Плоский живіт без втрати жиру з особи

Я намагаюся зменшити живота жир, так що я можу побачити мій прес :) на даний момент мій ІМТ близько 22, це нормальна вага, я роблю біг і силові тренування кожен день, і для зниження ваги, здається, легко, але проблема, як мені схуднути надалі я бачу ефект на обличчі, ніж живіт, я відчуваю, що живіт знаходиться в межах досяжності (близько 1 дюйма товста) але я боюся, щоб зменшити вагу, інакше обличчя буде виглядати занадто худий.

Так чи є спосіб, щоб зменшити жир з живота без втрати жиру з особи?

+506
yuriploc 13 квіт. 2019 р., 22:38:36
27 відповідей

Ви не можете націлити втрату жиру. Якщо ви хочете зменшити жир на стегнах, вам необхідно зменшити жир по всьому вашому тілу. Де ваш організм зберігає жир самий різний для кожної людини і визначається генетично. Найбільш поширені в області живота і сідниць/ніжки.

Якщо у вас кілька Важка атлетика ви не станете великий і м'язистий з не звідки, це вимагає часу і зусиль. Що він може зробити, думала це тонус ваші м'язи трохи, що може допомогти сформувати ваші ноги, це може бути, чому ваш дієтолог вибрали деякі тягарів.

Тепер про ходьбі проти бігову частину. Є деякі відмінності враховувати, я б порадив вам прочитати це питання і відповідь(и)

+974
Storvig 03 февр. '09 в 4:24

Зміцнення і нарощування м'язів вимагає оптимально м'язи повинні бути розтягнуті проти опору потім за контрактом. Тоді чому це група округлити поперек,не варто його зміцнення хребта монтажників?

Думаю, гантелей боку Бенц, вони безпечні і добре для квадратна lumborum ,ніколи не чув, щоб хто-небудь постраждав з ними, то чому це погано вигин хребта вперед?

+872
Chiranjibi Poudyal 4 груд. 2011 р., 16:06:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Обсяг пробіг свій біг щотижня залежить від вашого віку, рівня фізичної підготовки, слід проти дороги, мети і, нарешті, визначення "біг проти біг підтюпцем". Найскладніша частина полягає в тому, що як люди ми всі різні, і наші організми по-різному реагують на навчання. Деякі люди можуть працювати 60к або менш успішно "виконати" ультра.

Іншої змінної є скільки гонок ви зробили, і які відстані. Наприклад, якщо у вас є тільки підготовку до марафону і ви завершили марафон в 3 години стояти на причини, які ви могли б виконати 50к в 3:38 (використовуючи цей калькулятор https://www.mcmillanrunning.com)

Якщо ви вже працюєте на 3-х годинний марафон, то ви вже знаєте зусилля, необхідне, щоб дістатися до цього рівня.

Нарешті, майже всі 50к рас зробити на слід. Ви повинні очікувати набагато більш повільними темпами, на стежки, а також багато різних перепади висот. Ви не можете дійсно судити такими темпами на слід гонках в порівнянні з шосейній гонці.

+743
user158374 7 черв. 2012 р., 18:42:26

Я почав тренуватися після довгого часу і зробив кілька вправ на ноги (біг, присідання тощо). Вправа не strenous. Відразу після сеансу мені довелося піти на вечірку, так що я стрибнув в мою машину і поїхали в місце, яке було в годині їзди. Коли я спробував вийти з машини і встати, я не міг. Я не відчуваю сили в мої стегна. Я зібрала всі свої сили і виліз з машини і впав назад на землю. Кілька людей допомогли мені увійти в кімнату, і я лежав там на ніч. Провівши ніч цікаво, коли я втратив мої ноги, на ранок я зміг встати назад.

Тепер чому це сталося? Що я можу зробити, щоб цього більше не відбувалося?

+651
aar0n 24 серп. 2018 р., 10:24:18

Я чув, що теніс-це не найкращий вид спорту, щоб схуднути, що хтось, хто грає в теніс просто втрачає цукор в крові. Це може бути тому, що стиль цього виду спорту, що нам не потрібна витривалість, щоб грати в неї? Наприклад, у бігу ми повинні мати свого роду постійною швидкістю, в теніс у нас немає збалансованої фізичного навантаження, тому що більшу частину часу ми спринту.

Це правда?

Спасибі заздалегідь.

+647
josie karlsson 12 трав. 2016 р., 14:32:00

Нещодавно я прочитав статтю про хлопця, який тренує багатьох моделей і актрис, і він стверджує, що жінки не повинні бути підняття тягарів понад 5 кілограмів, а не робити кардіо, такі як спінінг, так як це приведе вас виглядати більше:

Жоден з класів використовувати гантелі важче, ніж від трьох до п'яти фунтів. "Я думаю, що ми завжди намагаємося домогтися гарного стрункого, підтягнутого тіла", - пояснює Вона. "Моделі не хочу виглядати змучений. Коли вони в ліфчику і трусиках, ми хочемо переконатися, що нічого не дрожжит".

Чи дійсно його претензії? Які наукові факти? Є щось правильне про те, що підняття тягарів важче, ніж 5 фунтів не підходить для жінок?

+641
buffalo139 28 квіт. 2010 р., 01:21:32

Джон Scheaffer, в його електронну книгу "Greyskull LP, з" говорить про те, що частотний метод тренування з власною вагою можуть бути додані до лінійної прогресії (ЛП) з хорошим результатом. Найголовніше, збільшення обсягу тренування тіла може допомогти з верхньої частини тіла гіпертрофія.

Scheaffer передбачає не близько до провалу на частотний метод тренування тіла. Наприклад, якщо ви можете зробити сім підтягувань, зробив шість наборів з чотирьох протягом дня. Це повинно бути зроблено кожен день, з одним днем відпочинку на тиждень. Це має відповісти на ваше перше запитання.

Щоб відповісти на ваше друге запитання, частота методу вправи є доповненням до вашої програми підйому. У "Greyskull LP, а" вони є надбудовами до штанги-орієнтованих ЛП.

+622
John Cody 3 лист. 2014 р., 02:10:17

Я б сказав, що абсолютно так.

Гімнасти виконують деякі з найбільш вражаючих подвигів фізична сила весь час. Це відбувається тому, що в усі часи, вони здійснюють подвиги, використовуючи тільки їх власні тіла в якості опору. Це дає їм дивне співвідношення сили ваги.

Оскільки це дасть змогу в цілому поліпшити ваше пісне вигоди м'язів, я вважаю, що це буде визначено допомогти вам у поліпшенні інших спортивних починаннях, особливо легка атлетика тип події, такі як стрибки з жердиною, штовхання ядра, метання диска, метання молота і списа.

Що стосується швидкості бігу, я не можу сказати. Він буде повністю залежати від того, які види гімнастики ви будете робити. Бар працює займається в основному верхньої частини тіла для руху, і нижню частину тіла тільки для балансу. Однак, перекидаючись буде розподілятися більш рівномірно. Тут ви будете шукати вибухові роботи Ген, який є більш загальним і не конкретним гімнастика.

Але в цілому, я рекомендував би кожному, щоб спробувати гімнастику. Це захоплюючий і різноманітний спосіб навчання, і дасть чудові фізичні дані для тих, хто намагається його досить довго.

+595
Kyle Stauffer 28 січ. 2012 р., 12:49:08

Набираючи вагу, я думаю, ви мали на увазі набору сухий м'язової маси! А якщо це ваша основна проблема, то ось кілька правил, які потрібно дотримуватися:

  1. Піднімати тяжкості, особливо важкі ваги, зосередивши увагу на основних груп м'язів, як груди, стегна, сідниці, спина і хребет. Спробувати присідання зі штангою, станова тяга, лавки, підтягування, Бент-більше рядків і лат випадаюче машина в наступний раз, коли ви перебуваєте в тренажерному залі. Спробуйте підняти 2-3 дні в тиждень з мінімум 85%-90% від максимального зусилля на 8-12 повторень. І якщо ви турбуєтеся про витрачати години в тренажерному залі або втратити високу швидкість або інтенсивність (триборство) з підняття важких речей, то ви завжди можете спробувати тренування з більш високою інтенсивністю (виконати кілька вправ у групі/цикл) менше відпочинку між вправами (10-20 секунд), а відпочинок близько 60 секунд в кінці, перш ніж перейти в наступний цикл. Наприклад, спробуйте виконувати присідання, жим, лат тягнути вниз (supersetting) з усього 10-20 секунд відпочинку між вправами, потім відпочинок 60 секунд після завершення всього циклу. Повторювати більше 3 циклів.

  2. Споживати більше калорій - але не просто, правильний вид калорій. Як ви тренуєтеся зараз (більшість тріатлетов робити), йо знадобиться багато енергії, якщо не ви будете продовжувати, щоб побачити, що ваш вага крапля - намагайтеся вживати більше цих продуктів відтепер арахісове масло, авокадо, солодкий картопля, горіхи і цільні яйця.

  3. Якщо приблизно через 4-6 тижнів намагаюся вищевказаних порад, і ви ще не бачите результати, ви, можливо, захочете подумати про наймання спортивним дієтологом, який має знання про вагу підйому або сертифікованих міцність і кондиціонування фахівець, який володіє знаннями про спортивному харчуванні, щоб дати вам повний індивідуальний - набрати м'язову масу програма, а ще для тренування з триатлону.

Сподіваюся, що це допомагає!

+543
Rydash 25 черв. 2011 р., 02:58:30

Я М 25 років і ходжу в тренажерний зал на протязі останніх 3 років. Нещодавно, я взяв 10-денну відпустку у зв'язку з хворобою і помітив, що я втратила м'язи. Це відбувається всякий раз, коли я беру перерву від спортзалу.

Чому це сталося? Як я можу уникнути втрати м'язової маси при перервах у тренуваннях?

+493
b0nes 7 серп. 2012 р., 05:43:15

Сила нервової, але мають м'язи/розмір допомагає. Якщо ви відносно важких (важче, тим більше ваги ви працюєте з якими обов'язково т до більше ваги на жимі лежачи за умови, що ви інші змінні, такі як харчування/форма під шахом) і віджимання/соуси для багатьох повторень в сеті з прогресивної перевантаження, ти стенд, безумовно, підуть вгору. Багато спортсменів, які ніколи не невдаха, перш ніж можуть прийти і кинути велику вагу з-за своїх схем підготовки перенесення (борці, гімнасти і т. д.) Скільки ваги ви підкидають і що несе, багато що залежить від маси, атлетизм, форма і т. д. Тому, якщо ви новачок на лавці і не може змиритися 135, робити віджимання і провали, безумовно, зробить ваше лавці піднятися.

Однак, точно пам'ятаю, що в кінці кінців ви потрапили цифри з жиму лежачи, де йде спеціалізоване навчання в гру. Наприклад, людина починає вражати триста фунтів або більше на лавці не збирається зробити багато віджимань в той час, ефективним чином. Йому доведеться конструювати тренування, щоб вразити тих високий вага націлювання змінних як Path-бар, витривалості, маси, стабілізатори, частоти повторень, аксесуари і т. д.

+479
Hossein Vatani 9 вер. 2012 р., 17:39:24

Я 25-річна жінка і моя вага становить 141 фунтів (63 кг) і мій ріст 5,3 фути (1.63 м).

Я хочу втратити 20 фунтів (9 кг).

Мій нинішній тренінг і харчування: Я займаюся йогою протягом однієї години вранці і 30 хв аеробіки у вечірній час. Я теж пішки за 30 хвилин.

Я п'ю щодня по 12 склянок води. Я їм один чапаті (Індійський плоский хліб, зроблений з пшениці) вранці в 9 ранку, потім половину чашки чаю в 10:30, два чапаті на 1 вечора, ще пів чашки чаю в 3:30 вечора і два чапаті в 6 вечора з низького рівня масла овочі.

але моя вага не зменшується. Що я повинен змінити в моїй тренування і харчування?

+383
siege26 9 черв. 2017 р., 22:49:10

В доповнення до відповіді JustSnilloc, отримувати достатньо сну, щоб бути повністю в курсі-це теж важливо. Бути "в моменті" і усвідомлювати своє тіло і його реакції дуже важливо при фізичних навантаженнях в цілях безпеки (ви не хочете, щоб за неуважності забути пластини затискачів, або Міс стійку для бару резервне копіювання), а також адресність вправи (ви не хочете бути просто переживає рухів, або не ізолювати рух шляхом набору непов'язаних м'язів). Нарешті, недолік сну може призвести до ступінь оніміння і повільність реакції, що може привести до ви не опинитеся в ситуації пошкодження речі повинні йти не так.

+376
Guss Davey 12 січ. 2011 р., 17:54:47

Там може бути досить багато різних причин, від внутрішнього до навколишнього середовища. Моя перша думка ЄІБ (вправи індукований бронхоспазм), яке раніше називалося вправа-індукованої астми. Вона може бути легкою до серйозних.

Крім того, пульмонолог або інших експертів, ймовірно, повинні бути проведені консультації, щоб виключити щось фізичне.

+372
Pierre R 8 трав. 2019 р., 19:34:43

Якщо ваша мета-збільшити трицепс, як ви згадали у вашому коментарі, роблячи звичайні віджимання не вистачить, особливо, якщо ви можете зробити 60.

За даними сучасної науки, ідеальним способом вирощують більшість м'язів для вправ досить важким, що ви можете зробити тільки 10 з них в наборі, 5-15 працює, але близько 10 начебто підходить, якщо ви можете зробити більше, ніж 15 в наборі, ви тільки збільшуючи витривалість.

Так що або міняти на іншу вправу, або модифікувати свої віджимання. Надіти рюкзак або ще щось важке на спині, або Google інших варіантів віджимань, що складніше.

+351
user96769 12 лют. 2018 р., 09:48:01

Я прийшов до висновку, що моя спина рутина-це цілком достатньо для моїх цілей. Я хотів би, щоб поліпшити його і зробити упор на широкий V-подібний латів, але я не впевнений, якщо це краще зосередитися на Підтягування широким хватом/pulldowns або важких рядків, на машині, на якій щільно сидить і ви можете підтримати грудей на м'яку поверхню(http://www.beginnertriathlete.com/cms/articleimages/826/Seated-Row-Machine1.jpg). Мої перші думки були, що там не буде такої великої різниці в активації широта, значить, я повинна вибрати більш комфортні одно, що сталося. Мені також сподобався факт, що було б добре для задніх дельтовидних і пастки. Крім того, я відчував, що фірма сидить більше допомагає мені зробити хорошу концентрованої високої інтенсивності тяги. Проблема в тому, що я ніколи не відчуваю найширші, на наступний день, навіть якщо я йти важко, а набір ваги тіла підтягування (близько 15 повторень з близько 85 кг) достатньо, щоб дійсно змусити мене відчувати себе моя латів в день після. Це змушує мене задатися питанням, якщо підтягування/pulldowns не кращий вибір. Не тому, що він більше болить на наступний день, а тому, що з одним комплектом тільки, я можу сказати, що це оподатковується латів більше, ніж весь мій розпорядок поспіль. Але, як не дивно, я пам'ятаю, читала про якомусь експерименті з електродами, які показали, що рядки, як правило, для активації латів більше, ніж pulldowns. Це робить мене зовсім заплутали. Що краще, я також хотів би знати, чому. Я думаю, pulldowns/ДБЖ може мати трохи більше діапазон руху і напрямок рукоятки викрадення може зменшити пастки і задніх дельт участь, яке, ймовірно, покласти більше навантаження на найширші, поодинці, але знову ж, здавалося б, pulldowns активувати набагато більше дільничних виборчих комісій. Вибачте за довгий пост.

+344
Lisa Kay 24 квіт. 2018 р., 02:05:36

Коли я роблю віджимання, я роблю їх кращий матч за мету я намагаюся досягти. В якості прикладу при фокусуванні на трицепси, я вибираю більш вузьке положення рук.

Коли наголос більше на плечі, я віддаю перевагу більш широкі позиції.

Але в цілому я б запропонував найбільш 'здорового' і що б бути там, де ви розмістите ваші руки на ширині плечей аппарт і не намагатися спалаху лікті занадто багато, а вони повинні бути проведені ще ближче до свого тіла. Все ваше тіло повинно виглядати як стріла.

symbolic picture

+330
Shira Beth Wild 26 вер. 2014 р., 13:10:14

Однією з можливих труднощів я бачу-це перетренованість, фізичний стан, де ваше тіло - небудь в цілому або окремих груп м'язів - це ще занадто багато або занадто частих стресів для оптимального росту.

Занадто багато повторень, занадто низька інтенсивність

Якби я був тобою, я б почав навчання набагато менше, і, в свою чергу, збільшення інтенсивності, як описано тут Джефф Кавальер. Причина в наступному: якщо ти робиш 5 підходів на 8 (?) повторень кожного вправи, ви поклали занадто багато стресу з точки зору тривалості і занадто мало уваги в плані інтенсивності на м'язи. Якщо ви можете зробити 5 підходів по 8 підтягувань, наприклад, ви були б набагато краще, робити 1-2 комплектів 6-8 зважені підтягувань (скажімо, 5-10кг). Додатковий час навчання ви поклали в не допоможе, він може навіть пошкодити ваші доходи.

Занадто мало днів відпочинку

Другий аспект-це час відпочинку. Як я розумію, ви включаєте вправи кожен день. Це дуже добре на початку, але, як ви стаєте більш досвідченими і оскільки у вас вже є послідовно навчання протягом року, вашим м'язам потрібно більше часу для адаптації. Я не можу сказати, чи буде цей етап для вас, але це обов'язково потрібно мати на увазі, якщо ви бачите, що ваші доходи значно уповільнити.

Працює

Моє останнє зауваження про вашу біговій тренування. Ви пишете, що ви бігаєте 1-2 милі кожен день. Це добре до тих пір, як ви весело з ним, але це не ясно, чи буде він що-небудь досягти. Витривалість-мудрим було б більш ефективним, щоб просто піти один раз в тиждень, але потім біг не менше 40-50 хвилин. (Це ж дуже багато повторень, занадто низька інтенсивність-принцип тут.) Якщо ви працюєте тільки 1-2 км, тому що ви хочете, щоб збільшити вашу швидкість, було б краще, якщо б ви зробили один інтервал (скажімо, півмилі, швидко по 5 разів з перервами повільного бігу між тренування в тиждень, а не 7 1-2 милі сеансів. Але тут це дійсно ваші цілі/мотивація для бігових тренувань.

+328
fuyou001 15 жовт. 2015 р., 00:40:26

Ви можете дати цієї тренування: якщо у вас є хтось, що можуть помітити вас.

enter image description here enter image description here

Ви могли б також розглянути можливість зробити деякі жорсткі ноги мертвих-ліфти та стандартні мертві підйомників, але вони не відповідають вашим "ваги" вимог.

+319
preeti Arora 2 лист. 2013 р., 12:14:11

Я почну споживати какао кожен день, залежно від дієти, що я піду за. Я цікаво, якщо це добре чи погано. Це чисте какао, без цукру.

+260
Sauri17 14 лист. 2019 р., 14:19:41

Ваше тіло буде природно буде хворіти, особливо в перші кілька днів тренувань. Мій стан схоже з твоїм, у мене близько 45-50 градусів сколіоз в нижній частині хребта і на кілька градусів в моєму районі шиї.

Моя порада полягає в тому, що вам в лом що програму ваш тренер дав вам, знайти штанги і плити в тренажерний зал і перемикач для початківців сила програми, як StongLifts 5х5 або стартову силу. Вправи в тих, які орієнтовані на вільний вага ліфти, як станова тяга, жим лежачи, і найголовніше, присідання. На відміну від машин в тренажерний зал, вільні ваги і зміцнити ваші основні м'язи, тому що ви змушені шукати баланс ваги замість машини робиш це для вас і може полегшити біль у спині через кілька тижнів (для мене у всякому разі).

Але, звичайно, якщо ви відчуваєте більше, ніж в середньому болі в спині після тижня тренувань, проконсультуйтеся з вашим лікарем або фізіотерапевтом, щоб визначити, якщо ви повинні продовжувати.

+254
wisbucky 23 трав. 2016 р., 11:20:41

Скільки місця у вас є? Є вільний простір принаймні 5 футів на 10 футів, які ви могли б використовувати? Він навіть не повинні бути зовсім ясно, досить, що ви можете рухатися без постійно спотикаючись. Передпокої можуть служити цілі, якщо у тебе немає місця в вашій квартирі. Це те, що я роблю в непогожу погоду, або коли я не відчуваю, як одягатися, щоб працювати (очевидно, менш можливо для методу коридорі).

По черзі, якщо ви відчуваєте, що ви повинні практикувати в місці, ходьба на місці-справа піднімаючи ноги по черзі. На відміну від бігу, або біг підтюпцем, ви завжди однією ногою на землі. Як і при інших формах стаціонарні фізичні вправи, я б порадив піднімаючи коліна трохи більше, щоб компенсувати не маючи додаткових зусиль насправді рухається.

Що стосується диференціації біг і біг... чесно, це багато в чому питання семантики. Для цілей стаціонарні фізичні вправи, вони, по суті, те ж саме, тільки від того, як інтенсивно ви рухаєтеся.

У будь-якому випадку, ви, ймовірно, з допомогою методу часу а не по відстані спосіб, насправді не проблема.

+251
timster 11 бер. 2012 р., 11:48:14

Задумайтеся на мить: як тільки рух починається, вага тіла буде урівноважений ногу на підлогу; зберігати правильну поставу вправи, вага тіла зміщується назад. Якщо зусилля, створюване ногою на підлогу, можуть врівноважити вага тіла, руками можна розмістити у будь-якому місці.

Однак, для більшості людей (і початківців), нога не достатньо сильна, щоб збалансувати все тіло; тому, руки потрібно перед нахиляти вагу вперед і, таким чином, допомогти нозі збалансувати загальна вага.

Так що, по суті,

Вага зброї (перед) + зусилля, створюване опорної ноги = загальна маса тіла (у спину)

Знову ж таки, якщо нога досить сильна, щоб генерувати достатньо сил, щоб нейтралізувати вага тіла, руками можна розмістити у будь-якому місці.

Спасибі.

+198
Yopai 9 серп. 2012 р., 13:29:26

З сумою ви працюєте (щодня, 1-1.5 годин) найбільш ймовірно, що у вас розвинувся синдром група. Це запалення клубово-великогомілкової групи, як вона проходить через латерального надвиростка. Іншими словами, зв'язка болить на нозі трохи вище коліна. Біль в номери з власною вагою так, як ви випряміть ногу в коліні, а не на вигин або навпочіпки ... ви можете сказати, якщо у вас це синдром групою, коли зовні ваше коліно болить при згинанні коліна під кутом 45 градусів. Існує кілька біомеханічних причин, які не можуть бути діагностовані так що йдіть, дивіться свій ПТ або спортивних док.

+158
ansil Nichu 14 серп. 2011 р., 14:23:50

Мені 43 і я практикував бойові мистецтва за останні кілька років. Мої стегна сильні м'язи, але я не думаю, що вони досить сильні. Деякі з практикуючих в моїй бойове мистецтво стегна, сильні як залізо 'буквально'.

Сильні стегна мають важливе значення, оскільки ми вбираємо потрапляє через них.

Що є кращим способом, щоб сила стегон в домашніх умовах з мінімальною обладнанням і мінімальними витратами часу (у мене є гантелі та праска спортзал тренування верхньої частини тіла)? Існують деякі вправи актуальні для тіла метод науки (велика 5)?

+102
Mark Dodds 22 квіт. 2017 р., 23:45:33

Чим вже ваш центр ваги, тим важче збалансувати плити. Думайте про спробу друку відносно невеликий бар, який був 30 футів в поперечнику. Було б дуже невибаглива, щоб збалансувати цей бар, навіть якщо він не багато важить. Балансування буде відбуватися з використанням ваших м'язів, і чим ширше розподіл ваги робить здається важче з-за більш тісне взаємодія м'язів на тій же "вага". Фізика підйом.

+82
Linette Stewart 27 лип. 2015 р., 00:28:23

Ви, звичайно, можете знайти способи, щоб зберегти вашу серцево-судинну систему в недоторканності, поки ви нехай ваші ноги заживуть. Однак, я думаю, вам варто уважно вивчити мудрість намагається пробігти марафон менш ніж за 3 місяці після того, що ви описали як "сильно пошкоджені" зв'язок. Якщо він бере "мінімум за 6 тижнів" перш ніж ваш лікар каже, що можна починати бігу, який дає занадто мало часу до марафону для подальшого оздоровлення та кондиціонування.

Великий палець-це велика справа як функція вашої нижньої кінцівки і задній центрування. Він є ключовим у вашій ходьбі і бігу моделей. Якщо ви не правильно відновити суглоб, ви могли б у кінцевому підсумку з довгостроковій травми, біль і утруднення при відштовхуванні фази ходьби.

Зв'язки гояться довго. Існують в основному три етапи одужання:

  • Запальний етап - негайна реакція на травму включає в себе біль і набряк, щоб допомогти закріпити і захистити суглоб.
  • Ремонт фаза - організм починає класти колагену для відновлення зв'язок.
  • Перепланування фаза - це фаза починає вирівнювати і переробляти колаген в функціональний рух лінії. Ця фаза може тривати до одного року. Це не означає, що вам доведеться чекати рік, перш ніж ви можете розраховувати на травмований суглоб. Це означає, що у вас є цілий рік, щоб поступово збільшувати навантаження на суглоби і зв'язки, щоб максимально вирівняти та зміцнити підтримку зв'язки. Марафон у вересні буде поставити вас на ранніх стадіях ремоделювання, ну перш ніж він повністю видужав.

Є речі, які ви можете зробити, щоб допомогти кожній фазі зцілення, але ви не можете змінити той факт, що це займає час для тканини, щоб зажити. Так що ви можете перевірити за допомогою спортивних фізичному або фізіотерапевтом, щоб допомогти вам для успішного відновлення. Удачі.

+79
Wade M 6 лип. 2011 р., 17:18:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil