Надлишок калорій потрібно щоб набрати м'язову

Мій жир становить близько 21,5% і моя мета-набрати м'язову масу. Я почала виконувати вага тіла вправи, так як за останні 3-4 місяці і я зробити хороший прогрес з силового тренування (інтенсивність по 4-8 повторень).

Надлишок coloric, які необхідні для збільшення м'язової маси, якщо я переконайтеся, що є 1,6 грама білка на кілограм моєї цільової вагу? Я припускаю, що будь-дефіцит буде спалювати з жиру і у мене досить багато, щоб заощадити.

+345
Mehdi Yedes 7 квіт. 2010 р., 18:21:07
38 відповідей

Я в бойових мистецтвах (карате Isshinyu) за 25+ років, і я повинен погодитися, залежно від того, що якщо якісь бойові мистецтва ви маєте, найкращим і найбільш ефективним способом є навчання з досвідченим інструктором. Проте - є багато речей, які ви можете зробити, поки збираю, щоб підготувати себе:

 • вам важку сумку - нічого не вчить вас, як удар жорсткий, як важкий мішок, 70lbs хв. - подивитися декілька відео - От відмінне відео виконавця Don Familton - зробіть пошук на YouTube для Don Familton - хлопець дійсно знає свою справу.
 • основні кондиціювання - ніщо не зрівняється з упором на кондиціонування, або чистий вагу тіла або вага вправа (станова тяга, жим лежачи і присідання) - все, що дає вам перевагу-це плюс.
 • запуск/біг підтюпцем - якщо у вас є кросівки, ви можете бігати, спринт, інтервальне тренування, Хілл працює.
 • скакалка - небудь навчитися.
 • читати через інтернет, або придбати книгу, Ось чудовий приклад: Дикун науки Streetfighting

Підсумок: там завжди щось можна зробити. Ви завжди можете думати про те, що ви можете зробити, якщо у тебе є час або гроші або ви можете робити те, що ви можете з тим, що у вас є. Одні з найкрутіших бійців там (Тайсон) навчилися самостійно перш ніж "офіційно" учнів.
Ось чудовий сайт з ким-то неймовірно сильним і зробив більшу частину свого обладнання сам.

+984
LawleyGraceffa 03 февр. '09 в 4:24

Тому відповідь Еріка був прекрасний і докладний і оцінили. Але я не думаю, що це проблема, так як я витратив багато зусиль, працюючи над плутаюся привідних м'язів/сідничні м'язи і я не зіткнулися з цією проблемою, коли на ковзанах або на велосипеді на вулиці.

Відповідь осінило днями. Мій цокольному поверсі злегка нахилена і коли я відключити мій тренер, у мене було нуль паху неприємні відчуття після катання на останні дві ночі. Такий маленький розкид, але я дійсно думаю, що це він.

+981
Aleksei Chustov 14 квіт. 2011 р., 08:19:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Не намагайся товстіти. Це помилковий підхід. Ви можете виразно хіт 6 днів в тиждень (змішати в більш легкі дні тощо). Я припускаю, що ви відносно молодий з літніх канікул? Якщо це так, то до 30 років чоловік швидко відскакує від фізичних вправ (особливо до 20 років, пік тест). Зробити варіант натиску тяги/верхній/нижній план тренування, як фат. Якщо ви новачок в тренажерному залі, ви обов'язково придбаєте велику розмір за рахунок новачок отримує за умови, що ви правильно харчуєтеся (відповідні макроси) і отримувати 8 до 9 годин сну на добу.

Піти дізнатися, як макроси працюють і прагнути до 500 надлишкових калорій. Це дійсно важливо, що ви отримаєте макроелементи та дієтичні аспект, якщо ти мета-маса. Пошук відео штангісти на макроси. Дійсно поставити часу на ваших досліджень і залишатися реалістами. Фунт або два м'язи підросли за тиждень-це дуже хороший прогрес. Багато культуристи на стероїдах (та інші фактори, як генетика, вік і т. д.) і ось чому вони мають ті шалені прибутки, так що майте це на увазі, перш ніж порівнювати себе. Зважуйтеся в той же час (раз в тиждень або щодня і т. д. але точно знаю, якщо кожен день або кожен день, будуть коливання з-за ваги води і т. д.) щоб оцінити, наскільки добре ваші макроси йдуть. Це жити і вчитися грі, яка стає ще більш тонкої настройки, чим більше ви йдете через це. Почну читати/дивитися відео на приготування вашої їжі, а також зробити правильне харчування вам потрібно, щоб залишатися у вашій макроелементи, як записано на додатки MyFitnessPal.

Зробити форму для тренувань і сигнали, щоб активувати відповідну м'язових груп протягом перших двох тижнів і ставити його в бік. Травми не варто, але в той же час знати, що ви будете мати, щоб кинути виклик собі, щоб вразити цього зростання. Постійно аналізувати свої тренування і дивитися інших, більш досвідчених ліфтерів/культуристами, щоб побачити, що ви можете зробити, щоб поліпшити себе.

Пам'ятайте, сила нейронних, так що не намагайтеся йти один ПМ важка так само кожен день. Це довгострокова гра, марафон, якщо ви будете, де ви повинні запланувати більшу вагу піднімає правильно. Перші пару днів ви будете відчувати деякий інтенсивний Домс (крепатуру). Не угробьте днів в тренажерному залі. Іди і роби кардіо і зберегти свій графік. У більшості випадків ці Домс піде на переміщення і правильне харчування. З часом ви звикнете до болю і почати пропускати його. Якщо ви відчуваєте, що втомилися або просто не відчуваєте в тренування взяти вихідний. Або просто йти і робити кардіо, а не ліфт. Налаштуйте свій макрос і переконатися, що ви отримуєте ви правильні поживні речовини (вітамін D, риб'ячий жир і т. д.)

Не переїдати і товстіти. Натисніть кардіо щодня за станом здоров'я і удачі вам з вашим ростом.

+968
mkayaalp 5 лист. 2016 р., 23:17:04

Ви можете оцінити свій відсоток жиру у себе вдома за допомогою декількох варіантів.

 • По-перше, у вас є класичний варіант штангенциркулі шкіри. Майте на увазі, що найкраще це робити за допомогою іншої людини, який, якщо нічого іншого, послідовно.
 • Варіант номер два буде биоимпедансометрия (ваги та інші пристрої, які можуть відправляти струму через тіло). Хоча ці, як відомо, мають похибку, як правило, вони мають послідовну похибка (що дозволяє чітко відслідковувати прогрес).
 • По-третє, можна просто порівняти знімки до та після визначення в животі разом з кровопостачання можуть бути візуальні маркери за те, що ваш жир відсоток може бути. Ця діаграма корисна в якості довідкового. https://imgur.com/xAyq8D4
 • Знаючи, що ви, ймовірно, не збирається бути в змозі додати більше ніж .5 кг м'язової маси до рами, кожен місяць (1 кг в абсолютній більшості) дозволяє диференціювати тип вага теж набрала.
+966
wtip 11 черв. 2013 р., 04:11:44

Працює погано на суглобах для бігунів всіх форм і ваги. Я б втратити вагу перед початком виконання програми. Тому що біг взагалі шкідливий для суглобів, я б запропонував велосипедах, роликових ковзанах і т. д.

Редагувати: Отже, після більш недавнє дослідження про вплив бігу, з'ясовується, що, можливо, йде зараз вважаються менш шкідливих сполук, як вважалося раніше. Тим не менш, не роби цього, прислухайтеся до свого організму, бути відомі які-небудь болі.

+906
Kon Khmer 18 лют. 2015 р., 09:31:14

Ви не збираєтеся перетворитися в Халка відразу, потрібні роки тренувань і дисципліни, щоб отримати таку масу. Поїзд для розміру сила прийде, коли ви доберетеся до потрібного розміру не додати вагу. Але немає звичайної тренування, які зроблять вас виглядати як Халк або не змусить вас виглядати як Халк.

+899
ab77 26 січ. 2014 р., 02:07:17

Я досвідчений бігун нещодавно почали тріатлону. Досі я не в змозі зробити фристайл на пару хвилин (незважаючи, що я можу зробити брасом протягом декількох годин).

Мій недавній тренінг був досить успішним, щоб я фрістайл: останні кілька разів робив

10 г (50 м + 60С інше)

Мені от цікаво, як діяти далі. Я повинен спробувати зробити 75М у кожному повторенні, я повинен спробувати, щоб зменшити інших, або я повинен спробувати збільшити кількість повторень?

Моя кінцева мета-бути в стані плавати, 1000 м вільним стилем, а скоро (не так швидко), як це можливо. Маючи ідеальний стиль вторинний, я намагаюся застосовувати принцип Парето і отримати як можна більше з мого навчання, як я по-людськи можу.

Спасибі!

+757
ArrowCase 22 вер. 2018 р., 09:01:31

Я б волів, щоб виміряти свою жировий прошарок, ніж важить сам. Монітор такий: enter image description here

варто своїх грошей або я повинен шукати щось інше?

+747
user78862 4 серп. 2015 р., 12:49:53

Оніміння ноги і стягнутості ахіллового як правило, має справу з жорсткою підошовної фасції. (Нижче інша причина).

Є 2 простих способи, щоб полегшити цей біль. Ці ночі перед пробіжкою. Краще робити 3-5 разів на тиждень протягом 6-10 тижнів для того, щоб побачити максимальну зміну.

1) звільнити фасції тканини - отримати м'яч для лакросу. Підвестися і стояти на лакросс м'яч з аркою підшипник більшості ваги. Рухайте м'яч вперед і назад з допомогою ніг протягом 3 хвилин. Це руйнує рубцеву тканину і натяг в підошовної фасції.

2) розім'яти ікри. Це Джей Dicharry (Ува швидкість клініку) буріто стрейч. Поверніть рушник щільно розмір буріто Chipotle. Робити це розтяжка литкових м'язів. Покладіть рушник паралельно стопи, що повернувся. Іншим великий палець тільки на буріто. Це дозволить продовжити великого пальця і відпустіть біль у литках. Утримуйте протягом 3 хвилин в бік для того, щоб подовжити тканини.

Біль і конкретно оніміння може бути викликано тісному сідничних м'язів. Тіло-це закрита система і сідничний проблеми можуть проявлятися в нижніх кінцівках.

Один з кращих способів, щоб розбити рубцевої тканини в щільну сідничного сісти на м'яч для лакросу. Відкат і вперед і знайти вузькі / хворе місце. Це може бути де завгодно від верхньої сухожилля в нижній частині спини на стегна до попки. Коли ви знайдете його, ви будете знати.

Нарешті, перевірте цей блог для більш серйозних медичних проблем.

+697
vaishali 30 січ. 2011 р., 00:12:48

Лава для преса з гантелями менш ефективні, ніж жим зі штангою, якщо так, то чому?

+593
beschbach 7 жовт. 2010 р., 21:48:16

Є заходи, де я вважаю свою фітнес-вище середнього:

 • Довготривала витривалість (піші прогулянки або їзда на велосипеді протягом декількох годин)
 • Піднімаєтеся вгору, або піднімаючись по сходах

У мене є друзі (однієї статі, одного віку зі мною), які мають менше витривалості в цих областях, що означає, що вони або повільніше, ніж я, або вони показують більше (або раніше) ознак стомлення (потовиділення, дихання), ніж у мене.

Проте, є інші види діяльності, де вони мають набагато більше витривалості, ніж у мене:

 • Грати в теніс
 • Бігти протягом 5-15 хвилин, намагаючись отримати як можна далі.
 • Їзда на велосипеді в гору (3 хвилини)
 • Бігла, щоб встигнути на потяг

Як ви можете бачити, це в основному райони, де у вас є, щоб дати максимальну продуктивність протягом короткого часу (не менше 15 хвилин).

Цих заходах, відчуваю біль для мене. Коли граєш у теніс, я часто відчуваю сильне бажання зробити перерву. Тим не менш, мені подобається робити довгострокові заходи, перераховані у верхній частині.

Які можуть бути причини такої різниці?

Е. Р. у мене є невеликі легкі, менше гемоглобіну, або, може бути, більше витривалість замість сили генів?

Які методи навчання я міг зробити, щоб поліпшити свої короткочасної витривалості?

Я займаюся навчальних наборів 12 хвилин на стаціонарному велосипеді (в тренажерному залі) протягом року тепер. Я роблю тому, що я хочу зробити краще короткострокову витривалість, і я сподіваюся, що грати в теніс буде більш приємним, якщо у мене більш короткострокові витривалість. За ці 12 хвилин тренування, я намагаюся отримати як можна більше продуктивності. Мій пульс опускається до 170 БПМ (зараз вище, ніж 175) під час такого тренування.

Однак я не бачу ніяких поліпшень. В даний час я не отримаю більше продуктивності на велотренажері, ніж коли я почав робити ці вправи, і я не бачу яких-небудь змін до види діяльності, перераховані вище.

Вдячний за будь-які ідеї та пропозиції.

+587
akeel 10 січ. 2012 р., 08:15:49

Тут знаходиться список спортивних і середній калорії, втрачені під час участі в них.

Біг, катання на лижах, дайвінг і їзда на велосипеді, здається, втратили найбільшу кількість калорій.

Однак найкращий вид спорту це, ймовірно, один, що ви будете робити. Чим більше ви любите його, швидше за все, ви будете тримати на нього. Які з них тобі найбільше подобається?

+578
Roman Bataev 8 черв. 2017 р., 04:45:35

enter image description here

Якщо ця позиція неправильна? і коли в результаті чого вагу вниз, мені потрібно відпочити бар трохи на моїх грудях?

+532
ThankYou 8 жовт. 2018 р., 07:37:23

Я новачок у фітнесі. В минулому році я зробив бро-шпагат і в цьому році я проводжу повні тренування тіла. У мене тренування 3 рази на тиждень (М, Ж, Ф) близько 1 год 30 хвилин. Приклад тренування протягом дня будуть: жим лежачи, плече преси, присідання, згортуваність кабелю, трицепс передача, лат тягнути вниз + 15 хвилин кардіо.

Скажімо для грудей, я зробила штангою, жим лежачи в понеділок, жим гантелей на середу, похила лава прес в п'ятницю. У наступний понеділок, продовжувати робити всі інші вправи на груди. Я роблю це для всіх інших тренувань. Таким чином, різні частини грудей активізується кожні 3 дні.

Все тіло розбиває я бачив в інтернеті говорить про чому повторює і той же набір вправ, не подобається те, що я роблю.

У мене питання: чи краще дотримуватися того, що я роблю? Чи краще, щоб покрити всі частини тіла в один тиждень і змінювати варіації на наступному тижні. наприклад: робити жим лежачи, похилого жиму і зниження преса в тиждень і не летить на наступному тижні.

Я хотів би отримати деяку зворотний зв'язок на процес, який я виконую. Це правильний спосіб підходу повну тренування тіла?

+514
Ignignokt 25 квіт. 2012 р., 06:11:34
 1. "Це при додаванні деяких добавок "на всяк випадок" хороша ідея? Якщо це так, скільки я повинен додати?"
 2. "Система підготовки кондиціонування втручатися в мою програму рекомпозіціі тіла, заснована на їжі змінюється картина?"
 3. "Може ця програма заважають мої зусилля, щоб поліпшити свою витривалість/кондиції?"

Відповідь на всі ці питання... так! Щоб зрозуміти, чому, я відповім на кожне питання, починаючи з 1 і закінчуючи 3.

К1. Добавки білка зазвичай мудрий крок для тих, хто використовує силові тренування для досягнення бізнес-цілей і статури на основі. У той час як сироватковий протеїн порошок є одним з найбільш ефективних білків можна використовувати (залежно від наявності біо), можна обійтися і без доповнення його, якщо ви можете переварити їжу достатню кількість білка, щоб покривати його. Однак, навіть найвідданіший людина буде мати важкий час, намагаючись з'їсти стільки курки (або будь-який інший протеїн багатий джерело їжі), замість заміни легко п'ється, а не трясти. У сенсі скільки, не існує "один розмір підходить всім" тип відповіді, так як залежить від багатьох індивідуальних чинників. Такі фактори, як інтенсивність тренування, і скільки людина важить, приклади речей, які відрізняють однієї людини, і це буде впливати на оптимальну кількість білка, потребує людина. В Хантінгтон-коледж медичних наук, заявив, що 1.3-1.6 грамів білка на кілограм ваги тіла в день, це діапазон, більшість авторитетних джерел сходяться на [1]. Однак, ця стаття з журналу спортивних наук, рекомендує сум до 1,8-2,0 г на кілограм маси тіла на добу [2]. Спробувати різні суми протягом 2-3 тижнів і зверніть увагу, як ви виглядати і відчувати себе, якщо ви добре себе відчуваєте і як ваш прогрес, зберегти обсяги ті ж і переглянути ще 2-3 тижні, в іншому випадку, підняти кількість, поки ви дістанетеся до цього рівня.

В2. Другий джерело має в ньому розділ під назвою "зміни в складі тіла з харчування і фізичних вправ", і я кулею кілька найбільш важливих цитат з неї.

 • "Нові дані свідчать про те, що скорочення споживаних з їжею вуглеводів є критично важливим кроком у забезпеченні більшої втрати ваги і більшої втрати жиру"

 • "Однак, слідуючи низьким вмістом вуглеводів, зниження гі дієти може стати проблемою для спортсменів, що розвивають витривалість, які прагнуть конкурувати з дієтичного споживання вуглеводів, рекомендується бути вище, щоб забезпечити більш швидке і повне відновлення ендогенного глікогену"

 • "Таким чином, за рахунок вуглеводів, підвищеним вмістом білка або жирів може негативно позначитися на продуктивності"

Низький Carb дієти можуть бути дуже ефективні в зменшенні рівня жиру ** (я можу особисто поручитися за це, як добре) **але є потенціал для того, щоб справити негативний вплив на продуктивність.

Що призводить до Питання 3...

В3. Високої інтенсивності, 90 сек сплески активності означає розмовляли на витривалість. Глікоген є важливим джерелом для створення АТП, що є особливо важливим джерелом енергії для фізичної навантаженні нападами тривалістю 60-90 секунд [3]. І якщо ви видаляєте джерела вуглеводів, як ви сказали, це буде складно виконати на найвищому рівні у вашому фітнес-починаннях. На вихідних, я особисто вважаю, що перехід на більш жирів Дієта-це хороший спосіб підвищити чутливість до інсуліну, яка може стати потужним фактором у запобіганні збільшення ваги.

Сподіваюся, це все прояснила, і що вона допомагає вам стати одним задираки середньовічних Мечников.

Джерела

 1. http://www.hchs.edu/literature/BCAA.pdf
 2. http://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/02640414.2011.619204#.Urjl8fYsWpI
 3. http://www.faqs.org/sports-science/Ba-Ca/Carbohydrates.html
+509
BevA 7 серп. 2018 р., 11:53:24

Я вам швидко отримати відповідь - піднімати тяжкості! Знайти хороший тренажерний зал, хороший тренер/персональний тренер або зробіть багато досліджень за програмою підйому ваги, яка буде не тільки зробити вас сильним, але тримати вас худий і ви у формі ви хочете. Ось відмінний ресурс: www.bodybuilding.com - озирніться навколо. Якщо ви не можете дозволити собі тренажерний зал або особистого тренера, будьте готові, щоб зробити багато досліджень - читали що-небудь з Дена Джон або Джим Вендлер. Хочете більше порад? дайте мені знати, - удачі!!!

+490
user244567 7 черв. 2015 р., 06:56:21

Просто: ні, вони не

З Ab вправи ви тренуєте свої м'язи, організм бере енергію з кожного джерела він отримав, незалежно від того, де це необхідно. Так що ви не можете конкретно спалювати жир в певній частині тіла.

А як ви хочете зменшити жир живота, то чому не визначити деякі хороші м'язи під нею...


Це абсолютно вірно, що можна спалити жир в певній частині тіла - іншими словами, ви не можете пристрелть тучне зменшення або "місце скорочення" жир на будь-якій частині вашого тіла. Однак, ідея про те, що вправи не спалюють жир-це поширена помилка. Це відбувається із-за нерозуміння принципів спалювання жиру і нарощування м'язової маси. При розробці красивий набір з шести АБС пакет, є дві основні частини: 1) тучне горіння для того, щоб "оголити" м'язи черевного преса; 2) будівлі м'язи для того, щоб "побудувати" м'язи черевного преса і зробити їх більш "точеними" і вибоїстій, який дуже просто зробити їх трохи більше і сильніше. Я злегка підкреслити, тому що якщо у тебе немає АБС, то це дасть вам дещо роздутий вигляд (повірте мені, ви не хочете цього - багато культуристи його, і він просто виглядає перебільшено).

Щоб відповісти на ваш вихідний питання, Ab вправи не обов'язково більш корисні для зниження жиру на животі, ніж інші вправи, але вони все одно дуже корисні. Щоб пояснити, що я маю на увазі, ось кілька питань для роздумів:

 1. Вправи робити АБ використовують енергію, і таким чином спалювати калорії?
  • Так, звичайно вони роблять, вони поклали напруга на м'язи живота
 2. У АБ тимчасово вправи руйнуватися м'язи живота, в результаті зміцнення цих м'язів між тренуваннями?
  • Так - будь-яка вправа, яка ізолює або ставить перед собою єдину м'язову групу технічно силових вправ вдома
 3. Обидва вище "спалювати жир", так сказати?
  • Так - спалювання калорій створює дефіцит калорій, який, в кінцевому рахунку, призводить до втрати жиру (в тому числі і навколо вашого шлунку!); Зміцнення черевної порожнини (або будь-який інший) м'язи також спалює додаткові калорії в стані спокою, збільшуючи ваш метаболізм.

Тому вправи на м'язи преса:

 1. вони зміцнюють вас м'язи живота, який буде виробляти такий же вольовий погляд раз ви стерли всі решту жиру
 2. вони допомагають у спалюванні жиру, так як посилення інших м'язів, зміцнення м'язи живота підвищує ваш метаболізм в стані спокою

Що це означає для вашого тренувального режиму? Це означає, що якщо ви були, щоб спробувати виліпити з вашого живота, роблячи тільки вправи, то, ймовірно, займе у вас набагато більше часу, просто тому, що ви б не перепробувати всі інші способи спалювання жиру, такі як інтервальні тренування і кардіо стійкого стану. Це також означає, однак, що якщо ви вже робите регулярно кардіо-і ви маєте намір продовжувати, то ви можете також збільшити обсяг вправ на додаток до будь-якої іншої тренуванні вашої справи.

Я останнім часом збільшився обсяг або кількість вправ для преса, я роблю тому, що я вже роблю багато кардіо (наприклад, ходьби) і силових тренувань, тому особисто для мене, там, здається, не бути багато місця для росту, що я роблю в інших сферах, крім АБС працювати. Іншою головною альтернативою стає повз палаючого плато жиру, щоб збільшити вагу ви піднімаєте у ваших тренувань, так що тоді буде стимулювати інших груп м'язів, щоб нарощувати більше м'язів, які будуть спалювати більше калорій в стані спокою. І приємний побічний ефект робити, що, звичайно, є те, що ви також станете більш накачані і розвинені в решті частини вашого тіла, а не тільки АБС.

Моє єдине слово застереження, при виконанні вправи повинен бути обережним про вашому форма (або метод). Є багато відео на YouTube, які демонструють правильну форму, з тим щоб уникнути травми спини.

+480
Drimades Boy 11 січ. 2013 р., 07:24:28

67 кг при 173см дає ІМТ 22, яка перебуває у "нормальному" діапазоні.

Так що прямі втрати ваги, ймовірно, не в ваших інтересах. Те, що ви, швидше за все, хочуть зменшити вміст жиру в організмі, що може бути зроблено за рахунок втрати жиру, збільшення м'язової маси, або деяку комбінацію обох.

На свою вагу, зосередитися на внесення визначеної формі силового тренування, щоб збільшити м'язову масу, або з вагами, такими як штанга, гантелі або гирі навчання, або за допомогою вправ з власною вагою, такі як віджимання, підтягування, присідання зі штангою або власною вагою.

Подивися на впровадження вправ, щоб поліпшити вашу м'язову масу, і це дозволить знизити відсоток жиру в організмі, який, ймовірно, задовольнити ваші цілі перегляд і почуття слюсар.

+454
mashmai 6 квіт. 2010 р., 05:12:31

(Примітка: Я добре знаю це питання, ймовірно, буде закритий, тому що це не відноситься до тренування і в першу чергу думка, засноване, але я постараюся допомогти в будь-якому випадку)

По-перше, добре спрацьовано, вирішивши очистити свій раціон!

На жаль, немає простого рішення цієї проблеми, він просто зводиться до компромісу. Ви говорите, що ви пробували змінити свій раціон харчування і вони не дбають про це, мені було б цікаво знати, як би ви не намагалися. Я завжди вважав, що м'які підштовхування є набагато більш ефективними, ніж великі поштовхи, і довгу гру, як правило, може бути успішним.

Під цим я маю на увазі, що замість того, щоб стояти перед своєю сім'єю і кричати "Ви все їсте сміття і це вбиває тебе!", спробуйте зробити невеликі зміни, що вони не завжди помічають. Зміна ціни на соєвий соус з низьким вмістом солі різні і подивитися, якщо вони помітять різницю, спробуйте рисову локшину замість вишуканих сортів пшениці (це спірно різниця), додати овочі до локшині на значення поживних речовин небагато.

Все це не вимагає вас можливість внести свій внесок в процес приготування їжі, допомога в приготуванні їжі, або до незначних змін живлення.

Як для замовлення салат, коли обідають поза домом, є інші варіанти, крім салату, наприклад, поміняти фішки для овочів, замовлення гарніром з сезонних овочів замість бургера булочки і т. д. і т. п. Вони простої заміни, що в більшості ресторанів будуть раді зробити для вас. (Насправді Я не бачу проблеми замовляти салат, коли чоловік навпроти мене-це кафе на гамбургер і чіпси, але потім я звик отримувати дивним виглядає для мене вибір їжі).

Якщо вони скаржитися не будучи в змозі замовити їжу на будинок або зробити "цікавий матеріал" із-за вашої їжі вибір, то я б запропонував або готувати що-то для себе вечорами, якщо вони хочуть замовити їжу на будинок, або навчитися готувати і показати їм, що здорові не повинні бути нудними!

Нарешті, так це питанням, ніж просте питання і стиль, що StackExchange є, в першу чергу, я хотів би запропонувати, викладаєте один і той же питання на форумі, наприклад https://www.reddit.com/r/Fitness/. Люди там, як правило, пропонувати поради про те, як обійти такі проблеми, як ваша.

Удачі!

+399
Mike Benjamin 20 лип. 2019 р., 20:51:36

Якщо я виконати певну кількість миль, є тверді наукові докази про те, запущена зі швидкістю, змушує мене більше шансів отримати травму? Я фізик, тому я схильний спробувати робити моделі на основі механіки. Імовірно, травми, такі як підошовний фасцити часто викликаються напругою, яка перевищує межу еластичності тканини і деформації повинні бути пропорційні квадрату швидкості, з якою я біжу. Це наводить мене на думку, що травма повинна залежати від швидкості: якщо швидкість нижче певного порогу, то мої тканини і не пройти повз їх межі пружності, але як тільки я пройти цей поріг, я раптом почати робити пошкодження.

Так що швидкість вбиває-правда чи брехня? Є хороші доказової медицини на цю тему? Наступне-це єдине, що я зіткнувся, що, здається, можливо, належить: http://articles.latimes.com/2013/jun/27/news/la-sn-ultra-marathon-20130627 це газетна стаття, що описує дослідження, здається, показують, що біг дуже великі відстані, може бути, парадоксально, менш ймовірно, призвести до травми, можливо, тому, що більшої відстані, сили бігунів йти більш повільно.

З іншого боку, люди часто отримують підошовний фасциит, навіть коли всі вони зробити, це стояти або ходити.

+363
Jinka Srinivasulu 11 черв. 2015 р., 12:54:02

Є відео на Ютубі під назвою "Цукор: гірка правда", лекція Роберт Х. Люстіг, доктор медичних наук професор педіатрії Каліфорнійського університету в відділі ендокринології, що (в моєму розумінні) передбачає, що, принаймні, в контексті, беручи у величезних кількостях шкідливих для здоров'я цукру, такі як сахароза, фруктоза та сироп мозолі високою фруктози, ви можете компенсувати побічні ефекти, з тих цукрів, спалюючи їх так швидко, як вони обробляються в печінці. Це напевно займе багато роботи, щоб зробити це, хоча.

Однак, є декілька проблем з теорією просто їдять нездорову їжу. Нездорова їжа містить досить рідко корисних вітамінів, поживних речовин і електролітів для підтримки здорового функціонування організму, без того, щоб відновлювати м'язи, пошкоджені під час тренування. Крім того, за даними About.com і кілька інших джерел, надмірні фізичні навантаження підвищують ризик травми.

Більшість нездорової їжі містить високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп, який пригнічує механізм насичення організму, в результаті ви їсте більше, ніж вам дійсно потрібно. Це призведе до необхідності проявляти навіть більше, щоб спалити надлишки. Само собою зрозуміло, що вам знадобиться необхідний рівень електроліту. Ви також потребують білку, а білок змушує вас потрібен кальцій, і т. д. і т. д. Для того, щоб ваше тіло, щоб правильно обробити одну поживну речовину, зазвичай потрібен відповідний рівень двох інших.

Натрію, калію, кальцію і магнію, поряд з бікарбонатом (який ваш організм будує з води, яку ви п'єте і повітря, яким ви дихаєте) є важливими електролітами. В той час як ви, ймовірно, збирається отримати багато натрію від нездорової їжі (мабуть, достатньо, щоб викликати проблеми утримання води), ви навряд чи отримаєте багато калію і магнію, і ви, ймовірно, не слід пити багато води.

Таким чином, оскільки збереження нездорової дієти нездорової їжі не завадить Вам приймати вітаміни і поживні речовини, які необхідні для відновлення пошкодженої тканини, і надмірні навантаження є чинником, який веде до збільшення травматизму, ви, ймовірно, витратити більше часу на відновлення від сильної болі в м'язах або серйозних травм, чим ви збираєтеся витратити здійсненні, і, таким чином, ви не будете спалювати надлишки шкідливих для здоров'я цукру у вашій дієті нездорової їжі.

В кінці кінців, ви будете мати справу з господарем короткострокових і довгострокових проблем зі здоров'ям, поїдаючи нездорову і думаєте, що ви можете працювати його.

+344
Lance MBP 10 лист. 2019 р., 08:48:19

Я звик тренуватися у пауерліфтингу орієнтований тренажерний зал, де кілька чемпіон Великобританії з пауерліфтингу (чоловіки і жінки) подзвонив додому. Я чітко пам'ятаю розмову з однією з жінок про неї ліфтерів станова тяга, як і при власній вазі близько 60 кг, вона дістала 170кг станова тяга, але тільки лава 60 кг, у той час як деякі з хлопців, яких я знаю, можуть лавочці близько 150 кг і присед близько 200кг.

Тому мені здається, відповідь на це, що жінки мають більший розрив між верхньої та нижньої частини тіла.

Тоді я вирішив з'ясувати це.

Використовуючи Великобританії необладнаних Пауерліфтинг запису в якості керівництва у відкритій віковій категорії (деталі для чоловіків тут і жінки тут) і беруть відсоток ваги, що використовуються на жимі і присяд, я створив швидкий лист Excel, щоб виробити показники, і результат мене здивував... вони насправді дуже схожі.

Ви можете подивитися таблицю тут, але в основному чоловіки йшли зі лавкою / присед співвідношення 3.04 : 4.43 в той час як жінки забили 3.04 : 4.89

Тут є деякі застереження:

 1. це базується у Великобританії з пауерліфтингу, так що, очевидно, невеликий розмір зразка. Крім того, кількість жінок у пауерліфтингу збирається бути менше, ніж чоловіки, так знову ж, ти дивишся на порівняно невеликий розмір зразка.
 2. як жим лежачи і присідання, навіть необладнаних, залежать від цілого ряду різних факторів, різних розмірів тіла і форм означати зовсім різні цифри, а цифри я використовував складені на основі окремих записів на підйомники, тому лаві і присідання в одній ваговій категорії може бути виконана особами, абсолютно різні форми з різними точками кріплення, довжини кінцівок і т. д. і т. п.

Враховуючи ці два моменти, ми сподіваємося, це дасть вам приблизний відповідь, або принаймні вказати вам у правильному напрямку про те, як зробити більш глибоке дослідження себе.

+342
Angelena Neilsomt 10 груд. 2013 р., 20:36:00

Твердість може бути компонентом, скільки глікогену зберігається в м'язах (від вашої дієти). Чи достатньо ви їсте? Добре годують тренажерний зал ходок був пишніше м'язи, які важче при згинанні. Якщо ви cardioing свою дупу в період між сесіями це буде виснажувати запаси глікогену м'язи. Що сказав, Я вважаю, що якщо ваші м'язи-це невеликі (як ви кажете), то потрібно їх більше!

Я вже читав і мав більше успіху з великими рухами з'єднання, яке опосередковано залізничного зброї. Спробуйте нахилився над рядами ДБ (поїзда назад, але перевантаження біцепс). Ваші біцепси будуть "включені" на весь ББ набір рядків. Підборіддя ще один великий комплекс для біцепса. Ваша нервова система не дозволить вам завантажити один невеликий м'язи (такі як біцепс) його Макс. Вірте чи ні, більшість людей мають можливість прив'язки біцепс без кісток, але наша нервова система буде обмежувати сигнал так, що цього не станеться.

Тим не менш, ви можете продовжувати те, що ви робите, але переключитися на велику кількість повторень і гучності, як шлях вперед зі зброєю в руках. Я не впевнений, що повторень ви робите з 40 фунтової гантелей, але вибрати вагу, коли ви не близько 20. Зробити 5 комплектів, що. Наступного разу Вибери вага, який може обслуговувати в 10 разів і зробити 10 (так, десять) встановлює, що з 1 хвилинними перервами між ними. Якщо ви Ледь не в змозі підняти руки після цього, то ви кращий людина, ніж я! Чергуючи середній і високий обсяг тренінгу допомагає відновити при максимізації емоційної роботи.

Ця стаття дає відмінні поради про те, як тренувати руки. Вибачте за безпардонне роз'єм для клініки рекомпозіціі в статті!

Нарешті, не забудьте поїсти.

+307
vehbr22 27 черв. 2018 р., 10:07:35

Просто щоб прояснити одну концепцію, немає хіп розширення, роблячи дошки, однак не плутайте спільне рух з м'язового напруги (або м'язового скорочення).

Так, дошки вимагають ізометричного скорочення стегна, щоб стабілізувати себе. Ви створюєте напруження м'язів без руху. Це нормально - кожен раз, коли ви ходити, сидіти, стояти і т. д. Ви договірних ваші згиначі стегна - це неминуче.


Біля дошки тепер -- в поєднанні з вправами. Не чекайте, поки у вас є сильні сідничні м'язи, абдукторов і підколінні сухожилля. Дошки є гарною вправою для стабілізації вашим глибинним мускулатури.

Ви маєте право ідея з м'язами ви тим не менш орієнтуєтеся. (Див. діаграму нижче)


Перетнули синдроми Янда за

enter image description here


Що б користь вам найбільше

Зворотні Випади

Зворотний випади, має сенс у вашому випадку (додавання односторонньої тягати гантелі, якщо ви в змозі підтримувати свій баланс).

enter image description here

 • Випади додати нестабільності у фронтальній площині – саме те, що вам потрібно як ви будете змушені використовувати свої стегна викрадачів, щоб стабілізувати себе.
 • Роблять їх назад, тримаючи одну гантель, одночасно зміцнити ваші стегна, сідниці (хв / середовищ / Макс), сердечник, квадроцикли.

Активну Допомогу Тягнеться

Активний тягнеться потрібно м'язової сили, щоб досягти і втримати позиції, в той час як активні-розтяжки тіла використовує додаткові важелі для забезпечення більшої відносної диска під час розтяжки.

Сила проводиться зсередини за допомогою використання натяжним пристроєм (такий як протягувати ремінь, рушник). Протокол для працевлаштування схожий на активний стретчинг.

 • Може тривати 30-45 секунд залежно від переносимості дискомфорту.

Положення Lunge Прямого М'яза Стегна & Клубово-Поперекової Власної Стрейч

Пряма м'яз стегна діє як коліно розгиначів і згиначів стегна, як вона перетинає обидва суглоба. Герметичність у даної групи м'язів можуть сприяти болі в попереку і зазвичай бере участь в будь-якому типі болю в коліні або нестабільності.

enter image description here

Як зробити пряму м'яз саме-стрейч:

 • Вперше досягають вираженою позицію випаду з переднього стегна та коліна зігнуто на 90°, а стегна тому був відкритий ширше, ніж 90°.
 • Рушник або розтяжка ремінь обертається навколо тильній стороні (поряд з шнурки) трейлінг-стоп, який проходить по протилежній руку.

 • Задні ноги повинні бути намальовані в бік сідниць шляхом нескладних маніпуляцій на рушник або ремінь, а також активне згинання коліна.

 • Після максимального згинання коліна була досягнута, стегна потім слід витягнута вперед, щоб максимально розтягнути тканин.

+306
AnnaSaxon 28 черв. 2015 р., 12:43:19

Я відповім на це Під в рамках теми "снасті і гаджети, які використовуються під час тренування", а також тому, що в мене були подібні питання, коли я бігав багато і хороший досвід у змаганнях може зробити вас комфортно зробити більше. Якщо хтось не згоден, ти знаєш, де кнопка Закрити.

Зазвичай люди не носять гонку футболка на день гонки, але це цілком твоє рішення. Звичай, як я чув, він описав мені, що ти не носиш сорочку для раси ви ще не закінчили.

Покладіть шпильки на сорочці ви відчуваєте себе комфортно бігти, а навіть йти на пробіжку навколо кварталу, щоб переконатися, що штирі не тріть.

Що стосується музики, я вибігла і понеслась з музикою. Я слухаю музику весь час і, чесно кажучи, я б не гонки, де він був заборонений. Якщо ви отримуєте будь-яку спеку, можливо, побачити, якщо це всього лише два-вуха річ, де якщо у вас один навушник у Ти в порядку.

+292
sadikykla 29 лип. 2016 р., 16:19:07

Мені 41, регулярний тренажерний зал відвідувача протягом одного року, загальний фітнес-рівень "добре, але не відмінно". Нещодавно я почав користуватися звичайно станцюємо аеробікою в спортзалі. Я зрозумів, що я навряд чи коли-небудь навчалися такі швидкі руху (за винятком футболу), але я вдосконалююсь.

Однак, під час тренування я не можу зробити удар ногою з розвороту паралельно землі, не втрачаючи управління, не кажучи вже про високих ударів ногами. Що я повинен зробити, щоб поліпшити це?

 • З акцентом на м'язи ніг
 • акцентуючи увагу на основних
 • стає більш гнучким в цілому (я знаю, можливо лише незначне поліпшення)
 • все перераховане вище.

Я думаю, що відповідь "все вищеперелічене". Але як почати? Будь-які пропозиції з хорошим підбором вправ на тренажери або вибору додаткових курсів? Чого уникати?

+273
666BLONDINO4KA666 6 трав. 2018 р., 05:03:28

Існує кілька видів змагань, і як держава

Я тренувався протягом останніх двох тижнів і відчувати себе потрібним...

Я повинен припустити, що це не один з більш тріатлоні, але більше схоже на спринт і, таким чином, що ви можете завершити менш ніж за 1 1/2 години (поправте мене, якщо я помиляюся :-)).

Як описано у відповіді на це питання - Що робити до 5к? День гонки консультацію - я б просто уникати гострої і жирної їжі напередодні і дуже легкий сніданок, коли ви прокидаєтеся в день гонки... так що на мій погляд, ви плануєте нормально (можливо, що буду чекати до 6 ранку, якщо початкова точка не дуже далеко).

Якщо я помиляюся про тріатлоні, то це вже занадто пізно вносити які-небудь зміни. Як зазначили інші, в день гонки процедур повинні бути відомі і добре перевірені перед будь перегонів. Там абсолютно немає місця для експериментів! Вся ваша енергія повинна перейти в саму гонку, а не на підтримку гонки, як одяг і їжа.

+244
user37803 20 вер. 2014 р., 01:20:38

За даними основи фізіології фізичних вправ (2011) Ст. Л. Кэтч, У. Д. Мак-ардл, і Ф. В. Кэтч, економічність споживання енергії для ходьби на низькій швидкості вище. Біг стає більш практичним (вимагає менше калорій), коли потрібна висока швидкість передачі даних:

Швидкість ходьби відноситься до лінійно поглинання кисню між швидкостями 1.9 і 3.1 км / год; ходьба стає менш економічний на швидкостях швидше, ніж 4.0 миль.

Це пояснює, чому ходьба 10 км (з урахуванням нормальної швидкості ~3 км / год) витрачає менше енергії, ніж біг на ту ж відстань.

+212
jjjjjj 15 лип. 2012 р., 01:50:47

Кріс Aceto (дієтолог, він працював з Джей Катлер тоді) поради, щоб з'їсти 6 прийомів їжі в день з великою кількістю вуглеводів на сніданок і після тренування. Для 4 інші страви зберегти карбюратора "низький". Тримайте споживання білка те ж саме для кожного прийому їжі.

У мене немає своєї книги під мою руку, але я віддаю свою назву : http://www.amazon.com/Championship-Bodybuilding-Chris-Acetos-Instruction/dp/0966916808

+183
Nurul Hanani 2 серп. 2016 р., 06:18:29

ТЛ;ІН: тут ніхто не може відповісти на ваше питання

Якщо ви відчуваєте багато болю, що ви боретеся з прості завдання, такі як переміщення по сходах, ви повинні звернутися до лікаря. Принаймні, вони будуть рекомендувати відпочинок і лід (який ви повинні зробити, у всякому разі поки що), і вони, ймовірно, видасть вам направлення на фізіотерапію. Фізичний терапевт може дати відповідь на ваше запитання, з урахуванням специфіки травми.

Якщо ваше фінансове становище або відсутність страховки забороняє тобі бачитися з лікарем, то я б ще раз рекомендував спокій і лід, і уникати заходів, які викликають біль, коли це можливо (використовувати ліфт, взяти вагу з вашого хворе коліно, спираючись на міцні поручні, тощо).

Щоб відповісти на питання, заданий: коліно являє собою дуже складний суглоб, навіть експерту знадобиться більше інформації, ніж ви надали, щоб дати вам відповідь. Нахиляючись вперед або назад може призвести до більшого напруження на травми в залежності від того, які травми насправді.

+181
BestJoker 21 січ. 2020 р., 14:55:22

Коротше кажучи, вона потрапляє під "Легко прийшло, легко пішло" категорії. Будь-який прогрес ви робите швидко, можна втратити однаково швидко.

Втративши багато ваги більше, ніж просто втратити багато ваги

Справді, немає жодних проблем з схудненням короткими чергами, але треба тримати дуже строгу дієту, в проміжках між чергами теж, якщо ти не збираєшся набрати вагу знову. А потім ти на "незначні коригування, тривалий період часу", адже, так чому б не зробити це з самого початку?

Причина, чому невеликі зміни краще, тому що ваше тіло потребує, щоб пристосуватися до мінливих обставин. Ваш хребет може отримати таку необхідну допомогу, ваші м'язи можуть постраждати деякі втрати, ваш гормональний баланс може змінитися, холестерин, артеріальний тиск, рівень цукру в крові, сон... я міг би продовжувати й далі.

Це не повинно бути предметом надзвичайно швидких змін. Найбільш помітним винятком є, якщо хтось вибирає для проходження планової операції, такі як шунтування шлунка. Але це крайня міра, і проводиться під пильним наглядом медичних фахівців.

Ваші запитання

Це набагато важче підтримувати постійний вагу після екстремальних дієт, ніж після помірної дієти?

Саме правильне питання, і я думаю, що я сказав, що більшість того, що повинно бути сказано тут. Так, це складніше. Однак, ви могли б отримати медогляд, і отримати зворотній зв'язок від лікаря. Це все ще можна. Там так багато більше ви повинні бути в курсі.

Слід очікувати певних проблемах зі здоров'ям з-за такої дієти?

Ваш раціон повинен бути допитливим неважливо, що ви намагаєтеся досягти. Навіть той, хто не робить зміни ваги повинні постаратися заповнити свою квоту з усіх вітамінів, мінералів та інших необхідних речей, які потрібні організму, щоб нормально функціонувати.

Дієта повинна бути ще більш ретельно сплановано, тому що у вас є, щоб покрити всі ваші квоти за меншого споживання калорій.

Поки у вас є це вниз, немає ніяких причин, чому будь-яка дієта буде заподіяти вам шкоди.

+167
Dipu Parmar 4 січ. 2011 р., 09:55:37

Я нещодавно вручили цю книгу вправи на розтяжку, мій друг. Це набір вправ, які потрібно робити щодня, починаючи з 7 повторень і поступово збільшувати до 9, 11 і так далі до можна зробити 25 повторень.

Комплекс фізичних вправ починається з розминки, що складається з:

 • Простий пропуск на 3 хвилини
 • Пляму біг протягом 3 хвилин
 • 20 - 25 стрибків

 • Як тільки закінчили з цим, є нижче перераховані вправи:

 • Дві руки тягнуться: підняти обидві руки над головою. Вдихніть, потягніться як можна вище. Утримуйте протягом 5 пунктів. Відпустіть, коли ви видихаєте.
 • Одну руку простягніть: підніміть одну руку над головою. Дихати. Потримайте графа 5. Відпустіть, коли ви видихаєте.
 • Носок-зворушливо: ноги разом. Зігніть вниз і торкнутися пальцями ніг. Повторити 20 - 25 разів.
 • Тазовий нахил: це зображення показує краще
 • Стрілка вгору застібка: обидві ноги на ширині плечей. Руки піднімаються над головою, з'єднайте пальці. Поворотом наліво, розігнути, зігнути вправо. вдих при згинанні.
 • Плече знизує плечима: Це зображення показує краще
 • Лежачи підколінного сухожилля розтягнути: лягай на підлогу, руки в сторону. Підняти ноги до 90 градусів з тілом. Тягнуться вздовж стегна якомога більше. Ніби як шпагат.
 • Підйом п'яти: це зображення показує краще, але я повинен зробити одну п'яту за один раз.
 • Ремінь допомагав розтягнути: повісити кілька гачків на 3 хвилини, збільшується, як ви йдете.

 • Тому у мене кілька запитань:
  1. Це тазовий нахил "безпечний"? Як це впливає на хребет ?
  2. Те ж саме з п'яти підняти. В книзі говориться, що він змінює звід стопи. Обидва ці вправи роблять мене турбує, що вони насправді "змінити" будова тіла і я перший таймер тренування, тому я не хочу робити дурниць.
  3. Я не роблю останню вправу, як я не мають гаки, щоб призупинити себе. Це матиме згубні наслідки ?


  Мені 19, чоловік.

  +145
  Edgar Matias 13 лист. 2010 р., 13:22:05

  Це турбувало мене довгий час. Я чув про це різні думки, починаючи від

  Є absolutelty нічого страшного о, біг відмінно підходить для вас!

  для

  Ви напевно не повинна бути запущена у той час як надмірна вага.

  І так я питаю про себе, кілька специфікацій: я 195 см(6' 4"), про 124кг(275 фунтів), і були помірно активні в минулому.

  У двох словах: Якщо я почну зараз працює, чи буде це згубно на коліна, навіть якщо є тільки дискомфорт, то я б дійсно викликати біль?

  +107
  adamtki 15 лип. 2010 р., 09:16:19

  Я після 3 днів на тиждень графік тренувань і я бачу м'язової маси і збільшення жиру, а також. Я відчуваю, що я їм дуже багато, так як більшу частину часу я настільки повну і відчуває, як буде все це в мій шлунок зробити перетравлюється і не голодний. Я планую скоротити кількість їжі, але занадто багато статей в мережі, напруга на ніколи не складати його голодному режимі (деякі навіть говорять, що це все вигадано нічого подібного голоду/виродження, якщо вам справді голодують. Кожен сайт і плакати форумі виглядає як мати власні теорії сформулював.) . У мене питання, якщо я їм достатньо, щоб тримати мене не голодний (весь час) я можу тримати накопичення жирів до мінімуму і не втратити існуючі м'язи?(На мій погляд, я хотів би розглянути відповідь моє тіло більш достовірної, ніж що-небудь викладе який калькулятор калорій) Якщо ви можете вказати на будь-яку довірчі стані посилань ,що буде високо цінується.

  +97
  Misspelled99 17 січ. 2016 р., 07:50:00

  Я робив присідання і тягу з мого плеча, поширюватися леза (як тренер сказав мені, - кожна вправа, каже він, лопатки повинні бути відкинуті поширення). Що співвідноситься з якимось дивним посмикуванням між моїм хребця і алефт лопатку. Лікар виявив після рентгену, що це, напевно, через слабку пошкодження мого міжхребцевих дисків. Може бути причинно-наслідкового зв'язку: те є, поширення лопаток в тязі до цього призвести? (Я робив станову тягу і присед тільки близько 5 раз в цьому році)

  +72
  DociDok 25 жовт. 2017 р., 12:11:00

  Простіше кажучи там немає чарівної таблетки, коли справа доходить до отримання м'язової маси, існує два важливих ключів, коли набирає масу, яка є першою в харчуванні. Ваше харчування має бути простежено з допомогою додатків, наприклад, MyFitnessPal (доступна на iPhone і Android) це буде гарантувати, що є достатня кількість білка, щоб рости в першу чергу другий і менш важливий аспект-це, власне, навчання в тренажерному залі, вірте чи ні! Aslong, як кожну тиждень, ви в деякому роді, форма або форма розвивається або підвищить повторень на певну вагу. Збільшення ваги або збільшувати кількість сетів, то ви добре, як золото.

  +30
  vartika 5 бер. 2011 р., 19:56:36

  Як я розумію це питання, необхідно знати, як встановити ваші цілі.

  Що розумно для вас не має ніякого відношення до того, що інші люди домагаються. Ваші цілі повинні бути засновані на вашій власній мотивації та потенціалу для зростання.

  Почнемо з "Скільки м'язової маси ти набрав в минулому місяці за вашою програмою?"

  Якщо ви зробили як ви могли б, в точності виконую свою програму і досягти поставлених цілей калорій/харчування/сон, то розумна мета на наступний місяць буде становити близько 60-80% прибутку за цей місяць.

  Якщо замість цього ви розслабилися в минулому місяці, то можна порушувати правила я дав, але він вимагає від вас міняти свої звички і встати на вашу програму, і їсти, і правильно спати. Ви повинні бути в змозі відповідати або перевищувати цей місяць приріст якщо в цьому місяці було особливо недисциплінованих місяць.

  +28
  Darthclem 8 лист. 2015 р., 11:57:19

  Спробуйте використовувати дзеркала. Ось що ми зробили в "старих" днів, перш ніж відео.

  +24
  jslee 3 серп. 2015 р., 08:05:39

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil