Проблеми Ахілла і ноги оніміння

Я часто отримую відчуття здавленості в нижній частині ноги частіше всього близько милі в бігу, іноді в одній нозі, інший раз в обидва. Я розмовляла з лікарем про це і мій ахілл в порядку. Проблема в тому, що набряк у ділянці ахіллового робить боляче бігати і іноді уповільнює потік крові до ніг і ноги починає поколювати і німіти.

Якщо б це було так кожен раз, коли я не бігун. Проте, це буває не завжди, і велику частину часу, коли це станеться, з якою-небудь масаж і ходьба, це йде, як правило, після близько 3 миль. Що викликає подив, чому це не відбувається кожного разу. Я пробував розтяжку і масаж з обмеженим результатами.

Як ви думаєте, що відбувається і як я можу запобігти?

+591
Fiy Yuan 5 бер. 2018 р., 08:16:31
34 відповідей

Напевно, немає. Тренування з пауерліфтингу (повністю сила-орієнтований) передбачає уникнення невдач, зберігаючи число низьке число повторень, і відпочиває багато між підходами, жоден з яких реально сприяють "горіти" під час тренування або хворобливість після.

Павло Tsatsouline дав таку відповідь на подібне запитання під час інтерв'ю:

Одна річ, Звичайно, ви не можете використовувати болючість, як показник прогресу. Єдиний значущий вимірювач є збільшення своїх сил і м'язової маси. Болючість не значить річ.

І про ймовірність болючість від Пауерліфтинг-стиль навчання:

Якщо вони підуть на низьких реп, важкий, невичерпний навчання — три комплекти три або п'ять сетів з п'яти — вони не буде хворіти.

+972
myla plantilla 03 февр. '09 в 4:24

Як інші згадали, це збільшує ІАП. Ефект його полягає в тому, що вона може також дати ваші основні м'язи, щоб вогонь сильніше, даючи ЦНС привід знизити обмеження на певні м'язи.

Ймовірно, це не зрада

Я не згоден з тим, мабуть, поширена думка, що носіння пояса дозволить знизити можливості для більш низькою задньої частини, щоб зробити сильніше. Численними дослідженнями встановлено значне зниження активності хребта еректорів при тренуванні з поясом, порівняно з БЕЗ, насправді одне дослідження показало збільшення м'язової активності. Джерела в кінці.

Додайте до цього анекдотичний момент, який стає сильнішою з поясом також збільшує вашу силу beltless більш або менш безпосередньо, навіть якщо ви не тренуєте beltless протягом цього періоду часу.

Ношу його. Велику частину часу

В цілому, носіння пояса збільшує вашу продуктивність в тренажерному залі, які допоможуть вам досягти цілей м'язових розмірів і сили. Є кілька випадків, де було б краще тренуватися beltless (якщо ви тренуєтеся в спорт, який не залежить від підйому максимального ваги, наприклад), але основна частина тренування повинна, ймовірно, бути зроблено поясом. Це не зрада.

Для більш детального і настійно рекомендується писати, зверніться до: http://strengtheory.com/the-belt-bible/

Досліджень про дію хребта монтажник з і без пояса: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17047531 http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10619094 http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11932579 http://journals.lww.com/nsca-jscr/Abstract/1999/11000/The_Use_of_Lumbar_Supporting_Weight_Belts_While.14.aspx http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2304406

+947
Cardinalis 4 груд. 2013 р., 18:47:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я сплю 8-12 годин на добу, і спати досить добре, і це мало що змінює.

Це робить велику різницю. Щоб переконатися в цьому, спробуйте спати по 4 години за ніч, і подивитися, наскільки краще Ви були з 8-12. Ви приймаєте наслідки як належне, тому що ви не бачите прямий corrolation між хорошим сном, і прогрес, якого ви зробили досі.

Я одержую достатню кількість білка, вуглеводів та калорій, - але це нічого не змінює.

Знову ж, намагайтеся не отримуючи достатню кількість білка, вуглеводів і калорій, і подивитися, що відбувається.

Чому ти намагаєшся знижки хороші ефекти гарні звички?

Як я можу отримати як можна більше, природно, протягом 4 місяців?

Ти вже описував процес. 4 місяці-це ніщо, якщо ви шукаєте великі зміни. На це йдуть роки.

Я чув, що обмеження крові і роблять і тренування 50-100 комплектів може примусити надлишки крові в м'язи, що робить їх наповнити і величезний.

Де ти це чув? Мені було б цікаво прочитати цей рецензований науковий доповідь.

Крім того, я чув, що ви можете взяти 200мг креатин і пити по п'ять літрів води і bloow обмеження потоку/насос креми, які допомагають поставити на розмір миттєво. Вони допомагають виглядати більше як мінімум?

Я думаю, що ви маєте на увазі 200г? Тому що 200 мг-це дуже мало. Нормальний розмір порції 5г. Інше звучить як тарабарщина для мене. Знову ж таки, мені було б цікаво дізнатися, звідки ви берете цю інформацію. 5 літрів води обов'язково змусить вас блювати. І якого чорта насоса крему?

Слухайте, що ви намагаєтеся зробити, це обійти нормальні людські обмеження. Зазвичай, коли люди роблять це, вони використовують стероїди. Крім цього, я боюся, що ви застрягли.

+902
Ganesh kudva 12 січ. 2014 р., 12:35:59

Силові вправи, тяжіючи до нижньої повторень і більшу вагу (більше або менше) єдине, що дозволить збільшити м'язову масу, або хоча б підтримувати його (в певних межах).

Я вважаю 40% жиру із будучи здоровими, якщо не помиляюся, в США 25-30%+ вважається ожирінням*. Якщо б це був я, я б зосередитися трохи більше на зниження, що замість того, (спеціально) для збільшення м'язової маси.

З іншого боку, які виховують м'язової маси дозволить збільшити метаболізм спокою, який допоможе довести рівень жиру в організмі вниз. Для мене, коротких замикань маси тіла вправи натисніть на солодкі плями між м'язової маси, метаболізму, ефективність, і ймовірність того, що я насправді буду тренуватися.

Розглянемо вагові та схеми обладнання pehlwani/кушти (पहलवानी/कुश्ती); я знаходжу їх неймовірно ефективними (якщо не трохи боляче, якщо я "втрачу Булава").

*Відзначаючи, що існують деякі суперечки про те, який "здоровий" відсоток жиру в організмі.

+812
jsweazy 29 лист. 2015 р., 18:56:00

У мене була схожа проблема, коли я готувалася до моїм першим змагань, я точно знаю, що ти маєш на увазі. Так ти навколо 185фунта з 12-14% жиру (що дуже добре, хороша робота). Щоб отримати ще більш низький рівень жиру в організмі, це буде важка робота, але це, безумовно, виправдано. Основним фактором, коли ви дістатися до цієї точки-це тонка настройка вашого раціону в точній манері. Не вживаючи, цукор і т. д., безумовно, зробити вас худий, але після певного моменту, це просто не достатньо, ваше тіло адаптується до вашої калорійності харчування і не буде засвоювати більше жиру, як "виживання" механізм. Я дам вам кілька порад про те, як подолати це. Я можу допомогти вам у подальшому, якщо ви прокоментуєте назад ваш нинішній раціон, а також. Також я припускаю, що у вас тренування вниз відносно ОК.

 • По-перше, як тільки ви отримаєте на рівень жиру в організмі ви знаходитесь, це дуже важливо для успіху, щоб почати підрахунок калорій і макро-поживних речовин (вуглеводів, білків, жирів). Як грубий приклад, взагалі кажучи дорослому чоловікові потрібно близько 15 х вага тіла в калоріях для підтримки ваги. Так що якщо ви 185фунта вагу, то вам потрібно 2775 калорій для підтримки ваги ви. Якщо ви хочете втратити, скажімо, половину фунти в тиждень (ви не можете втратити набагато більше, ніж півтора кг жиру в тиждень фізіологічно) то ви повинні відняти 500/600 від цього, а так ви б так і норовлять з'їсти близько 2175 калорій в день. Я розумію, що підрахунок калорій-це не зовсім весело, але це дуже корисно, а також досить простий з додатків, таких як "мотивація" (в даний час я вже звик до успіху).

 • Після того як ви отримаєте ваші калорії, вам потрібно точно налаштувати макроси у відповідності з вашими індивідуальними атрибутами. Перше і найважливіше, ви будете хотіти, щоб зберегти всі ваші м'язової маси. Це тому, що більше м'язів прирівнює до більш високої швидкості обміну речовин (метаболізму), сила, настрій, і, очевидно, фізичний вигляд. Для цього ви повинні викликати синтез білка, який зазвичай робиться за допомогою споживання білка. Тепер, так як ти доросла, хороша сума буде близько 1-1.5 г білка на кг маси тіла (180г - 270ish р).

Детальніше про вік і макроси: https://www.biolayne.com/articles/nutrition/anabolic-eating-for-your-age/

 • Тепер, ця частина є трохи складніше і буде залежати від вашого карбюратора (і в кінцевому рахунку інсуліну) толерантність. По більшій частині, кращий (ну, принаймні швидкий) підхід до двом іншим макроси (жирів і вуглеводів) буде прийняти якийсь низький Carb високим вмістом жирів, особливо якщо ви дуже худий рівнях. Причиною для впертий жир, як правило, з-за інсуліну і резистентність до інсуліну. Інсулін, гормон зберігання, звільняється, коли ви їсте продукти з високим вмістом глюкози (білий рис, цукерки, колу, біле борошно, картопля тощо), З точки зору втрати жиру, інсулін в основному гальмує спалювання жиру і магазинах замість сала (дуже надмірно спрощеною, але ідея хороша). Крім того, оскільки ви вже не в 20 років або підлітки, розумно припустити, що ви побудували якийсь опір інсуліну з роками, так це ключ. Так зрозуміло, що якщо ви хочете отримати дуже худий, ви повинні пригнічують періоди дуже низького інсуліну (спалювання жиру періодів). Для того, щоб досягти цього, ви збираєтеся хочете, щоб звести до мінімуму споживання вуглеводів, і коли ви їсте вуглеводи, їжте з високим вмістом клітковини та низьким глікемічним індексом (коричневий рис, вівсянка, солодкий картопля, овочі). Я припускаю ви вже знаєте, що людське тіло метаболізує глюкозу (як правило, з вуглеводів, але може бути від м'язів, якщо не вистачає білка). Оскільки ви будете мати низький рівень глюкози із-за низьких вуглеводів, ваш організм буде мати потребу в якийсь інший джерело палива, і це буде жир! Як тільки ваше тіло стає ефективним у руйнуванні жирів (кетоз) від їжі, вона також буде розщеплювати жири в організмі, оскільки він не буде мати будь-яких глюкозу для енергії. Тому я рекомендую десь від 20-30% ваших калорій з жиру, я.Е для вас це буде, 400-600 ліцензій, що становить приблизно 40-70г жиру в день. Намагайтеся дотримуватися здорових джерел, таких як риба, яйця, деякі сири, avacado, і т. д.

 • Ну, тепер ми залишилися з вуглеводів, тому у нас 2175 калорій мінус 270 г (4 калорії/г) білка і 70 г жиру(9cal/г), що становить 465 калорій з вуглеводів, я.е близько 110-120г. Зверніть увагу, як я використав весь запас білка і жиру вище калорій, ви не повинні зробити це, ви можете зробити 40г жиру в цілях збільшення вуглеводів і т. д. Зараз це 110-120 г вуглеводів, в основному всі вони повинні прийти з високим вмістом клітковини та низьким глікемічним індексом продукти, як я вже згадував вище. Але якщо ви хочете взяти його на наступний рівень, ви повинні використовувати час поживних речовин. Який є в основному тільки споживати вуглеводів в день, де ви найбільш чутливі до інсуліну (більш чутливих тим краще, оскільки ви будете випускати менше інсуліну у відповідь на менше цукру). Ці часи будуть праві, коли ви прокидаєтеся (ваше тіло має метаболізується велика частина їжі протягом ночі і тепер ви перебуваєте в стані катаболізму) і правильно до і після тренувань. Також зверніть увагу, що розробка підвищує чутливість до інсуліну. Так само розподілити вуглеводи навколо цього. Наприклад, ви можете з'їсти на сніданок вівсянку, коричневий рис після тренування, і пропустити попереднього тренування всі разом, якщо ви хочете, або і т. д.

Ще одна відмінна стаття Лейн Нортон про вирізування:

http://www.simplyshredded.com/layne-norton-the-most-effective-cutting-diet.html

+769
Lfk 25 груд. 2014 р., 12:21:06

Щоб просто прояснити отримують вагу, коли ви зупиняєтеся і тренажерний зал, я можу сказати, що я не здивований і це не дивно, враховуючи кількість вуглеводів, що ви приймаєте і білки.

Організм отримує все, що він підскочить інсулін дуже високий, наявність інсуліну в крові знизить глюкози, але також відкриє клітини і нехай жиру разом з іншими.

Інсулін не приймає жир і зберігати їх у вигляді жиру, інсулін на вуглеводний і надлишок глюкози з білків і зберігає їх у вигляді жиру, жир викид інсуліну тільки в незначній мірі, жир це не ваша проблема.

Ваші вправи просто тримати вас від набирає вагу.

+762
Kelly Guevara 10 бер. 2019 р., 13:47:41

У вас є великі (60+ літрів) рюкзак? Якщо так, то заливати в нього воду (або краще: пісок) пляшки і може сягати близько 70-100 кг ваги. Поклади на спину і робити присідання, випади і інші вправи для ніг.

Обважнювачі не дають вам сильні ноги, вони занадто легкі.

+760
The Long Nguyen 10 лют. 2011 р., 12:22:22

Наведений нижче список-це не зовсім так, як я зазвичай їм, але приблизно правильно. Крім того, я використовував калорії калькулятор, щоб перевірити свої калорії просто, щоб допомогти вам дати мені кращу рекомендацію. Крім того, я включив свою деталь нижче тіла.


Це як я сьогодні їв, а я взагалі їм такий кожен день. Сніданок Куряча грудка, 2 великих шматки: 300 Коричневого рису, 1 чашка : 220 деякі овочі: 20

Обід Грецький Йогурт Знежирений: 80 Куряча грудка, 2 великих шматки: 300 Локшина швидкого приготування, пакет 1/2: 200

Вечеря Коричневий Рис: 220 Сад Vegie Суп: 80

Закуски: Сироватковий протеїн, 1 мірна ложка: 100kcal Мандарин, великі: 80 ккал

висновок ліцензії: 1500 +- 100 білка: 188г карбюратор: не впевнений.


Деталь кузова вага: 74 кг висота: 177см


тренування (4 дні на тиждень) піднімаючись вага: 1,5 години кардіо: 0,5 години (степпер)


Я правильно їм? Я хочу скинути зайву вагу (і м'язи), але здається, що я додаю у вазі і я не впевнений, чи правильно я набираю м'язи чи ні. До речі, це була всього лише тиждень, як я почав харчуватися таким чином і працює. Чи є якісь маніпуляції робив у своїй їжі або план тренування? Мені потрібно з'їсти більше калорій, ніж це?

+728
Jesus Hernandez 23 лют. 2011 р., 01:03:25

(Ця відповідь від анонімного користувача, запропонував змінити на мій пост, що це не так, так ось він іде. В кращому випадку буде те, що анонімний автор повернеться і пости в якості відповіді. До тих пір, ось їх введення.)

Так, є офіційна вихідних вод. Це:

 • 500м поспіль
 • 40 маси тіла (повітря) присідання
 • 30 АВ-Мат Присідань
 • 20 Віджимань
 • 10 Підтягувань

З "км-порівняй тренер Л1"

+727
Ed Gomoliako 12 січ. 2012 р., 09:57:53

Нещодавно я знову почав тренування через пару місяців. У мене є хороша дієта з правильним макроси для зростання і я роблю розумний прогрес, але у мене є проблема, що після того, як я тренуюся я стаю настільки слабким, що я ледь можу рухатися частини тіла, я просто тренувався.

Наприклад, якщо я тренував груди і трицепс, коли я входжу в будинок, якщо я сяду, я не можу отримати назад вгору через мої руки і якщо я підніму руки в повітря, вони падають і тоді я не можу повторно продовжити їх.

Чи є для цього підстави і будь-який спосіб я можу уникнути цього?

+663
user41006 2 груд. 2019 р., 01:31:55

Вправи з гирями можуть бути так складно, як працювати штангою, біг або високий кінець спортивні заходи, якщо все зроблено правильно.

'Kettlecise' звучить як група класу, яка зазвичай спрямована на кого-небудь. Тому він може не підійти для кого-то вже цілком придатний.

Спробуйте його, а потім збільшувати вагу по мірі необхідності. А 8кг гирі в класі відчуває себе набагато відрізняється від 24кг одного.

Як бігати підтюпцем і спринт по суті однакові, але зовсім різні.

+661
user3596395 14 вер. 2015 р., 10:58:08

Ви могли б завантажити бар Сміт машини, покласти його на пастки, як з присіданнями (не безпосередньо на шийний відділ хребта!) і зробити їх так. Дерев'яні дошки, плити або підніжка може використовуватися, щоб помістити кулі ваших ніг на належну глибину. Однак, по 180 кг, ви можете виявити, що навантаження на хребет і всю верхню частину тіла може бути дуже багато.

Інший варіант розсаджують теляти піднімає. Знову ж, це може бути зроблено Машина Сміта (у всякому разі, це добре для чого-то). Налаштувати лавці перед ним, встановили планку на такій висоті, де ваші ноги, коли ви сидите, підходить тільки під нього, є бар близько до колін (та ще і верхньої частини ноги) і посуньте його вгору по контрактації телят. Якщо є килимок бар, це може зробити його менш незручно.

Зверніть увагу, що різні вчення говорять, що роблять упор на різні м'язи. Постійний теля піднімає, мабуть, напруга литкового м'яза (найбільш крайні литкові м'язи, які видно і з двома головами), а в сидячому варіанті, з-за коліна бути зігнуті (розслабленні литкового м'яза) більш серйозна увага приділяється камбаловідной, глибше м'язового шару. Я не впевнений, якщо це broscience чи ні, але, здається, якийсь сенс.

Загалом, з литковими м'язами не так сильний, як вони, будь-які вправи не робив на машині, відчуває себе досить складно завантажити Без щось інше в організмі стає занадто багато обкладатися податком. Штангою на спині може бути завантажений з набагато більшою вагою, ніж використовується для присідань, тримаючи його буде потрібно важка станова тяга і буде дійсно перевірити свою владу (або сухожилля, при використанні планки) і з використанням гантелей просто здається, що це б не додати достатньо ваги через деякий час. Знову ж таки, якщо ви можете впоратися з цим в плечі-завантажений стоячи ікри прес, штанга або Сміт машина може працювати. Якщо у вас є конкретний ікри прес або усаженное підвищення ікри машину, я пропоную вам дотримуватися постійного теляти підняти автомат до вас, дискомфорт і все, а може бути з допомогою машиною Сміта або штанга в шафу для усаджений теля піднімає.

+659
Rodrigo Guedes 4 лют. 2011 р., 15:41:16

Я намагаюся домогтися "один здивований погляд у воду" бічне дихання, але навіть використовуючи ласти і три удар дошки, щоб тримати моє тіло так високо, як тільки можливо, основна особі Анатомія підказує, що якщо очі під водою, половина рот знаходиться під водою. Тепер я прочитав, що "руки створити кишені повітря в районі пахви, як ви досягнете вперед і інсульту. Плавання навчання, щоб перетворити їх голови в один бік і дихати з кишені". Це означає, що підхід Ради пипець неможливо і єдиний спосіб, щоб практикувати боку дихання, поки ви робите мазки? Я думав, що це слід від вашої голови, що створюється повітряний кишеню, який є, чому я використовував ласти, щоб рухатися вперед як можна швидше, утримуючи дошка стусаном.

+635
Zong Samsung j2 9 лип. 2018 р., 05:01:21

Реферат дослідження не вказують на рівень підготовки 13 учасників, який є сміхотворно малий розмір вибірки, щоб почати с. Але я припускаю, що вони не освічені і тому виграють від легкого ранні досягнення. 18 сесій також відносно невелика кількість часу.

"Без навантаження" звучить як "ізометрія", так у цьому немає нічого особливо нового. М'яз має опір проти своїх же-розім'яв антагоністичні м'язи (наприклад, напружуючи біцепс з трицепсом).

Це цікава точка даних, але я не бачу застосовності. Якщо все, що я міг уявити собі без супер навантаження DVD екстремальний пакет розробляється і позиціонується як "дослідження показує, що це майже настільки ж ефективним і підняття тягарів!"

Покопавшись в і зайнятися ізометричної діяльності, характерні для кардіології існує з 1992 дослідження, яке розповідає про вплив ізометричних вправ і серця:

Таким чином, статичні вправи характеризуються навантаженні на серце і можуть бути диференційовані від динамічні (ізотонічні) вправи, які включає в себе обсяг навантаження на серце. Фізичні тренування зі статичними вправа приводить до концентричній серця, особливо лівого шлуночка, гіпертрофія, в той час як навчання за допомогою динамічних вправ призводить до ексцентричної гіпертрофія. Крім того, величина гіпертрофія міокарда значно менше у спортсменів тренування зі статичною, ніж динамічної тренування.

Ізометричні діяльності також створюють значно нижчий кров'яний тиск, ніж динамічний діяльність (концентричні), яка допоможе ризик ішемічний інсульт або мають інші кров'яний тиск питання.

Знову ж таки, я думаю, що дослідження, згадані в питанні, є цінним думки, зовнішньої перешкодою, і там напевно багато людей з проблемами здоров'я і мобільності, що робить ізометричні діяльності кращим або єдиним варіантом.

+576
deplao01 9 січ. 2018 р., 19:01:10

Я підозрюю, що незручні питання буцатися буде вам спочатку, перш ніж їхати досить далеко, щоб зробити що-небудь на ноги. (Цікаво, мені сказали, що це насправді маленькі волоски на дупі тягнуть і рвуть як ти сидять, які викликають дискомфорт. Я завжди вважав, що це було там будувати м'язи, щоб сісти на проти кісток/жиру).

Тим не менш, абсолютний пробіг не має сенсу, оскільки він буде залежати від вашої бази, які ви почали. Якщо вам трапиться бути в 2:45 марафонець, потім пішла на першу поїздку, ймовірно, не буде проблемою.

Я не думаю, що вам зашкодить ваші ноги достатньо, щоб полагодити за тиждень, майже все, що ви могли б зробити.

Спробуйте їзда по околицях, так як найбільшою проблемою буде отримувати свої зручні місця на місце.

+568
Evan Carroll 2 бер. 2019 р., 22:49:49

Болі в м'язах є ознакою незначного збитку в межах ваших м'язових волокон. Для лікування, можливо, допомагає збільшити приплив крові для постачання пошкоджених м'язових волокон поживними речовинами. Потік крові може бути збільшений

 • масаж (це був ваш питання)
 • низької інтенсивності навантаження (наприклад, ходьба або легкий біг, якщо у вас болять м'язи ніг, наприклад)
 • гарячий душ/ванна/сауна (тепло)

Наскільки я знаю, немає нічого, що ви можете зробити для запобігання болю в м'язах. Але як тільки ви звикли до вправи, все повинно налагодитися.

Так як він в основному зводиться до надання поживних речовин в м'язові волокна, якість харчування важливо так само, звичайно.

+551
foobarna 16 січ. 2015 р., 14:43:03

Так, так і так.

Якщо немає ускладнень вагітності, більшу частину часу люди повинні бути добре для продовження нормального рівня активності до самого кінця вагітності. Наприклад, мій інструктор по бойовим мистецтвам продовжував викладати і дуже енергійний станцюємо аеробіки буквально до дня народження. (Вона закінчила клас і почала трудову 1/2 годину пізніше).

Однак, я б їй працювати з її акушером-гінекологом на безпечні рівні здійснення та рекомендовані заходи. УЗД та іспитів, як дитина розвивається або інші умови, які можуть виникнути ускладнювати. У загальному сенсі, вона повинна бути досить активною, але враховує ніяких ускладнень або інших факторів у період вагітності. Стимулювати її діяльність, але і заохочувати звернення за консультацією до гінеколога, як до того, що безпечний для неї.

+505
Sajid IMran 11 січ. 2011 р., 11:26:17

Я вчуся фізіології вправ в університеті у Флориді. Відповідь на ваше питання зводиться до фізіології і природи не тільки м'язи, але накопичення калорій. Для досягнення цих"стрункішою ноги" ви повинні не тільки тонізують м'язи, але спалювати жир навколо м'язів. Відстеження вашої дієти дуже важлива, якщо ви хочете маніпулювати візуальність будь-якої частини тіла. М'язи, як правило, буде рости і "випирати", як ви говорите, якщо ви їсте більше калорій, ніж ви спалюєте. Природа м'язів у цій ситуації - "зробити більше" і, може бути, навіть більше жирів, якщо калорійність перевищення є значним. З іншого боку. Якщо ви не спалює більше калорій, ніж ви їсте, то і природа частина тіла спалювати і використовувати жир як джерело енергії. Крім того, в додаток до вправи, ви одночасно даючи визначення м'язам.

Так що реальність-це...дівчата, що ви побачите в тренажерному залі можуть мати різні уподобання в їжі, ніж ви або, може бути, вони просто генетично схильний. Але ви ніколи не повинні порівнювати себе з ким-небудь ще. Замість того, щоб почати розбиратися в науці за все це.

Крім того, більше аеробних тренувань допоможе зменшити розмір м'язи, так що раджу повернутися в велоспорт або будь-якої іншої діяльності на витривалість. Уявіть собі кенійський бігун і порівняти їх зі структурою тіла олімпійського важкоатлета. Звичайно Кенії набагато стрункішою в ногах, навіть все тіло. Чому, запитаєте ви? Тому що коли організм займається довго дуратив, він повинен зберегти якомога більше енергії, тому відбувається адаптація м'язів до зменшення площі поперечного перерізу, яка допоможе витрачати менше енергії в одиницю часу. Це механізм адаптивного виживання підходить для даного виду способу життя. Скільки разів ви бачили тих, з статурою культуриста на велосипеді або бігати марафони? Не питання, вони ненавидять тренування на витривалість чи ні, але як їх вправа спосіб життя впливає на склад їх тіла. Вам не доведеться турбуватися про те, Хоча стає занадто худий, після марафонського бігу-це не ваше заняття. Ну, я сподіваюся, я дав вам загальне уявлення про напрям, в якому ви повинні приймати для того, щоб досягти своєї мети і удачі! Якщо ви будете наполегливі, ви повинні побачити значні результати, починаючи з 3-го тижня вашої подорожі. Як тільки ви досягнете задоволеною складу нижньої частини тіла, а потім просто регулювати калорійність харчування дорівнює ваших витрат калорій, щоб підтримувати, що візуальність.

+470
user20428 19 жовт. 2014 р., 01:27:57

Як уникнути травм в ногах при кікбоксингу? Спеціально великий палець і маленький?

Я чув про плівку, але є зміцнення вправи, щоб запобігти травми або таких? Якщо ви пропонуєте стрічкою, я хотів би знати, як конкретно.

+400
the structure 11 вер. 2019 р., 19:42:35

Так що якщо я хочу бути в хорошій формі і бути в змозі працювати швидше, не намагаючись втратити вагу в той же час перешкоджати цьому?

Я читав, що на дієтхарчування калорії обмеженому, потрібно подбати, щоб переконатися, що вони продовжують вживати в їжу достатню кількість білка. Крім цього, можна намагатися схуднути (або, напевно, точніше, намагаєтеся скинути жир, так як це просто 'мертвим вантажем') обмеженням калорій перешкоджати спробам стати витривалішими і швидше працювати?

+387
anatolivna17 23 лип. 2015 р., 20:47:04

Хороша форма-це для безпеки. Відхиляючись від хорошій формі означає, що ви вважаєте, що ситуація настільки високі ставки, що гарантує ризикуючи вашою безпекою. Отже, озброївшись знаннями, Ви можете вибрати своє власне пригода.

Ви повинні бути обережні з прийманням сигналів з YouTube. Цілком можливо, що люди, яких ви дивитися різні цілі, ніж ви, як гіпертрофія, а не сила, або хвастощі з приводу ваги вони скручуються замість того щоб реально покращувати їх завити. Існує також вроджена упередженість на те, що ви бачите: більшість людей завантажити ліфтів, що зробить їх добре виглядати, а не травми, які відбуваються з-за низької форми.

Однак!

Якщо тренування для гіпертрофії, і Ви маєте солідну базу для всього тіла сила, щоб витягти з, і ви знаєте, як захистити себе, роблячи так, я міг бачити трохи переваги від використання вагу занадто важкий для вас, щоб завиток, де ви повісите чисте-завити їх вгору і використовується контрольоване, повільне негативно. Зверніть увагу все кваліфікації у цій заяві.

+342
skrewler 4 лют. 2011 р., 10:36:09

L-тирозин і бета-аланін буде схвалення Брінк як гідних добавок.

Моє питання: це дійсно необхідно при додавання білка, тирозину і аланіну в кінцевому підсумку бути отримані з білка в сироватці?

+331
Dwarf Withaxe 16 лип. 2019 р., 18:40:16

Для того, щоб залучити груди під час падіння, трохи нахиліться вперед. Це дійсно не має до ширини планок, а кут ваш пісний. Це, як кажуть, нахилившись вперед, як і раніше будуть працювати трицепси, а також.

Дивіться цю статтю для деяких хороша інформація на діпи.

enter image description here

+318
Kausik Raj 1 серп. 2019 р., 21:03:23

Ну, як ЛФК, барабанний дріб (наприклад, активно грає Kit) - це дійсно вправу. Що більшість людей не зможуть дізнатися про те, що вони вважають вправа полягає в тому, що вона імітує і замінює реальну функціональну роботу. Ваше тіло не хвилює, якщо це підняття колоди або Терезів. Його не хвилює, якщо ваш 150 БПМ кардіо тренування від велосипеда, або грати на контрабасі - все ваше тіло знає, що, "гей, моє серце б'ється швидше і я повинен переробляти себе і судинної системи, тому я можу адаптуватися до цієї навантаженні".

Коротше, немає, барабани не бігає марафони і не піднімала на провал... однак, якщо ви граєте активно і постійною, якщо частота серцевих скорочень знаходиться в межах, необхідних для незаконного відповіді (по моїм Полярного в середньому це так і є), це вправа - дійсно, серцево-судинні вправи з всі переваги "реальної" кардіо. Крім того, він використовує всі 4 кінцівки, стрижень для стабілізації, на відміну від бігу чи їзди на велосипеді (практично без верхньої частини тіла). Він не отримує переваги, що несуть вагове навантаження, як біг, але і не велоспорт.

На закінчення, якщо ти енергійно і регулярно, ви отримуєте пристойне кардіо тренування. Ти ніколи не тренуються до певного рівня - не реально відчути переваги перевантаження, щоб постійно прагнути до збільшення пільг, але пільги залишаться.

+271
Bhumi Thakore 7 січ. 2011 р., 18:24:28

Після останнього дня ноги у мене були болі у внутрішній стороні місце між ногою і пахом. Болить тільки під час знижує неповний присед і прес-автомат (я нічого не помітив протягом тренування, думки). Я не звертав на це особливої уваги, однак через тиждень на наступний день ноги я відчув під час розминки присідання з порожньою штангою, і коли я піднімаю вагу я не зміг виконати із-за цього. Так я пропустила присідання і прес машина тільки й робили інші машини для ніг ( і це не боляче там ). Це вивих і що мені робити? Коли я зможу знову почати самозахоплення?

+256
Vissie 24 серп. 2013 р., 12:24:23

Я б сказав, що води і клітковини. Подивіться на сушеною чорницею і свіжої... там практично нічого не залишилося після того, як ви висушіть його.

+225
Tony Junkes 1 трав. 2012 р., 07:51:45

Я підтримую все, що у відповідь Дейва, але я додам трохи більше... може бути, ми можемо об'єднати два разом.

Безумовно, поліпшення в порівнянні з вашим першим рутини. У мене є ще деякі моменти для поліпшення, але як новачок, ви можете робити практично будь-які рутини і побачити збільшення міцності. Як сказав Дейв у відповідь, поки ти постійно тренування, кидаючи виклик собі, і правильно харчуючись, ви будете ставати сильнішими.

Ось мої окуляри для поліпшення, хоча:

Вибір вправ

Ви, ймовірно, не повинні включати віджимання, так як ти робиш жим лежачи.

Підтягування може бути краще тренування, ніж біцепса кучері, але, можливо, це не доступні для вас. Підтягування являють собою функціональну тренування, а також працювати ваш назад в той же час як біцепс.

Планування

Якщо ви піднімаєте важкі вистачає і таких, що 3 підходи по 5 повторень-це навряд чи реально (який був би дуже хороший спосіб, щоб стимулювати швидкий приріст сили), ви не зможете робити жим лежачи і накладні Преси у тій же тренуванні, принаймні, не оптимально. Це тому, що вони використовують невелику кількість м'язів і обидві потрібні ваші трицепси зовсім небагато. Краще б перемикатися між цими двома. Одне тренування, ви робите жим лежачи. На наступному тренуванні, ви робите накладні преси.

Ви можете робити присідання і станова тяга до тієї ж тренуванні, але ви не повинні покласти їх один за іншим. Поставити свій жим лежачи або верхній прес в перервах між присідання і станова тяга.

Вам потрібно відпочити-день, щоб забезпечити відновлення м'язів, адаптації та збільшення міцності. Зробити це тренування кожен другий день, і ви помітите, більш надійний і стійкий прогрес, ніж якщо б ви робили це щодня.

Прогресії

Ви хочете знайти спосіб, щоб поступово збільшувати навантаження на кожному тренуванні. Дейв багато про це говорить у своїй відповіді, але, наприклад, "10 віджимань" не буде для вас важко після пари тренувань. Краще б план зробити "3 сету до відмови", і ви завжди повинні робити більше кожного тренування. Ваш 3х5 для зваженого вправи виглядають як гарний початок, але вам необхідно проявити фантазію, щоб поступово завантажувати їх, якщо ви обмежені гантелі.

+223
Mctibs Palabrica 28 квіт. 2011 р., 04:54:51

Вважалося, що підняття важких предметів може пошкодити ваш природний зростання молодої людини, тепер це вважається міфом або в кращому випадку застарілу інформацію. Тренерів у вашому тренажерному залі, ймовірно, дізнався "важка атлетика для молодих людей-це погано", не знаючи, чому вони так вважають. Немає ніякої реальної різниці між виконанням вага тіла вправи і зважений вправи.

Єдиним винятком з вищесказаного є те, що багато 14-літні є незрілими, більш імовірно, спробувати з допомогою ваг, які могли б травмувати себе, з іншого боку, багато дорослі однаково незрілі і дурні і не повинен бути дозволений в тренажерний зал :-)

+161
Silvus 7 черв. 2016 р., 23:19:28

3:23 марафон ~ 7:45 на милю, і в 3:15 ~ 7:26 миль. А не так далеко один від одного, він збирається зайняти трохи роботи, щоб отримати там, але це цілком здійсненно.

Те, що я рекомендую, оскільки у вас вже є дуже тверда основа (і зараз 30 Мілер сенс, для марафону це було б контрпродуктивно), щоб більше включити швидкість роботи в свій щоденний працює. Успіхів, звукознімачі, фартлек/пробіжок, все це допоможе.

Тому, якщо ваш денний пробіг-це щось на зразок 7 км в 8:30 ПАРЄ, я б додав сегмента, таких як 8х:30 секунд о 7:00 темпами. Вся тренування буде 20 хв. звичайному темпі, з 8:30 до 7:00 :30 легкий (всього 16 хвилин), 20 хвилин у звичайному темпі. Як то стає легше, ви можете почати робити це в 6:50 ПАРЄ і т. д.

На ваші дні швидкість, я хотів розборонити їх і працювати на обидва порогу (на рівні або трохи нижче темп гонки на короткий відпочинок) та інтервал (вище гоночному темпі, відпочинок між ними) сегментів. Інтервал сегменти допоможе підняти верхній кінець швидкість, і поріг сегменти збільшить кількість часу, який ви можете витратити на такій швидкості. Якщо у вас одна швидкість тренування в тиждень, чергуйте тижні, Якщо у вас два тижні чергувати дні. Якщо ви приходите в швидкості тренування і померли, це нормально, щоб взяти вихідний. Краще, ніж тиснути на себе занадто багато втоми і отримати травму.

Крім того, Макміллан працює є відмінний інструмент, який ви можете ввести свої цифри, і він скаже вам, мета кроків для тренувань. Одна з найбільших помилок, я бачу, що люди йдуть дуже важко на їх спокійних днів, та не досить важко на важкі дні.

Що стосується ваги, я не буду нічого робити для ніг. Які м'язи ви додасте туди підніматися не буде сприяти мети марафону, і тільки додає вагу і займає кисень. Руки, напевно, не сильно ображу інших, ніж вага. Загальні знання (і це доведено в моїй N=1 досвіду) полягає в тому, що кожен фунт ваги або набули або втратили коштує близько 3 секунд на милю в темпі за ті ж зусилля. YMMV.

+158
Anwar Ali 26 груд. 2011 р., 19:16:08
 • Це було дослідження 18 чоловік так насправді не досить великий, щоб залучити надто багато висновків.
 • Це було при помірному вживанні кофеїну, тому він нічого не говорить про здатність переносити великі об'єми рідини.

Що, на жаль, не згадується ризик гіпонатріємії з-за затримки рідини.

Нарешті, я не впевнений, що ви можете зробити висновок, що ви буде мати зменшений ризик рідиною електролітних порушень з усіх джерел; лише знизити ризик від відомих сечогінну дію кофеїну.

+153
Bill Fu 2 лют. 2011 р., 19:14:49
 • Баланс

  Я думаю, що ключ до гарної постави баланс. Баланс між довжиною м'яза і гнучкість, міцність і спільне вирівнювання-все це сприяє досить невимушену позу. Будь-який дисбаланс вимагає додаткової енергії, щоб компенсувати суглоба або обмеження м'язів в якості частини роботи тіла проти сили тяжіння.

 • Вага Підшипника

  Добре вирівнюється постава починається в ногах у положенні стоячи. Вага підшипника або занадто далеко в сторону м'яча вашої ноги або занадто багато по відношенню до п'яти скину положення і вирівнювання тазу, хребта, плечей та голови.

  У сидять, добре вирівнюється постава починається на "сидить" кістки або сідничних горбів. Вага підшипника занадто далеко назад на куприк ставить таз на нахил, згинає хребет, натискає на груди, створює розхлябаність в АБС і викидає голову вперед. Вага підшипника більше на одній стороні, ніж інший відкидає все у фронтальній площині.

  Деякі з кращих способів для досягнення гарної постави з використанням сенсорного введення, щоб "відчувати" правильне вирівнювання для вашого тіла. Коли відчуваю право ви насправді відчувати себе легше, наче сила, що протидіє гравітації піднімаючись через ноги, хребет і голову. Іноді лікар, щоб допомогти вам знайти ваш найкращий розклад. Такі дисципліни, як йога і Тай-Чи сприяють відчувають хорошого вирівнювання.

 • Практична інформація для балансу тіла

  Відповідь на: У мене дуже погана постава, що я можу зробити? дає багато практичної інформації про вправи для балансування типових постуральних проблем, таких як жорсткі згиначі стегна і грудні м'язи, слабкі ABS і лопаткової м'язів, і як плести такі вашої тренування і робочого дня. Якщо у вас є конкретні обмеження, що мають кузова або з допомогою ролика піни може допомогти вам добитися необхідного діапазону для досягнення збалансованої постави.

 • Релаксація

  Стрес може викликати постуральний дисбаланс. Наприклад, стрес може викликати посилення м'язи шиї і плеча. Як плечі, підтягують зі стресом, це викликає відключення установки лопаткового. Використовуючи діафрагмальне дихання може допомогти знизити напруженість.

 • Зберігаючи правильну поставу

  Для початку вам знадобиться нагадування протягом дня, але, як ваше тіло починає насолоджуватися почуттям краще центрування стає автоматичним.

+153
Sergey Lazutkin 24 бер. 2014 р., 18:18:25

Просто коли я був в армії, моє максимальна кількість віджимань поспіль був 84. Я зміг тільки домогтися близько 56 віджимань, концентруючись тільки на віджимання. Мені вдалося добитися того, що більша кількість завдяки збільшеному циклів віджимань і підняття важких предметів.

Збільшення кількості віджимань збільшив мою витривалість більше, ніж сила. Вага підйому я збільшила мою силу і влада, таким чином допомагаючи з моїм віджимань. Я збільшив мою лавку близько 260 фунтів (117 кілограмів) за рахунок цілеспрямованої підняття ваги в той час я вдарив, що максимальна кількість віджимань.

Звичайно, мої спостереження засновані на витривалість визначається, як тривалість безперервного зусилля і сила визначається як потужність і максимальна вага перейшов за лічені штовхає/тягне.

Тепер, я б щасливі, щоб вразити 20 віджимань перед сном....

+138
Pratibha Patel 3 груд. 2019 р., 15:16:05

Ви втрачаєте вагу, тому що ти або є менше або більше займатися спортом. Так це буде залежати від поєднання цих двох як швидко ви хочете схуднути.

Так як 1 кг жиру дає організму 7000 ккал енергії, 7000kcal/14 днів = 500 ккал/день.

Це залежить від рівня вашої активності, ваша робота і спосіб життя, будь то здоровий мета. Мета будь-якої дієти не тільки втратити, але і утримати вагу ви втрачаєте. Так пре тільки щоб гойдатися назад на пару місяців пізніше не буде робити вам ніякої користі.

Так що ви можете зробити? Отримати більше вправ, але тут вправа працює на 50-60% від максимальної частоти серцевих скорочень, приклади? Ходити по сходах на роботі, цикл у вашій роботі або в продуктовому магазині, заведіть собаку і гуляйте з нею кожен день, прогулятися по парку в обід, що-небудь, що буде тримати вас в русі.

На вершині, що, як і інші вищезгадані: вибираєш вид спорту і поставити собі мету. Я віддаю перевагу біг, тому що ти будеш спалювати багато калорій з самого початку і буде тільки більше, коли ви зможете працювати довше. Під час пробіжки протягом 20 хвилин може здатися, що це погане вправа, ви будете здивовані, як довго ви зможете запустити три або шість місяців. Якщо ви можете пробігти 5 км кожен день, Ви будете горіти як мінімум 5000 ккал в місяць, так ви будете продовжувати втрачати вагу, поки ви тримаєте його догори.

Мій головний висновок: мета-не втратити кіло кожні 2 тижні зараз, але щоб назавжди зберегти їх для іншої частини вашого життя. Ви працюєте, щоб поліпшити ваш фітнес, так що ви зможете втратити вагу після того, як ви достатньо здорові.

І, можливо, більш важливо: існує сильна кореляція між ємністю для тренування і загального стану здоров'я. Тому ви повинні працювати незалежно від вашої ваги, втрата ваги в процесі робить його більш корисним.

+52
SexC Lifestyle 6 черв. 2013 р., 10:50:13

Деякі дослідження показали, що протеїнові добавки можуть забезпечити деякі скромні полегшення від крепатура (презервативи) в той час як інші дослідження показують, немає такого ефекту.

Це може бути щось варте ваше розслідування, щоб побачити, наскільки добре ви відповісти на нього.

+33
David Herrero 24 лют. 2012 р., 23:31:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil