Який тип штани гарні для підняття важких речей?

Мені більше подобається важка атлетика в штанях, ніж в шортах, але знайти вони гальмують правильне положення коліна при присіданні.

Є будь-які типи штани або матеріалу, який буде розтягуватися досить добре, щоб бути добре для присідання?
Які функції мають гарні штани для підняття тягарів забезпечити?

+235
brainsik 31 бер. 2012 р., 05:01:49
33 відповідей

Припустимо, людина виконує 3 Хоруса кардіо на 9 Мец. Щоб отримати ті ж метаболічні зміни без тренування, це вимагало б, що людина чекати 27 годин? Припустимо, що денна активність людини на 1 зустрічався.

Іншими словами, щоб отримати ті ж метаболічні зміни, як 3 години кардіо у 9 Мец, була б людина, яка не вправи доведеться чекати 27 годин?

+999
Nino 03 февр. '09 в 4:24

Немає ніяких наукових доказів, що ці гелі роботу. З сайту огляд Hoodia для втрати ваги гелю:

Існує не так багато доказів, що Худія стрункі гель насправді працює. Однак, там, здається, зовсім небагато продажу копія вказуючи на те, що даний продукт може бути найкращий, найдешевший, найуспішніший і найсильніший. Однак, не надто багато свідчень пропонують цей факт. Найбільша проблема полягає в тому, що там ще не так багато доказів того, що функції Худія транс-dermally (це означає, що вона поглинає через шкіру). Так заощадити ваші кошти для будь-якого Худія рішення, яке створене, щоб допомогти придушити апетит і скинути зайві кілограми. Не витрачайте його на ФАД елементів. Можливо, що стрункі гель може бути один з тих пунктиків елементів. (Джерело)

З сайту Шисейдо, на "тілі живота тонізуючий гель Творця", якщо ви перейдіть на вкладку "технології", ви знайдете багато пуху, і дуже короткий список інгредієнтів:

Містить кофеїн, екстракт houttuynia серцеподібна, екстракт червоного перцю, і ментол [...] (джерело)

 • Кофеїн, як ми всі знаємо, є стимулятором. Кофеїн всмоктується через шкіру. (Джерело)
 • Лінія рекомендована екстракт протизапальну. (Джерело) також є анти-оксидантів. (Джерело)
 • Червоний перець також є антиоксидантом, а також мають антибактеріальні властивості. (Джерело)
 • Ментол володіє широким спектром корисних властивостей, які найбільшою мірою впливають на шкіру (протизапальну, знеболюючу, тощо), а також декілька інших, у тому числі: протинабряковий засіб, зміцнення серцевого м'яза, зменшуючи м'язові і суглобові запалення. Він має багато інших застосувань, але ніхто не пов'язаний з втратою ваги. (Джерело)

Хоча цілком можливо, що кофеїн, що міститься в гель можуть знести частину лінія рекомендована і червоний перець через шкіру, і на підшкірний шар, ці елементи ефективно всмоктується в кров і несли і розносяться по всьому організму.

Те ж саме стосується рідкого нікотину, Якщо ви пролили її на ногу (в достатній кількості) він уб'є вас. Звичайно, вона поглинає локально, але це не зробить ваші ноги відвалюються. Такі предмети, як червоний перець і ментол буде більш помітний при локалізованої області з-за їх екстремального впливу на нервові закінчення і їх поменшало ефекти, так як вони поширюються тонше через кровотік.

Моя порада буде перевірити це в теорії, якщо ви дійсно хочете, щоб побачити, якщо він працює. Простий спосіб: взяти вчорашній кави, який залишився на пальнику ніч, змішати його в деяких ментолу руб., додати дрібно мелений червоний перець (вони будуть видобувати кофеїн/ментол підвіски), і ви будете мати, щоб купити деякі houttuynia серцеподібна екстракт. Потім цю суміш втерти на шкіру. Він буде палити і поколювати трохи в протягом декількох хвилин.

Останнє питання: чи Буде стимулювати спалювання калорій? Для того, щоб домогтися зниження ваги, потрібно спалювати більше калорій, ніж вони споживають. Здатність організму поглинати цю суміш зажадає метаболізації в межах внутрішніх органів речовини, які всмоктуються через шкіру. Це також вірно, якщо речовина було проковтну. Я б сказав, що враховуючи кількість суміші можна використовувати, малоймовірно, що він буде стимулювати обмін речовин достатньо, щоб виявити зміни на будь чутливості обладнання, що використовується для проведення такого тестування.

Навіть коментар у коментарі на запитання:

Але знову ж таки як і багато інших тонізуючий гель, це не може дати бажаного результату, якщо ви не скоротити споживання калорій.

В резюме, ви можете придбати ті ж матеріали, що ці гелі складаються переважно з на частку від вартості гелів, і суть у тому, що вони будуть мати незначний вплив на будь стимуляції ваги або втрата жиру. Немає ніяких наукових даних, щоб підтримати якийсь ефект, втрата ваги, втрата жиру, або метаболічна стимуляція від використання цих гелів. Простіше кажучи, немає, вони не були показані, щоб бути ефективними.

+995
Rosaleen 31 трав. 2011 р., 09:15:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Легкими пробіжками на кілька хвилин і трохи тягнеться, повинно бути нормально. Але не перестарайтеся спринті в перші кілька тренувань. Краще піду половину швидкості і на короткі відстані протягом перших 2 тижнів і поступово збільшити.

+979
Premium Brain 14 лист. 2018 р., 23:27:23

Якщо ви багато працюєте, ви, в основному, потрібні вуглеводи і жири для енергії і білка для ремонту та відновлення м'язової тканини. Ви можете покрити вуглеводи, поїдаючи овес, кіноа, рис і солодка картопля. Ви можете покрити жирів, вживаючи рибу, яйця, горіхи, авокадо, додаючи оливкова олія їжу і запікати м'ясо/рибу/курку/яйця в пальмова або кокосова олія. Ви можете задовольнити ваші білка потрібно при поїданні біологічних риба, м'ясо, птиця, яйця і протеїнові коктейлі. Особисто я би не щоденник, тому що дослідження показують суперечливі результати.

Але це тільки основа. Я думаю, що це не менш важливо, ніж перераховані вище продукти, що ви їсте достатню кількість вітамінів і мінералів. Ви можете отримати їх з овочів, фруктів і добавок. Намагайтеся вживати якомога більше яскравих їжі, як ви можете і приймати базові мульти вітамін (як правило, чим дорожче добавка, тим краще якість, але переконайтеся, що ви зробити ваші дослідження перед покупкою).

І останнє, але не найменш, є багату водою їжу, пити достатньо води (особливо під час тренування) і переконайтеся, що ви отримуєте достатньо сну/відпочинку.

Розробка повинна зробити вас сильніше і енергійніше. Якщо ви відчуваєте себе втомленим протягом дня на постійній основі, ви, можливо, захочете переглянути баланс між відпочинку та складні тіла.

Кілька порад:
Не приймайте більше 32г білка за один прийом їжі.
Уникайте вживання вуглеводів і жирів, в один і той же.
Не їжте за 2 години перед сном.
Їм в основному вуглеводи перед тренуванням.
Їм в основному білки після тренування.
Тримайте ваші тренування менше години.
Пити воду, як тільки ви прокидаєтеся.
Їжте білки на сніданок.
Переконайтеся, що як мінімум 60% вашої їжі-це овочі.
Спати 8 годин вночі в темній кімнаті.
Спробувати деякі дихальні техніки йоги (вони дають вам багато додаткової енергії).

+977
zahid hameed19 25 січ. 2012 р., 14:21:21

Це відбувалося зі мною, здається, я втратив багато основних поживних речовин/вітаміни при розробці (потіли їх) я почав знімати з мене сироватковий протеїн до тренування і пила Віта-вода (додав порошок у воду під час тренування і я перестав бити вранці стіну. Схоже, не вистачає/потрібно збільшити щось (білка та вітамінів). Більше інформації не вимагається, як і що ви робили в ці дні, свої тренування, своє харчування.....і якщо там були якісь особливі відмінності в ці дні.

+855
Jose Cardenas 23 квіт. 2016 р., 06:09:23

Згинання ніг, при цьому навіть злегка скручування коліна, а також overstreching протягом тривалого часу (якщо у вас є що tendensy поки стоїть і працює) може викликати деякі проблеми з коліном.

Щоб уникнути або позбавитися від болю в коліні потрібно stenghten ваш руб mucles навколо коліна, і тих, які зачіпають коліна при рухах.

Ви можете подивитися цей сайт для деяких дуже всій відео вправи, які допоможуть:
http://www.weight-lifting-complete.com/knee-strengthening-exercises.html

Ви повинні працювати тяжко та інтенсивно.

Гарною ідеєю для тебе може стати rutinely розминки перед виконанням дій, які дали біль у коліні. Якщо це велоспорт, а також просто стоячи і працюючи протягом довгих годин, завжди зігріє ваше регіонів коліна і їх теплі і майже горить після прогріву.

Щоб додати більше інформації погляньте на наступних веб-сайтах:
- http://www.bigkneepain.com/knee-exercises.html
- http://www.physioadvisor.com.au/8119350/knee-strengthening-exercises-knee-rehabilitation.htm

+754
coradek 1 жовт. 2012 р., 20:48:11

Я часто чув, як хлопці хвалилися маючи супер-високе лібідо і як це пояснює те, що вони викрали і величезний. Ідея полягає в тому, що супер-високе лібідо у чоловіка-це, ймовірно, корелює з більш високим, ніж у середньому тестостерону. Наприклад, такі речі, як оргазм, але і готова зробити це знову (не "зношені" сексуальної активності). Я не знаю щодо жінки-може бути це те ж саме, але це націлена більше на чоловіків. Не високого лібідо означає більш тест/м'язового потенціалу?

Чи може хлопець з низькою секс-диск домкратом, але хлопець з високою драйв був відомим хард-гейнера?

Вони щільно корелюється? Сексуальний потяг і м'язи? Я питаю тому що у мене високий привід сексу, ніж більшість чоловіків, і я ледве м'язи з допомогою правильної тренування, відпочинок, харчування, і вправи.

Купити 'висока статевий потяг я маю на увазі секс і/або мастурбувати по 3-5 разів на день, кожен день.

+726
dobrivoje 21 квіт. 2016 р., 01:28:09

30 хвилин-це довго для людини в хорошій фізичній формі.

Чим краще стан pcysical, тим менше час відновлення і тим швидше ви зможете знову працювати.
Але все залежить...

Якщо ви зробите в 100 метрів спринт або Макс-пульс в гору на велосипеді протягом тривалого періоду часу, існує досить велика різниця. Ви повинні прийняти в розрахунок кисень Dept, і якщо ви протягом тривалого періоду не дають тілу кисень, до якого вона прагне, ви будете звичайно відчувати його всього, як довго потім.
Відділення кисню будуть знижені, як ви отримуєте у фізичному стані і тренувати свій об'єм легенів і розмір серця і міцністю.

Щоб поліпшити ефект відновлення вашого організму, я пропоную біг і багато інтервальних тренувань - інтервали з високою інтенсивністю і майже максимум-імпульсів і багато повторень з невеликими паузами між ними, так що ви ніколи не спіймати ваше дихання повністю і ніколи не має часу, щоб отримати ваш пульс вниз.
Доведено, що цей вид бігу, що це анаеробні вправи, де ви використовуєте м'язи вибухової сили з високою інтенсивністю протягом короткого спринту періоди, ефективно підвищити свої аеробні навантаження, тому що пульс тримається майже на максимум весь час, а потім намагався бути насаджена межі. І це може збільшити його набагато більш ефективно, ніж аналогічні звичайні аеробні тренування.
Ви будете тренувати серце, легені і м'язи - хороший спосіб навчання, щоб стати краще, хоча це може не завжди бути приємним (особливо для початку).

Я підозрюю, що ви говорите про отримання вашого часу відновлення після аеробних тренувань знижується, а то це була б моя пропозиція.

+707
Zabih Noori 24 черв. 2018 р., 16:22:40

Я ходжу в тренажерний зал близько 3-4 місяці. У моїй дієті я намагалася їсти 2г білка на 1 кг маси тіла, ~0.5 г жиру на 1 кг маси тіла, і зберігати за прийомом калорій >= калорій в цілому. Я заробив певну масу (м'язи і жир мабуть).

Програма навчання була в основному 4 підходи по 8-12 повторень, з наступні вправи(3 дні в тиждень):

1) жим лежачи, жим на похилій жим, кросовер, грудної клітки, 
 машина Пец, плече піднімає гантелі, штанги плече піднімає, 
 біцепса кучері

2) Підтягування широким хватом, схилився над штангою рядків, 
 широким хватом LAT витягає вниз, засаджена машина поспіль 
 усаджений рядок кабелю, віджимання на брусах (трицепси версія), 
 кабель мотузочки накладні трицепс, однією рукою гантелі трицепс

3) присед штангою, жим ногами, згинання ніг сидячи, 
 лежачи кучері ніг, литок піднімає, різні вправи ABS 

Я збільшив ваги десь, коли я міг зробити 4х10 з поточними вагами.

Тепер я збираюся піти на калорійний дефіцит (~300-500kcal) (з таким же 2г білка і ~0.5 г жиру на 1 кг маси тіла, але не менше вуглеводів), щоб зменшити жирові відкладення і зберегти силу і обсяг, наскільки це можливо. Як я повинен підійти до своєї звичайної тренування в цей період? Я припускаю, що додавання ваги це не дуже хороша ідея на дефіцит калорій? (Я розумію, що мій режим не був ідеальним з самого початку)

+658
asmironov 9 лист. 2010 р., 01:34:34

Нормально? І так, і ні. Вона про людей і їх перевагах, а не процедура.

Етикет? Ніяких правил проти нього.

Не подобається? Отримати над ним.

"здача пеніс і кулі туди, де вони хочуть" - це просто ви перебільшуєте. Поки вони не торкаються, вони не роблять нічого поганого. Це роздягальня! Вони можуть бути як голі, як їм заманеться.

Якщо вони отримують занадто близько до вас, нехай вони знають. Крім цього, впоратися з нею.

+651
yaar muhammad 8 січ. 2017 р., 12:22:33

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24245055

"згодом, chinups представляється більш функціональна тренування"

Поставити там у вас є.

Особисто я не бачу більше ні від підтягування (широким хватом) порівняно з яких для розвитку. Але я використовую їх всі. Як правило, підтягування/підборіддя піднімає моє перше вправу на спину днів, поки я більше не можу, тоді я зроблю лат pulldowns, як вони дозволяють мені Далі тиснемо так як це більш легкий вагу.

Не обмежуйте себе тільки одним або іншим, обидва мають своє місце.

+616
NILOTPAL DAS 2 трав. 2010 р., 17:14:04

Я все ще працюю телят, але я не можу робити ноги з-за Форн приладовій панелі на моєму правому стегні. Ура.

+589
Shreel Chhatbar 16 серп. 2014 р., 07:45:41

Я б порекомендував зв'язатися з персональним тренером в місцевому тренажерному залі. Якщо ваш тренажерний зал знаходиться в невеликому місті без особистого тренера - піти в інший тренажерний зал, який має. Повір мені, хтось що знає свою справу дійсно окупаються в довгостроковій перспективі.

Також, незважаючи на те, ти любиш бігати, я б порадив алыпкачев машин чи велосипедів. Причина для цього лише на коліна - вони будуть дякувати вас через кілька тижнів.

Кращий спосіб схуднути-це почати на кухні. Це де серйозні успіхи будуть зроблені. Вам потрібно правильне паливо (їжу) для вашої машини (тіла). Можливо, просто економлячи на безалкогольні напої або чіпси або те, що ви готові з'їсти в якості закуски.

Коли ви звикнете до тренувань і їсть трохи здоровіше, ніж я пропоную отримати план харчування. Насправді, в залежності від вашої мотивації, я хотів би запропонувати вам отримати його прямо зараз, але це може дуже різко вплинути на ваші мотиви, коли ви починаєте тягу unhealthier солодощі та закуски.

Отримати оцінку з персональним тренером - зробити його своїм тренером. Ознайомитися з ним питання, поради, тренування, і т. д. Мій тренер любить, що я йду до нього за все і найголовніше - він любить, що я мотивований. Покажіть йому, що ви мотивовані і він буде мотивований, щоб допомогти вам.

Удачі!

+549
user40797 8 квіт. 2016 р., 09:28:27

Вона залежить від риби і нарізати земельних м'ясо ви порівнюєте його для. Якщо ви були, щоб порівняти тілапії з яловичиною ви знайдете макроелементів, дуже сумісні. Рибі менше холестерину і деяких видах жирної риби мають гарне кількість Омега-3. Трава годували яловичини також має гарне кількість Омега-3 жирних кислот порівняно з Омега-6, на відміну від кукурудзи/зерно, яловичина.

Так би мовити, місце, куди ви збираєтеся, щоб побачити саме відмінність у мікро-поживних речовин. Обидва види м'яса мають повний амінокислотний кислоти, так що це не проблема. Вітаміни і поживні речовини ви отримаєте, буде трохи відрізнятися, але найголовніше, ви хочете, щоб тримати очей на це залізо. Однак різні види риб мають різні профілі. Тілапії є, мабуть, одним з найдешевших і низької якості Риб, і інший вигляд буде мати більше заліза.

Що сказав, Якщо ви, як правило, доповнюють з мульти-вітамін, ви будете в порядку. Як і для свинини і курки, і то, як правило, більш чутлива до того, як їх годують, як їх живильний профіль. Проблема в тому, що різниця в жир, і обидва цих видів м'яса можна було з високою жирністю м'ясо контент (мається на увазі темне м'ясо курки). Як правило, тварини, які харчуються більш натуральної дієті, краще живильний профіль. Це основна причина, чому риба в основному краще для Вас, ніж наземні тварини, крім сільськогосподарських (як і багато лосось) риби після їжі звісно.

+484
chaoqun lu 10 лют. 2013 р., 01:28:08

В даний час я скінні фет, на даний момент ЛЕАН-зсипати. Мій вік 16, а я важу 62 кг при 180см (136.4 фунтів, 5'9")

Звичайно, моя дієта виглядає наступним чином:

 1. Днями я тренування або якщо я активний протягом дня я їм до 2000kcal
 2. Коли я не активний протягом дня, я їм навколо 1650kcal

Пропорції такі (незалежно від дні)

 • 50% вуглеводів
 • 23% жиру
 • 27% білка
 • Спробуйте Макс 45г цукру і не менш 20г клітковини

Я ходжу в тренажерний зал 3 рази в тиждень і робите HIIT 2 рази в тиждень.

Питання:

Ця дієта буде працювати протягом тривалого терміну, поки я не досить великий, щоб вирізати, і є інші поживні речовини, що мені потрібно відстежувати? Щодо обдурити їжу, і це хороший план харчування і програму тренувань?

Редагувати 1 :

Ок, Спасибі за відповідь.

Але, з того що я бачив в цьому відео ( https://www.youtube.com/watch?v=GqN--zcMrmQ ), цей хлопець говорить мені, щоб скоротити до 20% нижче ремонт, поки я буду мати 15% БФ Навальний. Я хочу, щоб виміряти мій БФ. Але багато людей, здається, роблять її на руках. Та тому, що я скінні фет, у мене немає багато жиру на руках, але багато на мій живіт, любов ручки і т. д. Так як виміряти жиру на моїй ? І також, я думаю, що тіла рекомпозіціі буде працювати на мене, так як я 'гейнер noobie' а значить, трохи скоротити перебування на технічне обслуговування

Зараз, на жаль, не записавши мою програму.

Коли я ходжу в тренажерний зал (2 рази в тиждень) я взагалі в основному груди (жим жим похилій, віджимання і т. д.) + інші руху суміші (станова тяга) з 2 днів в тиждень, що я роблю це, я не менш 1X зробити 10хв ВИИТ на біговій доріжці після того, як я це роблю (1хв інтенсивний, 1хв повільніше). А для тренування грудей я роблю в основному 3 комплекти 7-11 повторень (до відмови, решта-35С хвилин). А тяга вона відрізняється, але приблизно 5х5.

Далі на дому (1 раз/тиждень) я роблю біцепс, трицепс (гантелі) і тіло силові тренування. І, нарешті, ВИИТ (1 або 2 рази/тиждень) я хотів би зробити гантелі HIIT навчання, виходячи з цього відео : https://www.youtube.com/watch?v=VQZJlSAuOTc я змінив кілька вправ, але це в основному дуже схожі.

Я завжди їла менше, ніж інші. Так здається, що багато з'їсти 2300kcal для мене, як 16-річна. Тому,що стосується дієти, я його міняв недавно. мій TDEE був близько 2000-2400 калорій. Але для мене (як я вже сказав, на 16 років.про'. багато жиру ніби як багато) але все одно, зараз я їм близько 2250kcal, коли не активний, і близько 200-400kcal більше, коли я активна. Я відстежувати мою їжу і на мої макроси, кожен день різний, але це зараз близько 46% вуглеводів, 26% білка і 28% жирів (звичайно він відрізняється, але він залишається приблизно в цих числах)

Щодня, я намагаюся не подолати 45г цукру, і намагайтеся з'їдати, принаймні, 22 г клітковини. Я їм досить багато цільнозернових продуктів (хліб, грінки-хліб і т. д.) і я не знаю, якщо це нормально (це вписується в дієту і макроси)

З того що я читав, я думаю, що мій рівень тестостерону досить низькі. Я не хочу йти на якийсь тест, щоб побачити, як багато, але я б хотів підвищити рівень, так щодня, я намагаюся харчуватися натуральними мигдаль (близько 15 г на день), яйця (не кожен день), хочу купити якесь натуральне арахісове масло, і інші речі, які можуть підвищувати рівень тестостерону

У той час я був молодий, я завжди ненавидів овочі і фрукти. Зараз я намагаюся з'їсти стільки, скільки я можу, але я просто терпіти не можу більшість з них. Я можу з'їсти овочі в супи або варені овочі, але я просто не в змозі з'їсти більшість сирих овочів. Я в змозі з'їсти сирі (сирі) морква, броколі, часник, редис, і ось про це. Як я вже сказав, я їв, я думаю, всі овочі, якщо готувати (я не знаю, чому це так) і фрукти, я їм яблуко, апельсини, strawberrys рідко, банани, і знову, thats про це.

Заздалегідь дякую за допомогу :).

+474
Arin Ghazarian 17 лип. 2010 р., 12:54:54

Ось деякі основні тренування, я думаю, що не варто використовувати плече.

 • Супермен (без витягнутими руками)
 • Хрусти
 • Зворотний Хрускіт
 • Велосипеди
 • Сторони Хрускіт

Джерело: я пошкодив плече ще у січні і майже всі з них замість сім'ї дошці.

+448
Hau Kai 14 квіт. 2012 р., 15:08:55

Я зазвичай роблю довгий біг щонеділі, що між 18 і 22 ком, я тільки починаю підготовку для запуску, так що я woluld б знати плюси і мінуси просто навчання один день в тиждень. Я маю на увазі плюси і мінуси у здоров'ї, не у виконанні активності або що-небудь ще.

+431
koperandus 25 трав. 2012 р., 06:09:30

Я розумію, що вітаміни групи В є водорозчинними, так що це більш важко зайняти занадто багато-ви промийте їх з вашої системи (на відміну від жиророзчинних вітамінів, які можуть залишитися з вами надовго).

Однак, чи можна прийняти стільки вітамінів, що вони стають токсичними?

Які негативні наслідки?

+404
jrm16020 16 серп. 2018 р., 23:31:29

В 'зону спалювання жиру є щодо недоведеності ідея на серцебиття і втрата жиру. Якщо ви хотіли ви можете подивитися на два результату і розділити різницю і прагнути до приблизно 133-135. Однак, наскільки точно ваш монітор серця бути на практиці?

Якщо ви зацікавлені у втраті ваги, значна кількість серцево-судинну активність у поєднанні з дефіцитом калорій, буде сприяти здорової втрати ваги. Насправді, просто калорії defcit буде працювати, але є багато додаткових переваг для аеробних вправ, які варто робити.

+402
Chrissycome 12 жовт. 2019 р., 21:16:08

Ну я не можу відповісти точно і він не може бути укладений. Після того, як на протеїнові добавки за 2 роки у мене виникли проблеми з моїм важелем у тому числі і жирних важіль/запалення і не лабораторні аналізи включають: * звіт. Я не п'ю алкоголь/палити або використовувати тютюн. Для мене це була випадкова знахідка і я на багато ліків зараз і сподіваюся на одужання 100%. Моя печінка все було добре 2 роки тому. Мої лікарі порадили мені використовувати протеїнові коктейлі. Я дуже усвідомлюючи, що я їм все в моєму житті так мало можливості запідозрити що-небудь ще, що могло викликати це. Зараз я перебуваю в процесі втрачаєте всі м'язи, що я зробив з цими трясе :-)

+390
Gabo Rimu 3 бер. 2019 р., 07:13:29

Найбільша індикація дізнатися, чи правильно ви набрали жир чи ні, є дзеркало. Ви можете легко розповісти про багатьох місцях на вашому тілі, якщо ти набрав жир чи ні. Якщо ви не робите будь-яких конкурентних бодібілдинг, я особисто не бачу сенсу точно знаєте, що ваш жир% є. Однак ви можете отримати більше наукових і спробувати різні жир% тестів, але багато з них не є водонепроникними.

Якщо ви вирішили взяти жир% тестів, переконайтеся, що ви берете один і той же тест кожен раз, тому що цифри можуть відрізнятися для різних випробувань.

Якщо ви отримали, як ви стверджуєте, живота, а також м'язи, ви, швидше за все, занадто високо на ваше споживання калорій. Ви могли б зробити дві речі, або збільшити кількість калорій (додавання кардіо наприклад) або зменшити кількість калорій, які ви приймаєте.

+332
Eno 12345 25 квіт. 2010 р., 03:31:50

Якщо ви збираєтеся провести день або два. Просто зроби це. Проте в тиждень, або так вимагає підготовки.

Більшість людей думає про чистої енергії, але це не той випадок. Вам це потрібно, але не так багато. Більше вам потрібно, це стабільність. Я не можу згадати де, але я чув, що бас не так гарний, як всі види присідань: болгарська, ноги, одна нога (використовуйте TRX для підтримки при старті).

Витривалість-це те, що я зазвичай страждає - стіни-сидять. Вбивця, для мене.

Будьте впевнені, щоб залишитися флекс. Як @Schlaefer писав.

Я не бачу необхідності створення АБС, особливо якщо ви сидите на роботі. Більша частина цього "кращі вправи нижній прес" будуємо згиначі стегна. Це не завжди ідеальний. Зазвичай у мене були проблеми з витривалістю, спеціально квадрациклів. Загальної стабільності ядра завжди є гарною ідеєю, так що я б включив щось на кшталт "рухомої планки" з представленого набору.

+310
NIRU SUBRAMANIAN 14 трав. 2012 р., 01:20:26

У стійке звуження і навіть в низький стягання натяг м'язи постійно піддаються для підтримки м'язового тонусу деяких волокон відпочивати іншим договором. См. Для подальшого пояснення: http://www.neurophysiology.ws/motorunit.htm.

Це, напевно, не бажано, щоб тварина могла вичерпати більшість з швидко скорочуються м'язових волокон в одному напрузі, що здається правдоподібним поясненням, чому м'язи не діють, як правило, на максимальну напругу тільки тоді, коли нервова система вмовляти треба.

Звичайно всі м'язові волокна буде звикнути, але вони працюють позмінно.

+304
Michelle Mcparlin 1 груд. 2010 р., 08:28:48

За невелику калорій-Дефіцит і невелика вага-збільшення можливе за рахунок збільшення води в організмі. Хтось може втратив кг ваги, але набрала півтора кілограма води, можливо, деякі з них у вигляді м'язової тканини.

Але це не можливо зберегтися протягом тривалого часу, з істотним калорій-Дефіцит.

Таким чином, є дві можливості: або ви їсте більше калорій, ніж ви вірите, або ви спалюєте менше калорій, ніж ви вірите. І те й інше цілком можливо, обмінні ставки варіюються дико окремих тому "калькулятори" можна знайти в інтернеті, тільки "загальна аварія" роду речі.

Можна безпосередньо виміряти кількість спалених калорій, найпростіший спосіб-це подвійно написом Вода. Ви п'єте ретельно відміряну кількість води, що містить ізотопи як водень і кисень, потім ви відправляєте сечі-зразок для спектрального аналізу через тиждень. Результати скажу вам, досить точно (+- 2-4%) скільки калорій ви спалили в тиждень.

+198
Sandeep Suthari 18 бер. 2010 р., 13:00:51

Я був би зацікавлений в міцності і несучої здатності вашу шию, спину і в меншій мірі ноги.

Спочатку я хотів переконатися, що ви можете тязі не менше 1,5 х вага тіла для повторень без порушення форми. Що б надати вам місце, щоб спокійно зосередитись на шиї-конкретна робота. Важкий підйом також буде сприяти поліпшенню щільності кісткової тканини таким чином, що кілька інших видів.

Поряд з вашої тязі прогрес я б порекомендував шиї-конкретна робота. Ви хочете, щоб переконатися, що ви готові, щоб витримати тиск уздовж хребта. Два приходять на розум:

 • Шия мости (як у рестлінгу) (див. цю гілку з кроссфіт дошки-є деякі великі подвиги шиї міцність, а також відмінні прогресії в посиланнях)
 • Стійка на голові працювати (як в йозі)

Не завадить зробити кілька присідань для загальної міцності цілей. По суті, вони дозволять зміцнити станової тяги.

+177
Thakor Ketan Delvadiya 20 жовт. 2013 р., 12:27:13

Я пробував багато методи, описані тут, плюс кілька інших (наприклад, використовувати роздільник доріжок поплавок котушки як рахунки), але завжди втратив. Я купив Комбі SportCount лічильник/таймер протягом приблизно 30 $і були дуже задоволені. Це невелика (можна носити як кільце) і простота у використанні: просто натисніть кнопку в кінці кожного кола (або довжини, якщо ви віддаєте перевагу) і лічильник їх вважає і відслідковує загальний час і середній, швидкий і повільний кіл. Якщо ви носите його з кнопки всередині вашої руки ви можете натиснути на кнопку пальцем тієї ж руки. Якщо ви носите його з допомогою кнопки на зовнішній стороні, ви повинні натиснути на нього пальцем іншої руки. Він досить маленький і легкий, що не відчутний при плаванні. Побачити його тут.

Є фантазії на основі датчика годинник, які автоматично визначають, коли ви плаваєте, і коли ви закінчите з кожного кола або довжини, але вони коштують набагато більше (більше $100) і крупніше й більш нав'язливою. Однак, вони можуть сказати, різниця між купанням і відпочинком, і вони автоматично, тому немає кнопки натискати необхідно. Більш просунуті (і дорогі) моделі можуть контролювати частоту серцевих скорочень.

Якщо який-небудь ручної техніки, описані тут роботи для тебе, великий! Якщо ні, то технічне рішення може бути реальна допомога.

+147
simlei 11 груд. 2012 р., 22:47:22

Деякі Цей міф про заміну протеїну після тренування йде від спортивне сектора витривалість.

Тренування на витривалість, може працювати в будь-якому місці від 30 хвилин до 6 годин (при довгих тренувань, потребують додаткове харчування/рідини під час тренування, щоб уникнути повного виснаження, він же "Бонк" {що є ще одним дуже неправильно застосував термін/поняття}). Як тільки ви закінчите з цим, необхідно замінити базовий електроліт магазинах, а також м'язів, глікогену і рідини.

З-за підвищеної чутливості до інсуліну, є 30 хвилин часу тренування в рамках пост, де тіло буде охочіше переміщення поживних речовин в клітини для заміни. Зазвичай легко засвоюється вуглевод якийсь рекомендується. Були проведені дослідження, які показують, що молоко, з 3:1 співвідношення вуглеводів/білків ідеально і легко відповідає або перевершує всі напої для відновлення сил на ринку.

Коли у вас стрес м'язові волокна для ремонту, ваше тіло, як правило, є все необхідне для ремонту і поліпшення м'язових волокон, пошкоджених під час тренування. Як заявив Бэрин і відповів, Це довший процес, ніж просто годину після тренування, і може бути легко доповнено здорового харчування і споживання білка протягом наступного дня.

+139
cgi 11 груд. 2012 р., 14:19:49

Я вже лазив і змагаються у цьому виді спорту протягом тривалого часу. Я не альпініст, але я зробив велике спортивне скелелазіння в минулому і були в основному боулдерінг за останні 8 років. Для сили рук я рекомендую бути дуже обережними в тому, як сильно ви штовхати себе в цьому напрямку. Завжди використовуйте відкриті руки, коли роблю тренування, характерні для сили пальців (без обпресування). Будьте обережні, ваш сухожиль в пальцях. Вони зайняти більше часу, тоді ваші м'язи поліпшити.

Для сили рук я використовую відро рису близько 5 Гал заповнені тренувати силу хвата і м'язи-антагоністи в моїх руках. Я натискаю мої руки якомога глибше і видавити рису. У нижній частині відра повинна бути досить великий опір. Для м'язи-антагоністи я використовую моє зап'ястя і пальці, щоб підштовхнути рисом. Цим повинен займатися задній стороні зап'ястя і передпліччя. Це є дивним, але досить поширеним інструментом в співтоваристві альпіністів. Наступні тренування я не рекомендую, якщо у вас не працює зчеплення регулярно міцності не менше 6 місяців. Я теж роблю мертву зависає тренувати силу рук. Тому що ви не маєте доступу до скеледрому і я припускаю, що ви не мають доступ до дошці висять для лазіння міцна двері буде, ймовірно, працювати. Для спортивного скелелазіння, я зазвичай з відкритою рукояткою протягом 30 сек потім відпочивали протягом 30 сек за десять повторень, і я б зробив це три рази.

Для запірної сила без доступу до стіни я впевнений, що хтось тут може допомогти вам знайти такий режим з вагами для цього. Якщо у вас є підтягнути бар ви можете тренуватися в діапазоні з французики. Це модифікація на підтягнути, де ви тримаєте позицію протягом 4 - 6 сек, а потім утримуйте на півдорозі вниз за той же час і тоді, якщо ви хочете, повторюйте, тримаючи в 3/4 і 1/4 позиції.

Очевидно, це лише частина того, що вам потрібно піднятися важко, але я думаю, що інші люди на цьому сайті більш кваліфіковані, щоб допомогти з цими аспектами.

+121
rampoha 12 лип. 2019 р., 15:35:19

Це може бути зроблено. Не на п'яту, коли-небудь, що збирається вбити коліна, незалежно від поверхні, де ви знаходитесь. Переконайтеся, що ви приземлитеся на стопи або середнього відділу стопи (передній відділ стопи якщо це запустити, стопи якщо це пробіжка), з вашим вагою тіла поверх твоїх ніг. Якщо його за ноги, страждають коліна.

Щоб зробити його легким не п'яти, не носіть взуття з високим каблуком - нічого більше, ніж Nike безкоштовно 3.0 S занадто багато, якщо ви можете зробити мінімалістський взуття без каблука та підошви всього кілька міліметрів товщиною, все до кращого. Причина босоніж бігунів не мають проблем з коліном підошви ніг дуже чутливі, тому, якщо ви посадку з будь-якого роду дії, болять ноги, перш ніж ви навіть пошкоджувати коліна. Ти сказав, що босоніж не варіант для вас, і я згоден, я не хочу працювати в собачі какашки або по битому склу, але я досі ходжу на тонкій взуття, які дозволяють мені відчувати себе дуже легко землю.

Як для надійного і піддається перевірці досліджень - ні. Всім, хто має прихильність до традиційного працює метод або мінімалістичні бігові спосіб зможемо ткнути отвори в будь-якому дослідженні, підтримують іншу сторону. До речі, немає ніяких досліджень, які показують, що традиційні кросівки запропонувати який-небудь вигоди (і я хотів би запропонувати, якщо немає в 40 років, вони не завжди з'являються), навпаки, не було ніяких, щоб задовольнити тих, хто сумнівається, що minimilast або босоніж-це безпечніше. Але якщо ви носите взуття, які роблять його легким для ваших ніг боляче, ви просто переконайтеся, що ви використовуєте таким чином, що вони не болять. Якщо вони починають хворіти, і ви не можете змінити метод так, щоб він зупинився. Скоротити ваші скінчилися і йти додому. Якщо ви носите взуття, які пропонують безліч амортизації, які можна знайти тільки там була проблема, коли ваші коліна починають хворіти.

Крім того, не п'яти вражаюче правило не застосовується при ходьбі, хоча ви не хочете в буквальному сенсі "удару", це скоріше перекочуватися п'яти на зовнішній стороні ноги по яйцях.

Інша справа, я чув, як пропонували, але не було можливості перевірити себе або знайти які-небудь дослідження для резервного копіювання (не дивно), що вища каденції і коротше крок пов'язаний з більш низьким рівнем травматизму.

+100
Michael Aicher 6 вер. 2010 р., 06:49:10

Я знайшов в інтернеті, що люди, які бігуни і бігати на великі відстані долати проблеми з колінами в їх подальшому житті. Я бігун, і я не хочу якихось проблем з ногами в подальшому житті.

Це правда чи я можу зробити щось, щоб тримати ноги здоровими і без проблем?

+94
marlene 3 вер. 2015 р., 06:07:16

З тут і в інших місцях по всьому інтернету, Білл Старр реабілітаційний протокол для м'язів живота травми описується так:

Чекати 3-4 дні, поки біль починає "розпливатися", який вказує, що процес зцілення припинив кровотечі і почав ремонтувати тканини. Потім використовуйте вправа що безпосередньо працює травму, [...] у цьому разі присадкуватий. Використовуйте порожній бар і зробіть 3 підходи по 25 з ідеальній формі, дозволяючи собі ні в користь постраждалої сторони. Якщо він готовий на реабілітацію ви будете знати про біль: якщо біль збільшується під час набору, це не готова, якщо вона залишається такою ж, або трохи краще в бік кінець набору, він готовий до роботи.

На наступний день зробити це знову, і додати невелику кількість ваги, як 45 х 25 х 2 , 55 Х 25. На наступний день, 45 х 25, 25 Х 55, 65 х 25. Продовжуйте додавати вага щодня зростає стільки, скільки ви можете терпіти кожне тренування. Це буде боляче, і це боляче, але ви повинні бути в змозі відрізнити реабілітації болю і повторної травми. Якщо ви не можете, ви будете дуже скоро. Цей метод працює шляхом промивання кров через травми, одночасно змушуючи тканина реорганізувати в звичайною скорочувальної архітектури.

Після 10 днів 25С, піднятися у вазі та в повторень по 15 сек, потім 10-ки, і, нарешті, п'ять. За цей час не на інших важких роботах, так що ваші ресурси можуть зосередитися на травми. Ви повинні бути закріплені в приблизно через 2 тижні, сидячи навпочіпки більше, ніж ти нашкодила собі.

Цей метод має перевагу запобігання утворення рубців м'язи живота, оскільки м'язи змушені лікувати в умовах робота і нормальне скорочення, використовуючи шаблон руху це нормально використовує. Важливі моменти 1.) ідеальна форма 2.) легкі ваги що можна звертатися за високого числа повторень, 3.) кожен день протягом двох тижнів, і 4.) ніякі інші важкі роботи, які будуть втручатися в системні процеси загоювання розриву.

Це теж дуже важливо протягом усього процесу зцілення травми, що льоду бути використані на початковому етапі після травми і після тренування. Використовуйте його 20 ВКЛ/20 викл, кілька разів в день в перший та потім простягніть його до ранку, після тренування і перед сном. Лід це ваш кращий друг м'язи живота травма, утримуючи запалення і скупчення рідини ("набухання") і в той же час збільшення корисні кровотоку через травми. Але не ВИКОРИСТОВУВАТИ ЛІД БІЛЬШ НІЖ 20 ХВИЛИН ЗА ОДИН РАЗ. Більш того може заподіяти більше пошкодження, ніж його ремонт.

Це може бути самий корисний пост на цьому форумі мало мої, і якщо ви використовуєте цей метод точно ви можете заощадити багато тижня втратили підготовки і довгострокових проблем з м'язи живота рубцювання.

(Я не знаю, якщо я наклеїв занадто багато, але я думала, що це корисно для цього питання.)

Мої питання:

 1. Є контрольоване дослідження, яке порівнює повноцінного відпочинку (немає активності, просто глазур), проти активного відновлення (стретчинг, масаж, піни прокатки, діапазон роботи руху), проти завантажених відновлення (цей протокол)?
 2. Насправді є небезпека, що м'язи будуть лікувати неправильно, якщо ви не працюєте під поступово більш важкі навантаження під час відновлення? (Я знаю, цей протокол стверджує, що це справа.) Я був би щасливий просто деякі вказівники на інші докази, що це так.
 3. Це протокол запобігти утворення рубцевої тканини? (Знову ж таки, я знаю, що він стверджує.) Хороший відповідь буде говорити про те, як рубцева тканина форми після травми м'язів живота, і як рух, або рух під навантаженням може перешкодити (або не перешкодити).
+92
NathaneilCapital 22 серп. 2018 р., 14:17:48

Тобі потрібен відпочинок, так що ваш організм може встигнути відновитися. Якщо ви не підкресливши його багато, не потрібно стільки взяти. Грубий, але ефективний можна чи ти сильніше (або "свіжіші") в середу, що в понеділок (з вівторка ваш поточний день).

Якщо ви вибивши той же рівень інтенсивності і час в середу, так як понеділок, то швидше за все, ти не перетрудишся в понеділок, як і інші у вівторок взагалі не допомагав.

І хоча я не знаю, я б собі Для в принципі здорової людини ви могли б кинути ваші А і Б день разом. Можливо, в цьому випадку ви будете заподіювати достатньо підкреслити, що вихідний день допоможе вам.

Як розчаровує, як інші, спробуйте згадати, що ці дні є ті, де ви насправді сильніше.

+61
msMadness 24 січ. 2017 р., 13:54:29

Якщо ви вживаєте молоко і яйця, потім сироватковий протеїн добавки/порошки допустимо. Як сума, що ви хочете між 1-2г білка на кг ваги тіла, більше схиляються до більш високій стороні. Тому я б рекомендував 75-100г білка в день. (Не все в один час, але поширене).

Лобода є відмінним джерелом зерна, це 18г білка на приготовані чашки, боби/сочевиця є ще одним хорошим джерелом. Тофу/соєва, як і багато горіхи/горіхові масла.

Для інших, це дійсно велика тема. Я рекомендую взяти праймер харчування і читав його, як є й інші міркування для вегетаріанців (наприклад, вітаміни В, В12 зокрема), що вам потрібно, щоб бути в курсі. Вегетаріанський/веганські не "автоматично" здорове харчування, він має стільки ж планування, як вегетаріанська дієта.

+47
Thalinda Bandara 23 трав. 2011 р., 19:12:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil