Ручний або моторизований Третбан для хворих на діабет одержувачів трансплантата нирки

Якщо моя бігова доріжка використання буде 10 хвилин кожні 2 години або 15 хвилин кожні 3 години тільки для спалювання калорій, тому що я діабетик, а також пересадки нирки реципієнт те, що бігова доріжка стане хорошим варіантом для мене, ручний або моторизований?

П. С. - Мій вік 32. Крім біговій доріжці, я буду ходити 30 хвилин вранці і 30 хвилин ввечері в парку.

+991
Mojtaba Zaferanloo 26 вер. 2010 р., 10:45:22
33 відповідей

Я використовую Талі "Рок-це" машина ланцюга вага в спортзалі вже майже три місяці, кожен понеділок, середу і п'ятницю. У мене є стійкий прогрес на більшість машин, в частині просування на більш важкі налаштування, але є кілька машин, де я роблю практично ніякого прогресу. Зокрема, рука, плече і груди вправи, де я буду штовхати, а не тягнути. Я, здається, застряг на завдання новачка, де на деяких ніг і спини вправи, я вже вичерпав машини! Я знаходжу, що я можу зробити 3-4 повторень в дуже важких умовах на машини, на яких я не прогресують, але мені потрібні дуже легкі налаштування, щоб зробити повний набір.

Параметри не корелюють з яким-небудь певним вагою на дане обладнання... на одній машині, установка 1-10 фунтів, на інший, 25 фунтів, але всі вони йдуть від 1 до 18, З "новачка" від 1-6, "проміжними" від 6-12, і "просунуті" від 12-18 - машини і перемістити вас, як ви робите вправи, щоб вага тіла є фактором, а також.

Я прагну виконати мінімум 10 повторень, і крок до наступного посту, коли я можу виконати 12 повторень з хорошій формі. Я роблю тільки один комплект, за винятком машин, які я вже дійшов до "просунутих" налаштувань, де я роблю два сети з 12, перш ніж переходити до наступного параметра.

Для машини я не прогресують далі, я повинен зробити важче параметри і меншою кількістю повторень, або більше повторень/сетів і меншою вагою, або солдатів, як і я, і сподіватися на можливий прорив?

+947
Inferiore 03 февр. '09 в 4:24

Я почав наступну серію, щоб наростити м'язову масу, в цьому розділі калорій становить 2712, автор говорить, мати 6 прийомів їжі в день, включаючи калорії від тренування. Тепер якщо я роблю простий математики, як робити розбивку 2712, це слідувати

Білка : 241г
Вуглеводи : 402g
Жири : 71 гЗагальна : 714

Але якщо ми робимо 714*6 = 4,284. Тобто як Подвійний, що він відзначив день навчання. Я роблю математику неправильно чи є якась помилка?

+902
Peutch 30 лист. 2016 р., 01:29:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, ви можете бути цілком придатним, не працює. Ви можете бути сильно підходять просто зайшовши в активні заняття аеробікою.

Що потрібно враховувати, крім того, щоб просто поміститися в серцево-судинної сенсі є функціональної придатності, і під цим я маю на увазі, що якщо ви на велосипеді 200 км в день і прекрасній фізичній формі, ви не можете бути в змозі плавати більше, ніж на кілька сотень ярдів, або працювати більше ніж на милю, не відчуваючи газом, просто тому, що м'язи, які ви використовуєте для цих заходів не буде такого ж, як використовується для їзди на велосипеді. Ваші кардіо система буде функціонувати нормально, але вашу м'язову витривалість для задач нічого не буде.

Так що робіть те, що вам подобається для фітнесу. Якщо ви не любите його, ви не будете тримати з ним. І, таким чином, ви будете підходити і весело.

+886
Max Burns 26 січ. 2014 р., 12:27:51

Це дійсно важко відповісти, не знаючи, що вами рухає? Хочеш більше життя? Ви хочете підвищити якість життя, поки ти живий? Ви дбаєте про навколишнє середовище? Ви любитель тварин? У вас є дитина/племінник/племінниця чи хтось спеціальне, що б дати вам більше причин піклуватися про ці речі? Не знаючи, що мотивує вас, важко придумати причину для вас, щоб харчуватися здоровою?

Зробивши різку зміну складно. Щоб було легше скласти список всіх хворих, що ви їсте, і всі корисні речі (можливо з деякими рецептами ви хотіли б спробувати для кожного елемента) ви знаєте, ви повинні з'їсти. Потім фіксувати на календарі для усунення одна з неприємностей, і додавати більш одного з хорошої речі щотижня. Ви поступово будете себе здоровішими, і ви не перевантажені всі зміни відразу.

+875
nrepetilo 20 лип. 2015 р., 18:38:11

Тому що вони всі засновані нечітко визначені математичні формули, які були створені різними вченими, які використовують сумнівні методики, у спробі зробити загальний консенсус про те, що людям треба їсти.

Вони є кращою здогади, засновані на користувальницькому вік, вага, зростання, рівень активності, а іноді і жиру у відсотках. Однак, у всіх потреба в калоріях різна. Тих додатків, які хочуть працювати для якомога більше людей, тому вони можуть зробити деякі коригування, що ґрунтуються на власних спостереженнях і даних. Існує, наприклад, був звинувачений в минулому штучного заниження оцінок калорій, тому що вони знають, що більшість людей використовують свої програми досить погано запису їх на їжу. Так що якщо вони нижче всіх оцінюється кількість калорій на 10% більше людина буде втрачати вагу, бути щасливим, і залишитися з додатком / рекомендувати її іншим.

Якщо втрата ваги є метою, то в кінцевому рахунку ви дійсно хочете використовувати більше калорій, ніж ви споживаєте. Ви прагнете до дуже стандартні і розумні цілі-це добре. Що ви можете зробити, це просто вибрати додаток, який ви знайдете-це простий у використанні, і використовувати їх оцінками калорій протягом чотирьох тижнів. Причина в тому, що коли ви сідаєте на дієту, ви, ймовірно, побачили різке падіння ваги в перші пару тижнів (це в основному штучні), так що ви хочете дати йому деякий час. Якщо ви схудли або близькі до своєї мети, то просто продовжуйте використовувати його як є. Якщо це дійсно агресивна, то збільшіть ваші калорії незначно, тому що він недооцінив. Якщо це більш консервативний, ніж злегка зменшити калорії. Налаштування в додаток, якщо це дозволяє, в іншому випадку вам може знадобитися просто зробити психічне відома.

+778
user35864 18 лют. 2016 р., 08:04:04

Я худий хлопець, який намагається набрати вагу. Я стою 6 футів (1,82 м) у висоту і важити 53Kgs (116 кг). Я в даний час 23. Минуло 4 місяці і я ні разу не додавати у вазі. Це штовхає мене морально, бачачи, що всі мої вперто йде даремно.

Мої Тренування В Залі -

Кожен день я роблю одну м'яз, т. е.

 • Груди
 • Плече
 • Біцепс/Трицепс
 • Тому

Я ходжу в тренажерний зал в будні дні у вечірній час. (Хочу піти вранці, але я просто не можу вставати рано.)

Дієта- За даними додатка/лічильник калорій, мені потрібно кожен день 2500 калорій. Я намагаюся доходити до цього, але я не з-за мого характеру. Я дійсно їдять повільно. У мене менше апетит. Я не граю багато спортивних, інших, ніж снукер/басейн. Спочатку я взяв гейнер, який я зрозуміла, було великою помилкою. Тепер я останнім часом перейшла на на сироватковий протеїн. Я планую взяти дві ложки/день. Один вранці і один у вечірній час (після спортзалу). Щоденне споживання води складає близько 1-2л.

Прогрес- Єдиний прогрес, я помітив, що спочатку я могла зробити лише 15 неналежного віджимань, який зараз становить 45 правильні віджимання на щоденній основі. Аналогічно я не можу робити підтягування на все, тепер я можу принаймні зробити 5 повторень. Спостерігається стрибок ваги, який я так само ліфт, але це дійсно незначні скачки. (Наприклад 4кг до 6кг німий дзвін вправи для біцепса)

Занепокоєння - практично без збільшення ваги. Я не впевнений, де я буду неправильно з моєї вище плану. Я очікував деякого збільшення ваги як мінімум. Хоча я не здатний досягти 2500 калорій еталоном, я відчуваю, що там повинні бути деякі вигоди тут або там, але поки безуспішно.

Не знаєте, як підвищити апетит або як збільшити швидкість мого споживання. Мій шлунок заповнюється дуже швидко.

Редагувати - я вегетаріанець, але я їм яйця.

Деталі Вага - enter image description here

+735
Hemant S Gijare 6 лист. 2017 р., 18:42:45

При призначенні Ваги в рутину тренажери використовують вагу, що дозволяє їм виконати потрібну кількість повторень з важкою роботою. Тренери повинні використовувати вагу, який робить остаточний повторень у підсумковій складно, або тренажери використовують вага, що робить остаточний повторень першого сету складно?

+640
Maria Aguilar 11 черв. 2015 р., 06:23:57

Я не думаю, що вам потрібно втрачати жир, якщо ви знаходитесь на нижньому кінці висоти я попросив мій коментар.

Я просто думаю, що вам потрібно більше відстань. 40ish миль те, що я хотів би розглянути, щоб бути на нижньому кінці конкурсної 5K бігун. 50-60 до марафону я думаю, буде абсолютний мінімум, я б порекомендував 80+ миль в тиждень, якщо ви не плануєте бути конкурентоспроможними в своїй віковій групі, або будемо ганятися, як Бостон кваліфікаційне час (для вашого віку, це десь в 3:40, так що ви праві на краю.)

А не турбуватися про втрату жиру, я б виглядала в їжі, щоб підтримувати навчання і підвищення ваших миль. Ваш рівень жиру, природно, буде стабілізуватися, і якщо ви підтримуєте невеликий щоденний недолік, воно буде зменшуватися по мірі природний ефект.

Я також хотів би подивитися на ніс невеликий талії пакет або верблюді, з ГУ або подібний 100 кал пакетів енергії. Вони можуть зберегти якщо тренування розпочати відвисати, і якщо ви ще не зробили, вам потрібно звикнути споживання калорій під час тривалих перегонів.

Як і просили, підлозі типові 55-65 милі тиждень (зверніть увагу, це буде частиною міжсезоння/споруди. Якщо ви знаходитесь в гонку сезону, я б перейшов поріг/інтервал роботи в понеділок/середовище, а дотримуватися неділю як справжній спокій, якщо вона у забігу на коротку дистанцію, 5к-10к на основному половину або марафонець):

Неділя - відпочинок або 3-8 технічне обслуговування милю пробігу

Понеділок - 6-8 миль обслуговування виконання легкому темпі

Вівторок - самовивіз/поріг - 3 км розминка, 2-3 миль :45 секунд прискореними темпами (85-95% в гоночному темпі), :45 секунд відновлення ПАРЄ, в 3 милях warmdown.

Середа - 6-8 миль обслуговування

Четвер - інтервали - 2 км розминки бігти. В залежності від дистанції, щось типу 12-16 х 400, 800 х В 6-8 швидше, ніж темп гонки, давно стягнення 1:30-2:00 в інтервал *див. нижче, Час перезарядження 2-3 милі

П'ятниця - 6-8 км технічне обслуговування

Субота - довгостроковій перспективі, 10-15 км в залежності від фази.

На низькій стороні пробіг, що ставить вас близько 43 км (рахуючи день як день відпочинку), на високій стороні ви під 60 (Із днем відпочинку, вище 60 якщо ви запустите цей день). Збільшити збільшити міжсервісний інтервал до додавання великого інтервалу/поріг днів.

Поріг тренування (вівторок), як правило, робиться або майже гоночному темпі, з короткими відновлення. Це в теорії, будує вас, щоб мати можливість більше часу проводити на гоночному темпі без розпаду. Інтервальні тренування (у четвер) виконується швидше, ніж темп гонки, з достатньо часу для відновлення, що ви можете зробити наступний інтервал. У теорії, це штовхає свій темп гонки швидше. Ремонт/відстань траси легкому темпі, він не штовхає, мова йде про отримання миль/basework ст.

Так в якості прикладу (щоб полегшити розрахунки), якщо ваш темп гонки за 10к становить 6 метрів в хвилину, ритм/поріг роботи, я хотів би зробити між 6:20 і 7:00 на милю. Інтервал роботи буде в 5:30 - 6:00 на милю темпами. Середній тренувальний темп буде в 7:30 - 8:30 за милю відстані. Найбільша помилка дилетанта бігун буде дуже важко на їх спокійних днів, і дуже легко їх важкі дні.

+615
parthivrshah 19 вер. 2013 р., 15:58:35

Найважливіше, що ви могли, ймовірно, зробити, це лягти в ліжко в той же час і прокидатися в той же час кожен день, навіть у вихідні. Це нехай ваше тіло звикнути до ритму вашого життя і ви не хочете спати довше, ніж потрібно.

Трюк ви можете використовувати, щоб включити всі вогні у вашій спальні, як тільки ваша тривога йде. Я страждав від того ж, що і ти, і я читав, що при включенні всіх вогнів, це трюки ваше тіло, думаючи, що це ранок. Особливо корисно, якщо ви встаєте до сходу сонця, як я.

+601
Flying Back 30 груд. 2012 р., 00:06:28

Я працюю п'ять або шість днів в тиждень, я в досить хорошій формі. Я не надмірна вага або. Однак я рясно потіти всякий раз, коли я роблю вправи, вже через кілька хвилин починати, і піт просто ллється з мого тіла. Це триває вже протягом років.

Вся інформація про гіпергідроз можу знайти фокусується на локалізовані пітливість в пахвових западинах, а не повне тіло потіти, як я переживаю. Єдине, що я можу думати, що так як я народився я не можу дихати через ніс з-за анатомічний питання. Чи може це бути причиною моїх пітливість?

+562
Petkaux 15 груд. 2011 р., 19:36:09

Якщо ви їсте тільки білок і тренування з важкої атлетики, що робить ваше тіло спалювати жир для отримання енергії або перетравлювати ваші м'язи або з допомогою білка ви з'їли?

+546
Nick Lee 13 трав. 2017 р., 15:04:19

Гнучкість негативно пов'язана з тим, як травмонебезпечними ви. Більш гнучким ви, тим менше ймовірність випадково поранитися під час тренування. Це стосується серйозних травм, але вірно також і незначних пошкоджень, які залишають вас затерпла і болить за 3-4 дні (коли ви повинні бути відновлюючись після 1 дня відпочинку, в ідеалі).

Гнучкість також означає, що ви менше шансів нашкодити собі в результаті падіння або іншого нещасного випадку, як ви віку. З точки зору інтенсивності тренування можуть принести користь для здоров'я, тренування гнучкості дасть вам найбільший виграш майже будь-яку вправу там.

Все що сказав, Я не впевнений, чому ви так багато проблем з розминки. Я підозрюю, що ви не виконуєте належним чином тягнеться, або тягнеться, ви робите не вирішення вашої проблеми. Особистий тренер буде в змозі сказати вам більше просто тому, що вони можуть фізично дивитися на тебе і бачити, як ваше тіло працює.

+517
chriszanf 5 січ. 2017 р., 21:05:14

Коли роблю (стоячи, накладні) прес, як описано в стартовому сила, лікті повинні залишатися у вертикальній площині, під руки і в перед вашої руки (більше або менше), залишаючись на однаковій відстані один від одного, натиснути на прут? Або вони повинні виїжджати, подалі один від одного деякі, під час руху?

Коли я роблю це, мої лікті, як правило, щоб спалахнути деякі. Я думаю, що це змінює набір м'язів в даній вправі. Я не впевнений, якщо це помилка, яку я повинен виправити (зменшити вагу, якщо це необхідно), або якщо я повинен просто ігнорувати його.

Я не бачив цього в повній мірі враховані у стартовій сили, але я, можливо, пропустив його. Переговори Rippetoe про правильної вертикальної траєкторії, а всі фотографії людей, які роблять ліфти профілю пострілів, не прямо.

Спасибі.

+462
dogzilla 18 лют. 2014 р., 19:50:21

Пройшовши повз очевидного "це залежить" відповідь, будь ласка, розглянути витоки сумо станова тяга. Тепер розглянемо фізіологію, що беруть участь. Поставивши ці дві речі разом, ми отримуємо відповідь: "краща позиція" залежить від вашого конкретного вимірювання тіла в першу чергу.

Як довго ваші ноги, як короткі/довгі свої руки? Як зробити ваші кінцівки стек проти вашого тулуба? Як глибоко треба присідати, щоб вхопитися штангою і тримати нейтральну назад? Ці питання будуть інформувати найкраща позиція для вашого тіла.

Але не забувайте, що різноманітність-ключ до успіху: після сумо протягом тривалого періоду часу, звичайна станова тяга може стати краще тимчасово просто струсити рутину.

+439
NickHallick 20 квіт. 2012 р., 17:17:47

Ваше тіло перебільшуєш.

Реакція йде у правильному напрямку в тому, що вам потрібно більше калорій. Але йти в запій, тому що ваше тіло відчуває, що це не правильну відповідь. Ви повинні їсти більше, так як напевно 2000-2500 калорій не достатньо для того, щоб підтримувати свою вагу і енергійні вправи. Ваш ремонт швидше за все 2800-3200 (залежно від вашого зростання/ваги/активності). Тому ви повинні їсти більше в цьому діапазоні, якщо ви хочете підтримувати свою вагу.

Також переконайтеся в тому, щоб реально зважити і виміряти вашу їжу, так що ви насправді натисніть 2-2500. Багато людей думають, що вони їдять певну кількість калорій, але більш або недооцінювати зі значним відривом. Якщо ви їсте по 3к і раніше, мають значні проблеми голоду тоді вам потрібно більше калорій або їжі, яку ви їсте не дуже ситними. Я безумовно хотів би повторити їдять дуже багато жиру, хоча ви дійсно не потрібно більше, ніж 30% від загальної кількості калорій.

Також важливо не переїдати, так як великий надлишок може призвести до збільшення жиру. Що швидше за все відбувається з тобою-це зразок недоїдання протягом декількох днів, то наявність ненавмисних 'перезавантаження' день, коли ви їсте великий надлишок. Що утримує вас за пару днів перед тим, як знову голодний. Тому просто збільшити споживання калорій в цілому допоможе вам вийти з цього шаблону.

+404
Sagar T 28 жовт. 2018 р., 10:24:43

Я використовую помідорного (працює на деякі завдання протягом 25 хвилин, потім 5 хвилин перерва, і так далі). Ці 5-хвилинні перерви, я хотів би зробити деякі тренування - 3 комплекти пуш-ап і 3 комплекти підтягуватися. Так що я в кінцевому підсумку робить ці тренування близько десятка разів в день.

Це добре для мого здоров'я та фітнесу, чи це може призвести до перетренованості і травм?

+389
jdj081 7 вер. 2019 р., 03:49:49

Дні відпочинку збираєтеся бути результатом цілого ряду різних факторів. Є багато людей, які можуть застосовувати різної інтенсивності по кілька днів поспіль без будь-яких наслідків, а інші, що потребують дні відпочинку. Основний трюк-це пізнання власного тіла і як він реагує на вправи.

Використовувати ваш приклад, ви працюєте на те, що я особисто б термін досить невеликий інтенсивності. Це те, що може повторюватися день за днем без побічних ефектів, принаймні в моєї особистої ситуації. Однак, якщо я підвищив ставку і додано на більшу відстань або інтервали часу або інших високої інтенсивності варіації, то мені знадобиться день відпочинку тут і там.

На жаль, як згадувалося в коментарях, це дуже сильно залежить від вашого власного навчання, свій власний адаптації і власну терпимість до втоми. Я можу дати вам особисте основного положення, що якщо я пішов на тренування і в 5ish хвилин я просто знаю, що я "не відчуваю", я мішок тренування і взяти день відпочинку. Найкращий відповідь ти отримаєш "це залежить".

+339
rrs 18 груд. 2017 р., 14:58:18

Як вік людини тіло відрізняється від його реального віку, і як це обчислюється вік тіла?

В тренажерний зал я використовував машину, щоб дізнатися мій вік тіла, і він показав моє тіло вік 4 роки більше, ніж мій фактичний вік. Що могло стати причиною таких результатів? Це кількість жиру в тілі або якісь інші фактори? Як зробити тіло вік, щоб бути таким же, як мій справжній вік?

+317
Dare 29 жовт. 2019 р., 03:09:05

Мій офтальмолог порадив мені уникати жим із-за деякої деформації в очі. Але враховуючи важливість жиму лежачи у бодібілдингу та пауерліфтингу, уникаючи жим лежачи може мати значні витрати на весь режим тренувань.

Може хто-небудь запропонувати які-небудь альтернативи для жиму лежачи, яка має такі ж/майже такий же ефект на розвиток грудей?

Спасибі заздалегідь.

+316
miphe 20 жовт. 2016 р., 12:48:56

На босу можна використовувати з обох сторін - стоячи на округлі або плоскі бічні чорні сторони. Обидві сторони надають "нестабільною" поверхні, що робить ваші щиколотки м'язів відрегулювати, щоб контролювати свої рухи і стабільності гомілковостопного суглоба.

 • Йде від сидіння до непідтримуваних стоячи

  Це відео показує прогресування гомілковостопного вправи починаються в положенні сидячи, просуваючись до підтримується постійною, а потім підтримується постійною. Демка на дошці розгойдуватися, але босу працює аналогічно. На відео показано використання стільця для підтримки, але ви можете також використовувати дюбелі, щоб дати вам підтримку.

  Як ви прогрес, ви повинні бути в змозі виконувати кола ногами, стоячи на босу без підтримки. Наступні два відео є специфічними для гомілковостопного реабілітація (після того, як ваш терапевт дозволив тобі це зробити). 1. Щиколотки круги по обидві сторони босу, 2. Додавання руху - з боку в бік і вперед-назад.

 • Пропріоцептивна тренування в положенні стоячи

  Ось відео з закритою кінетичної ланцюга вправ , які зміцнять ваші щиколотки, роблячи її більш стабільної і гнучкої у рухах у всіх площинах руху. Як тільки ви можете зробити це на стабільний підлогу, ви можете зробити це на босу для пропріоцепції навчання.

Що стосується позиції вашої стопи, ближче до середини балу, чим більше стабільності ви повинні мати, якщо ви не маєте інших проблем балансу. Чим далі від середини, тим більше діапазон руху щиколотки будуть вимагати, поставивши велике навантаження на ваші щиколотки. Якщо ви обмежені руху, ви не можете бути в змозі терпіти зовнішні кордони. Сподіваюся, що допомагає.

+296
Tonven 22 бер. 2011 р., 01:04:48

Так, є багато хороших вправ на рівновагу. Нижніх кінцівок, травм та хірургічних втручань, які не повністю реабілітовані може залишити вас з поганим почуттям спільної позиції і, отже, знижується баланс. Баланс-це більше, ніж просто м'язова сила, хоча це частина відповіді. Він також бере неврологічного контролю, зворотного зв'язку і скоординованих корективи для хорошого балансу.

Перевірити це питання/відповідь на пропріоцепції (відчуття положення) для більш повного пояснення. Крім того, це питання стосується як перевірити баланс, як статичні, так і динамічні.

Вправи , які покращують проприоцептивные відчуття допоможе поліпшити Ваш баланс. Ось кілька основних баланс відео вправи:

Просто переконайтеся, що у вас є ок з вашим лікарем, враховуючи твою історію. І будьте обережні, є щось міцне, щоб утримати його.

Якщо ви зацікавлені в отриманні будь баланс вправу, я був би вдячний, якщо ви будете використовувати нашого сайту Amazon посилання для поставок як баланс плит або дисків. Спасибі й удачі з вашими тренування балансу.

+258
vikram jain 15 бер. 2012 р., 21:21:10

Якщо ви робите спеціальності речі, що у великих магазинах повинно бути достатньо. Я б ще додав Рей відкритий в свій список.

Наскільки це підходить, я завжди хотів, щоб вони підходять досить затишно, майже як лижні черевики. Переконайтеся, що вони послідовно затишно, це не добре, щоб ваші щиколотки дрыгался, поки ваші ікри задихаюся. (У моєї дружини є така проблема, вона не може знайти ті, які підходять за маленьких ніг і великі ікри від ірландських танців).

+218
Natural Nusantara 6 трав. 2017 р., 05:30:10

Крепатура (презервативи) є те, що ми зазвичай маємо на увазі, коли ми говоримо про біль. Дозвольте мені пояснити, перш ніж іти наприклад жим лежачи якісь основи.

Домс виникає, загалом, пошкоджуючи м'язи, особливо при подовженні її на ексцентричної частини руху (приходить суд, 2011) (Вікіпедія, 2017). Згідно статті Вікіпедії я навів, концентричні вправи показані, не мають ніякого ефекту на Домс при ізометричної викликає набагато менше больових відчуттів.

Однак, ви не повинні бути біль для того, щоб ваші м'язи рости.

Груг Nuckols поділився хороша таблиця, яка узагальнює результати досліджень про наслідки діапазони повторень на силу, гіпертрофію і витривалість.

enter image description here

Подивившись на таблицю, можна побачити, що дослідження, які контролювали обсяг поднимаемый вага, мають одну спільну річ. Немає ніякої різниці в ефекті гіпертрофія. Проте одне з досліджень, повідомив про гіпертрофії для повторень в діапазоні 20-28. Крім того, дослідження, які повідомили про результати гіпертрофії для як високо як 100 повторень з постійним об'ємом був про літніх нетренованих дорослих і, отже, результати можуть бути різними для молодих людей.

Очевидно, що обсяг відіграє значну роль у тому, скільки м'язів ви набираєте, де обсяг-це кількість ваги ви піднімаєте число повторень ви робите.

Ви також можете помітити, що більш високі діапазони повторень, внесла більший внесок в витривалість, знизити високий реп коливається більше, в силу (як це зазвичай думають).

Тим не менш, існує не так багато матеріалу для ефекту кількість повторень до 100 повторень на гіпертрофію. Грунтуючись на цих висновках, можна бути більш впевненим стирчати до 13-15 замість 100 з таким же об'ємом. Він також є більш безпечним, щоб уникнути травм, не робити 100 повторень, так як ви можете залишатися зосередженими на своїй техніці.

У вашому прикладі, однак, у першому випадку ти підняв в загальній складності близько 10x9x50=4500кг. У вашому другому прикладі ви підняли 1x100x20=2000кг. За результатами дослідження вище очевидно, що обсяги важливіше, ніж представники діапазони хіба що при дуже сильному діапазоні повторень. Таким чином, я пропоную перший приклад є більш ефективним у плані гіпертрофії.

Підбиваючи підсумок

 • Болючість не передбачає більш високі темпи зростання м'язів і об'єм здається істотним чинником у зростанні м'язів.
 • Діапазони респ, здається, не сильно важливо з урахуванням постійного об'єму з можливим, але не певні винятки для дуже високого числа повторень.

Таким чином, ваш перший приклад є більш ефективним для росту м'язів, тому що є більше обсягу, навіть якщо ви не станете як болить. Тим не менш, ефективність також залежить від ваших цілей і в першому прикладі краще, якщо ви не після силовий, а другі-краще, якщо ви після витривалості.

+213
Baeed 29 лип. 2015 р., 21:52:19

Один або два раз(а) в тиждень для всього тіла, повної (високої інтенсивності) тренування буде стимулювати ваші м'язи достатньо, щоб вони не втрачають свої розміри і міцність. Це цілком можливо без спортзалу. Вам не потрібні складні вправи, просто для кожної групи м'язів буде підтримувати ваше тіло в формі:

Груди/трицепс/плечі: пуш-ап
Спина/біцепс: Підтягування
Ноги: Присідання Пістолетиком
Серцевина: дошки (спираючись на лікті і тих, тіло як колода)

Але ось в чому прикол:

Зростання м'язів відбувається, коли ви поклали ваші м'язи під серйозним стресом. Вам потрібно всього лише така реакція на стрес один раз, поки це наміри. Це буде надіслати повідомлення на ваш мозок, що м'язам потрібно зміцніти.

Ви повинні зробити тренування короткими і інтенсивними, тільки чотири вправи і йти на повну. Щоб дати вам уявлення про те, як короткий і повний аут': я, як правило, робиться за 15 хвилин. Але ви не повинні бути в змозі встати на 30 хвилин пізніше (важко дихає).

+207
pineappleskip 15 січ. 2016 р., 02:25:23

Мені цікаво, чому це не сходиться:

 • 10 унцій. куряча грудка
 • 300 калорій
 • Карбюратор: 0г
 • Білка: 60г
 • Жири: 3.8 р

При розрахунку калорій, які надходять від кожного макросу в їжі:

 • Вуглеводи: 0 * 4 = 0 калорій
 • Білка: 60 * 4 = 240 калорій
 • Жири: 3.8 * 9 = 34.2 калорій

0 + 240 + 34.2 = 274.2 калорій не одно дали всього 300 калорій.

Звідки відсутні 25.8 калорії йдуть?

+191
Andrew Greenwood 15 трав. 2015 р., 14:54:05

Не варто присідати взагалі. Сидіти-вгору, головним чином на ваші згиначі стегна, але вони достатньо сильні, більшу частину часу. Дійсно орієнтувати АБС, ви повинні зробити сухарики. https://en.wikipedia.org/wiki/Crunch_(вправи).

Кожен раз, коли ти напрягаешь стегна (кут між ногами і стегна), це робить ваші згиначі стегна. Кожен раз, коли ви Flex ваш хребет, це робить АБС.

+107
pierreonthenet 5 черв. 2015 р., 23:50:37

Потягування м'язів (як відразу після тренування, але також дуже багато протягом дня, згодом, коли ви досі часто вважають, що вони могли зробити з хорошою натяжкою), насправді грають роль в наданні допомоги, щоб побудувати їх, (чи прямий позитивний вплив на м'язові волокна множення і зростання, або непрямий ефект, наприклад зміцненню м'язів здоров'я в цілому, що в свою чергу призводить до більш м'язової маси / кращий ріст - як сон відіграє роль у цьому випадку), чи це в основному корисно для запобігання травм і потягнути м'язи і т. д.?

+89
Shivayogi Odisumath 2 січ. 2020 р., 09:09:06

Я йду в клас мої рекомендації щодо того, як глибоко вирізати калорій, тому що це впливає на те, що можна спокійно обійтися. Загалом, ви побачите, що чим більше м'язових груп задіяно, тим більше калорій витрачається на виконання вправи. Я припускаю, що ВП у цілому гарне здоров'я і переживає тільки з приводу кількох зайвих кілограмів. Крім того, мій процентного вмісту жиру повинна бути скоригована до приблизно 5%, Якщо ви жінка.

Дуже мало або немає дефіцит калорій: тільки збільшуючи активність

Очікуємо дуже повільне зниження жиру в організмі на цей показник. Це дійсно, що останні 5% жиру вам потрібно втратити.

Ви хочете підкреслити вправ, які включають все тіло і підвищує ваш пульс. Під час цих вправ, це вигідно мати монітор серцевого ритму, щоб переконатися, що ви не занадто далеко в червону зону. Це стає легше переборщити, чим старше ви стаєте, так що контроль за себе-це просто хороша страховка.

 • Олімпійські підйоми або очищає потужність: включає в себе тільки близько всі м'язи вашого тіла і збільшує частоту серцевих скорочень досить суттєво навіть для коротких наборів.
  • Зосередься на коротких сетах (3-6 повторень) і безліч наборів для створення об'єму
  • Просто продовжуйте додавати набори, поки ви не відчуваєте, що ваша форма починає руйнуватися
  • Виберіть поріг в 5-10 комплектів, де ви збільшуєте вага
 • Зважений здійснює: приклади фермера ходить, офіціант ходить, і несе валізу.
  • Фокус на швидкості
  • Коли ви можете перемістити 50 футів вагу, не падаючи у віці до 25 секунд, збільште вагу
  • Зміцнює свою владу, рух плюс вага також прискорюють ваш пульс, але не так інтенсивно, як Олімпійський підйому
 • Штангою або гантелями комплекси: вони досить гнучкі, і можуть підійти. Будьте обережні з вагою і обмежити його вашим слабким ліфт в групі
  • Складається з 4-5 вправ, які можуть протікати від одного до іншого, не дозволяючи реалізувати піти.
  • Робота з стартовий набір з 6 повторень кожної вправи, відпочинок 60-х років після того, як ви виконаєте всі вправи і повторювати з одним менше повторень у кожному наборі, поки ви не натиснете 0.
  • Спробуйте і отримаєте все те, що робота в 24 хвилини або менше.

Вони дуже вимогливі, і слід приємна повільна прогулянка для активного відновлення. 1-2 милі тримати ваш пульс в активній зоні відновлення (зазвичай десь близько 100-110 BPM, але по-різному).

Помірний дефіцит калорій

Дефіцит калорій повинно бути достатньо, щоб втратити близько 1 фунта на тиждень, не більше, ніж це, і Ви шукайте далі за списком. Це повинно отримати вас від близько 20% до 15% жиру.

Ви все ще можете побудувати силу, але ви будете працювати з невеликою зустрічний вітер. У цій серії ми будемо комбінувати зважена робота на витривалість і активне відновлення.

 • Присідання: 10-20 повторень множин. Це досить жорстока, але ви хочете, щоб вагу, який ви можете мати 1-2 повторень залишилося в резервуарі з поточних рівнів енергії.
 • Будь-який з перерахованих вище видів діяльності: відрегулюйте інтенсивність вашої роботи, як ви можете проаналізувати вплине на дефіцит калорій. Надати більше відпочинку між наборами цього типу роботи.
 • Просто мінімізувати відпочинок між підходами: додає позначитися втома, але також тримає пульс від занадто великого охолодження. Якщо у вас є вибір, тримати нормальний відпочинок на серйозну роботу, і скоротити відпочинок на допомогу.

Не забувайте відновлення ходьби.

Більш Глибокий Дефіцит Калорій

Ми говоримо 2 кг / тиждень або більше тільки дієтою. Ви просто не мають енергію, щоб робити дуже добре, висока інтенсивність роботи, і, можливо, не зможете отримати досить обсягу, щоб мати будь ефект. Використовуйте це для того, коли ваш жир тіла складає більше 20%.

 • Зважений носить: тільки з меншою вагою і помірною швидкістю
 • Скоротив час відпочинку: такі ж, як при помірному дефіцит калорій.
 • Більше зосередитися на роботі на витривалість (20 повторень комплектів): не використовуйте нічого важче, ніж 65% від вашого одного ПМ (якщо ви його знаєте).

Закінчити свою роботу з відновлення ходьби.

Прям кетогенної дієти

Єдиний спосіб я знаю, щоб зберегти м'язову масу з різко обмежена дефіцитом калорій кетогенній дієті. Будь ласка, тільки враховуйте це, якщо ваш жир становить 30% або більше. Пити багато води, і переконайтеся, що ви отримаєте необхідну кількість білка для нарощування м'язової маси-вона необхідна тільки для підтримки м'язів у вас є.

Єдине, що можна дійсно безпечно робити на цьому рівні дієта витривалість і йде відновлення.

Найбільший ризик при кетогенній дієті (без вуглеводів, або нижче 100 г вуглеводів на день) пов'язано з catabolizing ваші м'язи. Для збереження м'язів під час тренування потрібно 1 г білка на кілограм м'язової маси тіла. Трохи більше не зашкодить, але, напевно, не менше. Крім того, ви повинні тримати своє тіло за допомогою аеробного енергетичної системи , щоб спалити жир, але не збільшиться попит на швидкі енергії. З глікогенолізу і phosphogen системи, ваш організм потребує вуглеводів (або глікогену), щоб спалити. У його відсутність ваш організм буде намагатися перетворити білок в підходящої заміни. У той час як тіло досить розумний, щоб використовувати з їжею білка до його власної мускулатури, вимагає для швидкого отримання енергії з інтенсивних вправ швидко випереджати здатність організму використовувати протеїн в раціоні.

 • В кетоз, залишитися з аеробної роботи тільки
 • З'їдати 1 г білка на кілограм м'язової маси, щоб на кілограм маси тіла
 • Пийте багато води, оскільки потреба в ньому зросте
+83
stytown 15 черв. 2011 р., 05:39:15

У мене проблема з підтриманням належної формі при виконанні нижче-паралельні присідання: я не можу змусити моїх колінах досить вперед, не відриваючи п'яти від Землі. Мій тренер стверджує, що це викликано моєї ахіллового сухожилля дуже короткі, тому що багато бігаю.

Проте, я був під враженням, що сухожилля довжина не пристосовується до навколишнього середовища.

 1. Може коротке ахіллове сухожилля бути проблема?
 2. Як це виправити як можна швидше (без операції)?
+42
Dominik Maszczyk 27 жовт. 2015 р., 12:02:47

Присідання можна зробити безпечно з травмованою зв'язки.


В дію метод варіації на коліно біомеханіка під час присідання та жиму ногами (також доступні тут безкоштовно), автори знайшли, що "немає ACL сили були підготовлені для будь-якої вправи варіації" на присідання або жим ногами, і що "відсутність управління доступом сил передбачає, що всі вправи [присідання і ножні преси] може бути ефективним в ACL для реабілітації".

В коліно біомеханіка динамічний присед вправа, автори приходять до висновку:

В присяд було показано, щоб бути ефективним вправи використовувати при хрестоподібної зв'язки або реабілітації пателлофеморальные. Для спортсменів з здорові коліна, виконуючи паралельні присідання рекомендується глибокий присед, тому що потенційний шкоду менісків і хрестоподібних і колатеральних зв'язок може збільшитися з глибокого присідання. Присед робить не підірвати стабільність коліна, і може підвищити стабільність при виконанні правильно.

(Паралельно, це означає, вершини стегон паралельно землі.)

Станову тягу теж.


З тривимірного біомеханічного аналізу сумо і станова тяга звичайна стиль:

Тому що станова тяга є закритою кінетичної ланцюга вправа (23), він також може бути використаний в програмах реабілітації коліна, таких як після передньої хрестоподібної зв'язки (ACL) реконструкції. Численні дослідження вже показали, що присідання-це ефективна вправа під час реабілітації управління доступом (11,15,20,22,25,26,29). Оскільки станова тяга виконується аналогічним чином, як і в присяд, передбачається, що тяга може забезпечити аналогічні переваги при реабілітації ПКС. Помірної до високої жижки активності, що відзначається при станову тягу (28) може допомогти захистити ВБК в період реабілітації коліна. Однак, станова тяга стиль буде найбільш ефективний в коліно реабілітація ще не створений.

Розширення ніг не рекомендується для пошкодженого або нещодавно реконструйованих управління доступом.


(Ви не запитували про розширення ніг, але jp2code запропонував їм, так я поправляю, що тут.)

Багато досліджень (наприклад, Электромиографическая оцінка відкритою і закритою кінетичної ланцюга колінного суглоба реабілітаційні вправи) показали, що відкрита кінетична ланцюг вправ (розширення ніг), виробляють значно вищі сили зсуву по колінного суглоба. Ці сили зсуву пов'язані з підвищенням квад напруги і може направити занадто багато сил за рахунок потерпілого або реконструкції зв'язки. Автори наводять 10 інші автори, які попереджають проти відкритої кінетичної ланцюга вправи після реконструкції ПКС. "Тому що [...] дотичні сили збільшуються під час розгинання ніг, має сенс вибрати альтернативні вправи для зміцнення чотириголового м'яза після ACL для реконструкції".

По закритій кінетичної ланцюга вправ (що включає в себе присідання), вони кажуть: "вага підшипника, закрита кінетична ланцюг вправи викликають менше подовженість ВБК ніж non-несучі, відкрита кінетична ланцюг вправ", і "закрита кінетична ланцюг вправ були знайдені корисними в ACL реабілітаційних програм".

Один лікар ВБК програма реабілітації йде так далеко, щоб сказати "до ноги розширення машина повинна не використовуватися, оскільки це суттєво погіршити ваше ПФ біль і може викликати серйозні травми зв'язки" (акцент в оригіналі).

Пізніше відновлення, включення розширення ніг може допомогти у відновленні сили чотириголового м'яза і більш раннього повернення до спорту (з закритою кінетичної ланцюга поодинці порівняно з поєднаною відкритою і закритою кінетичної ланцюга вправи для зміцнення чотириголового м'яза стегна після пластики передньої хрестоподібної зв'язки з відновлення, щоб повернутися в спорт: проспективне поєднується подальше дослідження), але автори цього дослідження згодні, що необмежена відкрита кінетична ланцюг вправ може покласти занадто багато навантаження на зв'язки коліна і запропоную почекати до 6 тижнів, а тільки включати їх в контрольованих умовах.

Інші посилання

Ось менше наукових посилань, яка дає хороший підсумок сил на ВБК за самозахоплення і розширення ніг: http://www.lookgreatnaked.com/articles/archive/1003article.htm

+31
user647301 2 квіт. 2012 р., 18:21:51

Важливо відзначити, що ваш вага змінюється щодня, а на основі різноманітних факторів, і насамперед затримка води (можна пояснити значним вагою різниця - у нас це в основному вода, в кінці кінців). Також важливо, щоб вага собі в той же час кожен день, бажано вранці. Все-таки, деякі відмінності будуть відбуватися так, це може бути гарною ідеєю, щоб зважуватися щодня, але сюжет ЕГ. 7-денної середньої, і вважайте, що ваш "справжній" вагу. Якщо ви робите все правильно, воно повинно йти вниз, навіть якщо в деякі дні більше, ніж іншим.

Нарешті, в залежності від вашої ваги, ліфтинг програма, ви почнете класти на м'язову масу, яка важить більше, ніж жир (якщо розглядати той же обсяг), але в залежності від того, скільки жиру вам потрібно "зрушити", цей ефект може зайняти деякий час, щоб бути помітним.

+29
aervind 12 квіт. 2014 р., 10:03:08
 • Щоб схуднути, спалюйте більше калорій чим ви їсте. Це може бути робочої більше або менше їсть.
 • Щоб наростити м'язи, ви повинні кинути виклик ваші м'язи. Це найчастіше робиться при піднятті важких предметів. Ви також потрібен надлишок калорій для того, щоб рости.
 • Щоб поліпшити витривалість робити те, що вимагає витривалості більше і більше часто.

Якщо ви трактуєте "схуднути" Як "скинути жир", то немає ніяких причин, ви не можете зробити все три речі відразу. Я не згоден, що є "типи" тренувань, просто різні цілі. Хтось просто хоче схуднути, можуть просто бігати на біговій доріжці, але це не означає, що підняття тягарів не менш (або навіть більше) ефективні в цієї мети.

+26
happysingh 7 лют. 2017 р., 20:06:30

Так. Це називається GOMAD якщо це повний галонів в день.

Молоко калорійно щільна, поживно дивним, має багато білка, і є простою.

Використовуйте незбиране молоко.

+18
Madam Loza 23 жовт. 2018 р., 20:03:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil