Коли слід тренуватися, щоб компенсувати зайві калорії?

Якщо я знаю, що я збираюся мати велику ніч їдять і п'ють, але не хочу набирати вагу, я краще протидію зайвих калорій, здійснюючи раніше в той же день, або це більш ефективно, щоб мати більшу позайматися на наступний ранок?

+643
Kyrseno 17 серп. 2018 р., 02:46:47
27 відповідей

Якщо ви робите тягнеться і не бачите прогресу, то є кілька можливостей:

 1. Не розтягуючи довго/досить часто.
 2. Розтяжка з поганою формою.
 3. Розтяжка неправильна зона.

Почнемо з #1. Ви повинні бути тримаючи тягнеться досить довго для тілом, щоб пристосуватися до змін. Я б сказав, не менше 30-60 секунд.

З #2, там ціла купа причин може бути, використовуючи поганій формі. Наприклад, зробити глют міст і почувати себе ваші стегна. Якщо вони дуже напруженою і жорсткою, то ваші сідниці не належним чином займається; якщо м'язи слабкі, то ви не правильно залучення сідниці, щоб утримувати позиції. Це лише один приклад того, як можна зробити розтяжку, але не правильно задіяти м'язи, які ви намагаєтеся розтягнути.

Для #3, Часто ми загрузнути в спробі розтягнути місцях, де локалізується біль. Вам потрібно зробити крок назад, хоча і розумію, чому та частина тіла, де відчувається біль або повинен розтягування. Часто, біль або утруднення в одній області є результатом одного або декількох дисбаланс десь в організмі. Наприклад, слабка черевна ядра може призвести до зниження згинання стегна, не надаючи належної стабільності, що в свою чергу викликає стегнами, щоб отримати міцніше, щоб забезпечити стабільності не вистачає основного, що в свою чергу призводить до каре, щоб бути більш активними, ніж підколінні сухожилля під час тренування, що в свою чергу викликає надлишкове навантаження на коліно. І як ти збираєшся лікувати біль у коліні? Ви могли б розтягнути квадрицепси, або стегон, але ні чого не усуває корінь проблеми-поганий стабільності ядра-тому біль в коліні зберігаються.

Є дуже цікава стаття про т-нація про те, як розтяг не працює. Хоча я не згоден з посилкою, стаття дійсно піднімає кілька гарних рішень, які ви повинні прийняти до серця. Якщо ніщо інше, я б рекомендував дивитися перше відео в ньому, так як він дуже інформативний.

+957
Bulus Adamu 03 февр. '09 в 4:24

Не кидайте вашу станову тягу!

Не слухайте рекомендації, або про падати ваш вагу в тязі більш ніж на 50%. Це програма з 5х5 станова тяга на 1х5, тому ви повинні бути скидання ваги трохи, можливо, 20 або 25%, але точно не від 425 до 190. Ви втратите сили або принаймні залишити міцності на стіл.

З вашими номерами, схоже, це станова тяга та присідання відстає трохи позаду лава для преса, і ваш прес повинен наздогнати свій стенд. Це нормально. Те, що я хотів зробити, це почати прогресування 5х5 на щось на зразок 75 або 85% від числа 5RM за всіма напрямами. Для вашого станова тяга, що може бути близько 300 фунтів (не кажучи вже про вашому 5RM за цей ліфт, я так розумію). Це залишає багато місця для поліпшення в той же час виклик собі. Те ж саме стосується ваших лавці-це було б абсурдно відмовитися 275 5RM жим лежачи до 150 5х5.

Майте на увазі, що в той час як ви все ще можете бути новачок в тому сенсі, що у вас є потенціал для поліпшення лінійної прогресії, тому необхідно змінити початківці програм, коли у вас вже є сила.

+890
Asif Khalil 8 бер. 2013 р., 03:32:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

ІМХО - ви можете обманювати деяких, але не надто багато. Вам доведеться покласти в багато часу. З ким я говорив, хто зробив марафони (ходьба або біг) каже, що вони хочуть вони зробили більше відстань, тому що їх ноги знесиліли. Робите багато повторень з малою вагою підйомів ніг може допомогти з витривалістю, але не повністю замінити тривалі прогулянки. Не забувайте, що стегна і ікри - багато людей сходять з розуму на присідання, але стегна і ікри є життєво важливими для занадто ходьбі.

+787
Jorge Morales 18 лип. 2011 р., 07:50:23

enter image description here

Різні схеми респ виробляти різні ефекти на організм. Якщо ви використовуєте достатній опір, так що ви можете тільки зробити 3-5 повторень, вам, перш за все, розвивати силу і владу. Якщо ви використовуєте з набагато меншим опором, так що ви можете зробити 30 повторень, ви в першу чергу розвивають м'язову витривалість, терпимість болю і т. д.

Крім того, ви повинні відстежувати, скільки повторень ви можете зробити і які резистори ви використовували, так що ви можете відслідковувати прогрес. Підвищена міцність/розмір/витривалість/і т. д. адаптація організму до стресу. Однак, організм пристосовується саме і конкретно на стимул, який підкреслює він. Це означає, що як тільки ваше тіло пристосовується, щоб впоратися, скажімо, 10 повторень на деякий вагу, якщо ви тримаєте використовуючи той же вага/повторень знову і знову, ваше тіло не буде ніякої подальшої адаптації. Іншими словами, якщо ви не будете поступово збільшувати складність, не збільшуючи свою фізичну форму і просто спінінг ваші колеса (добре, підтримуючи свою фізичну форму, в кращому випадку).

+730
Timothy Rosenberry 20 жовт. 2012 р., 15:00:21

Прибрати жир зі свого тіла, використовуючи більше калорій, ніж ви вклали.

Біг підтюпцем протягом 20 хвилин, спалює близько 200 калорій (іш). Більшість людей потребують 2200 калорій в день. Тому не можна вправа погана дієта. Якщо ви хочете схуднути, то наголос на дієту , а не втручатися в спортзалі діяльності; справи, які приведуть вас, щоб бути більш успішним.

Я подивився на інтенсивності роботи в цьому питання: Що таке "зони спалювання жиру"?


Мантра-це вірно для Цього питання:

менше їсти, більше рухатися.

+699
xing wei 21 лист. 2010 р., 19:45:46

Використовуючи панель є незаконним у змаганнях піднімаючись і пауерліфтери адже присідати максимально важкі ваги без пошкодження або проблеми. Як борець уявлення, де я мешкаю більш ніж у два з половиною рази вагу свого тіла, 5 повторень з 530lbs на вагу 210lbs. Я ніколи не використовував килимок і ніколи не відчував більш м'яким дискомфорт тримайте планку більш високу посаду, коли я вперше почав навпочіпки в 17-річному віці в 1973 році.

+698
Katye44ka 6 черв. 2018 р., 19:10:52

Я роблю 25 стрьомно кілограмовий дзвін кучері на деякий час і тепер я хочу переїхати в 35 фунтів. Проблема в тому, що я боюся, що моє зап'ястя не отримає травму з такою велику вагу.

Будуть браслети допомагають або я повинен підтримувати моє зап'ястя з іншого боку, приймаючи вгору і опускаючи гирі?

+646
user353573 18 січ. 2010 р., 15:06:24

Відверто кажучи, вам краще всього проконсультуватися з фізіотерапевтом, щоб уникнути травми. Крім цього, одним фізіотерапія сайт рекомендує наступне:

 1. Уникайте перенапруги
 2. Щоб уникнути посади або діяльності, пов'язаної з екстремальними діапазон руху в стегнах
 3. Зміцнення м'язів, що оточують стегно, таз, хребет і коліна (найкраще порадить фізіотерапевт. Пілатес вправи також можуть бути хорошим варіантом.)
 4. Розглянемо вправи в басейні/плавання та/або їзда на велосипеді з низьким рівнем впливу засіб для зміцнення суглобів у межах нормального діапазону руху.

На стороні записки, у мене був сусід, який страждав від надмірно м'який зв'язок (можливо, як наслідок синдром Марфана) і отримали масу задоволення від гри у волейбол та фрізбі, хоча він отримує більшу частину своєї тренування, працюючи на своїй фермі. Він насолоджувався подвійний-зчленованою фокусів, але зазначив, що його дуже легко біль в суглобах, з-за чого він ніколи не робив будь-яких працює.

+638
Hama Fathlla 20 лист. 2015 р., 03:25:59

Розмір м'язів слабо корелює з м'язовою силою. Побачити це дослідження, яке порівнює розмір чинності м'язи ніг і в цьому дослідженні.

Немає ідеального спосіб, щоб побудувати розмір і силу одночасно, але це, звичайно, можна зробити це ефективно.

Пам'ятайте, що важкі гирі та набори з низькою кількістю повторень(менше 5) побудувати м'язову силу. Набори з 8-12 повторень, збільшити гіпертрофію.

Приходять два варіанти на розум:

 • Є дні, які зосереджуються на міцність будівлі, так і окремих днів, спрямовані на формування розміру

 • Виконувати важку, з'єднання рухів на початку тренування, і запальничка, аксесуар рухів в кінці тренування.

Я вибрав перше. З мого досвіду, це відмінний спосіб, щоб тренуватися і розмір і міцність.

Орієнтуючись на міцність або розмір, а не обидва, принесе найбільший прогрес.

+584
Inkzane Coronel 23 трав. 2015 р., 03:05:23

Я тренуюся під час обіду протягом 6 років (початку моєї професійної життя) До обіду явно краще, ніж після про ваш комфорт і ризик відригнути їжу.

Рівень енергії буде змінюватись в залежності від типу тренування ви робите. Легких тренувань, безумовно, підвищити вашу обізнаність під час важких тренувань буде зменшуватися енергії для вашої роботи. З мого досвіду, це керовано.

Про дієті аспект, не настільки важливо, коли ви тренуєтеся. Травлення займає деякий час, і якщо ви їсте щось регулярно (ранок, середина ранку, ...) ви, напевно, завжди є щось переварюючи в своєму тілі під час навчання і, отже, енергії. Так що з урахуванням цього не має.

+577
Miona 29 квіт. 2019 р., 03:05:19

Я в основному згоден з куницею відповідь у тому, що ноги змінилися з широким розповсюдженням постійного носіння взуття, але я не згоден з деякими його іншими фактами, наприклад, його твердження, що немає успішних босоніж або мінімалістських бігунів (і неважливо, що, при високому рівні конкуренції, розмірковуючи про мінімалістський обладнання як-то нерозумно, оскільки вони працюють на рівні, знімаючи соті частки секунди).

По суті, деякі люди слабкіше, або навіть впали, арки, або "плоскостопість", як у старого термін вийшов. Іноді це те, що ти народився. Іноді це результат минулих травм. Якщо у вас є плоскостопість, ви збираєтеся потрібен супінатор, тим же способом, що вам потрібно брекети на ногу, якщо ти отримав травми, які залишили ваші ноги не витримати регулярне вплив бігу. Для більшості людей, це просто не є проблемою.

Кращий рада, яку я бачив на Босоніж і мінімалістський біг, щоб спробувати його спочатку в невеликих сегментах, 50-100 метрів. Він змінює свою техніку, забезпечуючи напруга в структурах тіла, що ви, можливо, не здійснюється, навіть якщо вам регулярно бігати у взутті, так що ви хочете, щоб почати повільно, а потім полегшити ваш шлях вгору. Прислухайтеся до свого тіла. Крім того, якщо ви насправді діагностують з аркою проблеми, поговоріть зі своїм лікарем. Є деякі докази, що босоніж ходьба або біг може допомогти, але фактичні результати можуть відрізнятися в залежності від причини вашого плоскостопість і перескакувати в більш ймовірно для того, щоб завдати удар.

+523
Vasudha Channe 27 вер. 2010 р., 22:19:33

Є кілька аспектів старіння, і в залежності від того, що ви робите, вплине на те, як ви старієте. Це не так просто, як "просто бути потрібним і залишайся здоровою". Мабуть, є книга на цю тему , що забезпечить набагато кругліше, ніж я можу надати тут.

 • Саркопения є той сумний факт, що ви будете втрачати м'язи, як ви віку. Однак, в залежності від вправ, які ви робите, ви можете уповільнити швидкість втрати. Якщо ви нічого не робити, (залишатися сидячий), ви втратите 15% вашої м'язової маси кожні десять років після того, як вам виповниться 30. Доктор Кілгор, згаданих у статті, що опір навчання може зменшити м'язові втрати від саркопении тільки 5% за десятиріччя.
 • Остеопороз - це інший віковий недуга, що опір навчання може запобігти або хоча б уповільнити (див. Доктор Кілгор статті вище). По суті, кістки стають менш щільними і більш пористий. Навчання опору поміщає додаткове навантаження на кістки, яка змушує адаптації для вашого тіла, щоб депозит більше кальцію на них.
 • Здоров'я серцево-судинної системи залежить від кондиціонер (не опір навчання). Правильне кондиціонер буде будувати своє серце і легені, щоб підтримати інші види діяльності, якою ви займаєтесь. Якщо ви продовжуєте робити їх, як ви віку, ваша серцево-судинна система буде набагато здоровіше.
 • Немає спеціальної назви, але ваша сухожиль і сполучної тканини, як правило, отримують більш крихкими з віком. Вправи і розтяжка допоможуть тримати їх бути пошкодженим легко. Звичайно, фізичні вправи також може призвести до їх бути пошкоджені в першу чергу. Кращий курс дій, трохи більше часу.

За межами цих важливих якості життя і здоров'я, правильного харчування і гідратації впливає на ваш тон шкіри, вміст жиру, рівень цукру в крові і т. д. Сумна істина полягає в тому, що немає ніяких гарантій, що дасть вам високу якість життя до самої смерті. Проте, є речі, які ви можете зробити, щоб збільшити ваші шанси.

+504
Dng 21 серп. 2017 р., 04:11:23

Моя постава плеча-це якось неправильно. Мої плечі і шия нахилилася вперед і лопатки назовні. Я думаю, що плечі трохи повернені вперед.

Я думаю, що деякі мої м'язи коротшають, тому що я не можу домогтися правильної постави, навіть коли я намагаюся.

Чи Можете ви порекомендувати мені кілька силових вправ або вправ на розтяжку, який допоможе мені виправити поставу плечей і всієї верхньої частини спини в цілому?

Велике спасибі.

+485
Sylvia Rhudy 8 лип. 2013 р., 04:42:46

Я бігун на середні дистанції на витривалість (58 кг БМ) і я фанат фізіологія книги, такі як ЛОР бігу Тім Ноукс і Де-Кастелла на біг. Хто-небудь може рекомендувати книги, пов'язані з побудовою м'язової і м'язової витривалості (тобто підвищеної міцності з мінімальним збільшенням маси.)?

+482
ElvisElvis 27 лют. 2010 р., 17:42:55

Який стиль зчеплення ви використовуєте?

Я б зосередилась на підготовці зчеплення і не використовуйте ремені, вони перешкоджають розвитку зчеплення.

Для тренування хвата, я б включив турнік висить, важка фермер ходить, затискає плиту, стандартний штангою тренування з використанням штанги товщі. Якщо ваш тренажерний зал не має товщі штанги, спробуйте обертати рушник навколо нього, присідати колодки або навіть використовуючи щось на зразок жиру Gripz.

+477
Mark Powell 16 груд. 2019 р., 03:01:01

Я читав, що 180 кроків на хвилину-це "оптимальний" темп бігу, але, всі запущені дослідження, спрямовані на гонщиків. Якщо я запускаю виключно для фітнесу, і плювати на мою швидкість, я повинен вибрати метою більш спокійно (і, мабуть, повільніше, каденція)?

Я припускаю, що гонщики не хвилює, якщо вони обумовлюють їх м'язів в обмеженому діапазоні руху, якщо це дає їм більше фізіологічно ефективний крок, тоді як для загальної фізичної підготовки не ми воліємо, щоб максимізувати діапазон руху, які охоплюються під час тренування?

+461
bill markesteyn 27 черв. 2011 р., 13:59:24

Так я вчора 55 хвилин на біговій доріжці, налаштування були 30 хвилин в 9 миль / год і 25 хвилин на 8mph, всі 55 хвилин у 2% ухилу... потім я зробив кілька присідань, нічого важкого, було 50кг і я робив їх повільно і тримати хорошу форму. Я зробила 2 підходи по 30 повторень.

Потім я повернувся на бігову доріжку, щоб деякі ВИИТ, потім, коли я біг, я продовжував кидати трохи в рот, він не зупинився за 30 хвилин я роблю ВИИТ, мої установки були 15mph протягом 1 хвилини, 1 хвилина ходьби всього на 2% ухил.

Чому це відбувається? Чому моє тіло рвала весь цей мотлох?

+404
jihgy 29 жовт. 2014 р., 20:51:04

Креатин завантаження має лише одну перевагу, досягаючи максимального насичення після 5 днів порівняно з майже 20 днів без навантаження. Як тільки м'язи досягли точки насичення ефект той же.

Надмірне використання креатину викликає проблем, так як вона має властивість осідати в кишечнику і призвести до біди. Хто-небудь з хворобами нирок слід уникати прийому креатину, але є небагато свідоцтв того, що це може призвести до пошкодження здорової нирки, а надмірна кількість навряд чи зроблять це в крові.

Організм отримує креатин з раціону, але це також створює він сам. У той час як споживання креатину це зупиняє і фокусує його енергію на створення інших корисних речовин, таких як антиоксиданти. Це дає користувачам креатину додаткову користь для здоров'я мати здорові системи метилювання

+356
user20629 23 трав. 2016 р., 13:36:41

Я присідання і станова тяга зі штангою регулярно. Я знаю, скільки я можу підняти з варіантів цих вправ в певний день. Я хотів би використовувати ці знання, щоб краще зрозуміти, скільки я повинен чекати, щоб підняти з утяжеленним випад.

Яке нормативне співвідношення між ліфтером в присед і випад?

Ми знаємо ці відносини, в загальних рисах і з деякими застереженнями, між іншими підйомниками. Переднє сидіння на корточках і тому в присяд, присяд та становій тязі, станової тяги і сила чиста, і так на всіх відомих відносин, складається з ряду показників. Наприклад, сила в чистоті між 40 і 60 відсотків своїй тязі можна очікувати, і більшість Народний фронт присед, як правило, близько 80% їх назад в нору. Отже: що випад буде чекати, якщо можна присідати х?

Будь-який тип завантаження навпочіпки і будь-якого типу завантажується випад, але, будь ласка, бути конкретними, наприклад: "задня штангою присідати вперед-крокуючи випади зі штангою на плечах" або "штанга передній присадкуватий тому крокувати випад з гантелями в руках". Анекдоти вітаються, але дані більш ласкаво просимо.

+338
Runcy Oommen 23 лют. 2011 р., 01:14:57

Бі-бі-сі проливає деяке світло на історію з трьома прийомами їжі в день мислення:

Сніданок, як ми його знаємо, не існує для більшої частини історії. Римляни не дуже їмо, він, як правило, споживають тільки один раз в день близько полудня, каже, що їжа історик Каролін Йелдем. Насправді, сніданок був активно схвалюється.

"Римляни вірили, що це здоровіше, щоб поїсти тільки один раз в день", - говорить вона. "Вони були одержимі травлення і їжі було більше, ніж одна їжа вважається форма обжерливості. Це мислення впливає на те, як люди їли протягом дуже довгого часу".

...

У часи Середньовіччя денної форми прийому їжі, каже День. Без електрики, люди вставали раніше, щоб використовувати денне світло. Робітники часто працювали на полях від світанку, так що до полудня вони були голодні.

"Весь день був структурований інакше, ніж сьогодні", - каже День. "Люди вставали набагато раніше і лягали спати набагато раніше."

До полудня робітники часто працювали до шести годин. Вони хотіли взяти невелику перерву і з'їсти те, що було відомо як "Бівер" або "noonshine", як правило, хліб і сир. В якості штучного освітлення розроблені, вечеря почав зміщуватися в більш багаті, а результат потрібен був легкий перекус протягом дня.

У статті стрибає навколо небагато, але кінцевий результат зрозумілий: економіка і примх культури та історії мають набагато більший ефект, коли більшість людей люди їдять їжу.

+329
Misha S 29 лист. 2011 р., 22:28:06

Навіть якщо таке дослідження існує, ви повинні відкинути його, тому що він, ймовірно, грунтуючись на неточних даних. У той час як вправи можуть протистояти негативному впливу дієти на короткий термін, він не може зробити це в довгостроковій перспективі. Це відбувається тому, що

 • 1. Якщо ви спортсмен або той, хто робить екстремальні ручного щодня, ви не спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте щодня. Зайві калорії будуть збільшити свій розмір з плином часу. Навіть спортсмени (такі як баскетбол, футбол) , які вживають погані дієти відчуєте ефект місяців.
 • 2. Погані дієти зазвичай не завантажується з хорошими поживними речовинами. В результаті, організм постійно позбавляють її необхідних поживних речовин. Або ви будете мати, щоб отримати поживні речовини в якості додаткової таблетки або ваш організм буде обходитися без нього, який виразився в уразливому стані.
 • 3. Якщо ваша кар'єра залежить від вправи, ви, ймовірно, припиняти тренування, тому що ваше тіло не буде відображати наслідки вправи.
 • 4. Враховуючи поєднання 1 і 2 вище, ви, ймовірно, розробити деякі високий ризик захворювання (ваше тіло побоїв з допомогою вправ, але це не отримуючи необхідних поживних речовин).

Нюанс: якщо ви молоді (14 - 22), його можна нейтралізувати погану дієту з вправами, тому що ваше тіло все ще розвивається і обмін речовин досить висока, однак це ще не буде стійкою з плином часу. Хоча є статті про ектоморфів, які стверджують, що вони можуть що-небудь з'їсти, не набираючи вагу, багато були розвінчані.

Щоб відповісти на ваше запитання, я не можу знайти статтю (вона, напевно, була переведена в автономний режим, тому що це неточно :)).

+254
hungrybunny 21 черв. 2014 р., 04:57:16

Відповідь на це питання залежить від того, чи ви вірите, ви повинні дозволити або не допустити запалення під час відновлення. Ця стаття пояснює обидві сторони питання.

Ваш тренер, напевно, вважає, що певний рівень запалення, прилив крові і т. д. є корисним для відновлення, і що куртка може істотно вплинути на це.

Запалення починається після того, як ви робите важкий набір ліфтів. Ваші м'язи відчувають стрес під час тренування, і це викликає запалення, як частина процесу відновлення. Незалежно від того, як ви відчуваєте на даному етапі, продуктивність підйому буде зменшуватися.

Деякі люди вважають, що таке запалення необхідний для правильного відновлення й адаптації. Однак, що стаття стверджує, що наука не врегульовано. Ви повинні використовувати ібупрофен, щоб допомогти собі впоратися із запаленням і повернутися в зал трохи раніше? Або це зашкодить вашій міцності, втручаючись у процес природного відновлення? Висновок автора:

якщо протизапальні втручання, затримка загоювання або тупий вигоди, вони не робіть це дуже сильно. І навпаки, якщо вони допомагають повернути функції або навіть заохочувати успіхи, знову ж таки, це не дуже блін багато.

Мені здається, що якщо наслідки робити що-то, як різке, як з допомогою протизапальних препаратів або лід настільки суперечливі або незначною тренування, то наслідки носити або не носити куртку буде набагато менш важливим.

+184
jpo38 28 трав. 2011 р., 23:09:03

Мій перший рада буде уникнути казеїну, так як він має високий ризик раку, пов'язаний з ним. Йдучи вегетаріанець не найкращий вибір, якщо білок є вашою метою.

Яйця є кращим вибором для сніданку, припускаючи, що ви використовуєте половину (або менше) жовток. Омлети, яйця на тості, омлет і т. д. - Омлет, тому що ви можете змішати всі види овочів.

Обід - пакет ланч. Зробити салат або загорнути.

Вечеря - Лосось, тілапія, тунець, стейк, курка, броколі, цвітна капуста, квасоля

Зараз дієти не дуже добре округлені. Ви можете отримати вигоду з консультацій з дієтологом або каталися з дієтою створення сайту як www.myfitnesspal.com.

+127
Fabian Fichter 12 черв. 2019 р., 08:48:15

В недавній статті написав Jerry Brainum(золота ера тіло будівельника і дослідника) , він говорить саме про це . Вплив повторень на ріст м'язів . Один комплект, три комплекти, або більше: що краще для сили і м'язової маси? виконавця Jerry Brainum

Те, що він стверджує в статті, що ефект меншу кількість сетів і кількість комплектів майже рівні . Він згадує дослідження, які були проведені в підтримку цього.Але жодним чином не говорить, що людина повинна робити тільки меншу кількість комплектів як таких не буде укладено з питань науки і додаткові дослідження повинні бути проведені.
Так що я б сказав, що більше наборів або менш , як і раніше є спірним, і ви повинні побачити, що працює для вас.

+118
Gyappu 6 трав. 2013 р., 19:09:06

Існує цілий ряд змінних, пов'язаних з цим питанням, але ковдру відповідь так може вистачить у поєднанні з активної втрати ваги звички, коли з мата'.

Очевидно, в спробі схуднути, будьте уважні до їжі, яку ви приймаєте (мінімальний зерна і напівфабрикатів, багато овочів) і пити багато води.

З йогою, це буде залежати від стилю, як того, він допоможе вам з втратою ваги. Інь йога-це безліч розтягування, довго тримається, та для відпочинку - не допомагає схуднути. Гаряча йога, як Мокша/Модо або Бікрам-йога допоможе у втраті ваги, так як спека змушує вас потіти більше, ніж ви б нетопленном класі, підвищує частоту серцевих скорочень, підвищує обмін речовин, позбавляє організм від токсинів. Це допомагає пролити небажані кілограми.

Якщо на гарячий номер не ваш стиль, будь-віньяса стиль класу допоможе у втраті ваги, так як це кардіо позайматися, отримує серцево-судинної системи, і допомагає в отриманні/ тонізуючи м'язи.

+78
c4il 12 квіт. 2013 р., 04:31:58

"Я чув багато людей скаржиться на зниження ваги після тижня"

Це ті ж люди, які стрибають від програми до програми, очікуючи швидких результатів. Вони також добрі вскочити на останню втрату ваги ФАД/підніжку. Не будь таким хлопцем :)

"Я також чув, як люди не бачачи/відчуваючи різницю через місяць або близько того"

Ці хлопці мають терпіння; однак, вони потребують законної інформації та зворотного зв'язку. І чесно кажучи, втрати ваги або силове тренування, я очікую побачити деякі результати протягом місяця. Результат не обов'язково повинен бути з ряду геть; це не повинні бути помітні на око; однак, це повинно відчуватися.

Для того, щоб очікувати таких результатів за місяць, я думаю, що людина

 • має бути вчинена в програму цілком можливо (строго стежила за процесом, обладнання, форма тощо).
 • повинні мати певний критерій для вимірювання (зазвичай до і після фото/цифри).
 • повинні бути реалістичними в своїх очікуваннях.
 • повинні бути стурбовані прогресії, ніж конкретні цифри.
 • повинні бути чесні з собою про своїх зусиллях/інтенсивності.

Якщо я дотримуюся програми втрати ваги і не бачу результату в місяць, це значить, що я роблю щось неправильно. Те ж саме йде для мого підйому ваги тренування. Дуже важливо те, що я шукаю-це прогресія (те, що показує, що я рухаюся в правильному напрямку).

Я не була в програмі, в якій я не бачив результати протягом цього строку; однак, якщо я опинюся в одному, я буду слідувати вище списку, щоб визначити, що я, можливо, пропустили. Якщо я не міг знайти будь-якої причини, мені доведеться підправити програму (а також задати/дослідження, щоб визначити, що могло піти не так) , щоб визначити, чи є різниця.

Якщо немає прогресії в 2 місяці, програма не для мене.

+63
marsbar 23 трав. 2010 р., 20:37:28

Нещодавно я побився з кимось, і тепер моє праве зап'ястя не таке гнучке, як і ліва. Я можу зігнути його приблизно на 45 градусів, але тоді стає боляче, тому я повинен зупинитися. Мені потрібно зробити його більш гнучким, так що я можу почати робити знову віджимання. У вас є хороші ідеї для розтяжки?

+58
Hovanky 1 вер. 2014 р., 12:34:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil