Ведмідь повзе - правильні рухи

Я роблю вправу "ведмежий крок", як частина моєї тренування, але я отримую суперечливі тлумачення про те, як саме вони зроблені. Ви:

 1. Зігніть коліна як ви повзти по підлозі.
 2. Тримайте їх прямо, просто зрушуючи їх вгору в сторону руки.

Є правильний спосіб зробити їх, або це просто залежить від того, що ви хочете від тренувань?

+708
ola 16 лют. 2018 р., 21:28:38
36 відповідей

1, 2: "електроліти" - це просто смішне слово для солі, який ви отримаєте у великій кількості через ваш раціон, особливо якщо ви їсте типової західної дієти. Якщо ви тренуєтеся протягом двох годин або більше, єдиний, хто отримує вигоду від вашого електроліту споживання напою є компанії, які їх продають.

3,4: загальна кількість і розподіл протягом дня набагато важливіше, коли справа доходить до споживання білка, ніж близькість до тренування. Деякі люди вважають, ЕАА і ВСАА (компонентів білка) варто споживати до, під час і/або після тренування, але емніп там не дуже багато науки на погоду, він допомагає чи ні. Якщо ви їсте протеїну в їжу, ви, швидше за все, завжди мають амінокислоти і готовими до повторного нарощування м'язів.

Я рекомендував би є щось більше, ніж просто овес (пару яєць, напевно?) на сніданок, і переконайтеся, що інші страви були хороші. Я також хотів би отримати більше спати.

Крім того, мати вирішальне значення, коли читаю статті про фітнесі онлайн, найчастіше це або голослівне фуфло або тільки для професійних спортсменів. Слідуйте за грошима.

Ми всі хотіли б думати, що є швидке рішення, щоб вирішити наші проблеми (почуття втоми, болю, не отримуючи ті вигоди, які ви сподівалися, і т. д.), або отримати значно кращі результати, витрачаючи гроші. В реальності, поки у вас є тренажерний зал піти, здорова їжа і хороша ліжко, щоб спати, ви отримаєте 90-95% від результатів, які ви могли коли-небудь отримати.

+926
Andy Fitzwater 03 февр. '09 в 4:24
 1. Змочіть руки в гарячій воді протягом декількох хвилин.

 2. акуратно збрити мозоль від бритви.

 3. Застосувати Норд.

+883
itsDrew 10 квіт. 2010 р., 01:18:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я відчуваю, що є так багато мобільності тягнеться там для вашого тіла, але які з них вам дійсно потрібно зробити.

Бути все навколо кроссфіт атлета і мати постійний приріст ви повинні поліпшити рухливість так само, як ви weightlift/сили тренуватися і виступати metcons.

Це означає, що ви повинні мати хорошу рухливість в:

 • Наручний
 • Плече
 • Стегна
 • Ботильйони

  Я нічого не пропустила? Виконавши ці вони допоможуть у виконанні наступних основа рухів кроссфіт:

Накладні Присідання, Станову Тягу, Поштовх Натисніть, Ривку, Поштовху, Поштовх, Ривок

Я намагаюся з'ясувати, що ряд вправ мобільності я повинна повторно зробити для того, щоб допомогти вище рухів. Які терміни і частота роблять ці?

+881
Erin Hostnik 24 лип. 2018 р., 17:41:17

Моя сестра раніше була коротка. Вона грала в баскетбол, волейбол і багато велоспорт хоча б два рази в тиждень. Вона становить 5 дюймів вище мене і це всього лише рік.

Але, їй 19 років. Я думаю, у вас ще є достатньо часу, щоб рости. Просто активний відпочинок на відкритому повітрі

Удачі.

+875
Rohn 29 груд. 2014 р., 00:37:53

Чого ви намагаєтеся домогтися? Якщо це витривалість, продовжити час ви працюєте по 5 хв на тиждень. Якщо вас влаштовує, ви можете прискорити темп. Спробувати і перевірити ваш пульс, щоб оцінити ваш рівень фізичного навантаження. Якщо ви отримуєте біль від Google симптоми - у вас може бути запалення окістя або ІТС або інших питань, які можуть вимагати різні черевики або конкретними розтяжка і інші вправи (похила дошка, діапазон простягання йоги...)

+856
Bart Brosens 9 груд. 2010 р., 06:11:37

Я підозрюю, що це залежить від вашої ваги. Анекдотично я знайшла важче чоловіки (які короткі плечі і т. д.) можете знайти трос лізе (без ноги) дуже легко, щоб дійсно допомогти в місії дійсно завойовує один озброєний підборіддя. Тим важче (сильніше) хлопці будуть управляти лише його велика навчання ваги - зважений підборіддя злети і вага-допомагати однією рукою підборіддя UPS. Сама важка частина для останнього іноді знаходити машини, які досить малі, зменшує опір до нуля-опір кінця. Я припускаю, що у вас немає проблеми з хваткою враховуючи, що запитав.

+842
tdegrunt 20 серп. 2015 р., 03:24:42

У мене плоскостопість. Я не думаю, що це хоч і важка. Це був мій день ноги пару днів тому і я робив присідання, випади, exntensions, кучері і мотузки стрибки. Однак, сьогодні, у мене болить ліве коліно. Сьогодні день кардіо. Я відчуваю біг або біг підтюпцем буде ще гірше, так що я планую дотримуватися еліптичному тренажері. Однак, я відчуваю, що стрибки на скакалці-це відмінна вправа. Саме тому я хотів запитати у вас все це доцільно робити враховуючи мій стан або я б краще не робити його взагалі. Заздалегідь спасибі!

+839
criztovyl 8 бер. 2011 р., 00:38:34

Ви не повинні тривати більше, ніж пару хвилин в зоні 5. Може бути, проблема в тому, що він говорить про зону 4, і ви думаєте, що він означає зону 5. Яке визначення фінка зони 5? Тут є докладні описи зон http://www.3-fitness.com/tarticles/zones.htm

+829
Brandon Renou 5 лют. 2017 р., 01:00:53

Я шукав навколо для відповідей на різні фітнес-питань, як я намагаюся з'ясувати, як включити фізичні вправи в своє життя, але я росту розчарування з усіма фантазіями, домислами та ідеології там. Може хто-небудь запропонувати декілька джерел, критичної інформації про фітнес і вправи? Було б здорово, якщо б це також Факт-перевірено багато ідей там...наприклад, будь то складні вправи поліпшення функціональної придатності краще, ніж ізолюючих вправ, або якщо там дійсно різниця між тренуваннями на розмір порівняно з підготовкою на міцність? Хоча багато ідеї, сенсу, я хочу знати, наскільки добре вони були випробувані. Я думаю, що багато інформації може бути засноване на обмежені наукові дані, а потім екстраполювати зухвало (або здається, що кілька разів у мене був час шукати підтримки досліджень). Там також, здається, "культи особистості" там, як і Павло (з гирями), які, здається, забезпечують тонку інформацію, на практичній основі, але ці люди також, здається, є влада благословляти здогадах як правда в "світ фітнесу", минаючи науковий процес. Крім того, фітнес-мабуть, пройти через стільки флавинадениндинуклеотид, як і інформації про поживну цінність. Наприклад, є HIIT тренування, функціональний фітнес, крос-тренінг (кроссфіт), основної навчальної, Олімпійські підйоми, йога, pilattes, стабільність вправи, і я просто згадаю деякі речі, які, здається, більше сенсу для мене.

У будь-якому разі, суть у тому, що, можливо, занадто багато пошук в інтернеті і читання кульгає поп фітнес наповнив книгами моїй голові занадто багато ідей, які тепер я питання. Може хто-небудь порадити що-небудь, що допоможе мені відсіяти весь цей мотлох?

+819
Grateful Ro 3 жовт. 2018 р., 11:08:25
Міцність-здатність тіла надавати силу. Питання про методи навчання для підвищення міцності.
+808
user276156 2 жовт. 2015 р., 21:18:51

Док, як йдеться у відповіді, віджимання допоможе вам побудувати витривалість для завдання руху, які нагадують віджимання, і не більше того. Це відмінна відправна точка для поштовху, механізм вашого верхньої частини тіла, хоча, начебто тренування чотириголового стрибки з присідань без додаткової ваги зробить для нижньої частини тіла.

Але не нехтуйте потягнути механізм вашого верхньої частини тіла, яка в основному робиться на біцепси і спину. (підколінні сухожилля будуть вашими найближчими нижньої частини тіла еквіваленті). Для цього я порадив би Веслування, або машиною, вагами, або взагалі виходити на човні веслування протягом тривалого періоду часу.

Нарешті, кардіотренування є визначальним чинником стійкості й витривалості. Без кисню, ваші м'язи втомлюються швидко, тому вони потребують постійної подачі кисню з крові. Ви можете мати величезні м'язи, тіло-будівельники або приймав стероїди до борців ви бачите по телевізору, але без палива вони просто для галочки. Зміцнюємо серце безсумнівно допоможе вашу витривалість та витривалість, напевно, самим помітним способом.

+785
malda 9 трав. 2018 р., 08:31:13

Я ризикну припустити, що у вас є, як ви зазначили, великогомілкової біль у м'язах. Що м'язи і пов'язані з сухожилля відповідають за згинання або поставити більш ясно це допоможе вам підняти пальці ніг від Землі і до вашої гомілки. Одним чином, ключ у тому, що ця м'яз може стати проблемою, якщо ви схильні до "перетворювач" вашу ногу, коли ви біжите, а не знайти усі кроки, щоб бути спокійніше і котитися далі від п'ятки до пальців м'яч/пальці.

Деякі речі, які ви можете спробувати:

 • Бігати в плоских туфлях. Взуття, як Альтра пік Лоун (є і інші) - це "нуль крапля", то немає висот між п'ятами і пальцями ніг. Це знижує тиск на кісточку під час п'ятою удар, який полегшує навантаження на великогомілкової.

 • Поклав спиною об одну ногу від стіни стоячи, знявши взуття. Притулитися спиною до стіни (руки на рівні стегна, щоб уповільнити вас). Тримати своє тіло прямим і жорстким, а потім потягніть пальці ніг на колінах, вага тіла на п'ятах. Опустіть пальці вниз. Мета 12 разів, 3 рази в день.

Незважаючи на все це, ви, можливо, захочете відвідати фізіотерапевта. Це може коштувати вам $100 або взагалі нічого, якщо ваша страховка покриває це. Але це дешева ціна, щоб заплатити аби не бути болю і зберегти на шляху до фітнесу.

nsingh це відповідь не бігати кожен день-це суцільні ідеї. Але якщо у вас є слабкість або проблеми біомеханіки в іншому випадку у вашій великогомілкової необхідно для її вирішення.

+764
Rheck 21 трав. 2014 р., 18:29:25

Протеїнові коктейлі тільки протеїн. В коктейль. Вони не магічно-допомогти вам набрати вагу. Щоб набрати вагу, вам потрібно піднімати тяжкості і багато їдять. Протеїнові коктейлі не повинні бути частиною цього взагалі.

Причина протеїнові коктейлі придумати, коли ви пошук для отримання рішень ваги відбувається тому, що люди можуть робити гроші, продаючи вам протеїнові коктейлі. Вони заробляють гроші, заявивши, що їх продукт буде виправити вашу проблему. Їх продукт не буде виправити вашу проблему. Цими продавцями є паразити намагаються відволікти вас від важкої праці піднімати важкі ваги і їдять багато їжі. Не дозволяйте їх корисливість брехня Ти дурень: протеїнові коктейлі є не менш важливою частиною збільшення ваги.

+750
romanych3214 29 січ. 2019 р., 01:50:49

Я старшокласниця, і від кілька днів мій регулярний графік порушується. Іноді мені потрібно, щоб прокинутися рано, хоча деякий час я сплю більше, ніж мені потрібно.Це безпосередньо позначається на моєму фізичному здоров'ї.

Я не в змозі слідувати будь-графік за місяць, як мої іспити йдуть. Так що я можу бути фізично здоровим мій ненормований графік?

+742
Uragonz 1 трав. 2016 р., 01:47:36

Я постійно шукаю альтернативи станова тяга для моя програма тренувань будинку (або для домашніх тренувань в цілому, а не тільки для мене). На цей раз я натрапив на вправу під назвою кабель тягнути трос (ви також можете зробити це з діапазони опору).

Pull throughs

З бодібілдингу мета на увазі, як це вправу можна порівняти з tradidional станової тяги в тренувальних впливів та безпеки?

Наскільки це може бути Заступник на станову тягу? Які вправи ви порадите, щоб кабель тягнути через разом з іншими вправами хороша альтернатива становій тязі?

Я теж цікавитеся біомеханічні деталі.

+730
Edd Barrett 7 січ. 2011 р., 11:32:40

Я працюю з 3 місяців. Спочатку моєю метою було збільшення ваги. Я збільшив свою вагу на 3 кілограми за цей час.

Тепер я відчуваю себе впевнено і комфортно підніматися помірно важкими вагами. Отже, я хочу, щоб переключити свою увагу, даючи моєму тілу добре мускулиста.

В даний час моєї тренування 6 днів в тиждень. Я тренування протягом 1 години. Моя вага 59 кг і зріст 175 КМ. Тренування в основному складається з кожної частини тіла щодня; підігріви включені.

Я хочу запитати, чи потрібно вам більш "м'язистий" вигляд, потрібно додати що-небудь ще в моєму житті? Я теж хочу наростити свої тренування, щоб досягти своєї мети. В якому напрямку я повинен витрачати свою енергію - тренування, зараз?

+671
Cian Walsh 29 січ. 2012 р., 10:57:48

Є таке поняття, як "навчальний стрес". Коли ви ставите акцент на вашій системі, а потім дати вашому тілу час, щоб відновитися, ви поліпшите.

Коли ви починали, це було легко для вас, щоб покласти навантаження на вашу систему, але з плином часу, ваш організм пристосувався, і тепер залишилося лише докласти достатнє зусилля на вашій системі, щоб залишитися, де ви знаходитесь.

Рішення змінити те, що ви робите, щоб знову забезпечити підготовку стресу. Для цього вам буде потрібно збільшити інтенсивність роботи, яку ви робите. Ви не можете зробити це з вашої поточної тренування, так що ви повинні змінити ваші тренування повинні бути важче (при високій інтенсивності частин) і легше потім в інший час тренування. Я б початку зі скорочення кількості тренуваннями двічі на тиждень.

Ви можете знайти багато хороших біг інтервальні тренування онлайн. Я також хотів би запропонувати, що ви вважаєте фартлек тренування; вони, ймовірно, будуть більш цікаві.

Виконайте інтервальних тренувань на пару тижнів, робити одну легке тренування, щоб переконатися, що ви добре відпочили, і потім повторно проходить зараз. Ви побачите поліпшення.

+612
user20297 2 груд. 2010 р., 08:13:37

Для бігові доріжки, велотренажери і т. д., Мені подобається використовувати профілі, щоб зробити речі більш цікаві. Спробуйте всі профілі пагорб і подивитися, які з них вам знайти жорсткий / приємним і спробувати поліпшити свій час. Це було схоже на змагання проти себе, і ви побачите, що ви натискаєте, щоб досягти своєї мети.

+602
noob2geek 24 лип. 2014 р., 17:55:12

Крепатура (презервативи)

Також називається крепатура, біль і скутість відчувається в м'язах від декількох годин до днів після незвичної або важкої фізичної навантаження.

Біль відчувається сильніше всього від 24 до 72 годин після тренування. Вважається, що це викликано ексцентричні (подовження) вправа, яке викликає мікротравми в м'язових волокнах. Після такої вправи, м'язи швидко адаптується, щоб запобігти пошкодження м'язів, тим самим біль, якщо вправа повторюється.

Крепатура-це один із симптомів вправи-індукованого пошкодження м'язової тканини. Інша-гостра біль у м'язах, яка з'являється під час і відразу після тренування.

Профілактика

Крепатура може бути зменшено або попереджено поступово збільшуючи інтенсивність вправ, тим самим скориставшись повторюється-щодо ефекту.

Лікування

Болючість зазвичай проходить протягом 72 годин після появи. Якщо лікування бажано, будь-яка міра, яка збільшує приплив крові до м'язової тканини, таких як низькоінтенсивне вправа, масаж, гарячі ванни, або відвідування сауни може допомогти кілька.

Ресурси:

Костелло, Джозеф T.; Бейкер, Філіп Ра; Минетт, Джеффрі М.; Bieuzen, Франсуа; Стюарт, Ян Б.; Бликли, Кріс (2015-09-18). "Всього тіла кріотерапія (екстремальні впливу холодного повітря) для профілактики та лікування болю в м'язах після тренування у дорослих". В базі даних Кокрановских систематичних оглядів 9: CD010789

Носака, Кен (2008). "Болі в м'язах і пошкодження і повторний бій ефект". У Tiidus, Петро Михайлович пошкодження скелетних м'язах і ремонт. Людської Кінетики. С. 59-76. ИСБН 978-0-7360-5867-4.

Коккинос, Пітер (2009). Фізична активність і профілактика серцево-судинних захворювань. Джонс І Бартлетт Навчання. с. 111-112. ИСБН 978-0-7637-5612-3.

+575
ESV 27 лют. 2013 р., 01:41:42

На жаль у мене немає доступу до журналу, щоб переконатися, але Копакабана бігунів з посиланням на журналі Медицина і Наука в спорті і фізичних вправ та спортивної медицини, що розглянули більше 60 detraining досліджень.

Вони знайшли такі фізіологічні ефекти після 2-4 тижнів detraining:

 • VO2 Макс: вниз 4-10%
 • Об'єм крові: вниз 5-10%
 • ЧСС: до 5-10%
 • Ударний об'єм: вниз 6-12%
 • Гнучкість: Зменшується
 • Поріг лактату: зменшується
 • Рівень глікогену в м'язах: до 20-30%
 • Аеробна активність ферменту: знижується
 • Управлінням економіки: без змін

Так що в принципі ваше тіло отримує удар по борту! Звичайно, ваш пробіг може варіюватися залежно від вашого рівня фізичної підготовки (чим більше ви маєте, тим більше ви повинні втратити), сума простою у вас (постільний режим проти просто без підготовки) і, швидше за все, ваш вік (чим ви старше, тим важче повернути те, що втрачено).

+570
La Smiley 3 січ. 2012 р., 23:45:56

Одним з можливих травм, що ваш суд з пуш-апамі-це травми суглобів. Застосування надто великої напруги в неправильним кутом може призвести до пошкодження.

Коли йдеш через рухів, йти гладко і раптом, не звертаючи ваша інерція. Наприклад, коли унизишься, не кидай свою вагу, а потім відразу ж натисніть себе назад. Роблячи це, ви, по суті, значна частина ваги вашого тіла, а потім подвоїти його, коли справа доходить до поперечної сили на плече і лікті, тому що ваш організм має протидіяти інерції вашого тіла, щоб зупинити його, а потім розганятися в іншу сторону. Короткої паузи у верхній і нижній частині пуш-ап, або просто робить їх трохи більш повільно знизить ризик травми, плюс це допоможе вам мати гарну форму, а не покладатися на різкі рухи і інерції.

Крім того, не продовжити рух останні комфортного діапазону руху. Зверніть увагу на те, що ваше тіло говорить вам. Якщо це заподіює біль, особливо гостра біль, ви, напевно, змушувати себе занадто далеко, а ви близько до шкодиш собі. Знову ж таки, роблю плавний рух і пауза у верхній і нижній частині дозволить знизити ймовірність отримання травми.

Нарешті, як вже згадувалося вище Бэрин, можна нашкодити собі, штовхаючи себе занадто сильно або занадто довго. Знову ж таки, зверніть увагу на своє тіло і йти досить повільно, що ви не розумієте, що ви тільки усвідомлюєте вашу точку розриву після того, як ви пройшли його.

Може здатися, що цей вид вправ є небезпечною з усіх попереджень я даю тобі, але насправді це взагалі не головна небезпека, це коли ви починаєте. Як ви будете продовжувати робити віджимання, ваше тіло буде адаптуватися до вправ. Ваші м'язи будуть нарощувати, що дозволяє безпечно зупинити рух, не пошкоджуючи ваше тіло. Ваша гнучкість зросте. Ваша витривалість покращиться. Потім, ви можете почати робити речі, як швидке віджимань без зупинки, і більш екстремальні кути і різні положення рук, які простягаються у широкому діапазоні руху. Але спочатку, ви хочете, щоб полегшити в нього.

+554
s G 4 жовт. 2018 р., 05:11:03

Бачачи таких хлопців, як Брюс Лі, здається, немає ніякої кореляції між розміром м'язів і вибухової сили. Це правильно?

З точки зору мускулатури, яким чином тіло створює вибухову силу?

+454
Roke 29 лист. 2016 р., 17:43:59

Так! Це дуже характерно для бігунів міняти взуття, шкарпетки, сорочки і т. д. в середині гонки. Якщо ви відчуваєте, що це буде корисно для вас, то спробуйте його в навчання і потім реалізувати його в якусь гонку.

Оновлення: ответы @Pacerier питання

Ультрас регулярно фельдшерські пункти, де можна набрати води (як мінімум) і харчування. Багато ультрас зазначу конкретної станції швидкої допомоги як кинути сумки. Ви даєте сумка для волонтерів на старті і він приїде на станції швидкої допомоги (сподіваюся). В якості альтернативи, ви могли б мати екіпаж, який буде їздити від станції швидкої допомоги Станції швидкої допомоги і допомогти вам.

Важливо, щоб прочитати керівництво Racer для певної раси і розглянути свій план.

+448
melody 9 бер. 2018 р., 22:34:15

Я почала практикувати йогу регулярно (2-4 рази на тиждень) трохи більше року тому, і швидко виявили, що теплий віньяса флоу йога була кращою для мене, коли справа дійшла до підвищення гнучкості. Температуру грілки дозволяє мені трохи розслабитися швидше, і швидше, повторні потоки дозвольте мені зауважити різницю в моїй гнучкість між стартом і фінішем класу.

БКЭ, як вже згадувалося вище, всі наші інструктори мають різні стилі, тому дуже важливо спробувати кілька різних вчителів, щоб перевірити, які методи є найбільш вигідний для вас.

+388
Linkmichiel 31 лип. 2016 р., 01:35:14

Є цікава стаття на цю тему на Т-нації - зокрема, див. чарти для м'язової активації РА і ЕО в різних вправах. По суті, прямий черевної м'язи сильно не набирали взагалі для присідання і станова тяга (хоча задні стабілізатори, такі як многораздельная є), в той час як активація зовнішні косі м'язи живота трохи вище, хоча все ще значно нижче, ніж під час основних вправ, спеціально призначених для цієї області.

Так що з двох зовнішні косі м'язи живота є більш актуальним під час важких тяг, але навряд чи буде обмежуючим фактором.

+386
Priya Sengupta 23 черв. 2016 р., 11:43:07

Спочатку я хотів питання вашої звичайної АБ. В основному існує два способи цільової АБС.

1 - використовуючи велику кількість опору.

2 - робити багато повторень з високою інтенсивністю.

АБС дрібні м'язи, особливо якщо ти не працював з ними дуже довго. Кожен день є, мабуть, гарною звичайної суми. Якщо ви перебуваєте на початку фази Ab тренування (перші 2-3 місяці), то ви повинні бути трохи болить і дуже болить на наступний день. Ще одна порада для ABS - якщо ви робите вправи, коли ноги знаходяться на підлозі або прикріплений до чогось, то хороший обсяг роботи, ймовірно, робиться на інші групи м'язів.

Давайте поговоримо про деяких інших речах:

 • орієнтуєтеся на групу м'язів не спалюють жир в цій області. Неправильно. Може бути, не для всіх, але для багатьох людей, у яких я вчився і цільової базової побачили вище зниження жиру в організмі і сантиметрів від цього регіону. Якщо це неправда, то чому явище існує надмірна вага велосипедиста з тоноване/худі ноги. Це може зайняти час, але якщо ви постійно працюєте в області більше, ніж інші, ваше тіло буде більше змін у цій галузі, ніж інші.

 • ви говорите про протеїнові коктейлі і що потрібно з'їсти перед сном. Перестань жерти стільки. Ви, ймовірно, потрібно, щоб пролити кілька фунтів до АБС прийшов. Я колишній боксер і мав 6 кубиків з 16 років - дуже видно, коли я пішов, як високо як 250 (6'3"), і коли я впасти до 200, він перетворюється в 10 упак. Довгостроковій перспективі, якщо ви потрапили АБС досить сильно, ви, ймовірно, може побачити 6 кубиків на ваш поточний вагу, але це дуже довгостроковий. Я маю на увазі, ви задаєте питання АБ ще про зайві калорії скрізь.

 • вам потрібно час і правильні тренування. Ви не починаєте бачити помітну різницю до 3-4 місяців 4 днів в тиждень. У 8-12 місяців можна побачити "хороші результати". АБС практично не використовується у повсякденному житті, так що ви не можете чекати занадто великого зростання від них одразу.

 • не так вже й багато речей, крім основних тренувань, щоб допомогти вашій АБС, але є деякі речі, і ви повинні робити їх. Присідання поставити велике навантаження на АБ регіон, тяга не так багато, але хороший другий. Доброго ранку зміцнити нижню частину спини. Ваші тренування АБ буде краще, як ваш нижній частині спини стає сильнішою. Бічні планки з 45 лавці градусів.

 • кардіо не робить АБС. У мене є люди, бігом в мій будинок протягом усього дня у всіх формах і розмірах. Навряд чи я поставити будь-яку з них "6 пакетів". Низький опір кардіо відмінно підходить для вашого серця, але робить дуже мало для вашого АБС. Є дві вправи, які я мав великий успіх при роботі з людьми, щоб пролити АБ жир. Перший ... біг... 60-80 двір тире. Їх багато. Другий ... стрибки через скакалку. Дві ноги, дві ноги вниз (не пропускаючи). Також я згадував, якщо ви займаєтеся тривалий кардіо тренувань його спалювати багато калорій, але не розумію дефіцит кардіо. У тому, що ваше тіло після того, як належним чином виснажені ресурсів буде вимагати не тільки вам, але заправитися для наступної сесії. Отже, припустимо, ви спалюєте 600 калорій на степпере за 30 хвилин. У вас є один з цих 400 калорій протеїнові коктейлі. Пізніше в ту ніч ваше тіло буде знищена, і ви їсте додаткові 400. Отже, тепер ви зробили цю роботу, щоб скасувати калорій, але ви насправді набрали вагу.

+258
masteranca 26 лип. 2010 р., 01:08:08

Я зараз працюю над додаванням м'язи і були дуже успішний протягом останніх 6 тижнів (додавши більше камінь вагою, хоч і трохи жиру, а також м'язової маси).

Минулого тижня я пошкодив моє плече. Я відчуваю незначні болі в задній частині моєї лопатки при русі руки і, нахиляючись, щоб чогось досягти.

У той час як я отримав травму і явно не підняття тягарів, я не хочу, щоб моє тіло, щоб почати линяти м'язи, які я так наполегливо працювали, щоб досягти. Тому що у мене такий високий метаболізм, ймовірно, щоб це сталося? Якщо це так, що я можу зробити, щоб зупинити моє тіло від пролиття м'язи?

Досі я дотримувався моєї дієти, який я поміняв за порадою цього сайту (з високим вмістом білка харчування близько 200 калорій кожні 2-3 години). Я також додав додатковий протеїновий коктейль в день, щоб зробити деякі більш здоровими калорій і багато риби.

+256
babak 29 лист. 2017 р., 22:27:11

Є 2 ключових елемента для одержання гарного статури, дієти і тренування (як ми всі вже подумали). Обидва з яких мають бути зроблені правильно.

Дієта

Особисто я вважаю, що будь-які незвичайні дієти (деякі з яких ви згадали у своєму запитанні) практично марні, якщо не стежити за тим, скільки ти забірні. Ключем до гарної дієті, приблизно 500kcal менше, ніж ви спалюєте, тим самим змушуючи вас втрачати жир. Що одеситам ви їсте, коли і як часто не має значення. Хоча слід зазначити, щоб спробувати з'їсти здорову, очевидно.

Тренування

Для тренування, ви повинні отримати хороший workour рутини і план прогресу. Яку вагу ви можете впоратися зараз, визначає те, що ви хочете досягти, скажімо, місяць. Це число повинне бути ясно, до вас грубо. Вам для цього потрібно progressivly перевантажувати свої вправи. Якщо ви можете підняти одну пластину більше, ніж минулого тижня, здорово! Йти вперед і підняти. Якщо немає, принаймні спробувати зробити ще один респ. Потім ще два, і так далі.

+196
user42091 24 лист. 2014 р., 20:28:47

Я теж був маленьким телятам в одній точці. Я почав ходити навколо, ніби роблять скорочення литкових м'язів зробити м'язи більше працювати. На довгі прогулянки я зазвичай роблю це до тих пір, поки вони нагріваються, потім повторити після остудіть. Я не приймати їх до точки, де вони болючі; відчуття, ніби я була гарною тренування достатньо.

Перш ніж я почав це, я міг би долоні мої ікри і майже торкнутися моєї гомілки з мій великий палець і середній палець; у ці дні я ледь можу очистити м'язи з мого боку.

На жаль, так як я почав це без вказівок, я не знаю, потенціал для пошкодження м'яза.

+186
Wan999 23 лют. 2018 р., 19:00:00

Ви, напевно, пройшли цю стадію, але поради, які я даю початківцям про запущеній формі-перестати дивитися вниз, поки вони біжать. Моя подруга поліпшила її запущена форма і швидкість помітно приблизно через 2 хвилини, просто дотримуючись цієї поради.

Коли ви дивитеся вниз під час роботи, ти занадто сильно нахиліться вперед, ноги на землю занадто рано і ваш крок стає все більш перемішати.

Подивися ж вперед, як ви робите, коли ви за кермом автомобіля. Він тримає вас на ногах, а ноги отримають шанс рухатися вперед вашого тіла, перш ніж вони землю.

Якщо ви турбуєтеся про підніжка не бути. Тому що ти більше не човгаючи ногами спуститися вниз, щоб зустріти землю на великих висотах і тому не врізавшись в перешкоди, які ви використовували, щоб вдарити, коли ви були перетасовки.

+180
Arusha 27 черв. 2010 р., 16:18:04

Аква шкарпетки (ака води взуття або пляжне взуття) - дуже дешева альтернатива, що ви платите за те, що ви отримуєте. Вони не тривають дуже довго, перш ніж вони почнуть розвалюватися (пару місяців напевно).

Підходять як правило, сильно відрізняються в залежності від того, де ви їх берете, але якщо ви можете знайти що-небудь досить щільне, щоб запустити, то вони будуть робити свою справу, щоб захистити ваші ноги від неприємних гострі речі на землі.

Близько 5 $за пару, це гарне місце, щоб почати якщо ви зацікавлені у випробувати мінімалістський працює без необхідності робити великі інвестиції в спеціально зроблена взуття.

+144
Muhammad Imran A 14 січ. 2017 р., 04:00:38

Я б пішов до особі, яка має сертифікат по спортивній медицині або когось, хто тренери атлетів, так як вони обидва мають досить гарне уявлення здатність правильно аналізувати ситуацію і забезпечити хороше лікування

+124
Asher Einhorn 6 трав. 2015 р., 20:01:14

Залежить від того, які ваші цілі, можливо, Вам не треба навіть робити мух або DB прес. Нормальний штангою лавці і спади можуть робити трюк.

+122
Jim Kaufman 20 лип. 2019 р., 20:55:45

Кожен день я піднімаюся на 8 поверхів по сходах. Мені 23, і мої друзі кажуть, що якщо ми щодня піднімаємося 8 історій, які в майбутньому будуть проблеми з колінами і все.

Чи мають вони рацію? Якщо так, чи Можете ви запропонувати який-небудь кращий спосіб.

+90
ROB CALHOUN 28 лип. 2013 р., 02:57:29

З особистого досвіду, я можу сказати, що ви втратите якусь ізоляції, коли ви втрачаєте жир, але це не може сильно змінитися для вас. Я втратив близько 85 кілограмів жиру, і я можу сказати, що я отримую дуже холодно взимку. Мої руки майже завжди крижані кубики, але мої гормони перевірили ОК. Я повинен кнопка до моєї куртки, але тепер я можу так це нормально.

Я завжди трохи прохолодніше, ніж більшість людей, шукають способи, щоб зігрітися. Моя основна фізіологія трохи відрізняється від твоєї. Ви, ймовірно, все одно буде шукати способи охолодитися, але вам не доведеться працювати так старанно, щоб зробити це.

Ізоляції пастки тепла тіла, а також уповільнює впливу зовнішнього середовища. Те, що ви побачите, що менше жиру (ізоляції):

 • Якщо ви вже холодні, це займе менше часу, щоб зігрітися, коли ви виходите на вулицю.
 • Якщо ви вже жарко, це займе менше часу, щоб охолонути, коли ви йдете туди, де є кондиціонер.
+26
Chariessa Batiancila Barzaga 8 серп. 2017 р., 23:55:13

Часто люди кажуть, що єдиний "реальний" спосіб бачити реальні результати" з ААС/Педіатрія. Я не згоден.

Є різні інші способи, щоб поліпшити такі речі, як синтез м'язів; покращання функціонування сателітних клітин; збільшення нервової системи і відновлення м'язів; і навіть збільшити розмір.

Очевидно, крім усього працювати і "сподіваюся". Я кажу про "природних удосконалень".

Ми знаємо про типовому речі люди Таута: креатин, кофеїн, "добавки" і т. д.

А що ще є? Що це справжній Святий Грааль, який може (майже) порівняно з високими дозами ААС/шкарпетки?

Поки це не ААС/Педіатрія. Хороший сон ніколи не змусило мене прокинутися, дивлячись, як Філ Хіт, так само на 20 000 надлишкових калорій, 900г білка, стрес, або роки тренувань. Щось перепаде.

Як ми можемо створити істинної підвищеної natties, без стероїдів, гормонів росту, інсуліну і т. д.?

Пам'ятайте, перш ніж ця фігня існувала у нас досі займався спортом професійно & обожнювали великі тіла.

+10
Liam Stewart 22 груд. 2011 р., 14:11:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil