Чи підняття тягарів тягнути назад ви втрачаєте вагу процес?

Я з форми(інакше навіщо мені бути тут, лол), я важу 185 фунтів, висота 178 см(5'9", я думаю). Останнім часом я намагаюся розібратися і піднімати вагу близько 4 тижнів, але вчора я грав у гру(крикет), і я відчував себе дуже важким і я не можу рухатися швидше. Я подумала, Якщо я піднімаю деякі ваги я втрачу небагато калорій(я роблю щодня, але не так швидко) і прийде у форму. Але здається все відбувається навпаки.

Моя мета-знизити вагу, потрібно зменшити хоча б 165-170 фунтів. Я рухаюся в неправильному напрямку, піднімати тяжкості і робити кардіо одночасно або я повинен робити кардіо тільки на 3 тижні або щось.

Моя дієта, я їм овес/2 скибочки хліба вранці 8:30 ранку). Вдень(12:00 по полудні), я їм офісі продуктів харчування, починаючи від Chipotle для китайської їжі(вона безкоштовна, чому я повинна сумувати), але я переконатися, що я не їм. І я п'ю дві чашки кави в день. Ввечері(7:00 вечора), я їм тільки фрукти-зазвичай яблуко, персик, 2 банана. У вихідні я скоротив втратити не так багато(не по ночах правда). Це дійсно смокче, тому що після виконання всіх перерахованих вище, мені не здається, щоб зменшити вагу за 4 тижні, мені було 190 фунтів зараз 185 фунтів. Просто цікаво, якщо роблю вагою тягне мене назад? Порадьте, будь ласка.

Насправді я планую скидати вагу DNG для наступних 3 тижнів і робити тільки кардіо. Так, якщо це правильний шлях, щоб зробити, скільки калорій на добу, щоб знизити свою вагу до 170 фунтів в 3 тижні(21 день). Дякую!!!

+61
Paflow 5 вер. 2018 р., 10:02:04
34 відповідей

Вчора під час моєї тренування (груди, плечі, трицепс) щось дуже дивне сталося, а робити нахил жим лежачи, Одне з моїх плечей "вискочив" це не боляче, я змогла закінчити повторень. Потім він знову вискочив, а робити діпи, ніякого болю, тільки якесь дивне відчуття. Сьогодні у мене не болить ні чого, але я боюся, я міг би штовхаючи плечима до межі і підвищення ризику виникнення реального збитку.

Ці події нормально? Я працюю на деякий час, але я ніколи не чув/відчував, що моя поп-плече.

P. S. Це був лівим плечем, і я лівша, я не знаю, якщо це відповідну деталь.

+998
Musthafa V 03 февр. '09 в 4:24

Сьогодні моя подруга повідомила, що я повинна робити розминку наборів, але я ніколи не робив їх раніше. Невже треба робити розминку набори?

Я зазвичай поспіль на дні я роблю спину і трицепс і використання еліптичної (натиснувши на рукохід) днями я роблю груди і спину. Я жим під 100 кг і я не читала нічого про розминку набори в книгах у мене.

+997
Eartha 17 бер. 2012 р., 13:31:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Перевернутий знизує шлях на мій погляд.

Будь ласка, notiche, що вони мають вагу, але вони не обладнання безкоштовно, хоча. Вам належить побудувати трансивер-пристрої (я з менш ніж 10 євро) і знайти місце, щоб повісити, так що це непрактично, якщо ви шукаєте щось робити з нічого більше, ніж ваше власне тіло. Якщо ви хочете зіпсувати тренажерний зал і безпечний!) місце, де вішали, то це дивовижне вправу. Це найкраще відео, яке я міг знайти його http://www.youtube.com/watch?v=kibHxko15BY хоча ви повинні не нагинати голову. Просто тримати ваше тіло в пряму лінію. Отримуйте задоволення. :)

+982
Rohmer 19 черв. 2018 р., 21:28:09

Відповідь Айво добре.

Крім того, 'як', щоб охолонути може також залежати від того, як ви прийшли в тренажерний зал і те, що ти зробив.

Якщо ви ходили/їздили на велосипеді в спортзал, і ви просто прийшли в біг/біг підтюпцем, ви можете скористатися ходьби/велосипед як охолонути.
Якщо ви підняли вагу, це добре, щоб випити пару легких комплектів [готово тільки бар]. Це дозволяє прокачувати м'язи рухатися і розтягуватися не працювали з важким вантажем.

+956
Evgeny Karpel 21 бер. 2011 р., 12:30:43

Кілька років тому я робив сидячи лат pulldowns. Інструктор тренажерного залу прийшов і запропонував додаткові вправи. Використовуючи ту ж машину, я встав і почав з моїх плечей з мого боку і мої передпліччя паралельні підлозі. Потім мене потягнуло вниз, використовуючи тільки руки, і повернутися в початок. Тоді я зробив повторень, що встановлені все інше. Здається, хороша вправа, але: а) ви знаєте, як він називається, будь ласка? б) чи можете ви сказати мені, які м'язи він працює?

Спасибі.

+949
Leslie Chang 14 бер. 2017 р., 08:05:27

Ця машина переміщення глют через більший діапазон рухів, ніж жим ногами, машина, де глют не максимально контрактом (максимальний кут кульшового суглоба становить всього близько 90 градусів, що у верхній частині руху).

+938
Alwin Gan 14 жовт. 2015 р., 01:39:15

Це посилання має звичайної для тенісу (3 або 4 дні, які ви можете адаптувати до ваших потреб):

http://www.bodybuilding.com/fun/weik55.htm

І тут ви можете знайти великий бази даних вправ з демонстрацією відео:

http://www.bodybuilding.com/exercises/

І ця зв'язок уста має деякі хороші розминки, тренування і силові тренування, хоча вони використовують смуги замість гантелей або штанги.

https://www.usta.com/Improve-Your-Game/Sport-Science/249182_Strength_Training_and_Conditioning_for_Tennis/

Існує також безкоштовний додаток під назвою bodyspace, які ви можете використовувати, щоб відслідковувати Ваші тренування, і є кілька тенісних тренувань там.

+920
Harmony Moyo 25 груд. 2013 р., 18:20:24

Я не знайшов у собі сили, навчання додаток, яке мені дуже подобається все, що вони навколо просто немає. Я пробував досить багато, і мої спостереження, перераховані нижче. Моє поточне рішення-використовувати Google Диск для моєї таблиці і навчання додаток fitocracy не ввійти в роботу.

Також це гідне додаток загального призначення з акцентом на бодібілдинг. З усіх пропозицій, це один із найближчих до того, що я хочу, але є кілька серйозних недоліків. В стати переможцем, кг кг просто ярлики, так що якщо ви коли-небудь подорожували і запровадити статистику пристрою ви зазвичай не використовувати його скине всі карти. Ж з конкуруючими, якщо змагання проводяться в блок ви зазвичай не використовуєте, ви повинні зробити перетворення самостійно або скиньте на ваших графіках. Програмування це добре для щотижневих тренувань. Якщо ваш режим підходить хороший щотижневий шаблон це чудово, але якщо це місяць або більше Також циклу програмування падає дуже короткий. Додавання спеціальних вправ є трохи болю, так що просто не використовуючи частину програмування-це, швидше, дратує.

Fitocracy не фітнес-трекер додаток є великим, якщо все, що ви хочете спосіб, щоб відстежувати, що ви робите сьогодні. Він не претендує на аспект програмування, так що це робить його дуже легко записати речі спеціальна. Я використовую Google Диск для моєї підготовки електронних таблиць і додаток fitocracy не для запису роботи. Ця комбінація представляється досить хорошим. Fitocracy не знає різницю між півкіло і кілограм, так що якщо ви коли-небудь змінити одиниці воно не зіпсує будь-які діаграми. Проблема, ви не можете мати одну вправу в кг та ще в фунтах, якщо ваш тренажерний зал має змішану техніку (найчастіше з гирями).

Багаторічної підготовки додаток цього є багато можливостей, і я заплатив за Програмування приплюсувати-який був марною тратою грошей. Додаток може обробляти більш складні програми, якщо можна використовувати ті, які вбудовані в, який включає в себе сильний ліфти, стартову силу, Вендлер 5/3/1, німецький обсяг навчання, і деякі інші. Це забезпечує гарні грунтовки по силових тренувань з коробки, але частина покупки їжі, для речей, які повинні бути включені (такі як відстежування вашої роботи) - це не круто. Програмування, по суті, обмежується один день роботи. Кожен день своя програма це. Ви не можете навіть рядка тренувань в тиждень разом. Дійсно. Це марна трата $1.99, щоб зробити програмування. Мені шкода, що я витратила на нього гроші. Якщо ви використовуєте упаковані програмування, воно здійснимо.

Великі ліфти тільки і робить, стартову силу і Вендлер 5/3/1. Не витрачайте свій час, якщо ви коли-небудь хочете зробити що-небудь, крім цих двох. Він не підтримує спеціальні вправи, або відслідковувати будь-якої допомоги вам.

Тренажерний зал богатир у свій час я намагався це було не більше, ніж цифровий блокнот. Я можу відслідковувати мою роботу швидше і простіше за допомогою ручки і паперу. Він інтегрується з Runkeeper для історичного відстеження, але сила частини навчання не синхронізовані з fitocracy, якщо ви використовуєте цю.

Інша можливість я побачив, що інтеграція з Runkeeper, але я не пробував би фітнес-трекер 90.

+878
Animesh Pramanik 8 серп. 2010 р., 18:19:33
  • Я не впевнений, що я б назвав протеїнові коктейлі здоровий варіант. Вони хороший варіант для будівництва м'язів, але м'язи і здоров'я-це різні цілі.

  • Скататися чи подрібненого вівса, а не вівсяних пластівців. Швидка овес часто мають цукор і сіль додати і більше оброблені, мають більш високий ГІ.

  • Ви не говорите, що якщо йогурт або молоко з низьким вмістом жиру, але є дуже мало жиру у вашому раціоні, крім того. Дотримуватися жирного сорту.

  • Мені це нагадує типове меню будь-якого фітнес-плану рекомендується ... дуже нудно і, отже, неприйнятним, навіть якщо ви чергувати курячу грудку зі смаженою лососем або індичкою. Будь-яка їжа починає втрачати свої смакові якості, коли це повторюється занадто часто і є однією з головних причин, чому дієти невдачу. Якщо ви перейдете на менш оптимальну дієту, яка не дуже далеко, як ви хотіли б, щоб поїсти для іншої частини вашого життя, коли ви досягнете стадії, на технічне обслуговування, ви знайдете більш міцного результати.

  • Це досить дороге меню, з яєчні білки і протеїнові коктейлі.

+877
Megasaur 10 черв. 2018 р., 21:32:32

Я плаваю в неопалюваному відкритий басейн навесні (у Великобританії). Це досить холодно, щоб бути незручно, але не небезпечно (сьогодні вода була + 14°С, і якщо вона нижче 10°С вони закривають басейн). Після довжину або два, я звикла до температури води і моє тіло не відчуває себе так холодно, але моя голова все ще відчуває, як ніби я їм морозиво занадто швидко.

Буде носити шапочка для плавання зменшує втрату тепла через голову, поки я у воді? (Я не хвилююся після того, як я вийду: поспішаю на гарячий душ.) Якщо він робить відмінність, я ношу мої волосся близько дюйма.

+831
Mac Nelson 7 лист. 2017 р., 05:25:06

Більшість людей, які роблять важку знизує використовувати гантелі; гантелі просто не вистачає ваги. Це в EXRX індекс. EXRX також має великий список поширених помилок під час розводять руками ви можете прочитати про те, зокрема, "перекатывающиеся" руху, що люди схильні робити.

Ви не запитали, але особисто я не знаходжу особливої користі для них. Якщо ти тяги, Веслування, займаюся штангою притискає і чистить (типове з'єднання тиждень), ви будете бити своїх плечах і верхній частині спини у всякому разі.

+815
Linards Berzins 18 вер. 2015 р., 14:20:34

https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Creatine_supplements&oldid=773955903#Micronized_creatine (дзеркало) :

З 2011 року препарати, що містять мікронізований креатину моногідрат продається в якості спортивної добавки. Мікронізація передбачає зменшення розміру частинок креатину між 0.36 і 9.08 мкм у діаметрі.[37] передбачувані вигоди від цих продуктів включають в себе легше змішувати в форматі пийте для доповнення і швидше поглинання креатину в кров. При зменшенні розміру частинок може полегшити порошковий креатин розчиняти в воді під впливом більшої сумарної площі поверхні частинок в зіткненнях з молекулами розчинника (збільшення швидкості реакції), він не може змінити своє ставлення розчинності. Немає жодних доказів, що мікронізований креатин пропонує якихось фізіологічних переваг порівняно з іншими формами або може зменшити ризик шлунково-кишкових побічних ефектів.

На жаль, претензії на які немає посилань.

+791
Mokoto 1 трав. 2015 р., 22:43:24

Як у моїх попередніх коментарях, я не знайшов хороший джерело цієї інформації, але я відчуваю себе досить комфортно від моїх власних експериментів, щоб надати його в якості відповіді.

Вправа втягує вас зігнувши її в коліні повз стоїть дерев'яна паличка, мабуть, щоб дати вам відстань до цілі, тільки вертикальний, але не надто далеко, щоб уникнути навантаження на коліно. Із-за фізичної присутності штанги, ви навряд чи вже коліно прямо по центру над вашою щиколотки (коліна, як правило, ширше, ніж ваші ноги або щиколотки), так що ти збираєшся вітру до коліна або вказав трохи досередини або трохи. Тазостегнового суглоба будується швидше вирішити стегна, щоб повернути назовні (як в сумо присідати), який означає, що ваші сполучні тканини краще в змозі підтримувати свою вагу, як ви нахиляєтеся вперед. Порівнюємо вам мати ваше коліно рухатися навіть трохи всередину, що є набагато більш незручне становище.

Так, Коротше, я думаю, це той випадок, коли він не має нічого спільного з вашої щиколотки (який є тим, що ви працюєте), і більше робити з коліном (яке досі несе неабияку частку вашої маси тіла). Ви могли, ймовірно, змінити розташування дюбель, щоб переконатися, що ваше коліно з центром над щиколоткою, але тобі краще піти на вулицю, щоб помилятися в бік обережності.

Ймовірно, в цій вправі, я займаюся капоейра, і нас завжди вчили момент коліно трохи назовні, але це в першу чергу так що, якщо комусь в кайф або тупотить ногою, ви можете просто відкрити ваші стегна і впаде на підлогу, а не страждати вітром коліно.

+771
shyammtp 31 бер. 2018 р., 16:44:49

Для цього, всі підігріви робити те, що вони мали намір зробити. Тебе зігрію.

Якщо ви робите їх за 5 хвилин помітну перевагу буквально не буде. Просто так довго, як ви отримаєте кров тече і ви робіть розтяжку потім робити те, що ви віддаєте перевагу :)

+761
diskape 1 лист. 2012 р., 19:39:41

Я вчора трохи схвильований в тренажерному залі роблю присідання зі штангою і тепер ноги сильно болять. Не просто втома-гостра біль у квадрицепсах. Я робив це раніше і я знаю, що це займе кілька днів, щоб отримати достатньо, щоб запустити або знову цикл.

Я не хочу провести наступні кілька днів без всяких вправ, я хотів би зробити деякі речі верхня частина тіла опір, але я не хочу зробити це без виконання кардіо для розминки.

Як я можу зігрітися без допомоги ніг?

+666
Tech Hub 4 жовт. 2015 р., 22:24:38

Я згоден з першим коментарем на ваше запитання, проконсультуйтеся з лікарем і пройти огляд (повинні переконатися, що ваш організм може впоратися зі стресом вправ).

Якщо ви добре об'єднан лікар, 4к за 20 хвилин протягом 90-денного періоду представляється абсолютно неможливим. Однак, я поняття не маю про ваших минулих фізичної, але враховуючи астму та інші проблеми, я можу тільки припускати. Особисто я важив близько 120 кг, коли я почав бігати (немає здоров'я/фізичні недуги) і мій час для 4К було близько 30~40 хвилин в залежності від моєї їзди, щоб працювати швидше. Тому отримання до 20 хвилин може бути довгостроковою метою для вас. Як вже казали, почніть з прогулянки (ви повинні ходити перед запуском).

Як уникнути травм, переконайтеся, щоб зігрітися і відпочити після тренування. Переконайтеся, щоб розтягнути до і після будь-якої роботи поза (напружені м'язи болить під час тренування і м'язи, підтягнути болять після тренування). Моя пропозиція полягає в тому, щоб отримати пару взуття для ходьби/бігу, які є або "широкий" варіант взуття вам подобається або вам взуття ви б трохи більший розмір (половину розмірів, якщо ви перебуваєте в США). Трохи більше взуття дозволить вашої кімнати набрякати ноги під час ходьби/бігу і може зробити ваші тренування менш болісно (але якщо більше-це вже занадто просторо просто отримати розмір, який вам підходить).

Плавання просто на коліна, але це інший вид кардіо, який використовує м'язи по-іншому, так як плисти швидше не одно біжить швидше. Я б порадив пробувати різні види кардіо, щоб знайти той, який працює з вашим рівнем мобільності. Гребний тренажер, плавання і велосипед для спінінга можна легко на кардіо тіло (на мій погляд).

+649
Pericle 18 вер. 2013 р., 12:49:14

Як і всі дослідження, мета полягає в тому, щоб виділити змінні, які потім можуть бути проаналізовані та порівняні з іншими параметрами, без впливу зовнішніх факторів. Це дослідження досліджували вклад енергії з жирових відкладень при збереженні інтенсивності вправ на фіксованому рівні. Отже, насправді, тип вправ і інтенсивності, не має ніякого значення.

Що це дослідження показує, що максимальна швидкість, з якою жир може забезпечити організм енергією під час голоду (hypophagia). Кожен процес має свій верхня межа швидкості, і обмеження швидкості було метою цього дослідження.

Проблема з цим дослідженням, і всі науки, полягає в тому, що результати не повинні застосовуватися до інших ситуацій, із зміненими змінними. Якщо учасники замість цього займалися спортом або вели сидячий спосіб життя, то обмеження швидкості жиру енергопостачання може бути різним. Так що обговорення типу вправ не потрібно, але подальші дослідження повинні бути зроблені з зміненими змінними. Що цікаво, однак, те, що ви згадали про відсоток жиру в організмі. Вони не обговорювали, що відсотковий вміст жиру впливає на жировий джерело енергії. Вони тільки вид титрують дефіциту калорій для того, щоб перевірити середню швидкість утилізації жиру в популяції. Щоб виконати це, вони повинні зробити те ж саме, але для людей з різних жирова маса. Виникають дві можливості: 1) або максимальна швидкість розпаду жирів регулюється ззовні: з допомогою ферментів. Тоді це буде менш залежна від жиру в організмі. Або 2) вона регулюється суті: визначається обсяг жиру. Або, більш конкретно, на поверхні жир, який знаходиться в контакті з кровоносними судинами. Якщо це так, то відсоток жиру буде мати пряме відношення до максимальний ліміт швидкості використання енергії жиру.

Також, відповідаючи на питання про підняття тягарів і заощадження м'язової маси. Ви не можете виміряти внесок енергії за рахунок жиру безпосередньо. Можна лише побічно виміряти його. Я припускаю, що вони кількісно виміряти жир метаболітів у крові учасників, і на що розраховували енергопостачання. Що говорять дослідження полягає в тому, що якщо ви з'їсте трохи менше, тоді у вас буде дефіцит калорій, який покриватиметься за рахунок вас жирові запаси. Якщо ви їсте набагато менше, то ваші жирові запаси можуть не покривати потреби в енергії, і ваш організм починає руйнування м'язової тканини. Im припускаючи, що вони не зробили підняття тягарів під час навчання, а що б додали непотрібну змінну (так як він буде мати проти себе атрофію м'язів більшою hypophagia); спочатку ви повинні вивчити, як працює організм в ізоляції, це тільки пізніше, що ви можете змінити змінні та перевірити, як вони впливають на результати, наприклад, спортсмени, виконуючи підняття тягарів, або сидячий спосіб життя, вживання шкідливої їжі.

Сподіваюся, я прояснив ваше замішання хоча б трохи; мені шкода, якщо я не відповіла саме те, що ви цікавилися, але, наскільки я розумію, ви хотіли почути пояснення конструкції і результати дослідження. Якщо є щось ще, або якщо щось не адекватно пояснювати, то коментар і я спробую інший підхід.

+601
kmoran101 6 груд. 2019 р., 06:47:56

Я роблю інтервальні тренування на біговій доріжці і я зрозумів, що коли я на піку, я можу або піднімати мої стегна, щоб їхати швидше, або спробувати зберегти низьку мої стегна і хитання ноги вперед більш швидкими темпами.

Що я повинен зосередитися на, щоб переконатися, я можу працювати протягом тривалого часу?

+586
Adriane 1 черв. 2012 р., 07:56:06

Фізично, і поки вам не голодувати під час перерви, негативні наслідки будуть незначні.

Подумки, я не можу сказати вам кількість людей, яких я знаю, хто взяв коротку перерву, після деякий час ходити в спортзал і не повернувся.

+576
Bevjink 23 лип. 2015 р., 05:48:35

Сайті ExRx (http://www.exrx.netмає довгий список вправ і описів, які ви можете сортувати на групи м'язів. Тут є список вправ, які працюють приклад (сідничної): http://exrx.net/Lists/ExList/HipsWt.html#anchor169231

Нічого з цього списку має допомогти в роботі цієї області.

+573
Vincent Dsouza 23 квіт. 2012 р., 01:47:20

Обсяг

Якщо ви можете зробити два або три комплекти близько 6 підтягувань, я б зосередитися на тому , ніж який-небудь набір або реп схемою. Це тому, що важко дотримуватись якоїсь конкретної число повторень в сеті з підтягувань на турніку в цілому, і особливо коли стажистам менше, ніж 10 в наборі. (Збільшилася, але терпимо обсягу Часто мета, коли deloading і робочої резервне копіювання або зміна повторень коливається, коли з цією проблемою зіткнулася з вправ зі штангою.)

Замість того, щоб зробити набори з шести з Киппинг, я б зосередитися на отриманні 25 строгих підтягувань на турніку на кожному тренуванні (або навіть кожен день, або кожен будній день). Це може означати, набір з шести, потім чотири, потім два сети з трьох, потім чотирьох наборів дві, потім одну. Не хвилюйтеся з приводу кількості повторень, послідовно по групах.

Інші інструменти

Негативи є надзвичайно продуктивний спосіб збільшення підборіддя чисел, а також. Може бути, зробити свої останні два або п'ять сетів всі негативи, де ви стрибаєте в верх і опускайтесь як можна повільніше. Це дозволяє різко збільшити пулл-АП обсяг можна досягти, і робить це більш продуктивним чином (для міцності і підтягують продуктивності), ніж киппинг.

Тримає дуже корисні також. Коли мій максимум трохи підтягнутися, або коли мій лікоть запалився, я буду чергувати тренування з A і система B. На тренування днів, мій підтягуючі тренування, як описано вище, без негативів або тримає, просто орієнтуючись на об'єм і максимальну кількість повторень в сеті. На B днів, я вибираю кількість повторень я знаю, що я можу зробити надійно. (Це часто досить низькі.) Я роблю від трьох до шести наборів що багато повторень, як негативів, кожен з яких виконується з витримкою на початку (вгорі) і кінцеве (внизу) набору. Іноді я роблю утримує від кожного представника. Це повільно, низьким рівнем підходу дає мені велику кількість тренінгів стимул для руху, уникаючи при цьому інтенсивність високими ставками йти на максимальну кількість повторень у кожному підході.

+540
verisimilidude 12 січ. 2016 р., 05:34:10

Ви можете захотіти поглянути на криволінійної механічна бігова доріжка. Вони не дешеві. Я ніколи не пробував одязі на один я використовував в тренажерний зал. Хороше резюме доступних моделей

+517
Peter Chiavaro 26 квіт. 2016 р., 19:13:18

Послідовність, послідовність, послідовність. Це, ймовірно, не має значення, в який час доби ви взвешиваетесь, як довго, як ви взвешиваетесь кожен день, щоб відслідковувати прогрес. Ви можете виявити, що ви важите найменш насамперед вранці після зняття себе. Але, щоб отримати точний Тренд, з часом, обов'язково зважуйтеся кожен день.

+460
edee 28 жовт. 2017 р., 09:29:20

М'язова пам'ять, генетика, калорійність харчування, щоденне заходи відіграють важливу роль в цьому. Справа не тільки в генетиці, так як це не просто споживання калорій.

Ці хлопці повинні з'їсти достатньо, щоб зберегти свою м'язову масу, будь вони накопичували його 10 тижнів тому чи 10 років тому. Ви врахуйте, вони ведуть осілий спосіб життя... що вони робили на роботі, якщо їх більше немає?

Також вважаю, що є два типу гіпертрофії. Миофибриллярных і саркоплазматических. По-перше, центральної нервової системи, глибоко всередині сила. Думаю, армрестлінг сила. Саркоплазматического сила-це просто для краси, він створює середовище, у якій більше води в м'язах, що робить людей виглядати великим, думай бодібілдинг.

Також розглянути осіб статура: ендоморф, ектоморф, мезоморф, я знаю, що я забув про одну...всі ці фактори грають в обміні речовин, набрати вагу, м'язи утримування, etc.

+429
thepaoloboi 21 лист. 2015 р., 06:13:12

enter image description here

Як ви можете бачити натільний великих не так багато потенціал зростання боком, так як вона обмежена його кріплення до руки, але нічого не обмежує поступальний ріст грудних, які дають йому товщину від на бік, ну нічого, крім природного "фізіологічні" обмеження росту клітин.

Ніяких наркотиків може змінити природний межа росту м'язів(рівний для всіх), коли м'язова клітина стає надто великою, вона відмирає. Але навіть тоді немає ніяких доказів, що будь-яка людина ніколи не досяг межі м'язового зростання.

+391
Withon Prasopchok 29 лип. 2010 р., 20:36:04

Я вважаю, потрібно тільки в дні відпочинку, якщо ваша розробка великого комплексу вправ. До того як я почав правильно присідання і тяги і після програми мені знадобляться практично ні дня відпочинку. Якщо ви робите ізоляцію машина вправи, це безумовно не вдарив тебе так сильно.

+384
NOMAN ALI 18 січ. 2010 р., 09:45:09

Ви можете легко виправити ваші проблеми шиї "цілісний" методи, до яких відносяться масаж, мануальна терапія, Рей-кі, остеопатія, і т. д ...

Ви не хочете (чи необхідність) хірургії або таблеток (особливо знеболюючих !!), або інших фармацевтичних препаратів. Вони будуть тільки дратувати свій організм-хімія і посилити проблему !!

Замість ліків або таблетки, спробуйте трав'яні чаї. Вони дуже потужні, в основному тому, що вони підпорядковуються першому правилу медицини, який є "не нашкодь" ...

+333
liprikon007 19 трав. 2018 р., 01:10:26

Вашої головним завданням тут є, очевидно, щоб визначити причину болю. Щоб дослідити це, ви повинні будете використовувати вправи, які в цілому аналогічні армійський жим, порівняти, які з них викликають біль, і використовувати їх в якості основи, щоб виявити проблему.

Наприклад, в цьому відео Джефф Cavaliere, він використовує штанги, гантелі, і кабелі, щоб продемонструвати відмінності в організмі різні підходи до надземним вправ на прес. Як він зазначає, кабель прес наприкінці надає величезні додаткові зусилля до ядру, тому, якщо ваша основна проблема, ви, мабуть, помітите різницю. Альтернативи ці підходи, використовуючи вправи, такі як догори ногами впертися в стіну, або щука прес.

Якщо це Core або проблем зі спиною, дуже ймовірно, що ви будете відчувати проблеми під час основного або back роботу. Тоді питання, чи є у вас збалансований план, який працює все ваше тіло, від якого ви могли б зробити судження. Інші ознаки можуть бути, наприклад, штангою присідань. Якщо ви можете робити присідання зі штангою без проблем, то ваша заднього ланцюга може бути виключено, як виникла проблема.

Якщо вам потрібно знайти цю проблему самостійно, без професійної допомоги, усуваючи можливі винуватці, ймовірно, буде кращим способом знайти, у чому може бути проблема.

+291
Alex Gaas 7 лют. 2018 р., 23:28:34

Квазар. Ваш режим не шкідливо, але не здивуюся, якщо це не допоможе вам досягти ваших цілей.

"Буде додавати більше на велосипеді... і біг/бег в рутинну допомогти?" - Напевно, немає, і основною проблемою тут є слово "більше". Їзда на велосипеді, біг, біг і хороші кардіо вправи, але, схоже, ви вже робите занадто багато (або відхиляються від своїх цілей, принаймні). Горіти 800-1000 калорій в день в одній вправі-це перебір. Якщо ваша мета в тому, щоб нарощувати робити марафон, Що буде по-іншому, але ваша мета, здається, стає замість форми. Спалюючи по 500 калорій за сеанс кардіо-це багато переваг від нього, і ще одне міркування буде включати 15-30 хвилин HIIT тренування в якій ви віддаєте максимум зусиль за відносно короткий проміжок часу. Біг та їзда на велосипеді-це теж дуже добре, але мати більш різноманітні тренування призведуть до більш збалансованого тілу.

“По-друге, я ніколи не робив силові тренування все життя. Не могли б ви запропонувати виключно базові вправи, щоб почати?" - Я відчуваю, що це питання є помилковим. Хоча є звичайно вправи, в які залучені досвідчені учасники руху рівня, більшість речей, з якими ви стикаєтеся, мають порівняно прості рухи. Навіть просунуті атлети, використовуючи базові вправи для нарощування м'язової маси і залишатися у формі. Ваш досвід силових тренувань не повинно вплинути, які вправи ви виконуєте. Замість цього, ваша поточна фізична сила (в будь-який час) повинен показувати відповідний рівень опору для ваших м'язів (загалом, скільки ви піднімаєте). Робити якісь вправи в належній формі-це теж дуже важливо, якщо ви можете ходити тільки до 5 фунтів при збереженні належної формі, то це все, що ви повинні зробити - 5 фунтів в хорошій формі краще, ніж 10lbs в поганій формі. Ніколи не его ліфт.

"Як я можу покращити основні сили?" - Як і будь-яка інша група м'язів, тренування з обтяженнями буде удосконалювати силу, витривалість і розмір. Деякі вправи є більш корисними, ніж інші, і це відео дивиться, в якому Ab вправи, як відомо, краще активувати черевної області. Пов'язані вправи зважений хрускіт, АБ розкачати, вертикальний хрускіт в нозі, стабільності м'яч, хрускіт, підняти коліно, і хрускіт велосипедів. А ці тільки й можуть дати вам пристойну кількість різних, я б не став вважати їх, як тільки Ab вправи ви повинні робити. У цьому відео розглядаються різні функції черевної області разом з пропозиціями про те, як тренувати їх.

Що б потім я пропоную? Перший полягає в розумінні цього; ваші дії визначать вашу фігуру, в той час як ваше харчування буде визначити ваш розмір. Так що якщо ваша діяльність того лежень, то ваша форма буде адаптуватися до лежень, і Ваше харчування буде визначити, якщо ви великий або маленький лежень. Аналогічно, якщо діяльність спортсмена, то ваша форма адаптуватися до того, що у спортсмена, і Ваше харчування буде визначити, якщо ви великий або маленький спортсмен.

Як тільки ви розумієте, що я б порадив знайти фітнес-програму, яка була зібрана кимось, хто знає, що вони роблять. Або програма 5х5-це дуже простий і безкоштовний варіант, і AthleanX має кілька програм, доступних для покупки в залежності від ваших цілей і рівня фізичної підготовки/досвід (вони також мають безліч безкоштовні пізнавальні відео на YouTube). Після грамотної програмою буде зробити світ різниці порівняно з придумую на основі обмеженого розуміння.

На стороні живлення речі, ви будете хотіти, щоб звернути увагу на свій "TDEE на" (сумарний добовий витрата енергії), що, скільки калорій ваш організм витрачає щодня (щоб зберегти себе) з урахуванням усіх видів. Якщо ви шукаєте, щоб схуднути, відніміть 10-20% від вашого TDEE на і з'їсти це кількість в день. Білок є дуже важливим, і ви хочете, щоб прицілитися для їжі 1.5-2 рази кг маси тіла в грамах білка, так зараз ви повинні прагнути до 121-162 грам протеїн для досягнення оптимальних результатів (розтягнути на весь день, бажано з декількох джерел). Їжею (приблизно) потрібну кількість калорій і протеїну буде достатньо, щоб тримати вас на правильному шляху, і більшість інших речей (терміни, макроси) просто уподобання.

Одне останнє зауваження. Важливо тримати свої очікування в узді. Втрати від 0,5-1% від загальної маси тіла на тиждень-це хороший стабільний темп, але коливання неминуче відбудеться. Зростання м'язів може зробити це, здається, навіть повільніше, але не чекайте, що зростання м'язів буде особливої причини збільшення ваги тому що ріст м'язів-це дуже повільний процес. Ви можете помітити різницю у ваше тіло через місяць (якщо взяти хороші фотографії прогресу), але не турбуйтеся, якщо це важко зрозуміти. Після двох або трьох місяців прогрес повинен бути помітним. Просто бути послідовним і робити те, що ви повинні і ви будете перевершувати ваших цілей. Удачі!

+280
LordEmax 16 лип. 2013 р., 16:53:09

Є два основних типи м'язів - ізометричний та ізотонічний.

Ізотонічний - це "типовий" тип м'язового скорочення, в тому, що вона робить рух. Контракти м'яз і коротшає і викликає рух, такі як приведення руки до пліч на біцепс завиток.

Ізометричні - це скорочення, коли м'яз не вкорочує, як правило, тому що обидва кінця закріплені. Якщо ви вважаєте, черевного преса, це те, що ви хотіли зробити, якщо хтось збирається вдарити вас в живіт, ви б просто стиснути живіт.

+242
KingStep 17 лют. 2018 р., 00:47:40

Поради, що містяться на ряді об'єктів охорони здоров'я (наприклад, NHS у Великобританії або Гарвардської Медичної школи) позитивно рекомендую прогресивного "опору" по два тренування кожну тиждень (крім тренування серцево-судинної системи) - з-за користі для здоров'я він приносить.

Ви не тільки підготовляти ваші м'язи, але і протидія втрату щільності кісткової тканини, а також зміцнення і підтримки суглобів з підвищенням м'язового тонусу.

Я читаю поради, трохи більше року тому і взяв навчання ваги у віці близько 61. Я виявив, що вона принесла всебічного поліпшення для мене особисто, з точки зору міцності, баланс, статура, рухливість і навіть з точки зору самоповаги. Я також звернувся до вегетаріанській дієті, в той же час, і природно, що теж допомогло.

+192
Hbibna 18 вер. 2017 р., 17:04:48

Я люблю скелелазіння, будь то висока стіна або боулдерінг.

Ось що я планую зробити:

  • 2 години боулдерінг 3 рази в тиждень

  • 1 година гімнастика 1-2 рази в тиждень

Я важу 62кг і я 6' високий, і буде прагнути з'їсти ~3 000 ккал в день.

Це схема тренування наростити м'язову масу? Більшість альпіністів я бачив неймовірно, неймовірно сильні, але тонкі, і я не хочу бути такою.

+134
monica Armando 12 черв. 2019 р., 11:30:01

Як-то " так " - але сумна правда в тому, що обидва присідання не надто багато, щоб icrease розмір телят, найбільш розвитку (швидше мінімальний) ви отримаєте від Олімпійського стилю, присідаючи, тому що вони краще натяжні, перебуваючи під навантаженням, але веде себе швидше як динамічний стабілізатор, ніж синергетика. Як ми знаємо, якщо ми ставимо м'язи під навантаженням і розтягуватися і стискатися, воно росте. Для великих телят я б швидше розраховувати на високу інтенсивність і гучність + прямі й ізольовані роботи і надавши їй право пріоритету екс. перша вправа після розминки.

+126
user8446764 15 січ. 2013 р., 08:14:54

Це завжди добре, не для тренування, коли ви не відчуваєте себе добре, як ви будете в змозі дати вашої кращої продуктивності. Ваш головний біль може бути від нестачі сну, стрес, різка зміна клімату . В такому випадку розробка може призвести до травм, тому ваше тіло не зовсім свіжі або в настрої, щоб проаналізувати набори. Взяти вихідний і подивитися, якщо головний біль зберігається, то зверніться до лікаря. Зверніть увагу, коли ви проходите важкі часи, або страждають від нестачі сну може також призвести до серцевих нападів. Бережи і одужуй швидше. Так що краще тобі взяти вихідний від роботи.

+97
Ann11 24 жовт. 2014 р., 02:44:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil