Що таке кроссфіт?

Я часто чую гучні слова, "кроссфіт" з кількома з моїх колег.

Що таке кроссфіт?. Це типу тренування або філософія?

Що вона нещільно складається? Які цілі тренувань кроссфіт?

Дешеві гуглі виховує кроссфіт сайт і деякі типи тренажерний зал або на сайті. Подальші дослідження показує дуже високого рівня опис кроссфіт.

+603
soulseeker 7 жовт. 2014 р., 07:21:35
40 відповідей

Найбільший ризик травм відбувається від надмірного використання, особливо якщо ви отримуєте старше. Вага тіла Вправи дуже безпечний, і найбільший реальний ризик не робите їх правильно витрачати час, тому що ви не отримаєте результати, які ви хочете.

Ключ до віджимання тримає ваше тіло прямо, як дошка. Якщо ваше тіло провисання в середині, цілком імовірно, тому що м'язи преса дуже слабкі. Якщо ви зробити деякі присідання, щоб допомогти зміцнити в АБС, ви повинні бути в змозі отримати сенс робити тільки правильного віджимання. Інший підхід полягає в тому, щоб зробити ваші віджимання з колін, поки ви не можете зробити тих, з правильною формою.

Підтягування є великими, і навіть якщо ви робите підтягування Киппинг або стрибають вгору, щоб почати роботу, ви стаєте сильнішими. У кінцевому рахунку, ви будете хотіти зробити їх зі строгою формою, але це займає час, щоб бути в змозі зробити це.

Робити вага тіла Присідання з поганій формі і не поставити вас на ризик отримання травми. Ви просто не отримаєте користі від них, що ви бажаєте. Якщо ви працюєте на розрив з стегон, і буду так глибоко, як ви можете, ви отримаєте більше користі від них. Зрештою, ви можете працювати до присідання-стрибки, де присісти, і підстрибнути з цього положення як можна вище.

Є й інші ваги тіла вправи, які дуже корисні, наприклад:

 • Діпи стілець. Не у всіх є дві рейки поруч один з одним, де вони можуть робити правильні соуси (плечі йдуть трохи нижче коліна, але не занадто багато більше). Але у кожного є стілець. Покладіть руки на край стільця і поставте ноги перед собою. Тепер опустіть себе, поки ваша нижня падає на підлогу і назад.
 • Зворотні віджимання. Якщо у вас є бар або твердий виступ можна схопити, лежав на спині під ним, і потягніть своє тіло в бар.
 • Присідання. Oldy але Гуді. Сила Ab є важливим.
 • Дощок. Покладіть свою вагу на ліктях і підніміть ваше тіло, так що ви пряма, як дошка. Тримай як можна довше. Навіть краще, ніж присідання, але складніше.
 • Назад піднімає. В основному вам потрібно щось підкіс ноги як ваше тіло висить над краєм столу або щось подібне. Тримайте руки за головою. Опустіть ваше тіло, зберігаючи поперек прямий, а потім підняти його якомога вище.

Є рима і причина для різноманітності. Ідея полягає в тому, що якщо ви працюєте з однією стороною тіла, ви повинні збалансувати його, застосовуючи інші. Наприклад, віджимання працюють руки, груди, і ядра. Речі, що баланс це зворотні віджимання і назад піднімає. Залишок дощок буде назад піднімає. Баланс для підтягування будуть провали.

Якщо ви не можете зробити це зі строгою формою, поки не надто турбуватися про це. Просто спробуйте, щоб отримати більше та більш суворої формі, як ви можете. Що допоможе вам ставати все сильніше і сильніше.

+945
Jennifer Reeder 03 февр. '09 в 4:24

Я знайшов пліє присед вигляд оманливий, тому що спостерігаючи за ким-небудь, не робить це виглядає як їх ноги близько 180, але кожна інструкція, яку я знайшов в інтернеті і ставиш ноги на 45 градусів. Я не впевнений, що це необхідно робити більше, навіть якщо ви можете.

+943
Nshimiyimana Ildephonse 14 січ. 2010 р., 22:01:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви могли б спробувати calistenics тренування ніг. Дослідження довели, що гіпертрофія (зростання м'язів) - це те ж саме, коли робите 30 повторень або 10 повторень. Так просто робити речі, як присідання, стегна довірителів та іншою ногою Вправу по 30 повторень.

+940
JTBuchanan 9 лист. 2014 р., 18:36:02

Всі вправи спрямовані на спині в якості основної м'язи, а також працюють біцепси як вторинної м'язи і міцність зчеплення. З досвіду я б зробив звичайні підтягування і регулярне потягування такі ручки ви сказали зробити таку ж роботу як звичайний зчеплення, так що тримаєте його простим.

+921
JimsChim 23 лют. 2015 р., 07:40:04

Насправді, це дуже нормальне почуття. Це навіть не можна порівняти з іншими чисто психологічна залежність(як інтернеті), тому що фізична діяльність викликає секрецію ендорфінів. Якщо дія є інтенсивним, і підйому важких вантажів підпадає під цю категорію, сума вийде значно більше.

Я відчув те ж почуття, яке ви описали. Я пам'ятаю, як кілька років тому я підвернув правий гомілкостоп 2 рази в рік - мені довелося кинути спорт за 6 тижнів, а потім поступово вибудувати. Я насправді звернувся до алкоголю, щоб зупинити цей нудотний і гнітюче почуття. Я регулярно пила як алкоголік, хоча б по літру пива в день, часто більше, ніж три (починаючи з обіду). Коли я видужала, я перестала пити так швидко, як почалася.

Це, звичайно, додати це нормально "тягнути", щоб робити речі, які нам подобається робити. Це відчуття спраги, що може зробити настільки сильним, щоб спровокувати виснажливих симптомів під час виходу. Вся концепція залежності-це дуже складна і настільки ж цікава, дилема про те, коли діяльність або речовин (не тільки ліків, але також шоколад, морозиво, газована вода) слід вважати негативною залежності, ймовірно, ніколи не буде вирішена. Ви повинні оцінити, якщо ця діяльність має яке-небудь негативний вплив на ваше життя. Спортом не вписуються в цю категорію, так що я б не надто турбуватися про це. Проте ви могли помітити, що це більш важко підтримувати соціальну життя поза роботою і в тренажерний зал, тому що ви витратите багато часу. Також роман може бути не так просто.

На щастя, з мого досвіду, більше спортом я займаюся, тим менше я відчуваю необхідність спати. Що дійсно компенсує час, витрачений на велосипеді або підняття важких речей.

Звичайно, все залежить від вас погляд на життя. Я впевнений, що ви будете навіть знайти лікарів, які можуть діагностувати деякі психологічні розлади, просто тому що ви любите працювати до такої міри, що тобі погано без нього.

Що викликає це відчуття?

Щоб підвести підсумок цього, мабуть, занадто довгий відповідь. Причиною вашого відчуття двоякі:

 1. Фізичні догляду за відчуття благополуччя, що приходить з природних ендорфінів.
 2. Інтенсивне прагнення до активності просто тому, що вам сподобається це (цей пункт не може бути занижений).

Я б не надто турбуватися. Тримайся і завжди будьте обережні з дуже важкими вагами. Ціна, яку ми платимо за погану форму або в перебільшенні завжди приходить через багато років (зараз ніяких скарг не означає, що ми робимо, корисно для наших суглобів, зв'язок і скелета).

+896
Jonathan Tso 6 серп. 2015 р., 09:19:27

Яєчні білки використовуються для м'язового відновлення і зростання. Кількість яєчного білка ви "повинні" з'їсти варіюється від людини до людини, і по тому, наскільки інтенсивно ви тренуєтеся.

Дуже хорошою альтернативою є брати яєчний білок у вигляді порошку, або пити коктейлі з сироватковим. Я не буду розміщувати тут які-небудь певних брендів, але ви повинні бути в змозі знайти багато продуктів онлайн. Перевага тут полягає в тому, що ви не "відходи" жовтки, до того ж ті поживні порошки містять багато інших поживних і корисних речовин, які покращують відновлення м'язів після тренування.


Деякі зображення з інформації про поживну цінність. Nutritional information on egg whites Nutritional information on egg yolks

+875
Lary 9 бер. 2014 р., 13:37:39

щоб зробити довгу питання короткий, я нині роблю Вендлер 5/3/1 з допомогою Тріумвірату. Я після тренування він в своїй книзі як частина тріумвірату, тому що мені цікаво стає сильнішою в деяких галузях(наприклад, потягування, доброго ранку тощо).

Програма рекомендується для 4 рази в тиждень, тому я роблю 4 основних підйомників на Пн/Пн/Ср/Пт і 30 хвилин HIIT кардіо на велотренажері в середу я їду.

Проте зараз з першого тижня 5/3/1 відносно легкий, я зміг до влади через основні ліфти, дві мої додаткові вправи, а ще 20 хвилин HIIT кардіо після скасування приблизно через годину. Я цікаво, якщо це буде просто занадто пізно і якщо я повинен замінити повністю аксесуара вправи з кардіо?

Спасибі.

+861
Dean H 16 вер. 2012 р., 16:19:59

Причина різниці в цих двох результатів полягає в тому, що друга формула, яку ви приводите-це не зона прямої серцевого ритму, але це швидше є оцінка резерву серцевого ритму (hrr) (формула Карвонен).

ГРР-це різниця між вашою максимальної частоти серцевих скорочень (МНС) (або передбачити або виміряти) і ЧСС в спокої. Теорія полягає в тому, що, як ви стаєте здоровіше, ваші млр зросте, і ваш спів зменшиться, і в результаті ГРР зон буде змінюватися, щоб відобразити ваш фітнес-рівня. В реальності Карвонен був поганий приклад, на основі менш 10 чоловік, якщо я правильно пам'ятаю, і він не бере до уваги VO2 від значення.

Я не великий любитель працювати зони серцевого ритму, з тієї простої причини, що є занадто багато змінних, які можуть вплинути на частоту серцевих скорочень у різні сторони. Наприклад, візьмемо Ваш млр, і ваш розрахункову зону 114-134. Сьогодні ви втомилися, коли ви прокинулися, так що у вас є кава, для різноманітності, а також збезводненої і напруженої роботи. Всі вони об'єднуються, щоб підняти нормального серцевого ритму на 10 ударів в хвилину в цілому. Тепер, коли ви тренування, ви, ймовірно, не працює так складно, як ви думаєте, що ваш HR підвищено з причин, не залежних від вашого рівня тренування.

Ваш найкращий вибір є просто вибрати один спосіб, вирахувати свою зону і використовувати. Як довго, як ви послідовні, ви повинні побачити результати. Організм-це дуже складна система, і звалюючи речі по зонам і загальний передбачали формули, як правило, має неоднозначні результати, тобто це працює для деяких, але не інших.

+852
Aalok Sharma 19 бер. 2015 р., 11:18:39

У мене давно (не каламбур) травма, яка стає гірше, коли робиш будь-яка вправа Ноги, що ставить навантаження на пахову область. Наприклад, присідання, віджимання і планка вправи викликають біль в цій області.

Я сподіваюся, буде скоро хірургії, щоб виправити проблему тепер, коли він був діагностований.

Тим не менш, я хочу реалізувати, не піддаючи навантаження на цю область тіла і хотів би деякі думки про будь-яких вправ, які допоможуть тримати себе у формі в цей період. Я хотів би працювати в районі АБ, і мені потрібно зробити деякі кардіо вправи (моя вага зростає жахливо в цей період парування).

Який досвід у людей тримати речі, що йдуть під час відновлення від травми?

+841
Lisa Bonds 15 лип. 2014 р., 23:10:35

Більшість хороших відповідей торкнулися вправи (і повторів) вам потрібно побудувати м'язи і сила.

Це, як кажуть, жодна з відповідей торкнулися такі: вага тіла вправи .

 • Підтягування і підборіддя UPS: у 20 з них щодня протягом одного місяця, ви повинні помітно випинається на бічні м'язи (верхня частина V-подібної форми).
 • Ногу: у 20 з них щодня і через місяць ви побачите зменшення вашій талії.
 • Стоячи хрумтить: у 40 з них щодня протягом 2 місяців і ви повинні почати відчувати свої м'язи тазу (з низьким рівнем жиру, ви повинні почати бачити V-образну форму, на нижній прес).
 • Тесу: 1 хвилина планка в день буде сприяти зміцненню вашої основної і полегшити ваш біль.

Додати їх пропозиції, наведені вище, і ви помітите, що ваші м'язи випирають за порівняно короткий час.

+792
inga342 13 черв. 2014 р., 23:20:41

Ви знайдете, що є кілька варіантів програмування (комбінація і планування вправ, серій і повторень, які ви робите), і всі вони досягти поставленої мети. Багато успішні програмування включення концепції як багато повторень, як це можливо (AMRAP), який відрізняється від провалу, зберігши репутацію в баку.

Великий обсяг роботи по наданню допомоги, як кучері, жими ногами і т. д. дуже благотворно впливає на розмір м'язів і суглобів. Пол Картер пропонує 5 наборів 8-12 для верхньої частини тіла допомоги ліфтів або 5 сетів з 12-15 для нижнього підйомника допомогою тіла. Але у нього також є програми, який ви збираєтеся на провал, намагаючись побити свій номер минулого тижня, а потім після його спроби отримати половину повторень знову до відмови. Високий репутація роботи по наданню допомоги отримує кров тече через стики і зміцнює сухожилля, яке допомагає запалення засіб і запобігти його.

Іншим загальним підходом є підхід піраміди щось схоже на те, що ви описали. Ви працюєте до топ-сет, а потім назад вниз.

Ось деякі їжу для роздумів переганяється з книги від Джим Вендлер, Пол Картер і Марк Rippetoe:

 • Сила встановлює вимагають серйозних зусиль, так що відпочивай стільки, скільки потрібно
 • Втома додає складності, тому намагаюся зберегти решту, як короткі, як ви можете впоратися, особливо на роботу
 • Повна програма буде вирішувати сила, гіпертрофія (розмір), кондиціонер та мобільність. Нехтувати нічим, але підкреслити те, що ви хочете, щоб зосередитися.
 • Велика кількість повторень хороший за розміром, витривалості і здоров'я суглобів
 • Біцепса кучері допомогти запобігти тендиніт в лікті (для всіх ви щасливі люди)
 • Виконуючи допомогу як схема може допомогти полегшити нудьгу і пройти тренування швидше.

Пам'ятайте, що розмір-це результат обсяг роботи ви поклали ваші м'язи через. Ви повинні прагнути стати сильніше, так що у вас є можливість збільшити свій обсяг.

 • Обсяг вага х повторень х комплектів
 • Росте всього 5 фунтів у вазі може мати помітне збільшення об'єму.
 • Є план, виконати план, і піти.
 • Оцінити після того, як ви зробили свій план пару раз, щоб побачити, якщо він потребує корегування.
+787
Krishnaraj V 29 бер. 2016 р., 12:01:32

В цьому році я повернулася до гірських лиж і знайшли собі відносно придатний для достатньо інтенсивного катання сесії (до 10 запусків на годину на 3-4 години двічі на день протягом 5 днів), за винятком двох речей, де моє тіло не вдалося.

Другий: а я можу зробити швидкі інтенсивні повороти без проблем я виявив, що мої ноги не вистачає сили і витривалості - я не можу тримати стійкий низ тіла положенні довше, ніж на кілька секунд, а коли я роблю хокей зупинки високій швидкості мої стегна боляче.

Я вже зробив більше ста маси тіла Присідання в день два рази в тиждень, і мені потрібно з'ясувати, як збільшити навантаження на ноги, але бажано без додаткового обладнання, так як я живу в дуже маленькій квартирі і не можете собі дозволити витратити додатковий час, щоб піти в тренажерний зал.

Досі я виявив, що присідати пістолет хороший, щоб збільшити навантаження, але у мене проблема з лівим коліном, і я, ймовірно, не зможе в рівній мірі поїздом обидві ноги. Ще одна стіна сидіти, але знову ж таки, Вікіпедія каже, що це страшне вправу, для кого-то з існуючою проблемою коліна. Якісь поради?

+771
Richa Pandey 27 квіт. 2017 р., 08:38:10

Для стрибнути вгору, ви повинні з'їсти більше і краще.

 1. Ви, здається, бути низьким на білок. 3 яєчних білка практично не змінюють (вони дають вам ~10г білка), 100г м'яса дуже низька, оскільки це дає вам ~30г білка. Припустимо, ви отримаєте ще 10 г білка на вечерю, ви отримуєте ~50г на день. Ви повинні прагнути до 1,5 г на кг ваги тіла в день як мінімум. Ваш вуглеводів теж, так що ви не метаболізують білки в енергію.

 2. Зменшити насичених жирів для вашого майбутнього здоров'я. Вони погані, що грають роль у серцево-судинних захворювань. Транс-жири надають однаковий вплив, тому вважати їх як насичені жири. Якщо ви їсте 24р транс-жирів варто печива два рази в день, плюс молоко, ви будете вживати в їжу більше насичених жирів, ніж білків. Ви не повинні їсти більше, ніж 7% ваших калорій, а насичених жирів, і не більше 30% від ваших щоденних калорій, як і загального жиру.

 3. Піклуватися про інших двох китах: сон і вправи. Спати якомога більше, тренування кожен день. Ви насправді не включають в свій щоденний графік. Звичайно, є й інші очевидні речі : ніякого алкоголю (знижує природний тестостерон), ні сигарет, усунути джерела стресів, не зловживайте кардіо, контролювати кількість натрію ви їсте (яка часто поставляється разом з білком), щоб, у крайньому випадку, 2300mg за день (чим менше, тим краще).

+766
Amol Palshetkar 19 січ. 2019 р., 00:16:46

Це, звичайно, можна отримати дуже сильні ноги без зайвої ваги. Все, що має значення-це сила, яка фактично застосовується до ваших м'язів.

Якщо вашою метою є, щоб бути в змозі зробити одноногий присідання, вам потрібно збільшити вашу рухливість і максимальну міцність. 30 повторень це далеко не оптимальне число повторень для максимум сили, але так як ми не використовуємо зайвої ваги, що ми можемо зробити? Негативи. Повільно опускайтеся, працюють проти гравітації на шляху вниз, поки ви не можете підтримувати ваша вага більше, коли ви не можете, сісти на жопу і вставати знову.

+751
CLTECH 20 лист. 2012 р., 04:10:44

Це половина відповіді, але повинно допомогти.

Пити воду, коли їдять гелі (зазвичай кофеїн я вважаю) під час гонки, і не пити Gatorade. Крім того, пити Gatorade, коли не використовуючи гелі, але все ж п'ють воду. Для ніякого цукру чи вуглеводів їли вам потрібна вода, щоб допомогти переварити і використовувати його, тому що люди зазвичай говорять про тому, щоб знайти баланс.

З мого досвіду, я намагаюся не пити/є занадто багато під час гонки. На 5к або 10к я б не з'їсти що-небудь під час гонки, і я думаю, що це загальний погляд на що-небудь менш ніж за 90 хвилин. Один або два банана перед коротка гонка для мене добре. ГУ пакетів рекомендуємо один гель перед гонкою, то кожні 45 хвилин, так що також підтримує цю точку зору.

Побачити ультра запущена і звіти про гонках наприклад для боротьби з проблемним шлунком, тому що це, здається, трапляється часто і може бути подолана під час гонки.

+726
Sinklar 29 бер. 2013 р., 23:03:19

Спортсмени подзаправиться, щоб не йти в глікоген боргу під час їх виступу ( по суті, не роблячи свій раціон ;) тіло призначене для використання глікогену для отримання енергії. Кетогенезу є аварійного резервного копіювання, коли, що палива немає. Його мав на увазі, щоб тримати своє тіло збирається, що він робить, але не так ефективно, як glycogenisis так що ви в кінцевому підсумку виснажує ваше паливо швидше, ніж ви можете зробити це.

+718
ilya012 15 черв. 2018 р., 10:49:58

Я просто погуглив трохи і натрапив на цю статтю, що намагається масштабувати кілька вправ на великі 3 ліфта. Я зробив деякі швидкі обчислення в голові і придумав жим лежачи співвідношення дробарки черепа. Більшість ліфтерів, здається, щоб бути в змозі зробити ~40% з них жим жим ваги на дробарки черепа, наприклад, 100кг жим лежачи -> 40кг череп дробарки.

Оскільки ваш коефіцієнт здається набагато вище, я б порекомендував звернути на дробарки череп трохи, як жим лежачи, здається, відчуває нестачу в порівнянні. Зосередившись на рухах з'єднання, як жим лежачи і провали, ви повинні бути в змозі збільшити свою силу. Це повинно ні в ваш череп дробарки, в кінцевому рахунку дозволяючи більшу вагу.

+704
leigh 16 лют. 2015 р., 08:52:49

Базова швидкість тренування мають наступні переваги:

 • Швидко скорочуються, м'язові волокна набір: швидкість роботи є одним з небагатьох способів, щоб набирати швидко скорочуються, м'язові волокна. Якщо ви робите спринт тренування, ваше тіло буде навчитися набирати на роботу тих м'язових волокон для швидкого бігу в тренування і після закінчення гонки.

 • Додає велику кількість стресу на центральну нервову систему: підкреслити вашу ЦНС, ти навчилася справлятися з високою кількістю втоми.

 • Сприяє кращому біомеханіка: люди спринті на свої передні лапи, тому на спринті ви зможете навчитися працювати повільніше, з покращеною біомеханікою.

 • Покращує систему зберігання та повернення пружної енергії: при спринтерському бігу, ви закоченеть ноги, щоб підготуватися до удару, як швидко і потужно, як це можливо, так що ви навчаєте своє тіло в магазин і повернути, що пружна енергія як можна швидше. Це призведе до біг на рівна ділянка.

 • Забезпечує основу для побудови довше, але все одно швидко, гонки для конкретних тренувань: біомеханічної та нервово-м'язові вибір спринт тренування на початку сезону дозволить вам рухатися більше, але все одно швидко, тренування по ходу сезону. Ви зможете перейти від базової швидкості швидкісної витривалості в анаеробних швидкісної витривалості набагато більш ефективно, ніж якби не фонд.

+700
Marek Papke 15 лют. 2016 р., 22:33:03

Я шукаю, щоб спалювати жир і набирати м'язи під час мого спортивного сезону. Я в тренажерному залі 3 рази в тиждень, і приймати кандидат дієта сироватка.

У мене є один вранці і один після походу в тренажерний зал у вечірній час.

Коли це найкращий час, щоб зробити ще один Шейк на спортзал днів?

+680
bataryshka 18 лист. 2019 р., 20:01:03

Біль є симптомом, а не самим ризиком. Одним з можливих наслідків буде занадто складно, перш ніж ваше тіло готується це рабдоміоліз, де пошкоджену м'яз надходить у кров. Хоча це рідко, це може бути небезпечно для життя.

Профілактика вона включає в себе зниження ваги, як ви зробили, зниження об'єму і зниження інтенсивності почати. Ви, ймовірно, не відчуває рабдоміоліз, але ви повинні, ймовірно, уповільнити і зменшити обсяг до розуміння поточного стану вашого тіла краще.

+670
Philip King 5 лип. 2016 р., 06:33:21

Округлі плечі-це звичайне явище у людей, які працюють їх передньої частини тіла (груди, плечі), але не зі зворотного боку. Парочка сидить більшу частина дня, у вас є рецепт болить плечі.

Щоб уникнути цього, вам потрібно, щоб почати з упором на спину, зокрема, задніх дельтоподібних, середня і нижня пастки. Зміцнення і підтяжки цих м'язів, природно, буде тягнути ваші плечі назад у часі.

Загальне правило: якщо ви натискаєте в горизонтальній площині (жим лежачи, похилого жиму), ви повинні зробити горизонтальну тягу, наприклад, штангою рядків або кабельним поспіль. Якщо ви робите вертикальний прес (плече штанів, штангою армійський жим), ви повинні зробити вертикальної тяги, таких як chinups та підтягування. Принаймні, відповідати обсяг push і pull. Так що якщо ви зробили всього 25 повторень переймів, ви повинні відповідати, що обсяг потягнути, щоб збалансувати ваші плечі. Однак, оскільки в даний час ви знаходитесь в дефіциті, я б зосередитися в найближчі 2-3 місяці робити більше тягнути, ніж штовхати. Так що якщо ти робив 25 повторень в жимі лежачи, виконуйте його з 50 повторень горизонтального витягування.

Ви повинні зробити більшу частину вашого обсяг складових ліфтів, такі як штанги і ряд гантельный ряд, t-адвокатське стан поспіль, кабельне поспіль, підтягування, chinups, тяга зверху та ін Тим не менш, це також гарна ідея, щоб ізолювати ці більш дрібні м'язи спини, так як вони часто отримують часто вибирають великі м'язи спини, таких як верхні пастки і латів при виконанні комплексу вправ для спини.

Найпростіший спосіб я реалізував це робити групу тягнути повертає(див. athleanX відео) або група facepulls між усіма моїми надавлюють рухами (всі жим лежачи варіації, а також варіації накладних друку). Наприклад, зробити набір жим лежачи та під час вашого відпочинку, суперсет це з набором 15-25 діапазону роботи. До кінця тренування, ви будете отримувати більше 100 представників якість роботи. І крім того, зробити вашого з'єднання назад працювати. Я знаю, здається, що багато обсягу, але спину, як ваші ноги можуть обробляти великі навантаження, так як задіяно дуже багато м'язів.

Але пам'ятайте, для Групи роботи, ви хочете якість повторень. Перевірити його і будьте впевнені, ви отримаєте максимум з кожного повторення як можна. Наприклад, якщо я роблю 5х10 накладні пресу, я надмножество він з групою pullaparts 5х20. Я можу зробити 50+ повторень на один набір з 25-ліски 40lb групи, але так як я акумулюю обсяг більше комплектів, я буду робити набори замість 20. Це гарантує, що я досі навантажують м'язи, але не до точки, де це відбувається далеко від основного руху суміші.

Нарешті, я хотів почати свій вертикальний натисканням більш серйозно. Подивіться, як силач (Брайан Alsruhe володіє феноменальною серії відео про метод стиснення накладні) накладні штанів, так як вони однозначно кращі преси всіх силових атлетів. Якщо ви робите це з правильною формою, то це насправді працює ваш верхній частині спини та грудної області до найвищої міри, коли робити, використовуючи правильну техніку(плечі щільно складено, основний приготувався, сідниці беруть участь, тощо).

Спробуйте це і будьте терплячі. Через 2-3 місяці ви побачите поліпшення, як довго, як ви продовжувати прогресувати на спині працювати.

+625
vats 18 черв. 2010 р., 19:04:32

Марк Rippetoe вважає, що Домс викликана ексцентричні скорочення м'язів, об'єму і відсутність адаптації. Якщо працювати частіше, не допомагає адаптуватися, тоді спробуйте робити вправи для ніг без ексцентрика компонентів, таких як штовхає санки.

+623
user68342 16 груд. 2013 р., 14:53:54

Ви можете робити розтяжки, зміцнення і дихальні вправи для поліпшення постави. Але ви також повинні усвідомлювати свою позицію і знайти спосіб, щоб перервати тривале сидіння інтервали з короткими перервами. Хороший ергономічний стілець теж корисно.

Опорно-рухового апарату, наслідків поганого позу:

Бідний сидяча поза може створити дисбаланс м'язів з плином часу.

 • Загалом, ваша стійка скоротити структур, з м'язів, як ваші згиначі стегна і грудні підтяжки вгору - тягне вас в кульку. Ваш хрустів позу печер ваші нижні ребра вниз до вашого живота, який запобігає мембрану від вільно розширюється.
 • У той же час м'язи спини розтягуються і слабшають, особливо в серії, де вони повинні працювати, щоб підтримувати свою поставу.

Як ця поза зберігається протягом часу, ви суглоби починають втрачати нормальний діапазон руху, що робить його більш важким, щоб взяти гарну поставу.

Виправлення Впали Позу:

Індивідуальні програми вправи для розтяжки підтягуються м'язи і зміцнювати ослаблені м'язи. Крім того, вам потрібен метод, щоб усвідомити свою позу і виправити це поки ви сидите. Це важко, тому що, як ви кажете, ваша увага на вашу роботу. Програми вправ типу йоги, тай-чи і пілатес хороші тим, що вони все-адресу і зробити вас дуже добре розумію вашу позицію, спільних трас, гнучкості, контролю і дихання.

Використання спеціальних вправ для корекції м'язового дисбалансу:

Створіть свій ідеальний короткі тренування , які ви можете робити під час коротких перерв протягом дня. Вправа м'яч поруч з вашим столом може допомогти вам орієнтуватися на ці м'язи протягом декількох хвилин:

 1. Лягти спиною на м'яч і протягнути свій фронт

 2. Ляжте обличчям вниз на м'яч і робити г, Ж, Т, Л вправи.

  І розглянути, використовуючи м'яч як ваше робоче крісло на короткий термін.

Згадуючи свою поставу протягом дня: Це найскладніша частина. Так як ваш м'язовий дисбаланс, починають вирішувати і свої діафрагмальне дихання покращує, ви знайдете, що, згорбившись поза стає менш комфортно, і ви автоматично почнете сидіти краще. До тих пір, використовувати оповеститель або спробувати зав'язати виправлення постави для завдань, які ви робите регулярно на комп'ютер. Наприклад, виправити поставу кожен раз, коли ви перевіряєте свою електронну пошту або іншої конкретної посиланням. Включіть свою веб-камеру для візуального нагадування.

Продовжуйте, поки не відчуєте поліпшення. Ви будете мати менше проблем, якщо вам поліпшити вашу поставу. Він стає краще, або стає гірше.

+593
Anilick 4 лист. 2010 р., 06:04:35

Мій інструктор в тренажерному залі сказав мені, щоб підвищити свій гантель вагою одного разу я відчуваю себе комфортно з поточною. Якщо я хочу м'язового зростання лише до деякої міри (я маю на увазі не сильно) і підтримувати своє тіло з належною витривалості, підвищення тонусу і гнучкості.

 • Це нормально, що я дотримуюся одного ваги на протязі Або я повинен періодично збільшити вагу гантелі, так як мій інструктор запропонував ?

 • Може хто-небудь пояснити фітнес аспектах ці два випадки?

Я в даний момент роблю з гантелями тренування з використанням 5 кг на біцепс і трицепс і планує використовувати його в інших вправах, як жим від грудей, присідання, АБС і т. д.

 • Якщо, використовуючи той же вага протягом варіант. Може хто-небудь порадити мені правильний вагу, так як я подумую про покупку будинку ?

Я в даний час М 66 кг і 173 см заввишки.

+414
zuchmir 6 серп. 2013 р., 05:10:55

Ми знаємо, що білок може забезпечити організм 4 калорії на грам, якщо він використовується для отримання енергії, як і вуглеводи взагалі. Припустимо, однак, що грам білки розщеплюються на амінокислоти для відновлення тканин, він ще забезпечить організм з 4 калорії?

Мені здається, що білків буде тільки забезпечити організм 4 калорії, якщо він перетворюється в глюкозу шляхом глюконеогенезу, але я не впевнений. Хто-небудь читав що-небудь, що підтверджує це?

+413
Nick B 12 квіт. 2015 р., 23:03:10

Ще одна варіація планки ви можете спробувати зробити їх з однієї руки: зробити в нормальне положення, а потім підніміть одну руку та тримати його перед собою (або де-небудь ще, тільки не билася). Ідея в тому, щоб зберегти таке ж положення, як правило, не перекладайте вага тіла так, щоб ваш центр мас знаходиться над рукою ви використовуєте. Тримати ваше тіло Таким чином, обов'язково активувати деякі стабілізатора м'язи, які ви зазвичай не використовувати. Як і будь-які односторонні вправи, хоча, не забувайте проявляти обидві руки рівномірно. Ви можете комбінувати ці з "бічної планки" для дуже повна ядро тренування. Ви також можете спробувати, щоб оживити ваші дошки, балансуючи на набивний м'яч (або баскетбол).

Крім цього, ви можете додати вагу або збільшити довжину трюму. Я б не рекомендував додавати вагу, так як це може привести до травм вниз по лінії (ви повинні бути дуже обережні, щоб не перенапружуватися деякі дрібні м'язи десь і ви, ймовірно, потрібен партнер, щоб допомогти вам); якщо ви дійсно повинні додати вага використовувати щось на зразок обважений жилет (тобто щось, що рівномірно розподіляє вагу, не просто ложишь його на спину). Збільшуючи тривалість утримання гідна мета, але якщо вашою метою є просто загальної фізичної підготовки після проведення однієї з прогресивних варіантів, згаданих вище протягом 1-2 хвилин більше ніж достатньо.

І, нарешті, дощок-це відмінна вправа, але ви хочете, щоб змішати його. Перевірте у вікна, прямі ноги піднімає (лежати, висіти) або лежачи хіп-гойдалки. Це не ізометричні вправи, і тому, ймовірно, буде свого роду виклик для вас. Пам'ятайте, що різноманітність-спеція життя. :)

+337
Smdevfunia 17 лют. 2019 р., 16:13:40

Моя дружина п'є, коли хоче пити як і я. моя дружина п'є багато кави, однак. Кілька разів вона пішов у відділення невідкладної допомоги для додаткових проблем (вона шунти) і вона була збережена, тому що вона зневоднена. Я вважаю, що це її нормальний стан, тому що кава є сечогінним (робить її мочаться велика) так вона втрачає воду, а не брати досить.

Я п'ю, коли я хочу пити і ніколи не була проблема з зневодненням, але я не п'ю стільки кави.

Тому я думаю, що відповідь "це залежить". Якщо ви зазвичай не пити на воді з якихось причин (пияцтво неправильні речі, не знати і т. д...) потім тільки пити, коли тебе мучить спрага може призвести до зневоднення. Якщо ви не в курсі, скільки ви п'єте і переконайтеся, що ви п'єте достатньо води протягом дня, я думаю, ми тренуємо наше тіло, щоб пити, коли він повинен бути.


Розширити трохи про те, чому п'ю тільки каву, приготовану моєю дружиною зневоднений. Було відзначено, що за нормальних обставин - навіть якщо ви мочіться більше, коли ви п'єте каву ви п'єте достатньо води, щоб не зробити цю справу.

Для тих, хто п'є тільки каву, однак, вони перестануть пити, коли у них є дуже багато кофеїну в своїй системі, тому що занадто багато кофеїну може викликати небажані побічні ефекти, такі як чуство, hypercactivity, головні болі і т. д... Так що якщо вони виявляються пити, вони зрозуміють, що вже досить кави пити і не пити нічого. Вчасно, вони навчили їх жага пити кофеїну, а не вода, яка потрібна організму. Така людина не може довіряти своєї спраги і тому я внадився пити холодний чай з лимоном, щоб моя дружина почала пити його і отримувати водозабору їй потрібна і споживання кофеїну, якого вона бажає. Я щаслива питної води коли я хочу пити.

+302
Omirzak 8 лют. 2010 р., 00:20:20

Якщо ваше питання є строго кажучи тільки набирає м'язову масу, тоді, звичайно, користувач стероїдів повинен зробити виграш в масі, працюють вони чи ні. Однак там, де ці доходи і скільки прибутку вони вам повинні залежати від того, якщо вони підніматися чи ні. Ви, напевно, чули, що стероїд використання дозволить підвищити продуктивність з пауерліфтингу, але це не в тому випадку, якщо користувач не спрацює, з-за того, що стероїди пріоритети дельтоподібного, пастки, і широта м'язів, що жодна з них не основні м'язи для пауерліфтингу. Виходячи з цього, якщо малорухливий людина має широкі плечі і широка спина, а в іншому їх організм ослаб, вони, ймовірно, використовуючи стероїди. Крім того, м'язова маса придбала не буде стільки, як активний користувач стероїдів. Але навіщо ви хочете приймати стероїди? Безумовно, негативні наслідки переважають позитивні ефекти.

+301
Andrzej 19 лют. 2014 р., 11:52:08

Залежить від відстані на велосипеді. Завжди використовуйте фізику за кожне тренування, щоб розрахувати навантаження, або кількість спалених калорій. У вашому прикладі, ви додаєте 10 кілограм ваги ви велосипед.

Коли ви на велосипеді на плоскій поверхні, велика частина роботи робиться проти тертя між дорогою і шинами велосипеда. Сила тертя-це УР де U-коефіцієнт тертя, а р-це нормальна реакція, яка має свою вагу+ велосипед і додав 10 кг.

Робота Сила Х переміщення, так що будь-який додатковий вага змусить її вважати, коли справа доходить до калорій.

Також, Коли ви йдете в гору, ви робите роботу не тільки від тертя, але тягнути вниз із-за тяжкості, а також.

Тіло може стати до цього звикаєш з часом, але до того часу він буде в кращій формі, ніж те, що ти почав.

+244
soagu 21 жовт. 2011 р., 11:58:20

У перші хвилини занять, організм просто прогрівається, так що ви швидко бігати з низьким пульсом. При досягненні певного рівня, пульс стабілізується. Але потім він починає зростати, і вам доведеться гальмувати. Це пояснюється тим, що в якості легко доступних вуглеводів-магазини, кров стає менш "солодкою", і тіло стає все важче забезпечувати м'язи енергією. Тому, щоб підтримувати потрібний темп, серце має качати кров швидше, м'язи отримують менше солодкої крові, але він йде більше. Немає ніякого способу, щоб уникнути цього процесу. Ви можете поліпшити вашу продуктивність. Тривалі тренування - вони розвивають ефективність обміну речовин, привчити організм добувати енергію з жирів. Вдосконалювати техніку бігу, щоб працювати більш економічно. І зберігати більше вуглеводів перед змаганнями. (переклад Google)

+237
Phlip 7 квіт. 2019 р., 15:28:18

Я відчуваю, що це гарне тренування.

Спробуйте зробити анаеробних тренувань.

+172
scarredNinja 2 лют. 2019 р., 00:31:10

Просто переконайтеся, що весь гумовий куточок досить волога прямо перед тим, як одягнути ремінь на. Вона повинна відразу працювати.

+150
Ric Moore 31 серп. 2016 р., 22:05:15

Ви повинні розглянути питання про включення біг, їзда на велосипеді, плавання і Вагами в вашій програмі. Такий графік може бути використаний, але ви можете змінювати як вам потрібно. Ви можете знайти 4 денна програма вага Онлайн для ваших індивідуальних вправ.

В понеділок

Плавати: 30 хвилин Біг: 30 хвилин Ваги: Ноги 1

У вівторок

Велосипед: 30 Хвилин Вага: Груди / Плечі

В середу

Велосипед: 30 Хвилин Біг:30 Хвилин

У четвер Плавати 30 хвилин Вага: ніг або рук

В п'ятницю

ДЕНЬ

В суботу Велосипед: 30 хвилин Вага: Назад

В неділю Біг: 30 хвилин

+138
Andyfox 24 лип. 2019 р., 23:09:38

Я тільки що закінчив мій перший GPS-гусеничний тренування на велосипеді. Я простежив мої "досягнення" з допомогою двох різних спортивних трекерів -- добре і Runastic (я використовую і в той же час суто в цілях тестування).

Результати представлені як спортивні трекери (відстань, час, швидкість) практично однакові, за винятком кількості калорій, що я спалив. Додатки Endomondo показує значення в два рази більше, стверджуючи, що я спалив 609 калорій, у той час як звіти Runastic тільки 328.

Я очікував побачити деякі відмінності, так як калорій вигорання-це цінності, які не можуть бути виміряні з високою точністю (принаймні в цих обставинах), але маючи ці значення у два рази насправді здивував мене.

Моя тренування було 45 хвилин їзди на велосипеді, на 10,5 km відстань. Я 181 см і моя вага становить 120 кг (метричних).

Це питання не пов'язаним з деякими проблемами в будь-якому з цих спортивних програм-трекерів. Я запитую, Який з цих двох значень є (має бути) ближчі до реальності? Виходячи з вищевказаних параметрів тренування, скільки калорій потрібно спалювати?

+104
user284535 28 груд. 2015 р., 00:19:36

Якщо ви серйозно, будь ласка, зв'яжіться ваш місцевий гольф-клуб, щоб приєднатися до своїх господарів (дорослий плавальний) група де ви дізнаєтеся всі удари і як створити правильне тренування з плавання. Це практично неможливо, щоб отримати всі переваги плавання, якщо ви тільки це на самоті, ні з ким в поїзді і нікого, щоб показати вам мотузки.

Сказавши що: навіть якщо ви йдете на це на свій розсуд – тільки читати поради на сайтах Тріатлон – ви отримаєте якусь користь від плавання, достатньо, щоб мотивувати витраченого на неї часу. Ви завжди можете замінити один сеанс на тиждень два заняття плаванням і зробити краще для нього.

+88
Bonnie Weaver 29 черв. 2011 р., 05:12:55

Це якщо я готую чисто на силу (начебто є вже теми про цю тему з точки зору культуризму).

Припустимо, я ледь зробити це через мій перший набір присідань, і впевнений, що я не на другий набір, якщо я піду шукати його в іншому 3-4 хвилини. Є які-небудь недолік, крім зручності, скажімо, перерву і роблю прес, а потім повернулися з моїми ногами повністю оновилася за наступний набір присідань. В принципі, це було б найкраще, щоб піти з більш короткого часу відпочивати і робити 5/4/2, а не чекати так довго, як мені потрібно, і зробити 5/5/5?

Це видається особливо актуальним з chinups/підтягування, де я можу піти у відмову і зробити ~7/4/3, але якщо я почекаю півгодини між підходами і піти на набори 5, я можу легко 40-50 chinups в один день.

+77
Sparsha 1 вер. 2011 р., 22:05:53

Там було кілька питань про позбавлення сну запитав Тут. Відповідь, здається, "не роби цього". Це схоже на те, що Google теж говорить.

Однак, у мене дитина скоро в моєму будинку. Це в поєднанні з на повний робочий день і неповний робочий день наркоманія програмування збирається обмежити кількість сну, я зможу зробити. Тому мені потрібно, щоб підготувати себе, щоб впорається можна.

Моїм головним завданням у цей час буде розумову активність і стійкість. Я припускаю, що навчання ваги буде від карти. Також має сенс відмовитися від важких вуглеводів і, очевидно, стейки і т. д.. . Я прав?

Скільки тренування серцево-судинної системи я повинен робити? Якої інтенсивності?

Є інші вправи, які можуть допомогти?

Є ідеальне місце сну, щоб спробувати слідувати? Я чув суперечливі повідомлення про переваги 20-хвилинний сон..

Яку дієту я повинен намагатися слідувати? Чи існують якісь добавки, які можуть допомогти?

+60
barbarahallys 6 груд. 2012 р., 00:06:17

Роблячи "прогрес" - це дуже індивідуальна річ. І, всупереч тому, що деякі на цьому сайті будуть мати вас вірити, немає "чарівної" методики навчання для отримання надбавки/прогрес. Скоріше це результат синергії серед оптимальних тренувань, харчування, відновлення і генетики. Якщо один аспект вашої підготовки недостатній, це вплине на інших.

З урахуванням вищесказаного, я хотів би запропонувати вам зробити крок назад і почати з самостійного огляду. Спробуйте визначити, що вас стримує. З цією метою, ви повинні розглянути можливість записувати свої тренування і харчування. Це досить важко виправити проблеми, якщо ви не знаєте причину.

Нарешті, як би банально це не звучало, я порівнюю навчання на фондовому ринку. Більшість з нас хочуть короткострокові вигоди, коли, насправді, реальні доходи приходять в довгостроковій перспективі. Те ж саме справедливо і для фітнес-спосіб життя. Очікуючи швидкі успіхи досить реалістично, якщо ви не генетично обдарований. Роблячи прибуток/прогрес вимагає напруженої роботи, самовідданості і довгострокові зобов'язання. Дізнайтеся, що працює для вас і дотримуйтеся його.

+28
John Dohn 3 лист. 2014 р., 13:42:13

Назва говорить все це, подруга розповідала, що після пробіжки потрібно простягнути руки і ноги, але це так? Я не вважаю, що м'язи достатньо роботи руки потрібно протягувати.

+23
Dot NET 9 вер. 2017 р., 06:22:49

Це цілком залежить від ваших цілей. Якщо ви хочете знизити тон, але у вашому випадку це, здається, не бути те, що ви після або якщо ви хочете зробити об'ємними, як у м'язи(біцепс, трицепс) і АБС потім 1 годину самий відповідний час. Ви повинні збалансувати свій раціон і тренування таким чином. Потрібно взяти хороше і ідеальне кількість вуглеводів, калорій, білків і води щодня. 15 віджимань в день трохи менше, якщо ви працюєте з 5 місяців. Завжди продовжуйте йти вперед, поки повільно працювати. Як і кожну тиждень додавати ще 10 на те, що ви робите зараз. Я також хотів би запропонувати вам зробити деякі хрусти Ab. Якщо ви знайдете цікаві плаванням, спробуйте робити, це відмінний спосіб залишатися у формі. Пітливість-річ корисна, але не забувайте пити кожен день багато води, але не відразу до або після вправ. Так, ви, можливо, буде потрібно більше протеїнів, але якщо ви їсте курку або рибу на регулярній основі, ви, можливо, не вимагають протеїновий коктейль кожен день. Однак ви повинні мати один протеїновий коктейль хоча б раз в 3 дні, а якщо ваша тренування строгий, тобто 1 кожен день.

+16
Maria Valeria Salas Huaman 14 лют. 2017 р., 16:54:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil