Або 5х5: ефективна програма?

Я недавно переглядала або 5x5 тренування, і я став замислюватися про його ефективності. Програма має сміливими заявами (всього), має масу анекдотичних доказів, що підтверджують це, і, здається, досить успішно, враховуючи їх "15 мільйонів відвідувачів та 23 тис. членів". Це, як кажуть, зануда в мені дійсно хочеться зрозуміти , чому щось працює, а на сайті не спілкуюся посилання.

Перш ніж я витрачаю 12 тижнів на те, що може бути просто ще один "пунктик рутини," мені було цікаво, якщо хто-небудь знає про будь-яких дослідженнях або дослідженнях, проведених на Stronglift рутини, і буде ефективність програми може бути науково доведено або спростовано.

+891
Ican Zilb 12 груд. 2013 р., 02:26:54
38 відповідей

Завжди тренуйтеся протистояти групи м'язів для кращої спроби на підтримання балансу. Іншими словами, якщо ви тренуєте м'язи, що ваше тіло рухається в одному напрямку, тренувати м'язи, які будуть рухати його назад у вихідне положення.

Біцепс згинає вашу руку - трицепс розширити їх. Передпліччя зігніть зап'ястя - ваш розгиначів підняти їх назад на місце. Этсетера.

Ця протидіюча сила силового тренування буде тримати певні невідповідності. Однак, ви також повинні розтягнути всі групи м'язів добре. Це дозволить уникнути травм і дисбалансу.

+963
enapupe 03 февр. '09 в 4:24

Зокрема, я думаю, що ваша найбільша проблема буде когнітивними порушеннями.

Зображення двох дітей в підвалі тут курила і керлінг, чесно кажучи, досить смішно, і, ймовірно, не буде занадто великою проблемою саме по собі. Ближче до справи:

  1. Керлінг-це жахливо неефективні вправи Якщо ви досить просунутий культурист, який я сміливо припускаю, що ви не. Ви будете набагато краще робити з'єднання ліфтинг програма.
  2. Палити дурь насправді в середині комплексу підйомно програма небезпечна тим, що необхідно вашої уваги і концентрації. Марихуана погіршує рухові функції, і коли ви піднімаєте важкий, потрібно все стріляють нормально.

Ризиків для здоров'я, пов'язаних з марихуаною в цілому поза рамками цього клієнт StackExchange сайту, але я закликаю вас озирнутися навколо на авторитетних джерел і рецензованих медицини , щоб зробити ваші рішення.

+955
Jayanta Kumar 5 січ. 2017 р., 15:31:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Поради Не дозволяйте ваші коліна відстежувати останні пальцях спеціально для навантажених присідання. В ненавантаженому "повітряні" присідання, де у вас немає штанги або аналогічного предмету, я думаю, що це добре, щоб ваші коліна відстежувати останні пальцях.

Що сказав, двісті присідань і пов'язані з ними програми добре, але трохи нерозумно. Їх інструкції сказано:

Опустіть ваше тіло в положення, де ваші стегна були паралельні підлозі.

Це напів-присяд. Програми, де ви зосередитися на отриманні двісті половину-присідання не вистачає балансу між іншим. Жива маса ресурсів у відповіді на це питання , ймовірно, буде набагато більш продуктивним.

+915
Becca 4 лип. 2012 р., 22:07:54

Як правило, я тримаю своє вуглеводів низька, менше, ніж 100 грам в день, якщо я можу. Я роблю неабияку кількість бігу і силових тренувань. Я беру участь в регіональних аматорських змаганнях те ж саме.

Я буду робити багатотижневого подорожі, що становить приблизно ~15 км в день по туристичній стежці. Багато набирати висоту/збиток, і з ~40 кілограмової упаковці. У альпінізм і піші прогулянки світ, протеїн вважається просто людиною другого сорту, і вуглеводів багато хвалили за їх легка енергія. Все це локшина, рис, борошно та інші пилоподібного вуглеводів.

Цікаво я "знаю", що бігуни на довгі дистанції потрібно багато вуглеводів, і я думаю, що ~6 годин в день напруженої поїздки-це одне і те ж. Зокрема, хоча на моє питання:

Чи існують встановлені рекомендації з фітнес-активності вимагає значних вуглеводів в раціоні, за те, що може бути забезпечено через кетоз?

Я не проти вживання вуглеводів протягом двох тижнів, якщо це необхідно, але я б хотів зрозуміти, чому вони необхідні не тільки народної мудрості ", тому що вам потрібні вуглеводи для енергії". Я б собі інуїтів люди не околачивалось весь день і обходилися без вуглеводів.

Повторно ставлю це трохи інший спосіб, як хтось міг знати , що вони повинні мати вуглеводів у своєму раціоні для підтримки заданого рівня аеробної активності?

+909
S H K 11 трав. 2011 р., 05:40:25

Це здорово почути, що ви насолоджуєтеся тренуванням опору.

Замість вправ, які ви перерахували, я рекомендую жими і жими. У Aasgaard компанії "стартової сили" відео може допомогти вам почати.

Розглянемо вправи тричі на тиждень (кожні 48-72 години), чергуючи прес Жим лежачи на послідовних тренувань, за три сети з п'яти повторень у кожному ("3х5").

Як тільки уповільнює прогрес чи ви пропустили повторень в послідовних наборах, перейдіть на п'ять сетів з трьох повторень кожного ("5х3"). Якщо ви жінка, то подумайте про перехід, як тільки 3х5 отримує "жорсткий", перш ніж ви почнете відсутня повторень.

На першій тренування, роботу з порожньою бар (20 кг або менше, якщо потрібно) вага, який можна безпечно і з хорошими формами для 3х5.

Будьте впевнені, щоб з'їсти калорійний надлишок і особливо багато білка (1 г білка на кілограм загальної ваги тіла в день) і висипатися/відпочивати.

+867
Todd Bailey 2 лист. 2018 р., 17:09:48

У той час як м'язова сила і м'язова маса не мають прямого відношення один-до, є, безумовно, зв'язок між двома. Щоб зрозуміти, що саме цей зв'язок і наскільки велику роль вона грає, це допомагає мати трохи фону на принципах м'язової фізіології...

М'язи складаються із зв'язаних пучків м'язових волокон, які бувають двох видів: повільно скорочуються і швидко скорочуються. Повільно скорочуються волокна вважаються витривалість волокон, тому що вони дуже стійкі до втоми, але не так швидко і не так сильні, як їх колегу. Швидко скорочуються волокна є сила або влада волокна, тому що їх втома швидко але володіти вибуховою швидкістю і силою. Більшість м'язів-це суміш з повільних і швидких волокон (які в свою чергу складаються з білка під назвою пучки міофібрил). Точну суміш повільно/швидко, по більшій частині, фіксованою в момент його народження і залежить від безлічі факторів, включаючи тип м'язів і генетика.

Силові тренування збільшують розмір і кількість міофібрил, а потім збільшити розмір цих м'язів; цей процес називається гіпертрофієюі це призводить до великих і сильних м'язів.

Все це фізіологія з шляху, давайте повернемося в наш фокус назад на вихідні питання:

Я чув його часто, що розмір м'язів, наприклад біцепс, не пов'язані з як сильний хтось. Це правда?

І так, і ні. Як ви помітили, бодібілдери, як правило, мають значно більше м'язової маси, а (здебільшого), інші-значно слабший пауерліфтерів; це має багато спільного з типами вправ, що виконуються, як ви визначаєте силу і генетики. Однак, я хочу підкреслити, що акцент на нарощування маси не означає, що ви забули міцність.

Який зв'язок між розміром м'язи і сила?

Розмір м'язів і сила обидва прийшли в результаті силових тренувань через процес гіпертрофії. З будь-яким типом силові тренування вправи ви побачите збільшується в розмірі і сила, хоча і різною мірою в залежності від тренируемой м'язи і тип вправ.

Чи може людина набрати м'язову силу, не набираючи м'язової маси?

Ще раз, відповідь так і немає. Строго кажучи, ні не можна, тому що сам акт силова тренування призводить до гіпертрофії, яка збільшує розмір та кількість міофібрил, які фактично збільшує розмір і силу м'язів. Крім того, це ще раз залежить від того, як ви визначите сили, тому що в м'язах є помітна різниця між силою та витривалістю, хоча обидва однаково дійсні метрики для вимірювання сили.

Все це, як кажуть, є способи, ви можете значною мірою зосередитися на одному проти іншого, і це повертає мене до питання про повільно і швидко скорочуються, м'язові волокна.

Тренування на силу

Редагувати: Є дві школи думки до ладу міцності м'язи без маси.

Перша школа думки, які я рекомендував раніше, зосереджений на виконанні вправ на витривалість, які є низької інтенсивності з високою повторюваністю. Ви будете дотримуватися діапазону 13-20 повторень, на відміну від діапазоні 6-12 повторень, яка найбільш поширена в силових тренувань. Робити це призведе до збільшення сили і маси, але з упором на витривалість.

Друга школа думки обертається навколо робить дуже низький об'єм 1-5 повторень такого, що ви тонізувати і зміцнювати м'язи (з допомогою генерації актиновых і миозиновых ниток хреста), але ви не зусилля м'язи так, що ви спричинити гіпертрофію. Я не бачив жодних досліджень на це і це прямо суперечить тому, що я провів в якості поширеній думці, так що, сподіваюся, хтось з більш знання могли б бути в змозі пролити світло тут.

*Одне заключне Примітка: це важливо, що ви розглянути питання про різницю між масою тіла і м'язової маси. Наприклад, ви могли б побудувати м'язової сили і м'язової маси в руках, все при одночасному зниженні вашого зброї загальної маси за рахунок зменшення надлишкового жиру. Просто щось розглянути.

+863
Nick Silicon 23 лют. 2017 р., 09:46:48

Нарощування м'язової маси і спалювання жиру одночасно досяжна. Однак прогрес йде так повільно, що індивідуальна помилка це стійкий приріст з незначним прогресом. Я б порекомендував вам підписатися на ATHLEAN-X система навчання для цього.

Моя відповідь відповідно до цього відео.

Для отримання більш докладної інформації про цю програму, відвідайте: http://athleanx.com

+854
TFD 3 лют. 2017 р., 01:12:50

Я шукав в інтернеті небагато, але все, що я зробити онлайн-магазини, з дуже невеликою допомогою, так що я сподіваюся, хто-небудь зможе відповісти на моє питання.

Я хочу почати використовувати важкий боксерський мішок в тренажерному залі більше в цьому році, але як рукавички є старі з дірками і фарш виходить з них, і запах дуже погано, я хочу купити деякі з моїх власних. Моя проблема полягає в тому, що я не впевнений, що мені потрібно.

Я припускаю, що підтримка зап'ястя руки є дуже розумна ідея, але 10 унцій, 16 унцій... це важче рукавички для важкої punchbags, чи це для великих рук або для більш сильних людей? Може хто-небудь пояснить, що мені потрібно, будь ласка, і якщо у вас є деякі рекомендації, я ціную це.

Велике спасибі!

Редагувати: мій фон бойових мистецтв і я використовую боксерські рукавички вдарив мішок для відпрацювання техніки. Я використовую мішок з боксерські рукавички для роботи на силу і витривалість (Рапід потужні хіти).

+810
user84359 22 січ. 2011 р., 14:49:37

З мого особистого досвіду і, як результат, моя професійна думка як сертифікований фітнес-інструктор, я виявив, що ширина хвата в "висячі ногу піднімає" краще і довше терпів, коли це трохи більше, ніж на ширині плечей. Це може бути із-за менш наброс структур плече, коли висить на руках. Загальнозміцнюючі всього плечового поясу, активно зводили на плечах (плече депресії) - це ще один рекомендований звичка, щоб допомогти зменшити ймовірність зіткнення структур плеча.

+781
N breault 11 вер. 2013 р., 04:28:04

З довідки кнопку:

Ви заробляєте "дуже активні хвилини", коли ви носите цей браслет, а робити кардіо тренування і вправи високої інтенсивності, як біг, біг, аеробіка, їзда на велосипеді, гребля або що-небудь, де ви не працюєте до пот.

За замовчуванням вам дається початкова мета 30 дуже активних хвилин день на основі рекомендації Центру Контролю Захворювань по 20-30 хвилин щоденної помірної до інтенсивної діяльності. Ви завжди можете змінити ваші дуже активні хвилини мета, щоб задовольнити ваші потреби.

Що не так вже багато, хоча я підозрюю, що він повинен бути в змозі підняти вперед прискорень.

Інші довідки відзначити вашу турботу про велоспорт:

Всі трекери Fitbit оптимізовані для ходьба, біг, і взагалі побутової діяльності і способу життя. Це не буде точним для діяльності, як їзда на велосипеді, але запис буде, що ваші були активні, якщо ви носіть трекер під час ходьби або бігу активності. Для підвищена точність, перейти до: http://www.fitbit.com/activities або натисніть кнопку значок "журнал операцій" з Панелі управління, щоб вручну увійти діяльність як їзда на велосипеді. Це дозволить більш точно оцінив калорій горіти для тренувань, як їзда на велосипеді повинні бути включені в ваших щоденних підсумків. У нашій онлайн-базі тренувань дозволяє легко зберегти і отримати доступ до улюблені заняття.

і:

Всі трекери Fitbit оптимізовані для ходьба, біг, і взагалі побутової діяльності і способу життя. Це не буде точним для діяльності, як їзда на велосипеді, але запис буде, що ваші були активні, якщо ви носіть трекер під час ходьби або бігу активності. Для підвищена точність, перейти до: http://www.fitbit.com/activities або натисніть кнопку значок "журнал операцій" з Панелі управління, щоб вручну увійти діяльність як їзда на велосипеді. Це дозволить більш точно оцінив калорій горіти для тренувань, як їзда на велосипеді повинні бути включені в ваших щоденних підсумків. У нашій онлайн-базі тренувань дозволяє легко зберегти і отримати доступ до улюблені заняття.

Ось більш детальна інформація про керівництво лісозаготівлі.

Враховуючи, що Fitbit гнучкий використовує 3-осьовий акселерометр, я думаю, він починає вважати дуже активні хвилини, як тільки він зауважує відхилення від моделей відомих заходів, таких як звичайна ходьба, сидячи або лежачи/сну. Особливо якщо ви належите до повторюваним малюнком, він повинен бути в змозі вірогідно визначити, що ти робиш щось.

Моя порада для їзди на велосипеді: помістіть браслет навколо щиколотки, вони можуть записувати ніяково даних, але це, звичайно, буде дуже надійним.

+725
KRD 24 лип. 2010 р., 22:13:32

Холодно ставиться до умови або суб'єктивного сприйняття, що мають низький температура, навпаки жарко.[Примітка 1] нижня межа температури абсолютний нуль визначено як 0 k на шкалі Кельвіна, абсолютний термодинамічної температурної шкали. Це відповідає -273.15 °C Шкала Цельсія, -459.67 °F за шкалою Фаренгейта, і 0 °R на Шкала Ренкіна. Вікіпедія: Холодний

+645
Sandi Weiler 4 груд. 2012 р., 12:29:23

Я б хотів поставити це питання на деякий час, і я сподіваюся, що це в рамках даного сайту питання і відповіді. Близько півтора років тому або близько того, я ходжу в тренажерний зал приблизно 5 разів на тиждень, тренування спини, грудей, рук і ніг. Останнім часом, я вступив в клас ВИИТ, що я знаходжу дуже приємним. Там заняття кожен день, але я особисто приєднатися три рази в тиждень, два рази в мої дні відпочинку і один раз на день руки.

Моє питання: припустимо, що я на 10% дефіцит калорій при активності вище (я використовую цей). Буде HIIT навчання вбити мою прибуток?

Чи існують якісь дослідження, які підтримують/йти проти цієї ідеї, що кардіо вбиває вигоди?

Поточна статистика: мій зріст 186 сантиморганов (6 футів 1 дюйм) і я важу 77кг (169.756 фунтів). Я споживати не менше 1 г білка на фунт ваги по доброму старому правилу broscience, і 5 г креатину щодня.

+624
Vet8090 Tml 15 трав. 2015 р., 01:44:50

Я біжу свій перший напівмарафон на 10/23. Я тренувався з графіком, який доданий в милі в довгостроковій перспективі щотижня. Останні три тижні розклад виглядає так:

| Тиждень | М | Т | Вт | Ср | ПТН | СБ | Су |
|------+------+-------+-------+-------+-------+-------+--------|
| 8 | 0 | 4 | 4 | 5 | 0 | 2 | 12 |
| 9 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 2 | 5 |
| 10 | 0 | 3 | 3 | 4 | 0 | 2 | 13.1 |

Через поїздки, я не працювати протягом тижня 8. Зараз я намагаюся вирішити, як відрегулювати тижня 9 і 10. Я повинен просто залишити як є? Я в основному зацікавлені в збереженні мої суглоби щасливими і здоровими. Підтримання/підвищення на моїх ~11 хвилин милю темпами довго біжить вдруге по відношенню до цього.

+607
annethell 29 лист. 2011 р., 01:12:39

Чому зворотна наручні curl-це складно порівняно з зап'ясті локон, я недавно приступив до тренувань мої зап'ястя, і я знаходжу його, це м'язи для зворотного зап'ясті завиток слабше від природи?

+603
Phil Matalevitch 3 лип. 2017 р., 20:37:59

На додаток @lolnotacodecutter відповідь:

  1. Ні, вам не потрібно компенсувати свої сходи-сходження до іншої вправи.
  2. Інші, ніж злегка-збільшення сідниць, ніякий інший ефект буде видно, якщо ви використовуєте цю вправу (можливо, у поєднанні зі зниженням калорійності добового раціону), щоб викликати дефіцит калорій такий, що ви втратите ваги/жиру.
+580
Bruno Fanzeres 23 трав. 2016 р., 10:37:38

Протягом кожного тренувального циклу марафон, Наші групи завжди включає як мінімум одне тренування Хілл щотижня. (Для подвійний марафон містах ми робимо один раз в тиждень). Там немає встановленого часу, щоб зробити наші пагорби, замість цього, ми сконцентруємося на хорошій формі, що йдуть вгору і вниз по схилу. На початку, я може працювати повільно, і я поклав все мою увагу на форму. Я завжди намагаюся завершити дистанцію, навіть якщо я ходжу більшу частину пагорбів.

В кінці циклу, я вважаю, що зусиль значно легше, ніж було на початку і горбах окупитися навіть на плоскому ходу. (Як В Чикаго).

Я хотів би використовувати мої тренування, щоб отримати витривалість і тренування в тренажерному залі, щоб набратися сил. сідничні м'язи, підколінні сухожилля і квадрицепси хороші райони, щоб зосередитися на міцність. Я ніколи не знаходив, що тренажерний зал будує будь аеробної потужності на пагорби.

Щоб дійсно підвищити витривалість ми також змішати в запустити ЛСД включення пагорби.

+497
timbremer 5 квіт. 2014 р., 17:15:18

Тому в основному те, що мені цікаво, якщо вони носять суто ексцентричної точки зору підколінні сухожилля... якщо я не помиляюся, це сідничні м'язи, які обробляють концентричні частини?

У мене поставлений діагноз-тендиніт в лівому пару тижнів тому нижче підколінного сухожилля фізіотерапевт. Він сказав мені, щоб почати займатися скандинавської підколінного сухожилля кучері, які були досить ефективні, і я відчуваю, як мої ноги поліпшення (хоча все ж досить далеко від 100%).

Я думаю, у тому числі деякі Рфлс в моєму житті, тому я можу зробити трохи більше роботи на мій радіоаматорів. Якщо це вправа працює тільки біцепс стегна ексцентрично, то я, напевно, дати їм йти і просто тримати його світло / високого числа повторень на час.

Майте на увазі, я маю на увазі нижню задня поверхня стегна (якщо це робить ніякої різниці)... просто переважна більшість того, що я читав в інтернеті, здається, пов'язані з верхньої стегна.

+490
Adrian Skar 16 січ. 2017 р., 16:58:06

У мене було багато успіхів у Про

Він поставляється з деякими встановлених тренувальних програм, і ви можете налаштувати їх самостійно. Згоден, самі програми тільки на одному бігу, на відміну від довгострокового плану. Є також програми тренувань (фітнес-класи, доступні через сайт, хоча вам доведеться купувати їх. Однак, ви можете задати їх, а також самостійно.

enter image description here

На Runkeeper Pro доступний безкоштовно на iPhone і Android. Яка використовує GPS, щоб відслідковувати швидкість бігу і дає вам зворотний зв'язок під час тренування з бігу. Результати будуть автоматично завантажені на сайт.

enter image description here enter image description here

Коли ви зайдете на сайт, ви можете побачити звіти про вашої виконаної роботи/діяльності з плином часу. Є також варіанти, щоб додати звіти для інших тренувань, як плавання або веслування, а також завантажити звіти пульсу і Polar, щоб отримати більш повний огляд ваших тренувань.

enter image description here

Там же платну еліта (19$/рік) надає доступ до більш розширені функції.

+477
cjabz 13 груд. 2010 р., 05:51:50

У мене є дві статті тут про присед глибина:

Я хочу сказати, що журі знову навпочіпки глибина і результати показують, чим глибше ви йдете, тим краще для вас, враховуючи:

  • у вас є хороший присед форма (практика)
  • ти не ходиш у важкій швидко

Хороший спосіб відчути різницю-це сісти навпочіпки 1/4 шляху - і відчуваю тиск на коліна. Присадкуватий зад-земля і тиск на ваші ноги і прикладом.

squat depth

+420
WimB 7 черв. 2016 р., 20:35:24

Як і інші відповідь підказує, що ідея "фінішер" - це просто для підвищення результативності тренування, розсовуючи м'язи більш повним провалом. Пам'ятайте, що нарощування м'язової маси-це про те, щоб ваш мозок дізнається, що ваших сил недостатньо, щоб впоратися з попитом, яку ви розміщуєте на ньому, тому він запускає зростання м'язів, так що в наступний раз, коли ви робите ті ж вимоги, ваше тіло справляється краще.

Уявіть, що ви робите рутинну повторень 3х10 в жимі лежачи. Збільшити вагу кожного набору, але все-таки вдасться виконати всі 10 повторень у кожному наборі. Ви можете або перейти на іншу вправу (нехай навіть різні групи м'язів) і все одно отримати хороші результати, але якщо ви змогли зробити ще 6 повторень, надаючи вам скинула вагу? Теорія полягає в тому, що ви зміцнюєте свій мозок думка, що він повинен зробити ваші м'язи адаптуватися, тому що ви додаєте зайві стреси, тож результати повинні бути трохи покращився. "Драбина" - це та ж ідея, але повторюється знову і знову із зменшеною вагою.

Є багато способів, щоб тренуватися, і, незважаючи на те, що Ви читаєте в інтернеті, немає абсолютно "правильний" шлях, щоб позайматися - всі люди різні, і те, що підходить деяким людям може не підійти іншим. Я, звичайно, не робити "будівельники" на кожному тренуванні, особливо якщо я відчуваю себе трохи втомився. Пам'ятайте, ризик ви можете перетренуватися, можливо, в результаті травми або принаймні зниження результатів, якщо ви не отримуєте достатньої відновлення і споживання поживних речовин.

Моя рекомендація буде, щоб дати їм спробувати на половину ваших щотижневих тренувань і подивитися, як ви відчуваєте. Якщо ви можете залишатися вільний травми і вони дають відчуття більше задоволення/ретельне потім тренування продовжувати робити їх. Просто пам'ятайте, що є межі того, як швидко ви можете набрати м'язову, і отримувати 100% від кожного тренування не є реальною можливістю, але, не отримавши 85% замість 70%, очевидно, допомагає і є багато способів досягнення цієї мети. "Будівельники" лише один з таких шляхів.

+416
user132134 14 лют. 2010 р., 11:43:19

Гіповентиляція навчання, вперше Еміля Затопека- це тренувальний метод, за допомогою якого спочатку вдих, потім видих, як правило, потім, утримуючи його дихати.

Вікіпедія відзначає, що гіповентиляція тренування затримки ацидозу і, таким чином, затримка настання втоми, дозволяючи поліпшити продуктивність під час фізичних навантажень коротких до помірної тривалості.

Однак, які недоліки або побічні ефекти гіповентиляції навчання (крім фізично важка)?

Зокрема, бере участь у довгострокових гіповентиляція підготовки небезпечні для здоров'я?

+369
Shiva Krishna M 16 січ. 2014 р., 12:58:20

Ну це залежить від того, яка ваша мета. Інтервалів має бути не менше незалежно від вашого відстань мета - можливо 50-75% від того, що мета.

Ви хочете темп інтервали, щоб бути послідовним протягом всього тренування. Перший з них буде непросто, але останній з них буде важко. Як вам краще, ви хочете зменшити час відпочинку між інтервалами - або збільшити кількість інтервалів (не одночасно).

Ваша мета, щоб запустити свої цілі дистанції в темпі проміжки часу - так ви хочете почати вступати у свої інтервали разом, щоб отримати там.

Крім того, ви можете збільшити швидкість вашого інтервалу.

+367
NARASIMHULU 16 квіт. 2014 р., 20:42:09

Насправді, стійкий енергії і Perpetuem від харчування молоток може бути зосереджена в пасту. При цьому, ви дійсно не потрібно випити тонну води. Але, якщо ви працюєте протягом декількох годин, ви безумовно хочете, щоб споживати 20-24 мл води крім палива.

Інша велика компанія Безмежне харчування. У них є деякі дуже хороші продукти, характерні для бігу та їзди на велосипеді і може бути на замовлення для ваших індивідуальних потреб і переваг. І ці формули є просто про собівартості продукції молоток.

Я б триматися подалі від пунктів, перерахованих в інших відповідях тут, особливо якщо у вас чутливий шлунок або виникають проблеми з ШКТ часто.

Існує великий ринок для заправки витривалість товарів і багато продавців. Це не просто реклама. Я не можу уявити, що через півтора Ironman на снікерс, телевізор з содою і драже.

+365
Mohamed Ismail 25 вер. 2015 р., 23:49:36

Нещодавно я почав глют ноги магазинної використовувати гравитрон для того, щоб розвивати своє дно трохи. Я не розумію одного: яка різниця між цим і тисне на ноги? Він відчуває себе дуже схоже на той же крок з іншого боку. Чому в магазинній версії цільової сідниць краще?

+354
Tlaloc 17 лип. 2014 р., 01:59:49

Якщо можуть боляче поранити. У цьому випадку, припиніть усі тренування і отримати його перевірили. В іншому випадку ви ризикуєте зробити ще гірше і більше звільняти.

+334
mali303 25 лип. 2016 р., 04:45:45

В основному, просто катаюся. Не порвуть після цього, просто звикаєш до велосипеда, а на сідлі деякий час. Я б припустив, що протягом перших декількох разів, принаймні, поки ви не звикнете до велосипеда і як він відчуває, що ви залишитися близько до будинку і роблять петлі навколо парку або щось подібне.

Остання річ ви хочете зробити, це вирішити, "я збираюся їздити 20 миль", зробити 10 миль від будинку і знайти ви не можете їздити більше.

Як ви отримуєте все більше і більше використовувати на велосипеді, вправи, як все відчуває, ви можете почати ходити на довгі відстані, набираючи темп, робити такі речі.

Я хотів би також настійно рекомендуємо вам зробити шолом, якщо ви ще цього не зробили. Навіть на 1 милю прогулянка навколо блоку, носити його. У будь-який час ви знаходитесь на велосипед, шолом на голові. Я бачив, як люди падають на знак "стоп" і расшибли голову на жердині. ІМО, велосипеди не повинні бути легально продавати без шолома.

+326
HKYL 14 лют. 2018 р., 02:11:11

Я б припустив, що у вас є хороший нічний сон, вживати багато води і уникайте надмірно гострої їжі напередодні. Вам не потрібно навантажувати карбюратора, енергетичні гелі, буряковий сік або що-небудь спеціально для цього відстань.

+267
Paul Fishwick 12 вер. 2015 р., 17:12:18

Якщо у вас є умова, яка не дозволить вам мати занадто низький рівень глюкози, як можна знизити відсоток жиру?

Я можу зробити це, отримавши більше м'язів? (Тобто оскільки моє тіло буде споживати більше калорій, моя вага тіла стабілізується на менше число з однаковим рівнем глюкози в крові?)

+248
maungkorim 30 лист. 2010 р., 02:56:04

Так, стартову силу має досить низький клавішею гучності, і ви можете додати більше щотижневих клавішею гучності при збільшенні частоти, якщо ваш жим лежачи або над головою преса тягне, і ви відчуваєте, що відсутність об'єму є винуватцем. (Ви хочете бути впевнені, що насправді це не інші загальні фактори, такі як недостатнє споживання їжі, сон, чи відпочинок між підходами. Але якщо це тільки ваше пресах, тягне і не присідання, то це менш імовірно, щоб бути однією з цих причин.)

Пресові руху, ніж системно напружений, як присідання або станова тяга, а так у вас набагато більше маневру для підвищення клавішею гучності не накопичуючи більше стресу, ніж ви можете отримати від.

Послухайте наступний подкаст, який описує підходи до управління перехід від новачка до проміжного тренувань: штанги логіка епізод #53 - мінімальна ефективна доза

У цьому епізоді, Скотт Hambrick описує точно такий же підхід, як ви пропонуєте, в тому, що у нього є проміжні учнів робити 6 натиснувши заняття в тиждень, де на лавочці день вони додадуть легше, ніж звичайні накладні натисніть задає після жиму, а за накладними прес-дні будуть додати легше, лава для преса ставить після того, як верхній прес, такий, що кожне тренування ще однієї лави або верхній прес чергуючи в якості основного тиснуть руху на цей день.

Метт Рейнолдс говорить, що він наказує натискаємо 5 тренувань в тиждень, де Пауерліфтинг слухачів жим лежачи три рази в тиждень і накладні натисніть двічі, strengthlifting слухачів накладні натисніть три рази і жим два рази, а інший буде чергувати 3БП+2OHP і 2bp за+3OHP щотижня.

Вони також більш докладно поговоримо про це епізод #93 - побудувати свій Прес з кращим програмування.

+229
UMESH CHAND agarwal 18 бер. 2016 р., 19:15:57

Станова тяга дуже хороша спина і здійснювати пастку. Хоча це потягнути руху, руки залишаються прямими, так мало участі біцепсів.

+212
linda jane 19 січ. 2019 р., 13:31:07

Я не знаю, якщо я переїжджаю до маргінальної зони для розумних годин...

Мій смарт годинник (Гармін Фенікс) має додаток для відстеження плавання на відкритій воді. Однак, я плаваю breastroke з головою над водою. Зброя, ймовірно, бути повністю під водою весь час. У цій установці, навіть якщо рука знаходиться в декількох сантиметрах під поверхнею води, відстеження GPS не працює взагалі! Я навчилася, щоб зробити свою техніку ще більш аматорські, адаптуючи руху рук, так що вони з'являються в випрямлення фази. Це достатньо, щоб тримати годинник відстеження моєї діяльності, але я спостерігаю дивний Зіг-ЗАГС на карті діяльності, а також відстань трохи більше, як я очікував, так що я не отримати надійне спостереження.

Це проблема програмного забезпечення (за умови всіх кролем плаває) або апаратний бар'єр (ви не можете отримати GPS-сигнал 1 см під водою)? Є альтернативний пристрій для слідкування воді?

+206
Dan Hutzley 26 черв. 2012 р., 17:51:19

Ви їсте дуже здорово, але я думаю, вам потрібно більше вуглеводів. Якщо ви робите це багато, тоді вам знадобиться більше вуглеводів. Крім цього, ви вживаєте дуже гарне кількість білка :)

Хоча, просто рекомендація, ви не повинні тренування так близько, щоб, коли ви лягаєте спати, я вважаю, що це робить ви спите не так добре, але у кожного.

+173
keen 28 лист. 2011 р., 08:06:35

Ви можете знайти глибокий рівень відповідь на ваше запитання, вивчаючи Д. Т. Судзукі у книзі Дзен в японській культурі , і він йде ще глибше в його есе у дзен-буддизм і Психоаналіз (по Фромму, Сузукі, і Де Мартіно). Картина заповнена Ойген Herrigel в Дзен у мистецтві стрільби з лука. Думаю для себе на словах у відповідях, які пройшли навчання в США за багаторічною практикою. Ми повинні бути в змозі поставити концептуалізації частина наших умів в глибокий фон, коли настає криза-реакція попиту вгору. Чжуан цзи говорить про повністю реалізований людини з такими ж потребами на увазі

+168
ghjdnkmttrasda 6 черв. 2016 р., 12:23:30

Я чув, що в одному наборі (12 повторень), використовуючи вагу машини, ви не повинні зробити вагу, щоб торкнутися стека (тобто, воно має залишатися "поплив") кожного представника. Це правда? У чому причина?

+155
nathan walker 2 черв. 2014 р., 04:40:12

Я тільки почав працювати, як я намагаюся бути більш здоровими. Я дуже надмірною вагою і намагаєтеся скинути жир. Я поклав на багато після пологів і необхідності кесаревого розтину.

Моє серце стало набагато краще і ніяких проблем з руками, але я спробував зробити мої ноги і тепер їм дуже боляче. Я зробив 20 присідань з невеликою вагою (до 10 кг), який не дуже боляче, коли їх роблю, але день після того, як я відчув, як вантажівка розчавила мої ноги. Я не хочу, щоб зупинити присідання, як я дійсно потрібно, щоб зробити мої ноги сильніше, але я не впевнений, як я повинен робити в наступний раз, щоб не було так боляче. Я розумію, трохи хворобливі відчуття-це нормально, однак я думаю, що мене це трохи надмірним, так як я насилу опускаючи своє тіло, щоб сісти в крісло або сісти в машину.

Коли я повинен знову спробувати присідання і я повинен зменшити кількість повторень або вагу? Що було б краще, щоб почати, або у вас є рекомендації для хорошого повноцінного тіла звичайних для новачка? Зауваж, це нове для мене, і я не хочу розчаровуватися і зупинятися, але я не хочу травмувати себе. Намагаюся робити все правильно і будь здоровий!!!

+150
Juan Ramirez 11 черв. 2017 р., 15:27:42

Я беру вимушена перерва (приблизно 2-3 тижні) з важкої атлетики після кількох місяців тренувань. Скільки моя сила і гучність буде падати і в якому темпі я повинен почати тренуватися після повернення? Також це вигідно, щоб тримати споживання білка те ж (2г на 1кг) під час перерви або я повинна зменшити його? Я можу використовувати цей час, щоб схуднути і перейти на дефіцит калорій без втрати м'язів?

+99
alpep7 21 груд. 2019 р., 00:16:10

Ось моя рутина

Пліометріка 20 стрибків 40 привид скакалки (я не використовую реальні мотузку) 60 jogging кроки

Я перемежування 4 комплекти пліометріка між трьома наборами ваги підготовки.

Нижньої частини литки досі трохи болить після двох днів (навіть коли я йду я можу відчувати біль), але я дуже хочу, щоб встати і позайматися!!!!!!!!

Це безпечно для Beginner для того, щоб зробити так Після багато розтяжки, або краще почекати ще день?

+82
shinank 17 черв. 2018 р., 01:12:39

Зазвичай ділимо її. Це означає, що якщо 1525 ккал (або калорій) становить 61% від 2500 ккал, ви просто помножте все .61. Однак, є кілька речей, щоб розглянути:

  • Кількість білка ви повинні споживати, щоб захистити ваші м'язи не змінюється.
  • Організму потрібно не менше 21 г клітковини на день, щоб залишатися "звичайної" (тобто не запор)

В інших питання у вас був, ви з'ясували, що вам потрібно близько 65 г білка. Збережу цей номер. Я також хотів підтримувати кількість клітковини, вони припускають. Я особисто потрібно близько 30г регулярними.

Тепер, миленький ласий шматочок про вуглеводів і клітковини:

На етикетках продуктів харчування, волокна зазвичай об'єднуються з інших вуглеводів. Однак, ваш організм не може засвоювати калорій у волокна, так що вони дійсно не в рахунок. Поняття "чистих вуглеводів в основному означає, віднімаючи з волокон від загальної кількості вуглеводів в їжі. Якщо ваш англійський мафін (як ми їх називаємо в Штатах) і 10 г клітковини, 24 г вуглеводів на булочки, чисте вплив на ваше тіло тільки 14г вуглеводів. Тільки будьте обережні з деякими "Аткінс" з написом чисті вуглеводи, так як вони також відняти з цукру спирти, що ваше тіло може поглинути. Тільки відняти волокна.

Все інше, я б помножив на 61%. Що б зробити його схожим на цей:

Калорій 1525 ккал
Білок 65 г
Вуглеводів 183 г (не більше)
Сахаров 73 р
Жири 58 Г (не більше)
Насичує 18 г
Волокон 24 м
Сіль 3,5 м

Примітка: Я особисто думаю, що кількість натрію для ГДС трохи висока (для Міністерства рекомендований припуск складає близько 2,5 г до 3 г натрію). Я, як правило, роздуваються, коли у мене було багато.

+43
superbAfterSemperPhi 16 груд. 2016 р., 02:57:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil