Кріплення нерівний розмір грудей

Так що я працював досить стабільно протягом останніх двох років, і у мене завжди була набагато більше обсягу лівої грудної, ніж моє право. Є зручний спосіб для мене, щоб виправити це? Мій тренувальний вага за допомогою моїх грудях, в першу чергу, жим лежачи і летить. Щоб дати певний фон, я зазвичай роблю більше повторень з меншою вагою.

+513
maduka Timmy 21 січ. 2015 р., 14:14:39
31 відповідей

Я зробив різними видами спорту і танцями протягом багатьох років, і за все це, мої стегна зробити криво і поп і дуже часто. Хоча я можу ходити, це часто дуже боляче це робити. Це те, що відбувається з тобою, вірно?

Є стрейч моя футбольна команда використовується, що ми називаємо "відкриттям і закриттям воріт". Стоячи, беремо ноги з криво стегна і підняти високо коліно, відсунувши в бік так далеко, як вона піде (це відкриття воріт). Слід робити кругові рухи. Повторити кілька разів, потім зворотний рух, перехід від зовні всередину (закриття воріт).

Як майстер бойових мистецтв, я використовую високі удари ногами, які слідують вищезгаданої круговий шлях, щоб зробити те ж саме. Я вважаю, що стирчать мої нерівні ноги прямо в сторону і протяжністю понад це допомагає виштовхнути його назад при відкритті і закритті воріт, що швидше. Крім того, з відкриттям воріт, можна ногу ногу йдуть вниз в кінці його відкриття, так що ваша нога йде за тобою. Це досить багато тестів всі рухи ваших стегон, ми сподіваємося, дозволити чогось повернутися у місце.

Можна також покласти на стіл (або ліжко, або все інше, що знаходиться досить високо від Землі) з прикладом і попереку на краю, ноги висять. Тримаючи ноги прямо, нехай травми одна крапля трохи за один раз до клацання на місце. Цей варіант не завжди працює, і я визнаю, що я знайшла його випадково. Це працює дуже добре, якщо ваші стегна була зміщена з-за розколу або схожі рухи.

Ви коли-небудь бачили балерин, захопити ногу за ними і підняти його над головою? Ви можете спробувати це теж, що тягне ногу назад, розтягуючи стегна і іноді з'являються знову. Я пропоную стіну або диван перед вами, щоб хоч спертися, тому що обома руками на свої ноги, ви повинні мати дивовижний рівновагу, щоб не впасти.

Ви також можете отримати на одне коліно на хвору ногу, і бік повернути в бік. Чим далі збитого коліна, тим краще ... але і тим важче повернути. Робіть це повільно, швидкі рухи можуть призвести до подальших травм.

Мені дуже шкода ваші стегна вас турбує (і що я через 2 роки після цієї гілці), але я сподіваюся, все це допоможе вам. Примітка: Я не стверджую, щоб дати дійсну медичну консультацію ... я просто констатую те, що працював для мене, щоб перебудувати мої стегна.

+987
Haibo Yu 03 февр. '09 в 4:24

Обов'язково сходіть з Олімпійським бар. Вони будуть стандартної ваги і стандартного діаметра. Якщо ви йдете з чим-небудь ще може застрягти купівля фірмової ваг для нестандартних розмірів бар. Типовий бар буде 6-7 футів в довжину. Я б пішов із тим більше, оскільки ви плануєте робити тягу.

Гарна річ про покупки вага вам не потрібно купувати все відразу. Ви можете придбати його, як вам треба. Я б почав з 4 до 6 45-кілограмової плити, і достатньо меншої ваги, так що ви можете подолати розрив між наявністю повної пластини з кожної сторони. Я б запропонував:

 • 2 5-кілограмової плити
 • 4 10-кілограмової плити
 • 2 25-кілограмовою плити

Таке поєднання дозволить вам піднятися в 5 фунтів з кроком між великими 45-кілограмової плити. Можливо, ви також захочете додати в кінці кінців близько 2,5 або 1 фунт ваги, але вони не потрібні, коли ви починаєте.

Для тяги, я б запропонував стає м'який вага (тільки 45-кілограмової плити повинні бути ruberized якщо легкі ваги менше в діаметрі) або килимок, щоб стояти на в той час як ви піднімаєте. Інакше ви можете пошкодити підлогу.

Що стосується бренду, це дійсно до вас. Звичайно, піти спробувати його, перш ніж ви купуєте його, але так довго, як ви купуєте стандартний комплект устаткування, ви повинні бути добре.

+979
rdr0b11 27 квіт. 2017 р., 14:15:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Може бути, вам спробувати щось крім того, спробуйте виконати 4 підходи стільки повторень підборідь можна, і після цього робити 5 сетів по 20 повторень з 5 кг ваших локонів. Я впевнений, ви будете вболівати на наступний день. Однак, якщо вам вдасться робити все 5 підходів по 20 з 5 кг, просто додайте 1 або 2 кг більше, так що у вас є новий виклик. Удачі.

+974
BBech 25 січ. 2010 р., 10:25:17

Я абсолютно непридатною і форми. Я не супер жир, але я майже сидячі на пару років, так що біг-це дуже важко для мене.

Мені дуже не подобається, коли захеканий і незручно, так що замість, наприклад біг на біговій доріжці, в мене сила волі ходьби. Я вважаю, що якщо я намагаюся запустити, я біжу з дихання і зупинка.

Останнім часом я дивуюся, як я знаю, що я працюю досить важко. Я не знаю, як швидко я повинна бути ходьба або їзда на велосипеді або будь-який інший. Я використовую суміш бігової доріжки, велотренажер, орбітрек і еліптичний тренажер. Я відчуваю, що, можливо, у вас є, щоб дійсно підштовхнути себе і зробити пітливості для спалювання калорій. Я повинен дістатися до точки, де я захекався? Я збираюся спалити жир при ходьбі влада?

Вибачте, якщо це дурне питання.

+941
MD Joy 23 серп. 2010 р., 09:28:24

Ресурси в інтернеті в першу чергу зосередитися на кардіо-кращий спосіб поліпшити кровообіг. Однак, деякі ресурси також відзначити міцність і кондиціонування для поліпшення кровотоку. Я помітив, що віджимання і подібні вправи робити моє серце накачування.

Наскільки гарні силу і витривалість у порівнянні з кардіо, щоб поліпшити кровообіг, поки я не навчання? Є дослідження про те, скільки інтенсивність впливу фізичних вправ на людину кровообіг?

Тобто, наскільки краще одна година швидкої ходьби у порівнянні з дванадцять хвилин занять Партизанська кардіо, Якщо моя мета-поліпшити загальну циркуляцію крові?

+922
ShaunnyBwoy 17 серп. 2011 р., 00:03:04

Питання вже старий, але недавно я сам зіткнувся з такою ж проблемою. В принципі, хлопець (Madcow) написала кілька рядків про додаткових вправ:

Для зброї, вибрати один біцепс і трицепс вправи і виконувати їх в кінці раз в тиждень по 3 комплекти на будь - ваші руки будуть терпіти поразки з усіх витягати і все одно тисне. Якщо ви хочете підборіддя в середу або зробити кілька комплектів pulldowns/ДБЖ в порядку (не машини, якщо ви можете використовувати вага тіла). Основна робота-це завжди добре. Кардіо відмінно - інтервальні тренування-найкращий для цього я тебе просто викинуть.

джерело: http://stronglifts.com/madcow/5x5_Program/Linear_5x5.htm

+861
korylprince 4 серп. 2016 р., 03:51:23

Хороша розминка дуже важлива, коли справа доходить до хорошого тренування. Багато служаки я знаю, не подобається ідея прогріву, але це спосіб отримати ваше тіло готові до того, що буде далі. Переконайтеся, що ви почати з хорошої розминки, перш ніж ви навіть думати про підйомі.

По-друге, якщо 30 фунтів-це максимум, що можна завити, а потім не піти на 30 в першому сеті. Перший сет повинен бути щось світле для вас(може змінюватись для досвідчених атлетів), щоб накачати кров в м'язи і зробити їх готовими. Поступово продовжувати рости, поки не досяг свого піку, потім падіння ваги.

Піднімати важкі прямо від слова йдуть, не тільки перешкоджають формі, але і привести до травм, а також.

+818
SuperMotor4ik 25 жовт. 2013 р., 20:16:42

На початку цього року, я поставив питання, щоб зробити нескладний план/програма, яка вимагає від мене мінімум зусиль, щоб запам'ятати розклад. Тобто, мені не потрібно, щоб відкрити графік, щоб перевірити план. Я розумію, що це компроміс, і я зробив мій розум, що мені знадобиться років, щоб отримати тоноване. В той час у мене був цей відповідь: Раз в 2 дні робити провали, присідання і підтягування до відмови. Він upvotes і ніякої критики, тому я думав, що коли-небудь я побачу результат (1).

Однак, вчора мені повідомили, що це не так (2). Я хотів би знати, чому. Якщо у вас є кращий план для мене, я думаю, що це краще для всіх, якщо ви відповісте на перше питання.(1) Є проста програма, що я не повинна дивитися на всіх?
(2) Як я повинен робити, коли робити "мінімальну" програму?

+810
anuranga 12 лист. 2013 р., 02:13:08

Будь-які захворювання, яке викликає утримування надмірної кількості води може заподіяти вам набрати вагу (включаючи багатьох захворювань)або будь-яке захворювання, яке викликає непрохідність кишечника. Ці два приклади.

Також, можливо, рідкий саркоплазма в м'язах збільшився. Ніяких калорій необхідно збільшити кількість води зберігається у ваших м'язах, які також додадуть до вашого вазі.

Підвищені навантаження відповідає за саркоплазматического гіпертрофії ж, як гіпертрофія міофібрили. В основному, ваше тіло компенсує додаткове навантаження за рахунок збільшення розміру капілярів, що живлять м'язи так, щоб вони отримували більше рідини і, отже, більше енергії. Коли такі повторювані періоди травми виникають, наприклад, при регулярних тренуваннях, організм запускає саркоплазма і зберігати більше глікогену та АТФ для подальшого використання як енергії для задоволення таких вимог.

+807
Orhan Aaa 15 груд. 2011 р., 00:12:05

Моя дружина вирішила стати функціональним тренером і вчиться в даний момент, щоб мати таку кар'єру. Мені моя країна (Україна) такого роду навчання є не модною професією. Я сумніваюся, що вона буде називатися-досить.

От мені і цікаво, наскільки він популярний в США і Європі? Це хороший вибір prefession? Це досить модний в інших країнах?

+800
user56980 2 лип. 2017 р., 22:05:47

Є інші бігуни, у яких є кісточки на ногах? Якщо так, запущена привели до яких-небудь довгостроковим або короткостроковим проблеми зі здоров'ям? Варто вам спеціальну пару взуття для розміщення на бурсит?

Я чув суперечливі відповіді з цього питання, як фахівців, так і благонамірені люди, які не обов'язково у себе бурсит. Я не думаю, що мої кісточки негативно позначилося на моїй працює, хоча мені сказали, що я ходжу на зовнішній стороні ноги, і коли я біжу, мої ноги котитися всередину, на мої кісточки. Я також сказав, що мої кісточки підвищують ризик образити мою арку, або мені бігати з плоскостопістю. Я ж сказав це працює-продавець взуття; насправді, як це погано бути запущена з плоскостопістю? Прочитавши Народжений бігти, журі все ще для мене є.

Мої кісточки типу, де суглоб, де великий палець відповідає моїм п'яткової кістки (внутрішній край подушечки пальців ніг) випинається назовні значно більше, ніж зазвичай. Кістки моїх ніг щойно вирощених таким чином; це не у випадку зносу ведуть до мозолів, як я спочатку подумав кісточки були.

(Також, для довідки, я просто любитель бігун; я не працюю на якихось конкретних цілей, крім як для безперервної роботи, і я зазвичай просто кидаю на мої черевики і йти без планування сильно заздалегідь.)

+791
jondinham 20 груд. 2017 р., 19:36:03

У Кореї, є багато відкритий тренажери в громадських місцях. Цей вид машини є особливо поширеним. Це effectove після запуску розтяжка біцепса стегна? Він відчуває себе добре, але це досить швидко, недовговічні руху, на відміну від більшості інших ділянках, таких як розминки. Враховуючи, що це пост запустіть, може бути, мої м'язи можуть сприйняти це як вони нагрілися.Korean exercise machine

+782
Edzer Pebesma 17 вер. 2017 р., 11:52:57

Що вам потрібно знати, скільки енергії в калоріях, які ви витрачаєте кожен день. Це рівняння має вигляд:

Базальний рівень метаболізму (BMR) + життєдіяльності + вправи = загальна потреба в калоріях.

БМР є розрахунковим думаю, якщо ви досить щасливі, що ви можете мати його безпосередньо виміряні, використовуючи деяку форму калориметрії. Деякі розрахункові рівняння Харріса-Бенедикта переглянуті, Харріса-Бенедикта, зловити-Маккардл і Каннінгем. Вам не потрібно знати ці формули, є тонни з них готових на калькулятори в інтернеті (двох Харріса-Бенедикта формули є найбільш поширеними). ПОВ суті є оцінка того, скільки калорій вона приймає вас, щоб просто лежати і дихати протягом 24 годин.

Повсякденному житті включає нормальної діяльності, такі як робота, магазини, прибирання в будинку і т. д. Вправи, а також вправи.

Є столи, за все, що є кошторис на ці роботи.

Тепер для втрати ваги. Це буде змінної. Як зазначено у коментарях, 3500 калорій в фунт погано математику неправильно, і почав з спостереження в 1959 році доктор Макс Wishnofsky. Розрахувати свої потреби в калоріях, додайте вашу ціну діяльності, і їдять менше, ніж кожен день, і ви будете втрачати вагу. Швидкість, з якою Ви робите залежить від вашого власного метаболізму, активності, їжі і т. д.

Я б почав з розрахунку того, які ваші потреби, тоді ведіть харчовий щоденник протягом 3-5 днів, записуючи все, що ви їсте. Зважуйте свої порції, і зробити кращий граф ви можете в калоріях. Це повинно дати вам відправну точку для вашої втрати ваги.

+660
David Choi 22 серп. 2018 р., 18:58:01

Я людина, яка робить вправи.Моя проблема полягає в тому, що я намагаюся отримати явні м'язи.Тренування, здавалося, мої м'язи, але, коли я зупиняюся після 2год не здавалося очевидним. Крім того,я зробив аналіз крові мій рівень цукру був 94 до 108 мл/гр і мій cholisterol 204 від 200.Тепер,є через 3-4 тижні я не їм солодке, не одне солодке і я не їм багато речей, щоб зробити з cholisterol. Я почати харчуватися здоровою.До тренування я їм банан після того, як я їм деякі з depeneds на мене будуть яйця або молоко з квакерской/ омега-3/зелене яблуко/ йогурт/ мед/курка/м'ясо/овочі та інші продукти харчування або фрази.Я 65кг у мене мало очевидні м'язи, але нічого, правда на відстані я тренування.Хлопці, як я побачу результати quaranteen. Я повинен робити з ранку до ночі тренування, щоб змінити своє харчування. Що я повинен додати ..мої тренування хороші . всі його обміну речовин або продуктів..

+638
user655321 15 трав. 2019 р., 03:51:26

Я грав у настільний теніс з порожнім шлунком сьогодні, і я не був концентрованим і моїй грі не вистачало точності. Чи є зв'язок?

+551
FireInTheSky 22 жовт. 2013 р., 17:32:15

Серйозні лазня (сауна) користувачів в Росії носять тюбетейки, щоб запобігти розширення кровоносних судин голови і тим самим запобігти після лазні головний біль також не варто забувати холодної зануритися після лазні.

+544
OOD Waterball 22 черв. 2018 р., 18:30:16

Можливо, що доросла людина може додати висоти (або, швидше, здається вище) постава корекція вправи? Крім вправ Ангел і вправи на розтяжку, що б допомогти? Скільки це може вплинути на зростання?

+456
nguyen minh 22 трав. 2012 р., 05:09:46

Напевно, це:

Російської поворотів (що вправи косі м'язи живота а також з АБС)

Скручування нижній частині спини-це одна з найбільш небезпечних речей, які ви можете зробити, щоб він.

Від Майк Бойл'и статті:

Це, як я відчуваю про обертання простягається на попереку. Вони, чухаючи струпи. Я вважаю, що більшість, якщо не всі багато роторна вправи робив для поперекового відділу хребта був засланий. Обидва Sahrmann (діагностика та лікування руху від знецінення синдроми) і Портерфілд і Дероса (механічні болі в попереку: перспективи в Функціональна анатомія) вказують на те, що намагається поліпшити поперекового відділу хребта Диск не рекомендується і потенційно небезпечні.

Ось стаття , де він посилається на ці джерела. Я не можу допомогти, але особисто згоден, так як обертальні рухи завжди викликали мене болі в попереку, навіть якщо вони знімають це в короткостроковій перспективі.

Інші причини вправи індукованої болі в спині:

 • М'язова щільність питань: в основному м'язи герметичність/тригерних точок, що утворюють. Згортати формирующ те, що я знайшов найбільш корисним. Робити перед/після тренування і коли ви відчуваєте стягнутості.

 • М'язова біль: як і будь-яка інша м'яз болить твоя спина болить. Це нормально, хоча якщо це серйозні хронічні захворювання, то його, ймовірно, щось ще. Домс настане протягом 24-48 годин після тренування і останні пару днів.

 • Відсутність нормальної розминки: вам знадобиться надійна тепла склав протокол, який включає завальцювання піни, статичного і динамічного розтягування. Я вдаватися в подробиці моєї кінцевої розминки статті , яка також спирається на Майк Бойл принципи.

 • Недостатнє відновлення: я не рекомендую тренування двічі на день, принаймні для початку. Дотримуватися 3-4 рази на тиждень, щоб забезпечити достатню вашому організму час, щоб відновитися. Як ваша здатність відновлення підвищується ви зможете збільшити свій обсяг.

Напевно, купу інших речей, як погана форма і поганий гнучкості/мобільності. Це звучить, як ви тільки почали тренування, тому я рекомендую починати повільний і стабільний темп. Фітнес більше схожий на марафон, це відбувається протягом багатьох тижнів, місяців і років. Змушуйте себе, але в розумних межах і відрізнятися ваше навчання, звучить, як ви робите повторювані рухи.

+420
TinfoilPancakes 3 черв. 2011 р., 00:57:54

Я займався дослідженням кетогенної дієти і як я розумію, це приблизно те ж, що Аткінс за винятком того, що вона дозволяє на високе споживання жирів. Крім того, при кетогенній дієті у вас дні, коли ви 'карбюратор' Up, щоб поповнити ваш системі.

Хіба погано бути на кетогенній дієті, коли ти не йдеш в спортзал? Чи високе споживання жиру в цій дієті мають поганий ефект, якщо ви не працюєте ваші м'язи? Краще бути на дієті Аткінса, якщо ви ведете малорухливий спосіб життя?

+396
Nurickan 25 трав. 2016 р., 02:17:15

По-перше, я дам вам приклад хорошої програми: http://www.startbodyweight.com/p/start-bodyweight-basic-routine.html

Що робить ця програма краще, ніж у тебе?

 1. Прогресії. Ваша програма не визначає, як ви будете прогресувати на тренуваннях. Рутина, яку я надав вам говорить повільно додають повторень, поки ви не можете зробити 3х8, потім переходите до наступної вправи в прогресії.
 2. М'язовий баланс. Програма не містить вертикальний поштовх руху (плечі) і не має горизонтального руху тяги. Програма, приведена вище є більш збалансованим з додаванням прогресії віджимання стійку і горизонтальне поспіль.

Мені подобається ваша програма з-за своєї простоти. Ви, ймовірно, не потребують будь-яких різноманітних рухів, але ви, безумовно, потрібна чітка концепція розвитку.

+386
Yassin Khalid 22 груд. 2016 р., 06:44:35

Я думаю, вони не зовсім підходять. Вам може знадобитися трохи більше взуття, більшість місць рекомендую на півтора розміру більше, так як ваші ноги схильні набрякати(тому, напевно, болять після 20 хвилин). Інша загальна рекомендація-мати об палець шириною між великим пальцем і верхньої частини взуття (вона, 2010).

Якщо ваш магазин має щедру політику повернення(як ви зазначили) я б узяв їх назад і нехай вони знають, що сталося. Найбільш спеціалізовані магазини товарів для бігу взуття дасть вам досить ретельну перевірку, в тому числі, дивлячись на свої ноги, спостерігаючи, як ваша хода, і вам приміряти кілька пар, щоб належним чином підійде вам.

+372
Elizeu Santos 28 лип. 2015 р., 18:42:54

Організм перестає адаптуватися і почне розслаблятися, коли ви даєте один і той же тип і кількість стресів.

Будівництво м'язів вимагає безперервного прогресу і різноманітності.

Як доведено кілька разів за програмами підготовки засудженого, підвищуючи стійкість може бути корисним, але не потрібно для збільшення м'язової маси.

+322
Cameron E 25 бер. 2012 р., 23:55:25

Ви втрачаєте близько 10 кг або трохи більше в місяць. Я чув багато людей говорять про "занадто швидкого" схуднення, але правда в тому, що ви можете легко скинути 2 або 3 кілограми на тиждень, і це не так вже складно втратити ближче до 5 фунтів в тиждень, якщо ви трохи надмірна вага. З неймовірно строгою дієтою і помірними фізичними навантаженнями, можна добитися втрати приблизно півкілограма на день, якщо у вас є достатньо, щоб втратити.

Таке зниження калорійності, як правило, призводить до дефіциту поживних речовин, а це не рекомендується робити це протягом тривалого періоду часу (більше 30 днів правда). Якщо ви приймаєте у здорової їжі, як (без змін), цільні злаки, червоне м'ясо, свіжі фрукти і овочі і т. д., І ви не відчуваєте себе голодним, то, що ви отримуєте достатню кількість енергії (і, ймовірно, живильної) споживання. Ваше тіло дасть вам знати, коли він почне стає збитковим через апетит і почуття голоду.

Просто послухайте, що ваше тіло говорить вам, і, як правило, ви будете в порядку. Бувають випадки, коли пускові механізми організму порушуються, або від зловживання або генетика, і Ваше тіло не скаже вам, що йому потрібно, так це ніколи не погана ідея (читай: завжди) отримати консультацію дієтолога.

+293
pandammonium 9 жовт. 2011 р., 03:19:27

Спробувати Бікрам йогу :) це настільки щиро, що за ту ж суму, яку ви хотіли б розбиті коліна від бігова доріжка!

+276
mpw 18 бер. 2010 р., 14:16:53

Мені було цікаво дізнатися відповідь на це питання сам, а потім ставив йому кілька моїх друзів мануальний терапевт і остеопат. Коротка відповідь я отримав "Ні". М'язи, взагалі кажучи, м'язи. Якщо ви підштовхнути їх до їх межі, ви збираєтеся отримати Домс незважаючи ні на що. Що ускладнює проста відповідь полягає в тому, що деякі групи м'язів важче поставити в будинок просто тому, що вони більш ізольовані і важко відокремити від іншої частини тіла. Його діапазон на зовнішній стороні ноги є хорошим прикладом надзвичайно важливі м'язи, що дуже важливо, щоб тон правильно, якщо ви працюєте на продуктивність, але до того ж його майже неможливо відокремити його повністю від квадрациклів.

Є просто факт, що люди мають різні слабкі місця. У Домс реакція може бути загальмована, просто зв'язки і сухожилля, що оточують м'язи не проведеш, який викликає велике випромінюючи спалити під час тренування, але досить невелика тягучий біль так як ці тканини достатньо малі і можуть бути легко відновлені. Знаючи, що у вас незадовільних подібне сполучної тканини практично неможливо без з'ясувати це самі. Питання це виховує, ви навіть здатні працювати ваші м'язи досить сильно, щоб викликати Домс реакція? Або ваша сполучна тканина збирається дати першим?

Як виноски, важливо враховувати, що це була в основному фізіологічні теорії, дискусії і дослідження не показали Х, Y і Z.' Я б вважав його надійним просто тому, що це має сенс у тому, що ми знаємо про людському тілі, але я соромлюся ходити рекламували його як науковий факт.

+268
UnsignedInt8 7 жовт. 2012 р., 07:21:37

Немає. Що тренер сказав вам одне з багатьох поширених помилок, оточуючих використання эргометра. Таке пристосування, відоме як демпфер, ніяк не встановити опір для машини. Якщо ви уважно подивитеся на заслінку, в той час як ви перемістіть його, ви побачите, що коли ви встановите його на малу кількість, відкриття клапана стає менше. І, коли ви встановите його на більше число, то отвір збільшується. Демпфер фактично контролює потік повітря в маховик клітці. Чим вище число, тим швидше маховик буде сповільнюватися після кожного удару. Це означає, що буде потрібно більше роботи, щоб крутити маховик на наступний удар. Зворотне вірно для більш низьких чисел.

Від Concept2 веб-сайті, заслінки 101

“Заслінки не...

Багато людей плутають заслінки з рівнем інтенсивності або опору. Замість цього, інтенсивність тренування контролюється скільки ви використовуйте Ваші ноги, спина і руки, ручку для переміщення, іншими словами, як важко тебе тягнути. Це вірно незалежно від того, де демпфер важеля встановлено: чим сильніше ви тягнете, тим більший опір ви будете почувати себе. Тому що наш критий веслярів використовувати опір вітру (який створюється обертовий маховик), тим швидше ви отримаєте колесо крутиться, тим більше опору не буде. Думаю про веслування на воді. Незалежно від ви гребете в гладкий спортивний снаряд, або у великому, повільно весельний човен, вам доведеться збільшити інтенсивність і застосовувати більш силу зробити човен йти швидше. Різниця в тому, як він відчуває себе щоб зробити різні човни йдуть швидко. Роблячи гладкий човен летить швидко вимагає від вас, щоб застосувати силу більш швидко. Роблячи повільний човні йти швидкий і вимагає більше сил, але швидкість, з якою ви застосувати сила буде повільніше, протягом Веслування хід. У демпфер установка 1-4, критий весляр відчуває, як гладкий спортивний снаряд; в чим вище число, критий весляр відчуває, як повільно весловому човні. Незалежно від того, вам потрібно збільшити зусилля збільшення інтенсивності".

І розвінчання міфів: заслінки, темпу та інтенсивності,

Міф: демпфер установка 10 дамо вам найкращі тренування.

Реальність: демпфер установка 3-5, швидше за все, дасть вам краще тренування. Занадто часто ми бачимо в приміщенні веслярів набір на 10, тому що спортсмен вважає, що більше число повинно бути складніше (або нагороду кращого часу). Реальне завдання полягає в прискоренні маховик на нижній заслінки, де влада повинна бути застосована наприклад, гладкий, швидкий, Веслування оболонки. Демпфер установка 10 більше як повільний, важкий човен—все-таки тренування, але більше про силу чим серцево-судинної системи. Майте на увазі: кращих веслярів у світу, які змагаються на Олімпійських іграх, не підряд конкурентоспроможним на 10! Наслідувати їм, прагнути до 3 до 5"

Тому, відповідаючи на ваше запитання, якщо ви новачок на весляра, я хотів встановити демпфер на рекомендовані низьке значення у 3-5 разів. Якщо через деякий час, вам потрібен виклик, експеримент з більш високе значення. Але, я б не рекомендував занадто високою з установкою, так як це зазвичай призводить до поганій формі і потенціал для травм.

+264
P Thakre 21 трав. 2017 р., 03:38:05

Буде низький індекс ГІ дієта допомогти у втраті ваги для страждаючих діабетом 2 типу вегетаріанець ? Я також регулярно робити вправи для мого обліку перевірити мій рівень цукру в крові.

+263
Hridoy Khan 1 черв. 2010 р., 02:01:46

Ашваганда вважається одним з кращих Т-бустер доповнення, як вказано тут.

Також Росія Р6 Т-бустер має ашваганда в ньому.

Моє питання чи Можу я взяти ашваганда корінь/таблетки до тренування? Буде це поліпшити продуктивність?

+164
wenzzzel 22 трав. 2014 р., 00:35:24

Я б сказав, що це залежить від вашої тренованості, інтенсивності тренування і, можливо, скільки ви з'їли напередодні ввечері.

Припускаючи, що біг означає швидкість близько ~10 км/год або ~6 км / год, я очікую, що ви не використовувати стільки енергії, що ви не можете впоратися з без пробіжки. Що ще більш важливо, низький рівень інтенсивності тренувань, в основному, перепалювати жир і все, що ви хотіли з'їсти або поки не вбереться або служить тільки вам енергію протягом декількох хвилин, який не допоможе вам в 'більше' тренувань.

Звичайно, якщо ви починаєте відчувати слабкість в кінці тренування, ви могли б взяти деяку кількість глюкози з тобою, тільки щоб перезарядити, коли вам це потрібно.

Так що моя порада: бігати і поснідати після тренування!


Ресурси:

 1. Пропустити сніданок перед тренуванням щоб спалювати більше жиру, Дослідження говорять
 2. Переваги тренування до сніданку
+121
Lovnish Malhotra 10 лип. 2012 р., 17:15:49

Короткий відповідь, 180 приклад каденції, не самою оптимальною, хоча це типовий мінімальна кількість для конкурентоспроможних бігунів і хороша відправна точка.

Ваш зріст, вага, ноги і довжину кроку, і працює здатність визначити оптимальну частоту педалювання. Кожен день бігуни зазвичай потрапляють між 160-170 кроків у хвилину, у той час як елітних бігунів б'є по землі близько 180 кроків на хвилину або вище—з деяким стає вище 200 на швидких швидкостях.

На жаль, там не формула, то це в основному про те, щоб визначити вашу частоту педалювання, а потім намагається змінити його і побачити, якщо він працює для вас.

+60
edpicubit 10 серп. 2011 р., 16:44:47

Я хотів би почати чергуючи тренування/розтяжки, що я можу зробити з дому (з моїм обмеженим обладнанням, перерахованих нижче), з заняття в тренажерному залі (тому що я студент, у мене є доступ до повністю обладнаний тренажерний зал).

Мій дім обладнання дуже тонкий і складається з наступного:

 • Розтягнення мат
 • Йога-м'яч (який я зазвичай використовую для сидіння, коли я працюю на моєму ноутбуці)
 • Щось схоже на зображення нижче, яке зазвичай використовується для віджимання enter image description here

Моє питання не як почати домашні тренування (вже є хороші відповіді тут і тут по цій темі; я теж дивився на це), а як поєднується домашні тренування і тренажерний зал 2 рази в тиждень.


Примітки:

 • Мені 23, 6'4, 93 кг, підійде.
 • У мене було кілька операцій на правій нозі в минулому, в тому числі розірваної ACL. З-за цього я хотів би уникнути, як кардіо.
 • Це може бути м'який питання, але мене ж цікавить особистий досвід: те, що працює для вас?

Мої цілі:

 • Набирає сили, нарощування м'язової маси, а також дуже важливо для збільшення гнучкості і координації. Як "великий" людина, це те, що я хотів би поліпшити.
 • У мене немає конкретного виду спорту на увазі. Але в минулому я грав (і хотів би почати знову) баскетбол. Я також хотів би почати кататися на лижах чи сноуборді наступної зими.
 • В основному це полягає в тому, що мені подобається бути в хорошій формі, тренуючись в цілому, щоб заповнити свій час з іншими справами, крім навчання/роботи.
+40
Jmmoth Starfury 18 вер. 2014 р., 23:19:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil