Буде вага вправи допомагають знизити біль у зап'ясті?

Можливі Дублікати:
Розробляє здорову альтернативу для боротьби і RSI (повторюваних травм стресу)

Довгі години перед моїм ноутбуком послабила руки і зап'ястя і змусив мене є повторювані травми деформації. Я грав у футбол і працювати в будівництві. Гирьовий спорт був частиною мого повсякденного життя. Тоді, мої суглоби були міцними і стійкими і здатні витримувати травми, пов'язані зі спортом.

У мене ніколи не було проблеми з моїм зап'ястям, поки я не почав програмувати. Я впевнений, що мій кращий вибір, щоб спробувати зміцнити свої зап'ястя і пальці, підняття вантажів як вид фізичної терапії. Мій страх полягає в тому, що я буду робити силові вправи, що посилить проблему, а не позбутися від нього, і я цікаво, якщо хто мав щастя з якими-небудь конкретними вправами. Моя спина і плечі добре, але в мене руки не.

+947
Mike Purcell 21 квіт. 2015 р., 05:06:35
32 відповідей

Я хотів би знайти хороший набір гантель вправи для "повної" вправа для рук - опрацювання біцепса, трицепса і плечового* м'язи досить рівномірно. Яка комбінація завитків чи інших вправ зробити це краще?


* У моєму розумінні, плечового менше м'язів, яка знаходиться на зовнішній стороні руки, трохи більше в сторону ліктя, ніж біцепси, і гнучким трубопроводами з біцепсами часто, але не завжди. Будь ласка, поправте мене, якщо я помиляюся!

+983
D Untouchable 03 февр. '09 в 4:24

У мене вже майже 8 місяців були успіхи, але потім я виявив пахову грижу і колінах. хірургії.Як я вийшла з спортзалу, я втратив м'язову масу.**Але так як я тепер повернувся,я помітив, що я швидко відновив гіпертрофії, але моя статистика основних підйомників(ВР,ЗНМ, присадкуватий,дл особи свого) істотно знижується.Крім того,мої м'язи, здається, вичерпав швидше навантажень.**Тому я з усіх сил намагаюся повернути мою Максів.Мені потрібен новий план, який буде steadyly дістатися до своєї мети.Я, звичайно, не шукаю чисто гіпертрофія Але хорошої функціональної міцності та ваги теж контроль.Мій нинішній розпорядок як такої:.

-Пуш день: Віджимання для розминки 2х15 ВР плоский 3х10(втрачені сили, навіть намагаються піднімати те, що раніше було моєю 1-й сет для розминки) 21 кабель перетнути 3х7 Арнольд прес 3х10 Зважений пуш-ап/соуси 3xFailure

 • Тягнути день: Потягніть вгору для розминки 3х8(12-13 реп ваги плато з кілька тижнів) ББ нагинають поспіль 3х8 Кабель LAT витягає 3х10 ДБ знизує 3х12 Кабель особі тягне 3х12 Посмикав передні 3xfailure важіль (намагаюся освоїти передній важіль )

 • ноги БВ присідання для розминки BB високою присед 3х10 (втратили мій Макс і борються в глибині під час важких сетів) Болгарський спліт sqts 3х8 Жим ногами, машина 3х10 Екстензіі ніг 3х10 Згинання ніг 3х10 Теля піднімає 3х20 Висить ногу піднімає х відмова

-Додатковий день(факультативно) Дл 3х5(я боюся, що моя травма так не піднімайте занадто важкі) Череп Дробарка 3х10 Внутр трицепс 3х10 Похилій 3х10 біцепс завиток Завиток 3х10 молоток Алмаз пуш-ап 2xfailure Підборіддя 2х відмови

+975
John Sander 17 лист. 2014 р., 11:19:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я працюю на 3 роки і перебуваю в хорошій формі. Моя єдина проблема полягає в тому, що у мене є незвичайний величезна любов ручки і трохи жирку, що я не можу здатися, щоб втратити!

Я тренування вранці на 3-5 днів в тиждень. У мене є доступ в басейн і я можу робити кардіо. Я був на дієті протягом досить тривалого часу, але я не втрачаю талії куточок жир. Я 6 футів у висоту і важить 93 кг. Я планую дістатися до 87кг - 83кг, а люди кажуть, що я близький до мезоморфному типу статури.

Яка дієта і вправи допомагають у втраті жиру в області талії (живота і талії)? Існують продукти, що мені потрібно, щоб зупинити або брати більше?

Мій нинішній раціон, який я на дієтах 2 місяці втратила 8кг, є:

 • середнього розміру тарілка білий вівса з медом і горіхами
 • банан або цільнозерновий бар
 • салат з тунцем або салат з 2 курячі грудки
 • яблуко або дати
 • курка заснований або рибні страви
 • близько 2 пляшок пива в тиждень

Мої тренування, яке також включає в себе 15-30 хвилин плавання після кожної сесії, є:

 • Зброї (7 тренувань) + АБС(2)
 • Груди (5)
 • Нога (6)+ АБС(2)
 • Тому (6)
 • Плечі (4) + АБС (2)

Я перейшла на силові тренування минулого тижня.

+946
Joseph LeGarreta 30 вер. 2013 р., 15:33:38

Я про 6-футовий високий і важить 175 фунтів, 26 років.

За останні кілька років, я прожив досить малорухливий спосіб життя, легко споживав близько 4000 калорій в день.

Те, що я хотів би знати, чому, якщо я не спалити більше калорій, то я, мені здається, не набрати вагу? Єдиний раз в моєму житті я набрав вагу, був період, коли після переїзду на нове місце я з'їв багато фритюрі протягом декількох місяців.

За даними різних онлайн калькуляторів, мені потрібно приблизно ~2000 калорій для мого організму просто функціонувати.

Якщо додаткові 2000 калорій, я беру сприяти збільшенню ваги? Чому вони не здаються? Оцінки говорять, що на моїй дієті я повинна важити більше 200lbs, але я важу 175.

Я підрахував мій щоденне споживання калорій на основі веб-сайту myfitnesspal.com

enter image description here

Чому б мені й не набирає вагу у звичайному режимі, особливо з меншим тренування або фізичної активності, ніж зазвичай?

+916
rmflow 21 черв. 2014 р., 22:23:30

Є багато вправ, які спалюють жир. Ф. е. присідання, віджимання або навіть поглянути на кроссфіт.

Але одна з найбільш важливих речей, щоб переконатися, що ви отримуєте право свій раціон.

(відредагувати ваше питання з ще деякі деталі, це робить його легше, Ф. е. з моменту, коли ви почали працювати, що ти робиш зараз (схема) і який ваш прогрес?, а у вас є дієта?)

+889
cuq 19 лют. 2018 р., 10:22:03

Різні інструктори будуть говорити різні речі, коли справа доходить до підйому. Важкі суб'єктивно. Що для мене важкий, не може бути важким для вас. Це спрацювало для автора, але може не працювати для інших. Ось чому деякі люди приймають років знаючи відповідь їх власного тіла і різних вправ, перш ніж приклеїти до будь. Сказавши, що, може бути, він стурбований тим, про травми. Якщо немає, то я не розумію, чому це має бути проблемою, якщо хтось зможе зробити більше.

+885
LaShanda Hunter 27 квіт. 2018 р., 16:51:27

Намагайтеся уповільнити темп, поки ви не зможете робити повні підтягування з хорошій формі і не хитатися. Якщо ви відчуваєте, що ви не маєте право робити підтягування з хорошій формі, використовувати альтернативні способи робити їх, поки ви не досить сильні.

Альтернативні підтягування може бути з однією або двома ногами на щось трохи підняті від Землі, так що ви можете допомогти підняти себе. Ви також можете робити негативних повторень, щоб побудувати силу, де у вас є стілець або такі і підніміть ваше тіло вгору, а потім повільно опускатися, без допомоги як і раніше в хорошій формі.

+870
Christian Conradsen 15 бер. 2017 р., 19:40:25

Немає. Інгредієнт був заборонений в 2012 році, але не креатин.

+827
petre chitashvili 15 січ. 2016 р., 11:41:17

Якщо ви хочете великі руки, зробити бар чи шматок дерева і повісити його як можна довше. Робити набори, як цей. Коли ви можете зробити 4 комплекту 1 хвилину почати додавати в кілька рухів руки до цільової області навіть більше.

+814
Laura Underwood 18 лют. 2014 р., 23:41:54

Я 17-річний підліток хлопець і я робив деякі дослідження про спробу отримати "худий" або просто взагалі стає потрібним. В даний час у мене є базова модель на основі єдиного плану, але я хотів деякі пропозиції від людей, які знають ці речі через особистий досвід або ще краще тренера. Я роблю це все вдома, і прагнемо зробити низьким вмістом жиру тіла. Я повинен також додати, що я трохи жиру на животі, мої потреби в грудях, і все тіло худий.

Ось на тренування я зараз роблю:

- Джек-Стрибунець 30 
– Віджимання 25
– Присідання 25 
– Планка 60С 
– Присед 25 
– Берпи 30

Перерва

- Присідання-Прес 20
– Бічна планка 30 з кожної сторони
– Віджимання 25
– Присідання 35
– Джек-Стрибунець 30
– Планка 60С
– Присідання-прес 20
– Берпи 30

Стрейч

- Супермен 5

Наскільки ефективна ця тренування, якщо ні, то що мені потрібно міняти? Приблизно, якщо це можливо, скільки калорій вона горить?

+792
Chandan Bose 15 груд. 2016 р., 19:05:22

Є мільйон речей, щоб їсти/пити під час тренування. Коли я йду протягом тривалої їзди на велосипеді, я виявив, що Gatorade і іноді розстріляних Блокс тримати мене дуже добре підживлюється. Чи є подібні продукти для того, щоб отримати заряд енергії та розумової концентрації, а не бути фізично активним?

Я працюю в офісі весь день, і на свято працювати 12-15 годин на день протягом тижня або близько того. Це психічно втомлює через пару днів. Доцільно використовувати ті ж добавки, а не займалися фізичною активністю?

+769
Priscah Nzilani 4 лют. 2010 р., 08:40:23

Як діабетик, я можу легко сказати вам, що відповідь полягає в тому, що немає способу. Повір мені, якщо і були, то не стали б використовувати кров моніторів. Всі лайки в англійській мові не можу описати, наскільки вони облажались. Той, хто стверджує, підпружинений ланцети безболісні намагається продати вам один. Період.

+703
RianBattle 24 січ. 2016 р., 19:44:55

Як приблизного орієнтира, вуглеводи містять 4 калорії на грам, так 24 / 3 * 12 * 4 буде чистий 384 калорій. Припускаю, що ти десь близько 160 фунтів (спалювання калорій залежить від цілого ряду факторів, включаючи вік, стать і вага), цей графік показує, що вам знадобиться приблизно годину легкої аеробіки, середньої еліптичної тренування, опору або силові тренування кожен день, щоб "нейтралізувати" ці калорії. Звичайно, з вашим печивом, ймовірно, містять калорії з інших джерел, ви, ймовірно, краще використовувати загальну кількість калорій на них. І, чесно кажучи, тобі краще просто зменшити загальну кількість калорій, ніж намагатися додати фізичні вправи, тому що наші тіла побудовані, щоб споживати більше їжі, в особі вправи.

Якщо ви турбуєтеся про кількість "вуглеводи", я б сказав, що ви краще використовувати інші метрики для вашої дієти. Хоча існують різні низьковуглеводних дієт, більшість з яких приготовлена медичного персоналу, вони, як правило, залежать від фактично відмовившись від вуглеводів повністю, не намагаючись протистояти" їх за допомогою вправ. Зменшити загальну кількість калорій, а не намагатися слідувати деяким пунктикам усунення однієї продовольчої групи або інший.

+667
TulieA 11 лип. 2010 р., 04:43:41

Я в тиждень 7 програми couch25k. Якийсь час (роки) мені здається клацати кульшового синдром. Мої стегна-це нормально 90% часу, але завжди точні рухи я можу зробити, щоб зробити його поп досить голосно. Це нормально зі мною, але після бігу, болить трохи, і це може бути незручно сидіти і ходити.

Є все, що я можу зробити, щоб зробити його краще інших, ніж інші? Робити розтяжки, охолодити його з льодом або щось ще?

+665
ferenan 27 лют. 2015 р., 03:27:34

Я піднімаючись на І геть протягом багатьох років, і нещодавно повернулося до нього. Однак у жимі лежачи завжди було вправа, в якому я стикаюся з дуже мало користі і прогресу. Всякий раз, коли я отримую хороші тренування, я відчуваю себе добре болючість (хоча б трохи) в групі м'язів концентрації, але цього ніколи не відбувається з жиму лежачи. Будь я піднімаю стільки, скільки я можу з плямою, або якщо я роблю більше гіпертрофічній вправу з меншою вагою і більше повторень, я ніколи не відчуваю біль в грудях на наступний день. Згодом, я дуже мало прогресу будучи в змозі додати більше ваги, як я йду.

На прес-машини, я відчуваю це. Робити віджимання, я відчуваю це. У мене були тренери, які кажуть, що моя форма в порядку, і вони залишилися ламають голову про моє прогрес. Хто-небудь коли-небудь відчував подібне? І є щось, що я можу зробити по-іншому?

Спасибі.

Додам: якщо це робить різницю, мої руки довго для мого тіла.

+663
Mam 20 лип. 2016 р., 19:58:01

Робити кардіо зробить ваш пульс повернеться в норму швидше, якщо це виглядає як проблема (треба сказати, якщо ваше серце займає 5-7 хвилин, щоб повернутися до нормального ви не дуже в формі). Якщо ваші ноги-це проблема, я б запропонував розтягнути і бути добре зволоженою і харчується (очевидно, не їжте прямо перед тренуванням). Іноді після присідання набори я б зводить небагато і потрібно приймати досить довго відпочиває між підходами, я б сказав, що взагалі присідання потребує зовсім небагато часу відпочинку між підходами хоча б 3 хвилини, а не 7

+626
Akhond Zada 16 лист. 2018 р., 10:23:19

Тому я займаюся інтенсивного тренування в день, який включає трицепси і плечі. Я зробив це тренування до відмови близько години, поки я не міг зробити більше повторень. Приблизно через 5-6 годин, я спробував зробити те ж тренування, і я помітив, що я не боротися, і зробити це досить легко. Чи означає це, що я повинен продовжувати йти? Це ефективно робити те ж тренування тренувати ті ж м'язи через пару годин, якщо все піде добре? Чи є в цьому мінуси? Вважаю, це дає вам максимальну гіпертрофію правого?

+592
Franklin Sousa 10 лют. 2014 р., 18:14:19

Коли ви ходите, ви все одно спалити калорії, які ви робите, сидячи (100 калорій у відповідності з вашим калькулятором), щоб залишитися в живих. На додаток до цього, ви будете спалювати калорії для переміщення вашого тіла.

Скільки калорій ви будете спалювати важко сказати, я не можу знайти жодного доброго ресурсів, дає оцінку. Я бачив дослідження, пропоную вам спалити від 50 до 100 калорій для ходьби, 2,5 км / год, в залежності від вашої ваги (близько 50cal для того, хто 100фунта у вазі до 100+ кал для людей старше 200lbs).

+560
Gihan De Silva 13 жовт. 2019 р., 16:45:03

У мене були деякі досить серйозні проблеми обертає манжети плеча в минулому і підтягування (долоні) був, напевно, одним з вправ, які aggrevated травми. Коли ви йдете з повним висуванням тягнути вгору з підборіддям над поперечиною ви можете потрапляла (думаю, вщипнути) обертальної манжети. Негайне рішення, щоб зупинити підтягування та альтернативні вправи, які дозволять вам працювати на лати і назад без затирання обертальної манжети.

Вправа я дізнався від фізіотерапевта, який є також експертом плече є вузьким хватом LAT витягає вниз. Взяти дві вільні ручки і прикріпити до кабелю на LAT витягає вниз машину. Коли ви робите повторень, тримайте руки ближче до тіла і витягнути вниз і ст. Ви повинні завершити кожен тягне вниз руками, потягнувши в свій шлунок і верхню частину руки повністю вертикальної.

Виявляється, що для такого роду тягне вниз не тільки дозволить вам продовжувати міцність будівлі, але це також корисно для обертає манжети плеча. Його манжета і допоможе вам тренувати ваше плече, щоб перейти у безпечний спосіб.

Після того, як біль починає стихати через кілька тижнів або місяців за важкої травми плеча, ви можете повернутися до підтягування. Але будьте впевнені, щоб поступово будувати себе. Вам потрібно точно з'ясувати, що плече дозволить вам зробити.

+485
alengel 16 трав. 2019 р., 21:35:20

Це цікаве питання і, на жаль, я не знаю якихось конкретних досліджень, які насправді відповісти на це питання. Моя відповідь більше стосується логіки і особистого досвіду.

Чим сильніше ви, тим більше ваша м'язова витривалість повинні бути на більш низьких Ваг.

Якщо ваш максимальний жим 100кг, тоді ви логічно зможете робити більше повторень з 50 кг, ніж той, хто максимум лавка 60кг. Як ви отримаєте ближче до вашого 1ПМ (1 ПМ), то це дійсно стає дещо спотвореною людини до людини в залежності від різних співвідношень м'язових волокон типів (значить, хтось-максимум 95кг може бути в змозі зробити більше повторень на 90 кг, ніж хто-то з максимум 100кг. У мене є тільки емпіричні докази цього, хоча).

Зворотне, проте, не завжди вірно. Тренінг мій приятель працював на високій REP програма присідання для того, щоб стрибнути вгору, він регулярно задає близько 35 повторень на 80кг. Його присед Макс 100кг. Я міг тільки управляти 10 повторень в 80кг (тоді відчував, що я збирався згорнути), але я також був присадкуватий максимум 100кг.

На суму перехідних залишків, існує безліч розрахунків, стукати про які говорять, що ви повинні бути в змозі управляти х кількість повторень в y відсотках від 1ПМ, який говорить про те, що ваша м'язова витривалість буде більше на низьких відсотках від 1ПМ (так що чим сильніше ви, тим більше витривалість ви будете мати з меншими вагами).

+423
Dilettant 1 бер. 2013 р., 03:21:33

Так, тренування повинні бути неймовірно схожими. Що буде працювати, щоб наростити м'язову масу в цілому для однієї людини для іншої. Пам'ятайте, що є багато різних типів вправ і процедур, які краще або гірше працювати для різних людей, але ці режими використовуються худі, м'язисті люди, і огрядні люди однакові, коли загальна мета. Ви всі будете з використанням унікальних вагами і вправи на основі, де ви знаходитесь у вашій фізичної форми, але ви можете поділитися же вправ як довго, як вони працюють для вас індивідуально.

+390
Tobias Ravenstein 18 вер. 2011 р., 21:08:17

Чесно кажучи, якщо у вас є почуття, це не гарна ідея, щоб тренуватися з-за тим, як ваш організм відчуває, то це дійсно хороша ідея, пропустити тренування. Однак не робіть це виправдання не працювати. Це також залежить від того, коли ви тренування. Наприклад : якщо тренування ввечері, і ви випили вчора ввечері, це не важливо.

+370
amcelwee 15 лист. 2013 р., 00:32:28

Одним із змін, що відбувається з допомогою вправ, полягає в тому, що тіло буде рости нові кровоносні судини і м'язи для поліпшення кровотоку/оксигенації. Термін для цього є ангіогенез. Це нормальний побічний ефект від аеробних та фізичних вправ на витривалість і меншою мірою анаеробної активності. Крім того, існуючі кровоносні судини будуть розширюватися деяких для задоволення зростаючого попиту на кровотік. Це також буде враховувати деякі нагрубання ви бачите, як ви працюєте, як частина судинної реакції є збільшення припливу крові до поверхневих (близько до шкіри) кровоносні судини, щоб допомогти в охолодженні.

Як ви отримуєте все більше і більше схилятися, вони також з'являться більш вираженим, поки ви не мати стільки жиру, обволікаючи їх.

Cyclists legs, purportedly Lance Armstrong

+363
JoshMeech 29 січ. 2019 р., 06:55:33

Я втратити близько 0,75 кг в тиждень.

Це трохи високою. Ймовірно, ви втратите частину м'язової тканини. Особисто я вірю в повільніше оптом/вирізати.

Я вирішила займатися спортом 3 рази в тиждень. Тренування складається з важка атлетика (жим лежачи, присідання і інші різні вправи для рухатися кожен м'яз у моєму тілі) і аеробну частина, коли я роблю сходи крокуючи принаймні 45 хвилин. Силові тренування частина для збереження м'язової маси та аеробної частиною для втрати жиру.

Кардіо не спалює жир сама по собі. Вся активність спалює калорії, що допомагає вам залишатися в дефіциті калорій, але це дефіцит калорій, що знижує накопичення жиру, а не кардіо.
Також існує дослідження, яке показує, що для досягнення найкращих результатів, кардіо завжди повинна бути зроблена в окремій сесії, або принаймні перед тренуванням. Кардіо Після вага заважає дуже вигідно гормональний відповідь на силові тренування.

Я тримав мої серцевого ритму в аеробному діапазоні досі, але після займаючись дослідженнями в цій темі я суперечливі результати. Я читав, що для того, щоб ефективно втрачати жир, мені потрібно штовхати мене пульс на анаеробному діапазоні, але деякі говорять, що це призведе до втрати м'язової маси, оскільки анаеробних вправ необхідно більше енергії, то мій система може мобілізувати від спалювання жиру. Згідно з моїми дослідженнями анаеробні вправи-це важливо, тому що він прискорює обмін речовин і Я можу продовжувати спалювати більше жиру навіть після тренування. Аеробні вправи в іншій руці тільки спалює жир в той час як я роблю це.

Більш висока інтенсивність майже завжди краще. Вам не потрібно кардіо для втрати ваги (Якщо вам це подобається). Навчання ваги створює анаболічний гормональний фон для втрати жиру вам потрібен.

Отже, які вправи слід поєднувати з іншими частиною моєї тренування, щоб спалити максимально жиру, втративши при цьому якомога менше м'язової маси?

Терпіння. Ви робите добре, ви звичайно будете втрачати м'язи і навіть деякі сили при різанні, це нормально. Просто тримати його повільно.

Деякі поради: http://www.biolayne.com/contest-prep/best-form-of-cardio-for-bodybuilding/
https://www.youtube.com/watch?v=FcM8HablpZk


jp2code:
Приблизно через 30 хвилин кардіо, ваше тіло спалили з цукру зберігається в вашій крові. Потім він отримує енергію там, де вона може. Які можуть виходити від перетворення жиру і м'язів в енергію.

Ні, тому у вас є запаси глікогену...

+352
Paul Emmanuel 25 груд. 2016 р., 19:40:46

Коток рухається по льоду з допомогою коньков. Це може бути зроблено з ряду причин, у тому числі фізичних вправ, відпочинку, подорожей і різних видів спорту. Катання на ковзанах відбувається як на спеціально підготовлених критих і підлогових доріжок, а також на природних тіл із замерзлої води, таких як озера і річки.

+340
Donald Hasselblad 2 бер. 2015 р., 18:49:31

Деякі речі, які працювали для мене:

Кофеїн

Кофеїн тільки здається, щоб зробити речі простіше, чи то кави або попередньо тренування напій.

Мотиваційні Відео

Дивіться мотиваційні відео, поки готуюся до тренування може звільнити вас. Приклад

+328
Sedat Kapanoglu 11 груд. 2019 р., 10:27:14

Раніше я попросив "мінімальної" програми , яка вимагає від мене мінімум зусиль, щоб запам'ятати розклад і мінімальний час зробити це. Відповідь на це питання робить підтягування, присідання і опустіть до відмови раз в 2 дні.

Моє питання: як я повинен робити ці вправи правильно? Я повинен зробити це:

 • швидко (1 секунда тягнете, 1 другий поштовх)?
 • повільно (4 сек потягне, 4 сек натиснути)?
 • тримаючи мене витягнути, поки я не можу більше немає, то вважати це як один реп, поки я не можу зробити ще один реп?

Якщо останній краще, то як мені дихати, коли я роблю це? Я повинен тримати моє дихання, коли я залишаюся на моєму потягне?

Я думаю потягне цілком визначеними, як в тягнути вгору, і вниз, у провалля і присед.

+210
Hamid Iqbal 13 лист. 2017 р., 11:07:25

Я просто хочу, щоб просто скопіювати pertinant інформації examine.com з сайту на креатин , який має посилання до hundres досліджень і ламається саме переваги креатину.

Але відповідь:

Креатин є безпечним, але просто купити найдешевше можна знайти.

Будь-які думки про креатин (швидкого випуску капсул 4000 мг) для важкої атлетики?

Я, чесно кажучи, не бачу причин, чому хтось не варто доповнювати креатином, і я не бачу ніяких логічних підстав для уявній "страх" цього з'єднання в суспільстві. Це безпечно, це корисно, це дешево, і для більшості людей, він просто працює. Отримати деякі креатин, приймати по 5 г в день, і ви добре йти. Якщо людина не робив в тілі, ця річ стане вітамін.

-Френк Куртіс

Це oversupplementation потенційну небезпеку?

Креатин є однією з найбільш ретельно досліджених сполук, і ніяких негативних побічних ефектів були відзначені за рахунок добавок.

Від креатин це безпечно?

Побічні ефекти креатину включають спазми шлунка, який може виникнути, якщо креатин доповнено недостатньо води, і пронос, якщо занадто багато креатину доповнюється відразу.

Це капсули швидке звільнення краще, ніж все інше?

Найкраща форма креатину-це основний креатин моногідрат, який є найдешевшим, але нарівні з багатьма іншими формами. Ніяка інша форма має достатньо доказів, щоб стверджувати, що це краще, ніж моногідрат.

З Що це краща форма креатину?

+183
Agila Magilas 2 жовт. 2012 р., 14:23:20

Ніхто насправді якщо їсть 5 разів на день і отримувати достатню кількість білка. але

Ось список добавок, які допомагають

 • від Dymatize мікронізований креатин 1000 гр $19.99
 • від Dymatize мікронізований глютамін 300 грам $15.99
 • SciFit Бета-Аланін Порошок 2000, 500 Грам $19.97

ви можете знайти все це на bodybuilding.com на вкладці магазин. Вони відмінні добавки, не дозволяйте нікому говорити вам, 'ви потребуєте супер 9000 креатин або нітро монстр звір добавки'. В добавок я написав були протестовані споживчими лабораторії для чистоти та ефективності. Плюс вони будуть тривати доооолго theres так багато порцій і дешеві.

Як використовувати добавки

 • Креатин-приймати по 5 грам 3 рази на день протягом 3 днів, потім 3 вихідних. Спробувати і взяти один з тих дозах за 30 хвилин до тренування і поширювати дози з 4 годин між ними. Змішати з 10-16 унцій води або напій, не змішувати з кислотними напоїв або коли і не залишайте свої дози рідини більш ніж на одну годину.
 • Глутамін-прийняти 2,5 грама, вранці, ніж 2,5 грама перед сном.
 • Бета-аланін- за 20 хвилин до вашої роботи.

Креатин- зробить вас набрати 10 кг ваги у воді дуже швидко, але її вплив на міцність під час тренування дуже корисно.

Глютамін- допомагає так багато! відновлення та імунної системи.

Бета-аланін- це дає додаткову витривалість і силу під час тренувань, допомагаючи штовхати маси і збільшення сили.

+181
The crocodile hunter 6 вер. 2012 р., 13:37:49

Прочитавши стартову силу книги, він кидає навколо багато анатомічних термінів. Але, на диво, немає ніякої схеми або діаграми або глосарій, пояснюючи, що все це.

Який найкращий спосіб вивчити основи анатомії, назви кісток і м'язів і що вони роблять і як вони працюють разом? Не як дослідження в своєму власному праві - достатньо, щоб я міг правильно піднімати і розумію, що я читаю.

Оновлення: мені потрібно прояснити: я шукаю пояснення, чому і як, а не просто список лексики. Хоча я якось коротко, Мені потрібно зрозуміти чому.

+136
Izmet Limfoman 6 груд. 2010 р., 17:44:58

Біль у м'язах (і часу після тренування потрібно, щоб відчувати біль) використовується термін-будинок, який стоїть на крепатуру.

Ви питаєте про яких-небудь взаємозв'язок між часом у відчуття болю, що від моїх знань/досвіду не багато сказати щодо вашого особистого здоров'я. Тільки інтенсивність болю, як правило, корелюють з тим, як ви працювали, що м'язи.

Однак затримка 12 годин в одній групі м'язів і 24 в іншому не багато сказати про кваліфікації або стану цих м'язів.

У моєму випадку, я відчуваю м'язи болючість в грудях день після того, як я тренував його, але завжди буде відчувати біль в ногах два дні після. Однак ця інформація не має відношення до міцності цих частин тіла і інтенсивності тренувань.

+93
theunknown91 23 лист. 2014 р., 11:48:04

Комплекси вправ є найбільш важливими.

Крім того,

Якщо втрата ваги є вашою метою, то дієта становить 50-70% від усього. Що ви їсте, коли, частоти, я їм перед сном? і т. д... Кардіо інші 30-50%. (Але ви повинні зробити це)

Якщо нарощування м'язової маси ваша мета, то тоді дієта становить 50-70% від усього. (див. вище) Екстремальні тренування-це інший 30-50%. (Але ви повинні зробити це) Не нехтуйте важливість їжі. Комплекси вправ є найбільш важливими. Не витрачайте свій час на виділення більш дрібних м'язів. (Тобто біцепси, АБС, і т. д..) Якщо ви вже робите більше рухів суміш. (Жим лежачи, присідання, для жиму від плечей, тяга вгору/тяга вниз, тяга) ці вправи є найбільш важливими для масового будівництва.

Я просто хотіла додати, ви говорите, що ви робите 1 інтенсивний набір у вправі. Якщо так не забувайте про розминку широко. (Можливо, ті ж набори з низькою вагою)

+57
Akhenisi Ehizojie 4 груд. 2015 р., 22:24:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil