Ви можете взяти занадто багато електролітів під час гонки на витривалість?

Я знаю, що я можу стати підданий гіпонатріємія, випивши забагато води і не поповнюючи мій електролітів. А навпаки можна? Я можу поставити занадто багато електролітів в моє тіло (хоча досі вказавши правильне кількість рідини) під час змагання на витривалість? Одного разу у мене був доктор сказати мені, "ви ніколи не можете пити занадто багато говориш", про те, що б не перевантажувати електролітів в організмі хворої або небезпечного рівня. Це правда? Я не доведеться турбуватися про передозування електроліту?

Оновлення: я повинен уточнити, що я ставлю питання для екстремальних подій на витривалість, наприклад, 100 км і 24-годинні гонки.

+170
Teaq 16 груд. 2016 р., 09:10:02
31 відповідей

Я почав бігати пару місяців тому. Мені 27 років, середнього росту і нормального ваги. Однак здається, що не важливо, як повільно я біжу, мій пульс швидко піднімається в зону максимум зусиль 170-180.

Мій лікар оглянула мене, перш ніж я почав, і я нещодавно була взята ЕКГ - все було нормально.

Після того, як я навчився бігати трохи швидше, ніж прогулянковим кроком (це складно!) Я можу тримати HR в 170-175 і бігати протягом 45 хвилин або близько того.

Це я просто дуже втомився? :) Це, швидше за все, покращиться, якщо я продовжую працювати в цій зоні? Я не можу бігати повільніше, і швидка ходьба з тією ж швидкістю повертає мене год 125, який я також не відчуваю, що покращить мою придатність, якщо робити по кілька годин на день.

+961
Felicita 03 февр. '09 в 4:24

Ну ти не говорила про свою дієту, яка є найбільшим фактором, що сприяє ваші жирові відкладення. Те, що ви їсте і скільки ви їсте, є найбільшим компонентом вашого тіла жиру далеко за все, що ви робите вправи. Зробити вашу дієту розібралися в якості пріоритету.

Ваш час в тренажерному залі, схоже, можна було б краще витратити. Я рекомендую дотримуватися перевірених і успішних програма силових тренувань, не намагайтеся імпровізувати і виконайте всі рекомендації з журналів і вашим власним досвідом.

Ваш рівень холестерину цілком може бути пов'язане з щитовидної проблеми, і це досить добре описано:

Дисфункція щитовидної залози може чинити істотний вплив на ліпідний профіль.

Це звучить, як ви робите час і пріоритети охорони здоров'я, яка є приголомшливим. Тепер це трохи більш ефективним і використовуючи відповідні інструменти для роботи. Дієти, ефективні силові тренування, і говорити зі своїм лікарем про варіантах з вашого холестерину.

+909
Hussar 23 лист. 2019 р., 06:18:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не впевнений, що будь-тренажер, який має API, але я знаю, що ви могли б легко використовувати і Arduino кілька датчиків, створення дуже простого апаратного комплексу, зібрати цю інформацію і перетворити ваш тренажерів в якості пристрою введення. Наприклад, використання важелів велосипед у якості пристроїв уведення можуть дуже легко використовувати гнучкий датчик або тому подібне.

Я знаю, що це дуже ємний відповідь і трохи відрізняється від того, що ви хотіли "як перевести і що існує", але це, ймовірно, дуже дешевий, легкий і веселий спосіб перетворити ваше існуюче обладнання. Якщо ви бажаєте отримати більш детальну інформацію або допомогти з допомогою Arduino, дайте мені знати. Я можу знайти конкретні приклади для своїх сценаріїв, Якщо вам подобається.

+837
dsmalenb 26 лип. 2013 р., 05:38:20

Припускаючи, що ви їсте багато їжі, особливо багато білка, і за умови, що ви спите і не дуже підкреслював, що кращий спосіб до збільшення маси ніг з невеликою кількістю вправ, звичайно, присідання і станова тяга, плюс додаткові вправи, як жим ногами і так далі, Якщо ви впевнені, що ви отримуєте достатньо сну і їжі.

Якщо ви не навприсядки понад 1,5 х вага тіла, я б дотримуватися тільки присідання і станова тяга, і дотримуватись від трьох до п'яти комплектів п'ять або шість повторень у кожному.

Якщо ви вже навпочіпки за 1.5 х ваш вагу тіла, я б зробив принаймні один або два комплекти 8-12 або навіть цілих 20 повторень в наборі. Один хороший спосіб зробити це з двома наборами з п'яти або шести, а потім остаточний набір, як багато повторень, як це можливо (при гарній формі). Інший спосіб-це зробити від одного до трьох комплектів двадцять присідань.

Як цей пост описує, Кращий реп схему для маси це, напевно, від 8 до 12, але важливо, щоб зробити себе досить сильним, щоб працювати з важкими вагами, перш ніж упором на маси.

+833
user351481 12 лют. 2010 р., 05:21:13

Якщо ви програміст, це означає, що ви сидите більшу частину часу. Це означає, що м'язи спини постійно перенапружені, а м'язи передньої лінії більш напруженою. Це виходи в ниючі болі в нижній частині спини. Ваші ортопеди праві. Ви можете виправити це за допомогою вправ.

Але і це велике але.

Ремонт такого роду проблеми не просто. Вам варто поговорити з хорошим особистим тренером. Звичайні фітнес-вправи просто не скоротити його і може зробити ваша травма ще гірше. Якщо ви робите неправильні вправи в положенні дисбалансу напруги між фронтальним і задньою м'язових ланцюгів буде ще гірше. Я настійно рекомендую вам не робити звичайні вправи, такі як налаштування, хрускіт, ... . Це поради людей, які слідують convenional мудрості. Це зробить ваше травма ще гірше! Ви не повинні робити будь-яких інтенсивних видів спорту, перш ніж ваша проблема буде усунена. Якщо ви дійсно хочете спорту, перш ніж ваша проблема буде усунена, то я раджу вам піти поплавати.

Ви повинні робити вправи, які розтягують/відкрити свій лобової м'язи і розслабити м'язи спини ланцюгів. Таким чином, напруга в спині зникнуть. Важко зробити це з допомогою звичайних вправ, тому забудь тренування на витривалість, з вагами, ...

А хороший персональний тренер повинен знати, як впоратися зі своєю проблемою. Як тільки ви починаєте навчання, ви вже побачите покращення після декількох тренувань.

+827
Hava 16 бер. 2011 р., 09:16:48

Не програму присідання і підтягування як штангою або жими гантелей, з певною кількістю повторень. Замість цього, зробити задану кількість комплектів (наприклад, 3 або 5 або 6) до відмови. Якщо це не дає тобі дуже багато повторень, вибрати цільову кількості повторень (наприклад, 50) і взяти стільки комплектів, скільки необхідно, щоб дістатися туди.

Використовуйте негативи, якщо потрібно, але я рекомендую теж відхилення смуг. Іноді вони занадто багато допомагають у невірної частини вправи.

Я б теж не пущу провали після тисне плече. Вони дуже схожі рухи і обираючи один або інший, ймовірно, дозволить для кращого прогресу.

+800
Lance Kidwell 30 бер. 2016 р., 17:09:42

Як рекомендують СС (Стартова сила) я біжу тренувань а і Б, чергуючи через день. Проте, тільки два дні перерва між присіданнями я відчуваю, що я не повністю відновилася більшу частину часу.

Я застряг на 112,5 кг протягом тижня, потім мені довелося пропустити тренування. Я повернувся з 4 днями відпочинку (додатково 2 дні) від присідання і завершив 112,5 кг відносно легко, тому що я повністю одужала. Я повинен тримати мій графік або змініть його, щоб збільшити доходи?

+789
Chiew 16 груд. 2017 р., 04:32:08

Я шукаю доказової як присідати керівництво (і насправді зал більше взагалі).

Безкоштовно онлайн було б здорово, але для тренажерного залу, як правило, я був би щасливий, щоб придбати книгу.

Очевидно, що керівництво все це на основі деяких доказів, я сподіваюся на керівництво, яке дивиться на клінічних даних чи випробувань (за наявності), оглядах літератури і т. д.

Щоб уточнити, я хочу, щоб повідомити керівництво моєї спортивної діяльності, а не науки - я б хотів знати, коли я читаю такі речі, як 'не дозволяйте ваші коліна виходять за пальці ніг або ви ризикуєте пошкодити коліна, що ці погляди базуються на доказах, як і вище (якщо така є, або ж ці рекомендації тільки на основі біомеханіки перших принципів або будь-який інший).

+769
Renaud Pacalet 23 черв. 2015 р., 18:07:50

Метою тут є не втрата ваги. Ви можете схуднути на обробну руку або пожертвувати нирку. Те, що ви хочете бути здоровими, виглядати краще і втратити жир. Термін для цього тіла рекомпозіціі, тобто зміна тіла в складі більше м'язів і менше жиру.

Ви не можете спортзал поганий дієти

"Ви не можете перебігати погане харчування", говорить стара приказка, яка означає, що майже ніяке кількість вправ може допомогти тому, хто їсть багато поганої їжі. Як Доктор Йоні Freedhoff ставить його:

Вправи-найкращий у світі ліки - це не просто втрата ваги наркотиків.

Що сказав, кілька людей знайти успіх від повної зміни способу життя, що включає вправи, зазвичай багато вправ--плюс повна зміна в дієті. Специфіка виконання боку не дуже важливо: у деяких людей просто працювати, деяким людям просто піднімати тяжкості, деякі люди біжать і ліфт. Послідовність у часі на тренування це важлива частина, але знову ж таки, покладав надії на тренувань позбавлення від жиру буде прикро.

Це не означає, що ви не повинні потрапити в спортзал, це просто означає, що тренажерний зал не те, що збирається викликати величезні втрати жиру. Він все ще може допомогти вам з тіла рекомпозіціі і багато іншого:

Моя тренування мантра залишається незмінною. Деякі добре. Чим більше, тим краще. Всі вважається. І хороші новини теж є, що менша кількість вправ, в той час як навряд чи зробить істотний вплив на ваш вагу, може мати драматичний вплив на ваше здоров'я, настрій, сон і якість життя, весь час зберігаючи свою функціональну незалежність, як ви віку.

Дієта Перший

Найбільш важлива вправа для втрати жиру, щоб переконатися, що ваша дієта в порядку. Більшість всі можуть погодитися на принципах: зменшити або виключити газованої води, солодкі оброблені закуски і десерти, з високим ступенем переробки в паніровці і смажений фаст-фуд, і так далі. Вважають, що деякі конкретні групи продуктів харчування, такі як молочні продукти, хліб, або вуглеводи--дати деяким людям більше травних проблем, ніж інші. Зверніть увагу на ваше тіло, коли ви їсте певні продукти і тест, щоб побачити, чи краще торгувати однієї харчової групи для іншої.

Не голодувати і не обмежувати макроелементів, якщо ви впевнені, що знаєте, що ви робите. Ваше тіло потребує білків, і жирів, і якщо ви працюєте це, безумовно, потребує вуглеводів. Їжте якісні продукти, багато овочів, багато білка, немає жиру.

Інше

Ви також хочете, щоб переконатися, щоб отримати багато спати і мати незліченну кількість стресу. Втратити жир набагато складніше, коли ви підкреслили або underslept. Отримання достатньої кількості сну допомагає з відновленням, і проходить довгий шлях для підготовки людини до більш частого вправі.

Вправи для тіла рекомпозіціі

Отже, ми знаємо, що фізичні вправи-це не зілля втрати ваги, але він може і допомогти наростити м'язову масу і допомогти нам відчувати себе краще і бути в змозі зробити більше речей. Як ми повинні тоді працювати?

 • Силові тренування принаймні трохи, щоб збільшити ваш метаболізм і зробити вас більш здатною складніше кондиціонування тренувань. Раз в тиждень це нормально, хоча два або три теж буде працювати. Гантелі, гирі та гантелі-все в порядку. Старт легкий, але зосередитися на додавання вага так часто, як ви можете. Присідання, станова тяга, жим над головою і жими, віджимання, рядами тіла, гантелі/штанги/гирі рядків, турецька зробити вікна, а випади все в порядку вправи.
 • По закінченні цих тренувань, або в якості окремої тренування, виконайте високої інтенсивності кондиціювання , щоб отримати багато роботи. П'яти до двадцяти хвилин напруженої зонний, два-чотири рази в тиждень є розумним. Це може означати, спринт, гойдалки, гирі, гантелі чисте-і-ривки, віджимання, ваги, інтервали, або цілий ряд інших вправ. Тренування кроссфіт зазвичай розробляються з допомогою цієї моделі, як частина кондиціонер максимум зусиль чорне вікно програми. Справа в тому, щоб зупинитися на високої інтенсивності протягом щодо короткого періоду часу, який буде спалювати багато калорій. Ваша тренування може бути щось на зразок "як багато повторень, як можна в п'ять хвилин", або "спринт протягом однієї хвилини, потім пішки протягом трьох, потім повторити п'ять разів", або "п'ять присідань з гантелями, потім п'ять натискань, а потім бігати по кімнаті, зробити десять віджимань, відповзайте тому, і повторити все стільки разів, скільки я можу двадцять хвилин".
 • Якщо ви все ще є енергія після цього, один або два середніх і довгих сесій біг, плавання або їзда на велосипеді відмінно. Вони йдуть в окремій тренування. Вони менш ефективні в хвилину, ніж високої інтенсивності кондиціювання, але є простий спосіб, щоб отримати великі обсяги роботи у вашому тижневому розкладі.

Для цього буде потрібно величезна кількість роботи, але зробить вас більш здатний робити речі.

+747
user26619 22 лют. 2013 р., 12:54:30

Стоячи пліч-о-прес є набагато більш вигідним, ніж сидіти самій. Це не означає, що сидить одна марна для людей з обмеженою рухливістю або хто намагається виділити тільки одну групу м'язів.

Поки стояли, ваш організм здатний активувати стабілізатор м'язи спини, а руки витягніть вгору.

Використання підтримки спини при сидячому плечового пояса можуть призвести до несправності рекрутування м'язових груп.

Якщо ви плануєте використовувати сидячи для плечового пояса, я б радив вам зробити це без підтримки спини. Не забувайте використовувати ці АБС це позбавить вас хребта!

Крім того, використання ніг в положенні стоячи для жиму від плечей-це не зрада. Він використовує все тіло і допомагає розвивати вибухонебезпечність.

+717
lafuzz 9 черв. 2011 р., 20:02:45

Як можуть кілька сотень фунтів тиску на трапецієподібну бути безпечним і комфортним? Мені завжди трохи неприємно штанги на трапецієподібних.

Єдиною метою майданчики є адреса, що точне запитання.

Я не думаю, що це небезпечно , тобто для запобігання травм пастки. Якщо за допомогою клавіатури можна виконувати цю вправу, а потім використовувати його. В ідеалі так, ви хочете дістатися до точки, де ви не маєте потребу в цьому.

Однак ця стаття В яких означає, що його використання не є оптимальним.

Адже присівши з майданчика-бар-це помилка по 3 причин:

 1. Ви не можете правильно розташувати бар. Це ще більш вірно, якщо ви оберніть рушник навколо бар: барі будуть в кінцевому підсумку вище на спину, і чим вище бар тим гірше твоє плече. Згоден, не таке вже і велике діло з легкими вагами, але це буде після присідання важкої ваги.

 2. Ви не можете "відчувати" бар - це сидіти на корточках в кросівках: ви повинні присідати босоніж/с Чака, щоб відчути різницю. Тільки так ви будете відчувати себе в барі, використовуючи планшет, якщо вага досить важкий, але потім...

 3. ... килимок бар будуть марні, коли ви стаєте сильнішими (що ви з або 5х5). Ось чому: вага буде стискати колодки і тоді ви втратите подушка здібності. Тому будь-які короткострокові вигоди, ви втратите.

+634
Samuel Poirier 22 лип. 2010 р., 22:09:42

Додаючи інші відповіді:

Ні, ніяких особливих недоліків, щоб отримувати свій ніс повний води. Басейни, як правило, досить чиста, і озера, і океани теж, принаймні, де ви знаходитесь, швидше за все, плавати. І якщо ви ноги вниз, голова вгору, ніс униз, що робить його важким для води, щоб увійти, якщо ви закриєте свій надгортанника.

Що сказав, Ви повинні, звичайно, видихаю під водою через ніс, щоб уникнути будь-якого дискомфорту. Навіть якщо ви плаваєте посилено, або робити інші вправи у воді, які змушують вас важко дихати, ви завжди можете видихнути частково через ніс.

+591
Awi 30 черв. 2014 р., 11:28:14

може ви, хлопці, будь ласка, запропонуйте мені план дієти або щось, щоб набрати вагу або додати деякі м'язи навколо мого тіла і особи. Я 21-річний хлопець , дуже тонкий для мого віку і хочу набрати дуже швидко вага без побудови тіла. Спасибі заздалегідь

+500
Anson VanDoren 29 груд. 2018 р., 19:55:27

Я бачу цю половину на колінах згинання мобілізації вправа велике як спосіб підвищення щиколотки згинання. Ось початок: Start кінцеве положення: End Чому це рекомендується в коліна зовні щиколотки, а не над ним? Чи має це випади взагалі?

+433
Hadi Brais 10 лист. 2019 р., 22:43:40

Якщо ви почнете скорочення щоденного споживання калорій, ви можете запустити ризик ваш організм розщеплювати м'язи, щоб використовувати їх в якості джерела білка. Це відбудеться тільки в тому випадку, якщо ви скоротити занадто багато. Наприклад, якщо ваша щоденна потреба в калоріях становить 2000 калорій, і ви знизите до 1000, то ви, безумовно, втрачати м'язи разом з жиром. Тобто якщо ви будете втрачати жир, який я не впевнений, що ви би.

На підставі викладеного моя порада вам буде наступним: Використовувати калькулятор, який може визначити, скільки калорій вам потрібно на основі вашого віку, росту, ваги і ваших щотижневих тренувань (скільки разів на тиждень тренування).

Як тільки ви визначили, скільки калорій вам потрібно для підтримки поточного ваги, спробуйте і дотримуватися цієї кількості калорій. Це допоможе вам зберегти м'язи і навіть наростити м'язову масу якщо ви споживаєте потрібну кількість білка, які допоможуть вам спалювати жир.

http://www.freedieting.com/tools/calorie_calculator.htm Це калькулятор, який може визначити ваші щоденні потреби в калоріях. Одне скажу про цей калькулятор, щоб взяти номер з зерном солі.

+387
Andrew Hobold 19 черв. 2018 р., 14:55:52

Загалом, мені комфортно з моєї дієті. Одна річ, я усвідомлюю той факт, що я їм ті ж шоколадні пластівці на сніданок (Weetos) кожен день (і я маю на увазі кожен день). Це триває так довго, як я пам'ятаю (мені 18.) Я хочу відучити себе від цього, в кінцевому рахунку, тому я їм здоровий сніданок. Проблема не тільки сила волі, але кулінарні - я не знаю, що ще добре поїсти вранці, тому що я незмінно їдять солодкі пластівці. Тому я ставлю два питання:

1) Як я можу змусити себе їсти менше цієї каші?

2) що здорові, смачно, мінімум зусиль альтернативи на сніданок?

+383
Arnob Smm 24 черв. 2018 р., 01:07:09

Нещодавно я повернувся до тікати, так що Я записалася на слід біг (відстань 16 км, 650 м піднятися, 650м спуск) в 10 тижнів і почалася підготовка до нього. У мене є певний досвід підготовки та участі в 10ks і полумарафонах. На даний момент я намагаюся змінити файл cookie-різак напівмарафон план підготовки для даного конкретного запуску (якщо це важливо, то це одне: Профі-Trainingsplan Halbmarathon, тільки німецькою мовою).

Згідно з правилами, відстань приблизно сходиться (додати в 700-1000м відстань у 100м лізти => 20.5 км - 22.5 км за пробіжку). Але програма, як і багато інших - не беруть сходження на рахунку, тому я впевнений, що є багато місця для поліпшення специфічності таких планів.

Моє питання:

Як стежка відрізнятися від звичайних подія рівну відстань, і як я можу прийняти ці відмінності до уваги при розробці програми і в ході гонки?

Деякі конкретні моменти я задаюся питанням:

 • Визначення очікуваного темпу виконання і перевірки, якщо ви на одному рівні під час гонки-це відносно простий для плоскої поверхні подій. Як же правильно поставити мету для слід біг, і звідки вам відстежувати, де ви знаходитесь щодо цієї мети?

 • Скільки тренувань і які типи (довго повільно бігає, пробіжок, інтервали) повинна відбутися на горбистій місцевості, скільки його має залишитися в квартирі?

 • Послідовна швидкість переважніше, або послідовне серцевого ритму?
 • Я дізнався на своїй шкурі, що біг під гору це оманливе проста на серцево-судинну систему, але неймовірно невибаглива до м'язової тканини. Спуски повинні бути включені до навчання? Як?
+355
olialisovskaya 7 вер. 2015 р., 06:48:31

Оскільки вашою метою є гіпертрофія, то я пропоную видалення сесії кардіо та за допомогою цього "вільного часу" для ніг. Я припускаю, що ваш кардіо-це з участю ваших ногах, а значить, зробити ваш день ноги 2 або 3 дні до того, як цей:

 • Понеділок: Груди
 • Вівторок: Спина
 • Середа: Ноги
 • Четвер: Плечі
 • П'ятниця: Біцепси & Трицепси
 • Субота: Кардіо

Кардіо може бути контрпродуктивним для гіпертрофії: вам потрібно з'їсти більше калорій, ніж ви витрачаєте і підкреслити велику ваші м'язи стають більші і кардіо витрачає багато калорій, але і не навантажує м'язи достатньо для гіпертрофії. Звичайно, кардіо має й інші переваги, так що якщо ви хочете зробити когось може бути добре для вас, просто переконайтеся, що ви їсте.


Гіпертрофія, але я не хочу, щоб отримати занадто великий.

Не хвилюйтеся, ви не отримаєте занадто великою помилкою. Гіпертрофія-це довгострокова робота, і навіть якщо ваша мета не дуже велика, у вас буде достатньо часу, щоб виправити свої тренування до стає "занадто великий" (якщо ви не використовуєте нелегальну продукцію).


Якщо ви дійсно не хочете в 5-й день скасування, я пропоную прибрати колоду ДВК в день груди, плечі роблять в той же день, ніж груди (грудей вправи занадто підкреслює плечі) і замінити день плечі в день ніг.

+299
nobledude 9 січ. 2018 р., 13:36:27

Кожна їжа, яку ми їмо, засвоюються певні ферменти, які дуже чутливі до температури. Наприклад, білки і фрукти перетравлюються по-різному - різні ферменти, термінах і частинах травного тракту. Крім всіх цих, фрукти, а також інші сирі продукти мають свої власні натуральні ферменти для полегшення травлення. Зараз правда в тому, що холодна або гаряча їжа і напої не добре для нашого організму. Сирі фрукти і овочі є хорошими при кімнатній температурі, але всі інші приготовлені або оброблені харчові продукти є кращими в тепле місце. Зразок харчування при різних температурах не буде мати різний вплив на ваш рівень цукру в крові, хоча природний і оброблена їжа вплине на ваш інсуліну по-різному. Наприклад, ваше тіло знає різницю між стиглих сирих подорожника і бананові чіпси.

+293
Tracey Browning 6 лист. 2015 р., 14:26:16

Я дуже рекомендую Марка Сиссона початковий план фітнес. Він зосереджений навколо 5 ефірне тіло рухів, і призначений для початківців і просунутих людей. Він не вимагає дорогого устаткування і є надзвичайно ефективним. Я вже за цим планом і любити його.

Марки також забезпечує багатство здоров'я та фітнес інформацію, а також активне співтовариство marksdailyapple.com. Але найголовніше, в тому, що стосується домашніх занять, він дає щотижня тренування в тиждень , який призначений, щоб зберегти ваш фітнес-рутину від мирської суєти і тримати його цікавим і свіжим.

+252
Bruce Bowen 16 лист. 2013 р., 06:04:17

Є добавки, які дозволять вам скинути жир швидше, ніж без. Просто дивлячись на ЕКА стека на хвилину, з рецензованого дослідження:

Висновки: в цьому 6-місячному плацебо-контрольованому дослідженні, трав'яний ефедра/кофеїн (90/192 мг/день) підвищений вага тіла і жирові відкладення скорочення і поліпшення ліпідів крові без істотних несприятливих подій.

Однак, багатьох смертей можна віднести до ефедри ефедри та подібних речовин:

Застосування біологічно активної добавки, що містять алкалоїди ефедри, можуть представляти ризик для здоров'я деяких людей. Ці висновки вказують на необхідність кращого розуміння індивідуальної сприйнятливості до несприятливих наслідки таких харчових добавок.

Ніхто не збирається, щоб достовірно стверджувати, що щось на зразок широко споживаних стек ЕКА є неефективним. Також, ніхто з багато енергії мозку збирається навколо рекомендувати його.

Як ви зазначили, це суворе дотримання раціону, що зробив найбільшу різницю і при високій (>20%, для самців) жиру, дієта є найбільшим клапан, щоб грати однозначно. Я не збираюся рекомендувати ЕКА стек за будь-якого, але зазвичай успішні результати, які я бачив, від людей, які використовують його на короткостроковій основі зануритися в <10% діапазон, тому що зменшити ваше фізичне тіло жиру йде легше додати жиру.

Мій чесний рада буде використовувати ефективну програму силових тренувань, яка вам підніматися кожен день, а потім йти на спуски або довгі (1 година) ходить по інших днях. Цей графік, в поєднанні з суворою дієтою, буду драїти жиру цілком послідовно. І пам'ятайте, що силові тренування має більший вплив на втрати жиру, ніж кардіо.

"Спалювачі жиру" ви можете в значній мірі ігнорувати для всієї вашої фітнес-життя і мають відмінні результати. Якщо ви спуститеся вниз по цій дорозі, я б настійно рекомендуємо Вам:

 • Пропустити ВИИТ
 • Не працювати у спеку
 • Зупинитися дуже зволоженою
 • Почніть з набагато меншій дозі, ніж будь - бро-наука в Інтернеті каже вам
 • Скажіть вашому лікареві, що ви робите.

Жироспалювачі будуть підвищувати артеріальний тиск, викликати тахікардію, і підняти температуру: смертоносне якщо ваш організм вже існуючими серцевими проблемами або намагається охолодити вас під час звичайного тренування. Люди дійсно помирають.

+233
Slim Shadey 2 квіт. 2014 р., 22:58:40

Грунтуючись на мій зріст, вага, вік, рівні тренування, скільки калорій потрібно споживати в день, щоб втратити здоровий кількість ваги кожну тиждень/місяць?

У мене був десь на 5 сайтах різниця і використовували свої калькулятори, які всі, здається, щоб повертати різні результати в діапазоні від 1500 до 2000 калорій в день.

Наприклад, на основі http://caloriecount.about.com/ я повинна споживати 1525 калорій в день.

+225
TheEvilGuardian 16 вер. 2014 р., 03:43:51

Отримати підтяжка/бар chinup. Ви можете зробити один для близько $20.

Купити пара паралельних брусах, де можна робити провали. Якщо у вас є пара міцних стільців, вони будуть робити.

Підтягування, chinups, присідання, віджимання, планки, присідання з власною вагою-все це чудові вправи, які міг би зробити за дуже пристойні рутини.

+183
Anthony Akentiev 27 лют. 2018 р., 08:10:34

Я намагаюся з'ясувати, як я можу зробити важкий глют мости з еспандером спокійно. Причина я використовую еспандером-це портативний і підходить мій нинішній спосіб життя. Мій нинішній глют міст становить 110 кг з гантелями(зараз у мене немає доступу в тренажерний зал). Я зробив деякі дослідження в інтернеті і знайти різні типи опору використання смуги на мосту глют.

enter image description here

Перше, що я виявила, створює крутний момент на мої плечі. Мене турбує цей рух може створити травму на мої плечі. Це progressible руху в довгостроковій перспективі?

+169
Gibson Chen 21 січ. 2012 р., 07:44:25

Я біг та їзда на велосипеді протягом багатьох років і зробили гонки і різні речі, щоб мотивувати себе. Однак, зовсім недавно я почав P90X популярний в домашньої тренування серії, а просто дивитися це до і після YouTube відео кожні кілька днів я відчуваю себе чудово про це і більш впевнено для того щоб зустріти мого власного фітнес-цілей. Може бути, це допоможе вам, як він зробив мені!

P. S.: Я не працюю на партнера або ж/ p90x. Я ж гордий адвокат, звичайно!

+157
nonocut 13 груд. 2014 р., 22:31:51

Людський розум не призначений для робити 2 речі одночасно. Можливо, ви чули люди багатозадачності, але насправді, вони просто перемикання фокусу між 2 речі. Вони стверджують, як багатоцільових, насправді стрибки назад і вперед між 2 завдання. В результаті, продуктивність страждає на обох кінцях. Це, можливо, не повністю застосовні до вашої ситуації, але якщо ви дивитеся телевізор, ви зосереджені на шоу, а не на тренування. Я не кажу, що немає ніякої користі на всіх, але не так сильно, як повністю зосереджений режим тренування може доставити. Є також шанси, що ви можете нашкодити собі. Я знаю, що 10 кг-це не багато, але достатньо, щоб нашкодити, якщо його впустити випадково.

Чому б не відпочити від ТБ, коли вони показують ці смішні оголошення, і прокачаемся за цей час?

+152
DKPot 13 бер. 2013 р., 10:14:30

Припускаючи, що ваш раціон на точку, то так, ви повинні змінити програму, щоб уникнути адаптації до неї.

Намагаючись схуднути, це дещо інше, намагаючись зробити сильне (хоча, так, ви можете зробити обох в той же час певною мірою). У той час як міцніють все про збільшення ефективності фізичних вправ, будь то хитрощі, щоб ваша форма або можливості набору більше быстросокращающихся м'язових волокон, через ЦНС адаптації, втрата ваги більше про неефективність.

Цитувати Ден Джон, чим більше ви смокче, тим стрункішою ви отримуєте (блін, це схоже на кнопку-приманка, якщо я правильно зрозумів...)

Коли ви робите неефективне вправа, ваш організм бореться, тому що він не знає, що кращий спосіб реагувати на завдання, поставлені перед ним, так що ви будете використовувати більше енергії (спалити більше калорій), тому що ви будете використовувати більше м'язів у незнайомій способами (думаю, коли Ленс Армстронг пробіг Нью-Йоркський марафон. Незважаючи на те, що, можливо, один з найсильніших хлопців на планеті, він закінчив 856-м).

Ви тренуєтеся і стає сильнішою, що є фантастичним, і це, само по собі, у вигляді неефективності (додавання додаткових зовнішніх навантажень змінює вимоги на вашому тілі), так що при збільшенні ваги ви піднімаєте, ви будете стає все сильніше і спалювати більше калорій (м'язи має більш високий метаболічний попит, ніж жир).

Отже, якщо ви зміните вашу програму, щоб уникнути адаптації? Це залежить...

Оскільки ви стаєте сильнішими і худну по вашій поточній програмі, і їм це подобається, то я б дотримуватися це на час. Задоволення це часто упускається з виду фактор у втраті ваги і отримання потрібне; це дуже важко наклеїти на що-то, коли тобі не подобається, ваша мотивація просто зникає, незважаючи на найкращі наміри.

Якщо ваша втрата ваги починається до плато, то ви можете грати з додаванням обробники в кінці тренування (гирі гойдалки або скакалка інтервали великі для цього), або спробувати змінити вправи роблять, щоб збільшити неефективність вправ (своп від штанги до гантелей, наприклад). Міняємо вправи в цьому випадку не буде мати більший вплив, як кидання в чому-то ви абсолютно не знайомі з, але вона може ледь трохи більше з програми ви насолоджуєтеся.

+127
David Katz 6 серп. 2017 р., 12:00:21

Після того, як хтось досяг своєї фітнес-цілі, як їх тренування і план харчування може бути змінений, якщо вони більше не хочуть схуднути або наростити додаткові м'язи?

будь ласка, скажіть мені про це .......

+114
Oli Senior 19 черв. 2015 р., 06:48:23

Що ви маєте на увазі, коли ви говорите ефективним? Спалювання калорій? Найбільш працюючі м'язи?

Якщо це працює, як і більша частина вашого тіла, як ви можете, очевидно, ви хочете змішати кілька стилів.

Якщо ви просто дивіться на це, як спалювання калорій/опору-тренінг, це дійсно зводиться до того, що отримує ваш пульс і дозволяє вам тренуватися довше і благополучно долати себе. Ритм дуже важливий, стиль.. не так вже й багато.

Якщо ви прагнете збільшити опір певної групи м'язів, а потім зосередитися на тому, що слабке місце; якщо ви прагнете поліпшити загальний стан серцево-опір, змішайте його вгору, так що ви можете більше плавати. Інакше просто подобається бути у воді і не турбуватися про це :)

+110
vk239 16 лист. 2011 р., 00:07:09

Я буду передмова мій відповідь з обмовкою, що я не знаю, якщо мої пропозиції будуть найбільш підходящими для вашої шиї і плечей стан, так що я б рекомендував, що ви зніміть їх з вашим терапевтом.

 • Специфічність - вправи ваш лікар дав вам може бути нудно, але це speciically мети нижній трапецієподібної в shortenend діапазону. Ваші округлі "мавпа" поза затягує лопатки (лопатки), потягнувши їх вгору і назовні, далі від хребта, яка подовжує і тому послаблює нижній пастки. Коли ви лежите на животі і піднімати руку над головою, маючи картинку в голові нижньої трапецієподібної потягнути за кінчик лопатки вниз і назад в сторону хребта, дасть вам більш повне скорочення м'язів.

 • Посилення пізно - якщо ви не fatiquing м'язи, то ви, ймовірно, готові, щоб додати легкі ваги для тренування(ів). Є кілька вправ, які зміцнять верхню частину спини і поліпшити поставу, такі як рядки, лат pulldowns і звернути назад летить (але не обов'язково ізолювати нижню пастку).

  Діапазони опору є хорошим способом для зміцнення ваших м'язів. Рядків, зворотного летить і плече обертання можна робити і сидячи за столом з групою.

  Ви також хочете, щоб вирішити ваші м'язи спини і ядро і м'язи живота , щоб дати вам хороший постуральної м'язової підтримки. Йога-це теж хороший режим тренування для поліпшення загального стану.

 • Розтяжка - на додаток до зміцнення задньої та лопаткової м'язи, ви хочете розтягнути укорочені м'язи в передній частині вашого тіла (грудні м'язи, прес і згиначі стегна). Є кілька способів, щоб спеціально розтягнути різних волокон Печ через дверний отвір, і , лежачи на піни ролика , який відкриває груди.

 • Дихання - з "мавпячої позі" Нижній грудній клітці, як правило, впадають у депресію. Використовуючи діафрагмальне дихання дозволяє знизити грудної клітки, щоб підняти і розширити, який може допомогти, щоб звільнити, що тягне вниз.

Як ваш траси покращиться, ви будете мати меншу навантаження на шию і плечі. Просто пам'ятаю мою відмову, щоб очистити будь-які тренування з обтяженнями з фізіо.

+60
Van Du Tran 11 квіт. 2011 р., 10:31:01

Останнім часом я роблю багато кардіо. Я хочу схуднути і мені сказали, що кардіо спалює багато калорій. Але близько 2 тижнів тому я купила пульсометр (Полар М400 год). Я ношу його під час кардіо - в основному під час еліптичної тренування і він каже, що я спалити близько 300 калорій на годину. Я чекав більшого, чесно кажучи. Лічильник калорій в elleptical мій тренер каже, що я спалюю близько 600, хоча..

Але що мені було цікаво: - пульсометр завжди правий? Я молода дівчина з нормальною вагою, але все ж я з працею, здається, щоб спалити калорії, хоча я дійсно тренуюся, як можу.

+44
Bob Steen 7 січ. 2017 р., 14:35:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil