Які принципи для правильної стійкою / sinsasana?

Я почав в тому числі щоденна стійка на голові вранці (sinsasana). Він відчуває, як самі розслаблюючі пози я коли-небудь відчував.

Але, час від часу (занадто часто, на мій смак), я відчуваю, що в шиї, що мене дратує, майже початок болю.

Я вважаю, що це питання рівноваги і, що моя вага не дуже добре поширилася по моїй голові, і мої руки.

Як я не інструктор з йоги, мені цікаво:

 • Які принципи для правильної стійки на голові ? Як уникнути можливих травм ? Коли знаєш, що стійка на голові-це добре ?

На даний момент я не можу стояти більше 3 хвилин, я роблю 1-2 хвилин більшу частину часу. Мені сказали, що можна сміливо робити від 10 до 15 хвилин. Але я б вважав за краще не брати погані звички в цій позі.

+428
Satinder Grewal 22 трав. 2012 р., 18:55:28
35 відповідей

Просто з верхньої частини моєї голови:

Головне погано про фаст-фуд, він містить "поганих" жирів і "порожніх" цукрових калорій, як це впливає в деякій мірі, як ваш організм виробляє тестостерон і процесів споживаних продуктах поживних речовин (я раджу дивитися цукру фільм, він багато розповідає про такі речі)

Але в будь-якому випадку навіть на фаст-фуд ви можете отримати деякі м'язи, наприклад, ви можете отримати деяку кількість білка з котлети або стейки і т. д. А також ви отримуєте товстий і це може пошкодити ваш шлунок і т. д., Так, ось чому краще дотримуватися здорової їжі

+961
user451735 03 февр. '09 в 4:24

Прийняти теплий душ після ваших інтервальних тренувань. Проводите час в душі, вбираючи ваші втомлені м'язи. Що дозволить знизити втому і підвищити вашу пильність.

Після цього, є легкі закуски. А потім випийте трав'яний зелений чай.

Деякі також приймати полівітаміни після всього цього(в залежності від часу доби).

Ви повинні бути бадьорим, щоб продовжити свій день.

+933
Timeless 7 бер. 2018 р., 00:36:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б порекомендував вам спробувати в довірені програми навчання.

Можливо, ви страждаєте від ДОМСА, а не "біль в суглобах". Незалежно від того, якщо ви робите неправильні речі, він буде болючим і недовговічним. Якщо ви робите хорошу програму, ви зможете зміцнити ваші м'язи і сполучні тканини (суглоби) у безпечний і ефективний спосіб.

+900
ijndkgeo 2 бер. 2016 р., 21:44:18

Місяць відпочинку не достатньо, щоб скасувати всю роботу, яку ви зробили. Deloading на 10-20% свого колишнього ваги переїхав-це загальна рекомендація. наприклад. Якщо ви натискали 60кг 3х10 потім вниз до 47,5-55кг в залежності від того, як ви відчуваєте.

Прогрес лінійно повернутися туди, де ви були, це не слід приймати більше 4-6 тижнів.

+892
Keith Ensign 26 лют. 2017 р., 11:28:26

Я використовую стегна призводить машини , щоб розім'яти ноги на шпагат. Я встановив кут селектор на 3 позиції від максимуму, набір ваги в 65кг, і дозволити йому застосувати тиск, щоб розім'яти ноги протягом 2 хвилин, злегка вібруючи моїх ніг, розминаючи м'язи ніг. Потім я відпочиваю і переключитися на 95кг навантаження і повторити. Потім я встановив кут селектор на 2-ю від Макса (так як мої ноги вже можете розтягнути кут за 3-е місце) і т. д... Я також стягуватися додаткова м'якше тиск з руки, щоб далі витягнути ноги. Я не ризикнув йти за 105 кілограм ваги машини, щоб тримати під контролем.

У мене було багато тренувань по бойовим мистецтвам, коли я був 13-22 (10 років тому), що входить розтяжка, хоча я і не досяг повний шпагат. Моє тіло в хорошій формі з точки зору м'язового тонусу і кардіо. Я займаюся такого роду розтяжка за місяць, і це виглядає, працює, при цьому не викликаючи яких-небудь проблем.

Це розтягування сенсу? Відомі які-небудь небезпек для даної розтяжки?

+867
user3269720 4 січ. 2018 р., 14:00:03

Нещодавно я почав подібний режим тренувань... і я дуже люблю алкоголь.

Мій тренер рекомендує я можу випити келих (або два) вина в ті дні, коли у мене не вийшло (так що я не гальмують процес відновлення) і у мене немає тренувань, запланованих на наступний день (це як правило впливає на мою продуктивність, особливо на більш динамічних тренувань).

Досі це працює добре для мене - я випити з вечерею по середах і у мене більше соціальних випити у вихідні. Це працює добре для мене до цих пір.

Якщо у вас краплі алкоголю, я б бути зацікавлені, щоб почути, якщо це допомагає вам досягти ваших цілей.

+860
Sara Rabi 25 жовт. 2019 р., 13:36:36

Я займаюся бодібілдінгом в якості хобі з 4 тренувань в тиждень тривалістю від 60 до 90 хвилин. У мене були хороші результати з прийому близько 3.500 калорій в день, звичайна низкоуглеводная дієта. Моя мета полягає в тому, щоб нарощувати суху м'язову масу.

Я почав грати в гру, яка називається інгресс деякий час тому, що потрібно, щоб подорожувати по місту багато, і найшвидший спосіб для мене зробити це роликові ковзани. Такий сеанс входу може тривати дуже довго, іноді більше 6 годин постійно катаються. Граю в основному на мої вихідні дні, але іноді навіть за кілька годин до або після тренування.

Як літні підходи, особливо коли я у відпустці і з'явилося ще більше вільного часу, я очікую, що ці сеанси для подальшого розширення.

В даний час я не бачу ніякого негативного впливу на мій бодібілдинг прогрес, але я думаю, рано чи пізно ті, розширений кардіо сесій призведе до виснаження або занадто нарізати мої запаси енергії, які зменшать свій потенціал для росту м'язів.

Як я повинен компенсувати це? Я не хочу, щоб зменшити попадання ігрового часу, але я також хочу, щоб прогрес у бодібілдинг. Чи достатньо цього, щоб додати більше калорій до моєї дієти, щоб компенсувати витрачені калорії під час кардіо? Які типи їжі рекомендуються для цього? І мені також потрібно збільшити кількість сну я отримаю, якщо я не відчуваю втоми протягом дня?

+821
Miracles Happen 14 бер. 2015 р., 10:23:34

Я довго-відстань велосипедиста і я тепер підніміть, а потім. У мене є кілька думок...

По-перше, я підозрюю, що ваша каденція-це занадто низько. Якщо ви звикли навпочіпки ви звикли натискати купу сил в ногах. Якщо Вас натиснути на велику (тобто "високий") передач, ви збираєтеся носити ваші ноги дуже швидко. Ви можете отримати дешевий комп'ютер для вашого велосипеда або ви можете просто вважати обороти ногах, але гарне місце, щоб мета 80-90 оборотів в хвилину.

По-друге, я думаю, що ви занадто багато на велосипеді. Якщо ви штовхаєте майже кожен день, Ви не даєте вашому тілу будь-який час відновити і поліпшити. Якщо ви теж піднімаючись, я не здивуюся, якщо ваші ноги бунтують.

Нарешті, є велосипедні м'язів і важкої атлетики м'язи. Піднімаючись тренування ніг робити невелику кількість повторень з дуже високою силою, а якщо велосипедист не 5 годин їзди, це робити (5 * 60 * 90 = ) 27,000 повторень при набагато менших сил. Якщо я працюю на присідання або станову тягу, я вважаю, що це дійсно робить мої ноги відчувають себе мертвим на велосипеді.

+797
Rkader GT 5 груд. 2012 р., 08:06:40

Я був від коня протягом декількох місяців Тепер, але я готовий схопитися і в спробі зробити графік я згадавши щось, що я був у замішанні деякий час. Є три "схеми", що я прагну до балансу:

 • Я їжджу на велосипеді (по дорозі)
 • Тіла ланцюга підпрограми (заснований в значній мірі на цей один)
 • Freeweights (вправи, перераховані тут, під "які вправи я повинен робити?" і перша куля точок під "скільки повторень я повинен робити?")
 • Плавання непогано вписатися на свято

Моїм головним завданням є перетренованості. Я впевнений, що ви дивитеся на цей список і сказати собі: "Просто зроби менше речей, нерозумно", - і що може бути, так воно і має бути - але якщо є спосіб структурувати свої тренування такі, що я можу їсти мій пиріг і є його, теж (а потім з'їсти торт пізніше, звичайно), що б бути вбивцею.


Редагувати: Ах, так, мої тренування цілей. По-перше, я 5'1", астматичні чоловік в його кінці 20-х, який...

 • Намагаючись втриматися десь між 118 і 123 фунтів (я трохи вище, що через кілька місяців, але ми будемо йти вперед і назвати це "підтримання ваги".)
 • Хочете поліпшити міцність, витривалість і загальний стан здоров'я
 • Не особливо стурбовані стають "рвані" або "наповнювачі"
+765
user31474 1 бер. 2012 р., 13:22:08

Загальновизнано, що оптимальний діапазон повторень для м'язової гіпертрофії складає близько 6-10 повторень. І це також зрозуміло, що після 3 хвилин відпочинку м'язи будуть відновлюватися всі енергії, які вони можуть, можливо, отримати. (Арнольд Шварценеггер, Джо Уайдера)

М'язи все ще досягти оптимальної гіпертрофії, коли вони втомилися і вони потрапили в той коло? Дозвольте мені навести приклад. Я роблю 8 повторень 135 фунтів до руйнування на пресі. Я беру короткого відпочинку, близько 30 секунд. Щоб розмістити свій поточний рівень енергії, я повинен знизити вагу до 95 кг, щоб досягти відмови на 8 повторів. Це другий набір ще досягнення максимальної гіпертрофії? Або я повинен відпочивати досить довго, щоб використовувати знову 135 кг х 8 повторень?

Шварценеггер у своїй Енциклопедії сучасного культуризму, доручив не відпочивати досить довго, щоб повністю відновитися. Його причина полягає в тому, щоб не дозволити м'язів мерзнути і відчувати себе краще "насос". Однак Росія спростовує пропагандистські Шварценеггера з "насоса". В одному з Вейдера відео (4:29), Міс Олімпія 1982 Рейчел McLish каже:

Ви можете піти на спалити все, що ви хочете і ви не отримаєте результати.

Так Вейдера передбачає більш тривалі періоди відпочинку для більш масового. Хто правий?

+757
KinGking De Jesus Tomines 26 черв. 2015 р., 06:47:39

Я не знаю вашу мотивацію для пошуку наукових статей на цю тему, але особисто я не знаходжу документів з цих питань дуже інформативний і надійний. Просто тому, що неможливо створити дійсно об'єктивну контрольну групу.

Я впевнений, що ви можете знайти деякі документи про лінійної прогресії, тому що вона є основою всіх сил. Загальновідомо, що якщо у когось є проблеми з ногами, спочатку лікарі намагаються перенести свої пальці, потім ступні, потім ноги і т. д. Це лінійна прогресія.

ось посилання;
http://startingstrength.com/articles/brian_jones_story.pdf

До речі, Стартова сила є форум, де можна дізнатися в основному дійсно класні речі. Просто бути спокійним на форумах, і шукати свій шлях, читати ваш шлях. Це допоможе вам і дати вам ідеї.

+740
Hanamaru7 18 черв. 2012 р., 09:35:50

Якщо ви дивитеся на роботу грудей і плечей без робочого зброї так само, тільки ваш вибір з будь-якої точки зору різних типів.

 • Груди мухи різних нахилів, з гантелями або кабелі будуть працювати грудні м'язи.
 • За плечі...
 • Верхня трапецієвидна можна працювати, використовуючи стандартні знизує плечима, однак зброї будуть розроблені малою мірою утримує вагу. Середні трапецієвидні взагалі працював через регулярну роботу плеча, а нижня під час вправи.

Тобто більшість м'язів навколо плеча. Проте місцева преса є відмінним попередньо хаб і ре-хаб вправи для зміцнення багатьох м'язів, які складають обертає манжети плеча.

+740
vsd 26 лют. 2012 р., 07:30:08

Я намагаюся з'ясувати, який з двох графіків буде більш вигідним для мене останні 30 років тіло прагнемо, щоб тримати в хорошій формі:

 • 5.0 км кожен другий день; або
 • 7,5 км кожен третій день

Обидва варіанти означають одне середнє відстань 912km в рік. Я відчуваю себе більш втомленим, біг 5 км кожний другий день, ніж в 7,5 км кожен третій день. Тобто, на третій день я відчуваю, що повністю відновився і біг 7,5 км, здається легше.

За умови, що швидкість постійна, ефект тримати тіло у формі) буде такою ж, або виконується кожен другий день, навіть на 33% меншу відстань, більш ефективні?

(Я бачив це питання , але мій відрізняється).

+661
Angela Adeyemi 15 груд. 2013 р., 09:48:40

Я вважаю, що краще ходити набагато легше під час дуже холодної або дуже спекотної погоди, як мій бронхіальних шляхів мають тенденцію до вас так розпалився, що він нагадує астму. Печія-це ознака того, що ваші носові проходи не подобається те, що відбувається. Можливо, в зимові місяці ви можете розглянути витрачати час на біговій доріжці в тренажерному залі. У моєму випадку, повна відсутність вологості-це інша проблема, і основних навантажень в зимові місяці (які мають меншу вологість, ніж нормально на денвері), як правило, дають мені ніс кровоточить.

+576
Node One 24 лип. 2010 р., 10:25:48

Цей сайт охоплює всі методи для точного вимірювання жирових відкладень, що я знаю (ну, крім розтину, але я сумніваюся, що ви хочете зробити це). Найточніший з них вимагає складного дорогого устаткування, тому вони не дуже практичні для звичайної людини. Методи, які я б сказав, є найбільш доступними є:

 • Кронциркуль використовується для затиснути жиру. В основному, ви берете кількість вимірювань шкірної складки, і використовувати рівняння, яке об'єднує їх, щоб виміряти ваші жирові відкладення. У них обладнання коштує відносно недорого, і це ще може бути з точністю до 4% (в залежності від того, яке рівняння використовується). Перевірте фітнес-консультанта для отримання додаткової інформації.
 • Біоелектричний Імпеданс. Ваги, які стверджують, що для вимірювання жиру в організмі використовувати цей метод (моя шкала дає оцінку м'язової маси теж). Його точність може бути досить погано, залежно від обладнання, які ви використовуєте, але якщо ви використовуєте той же метод кожен раз, принаймні ви можете побачити, якщо ваші жирові відкладення збільшується або зменшується. Це також швидка та безболісна порівняно з використанням жиру штангенциркулі.

Якщо ви хочете розрахувати ваші жирові відкладення для того, щоб оцінити ризик для здоров'я, це також важливо оцінити розподіл жиру. Наприклад, високий шкафут-до-вальми співвідношення пов'язане з підвищенням ризику для здоров'я.

+536
Lisa Craddock 11 груд. 2017 р., 05:29:37

Так ми всі знаємо, що гантелі рядків добре для вашого латів, але мене турбує положення при їх виконанні. Ви зі шкіри геть з колін на лавку, витягаючи вага вгору, і я турбуюся, що якщо це може викликати болі в попереку. Це безпечне вправа для нижньої частини спини? От у мене питання. Спасибі.

+432
Goememang Baatlholeng 7 лют. 2016 р., 16:47:50

Є "норми міцності" графіки (таких як для присідання), які можна використовувати, щоб отримати уявлення про грубе ваги, що зазвичай це відбувається, але Rippetoe та інші застарілі їх в оману. (Вони ніколи не були призначені, щоб направляти індивідуального прогресу або зміни програмування.) Ви праві, щоб зосередитися на інші чинники, ніж вага поднимаемого.

Демаркації Початківців/Проміжних Ліній

Грег вдарив ребром нігтя на голову в плані голі кістки, технічне визначення. Це той, який ви повинні використовувати. Висловлюючись інакше:

При навчальної перевантаження одного тренування і у відновний період дозволило у 48 - 72 - годинний графік не викликає поліпшення продуктивності, початківець стажист потребує зміни програми. Одне тренування стрес являє собою перевантаження подія для початківця...

(Стор. 113, практичне Програмування Rippetoe & Кілгор х)

Іншими словами, якщо ви можете стати сильніше, правильно відновлюється від одного тренування, ви новачок. Якщо ні, то ти на проміжних програмування. Зверніть увагу, що цей зсув може статися на індивідуальний ліфт, а не всі ліфти відразу, і повинно передувати серія deloads а також ретельний аналіз харчування і сну для того, щоб переконатися, що лінійний приріст дійсно вичерпані.

Демаркації середній/просунутий лінії

Малоймовірно, що багатьом з нас доведеться турбуватися про це в наших власних підйом, а перехід від середнього до просунутого програмування характеризується зменшується віддачі належне здійснення щотижневої програми розвитку. У цих випадках:

[А]подія N перевантаження і подальше їх відновлення може зайняти місяць або більше.... Через взаємозв'язки між стресом і адаптацією різних фізичних здібностей в різні періоди, розширені практикант майже завжди в процесі намагаюся відпочити певної фізичної якості під час роботи, щоб розробити інший.

(Там же, стор 137)

+417
Yunjae Smith 3 лист. 2012 р., 10:45:47

Я йду на мій перший організований біг. Я сьогодні забрала пакет. Він прийшов з футболкою, і ряд. Я повинен показати у футболці з номером почепив на фронт? Або це футболка для носіння після?

Крім того, я думав про притягнення моя музика і навушники, як я роблю, коли я йду на тренування. Деякі кажуть, що я не повинна принести навушники на всіх (і що вони насправді можуть бути заборонені, я просто читав про це на запущені сайти. Я повинен залишити музику і телефон вдома, потім?

+398
ALANI LATEEF 9 серп. 2016 р., 12:09:01

Я піднімаю кожен день гантелі і я великий я почала з самого важкого ваги я можу зробити 25 повторень, або тоді я знизити вагу ;) це дуже ефектно

+384
mchotsun 29 бер. 2019 р., 22:10:39

Задній частині моєї шиї відчуває біль з одного боку, іноді після довгого робочого дня перед комп'ютером. Чомусь вона покращує, масажуючи потрібне місце і розтягнувши.

Це як м'язи були роз'єднані, але не постраждав, оскільки він може швидко поліпшити за допомогою правильної дії.

Я хочу знати, що офіційна назва цього, і м'язи вправи, допоможе запобігти його від того, що відбувається.

+381
BradC 3 січ. 2014 р., 20:05:32

Поки я не можу дати вам точну причину, чому ваше тіло набрало вагу без будь-яких видимих змін у житті інших, ніж тривале сидіння; я можу підтвердити, що тривале сидіння створює негативні наслідки в організмі. Всі питання ви піднімаєте можуть внести свій внесок, але метаболічні зміни, ймовірно, ключ.

Наслідки тривалого сидіння

 • Набирає вагу, старіння занадто швидко, постуральний дисбаланс, судинні зміни, і навіть підвищеним ризиком смертності всіх можливих наслідків малорухливого способу життя. Якщо ви проводите 8-10 годин в день сидять без врівноважує його з регулярними перервами і кілька помірної до інтенсивної діяльності, результати, які ви бачили до сих пір тільки зростає. Та нажаль за 2012 Джама внутрішньої медицини дослідження:

  Тривале сидіння є фактором ризику смертності від усіх причин, незалежно від фізичної активності.

  Зв'язок між сидінням і смертність від усіх причин, як видається, щодо узгодженими між жінками і чоловіками, вікових груп, категорій ІМТ та рівня фізичної активності і на здорових випробуваних порівняно з тими, з що існували раніше серцево-судинними захворюваннями або цукровий діабет.

Які зміни в організмі при тривалому сидінні

 • Що саме відбувається, коли ви сидите протягом тривалих годин, точно не визначений. Однак, загальновизнано, що тривале сидіння підвищує ймовірність ранньої смерті від усіх причин, включаючи хвороби серця і рак. Витрачати менше калорій, викликають збільшення ваги може бути частиною причини, але тривале сидіння також викликає метаболічні зміни. За словами доктора Ван дер Ploeg:

  "Тривале сидіння, як було показано, щоб порушити обмінні функції в результаті збільшення плазмових рівнів тригліцеридів, зниження рівня ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ і зниження чутливості до інсуліну,"

Крім метаболічних змін, а те, що організм вимагає менше калорій, при сидячій, ніж з активністю, інші негативні зміни можуть відбутися в організмі. Розглянемо ці зміни:

 • Постуральні Зміни

  М'язи, що знаходяться в скороченому положенні сидячи (наприклад, згиначі стегна) затягує і може призвести до м'язів і постуральні дисбалансів, які можуть призвести до болю в шиї та спині. Цей Q/адреси постуральні вправи , включаючи розтяжку і зміцнення.

 • Адаптація на робочому місці

  Різні зміни можуть допомогти зменшити час сидіння. Просто встановити будильник і вставати регулярно гуляти, сходити в туалет або проаналізувати деякі сторони столу вправи зі стрічками опору або фітбол можуть допомогти. Більш складне обладнання, таке як сидіти стояти стіл може допомогти зменшити час, сидячи на 224% (66 хвилин в день). Ходьба на біговій доріжці стіл і, сидячи на здійснення м'яч на частини робочого дня, також може стимулювати рух.

 • Регулярні Вправи

  Хоча ви ніколи не навмисно скористався, ви можете виявити, що з вашої нинішньої окупації, регулярні вправи є зараз необхідністю. Хороша програма тренування повинна включати в себе деякі серцево-судинні вправи (ходьба, плавання, велоспорт тощо), гнучкість і постуральні вправи, а також вправи, використовуючи деяку форму опору - еспандером, гантелями, гирями, або ваги.

Порвати тривале сидіння протягом дня, щоб звести нанівець негативні наслідки для здоров'я. І коли ви будете готові, щоб почати програму фізичних вправ, ви знайдете багато інформації тут або просто поставити більше запитань.

Крім того, цей сайт не дієтичні, але те, що ви їсте і скільки ви їсте-це важливо.

+380
Anton Xue 28 жовт. 2014 р., 08:41:40

Будучи в стані торкнутися пальців ніг головним чином залежить від двох речей:

 • жижки гнучкість
 • пропорції тіла (відносна довжина ніг, тулуба і рук)

Це не можливо, щоб змінити пропорції тіла, тому, щоб дістатися до ніг, хтось з більш довгими ногами і коротким торсом/зброї повинні мати більше гнучкості в стегна. Це можливо для будь-якого, щоб досягти такого рівня гнучкості. Див.:

Size matters (джерело)

Як жижки гнучкість вимірюється?

У жижки тест на гнучкість (також званий прямий підняття тесту нога, або SLR тест), максимальний кут згинання прямої ноги вимірюється в лежачому положенні:

Hamstring flexibility test

Звичайна класифікація:

 • негнучка Для нижче 65 градусів
 • нормальний близько 80 градусів
 • вище середнього гнучкість для 105 градусів і більше

Щодо віку?

М'язи, як правило, стають коротшими з віком, зберігаючи гнучкість досить легко без праці. Гнучкість набагато легше зберегти, ніж придбати. Літній чоловік, який придбав гнучкість, коли він/вона була молода, потрібно буде витратити набагато менше часу збереження, порівняно з молодшим, але негнучкий людина намагається стати гнучким. Що сказав, гнучкість можна поліпшити в будь-якому віці, я бачив людей у їх 30-х, 40-х, 50-х років набувають велику гнучкість.

Так, я можу звинувачувати факторів, які знаходяться поза мого контролю, моя нездатність досягати ногах?

Немає. Причиною є відсутність підготовки.

+358
Kim Busby 13 черв. 2014 р., 08:36:06

Є один і тільки один спосіб отримати "АБС".

Схуднути.

Тобто, зменшити жирові відкладення. Переважна спосіб втратити вагу, щоб скоротити вуглеводи зі свого раціону. Якщо ви хочете АБС, от і все.

І, менше значення, в основному скорочуючи споживання калорій - їсть добре.

Як говориться "втрата жиру відбувається на кухні тільки".

Що стосується аеробної навантаженні - наприклад, скажімо, ви біжите протягом 90 хвилин кожен день. Що буде використовувати невелику кількість калорій, які можуть допомогти з вашої дієти. (Зауважимо, однак, що аеробні вправи буквально змушує вас голодний ... тому він може дуже сильно нашкодити вашим зусиллям, щоб скоротити споживання вуглеводів.)

Що стосується важкої атлетики, це не має по суті ніякого зв'язку, ніякої, усуваючи жирові відкладення. Я б просто забудьте про нього на пару років, поки ваш прес виглядає відмінно, тобто у вас низький відсоток жиру в організмі.

Отримання "АБС" просто про скорочення жиру в організмі. Ви робите, що в переважній більшості, скоротивши прийом вуглеводів з свого раціону. "Втрата жиру відбувається на кухні тільки"

В першу чергу, само собою зрозуміло, вам доведеться абсолютно повністю виключити хліб, макарони, рис і картопля зі свого раціону - просто, більше ніколи в житті не дозволяє зірватися з губ.

(Абсолютно очевидно, що ви не можете, звичайно, з'їсти цукерки, шоколад, торт, газовані напої, фрукти і т. д. - нуль цукерок.)

Мета 70-100 грамів вуглеводів на день, в першій інстанції. Ви побачите неймовірні АБС за рік або два.

+351
provola 11 черв. 2016 р., 08:29:26

Я подивився у Вікіпедії, у статті тут.

В основному ризик відшарування сітківки (що дуже погано), за що міопія і робиш маневр Вальсальви буде чинників ризику. Враховуючи, що я запропонував би зосередитися більше на поступово збільшуючи вагу ви можете підняти, і спрямований на зниження ваги - якщо ви все ще можете дихати нормально, йдучи вгору і вниз або вгору і вниз залежно від вправи), ви не зробили маневру Вальсальви, тому там не буде ніяких більш високий ризик відшарування сітківки, ніж вашій повсякденній діяльності. Я також рекомендую проти штовхаючи себе до точки, де ви ледь можете закінчити ваш комплект - наприклад, в підйомі на високу витривалість. Ви хочете, щоб переконатися, що ваша остання реп кожної вправи в досконалу форму, як свій перший реп.

Не чекайте, щоб бути в стані підйому тягарів, або як багато повторень, як хто-то, хто піднімаючись на той же термін, як ви.

+289
KamiAlabama 3 вер. 2010 р., 03:44:14

Я недавно почав з допомогою додатків, таких як MyFitnessPal, щоб розрахувати кількість енергії і поживних речовин ми споживаємо, і зробити деякі прості обчислення для мене. Однак, всі ці програми, здається, бути направлені на споживання калорій і не більше.

Як жирів, натрію, цукру, вуглеводів ефект моєї дієти втрати ваги? Калорії пропорційно кількості жиру (і т. д.) і, отже, є точним поданням? Просто керуючий калорій бути точний спосіб контролю ваги?

+268
ahmetozgul 3 жовт. 2011 р., 05:57:27

Так, тай чі може забезпечити здоров'я і фітнес переваги для тих, хто практикує його регулярно. Літні люди вважають, що він добре підходить для їх фізичних можливостей. Тай чі може допомогти поліпшити баланс, міцність mucscle, рухливість суглобів, розслаблення, дихання і концентрацію.

Літні люди часто мають проблеми з суглобами, які є болючими і можуть перешкодити інші види вправ. Тай-чі-це вплив здійснювати. Повільними повторюваними рухами, які легко на суглоби.

Гарвардська медична школа здоров'я видання описує переваги для здоров'я і посилань на опубліковані дослідження. Вони посилаються на дослідження, що показують поліпшення:

 • М'язова сила
 • Гнучкість
 • Зменшення болю
 • Знижений кров'яний тиск
 • Покращився сон

  Хоча вони відзначають тільки деякі аеробні благо з деякими типами Тай-Чі, вони стверджують, що можуть знадобитися додаткові кардіо вправи Якщо вам порекомендували. Вони роблять звіт:

  підвищення рівня холестерину, тригліцеридів, інсуліну та с-реактивного білка у осіб з високим ризиком серцево-судинних захворювань

Тай-чі-це активна медитація. Чим більше її виробляється, тим більше концентрація та рівень майстерності досягається, приводящ до більш високих результатів.

+254
Yazeed Bayyari 6 квіт. 2012 р., 21:59:50

Поговоріть з вашим стоматологом, вони будуть в змозі вести вас. Моя щелепа замикав, коли я біг і ми з'ясували, що поїдання яблук перед запуском! Хороший, щоб з'їсти їх, але додаткове навантаження на щелепи перед тренуванням був причиною. Щоб розслабити щелепи я промасажую бік моєї щелепи, обережно, по обидві сторони.

Але найкраще ваш стоматолог, вони фахівці і всі різні. Зуби симптоми/щелепу іноді в оману.

+229
natmendes 8 груд. 2019 р., 20:04:35

Для силового тренування, ви завжди повинні зробити повний діапазон руху (ROM) віджимання. Частковий вправи диска підходять тільки для проміжних або просунутих ліфтерів, які необхідно виправити проблемну зону зваженого вправу, де відновлюється від повного диска буде проблематично. (Наприклад, тяги величезна кількість ваги може зайняти тиждень, щоб відновитися, тому елітний deadlifter може робити стійки тягне в один день і зупинити потяг інший.) Так як віджимання не зважений тренування, відновлення не буде проблемою, і тому немає ніяких причин, щоб не тренуватися на повний диск. Якщо людина настільки слабкий, що не може зробити один пуш-ап, жиму лежачи мітлі або світла смуга через весь діапазон руху може бути вище робити частковий диск віджимання, так як м'язи тоді вам сильніше всього диска. Навчання часткового диска не буде достатньо сильною, щоб зробити повний диск.

Можуть бути й інші причини для навчання частково-диска віджимань, такі як маса/гіпертрофія або кондиціонування. Схоже, що для цих цілей є всі необхідні методи: біг, злодій чи боксера грушу на витривалість, і різні преси для гіпертрофії. Не схоже, що частково диск віджимання корисні тільки тоді, коли людина не має доступу до більш відповідного обладнання.

+222
Marvin Decastro 9 вер. 2012 р., 00:20:09

Просто пішов весь жир менталітет.

Ця порада мій дійсно універсальною, але ви можете прийняти деякі переваги від нього.

Однією з головних причин може бути те, що ви сидите на дієті не так, чи хтось підказав м'язи живота недостатньо розвинені. Або ви могли б бути генетично схильні втратити живота жир пізніше, ніж в інших регіонах вашого тіла ( і з цим ви нічого не зможете зробити ).

Ви в основному питаєте, якщо ви робите щось неправильно. Напевно, навіть ваші тренування можуть бути недоліки.

Високі обсяги навчання на цих етапах шкідливі.

Я раджу вам повернутися до етапу зсипати дослідження план краще для наступному вікні дієті.

+141
Sean Robertson 2 бер. 2016 р., 20:33:34

Мені було цікаво про місце вашого тіла, де ви більше пітніють під час тренування і спалювання жиру, чи є зв'язок між ними ? Наприклад, маючи більше поту навколо вашого живота, означає, що ви спалювання жиру з вашого живота ?

+116
sotona 6 квіт. 2011 р., 00:16:25

Я збираюся звернутися тільки добавки, які містять кофеїн.

Представляється, що використання кофеїну в спорті-це спірна тема. Однак, як видається, деякі базові висновки, які починають з'являтися (виділено мною):

 1. Кофеїн не з'являються в інтересах короткостроковій перспективі, високої інтенсивності вправ

 2. Кофеїн може підвищити результативність у видах спорту на витривалість.

Взято з http://www.rice.edu/~jenky/sports/caffeine.html

У кофеїн і спортивні показники, автор приходить до висновку, що його наслідки залежать від виду спорту:

Про:

Це було показано для підвищення витривалості й часу судового розгляду продуктивності велосипедистів, підвищити витривалість у бігунів, і підвищити швидкодію і збільшити потужність в веслярі. Це також було показано, щоб поліпшити продуктивність в велоспорту та бігу тривалістю близько 5 хвилин, а для збільшення пікової вихідний потужності, швидкості, і изокинетической сили в спринті та події харчування тривалістю менше 10 секунд.

Кон:

Зокрема, кофеїн, як було показано, не мають ніякого ефекту, і навіть може стати негативним чинником у спринті та події харчування тривалістю приблизно від 15 секунд до 3 хвилин.


Багато людей клянуться кофеїну, сказавши, що "покращує" свої тренування. Однак я вважаю, що вони просто користуються психічний поштовх вона дає їм, ака більш пильними, а не давати їм реальний фізичний імпульс.

Спеціальна примітка про кофеїн і креатин

Я натрапив на статтю , в якій стверджувалося, що регулярні, високі дози кофеїну споживання заважати креатин поглинання!

+39
nIcO 22 лип. 2014 р., 00:37:35

Що може зробити 15-річний хлопчик, який важить 145 фунтів і 6 футів висотою зробити, щоб набрати м'язову масу і розмір без використання ваг?

Я шукаю результати в два місяці і я працюю півгодини в день.

+34
Anfanger 23 вер. 2012 р., 08:00:03

Я б пристосувати об'єктив, який ви переглядаєте, цього керівництва.

Будемо м'язи по м'язи, в той час як він не має заслуг, набагато складніше, ніж перегляд руху ви намагаєтеся виправити. Ви вже бачите, що з вашим дійсним Доброго ранку питання.

Продовжуючи ваш приклад, скажімо, доброго ранку працюють підколінні сухожилля більше нижній частині спини. Вони можуть бути варто для вас, значить, немає? Однак, що якщо ти робиш добрі ранку сильно поперек вигинати?

         too much lower back extension hip hinge good morning

Вище показано, як моїм клієнтом був хіп замикаючись, перш ніж він зустрів мене. (Це досить часто зустрічається з-за багатьох хвилююся, що не дозволяєш нижній частині спини круглий / флекс.) Неважливо, що шарнір працював стегна більше, ніж його нижній частині спини. Коли ви включаєте в звичку, ви знаєте, ви не збираєтеся отримати менше шансів зробити це звичкою! Для того, щоб допомогти його надмірний лордоз ми просто перестали хіп-шарнірне таким чином.

Інший приклад. Ногу піднімає зміцнення м'язів черевного преса, так?

https://www.youtube.com/watch?v=xVkxSTlONGA

Однак, підняття ніг також працюють згиначі стегна. А що, якщо ти робиш свою ногу піднімає, дозволяючи лордоз виникає? Як це?

https://www.youtube.com/watch?v=ztZtIHW4NhI

Ви збираєтеся балотуватися на ці питання багато. Ви врахуйте, розтягуючи згиначі стегна, а якщо ви розтягнути їх з великою нижній частині спини арки, що знову посилюючи руху ви намагаєтеся уникнути:

https://www.youtube.com/watch?v=N-wECCoeIDI

Замість цього, ви хочете думати про те, "як я можу не поворухнути нижній частині спини у занадто велике розширення?" Потім застосувати, що всі рухи ви робите, можливо, в поєднанні з м'язовою підходу. Наприклад, ось кілька способів, щоб розтягнути згиначі стегна, а бути більш уважними, не рухаючи нижньої частини спини-

https://www.youtube.com/watch?v=R0Gz1Y6327A

https://www.youtube.com/watch?v=XL0OkE7SIFM

Кредит і кредит (<- це посилання на повне керівництво на якнайшвидший вихід з АПТ).

Якщо ви відчуваєте, що ви занадто багато нижній частині спини арки протягом всього дня, потім просто тягне живіт трохи. Ви, як правило, не потрібні місяці зміцнення і розтяжку, щоб досягти цього. Це не схоже на тяжіння нижній частині спини набагато сильніше, ніж м'язи черевного преса, що ти не здатний генерувати будь-заднього нахилу, поки ви не витратити кілька місяців на зміцнення черевного преса.

Під високо оцінив рух підйомне. Ви вигніть спину, коли ви накладні прес?

https://www.youtube.com/watch?v=p9Nxu02Kcns

Ви хочете, щоб виправити це. (Більш детально, чому це може статися з підвісним підйомно.)

Жиму лежачи і вони часто мають великий нижній частині спини арки. Є ще один момент Ви, можливо, захочете, щоб згладити нижній частині спини (хоча це може зменшити, скільки ваги ви можете підняти).

Підтягувань і ви не хочете це відбувається,

pull ups too much lower back extension 1 chin-ups too much lower back extension

(Поради про те, як правильно підтягуватися.)

Знову, дослідивши м'язів має свої плюси. Я дав кілька посилань з більш детально показує, як це об'єктив може бути корисним, але якщо ви маєте тверде анатомії тлі, я вважаю, що у моїх клієнтів є дуже важко зрозуміти всі нюанси цього підходу. Я буду рада навчити їх деякими, але набагато як отримати ваш автомобіль фіксованої, я не очікую, щоб бути в змозі твердо засвоїти, як працює машина тільки тому, що я механік пару раз. Це набагато, набагато легше, коли я кажу їм: "Гей, перестань вигинаючи спину під всі". М'язи, як правило, піклуватися про себе (хоча, знову ж таки, я як і раніше буде приймати деякі самовіддану працю в ту сторону).

Плюс, розтяжка і зміцнення-це не гарантія нічого. Адже, якщо сидіти по 12 годин на день, але ви робите кілька вправ кілька разів в тиждень, що не може бути достатнього обсягу, щоб компенсувати весь час сидить. Тим не менш, зміна як ваш попереку рухається гарантовано...змінити те, як ваш попереку рухається.

+25
Nikhil Mahajan 1 вер. 2013 р., 03:40:30

Я віддаю перевагу стоячи Гайструк і камбаловідной тягнеться. Обидва плеса ти стоїш обличчям до стіни в тій же позиції, з тією лише різницею, стрейч камбаловідной і задньої ноги зігнуті в той час як Гайструк стрейч має задню ногу прямій.

Для кожної ділянки я рекомендую робити дві або три повторень 30 секунд для кожної ноги (2x30sec для лівої, 2x30sec на право).

Якщо ви шукали щось більш інтенсивним, я рекомендую стоячи односторонній підйом п'яти; це, по суті, ікри / підйом п'яти, поки ви балансіруете на одній нозі (ви, напевно, відчуваєте, що у ваших телят). Я б зробив один або два комплекту на кожну ногу по 25 повторень кожен.

Soleus Stretch

Gastroc Stretch

+21
Earl O 10 черв. 2015 р., 07:52:10

Одного Разу І Назавжди: Білкові Коктейлі-Не Чарівний

Ми отримуємо багато протеїновий коктейль питань. Що я повинен покласти в нього? і коли я повинен його пити? і мій Сплін вибухнути, якщо там лід? Таємниці протеїнових коктейлів багато, і наука слабка.

Протеїнові Коктейлі Тільки Протеїн...В Трясти Форма

Справа ось у чому: не ускладнювати протеїнові коктейлі. Це просто білок. В коктейль.

Іншими словами, це просто рідкий білок.

Можна сказати, що це просто форма протеїну, яка не вимагає ножа і вилки або де-обстріл яйце. Тому що це рідина. Якщо вам не потрібен ваш протеїн в рідкій формі, просто їж трохи м'яса.

Частина комплексу, яка не дуже важливо

Протеїнові коктейлі можуть бути оптимізовані (зробив як можна більш корисним), переконавшись, що вони потрапили в кілька етапів. (Але щоб було зрозуміло: це просто білок, який ви п'єте. Це не особливе.) Ось що я тримаю в голові для себе:

 • Купити протеїни походить від тварин. Тваринні білки є легкозасвоюваними і повною. Є хороша наука за це, але мій посил полягає в наступному: молоко, яйця, м'ясо. Купити порошок тваринного протеїну і це здорово.
 • Добре, що білка відразу після тренування. Якщо вам доведеться чекати двадцять або сорок хвилин, що може бути пару відсотків менш ефективний. Це ледь має значення, і деякі люди думають, що це в будь-якому випадку добре, щоб швидко після тренування. Хитає добре, бо його легше пити протеїн відразу після тренування, ніж з'їсти біфштекс. Наприклад, в моєму залі не було печі.
 • Протеїнові коктейлі-це доповнення. Це просто означає, що ви повинні їсти нормальну їжу, якщо це можливо, а також пийте коктейль тільки коли їду незручно або неможливо. Як, скажімо, відразу після тренування. Але все-таки поїсти пізніше.
 • Неважливо, які тренування, він був. Адже це просто білок. Білка в Шейк.

Інші Питання

Дивись також , як і коли качають, правильне протеїновий коктейль, сироватковий ізолят сироватковий концентрат проти, і пам'ятайте, що є херовые порошки Whey, що є погані речі в них.

+12
Houndson 5 квіт. 2012 р., 06:11:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil