Лавка ширина натиснути зчеплення?

У мене довгі руки і було цікаво, що оптимальна позиція для мого хвата при жимі лежачи. З кінчиком пальця до пальця я вимірюю 6'6". В даний час я лавку з моїм кільцем палець вишикувалися на смузі. Цікаво, якщо це занадто широко, або якщо я можу спокійно піти з широким хватом.

+419
gecco 17 січ. 2018 р., 11:16:29
29 відповідей

Один метод я використовую з клієнтами, які мають біль у попереку при виконанні підйомів ніг до практики "прямою ногою крапель". Дозвольте мені описати. Я приношу мої ноги від підлоги і вгору через зігнуті коліна. Це "зчленування" ніг, на відміну від прямі ноги підняти. Я піднімаю кожну ногу окремо. (Схоже, ви їдете на велосипеді в повітря.) Потім, з ноги прямо вгору, я стискаю ноги і опускайте ноги вниз разом з прямими колінами. Відібрати, це те, що йде вниз (співпраця з гравітацією) набагато легше на спині, ніж підніматися нагору. Я зробив це з буквально сотні клієнтів, і більшість людей можуть зробити це без болю.

Тим не менш, я періодично стикаються з кимось, хто не може зробити навіть це модифікація вправи без болю. Так що я вдячний @БКЕ, який вказує на те, що людина може змінити вправу ще далі, зігнувши одне коліно, поклавши одну ногу на підлогу і робиш пряму ногу, з однією ногою.

У мене наступне питання. Я впевнений, що мій клієнт не міг зробити "прямою ногою крапель", як описано вище, має якісь пошкодження тканин. Це не просто відсутність сили в животі. У когось є ідеї? Спасибі.

+928
Mullick 03 февр. '09 в 4:24

Йорданія,

АБ гіпертрофії відбувається в тому випадку, як і будь-які інші м'язи, тренують їх, з'їсти калорій надлишків і відпочинку. Всі вправи, які ви перерахували хороші. Я б перемішуємо схеми реп хоча ... йти дуже важко на зважений хрумтить на 3х8-10.

Я тут новенька і не дуже добре знайомі з культурою або будь-яких користувачів, але я припускаю, що вся ця робота АВ на вершині своєї звичайної програми піднімаючись. Тому що ваші АБС буде зробити купу роботи від присідання і тяги.

Особисто тяги важких відростив косі/нижній прес/в(як там вона називається) більше, ніж все інше.

Удачі мужик

+924
erick rodriguez 30 вер. 2018 р., 03:45:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви не відзначити, ваш рівень активності, але якщо він дуже низький (додати додаткові клієнтські ліцензії для будь-якого вправи), добову потребу для підтримки ваги 1857 ккал. Якщо ви прагнете до 1 фунтів втрати ваги в тиждень, ви повинні їсти 1357 ккал/день.

Якщо ви насправді є з того, що ви написали, ви повинні втратити вагу. Ти впевнений, що ти чесна з собою? Це дуже дуже легко обдурити себе більш або менш навмисне (я це роблю все час...)

Якщо ви впевнені в своїх цифрах, ваш наступний крок повинен бути, щоб переконатися, що ви щоранку зважуйтеся перед сніданком і після походу в туалет. Навіть якщо ви зробите це, ви будете мати кілька днів або навіть кілька днів, де ви не втратите вагу, тому важливо зважуватися кожен день, це показує, що важать модулі є відносно високими в порівнянні з трендом.

Існує також дещо, зване свист ефект, не впевнений, якщо це науково спостерігається, але в основному відбувається те, що ваші жирові клітини беруть у воді поки вони не залишають жирових тканинах, що робить вага начебто схожий, потім раптом, часто після сильного переїдання, свист, вода виштовхується і різкого схуднення не відбувається.

+859
X Y 24 груд. 2018 р., 19:58:09

Не покладайтеся на калорії, це слабкий науки - фізиків і математиків, які грають дієтолог.

Там занадто багато прикладів, коли люди набирають вагу на дефіцит калорій і втратити вагу на профіцит калорій (до 5000 калорій в день!) щоб гіпотезу про те, що калорії мають яких-небудь значних відношенню до втрати ваги або вигоди.

Це набагато важливіше дивитися на те, що ти їси, і після цього подивитися, скільки ви їсте, і найкраща дієта це та, яка починається з декількох продуктів, які працюють для більшості людей і повільно додати новий товар щотижня, стежачи за тим, як ви себе відчуваєте і що відбувається після того, як ви додати його. Ви дізнаєтеся які конкретно продукти викликають у вас проблеми, І знаєте, щоб уникнути їх в майбутньому.

+853
Balogh Ferenc 29 груд. 2019 р., 11:46:07

За 2008 фізична активність керівні принципи для американців, вам потрібно:

2 години 30 хвилин (150 хвилин) помірної інтенсивності аеробної активності (наприклад, швидка ходьба) щотижня і силові тренування, зміцнюють м'язи, що діяльність на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

 • Помірної інтенсивності аеробної активності коливається від 55% до 75% від МНС (максимальна частота пульсу); або рівень фізичної навантаження від 12 до 16 (у це важко жорсткий в стійкому темпі) за шкалою Борга при фізичних навантаженнях. Ваш лікар може також дати вам цільових орієнтира.

  Розрахувати свої тренування цільової пульс, використовуючи Карвонен формула , яка враховує ваш пульс під увагу.

Після того як ви успішно просунулася вище рекомендованого рівня без травм, поступово збільшуйте до:

5 годин (300 хвилин на тиждень помірної інтенсивності аеробної активності і вага тренування м'язів-посилення діяльності на 2 і більше днів тиждень, які працюють всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спини, живота, груди, плечі, руки).

Там були деякі пізніші відомості, що сам цей рівень активності не достатньо, якщо ви сидите в протягом тривалих годин. Пропозиція полягає в тому, що ви повинні зайняти регулярні заняття перерви від сидіння на додаток до вищесказаного здійснення рекомендацій, щоб знизити ризик кардиометаболических захворювань.

Ідея упаковки всі ваші дії у вихідні не буде оптимальним. Це також може збільшити ризик травми і не дає вам переваги для здоров'я регулярні заняття. Краще планувати свій розпорядок у вашому повсякденному житті. Вищезазначені керівні принципи, щоб покращити своє здоров'я. Як ваше здоров'я і фітнес-рівень підвищується ви хочете повторно оцінити і скорегувати свій рівень активності.

+833
Kramer 30 квіт. 2019 р., 09:00:50

Так! але з застереженням: як і з будь-якої іншої дієти або програми тренування, ви повинні дотримуватися його. Моя сестра-в-законі кожен день будуть тренування з допомогою Виї Фіт. Сюди входить ходьба/біг навколо будинку по півгодини кожен день, роблю такі розтяжки, йоги і т. д. В поєднанні з дієтою, вона втратила близько 26 фунтів протягом року. Вона дотепер, донині, встає рано і працює за допомогою Wii.

enter image description here

На жаль, це така жахлива картина, мій стільниковий телефон було все, що я міг би використовувати в той час.

Її тренування становили в середньому від 30 до 45 хвилин аеробних тренувань, а також можуть бути включені інші, такі як: розтяжки, чи міцність будівлі вправи. Її головна "гри", вона використовувала для Wii Fit plus, але тепер використовує ЕА Sports Active і каже, що це краще.

Людина по імені Делорензо також стверджують, що втратили вагу за допомогою Wii:

Шість тижнів тому (3-го грудня 2006 року), я почав те, що стало величезним нав'язлива ідея моя. Це називається "Вій спортивного експерименту" я позначив 6-тижневий план ігри для себе, ідея в тому, що я буду продовжувати. Всі нормальні активності і харчових звичок, і просто додати 30 хвилин Wii спорту, щоб мій день. За останні півтора місяця, я дотримувався цих принципів дуже строго.

Вага: для більшості людей це їх найочікуваніша категорії. Чесно кажучи, я був щиро здивований моїм кінцевих результатів, так що я просто отримати право на це. Я втратив 9lbs!

Ось кілька посилань з інших історій успіху.

+825
Ezruff 11 трав. 2010 р., 03:14:48

Нам боляче, наш організм, якщо ми їмо на обід/вечеря після тренування (3-5 хвилин після тренування, щоб бути точним)?

Якщо це буде, як довго ми повинні чекати, перш ніж ми можемо почати обід/вечеря після тренування?

+813
ele11 8 січ. 2012 р., 10:51:49

Це нормально, потрібно більше спати.

Якщо ви плавали по 20-30 хвилин так ви будете відчувати себе під напругою, але якщо ви плаваєте на годину, це нормально, щоб відчувати себе втомленим і потрібно більше спати.

Може бути, ви повинні змішувати речі небагато. Кілька днів коротше плавати, кілька днів довше.

Я впевнений, що є деякі плавці там. Що могли б запропонувати деякі інтервальних сесій. Але в залежності від вашої мети, я б просто змішайте відстані трохи. Тобто жорсткий легкі дні, щоб допомогти вам відновити, і для вас, щоб відчувати себе більш енергійними на короткій відновлення днів

+802
trueblue 21 черв. 2019 р., 15:49:37

1 - вітаю з вашим рішенням, щоб отримати здорове.

2 - Хороша новина ваш тільки почали, тому по суті в будь-якому випадку ви його фрагмент, ви будете втрачати вагу і підкачатися.

Спеціалізовані програми, що ви будете працювати і нічого не потрібно турбуватися зараз.


Для найбільш ефективного результату

 • Я б зробив кругового тренування, використовуючи тільки стандартні 3х10 з 60-90 секунд на відпочинок. У мене був друг, виграти його "схуднення" офісі робиш в прямому сенсі цього вправи.
 • Звикнути до машин, на ранній стадії-зосередитися на інтенсивності і в залежності від того, наскільки великий ваш тренажерний зал-це робити всі машини на М, Ж, розклад ж.
 • Я знаю, це здається дивним, але поки інтенсивні ваші тренування, ви тільки потрібно, як протягом 20-30 хвилин.
 • Я б пропустити "чистого" кардіо - (Якщо ви хочете приїхати в РБ або ВС).

Ваша мета зараз, щоб отримати ваші ноги мокрі, це звичайна хочуть зробити занадто багато, і це веде тільки одна дорога - будь ласка, не потрапляйте в цю пастку.

+793
Smokehouse Cedar Planks 26 серп. 2016 р., 04:12:04

Керівництво Merck має таблиця нормального діапазону руху для кожного суглоба. (Якщо хтось може допомогти мені зробити таблицю в цій відповіді це було б здорово-я не бачу простий спосіб.) Я ще не все переглянула, але для деяких рухів, які мені потрібні для підйому, біг або спорт, я порівняв себе з тим, що може бути розумно очікувати, функціонального людини. Це дуже цікаво дізнатися, проблеми мобільності і слабкі сторони, що за кермом і реєстрації вакансії можуть зробити до наших тіл!

Індійський журнал паліативної допомоги, в дослідженні про гематомах і трансплантат проти господаря хвороби, містить таблицю, яка включає в себе нормальний діапазон руху. Ігноруючи t-Саб-Зіро, Т-суб-одне і Дельта-відсотків стовпців; вони ставляться до лікування захворювання.

Особисто я віддаю перевагу exrx.net з'ясувати, що означає кожен з них. Іншими словами, Я буду використовувати його для пошуку "згинання плеча", щоб переконатися, що я знаю, в якому напрямку це означає. Вони також мають набір оціночних тестів , які, на жаль, часто не мають нормальних ПЗУ значень.

enter image description here

+729
androidquestion102 8 груд. 2011 р., 01:38:59

Ви праві, що фунт сала і півкіло м'язів обидва важать фунт, але фунт м'язи займає менше місця, ніж фунт жиру. Отже, якщо Ви мають однаковий обсяг м'язів і жиру, то м'язи будуть важити більше. Якщо ви працюєте занадто багато, ви може бути тонізуючим і стає все менше, але все одно набирає вагу - це тому що ти перетворювати жир і м'язи, що займає менше місця. У цій статті висловився досить ясно: "м'язи важать більше за обсягом , ніж жир."

+651
Eevee Trainer 2 лип. 2011 р., 22:09:37

Я ніколи не курила, але знаю, що бігуни, які або звикли. Біг може не змусити вас кинути курити відразу, але в міру збільшення пробігу ви будете хотіти все більше і більше. Я знаю багато курців, які бігають на короткі дистанції, але дуже мало тих, хто регулярно бігати на великі відстані.

Не турбуйтеся про вашу пристрасть до кофеїну, багато бігуни мають один і немає єдиної думки, що це зашкодить вашим управлінням. Насправді комусь може здатися зворотне:

http://www.runnersworld.com/fuel-school/5-truths-about-running-and-caffeine

Для новачка кшталт тебе я хотів би запропонувати програму, як диван для 5K (c25k), який буде включати в себе поєднання бігу і ходьби в перші. За час бігу тривалість буде збільшуватися. Не переживайте, зараз швидко. Вам потрібно побудувати витривалість для яких швидкість роботи це не потрібно.

+650
kanha senapati 28 січ. 2016 р., 01:21:09

В даний час я працюю 6 днів в тиждень. Тим не менш, я не 'Хитаючи залізо'. Я роблю в основному маси тіла вправи.

"А" днів(верхня частина тіла):

 • 3 набори:
  • віджимання
  • підтягування
  • підтягування
  • діпи

'Б' днів (основна/нижня частина тіла):

 • 3 набори:
  • 2-3 хв Динамічна планка
  • 15 присідань з 25 фунтів ваги

Я в даний час день відпочинку у вівторок, оскільки у вівторок буде зайнятий для мене, і я був під враженням, що день відпочинку треба.

Тим не менш, я знаходжу це дратує, що треба прийняти рішення, які вправи робити в середу, і я не зовсім впевнений, що це необхідно. Я хочу, щоб отримати результати.

+610
Stari4ello 5 лют. 2017 р., 06:15:14

Я вегетаріанець (хоча я їм яйця). Я відчуваю, що є дуже менше предметів, які дійсно допомагають у набирають вагу.

Наскільки я знаю, банани, хліб, капуста, молоко,-це деякі з пунктів, які я особливо входить в мій раціон, щоб збільшити вагу.

Я хочу знати інші предмети, які я міг би включити в свою дієту. Було б дуже корисно, якщо хтось може дати мені список варіантів, які доступні.

+597
kapziel 21 трав. 2015 р., 10:59:16

Якщо ви знаходитесь в дефіциті калорій, я б зосередитися на отриманні більше білка і жиру в ваш раціон і отримати більшість ваших вуглеводів з овочів сімейства хрестоцвітних (броколі, цвітна капуста, брюссельська капуста) і низьким глікемічним фруктів (ягід, вишень, слив тощо).Що допоможе зберегти м'язової маси. Я не надто багато аналізувати калорій. Сконцентруйтеся на їжі високоякісне поживна речовина, і втрата жиру буде.

З точки зору вашої підготовки, ваги. Палицею з рухами сполук (мульти-спільні ліфти). Чи використовуєте ви гантелі або штанги, дотримуватися періоди відпочинку короткі (60 секунд максимум) і зробити ваші тренування зробити не більш ніж за годину. Присідання, станова тяга, жими, підтягування, підборіддя злети, і рядки, що акцент у тренуваннях повинен складатися з. Я сподіваюся, що допомагає.

Майк

+576
Georg Wilde 18 січ. 2011 р., 16:38:23

Щоб Уникнути Травми Суглобів

Дрібних суглобів, таких як пальці, призначені для спритності і маніпуляції, не підтримувати свій повний вагу тіла. У цьому (зображення) ви можете побачити, як маленький дистальний суглоб насправді. Захищаючи ці маленькі суглоби на тривалий термін для всіх речей, які ваші руки повинні зробити краще, ніж використовувати їх, щоб робити віджимання - ІМО.

Збільшення розміру вашого зап'ястя

Розмір зап'ястя і сила кисті не обов'язково те ж саме. Розмір променево-зап'ясткового суглоба в основному залежить від розміру ваших кісток, а не м'язів. М'язи, що керують зап'ястя м'язи передпліччя. Конкретні вправи для зап'ястя і передпліччя можуть збільшити зростання м'язів і кісток.

Збільшення сили ваших зап'ястях

Якщо ваша сила зап'ястя є слабкою ланкою у вашій біцепса кучері або інші вправи рук, зміцнення м'язів передпліччя допоможе для зміцнення і захисту суглобів зап'ястя. Ізолюючи зап'ясті з вправ, які націлені на зап'ясті згиначів/розгиначів, derviators променевої/ліктьовий і пронатор/супінатор м'язи збільшити міцність наручні, працюючи м'язи з сухожиллями, які перетинають променево-зап'ясткового суглоба. Ці вправи спеціально дозволяючи адресувати ваша слабка ланка:

Наскільки збільшується ріст кісткової тканини (розмір і щільність), кістки реагують на стресові навантаження із Вага підшипника або вправи на опір. Якщо у вас є достатнє харчування, включаючи кальцій і вітамін D, поступово збільшуючи кількість стресу на ваших кістках зап'ястя з збільшенням ваги або опору навантаження невеликий зап'ястя і передпліччя буде адаптуватися, збільшуючи щільність кісткової тканини. Вага тіла вправи, такі як йога собака мордою вниз застосовувати вага тіла через руки і зап'ястя зап'ясті в хороший розклад.

+555
ZeyraM 18 бер. 2019 р., 11:20:20

Вдарилася коліном в ДТП і я не зможу велосипедів протягом декількох місяців. Я б хотів, щоб тримати мій кардіо і спалювання калорій як можна у свій вільний час. Які речі можна робити в тренажерному залі або будинку, щоб спробувати повторити те, що їзда на велосипеді дає мені? Я, звичайно, знадобляться речі, які не надто сильно залучати моє коліно.

Я вмію плавати, але не мають доступ до басейн зараз. Я можу використовувати моє коліно трохи. Я навіть на велосипеді. Але, навіть маленька подорож (близько двадцяти миль) призведе до болю в коліні і слабкість протягом декількох днів, до тижня.

+528
user2191780 19 лист. 2016 р., 20:48:26

До винаходу сільського господарства люди жили в різних кліматичних умовах, екосистем та середовищ. Так, точно, що таке "палео" дієта?

Наприклад, в якийсь момент часу до зародження землеробства, там були "печерні" люди, які їли зерна. Оригінал пожирачів зерна, безсумнівно, були мисливці-збирачі, яким довелося жити в регіоні, де зерна були "зібрані" джерела живлення. Інший приклад-знайомий, який дотримується дієти Палео, але їсть велику кількість кісток, без шкіри курячі грудки. Це здалося мені дивним, тому що, наскільки я розумію, мисливці-збирачі не обмежувати себе в грудку.

Чи є зв'язок, можливо, з хорошим роз'яснення про те, що дієта палео?

+514
SALAM 12 серп. 2016 р., 00:47:09

Що саме Ви маєте на увазі енергетичні рівні? Прийняти той факт, що ваше тіло часом не підведе вас, просто дайте йому відпочити і повернутися до роботи, як тільки ви відчуєте себе добре.

Будь-які втрати м'язової маси через неможливість харчуватися і правильно тренуватися за такий короткий час дуже мала.

+415
deadmeu 3 лют. 2013 р., 01:38:56

Переконайтеся, що ви отримуєте достатньо калію. Натрій і калій мають вирішальне значення, щоб живити ваші м'язи.

Типовий раціон рідко буває дефіцит натрію. Але часто мають низькі рівні калію. Насправді, збільшення фізичної активності призведе до збільшення попиту вашого організму в калії. Це може пояснити тривале хворобливі відчуття, які ви відчуваєте.

+379
aoife 18 січ. 2011 р., 17:43:13

Можливо, те, що ви шукаєте що-то, що бив у двох світах кардіо-та важкої атлетики разом в одному. У світі Кроссфіт, це Metcon. Я знаю, що це кругова тренування.

Кругова тренування-це в основному робить ряд пов'язаних вправ в певному порядку. Ви не зробите їх особливо важку вагу, тому що сенс в тому, щоб просто продовжувати йти від однієї вправи до іншого. Загальна тренування триває, може, хвилин 20-30, і різні плани зазвичай включають в себе підняття тягарів і кардіо. Хоча, незважаючи на довжину, це дуже інтенсивні тренування! Якщо ви не спітнів до кінця її, тоді ти просто не йдуть досить важко. Хоча завжди бути обережним, що форма не ламалася. Вона є спільною для людей, щоб отримати трохи захопився і вийти з травмою.

Росте урожай тренажерні зали (принаймні в Сполучених Штатах), як помаранчевий теорії , які роблять подібні тренування. Вони тільки і роблять, класів, що робить їх дешевше, ніж наймати особистого тренера для себе. Є й інші тренажери, які рекламують їх як "табір" класи стилів. Звичайно ж кроссфіт, але я знаходжу їх, щоб бути дійсно дорого.

Якщо ви віддаєте свій власний, Ви можете просто шукати "схема підготовки програми" або "навчальний табір тренування" і ви знайдете всі види. Вони можуть бути досить важко зробити в тренажерному залі, однак. Якщо ви робите їх в комерційному тренажерному залі, то ви повинні бути ввічливими з іншими учасниками. Ви не хочете бути "тим хлопцем", який займає все обладнання до повного їх замикання. Хоча якщо ви можете знайти гарне місце, щоб зробити це, а потім піти на це.

+329
user187992 22 груд. 2015 р., 18:28:43

За оцінкою вашого інакше VO2max кількість у вашому будинку, і без спеціального обладнання, ви могли б просто використовувати Соренсен формулою:

Інакше Vo2 Max = 15.3 * ( MaximumHeartRateBMP / BasalHeartRateBMP)

де:

MaximumHeartRateBMP = 210 - 0.5*AgeYears

[СКУД керівних принципів для тестування і рецепт]

Також можна використовувати одну з покрокових тестів: Корольов, ІМКА, Гарвард, або в Рокпорте 1 км, Купер 12мін біг, розпалює в 12 хв біг, 1,5 км бігти.... тест. На жаль, для визначення VO2max кількість вам вийти з будь-якої з цих тестів залежить від зусиль, тому цифри можуть істотно коливатися, наприклад

enter image description here

+316
user293452 3 квіт. 2013 р., 01:24:26

Я бачив багато відповідей на подібні питання, що, мовляв, "добре для розминки або маленьких м'язів, але не підходить для отримання маси в більш великі м'язи". Ха-ха, чувак, зробити деякі реальні ваги.

Мені здається, що ці відповіді припускають, що ви використовуєте один убогий оркестр, на зразок тих, які вони використовують для фізичної терапії. Так, для тих, однієї смуги, опір суспільства.

Але для інших типів колективів, де ви можете підключити стільки смуг, як ви хочете на одній ручці або в бар, потенційні опір буквально необмежені.

Наприклад, базова сила набір горила можемо дати вам максимальний опір 200+ фунтів. Ви зараз керлінг 350 на одній руці? Ну, в такому разі, купіть два комплекти і поєднувати смуги з обох. Або купити один з найбільш великих наборів, який йде в 700+ фунтовом діапазоні. Ти жиму 900? Потім придбати два з цих комплектів і комбінувати.

Еспандерів bodylastics також продає комплект із загальним опором в 400+ серії.

Чому б клавішею 250 проти сили тяжіння буде різною, ніж натискання 250 проти гуми? Чому б 250 фунтів тяжкості наростити м'язову масу, в той час як 250 фунтів гума буде просто "зігрітися?"

Якщо вам не вистачає реп на провал з обох, то розумно припустити, що ефект зростання м'язів буде схожий.

І якщо пауерліфтери ставлять у будь-якому випадку з гумок на жим штанги для поліпшення кривий опору у верхній частині руху, то він починає звучати як 250 фунтів гума краще, ніж 250 фунтів свинцю, для початку. Ви знаєте, якщо ви повинні додати гуми призведе до поліпшення, чому б просто не використовувати гумові?

+311
Ale B 26 лют. 2013 р., 07:39:05

По-перше, втрачають жир і отримати м'язи в той же час можливо? Якщо це можливо, який загальний дієтою і вправами, зробити це?

По-друге, втрачають жир і отримати м'язи в той же час не ефективний для бодібілдингу? Більшість бодібілдерів мають більш важке міжсезоння вагу, ніж вага конкурсі, який передбачає, що вони проходять через етап зсипати в окрему фазу різання. Ось кілька прикладів фаз про культуриста:

Джей Катлер

 • Конкурс: 274 фунтів (124 кг)
 • Міжсезоння: 310 фунтів (140 кг)

Ронні Колеман

 • Конкурс: 297 фунтів (135 кг)
 • Міжсезоння: 330 фунтів (150 кг)
+205
bbacker 23 вер. 2014 р., 18:55:24

Ваш найкращий вибір для вимірювання жирових відкладень, якщо ви хочете чисто метричних, знайти когось з місцевих, які добре навчені у використанні жиру штангенциркулі. Вони вимірюють в міліметрах, і формули розрахунку з використанням в якості основи.

Однак, будь-який жир виробляє вимірювання у відсотках. Математику раніше часу-це всього лише цифри у Формулу, це не повинно мати значення, якщо у вас немає абсолютно ніякого способу для вимірювання в дюймах. Якщо у вас є цей номер, ви просто застосувати його до вашої ваги в кілограмах, а не фунтів.

+144
Akim Akimov 16 квіт. 2017 р., 05:10:42

Я поставив це питання на physics.stackexchange.com для вас: https://physics.stackexchange.com/questions/9129/what-is-the-force-on-the-arms-in-a-pushup . Відповідь-50% ваги вашого тіла, припускаючи рівномірний розподіл маси по вертикалі і невагомими руками і головою. Це буде більше 50%, коли ви фактор в руку і голову вага і точне вертикальне розподіл маси. Якщо ти важкий, ти штовхаєш більше ваги. Якщо ти дно важке, ти відчуваєш менша вага.

+140
dveim 25 лют. 2014 р., 14:55:58

Крім Алека хороший відповідь і коментарі, я хотів би додати, що є багато різних dodyweight тренінги доступні сьогодні. Починаючи з різних популярна книг, як

Марк Лорен - ви самі собі тренажерний зал https://www.marklauren.com/

або, можливо, у вашому випадку краще: Підлогу Уейд укладений, кондиціонер http://www.dragondoor.com/b41/

які доставляють величезну кількість займають передові позиції і як збільшити свою силу і "здоров'я" без гімнастики/обладнання. (Також є авторів, як Росс Enamait, Павло Tsatsouline, Келлі Старретт... щоб не тільки дати вам два імені і незліченну кількість форумів і сторінок в інтернеті, Гугл програма сто віджимань).

Особливо Підлогу Уейд програма для збільшення вашої здатності робити віджимання, підтягування, присідання і підняття ніг з дуже простий у перший крок до екстремальних жорсткий (один варіантів АРМ) в останній крок. Просто погляньте на одну з цих краще планувати тренування/розширити свої знання.

Тепер повернемося до вашого першого питання. Необхідний відпочинок між тренуваннями сильно є на суму відпрацювання у вас є і ви виконуєте, а також генетика. Є кілька спортсменів, які можуть тренуватися кілька разів в день без конкретного відпочинку та інші, які треба планувати дуже ретельно, щоб не перетреновані їх підготовки/отримати достатній відпочинок. Якщо чесно, просто спробувати лох для тебе. Якщо ви можете виконувати віджимання кожен день, зробити це (в кращому змішати в деяких інших вправ для тренування всього тіла). Якщо ви відчуваєте себе млявим або ви відчуваєте біль при trining зупинити і збільшити ваш відпочинок. Намагайтеся прислухатися до свого організму. Він knost більшу частину часу, що добре для нього.

+121
Timothy Lim 18 бер. 2010 р., 11:45:55

Одна головна причина втоми через брак припливу кисню до клітин. Таким чином, ви повинні переконатися, що ви правильно дихати (тобто. глибокий вдих і видих) і усвідомлене дихання. Є багато дихальних вправ (пранаями) на йозі. Роблячи це регулярно, воно регулює дихання і омолоджує кожної клітини в організмі. Пранаяма дає дуже багато інших фізичних і психічних переваг.

+29
Christina A Guzman 19 квіт. 2017 р., 01:55:43

Як довго, як ви задовольнити ваші калорії, як ви їсте їх не має значення. Однак, як ви їсте, може вплинути як легко з'їсти багато, мабуть, деякі люди мають важкий час жере багато ;)

+19
Jeanne Mary Johnson 27 вер. 2011 р., 12:39:39

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil