Як я можу зупинити відчуття печіння в ногах під час/після прогулянки?

Я "ожиріння" хлопець, який нещодавно перейшов від роботи від дому, позиція на комутуючих роботу. Частина моїх поїздок включає в півмилі ходьби від залізничного вокзалу, в офісному приміщенні, де я працюю.

Я був відчуває відчуття печіння, яке починається в моїх кісточок і працює свій шлях вгору в обох нижніх литкових м'язів груп, як я роблю такі прогулянки. Спочатку я думав, що це мій організм не пристосувався до змін в активності, але це триває вже чотири тижні робити це ходити взад і вперед, так що це приблизно в милі ходьби щодня.

Мені цікаво знати, якщо будь-фітнес-експертів тут є деякі ідеї щодо того, що причиною можуть бути і деякі пропозиції, щоб запобігти його.

Я знаю, що я надмірна вага і, напевно, треба купити нові кеди, але цікаво, про інші можливі причини і, можливо, деякі ідеї про те, як запобігти його через певні розминки (переважно може бути виконана в переповненому вагоні метро.)

+586
Eric Walker 18 лип. 2016 р., 06:50:57
26 відповідей

На мій погляд, ви повинні слідувати курси PTaGlobal. Це дуже хороші курси і відомі у фітнес-індустрії.

http://www.ptaglobal.com/

+992
MrDarkson 03 февр. '09 в 4:24

Так, є переваги навчання в спеку, але є й ризики. Як @Іво вказав, ви набагато більш імовірно перегрів / тепловий удар / зневоднюють при фізичних навантаженнях в жарку погоду. Однак, якщо ви прийняти відповідні запобіжні заходи, є вигоди, одержувані від тренування в спеку. Більш того, ці переваги безпосередньо впливають на ваш успіх в тріатлоні і марафоні, в цей час ви тренуєтеся для.

Дослідження було нещодавно опубліковано в Університеті штату Орегон в спортивне переваги навчання в жарку погоду. Зокрема, вони виявили, що:

Тепловий акклимации покращує здатність організму контролювати температуру тіла, покращує потовиділення і збільшує приплив крові через шкіру, а також розширює обсяг крові, що дозволяє серцю перекачувати більше крові до м'язів, органів і шкірі по мірі необхідності.

Цікаво, вони виявили, що такої спекотної погоди тренування поліпшили продуктивність дослідної групи, в холодну погоду аж на 7% для обох велосипедистів і бігунів. Враховуючи той факт, що ви тренуєтеся для холодної погоди Триатлон/марафон, я б сказав, що тренування в спеку-це, мабуть, найкраще, що ви можете зробити, щоб поліпшити вашу продуктивність. Ще раз, я не можу не підкреслити, наскільки важливо це буде для підтримання належної гідратації і не перенапрягалась в спеку.

Наскільки ваш переїзд тренувань з ранку, що може працювати для вас також. Я не знаю, що за перепаду температур, але я думаю, ти як і раніше будеш тренувань в помірно жарку погоду навіть вранці. Так що навіть якщо ви рухаєтеся, щоб вранці ви могли б все ще бути в змозі скористатися перевагами акліматизації підготовки тепла. Крім того, занять у першій половині дня має свої переваги власного і можуть забезпечити ефективну переробку калорій / спалювання жиру. У дослідженні, ті, хто здійснює вранці і перебрав потім мали значно кращі результати втрати ваги, ніж ті, на день або малорухливий плани. Так що якщо ви повинні були перейти на ранкові тренування, ви могли б з'їсти більше їжі, щоб живити ваші тренування, зберігаючи ваш поточний вагу тіла/жиру.

+944
Luis Duque 11 лип. 2012 р., 12:02:30
Органічних хімічних речовин, класифікованих як воскової стероїд жиру. Потрібно встановити правильну мембранну проникність і плинність.
+896
Joel Chalfin 17 трав. 2019 р., 07:10:10

Як зазначається, це насправді не можливо сказати точно, якщо ви можете отримати ваші 100 метрів вільним стилем час аж до 54 секунд в рік. 10 секунд на рік-це дуже великий стрибок, але є деякі речі, щоб подивитися, що може допомогти.

 1. Форма - вільна спринт-це все про ефективність і форма. Якщо ваша форма whonky або ви не настільки впорядковане, як ви може бути, тоді ви могли б обходиться собі дорогоцінний час, який в основному безкоштовно для дрилі. Це дійсно може бути оцінена на інструктора колоду, яка може виглядати у формі. Кращі з них також буде використовувати над і підводного відео з декількох кутів.
 2. Сила кондиціонування/посушливих вправи так само важливі, як ваші звичайні тренування. Гнучкість у ваші щиколотки/ікри і плечі дозволяють більш широкий діапазон руху і ефективності (див. #1).
 3. Поріг/інтервальна робота - немає двох способів про це, вам доведеться витрачати багато часу в басейні, що робить його боляче. Інтервал-це короткі дистанції, тривалий відпочинок зробив вище темп гонки. Поріг роботи теж короткі і середні дистанції, зробити коротше, на 80-90% (в залежності) від темп гонки. Разом з тим, вам потрібна звичайна форма дрилі, відстань кондиціонер, кілька ходів на роботі і т. д.
 4. Харчування - Критична. Ви повинні бути правильно заправлений, і якість їжі в цьому. Якщо ви робите великий обсяг, то ви можете прийняти деякі ярлики з високою калорійністю щільної їжі, але спробувати, щоб переконатися, що більшість ваших калорій служить визначеної мети і не більше.
 5. Решта - теж важливо. Ви не можете виконувати тренування або гонки, коли ви втомилися. Там будуть дні, коли ви відчуваєте дивовижні дні, коли ви відчуваєте, як собаки м'ясо. Скористайтеся великі дні і поштовх, і відпочити і/або пропустити дні, коли ви не відчуваєте себе добре.

Є багато інших найменших подробиць, як гоління, звужується, етап підготовки, тренування і т. д. але що вам дійсно потрібно, щоб у тренера допомогти вам з плануванням і деталі.

+872
Brahma naidu 1 черв. 2017 р., 00:29:29

За всю тиждень біцепс відпочивати-це занадто багато. Груди зазвичай потрібно 2 дні відпочинку. Передню actons з дельтоподібних м'язів можна трохи втомилася, за день плечі. Ну, це також залежить від вашого віку.

Я не бачу ноги, повернутися сюди. Навіть якщо ви не хочете будувати їх - це добре для рівня тестостерону, принаймні. Так що ваша груди може отримати від цього.

Точніше мені потрібно знати, що ви робите під час кожного тренування.

+846
Sean Buchanan 7 лип. 2015 р., 01:51:58

ВИИТ-це форма серцево-судинних вправ. Звичайні сесії HIIT може варіюватися від 7-20 хвилин. Ці короткі, інтенсивні тренування забезпечують поліпшену спортивну здатність і стан, поліпшити метаболізм глюкози і поліпшену спалювання жиру. У HIIT-тренування складається з розминки період тренування, а потім від трьох до десяти повторень високої інтенсивності вправ, розділених вправи середньої інтенсивності відновлення, і закінчуючи періодом охолонути вправи. Висока інтенсивність вправ повинно бути зроблено найближчим максимальної інтенсивності. Вправа середньої інтенсивності близько 50%. Кількість повторень і тривалість кожного залежить від вправи, але може бути всього лише трьох повторень з всього за 20 секунд інтенсивних вправ.

Вікіпедія

+837
Tom Catullo 24 жовт. 2012 р., 09:57:02

Коротка відповідь: Ви повинні бути перевантажені в кінці кожного сету.

Для більшості ліфтерів, ви хочете бути поруч або в точці збою, в кінці кожного набору. Це взагалі як ви стимулюєте м'язи, щоб стати сильнішими/більше/більше міцною.

Що сказав, Є, звичайно, спеціальності, навчальні протоколи, які відрізняються від цієї, відновлення після травм, або якщо це розминка, або якщо це якісь екзотичні попередньо виснажливих супер-набір ідеї схема.

Але для стандартного важкої атлетики цілей, перевантажувати себе на кожен набір.

+819
user11348 14 черв. 2016 р., 11:49:27

Так що ваш сценарій вимагає тіло-силові тренування без об'єктів (крім, може бути, стіни). Є тонна ресурсів на тіло силові тренування для вас в інтернеті. Я навіть не буду починати описувати їх.

Q2: я б сказав, найважча з них будуть м'язи, використовувані для витягати, як у тебе нічого не буде тягнути. Я думаю про м'язи спини і біцепси. Питання 3: може бути, міст вправи для спини. В4: легше м'язів, щоб побудувати б більшість інших: "що штовхають" м'язи, такі як м'язи грудей, так як ви завжди можете покластися на підлогу, м'язів-стабілізаторів, як АБС зі всякими дошками, м'язи ніг від бігу, присідань і стрибків...

+804
user46811 28 лют. 2011 р., 14:35:48

Саме близьке наближення до початкової міцності є прогресування 3х8 режим від startbodyweight.com.

http://www.startbodyweight.com/p/start-bodyweight-basic-routine.html

http://www.startbodyweight.com/p/exercise-progressions_12.html

Я використовую стартову силу штангою вправа на присідання зі штангою і станова тяга-по понеділках і п'ятницях, і стартувати з ваги рутини по середах орієнтовані на віджимання, підтягування і присідання пістолетиком.

Удачі!

+751
Arieh 18 вер. 2017 р., 19:02:28

Якщо ви не набирає вагу, незважаючи на харчування з підвищеною калорійністю, високим вмістом білка з регулярними інтервалами в 2-3 години:

 • Перш ніж думати про набирання ваги з допомогою дієти, перевірте інші медичні проблеми.
 • Аналіз крові для перевірки-гіпертиреоз або будь-якої іншої хвороби стан.
 • Експертиза табурет для будь-якої проблеми, черв'яків і т. д.
 • Для цього зверніться до лікаря (лікар-терапевт), підтвердіть, що ви не маєте будь-які медичні проблеми. Якщо у вас є які-небудь медичні проблеми, то почати лікування з правильної лікувальної дієти. Вашу проблему збільшення ваги буде вирішена.
 • Якщо у вас немає ніяких медичних проблем, то сходіть до дієтолога для збільшення ваги, тому що набрати вагу не так-то просто зробити самостійно.
+663
Henrique Maia 25 лют. 2018 р., 10:25:00

Я, здається, нарешті "налагодження" цієї.

Я досить впевнений, що це через нестачу натрію. Я їм дуже здоровим, уникаючи високим вмістом натрію та оброблених харчових продуктів, спостерігаючи за солі при приготуванні їжі. Як-то я не підозрювала, що в якості винуватця. Моя дружина займається з низьким вмістом натрію; вона робить добре, тому що я великий тренажер.

Кілька тижнів тому, за натхненням, я почав експерименти з більш високим споживанням натрію. В середу, четвер і п'ятницю, я випив чарку соєвого соусу. Проблема повністю пішла, я не маю дивну втому за вихідні.

Я з підвищене споживання натрію з тих пір і не бачив проблема більше в протягом декількох тижнів.

Крім того, різні інші проблеми, не кажучи вже прояснилося.

Ефект плацебо завжди слід підозрювати в подібних випадках, але це просто неможливо; позитивний настрій або віра просто не виправити це фізична проблема, яка робить майже кожен рух тужно.

Я страждав з цим протягом року, тому я сподіваюся, що інформація комусь стане в нагоді.

+596
Callan Curtis 16 лют. 2013 р., 16:54:17

Я можу тільки повідомити мій особистий досвід, і я ніколи не відчував, що у мене проблеми вагою хоча знижувати відсоток жиру в організмі для того, щоб виглядати стрункіше завжди буде вітатися.

Ви запитали:

Крім того, я трохи заплутався, в який з них більш ефективний, тренування в тренажерному залі (бігова доріжка,еліптичний...) або біг на вулиці у відкритому грунті.Хоча, я ще не почали бігати.

Я виявив, що повідомили темпі на біговій доріжці для рівня зусиль я вкладав у це найбільше, що я знайду на вулиці (це, здається, суперечить анаболічні тварин'и відповідь, який я не розумію). Є деякі переваги для бігових доріжок:

 • Ви захищені від негоди, бруду, собак, автомобілі, нерівній землі, м'ясоїдно підлітків і інших неприємних перешкод, які ви могли б знайти на відкритому повітрі
 • Ви отримаєте точні і негайні читання від вашої роботи (принаймні з високотехнологічних комерційних тренажерів я використовував)
 • Ви можете налаштувати швидкість і нахил виконуються на раз, або використовувати програму, яка подарує вам безліч. Особисто я вважаю, що круті підйоми змушують вас відчувати себе в щиколотках; який є досить вагомою причиною, щоб використовувати їх у навчальних цілях. Я ніколи не використовував падіння на біговій доріжці, але я очікую, що деякі люди роблять, щоб моделювати умови, які будуть знайдені за межами
 • Ви можете дивитися телевізор під час запуску, якщо машина має один. Багато я бачив взагалі.

І навпаки, є деякі відмінності для зовнішнього біг, який я бачу як недоліки:

 • На свіжому повітрі вентиляції та руху повітря, які допомагають тримати вас прохолодно і випаровувати піт. Те, що потіє-це незручно і навіть з кондиціонером в тренажерний зал, я вважаю, все-таки повітря змушує мене перегрів
 • Працює на реальній поверхні відчувається по-іншому біговій доріжці, тому що всі ваші рухи вперед вимагає відштовхування від Землі. А бігове полотно рухається сама по собі, тому в техніці бігу на одного-це дещо інше, і мені здається, що це вимагає менших зусиль. Трохи нерівна поверхня робить більшість м'язів, що використовуються в управлінні роботою складніше, особливо гомілок. Сильні щиколотки розтягувань м'язів зробить менш імовірним.
 • Це нічого не коштує. Використовуючи біговій доріжці в тренажерному залі, як правило, вимагає, що ви платите, щоб бути членом.

Починаючи біг-це важка робота, особливо якщо ви не для початку. Багато людей починають не міг підтримувати темп бігу протягом декількох хвилин без перерви. Це нормально і якщо ви відчуваєте, що це, інтервал підходу (наприклад, повторення 1 хвилина біг, хвилина ходьба) може допомогти. З мого досвіду і інших людей я знаю, ви поліпшите швидко , якщо ви тренуєтеся регулярно (мінімум два рази на тиждень).

У мене дуже мало знань, зокрема, втрати ваги, але Ерік Gunnerson's пункт здається цілком припустимим: витрачати досить калорій, щоб схуднути зі звичайною кардіо досить складно для новачка, тому що обсяг роботи і кількість часу, необхідне відчуває, як важка робота. Особисто я виявив, що тут попрацював з Вагами кожен день змушував мене постійно голодний - який я беру, щоб означати, що я перебуваю в дефіциті калорій, і я втратив вагу (тільки трохи) навіть при моїй дієті погіршився. Відмінність полягає в тому, що вправи на опір (наприклад, важка атлетика) продовжують споживати додаткову енергію, навіть коли ви знаходитеся в стані спокою, для того, щоб відновити і зміцнити м'язи. Він також не схильний вимагати, щоб 'задишка' відчуття, що кардіо хилить, і тобі можна (і потрібно) відпочивати між вправами.

+579
SANDY 9 груд. 2019 р., 18:12:39

Якщо ви робите маневр Вальсальви під час тяги, то можна отримати легке запаморочення під час. Подолання це прийде з досвідом. Хоча, це загальні для людей, щоб затримувати дихання протягом усього набору , який є не те, що ви хочете зробити. Це особливо актуально для тих, що "відскік" в барі (розвести і відразу витягнути).

Щоб переконатися, що у вас є достатньо кисню на протязі всієї партії:

 1. Виконати кілька глибоких вдихів, перед тим як взяти барі.
 2. Захопити бар
 3. Глибокий вдих в живіт і потримайте
 4. Витягніть підйом
 5. Відв'язуватися
 6. Видих

Повторити 3 - 6, поки набір закінчено.

Не поспішайте встановлювати. Робити не фіг. Це не гонки. Робіть стільки вдихів між повтореннями, як вам треба. Скидання кожного повторення, якщо потрібно.

+544
FlatSpeed 18 черв. 2010 р., 22:45:39

Деякі м'язи, особливо великі, потрібно більше часу для відновлення, і якщо ви робите дуже важкі ваги, за тиждень так за час відновлення.

Хоча я вважаю, що 3х10 на 10-12ПМ вправи набагато складніше відновитися, ніж 5х5 на 5-7RM. Більш важкими вагами, приблизно таку ж загальну роботу, але найближчі кілька днів я відчуваю біль, але мені не важко робити речі. Присідання в наборах з 5 залишає мене абсолютно здатні вловлювати вгору по сходах 3 сходинки, але присідання за 10 у мене незграбно вгору по сходах, 1 крок за один раз.

+508
LammieLou777 18 серп. 2013 р., 14:25:48

Мені 25 років, жіночий, займаючись тхеквондо WTF(Олімпійський) вже понад 10 років(чорний пояс). Мій зріст 165 см, Вага 53 кг

Моє питання - Що робити в спортзалі, щоб допомогти моїм спаринг? Особливо я хочу, щоб збільшити швидкість пересувань і ударів.

В даний час у мене 2 тхеквондо і 3 занять на тиждень.

Мій розпорядок такий:

Пн: Тхеквондо

Вт: в тренажерному залі - плечі і прес, розтяжка

СР: Тхеквондо

Чт: спортзал - спина і ноги (машини, експериментувати з вагами і повторень - не впевнений, що це найкращий тип вправ)

Пт: спортзал - груди, біцепс, трицепс, пліометричні вправи - поле стрибає, стрибає з присідання. Гоблет присідання,випади.

Мої цілі:

 1. Поліпшити свої показники тхеквондо
 2. Побудувати верхню частину тіла, тому що вони не часто використовуються в тхеквондо
 3. Добре виглядаєш :)

Будь-яку допомогу і приклади тхеквондо -специфічні тренування, оцінив!

Оновлення:

Моя гнучкість ніг досить хороші, у мене є повне право розділити, майже не залишили, і близько 10 см на поперечний шпагат. Я розтяжку перед кожним тренуванням ТКД і по вівторках. Досить стандартні вправи на розтяжку.

Але у мене погана гнучкість хребта, тому я недавно почав займатися йогою-стиль вправи для хребта, я його 15 хвилин кожен день. Побачимо, якщо це допомагає.

Робити більше таеквондо і plyo-це логічно, але я дуже втомився після ТКД(у нас важкі тренування), не можу зробити це два дні поспіль. Тільки якщо один з них-це легкі тренування.

Але я люблю всякого роду навчання, тому я додав сила сеансів, щоб робити щось інше начебто і не перетренуватися. Також очевидно, що мені потрібно кілька днів відпочинку.

+472
Mobile Power 27 груд. 2011 р., 15:07:11

Ви втрачаєте вагу на всіх? Як ви вимірюєте свій відсоток жиру? Ваги, які використовують біоелектричного імпедансу не дуже надійний. Тим не менш, зробити краще і завжди вимірювати вранці, перед сніданком.

Рахувати калорії, зробити скромним підрахунком калорій expediture, адаптувати свій раціон, щоб витрати, і ви будете втрачати вагу і жири.

Щоб знизити відсоток жиру вам доведеться сигнал вашому тілу, щоб підтримувати м'язи, і кардіо не підходить для цієї мети, як кроссфіт, який не входить в діапазон розраховувати реп для підтримки м'язової маси і сили.

Чи Можете ви прояснити цю станова тяга/жим лежачи теж? Ти робиш серйозне підняття тягарів? Як часто, в який час, як довго?

+419
Sa Keeley 5 січ. 2020 р., 01:21:34

У мене турнір з дзюдо на початку травня, для якого я хочу бути сильним, швидким у мій час реакції і сила виходу, і в змозі. Оскільки це все-таки досить далеко в майбутнє, я працюю на силу на даний момент. Моє навчання дзюдо-це круглий рік, так це про моєї додаткової міцності і кондиціонування тренувань.

Коли я повинен переходити від сили кондиціонер? Воно повинно бути повільним переходом, зберігаючи деяку силу роботи, або різким і загальний вимикач?

Фон

Мій високий-бар назад у нору-мій поточний проект основних сил. Я в даний час на корточках синглів 270 фунтів (122.5 кг) при власній вазі 175 (79,4 кг), а трійок приблизно 250 (113.4 кг) , але хотілося б, щоб вразити 300 (136 кг), якщо це можливо, перш ніж перейти. Я тяги в 370 (168 кг) для комфортної 1ПМ і 390 (177 кг) для не-дуже-хороша-форма 1ПМ, і хотів би 405 (181.4 кг) до переходу на іншу роботу. Верхньої частини тіла працюють і швидкі Підйомники на реабілітацію обов'язок, тому я не буду приводити їх у цьому. Я повністю розумію, що 300 і 405 мети не завжди можливо в цей проміжок часу, ні ідеальна для дзюдо.

Я можу зробити за двадцять хвилин підйому або кондиціонер сесії на мій обідню перерву, який я, як правило, від двох до чотирьох разів на тиждень (зазвичай 10 присідання одинаків або працюють на важких 3 або 5 повторень Станова тяга). Я навіть більше підйом-плюс-мобільність сеансів один або два рази в тиждень і тренуватися з дзюдо одного до чотирьох разів на тиждень.

+416
charles raj 10 груд. 2012 р., 02:46:48

Я мав схожі проблеми, і це боротьба, щоб балансувати на лінії між конкуруючими холодно і страшно втомлюємося від тренувань в теплі.

Що працював для мене:

 • Розминка раз, коли я приїжджаю, потрапивши анаеробного порогу. Я хочу відчувати печіння у всіх моїх основних м'язових зон, і змотаюсь. Тоді я негайно припинити.

 • Я намагаюся час стає "розігріти" 10 хвилин до матчу. Тут я не хочу йти занадто божевільним, просто тепло і трохи спітніла.

 • Як тільки матч закінчується, я лягаю, щоб отримати мій пульс вниз.

Удачі вам - це дуже важко для балансу!

+380
jdcifuentes 28 вер. 2016 р., 20:09:24

Якщо ви будете слідувати за стартову силу, то тільки те обладнання, яке вам потрібно-це присед/силової рами. Переконайтеся в тому, щоб зробити стійку, яка може підтримувати барі на всередині і зовні, таким чином, ви можете зробити верхній прес без верхній частині шафи перешкоджає вам.

Перше, що ви хочете-адреса безпека: пол залізобетону, або це просто дерев'яний настил з балками? Останнє набагато менш імовірно, але ви завжди повинні перевірити в першу чергу на всякий випадок.

Щоб позбутися від звуку, є кілька прийомів, які ви можете зробити:

 • Сказати своїм сусідам. Говорячи їм заздалегідь, зроблять їх набагато менше ймовірність того, що ви за шум, і вони можуть дати вам час для станової тяги, коли вони не вдома.
 • Використовувати дошки для розгону навантаження. Отримайте шматок деревини або аналогічного матеріалу і поклав його на базі.
 • Використовувати безкоштовні зразки килимів. Отримаєте купу ті зразки килимів і використовувати їх в якості додаткової прокладкою для поглинання тязі.
 • Купити гумовий килимок. Килимки для йоги не дуже густий, тому шукати більше матів, які використовуються в тренажерних залах.
 • Контролювати бар. Найбільша річ ви можете зробити, щоб мінімізувати звук управління бар на шляху вниз, і не впустити його.
+341
bliof 29 лист. 2019 р., 17:25:57

Я хотів би проаналізувати голові стоїть, але мені потрібно, щоб зробити себе потрібним.

Щодня я займаюся

 1. Собака мордою вниз, обома ногами торкаючись підлоги, 20 секунд

 2. Поза дерева, з кожної сторони 20 секунд

Які ще щоденні пози йоги, вправи я можу зробити, щоб підготувати моє тіло для виконання стійки на голові?

Повільний і стійкий виграє перегони!

+340
Walter Fisher 3 лют. 2010 р., 23:53:19

Є досить приземкуватий видах, що дозволить вам бити ногами в повну бік. Ззаду, спереду, Лісовик, зламати...

Це, як кажуть, у разі регулярного (наприклад, спині) присідання, я хотів би розглянути поїзд телят з якоюсь тренування ізоляції.

Ще одне міркування, необхідні для відповіді на ваше запитання, необхідно зрозуміти мету. Яка ваша мета? Якщо це просто загальні естетичні, то вище вірно. Якщо вашою метою є створення нових Пауерліфтинг рекорди, очевидно, цього буде недостатньо

+301
Mohd Ali 11 вер. 2018 р., 00:28:17

Мої фітнес-цілі повинні бути худою і мати гарну міцність сердечника/збалансованого статури, але не розірвав або що-небудь. В даний час я важу 188lbs. і я 5 футів 9. Я думаю, що у мене забагато зайвого жиру на моєму тілі. Так що я думаю, що моя мета-схуднути на 10-15 кг жиру і поліпшити або хоча б зберегти мої сили і м'язової маси (я дуже сильні, хоча я може бути ігнорування певних груп м'язів). Багато моїх концентрації на дієту, але це окрема дискусія. От мені цікаво про моє розклад в тренажерному залі.

Нещодавно я виявив, що я дуже втомився м'язів, особливо в ногах, і я думаю, що я може бути дуже багато. Я цікаво, якщо хтось має будь-яку критику або ідеї з приводу запропонованих новий розклад тренажерний зал. Я не настільки зацікавлений у верхніх речей тіла, так що я подумав, що я міг би пояснювати, що в мій день бігу, але це може бути дуже амбітною, не знаю. На моєму не працює днів, я теж займаюся легкою кардіо розминки почати тренування.

Ось моя поточна програма:

День 1: Біг 30 хвилин

День 2: прес/спина

День 3: нижня частина тіла

День 4: верхня частина тіла

-- повернутися в день 1 день без днів відпочинку

Ось мій запропонував рутини:

День 1: Біг 30 хвилин + світло верхньої частини тіла

День 2: повний день відпочинку

День 3: прес/спина

День 4: повний день відпочинку

День 5: нижня частина тіла

День 6: повний день відпочинку

День 7: повний день відпочинку

повторити

+234
chanda 1 січ. 2016 р., 10:48:29

Ви можете сказати, що всі випадки, коли м'язи будуть розібрані? Я чув про двох випадках буде пожирати м'язи, але я до сих пір не зовсім розумію.

Аеробні Вправи

Арнольд Шварценеггер говорить в нову енциклопедію сучасного бодібілдингу:

Занадто багато аеробіки також закликає тіла метаболізувати м'язової маси тіла ... м'язи, щоб створити додаткову енергію. Тіло насправді може розкуркулити м'язової тканини, особливо білі волокна "силові" м'язи для палива аеробні вправи.

Чому людське тіло розвиватися, щоб розкуркулити м'язів під час кардіо? Чому б просто не брати енергію з їжі в шлунку (за умови, що у вас є залишки їжі)?

Худі Люди

Скубі з YouTube каже, що в організмі енергії триярусною харчування > жир > м'язи. Якщо енергії не можуть бути отримані з одного рівня, тіло прагне до наступного рівня. Оскільки м'язи-це остання сходинка, і практично кожна людина має певну кількість жиру, як м'язи або рівня досяг? Я припускаю, що м'язи щабель буде досягнута для Людей, які страждають на анорексію, як щодо всіх інших?

Висока Інтенсивність Навчання

Jamez сказав про це в статті про оптимальному діапазоні повторень:

Пам'ятаєш процесі нарощування м'язів описані в рости маля, рости? Мікротравми стимулює збільшення синтез протеїну та зростання м'язів позитивно впливає цілий ряд гормони, які виділяються після навчання ваги. Великий обсяг, кілька набір програм викликають мікротравми і більше гормону-так кінцевий результат більше м'язів!

Це, ймовірно, пояснює, чому я був невпечатленный натисніть. Хоча хіт використовує велику кількість повторень, ви виконуєте тільки один "хардкор" за тілу. Я фактично втратили м'язи і почав відчувати як я навіть не поїзд!

Його логіка не дуже зрозуміла. Щодо потрапляння призводить до втрати м'язової маси?

+203
mafa05 12 січ. 2019 р., 07:21:14

Відчуття, що ви відчуваєте, це крепатура або Домс. Вона є спільною для людей, щоб випробувати біль, коли вони є новими для тренування, перезавантаження після довгої перерви, або навіть просто виконання нового руху. Вона повинна безпечно для вас, щоб знову тренування і біль буде зменшуватися у часі.

Однак, якщо ваша біль заважає вам рухатися, супроводжується набряк або запалення, або викликає у вас занепокоєння, поговоріть з лікарем.

+132
user3532293 13 черв. 2015 р., 03:11:40

Тримайте ваші очі на стелю і зосередитися на піднімай плечі в небо, а не колінами. Ось одна порада, який дійсно допомагає виконувати правильні присідання.

Але якщо великі м'язи ви мета, присідання поганий вибір. Я хотів би запропонувати, намагаючись дощок чи АБ тиражування для кращих результатів з меншим ризиком отримання травми.

І як завжди, будь-яке обговорення АБС повинна включати в приказці "АБС зроблені на кухні." Якщо ви хочете кілер АБС, ви повинні зменшити жирові відкладення, і це в першу чергу зроблено з допомогою дієти/харчування.

+77
0xFAN 8 лип. 2010 р., 22:12:08

Гіпертрофія-це не те ж, що сила.

Ми можемо тренуватися по-різному для досягнення різних результатів. Деякі форми навчання нарощування маси, інші додадуть сили, інші покращують витривалість. Більше м'яз, при інших рівних, сильніше, чим поменше. Однак, менша м'яз може бути більш функціонально ефективні та/або щільні, і, отже, бути сильніше, ніж великі м'язи.

Реп Діапазони

Робиш менше повторень з більш важкими вагами найбільш ефективно будує Силу. Робити більше повторень (близько 4 до 12), з вагою, який і досі є складним, найбільш ефективно будує масу. Робите більше 12 повторень в одному наборі, як правило, краще на витривалість, на відміну від силових.

Starting Strength rep range chart Цей відповідь , ймовірно, кращий ресурс для розгляду.

См. також

+30
flair with flare 10 лип. 2019 р., 11:33:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil