Як кальцій допоможе протеїн, щоб бути поглиненими

Цей відповідь про добавки кальцію і міцність будівлі згадує кальцій, допомагає організму засвоювати білки, позовної заяви я також чув кілька разів.

Може хто-небудь запропонувати більш глибоке пояснення, як/чому це працює, або які-небудь достовірні джерела?

+260
KIDJourney 12 бер. 2019 р., 21:54:32
28 відповідей

Повне розкриття: я програміст і сиджу за комп'ютером весь день. У мене є бігова доріжка стіл, але я забуваю їм користуватися!

Щоб відповісти на ваше запитання: Ви не повинні працювати ті ж групи м'язів спина до спини. Ви повинні працювати різні м'язи на кожній роботі і є ротація, щоб зробити так. Те ж вірно для роботи, ви не повинні зробити два жорстких тренувань спина до спини, вам слід відпочити або просто день між ними. У вашому випадку, якщо ви хочете зробити 6-денний графік може виглядати приблизно так

1 День - Стегна І Станова Тяга

День 2 - Груди

День 3 - Спина

День 4 - Плечі

День 5 - Квадрицепси

День 6 - Зброя

День 7 - вихідний

Ви можете тренуватися щодня, просто роботи іншої частини вашого тіла

Звичайно ви можете погуглити і знайти план, який відповідає, або якщо ви перебуваєте в тренажерному залі, вони будуть мати на тебе плани.

+952
pavankumar palla 03 февр. '09 в 4:24

Джим Батерст, відомий своїм веб-сайтом звір навички, говорить у своїй людській прапор підручник:

Якщо ви можете зробити кілька повних стійку спектр віджимання від стіни, то ви добре на вашому шляху до отримання прапора.

Долаючи гравітацію, популярні книжки на гімнастичні заняття для дорослих, є графік порівняння складності різних навичок. В графік, повний людських прапор 8 рівень навику, який є "еквівалентом" у прес-вашого ваги, або обтяжені віджимання на брусах з 85% ваги додав. Перший Прогрес на прапор, прапор виточки, є рівень кваліфікації 5, прирівнюючи Прес з 0,65% від маси тіла або провали з ~37% додали.

Обидва ці джерела є в кращому разі анекдотично, так що взяти їх з зерном солі. Моя пропозиція, якщо у людини прапор є одним з ваших цілей, щоб почати підготовку спеціально для нього як можна швидше. Якщо ви можете тримати прапор виточки принаймні 10 секунд, потім додати його в свій раціон і практика!

+916
Keziah Guevarra 29 жовт. 2019 р., 18:16:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Моя мета в тренуванні ваги:

 • збільшення виробництва тестостерону (я перебуваю в моїх 40-х років) => важких сполук вправи
 • посилення заднього ланцюга (я сиджу за столом весь день)
 • витрачати якомога менше часу

На даний момент я треную два рази в тиждень з однієї і тієї ж програми обох днів:

 • Станова тяга
 • Pulldowns
 • Жим лежачи
 • Вправа стабільність

Я хочу додати присідання в свою програму. Одну конкретну причину цього в тому, що у мене була операція меніска на одне коліно і лікар спеціально зазначив, що зміцнення м'язів навколо коліна буде добре. (Плече пресі не настільки повинен бути згаданий як один з "великої четвірки" комплекси вправ, які, здається, вказують, що важливо. Так що, можливо, я повинен додати, що так само?) Однак я не маю розумову концентрацію робити сидячи в той же день, як станова тяга. Як я можу створити просту програму, яка вирішує цю проблему?

Я вважав тренування три рази на тиждень з двома різними програмами. Однак тоді я зроблю кожну вправу всього в 1,5 рази в тиждень. Хіба це не замало? У той час я займаюся тільки 3 комплекти. Якщо я збільшив до 4 наборів, загальна кількість наборів буде те ж саме. Не впевнений, якщо це те ж саме.

Тренування 4 рази на тиждень з двох різних програм могло б вирішити цю проблему.

Однак 4 рази в тиждень-це багато. Тоді я думаю, що моя програма повинна також включати деякі високоінтенсивні інтервальні кардіотренування.

Я хотів би працювати на бігова доріжка + використовувати машини підряд, як інтервальні тренування. Я вважаю, біг на бігова доріжка в той же день присідання буде складно?
З іншого боку весловому конфлікти з вправи для спини.

Як я можу найкраще вирішити цю проблему?

+883
Grunya99 16 лют. 2018 р., 18:55:57

Де ти це робиш вправу? На планці або лавці. Я пропоную вам робити це на лавці, як на другому знімку, тому що коли ти спілкуєшся в барі ви гойдатися взад і вперед, і це не добре для основного зміцнення. Ви бачите, що жінка стабільна, тому що вона знайшла кілька барів, так що вона не гойдається. Робити її добре рекомендували. Верхній прес основні групи м'язів, що працюють у цій вправі, тому потрібно поставити програму, щоб відслідковувати прогрес.

Його не шкідливо, коли ви робите це межа

*Отже, як їх робити? * Ви просто намагайтеся підняти собі настрій з ваших ніг як можна далі. Якщо ви відчуваєте себе слабким, що означає, що ви не досить гарні для цього рівня. Також не залишайтеся в цій позиції протягом тривалого часу, тому що ви отримаєте Діззі

3 набори:

 • 5 повторень
 • Решта 15 Секунд
 • 5 повторень

Це здається простим, і це так, коли ви отримаєте більш просунуті, спробуйте ці: 3 набори:

 • 15 вікна
 • 20 стороні ноги піднімає кожну ногу
 • 100 флаттер ногами

Так що відповідь: так, така вправа існує, але я особисто не роблю цього. Ногу піднімає функциональне для отримання розірвав :-Д

+873
tweetjay 2 бер. 2011 р., 09:24:11

Коли я ходила в тренажерний зал, щоб забрати форму членства, вони дали мені форму згоди батьків, а також.

Я розумію, це означає, що існує певний ризик, додані в їжу в тренажерний зал для дітей. Крім потягнути м'язи, що інших ризиків для здоров'я є?

+790
Radioleg 4 груд. 2013 р., 21:35:46

Ви повинні бути негайно скептично проти будь-якого одкровення, яке заперечує закони фізики. Закони фізики кажуть, що будь-яка дія проти сил енергетичних витрат. Кожен рух тіла-дія на внутрішнє і зовнішнє опір. Організм адаптує і оптимізує вихідну енергію в певній мірі, але не дива можливі. Якщо ви багато рухатися, вам буде потрібно багато калорій.

Звичайно більше м'язи будуть споживати більше енергії. Силачі потрібно за 10к калорій в день, а фізично активних людей (я маю на увазі, дуже активний, як і весь день піші прогулянки) близько 6к в день. Однак, там можуть бути деякі обмеження на обмін речовин і системи травлення, що зроблять неможливим для звичайної людини для досягнення вихідної енергії силачі. 6к це той бар'єр, який я натрапив з дуже багатьох джерел, таких як висока гора / антарктичних туристів, ультра велосипедистів і т. д. Вихід енергії силачі повернулися зі своїх каналів YouTube, де вони пояснюють свій раціон.

+734
user3088772 25 лют. 2015 р., 18:28:46

Багато людей зауважують поколювання шкіри ефект після прийому бета-аланіну, але я не знайшов пояснення , чому шкіра пощипує і чому ефект починається в голові в першу чергу.

Можливо, хтось може пролити деяке світло на цей?

+723
Furankisan 30 січ. 2015 р., 12:02:33

Джошуа,

Вага підготовки є дивним. Тому тренування тіла вагу. Якщо ви піднімаєте нижче 300 фунтів ваги програми, такі як сильний ліфти, це не повинно заважати вашому навчанню ваги.

Однак, як тільки ви починаєте підніматися дійсно важкі ваги, ви, можливо, почнуть знижуватися рухливість і гнучкість, що може перешкодити вашій підготовки тіла. Це тому, що основний принцип програм, таких як сильний підйомників полягає в тому, що ваші м'язи потрібно зробити для того, щоб підняти великий. Вправи залежать від того, наскільки сильна ваша кінцівки (а також серце й легені) можуть підтримати ваше тіло. Чим більше ваш організм отримує, тим більше ви будете мати, щоб тренуватися, щоб бути досить сильним.

Якщо ви шукати по всьому інтернету фотки хлопців підйому важких (400+), більшість з них не вистачило сил підняти себе вправи.

Я буду проводити більше обшуків по темі і подивитися, якщо я можу знайти статті, щоб підтримати цю теорію.

+702
user47972 9 жовт. 2015 р., 12:18:54

Я відчуваю досить сильна закріпленість/біль робити лежачи метелик/розтяжки в паху, в правій ділянці кульшового суглоба. Таке відчуття, що суглоб замкнути. Робити це розтяжки, коли сиджу не так вже й погано.

Однак моя ліва нога є досить гнучким, я навіть можу спати з лівої ноги в цьому положенні.

Він відчуває, як біль у самому суглобі, не м'язові болі. Якщо я спробую його розтягнути на деякий період часу, навіть якщо я роблю це дуже акуратно, біль не проходить протягом декількох днів.

Також Моя сторона спліт гнучкість дуже погане, з-за подібних спільних відчуття замку. Моя сторона спліт є найважчим, коли лежу на спині з ногами на стіні. Стоячи з розрізом збоку-це не так погано. Мій передній шпагат гнучкість-це дуже добре. Мої підколінні сухожилля короткі.

Хто-небудь зі знанням кульшового суглоба Анатомія є ідеї, що може відбуватися?

Not sure if this image is working

+696
nandoxcode 25 груд. 2015 р., 00:07:33

Я хочу купити міні-машини Ellipcical для будинку, що добре для slimmering ніг і сідниць.

Який тип машини повинен я шукати? Це крок-як машина краще, ніж їзда на велосипеді-як один для ніг і сідниць?

Я бачу це: enter image description here

Або такого типу: enter image description here Дякую

+691
John Velasco 19 черв. 2011 р., 22:46:18

При визначенні підходів і повторень, наприклад 5х5, 3х5, (в загальному, Хху), що є що?

Здається, це зазвичай означає "х комплектів р Репс." але на деяких форумах я бачу, що журнали, які, здається, вказують, що вони: а) робити десятки 1 вага комплекту (який може бути дійсним) або (B) вони з допомогою запису в іншому порядку (тобто "х повторень зроблено й раз").

Є "традиційний" спосіб читання/запису ці?

+668
StarryG 8 вер. 2011 р., 18:42:56

Це кругова тренування найбільш вигідно, якщо ви робите це кожен день? Ви повинні взяти на вихідних або чергувати з чимось ще, щоб отримати кращі результати?

+639
L Quintela 22 трав. 2018 р., 02:49:29

Це буде широко варіюватися від людини до людини і більшість стверджує, що ви втратите кілька кілограмів в певний період часу є необґрунтованими. Ви повинні проконсультуватися з лікарем або дієтологом, якщо ви хочете однозначної відповіді.

Ви повинні встановити ваші цілі на основі вправи на фітнес-етапи і віхи вагу як наслідок.

В залежності від вашого поточного фітнес-рівня можна поставити собі мету на будь-якій відстані або часу або з ходьби, бігу або бігу.

Плавання-це також велике для встановлення цілей, як це може бути зроблено для людей всіх рівнів придатності.

Ви також можете застосовувати схожі цілі, щоб ваші звички в їжі.

+612
larry boston 16 квіт. 2019 р., 00:15:32

Ти пам'ятаєш, Вінні Джонс "Сфінкс" в Викрасти за шістдесят секунд? Ну, ось він лежить брюзглая персона. Але, ймовірно, це різного роду сила, ніж те, що ви маєте на увазі. Якщо ти важкий, ти, напевно, не "сильний" блок перемичок, або "сильним" бігун, і ви, можливо, не зможе зробити стільки тягнути злети або провали, або навіть догори ногами віджимання.

Що таке ожиріння? Що таке Слендер? Це відсоток жиру в організмі? Я розумію, що ви говорите, але "сила" - це надто розпливчасте. Вам потрібно відточити, що трохи вниз. Так, Хоссейн Rezazadeh страждає ожирінням, і так він вирвав 213kg. Абсолютний монстр. Але Кларенс Кеннеді отримав 187.5 кг у ривку і, ймовірно, має дуже низький відсоток жиру в організмі.

Мій голос "ні". Вгодованість не перевести на міцність. Причин може бути відносною винятки, але в цілому ніяк. Якщо Хосейн підготував своє тіло жиром для Pyrros Дімас рівня статури, тримаю парі, він би вирвав а 220кг+.

Цього людини з ожирінням в струнку переходу відбулося протягом, напевно, 5+ років (2002-2007+), плюс, коли була написана ця стаття? Ти, звичайно, втратить чинність, як функцію віку, і якщо ви йдете від "ситих немає вправ" для повномасштабної тренування маніяк, то його будуть носити на своєму тілі, особливо якщо у вас надмірна вага, щоб почати з, і зробити вас менш сильним. Кажуть, що сила цієї людини, то, напевно, була просто наслідком їхньої молодості. Чи є винятки? Звичайно. Завжди є винятки.

Ви визначення міцності. Ви визначення ожиріння і стрункою. Вам потрібен метод порівняння. Вам потрібні учасники в такому дослідженні в великих кількостях для обох груп. Це вік, вага, відсоток жиру, співвідношення всіх трьох? Де на Землі ви знайдете такого дослідження? Гадаю, це все, що може бути забезпечено, якщо є така статистика на історичному Олімпійських спортсменів. У цих даних є? Довести мене неправильно.

+466
Paul Tarjan 22 бер. 2010 р., 19:03:57

Термін, що ви шукаєте-це "силові тренування". Успіхів у спорті, коли крім майстерності і стратегії на спорт, сильно залежить від вашої сили і могутності.

Підняття тягарів-це основний метод силового тренування для спорту. Попросіть вашого тренера, щоб допомогти вам з програмою підйому. Якщо вони не знають, як або кажуть, що це не важливо, то знайти його самостійно. Переконайтеся в тому, щоб уникати програм, які орієнтовані на кондиціонування або бодібілдінгом, тому що це не стосується вашої ситуації.

+371
FeRcHo 7 лип. 2017 р., 23:44:39

У кого-небудь є практичний досвід або поради про те, як використовувати так званий "лава сорочка"?

+368
John Stanton 11 січ. 2019 р., 18:47:59

Я робив віджимання палець з стоячою на косі біля стіни протягом 2-3 тижнів з 3 підходи по 20 разів на біцепс.Тепер я хочу, щоб поліпшити і бути в змозі піднімати тяжкості.Пройшовши через цей пост , який варіант віджимань краще запропонував для зброї(якщо я не помиляюся розгиначів,згиначів/для рук, якщо це можливо трицепс).

Також прошу підказати правильну модель збільшення кількість(тобто наприклад якщо я роблю 3 підходи по 20 віджимань протягом 3 тижнів три рази в тиждень після тижня або певний час треба збільшити кількість сказати 30 або 25).

Примітка:-за браком місця і часу я вибираю пуш-апи, так як він не вимагає яких-небудь річ спеціальна (обладнання/простір). Якщо що-то ще можна, то я відкритий для змін

+325
battlepope 21 квіт. 2011 р., 13:55:12

Я дуже згодна з силової підготовки відповідей. Я також буду додавати тут, що силові тренування (присідання, накладні прес, підтягування тощо) також працює ваш основний дуже багато, так як вам потрібно залучити до вашої основної, щоб стабілізувати ваше тіло в багатьох вправах.

Ви також врахуйте, що ви біжите 8К щоранку і робити віджимання після. Я думаю, ви повинні прочитати цей пост на Марк Сиссон про те, чому робити занадто багато кардіо дійсно може бути погано для вас.

Одна дуже важлива річ-це ваш раціон. Я знаю, ви згадали, що ви їсте добре, але нещодавно я виявив, що сприйняття типового людини "правильне харчування" насправді може бути не такий здоровий, як він або вона думає, що це. Зокрема, ви могли б споживати занадто багато вуглеводів, щоб живити ваші кардіо. Побачити цей потік для отримання більш детальної інформації про харчуванні (я написав відповідь там список, що я вважаю хорошим "подальше читання" матеріал).

Редагувати: тільки що побачив ваше оновлення вашої дієті. Я в даний час наступні первісне/палео спосіб життя, де зерно і сочевицю не їдять через їхню анти-поживні речовини і інсулін-підвищення (відповідно) впливу на організм, який може бути частиною відповіді на ваше питання. Однак, оскільки ваш веган, я не зовсім впевнений, що інших варіантів їжі є.

Моя пропозиція: спробуйте силові тренування. Якщо це не вирішить вашу проблему, ви можете хотіти думати про зміну свій раціон деяким чином.

+263
Max greer 7 лют. 2010 р., 13:56:51

Штангісти можете переключитися речі, замінивши вправи. Замість того, щоб займатися штангою, жим лежачи робимо жим гантелей. Зробити кучері молоток замість проповідник кучері. Поміняти ручку для трицепсів опустіть на мотузці.

По суті, вимикач вправа на аналогічний захід, яке має невеликий налаштування, так що організм отримує щось інше, хоча раніше здійснюють ті ж групи м'язів. Athlean-X на YouTube робив серію відеороликів, які наочно демонструють кілька різних вправи для кожної групи м'язів. (Назва серії прослизає мій розум в даний момент, буде намагатися змінити питання як я можу подивитися.)

+261
BeachSamurai 9 лист. 2019 р., 12:49:28

Пару думок специфічні для вашої ситуації:

1) силові тренування потрібен білок. Наш організм не може зберігати більше, ніж 50г за раз. Отже, 3 білка 50г харчування краще, ніж отримувати 150г все відразу.

2) Ви будете працювати краще з деякими вуглеводів у вашій системі.

3) Вам краще прийти в себе комбінацію вуглеводів і білків.

Це означає, що 6-разове прокинувшись в 2 години ночі на протеїнові коктейлі? Немає. Це означає, що час їжі і розстилали питання білка. Працювати нам важко. Може також харчуватися здоровою, щоб отримати вигоду. Але якщо ви відчуваєте себе добре, не йдуть занадто гайки із змінами.

+238
marxy 6 лют. 2014 р., 01:31:49

Якщо я роблю вправу, використовуючи тільки одну сторону мого тіла, і я можу зробити більше repetions з одного боку (наприклад: я можу зробити більше повторень з моєю правою рукою), я тільки повинен зробіть стільки повторів, скільки моїй найслабшою боку майстрів, або я повинен продовжувати роботу з більш сильної сторони, коли найслабшою сторони вже не можу йти?

+190
Petar Dinev 29 груд. 2017 р., 16:38:25

Я після серії щоденних вправ для преса, щоб отримати "6 кубиків" (це називається таким чином?).

Як можна бачити на Вейдера шість сторінок усі вправи включають у себе підтягування ноги, груди і обличчя, що займає посаду протягом 3 секунд, а потім відпочити на секунду.

Я знайшла ці тренування ефективні, як я заробив певну АБС, тим не менш, навіть якщо я зробити це через кожну тренування, я не можу дихати ну і завжди знаходжу в собі потребу в кисні.

Коли робите звичайні присідання або будь-яке "вгору-вниз" відпрацювання, я можу синхронізувати мій вдих з рухом, знаючи, коли моя діафрагма скорочується або послуг.

Як я дихаю під Вейдера 6 вправ?

+187
LChris314 9 трав. 2013 р., 21:01:44

Все, я намагаюся поліпшити мою ситуацію сніданком без сніданку або паршивий сніданок. Тому що я змінила дієти і чистити його трохи, я більше не переїдає на ніч. Звичайно, це залишає мене законно голодним вранці.

Після спроби кілька різних ідей і з урахуванням туристичних та інших факторів, у мене знайшли саморобні коктейлі наповнюють мене.

Моє питання, чи це розумно здорову їжу, щоб їсти вранці? Іноді я також додати шматочок чорного тосту з натуральним арахісовим маслом, якщо я дуже голодний, але в середньому це мене прямо до обіду.

Смузі складається з:

 • 1 невеликий банан
 • 1 жменю малини
 • 1 жменя лохини
 • 1 ожини жменя
 • 30г порошку змішати протеїн
 • 1 маленький стакан апельсинового соку
 • 2 десертні ложки жити натуральним йогуртом

З точки зору мого фізичного макіяж, я в даний час 17st від 23-ї. Я працюю 6 днів в тиждень, поєднання тіла силові тренування і біг. Мої цілі просто поліпшити свою дієту згідно з моїм режимом тренувань. Зрештою, я просто хочу бути здоровим, ніяких конкретних цілей навчання або, як в увазі. Мої попередні дієти були тістечка та інші жирні Ладена смаколики, які не варто їсти на всіх, не звертай уваги на сніданок.

Вниз виборців. Я б подумав, що фізкультура і харчування йдуть рука об руку? Поки я новачок в цьому це, здається, одне без іншого не дуже хороша ідея?

+180
Onyendi Lucy 31 серп. 2018 р., 15:38:41

Відчуття в правій руці ви відчуваєте, ваші м'язи працюють від вправи як слід. З вправи, такі як віджимання, які використовують обидві руки, щоб виконувати її можна дуже просто, щоб однією рукою робити більше роботи, не розуміючи.

При виконанні вправи ви повинні дійсно зосередитися на проштовхування обидві руки рівномірно. У вашому випадку ваша ліва рука швидше за все не сильніше, але слабкою рукою. Я припускаю з вашого питання, Що ви правша?

+178
Triki 2 серп. 2018 р., 03:58:00

Я хотів продовжувати будівництво бази біг фітнес в ваш поточний темп поки близько 3-х місяців від вашої раси. Ви повинні побачити поліпшення у своєму темпі, не на швидкість роботи.

Не потрібно включати швидкість роботи набагато ближче до гонки. Навіть тоді, ви хочете отримати багато відновлення між тренуваннями швидкості.

Знайти хорошого новачка або програма навчання новачка. Ці зазвичай між 10-12 тижнів. Ось декілька місць, щоб почати:

http://www.halhigdon.com/training/51131/half-marathon-novice-1-training-program

http://rw.runnersworld.com/training-plan-finder/beginners-half-marathon-plan.html

Прислухайтеся до свого тіла, переконайтеся, що ваш добре харчуватися і багато відпочивати. Не дозволяйте навчальний план диктувати своє життя. Бути гнучким; як довго, як ви отримаєте більшу частину тренування (особливо довгі), ти будеш в порядку.

+169
Tereme1967 9 жовт. 2017 р., 06:52:16

Проблема з Ab вправи

Більшість Ab тренування/процедури, які ви бачите, в основному, якщо не повністю складаються з вправи. Вони прекрасно підходять для новачків, тому що є такою різкою кривий навчання з-за високої маси тіла і нестачі м'язової маси. На жаль, вони мають істотний недолік.

Проблема в якості ваших м'язів міцнішає і пристосовується до вправ, ваша інтенсивність зменшується, тому що ваші тіла-це ефективне статичний. Це означає, що, як ви прогрес, ваш єдиний варіант буде робити більше повторень при малої інтенсивності, яка є більш сприятливою для створення витривалості.

Використовувати Зважене Рух.

Так як оптимальний ріст м'язів відбувається в умовах високої інтенсивності з малим числом повторень, найбільш ефективні вправи на м'язи преса згодом ті, які робляться з гантелями, так як вони дозволяють для поступового підвищення інтенсивності. Так як вони можуть бути завантажені на будь-якій стадії підйомник, вони є набагато більш послідовними в плані активації м'язів у середніх або просунутих ліфтерів.

Завантажений тренування Ab можна розділити на три окремих категорії:

 • Машини/кабелі для вправи, як тягнути вниз хрусти Ab.
 • Вправи, де вага можна сміливо додати, наприклад, висить ногу піднімає.
 • З'єднання ліфти, які займаються АБС, такі як станова тяга, повітряна прес, присідати і т. д.

Одна вправа, щоб управляти ними всіма

На жаль, я не бачив жодного дослідження, яке визначає одну вправу за іншим як емпірично кращих (хоча я впевнений, що є тонна "лженауки" від усіх цих "отримати зірваний швидка" програми АБ). При цьому не можна сказати, дослідження не існує, просто я його ще не бачила правда.

Особисто я отримав шість пакетів із обидві завантажений вправи Ab, а потім знову із складових штангою ліфти після того, як я взяв тривалу перерву. Обидва працювали добре для мене. В даний час моя увага зосереджена на важкою штангою складових ліфтів, але після основних підйомників я зробити зважений кабель хрумтить (і hyperextensions для балансування антагоністи).

+141
vjvvjv 30 січ. 2019 р., 05:17:53

Я хочу зробити пропозицію, яке вам може не сподобається це чути, але коли я важу 260 фунтів, що я не роблю віджимання, підтягування, або HIIT, я поступово повертаюся в форму від швидкості ходьби при вставці коротких накладів тут. Я більше хвилююся, що занадто багато стукати на мої суглоби, особливо коліна. Головна різниця між вами і мною полягає в тому, що я 6'1". Зосередитися на ваш раціон здебільшого при отриманні сам в змозі для більш інтенсивних фізичних навантажень. Найбільше не обманювати самого себе про своє фізичному стані, або збентежить вашого стану, коли ви були в набагато кращій формі.

Я б також уникнути тренувань, які припускають багато стрибав навколо, як burpees, тому що це вплине на ваші суглоби і може викликати травми. Також, крім проблем, які ви перерахували, також погано впливає на суглоби. Можливо ви захочете знайти якийсь кругового тренування, який використовує гантелі і вага тіла вправи.

+62
hellowangit 16 квіт. 2017 р., 14:40:08

Не могли б ви пояснити, чому ви думаєте, що це має тривати час, який ви згадували?

+55
Terry Palmer 6 лист. 2017 р., 05:41:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil