Кращий спосіб дихати для бігу на довгі дистанції

Як краще всього дихати при бігу на довгі дистанції? Можна дихати через ніс, тільки в рот, або як ніс і рот. Те ж саме стосується і видих. Є дослідження, порівнюючи переваги та недоліки різних методів?

+222
Walter Rodrigues Filho 24 лют. 2016 р., 21:08:47
26 відповідей

Це залежить від того. Багато тренажери не враховують це. Вони напів-точно вказати, що ви спалили, скажімо, 640 калорій в бігу ти зробив, але вони не враховують те, що ви б спалили 80 калорій, просто сидячи в кріслі.

+975
user68924 03 февр. '09 в 4:24

Що таке типовий поріг для того, наскільки далеко ми повинні розтягнути, скажімо, робити нахил вперед? Існують різні рівні дискомфорту—і я знаю, що ніхто не повинен розтягуватися до точки болю, але коли треба зупинити розтяжки? Як далеко треба штовхати себе, коли робиш деякі пози йоги?

+958
Krn 24 лип. 2014 р., 15:31:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я тренуюся три рази в тиждень, використовуючи повний план тренування тіла, виконавши одну вправу ноги кожний раз (присідання, випади, станова тяга, з найбільшою вагою я можу підняти, так що це досить непросто). Два-три рази на тиждень я роблю кардіо у вигляді ВИИТ зберегти/зменшити мою жиру, виконується або за допомогою велотренажера. Це короткий (близько 20 хвилин), але досить інтенсивні (з інтервалом 8-12).

Питання в тому, чи можуть ці заняття викликати перетренованість з повагою до моїх ніг? В основному я використовую мої ноги досить інтенсивно 5-6 днів в тиждень, тому, можливо, дні кардіо заважає їм отримувати досить відпочинку між двома тренувальні дні?

+926
Chew Boss 25 жовт. 2012 р., 17:34:07

Я читав нижче, і є сумніви.

http://www.nutrition.org.uk/nutritionscience/energy/energy-intake-and-expenditure.html?start=5

Тому, щоб схуднути "енергії" повинно бути менше витрат . Тому вони радять нас є більш низька щільність енергії харчовими продуктами (LEDF), щоб відчувати себе повністю , так що голод буде задоволений, а також В/з Формули.

1) яка зв'язок від голоду і енергії ? Якщо ми обдурити голод, з'ївши LEDF це не зупинити, енергія потрібна для організму ? Не голод-природний сигнал для потреби в енергії ?

+901
Davis Jones 21 лип. 2013 р., 06:58:40

Важливо, що ви розумієте, що таке "підтягнуте тіло фізіологічно, легко отримати багато поганих/пухнастий/милий ідеї, як високе число повторень -> тоновані, кілька важких повторень -> громіздкий, забудьте все це, це маячня сивої кобили. Це все про кількість жиру і кількість м'язової тканини.

Перший шар тіла, щоб розглянути ваші м'язи, ваші м'язи можуть зробити товщі або тонше, сильніше або слабкіше, ви не можете реально вплинути на довжину м'язів, це визначено генетично. М'язів не може бути/виглядати підтягнутою.

На вершині мускулатура жировий шар, без цього у вас буде в основному виглядати красно версії самих екстремальних культуристів, т. е. безліч вен і м'язів видно. Чим більше масла ви додасте, тим плавніше ви подивіться, по-перше жилок і волокна зникають, то поділ між м'язами зникає, так що ви можете більше не побачити, наприклад, біцепс дузі. Якщо ви додасте ще більше жиру, ви почнете виглядати як лите торт, жир висить поверх інших жирів і так далі.

Що нам потрібно для досягнення тоноване погляд? Вам знадобляться деякі м'язової маси для м'язів, щоб бути видимими на всіх, більшість жінок мають занадто мало м'язової маси, щоб досягти тоноване погляд. Кращий спосіб збільшення це тренування в основному як чоловіче тіло будівельника, це не має значення, що ваші цілі відрізняються, ваше напрямок, але і відстань це різні так сказати :) стоп, коли у вас достатньо м'язів, на це піде рік(и).

По-друге, ви повинні адаптувати свою жирну суму, необхідно помірно-низька кількість жирів, щоб досягти тоноване погляд, не тіла низька будівельник, але, звичайно, менше, ніж середня людина. Твій жирний сума визначається вашої дієти і способу життя, споживання менше калорій, ніж ви використовуєте, і ви зменшите кількість жиру.

+896
Jose Tommaso 24 жовт. 2016 р., 22:10:36

Я чув, що наш організм спалює вуглеводи, коли ми починаємо тренування, і через 20 хвилин організм буде спалювати жир. Це правда?

+811
Pranava Sheoran 13 квіт. 2019 р., 20:41:17

Я 60-річний чоловік. Я професійний інструктор з веслувального слалому на байдарках, і мені подобається змагатися в серфінгу каяк. Моя мета-зробити в такому ж гарному стані для тих видів спорту, як моє обмежений час дозволяє. Хоча я завжди була дуже активною, я не є і ніколи не були топ-конкурент/спортсмен.

Через спільних питань мені довелося припинити тренування важку вагу, але дитячою працею ще в мої здібності. Між травмою та операцією, я все ж повернувся в пристойний стан.

Я робив інтервали Табата з каяком від одного до трьох разів на тиждень. Хоча вони відчувають себе відмінно, і вони дають мені серйозні тренування-мій дитячий витривалості набагато краще, і я відчуваю, як моє латів зачіпаючи мої трицепси останнім часом ... я знаю, що біг буде навіть краще кардіо тренування.

Я знаю, що Табата не повинна бути повсякденною річчю. Проте, слід розглядати як окремі види тренування на абсолютно різні групи м'язів? Іншими словами, якщо я роблю свою каякінг табата тренування на М-Ж-Ф, а по одному або по два через день я роблю працює Табата, полягає в тому, що занадто багато навантаження на аеробну систему?

Або я повинен вважати Табата кожен день, як якщо б всі вони були однаковими, і тільки три рази в тиждень, незалежно від того, що я роблю? Чи, може, максимум на два Табата днів на тиждень для кожної групи м'язів?

+728
pdeligia 25 вер. 2011 р., 15:16:57

У стартовому сила, відома книга про штангу навчання, Марк Rippetoe говорить (акцент шахти):

Ширина захвату, в межах певного діапазону, у чому питання особистих уподобань. Оскільки ви намагаєтеся розвиток загальної міцності верхньої частини тіла, форма повинна бути узагальненою, без надто великий наголос на якомусь одному групи м'язів і багато роботи для всіх з них. Найбільший діапазон руху досягається з рукояткою, що місць передпліччя у вертикальному положенні, коли планка на грудях. З широким хватом, бар не рухається як далеко і замки, перш ніж трицепс виконали велику роботу, щоб грудні м'язи і дельтовидних в кінцевому підсумку робить більше роботи отримує зроблено. Але поки зчеплення падає десь між 22 і 28 см між вказівними пальцями, метою подається. Цей діапазон дозволяє достатню свободу дій для людей всіх плече, Ширін, щоб знайти себе в руки, вони відчувають себе сильними з, зберігаючи більше діапазон руху. Занадто вузький захоплення буде, для більшості людей, взяти фунтів від роботи, поклавши відповідальність за більшість локауту на порівняно менше трицепс,хоча більшість ліфтерів можуть закрити-ручка досить високий відсоток їх зчеплення стандартне жим лежачи. Широкий хват скорочує діапазон руху занадто і займає надто багато трицепсів, а також проводити більш довге плече між рука і плечовий суглоб. Більш важкі ваги можуть бути на лаві з широким хватом, оскільки не повинен бар рухатися так далеко (законних ширина для змагань з пауерліфтингу становить 32 см між вказівними пальцями).

В ідеалі, ваш корректировщик повинен сказати вам, якщо ваші передпліччя знаходяться в правильному положенні, коли вниз; якщо це неможливо, то використовувати все, що відчуває себе комфортно для вас (але між 22 і 28 дюймів). Не користуйтеся надто широким хватом, Якщо ваша мета-сила: скорочений діапазон руху неоптимально.

+702
detohatop 11 жовт. 2014 р., 15:52:42

Це трохи складніше, ніж.

Основних м'язів живота пряма м'яз живота, зовнішня і внутрішня косі м'язи живота, поперечний м'яз живота. Мета цих м'язів складається з двох частин: з одного боку, вони рухають хребет (нахили вперед і скручування), з іншого боку, вони мають м'язи, використовувані для форсованого видиху.

abdominal muscle anatomy

Ці дві функції вимовляються по-різному, в залежності від того, наскільки глибоко в м'яз. Основна функція більш поверхневі м'язи (пряма м'яз живота і зовнішні косі м'язи живота) є вигин і скручування, і основна функція глибоких м'язів (в основному поперечні м'язи живота) це стиснення і форсованого видиху.

Враховуючи цю складність, не дивно, що коли люди кажуть, що вони "договірні АБС", вони можуть означати різні речі. Деякі люди мають на увазі, як ніби вони намагаються зробити кранч (вигин хребта), якась видих. Звичайно, більшість людей завжди використовують обидва, як це не легко, щоб ізолювати м'язи живота (хоча це, безумовно, можливо, щоб ізолювати їх, і це виглядає дуже дивно). Але люди можуть використовувати різні м'язи трохи по-різному, у відповідності з їх природною схильністю.

При підйомі важких предметів, як присідання з вагою, природно затримувати дихання. Як описано у відповіді християнина, маневр valsalva форсованого видиху, не пропускаючи повітря. Це збільшує тиск в животі, як накачані шини, вона робить тулуб більш твердою і стійкою. Багато людей роблять це, природно, не сказали. Головна м'яз відповідає за збільшення внутрішньочеревного тиску будуть поперечної м'язи живота:

... закономірності супідрядні між м'язами вентролатеральной області черевної стінки конкретних завдань на підставі вимог руху, крутного моменту і стабілізації. З'ясовується, що поперечна м'яз живота-це м'яз живота, чия діяльність найбільш послідовно пов'язані із зміною внутрішньочеревного тиску. [1]

Це нормально, що, коли внутрішньочеревний тиск збільшується, живіт виштовхується небагато. Шлунок виштовхує трохи не означає, що поперечна черевна м'яз знаходиться в неактивному стані, він і досі працює, щоб збалансувати тиск, який допомагає з самозахопленнями.

Я підозрюю, що коли ви говорите, ви укладаєте контракт в животі свідомо, ви насправді заразитися більш поверхневих м'язів, як при виконанні хрускіт. Вони не сильно допомагають з самозахопленнями, по суті, вони можуть зробити це важче, тому що вони працюють, щоб зігнути хребет вперед, так що ви працюєте проти себе, в присіданні. Також, Коли ви говорите, що ви робите перед присіданнями з "живота розслаблені", ви, ймовірно, заразитися глибоких м'язів, ви не тільки менше усвідомлюєте.

+690
wschlosser 21 груд. 2011 р., 10:02:05

Будинок має нічого спільного з зростанням.

Деякі вправи, як зі штангою, доброго ранку, зруйнує ваші стегна з Домс, але це тому, що це подовження (ексцентрик) руху, де Домс показує самі.

Концентричні (вкорочення) і ізометричні (проведених нерухомо під напругою) зазвичай не Домс наводити, і в першу чергу як використовувати черевного преса є. Ваш абс приготувався міцно (изометрически) при становій тязі, і договір (концентрично) під час присідання і присідання.

Якщо ви хотіли привести будинок в АБС, ви можете зробити щось на зразок колеса AB, і дуже повільно викотити з АБС під напругою, викликає ексцентрична поведінка.

Але повірте мені (і будь-якого іншого людини, який тренує) це: якщо ексцентричних вправ (тобто: Домс викликає) є найбільш ефективним способом, щоб тренуватися, ми все будемо робити ексцентричні вправи. Деякі ексцентричні вправи хороші, але це не часто. Що краще для збільшення вашого стенду: додати більше ваги і штовхати його вгору, або додати більше ваги і повільно опустіть його вниз? Обидва вони можуть бути корисні, але концентричні (посилення трицепси і грудні м'язи) - це те, що робить вихідну потужність і приносить прибуток.

+647
Spain 30 лист. 2013 р., 17:23:30

Це може.

Для вивчення, дослідники поставили 11 чоловіків через важкий бій вправи. Це був своєрідний сеанс, який був жорстким, щоб закінчити і нормально б зробив спортсмен жорсткою і біль протягом кількох днів.

Після тренувань, кожен чоловік отримав 10-хвилинний шведський масаж, але тільки на одній нозі. Інша нога була відпочилою і використовується для порівняння. Дослідники неодноразово проби м'язової тканини з обох ніг до і після тренування.

Вони використовували ген-методи профілювання шукати хімічні зміни в м'язовій тканині. Вони побачили два основні відмінності між ніг, що були підтасовані і ті, що відпочивали.

По-перше, масаж перейшов на гени, які зменшують запалення. Багато болезаспокійливі ліки також блокують запалення. По-друге, масаж активували гени, які сприяють створенню мітохондрій, структур, які є енергетичні заводи всередині клітин. Слюсар м'язової клітини, тим більше мітохондрій вона має.

Якщо ви вважаєте, що вони говорять, є переваги. Звичайно, масаж, як було показано, щоб допомогти полегшити спазми і запалення. Вище-пов'язані дослідження звучить трохи більш схематично з лженаукою як "перемикання генів", так що я трохи скептично. Аналогічним чином, будь-яка особа, яка вважає, що масаж "виводять токсини" або починає базікати про "Ци меридіанів" або "рейки", по суті, продає зміїне масло. Якщо зміїне масло допомагає, це добре, але не плутайте його для науки.

А контрастні дослідження не виявили ніяких переваг, окрім збільшення релаксації.

+641
Marcos Serrou do Amaral 29 січ. 2013 р., 10:45:29

Після великої події (в моєму випадку тенісний турнір вихідного дня), ніж відповідний час для відновлення, перш ніж знову продовжити тренування?

+634
LucasCranac 23 груд. 2012 р., 09:05:11

Як я розумію, ви хочете розширити рамки "робочого ходу" і вважають, педалюючи на "повне коло". Починаючи просто повз верхній частині ходу близько 1:00 у вас буде трохи знижуватися п'яту потім поступово продовжити вам кілька ніг під час робочого ходу, потім продовжити його ще на день, на кшталт "клацати" педаль в нижній частині. Потім, ви б тягнути з стегна під час назад ходу, керуючи коліно вгору і злегка потягнути пальці ніг вгору, як ви йдете, щоб підготувати для наступного робочого ходу. Вгорі ви б рухом ногою вперед, потім повторити весь цикл. Це легше зрозуміти, якщо ви спробуєте кожен з них при педалюванні на велосипеді. Якщо почуває себе цілком природно, після невеликої кількості практики.

Я не мушу сказати, що це "найбільш ефективний" спосіб педаль, але це метод, який виробляє вихід. Коли на гірському велосипеді я використовую повне коло, щоб розігнатися і піднятися шорт-Гіллс. На довгому горбі я чергувати акценти з робочого ходу на задній хід, щоб перекласти вантаж під час сходження. На основному рівні дороги я педалі повне коло, щоб підтримувати максимальний стійкий темп.

Ви можете прочитати багато деталей тут.

+613
Euzones 6 січ. 2015 р., 12:03:32

Чисто поживні питання, як правило, закриті, але просто викласти ідею;

Приймати по 2 капсули амінокислот з сніданком.

Приймайте одну мірну ложку (~5 г) креатину з ~250 мл води за 15 хвилин до тренування. Відразу ж розмішайте його, і не дайте йому розчинитися. Це повинно виглядати огидно.

Візьміть один протеїновий коктейль після тренування, але іноді перед сном. Просто перед сном, як було показано, мають більший ефект (джерело), але він може зробити вас спати ніяково, як ви переварюєте під час сну.

Якщо ви вже використовуєте золото (сироватковий), то не бачу сенсу використовувати одночасно казеїн продукт. Але оскільки ви вже купили його, ви могли б розглянути струснути кілька годин до тренування. Казеїн є більш повільно діючий білок, і займає трохи більше часу, щоб переварити, як вона випускає амінокислоти в кров у більш повільному темпі.

+592
Matthew Sundberg 30 жовт. 2017 р., 05:08:38

У Fitbit гнучкий вважає кроки і на скільки мені відомо його можна тільки виміряти частоту пульсу, коли ви активно вирішили виміряти його (тобто він не буде пасивно виміряти), крім того, це дуже ненадійний при високих швидкостях і при русі навколо.

В сутності, Fitbit гнучкий, і всі подібні пристрої, відсмоктати, вони завищені крокоміри.

Більшість телефонів можуть функціонувати як крокоміри сьогодні, так що я б піти з цим замість. Мій Samsung Galaxy 5 заходи всі мої дії протягом дня.

Яка ваша мета з греблею?

+530
Brett Veenstra 18 лип. 2015 р., 16:57:50

12-15 повторень поїзда для м'язової витривалості і гіпертрофії (зростання м'язів), а не сила. Ви будете почувати себе спалити, і ви будете відчувати біль після цих видів тренувань. Бодібілдери використовують цей тип рутини. Я не знаю, чому можна було б рекомендувати жодного сету. Як новачок, ви, ймовірно, не вміють працювати самостійно досить складно, для одного набору достатньої стимуляції, щоб викликати оптимальне узгодження між тренуваннями.

Якщо вашою метою є збільшення сили (оговтавшись від слабкості, як ви кажете), ви повинні працювати приблизно о 5-діапазоні повторень з більш важкими вагами близько 3-5 комплектів.

Не те, що ти не набратися сил з їх рекомендовану програму... так як ти ненавчених, майже все, що буде працювати для вас. Але, ваш час в тренажерному залі краще було б витратити на рутинний урахуванням ваших цілей. Це буде більш ефективним, і ви побачите результати, які ви шукали раніше.

Вибір вправ, кількість повторень, серій та розклад тренувань повинна бути обрана, щоб відповідати вашої мети, не ґрунтуючись на тому, що конкретний тренажерний зал має в якості національної політики.

В іншому відповіді, я кажу про одну з таких програм, які можуть бути краще підходить для ваших цілей.

+510
Eric Harlan 15 жовт. 2011 р., 07:13:07

Схоже, що ви занадто багато уваги приділяють високою кількістю повторень. 15-20-це надзвичайно високий діапазон повторень для важкої атлетики. Велика кількість повторень не збільшує силу. Вам потрібно зробити набагато більшу вагу при менших повторень, щоб збільшити міцність. Після робить низький реп рутини протягом декількох місяців, ви повинні бути в змозі мати достатньо сил, щоб зробити більше, ніж 15 біцепса кучері.

Ось деякі корисні поради по респ коливається від Bodybuilding.com. Діапазоні 1-6 повторень для збільшення міцності, але не subtantially збільшити розмір м'язів. Я думаю, ви хочете, щоб дотримуватися цього діапазону, щоб зміцнити ваші біцепси.

Підготовку Олімпійських важкоатлетів, наприклад, були показані протягом дворічного періоду у значного збільшення сили з ледь помітним збільшення м'язової маси (Хаккінен і співавт., 1988). Я був подібний досвід, коли я використовував АСТ мах-від учасників. Моя сила виріс як божевільний, але я дуже набрала маленький розмір.

Очевидно, традиційна міцність тренування з низькою інтенсивністю і низьким набори (1-6 повторень, 3 або менше сетів) не кращий підхід [для збільшення розміру]. Силовий тренінг робить причина гіпертрофії (Хаккінен і співавт, 1985), але це не викличе максимум гіпертрофія.

Крім того, у вашому раціоні абсолютно неправильно:

Я їм 2 чапаті з овочами на сніданок, потім на обід , на вечірній розговіння і на вечерю.

 1. По-перше, коржів (а коржі пшениці), має деяку кількість білка, але не майже стільки ж білка важкоатлетів потрібно.
 2. Більшість овочів мають незначний білок. Є тільки кілька овочів з хорошим змістом білка, такі як лобода. Найпростіший спосіб отримати білок з м'яса тварин чи протеїнові порошки.
 3. Ви не повинні їсти одні і ті ж речі по три рази в день. Більшість натуральних продуктів не мають повний профіль незамінних амінокислот (Амінокислоти ваш організм не може синтезувати). Вам потрібно різноманітність, так що вміст амінокислот в один прийом їжі можна згрупувати з іншої їжі, щоб повною мірою використовувати білок.
 4. Важкоатлети не слід харчуватися тільки 3 рази в день. Вам потрібно розділити харчування на 5-6 невеликих прийомів їжі рівномірно протягом дня, так що ви завжди мати позитивний баланс азоту.
+420
LordTwaroog 19 трав. 2019 р., 13:40:35

При кардиотренировках велике питання в останні декілька років, здавалося, були:

Люди повинні займатися ХЬИТТ (навчання високої інтенсивності інтервали) або стійкого стану навчання?

Якщо ви новачок в ВИИТ, ВИИТ кардіо тренування змінюється від високої інтенсивності і низької інтенсивності вправ. Іншої відповіді тут говориться на цю тему і реальний приклад життя ВИИТ, якщо би ви кинулися за 60 секунд, і закрокував по 120 секунд, і продовжив на велосипеді через цей процес бігу і ходьби.

Просто по вашому опису вище, ви, ймовірно, не новий стійкий стан серцево. Стійкий стан, де ви знаходитесь постійно працює/біг/велосипед/і т. д. В тому ж темпі/зусиль протягом всього заходу; немає жодних відхилень в інтенсивності.

Деякі фітнес-сайтів вважають, що Хитто є найкращим типом кардіо тренування займатися, якщо у вас є бажання спалювати жир. У цій статті через худий автор стверджує, що

 • ВИИТ-це найкраще кардіо для спалювання жиру
 • Результати ВИИТ підвищення аеробної здатності
 • Результати ВИИТ у підвищенні порога лактату
 • Результати ВИИТ поліпшити чутливість до інсуліну
 • Результати ВИИТ в анаболічний ефект

Звичайно, побудований худий-це не тільки фітнес-сайт, який погоджується на переваги ВИИТ більш стійкий стан. Чоловіча та Фітнес BodyBuilding.com відчувати себе точно так само. Що цікаво, BodyBuilding.com робить випадок для обох видів кардіо тренувань у вашої звичайної тренування в цій статті тут.

При впливі високої інтенсивності інтервальних тренувань проти стійкого стану підготовки на аеробні та анаеробні потужності, стаття з журналу спортивної науки і медицини, дослідження показали деякі цікаві результати про ВИИТ проти усталених навчання:

наші результати показують будь-яких переваг для дуже високих моделей тренувань, який широко застосовується від результатів Табата і співавт. (1996)

По-перше, я хочу сказати, що це дослідження було на схемі Табата, і з тих пір ми розробили Gibala, Суніга, і Тиммонс режиму. Але у виборі, що кардіо програми, ви повинні вибрати, мабуть, результати дослідження свідчать про те, що або працює. Що мені здалося найбільш значимим у дослідженні:

Зауваження про те, що протокол Табата був менш приємний, і це не дивно. Прогресивна втрата задоволення у всіх протоколах свідчить про те, що, мабуть, різноманітність тренування так само важливо, як тип тренування як такої. Особливо враховуючи, що користь для здоров'я вправи повинні розглядатися в контексті ймовірність того, що тренування тривала протягом декількох років

Це все ніби добре резонує зі мною, тому що, коли я вперше повернувся на тренування, я виявив, страждає від нестачі задоволення. Я виявив, що якщо

 • Я був в тренажерному залі, мені потрібно міняти машини протягом всієї моєї одну годину сесії кардіо. Я не міг бути на велотренажері протягом години прямо. Мені довелося перейти на машин, і мені довелося перемкнути на режими. Деякі машини були строго кардіо намагається підтримувати "х" серцевого ритму. Деякі інші кардіотренажери для дому опору, і так далі, і так далі.
 • Якщо б я був в моєму районі або в парку, я не могла просто пробігти 3 км за 8 хвилин за милю. Мені потрібно було пробігти 3 милі, щоб дістатися до парку, а потім брати участь у ВИИТ, коли я туди потрапив, потім втік додому, в 8 хвилин на милю.

Особисто, мені здалося найбільш успішним (тому що, повірте, я спочатку боротися протягом тривалого часу, з'ясовуючи, що зробив мене щасливою) це

 • займаючись кардіо в день, щоб підтримувати звичку
 • роблячи кожен кардіо-сесії різні, щоб запобігти відсутність задоволення
 • завжди намагається поліпшити попередні рекорди, так що у вас є щось, щоб з нетерпінням чекаємо на це просто форма мотивації.

Я кажу записів, так як вона буде відрізнятися в залежності від ваших цілей.

 • Якщо ви запустите сьогодні 1 км, завтра побіжу 1.1 миль.
 • Якщо ви біжите 1 км за 9 хвилин, стріляти на 8:55 8:50 на наступний запуск

Смоллс кроки оптимальний маршрут для поліпшення кардіо.

Моя вам порада, щоб вирішити, чи дійсно ви хочете продовжити стійкий стан, включити ВИИТ, або брати участь в комбінації. Ви також повинні розробляти короткострокові і довгострокові мети для якої-небудь кардіо-тренування, який ви віддаєте перевагу використовувати.

+374
Rowandish 30 трав. 2019 р., 12:48:48

Я не люблю короткі шкарпетки. Моя колишня балерина і вона ненавиділа довгі шкарпетки (вона буде носити щиколотки довжина близьких). Більшість моїх шкарпеток не пройшли і півдорозі до моєї гомілки, але у мене є деякі, які роблять його на коліна, і ті походи шкарпетки (і для невеликий відступ на випадок, якщо справи підуть вгору в штани, або ти спиш на речі з ніг).

Для видів спорту, як футбол/футбол/регбі, довжина шкарпеток більше як частина уніформи спорту, як баскетбол шорти для баскетболу.

+335
user195313 11 вер. 2013 р., 12:09:39

Стягнути неважливо, що ви робите. Якщо ви не впевнені, якщо це було досить довго, почніть з розминки. Якщо ви відчуваєте себе краще під час розминки, вперед на тренування.

Якщо у вас є право і відпочиває, то ви повинні бути.до.

+305
membrive 30 лип. 2011 р., 20:26:01

Негативний вплив на інакше VO2max з-за detraining варіюється трохи з різних досліджень, втрати становлять від 4-14%, коли навчання припиняється протягом не менше 4 тижнів [1-8]. Очевидно, чим довше бездіяльність, тим більше негативний вплив на інакше VO2max., в точку. Наприклад, одне дослідження показало, що спортсмени на витривалість втратив 7% своїх інакше VO2max в перші 21 днів неактивності і в кінцевому підсумку стабілізувалася на рівні 16% втрат після 56 днів (1).

Інше дослідження показало, що понад 2400 метрів запустити, жінки становили в середньому 21 секунду повільніше після 15 днів простою. [18]

Чим краще будуть підготовлені ви були до бездіяльності (вища навчання-державний VO2max) на, тим більше його зниження, коли навчання припиняється (1).

Ви можете знайти посилання на наступне посилання Посилання

+255
hobs 14 серп. 2016 р., 16:41:01

Це може бути важко відокремити ризику способу життя з генетичним ризиком. Способу життя, як правило, в сім'ї. Сидячий батьки, як правило, у малорухомих дітей. Батьки з шкідливими звичками в їжі можуть передати їх наступному поколінню. З іншого боку, генетика відіграє велику роль у визначенні ваги. Іноді поведінка не може взяти всю провину на себе.

Що стосується Доктор Рохіт Батра

Клініка лазерної епіляції в Делі ,Краща Лазерна епіляція в Делі

+248
user212522 2 лют. 2015 р., 07:57:10

Я намагаюся дізнатися вільним стилем і отримав стусанів гарний і сильний. Я дивився безліч відео про дихання, і говорив з моїм інструктором і всі кажуть: "витягніть руку, (наче) чергу, щоб розмістити вкладиші в пахви своєї витягнутої вперед руки і злегка назад, вдихніть і поставити ваше обличчя у воду, коли ваша друга рука повертається на розширення".

Однак, коли я простягаю руку і повернути, щоб дихати, моя рука падає, і я поняття не маю як це виправити.

Мій інструктор каже, що я не подовжуючи досить довго, але я не думаю, що це проблема. Я навіть спробував схопивши дошка kickboard з простягнутою рукою і практики, але я доклав багато тиску на доска kickboard що наводить на думку про якусь проблему.

Чи є якісь вправи або що-небудь ще, щоб допомогти мені виправити це?

+169
user24533 4 груд. 2015 р., 19:44:32

Я новачок в плаванні і у мене був повільний і стійкий прогрес. Я хотів би, щоб встановити цілі для себе, так що я зосередитися і поліпшити.

Коли можна сказати одним перевершив початкового етапу і є проміжним плавець рівні? Яку відстань є проміжним плавець рівні очікується, що плавати для різних ударів? Я згоден, що це свавілля, але грубі рекомендації будуть корисні.

+142
paimo 12 бер. 2014 р., 05:23:54

Реальний питання Ви, здається, питаю, Як скинути залишився вагу. ЯО Чоа піднімає кілька хороших точок у відповідь:

 1. Таблетки це не вихід
 2. Не можна цільовими направленнями втрата ваги: ви можете тільки поліпшити м'язи в одному місці

Цілком імовірно, ви хочете подивитися на те, що ти їси тобто скільки калорій в день) і зміна вашого життя. Це краще звернутися за професійною допомогою з цього питання, і як ви вже ходите на тренування в ПТ повинні бути в змозі допомогти вам (деякі ПТ мають спеціальної підготовки в області харчування, але швидше за все ПТ є хороша інформація-все одно). Це допомагає відслідковувати, що ви їсте, і є багато мобільних додатків, які можуть допомогти в цьому. Переконайтеся, що ви не їсте більше, ніж вам потрібно, але переконайтеся, що ви не голодувати (це не допоможе: ваше тіло буде просто замість жиру)

Розглянемо також вимір% жиру, а не ваги. Знову ж таки, ПТ повинні бути в змозі допомогти вам зробити це, але це можливо зробити в поодинці. Ця статистика краще вимірювати, а не вагу, тому що, як ви вказуєте, ви будете набирати вагу за рахунок м'язів.

Якщо у вас високий м'язові% (>40%) ви можете, ймовірно, зовсім відмовитися від ваги і зосередитися на HIIT. ПТ може допомогти з цим далі, але ви, ймовірно, хочете 3 високоінтенсивних тренування в тиждень.

+89
Julio Cesar Moreno 7 січ. 2014 р., 13:03:35

По-перше, я знаю, що є які-небудь питання ліктя шум є, але вони не повністю описують мій досвід.

Гаразд, мені 18 років і дуже худий, з трохи м'язи, і я почав в тренажерному залі місяць тому.

Так що 2-3 тижні тому я почав отримувати цей скрипучий шліфувальні відчуття, коли я повністю висловлюю свою руку або зігнути повністю, ви не можете почути це вголос, просто відчуваю його, поклавши пальці на лікті, цей звук відрізнявся від кулака поп або коліні тріщини і т. д., Це набагато м'якше.

Я не відчуваю якоїсь болю або вторинних симптомів, таких як набряки або заблокована діапазон руху.

Коли я сказав своєму тренеру про це, він сказав, що його абсолютно нормально і відбувається тому, що м'язи навколо коліна слабким(дійсно).

Звук при розширенні походить від трохи праворуч від внутрішньої сторони ліктя(не ліктьовий нерв), але при згинанні його ніби як з середини ліктьової ямки.

ПС.- З тих пір, як я приєднався, я сказав робити зап'ясті кучері зі штангою, одна штанга, потім плити 2.5 кг з кожної сторони і в даний час 5кг з кожної сторони. Я роблю 100 повторень з маленьким відпочинком.

Так це може бути із-за цієї вправи? моя ліва рука не є домінуючим і, отже, відносно слабкіше.

Так що я повинен припинити робити ці вправи зап'ясті або просто тримати робиш і зміцнить моє ліктьових м'язів? так як немає ніякого болю або дискомфорту в самому лікті, а робити це.

+11
rassoul 24 лист. 2012 р., 01:47:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil