Як поліпшити підйом ноги в 3 ноги вниз собаки представляють

Я практикую йогу протягом останніх 5 місяців. Проте я все ще борються, щоб підняти ногу високо вгору в 3 однонога собака мордою вниз поза. Висячі ноги не більш ніж на 90 градусів від Землі, незважаючи на 5 місяців практики.

Я хотів би покращити в цій асани.

 • Які вправи мені необхідно тренуватися, щоб збільшити підйом ноги в цю позу?
 • Що саме працювали м'язи, коли ми піднімаємо ноги за 3-ноги даунарда поза собаки?
+876
Lori DeClusin 15 січ. 2014 р., 20:26:58
34 відповідей

Мені 16 років. .Я трохи менше, ніж 5 футів 7 дюймів.Я хочу, щоб мій зріст 6 футів.Але я тільки що приєднався до тренажерний зал і почав м'язової вправа на трицепси, біцепси ,плечі і груди, щоб набрати м'язи.Невже це ефект мого зросту-росту?

+976
Tamal Biswas 03 февр. '09 в 4:24

Для міцності, 3 робочих сетів по 5 повторень пропонується за стартової сили. 5х5 рекомендується Або 5х5. Робота набори не включають в себе розминку набори. Для розминки, можна зробити 3 комплекти на 25%, 50%, 75% робочого ваги з про

Якщо ви тільки починаєте, то почніть з невеликої ваги, щоб звикнути до руху і поліпшити форму. На кожному тренуванні, що ви досягнете успіху вашої роботи набори, збільшити вагу, найменший приріст можна. Це найважливіша частина: Якщо ви хочете стати сильніше, ви повинні підняти більш важку вагу.

Не нехтуйте ваші плечі для гри в теніс і сквош. Робити накладні пресів і пресів лави. http://www.exrx.net/Exercise.html

+955
androza 20 лист. 2018 р., 04:51:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коли я роблю віджимання до відмови, більшість з них відносно легким, тоді у мене буде 2-3, де я відчуваю напругу в мої руки, і вони починають відчувати еластичним, і тоді я зможу вичавити більше 1-2 віджиматися, але тільки стискаючи м'язи тулуба, сідниць і ніг. Я пробував експериментувати з не робити (і тим самим робити трохи менше) і ніби як це корелює з не відчуваючи м'язів, болючість на наступний день (це не 100%, але ті 1-2 повіджиматися тільки, здається, щоб поставити мене через край).

Я знаю, що м'язи болючість може бути знак, ламаючи їх і створити їх резервну копію, а останні кілька повторень, коли ви спочатку думаєте, що ви більше нічого не можете, де ви дійсно отримуєте вигоду від фізичних вправ, тому що ви висуваєте свої межі. Але, такий біль може також означати, що ви робите щось неправильно, або змушувати себе у зоні ушкодження. Так, довгий і короткий з нього, стискає ці м'язи, щоб вичавити останні реп або два погано?

+942
Verdie Thomas Smith 13 груд. 2013 р., 23:30:28

Це може бути ознакою дисбалансу підтримки м'язів. А саме, основний і задній ланцюга. Ви могли б розглянути деякі аксесуар, робота на основний і нижньої частини спини, щоб довести їх до швидкості з ДЛС.

+932
Fox gungun 10 серп. 2013 р., 03:57:32

Як ви створюєте свій план тренування? Як ви знаєте, коли, щоб збільшити ваші повторень або залишиться незмінним? Чи використовуєте ви електронні таблиці або інші інструменти? Як ви відстежуєте свій прогрес? Так як я трохи зануда і мені подобається Веб 2.0, є онлайн інтерактивні веб-сайти, які ви використовуєте для створення та відстеження планів тренування?

+925
elena nincevic 25 бер. 2012 р., 15:18:36

Дійсно велосипедах зменшити жир зі стегон і зробити їх не чіпати ? Або вона перетворює жири від стегна до м'язів, і тому вони залишаться в тому ж розмірі ?

Від цієї ссылке, здається, що їзда на мотоциклі-це марно:

Дослідження показують, Ви повинні горіти, принаймні 8,400 кілоджоулів (близько 2000 калорій в тиждень з допомогою вправ. Стійка їзда на велосипеді спалює близько 1200 кДж (близько 300 ккал) в годину.

Якщо у вас цикл два рази в день, кДж незабаром спалили додати вгору. Британський дослідження показують, що в півгодини їзди на велосипеді кожен день буде горіти майже п'ять кілограмів жиру протягом року.

+886
Quamrul Islam 18 черв. 2016 р., 16:54:34

Якщо залежить від вашої звичайної тренування. Якщо ви тільки робите вправи світло, то це не проблема, щоб пропустити тренування протягом тижня або довше. Люди, які роблять важкі фізичні вправи майже кожен день можуть виникнути проблеми. Важке тренування спалює багато енергії (1000 ккал в моєму випадку), це навантаження на організм, яке стало частиною звичайної рутини. Ви звикли їсти і спати під час тренування це важко. Якщо ви раптом вивести частину тренування це рутина, то їсть і спить частина може постраждати. Якщо ви не дуже хворі, то хвороба буде змушувати вас робити це, ви не зможете багато з'їсти з-за хвороби і потреба в сні буде все одно збільшуватися, так що в цьому випадку немає жодних проблем.

Проблема в тому, коли ви тільки трохи захворіли, як холод ви страждаєте від. Потім повністю вивівши частина тренування можуть компенсувати все, через кілька днів ви не можете мати хороший апетит і не спати. Потім це позначиться на твоєму одужання від холоду, як не добре спить і їсть менше, ну не допоможе. Очевидно, що це не добре, щоб стало погано під час тренування, так що щадний режим під час тренувань-це найкращий варіант.

+879
user37284 16 груд. 2011 р., 21:11:09

Раптом закінчується енергія (роду досвід) називається різке падіння рівня цукру. Ви їсте велику кількість цукрів (і деякі вуглеводи), перш ніж йти тренуватися, так що є багато цукру у вашій крові. Це блокує ваше тіло природну енергію резервної системи (жировий).

Ваше тіло буде спалювати всю енергію у вашу кров і м'язи під час роботи і більше енергії (адже природні ресурси блокуються).

Спробуйте це:
1. їжте більше корисних жирів в цілому (риба, горіхи, біологічне м'ясо, кокосове масло), це дасть вам енергію, не блокуючи своїми тілами резервної системи енергії.
2. з'їсти вуглеводи (квіноа, дикий рис і солодкий картопля) не менше 1,5 годин, перш ніж йти на пробіжку.
3. намагайтеся не їсти 1,5 години до бігу.

Кількість цукру у вашій крові, щоб турбувати людину запас енергії системи відрізняється від людини до людини, тому деякі люди можуть впоратися з повною тарілкою макаронів на гонку, але деякі не можуть.

Якщо у тебе є можливість, пропустити каву до тренування. Він буде відняти воду з вашого тіла тільки коли вам це потрібно найбільше.

+858
Eugene Sepada 25 трав. 2012 р., 17:31:45

Я йду в тренажерний зал і після декількох днів я помітив, що хоча в тренажерному залі обладнання не має тренера.Я бачу багатьох, хто просто прийшов в тренажерний зал і почати їх відпрацьовувати .

Я новачок в цьому і я не розумію, що мені робити, я просто піти для їзди на велосипеді,віджимання,гантелі(молоток,бічна сторони)

Я повинен дійсно бути стурбовані тренер або я можу зробити це на моєму власному

+838
Andreyroker 10 черв. 2019 р., 07:01:24

Відповідно до цієї статті з британського журналу клінічної фармакології, сік грейпфрута збільшує системні ліквідації період напіврозпаду кофеїну, тобто кофеїн залишається у вашій системі довше.

Ця стаття підтримує твердження про те, що грейпфрут продукти сприяють зниженню ваги. Він також говорить, що грейпфрут продукти покращують резистентність до інсуліну у людей з метаболічним синдромом.

Варто відзначити, що грейпфрутовий сік може мати небезпечні взаємодії з низкою препаратів, тому переконайтеся, що ви двічі перевірте інформацію про безпеку лікарських препаратів ви приймаєте, перш ніж використовувати грейпфрутовий сік для її чарівними властивостями.

+801
Qreciold 6 груд. 2017 р., 19:58:16

Ей, я використав, щоб бути занадто недостатній Вагу (58 кг) і я тепер худий 77 кг при 180см. У мене є кілька порад.

-Не палю, не вживаю наркотики, очевидно, як вони вбивають апетит та графік прийому їжі

-Є закуски, не пропускайте жодного прийому їжі. Часто худі люди пропускають сніданок, і з'їсти величезну кількість їжі ввечері, а потім думають, що вони досить наїлися.

-Рахувати калорії! Це дасть вам уявлення про те, скільки ви їсте. Це запобігає вас від їжі дуже мало, і думаю цього достатньо, трапляється з новачками. Після підрахунку калорій протягом декількох тижнів ви отримаєте відчуття, що це достатньо.

+785
user209490 14 трав. 2017 р., 15:16:20

Мінімалістський працює взуття буде оптимальним, але я сумніваюся, що ви повинні інвестувати в один з тих разів, щоб спробувати стопи вражає.
Ви можете бігати, ходити на ваші стопи в кожен взуття, хоча жорсткою підошвою або важкої демпфування може зробити речі складними. Я почав бігати по моїй стопи минулої осені, взуття я навіть не правильні кросівки (більше як поля загального призначення, і кросівки). Хоча це не оптимально, це спрацювало для мене. Якщо у вас є нормальні кросівки, ви повинні бути в змозі використати їх. Однак ви відчуєте різницю при переході на мінімалістську взуття.

На першого запуску, ви не повинні намагатися навіть наблизитися на відстань ти втік раніше, просто спробуйте запустити одну милю або менше. Нозі доводиться пристосовуватися до нової техніки, так як деякі м'язи, які не використовувалися раніше, зараз поставлені під напругу. Як ви тільки що запустили це питання може бути не такою великою, але я підозрюю, що ви не ходите в наші стопи і, таким чином, ці конкретні м'язи, напевно, ще слабше, ніж інша частина нормальної роботи м'язів.

Підсумок: спробувати перейти на стопи біг на коротку відстань у жодній нормальній траси і подивитися, як він почувається. Якщо ви любите його і хочете більш серйозно про це, купити мінімалістський взуття.

В якості альтернативи ви могли б спробувати повністю працює без взуття, так як це дозволить вам працювати автоматично на ваші стопи.

+728
Mariana Beaumont 7 квіт. 2010 р., 02:41:23

Якщо ви погляньте на деякі основні анатомічний атлас, то побачите, що там, де прямого м'яза стегна прикріплюються м'язи та сухожилля. Якщо несильний біль, ти, напевно, просто трохи напружило. Потягніть трохи назад, робити вправи, які не викликають цій області вболівати за тиждень або два, і подивитися, якщо він відчуває себе краще. Якщо біль гостра, і це не стає краще, зверніться до лікаря.

Image from Wikipedia

+700
James Brunner 6 груд. 2014 р., 12:16:14

Я хотів би зосередитися на сильнішає в цілому. Ваш гольф-speqificeski сила буде рости швидше, роблячи загальні цілі всього тіла силові вправи швидше, ніж намагатися з'ясувати, що відноситься до гольфу і його поліпшення. Якщо у вас є базовий рівень сила-скажімо, через шість місяців-ви можете вирішити, що потрібно працювати для ваших потреб гольф.

Якщо ви не робите підтягування, присідання зі штангою, станова тяга, а також жими, а потім почати. Вам не обов'язково потрібно зробити лінійну прогресію а-ля стартову силу, або-небудь, але тяги більше ваги буде хороша ідея, перш ніж шукати в гольф-питома міцність.

+615
Hadi Najafi 24 серп. 2015 р., 12:16:07

Я бачив усі види штангою коміри, і я хотів би знати їх усі і що за " і " проти поломки, якщо це можливо. Наприклад, що це за комір:

enter image description here

Вона трохи схожа на олімпійську Російської штангою, але я не думаю, що це. Я також бачив спеціальний циліндр, який просто ковзає по кінцях.

+607
corecase 22 жовт. 2018 р., 15:56:48

Щось, що залишило велике враження на мене.

Років тому, коли я закінчувала аспірантуру, я працював в якості персонального тренера. Я б в оренду спортзал по годинах з (один одного). Хлопець всю стіну трофеїв і металів. Він сказав мені, що він ультра марафонець (50 - 100 км траси) він був № 2 у світі на той момент...

У будь-якому випадку, коротше кажучи, він завжди підняв 3 / тиждень побіг в іншу 3 з 2-суміш тип інтервалу роботи. Він тільки пробіг дистанцію своєї раси раз в тиждень. Він був мускулист, і не було не з'їв в 2 тижні дивитися.

В результаті-всі його роботи збільшується інтенсивність не тривалість (та цих тренувань допоможе вам заощадити час і дати вам більш швидкі результати)

Одна з найкращих книг, що я читав на сьогоднішній день "швидкодія" там є чудові приклади бізнес-планів про те, як налаштувати і прогрес ваших тренувань.

Розвиток енергетичної системи (ОУР) є серцево-судинним компонентом вашій програмі тренувань. Ваше тіло має різні енергетичні системи та ОУР тренує їх усіх.

+605
Vadiraja K 8 лип. 2013 р., 06:38:28

Є таке поняття, як горизонтальна знизує плечима; що можна побачити в цій ссылке;
https://www.youtube.com/watch?v=N3cupvX9mv4

Це також може бути проведена, поки теж лежачи на лавці. Це відмінна вправа, і вам не потрібний великий вагу, щоб зробити це. Замість цього, спробуйте перейти на велику кількість повторень, наприклад, 10-20; і утримувати вагу деякий час на вершині (наприклад, 1 секунди).

Удачі. Залишатися сильним.

+594
Paulo 24 лист. 2019 р., 16:24:31

enter image description here

Немає необхідності шукати далі, чим присідання.....багато хто вважають цю вправу королем усіх вправ. Так як ваші м'язи не працюють в ізоляції, ви не повинні тренувати їх ізольовано. Гантелі, штанги, ваги тіла і 100 інших варіацій...будь простіше і зосередитися на техніці. Вільні ваги завжди забезпечує більш загальних інтересах, ніж машини ніколи не буде.

+570
user289758 31 бер. 2016 р., 16:14:57

Кроссфіт має дуже напруженому режимі тренування, деякі російської мови не вимагають великої контролю. Так що так, є ризик травми, але якщо у вас хороший тренер і гідний тренер співвідношення членів, то це хороший варіант.

Як я можу судити хороший тренер/тренер? Я звертаю увагу на

 • його/її тлі він був поранений, які види спорту він використовується грати.
 • Кваліфікації за кроссфіт.
 • Також дивіться яку розминку він робить, так як більшість тренування дуже короткі і високої інтенсивності повинно бути багато розминку і розтяжку до і після.

Якщо ви бачите, що відбувається, то ви знаходитеся в хорошій компанії.

+551
cpwah 23 квіт. 2010 р., 07:13:41

Це гарний початок, але, як вже згадувалося, найбільша помилка полягає в тому, що це досить високо в вуглеводів і особливо швидкодіючі вуглеводи (фруктоза, незважаючи на те, що від "здорового" фрукти, найгірший в цьому плані).

Мою пропозицію було б кинути апельсинового соку. Це найстрашніший злочинець у попередньому пункті і не буде заповнити вас на все, так як є дуже мало або взагалі не волокна. Далі йти буде банан, але це не погано (ягоди достатньо поживних речовин і волокна густий і не так багато цукру або). Щоб зробити його більш наповнення, додайте трохи жирів. ПБ-це не погана ідея, ви могли б також розглянути додавання кокосового масла (моя особиста рекомендація) або, якщо ваш йогурт повної жирності (я рекомендую так повинно бути завжди), тобто більше.

+548
Dinesh Maind 11 серп. 2017 р., 08:04:40

Обидві сили і витривалості є абсолютно необхідними для виживання. Кожний вид тварин потребує не тільки сила і витривалість, щоб вижити. Звичайно, у неприродній середовища, в якій ми зараз живемо, сучасні люди можуть вижити без сила або витривалість. Але немає ніяких підстав вважати, що речі завжди буде таким чином.

Я б не стала припиняти або силові тренування або тренування на витривалість більше, ніж я хотів би розглянути відмова від їжі або пиття води.

+538
user57925 22 бер. 2011 р., 15:10:40

Перш ніж я скажу це, я повинен тебе попередити, тобі не сподобається все, що ви чуєте. Якщо ви 5'4, 130 Мб 19 річний чоловік УГ, ваш стенд повинен бути приблизно 65 ІХС, завиток 20-25 ІХС, а оскільки ваша вага-це взагалі мінімум, ви повинні бути в змозі зробити близько 20 підборіддя UPS з правильної форми. Це по відношенню до людини це опис, хто має середній фітнес. Однак у "фітнес-тест", не всі про вагу ви можете підняти. Для того, щоб виміряти ваш фітнес, ви повинні спробувати робити підтягування, віджимання, качаю прес, і біг. Людина з вашого опису з розумною фітнес повинен вміти робити не менше 25 віджимань, 40 скручувань, 6 Підтягування, і пробігти милю приблизно 8-11 хвилин. Якщо вони роблять по 15 з будь-якої з цих інших, ніж підтягування або вони приймають більш 13-14 хвилин, щоб пробігти милю, вони вийшли з форми. Якщо вони будуть робити 40 віджимань, біг на милю за 8 хвилин і т. д. вони підходять. Фітнес повинен вимірюватися гімнастику і кардіо, а не вагами. Крім того, ваш підрахунок калорій повинен напевно діапазоні близько 1900 калорій, щоб бути здоровим з тим, що ви робите.

+537
Pedro Cunha 27 черв. 2017 р., 06:27:32

Кортизол фактично випущений в добовому ритмі з Спайк, коли ти прокидаєшся, і знижуватися протягом дня до часу, коли ви лягаєте спати, де він знаходиться на найнижчому. Рівень кортизолу також пропорційна інтенсивності тренування, а також довжина.

Підвищений рівень кортизолу пов'язаний із синтезом білка. Широко цитується доповідь цей, в якому говориться, що синтез білка був знецінений на 5-20% з вищою (найвищий - дуже високий) рівень кортизолу. Підвищеного рівня кортизолу пов'язано також з глюконеогенез (перетворення білка в глюкозу). Так що раціональне підвищений рівень кортизолу може не тільки зменшити ріст тканини, але і зламати тканини, як синдром Кушинга.

+526
BBetances 4 лист. 2010 р., 19:45:10

Я роблю знизування плечима, я можу зробити 66 фунтів, але це максимум доступний вагу. Моє питання чи Можу я використовувати гантелі як гантелі і робити побічні стенає плечима і робить вагу, щоб бути подалі від центру буде впливати на тренування. У штангу, гантелі знаходяться далеко від центру, отже, великим крутним моментом, а з німою дзвін менше крутного моменту, щоб не було б важко зробити, знизує плечима зі штангою

+512
Gustux 11 бер. 2010 р., 21:19:09

1А 1Б речі описує "надмножество". Зазвичай один робить 3 набори кучері тоді, може бути 3 комплекти трицепсів pressdowns. Ви відпочиваєте сказати 2 хвилини між кожним набором кучері потім відпочивати кілька хвилин до трицепсів роботи. У надмножество ви могли б зробити набір кучері потім перейти на шків і зробити набір pressdowns без реального відпочинку. Потім ви відпочиваєте хвилину і повторюєте суперсет. Ідея полягає в тому, що кучері приносять кров до верхньої частини руки, не втомлюючись трицепси. Біцепси відпочити, поки ваші трицепси. Потім затамувати подих. Ви можете суперсет жими і теля тягнеться, щоб врятувати теляти теплу пору. Ви можете надмножество палубі летить ДВК і жими на лаві, щоб вичавити кожну унцію зусиль Печ. Це як шахи. "Спліт підпрограми" часто використовують букви наступним чином: день нога важка навприсядки не ікри працюють. Нога день B-це легкий вага легкий випади і ікри важкі роботи. Понеділок-ноги, середа-тяги і жиму, п'ятниця-день ніг це досить стандартний використання.

+420
Anuraddha 21 лист. 2017 р., 18:35:24

Можна повісити від лат випадаюче машина і закріпити ноги на місці. Це навпроти сквот. на згиначі стегна основні м'язи, які працюють, я думаю. ви також можете зробити ногу піднімає якийсь. Я не впевнений, чому ви хотіли б зробити їх Тхо

+346
TeslaX93 12 жовт. 2017 р., 17:12:46

Загальне поняття полягає в тому, що для того, щоб наростити м'язи, ви повинні бути "надлишок калорій", і для того, щоб спалити жир/схуднути, ви повинні бути в "дефіцит калорій. Однак циклічно-кетогенна дієта стверджує, що це дозволяє нарощування м'язової маси та втрати жиру? Як це можливо, і який механізм за цим стоїть? Оскільки, звичайно, ви не можете бути в профіцит і дефіцит одночасно?

+176
Quinn Zyrinne Baluga Baliaga 1 жовт. 2017 р., 20:33:35

Так, біологічні жінки можуть приймати стероїди, але технічно, більшість бодібілдинг змагання робити тестування на наркотики і заборона стероїди. Це приблизно так само серйозно, як для професійних аніматорів боротьба, але це на книги. Таким чином, вони не можуть допустити конкурентів МТФ, тому що насправді немає, як ці люди пройдуть тест.

+165
BAD 17 січ. 2016 р., 01:45:20

Техніка важлива для станової тяги. Мій особистий досвід показує, що це дуже легко, щоб додати ваги і вище вагу вашого тіла, дрібні помилки, збільшити ймовірність травм спини.

Для правильна постава і техніка, див. Цю операцію фізичні фітнес: Що таке правильна форма для станової тяги? і ці два відео: станова тяга налаштування і станова тяга заднього кута

Станова тяга-це відмінна вправа для всієї "задній ланцюга" (тобто вся система спини, сідниці і ноги), див. малюнок нижче.

Posterior chain

Мені легше зрозуміти його з точки зору цілісності, а не окремі м'язи. Таким чином, це не тренування тільки для ніг або спини, який є, чому ви іноді бачите людей, які мають проблеми з установкою в "верхньої частини тіла" і "нижньої частини тіла" звичайного тренування.

Слід вам носити пояс чи ні, здається, гарячою темою обговорення, див. В Google: пояс або без пояса станова тяга і мертва тяга - поясом або без пояса. Це, здається, зводиться до "залежить від.." де ".." відноситься до вашим конкретним умовам (вік, навички, цілі..).

Особисто я не використовую пояс, оскільки це ще один пункт, щоб принести в тренажерний зал і якщо вам доводиться піднімати щось важке з підлоги в реальному житті, пояс там не буде.

+140
bastian schmick 1 лип. 2016 р., 15:43:05

Це можливо для Ectomorphic для побудови громіздких м'язів, як у професійних культуристів ?

Чи зможуть вони побудувати тіло і змагатися у конкурсах?

Якщо ектоморф гирьовий підхід інакше, ніж хтось інший тип тіла?

+119
Romas Vaicekauskas 11 квіт. 2019 р., 16:10:03

Я недавно подивилася моя лікар і вона сказала, що моя біль у коліні є жирова подушка наброс , який викликається надмірно туго квад м'язи. Вона сказала мені, щоб зробити поролоновий валик, тому що це буде корисно для глибокий масаж тканин м'язів і допоможе загальний стан м'язів використовуються вправи (в моєму випадку, біг на довгі дистанції).

+103
Dye 30 черв. 2013 р., 18:40:11

Я зараз в Vibrams досить довгий час (до 8 миль за один раз, в 8:20 темп). Він практично повністю безболісною, коли я не бігаю по дорогах. Однак, коли я роблю, мої ноги болять, наче я весь день на ногах або ходити весь день. Це буде йти?

+98
Siddiq Abu Bakkar 14 серп. 2013 р., 05:44:47

Оста-червоний остарин, або більш відомий як Enobosarm. Відповідь нижче взята з елітних фітнес-форум

Що остарин?

Остарин є САРМ (селективний модулятор андрогенних рецепторів), що відеокарта є розробка для профілактики і лікування атрофії м'язів. В даний час проходить клінічні випробування і, врешті-решт, може бути, рецепта лікаря для профілактики кахексії, атрофії і саркопении і для заміни инкрети або Testoserone терапії.

SARMs створити виборче анаболічну дію на певні рецептори андрогену, а не інші, звідси і їх назва. У порівнянні з тестостероном і іншими анаболічними стероїдами і про гормони, переваги sarms як (остарин) МК-2688 полягає в тому, що вони не мають андрогенної активністю в м'язовій тканині. Остарин ефективний не тільки для підтримки м'язової маси тіла (LBM), але фактично збільшувати його.

SARMs були заборонені Всесвітнім антидопінговим агентством в січні 2008 року, незважаючи на відсутність ліків з цього класу ще будучи в клініці, і аналізи крові на всі відомі SARMs були розроблені.

Enobosarm (ostarine в, МК-2866, Відеокарта GTX-024) – афекти і м'язи і кістки, призначені в основному для лікування остеопорозу, а також взагалі обробки для andropause і звертати sarcopenia м'язи у літніх людей і для кахексії онкологічних хворих

Як це працює? (Наука)

Селективні модулятори андрогенних рецепторів (SARMs) зв'язати до приймального пристрою андрогену та продемонструвати Остео (кістки) і міопатії (м'язової) анаболічною активністю. Активація рецептора андрогену

Зв'язування та активації рецептора андрогену змінює експресію генів і збільшує синтез білка, отже, будує м'язи. Таким чином, у сутності, sarms як ostarine викликає зростання м'язів таким же чином, як стероїди, однак на відміну від тестостерону та інших анаболічних стероїдів і прогормоны, sarms (як нестероїдні агенти) не виробляють ефекту на ріст простати та інших вторинних статевих органів.

Ostarine зокрема надає анаболічні ефекти на м'язову тканину майже виключно. Так він не тільки являють собою новий потенційний варіант обробки для широкого спектру захворювань від захворювання м'язи расточительствуя (від вікових на СНІД або рак-родинних), але також має величезний потенціал для нарощування м'язової маси для бодібілдерів, фітнес, спортсменів і агентів, щоб мінімізувати атрофію під час періодів відновлення від серйозної операції або подібних ситуаціях.

Свідчить про здатність остарин це?

На сьогоднішній день GTX має оцінку остарин у восьми клінічних випробуваннях за участю близько 600 предметів, включаючи три ефективність досліджень. Чотиримісячний стадії IIB клінічних випробувань зараховано 159 пацієнтів з вивченням нараду, основна мета якого-абсолютний приріст загальної м'язової маси тіла (м'язи) порівняно з плацебо та вторинна мета функції м'язів (збільшення сили).

Зокрема, застосування в бодібілдинг, там було багато журналів користувачів на різних форумах, використовуючи остарин як допомога для того щоб збільшити м'язову масу тіла і рівень міцності.

Використання остарина

Нарощування м'язової маси (наповнювач)

Як ostarine найбільш анаболічний з доступних sarms, його в першу чергу треба використовувати, коли намагаєшся набрати м'язову масу. Приріст в абсолютній вазі не буде порівнянна з стероїдами, такими як diannabol, однак, те, що буде придбано майже виключно м'язової маси. З-за відсутності зупинки у порівнянні з стероїди/прогормоны, ПЦТ - вивісьте терапію циклу - період не потрібно і майже вся маса, яка досягається на ostarine зберігається після того, як цикл закінчений.

Дози 25 мг протягом 4-6 тижнів є найбільш поширеним протоколом для таких цілей. За це 4-6 тижнів, як правило, виробляють 6lbs або 3кг м'яса, keepable прибутку. Однак часті побічні ефекти стероїдів/прогормоны не буде присутній.

Користувачі так високо, як 36 мг [рекомендовані тільки для тих, хто важать в 210lbs (95кг)+] для періодів протягом 8 тижнів. Однак потенціал для придушення таких дозах вище, і користувачам доведеться дивитися в РСТ - вивісьте терапію циклу - протокол після проходження такого циклу. Як і більшість остарин поставки в 30мл флаконах по 25 мг/мл, в дозі 17.5 мг на день дасть користувачу 6-тижневий цикл з однієї пляшки, дуже хороший компроміс між анаболічним дози і вартість.

Втратити жир (різання)

Остарин в основному вписуються в протокол вирізування для підтримки м'язової маси при одночасному зниженні калорій.

Зниження швидкості обміну речовин і рівня гормонів (Т3, інсуліноподібний фактор росту, тестостерону і т. д.) з недоліком калорій є ідеальним катаболическую середовище для втрати м'язової тканини. Як ostarine має анаболитные впливу, що сидить на дієті, можна скоротити кількість споживаних калорій без необхідності турбуватися про м'язах і втрата міцності. Ostarine також показали помітне дії з розподілу поживних речовин між користувачами, ще одна причина, чому він може бути великою підмогою при різанні.

На 12,5-15 мг протоколу дозування протягом 4-6 тижнів-це добре для різання з ostarine без проходження будь-яких побічних ефектів або придушення. Однак слід зазначити, що з-за відсутності androgenicity, твердість м'язів і в цілому результати не настільки видатних, як з САРМ з-4.

Recomping (набирає м'язи і втрачати жир в той же час)

Recomping де ostarine дійсно сяє. Ефект recomping втратити жир і отримати м'язи в той же час, що більшість користувачів шукають. Намагаючись досягти цього, коли ви не абсолютно нові для навчання вкрай важко.

Де ostarine світить recomping в її користь розподілу поживних речовин. Калорії беруться з жирових запасів і споживання калорій поступає в м'язову тканину. Насправді багато користувачів повідомляють, що ostarine споживаних при утриманні калорій виробляє втрату ваги, але при цьому отримують збільшення сили і м'язової маси!

Одним з найважливіших факторів recomping час. Як ви намагаєтеся досягти декілька цілей, це вимагає більше часу, щоб помітити хороший ефект recomp так що навіть при використанні стероїдів, вони повинні бути більш довгостроковій перспективі сполук ін'єкцій на відміну від коротких використовуваних Toxic печінки оральні стероїди/прогормоны.

Хоча ostarine приймається перорально, так як він не метилирован, він не токсичний печінки, як і інші усні стероїди/прогормоны. Тому він може працювати довше, ніж стандартний 4-тижневий період з вищезазначених сполук.

Протокол дозування 12.5-25мг протягом 4-8 тижнів дають чудовий ефект recomp.

Дієта також повинна бути оптимізована, щоб де калорій просто вище ремонт з мінімум 30% з пісного джерел білка, щоб отримати кращий ефект recomp.

Профілактика Травматизму

Ефекти МК-2688 перевести з анаболизмом в кісткових а також скелетної м'язової тканини, а отже, може бути використаний в майбутньому для широкого спектру застосувань, таких як остеопороз і як одночасне лікування препаратами, які зменшують щільність кісткової тканини. Тому вона має велике застосування в якості з'єднання використовувати для реабілітації після травм, зокрема, кісткових і сухожильних травм.

Дози 12,5 мг на день рекомендують для таких цілей і поліпшення в спільний рух, яке можна побачити після 6-8 днів.

Час прийому препарату

Як ostarine має період напіврозпаду близько 24 годин, кожен з цих doeses тільки слід приймати перорально один раз на день, тому її також пропонує надзвичайно зручний прийом добавок.

Переваги остарин порівняно з стероїди/прогормоны

 • Немає необхідності в попередній циклу підтримує такі як ягоди глоду.
 • Немає необхідності для циклу підтримує такі як розторопша для печінки, поликозанол або RЖ для холестерину і т. д.
 • Деякий придушення може бути присутнім в дозах 25мг+ працюють довше, ніж 4 тижні, але строгий РСТ - вивісьте терапію циклу рецепта serms, як nolva і Кломид не треба.
 • Високий усний biovailabilty без істотного збитку для вашої печінки, як оральні стероїди/прогормоны.
 • Велике почуття благополуччя під час, (без агресії, яка часто негативно впливають на людей повсякденному житті).
 • Немає необхідності протягом тривалого періоду часу між циклами; рекомендований час для звичайних циклів буде час на +РСТ - після циклу терапії , так що для звичайної 6-тижневого циклу і 4 тижні РСТ - пост цикл терапія - користувачеві доведеться чекати ще 10 тижнів після РСТ - після циклу терапії, щоб почати наступний цикл.

Переваги в порівнянні з іншими SARMS остарин

 • Метаболіт М1, який, здається, щоб викликати токсичність у S4 (тимчасових occular перешкодах) немає в остарин.
 • На відміну від С4, ostarine не має андрогенних властивостей м'язової тканини.

Остарин Резюме

 • Анаболічний навіть на низьких дозах як як 3mg
 • Великий для міцності
 • Відмінно підходить для набору сухий м'язової маси
 • Відмінно підходить для рекомпозіціі тіла
 • Відмінно підходить для витривалості (аеробного або анаеробного)
 • Спільні цілительські здібності
 • Період напіврозпаду близько 24 годин – тільки один раз в день необхідно дозувати
+62
Nazeer Ahmed Khan 9 лист. 2016 р., 01:05:37

Я записалася на 5к в неділю. Це для задоволення, і я не хвилююся про те, щоб відмінно провести час, але я хотів би зробити найкращим чином показуючи, що я можу. Заковика в тому, що вчора я впав за бетонну стійку (я була грайлива і стрибаючи вгору і вниз. Я зловив мій палець на околиці) і тепер у мене гарно забите коліно. Я не думаю, що я зробив ніяке тривале пошкодження. Я трохи легкої пробіжки вранці і трохи болить, коли моя вага переміщається на цю ногу, але біль в основному проходить після зупинки.

Навіть якщо я не відчуваю, що це незначне пошкодження, у мене немає часу, щоб записатися на прийом до лікаря, і він дійсно здається незначною. Є все, що я повинен робити, щоб переконатися, що я не завдаючи додаткових травм коліна в бігу? І я повинен прийняти дозу ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗП, перш ніж запустити в якості профілактики від набряків, викликаних запуском?

+60
grit96 25 лист. 2018 р., 03:19:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil