Найкраще і проста вправа для стегон?

Крім спортзалу інструменти, краща вправа, щоб зміцнити і зробити їх добре виглядати і здоровим?

+92
EJK 13 лип. 2015 р., 05:38:58
31 відповідей

Це генетика в основному.
Гіпертрофія не тільки викликана високої інтенсивності і низьке число повторень. Якщо ви робите якесь вправу досить довго, це призведе до гіпертрофії якоюсь мірою (наскільки це генетичне і пропорційний стимул, на яку ви претендуєте).

Ці худі елітних бігунів на довгі дистанції, ви бачите, що біг 100+ миль на тиждень, це генетичне. Їх тіло просто не хоче наростити м'язову масу.
Для більшості білих людей, якщо ви почнете робити біг на довгі дистанції (наприклад, тренувань), ваші ноги будуть майже напевно трохи; вам втратити жир, але наростити м'язову масу.

Я також хотів би відзначити, що, коли висококваліфіковані бігуни на довгі дистанції раптом зупиниться, і продовжувати харчуватися як звичайно (як перед великою гонкою), це легко для них, щоб покласти на 15-20 фунтів. Як так? Глікогену. Висококваліфіковані бігуни постійно мати своє тіло в режим зниженого енергоспоживання", і коли вони перестають працювати, тіло як "стріляй! Не знаю, коли ми наступного разу отримати цей шанс, щоб зберігати вгору енергії, краще зробити це зараз!"
І в результаті м'язи починають зберігання крохмаль дуже ефективно у вигляді глікогену.

Ще одна річ, саркоплазматическая гіпертрофія-це коли м'язи не ростуть більше, але м'яз пристосовується до більше в ній води (щоб допомогти м'язи отримують енергію і дихання робиться більш ефективно), рідше зустрічається у бігунів на довгі дистанції. Але знову ж таки. генетика.

Так що в цілому це в основному генетичними (корпусу), але і тип вправ ви робите, і як часто теж грає велику роль в гіпертрофії (збільшення м'язової маси, розмір волокна).

+956
sfinney 03 февр. '09 в 4:24

Я шукаю деякі хороші підручники, поради або рекомендації про те, як підвищити свою гнучкість.

Явно регулярно розтягування і високе споживання води допомагає, Але мені цікаво, що ще я можу зробити, щоб поліпшити свою гнучкість, особливо в моєму ядрі і назад.

+910
citystock 17 вер. 2013 р., 00:46:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кардіо вправи-це вправи, які підвищує частоту серцевих скорочень. Очі наші тіла були зроблені, щоб рухатися. І ми всі знаємо, що, щоб тримати наші м'язи в тонусі нам потрібно переміщати їх. Це рух робить їх сильніше і міцніше м'язи для більш ефективного та здорового тіла. Ваше серце-це м'яз. Тому роботі це робить його сильнішим. Зміцнення серцево-судинної системи означає більше капілярів, доставляючи більше кисню для клітин у ваших м'язах. Це дозволяє ваші клітини спалювати більше жиру під час фізичних вправ і активності.

+872
Mallidy Maie 1 вер. 2019 р., 08:06:26

Коли СС каже: "Не хвилюйся про навчання під час болячки", вони мають на увазі "хворіти два дні тому, коли ви були на корточках і про людину було важко". Вони не означають "ідіть до біса з вашим приріст сили, роблячи щось ще". Що сказав, Якщо ви добре з суб-оптимальний приріст сили, йти вперед і робити інші речі. Це твій вибір. Для багатьох людей оптимальним набратися сил не перевершить усіх.

Не плавати

Я б напевно що вважає плавання відразу після підйому, ймовірно, заважати програма для підняття. Ви, мабуть, втомилися після цих присідань. Досить втомився, щоб не хотіти купатися. Досить втомився для купання, щоб прийняти укус з вашого відновлення з зазначеного присідання. Якщо ви хочете поплавати, зробіть це на вихідних після підйому, і визнати, що він кине гайковим ключем у лінійної прогресії досить швидко.

Так ходьби

Я вважаю, що ходити на дні великої ідеї. Рекомендується вести активний низький рівень на дні відпочинку, і це прекрасно. Ви отримаєте ваші суглоби змазаним, твоя кров обережно нагнітати, але це не приурочено або досить зливу в конфлікті з рекуперацією.

+811
htyleo 27 груд. 2017 р., 05:18:33

Це залежить від того, що конкретний сайт дає вам: БМР, РМР, або РМР + приблизну кількість калорій, які ви спалюєте у відповідності з вашим способом життя. Більшість веб-сайтів запропонувати через два. Якщо ви не працюєте на фізичній роботі, кращим підходом буде прилипати до калькулятор РМР і додати калорій, які ви спалюєте під час тренування (100-150 на міцність сесії і на будь-якій машині говорить в кардіо сесії).

Одна річ, щоб пам'ятати, що ці калькулятори не точно відображають реальні потреби вашого тіла. Відстежувати Ваші успіхи і зміни загального споживання, якщо справи йдуть дуже повільно/швидко.

+803
jameswarren 16 серп. 2010 р., 10:48:44

Зберігання Енергії

Надлишок глюкози перетворюється в вуглевод, глікоген, і запаковані в тимчасовій магазинах у м'язовій тканині й печінці. Як ваші запаси глікогену заповнені, ваше тіло перетворює додаткових надлишок глюкози в тригліцериди і зберігаються в жирових клітинах, які поширюється по всьому тілу під шкірою і в жировою оболонкою тканини, який висить на вашому животі званий сальник.

Споживання енергії (в основному зворотний процес збереження енергії)

Коли клітини потребують енергії, вони зазвичай використовують глюкозу в крові. Як рівень глюкози низький, то ваше тіло мітчики тимчасові глікогену магазинах, а також екстракти тригліцеридів з жирових клітин.

Джерело: https://www.livestrong.com/article/420965-does-coconut-oil-make-you-fat-or-lose-weight/ (перше що знайшов в Гуглі, наступного разу, будь ласка, використовуйте Google, перш ніж задавати таке просте питання)

+763
Khmer Lovekhmer 27 серп. 2018 р., 03:54:31

Не перенапружувати спину під час присідань (або тяги, або будь-якого іншого важкого підйому*). Я раніше розтягували спину через стрільби мого хребта монтажників, що викликало головною в поперековому відділі хребта. Я, звичайно, не міг би зберегти цю позицію в нижній точці присідання, змусивши мене піти з hyperextended в квартирі, а під навантаженням, що не дуже хороша ідея, і викликало біль і болючість. Не роби цього.

Келлі Старретт-це спільне правило можна застосувати і тут. Я рекомендую глибше вивчати концепцію. Моя пре-присідання репліки, почерпнуті з тренування рухливості Старрет дня відео, складаються з наступних:

 1. Стисніть сідничні м'язи
 2. Замок АБС і назад одночасно
 3. Притиснути лопатками тому

Це дало мені квартиру назад замість hyperextended один. Спина повинна залишатися замкнутою в цій нейтральній позиції протягом усього присідання. Ще один із його інших MWOD відео йде в екстремальних докладно про цьому процесі, і я дуже рекомендую його.

 • NB: це не універсально вірно. Як обговорювалося дуже розумно на exrx.net (також), цілком можливо і навіть доцільно зробити круглою спинкою станова тяга та інші зважені вправи з поперековий вигин. Тих пір, поки маса покірно підійшов і збільшується лише поступово, немає нічого спочатку шкідливого про зняття з круглою спиною.
+709
fenandosr 22 черв. 2018 р., 01:22:52

Здається, що більшість процедур виклику для набору 5 повторень. Це 8-12 повторень набору повністю або в ньому все ще є місце?

+678
mehmet el kasid 22 лют. 2015 р., 14:14:24

Олександр техніка може бути щось дивитися на це (принаймні на державній службі охорони здоров'я у Великобританії) для реабілітації спинальних травм постраждалих. Однак, це сконцентруватися на позі замість того, щоб будувати м'язи вправи.

+653
mathworks 18 груд. 2013 р., 13:51:46

Я не лікар (і це може бути випадок, коли ви повинні побачити один)... так що це все думаю, що це може бути не професійний погляд.

Що я можу здогадуватися, спираючись на те, що ви описали: може бути затиснутий нерв може бути ступеня деформації (на кшталт каналу зап'ястя), можуть бути напруга м'язів (це відводить мізинця Мінімі м'язи руки ви, здається, вказуючи в пік), або один з його сухожиль, як здається, ви не отримуєте ту біль, через силу/тисне, але більше на згинання/стретч, коли ви спускаєтеся вниз, поклавши навантаження на цю область.

Знову ж таки, якщо відпочиває, обмерзання і беручи протизапальні засоби (всі звичайні домашні засоби тощо) не працює і він буде упиратися, тобі треба здатися лікареві про це.

+638
Jonhatan David Fajardo 12 січ. 2010 р., 13:59:46

В рік не реально довго, особливо якщо ви витратили велику частину часу, намагаючись втрачати жир.

Більше м'язової маси дасть вам, що підняли, підтягнутими, пластичними і спортивний вигляд. Багато хто дивується, але стає компактнішою часто створює видимість або ілюзію того більше.

Як ви там буде поєднання правильного харчування і тренувань... протягом тривалого періоду часу.

Харчування На 54 кілограми ви знаходитесь близько 120 фунтів.

 1. Калорій в 10-12 разів вага тіла у фунтах... так перетворити вашу кіло у фунти спочатку
 2. Білок не менше 1 грама на кілограм загальної ваги (близько 40% загальної калорійності) у фунтах... перевести кілограми спочатку в фунти... 120 грамів.
 3. Вуглеводів близько 35% від загального числа калорій... 120 грамів.
 4. Жиру близько 25% від загального числа калорій... близько 40 грам.

Почати тут з харчуванням. Отримати безкоштовну версію мій фітнес PAL або щось подібне. Встановити загальну кількість калорій на мій фітнес упав на наведені вище цифри, а потім відрегулюйте відсотки макроси, зазначеним вище. Увійти, що ви їсте в безкоштовній версії мій фітнес PAL або щось подібне.

Сьогодні виміряти свою вагу і робити так щотижня. Ваги ІПН в той же день тижня, у той же час в тому ж масштабі.

Використовувати кравець/швачка рулеткою і виміряти ваш розім'яв біцепси і стегна. Повторіть виміри щомісяця. Якщо шкала йде вниз, і обидва вимірювання залишаються на тому ж рівні або навіть краще йде вгору, ви отримуєте стрункішою, втрачаючи жир.

Навчання

 1. Великі Multijoint ліфти, як присідання, станова тяга, накладні преси, ряд, лава для преса.
 2. Використовуйте подвійний прогресивний з повторень в діапазоні 8-12. Якщо ви не можете зробити 8 повторень, воно дуже важке. Коли ви можете робити все набір з 12 повторень збільште вагу.
 3. Набори на великих ліфта вище 3-4 комплекту
 4. Тренуватися 4 рази в тиждень. Двотактний нормально.

Отримання маси консистенції бере понаднормові. Вашого поточного повторення знаходяться на нижній стороні для максимальної гіпертрофії.

Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої програми вправ. Я не дієтолог дієтолога... і реферування моя друкована робота для описаного вище харчування.

Вам після нього, наполегливо тренуватися і пам'ятати послідовність у часі дасть результати, які ви шукаєте.

+611
Aeje Khan 19 трав. 2010 р., 23:24:58

В цілому це хороший варіант, ви орієнтуєтеся кожній частині тіла, але переконайтеся, що ви не перестарайтеся. Ви тренування повністю залежить від вашого рівня витривалості. Спробуйте консультації з лікарем, якщо у вас виникли продовжити хвороба. Просто пам'ятайте, не більше ніж зробити це, поступово. Відпочинь тримати ваше серце битися нижче 100 і знову вдарив.

+596
user92472 18 трав. 2011 р., 15:49:36

Всякий раз, коли мої ракети вгору, я перестати бігати і почати робити близько 4-6 тижнів стоїть низька планка присідання. Я збільшити вагу кожного разу.

Наскільки негативні наслідки... це боляче, як пекло але я ніколи не страждав і не чув, щоб хтось робив необоротного пошкодження. Але це зовсім анекдотично!

+522
godban 10 жовт. 2016 р., 11:53:25

Докази після тренування протеїнові коктейлі, значно підвищити продуктивність для роботи не переконливі, так це дещо анекдотичний рада. Я бігаю вже регулярно близько 4 років і за останні 6 місяців пробував протеїнові коктейлі після довгих і середніх тиражів. Я збільшив свою швидкість від 8.1 миль в годину по 9 миль / год в той час, і до 9,5-10mph за 5к працює.

Я також втратив вагу в цей період від їжі менше, через протеїнові коктейлі, а 500мл тримає вас сито протягом години або так пізніше до основної трапези, а це близько 120 калорій.

Цей протеїновий порошок я використовував на біо-синергія, яка є сироватковий порошок (в основному сухе молоко). Чим дешевше матеріал, який ви отримаєте зі знижкою, здається, відсутня не тільки смак, але деякі амінокислоти і зсипав з сої. Один вибрав теж націлена на зростання м'язів, а не будівлі тіла/наповнювачі, які допомагають.

Це простий і достатньо дешевий експеримент, щоб спробувати, просто будьте впевнені, щоб дотримуватися хорошого бренду, карбюратор вільний, і уникати соєві коктейлі.

+513
vladiz 17 квіт. 2015 р., 09:16:34

Я штангіст, і вже 35 років рівень конкуренції в юності,у мене був особистий тренер і, мені 51 рік, на непостійній поста ( 16 годин поста / години годування вікна )і я тренуюся 4 рази в тиждень так важко, як я можу вранці о 7.30 ранку. Я тренуюся вранці в мій час голодування, тільки з чашки кави, приймати за 30 хвилин до тренування з яким-MCT масло в ньому.

Це тому що крім голодування я на кетогенній дієті, які у мене пристосовані на навчання і дає мені енергію мені потрібно від жирів і дозвольте мені побудувати м'язову масу, в той же час, для цього вам потрібно навчити свій організм перемикач палива за певний період часу, з вуглеводів в жир. Як я не знаю ваш раціон, щоб рекомендувати щось, я повинен знати, ви знаходитесь у кетозі, якщо у вас надмірна вага або хочете схуднути, а також нарощування м'язової маси і якщо у вас є які-небудь медичні історії, пов'язані з метаболічними проблемами або діабетичної.

У будь-якому випадку, для відпочинку і відновлення справедливості, коли ти виростеш, я б порекомендував ви їсте після тренування, а не перед, як під час тренування вам потрібна енергія, а після тренування, що можна використовувати білок і інші мікроелементи, щоб відновити і відновити сили.

Це глибока тема, яка потребує більше сказав і пояснив, але тут, це було б більш індивідуальні особистості.

З повагою,

+480
user22809 26 січ. 2018 р., 20:40:28
Витривалість-це здатність організму проявляти себе і залишаються активними протягом тривалого періоду часу, а також його здатність протистояти, витримувати, перехворіти, і імунітет до травми, рани або втома. Це, як правило, використовуються в аеробних або анаеробних вправ.
+463
Alexey Shein 28 січ. 2015 р., 02:37:16

У мене почався період, використовуючи тестостерон & нандролон внутрішньом'язово.

Я вкалую 100мг/100мл тестостерону і 25мг/100мл нандролон разом два рази в тиждень по суботах і вівторках)

Я хочу, щоб впорснути 8 доз тестостерону (100 мг/100 мл) і 8 дози нандролон(25 мг/100 мл) протягом 4 тижнів.

Наскільки це небезпечно?

+437
radio5head 25 лист. 2015 р., 05:23:41

Я 20-річний чоловік і були на мій нинішній ріст і вага, 5'8" і 190 фунтів, так як я був 16. Я пробував дієти і вправи, але не бачу ніяких результатів. Минулого літа я провів 3 місяці займаюся важкою тренування з обтяженнями і різання мої калорій. Хоча я значно збільшив мою силу я не втратив будь-яку вагу або дюймах на моїй талії.

Одна з найважчих частин дієти полягає в тому, що мені треба поїсти, інакше я вам crippling мігрені. Інше питання, що будучи в коледжі робить мені на милість обіднього залу в плані харчування.

Будучи в коледжі, і у мене дуже обмежений час, що я можу провести тренування. На основі моєї поточної роботи та розклад занять можна отримати в тренажерному залі може кожен день протягом години. В іншому випадку вправи повинні бути речі, які я міг працювати на щоденний графік.

Що б бути кращий план харчування і вправ для моєї ситуації, або те, що незначні зміни я можу зробити, щоб допомогти мені схуднути, особливо в середній частині тіла жир?

+428
Estella Everlot 9 лист. 2018 р., 20:44:04

У мене є питання про те, який спосіб навчання буде спалювати більше калорій.

 1. Я постараюся бігти так швидко, як я можу на 5м без перерв.

 2. Я постараюся бігти так швидко, як я можу на 1м, потім я беру перерву на невизначений кількість часу (ймовірно, 3М - 15м), але в перерві я можу тільки пити воду для гідратації, і я буду повторювати це 5 разів.

В яку сторону будемо спалювати більше калорій?

+402
Habhome 2 черв. 2013 р., 01:24:44

Пару думок:

1) ліфти передбаченого стандартами є основними підйомниками продуктивністю. Підвищення це допоможе спортсмену краще. У нас є ці стандарти, так що ми знаємо всі їхні слабкі місця і що потрібно працювати над.

2) ліфти, що ви маєте на увазі роботу синергістів стандартні ліфти. Наприклад, ви могли сказати, що біцепс завиток допоможе с міцність зчеплення на Олімпійських підйомників, очищає і уривками.

3) малі ліфти важче стандартизувати, тому що його легко "обдурити" ліфт, гойдаючись стегнами або з допомогою імпульсу.

Якщо ви не бодібілдер працює на збільшення обхвату окремих груп м'язів, робити максимум або високий відсоток суб-максимальні ваги на більш дрібні групи м'язів не рекомендується. Сфокусуватися на тренуваннях руху, а не м'язи.

+389
Larned Justin 10 жовт. 2013 р., 17:29:03

Загалом, для того щоб збільшити якість вашої тренування, ваше тіло повинно бути максимально свіжим і відпочив, наскільки це можливо. Таким чином, ви повинні або відразу після запуску, або запуску на дні відпочинку між силовими тренуваннями. Я пробувала бігати вранці і в другій половині дня, але це не спрацювало для мене, тому що я ніколи не відчував себе на 100% підходить в день, коли я бігала вранці.

У разі вашого навчання ваги включає в себе вправи для ніг, а також переконайтеся, що ваші ноги отримати достатній відпочинок. Уважно вибирайте швидкість руху в залежності від ваших цілей. Наприклад, якщо ви робите лише кардіо для спалювання калорій, ви повинні прагнути до повільному темпі, так як біг не заважає, що багато з вами сила ніг навчання.

Ваша поточна тиждень виглядає якось ніяково мені, як ти силові тренування Пн, Вт, СР, (без днів відпочинку між ними), а не силові навантаження під час решти тижня. Навіть якщо ви робите спліт тренувань, це, ймовірно, неоптимальною. Ви швидше повинні поширювати свої тренування рівномірно протягом тижня.

Зверніть увагу, що вам не обов'язково потрібно кардіо, Якщо вашою метою є втрата жиру і набуття/збереження м'язової маси (якщо ви хочете збільшити продуктивність роботи). Якщо ви хочете робити кардіо на додаток до вашої тренування, я б порекомендував 3x повний тренування тіла вага (включаючи ноги) і 2 рази кардіо (низькоінтенсивне!) в тиждень: Навчання ваги на Пн, Ср, Пт, кардіо або відразу ж після, або на два з чотирьох днів, що залишилися. Іншою можливістю було б зробити спліт тренування вага (у верхній/нижній частині тіла) 4 рази на тиждень і робити кардіо у дні до вашої роботи ніг.

+315
Ahmad Alharbi 18 лист. 2013 р., 19:03:37

Крім того, споживання білка, потрібно вирізати "порожні калорії" (тобто цукру) як можна більше, якщо ви хочете побудувати м'язову масу і не набирати жир.

Поп-корну містить близько 140 калорій. Впевнені, що вам необхідно калорій, щоб жити, але чому він називається "порожнім", тому що крім палива ваше тіло протягом дня, що "їжа" (Кокс) не робити нічого для вашого тіла.

Краще мати 140 калорії з їжі (будь-якої їжі!) що має хоч якийсь зміст вітаміну/мінералу.

+286
Sidique Baksh 26 лист. 2016 р., 15:44:15

Цілком можливо міцнішають м'язи, працюючи два рази в тиждень. Переконайтеся, що ви тренуєте кожну м'язову групу один раз в тиждень (не більше). Ваші м'язи потрібно час, щоб відпочити. Продовжуйте ваші тренування до 30 хвилин.

Щоб зробити це, виконайте такі дії:
Двох різних вправ кожен, тільки один набір в групи м'язів.
Не зупиняємося більше ніж на 1,5 хвилини між сетами.
Вони згоряють! Йти на все. Ви повинні важко дихати протягом 30 хвилин після тренування.

+283
sickp 27 трав. 2012 р., 15:03:41

У мене немає особистого тренера, абонемент в спортзал, або дійсно будь-якого гімнастичного обладнання (наприклад, гантелі), так на мої щоденні тренування/навчання (для м'язової маси) я вдалися до використання ваги тіла вправи.

В основному вона складається з віджимань (і їх численні варіації), підтягування і планка. Мій найбільший страх з приводу мого обмеження полягає в тому, що я можу когось викликає постійні або декілька значних ушкоджень - таких, як тягне або рвати/зривати м'язи. Я зовсім молодий, так що я не хочу мати проблеми, які продовжують переслідувати мене довгі роки.

Ви можете зірвати/відірвати м'язів з допомогою ваги тіла вправи, такі як підтягування, віджимання і планка?

+211
user18852 30 січ. 2014 р., 06:28:53

"Фітнес" - це досить широке поняття, але я хотів надати зводилися визначення, що воно означає здатність організму переносити фізичні навантаження. Напруга спадає на усіх форм і розмірів (граючи на піаніно, прогулянки по місту і т. д.), Так що "посадка" достатньо, щоб робити ті речі, залежить від типу тренування і кондиціонування ви робите.

Більшість людей хочуть тренуватися таким чином, що збільшує переваги на кілька категорій, таких як втрата ваги, покращення зображення, менша схильність до травм, зниження захворюваності та підвищення загального атлетизму.

Крім того, навчання побудовано на концепції адаптаціїта адаптації конкретні. Знову ж таки, більшість людей краще всього вибирати навчання (що вимагає ваше тіло, щоб адаптуватися), що дає більшу вигоду в найкоротші терміни. Це те, що розділяє ефективної фітнес-програми з менш ефективних.

Якщо я продовжу [пішки 5 рейсів] раз в день буде задишки, поліпшення (Я не впевнений, що офіційний термін для цього, але те, що я маю на увазі, буде нормальному диханню повернутися швидше, я буду менше потіти, щось на зразок річ)?

Так. Ваше тіло буде адаптуватися до навантаження, і ви будете краще на нього. Там буде також деякі переносяться в ходьбі і всього, що вимагає крок-вікон. Адаптація є специфічним.

Мені потрібно виконувати цей невеликий тренування набагато більше часто для того, щоб змінити ситуацію?

Чим більше ви це робите (окрім травм і перетренованості), тим більше і швидше адаптація станеться. Адаптація є специфічним, так як хтось ішов 20 сходових прольотів буде адаптований до тих, проти ти робиш 5.

З практичної точки зору, хоча, навіть якщо ви хочете ходити сходами по десять разів на день, ви, напевно, краще спочатку служив, роблячи це раз або два рази в день і посилила звідти. Іншим аспектом навчання є, що ви хочете поставити себе прямо в "занадто багато" без "Ой, я режим боляче". Це часто називають "Хорошою болем" проти "сильна біль".

+189
QmakarQ 13 вер. 2019 р., 20:57:27

У мене ніколи не було ніяких травм зап'ястя в будь-якому виді спорту, але я знову почав підбирати велоспорт (близько 2 днів у тиждень) і коли я йду вже більше години мої зап'ястя починають хворіти.

Я використав, щоб зробити їзду на велосипеді, коли я був молодшим (змагання, тренування 6 днів в тиждень), також я використовував, щоб зробити поїздки більше 4 годин, максим близько 6 годин, я думаю. Я ніколи не мав цю проблему раніше, але зараз я вже починаю відчувати це через годину.

Є загальні поради, щоб запобігти?

+183
Shawn Mehan 7 вер. 2019 р., 11:41:31

На становий я відчуваю, що я, упираючись в підлогу більше, ніж я підтягування на перекладині. Я теж дуже відчуваю це мої передпліччя, тримаючись за бар, трохи боротьби.

Є хороша тяга керівництво по яких: http://stronglifts.com/how-to-deadlift-with-proper-technique/

+180
Giovanni Febbraro 6 жовт. 2014 р., 19:15:17

Як хтось тренується з триатлону і сильно страждала від шийного міжхребцевого диска, я пропоную вам дотримуватися плавання на деякий час.

Квартира правда в тому, що плавання є унікальним. Я можу пробігти багато миль і велосипед протягом декількох годин, але в перший раз я потрапив в басейн, плавання 25м була неймовірно важкою.

Плавання є майже виключно про техніку. Є фактор витривалості до нього, але як тільки ваша техніка стає краще, перетворюючи 250м в милі насправді не що великий стрибок.

Протягом декількох місяців, існує цілком реальна ймовірність того, ви будете розвивати значна кількість м'язів, з плаванням. Я знаю, я набрала близько 8 кілограмів (в основному) м'язи, коли я почав - це найбільш помітно в моїх латів, плечі, пастки, трицепси і груди.

Я думаю, ідея в тому, щоб плавати, щоб підтримати зростання економіки в інших проспекти. Зосередитися на техніці, і будувати ваш основний розвитку підплисти. Це займе деякий час, але ви також будете прогресувати досить швидко.

Плавання покращує мій біг і велосипед, але я можу чесно сказати, що я не думаю, що біг і велосипед допоможе мені плавати на всіх. Це унікальна тварина, фантастичне вправу, і, мабуть, найбезпечніша, що ви можете зробити.

+175
badly 20 лип. 2019 р., 06:41:48

Ви не можете визначити зменшити. Втрата ваги в конкретній області-це не можливо. Як Лего Stormtroopr вказує, почати відстежувати Ваші калорій, вуглеводів, білків і жирів. Потім зробіть невелику коригування Кількість кожного живильного речовини ви споживаєте. Скажімо, вирізати 500 калорій за тиждень. Не намагайтеся втратити більше, ніж 1 до 2 фунтів в тиждень. Нічого більше і ви можете бути catabolizing м'язової тканини.

+164
user3707737 9 бер. 2017 р., 20:15:54

Ні!

Розтягнення-це коли сполучна тканина пошкоджена, або розтягнута, але не зламана. Це займає час для розтягування лікувати належним чином, і поки він робить вашу спільну стабільність перебуває під загрозою. Розтяжка, легкі чи інакше, лише посилить і продовжить час загоєння.

Найкраще це робити на розтяг, щоб дозволити йому зцілити. Лід його, стиснути його, і триматися подалі від цього. Я виявив, що світло розчалками стиснення носити весь день може бути дуже корисним для роботи і допомагаючи суглоба гояться трохи швидше.

+16
DrYak 9 черв. 2013 р., 05:24:09

Я 28лет жінка, дуже фізично активні (циркове мистецтво, бойові мистецтва, велоспорт, йога), і було за все моє життя. У мене є часткове hyperflexibility (рук, попереку, ногах), і працювали на загальну рухливість і гнучкість за все моє життя. За минулий рік я помітив, хронічне напруження в литках, кзади коліна, стегна і переоформились, одна нога гірше іншого. Мій шпагат погіршилися, це як якби моє тіло не дозволить мені йти далі, тільки гірше, він відчуває себе дуже несподівано. Я розумію, що це приходить з віком і все, а може я перепрацював він.

В принципі, це нормально для мене, щоб мати м'яку розтяжку або зайнятися йогою, і протягом буквально хвилин, мої ноги повернутися до того, як туго, наче я тільки що прокинувся. Я не бачу ніякого прогресу взагалі. Я ніколи не міг робити повний вперед складається, але я можу легко лягти на ліву ногу, а права нога не дозволяла мені наближатися до нього.

Це турбує мене, тому що розтяжки - статична або динамічна, здається, не допомагає взагалі, може бути, навіть заважає. Спортивний масаж залиш мене біль, як вони повинні, і нічого не робити. Я тримати добре зволоженою, приймати магній, мій споживання білка представляється адекватною. Фізіотерапевти я бачив, здається, не буде розуміння проблеми. Я отримати деяке полегшення з тасьмою, але не близько до ідеального стану. Як мені заспокоїти себе?

ТЛ ІН: хронічно напружені м'язи задньої частини ноги, незважаючи на розтяжки

+10
Noor Alzoubi 17 лист. 2013 р., 07:36:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil