Висип на стегні після бігу

Я намагаюся втратити мій вага, біг/бег близько 18-20 хвилин вранці.

Але проблема, я маю то, що після біговій сесії я отримую висип на високі стегна, дає принаймні один день затишшя в програмі, в результаті чого порушуючи регулярність і пунктуальність.

Я хочу позбутися від висипки, будь-які пропозиції будуть корисні.

+58
Spency 18 лист. 2010 р., 21:46:38
29 відповідей

Як я чув вперше, я подумав, що це жарт, а я просто знав про олімпійської штанги бари ака з певним діаметром для проведення Олімпійських дисків екс. Компанія Eleiko і т. д. на них.

Подивившись навколо, я помітив ці гантелі, коли ви можете зробити те ж саме: Гантелей, штанги для Олімпійських дисків, отворів не менше 2" (50,8 мм). На Amazon ви можете придбати деякі з них. http://www.amazon.com/Olympic-Dumbbell-Handles-sold-Pair/dp/B002OB2BT6

+961
Oliniusz 03 февр. '09 в 4:24

Я зараз в режимі тренувань і намагаючись поліпшити свою задавнену форму і швидкість у кілька способів. В основному методом проб і помилок. На даний момент я бігаю між 5 і 14 км на тренуваннях, але мої довгі збираєтеся отримати більше як марафон все ближче.

Питання я зосереджений на даний момент, що робити з моєю "основний" (або пояс живота) під час тривалих перегонів.

Я почав використовувати злегка нахилитися вперед на плечі, щоб поліпшити свою швидкість. Однак, ці зміни, як моє тіло знаходиться під час бігу і я не впевнений, як краще працювати з цією зміною.

Я активно намагаюся займатися або готуватися мою черевного преса (головним чином прямі м'язи живота) - уявіть собі відчуття, коли ви знаходитесь у верхній русі хрускіт, протягом тривалого часу і те, що я роблю. Його працював на зразок, як я помітив, що іноді після траси я вам Домс у моїй АБС. Однак, я не впевнений, якщо її допомагаючи або заважаючи мені бігти.

Це робить залучення такої потягніть кров від інших більш життєво важливих областях під час виконання, такі як ноги? Крім того, це допоможе зміцнити хребет, щоб зменшити втому спини?

В принципі, це добре чи погано в довгостроковій перспективі, щоб оточити ядро під час бігу? (Каламбур).

+914
danielb 13 жовт. 2015 р., 17:16:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Меншої інтенсивності їзда на велосипеді може бути стимулювання більш спалювання жиру і спалювання глюкози з високою інтенсивністю роботи. Армстронга

Одним з основних факторів, крім дієти, що впливає на коефіцієнт спалювання жиру до спалювання вуглеводів є інтенсивність тренування. При низької інтенсивності, ваш організм перетворить в жир для отримання енергії, але, як ви почнете тренуватися, він переключиться на спалювання більше глікогену, відзначає д-р Едвард Койл в інститут спортивних наук Gatorade.

Ти теж виходить два рази на день замість одного разу; що могло б мати ефект. Ви помітили зміни в тягу або є шаблони? Як ви думаєте, ви їсте більше, менше, приблизно стільки ж?

+881
Mainak Maitra 13 трав. 2010 р., 09:12:57

В принципі, 50% - це точка переходу між відпочивав і першої зони та кожної наступної зоні на 10% більше. Ваш максимум-це 90%+.

Ось графік:

Heart Rate Chart

Примітка: Зображення з Вікісховища і випущений відповідно до CC-СА

Але подивіться на графіки, як зразковий базовий середній для більшості людей вони також не малювати дуже реалістичну картинку. Ваш VO2 МАКС буде зростати, якщо ви робите вправи, які розширюють свій анаеробний поріг. Чим сильніше тиснеш до вашого максимуму, тим вище максимальна піднімає таким чином, Ви зможете зробити ще більше інтенсивні тренування, так як збільшується з меншою хворобливості/час відновлення між ними. Крім того, ваш пульс у стані спокою буде нижче за більш здоровою серцево-судинної системи (з вашого номера, це звучить, як ви робите дуже добре).

Для зони контролю ваги (що ІМХО-найгірша зона для роботи, якщо ти намагаєшся схуднути) думаю, що легких вправ. Вправи ви, швидше за все, спітнів від (якщо холодно/вітряно), але це не так вже вам важко дихати (як прогулянка на свіжому повітрі). Типу, що ви відразу остигає після зупинки.

В аеробному діапазоні, ваш організм починає вимагати більше кисню (для метаболізму), так що ви починаєте дихати важче. Мені подобається думати про це як про точку, де ти перехід від нормального відпочинку диханню точки, де вам потрібно, щоб почати з упором на більш контрольоване дихання (я може помиляюся). Якщо ви перестанете після тренування в аеробній зоні, це буде насправді займе кілька годин для вашого тіла, щоб охолонути повністю (я більш ніж упевнений, що ця точка є більш точним). Ви можете побачити це впливає на ваш пульс піднімаються вище норми і після тренування.

Перш ніж говорити про анаеробної я хочу прояснити одну річ по-перше, при переході на анаеробний спектр вашого тіла не просто магічно відключати його основі кисню метаболізм і перейти до нестачі кисню метаболізм.

Анаеробний спектр всього діапазону, де ваше тіло працює на достатній інтенсивності, коли вона не може зламатися досить швидко лактату; тому він починає накопичуватися в крові. Якщо у вас є лабораторія, ви могли б перевірити вашу кров, як ви працюєте, щоб побачити це впливає, але це не дуже зручно, тому я використовую інший метод, щоб оцінити.

Як мені оцінити це, стрибати на біговій доріжці і поступово збільшувати швидкість і постійно контролювати частоту серцевих скорочень. Коли ти в аеробному діапазоні (і ти відігрівся) ви почнете занурюватися в "зону", де він почувається як ви просто можете продовжувати йти і йти і йти (тому що можна). Це тому, що ваш організм ефективно використовувати його енергетичні магазинах. Як ви повільно збільшити швидкість, ви будете в кінцевому підсумку вдарив швидкість, де працює відчуває, як він стає твердим. Як ви в кінцевому підсумку починають зношуватися і повинні зосередити свої сили волі, щоб продовжувати йти.


Я дійсно не бачу особливого сенсу працювати у нижніх поясах, якщо ви знаходитесь далеко від свого звичайного оточення тренування і хочете отримати у деяких ремонт. Якщо ваша мета-збільшити витривалість для конкретного виду спорту (наприклад, марафон), призначені для аеробній зоні, ймовірно, хороша ідея. Якщо ви намагаєтеся скинути вагу, і ви вже досить здорові, щоб було комфортно штовхають в анаеробній зоні (що це звучить, як ви), то анаеробні тренування, ймовірно, буде більш ефективним для вас. З причин, бачу це або, більш конкретно, у статті Вікіпедії про ТОЦ (надлишкового послетренировочного споживання кисню.

Зі статті:

Дослідження показують, що ефект ТОЦ існує після анаеробних навантажень і аеробних вправ. Такі порівняння є проблемними, однак, у тому, що важко зрівняти і згодом порівняти навантажень між двома типами вправ. Для фізичних навантажень порівнянної тривалості і інтенсивності аеробне тренування спалює більше калорій під час самого тренування,[6] але різниця частково компенсується збільшення витрачання калорій, яке відбувається під час фази ТОЦ після анаеробних вправ. Анаеробні вправи у вигляді високої інтенсивності інтервал підготовки також був знайдений в одному з досліджень, призведе до більшої втрати підшкірного жиру, навіть якщо випробувані витрачається менше, ніж удвічі менше калорій під час тренування.[7] цей результат був обумовлений дією ТОЦ встановлено не було, і калорійність дієти учасників не був під контролем у цей період дослідження.

Підводячи підсумок, З як аеробні, так і анаеробні вправи, збільшує метаболізм вашого тіла і спалює більше енергії після тренування. Хоча аеробіка спалює більше під час тренування, ця сума компенсується збільшення метаболізму після анаеробних вправ.

Ефект ТОЦ чітко зростає із збільшенням інтенсивності тренування, і (принаймні, в разі аеробного навантаження, можливо і для анаеробних) тривалість вправи.

Досліджень, які порівнюють переривчастої або безперервного вправи постійно показують більший відгук EPOC для більш високої інтенсивності переривчастий вправи.

В основному, більш високої інтенсивності краще.


Монітор серцевого ритму є відмінним інструментом, щоб мати. Як тільки ви отримаєте почуття того, де в різних зонах, для тебе це має бути легко мета будь-якої конкретної зони ви намагаєтеся натисніть і стежити за тим, як ваше тіло пристосовується, як вам поліпшити.

+857
Marcel W 28 квіт. 2012 р., 22:52:25

Є кілька вправ, які я рекомендую для такої задачі.

Зацени ось це:

 • Груди Летить
 • Нахил Гантелей Прес
 • Лава Для Преса
 • Кабельні Кросовери

Ці пропозиції є те, що працював на цього хлопця, а також деякі дихальні вправи. Я рекомендую вам піти перевірити його тут:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=148765303

Удачі!

+835
Mohammed Alamgir 26 вер. 2019 р., 01:50:19

Це важче для людей в інвалідних візках, щоб схуднути? Вагу становить надзвичайну небезпеку для серцево-судинної системи, в багатьох випадках. Що може бути зроблено про це? Дієта, безсумнівно, грає ключову, але якщо ви не можете рухатися, ви не можете спалювати вагу.

Я буду неправий?

Що тренер може зробити?

Якщо користувач може використовувати зброю, наприклад, вони можуть спалювати жир, що міститься в живіт і ноги?

Спасибі.

+834
Shahan M 30 лип. 2016 р., 06:22:10

Я все ще не можу знайти хороший відповідь на це: наскільки вік має значення, коли справа доходить до бодібілдинг і атлетизм? Я вів сидячий спосіб життя за майже 26 і я хотів би змінити, це занадто пізно, щоб отримати хорошу масу і хорошу фізичну силу?

+829
Ashuk 13 черв. 2011 р., 22:00:11

Як коротко описано в інструкції на сторінці 14 років. По суті: вага вимірюється; висота увійшли; ІМТ розраховується з тих; жиру і води відсотках, м'язів і кісткової маси розраховуються з допомогою невеликого електричного струму; я припускаю, що метаболічно тарифи базуються на середньому рівні, використовуючи всі вище, а також введені користувачем віку і рівня активності(и).

Він не буде абсолютно точним, але якщо ви просто використовуючи його для цілей відстеження, я б сказав, що це "досить точна". По суті значення не можуть бути точно для вас, але якщо ви приймаєте вимірювання в той же час з аналогічними умовами (наприклад, щонеділі вранці перед сніданком), то ви повинні бути в змозі відслідковувати тенденції на результати і побачити прогрес.

Також не забувайте, що цифри-не єдина сторона медалі. Звичайні картини прогресу є відмінним способом, щоб побачити, як ви прогресує. Для більшості людей це дійсно менш точну кількість за шкалою і більше про те, як вони виглядають і відчувають про те, як вони виглядають.

+816
Max Cederhage 26 квіт. 2014 р., 03:28:19

Я ектоморф. Я 6'2, і, можливо, 140lbs. Єдина вправа, яку я роблю віджимання, потягування, присідання і трицепсів провали. Я можу легко підняти вагу свого тіла. Чи можу я перевозити понад 200 фунтів на спині. Але, яким би сильним я отримую, я все ще худий, як пекло.

Я люблю рвані худі виглядають. У мене круті вени. Я можу ходити нескінченно, і я можу лізти по канату, тільки руки і може літати над будь-якій місцевості.

Еволюційно, ми розвідники, бігунів, мисливців. Ми не могли б воїн білд mesomorphs, але очевидно, що переваги нашої статура або еволюція згубило б нас.

+753
Stobber 27 лист. 2015 р., 02:00:33

Одним з додаткових факторів, що жоден з інших відповідей фактором є те, що підйомна сила не тільки вимагає витрати енергії на відновлення м'язів після ліфта. Я не знаю точних цифр, але ваш організм спалює значну кількість калорій, відновлення м'язів. Додайте до цього той факт, що м'язи повинні спалити калорій, щоб просто підтримувати себе маючи більше м'язів означає, що ваш організм буде спалювати більше калорій, у той час як ви йдете про ваше життя. Коротше насправді вимірювання Дж або ккал витрата енергії більш або менш марні, але силовий тренінг веде до великої кількості витрата калорій під час активності і після.

+751
Complexity 2 бер. 2017 р., 20:04:28

Якщо ви часто міняєте спосіб ви тренуєтеся, він стає дуже важко слідувати, якщо ви покращуєте їх. Найголовніше в тренуванні ваги "прогресивної сверхнагрузки". Цього повинно випливати, має бути збільшення "навантаження об'ємом" Ви робите. (ТВЛ = вага х реп х)

Тому, намагайтеся дотримуватися єдиної програми, і намагаються доїти як можна довше.

+719
Indika Sanjeewa 16 бер. 2011 р., 03:22:59

Я припускаю, що ви практикуєте виконувати Ширшасану і ви хочете зміцнити свої м'язи рук, щоб зробити голові стоять. Ось дві вправи, які ви можете практикувати.

Планкинг. Коли ви робите привітання сонця ви йдете в нахил вперед (видих) в половину нахил вперед, голову вгору (вдих), а потім поплавок/стрибок/крок назад, щоб чатура dandasana. Перш ніж перейти до фінальної позі з чатура dandasana, ви маєте пряме тіло підтримується прямими руками. Це називається нижня планка. З цієї нижньої планки ви вирушите в більш високі планки (вдих) і назад у Нижній планка (видих) практиці це кілька разів. Аштанга завжди робить серію з п'яти на кожну позу. Кіно Макгрегор має гарне відео цієї вправи.

Пахвовій собака мордою вниз. Перейти до собака мордою вниз, а потім повільно зігнути ваші руки, щоб потрапити в позу собаки на ваших пахв. Складіть руки разом і погуляти з вашими ногами в сторону руки, поки не відчуєте тиск на ваші плечі. Потім перемістіть голову в свої руки (видих) і знову натиснути вгору (вдих). Робіть цю вправу кілька разів. Ви також можете встати в позу, як кіно Макгрегор робить це у своєму відео.

+644
Paul Dixon 23 бер. 2010 р., 05:50:02

Це так дивно для мене, що дуже сильні, великі чоловіки, які досить серйозно тренуватися важче вирвавши таку ж вагу, як хто-то половину свого розміру.

Як можна постійно отримати ці неймовірної міцності без необхідності мати гігантські м'язи? Тобто, як підвищити міцність без неї вимагає поліпшення в розмір? Сила байдужий розмір вашого м'язи?

+573
Sushil B 10 жовт. 2015 р., 05:48:17

Спіруліна. Спіруліна-це водорість, яка зростає, природно, в річках Африки і містить більше білка, ніж м'ясо. Його можна придбати у вигляді порошку або таблеток.

+525
Darkangelray 12 квіт. 2019 р., 04:24:05

Я згоден, що працювати на порожній шлунок не пошкодити ваші м'язи, але якщо я можу дати мій особистий досвід, працювати на порожній шлунок не добре....і очевидно навчання, коли вас годують теж не годиться, якщо ви хочете, щоб зробити себе блювотини. Краще всього буде мати багатої вуглеводами приблизно за 2 години до тренування, а потім піти на це. Ви не повірите, наскільки велика різниця це робить і скільки ви зможете підняти. Я не знаю точно, чому, хоча. Я думаю, що це період, коли ви перетравленні їжі і організм постійно отримує енергію, і ви відразу ж використовувати його, що є більш ефективним, ніж пробивання накопичену енергію, але я не впевнений про точний механізм. Ще одна причина, щоб уникнути насамперед з ранку тренування буде відсутність концентрації. Очевидно, це залежить від того, як довго вона приймає вас, щоб прокинутися, але будучи сонним можете реально зробити за невдалих тренувань, і просто тому що ви відчуваєте себе бадьорим, це не означає, що ви перебуваєте в свідомості достатньо, щоб розпочати, наприклад, віджати. Ви можете виявити, що ви не менш чутливі до цього, але якщо б я був на тренування насамперед з ранку, мої тренування будуть сильно неоптимальним. Але навіть якщо це був той самий випадок з вами, ранкового тренування все-таки краще, ніж відсутність тренування, так що якщо у вас немає інших варіантів, дерзайте.

+495
Viswanath Hariharan 16 вер. 2016 р., 04:14:01

Ви не вказали ваш вік і історію тренувань. Я був представлений законопроект 5х5 назад Старра у вісімдесятих роках професійний тренер сила. Я був в моїх тридцятих, живучи в Японії, і активно бере участь в аматорському сумо. Він працював. Марк Rippetoe є спадкоємцем Старр Мантел. До системи Джемс, я зробив велику будівлю в стилі Вейдера тіла і навіть Наутілус. Тепер в моїх шістдесятих я знайшов 5х5 на великому вправи (спина присідання, станова тяга...), щоб бути дуже небезпечно. Я б порекомендував починаючи сила для молодої людини - отримати DVD і приятель, щоб перевірити свою форму - вам не потрібен експерт, просто готова дивитися DVD і читати книгу з вами.

+466
user299953 19 серп. 2019 р., 17:45:36

У мене є набір гантелей, які я хочу використовувати в новому році. Є зручний список десь (бажано з картинками) для початківців вправи я можу робити з моїми гантелями? У мене немає лави вагу, тому мені потрібно що-то голі кістки. Мені б бажано якось дуже легко почати, я, швидше за все, дотримуватися з чимось легким, так що це хороша відправна точка для мене.

Заздалегідь дякую за будь-які поради!

+417
maggot22 17 лип. 2013 р., 23:53:48

У мене була схожа проблема з вами, де я хотів працювати в футбол (Футбол) з черевиками в сумку і кімната для різних інших предметів (гроші, напої тощо).

Рішення я знайшов, було шукати стежки мішок. Я не роблю слід працює, але я виявив, що вони кращі сумки, щоб зробити, як вони призначені, щоб залишитися близько до тіла, без стрибків вгору і вниз і носити з собою достатньо обладнання.

Після небагато досліджень, я знайшов компанію inov-8 і їхні сумки. Вони не супер дешеві, але вони підходять дивовижне кількість обладнання в них, і вони дуже добре чіпляються за моє тіло.

+403
francisokey 14 вер. 2012 р., 09:36:17

Саме ІМТ паршивий проксі для фізичної форми - просто запитаєте важкоатлетів - і він повинен бути відкалібрований на фізичні дані дорослої людини, тому я не розумію, як він може правильно застосовувати маленьким дітям. Краще використовувати стандартний зростання/вага діаграми, щоб побачити, де дитина падає порівняно з іншими дітьми (тобто з точки зору процентиль).

Редагувати: наприклад, графіка знайшли тут, і, зокрема, хлопчиків і дівчаток у віці 2-20 графіка.

+389
Bakhrom Rakhmonov 26 жовт. 2016 р., 14:26:50

Я намагаюся схуднути і урізати на всіх перекусів, але ще потрібно розібратися з моїм вечерею. Я не можу готувати на всіх. Я бачу ці Весонаблюдатели заморожені страви на сайт sainsburys і дивлячись на поле, я б сказав, що виглядає харчування хороше. Але я знаю, що багато продуктів, позначені як "здоровий", насправді немає.

Ці продукти, я кажу.

http://www.weightwatchersfoods.co.uk/products/evening-meal/chilled-prepared-meals.html

Спасибі.

+343
Katriona35 12 серп. 2017 р., 12:35:37

Насичені жири є хорошими для вас - 50% або більше наших клітинних мембран фосфоліпіди є насиченими. Анти-насичених жирів кампанія була ініційована американським інтересам рослинна бажаючи, щоб ми їли маргарин, Маргарин та транс-жири.

Завдяки їм, ожиріння і діабет стали епідемій вежі-близнюки нашого часу! Це відмінна посилання; правда про насичених жирів.

+316
Jack Busch 22 квіт. 2018 р., 13:19:05

Я роблю стартову силу-як з пауерліфтингу, так і хочете продовжувати вдосконалювати свою силу у великому ліфтів в довгостроковій перспективі.

Два місяці тому у мене була травма зап'ястя, з яких я, мабуть, не повністю відновитися. У мене ще є слабка біль на деякі підйоми, і важкі болі в положенні рейки чисте.

Щоб виправити це, я хочу, щоб уникнути ще більшої шкоди для мого зап'ястя, поки вона повністю одужала. Таким чином, я розумію, що я повинна припинити всі пауерліфтинг в бік від тяги протягом деякого часу. Що кращою заміною вправи я можу робити, що межа моїх сил втрати у великих ліфта, дозволяючи для зап'ястя відновлення?

Редагувати:

Характер травми:

Я придбав травми роблять низьку планку присідання на знайому вагу ще в квітні. Якщо я правильно пам'ятаю, ортопеда я пішла до класифікував його як серйозне розтягнення. Вона різко болить, коли застосування сили до зап'ястя з допомогою важеля, наприклад, при натисканні з долоню. Це не боляче в спокої або при наявності штовхаючи або витягаючи зусилля на зап'ясті паралельно передпліччю, тобто якщо немає ніяких важелів, що беруть участь.

Доступне Обладнання:

Я в комерційному тренажерному залі, тому у мене є стандартні речі є, але нічого особливого:

 • Гантелі
 • Вага плити
 • Присед / силові шафи
 • Гантелі
 • Ез бари завиток
 • Турніків
 • Сміт машини
 • Інші машини

Не доступний:

 • Силач обладнання
 • Коробки Plyo
 • Павук барів
+303
KRISHNA MOHAN 26 груд. 2013 р., 19:48:50

Які причини для кого-то, щоб зайнятися пілатесом, як його або її основний фізичної активності (наприклад, як інші люди роблять силові тренування, йога, або біг)? Що робить пілатес тягне за собою?

+256
spyboy 24 вер. 2019 р., 07:44:58

Це займе 18 місяців до 2 років для того щоб відрегулювати і зміцнення внутрішніх м'язів стопи і гомілки. Вібрам теж ближче до босоніж, є моделі ( Saucony Кинварра і Міраж, Брукс чисто і т. д..), які ви можете використовувати, перш ніж Вібрам...

+243
Sein Lane 11 вер. 2013 р., 09:14:25

4 тижні до Залізної людини - я б не спробувати що-небудь нове.

Ви, ймовірно, будете в конусності в 2 тижні, а ви вже повинні бути на піку і готовий до гонки.

Так, гелі особистого (і деяких медичних) вибір, але просто продовжувати те, що у вас через півтора, і все буде відмінно.

Є гелі, смоли, порошки, таблетки (ймовірно, 20 тощо), бари і т. д. Це твій вибір, я не зможу зробити за 4 тижні до мого піку раси.

О, і удачі!!

+224
Sky Wolf 30 лип. 2011 р., 11:02:23

Ви повинні носити рукавички, коли ви піднімаєте вагу, ви отримаєте заскорузлыми пальцями, якщо ваш ліфт голими руками. Я думаю, що багато проблем у людей з вагою від більш амбітних. Є розумні цілі з вашим вагою в розумі і структурований план, як би досягти тих цілей.

Якщо ви як жінка, що жим 50 кг. Почніть з 5 або 10 кг, коли вам зручно з такою вагою поступово почати додавати більше. Не поспішайте і будьте готові спуститися у вазі, якщо ви думаєте, що будь-вага-це занадто багато.

Не робити ваги, щоб когось вразити, то краще робити це виключно для самозбагачення. Не відчуваєте, як ви нічого доводити нікому, крім себе.

Ми як люди в сучасному суспільстві так багато речей, які дають людям помилкове відчуття досягнення, нехай це буде справжній.

Удачі.

+204
eiblot 19 черв. 2018 р., 23:08:08

Так.

Майже всі частини нашого тіла атрофуються, якщо ми не використовуємо їх: м'язи, зв'язки, нейронів. Якщо ви тренуєтеся, щоб бути в змозі станова тяга 300 кілограмів після зупинки підйому, ви дуже швидко зможете станова тяга 300 кілограмів. Ви будете в кінцевому підсумку бути не в тязі 250 фунтів. Довгий час пізніше, ви може бути не в тязі 200 фунтів. Якщо ви зовсім не активний, скажімо, від паралічу або коми-ваш атрофія стабілізується.

І Так.

Якщо ви тренуєтеся достатньо, щоб встановити світовий рекорд у поштовху, а потім припинити заняття, ваші сили і сили будуть стрімко падати з цієї вершини. Регресія до середнього буде швидким спочатку, так як за останні кілька пунктів процентиль продуктивність важче досягти і підтримувати.

Інші чинники

Одним з основних факторів, щоб розглянути, що довгострокові фізичні атрибути, більш стійкі до атрофії, ніж коротко-провели одні. Якщо ви не здатні підняти 300 фунтів (але не більше) протягом декількох років, то ця здатність залишиться більше, ніж якщо б Ви були здатні підняти 300 фунтів тільки після періоду навчання, тоді припиняться, як тільки ви туди потрапили.

Див. також Це питання про зниклих без тренувань, а це втрата м'язової маси.

+91
Ambu K G 21 бер. 2016 р., 17:54:44

З мого особистого досвіду, я б сказав, що наступні шість тестів роблять дуже серйозну роботу з оцінкою людини фітнес. (Я знаю, що я повинен був зробити більше оцінок гнучкості, ніж просто сидіти і дотягуватися, але нічого не приходить на розум в даний момент; я буду правити це пізніше, якщо я пригадаю).

 • Накладні Прес
 • Присідання
 • Віджимання
 • Присідання
 • Крок Тест
 • Сидіти і дотягуватися

Крім того, я думаю, що це також платить, щоб озброїти себе стільки даних, скільки ви можете, перш ніж почати програму. Це дає вам розумний спосіб виміряти і оцінити ваш прогрес протягом усієї програми.

 • VO2 Макс
 • Відсоток Жиру В Організмі
 • Виміри тіла (талія, шия, стегна і т. д.)
 • Вага Тіла
+58
VietnamGrunt 14 трав. 2013 р., 15:05:18

Сумнівно, що ваш пульс був в синхронізації; ви не можете реально заявити, що без моніторингу. Ви можете виміряти свій крок: це, як правило, близько 160 (кроки в хвилину), із звичайним керуванням гуру рекламували 180, а краще з цілого ряду причин.

Ваше дихання і крок можуть бути узгоджені і вся ця хрень називається опорно-рухового апарату-органів дихання з'єднуючи візерунки, і успіхи йдуть ПСФ (великий крок по частоті).

Там було дослідження, проведене в 2012 році, що аналізували цю трохи, і одним з цікавих висновків є те, що ви не такий ефективний в будь-яке конкретне з'єднання малюнка:

Мінливість з'єднання був найбільшим у ПСФ, із зазначенням дослідження зчеплення стратегії пошуку для з'єднання частота стратегія з найменшим споживанням кисню. Всупереч віра в те, що підвищена міцність частоті буде зменшуватися споживання кисню; ці результати зробити висновок, що це зростання варіабельність частоти сполучення, що приводить до зниження кисню споживання.

Згоден, що навчання було з ходунками, але я думаю, що він все ще тримає вагу. Чиста вона для мене значить, що є більше ніж одне з'єднання, і переміщення між ними, де найкращі результати.

Цікаво, що чим краще ваша база фітнесу, тим легше буде для вас, щоб змінити свій крок, збільшити свій VO2 Макс, і в цілому легше переносити ваші муфт навколо.

+50
Odrade 27 жовт. 2019 р., 05:41:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil