Як уникнути вторинного дефіциту карнітину, пов'язані з вальпроату лікування кислоти?

Я на режимі 2500 мг щодня Депакот еее, Вальпроєва кислота (ВПА) похідної, і на дієті. Раніше я намагався поставити два разом із отриманим втому і нудота (ймовірно, в результаті гипераммониемией), пов'язаний з вторинного дефіциту карнітину.

Механізм

Наскільки я був в змозі поставити разом (будь ласка, поправте мене, якщо я помиляюся);

 1. ВПА пов'язує і в іншому випадку робить малоефективними великих магазинах креатин в організмі і знижує здатність організму синтезувати це
 2. L-карнітин відповідає за евакуацію NH3 з клітин, і дефіцит призводить до отруєння аміаком
 3. Вегани споживають значно менше L-карнітину в своєму раціоні, і, в поєднанні з лікуванням ВПА, може сприяти гипераммониемией`.

В даний час я вже консультації з моїм неврологом щодо застосування ліків, проте я хотів би дізнатися більше про поліпшення мого абсорбції і зберігає тіло карнітину і відганяючи вторинного дефіциту карнітину пов'язано з переходом на веганскую дієту.

Прийом, Дозування

Як такої у мене є кілька питань, пов'язаних з карнітин для забезпечення здорової мітохондріальної процес передачі:

 • Які приблизні дози (МГ/150 фунтів дорослий) необхідна для запобігання гіперамоніємії без вальпроату лікування дорослого (якщо є, враховуючи, він може бути синтезований організмом в міру необхідності)?
 • Яка доза (МГ/150 фунтів дорослий) необхідна для когось лікують ВПА? (тобто яке співвідношення мг L-карнітину, переміщених в міліграм в ВПА в 150 фунтів дорослий)

Біодоступність

Оскільки добавки вбираються в розмірі близько 14-18%, а всередину L-карнітин значно вище, як поглинання було б покращити? За даними одного дослідження:

[Б]ioavailability L-карнітину в осіб, адаптованих до низьких-карнітин дієт (наприклад, вегетаріанці) вище, ніж ті, які пристосовані до високої-карнітин дієти (тобто регулярної Червоної м'ясоїди; 66%-86% проти 54%-72%) [ИЭЛ]

 • Яке додаткове харчування або добавки збільшити біодоступність, де, L-карнітин в організмі?
 • Альфа-ліпоєва кислота (як знайшли в шпинаті) підвищити bioavailbility L-карнітину як Ацетил L-карнітин?

L-карнітину і ацетил L-карнітин

Більше одного ресурсу сприяє поєднання альфа-ліпоєвої кислоти з хімічно схожі Ацетил-L-карнітину в його ефективності, пов'язані з мітохондріальної здоров'я; за сумою двох нібито більше деталей.

 • Це глухий кут або неуважністю щодо лікування вторинного дефіциту карнітину, пов'язані з лікуванням ВПА?
 • Це заміна Ацетил L-карнітин ефективний прийом для L-карнітину, оскільки обидва можуть бути перетворені назад і вперед? ТДВ є, як правило, дорожче, ніж в ЛНР, так що це буде особливо корисно знати, якщо він буде більш ефективним.

У заклопотаність з приводу відповіді на це питання, пов'язані з його specificty та об'єм:

Я хотів би закликати, що інформація висунув. Критерії корисності (до голосування) буде досліджено відповідь на будь-один або кілька з зазначених вище питань. Корисність не повинна бути всеосяжною, просто інформативним щодо звісно спеціалізовані питання нижче.

+497
WorkWe 29 груд. 2016 р., 20:29:30
34 відповідей

Я думаю, це тому, що загальна температура тіла впала, і, отже, потрібно більше часу, щоб нагріти і потім ви потієте менше, і не сушить так швидко. Завтра я роблю гонки 8К і буде першим купатися, тільки на 15 хв...

+983
dombosnjak 03 февр. '09 в 4:24

Вони можуть допомогти вам

1. Перебування Гідратованих

Ваше тіло буде мати багато рідини, щоб піт і, отже, змащуючи області; зниження тертя.

2. Одяг

Це дуже важливо, уникнути одяг, яка вже багато, здається, що вільно. Носити правильне нижню білизну, яка має щільну посадку. Я б волів бавовна внутрішній одягу.

3. Залишитися Сухим

Якщо ви потієте, то змащуйте куточок, в іншому повністю тримати область сухий.

4. Мастило Якщо ви не пітливість тримати, що зона змащується, так що не буде солі(з поту) депозитів, що може призвести до тертя і натирання.

Лікування

Вимийте область з милом і прохолодною у теплу воду. Нанесіть трохи антибактеріальної мазі або антисептичним спреєм і накрити пластир. Для отримання додаткової інформації.

+878
Artur Yumakaev 30 груд. 2013 р., 18:37:08
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Сума для різних людей варіюється, але якщо ви можете собі дозволити тренувати кожну частину тіла раз на тиждень, є переконливі докази того, що цього більш ніж достатньо, щоб побачити успіхи протягом тривалого періоду часу, навіть у літньому віці.

Якщо ви вибираєте комплекс вправ можна додатково скоротити час, необхідний на навчання декількома частинами одночасно.

Ось приклад тренування я використовував протягом декількох років https://gist.github.com/iolloyd/9805781 і бачив багато вигоди. Це допомогло мені тренуватися на 100 метрів і грати в професійне регбі рівні, в той же час і подивитися, набирає силу протягом всього сезону. Я зараз майже 44 і все-таки поліпшується. Після деяких травм і звільнень я ефективно використовував скорочені тренування, щоб підняти 165 кг у становій тязі по 5 повторень і поліпшення.

Нюанс: я не молодий і вважався хард-гейнер.

+860
Mike Howard 3 серп. 2013 р., 01:33:50

Ви повинні зробити гантелі в місці з допомогою гантель повісити потужності чистий, описано тут exrx.net. Спина залишається замкнутими в нейтральних, природно арочних або плоскому положенні під час руху.

У той же час, ви повинні з'ясувати спосіб, щоб присідати зі штангою. Один приземкуватий, природно, більш чистий, і гантелі присідання не займе багато часу, щоб стати складними способами, які не знадобляться в дорозі, що навпочіпки повинно бути.

+788
derdeagle 3 лип. 2013 р., 09:48:03

Я дівчина 16 йо, що набрала трохи ваги в минулому році. Я балерина і танцюю дуже часто, але цілком, як я сказав, рік тому.

Я 1.58 (5'2.5) і вага 53кг (120 кг). Я не зайвий, але я, як мені подобається називати його, skinnyfat. У мене є зайвий жир тіла я б лик втратити! Я зазвичай 110 - 115 фунтів.

Я бігав кожен день протягом 9 днів і я бачила відмінний результат на мій живіт, але я до сих пір вагу той же! У мене теж дуже сильні ікри і стегна, але вони завжди були дуже м'язисті.

Моє запитання, як я можу змінити свою дієту, щоб втрачати жир? Я люблю хліб, рис та макарони і хоча б шматок хліба щодня. Але я пробував різати з жирного м'яса, хліба і таких близько двох місяців. Це не працює з моїми волоссям і нігтями. Я втрачаю багато волосся в душі, і мої нігті були розділяти і ламати вже кілька тижнів. Мої волосся зазвичай дуже сильна і шовковистим, а нігті також дуже сильні.

І як мені навчити себе їсти меншими порціями? Я, як правило, їдять багато.

+669
Suresh Tataria 6 лют. 2014 р., 22:07:14

Я бачу багато рекомендацій пити достатньо води. Ще один звичайний фітнес-рекомендація отримати пристойну кількість сну для того, щоб допомогти зростанню м'язів і відновленню тканин (дорогоцінний тестостерон і гормон росту секреції добре відомо, трапляються в основному під час глибокого сну у дорослих).

Але ніхто нічого не говорить про те, щоб примирити обидві ці речі там, де вони стикаються: відразу пити воду перед сном змусить вас перервати свій сон, щоб сходити в туалет.

Єдиним способом я можу отримати вісім годин безперервного сну, уникаючи пити будь-яку рідину за дві години до сну. Я п'ю воду часто протягом дня (особливо до і відразу після тренування), але якщо я стверджую, моє звичайне споживання води перед сном, потім сон переривається, тому що я повинен ходити в туалет хоча б один раз.

Від того, як я впав на наступне ранок, я не знаю, яка стратегія краще: менше безперервного сну, але добре зволоженою, або 8 годин міцного сну, але пити. Я думаю, низький гідратації не повинні за багато природних анаболічних процесів у вашому організмі.

Я якось бачив рекомендацію в морські котики фітнес-відео в ютубі. Військовий лікар рекомендував високе споживання води перед сном, незалежно від того, скільки разів, що змусило вас піти в туалет. Але в іншому кінці спектру, перериваючи сон для походу в туалет часто є стан здоров'я (ніктурія).

Я хотів би почути, як більше досвіду спортсменів управляти цим рівновагою.

+667
Don Vince 8 бер. 2012 р., 00:45:57

Оскільки ви сидите весь день, ваші стегна дуже щільний, а також ваші лопатки і грудей. Таким чином, краще всього виконувати вправи, які відкривають у цих важкодоступних місцях. Я б зосередилася велика пуловери, ДБ мух та інших вправ, ДБ (ДБ працює краще діапазон руху) з акцентом на правильну поставу при виконанні вправ; плечі стиснуті разом і великий грудей увагу. Виконувати багато Підтягування широким хватом відкрити лопатки і зосередитися на верхній частині спини м'язи з веслами; застосовувати строгу форму на ці вправи, щоб увагу з грудей.

Вправи, які могли б бути глибокі присідання. Це вправу було показано, щоб допомогти з гнучкістю, відкриваючи стегна. Зосередьтеся на правильній техніці: тримайте вашу груди вгору, присідання стегна і п'яти, стисніть лопатки разом, притисніть коліна назовні, помістіть пальці дуже небагато, привести лікті в стегна і виглядають дуже небагато, щоб допомогти тримати груди, як тільки вага стає важче. Ви можете вибрати для цього або ні, в залежності від вашої спортивної фону. Робимо будь-які фізичні вправи, будь то біг, плавання, піші прогулянки і т. д. відкриє ваш напружених м'язів з положення сидячи на окосту весь день.

Розвивається хороша постава займе кілька виділеного місяців/років робити ці вправи в поєднанні з також створює хороші звички. Насправді змушувати себе сидіти на роботі кілька разів протягом дня (для початку), а потім повільно працювати самостійно на протязі всього дня.

Гарна постава показує:

 • Правильний баланс навчання (занадто багато лавку і кучері, 'кучері' свою позу вперед; якщо у вас був вибір в першу чергу між спині та грудній клітці навчання, резервне роботу...робота 2 рази в тиждень і груди 1 раз в тиждень, щоб компенсувати постави м'язи більш ефективно[наприклад])
 • Хороша енергія і прояв довіри
 • Потужний вид пускали слину над вашими missum
 • Найбільша річ, яка допоможе поза ІМО: відкрий грудної клітки (тому я згадую летить, пуловери і т. д.). Займатися йогою (абсолютно дивним для постави!!) або пілатес. У вас є шанс познайомитися з дівчатами і попрацювати над позою...50 Зайцев.

  +608
  july2993 9 жовт. 2014 р., 12:28:13

  Я б зробив його трохи більш прямо вперед і сказати, що ви повинні збільшувати свої ваги за програмою ви прямуєте.

  Ефективні навчальні програми вже зробили математику за обсягом/збільшення сили проти достатнього відновлення. Намагався очей, що це жахливо неефективно, і якщо ви прикувати його будуть в кінцевому підсумку з результатами, які або:

  а) у вас росте вперед, що можна сміливо звертатися (тобто: перетрудишся або поранені).

  б) ви не збільшення вигод у матеріальному шляху (тобто боком їде).

  Хороші програми мають вбудовані запобіжні клапани для загальних ситуацій, як не вистачає вашої щотижневої обсяг, захворіти, отримати травму, беру тиждень відпустки і т. д.

  Подивіться на програми, як в Техасі спосіб, MadCow 5х5, Білл Старр 5х5, або 5/3/1. Всі вони створили дуже хороші результати для тисячі людей. Вони є проміжними програм і припустимо, що ви вже робите великий складових ліфтів для вже ~6-9 місяців.

  +602
  Eisenhans 7 жовт. 2019 р., 19:39:59

  Це дійсно залежить від того, якої дієти ви будете слідувати , смажені яйця не має великого значення . Якщо ви порівняйте обидва смажені та варені ,як дасть 6gms білка, 1 г вуглеводів .Але варені На відрізняється вмістом жиру і калорій зміст ,оскільки це дає вам 70gm калорій, де, як смажені дасть вам 90 і вміст жиру також відрізняється від 5,3 до 6,8 .

  +602
  korvin 25 серп. 2016 р., 13:31:13

  Деякі з впливів температури охолоджувача, можливо, на вашому велосипеді:

  1. холодне повітря щільніше, ніж тепле повітря ... збільшення аеродинамічного опору
  2. тиск в шинах буде менше, якщо не коригується ... збільшення вашого опору коченню
  3. шина гумова суміш буде складніше ... зменшується зчеплення
  4. ви, ймовірно, будете носити більше одягу ... збільшуючи ваш вагу і заважають вашому руху
  5. але в основному є фізіологічна реакція на дихання в холодному повітрі, як звуження дихальних шляхів і потенційних симптомів астми. Бачите цю статтю для деталей.
  +596
  SAMRAT SEIKH 27 жовт. 2010 р., 23:56:07

  На додаток до спільної поворотів я хотів би почати будь-яке складне рух з набором з 5-8 повторень на 50%, що мій цільової вагу для цього вправи. Використовуючи легкі ваги, іноді дивно, але зосередитися на контрольованій рухом і хорошій формі. Встояти перед спокусою просто дути через ваші розминки зі швидкістю.

  Крім того, якщо це вправа, де у мене плато-Ед і зберегти "розминка" Ваг поблизу, так що я можу зробити, це крапля , якщо не можете завершити останній набір.

  +570
  Cookhacker 5 жовт. 2010 р., 03:29:39

  Щоб зміцнити свій хват для підтягувань, я б зберегти його простим. Висіти на перекладині так довго, як ви можете або хвилину, в залежності, що настане першим. Повторювати до 4 комплектів. Це дозволить поліпшити підтягування без кінця.

  Що стосується вашого зап'ястя, заспокойтеся і якщо він буде гірше сходи до фахівця. Я тренувався цілий ряд людей, які мали болі в зап'ясті, коли вони вперше починають гімнастику, переконайтеся, що ви зробити деякі кола на зап'ясті, перш ніж приступити до розминки. Зазвичай це прояснюється через кілька тижнів після того, як вони починають адаптуватися до вправ, але, як я кажу, якщо ні, то помістіть його туди і сходи до фахівця.

  Для отримання додаткової інформації про отримання вашого першого підтягуйтеся, перевірте мій підручник

  +535
  qwe4577 7 лип. 2014 р., 19:16:15

  Якщо вона не піддається дії тепла або світла, протеїновий порошок триватиме майже вічно. 3 місяці це не проблема. Просто тримайте його в герметичному, непрозорі контейнері, він приходить.

  +524
  grayswander 25 бер. 2018 р., 15:06:15

  Осколки кістки. Іноді травми коліна можуть відриватися фрагменти кістки або хряща. Ці шматки можуть застрягти в суглобі, змушуючи його замерзнути. Ви також можете мати біль і набряк.

  Бурсит. Бурса-це мішок з рідиною, яка пом'якшує та захищає ваші суглоби. Є кілька в різних частинах коліна. Надмірне навантаження, падіння або багаторазовий вигин може викликати роздратування Бурси, що викликає біль і набряк. Двох видів бурситу званий "коліно покоївки" і "коліно священика", оскільки вони часто виникають на колінах. А "кіста Бейкера" -- набряк одного з Бурси в задній частині коліна-може також бути результатом травм і таких станів, як артрит.

  +497
  Eslam Ali 6 лип. 2016 р., 19:24:07

  Тут також можливі біцепс вправи з рушником або мотузкою: Рушник біцепса кучері, як: https://www.youtube.com/watch?v=Ir4lG8xKD1Qабо http://www.healthylivingart.com/strength-training/home-grown-arms.html

  або з допомогою партнера: http://kalimuscle.com/kalis-blog/biceps-curl-using-plastic-bag-or-towel/

  Крім того, ви можете виконувати підтягування на двері, яка по суті також мінімальним обладнанням :)

  +489
  Nihl 4 вер. 2015 р., 09:25:56

  Це буде залежати від вашого поточного Спліта, якщо ви тільки починаєте тренування краще дотримуватися комплексу вправ (присідання, жим і станова тяга) 3-4 рази в тиждень. Ви можете зробити день ізоляції для зброї так довго, доки його, принаймні, 2 днів після робити груди/спина день, щоб дати ваша рука достатньо часу, щоб відновитися. Коли ви активуєте ці м'язи під час вправи, його, як правило, не на провал. Спрямовані на конкретні м'язи до відмови призведе до максимального зростання.

  Приклад спліт буде

  Груди / Трицепс Тому / Бі Ноги / АБС, Плечі, Бі / Три

  +487
  Xariom 15 вер. 2016 р., 03:15:55

  Локус станді відповідь: займаюся йогою вже 11 років, іноді, в різних програмах. Я в Індії так багато текстів і трактатів, в тому числі деякі з оригінальних кілька доступних для мене.

  Зараз по-перше, ідея про те, що існують різні "форми" йоги майже напевно фігня. Є різні школи, звичайно, і це тільки тому, що різні викладачі спеціалізуються в різних областях і намагатися розвивати ці території більше. До цього я повернуся в трохи більш докладно пізніше.

  По-друге, вам не потрібно турбуватися (або відкидає) 'східна філософія', тому що ви все одно не зможете інтегрувати їх у практику йоги до років. Будь-який вчитель, який починає говорити про потік енергії і матеріалів для початкового класу дуже ймовірно, беручи людей на прогулянку, тому що вони не мають засобів, щоб перевірити.

  Тепер, прийшовши в небезпеці - вони дуже реальні, якщо йога практикується неправильно або під нестандартний вчитель. Я б настійно рекомендуємо проти навчання онлайн. Хороший інструктор йоги-це навчання в анатомії, до такої міри, що вони будуть в змозі сказати, коли ви знаходитесь в болю, коли ви використовуєте неправильний м'язів або дихає неправильно, дивлячись на вашу поставу. Ви не отримаєте, що онлайн або з учителем, який пройшла 2-місячний курс навчання.

  Тепер пропозиція : спробувати Йога Айенгара. Його школа йоги, заснована Б. К. С. Айенгара, на основі інформації, поданої у вашому питанні, я думаю, що це може бути краще всього підходить для вас. Причини:

  (1) БКС Айенгар був надзвичайно хворий, ООН-гнучкий дитина, який був змушений займатися йогою. Так що вся його ідея в тому, щоб знайти людей, які є менш гнучкими/у віці/травми в йозі допомогою реквізиту при необхідності. Ось чому ви бачите багато цегли, стрічки та шнури на заняттях з йоги Айенгара. Ваші фізичні обмеження активно прийняті до уваги.

  (2) інструктори повинні неухильно Залізничний на довгий період ( я думаю 7 років або близько того), перш ніж вони зможуть розпочати навчання. Це включало періодичної відсидкою в будинку Айенгара для персональних тренувань з Айенгара (поки він був живий, РІП). Тому дуже законспірована, самий невиразний студенти ніколи не роблять його до інструктора.

  (3) Він дивиться на цілісну фізичну форму і гнучкість, а не екстремальний вигин хребта, втрата ваги та інше. Якщо ви навчитеся досить довго, ви можете отримати на якомусь рівні щелепи знижується, але здебільшого його м'яким і поступовим, але все одно суворий.

  Dislcaimer: я не заангажованого в цю школу, це тільки здається, краще давати ВП питання. В одній школі я б не рекомендував для новачка - це те, що називається Аштанга/Віньяса, тобто, як правило, трохи розширений і вимагає достатньої гнучкості для початку.

  +400
  Daniel Wild 19 трав. 2019 р., 19:00:53

  Хороше рішення, бажаю Вам удачі в період втрати ваги. Але пам'ятайте 1 річ ніколи не здаватися!

  Ось шість простих порад для схуднення ви можете використовувати сьогодні:

  Номер 1: перестати пити пиво (або будь-якого алкоголю), п'є один пиво прирівнюється до 7 скибочок хліба.

  Ряд 2: дозвольте собі чит їжу раз на тиждень. Я знаю, ви можете подумати, чому я повинен це робити? Він буде робити все навпаки втрачати вагу! Ну так, це правда, але пам'ятайте, що ви не робот. Маючи чит трапезу один раз в тиждень буде тримати вас мотивованим і, отже, ви не думаєте, що втрачаєте вагу занадто жорсткий і закінчити, кинути все.

  Номер 3: Не їж ту ж їжу щодня. Багато людей їдять курку і рис весь час, тому що там низький відсоток жиру. Але через тиждень або два, ви будете нудьгувати. Піти на деякі кулінарні сайт і спробувати прості і корисні рецепти.

  Ряд 4: Перейти в супермаркет після їжі. Я знаю, це дивно, але ефективне. Після того, як ви повністю ваше тіло не бажаєте більше калорій і тому ви не купите будь нездорової їжі.

  Номер 5: купіть невеликі тарілки. Це знову ж таки, інший провідний трюк, але є більш ніж 50 досліджень, щоб підтримати мій рада. Наявність дрібних пластин дозволить зменшити кількість їжі ви можете покласти на нього і ваш мозок буде думати про свою повну.

  Номер 6: Якщо ви все ще голодні після їжі, їж банани та яблука. Ці два фрукта допоможе вам повний живіт з дуже низькою кількістю калорій. І якщо ви все ще голодні після цього пити воду або зелений чай.

  Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як схуднути ось сайт мені дуже подобається : tip4fitness.com

  +390
  Morgan Delaney 26 груд. 2012 р., 12:04:51

  Моя відповідь "Так, поки ви не плануєте провести всі 5 днів в тренажерному залі, підняття тягарів".

  Хоча на мій погляд, повну тренування тіла-це шлях для початківця, потрапивши в штанги 5 разів на тиждень, можливо, не самий розумний вибір. Середній новачок займає 24-72 годин, щоб повністю відновитися і supercompensate від адекватної підготовки стимулу. Працювати п'ять днів на тиждень залишає вас з кількома періодами відпочинку, на дуже низькому кінці спектру. Це може працювати, якщо ви знаходитесь на початку двадцятих років, тільки почав працювати, і купа інших факторів (генетика, харчування, спосіб життя,...) грають у вашу користь. Але для звичайного новачка, це не стійкого курсу. Максимум, що я б порекомендував-це 3-4 дні на тиждень (тобто через день) або 3 дні в тиждень, режим, якщо ви віддаєте перевагу, щоб ваші тренування завжди на одному будні дні.

  Однак це твердження обмежується тільки тренування вагу після встановлену програму, як стартову силу. Ви можете доповнити ваш силовий тренування з днями, які зосереджуються на інших якостей, взагалі кажучи: аеробні вправи, як плавання, анаеробні кондиціонер оновлень... було доведено, щоб добре поєднуватися з класичною силового тренування.

  Більшість людей рекомендують починати сила, як початківців програма силових тренувань. Особисто я хотів би запропонувати, щоб поглянути на Джонні болю Greyskull лінійної прогресії (не відштовхувала дурне ім'я). Це похідна від початкової міцності, що снасті великих слабкостей СС', і вигадує безліч варіацій і "плагінів", щоб налаштувати ваше тренування для ваших особистих цілей.

  Редагувати: Ну, після перегляду додаткової інформації, яку ви надали, ти явно повз початківець етап. Greyskull LP буде досить невідповідним для вас.

  Більш підходящого просунута програма буде знищити опозицію (ще одне дурне назву, я знаю). Це "начебто" повного тіла 5-денний режим. Вона сильно орієнтована на пауерліфтинг, якщо це ваша справа. Особисто я не пробував це сам, але чув тільки хороші речі про це

  +369
  HL Li 29 лип. 2011 р., 06:53:02

  Я їжджу в середньому 10 -15км в день. Я приміських велосипед, так що не їздити дуже швидко. Приблизно 20км/год.

  Живучи в Канаді, існує як мінімум два місяці в році я не можу постійно їздити (я намагаюся їздити весь рік). з несумісним їзда за зиму, я поставлю на 10 кілограм ваги. Я середньої статури, з активним життям поза велосипедом. Я їм добру їжу, але занадто багато. Так, як кількість спалених калорій на велосипеді, я не можу сказати, але навіть послідовне, неухильне повсякденної їзди тримає вагу.

  +366
  stewsters 21 бер. 2013 р., 13:16:05

  Ви не можете. Ти відповідаєш на своє питання.

  Є різні інші способи, щоб поліпшити такі речі, як синтез м'язів; покращання функціонування сателітних клітин; збільшення нервової системи і відновлення м'язів; і навіть збільшити розмір.

  Збільшення порівняно з чим? Ви держави немає основи для порівняння.

  Очевидно, крім усього працювати і "сподіваюся". Я кажу про "природних удосконалень".

  Визначення "природна". Чорт, визначення "покращення". Ми не замінивши наші слабкі кінцівки з біонічної кінцівки за натхненням просто немає.

  А що ще є? Що це справжній Святий Грааль, який може (майже) порівняно з високими дозами ААС/шкарпетки?

  Це не секрет, ми тримаємо в собі. Якщо б у нас були знання, щоб отримати рівні прогрес без стероїдів, чому люди досі використовують анаболічні стероїди?

  Поки це не ААС/Педіатрія. Хороший сон ніколи не змусило мене прокинутися, дивлячись, як Філ Хіт, так само на 20 000 надлишкових калорій, 900г білка, стрес, або роки тренувань. Щось перепаде.

  Ні, нічого не перепаде. Надлишок 20к ккал збирається тебе вбити. 900г білка збирається дати вам біль у шлунку. Стрес неможливо, особливо з вищезазначеної дієти. Роки тренувань є те, що ми робимо. Що, і трохи більш розумний підхід до дієти та відпочинку, ніж те, що ви сказали.

  Як ми можемо створити істинної підвищеної natties, без стероїдів, гормонів росту, інсуліну і т. д.?

  Тепер ти просто викидає слівця, щоб побачити, що палички. Як я вже сказав, Якщо б бодібілдерів не потрібен сад, навіщо вони досі використовують в ААР х?

  Пам'ятайте, перш ніж ця фігня існувала у нас досі займався спортом професійно & обожнювали великі тіла.

  Так, і культуристи минулих років виглядаю біса відрізняється від того, що вони роблять зараз.

  Справа в точку; ось Містер Олімпія 40 років тому, і сьогодні.

  Frank Zane Phil Heath

  Слухай, от відповідай на питання, який ти боїшся задати.

  Як я можу виглядати, як культурист, не використовуючи ті ж Бади, як їх використовувати?

  Ви не можете. Вони використовують ці добавки, щоб зламати бар'єри, які людський організм покладає на себе. Через десятиліття досліджень, ми придумали кращий спосіб, щоб зробити це, і культуристів ви бачите поборотися за титул "Містер Олімпія", є результатом цього дослідження.

  Якщо ви хочете подивитися, як вони роблять, робити те, що вони роблять.

  +353
  user46956 27 січ. 2014 р., 08:45:57

  Я колись читав десь (хоч десь не дуже авторитетних), що похила лава преса буде будувати більше м'язів верхньої частини грудей, в той час як плоский жим лежачи буде будувати більше м'язів нижніх відділах грудної клітки. Чи є правда в цій ідеї?

  В цілому, як різні лавки варіантів прес (нахил/зниження/квартири) впливають на формування і зростання різних верхніх м'язів тіла?

  +347
  Emerson Belancieri 24 квіт. 2018 р., 10:59:33

  Це виглядає як список культуризму працювати, а не силові тренування. Слід вважати, що сила тренування один або два рази в тиждень. Можна зробити кілька комплектів кожного підтягування, віджимання на брусах, жими, накладні Преси, і навіть присідання і станова тяга.

  +340
  user16119 26 лист. 2018 р., 19:47:32

  Я б не став робити важкі тренування під час посту. Один раз я забув поїсти (не за рахунок голодування, а за рахунок відволікаючись) на деякий час перед моєю тренування, і я не розрахував вага у мене був підйом - росте мій попередній максимум за 40lbs, а не просто нижче 10 фунтів. Це не було добре для моєї форми.

  Для марафонів я б не стала ходити більш ніж на 45 хвилин між їжею пакети вуглеводів, якщо я завантажив на кварк вранці.

  Якщо ви плануєте робити у 40-денний піст, я міг би запропонувати кидати в пару важких траси, розташовані з інтервалом 1-2 тижні, але навіть це, ймовірно, не без ризиків. Якщо ви тільки голодування протягом декількох днів, до тижня, я хотів просто відпочити від тренувань, а також.

  +335
  Trapmix Nations 13 вер. 2019 р., 02:01:14

  Ні, незалежно від ваших цілей, що це не хороший звичайного тренування.

  а) без роботи ніг, Б) немає роботи, в) занадто сильно напираете роботи, Д) занадто багато роботи руку.

  Якщо виходити з вашого питання, Що ви можете тренуватися в понеділок / вівторок / четвер / п'ятницю, то ви будете набагато краще робити або тягни / штовхай спліт, або верхній нижній спліт.

  Як це буде виглядати або:

  • Понеділок - легкий / помірний тягнути
  • Вівторок - легкий / помірний пуш
  • Четвер - важкий тягнути
  • П'ятниця - важкий поштовх

  (для звичайної, щось на зразок цього, але часи змінилися трохи, так що ви отримаєте більше відпочивати після важкої тяги / важкий поштовх днів)

  Або

  • Понеділок - Верхня
  • Вівторок - Нижня
  • Четвер - Верхній
  • П'ятниця - Нижня

  (Я не збираюся дати вам якийсь певний, просто є пошук, є забагато, щоб порахувати)

  Якщо ви йдете з вашої поточної рутини, ви будете обмежувати свій м'язовий потенціал зростання, не роблячи деяких великих складних вправ, ви збираєтеся, щоб дати собі плече питання, з-за відсутності потягнувши вправи, щоб компенсувати тисне і навіть якщо не збудеться, ви будете в кінцевому підсумку дивлячись, як Джонні Браво (і, дуже ймовірно, будуть сміятися за відсутність ноги).

  +324
  baf 30 квіт. 2012 р., 01:57:28

  Вибачте, якщо це звучить дивно, але чому не реально купатися?

  Якщо ви знаєте, як плавати, і це безпечно там (лейб-гвардії, погодні умови, оточили, і т. д.), то плавання-це дивовижний тренування. Це навіть більше, тренування з невеликими хвилями і може охоплювати кілька груп м'язів плюс підвищує витривалість і дихання. Низький вплив на організм, а також.

  Найпростіші вправи будуть брасом, як ви можете бути відносно стабільні і мають хорошу видимість того, що перед вами. Ви можете зробити це важче робити це під водою якомога довше, щоб збільшити опір і поліпшити витривалість і дихання.

  Якщо ви не хочете, щоб піти глибоко в море, як про топчуться на місці. Це також дасть вам працювати, як ви працюєте залишатися на плаву при координації рук і ніг. Щоб зробити його більш важким, тримайте ваші руки, як ви намагаєтесь зберегти щось сухе/покладіть руки на голову так, щоб використовувати тільки ноги. Додати наступаючи під час руху на одній стороні пляжу до іншого.

  +315
  Technoguyfication 5 черв. 2013 р., 14:17:39

  Я використовував DailyBurn і додатком MyFitnessPal. В даний час я користуюся додатком MyFitnessPal. Ось особливості я пам'ятаю.

  DailyBurn

  • Створити/знайти їжу
  • Створіть свій власний рецепт
  • Отримати інформацію USDA на сирі продукти
  • Введення/трек більше вітамінів і мінералів на повний веб-версії браузера

  Як MyFitnessPal

  • Створити/знайти їжу
  • Створіть свій власний рецепт
  • Створіть свою власну їжу
  • Знайти сирі продукти пошук "[їжа] сирий", наприклад: морква сирі
  • Перевірити інформацію про харчування (точність)
  +295
  medjdoub 15 лип. 2014 р., 10:33:31

  Мій номер один необхідний для отримання підгонка реаліст. Якщо перейти на правильне харчування і режим тренування, що само собою зрозуміло, ви будете мати невдачі і провали. Прийняття цих і тоді змушувати себе повернутися в ваш раціон і режим як можна швидше тобі чудеса.

  Вам потрібно визначитися і зрозуміти, що це займає близько місяця дуже сувора дисципліна. Через місяць ви почнете бачити деякі зміни і все стане легше на ваш мозок, як ви не потрібно стільки уваги, щоб добре харчуватися і вправи.

  Це був мій досвід, коли дієти і вправи.

  +290
  Dasaint 4 бер. 2016 р., 08:23:33

  Темний бегемот має відмінний відповідь! Здорово ви з якоїсь інтенсивних тренувань за свій 10-денний період відпочинку. Ось як я підійшов до цього 10-денний строк, що у вас йде вгору.

  1. Замість того, щоб прагнути витрачати більше 2 годин в день в тренажерному залі, 10 днів підряд, я б провести свій звичайний годину в день або більше, якщо ти в спортзалі робиш те, що ПТ і ти. Тобі не потрібна ПТ для кожної з цих 10 днів. Спробуйте повторити те, що він у вас в дні, коли він не поруч з тобою, щоб побудувати деяку впевненість в роботі самостійно.

  2. Оскільки ви у відпустці, ви можете дозволити собі витратити деякий час на розуміння поживних речовин, калорій, білків/вуглеводів/жирів і т. д. YouTube-це дивовижний ресурс для людей, які не мають часу, щоб пройти через книги. Я б порекомендував ютуберы, як Омар Isuf і Алан Трал. Є й інші, які ви можете знайти, як потрапити у фітнес і почати пошук ваш фітнес-стиль. Спеціально шукати як розрахувати/макросів. Ви можете використовувати сайт, як IIFYM. Почати використання MyFitnessPal (мобільний додаток, яке ви можете використовувати для пошуку їжі та сканування штрих-кодів для відстеження макроелементів (жири, білки і вуглеводи, калорії) з. Ваше тіло будується на кухні, як вони кажуть. Роботи не вимагається, але якщо ви не їсте добре і в дефіциті (менше, ніж ви спалюєте всього існуючого), ви не втратите вагу. Це багато, але витрачати час на вивчення макросів/калорій/обслуговування/дефіциту і т. д. буде мати величезну віддачу.

  3. Якщо ви перебуваєте в тренажерному залі, я б настійно рекомендуємо вам почати підйом, якщо ваш Пт Не ви підняття тягарів ще. Використовуйте легкі ваги, пошук відео онлайн-форму і робити ліфти належним чином. Звикнути до цих витягів. Це не означає ігнорувати вправ з власною вагою і кардіо, тому що це важливо, але оскільки ви платите за тренажерний зал, може також використовувати право? Ви згадали, що у вас була слабка спина, тому такі речі, як станова тяга/рядків (важливо мати гарну форму) і LAT pulldowns, кабельні рядків допоможе накачати спину. Почати отримувати уявлення про різних вправ, і які частини вашого тіла вони потрапили. Наприклад, ви могли б зробити стандартна програма тренування в стилі бодібілдингу, де ви потрапили різні частини тіла щодня з 10 до 12 повторень у сеті. Або може бути, ви хочете, щоб почати підніматися, як вид спорту/сила набирає режиму і, можливо, захочете перевірити або 5х5. Є багато програм і це здорово експериментувати, але ви хочете підібрати щось і залишатися послідовним. Не бути дитиною в кондитерській фабриці після місяць або два, щоб бути зручними в тренажерному залі. Підібрати програму і дотримуйтеся його для цілей, які ви встановили для себе.

  4. Це стає тема тут, але я хочу підкреслити, ці 10 днів будуть дуже цінними для збору інформації. Починайте переглядати основний мобільність роботи/тягнеться, так як більшу частину біржового співтовариства стек прагне бути робочим столом, у них є безліч проблем від сидіння занадто багато (вузькі стегна і т. д.) Перевірити mobilityWOD Келлі Старретт (у нього теж є чудова книга називається стати еластичною Леопард і ще один на робочий стіл вправи, які я не можу згадати). Еластичною леопард-це скарбниця тягнеться/мобільність праці для спини та інших областях. Ця базова мобільність/розтяжка робота буде йти довгий шлях до здорового життя/травми вільний спосіб життя, добре повз вашого прем'єр.

  5. Менталітет. Я можу сказати, що ви хочете отримати там і почати працювати над цим. Запам'ятати це відчуття і запам'ятати його. Однак, послідовність є королем. Не спалити себе, думаючи, що ви можете їхати 3 години на день, 10 днів поспіль, та коли Домс переглядів (крепатуру), ви навіть не хочете йти поодинці відправитися в тренажерний зал (змушувати себе ходити, навіть якщо просто ходити на біговій доріжці, тому що його звичка штука, звикайте до виходу і, хто знає, через скільки ти повернешся?). Екіпажі Террі сказав, що краще:

   ЛІКУВАТИ ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ, СПА-ЦЕНТР. Так. Він повинен відчувати себе добре. Я кажу людям, що це багато - ходжу в тренажерний зал, і просто сидіти і читати журнал, і потім піти додому. І робити це кожен день. Ходжу в тренажерний зал, навіть не вийшло. Просто йти. Тому що звичка ходити в спортзал-це більш важливо, ніж виробити. Тому що неважливо, що ви робите. Ви можете отримувати задоволення, - але поки ви відчуваєте задоволення, ви продовжуєте це робити. Але що відбувається, коли ви отримуєте тренажер, все ваше тіло болить, ви не можете відчувати себе ваші ноги, і ти не повернешся на наступний день - Ви не могли б повернутися на рік! Я працював мій шлях до 2 годин в день. Мені подобаються мої тренування. Вони Мій світ, моя радість - я отримую всю мою голову! Я ціную той час більше, ніж моя душа! І він дійсно отримує мене. Але це звичка. Бувають часи, коли я навіть не жартую - бувають часи, коли я"м в середині тренування, і насправді прокинувся, тому що я так просочені ходити в спортзал і бути там - це вже звичка для мене. Перше, що я роблю вранці-це відпрацювати - я викладу свою тренувальну одяг напередодні ввечері, і просто стрибати в них. Так викладіть вашу одяг, і ходити в тренажерний зал, а також відпочити. HaAHAHAH! Але рано чи пізно, ви будете працювати.

  Фітнес-це спосіб життя, марафон, а не спринт. Дисципліна буде нести вас далі, ніж просто сплеск мотивації. Навчіться любити своє тіло і працювати на нього, як скульптор. Вітаю з здійсненням цієї життю і удачі!

  +258
  asiya93 9 вер. 2015 р., 14:42:16

  Якщо ви досить серйозно працювати, щоб турбуватися про свою швидкості, ви можете розглянути можливість отримання годин та деяких пов'язаних з ними обладнання, щоб допомогти вам виміряти більш точно. Що буде утримувати вас від того, щоб слухати одні й ті ж п'ять пісень знову і знову, а також може допомогти вам знайти більш природну інтонацію, яка близька до "ідеальної", не обов'язково бити кожен удар. Іншими словами, каденції 93 може відчувати себе більш комфортно для вас, але в кінцевому підсумку принесе вас затактовой якщо ви дотримуєтеся 90 bpm музика.

  Постійного струму Шаман розповідає трохи про Cadence у своєму огляді Garmin мураха шагомеру, яку я особисто використовував протягом останніх двох років без будь-яких скарг на будь. Я використовую його з розумною ціною FR60, хоча будь-Ant+-сумісні годинник. Полярний також робить лінію ноги стручки, хоча я не можу поручитися за них.

  +123
  David Aubin 1 серп. 2015 р., 08:30:57

  Я намагаюся гімнастику і коли робити віджимання я вважаю, що на наступний день м'язи, що я відчуваю біль є латів (боги знають чому) і верхню частину грудей. Частина біля ключиці.

  Мені було цікаво, якщо є спосіб, щоб пристрелть нижньої частини грудної клітки?

  +86
  enasmart 19 лист. 2018 р., 18:32:11

  Ну, не бачачи присяд форма, будь-яка людина, який дає які-небудь рекомендації було б не коректно.

  Схоже, люди думають, що біг-це відмінна вправа; ну це не так :) це може створити проблеми, і багато хто з нас не мають ні найменшого уявлення про правильній роботі (не кажу про вас конкретно)

  HIIT є обов'язковим для того, щоб схуднути, або зайнятися спортом. Ви можете зробити і без впровадження ВІТ в ваше тренування.

  +83
  Nata Ant 11 січ. 2020 р., 21:59:29

  Тарілки в картинках конкурс бампери від нищебродов фітнес.

  Жінки використовують 15кг бари і чоловіки використовують 20 кг - бари, і знову, все для ігор поставляється ізгоїв.

  Якщо ви хочете порівнювати себе з гри, спортсмени, ось статистика топ-3 жінок і чоловіка з кроссфіт ігор 2014 року.

  Камілла Лебланк Bazinet
  Енні Thorisdottir
  Джулі Фуше

  Річ Фронінг
  Метт Фрейзер
  Джейсон Khalipa

  Редагувати : ха! Я тільки зараз зрозумів, це питання було задано років тому. Моє погане.

  +81
  Swathi gandham 21 лист. 2011 р., 18:07:43

  Я пропустила один напівмарафон з-за мого занадто високий рівень IgE в крові. Причиною було те, що я не був впевнений, якщо я можу зробити це в такому стані. Я також не був упевнений, коли зупинитися, якщо що-то приходить. В минулому році я не працювала при алергічних симптомів, але мій час відновлення було дуже довго.

  Я відчув під час, проте працює дуже добре. Коли я зупинився, я відчувала себе знесиленою, і після його відновлення. Марафон також поставити свою імунну систему трохи вниз і викликав у мене деякі опортуністичні захворювання, які я зазвичай не потрапити.

  Мене цікавить, як ви можете підтримати свою імунну систему в управлінні і відновленні працює.

  Я взяв pseudoefedrine перед запуском та зниження навантаження антигістамін. Я думаю, що я їла дуже мало днів після запуску, який може бути однією з причин тривалого часу відновлення.

  Що є хорошою стратегією для витривалості у спорті з алергічними симптомами до і після замаху?

  +37
  Artifex404 13 вер. 2019 р., 05:05:37

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil