Кофеїн, втрата ваги, збільшення м'язів і розтяжки

Я шукаю інформацію щодо впливу кофеїну і знайшов цей сайт вперше.

За останні 3 тижні я намагався зменшити мою споживання кофеїну, почувши від одного, що він заважає схудненню. Справа в тому, що, хоча я не надмірною вагою (я 170см = 5'7' і 62 кг = 138 фунтів. ?) Я намагаюся позбутися від деяких жирових кишень, працюючи більш регулярно. Що, здавалося, працював, не скорочуючи споживання кофеїну, який за підсумками минулого року склав близько 5 чашок в день. Але я помітив, що деякі розтяжки з'являються в нижній частині спини, і трохи набрати м'язів. Я не був дуже успішним за обробленні на звичайну каву, тому їм практично повністю замінивши його зеленим чаєм (який в підсумку теж міститься кофеїн) і кава без кофеїну, пити тільки одну або дві чашки кави в день, бажано у другій половині дня. Я все ще отримую деякі головні болі, коли не отримує каву вранці, але її стало набагато краще, іноді я просто відчуваю необхідність пити щось гаряче.

Мої питання:

 • Кофеїн може перешкоджати втраті ваги і м'язової маси?
 • Хіба той факт, що кофеїн збільшує вироблення кортизолу підвищується в likehood, що люди розвивають розтяжок при схудненні?

Моя втрата ваги не була радикальною, принаймні, не в протягом останніх декількох місяців, вона могла б також, що я не помітив розтягнути мітки останній раз я втратив кілька фунтів. Я намагаюся харчуватися правильно, робити інтервали для кардіотренувань.

+922
Jimmy Pong 15 квіт. 2018 р., 19:28:14
37 відповідей

На мій погляд піти на ВИИТ це кінцева тренування, а також перейти на спринт, де ви спринт 100-200 метрів з повною інтенсивністю, потім сповільнитися і дійти за 15 секунд, а потім повторіть його 30 разів :Р

+948
Kkir46 03 февр. '09 в 4:24

З вашого питання не зрозуміло, чи маєте Ви доступ до гантелі (вільні ваги) чи ні. Якщо ви це зробите, чи готові, щоб отримати деякі, я рекомендую прочитати цю статтю: інтро для силових тренувань , які допоможуть вам розпочати роботу.

Для початківців дві кращі програми, щоб почати з початкової міцності і або 5х5. У статті я пов'язаний початку є деякі думки з приводу вибору між ними. Обидві програми мають статті, які демонструють ліфти вам будуть робити. Марк Rippetoe (Стартова сила) навіть є кілька відео на YouTube, щоб допомогти продемонструвати і навчити хорошій техніці.

Якщо ви купуєте бренд штанги нові, ви можете зробити їх так дешево, як $300 USD за штангою і гантелями, щоб дістатися до 300lb кулькового. Ви також можете знайти їх використовувати на список Крейга або eBay, так є й інші бюджетні варіанти, щоб ви почали. Цього буде більш ніж достатньо, щоб ви збираєтеся, і до того часу ви будете готові, щоб купити кращий штангою/гантелями вам буде досить сильним і краще знаєте, що вам дійсно потрібно.

+914
Fairbridge 20 лип. 2013 р., 12:01:29
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я хочу втратити половину каменю може бути камінь років. Я тільки почав. Я роблю інтенсивні 15 хвилин позайматися (віджимання, планки, зірка стрибків, вперед, салони тощо), То 3 різних комплекту присідання роблю 30 числа кожного потім пробіжку миль на ніч. Це здається достатнім? Будь-який інший не тренажерний зал та номери шляхів обладнання втратити вагу?

+836
JayTheKay 10 вер. 2010 р., 19:29:30

Я знаю, що слід уникати виконання лат pulldowns зі штангою за шиєю. (дзеркало)

Це нормально аркою спину при виконанні лат pulldowns?

Приклад, де спина вигнулася:

enter image description here

Наприклад, коли спина не вигнулась:

enter image description here

enter image description here

+826
dmccanny 15 лип. 2013 р., 04:11:31

Друг, який є одним з елітних спортсменів на НАШІЙ ПЛАНЕТІ, пояснив мені, що краще всього їсти відразу після тренування.

Він сказав, що є коротка вікно після тренування, коли організм найбільш ефективно витрачати калорії і поживні речовини.

Припускаючи, що він правильний, як довго це вікно, і які переваги правильного харчування після тренування?

+818
Igor Alekseev 27 вер. 2018 р., 04:32:44

Досить часто в мене бувають судоми, які є дуже болючими. Я помітив, що є 2 різних сортів ці корчі.

 • Випадкові судоми ніг - це просто кольки, які я отримую в мою ногу в арці або біля подушечках ніг, які відбуваються у випадкові моменти часу. Велику частину часу, щоб полегшити їх, я просто ходити на деякий час і вона зникне, але я зазвичай знімаю взуття

 • Не випадкові й інші м'язові спазми - вони роблять трохи більше сенсу. В основному, якщо я дотримуюся якийсь пози деякий час (скажімо, з натяжкою, або фінішної позиції хрускіт) те, що м'язи беруть участь почне зводити судомою, і мені доведеться огризатися у відповідь на мої стоячому або лежачому положенні, щоб зупинити біль.

Що може бути причиною цього болю? Може бути, я занадто жорсткий, щоб робити деякі з цих рухів? Чи, може, мені не вистачає якісь поживних речовин в моїй дієті? (Дієта інфо: я "палео", так що я тоннами їм курку та яловичину, а також значна кількість овочів, таких як брокколі, солодкий картопля і морква) чи може це нормально і я просто веду себе як дитина?

+780
natros 27 бер. 2014 р., 22:27:28

Вам ніколи не подолати страх, ви просто повинні переконатися, що страх не здолає вас. Легше сказати, ніж зробити. Як тільки хтось не може або не постраждав думка про те, що момент залишається всередині нас, незалежно від того, скільки успішні спроби були зроблені до або після цього випадку. Ви ніколи не замислювалися, чому Майк Тайсон не зміг повернутися з свого втратити в Douglas? Швидше за все тому, що він ніколи не думав про страх і якось не стикався з цим не знаю як з цим впоратися (начебто на брак людей, які починають без страху). Подолання відомий/прийнято страху називається мужність.

Візуалізувати (реально візуалізувати) успішно робити заднє сальто/сальто, знову і знову, і відсунути на думки про неможливість. Прийняти, що ви можете постраждати, і коли ви це зробите, Зберися, обтрусись і зроби це знову. Пам'ятайте, інші зробили те, що ви робите, пам'ятайте, коли ви зробили інші речі, які могли б призвести до травми, а потім просто зроби це. Дивний і, наскільки я знаю, недоведений факт, що чим більше ви боїтеся чого-то, тим більше ймовірність, що тебе більше постраждалих від нього (підвищена напруженість).

Резюме: прийняти страх, візуалізуйте успіх і просто зробити це

+779
user3111065 29 лист. 2017 р., 17:08:08

Я хочу схуднути.
Я підписався на DailyBurn, щоб відслідковувати свою вагу щотижня важать модулі.

Я був збентежений за різних дієт (Аткінса і Палео топ-бігунів), тому вирішили почати з просто намагаюся прийняти низкоуглеводной дієті і подивитися, як це впливає на мій вагу.

Я бачу друзів, 2-3 рази в тиждень, і ми часто в кінцевому підсумку потрапивши в кілька барів.
(Це весело, і я хотів би продовжувати це)
Я не любитель пива, але люблю віскі з колою.
У вихідні, я перейшов на використання дієтичної коли/кока-кола без цукру, так як він має значно менше вуглеводів/цукрів, ніж звичайна кола.


Однак я впевнений, що там повинні бути негативні наслідки від вживання цих дієтичні напої?
Який вплив дієтичні напої є на низкоуглеводной дієті?

+716
cilphex 21 січ. 2020 р., 21:27:52

Я завжди чую, як люди кажуть, щоб використовувати кількість ваги, так що ви можете задовольнити ваші цілі кількість повторень в хорошій формі. З іншого боку, все відео, які я дивився на YouTube показують, як людина приймає великі масивні гирі і завивати їх з невеликим зусиллям руки або вигин в задній частині трохи, щоб використовувати свої ноги і нижньої частини спини, щоб допомогти підняти вагу. Поки вони сповільнюють перебіг негативного до того, що вони мають майже повний контроль над вагою.

Тепер ще один пункт я повинен відзначити, перш ніж я закінчу мій питання, - говорить Джефф Кавальер в AthLEAN-х, частина вправа, яка головним чином відповідає за волокна сліз мінус. Він дає приклад, щоб пояснити це і говорить, що думати про наших волокон, таких як гумові стрічки. Багато не буває, коли договірні гумкою; однак, розтягували його, в кінцевому підсумку зірвати його. В сутності, що відбувається під час негативної частини вправи, що дозволяє нашим волокнами рости ще сильніше, ніж раніше.

Враховуючи все сказане, я цікаво, якщо це нормально коливатися від правильної форми на хорошому, поки є повний контроль над негативи?

+713
Amaro 7 квіт. 2014 р., 04:00:40

М'язова адаптація-це не більш ніж той факт, що навчання викликає ваше тіло, щоб адаптуватися до навчання і тим самим ставати сильніше, більше, і краще робити свою діяльність без стомлюючої. Перехід до тренування гарні для того, щоб уникнути hyperspecialization в конкретному варіанті руху, але існує неправильне уявлення, що людина повинна повністю перемикати програми тренування тільки заради цього як-то "плутаєш" м'язи. Якщо ви все ще прогресує з програмою, немає необхідності перемикатися.

Аналогічно, хоч і менша кількість повторень краще для тренування сила "п'ять повторень" рекомендації, як правило, застосовується для з'єднання штанги рухів, де можна ретельно контролювати кількість навантаження на рух. П'ять не якесь магічне число: це просто, що сила визначається як здатність перемістити навантаження один раз, не багато разів, тому чим ближче ви до одного максимальної реп чим ближче ви знаходитесь до навчання для чистої сили. П'яти повторень-це просто золота середина між виснажливий високоінтенсивний максимум зусиль і вище-реп робітник, який справляє сильне сухожиль, витривалість та інші корисні якості. Не надіти ковпачок на тренування по п'ять повторень, особливо у верхній частині тіла вправи, які, як правило, вимагають іншого підходу, що дозволяє в більшому обсязі.

Зокрема, якщо ви можете зробити приблизно 15 підтягувань в одному сеті, не знизити загальну підтягуючі гучності під час роботи над однією рукою підборіддя. Вам все ще потрібно багато-реп працюємо для того, щоб зберегти свій нинішній рівень здатності.

+681
randy lemus 8 бер. 2015 р., 23:32:27

Я робив наступне вправу https://www.youtube.com/watch?v=kBJTLMaJZrQ протягом декількох тижнів. Я займався всього 3 комплекти нормальні віджимання до втоми раніше, тому знадобилося всього кілька тижнів для тренування, щоб стати мені легко виконувати. Тепер, я можу зробити близько 12 повторень провали в наборі.

Моє питання: я повинен просто переключитися на діпи (мій пріоритет м'язи м'язи грудей), або я повинен виконувати як провали і вправи про яких я доклав у посиланням вище?

+662
Arunkumar NKL 23 лют. 2018 р., 21:31:08

Навіть якщо ви не плануєте постійно підраховувати калорії, просто роблю це протягом тижня чи так і будете збільшити вашу обізнаність про те, скільки калорій містять продукти. Наприклад, один цільний волоський горіх містить 28 калорій - так їсть результати кучкуються в досить калорій! Я використовую FitDay для підрахунку калорій - це безкоштовний і простий у використанні.

Хороша альтернатива фаст-фуду-нести кулер з вас у вашій машині і/або на роботу. Наповнити його здоровим, але задовольняють продукти і пакети з льодом. Світло сир, цільнозернові крекери, томатний сік, овочі і хумус, і т. д. Я також зробити це з залишками їжі - ще один стимул, щоб не забирати мою тарілку за вечерею - я буду вільний завтра в обід.

Якщо ви п'єте газовані напої, просто різати, що поодинці, ймовірно, привести до деякої втрати ваги протягом декількох тижнів. Зробити перемикач для води або несолодкий чай з льодом, і ваш організм буде дуже задоволений.

Також, якщо ви маєте тягу до їжі, шукати здорові замінники. Я люблю шоколадне морозиво, але, на щастя, я виявив, що змішуючи порошок какао з 0% грецького йогурту і невелика кількість кленового сиропу задовольняє мою тягу.

Ідіть маленькими кроками і не позбавляйте себе всі продукти, які ви любите. Просто зменшити обсяги і смакувати їх, як ви їсте.

Що стосується вправ, жонглювання немає-вплив кардіо-активності і ідеально підходить для людей, тільки знайомитеся з тренування. Ви навіть можете зробити це, сидячи в кріслі безрукий. Для докладної інструкції, перевірте пост я зробив на фітнес-стека обмін блог.

+658
explore360 15 січ. 2019 р., 16:34:22

Розмір не має великого впливу. Єдина різниця-це висота між долонями і підлогою, який навіть не відноситься до тонізації вашою основною.

Якщо є різниця, можна стверджувати, що з допомогою невеликих коліс складніше. Просто уявіть собі дуже велике колесо : ваша рука високо над підлогою нахилу вашого тіла, що призведе до экзерсисе легше (меншу вагу, як ви можете зіткнутися з віджимання).

Це, як кажуть, різниця дуже мала, і ви не відчуваєте, що краще. Єдине, що може відрізнятися від одного колеса до іншого, як "добре змащений" це. Колесо, що котиться дуже плавно важче втримати на місці. Ви повинні протистояти цьому відсутність опору самостійно, таким чином не зачіпаючи ваші м'язи більше.

+656
mjaebds 10 лют. 2012 р., 22:36:03

Якщо біль гостра, може з'явитися тендиніт. Іноді він виникає від ліктьового суглоба і поширюється вниз по передпліччю, інший раз він випромінює до біцепса. У будь-якому випадку рішення буде таким:

 • Зменшити інтенсивність вправи, що викликають біль, дивіться, якщо ви можете знайти альтернативний варіант, який не завдає болю.
 • Збільшення гучності на протилежній м'язи.

Альтернативну форму завитка, що простіше на ліктях-Ротор молотка. Це варто зробити, поки ви rehabing ліктя. Якщо ви були тільки через порожній бар за кучері і раніше, можна завантажити з гантелями, що нижче цієї ваги.

Вам потрібно збільшити термінова робота. Особливо тому, що у вас є і підтягувань і кучері в свій раціон. Ви повинні бути в змозі натискати більше, ніж ви завиваете, але тримайте повторень в діапазоні 15-20. Це має ту перевагу переміщення крові через спільну і виманити запалення.

При перемиканні горизонтальній лаві, похилій лаві, і накладні натисніть натисніть ви всі з різних кутів. 5 підходів по 15-20 повторень будь-якого тиснуть руху в день протягом 5 днів в тиждень з відносно легкий вага буде гарне місце, щоб почати реабілітацію.

Якщо ви не обтяжуючи свій chinups це час, щоб зробити суворий вага тіла. Крім того, якщо ви можете я б переключитися на підтягування (долоні від готелю), поки ви не відновлювався, а потім чергувати підтягування, а після підтягування. Якщо ви не можете робити суворі підтягування, зробіть 4 підходи по 8 підтягнути негативи (просто повільний контрольований спуск). Різна орієнтація допоможе слабких м'язів передпліччя, щоб наздогнати і роботу свою владу інакше, ніж штанга Curl і потягування робити.

+649
Artak Nazaryan 9 квіт. 2013 р., 18:51:28

Я недавно читала про лептин і опір лептину і у мене питання, що допікало мене. Здається, одна з перших речей, яку дослідники спробували після відкриття лептину ін'єкції лептину у щурів, щоб побачити, якщо вона буде придушувати голод. Замість щурів голодний і які привели людей вірити, що велика кількість лептину може призвести до опір лептину.

На моє запитання, чому стероїди (які підвищують тестостерон) роботу, в той час як ін'єкції лептину не працюють? Від мого розуміння, користувачі стероїдного циклу використання, щоб уникнути опору; чому не можна зробити те ж саме з ін'єкціями лептину?

Примітка: Я не використовую стероїди і відстоювати їх. Мені просто цікаво, чому збільшення даного гормону, здається, працює в одній ситуації, але не в іншому.

+646
Jim Hampton 21 лип. 2018 р., 15:45:37

Наскільки ефективна Acetyle L-карнітин для схуднення? В принципі якщо б це до тренування, вони спалюють більше жиру під час цієї рутини, на відміну від не приймати його?

+578
Roumen Guha 2 вер. 2017 р., 01:12:30

Примітка: нижче загальної деформації/розтягування лікування. Ваше лікування може відрізнятися, ви повинні бути інформовані про власного болю і звернутися за медичною допомогою у разі необхідності.

Рис - відпочинок, лід, стиснення і висоти. Це те, що ви хочете зробити у перші 24-48 годин для напруг і розтягувань. Після цього ви можете почати робити легкі фізичні вправи, як ви можете витримати. Лід після активності, і чергуються з вологим теплом, щоб допомогти вести зайву рідину із тканин.

Телята складно, так як під час бігу і стрибків, вони є основними амортизатори для ніг, тому легко повторно травмувати їх або відкладати їх зцілення буде дуже важко, дуже скоро так що будьте дуже обізнані про те, як ви і ваші ноги відчувати.

+533
Rahul Matte 2 лют. 2014 р., 02:48:36

За посиланням нижче, Марк Rippetoe Стартова сила говорить, що при позиціонуванні себе для жиму лежачи:

http://startingstrength.wikia.com/wiki/FAQ:The_Lifts#The_Bench_Press

Ваші очі не повинні бути дивлячись прямо під бар, а дивлячись трохи повз "ніг сторона" барі.

Будь-яка ідея, що "сторона" в бар? Коли лежу на спині, адвокатуру прямо над моїми очима?

+527
Amiba Babrie 21 вер. 2018 р., 00:49:47

Якщо ви зможете возити велосипеди з вами, одним з варіантів є взяти портативний тренажер з ВИ (деякі виробники і моделі надаються). Ви можете розгорнути його в свій готельний номер, балкон або будь-яке інше відповідне місце, і їздити.

Для роботи вам потрібно тільки кросівки.

Я думаю, що це найголовніше, що перебуваючи у відрядженні, так як це не ваш звичайний графік, легше отримати травму, тому краще бути дуже обережними.

ХФ

+505
DorothyJGill 9 жовт. 2019 р., 16:44:06

Я важу один раз в тиждень, насамперед у неділю вранці після того, як я прокидаюся і помочитися. Я нічого не п'ю, поки я взвесилась. Потім я вводжу вагу.

Для мене, вагою сам допомагає мені уникати вживання в їжу занадто мало, що я, як правило, зробити, щоб "переконатися" я втрачаю вагу, коли я ухилився від масштабу в минулому. Тому, щоб уникнути масштаб для мене контрпродуктивно. Зважування раз в тиждень відразу після того, як я встану і піду у ванну, тримає мене в здоровому глузді і допомагає контролювати дію свої звички в їжі.

+493
Prabhaskar 28 квіт. 2018 р., 08:06:06

Я тренуюся 4 рази в тиждень. 20 хвилин роботи вагу в 40 хвилинах. Зазвичай з 7 до 8 вечора. Я просто хочу харчуватися здоровою їжею, а не добавки. Я чув, що шоколад з кокосом гарного і здорового в дієті, хтось займатися спортом. Це правда? Якщо так, то яким чином я повинен їх з'їсти і коли?

+490
TheRealZix 8 лип. 2014 р., 11:18:52

Я/погана постава і я програміст, а також.

Кращі речі, щоб зробити, це

Сходити до костоправа

Я ніколи не думав, мануального терапевта раніше, але одного разу я був на виставці здоров'я і вийшов один, і все, що він робить, спеціалізується на поставу. Там, здається, є тонни з них, які роблять це.

Отримайте персональні тренування

Якщо ви отримуєте персонального тренера, який знає, що вони роблять вони сука на тебе з того часу у вас немає гарної постави, робити будь-які вправи і навчить вас деякі вправи і тягнеться, щоб допомогти.

Обидва коштують багато грошей($44/ Чіро сесії і $50+ для особистого сесії trainner) але для мене вони стоять.

Я бачу великі поліпшення в моїй поставі року я займаюся цим.

+452
eckenrod 21 лип. 2018 р., 11:23:15

Багато людей відмахнутися від багатьох факторів, допускаючи, що людина х слабкіше, ніж людина Y за людину Х працює(невірне припущення). Це те, що людина Х може працювати набагато складніше, більш ретельної, краще дієти, спати, їсти здорову систему, і може бути слабшою, ніж у людини, яка робить те ж саме.

Це теж факт, що людина Y може виконувати людина х, незважаючи на Осіб Х і людина Y не.

Який приносить мені на моє питання ... я помітив, що порівнюючи себе з іншими, мій прогесс набагато повільніше. Я зробив віджимань поспіль протягом декількох тижнів, і все одно ледве-ледве в жимі 135 фунтів (що в середньому людина мабуть робить, спираючись на обмежене тестування). Це понад прикро усвідомлювати, ледь дійшовши до "середнього", а після лікування протягом останніх шести років. Я теж зробив лавку і не покращився, постраждав тільки будинок, втома, біль, і триматися на одному вазі(не може збільшуватися, не стає сильнішим). Я включати всі основні групи м'язів, і я залишуся в плато протягом декількох тижнів, вам Домс (навіть якщо робити вправи для 300-й раз), мають бідний об'єм легенів, і не можу здатися, щоб поліпшити. Я вже переконався, що це напевно генетичне.

Я бачив людей, які не роблять ніяких вправ (і з якої я можу гарантувати абсолютну їх доказ), і так само сильні, як мене(я в силу професійної підготовки і вимикається протягом багатьох років).

Мій фітнес-це також тьмяним ... тижнів бігу, бігом, кардіо, і т. д., і я ще рот, як риба, витягнений з води в дві секунди.

Мій висновок полягає в тому, що це напевно генетичне ... мої низькі рівні тестостерону і ніяке кількість вправ допомагає (slowish метаболізм, чоловічі цицьки не проходить, утруднене дихання, neuromuscularly незбалансованим, мають соціальну тривожність і пов'язані з нею питання, невелике обсесивно-компульсивний розлад, дуже тонкі зап'ястя, схильні до ожиріння і ожиріння в минулому).

Це мій генетичний межа є те, що середня людина або трохи вище, в той час як середній людина починається там, де я прагнув досягти великих показників.

Мій режим і графік ваги мого біцепсів змінюється з роками: Умовні позначення: вік/Макс/BODYWEIGHTWEIGHT-висота/Репс-набори

15 вік: біцепс - 25 кг х 1, 252 фунтів @ 5'7", завиток 2 х тиждень х 5 повторень.

18 вік: біцепсів - 35 фунтів х 4, 184 фунтів @ 5'9", завиток 1-2 рази на тиждень х 3-18 повторень.

19 вік: згортуваність біцепса - 35 фунтів х 2, 173 фунтів @ 5'9-1/2", завиток 2-3 х на тиждень х 2-6 повторень.

20 вік: біцепс - 40 кг х 7, 192 фунтів @ 5'9-1/2", завиток 1 х тиждень х 1-5 повторень.

Даний->Вік 21: біцепс - 40 кг х 3, 193 фунтів @ 5'9-1/2", завиток 1-2 рази на тиждень х 1-10 повторень.

Як ви можете бачити, підтримувати жорсткий режим з 18-19 зробило мене слабше, але з 19-20, не стабільно працює, я ставав сильнішим, а через 21 я стала слабшою після стійкого знову займатися спортом. Я отримую сильний Милды до точки, але потім все слабшим, поступово, і почати знову; я не лінійно поліпшення, не опускаючи вниз.

Я думаю, що я забив генетичних поганих ... (навіть не можу придумати слово; ймовірно, генетичні збої, а). Як же могли мої гени утримує мене, чи інші?

+384
s1slience 10 черв. 2018 р., 13:26:41

Ну найкращий спосіб збільшення повторень може стати збільшення абсолютної сили, ніж цикл назад на силову витривалість, яка пошириться на більше число повторень.

Приклад цього методу

Тест НФЛ комбінат

В одному з тестів у них потенційних гравців робити жим лежачи 225 фунтів на як можна більша кількість повторень, щоб побачити, як багато сил у них. Так як ці хлопці примудряються робити до 50 повторень з 225 фунтами? Спочатку вони будують абсолютну силу, яка є максимальне зусилля, яке спортсмен може генерувати. Вони повинні побудувати там максимум одне повторення, так що 225 фунтів є світло, ніж на 2-3 тижні з тіста об'єднати їх робота по їх перенесення на силову витривалість що є максимумом повторень.

Тому для збільшення повторень потрібно збільшити абсолютну силу підтягуючі.

 • Робіть 3 підходи по 5 повторень в понеділок, середу і п'ятницю.
 • Завжди прогресивно навантаження. Прикріпити 5 фунтів до вашого тіла 'всі' вийде.
 • Ваші м'язи будуть звикати підніматися на 5 кг більше з кожним позайматися в результаті 15 зростання фунта в абсолютною силою щотижня.
 • Коли ви можете тягнути до 45 фунтів прив'язаний до вас 5 разів, провести два тижні в понеділок, середу і п'ятницю і набір ваги тіла підтягування намагаюся робити якомога більше. З кожним тренуванням, збільшити ваші повторень трохи більше і в кінці два тижні ви зможете зробити багато повторень.
 • Цикл назад зважені підтягувань, щоб зберегти збільшення абсолютної сили.
+360
Veg4life 24 квіт. 2016 р., 16:16:56

Я біг в мінімалістському взуття для близько 4 місяців, поступово дістатися до 40-80 км в місяць. Максимальна відстань у мене досі тікають складає 12 кілометрів.

Я хочу, щоб запустити напівмарафон в 5 тижнів і мені цікаво, якщо це гарна ідея, щоб запустити його на мій мінімалістський взуття. Коли я штовхав мого максимальна відстань, звикаючи до босоніж я часто потрібно зробити крок назад і дати собі відпочинок, щоб полегшити біль від "босоніж" м'язи. Оскільки половину марафонської дистанції буде моя максимальна дистанція поки що, я боюся, якщо я міг би отримати травму в процесі.

З іншого боку, я зробив всі мої бігають за останні пару місяців в ці туфлі і я звик до цього почуття. Хотілося б налаштування, щоб бути схожим на моє навчання стільки, скільки можливо. Будь ласка, порадьте.

+324
Gold Slash 21 січ. 2013 р., 23:29:52

Я почав стежити за цією вантажопідйомне рутини і скорегували моє споживання білка відповідно. Я повинен бути їдять більше калорій в цілому, або мені тільки подумати про кардіо для цього?

+291
SarahPT 19 груд. 2017 р., 14:31:42

Будь ласка, запропонуйте декілька книг на тему нарощування м'язової маси, що в значній мірі спирається на наукові дослідження.

Я волів, щоб вони були легкими на конкретні навчальні програми, але поради важкі на факти і дослідження.

Я вважаю, що більшість книг на цю тему в більшій мірі засновані на емпіричних даних і загальних знань, що не завжди вірно.

Є оригінальна книга на цю тему?

+282
syzd 17 черв. 2012 р., 04:32:58

Я можу порекомендувати алмазні віджимання або тел трицепсів розширень обидва вони в поєднанні з робити широким хватом віджимання, де ви йдете близько до землі і гойдалки зліва направо, не змушуючи себе.

+264
Aloysius 1 вер. 2012 р., 04:43:14

Я, незважаючи на їжу зазвичай і нормально пити, в дуже рідкісних випадках, здається, врізався в стіну або щось. Я дуже втомилася і почала позіхати дуже регулярно і, як правило, теж починають відчувати легке запаморочення і хворий.

Незважаючи на відсутність почуття голоду, він зазвичай йде, якщо я їм трохи м'яса. Я не знаю що це, але це сталося двічі за останній місяць. Хто-небудь знає, що могло б викликати подібне?

Редагування --

В основному кожен день я їм як слід, або незначні варіації.

Сніданок : пару маленьких шматочків бекону, смажене яйце, тост, склянку води і кави

Ранковий перекус : зазвичай приправленого тунця закуски і вода і кави

Обід : Салат з соусом або суп

Полуденок : печиво і кава

Вечеря : різноманітні типовий вечеря (стейк та овочі, макарони, запіканка і т. д.)

Я теж гуляючи/jogging близько 3,5 км трохи більше ніж за півгодини вранці до сніданку, 3-4 рази в тиждень.

Що стосується конкретних деталей про те, що я з'їла/випила, коли це сталося, я не пам'ятаю, але постараюся стежити за цим, так що я буду знати, якщо це повториться.

+243
user76362 17 серп. 2018 р., 00:58:30

Мабуть, коли обсяг прирівнюється dropsets підвіконня робити подвійною гіпертрофія.

Нормальні набори підвищений м'язовий зростання на 5% і силу на 25% за 6 тижнів

Dropsets збільшити зростання м'язів на 10% і силу на 16% за 6 тижнів

Наслідки падіння комплект тренування з обтяженнями гострого стресу показники та довгострокові м'язової гіпертрофії і сили

Фон: ми досліджували вплив 2-х різних тренувань (РТ) протоколи про м'язової гіпертрофії і сили. Першу групу (N = 8) виконується один набір крапля (ДС) і друга група (N = 8), що виконуються 3 комплекти звичайних РТ (звичайний набір, НС). Методи: вісім молодих людей в кожній групі виконано 6 тижнів РТ. Гіпертрофія оцінювалася за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) і Сила через 12 РМ тестів до і після 6 тижнів. Гострий стрес-маркерів, таких як товщина м'язової тканини (МТ), лактат крові (бл), максимального довільного скорочення (в MVC), частоти серцевих скорочень (ЧСС) і оцінкою сприйманого навантаження (RPE) до і після поєдинку в РТ. Результати: обидві групи показали значне збільшення триголовий м'язи поперечного перерізу (ЯК) (10.0 ± 3.7%, величина ефекту (Ес) = 0,47 для ДС і 5,1 ± 2.1%, РЕ = 0,25 для НС). Сила зросла в обох групах (16.1 ± 12.1%, РЕ = 0,88 для ДС та 25,2 ± 17.5%, РЕ = 1.34 для NS). Гострий до та після вимірювань протягом однієї сутички РТ показали значні зміни в МТ (18.3 ± 5.8%, Р < 0,001) і MVC (-13.3 ± 7.1, Р < 0,05) в групі ДС тільки й значна різниця (Р < 0,01) в РПЕ спостерігалися між групами (7.7 ± 1.5 для DS і 5.3 ± 1.4 для NS). Висновки: покращений м'язової маси може бути досягнуто за допомогою одного набору ДС порівняно з 3 комплекти звичайних RT, ймовірно, завдяки більшій стрес, випробуваний у протоколі ДС

Інше дослідження показує, що dropsets можете збільшити силу, гіпертрофію і витривалість, скорочуючи при цьому час навчання в два рази.

Наслідки падіння набори опір тренування на зростання м'язової CSA, міцність і витривалість: експериментальне дослідження.

Вивчити вплив високого навантаження (80% від одного повторного максимуму [1ПМ]) з додатковими підвісними набори спуск в низькому навантаженні (30% 1ПМ) без інтервалів на відновлення м'язової сили, витривалості, і розмір у нетренованих молодих чоловіків. Дев'ять нетренованих молодих чоловіків, проведені гантелі кучері для концентричного відмови 2-3 дні на тиждень протягом 8 тижнів. Кожній руці були рандомізовані в одну з наступних трьох умов: 3 комплекти високим навантаженням (ХЛ, 80% 1ПМ) опір вправи, 3 підходи з низьким рівнем навантаження [ЛЛ, 30% 1ПМ] опір вправу, і один з високим навантаженням (СДС) комплекс з додатковими підвісними встановлює вниз на низькому навантаженні. Середній час навчання для кожного сеансу, включаючи інтервали відновлення, була низькою умова СДС. Ліктьового згинача м'язи поперечного перерізу (CSA) або збільшився однаково на всіх трьох умов. Максимальна ізометрична і 1ПМ згиначів ліктьового збільшилася з заздалегідь розміщувати тільки в HL і умови СДС. М'язова витривалість, виміряна по максимальному повторень на 30% 1ПМ зріс тільки в ЛЛ та умови СДС. Програма СДС тренування опору може одночасно збільшити м'язову CSA, міцність і витривалість у нетренованих молодих чоловіків, навіть з більш низькою навчального часу порівняно з типовими протоколи опору вправу, використовуючи тільки високих або низк-навантаження.

+232
Sheif Ham 29 черв. 2016 р., 06:23:16
 • Ніколи не беріть рису на ніч
 • Уникати їжі, перш ніж ви дісталися до ліжка.
 • Зробити деякі ранні ранкові вправи, які приносить піт, Він змушує вас почувати себе добре весь день.
 • уникайте вживання шкідливої їжі в будь-який час, поки ви не зменшіть свій живіт
+229
Olga Luna 30 серп. 2011 р., 15:52:43

Я читав це керівництво до низкоуглеводной дієті: http://wilstar.com/lowcarb/theplan.htm

і він рекомендує, що я повинен приймати регулярні вітамінні добавки.

Чи є щось, що існує у важких вуглеводів продукти, які не існують в м'ясо, овочі і т. д., Що мені потрібно приймати? Я, природно, підозрілі все, що рекомендує мені потрібно приймати добавки за те, що, як правило, містяться в їжі.

Які ризики, якщо я не використовую добавки?

+206
lochok 22 лип. 2017 р., 22:40:04

Цього явно недостатньо для побудови великої м'язової якщо це все, що ви плануєте робити. Потрібно додати третій день, по крайней мере, і є не мало різних за обсягом і групи м'язів. Вас б'ють багато тут у тому числі і трицепс.

Відсутність грудей-це явна помилка тут (може бути, додати деякі жим лежачи), потенційно не достатньо вправ, або. Якщо ви хочете побудувати атлетична статура, то ви не хочете взяти владу маршруту піднімаючись, ти половину пауерліфтингу половина художньої гімнастики, так що ви повинні вибрати.

+169
user281969 17 трав. 2011 р., 22:52:11

Загалом, нейтральним хватом (долоні звернені один до одного) тиску набагато легше на твоєму плечі. Це стосується і жим гантелей, підтягування і т. д. По легше, я маю на увазі меншу навантаження на сполучну тканину (зв'язки і сухожилля), обертає манжети плеча, а також більш механічно вигідно. Це означає, що ви можете завантажити його важче з нейтральним хватом (долоні звернені один до одного), ніж відкрити хватом (долоні звернені вперед).

Як що вигідніше, залежить від того, що ви після цього.

 • Культуристи воліють долоні зчеплення з-за способу побудови м'язів плеча. Вони також, як правило, використовують діапазон повторень 8-12, а значить інтенсивність підтримується нижче, де це може бути проблемою.
 • Якщо ви намагаєтеся допомогти побудувати силу, щоб покласти більше ваги над головою, долоні звернені один до одного підхід будуть найкращим вибором. Що дозволяє захистити стабілізуючої мускулатури і мінімізуйте навантаження на плечовий суглоб.

Деякі форми конкуренції або силового тренування включають в себе багато накладних робота. Наприклад, сильна змаганнях людина буде мати як нейтральний натискає зчеплення і відкриті натискає зчеплення. Наприклад, пресів журнал нейтральним хватом над головою, поки міст жим з відкритим зчеплення накладні преси.

Як lifter сили, я віддаю перевагу нейтральний варіант зчеплення на всі мої гантелі насущних потреб. Наскільки мускулатури підкреслював, існують відмінності. Приблизно стільки ж різниця, як між підтягування і підборіддя UPS (долонями назовні і долоні звернені до вас). 90% цієї вправи таке ж, але решта 10% можуть бути естетика або більше стабільності плеча.

Іншим варіантом є, щоб повернути гантелі, як ви натиснете. У нижній частині, гантель в безпечне нейтральне положення. У верхній, гантель повернена у відкрите положення. Такий підхід дозволяє отримати найкраще з обох методів: зниження навантаження на плече і естетику (а також зміцнення обертальної м'язи). Якщо ви використовуєте цей підхід, почніть з легких ваг і високих повторень, щоб звикнути до руху краще.

+125
Sharan 20 груд. 2015 р., 11:40:59

Багато експертів вважають, що це неможливо втратити жир з однієї частини тіла (так званий зменшення плями). Ви можете не тільки "втратити живота жир". Ви повинні знизити загальний відсоток жиру в організмі, і замінити втрачені кілограми м'язів (тому що втратити достатню вагу, щоб побачити значне зниження "живота жир" поставить вас на значний ризик для здоров'я).

Є багато способів, щоб зменшити відсоток підшкірного жиру. Всі вони мають на увазі здоровий, збалансований раціон харчування і регулярні фізичні вправи. Один хороший ресурс є 4-годинна тіла; автор рекомендує вживати в їжу дієта з мінімальними зерна і цукру. Він також передбачає спрощений тренування, що (як він стверджує) займає всього 4 години в спортзалі раз в місяць. Це не єдиний спосіб втратити жиру в організмі, але, на мій погляд, це одна з найпростіших, і тримати його просто дуже важливо, коли ви починаєте щось нове.

+120
jonathanp 8 жовт. 2018 р., 13:39:56

Ви дійсно повинні отримати другу думку з вашої формою ноги, потрібно чистка і, можливо, звернутися до лікаря.

Біль може бути від нового м'язам працювати з вашим новим типом взуття. Ваші суглоби реагують на те, як ваші м'язи працюють, так що це може призвести до проблем з колінами, спини і щиколотки.

Так що якщо ваші нові туфлі праві, короткострокового болю буде краще в довгостроковій перспективі і виїхати, але якщо хлопець помилився, ви могли б зробити серйозний збиток.

+105
Janis Dobson 24 черв. 2013 р., 02:04:04

Я був близько 87 кг до 88 кг. З мій зріст 1,94 м, вона була чертовски хороша в плані мого ІМТ :) я мало не вдарив точно в середину цільового значення в середині двадцять чоловік. Однак, я почав тренуватися бігом кілька тижнів тому. Я бігаю майже кожен другий день (від 8 до 11 км) і зробити кілька віджимань (20) і присідання (30) два рази в день.

Я помітив, що я набрала близько 3 кг! Гаразд, я просто подумав би, "Ага, повинні бути додаткові м'язи", але це турбує мене, що мій ІМТ знаходиться поза діапазону. ІМТ є надійним, коли справа доходить до додано м'язової маси? Я повинен спробувати залишитися в цільовому діапазоні незалежно від підготовки?

+82
user83658 21 квіт. 2012 р., 00:55:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil