм тест-драйв.

Чим більше частин, що рухаються, і любителю обладнання (Орбітреки, звичайно, право), тим більш тест-драйв має сенс. Навпаки, якщо ви дивитеся на штангу і гантелі, ці речі дуже нескладний в порівнянні і, ймовірно, не потрібен тест-драйв.

+700
user286982 3 черв. 2015 р., 12:49:12

Як працювати біцепс на нього Макс? Звичайно, я знаю, що я винен, відсутність симетрії, тому що я роблю багато вправ, які будують трицепси. Тому, я думаю, що мої біцепси страждали і я хотів би виправити.

+689
Selangkah Demis 21 лип. 2013 р., 12:39:15

Є дві проблеми я бачу з людиною, який чекає ще десять років, перш ніж стати активним.

Чутливий вік для спортивних атрибутів

У своїй книзі " Наука про спортивних тренуваннях, тому Курц йде на кілька сторінок докладно про те, як максимально використовувати потенціал спортсмена, зіставляючи їх вікової схильності до певних видів розвитку з відповідною підготовкою. Як він описує на сторінках 303 на 304:

У різному віці діти і молодь найбільш сприйнятлива до різних стимулам розвитку різних рухових здібностей. Це так звані "чутливі періоди" для даного фізичні здібності (витривалість, швидкість, сила, гнучкість, координація компонентів). Слідство не розробляє дали можливість в ході своєї вікової чутливості знижується Фітнес і спортивний потенціал втрачено назавжди (Drabik 1996).

Зокрема, це дозволить визначити можливість кожної людини реалізувати свій максимальний потенціал життя в конкретних видах легкої атлетики. На сторінці 305:

У гімнастиці, фігурному катанні та плаванні, [вік максимальної реалізації потенціалу спортсмена] - між 14 і 20 років. У важкої атлетики, легкої атлетики кидає, і біг на довгі дистанції це між 21 і 30 років. В інших видах спорту цей вік знаходиться між 18 і 26 років. Ці періоди відносно стабільні, визначаються закономірності людського росту і дозрівання, і не сильно вплинуло на час початку спортивних, ні системи підготовки.

Таким чином, незалежно від інших чинників, людина, яка починає працювати в 20 років буде мати шанс досягти їх максимального потенціалу, в той час як людина, яка чекає і буде прогоріти на деякі конкретні можливості максимального спортивного потенціалу.

Довгострокові наслідки сидячого

Існують тисячі досліджень на довгострокові наслідки бездіяльності. Rippetoe і Кілгор поклав його кращим на 2 стор. стартові сили:

Люди фізично не нормальною при відсутності великих фізичних зусиль.

Без запуску ігор, перенесення і альпінізм речі, випадкове відтворення, конкурси та спорту, люди в'януть. Вони атрофуються у ряді способів занадто великий, щоб детально тут. Вони кидають кістки з раком та хворобами серця. Їх тіло звикає до бездіяльності у його метаболізмі і його розум, вносити зміни пізніше в житті дієти і фізичних вправ звички складніше.

Я міг би навести дослідження, які говорять про оклюзії артерій і довгострокові наслідки сидіння, але я думаю, ми всі розуміли, що є реальні наслідки для здоров'я бути не активний протягом десяти років. Можливо, пом'якшити ті негативні наслідки, повернувши свої звички, але це як палити: ви ж негайно добре йти, але звернути назад пошкодження займає багато часу. Іноді це займає більше часу, ніж у вас залишилося.

+675
TEuser231221 16 лют. 2015 р., 16:23:14

Ви могли випробувати:

 • недолік енергії/мотивації і загальної втоми
 • м'язи/втрата міцності
 • гормональний дисбаланс/низький тестостерон

Є два виправлення, які приходять на розум:

 1. зниження рівня активності (кількість днів активності або кількість годин на сесію)
 2. збільшення ліцензії з технічного обслуговування (+200 або -200 повинен бути хороший асортимент)

Особисто #2 звучить як більш привабливий варіант, це не так складно (навіть для вегетаріанців) якщо ви додасте в оливкова олія, горіхи/насіння, авокадо, мигдальне/кокосове молоко, і, випивши калорійності спортивного напою під час тренування.

Не занадто сильно покладатися на онлайн калькуляторі, просто робити щотижневе зважування (переважно в одне і теж час доби, наприклад, вранці), бачу, що різниця є, змінити те, що ви їсте відповідно.

Будьте терплячі і звернути пильну увагу на те, як ви відчуваєте, це може зайняти деякий час, щоб знайти правильний енергетичний баланс, щоб підтримувати свій рівень активності.

+649
Urmi 11 лют. 2015 р., 09:36:01

Я зробив багато біганини для вас тут, давайте подивимося на харчування, вказане в шашку калорій, як MyFitnessPal: Holy cow, that's a lot of calories

Я взяла 2 столові ложки кожного сушені фрукти і горіхи з обідом. Ігнорувати мети внизу.

Якщо я встромлю в свій зріст, вага, вік IIMYM.com я розумію, що ваш BMR-це 1961 калорій і ваш TDEE є 2298 калорій. Якщо ви хочете гарний ніжний різати потрібно цілитися між 1950 і 1838 калорій в день. (Я 5ft6 чоловік, 25, агресивно різати, виходить 5-6 разів на тиждень займаюся важкою атлетикою. Я переробив свою мету протягом цього і тепер, коли я пішов від 3 до 6 днів на тиждень тренування, і я тепер націлився на 1898 калорій на зрізі)

У той час як мої макроси можуть не збігатися з вашими результати від сніданку і обіду розповісти історію.

 • 797 калорій на обід-це багато, і не залишає багато для закуски та вечерю.
 • Ви їсте багато вуглеводів. Банан, ягоди, родзинки і хліб є основними правопорушниками. Плоди відмінно підходить для забезпечення вітамінами і мінералами, але остерігайтеся занадто багато у вашому раціоні, так як він містить багато цукру.
 • Ви не їсте достатньо білка в будь-якому місці. Їсть більше, значить пісне (курка, риба) допоможуть вам усунути апетит. Вважають коричневий рис, курка і овочі на обід, наприклад.
 • Ви їсте занадто багато цукру на основі фруктів, зменшити споживання цукру.

Джерела:

http://www.iifym.com/iifym-calculator/

http://www.myfitnesspal.com/

+626
Radon Co 11 вер. 2014 р., 21:48:07

Може бути, я непорозуміння на ваше запитання, але здається, що те, що ви просите, буде багато в чому залежати від ваших цілей і багатьох інших факторів. "Оптимальний нормального загального фізичного тіла гнучкість" варіюється в залежності від віку, статі, стану здоров'я, типу статури/розмір, ступінь активності та функціональних потреб.

Є багато змінних. Наприклад, цілі гнучкості стегна буде сильно відрізнятися для потреб ударом карате, бігу або балерини спліт порівняно з потребами гольфіст гойдалки, бігун або особа, намагаючись полегшити спині або болі в коліні. Іншим прикладом змінних буде діапазон згинання стегна руху, яка буде залежати від обхвату стегон. (Більше обхвату стегон, від жиру або м'язів, призведе до зниження згинання стегна через апроксимації м'яких тканин.)

Я не знаю жодного ресурсу, який дозволяє підключити зовнішні розміри і ваші кінцеві цілі, щоб отримати рекомендований діапазон. Можливо, в майбутньому достатня база даних буде створена і ви будете мати свою відповідь.

Однак зараз, хоча не те, що ви сподіваєтеся на, там є схеми з нормативними угломерные рухливість суглобів коливається, що може бути корисним для вас. Якщо у вас є спорт особливої необхідності, теніс м'язовий дисбаланс, наприклад, ви можете знайти конкретну інформацію, яка виходить за рамки цього питання.

Як наука вдосконалюється і кількісно більша частина нашого розуміння тіла, це не заміна для усвідомлення власного тіла. Усвідомлення свого тіла кінестетично допоможе вам знати, коли ви досягли достатнього або оптимального асортименту для вашого організму і просто потрібен для підтримки. Якщо у вас немає цього почуття, професійний, таких як фізіотерапевт або тренер може направляти вас. Це добре, що ви визнаєте, що є точка, за якою далі контрпродуктивно.

+554
Moustapha Souley 9 квіт. 2012 р., 15:50:21

Я читав багато питань на зменшення жиру на животі на цьому форумі. Я також страждають від великого жиру навколо мого живота. я почав тренування (тренування з обтяженнями + кардіо) і ведучих із здорового харчування, як зазначено в цих питаннях.

Скільки часу я повинен чекати скоротити обсяг жиру, як я не хочу дивитися в дзеркало кожен день :) ?

+499
Marjorie Roman 12 черв. 2014 р., 14:28:50

Приєднайтесь до місцевої бігового клубу. Зазвичай є схожі люди зі схожими фітнес-рівня, і вони є відмінним ресурсом для навчання, що краще робити, уникати, і що це нормально.

Відносяться ходьба біг.

Не звертай уваги на ваші кроків або відстані, але зосередитися на деякий час на ноги навіть ходити. На мій погляд, це є основою того, чому диван для 5K тип роботи додатків.

Коли є болі ідіть спершу до лікаря, перш ніж намагатися самостійно лікувати, повністю зупиняючи свій біг рутинну або іншої пам'ятної власної особистості, що може відкласти відвідування лікаря. Знайти лікаря, який працює, коли це можливо.

Пити багато води, але тільки тоді, коли ви хочете пити. Принести їжу для більш ніж за годину.

Використовуйте ці чудові варіанти ви згадали, для мотивації. Мій був Пайкс-Пік і зараз, Смокі. Ці цілі зупинило мене від перетренованості, а їх було більш пам'ятним для мене, ніж будь-швидке час я коли-небудь опублікованих.

Бігу і Cadence буде змінюватися в залежності від відносної швидкості між швидким, щоб ваш повільний.

Наскільки Gear виходить, я не можу багато сказати, окрім того, подбати, щоб не проба нового зникає, коли справа доходить до взуття, і не бігайте у взутті, які можуть бути зношені і більше не захищає ваші ноги.

Не соромся розглядає можливість найняти тренера, тому що вони можуть зберегти вам багато часу і позбавить вас від багатьох потенційних проблем.

Я дилетант, але є кілька експертів на цьому сайті, і я сподіваюся, що вони будуть бачити і відповісти на ваш пост. Якщо ні, то добре працює клуб завжди надто мало.

+468
user67159 20 трав. 2010 р., 19:34:10

Біг під ухил це кращий спосіб, щоб зміцнити ваші Quad м'язів. Часто ми створюємо м'язовий дисбаланс, постійно біжить в гору, яка не підходить для сідниць, підколінні сухожилля, згиначі стегна. Гірські фунтів квади, але й зміцнює їх.

Як спуск ефективно працювати
1) орієнтація на високий зріст і розслабленим
2) невеликим нахилом вперед
3) використовувати "великі м'язи", щоб пом'якшити приземлення, на відміну стукати гомілки.


За твором Артур Лидьярд я рекомендую короткий ривок вниз у поєднанні з гору "спринт", щоб повністю максимізувати працює сила (яка робить чудеса для витривалості, так співпало).

Зразок Початківців Тренування
Тиждень 1 - шорт-Гіллс 10 секунд вгору по крутому схилу на 90-95% зусиль (майже всі). Йти назад вниз. (Задкуючи вниз по схилу може позацентрово підкреслити жижки сенс більше сил). Відпочинок 2 хвилини. Повторити 2 рази всього. Можете зробити це після легкий біг.
Тиждень 2 - довгі пагорби 30 секунд до поступового Хілл на середній жорсткого на жорсткий швидкість (не всі), пішла назад на півдорозі, обережно запускати в останньому залі з упором на використання великих м'язів для валика. Відпочинок 2 хвилини. Повторити 4 рази всього.
Тиждень 3 - шорт-Гіллс 4 рази
Тиждень 4 - довгі пагорби 6 разів
Тиждень 5 - шорт-Гіллс 6 разів
Тиждень 6 - довгі пагорби 8 разів

Крім того, додати половину миля до Мілі поступового пагорб до своєї довгостроковій перспективі кожну тиждень, щоб допомогти з аеробної потужності.

Нарешті, з пагорбами, рекомендую не більше ніж 2-3 рази в тиждень і завжди намагатися тримати як мінімум один або 2 дні між сеансами Хілл. Вам буде боляче, особливо на самому початку, але, зосередившись на формі і з використанням сідниці, стегна, підколінні сухожилля і квадрицепси, ви швидко сильніше.

Удачі.

+403
Arash Howaida 3 вер. 2013 р., 23:56:35

Було б цікаво дізнатися, наскільки добре ваш навчання виявилося.

В якості відповіді на вихідний питання, по-перше, це насправді хороша ідея, щоб збільшити його раз на тиждень плавати класів з практикуючими самостійно або з одним з класу). Ваш інструктор, ймовірно, погодяться.

Що стосується обладнання, ви повинні бути в змозі запозичувати найпоширенішим обладнанням в басейні. Вони, напевно, є класи, є і так буде їсти локшину і дошки для плавання. Використовувати такі речі, і які вправи ви використовуєте в класі. Не намагайтеся експериментувати, поки ви не вивчите правильну техніку.

Коли ви заздалегідь, навчатися фрістайлу. Брас є рятувальна техніка. Якщо ви це знаєте, ви можете тримати голову над водою, а також мати гарне уявлення про те, для буксирування іншого людини. Але для тренування, фрістайл перевершує.

І, о, набагато важливіше, ніж kickboards кухні або тягнути буї є правильними, добре прилеглі окуляри. Правильний брас поміщає своє обличчя у воді.

+328
KawBoy 23 січ. 2011 р., 03:50:52

Я не впевнений, що теля рукава збирається вирішити вашу проблему, це точно не зашкодить.

Ось що я пропоную:

Стрейч перед запуском Лід після і часто протягом дня Візьміть ібупрофен, щоб зменшити набряк Уникайте пагорбів, якщо ви можете: навантаження ахілового більше, як ви піднімаєтеся на пагорб Повільно вниз, тим менше напруги ви поклали на вашій ахіллесовою тим менше вірогідність пошкодити його. Якщо наполегливо болить - перестати бігати

Найголовніше-це відпочинок

http://www.runnersworld.com/injury-prevention-recovery/inside-doctors-office-keep-achilles-tendinitis-away

Я не зупинив біг і у мене були деякі рубцевої тканини, яка дратує і болить. Якщо ви відпочиваєте і нехай її лікують зараз, ви позбавите себе тижнів на відновлення в майбутньому.

+320
Kevin Sylvestre 9 груд. 2018 р., 06:42:49

Можливо, що якщо ви будете їсти тільки білок, ви можете голодувати, навіть якщо ви теоретично їдять достатню кількість калорій. Причина в тому, що існує максимальна кількість протеїну ваша печінка може переробляти калорії на день, і вона нижче кількості калорій, які ви спалюєте за день. Це називається синдром кролика голоду (після поселенців, які голодували, незважаючи на велику кількість пісне м'ясо кролика), хоча вона не була добре вивчена у людини. У будь-якому випадку, це, ймовірно, досить нездоровий спосіб харчування, оскільки вона дуже добре впливає на вашу печінку (щоб перетворити білок в глюкозу і сечовину) і нирок (щоб очистити отриманий карбамід).

Щоб відповісти, що я думаю, що мета вашого питання: в розумних межах, ваше тіло дуже ефективні при перетворенні калорій з усіх джерел (білків, вуглеводів, алкоголю) в жир. Так що Так, можна стати товстим, як довго, як ви їсте більше калорій (з будь-яких джерел), ніж ви витрачаєте, і не їсть прикореневі, неправильне харчування, як майже всіх своїх калорій з білка. Маріон Нестле переходить в набагато більш докладно в своїй книзі "Чому необхідно підраховувати калорії", які, напевно, варто прочитати, якщо ви зацікавлені у втраті ваги.

+283
user161001 21 черв. 2017 р., 10:37:50
 • використовувати спинки сидіння
 • спробувати 80 і 90 градусів і подивитися, що ви відчувати себе більш комфортно.
 • робити обома руками одночасно

Я також хотів би додати наступне: Не доводьте лікті до 90 градусів (може бути важко на плечовому суглобі). Не чіпайте Ваг над головою (ви втратите напруга на м'язи плеча) і дотримуватися ваги, ви можете натиснути протягом не менше 10-12 повторень (плечі вимагають більш пильної уваги, ніж деякі інші групи м'язів).

+211
Liang Zhou 30 серп. 2014 р., 01:03:01

Я збираюся зробити кілька припущень: обмежений простір, обмежений доларів США, що кілька надмірна вага (або більше), і після 20, і ви хочете втратити вагу і поліпшити загальний стан здоров'я....

Дієта є ключем до втрати ваги, почати записувати все, що ви їсте за тиждень (все) і перегляньте споживання калорій кожен день (використовувати http://www.acaloriecounter.com/ для визначення калорій). Використовуйте цю добову калорійність калькулятор, щоб дати вам уявлення про те, скільки ви повинні споживати (http://www.healthyweightforum.org/eng/calculators/calories-required/) - пам'ятайте, кількість спалених калорій, споживаних і необхідних всі оцінки - потрібно коригувати свій раціон, щоб відповідати вашим особистим потребам і вимогам тіла.

Відмінний спосіб поліпшити ваше здоров'я цілому, прості вправи, які можна робити щодня з невеликим впливом на поточний розклад. Погляньте на посадку палубу (http://fitdeck.com/fitness-bodyweight-only/) ваги тіла вправи, які можна робити в обмеженому просторі, без необхідного обладнання та близько 30-45 хвилин в день (від 5 до 6 днів в тиждень).

Я також завжди рекомендую знайти заняття, яке вас цікавить і ви і активні. Удачі.

+159
Graham Rushton 16 лют. 2011 р., 16:20:12

По-перше, давайте які інші типи вправ, які ви можете зробити: стілець, провали, присідання, широкі літати віджимання, підтягування, підборіддя UPS, армійський жим, алмазні віджимання, зниження віджимання, випади, і який-небудь гірей вправу. Вправи, які ви обираєте, залежить від вас, але я думаю, ваш кращий вибір, враховуючи ваші цілі: крісло опускається, широке літати пуш-ап, зниження пуш-ап, і підборіддя злети. Це дасть вам хороший об'єм грудної клітки, плеча, біцепс і трицепс працюють, а ці, схоже, вашої цільової зони.

По-друге, вам потрібно переглянути свій набір/кількість повторень. Замість того, щоб робити 5 підходів до відмови, 3 набори х повторень для кожної вправи, де X-необхідна кількість повторень, враховуючи поточну силу. На кожному тренуванні, то ви збільшите кількість повторень для кожної вправи по 1. Повторіть це, підступ, коли це необхідно, і ви побачите поліпшення.

Ви повинні також розглянути можливість "змазування ПАЗ," який підсумував лаконічно з формулою специфіка + часта практика = успіх. Іншими словами, чим більше ви робите щось, тим краще ви отримаєте на це щось конкретне. Почати робити купки підтягування (нічого екстремального, може бути, 3-5) кожен раз, коли ви використовуєте ванну, або залишати свій будинок, або подивитися фільм. З плином часу, ви почнете бачити дивовижні поліпшення вашої здатності зробити це вправу.

Я нехтую нижньої частини тіла, який я знаю не дуже багато, але я намагаюся зосередитися на своїй верхній частині тіла. Я хочу бути сильніше, бути більш підтягнутою і збрити зайвого жиру на животі.

Ні, це не здорово, але це не жахливо також. З мінімальним кількість вправ ви робите, ви насправді не в небезпеці дивитися як Халк з Барбі ноги, ні ви в небезпеці створення будь-серйозний дисбаланс м'язів, за винятком тих, які представляють себе, надаючи більш нижній частині тіла може обробляти (наприклад, піднімати тяжкості). Як тільки ви отримаєте ваше життя в порядок і більше часу на ваших руках, я закликаю вас взяти на себе повне тіло сила програми (стартову силу і чи є фаворитами цього сайту, але є ще багато там).

Ваша дієта є досить твердим, як скеля. Що сказав, Я дійсно рекомендую підрахунок калорій на тиждень, тільки так у вас є Болл-парк ідея, що ви справді берете в кожен день. Знання-сила.

Ваша мета втрата жиру суперечить з вашої мети для підвищення міцності. Будівництво м'язів вимагає надлишку калорій, щоб живити зростання м'язів, у той час як спалювання жиру необхідний дефіцит калорій, щоб живити огрядні клітини, так що ви можете побачити, як ці дві мети змагатися один з одним. Ви можете спробувати зробити обидва одночасно, але не бачу оптимальних результатів у будь-якій, або ви можете замість цього циклу зсипати/різання, де ви акцент на силові тренування на певний період часу (3-6 тижнів), а потім переведіть увагу, щоб різати сало через більш гнучку дієту і збільшила кардіо.

+141
olen2000 28 квіт. 2017 р., 22:52:46

Оскільки ноги є найбільшою м'язової групою на ваше тіло, вони повинні бути більш опрацьовані, ніж інші частини тіла? І якщо груди і плечі найбільш працював на верхній частині тіла, тому що вони найбільші м'язи є?

+74
Raffi 5 бер. 2010 р., 19:14:37

Я ростуть мої волосся, щоб подарувати її або "замків кохання" або "ополіскувач Pantene красива довжин". Я хотів би почати "повторне навчання" як плавати, так що я можу взяти участь у спринт-тріатлоні в наступному році, але відчуваю, що мені потрібна шапочка для плавання. Є у кого-небудь хороші рекомендації? Я новачок в цьому типі обладнання.

Спасибі, Ларрі

+62
Success Samuel 4 січ. 2019 р., 20:28:43

Це дійсно залежить від того, який пуш-ап ви робите, але якщо ви робите традиційне "руки під плечима, лікті в сторони" віджимання в упорі, кут виходить трохи менше ніж 90 градусів у верхній (фактичний кут залежить від вашого зростання і довжини рукоятки, але руки перпендикулярно землі) близько 0 градусів з носом або груддю стосуватися підлоги, лікті з боків.

+39
David Graham 2 квіт. 2017 р., 21:18:50

Вважаю, що все, що пов'язано з тіла дуже мінлива і непередбачувана. Я особисто пройшла через багато періоди тривалістю кілька місяців, коли я або набрати масу м'язів і зберегти або навіть схуднути, незважаючи на збереження великого споживання калорій весь час. Все залежить від безлічі змінних, і неможливо знати їх усі.

Я рекомендую вам продовжувати підтримувати велике споживання калорій і продовжувати добре програмованого навчання опір, якщо ваша мета набрати масу в цілому. Я особисто стежив за цими практиками і незважаючи на коливання, я набрав м'язової маси і ваги в довгостроковій перспективі, незважаючи на схожі проблеми і періоди застою.

Примітка: Перевірте Брет Контрерас (перейти до розділу сідниці). Ви не будете розчаровані. https://bretcontreras.com/articles/

+16
mg1075 22 трав. 2014 р., 23:51:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil