Сидить весь день у будь-якому разі, пов'язані з розміром дупи?

Я програміст і я сиджу біля комп'ютера майже весь день, кілька днів буквально весь день, і я чув, що сидить весь день одна з причин, чому чиюсь дупу може стати більше, це правда? і якщо так, яка наука за цим стоїть?

+935
andisuk 8 лист. 2014 р., 06:33:03
39 відповідей

Я пошукав трохи і знайшов деякі рекомендації і деякі контраргументи. Загальна думка полягає в тому, що ви отримуєте те, що ви платите. Тому перший потік, що охоплює рекомендації. Більшість рекомендацій, які я бачив, були на один зубець Инзер ремені, і нічого про те, чи повинна вона бути однаковою по всьому периметру або ширше в спині.

Тим не менш, контрапункт теж варто подивитися. По суті пунктів, висунуті Стюарт Макгілл , що ремені не допомагають, якщо:

 • Ви пошкодили спину
 • У вас погана техніка
 • Вам потрібно підняти ще кілька фунтів, ніж ви зараз здатні

Більше турбує думка, що травми при носінні пояси буде гірше , ніж якщо не носити пояс.

Повернемося до рекомендацій.... Стартова сила форуму перші рекомендації були для http://bestbelts.net. Инзер там ще одна рекомендація. Знову ж рекомендація на один зубець ременя.

+964
Ceazer 03 февр. '09 в 4:24

Необхідно враховувати те, що тримає ваше тіло зволоженою, перш ніж ламати піт. Якщо ви чули термін "електроліти", це просто кров мінерал складається з натрію, калію, хлориду і т. д. Для того, щоб бути поповнений до і після кардіо активності, ваше тіло повинно мати достатньо високий рівень, так що він може функціонувати. Наприклад, якщо я порушуючи поту, я втрачаю електролітів, які повинні бути замінені через воду або спортивні напої. Я звичайно тільки воду під час підйому і спортивні напої/вода для заходів, таких як баскетбол або футбол.

Ви також можете бути зацікавлені в Педилит в екстремальних ситуаціях, щоб запобігти судоми і підтримувати більш високі рівні електролітів, ніж зазвичай (марафони).

+942
Leisia Medeiros 9 черв. 2017 р., 21:31:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви йдете у пристойний магазин, вони зможуть проаналізувати вашу ходу або під або над пальцевої. Вони також зможуть порекомендувати кращі черевики для вас. Це зазвичай виконується на біговій доріжці з камерою і вам не доведеться доплачувати за це.

Якщо ви не топ-рівня або більш короткі дистанції бігун (де працює стиль може впливати на швидкість) я б не турбуватися занадто багато про вашому стилі, якщо це не викликає вас, щоб отримати травму.

Я сподіваюся, що допомагає

+938
tarun joshi 6 вер. 2016 р., 05:33:25

М'язи-підйоми і стійки на руках вимагає верхньої частини тіла, які краще всього будувати на тягу, (накладні) преси, жимів лежачи, підтягувань і віджимань. М'язи-UPS також вимагає деяких нервово-м'язову збудливість, потенціал для в якому домінують гени кожної людини.

М'язи-підйоми і стійки на руках обидва припускають ризик зіткнення м'яких тканин плеча між плечовою кісткою і акромионом, тому подбайте, щоб підняти і медіально повернути лопатки під час цих рухів.

+907
vdboor 9 вер. 2018 р., 03:27:17

Я тяги зараз на 7 тренувань, гарно росте, але сьогодні вперше я відчула, що моя хватка починає поступатися. З іншого 5кг додається наступна тренування, я боюся, що моя рука буде обмежувати тільки мені.

Якщо ситуація не покращиться разом зі станової.

Або я повинен робити хватку вправи? Я насправді думав, що у мене міцна хватка. Я безумовно не у аксесуари, такі як ремені, якщо я можу допомогти йому.

+898
Foobaz John 17 серп. 2016 р., 05:10:49

Зосередитися на тому, щоб пробігти всю дистанцію, навіть якщо вам доведеться бігати зі швидкістю ходьби. Тиждень-це дуже короткий термін, щоб побачити поліпшення.

+889
Salman Hider 21 січ. 2017 р., 01:56:25

Самого швидкої втрати ваги не проблема. Проблема-це метод, який використовується, щоб зробити, що швидка втрата ваги. Наприклад, якщо ви морити себе голодом і працювати, як божевільний, не тільки буде досить млявим, але ви збираєтеся поставити себе в стан, який називається кетоновый ацидоз , коли ваш організм дійсно спалює м'язи і органи, а не жиру. Це небезпека, яку ви хочете уникнути.

Будь-яка безпечна втрата ваги буде забезпечити необхідну кількість білка для вашого організму. Мінімум який я хотів би запропонувати .5 г білка на кілограм м'язової маси тіла (тобто скільки м'язової маси у вас є). Якщо у вас більше, не хвилюйтеся, це просто допомагає нарощувати м'язи, а не підтримувати те, що в даний час у вас є. Достатню кількість протеїну в поодинці запобігти кетоновый ацидоз, так як ви можете вирізати всі вуглеводи і жири, і поставити себе в стан, який називається кетоз. Це особливість ряд дієти Аткінса або Південного пляжу. Звичайно, ви не повинні цього робити, щоб схуднути. На додаток до протеїну, необхідно правильне кількість вітамінів і мінералів.

В мій особистий шлях до схуднення я почала 295, а в 5,5 місяців я був на 210. Це в середньому 4,5 фунти в тиждень. Що сказав, Моя перша тиждень була цілих 9 втрати фунта. Я зробив це, не відчуваючи себе мляво. Я особисто знайшов, що вуглеводи викликала у мене проблеми з тягне втрата ваги-більше, ніж жири.

Для вирішення вашої втоми:

 • Їжте частіше, але менше їжі.
 • Коли ви їсте, їжте половину їжі є і зберегти іншу половину на полуденок.
 • Пийте багато води (не менше 2 л на день). Це звучить смішно, але це допомагає мені думати, і це також допомагає з втратою ваги і відновлення м'язів.

Як ви починаєте різати калорій більше (як ви вказали, ви, ймовірно, буде), я б почав з вирізування перша вуглеводів.

Це може бути корисно виміряти себе принаймні один раз в місяць. У мене було пару повільна втрата ваги тижні, але пішли вниз в окружності. Що для мене є більш перспективним, ніж те, що масштаб читає. Удачі і зберегти хорошу роботу!

+886
Sarem1959 7 серп. 2012 р., 21:52:55

Такі деякі дуже великі гантелі тарілки потім!

В першу чергу, форма і управління мають вирішальне значення з Будь-ви виконуєте вправу. Період. Не варто обманювати себе або, що ще гірше, ризик травми, якщо ваша форма не правильна, тому що вага з яким ви працюєте.

Це, як мовиться, Ось кілька порад:

 • Купити новий набір гантелей, які мають велику товщину, не більшу в діаметрі тарілку.
 • Зниження ваги, де ви можете виконати присідання зі штангою з повною амплітудою рухів, досягаючи бажаного паралельне положення. Належну форму і техніку з меншою вагою буде йти набагато далі, ніж практично вбиває себе занадто велику вагу

Ось вам ссилочка на проведенні контрольованих гантелями Присідання з гарними формами: http://www.muscleandstrength.com/exercises/dumbbell-squat.html

Сподіваюся, що це допомагає!

+863
Bimal Bhujel 26 серп. 2017 р., 07:37:40

Чому розтяжки дуже сильно залежить від вашої особистої фізіології і спорту ви займаєтеся. З рідкісними виключеннями, ви не повинні розтягуватися за нормального діапазону руху. Немає ніяких доказів, що він допомагає при профілактиці травматизму***, і доказів того, що розтяжка в самий невідповідний момент може вплинути на продуктивність.

Є 4 основних типи розтяжки, і для кожного повинні бути виконані:

Динамічні

Це в основному активні рухи, які імітують дію ви збираєтеся зробити, наростаючою амплітудою. Наприклад, бігуни будуть робити махи ногами, ходьба випадами, з високим дрилі коліно, зад стусанами. В основному потрапляє в м'язи розігрілися і вільні, так що ви не ходите в дію холодного, тому цей тип розтягання повинно бути зроблено раніше, і, можливо, в середині тренування в залежності від ваших цілей.

Статичний

Досить багато, що кожен думає про те, коли вони думають, що розтяжки. Сидіти і дістатися до роботи. Це робиться для того, щоб збільшити гнучкість, але якщо ви не в спорті, де особлива гнучкість потрібна (Бойові мистецтва, гімнастика потрібна загальну гнучкість. Барьеристы потрібна гнучкість ніг ESP в стегна, і так далі.), це не треба робити. Статична розтяжка робиться перед тренуванням, як було доведено в дослідженнях, щоб зменшити потужність, і немає ніяких доказів, що це допомагає з відновлення або профілактики травматизму. Це слід робити або після тренування або після тривалого прогріву, як статична розтяжка на "холодні" м'язи збільшує ризик травми.

Балістичні

Охоплення і методом відскоку. Популярний в старі часи, потім вони були скасовані, тепер трохи повернення в конкретних навчальних ситуаціях. Проблема в тому, що ви можете легко активувати рефлексу на розтягнення в сухожиллях, яка легко може призвести до розриви/розриви. Це, однак, допоможе тренувати ваше тіло, щоб визнати, що рух на краю діапазону руху в порядку, і є деякі докази, що приріст гнучкості може бути досягнуто швидше, ніж при статичному. Краще проводити під керівництвом досвідченого тренера і після тренування/розминки.

ПНФ (пропріоцептивна нейром'язова фасилітація)

В основному партнер тягнеться, але можна зробити Соло для певних вправ. В принципі ваш партнер розтягує м'язи (наприклад, штовхаючи ногу до верхньої частини тіла на передній шпагат), а потім чинить опір, в той час як ви укладаєте договір м'язи розтягується на 5 секунд. Як ви відпочиваєте, потім натиснути стрейч глибше і утримуйте протягом 20-30 секунд. Спочатку розроблений для реабілітації, він ефективний, але має бути зроблено тільки один раз в тиждень або близько того, так як він дуже інтенсивний. Ще один після тренування/великий розминки.

***Застереження щодо профілактики травматизму

Поки немає доказів, що будучи гнучкою Сніду в цілому попередження травматизму, є спортивні ситуаціях, де не є гнучкими введуть більше шансів отримати травму. Розглянемо перший бейзмена тягнеться за мандрівний кидка, тримаючи задню ногу на мішок. Як вони вийти і розім'ятися, негнучкий людина має більше шансів на випад повз своїх особистих ROM і щось рвуть. Я мав велосипед ДТП, де я вийшов для балансу і моя нога зісковзнула шлях широкий. Мій диск врятував мене від травм. Так що не зовсім профілактики травматизму, але і дозволяє людині уникнути травм в деяких конкретних ситуаціях.

+817
user1643087 29 трав. 2018 р., 07:45:10

Гантель:

enter image description here

Я робив віджимання в минулому:

enter image description here

Є слово, яке описує виконаних вправ, використовуючи тільки власне тіло? Є книга, яка направляє на фітнес з допомогою цих вправ?

+810
pidge 20 жовт. 2011 р., 00:02:45

Якщо у вас виникли невирішені питання, робити те, що Грег запропонував.

Працюємо над отриманням попереку сильніше і загальне ядро. В іншому випадку, ви просто налаштовуєте себе на катастрофу на що.

Здійснювати більш важкий бар тримає без бретелей і якої-небудь спеціальної підготовки захоплення.

Ви можете спробувати обертати рушником, присадкуватий майданчик або що-небудь, що може збільшити товщину бруска, щоб отримати деяку гарну тренування зчеплення.

+799
brit 31 груд. 2014 р., 13:28:46

Є деякі речі, які ви могли б зробити, щоб виглядати вище.

Найголовніше-ваша постава. Особливо при сидячій роботі і/або хвилює, це занадто просто, щоб стати трохи обвалився, а не стояти до повної довжини.

 • Коли стоїш, спробуй уявити, як ніби ти спілкуєшся з гачком на верхній частині голови.
 • Покладіть ваші плечі вгору, почавши коло з ваших плечей спереду назад і зупиняти, коли вони досягли піку.
 • Сівши, спочатку цибулю трохи вперед, а потім використовувати свої руки, щоб підштовхнути вниз і розтягувати спину, нахиляючись назад (ви можете подивитися це відео , щоб побачити, як цього і плечей регулювання робиться).
 • Я використовував Виї Фіт, щоб отримати уявлення і регулювати, як моє тіло є збалансованим. Коли я починав, це дуже упереджене тому без мене не помічаючи; ходить з тіла вигнуті від центру і відходів висоту.

Крім того, одяг може допомогти. Вертикальні смуги покаже вас тонше і вище. Є спеціальна взуття з високою підошвою, виглядає як звичайна взуття (див. приклади тут, ніякого відношення). У мене є подруга, яка постійно носить таку взуття додати 2 дюйми.

Деякі трюки, які можуть бути використані для дивлячись вище на фотографіях, були обговорені пов'язані з фото ЮВ питання.

+776
Bekok 23 лип. 2015 р., 08:52:14

Там не обов'язково прямий зв'язок між потовиділення і відчуття втоми, і витративши багато калорій, але вона, безумовно, витрачає більше, ніж просто відпочиває.

Особисто я віддаю перевагу використовувати загального рівня споживання калорій, який враховує всі мої дії. У мене є дві причини для цього. По-перше, діяльність збільшити використання калорій протягом тривалого часу, підняття тягарів збільшує його протягом не менше 24 годин. Тоді вам треба запитати себе або додати активності на сьогодні, завтра або в обидві?

По-друге, вона запрошує вас, щоб обдурити себе, даючи вам більше енергії бюджетні, ніж ви є насправді. "Так, але я підняв сьогодні Ваги тому я можу з'їсти 500 ккал більше", а потім на наступний день ти більш голодними із-за підйому і ви будете мати важкий час, залишаючись строго в свій енергетичний баланс.

+763
Wasy Aziz 22 груд. 2019 р., 19:28:22

Я 173см 67кг чоловік, менше їсть і швидко бігає 5 км(близько години) кожен день, але не схоже, щоб втрачати жир. так що я повинен подвоїти ходьбі або зменшення, що я їм(що ні про що)? Якщо я зменшити мою споживання їжі я боюся, щоб мій метаболізм в режим голодування.

(також я перестав приймати кофеїн для незв'язаних охорони здоров'я)

Його вже місяць я роблю це, Я перевірив, що я їм приблизно;

вранці 500 калорій

обід 750 калорій

вечеря 500 калорій (іноді я не їм вечерю, деякі горіхи або фрукти)

Я їм це вранці http://en.wikipedia.org/wiki/Simit, 1 яєчний омлет, сир і сік.

меню обіду діти бургер (65 гр. м'ясо) або Popeyes смажена курка меню (я їм половину) в одному шприці або води.

і вечерю я їм це http://www.guneytantuni.com/_img/slide_1.png (м'ясо плівкою) з водою.

+758
Kristjan Toots 15 трав. 2011 р., 22:50:44

Поперековій-один з згиначів стегна. Це група м'язів, які піднімають ноги вгору до голови, або витягнути тіла на ноги в залежності від того, який момент Ви якір.

Флаттер ногами працюють поперекової разом з іншими, але в обмежених масштабах, так як вони не будуть йти через повний діапазон руху.

Якщо ви хочете краще (на мій погляд) вправи на роботу м'язів-згиначів, ліг на землю на спину. Підніміть руки над головою і вхопитися за нерухомий об'єкт (я використовую situp-бар, який йде під дверима), і, зберігаючи ноги прямими, підніміть їх вгору до кута 90. (Доторкнутися пальцями до дверей/частина обладнання, якщо ви використовуєте це.) Опустіть їх в контрольованому назад на підлогу.

Як тільки ви отримаєте краще в русі, можна збільшити вправа, притиснувши ноги вгору в стелю, як тільки ви отримаєте їх на 90 градусів. Це допоможе працювати ваш нижній частині розгиначі спини і м'язи живота, але це також збільшить навантаження на ваш хребет, як ви начебто "закатати" на спинах ваших плечах. Якщо у вас є спині/Біль в шиї, я не рекомендую це додаток.

+653
Ourai Lin 7 квіт. 2010 р., 23:31:13

Я хочу почати навчання з кільцями в моєму місцевому тренажерному залі, але в бар я б вішаючи їх не так високо і буде означати довжину лямки вище кільця буде дуже коротким. Це невелика кількість слабину зробити кільця ведуть себе по-різному/бути шкідливо для мого навчання?

Дякую

+626
jraow 9 черв. 2018 р., 13:41:19

В цілому, професійна підготовка приймає різні форми, часто розглядається як сила і витривалість.

Сила

Це може бути досягнуто з створенням окремих м'язів, як правило, важко працює.

Навчання Хілл

Ви біжите в гору, сильно натискаючи, щоб побудувати м'язи ви використовуєте при бігу в гору.

Швидкість Роботи

Це часто робиться на доріжку, що йде повторює певну відстань. 100, 200, 400, 800 метрів повторюється. (Відкритий треки дуже часто 400 м і 440 ярдів в довжину. Так що 200м-це півкола, 800м-це два кола).

Проблема для вас полягає в тому, що 2 км за раз не вистачає бази, щоб дійсно почати на цих методах навчання, оскільки ви майже напевно отримаєте травму через відсутність фізичної підготовки.

Витривалість

Це можна розглядати як навчання людей на більшій відстані працює, як напівмарафон (13,1 м/21.1 л), марафон (26.2 м/42.2 K) або навіть більше.

Я підозрюю, що, якщо ваша база знаходиться в 2 км, в той час, ви повинні зосередитися на витривалість в першу чергу.

На жаль, основним способом зробити це, є простим і майже тавтологічно. Працювати, працювати довше.

Тобто, якщо ви можете зробити 2 миль в день, то спробуйте в один день пробігти 2,5 км, а інші дні по 2 милі. Потім продовжуйте збільшувати один або два дні на тиждень. (Простір більше днів з тих пір, як ви можете вирішити для відновлення, так як чим важче тренування руйнує м'язи, і він зростає сильніше, як ви стаєте сильнішими, але все це займає час, щоб відбутися. Тому відновлення ключа).

+612
user71396 1 трав. 2012 р., 04:36:30

Це звучить як м'язова втома , і це абсолютно нормально і очікувано. Це відбувається з кожним, хто працює.

Ваші м'язи не будуть здатні завити назавжди під час тренування. Ви ламаєте м'язових волокон з кожним повторенням. Це означає, що м'язи будуть тимчасово слабкіше.

Відпочиває і їсть ремонтні роботи м'язових волокон, і зробити ваші м'язи сильніше, ніж вони були перш ніж ви тренувалися.

Йти вперед, спробуйте змінити тип локон ви зробили в першу чергу. Наприклад, в наступний раз, зробити гантелі кучері спочатку, а потім "штангу" (під якими ти маєш на увазі ез-бар) після. Це добре мати різноманітність в тому, як ви кинути виклик своїм м'язам.

+575
Steinar Johansen 24 лист. 2010 р., 07:36:17

Рада мені дав професійний фізіотерапевт був зосередитися на довжину кроку, а приземлення на задній стороні ноги/п'ятка (хоча я пронат, так це, ймовірно, конкретні форми стопи). Можливо, це були загальні рекомендації, а не щось олімпійським чемпіоном буде хвилювати, але це допомогло мій темп/час кола досить багато.

Присідання і вправи глют варто прислухатися, особливо якщо ви збільшуєте ваш пробіг досить швидко, як допомогти, якщо ви страждаєте від Шин-Шин.

+529
Budi Santoso 11 серп. 2013 р., 12:07:22

Найважливіший стат ви повинні записати ваш пульс, коли ви прокидаєтеся. Чим вона нижче, тим краще Ваш стан.

Навіть якщо ви можете зробити більше повторень і піднімати більш важкі ваги, але ваше серце залишається колишнім, це означає, що ваші справи зовсім кепські - один найважливіших м'язів, серця, не слід руки, ноги, живіт або що ви робите.

+528
austintexis 13 квіт. 2016 р., 01:11:11

Старий, але цікаве питання, тому я думав, я міг би додати деякі моменти.

Щоб уникнути зброї співвідношення довжини ноги, я думаю, це більш важливо зосередитися на тому, як близько наша верхня частина тіла до стегон при вигині. Ми можемо повністю скласти або кут між двома більш ніж на 45 градусів? Ми можемо закласти верхню частину тіла плоска на стегнах або ж ми насправді зробити дугу до ніг? Сам я маю досить короткі ноги і він приймає мене тільки невеликий загін, щоб торкнутися моїх ніг. Моя мета полягає в тому, щоб закласти мою груди плиском на мої стегна.

Багато років тому мій учитель кунг-фу навчив мене, що гнучкість-це деякою мірою пов'язано з диханням. В той час як ви нахилитися і думаю, що ви досягли своєї межі, дихати глибоко і коли ви видихаєте, намагайтеся зігнути ще кілька сантиметрів. Для мене він завжди працював і під час мого кунг-фу років моя гнучкість була відмінною.

Нещодавно я почав експериментувати з йогою, і тут теж явний акцент на диханні. Як мені синхронізувати свої рухи з диханням, навіть важкодоступні позиції стає набагато легше зробити.

Як кунг-фу і йоги прагнуть досягти балансу між силою і гнучкістю. Так що я б сказав, що якщо не торкатися їх пальцями, це ознака того, що є певна дисгармонія у фізичному здоров'ї. Або занадто багато сил або занадто мало, як міцність і гнучкість. Інша справа, що йога-це цілісна система і відсутність гнучкості може перевести на якісь емоційні/енергетичні блоки, але, звичайно, це має сенс, тільки якщо той, кого цікавить духовна сторона йоги...

+513
satish s n 13 вер. 2014 р., 16:10:59

Близько 6 років тому, після того, як був малорухливий близько десяти років (після травми коліна) я взяв силовий тренінг ще раз, і по більшій частині я вже повернувся приблизно 80% мого до травми сила статистика:

 • Плечі жим: 120 кг
 • Жим лежачи: 140 кг
 • Присідання : 260 кг
 • Мертвий підйом : 200кг
 • Прес-вниз : 100кг
 • Ноги-прес : 600кг
 • Кучері : 60кг
 • Розширення ніг : 110кг
 • LAT витягає вниз : 75кг

Мій поточний вагу тіла 108kg, так що ця статистика для мене цілком задовільні здебільшого для 43-річного хлопця я думаю. Я не там, де я був до травми коліна, але я не двадцять із чимось більше, тому я дуже задоволений тим, де я зараз, тим більше, що моя статистика, як і раніше покращення з плином часу. При цьому багато відновила сили, можна було б очікувати, що робити декілька підтягування не буде жодних проблем, вірно? На жаль для мене вони. Я досі не можу навіть зробити один чистий (широкі) подтягивайся. У самому справі, з лат тягнути вниз я застряг близько 75кг вже кілька років. Прогрес повністю зупинився на моєму широта-потягніть вниз, а на вагу 108kg тіло, яке просто дуже великий розрив, щоб навіть спробувати зробити тягнути ДБЖ.

Мені б дуже хотілося вміти робити підтягування, як я звик робити в моїх двадцятих. Моя остання спроба змінити моє розклад закінчився катастрофою. Я переїхала плечі з спина/біцепс день груди/трицепс день, так що я би мати більше можливостей, щоб зосередитися на моїй верхній частині спини, але робити так завершився для мене травмою плеча, що знадобилося два місяці, щоб відновитися, тому мені довелося переїхати в плечі спина/біцепс день.

Чи є способи хоч якось вибратися з цього затхлого широта-випадаюче ситуації і як працювати, щоб робити чисті широкі власною вагою підтягування, або я повинен визнати, що я ніколи не зможе робити підтягування?

+480
Jimmy Gillard 14 жовт. 2015 р., 05:00:04

Ви задаєте питання конкретного способу вправа зробить вас почувати себе. Всі люди різні, це включає в себе здатність організму реагувати на різні подразники і їх емоційний відгук на зміни процедури. Досвід інших людей можуть бути схожі, чи ні схожість, що ви будете відчувати.

Кращим варіантом буде спробувати різні процедури вам пропоную ненадовго і запишіть плюси і мінуси обох, як вони змушують вас відчувати себе, чи будете ви в змозі підтримувати рутинну довго.

Проте, треба сказати, що працювати набагато важче працювати, ніж не приймаючи в калоріях в першу чергу. Біг протягом півгодини для нормальної людини може спалити 200 калорій. Або можна просто з'їсти легше. Тому моя пропозиція полягає в тому, що корпус 1 буде, мабуть, самий розумний варіант для більшості людей. І те, що ви можете пристосувати рутинну відповідно до вашим записам (як я запропонував, щоб побачити, скільки додаткових вправ, і наскільки менше їжі, ви можете з'їсти.

+474
Andriy 4 лист. 2019 р., 21:32:22

Для проведення мої таблетки, я насправді була моя мати пошити мені невеликий рюкзак, що стропи на спині. Він тримає прилягати до спини, так що немає ніякої реальної підстрибуючи, щоб хвилюватися про, і вона зробила це таким чином, де я можу повернути його навколо мого тіла, коли я не відчуваю, що напружую, щоб дістатися до нього. Для планшета я з паском на спині, я іноді просто нести його в руці, перемикаючи руки, коли одна рука втомлюється. Це додає додатковий невеликий тренування і тримає його під рукою (також в протиударний корпус, тому я не доведеться турбуватися про його падіння або падіння).

Для навушників, я просто використовувати дешевий магазин доларові. Дроти були достатньої довжини, щоб дістати з рюкзака і низька вартість означає, що заміна їх кожні пів року чи так було для мене невеликий вплив. Зараз я використовую Bluetooth-гарнітури, я взяв у Алдіс близько 15$. Чим менше проводів, щоб турбуватися про, хоча це означає ще одну річ, щоб тримати заряджений.

+447
anderson22 25 жовт. 2011 р., 04:26:44

Я почав працювати зовсім недавно і мій тренер в тренажерному залі дав мені таку дієту як тільки я почала:

Diet plan

Як бачите, більшість пунктів регулярно день у день готувати (я індієць, і меню в основному страви індійської кухні). Я намагаюся дотримуватися цього плану. Так як я непереносимість лактози, Я замінив молоко з соєвим молоком. Мій намір приєднатися до тренажерний зал був простий - тренування, щоб тримати мене (та тримайте мене животик плоский). Але бачачи, що інші люди є, я отримав мотивацію і запитав у свого тренера, як покласти на пару сантиметрів в грудях, один дюйм на мої біцепси і половину-три чверті дюйма на моїх передпліччях. Він одразу ж запропонував приймати білкові добавки. Я бачив, як мій кузен (хто був абсолютно культурист в ранній молодості), який тепер має провисання тіла, якою він думає, що це результат прийому добавок раніше. Я не хочу, щоб це сталося зі мною. Зараз, через 4 місяці регулярних тренувань, я отримав приблизно півтора сантиметра на груди і біцепс і близько чверті дюйма на моєму передпліччя. Я отримав кілька порад від тут і тут, але нічого конкретного для мого випадку.

Як правий був мій тренер? Невже так важко досягти своєї мети з доповненням-безкоштовне харчування?

С. П.: Я 27-річний, вимірювання 170cms (5'7") у висоту і важить 58 кг

+401
TripleAntigen 26 лют. 2016 р., 19:43:03

Я часто відчуваю себе втомленим з моєю роботою, мені це не подобається, але я повинен зробити це. Я також відчуваю, що моє життя сповнена нещасть, я не можу знайти ніякої радості очікувати від їжі.

Тому, коли мені сумно, я їм більше. Я знаю, що це не добре, але це єдиний спосіб, яким я відчуваю себе щасливим, так що я стала товщі, я теж намагалася менше їсти, але це змусить мене відчувати себе більш самотнім і сумним.

Я думаю, що я повинен стати щасливішими, але я не знаю, що робити.

Я теж хочу схуднути, що мені робити ?

+375
TinaJoAnn Chapa 24 лют. 2019 р., 16:20:39

У мене є крилатий наплічник на лівій лопатці протягом багатьох років. Я почала працювати близько двох років тому. Колись крилатий лопатковий зникне і коли-небудь він з'явиться знову. Мені потрібні тверді рішення для цього.

+344
binarynumber 24 квіт. 2016 р., 21:17:54

Враховуючи ваші пріоритети (уникати травм, не 1) і поточний план роботи, я пішов би для звичайної йоги. Зроблено правильно, це дасть додаткові розумінні вашого тіла, які допоможуть в повсякденних ситуаціях. Інші варіанти вам дали, здається, більше кардіо.

Щоб отримати більше варіацій у вашій тренування, ви могли б розглянути, щоб зробити вага підйому замість трансивера хоча б раз на тиждень. Варіація хороший для довгострокової мотивації, а також знижує ймовірність травм.

+329
Rockie Pepelea 2 бер. 2018 р., 08:28:46

Стартова сила наказує тільки розтягнутий конкретних ліфтів, а також програма стретчинг не є частиною СС.

Ось чотири посилання на розтягування, які я зміг знайти в СС, третє видання:

 • Сідаючи до ваги присідати, використовуючи лікті, щоб підштовхнути ваші коліна.
 • Зап'ястя тягнеться на позиції сил прибирати стійки (див. рис. 6-44).
 • Розминка встановлює через порожній бар.
 • Якщо ви не можете отримати ваш назад в правильне розширення з ноги на підлогу для жиму лежачи, Rippetoe згадує, що розтяжки можуть бути корисні.
+318
bdeonovic 18 серп. 2014 р., 16:36:50

Інсулін-це абсолютно доведено, що основним фактором у виробництві нових жирових клітин. Все швидко фруктози, сахарози, глюкози і підвищення цукру в крові, викликаючи рівною або більшою інсулінові реакції, а також. Вага і втрати ваги досі, по суті, зводяться до калоріях, хоча.

Якщо ви берете в 1200 калорій на добу практично нічого, крім вуглеводів, і ви витрачаєте 2200 калорій в день, Ви можете втратити жир, і ви зможете втратити 2 фунти в тиждень з допомогою цього методу. Це здорове? Немає. Чи можна це зробити? Звичайно. Так як ваше тіло потребує більшої кількості енергії, ніж передбачено 1200 калорій, вуглеводи спалюються по-перше, і як ваш рівень цукру в крові зменшується, ваше тіло перестає виробляти інсулін, і тоді надлишок енергії береться від джерела жиру в організмі.

Повір мені, я дійсно намагався це 1200 калорій з вуглеводів на день, один раз, щоб побачити його ефект, і я втратив досить багато ваги. Зрештою, я досяг плато, хоча це не може бути порушений. На жаль, надлишкове споживання вуглеводів також змушує вас бути голодним весь час. Я їм чотири рази в день і ще в проміжках, коли я робив це досить голодний.

Втрата ваги Цей спосіб є дуже повільним і неефективним, важко підтримувати, і дуже погано для вашого тіла. Скорочуючи споживання вуглеводів робить його значно легше дотримуватися дієти, здоровий спосіб життя, і схуднути.

+298
user48471 3 черв. 2016 р., 10:52:17

Шукати книга Їж і біжи, Скотт Юрек. Він перераховує безліч рецептів для вегетаріанців і в тому числі веганські і близьких. Він ультра марафонець (живих) легенда і була ця філософія отримуєте достатньо білка в голову з самого початку своєї кар'єри.

+279
Bagheera 24 вер. 2019 р., 12:05:55

Ви не заявляєте, що активності як первинної. Що буде впливати на те, що ви можете повинні робити з зап'ястям. У кожному виді спорту буде мати ризики це поки ще загоюються.

Наприклад, біг можна впасти, плавання, очевидно, те ж саме з їздою на велосипеді, якщо ти в аеро бари на ТТ велосипед.

Там немає нічого, щоб сказати, що ви не можете зробити деякі обручі туз і тутора зап'ястя під час тренування, якщо з якихось причин ви потребуєте наручні бути мобільним, в такому випадку, я б рекомендував очікування принаймні, поки він не відчуває себе слабким.

+230
Sud 11 трав. 2017 р., 18:58:30

Я працюю по налаштуванню звичайний розпорядок тренування для себе і я потребує деякої інформації про те, що це спрацює добре. В основному катаюся на велосипеді 8 км в день і я хочу просто чергувати віджимання, присідання і підтягування з відпочинком один день в тиждень. Я шукаю, щоб отримати буфер і отримати шість пакетів. Прямо зараз я можу зробити 25 віджимань без зупинки і я 160lb, так що дає вам відчуття моєї поточної м'язової маси. Тут вище звучало нормально?

+197
Jericho Housman 18 жовт. 2015 р., 04:53:01

1.Ну по-перше, ми повинні розуміти, що наш організм не хоче нас втрачати вагу. Накопичення жиру-це механізм виживання організму. Назад у кам'яний вік, накопичення жиру, необхідного для виживання(хто знав, коли був наступного прийому їжі!). Так що тепер все, що вам потрібно зробити, щоб втратити жир, щоб обдурити організм! Так, Чит. Це означає, що після того, як ви виконаєте кілька звичайних протягом деякого часу, організм адаптується до нього і намагається мінімізувати втрати жиру. Ви повинні постійно міняти свої тренування як мінімум кожні два місяці, щоб продовжувати отримувати результати. Якщо ви: тренажерний зал: міняйте тип вправ на ті ж групи м'язів Цикл/біг/кардіо: поєднання швидкого і витривалість

2.Інша річ, щоб відзначити, що якщо є надлишок жиру, то тренування без строгих дієт легко допомогти у втраті первісного жиру... але, як ви прогрес, ви повинні підтримувати хорошу дієту. Хороша дієта + відмінних тренувань = здорове тіло!! і зміні структури харчування кожні два місяці, щоб не кинути з-за нудьги!:)

3.Що стосується забору води, Вода є головним ресурсом для відновлення. Після тренування , під час відпочинку організм відновлює всі м'язи і вона має потребу у воді. Крім того, вода ніколи не заподіють шкоди жоден так пий! ;) Насолоджуйтеся вашої підготовки і зробити коментар, якщо ви маєте будь-які питання!

+169
ach 11 вер. 2010 р., 15:24:05

Три пропозиції:

 1. Набрати близько 20 кілограмів. На ваш зріст і вагу, було б дуже важко набратися сил. Навіть альпініст, як Магнус Midtbo (хто цього дійсно потребує, щоб уникнути будь-якої непотрібної ваги) має більшу вагу для висоти значення, ніж в 5'9" і 152 фунтів. Це буде 6'0" (ваш зріст) і 180 фунтів. Ви могли б отримати 20 фунтів за кілька місяців, вживаючи більше вуглеводів і жирів. Потім, як тільки ви досягнете близько 180 фунтів, зменшити вуглеводи до рівня, коли ваша вага залишається постійним. Яку вагу ви набирати буде жиру. Не хвилюйтеся дуже багато про це. Як ви стаєте сильнішими, ваш склад тіла буде краще.

 2. Використання 5г креатину в день. Це має бути особливо корисно для здобуття сили, так як ви використовувати строго рослинної дієти (тобто немає креатину в їжі). Це те, що зробило його набагато легше для мене, щоб набратися сил (я використовувати переважно рослинну дієту, так що я отримую дуже мало креатину від моєї їжі).

 3. Запишіться в тренажерний зал. Оскільки ви можете зробити тільки 2 підтягування, було б легше домогтися прогресу, використовуючи щось на зразок лат випадаюче машина або допоміжної підтяжки/занурення машини. Крім того, опору для пояса присідати або назад в присяд і тязі це набагато легше відрегулювати, ніж опір для присідання креветки.

+154
user76725 16 січ. 2019 р., 22:06:30

Я записався в тренажерний зал 2 місяці тому.Сьогодні був кінець 2-го місяця . Як я схудла на 4 кг в кінці 1-го місяця я був так схвильований, щоб бачити зменшує число на вагах сьогодні. Але це був шок, бо я не втратити фунт(!!!!) протягом останніх 4 тижнів. Неприємно!!!

Я їм здорову {Сніданок: 2 шматки чорного хліба з додатковою поширення світла і щіпки цукру+2 яєчних білка і чашка кави(70kcal), вранці : яблуко/апельсин/груша, Обід:Овочевий салат з/Cuscous з овочами/ півтори склянки рису з овочами салат (не часто)+ ще одну чашку капучіно (3 в одному); після тренування полуденок: а груші/яблуко/банан, Вечеря:Меггі здоровий тайський суп - я додаю багато свіжих овочів до супу.примітка: у цьому місяці я почала пити зелений чай і коритися лимонного соку вранці. }

Я ходжу в тренажерний зал, принаймні, 5 днів в тиждень! ( 1 день тренування, 1 день кардіо, 2 дні йога, 1 день тонізуючі клас/arobics клас).Це дуже неприємно для мене, я втрачаю мотивацію. Що ще я міг вдіяти?? Я повинен втратити моя вага до літа! Будь ласка, допоможіть! скажи мені, що відбувається там?

Примітка: Я жінка, зростання 5'6" , 27 вік і поточний вага 76кг!Моя мета-58-60 кг.

БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ!

+58
chuckburns4usa 30 груд. 2016 р., 09:41:54

Це може бути щось більш складне, але в цілому я просто скажу, що біг шкодить, особливо коли ви тільки починаєте або збільшуючи свій пробіг.

Я б порекомендував наступну навчальну програму, як диван-до-5к. З чимось подібним, то відстань збільшиться і графік буде регулюватися. Якщо у вас є проблеми з надмірною болю або обробки робочого навантаження, принаймні, ви знаєте, що ви починаєте з чогось перевіреного.

Коли ви изобретаете свій власний графік бігу, ви вводите змінну погана графіка якої може призвести до травм і створити вельми плачевні результати.

+53
Patryk Michalik 2 лист. 2016 р., 19:42:35

Я плавати з моєї пальці разом, великий палець убік і трохи долоню.

Я бачив, як деякі люди в моєму басейні купатися з малими зазорами між пальцями, яке мені здалося цікавим (мене завжди вчили, до речі, в даний час я плаваю як вище).

Як руками зробити досить значна кількість двигунів, мені було цікаво, якщо це варто дещо змінити свою форму. Моє питання в основному, це швидше плавати зі злегка розставленими пальцями, але я б також бути зацікавлені в, якщо хто-небудь намагався підрахувати різницю між рукою/пальцем/установки великого пальця.

Заздалегідь дякую за будь-яку допомогу ви можете дати.

+49
user1482710 24 трав. 2011 р., 08:31:08
 • Будь-який тип болю в грудях при додатку варто перевірити з вашим лікарем, якщо у вас є підстави підозрювати проблеми з серцем. (Напевно не ваш випадок, але просто застереження.)

 • Біль ключиці може вказувати на проблеми з кісткової тканини, що посилюється різким або вплив роботи.

 • Ймовірна причина: допоміжне обладнання дихальних м'язів, таких як scalenes, прикріпіть до першого ребра, який лежить під ключиці. Якщо ви дихаєте з верхньої частини грудей, шиї і допоміжні м'язи, ці м'язи можна підтягнути на перше ребро, яке звужує простір для нервів і м'язів. Якщо вам доведеться туго scalenes, поганої постави (вперед голову, підвищені плечі і т. д.) і використовуєте свій аксесуар м'язи, щоб дихати, а не діафрагми, що може бути причиною болю. Коли біль виникає, спробуйте розслаблюючу дихання, з допомогою діафрагми, а не верхній частині грудей і м'язи шиї, щоб побачити, якщо це робить різницю.

 • Якщо туго scalenes вносять свій внесок у проблему, ось відео, яке демонструє, як м'яко розтягнути на 3 частини scalenes. Як на вашу поставу, уявіть, що ваша голова легка, як повітряна куля, так що він акуратно піднімає і подовжує вашу шию без примусу.

 • Як для iPhone, пов'язки і навушники дозволять вам тримати голову і шию в нейтральному положенні. Якщо ви не тримаючи телефон у руках, ви, як правило, будуть напружені м'язи шиї і руку на тій стороні.

Сподіваюся, що допомагає.

+10
user92592 17 серп. 2011 р., 11:20:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil