Як спалювати калорій впливає на апетит?

Які відносини спалених калорій (наприклад, через тренування) і рівень апетиту?

Припустимо, є дві гіпотетичні ситуації:

А) протягом одного дня мій організм спалює 2300 калорій, але я їдять тільки 1800 калорій їжі. Деякі з калорій опік від помірної кількості кардіо.

Б) я намагаюся бути більш активним і спалити 2800 калорій протягом дня, але я їм 2300 калорій їжі.

Якщо ж баланс білків/вуглеводів/жирів/і т. д. Між обома дієти, я відчуваю себе більш голодним в сценарії A ніж B?

Можливо, ще одне питання до себе: чи зможу я втратити те ж кількість жирових відкладень в обох випадках?

+478
user8025896 2 вер. 2018 р., 03:19:52
32 відповідей

я роблю вправи, коли я струнка, я не отримати достатньо наочні результати.Що я зробив 6 місяців був ,щоб скоротити тренування протягом 6 місяців до сих пір і почати прийом їжі, так що я буду додавати ваги на собі.Я отримую жиру,я їм багато з того,що я вам більше 8кг. Якщо я почну зараз знову тренування я отримаю швидше помітні результати?приклад мій біцепс буде більш помітним, тому що тепер у мене є жир на мій організм, тому що тоді я hadnt?Проблема більшості жирів я отримую в живіт.Я не знаю, якщо моя думка була правильною.На моє запитання,тепер у мене є жир на животі в основному,в 2-3mounths мої біцепси, здавалося? Більше інформацій:у минулому в 3mounths мій виграш не був достатньо хороший, тому що не мають жиру.Я хочу сказати, що я струнка і мені це більш ніж нормальне тіло.

+958
Antonio Fam 03 февр. '09 в 4:24

Я роблю інтервали в 90% максимум. ЧСС 2 рази в тиждень (намагається повторити це дослідження[PDF файл]) Однак, на кілька днів пульс не підвищується з інтенсивністю. Я завжди біжу на той самий пагорб - на кілька днів ЧСС піднімається дуже швидко до 170, і я можу тримати його там з субмаксимальное зусилля (якщо я тужилася з усіх сил, він йде досить швидко до 185). Але в деякі дні він навряд чи добереться до 160 і я не можу підштовхнути його вище, навіть якщо відчуває себе сильнішим.

Спочатку я подумав, що це може бути ознакою втоми або прийдешнього захворювання, але це не схоже, - іноді я відчуваю себе чудово після кількох днів відпочинку, я добре спав, з нетерпінням чекаю впихати... і пульс не піднімаються. Я припускаю, що якби це було викликане якоюсь хворобою серця, це все одно, що всіх днів. Але він коливається, здавалося б, випадковим чином, навчання йде легко, на наступному тижні його не буде (в цьому випадку я перестану працювати після першого інтервалу і просто погуляти). Будь-яка ідея, що може бути причиною?

+927
Teddyyy42 18 січ. 2020 р., 16:28:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Які вправи я можу спробувати на міцність будівлі без маси? Мені 15, 130 фунтів і 5'7. Також зверніть увагу, що у мене немає устаткування і я не маю можливості ходити в тренажерний зал. Не могли б ви будь ласка, дайте детальну специфікацію для вправи мені потрібні і кількість повторень і множин.

Спасибі.

+843
Ben Bitdiddle 26 січ. 2014 р., 06:37:45

Найбільший коефіцієнт зчеплення, чи є ви будете відкручувати його або зняти його. Дерев'яна ти виклав зліва на високий ризик, що це відбудеться. Вуглецевого волокна зліва ще може бути в небезпеці скручування, але принаймні це не буде частиною його відламав. В ідеалі, це буде один шматок, а не маючи ручки наклеюють на вал.

Є багато думок на техніку. Деякі тренери проведуть, що є один правильний спосіб робити це, і що все інше неправильно. Однак мій найкращий коучинг прийшов від одного (зараз п-23 чемпіона світу), який запропонував кілька варіантів кваліфіковані грунтуючись на тому, що працював добре для неї, і внесення змін на основі мого типу тіла. Що виявилися осоромлені тим, що я міг би оселитися на те, що працював краще для мене на ОС-1, але коли я повернувся в ДБ скінчилося тим, що більш важливо, що я буду падати у відповідності з тим, як все інше було дитячим, і я також повинен внести корективи щоб не вдарити його кулаком в потилицю, поки я досяг. До речі, наскільки зчеплення йде, я завжди беру thumbless зчеплення, хоча конвенція є гортали зчеплення, і це те, що тренери завжди були готові на компроміс - так, мабуть, ніхто з них не думав, специфіка зчеплення мало значення все, що багато.

Я просто підтвердив відповідь сказав Ю-23 чемпіона світу. Вона сказала, що це нічого не змінює, це просто питання комфорту та уподобань, із застереженням, що є тренер, який наполягає на Т-ручка, але немає практичних причин для цього, знову ж таки, тільки тренер переваг. Якщо кожен із вашої команди має особливе зчеплення, ви, можливо, захочете, щоб зайти з цим, просто з-за природи командний вид спорту, але, крім цього, вибрала те, що ви знайдете більш зручним.

+802
bluemoon6790 9 квіт. 2013 р., 04:14:05
 • Віджиматися Алмаз
 • Випади
 • Присідання і віджимання
 • Підтягування (якщо у вас є щось підтягнути)
 • Розтяжки для поліпшення гнучкості

Подивіться вгору або пліометричні вправи.

Я б сказав, проте, він буде переривати ваш сон тренування перед сном. Іноді я відчуваю, що я можу втомитися, і це допоможе мені краще спати, але він ніколи не здається, працює.

+791
Trentanson Bacon 18 груд. 2019 р., 09:52:32

Це дійсно залежить від особистості. Є деякі дослідження на ці теми.

Ви праві з приводу "фактор конкуренції". Там були деякі дослідження, які доводять , що

Інша причина полягає в тому, як наш мозок реагує на навколишнє середовище. Як і у кожному номері є мета (тобто спальня, кухня і т. д.) і наш мозок реагує по-різному (тобто підготувати для сну, їжі). Нам показують якісь певні фізіологічні, психологічні та соціологічні відповіді. Ви можете прочитати більше тут.

Точно так само в бізнес-середовищі, наша психіка готує нас до фізичних вправ.

Також тренажерні зали зазвичай (завжди?) розроблений дизайнерами інтер'єру, де світло, кольори і навіть плавні вигини сприяють тренування/відпочинок.

+769
Evil Washing Machine 19 бер. 2017 р., 19:04:46

Речі отримати в дорозі

Труднощі, перешкоди, не сумнівайся. Але ви можете пом'якшити їх, і ви можете розбити їх, і ви можете вдарити вашу офісну роботу прямо в його малорухливому особі. Кілька з Золотого Століття культуристів і важкоатлетів працював приблизно день роботи (див. деякі оповідання в Rippetoe сайту).

Робити те, що ви можете

Опис роботи-це "робота на комп'ютері", а не "робота сидячи". Отримати постійної реєстрації. Бути старанними про правильну поставу; усунути скорчившись над столом. Взяти розтягнути перерви, ходити на прогулянки, замість кави-брейки, а іноді віджимався на роботі. Намагаємося працювати тільки з дому. Переконати вашого боса, щоб дозволити вам взяти сієсту. Оптимізація офісної/комп'ютерної життя до вашої мети.

Але так, принципово, все, що не є частиною вашою метою є перешкодою на шляху до вашої мети. Що включає в себе питною-небудь, а також знайомства і поїздки до вашої родини на Різдво. Ось чому люди йдуть професійні: робити свою справу. Навіть тоді, вони все ще мають фактори способу життя у їхній бік. Але це не означає, що потрібно стати професіоналом, щоб досягти своїх цілей. Це просто означає, що ви повинні працювати навколо нього. Це важче, ніж якщо б Ви були мільярдером зі слугами і все про ваше життя обертається навколо бодібілдингу? Звичайно. Це можливо, незважаючи на перешкоди? Ніхто не може сказати, але ви.

+752
Wangc Rose 30 трав. 2016 р., 07:33:23

Як стійке стан і HIIT тренування (поряд з іншими) є корисними для бігу фітнес. Для кожного типу зусиль має своє призначення.

ВИИТ виступає за високої інтенсивності інтервал підготовки. Методи ВИИТ зазвичай 10 - 60 секунд дуже інтенсивних зусиль. У світі працює, це швидкодію. У той час як швидкодія важливо, це тільки одна частина, щоб дістатися до високого рівня фізичної підготовки. У напівпансіон і повний марафон, ви не будете наближатися до Вашого топ-рівня швидкості, так що це не настільки важливо, як тривалих тренувань. Однак, вона, безумовно, має свої переваги (поліпшення біомеханічних, м'язові підбір волокна, роблячи марафон темпами, здається, легше і т. д.). Побачити цей відповідь на благо швидкодію.

Стійкий стан траси трохи вище темп темп (анаеробного порогу). Дві головні переваги стаціонарного стану/пробіжок, що вони покращують вашу здатність ясно лактату з крові і морально підготувати вас, щоб бути незручно протягом тривалого періоду часу. Це буде корисно для вас, як марафонець, але, як я сказав, всі аспекти навчання є важливими.

+736
Norto23 19 бер. 2010 р., 04:24:55

Я мати п'ятьох дітей. Я завжди була великою дівчинкою приблизно з десяти років. Коли мені виповнилося 15 мені вдалося лише 25 фунтів вагою. Після того, як я отримав далі в середній школі, робочим мої діди Делі, я отримав більше 75 кг. Після того, як моя перша дитина, я пішов від 175 до 235.

Протягом всієї моєї інших вагітностей вага продовжує зростати. Я зараз в 345 фунтів, і так гидко в собі. Я розробив артриту, тому що мої суглоби можуть не витримати мій вагу, я навіть піднявшись на один сходовий проліт, у мене теж депресії і тривоги (низький рівень зараз), але я повний робочий день матері, повний робочий день студента, і я ніколи не здійснити. Я їм всі неправильні продукти, іноді відчуваючи, що я просто не можу перестати їсти. Були часи, що я наїв собі.

Тому, враховуючи, що я вдома весь час, які вправи я можу зробити, щоб отримати хороший старт у програму тренування, і які продукти я повинен їсти? Я пройшла курс по харчуванню в моєму спеціалітет, але нічого, очевидно, дізнався.
Я просто хочу бути здоровим, зняти навантаження з суглобів, і вдасться схуднути, тому я можу отримати вгору і вниз по сходах, не будучи нудною, навчитися правильно харчуватися, і просто в цілому, бути в кращому місці в моєму житті.

+735
dave1974 11 квіт. 2013 р., 04:53:51

Ларс, а у мене протилежна проблема бачити тут, я думаю, ти можеш робити те, що я (спробуйте), щоб зробити під час подорожі. Спробуйте зупинитися в готелях, які можуть приготувати вечерю по вашій специфікації. На сніданок упакувати вашу їжу на обід. Ви також можете купити їжу в місцевих магазинах і готувати їжу. Я змушений робити це кожен раз, коли я подорожую, в іншому випадку я б отримав проблеми з моїм рівнем енергії.

+720
Jaihind 5 трав. 2017 р., 11:49:17

Він іноді говорив:

Поліпшення = навчання стрес + відновлення

Вашого навчання ставить акцент на вашій системі, і під час відновлення ви стаєте сильнішими. Більшість тренувальних програм побудовані по генерації різних видів стресу тренувань в ефективні способи та надання відповідного часу для відновлення. Кількість тренувань, щоб створити стрес і що потрібно для відновлення, залежить від спортсмена, їх стан, спорті, та інших факторів.

Відповідь на ваше конкретне запитання - "це залежить". Це залежить від того, які тренування ви робили раніше, і це залежить від того, що ви розумієте під "працювати".

Якщо, наприклад, ти зробив все тренування інтервали на велосипеді. Якщо ви виходите на наступний день і спробувати скопіювати ці зусилля, ви, ймовірно, витрачаєте свій час, ви ще не досить одужав, щоб мати можливість ввести додаткові навчальні навантаження на вашу систему.

Якщо, з іншого боку, ви виходите на наступний день і робити легку поїздку, ви отримаєте ваші ноги і тіло розігріється і ви, швидше за все, відновиться швидше, ніж якщо б ви сиділи.

+716
Adexfulsome 31 жовт. 2010 р., 06:28:23

Як мені почати до здійснення набратися сил, я хочу, щоб уникнути набирають велику кількість м'язової тканини.

Я не знаю, наскільки точні це, але я чув, що розмір м'язів не пов'язана з силою, тобто чим більше у вас м'язів не означає ставитися до тим сильніше ви.

У мене худорлявої статури, які хотілося б зберегти.

Як я можу уникнути ще фізично більше набратися сил?

+694
yalibaba 22 бер. 2018 р., 10:51:40

(Я припускаю, що ви вже можете зробити неабияку кількість "нормальних" віджимання з хорошій формі)

Основним стримуючим фактором є, ймовірно, пальцями - в той час як у вас є м'язи в самих вашого тіла, в іншому випадку пальці, в основному сухожилля і кінчик пальця віджимання дуже добре впливає на них. На жаль, сухожиль розвиваються набагато повільніше, ніж м'язи, і тому на будь-яке питання ви могли мати, рано чи пізно зводяться до міцність сухожилля.

Тренувати свої пальці, спочатку ви просто хочете провести положення "вгору" на кінчиках ваших пальців. Намагатися викладати їх якомога більше, побачити цю картину. Дуже, дуже, дуже обережні, так як можна легко зіпсувати ваші сухожилля і це довгий період відновлення пізніше. Просто намагаюся робити це кожен день (або навіть кілька разів на день) і запасіться терпінням, це може зайняти більше місяця, щоб отримати необхідну міцність сухожилля. Зупинитися, якщо ви відчуваєте будь-який біль. Після проведення досить легким, перехід до фактичного віджимання легко.

+689
ToshNeox 25 жовт. 2016 р., 04:33:49

Жонглювання-це відмінний кардіо вправи в будь-який час, але особливо при відновленні від нижчу травми тіла. Це також поліпшить вашу координацію, який є великим, оскільки ви займаєтеся спортом. Спробуйте сидячи в кріслі безрукий. Докладні інструкції і фото в моєму жонглювання для фітнес-пост на цьому сайті в блозі. Отримуйте задоволення!

+643
user27352 4 вер. 2012 р., 22:57:02

Ви, напевно, перемудрила. Ось що відбувається:

 • Ваше тіло потребує енергії, щоб пристосуватися до того, що ви просите її зробити
 • Оскільки ви сказали, Ваше тіло вам це потрібно для побудови м'язів, що його почали робити
 • Через тиждень ви не втратите сили, але ваше тіло починає адаптуватися до зниження попиту на нього
 • Як ви стаєте старше, це займає більше часу для вашого тіла, щоб адаптуватися і відновитися

Іноді перерву тут і там добре-наприклад вирушаючи на відпочинок. Насолодитися відпочинком замість того, щоб мучитися над тим, де знайти адекватний тренажерний зал. Однак, занадто багато перерв може змусити вас в цикл ви знайшли себе.

Відновлення вимагає двох речей: їжі і сну. Вам дійсно потрібно 8 годин сну на добу, так як ваш організм приймає це час, щоб відновити м'язи і виконувати його діяльності по відновленню. Вам також потрібен білок, що ваше тіло потребує для побудови нових м'язів, а також калорій, щоб спалити, як нарощування м'язової маси потрібно багато енергії.

+583
Ossify Gent 11 черв. 2017 р., 12:28:56

Я комп'ютерний кретин. Я провів залишок свого життя, сидячи абсолютно нерухомо перед екраном комп'ютера. (Чорт, я роблю це прямо зараз!)

...хіба що раз в тиждень я проводжу годину стрибали навколо танцполу, як божевільна. І знаєте, що? Виходить, я безглуздо непридатними. Шокує, я знаю.

У будь-якому випадку, є 168 годин на тиждень. Робити piffling 1 годину інтенсивної тренування, а потім витрачати 167 годин абсолютно нерухомо просто не різати. Мені потрібно робити більше. Чомусь.

Отже, моє питання: Як я можу збільшити мою витривалість?

Очевидна відповідь, здавалося б, "зробити щось втомлює, і зробити його настільки, наскільки це можливо". Але я хочу максимально високої інтенсивності, або найдовший термін? Я хочу один безперервний блок вправ, або багато коротких сплесків з відпочинком? Я не зовсім упевнений, де почати з цього...


Трохи передісторії, у разі, якщо це допомагає:

 • На "танці", я не маю на увазі Випадковий вальс. (Хоча, якщо ви робите це правильно, вальс насправді використовує набагато більше енергії, ніж ви можете собі уявити, щоб ви знали.) Я кажу про те, щоб стрибати вгору і вниз, базікати ногами над головою, вимахуючи руками в повітрі, на високій швидкості devestatingly. Іноді я навіть в ліфт мій партнер по танцях очистіть від Землі.

 • Я можу робити все це - тільки не дуже довго. Так це не те, що мені потрібно більше сили або гнучкості або координації. В тільки річ мені не вистачає витривалості.

 • Я займаюся танцями вже більше 3 років. Коли я кажу "я не слюсар, я не кажу, що після двох сеансів. Я кажу, що після багатьох років зусиль. Після всього цього, є люди старші за мене в два рази танцює кільця навколо мене.


У випадку, якщо я був whaffling занадто багато:

Моє питання в основному зводиться до "я хочу невеликий сплеск бурхливої діяльності, або Великий вибух помірної активності?"

+575
djmadscribbler 4 вер. 2014 р., 05:11:57

Я тренуюся для марафону, але я тільки що переїхав по всій країні для випускників шкіл. Мої найближчі сусіди не точно налаштована на далекі дистанції (розкіш, яку я залишив удома, здається). У когось є улюблений спосіб, щоб знайти нові маршрути?

+556
Chris Puricelli 13 серп. 2017 р., 05:23:00

Я зараз дотримуюся думки, що для новачків не вистачає сил і мобільності, станова тяга повинна бути замінена на тіла роботи. Для того, стажист повинен довести, що вони вміють робити:

 1. Supermans, щоб продемонструвати і розвинути контроль над м'яз, випрямляючий хребет, потім...
 2. Невиважені назад модулі (якщо є або може зробити обладнання), для гіпертрофію, силу і витривалість в сідниці, стегна, м'яз, випрямляючий хребет і так далі-починаючи з комплектів 8-12, рухаючись на коли тренується зможе зробити 3 підходи по 12 і не більше ніж одну-дві хвилини відпочинку між підходами, потім...
 3. Зважений назад розширення - три комплекти 8-20, починаючи з ~10 фунтів і рухається на коли зможете зробити набори ~50, то...
 4. Румунська станова тяга, на практиці шарнір руху під час фіксації хребта від зовнішнього навантаження шляхом максимально можливого діапазону руху, що стажист-значну гнучкість була досягнута тут, учень може перейти до головної події...
 5. Станова тяга!

Після того, як стажист зручно за допомогою цієї вправи, використовуючи більше ваги навантаження для набору 5, це гарний час, щоб ввести олімпійського руху як сили чисті.

+554
Gantavya 19 бер. 2018 р., 09:31:18

Я ніколи не працювали, крім як у школі, коли я грав у волейбол. Я не товста 5'8 і 140 фунтів, але у мене немає тонусу взагалі, я зовсім безпомічним. Щоб зробити речі гірше, у мене немає кардіо витривалість, мені важко працювати на кілька блоків.

Я намагався робити речі, як присідання і такі, але є слабкі коліна і ноги, які качають тільки кілька повторень. У мене є дитина, і дуже б хотілося пограти з нею, але я lathargic весь час.

Я хочу це змінити, але не впевнений, кращий спосіб піти про це. Моя найбільша мета побудувати кардіо і позбутися від в'ялості шкіри. Я думав про спробі запустити не менше 15, може бути, всього 10 хв в день, щоб підвищити витривалість, і йога може допомогти з тонуванням як це легше на ногах біль мудріше, ніж випади.

Хто-небудь думаю, що це хороший план?

+542
frisjon0 9 лип. 2010 р., 18:43:08

Я пережив дві травми:

один схилився над німий дзвін поспіль такий

Я отримав травму, коли лікоть лівої зв'яжіться з моє тулуб і спалахнула на вулиці і отримав різку біль у плечі.

Інший поки роблю на груди жим лежачи, той самий сценарій, коли мої лікті flaired вгору.

Чому моє плече стає поранення моїм спалювання лікті? Я знаю, що спалювання-це неправильний рух, але є вправи, які будуть зміцнити м'язи плеча, яка впливає на мою розгорається лікоть?

+524
deutsch90 28 жовт. 2015 р., 15:39:42

Це важко. Ти в принципі якось під-ваги і надмірно товстий. Ви хочете набрати близько 2 кг в місяць, не набираючи жирову масу. Є дуже мало людей, які можуть керувати, що неважливо, якої дієти вони знаходяться. Враховуючи низький FFBM (55 .. 58 КГ при 1m90 дуже низький) та враховуючи той факт, що ви лише трохи (якщо взагалі в залежності від вашого віку) за жиру, я б порадив відмовитися від 'без зайвого жиру на деякий час. Ви дали собі 6 місяців (26 тижнів), і це дуже короткий період, але якщо ви хочете піти на це, я'dd пропоную вам спробувати і піти на 20 тижні терміну зсипати потім 6 тижнів різання.

З 20 тижня для наповнювача ми збираємося, щоб отримати вас, щоб отримати більше півтора кг в тиждень, досить висока, але якщо орієнтуватися на найбільш великі групи м'язів, що це може бути здійсненним. Забудьте ваші біцепси і плечі на деякий час і зосередитися на грудях, трицепси, верхню частину спини, але головне ноги. Дати ваші ноги свої день і дати їм пекло. Немає кардіо при наборі маси, тільки 8..10 повторень множин, як важкі, як ви можете керувати, приймати принаймні два дні відпочинку для кожної групи м'язів, якщо це можливо 3 дні відпочинку для ваших ніг.

Тепер, коли ми накидали налаштування, щодо твого питання по харчуванню. Вам потрібно подбати про отримання достатньої білка. На ваш вага близько 150г на день. Тепер для джерела білка, важливо, що ви берете у всі незамінні амінокислоти в достатній кількості, а білки тваринного це кращий спосіб, щоб зробити тар. Поряд з цим, потрібно дивитися на джерела, багаті лейцину, L-ізолейцин, L-аргініну. Я можу перерахувати деякі з них, але швидкий Google покаже вам, що ви можете вибрати. Якщо ви не хочете все ускладнювати речі, перейти на продукти харчування з високим рівнем цих кислот, які не Арн з рослин, але спробувати ліміті, ваш карнітин споживання і намагайтеся цілитися на позначку 150 г для прийому протеїнове добу.

В останні 6 тижнів ви збираєтеся бути різання, у цей момент Ви хочете, щоб додати L-карнітин в суміші. Ви можете скоротити лейцин і L-ізолейцин рівнів у вашій їжі, але це просто theoretcally, особисто я не бачив ніякої різниці під час різання, але деякі люди стверджують, що ви повинні обмежувати зсипати кислот при різанні.

Нарешті інший спірним, це робить чудеса для деяких і працює лих для інших, але приблизно через 6 тижнів у вашу програму зсипати ви можете спробувати, щоб додати капсули CLA у вашому раціоні. Залишитися на верхній частині вашого тіла жиру і маси тіла і подивитися, що він робить для вас. Якщо ви бачите себе товстішає швидше, ніж у перші 6 тижнів, стоп, ЦРУ-це не для вас, ви не хочете зробити свій остаточний 6 тижнів неможливо, але в іншому випадку, продовжуйте приймати капсули у вашому раціоні, оскільки вони, ймовірно, допомогти вам у ваших наповнювачів.

+499
Toby Wilkins 17 січ. 2019 р., 05:45:36

Я не можу дати тобі відмінний відповідь, але я згоден з вами, що "інші" речі можуть відволікати іноді. Я подивився на це і знайшли, що якщо ти шукаєш "тренування" відео з йогою, то проти "йога" відео, тренування в них, ви можете знайти декілька, які знаходяться поруч.

Мій кращий пропозиція має бути розплавлення Джиліан йога. Це дешево, це знято в тренажерному залі, і це більше фітнес, ніж "досконалість" і все таке.

Амазонки посилання на йога Meltdown

+494
Craxxurz 1 бер. 2011 р., 16:39:59

Одним із перших правил підготовки періодизація полягає в тому, що для підтримки ваших успіхів під час фази відновлення, потрібно мати високий рівень інтенсивності. Так ви зможете зменшити частоту і загальну навантаження, але зберегти високої інтенсивності під час тренування. Зберігаючи свою міцність підготовки тренування один раз в тиждень дозволить вам підтримувати ваш рівень міцності без побудови додатковими м'язової маси, особливо якщо ви не їсте більше, ніж вам потрібно.

Я вважаю, ви хочете, щоб стати сильніше, щоб отримати найкращі результати в конкурсі. Іншим важливим принципом навчання є специфічність. Тому я б сказав, що вага тіла вправи, як пліометріка і гімнастику було б чудово додати 2 або 3 рази в тиждень, як вони будуть вам сильніше і могутніше для вашого виду спорту. Вправи більше схожі на рухи, які ви використовуєте в БДР, ніж лава для преса або біцепсів є. Ці вправи не можуть поліпшити свій 1ПМ на лавці, але ви будете сильніші" в русі, які є значущими для ваших потреб. Розвитку сили також про нейро-м'язової зв'язку, тому постарайтеся бути максимально конкретними, як ви можете при виборі вправ.

+484
Resistor Resisting Rodriguez 24 лист. 2012 р., 10:28:07

Дуже здорово, що ви любите біг вгору по сходах. Ви праві в тому, що спускається має незначний негативний ефект на ноги, зокрема коліна. Бігти на те пішло, має менший вплив на суглоби, якщо ви топати. Велика частина тиску на м'язи гомілки, яка, очевидно, хороша річ... з часом ваші м'язи ростуть сильніше. Ви повинні також перевірити, змагання з бігу по сходах під назвою "вежі працює". Де спортсмени з усього світу змагаються в скелелазінні знаменитих веж.

Що стосується взуття, тут немає певного стандарту, але я б порекомендував плоскій підошві з потужним зчепленням, щоб уникнути нещасних випадків через спотикання. Удачі і насолоджуйтеся піднімайтеся!

+461
Muhammad Javed 22 лют. 2010 р., 18:53:56

Ось мої тренування:

 1. Прокинутися після гарного сну
 2. Сама йти на кухню і приготувати здоровий сніданок
 3. Упакувати здоровий обід, щоб поїсти в той час як в робота
 4. Потрапити в спортзал/додзе по дорозі додому від роботи
 5. Їжте здорову вечерю, а не перекус занадто багато перед сном
 6. Лягайте спати досить рано, щоб отримати гарний нічний відпочинок

Успіхів! Помічати, що мої тренування "рутини" має більше спільного з тим, що я їм і сплю скільки я, щоб дозволити моє тіло відновити, ніж з скільки повторень я роблю і які вправи я виконую. Отримання 6-АБС пакет вимагає 90% прихильність до здорового харчування і способу життя і 10% використовувати правильні вправи.

Встати з підлоги і перестати робити ці хрусти. А тепер біжи на кухню і зробити собі омлет.

+443
Jiahao Cai 2 лист. 2016 р., 11:21:13

Так що я був чудовим плавцем (2К), велосипедист (100+ милі) нормального бігунка. (10к максимум)

Після пухлини головного мозку як діагноз і госпіталізація, все похололо. Почав бігати раз у кілька місяців і Nike+ запуск програми рекомендовані додаткові програми для мого першого 5K гонки. (Це був топ в моєму списку бажань)

Мені дуже сподобалася програма, вся справа в відстані, так просто на 5к забіг "просунуті програми" у мене 16К! в один із днів!

Підписався на 10к в наступному, є велосипед, а поруч є басейн. Наступний в моєму списку-це триборстві.

На жаль, по 10 копійок за один тиждень я провела багато (просунута програма має біг 5-6 разів у тиждень), день відпочинку у мене був кривавий циклічно. Трохи травмований мої квади.

Тому я вирішив, що мені потрібно об'єднати моє плавання і їзда на велосипеді як-то не ранила себе, і ось моє запитання.

Як мені якось цикл і іноді плавати, коли я біжу про 4/5/6 раз у тиждень і не нашкодити собі?

Заміна бігу для їзди на велосипеді в будь-який день не дуже добре, так? З метою , щоб запустити 10k гонки зараз. Чи є спосіб, щоб збалансувати їх без шкоди для бігу?

+424
Rodrigo Amaro Reveco 7 черв. 2016 р., 18:04:54

При навчанні нарощувати розмір м'язів, необхідно використовувати меншу вагу у вищих повторень та набори або використовувати більш важкі ваги в нижній кількість повторів і підходів?

+375
timhaas 20 вер. 2011 р., 13:03:50

За навчання неймовірно важко дістатися, елітні спортсмени тренуються щодня, важка, без ознак перетренованості(1)

Також Шенфельд провели дослідження, в якому він порівняв вплив різних обсягів підготовки в середньому тренажерний зал щури.

Хоча люди в експерименті були робити 45 комплектів, щотижня для ніг вони випробували 0 ознаки перетренування, при цьому маючи більший ефект зростання м'язів, ніж групи з низьким рівнем гучності.

+321
mrnom 6 лип. 2014 р., 13:07:24

Я бігун і завершили P90X і P90X2. Я б настійно рекомендуємо P90X2 для задоволення ваших особистих цілей поліпшення вашої зовнішності і вашої бігової формі.

У той час як P90X призначений для загальної фізичної підготовки, P90X2 більше орієнтований на спортивний результат. Є кілька ключових аспектів P90X, що робить його краще підходить для вас:

 1. Зміцнення серця - Існує безліч вправ, розроблених, щоб допомогти вам розвинути сильнішу і більш стійку основу. Вони виходять за рамки нормального "Ab вправи", розвитку м'язів нижньої частини спини і косі м'язи живота. Це дасть вам більш сильний вигляд, а також зробить ваш біг більш ефективний, адже чим менше ваше тіло закручується з кожним кроком, чим більше вперед у вас буде.
 2. Вибухова сила - P90X2 використовує методики навчання, призначений для збільшення скільки швидкість і силу м'язів може генерувати. Це буде прямо перекладати, щоб бігти швидше, в будь-який момент зусиль.
 3. Правильна розминка і відновлення - останні спортивні дослідження показують, що розминка і розтяжка, як ті, яким навчали в P90X і Insanity може фактично призвести до травм і зниженню продуктивності. P90X2 вчить піни прокатки та інших методів розігріву і відновлення, що останні наукові показали, щоб бути більш безпечним і більш ефективним.

Обидві програми допоможуть вам знайти силу, витривалість і рельєфність м'язів, але з зазначених вище причин, я б пішов з P90X2. Маразм занадто зосереджені на високій інтенсивності кардіо тренувань, щоб допомогти вам отримати м'язи. Він прагне показати кращий результат з тих, хто хоче скинути вагу.

Майте на увазі, що працює занадто багато або занадто швидко зменшить кількість м'язів ви можете побудувати. Однак, вам не треба повністю зупиняти. Коли я зробив P90X2, я навмисно працює менше днів на тиждень, і працює в більш повільному темпі. Я задовольнив мої цілі більше м'язів і набирає силу і стабільність. Це призвело до поліпшення ходових характеристик після того, як я закінчив програму, і повернувся в свій звичайний пробіг.

+268
Jim black 20 лют. 2014 р., 18:54:20

Я жінка, і з мого досвіду, я дуже мотивований виконувати роботу, кожен день, просто я дивлюся на ціни встановлені дівчата розмістили в соціальних мережах. Потім подивитися декілька відео для тих, приталений дівчатка роблять вправи різно з їх гнучкими тілами, то ніщо не може утримати мене, сидячи на моєму стільці !

+212
DorkOrc 6 жовт. 2014 р., 09:07:25

Я теж стала жертвою такої ситуації та з подібною структурою тіла, як самого себе. Кілька речей, які будуть корисні в моєму випадку

 • завжди розігрітися перед бігом. Не просто пару хвилин прогріву, але хороший 10-15 хвилин прогріву. Ще краще, якщо ви можете зламати піт
 • контролювати вашу швидкість бігу. Не стрибати швидко пістолет. Якщо ви ще не зробили будь-яку вправу протягом десяти років, то робіть це повільно і прийняти той факт, що ти не хочеш стати Усейном Болтом в день
 • НЕ БІГАЙТЕ КОЖЕН ДЕНЬ. Це дуже важливо. Новачкам (особливо як у нас, хто почав тренуватися після довгого часу) думають, що вони, нарешті, почали працювати, тому робити його щодня. Якщо є то, що називається занадто осілий спосіб життя, тобто те, що називається занадто багато вправ. Створити якусь стійкість до нього, перш ніж робити кожен день.
 • Не впевнений, якщо ви знаходитесь на дієті, але намагаюся тримати вуглеводи на хорошому рівні. Вони допомагають у швидкому відновленні
 • Заключний, але дуже важливий, охолодити. Вона так само важлива, як розминка. Як ви зробили з ходу, приймати 4-5 хвилин легкої пробіжки/ходьби, щоб охолонути. Не варто відразу ж зупинятися. Крім того, розтягнути трохи.

Удачі!

+183
Phantom555 15 вер. 2012 р., 03:20:52

Чому ви використовуєте еліптичний (низький вплив на суглоби) ускладнює акселерометр у Fitbit гнучкий виявити різницю між кроками. Це не рахувати кроки направо, коли ви плаваєте, навіть якщо ваші ноги рухатися. Цей відповідь розповідає про те, як компанія Fitbit розраховує увійти еліптичної тренування.

Якщо ви використовуєте еліптичний в стійкому темпі, ви могли розраховувати свої дії протягом 30 секунд, а потім помножити на час роботи. Одна цікава річ ви можете зробити, це використовувати додаток без реклами, щоб зробити те ж кількість кроків (ходьба або біг) і подивитися, чи вага-підшипник вправи має різний вплив на ваше здоров'я.

+173
Henryk 16 бер. 2017 р., 15:30:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil