Яку техніку плавання більш ефективний для кардіо тренування?

Є кілька метод там, з двома я в основному використовувати breastroke і фрістайл. Чи є різниця між двома оскільки їх ефективність в кардіо тренування? Є техніка, яка стоїть "Верховний" для кардіо, або плаває в загальному просто ефективним?

+905
anishtain4 1 груд. 2016 р., 16:22:20
39 відповідей

Різні плани і різні тренери будуть робити тиждень відпочинку означати різні речі. Плюс вони також можуть означати різні речі, засновані на тому, що ви просто виконати.

Відпочивали тиждень під час навчання для мене падає мій пробіг на 10-20% і працює в більш повільному темпі. Я міг би в кінцевому підсумку приймає більше гуляти з собакою/сім'ї.

Тиждень відпочинку після довгої гонки [марафон/ультра] це щоб не працювати, але нормально ходити. Хела higdon є план для цього.

Тиждень відпочинку в основному час для вашого тіла, щоб відновити, ви поклали ваші м'язи через багато і їм потрібен час для відновлення. Якісь виродки можуть працювати без залишків, подивися на Майка Wardian , який керував 50 Мілер [5год 33мін] два тижні тому і тільки що закінчив 2-й в марафоні в неділю [2ч 23мін].

+952
Slava Sotone 03 февр. '09 в 4:24

Оскільки кругова тренування являє собою форму силового тренування (силової витривалості), ви повинні робити це 2-3 рази на тиждень через день або два між ними. Не отлынивай змусить вас вийти на плато з-за того, що скелетні м'язи будуть розвиватися швидше, ніж ваші внутрішні органи наздогнати.

+931
AlejandroVD 6 лип. 2012 р., 22:41:29
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так

Нижче ВЕК " та " верхні печі, на обох суб-регіонів 'великий грудної м'язової.

Нижня Уїк - Грудна (Грудинная Головка)

Pectoralis Major (Sternal Head)

Джерело: exrx.net.

Це регіон, який становить більшість м'язової маси в великий грудний. Додавання спад на жим лежачи або вправи, які штовхають вперед таким чином, щоб під кутом у бік стегна підкреслить цей регіон.

Верхні Уїк - Грудна (Ключична Головка)

Pectoralis Major (Clavicular Head)

Джерело: exrx.net.

Тренування, які підкреслюють верхню частину грудної клітки буде штовхаючи вперед рухів під кутом у бік голови, такі як падіння 'нахил у жимі лежачи' або 'віджимання'.

Оновлення: виправлено цю відповідь. Я помилково дзвоню у верхні печі 'малої грудної м'язи, коли це насправді під-ключичній області від 'великий грудної'. Шкодуємо про це.

+888
Jeffrey Crigler 23 груд. 2017 р., 21:38:07

Ну ось трохи відгуків: я зробив це протягом 4 тижнів, і зрозумів, що я не від нього, бо мій задній ланцюга був уже мій коник

Я використовую інший підхід, робити присідання спортивне 4х + 4х передніх присідань, і у мене квадрицепси набагато краще відчуття (не вказувалося на те, що спина сильно любить переднє сидіння на корточках!)

Ура, С.

+882
zaingz 16 січ. 2017 р., 07:36:50

Freeletics є в основному кроссфите вправи. Він не такий великий, але Фрилетикс виникла в Німеччині. Замість його способу життя, як МВ, програма для, як правило, 15 тижнів напруженої тренування. Якщо ви тренер, то він скаже вам, що робити протягом тижня. Якщо немає і ви хочете всі вправи, я рекомендую купувати Фрилетикс Pro програма, яка є близько 5 баксів. Ну варто, так як ви можете працювати в будь-якому місці і не треба платити дорогу тренажерний зал зборів, що CF відомий.

+860
Renn 1 груд. 2011 р., 03:07:28

Ви почніть з коригування вашого харчування, а також з пошуком авторитетної програмою навчання.

Обидві ці речі повинні бути зроблені у відповідності з вашими цілями. Тепер там можуть бути речі, які ви хочете зробити, і речей, які ви не хочете робити, але роботу, необхідну для досягнення ваших цілей допоможе те, що ви повинні робити. Маючи це на увазі, давайте поглянемо на ці дві категорії окремо.

Живлення, що ви повинні бути їдять?

 • Уникнути зневоднення, пийте достатньо води.
 • Надлишок калорій, щоб набрати вагу, і дефіцит калорій, щоб схуднути. Перевірте ваш TDEE на.
 • Білок - мішень 0,8 грама на фунт або 1.76 грама на кілограм ваги.
 • Жир - не менше 0,5 грама на фунт або 1,1 грама на кілограм ваги тіла.
  • Мононенасичені і поліненасичені жири є корисними жирами. Насичені жири спиратися на нейтральні. Транс-жири є просто погано.
  • Омега-3 жирні кислоти - спробуйте зробити 2-3 грама в день, з їжею або добавками.
 • Вуглеводи - залишок калорій може прийти звідси.
  • Волоконно - чоловіки повинні отримати 30-40 грамів в день, а жінки повинні отримати 25 грамів.
  • Цукор - намагайтеся робити менше, ніж 100 грам в день.
 • Мікронутрієнти - це все є чіткі рекомендації, просто намагаєтеся досягти 100%.

... Все інше-це ваші уподобання. Ви повинні рахувати калорії і виміряйте макро-і мікронутрієнтів? Ні, але це найточніший спосіб отримати це право. Щодо періодичне голодування або їсте шість разів на день? Це майже повністю питання переваг. Що про [порожньо] дієти? Ви повинні таким чином, що сталий для вас, якщо [порожньо] дієта є прийнятним для вас, то спробуйте він вийшов, але вище залишається вірним, незалежно від.


Вправи, як ви повинні працювати?

 • Силові тренування - це корисно практично всім. Будівництво м'язової маси збільшує метаболізм, допомагає організму виглядати і виконувати краще, як і багато менш очевидні переваги.
 • Кардіотренування - це, як правило, випускається в двох різних формах, Лісс і HIIT. Лийз (низька інтенсивність стаціонарного стану) кардіо-це як верткі ходьби, і для цілей цього питання це основна перевага буде буде спалювати зайві калорії. HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки) Кардіо-це як біг на довгу дистанцію сесій, і для цілей цієї питання: основною перевагою є серцево-судинну витривалість.

... що ви повинні зробити, це знайти програму, яка відповідає вашим цілям тут. Ви хочете бути таким, як культурист? Знайти програму з бодібілдингу. Ви хочете бути схожим на спортсмена? Знайти загальне спортивне програми. Ви хочете бути схожим на конкретного спортсмена (наприклад, плавчиня)? Знайти конкретну програму (плавець). Якщо у вас немає яких-небудь конкретних цілей, будь-яка програма для початківців повинна бути тонкою. Найбільш важлива частина тут можна знайти гідну програму, яка відповідає вашим цілей. Якщо у вас є багаторічний досвід, роблячи свій власний програма є субоптимальних в кращому випадку.


Решта теж важливо, навіть критично, але є щось ще, що дуже важливо, щоб не згадати. І що конкретне що-то є ваші очікування щодо термінів виконання. Непідготовлений/вивантажилися людина може чекати, щоб побудувати 1-2 кг м'язів в місяць (половина з цього для дам). Втрата 0,5-1% від загальної ваги щотижня теж прийнятна для обох цілей і змісту, які втратили вагу, в першу чергу жиру. Цілком можливо, щоб втратити жир і наростити м'язи одночасно, але це також залежить від індивідуальних. Незалежно від того, це, напевно, велика кількість інформації, особливо для тих, хто тільки почав. Так я повторю найголовніше - почніть з коригування вашого харчування, а також з пошуком авторитетних навчальної програми. Найбільш вигідно, що б робити все правильно, починаючи з сьогоднішнього дня. Проте краще всього буде, щоб включити ці речі в керовані кроки, так що ви можете поволі нормалізується.

+850
Coce 13 бер. 2011 р., 17:51:56

Основні виправлення болючість рису.

 • Р - інше - Якщо ви не в серйозних тренувань, відпочинку запалену область протягом 24-48 годин мінімум
 • Я - Лід - використовувати холодні компреси на хворобливі ділянки. Холод зменшить запалення.
 • З - стиснення - використовуючи спеціальні компресійні рукава-шкарпеткових швидкості відновлення м'язів.
 • Е - підняти - сидячи або лежачи вниз з вашої ноги допоможе зменшити рідину і запалення в ногах.

Перебуваючи на ногах весь день, не допомагає. Ви могли б розглянути хороший протизапальний, такі як ібупрофен, щоб допомогти.

Розтяжка до і після бігу може допомогти.

І нарешті, хороша взуття може допомогти зменшити вплив роботи. Якщо ви не використовуєте

+839
John Petrak 29 черв. 2018 р., 22:39:00

Як зробити свій прес у форму без використання яких-небудь машина тренування, після тільки надомна робота аути?

Є багато статей в інтернеті обговорюють АБС, які також вказують на використання машин або Вагами ..

Цікаво, вправи, як планки, присідання і так далі для моєї АБС.

+818
kjprice 2 лист. 2011 р., 16:38:44

Ви можете робити віджимання на ручках і подивитися, якщо це нормально з вашого зап'ястя.

Крім того, ви можете спробувати діпи маса тіла на початку а потім спробуйте додати деякий вагу.

Також для трицепсів ви можете зробити череп дробарки пошук на YouTube Якщо ви не знаєте вправу.

Я припускаю, що ви не хочете, щоб я вам рекомендую вправи, які включають підняття ваги, так що ці три мої поради.

+808
Sethembile 10 черв. 2010 р., 22:43:32

Це не звучить, як ви отримуєте достатньо білка. Щоб отримати більше:

 • Спробуйте додати яйця (або яєчного білка) на сніданок, або йогурт, як @Санчо запропонував.
 • Якщо у вас є макарони або салат на обід, кинути в 1/2 склянки нуту, чорної квасолі (або бобів).
 • Нежирний сир-це відмінна білкова закуска' - Babybel Light-це моя улюблена (50 калорій, 6 г білка).

Несучі кулер на роботу та/або в автомобілі дозволяє легко заряджайте свій організм здоровою їжею протягом дня. І ви будете мати більше варіантів Для що взяти з собою, так як ви можете тримати їжу прохолодно.

Нарешті, експериментувати з різними продуктами, щоб знайти варіанти, які ситно і не занадто багато калорій. Різні речі для різних людей, але що-то з протеїну, як правило, безпечна ставка.

+802
aung chan 22 груд. 2019 р., 19:56:36

В присяд, позиція барі на спину диктує кут нахилу вашої спини. Якщо ви присідаєте висока планка, спинка більш вертикальна, а якщо ви присідаєте низька планка задня кутового. Ідея в тому, що вага штанги повинен бути за середину підошви вашої стопи для правильного балансу і тримати бар рухається у вертикальній траєкторії.

У "сквоті бар" знижує центр ваги схоже на те, що ви отримуєте на низькій перекладині присідання; однак, бар сидить на пастки (висока планка), яка тримає навантаження на хребет більш вертикальною. Низький центр ваги допоможе вам приділяти більше ваги на штанзі, і більш вертикальний хребет щасливішими хребта.

Маючи паскудив обидва перекладині та низькій перекладині, я можу виразно свідчать про те, що ви можете підняти нижчу планку. Ви повинні бути інформовані про вашому положенні коліна і установки панелі, коли ви знаходитесь в отвір, тому що це простіше в бар, щоб вийти вперед, який змусить ваше тіло перетворюється в "Доброго ранку" вправа. Це велика напруга на спині за просту помилку. Нещодавно я перейшов на високу планку (в останні пару тижнів) у першу чергу тому, що він більше ні на Олімпійських підйомників. Це важче зробити резервну копію, але моя спина залишається в більш вертикальному положенні і я можу вдарити паралельно трохи легше.

Моя особиста рекомендація-дотримуватися правильного бару. Це насправді більш комфортно, ніж у барі "безпека", особливо з великими вагами. Навіть з баластом, спосіб спрацьовує захисний бар ваші пастки по обидві сторони від вашої шиї робить їх нещасними. Маючи навантаження йдуть в тому ж напрямку, що ваші пастки дозволяє обробляти більшу вагу і більш зручна.

+797
Tsuki Zombina 9 лип. 2012 р., 17:38:14

Я другого в 100 вище тренування віджимання. Я рекомендую чергуючи його по днях З 200 присідань (посилання на тому ж сайті). Для більш інтенсивного тренування, робити берпи. Крім підтягування, це дійсно все, що вам потрібно.

+787
WimObiwan 27 черв. 2018 р., 19:38:15

у мене видно низька Печ, але я не знаю, якщо я потрапив на це місце або я можу розробити його набагато більше.Моє питання укладено в попередньому реченні, скільки може бути розвинена низькі грудні м'язи грудей?Я думаю, що це не може бути більш "видимими" більше "вниз" або "поза".Є ліміт цих?Ніякі препарати,тільки тренування і правильне споживання продуктів харчування.Я хочу запитати "відстань" може бути отриманий низький Печ.Скільки вона може "рости"

+721
JDG2017 20 січ. 2020 р., 10:09:01

Я тут новачок, тому, будь ласка, вибачте, якщо таке питання вже відповідали. Отже, я чоловік. Так, я міг би зробити багато реакції на це, але я буду краток. Я хочу жіноче тіло, сенс, я хочу більше, стрункішими стегна і верхньої частини тіла. Я дійсно не знаю, якщо я можу досягти щось подібне без будь-яких відхилень від первісного плану, але прошу не карати, це. Які вправи я повинен взяти на себе? Мені потрібна конкретна дієта? Якщо потрібна додаткова інформація, я можу поділитися ним з вами.

+684
Ben Okeke 30 серп. 2016 р., 13:39:07

Частковий діапазон руху, вправи як чверть присідання дійсно тільки гарні для збільшення міцності в межах часткового діапазону руху.[1] (з ізометричних вправ, особливо крайньому разі часткової диска, причиною появи кут суглоба-питома міцність збільшується.[2]) вони inferioir для побудови загальної міцності і поступається викликає зростання м'язів.[1] однак вони можуть мати якусь користь там, де є попит на міцність тільки в тому, що знижується ПЗУ, наприклад квартал присідань може призвести до більш значних у стрибках і спринті здібності, ніж повні присідання, але дослідження суперечать один одному.[3][4]

Посилання:

1: Блумквіста До Langberg Год, Карлсен З Madsgaard З Boesen М, Raastadбыл Т. Ефект обсягу рухів у важкій навантаження на корточках на м'язи і сухожилля пристосування. Євро Джей Заявл Физиол. Журн. Серпня 2013 року;113(8):2133-42. Дої: 10.1007/s00421-013-2642-7. У форматі epub 20 квітня 2013. В PubMed PMID: 23604798.

2: Лінд м. Збільшення м'язової сили від ізометричних вправ на квадріцепс різними кутами колін. Сканда Дж Реабілі Мед. 1979;11(1):33-6. В PubMed PMID: 419396.

3: Рею, Метью & Р. Кене, Джозеф & Петерсон, Марка І Мессі, Дрю & Сімау, Роберто І Марина, Педро І Фаверо, Майк & Кардосо, Діого & Крейн, Даррен. (2016). Суглоб-кут питома міцність пристосування поліпшень впливу на владу в висококваліфіковані спортсмени. Руху Людини. 17. 10.1515/Хумо-2016-0006.

4: Гартман Н, Вірт До Klusemann М, Dalic Дж, Матучек С, Schmidtbleicher Д. Вплив глибини навпочіпки стрибати. Сила Дж Рез. Конд 2012 Грудня;26(12):3243-61. ВАТ Дой: 10.1519/.0b013e31824ede62. В PubMed PMID: 22344055.

+644
fmlabs 26 трав. 2019 р., 14:46:56

Я припускаю, що це дуже нетиповий питання для цієї спільноти, але я вважаю, що це по-темі, а значить, я буду йти вперед з цим.

Я сподівався, що хтось може допомогти мені вирішити проблему подолання страху. Щоб бути більш конкретним, я, як правило, мають проблеми при навчанні сальто назад або назад handsprings. Я завжди тренувати їх у спортзалі на дуже м'якому матраці, де я не можу заподіяти собі біль. Немає дійсно ніякої шкоди на кону. Коли думати про це раціонально, я розумію цей факт. Крім того, я вже в тій стадії, коли я можу проаналізувати їх, принаймні так, щоб я не вдарився об землю в ту сторону, так що, по суті, немає ніякої причини, чому я повинен турбуватися при навчанні.

Але, коли стоїш на місці, секунд до виконання певних стрибок, я відчуваю страх і я ніколи не даю свій максимум сили для стрибка, тому ніколи не роблю це так бездоганно, як я фізично здатний.

Я знаю, що якщо я поставлю максимальний, я можу творити чудеса, але мій мозок не дає мені.

Будь-які ідеї, як подолати цей страх?

С. П.: Мені 22 роки, я почав пізно. Я думаю, що це пов'язано. Я вже не такий спритний, як раніше, так, може бути, це причина, чому я не просто "кинути себе в небезпеці", як 15-тирічні.

+627
Soulman 15 жовт. 2018 р., 17:08:29

Є туфлі на новий баланс, який є штанга в п'яту. У мене є пара з них близько 220$, але вони тримають мої ноги від обертового під час ходьби/ бігу. Я не знаю іншу взуття з такою ж технологією, щоб виправити ходьбі.

+615
Daniel Larson 23 лют. 2013 р., 16:05:13

Розминка має багато переваг. Основна перевага для розігріву-це профілактика травм, так як кров буде битися в район, що знижує ймовірність потягнули м'яз або пошкоджень суглобів.

+582
Jinsung Lee 2 квіт. 2016 р., 07:18:33

Я ходжу в басейн майже кожен день, і я поплавати (25y довжини, коробка 50y кіл). Я помітив, що плавання 10-12 кіл (250-300й) не дуже мене втомлює, тому я можу робити це щодня. Але, плавальний км (33 кола, 1650y), зовсім мене замучила, настільки, що мені потрібно відпочити пару днів (1-2). Двох моделей (~11/добу і ~33/ 3 дні) мають однаковий середньодобовий колінах. Що для мене краще? 11 кіл в день, або 33 кіл в один день з 2 дні перерва?

Моя здогадка (тому що це займає близько 3-4 днів для microtears в м'язах відновлювати), що 33 кіл-це краще, ніж 11.

+542
jrgd 30 жовт. 2012 р., 04:57:28

Звучить, як ви використовуєте гантелі, щоб стабілізувати себе, але таким чином, що не здорово. А не через ваші стабілізуючі м'язи, щоб допомогти вам пістолет приземкуваті ви використовуєте вагу, щоб компенсувати потребу в балансі. Весь сенс пістолета присед дійсно розвивати стабілізації (про це трохи пізніше). Використовуючи 1-стороннє гантелі ви потенційно саботуючи ваш власний прогрес.

Якщо ви хочете додати ваги на присед пістолетом, то ви повинні використовувати або руки прямі позиції:

though still mainly for balance

або положення Кубок зайву вагу трохи важкий:

enter image description here

Якщо ви боретеся, щоб зробити ООН-зважений присідання пістолетом, тому що баланс тільки потім використовуйте іншу руку, щоб стабілізувати себе проти стіни.


Примітка: пістолет присідання заново прохолодно, але вони не в прогресії від ваги тіла Присідання. Вони більшою прогресії безвиході, вони не великі для створення більшої міцності і більш зосередитися на розвитку стабілізації/баланс.

Нормальний розвиток тіла-вага присед-це один ногою крок вперед: https://www.youtube.com/watch?v=487aR3A7HvM

Після цього освоюється потім глибоко ногою крок вперед: https://www.instagram.com/p/1jdRZorwdE/

Якщо ви можете зробити набір з 10 з них ви дійсно будете мати, щоб подивитися за допомогою штанги для досягнення вищих рівнів напруженості

+516
AmTrak 31 січ. 2019 р., 18:01:51

Я почав бігати навколо мого району, на тротуарах або вулицях, кілька тижнів тому. Нещодавно я взяв новий маршрут з велосипедними доріжками (асфальт?).

Після п'ятихвилинної розминки Ходьба, я почав пробіжку, коли я почав отримувати біль у правій нозі. Біль була слабка і розташована в середині гомілки і на зовнішній поверхні кістки.

Я зупинив біг і відразу ж почали простягати. Ця ділянка відчувала себе дуууже добре!

enter image description here

Чи є ці ознаки запалення окістя? Якщо так як я можу спокійно тренуватися в такому стані, ака профілактики і лікування?

+516
Morten G 4 лип. 2017 р., 14:22:17

Це дуже цікава тема, яку я вже нещодавно обговорювали. Представляється, що генетично шкіра деяких людей не є гнучким, і, коли вони втрачають вагу залишається розтягнувся.

Я пам'ятаю, коли я втратив 7кг при різанні я не отримував ніяких вільний вагу. Але я бачив його з іншими людьми, де їх шкіра залишиться розтягнутої і в'ялою після того, як вони втрачають жир(просто як ви описуєте його).

Однак те, що такий чоловік розповів мені, що шкіра не повернуся, незалежно від вправи. Тому єдиний варіант для них був заповнити його з м'язів. Таким чином він не залишиться вільною.

Для цього я можу запропонувати вам більш ніж достатньо вправ, але вам доведеться об'єднати їх з правильного харчування для того щоб набрати м'язову. Прямо зараз, якщо ви сидите на дієті, щоб скинути жир, ви не можете отримати м'язи.

Дайте мені знати, якщо моя відповідь-це те, що ви шукаєте, то я можу припустити, як далі діяти.

+505
BF124 11 груд. 2013 р., 19:59:42

Мова йде не тільки про більш/underpronation. Є й інші теми для Техніка бігу, де фактичне фахівці можуть допомогти вам: якщо ви не підходите під вертикаль, якщо у вас нога коротша за іншу (швидше за все у кожного, може бути досить значним чи ні), якщо ви згинаєте ноги в салон, і так.

Травми не джентльмени, вони, як правило, з'являються в останні тижні вашої підготовки марафон і залишитися надовго. Якщо ви можете собі дозволити професійну консультацію у фізкультурному диспансері медицина піти на це. Якщо робити це економить вам просто один травма у вашій спортивній життя і пару сеансів фізіотерапії, він заплатив, як головні болі і готівкою. І я б не став розраховувати на консультації ви можете дізнатися в магазині: навіть якщо вони дають якусь пораду, вони можуть бути в самих "техніків" з курсом у найбільш очевидних речей.

+486
petrikoz 29 груд. 2019 р., 04:30:36

В " V " формі розділ нижньої частини черевного преса зазвичай називають 'Адоніс пояс" або "Аполлона пояс в залежності від того, хто ви говорите, проте загальна (хоча й застарілих) анатомічний термін для цієї функції є клубова борозна'.

Roman statue of Apollo from Wikimedia

На жаль, можливості показати Аполлона пояс дуже генетичної. А не м'язи, її поєднання розташуванні стегон і певних зв'язок в нижній частині живота. Загальним атрибутом для багатьох людей, які проявляють пояс Адоніса низький жир, гарне ядро розвитку та участі у спортивних змаганнях, які включають обертальні моменти на талії - наприклад, борців, плавців, серферів тощо.

Основна зв'язка, яка дає букви " V " погляд пахової зв'язки , що є частиною стегнового трикутника, що дає вид. Друга важлива анатомічна особливість, які допомагають дати цьому є видатним 'клубового гребеня', будучи великою костистий виступ стегон, які, як правило, фіксується за розміром і формою. Що обидві ці анатомічні особливості мають у загальному їх підключення до зовнішні косі м'язи живота, з частини косі м'язи живота спільно з кульшового суглоба у клубового гребеня і в той час як "апоневроз зовнішньої косою м'язи утворює пахову зв'язку". Таким чином, ви можете допомогти стимулювати зростання в цій галузі націлювання вашого косі м'язи живота, однак у той час як зв'язки може зростати, на відміну від м'язів, це займає значну кількість часу.

А які вправи, які вправи щоб гідно підкреслити ваш косі м'язи живота повинні працювати - приклади включають висячого боку хрускіт, склоочисники лобового скла або бічних дощок. Інші види діяльності, які я бачив запропоновані бойових мистецтв тренування з мішком, як традиційний бокс чи бойове мистецтво з ногами буде працювати як потрібно значне зусилля обертання генерується від талії.

Як JohnP вказує на поперечної м'язи черевної і з'єднується з клубовою і пахової зв'язки подібним чином на косі м'язи живота. Ці глибокі м'язи живота під внутрішні і зовнішні косі м'язи живота, і було важко цілитися правильно. Кращий шлях до мети-це черевної вакуум.

A picture of an abdominal vacuum from EXRX.net

+484
Gary Albert Richards 22 груд. 2013 р., 08:02:30

На вершині комплексу вправ, як станова тяга (зокрема, на негнущихся ногах безліч, якщо ви достатньо гнучкими) і присідання (Якщо ви досить гнучким, щоб робити їх правильно), глют-Хем піднімає є відмінним способом, щоб мета підколінні сухожилля.

glute-ham raise

http://www.youtube.com/watch?v=IlalgTN1dgA

+446
Landon Thomas Moore 17 лист. 2010 р., 18:18:00

Розмір м'язів збільшується, коли вправа викликає microtears у вашому волокон, і ваш організм відновлюється. Процес відновлення зміцнює м'язи, збільшуючи її розмір.

Ви можете microtear ваші м'язи в обидві сторони (важкий та легкий), хоча за стандартною схемою реп для бодібілдинг 3х8 (досить важкий, щоб ефективно розірвати, і досить легкий, Що ви можете розірвати кілька разів).

ППЛ є популярним важкої атлетики рутини для нарощування м'язової маси розмір (https://www.google.ca/search?q=ppl+routine&oq=ppl+routine&aqs=chrome.0.0l6.2447j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8).

Крім того, ваш організм виробляє більше анаболічних гормонів, коли ви піднімаєте важке, поки вона випускає катаболічних гормонів, коли ви піднімаєте світло.

Все, ви не можете піти неправильно з 3х8. (до 6 повторень податків більше ЦНС [центральної нервової системи], ніж сльози ваші м'язи - наприклад, по 8 повторів в кожному реп розриває м'язи на 0,1%, а по 5 повторень у кожному реп розриває м'язи на 0,12% (20% зростання), ви рвете 3 х 0,8% = 2.4% з 3х8, і тільки 3 х 0,6% = 1.8% з 3х5).

+370
Lucas Mansur 19 лип. 2013 р., 06:39:04

Я пробувала стіна тягнеться, але однозначно розтяжок, які допомогли мені з моєї позиції була зробити гантелі летить з легким вагою (скажімо 5 фунтів), і використовувати вагу, щоб протягнути мої руки назад.

+366
ppires 16 черв. 2019 р., 06:09:21

Натрапив на це пізно, але, насправді, побічно зробивши приблизні розрахунки, що м'язи відбувається катаболизируется. Я, напевно, буду показувати мій вік в цьому питанні, але, ще в "старі" часи бодібілдингу, ми будемо використовувати Ketostix для перевірки сечі на наявність кетонів. Кетоз вказує на високий рівень кетонів в організмі. Кетони з'являються у сечі, коли є недостатнє постачання вуглеводами для енергії. Жир використовується для отримання енергії слабину. Однак, якщо жирові запаси є низькими, як і для кого-то у "нарізці" етап, наступний вибір для енергії буде пісного білка (наприклад. м'язи). Це тонка грань, щоб ходити, щоб переконатися, що у вас є достатньо вуглеводів для підтримання енергії, і в той же час, намагаються зменшити калорії для того щоб показати м'язи.

+360
Toy Yota 13 квіт. 2013 р., 15:25:00

Я хочу почати працювати і хотів би запитати вас, яка ваша мотивація?

Що це таке! Річ, яка змушує тебе рухатися і виконувати кожен день..

+344
Maurice Moore 3 жовт. 2018 р., 03:14:25

Відповідь буде практично однаковим для всіх трьох видів спорту, в тому, що вам потрібно зробити фітнес/пороговий тест, а потім використовувати це, щоб обчислити навчальних кроків.

Для плавання, я рекомендую 3x300. Зігрітися повністю, тоді ви плаваєте 3 різних 300 метр плаває, з :30 секунд відпочинку між ними. Ви хочете, щоб спробувати зберегти їх як можна ближче за часом, при цьому впихати. Щось подібне до 3:30, 5:00 і 6:45 не буде хороший тест. Якщо у вас є час, то визначити середній темп/100м і використовувати для тренувальних циклів. Є серія книг під назвою Навчання плавати у таку халепу, що є тренування, і вони змальовують підходить Тест на початку розділу. Є також той, який є специфічним плавця.

Для їзди на велосипеді і бігу, вам знадобиться пульсометру якийсь. Робити не менше 15 хвилин прогріву, то це в основному 30 хвилин часу судового розгляду. На 10-й хвилині тесту, натисніть кнопку персоналом колінах, так що ви отримаєте ваш середній пульс за останні 20 хвилин. Зроби добру час відновлення після випробування. А мені особисто не подобається навчання на основі HR, я теж спробую оцінити моє сприйняття навантаження (RPE), і використовувати це для подальшого навчання. Є, однак, багато людей, які, як HR з урахуванням тренувальної зони і багато плани залежать від цього.

Оскільки у вас досить нове, і планування триборство тренування може бути трохи бере участь, я б порекомендував книгу, в якій є план, або сайт, такі як початківець триатлет , який має багато готових планів, деякі безкоштовно, а деякі платять і відмінна підтримка та обговорення спільнот, зосереджених навколо новачків.

Тепер, як частина тренеру час, я знаю, що для багатьох початківців, великою проблемою є плавання. Якщо ви не колишній плавець або взагалі незручно в воді, я настійно рекомендую взяти стільки часу, басейн, як ви можете, і вам у деяких відкритих водах плаває (ОУП). OWS-це дуже різні тварини, і навіть досвідчені плавці басейн може злякатися в перший раз або два. Також, якщо ви плануєте використовувати гідрокостюм, попрактикуватися в ОУ в гідрокостюмі. Це також різні звірі. Не тільки потоки,. Йти з групою або один або два.

Я також рекомендую підписавшись на спринт або два, перш ніж ви зробите олімпійській дистанції. Ви звикаєте до навколишнього середовища, переходи, який він насправді відчуває, як йти від плавання до велосипеда в перспективі, і ви отримаєте уявлення про те, де не вистачає фітнес/навчання.

Редагувати для ясності: ви періодично хочете переробляти все фітнес-тестів, так як цифри будуть змінюватися, як ви отримаєте слюсарем. Також, не намагайтеся все фітнес-тести в той же день, або навіть спина до спини. Ви могли б бути в змозі піти з тестовий заплив на один день і другий тест на наступний день, так як немає впливу з плаванням, але я б місце їм як мінімум день між тим, що ви отримаєте найкращі результати.

+308
celsius 1 лист. 2012 р., 11:27:53

Немає ніякої "чарівний" комплекс вправ, щоб отримати більшу АБС. Це тому, що красивий живіт-це результат генетики, правильного харчування, а також тривалого прихильність до важкої роботи. Кожна з однієї або більше частин тіла, які вперті, або, недостатня ступінь удосконалення, ми прагнемо. Єдиний перевірений метод приступити до регулярних тренувань, що працює все тіло, і протистояти будь-яким бажанням кинути, коли результати не приходять так швидко, як хотілося б.

+295
michaelT 29 квіт. 2014 р., 13:24:51

У мене була трохи схожа ситуація з Вашої, що я подорожував навколо країна, що розвивається за пару років без доступу до будь-яких тренажери. Коротше, я спробую зробити щось на зразок цього:

Днів Тренажерний Зал

Зробити повне тіло штангою силові тренування. В один день робити присідання, накладні прес і станова тяга. На інший день, робити присідання, лава для преса і влада прибирає (або штангою або тупий дзвони рядків). Це залежить від техніки вправ і ви зможете максимально використовувати ваш час. Чесно кажучи, ви могли б просто зробити це двічі в тиждень, і ви б зробити хороший прогрес. Мета 3 врізання прогріву комплектів 5, то один набір 5-близько 80%, потім один сет з 5 приблизно 95%-100% (як і в 95% ваших 5RM, а не 95% від 1ПМ).

Будинки Днів

Багато що залежить від ваших цілей, але ось деякі ідеї, і ви можете змішувати/матч.

 • Йога. Йога-це круто, і як силовий тренінг всім, хто зробив це на деякий час може говорити на великі результати. Я знаходжу йога трохи важко зробити самостійно.

 • Гімнаст кільцях. Провали, підтягування, важелі, стріляти-висновках, м'язи піднімає, і навіть хрести всі доступні через простий набір з 50 $кільця.

 • Загальні кондиціонер calisthenic. Ви, можливо, слід було б робити ці речі як підігріви, але приємно ~15 суміш віджимання, флаттер ногами, віджимання, велосипед, підтягування, і, можливо, деякі пістолети, якщо ви можете впоратися з ними далеко.

+280
Denis Krivitski 9 вер. 2017 р., 10:34:45

Перш за все, знайте, що немає жодного кращий спосіб, щоб завити. Є кілька факторів, які треба знати.

Стоячи і сидячи

Коли ви curl стоячи, дуже важливо, щоб ви намагайтеся тримати верхню частину тіла як можна статичний. Це легко провести все ваше тіло, гойдаючись барі, приймаючи увагу від біцепсів.

Це, однак, своє власне вправа, називається накручувати локони. Сенс цього в тому, щоб отримати бар з допомогу, а потім зосередитися на опусканні її як можна повільніше. Це дуже гарна вправа в своєму власному праві, і може бути використане для перевантаження біцепс з важкими вагами.

Коли ви сидите, лікті на похилий майданчик, як на вашій другій картинці, це називається проповідник завиток. Ось, зрада-це неможливо, так як лікті статичні, і ви поклали більше уваги на біцепси.

Прямий гриф і EZ-бар

Бар леді використовує називається ез-бар, і спеціально зроблені для гри в керлінг. Прямий бар поміщає велика напруга на зап'ястях, як ви придумали, але ез-бар приймає це, бо зап'ясті повернутий трохи всередину.

Який з них ви хочете використовувати, вирішувати вам, але ваш перший пріоритет повинен бути, щоб побачити, якщо прямий гриф призводить до болю в зап'ястях. Якщо вони це зроблять, використовуйте EZ-бар замість цього.

Зростання прямого бруса є те, що зчеплення буде більш лежачи на спині, лежачи хватом краще сприяє досягненню піку біцепса.

Для отримання додаткової інформації про це, перевірити це відео на YouTube.

Нижня лінія

Робити всі варіації. Не дотримуватися тільки одного з них, тому що ваш біцепс буде тільки адаптувати до конкретного руху, і перешкоджати прогресу. Є багато варіацій там, як зі штангою, і з гантелями, і ви повинні зробити якомога більше з них, щоб отримати кращі результати.

+254
Martin Matysiak 7 трав. 2014 р., 11:01:05

Спекулюючи на продуктивність в спорті на основі фізичних якостей-це завжди складно, завжди є винятки до будь-якого правилом можна знайти. Моя відповідь на ваше запитання поділяється на дві частини: 1) перевірити, що ваш вага в межах норми для не-спортсмена, це дуже важливо, враховуючи твою історію. 2) порівняйте свій зріст/вага з інших успішних жінок-плавців, щоб отримати уявлення про їх висоту і вагу.

На підставі частини 2) здається, що ваша конкурентна перевага в плаванні буде збільшуватися, якщо ви набрали вагу.

Вага

Ваш ІМТ-індекс маси тіла, здається, бути в межах норми для жінок. Твій близько 19 (52.6 кг / 1.65 м^2 = 19.3), який "ОК". Я знаю, що йде дискусія з ІМТ, особливо для спортсменів, але його слід їсти як перевірити.

Так що схоже ви на правильному шляху відновлення від розладу харчової поведінки, який є великим. У мене близькі родичі, які пройшли через це пекло, коли вони були у твоєму віці. Здорово, що у вас є підтримка вашої родини і тренера з цієї точки зору.

Вага і плавання

Одна ідея для перевірки росту, ваги і ІМТ за кращу жіночу плавців і, наприклад, порівняти свої дані з них. Е. Р. переможців недавніх Олімпійських ігор в 400 м, 200 м індивідуальний попурі http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Olympic_medalists_in_swimming_(жінки) , (Попурі, оскільки я не знаю твого запливу стиль). Підмножина вибірки з 20 плавців в період між 1996 і 2012 р. {ім'я, висоту в метрах, вага в кг}:

 • Стефані Райс 2008 Попурі 400М золото 1.76 67
 • Кірсті Ковентрі 2008 400 метрів комплексом срібла 1.79 60
 • Кейті Хофф 2008 комплексному плаванні на 400 метрів бронзу 1.75 64
 • Яна Клочкова 2004 400 метрів комплексом золота 1.82 70
 • Кейтлін Sandeno 2004 400 метрів комплексом срібла 1.7 61
 • Джорджина бардачить 2004 комплексному плаванні на 400 метрів бронзу 1.72 63
 • Ясуко Таджіма 2000 400 метрів комплексом срібла 1.64 63
 • Căslaru Беатріс, 2000 комплексному плаванні на 400 метрів бронзу 1.7 64
 • Мішель Сміт 1996 комплексному плаванні на 400 метрів золото 1,6 71
 • Еллісон Вагнер 1996 400 метрів комплексом срібла 1.68 53
 • Христина Egerszeg 1996 400 метрів комплексом бронзу 1.74 57

...

Здається, що існує негативна кореляція між ростом і ІМТ, тобто чим коротше-тим вищий ІМТ, зверніть увагу, що це обмежений обсяг даних, тому ринок характеризується високим ступенем невизначеності. Однак, якщо ви дасте мені дані з більш широкої вибірки {ім'я, зріст, вага}, використовуйте цю посилання для введення даних , і я буду перераховувати його для вас :-).

Такі моделі, ваш ІМТ має бути 23, що означає вага 60кг.

Female Medley Swimmers - BMI as a function of Height (BMI = 51.4-17.4 Height)

*Жіночий Попурі плавців - ІМТ в залежності від висоти (ІМТ = 51.4-17.4*висота (у метрах))*

Всі вони (і більшість інших, я перевіряв), схоже, вище, ніж ви, так що може бути аргументом проти просто порівняння ІМТ. Однак, точки даних, наприклад, Ясуко показує, що це можливо, щоб конкурувати і виграти, не будучи вище середнього зросту. Для вас, ІМТ 23 означає 60-61 кг.

+197
Andrehtyk 16 груд. 2012 р., 18:52:30

Згоден, прогрівати довше. Крім того, переконайтеся, щоб розтягнути все. Не тільки ноги, але і спину і плечі може зробити ваші ноги більш жорсткими, ніж вони повинні бути.

Будьте впевнені, щоб зробити підлозі "інтенсивної" розминки. Ходьба навколо блоку не зігрітися. Переконайтеся, що ваше тіло насправді відчуває тепло, і воно повинно бути трохи втомлює, щоб точки підйому пульсу. Зазвичай я дістатися до точки спітнівши при виконанні розминки на щось на зразок футболу, тому біг повинен бути схожий.

+142
enreas 2 жовт. 2010 р., 03:10:45

Просто зробити всі 30 секунд на спринтерської швидкості і цілих 30 секунд на швидкості ходьби. Він все одно буде вважатися HIIT тренування.

+137
zeez 4 бер. 2017 р., 01:38:26

Я вважала, що румунська станова тяга. Оскільки вони почати зверху і йти тільки вниз, як далеко, як стегна дозволяють уникнути питання висоту.

У той час як вони не дозволяють для важких навантажень, як станова тяга сумо або піднімати-платформу станова тяга, я виявив, що вони швидко поліпшити гнучкість підколінного сухожилля (і сила теж).

+56
devloon 17 черв. 2011 р., 18:52:55

Споживання калорій прийшов, щоб відповідати вашому витрата калорій. Ви, можливо, почав їсти більше або менше, коли ви не працюєте. Ви можете виправити це плато втрати ваги шляхом створення можливостей для дефіцит калорій.

Це може бути досягнуто шляхом...

 • З'їдаючи менше калорій.
 • Отримання повноцінного відпочинку.
 • Вправа в його різних формах.
  • Зокрема, силові тренування дадуть найбільший стимул для росту м'язів. М'язова тканина буде спалювати більше калорій, просто існує, і це також розвиток вимагає додавання калорій.
+40
hraj srah 22 жовт. 2019 р., 09:26:50

З точки зору м'язів опрацьовується зігніть ноги в повітрі не повинна занадто великого значення, ви повинні спробувати зберегти його досі (не використовуйте його для імпульсу).

ІМО, ви повинні мати ногу на протилежній стороні рукоятки для кращого балансу. Перша людина має вагу в обидві руки, які краще, як тільки ви починаєте, щоб потрапити на більш важкі ваги для балансу. Останній чоловік, здається, робить початківців варіант вправи, тому що їй не вистачає балансу, щоб підняти ногу від Землі. Моя пропозиція буде слідувати форма першого. Якщо у вас є проблеми, роблячи це остання повинна бути простою.

Для останньої частини вашого питання я не впевнений, якщо че штангою, станова тяга з гирями. Але я можу сказати вам, у будь-якому випадку ваш одноногий тяга буде значно менше, можливо, більше 100 фунтів в залежності від того, наскільки високі ваші станова тяга є.

Для мого підйому посилання я використовую exrx, ось посилання на один нога затерпла нога станова тяга

+25
user6284097 29 серп. 2013 р., 00:48:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil