Як виправити нерівномірне підтягнути?

enter image description here

У мене проблема з моїм потягніть вгору; коли я витягаю себе з нижньої позиції мого правого ліктя, здається, більш розкльошена, ніж лівою, буває і так, коли я роблю вузьким хватом підтягнути. Під час підтягування, я поняття не маю, що це нерівний, я просто відчуваю, що вони нормальні (навіть). Може бути, проблема постави? Або дисбаланс м'язів? Може ви дати мені рішення або рекомендації для вирішення цієї проблеми?

Додаток: enter image description here

Це відбувається, коли я роблю вузьким хватом тягнути вгору.. моє право лікті, здається, завжди хочу спалаху більше, ніж зліва, як ви можете бачити на другому знімку.

+71
Santhiya 22 січ. 2016 р., 00:13:49
34 відповідей

Я збираюся тримати його ще простіше. Ваше питання зводиться до "ЛЕАН-вигоди".

 1. Їдять
 2. Тренування
 3. Їдять
 4. Сон

Я можу гарантувати, ви не будете нічого їсти.

+984
Gilly610610 03 февр. '09 в 4:24

Що ліфти не повинні робити, коли страждає надрив м'яза, розрив хряща, пошкодження м'яких тканин, ушкодження твердих тканин або перелом?

Ну, поки ваш лікар говорить інакше, я б триматися подалі від:

 • Станова тяга
 • Присідання
 • Лава для преса
 • Накладні прес
 • Біцепса кучері
 • Трицепс кучері
 • Квадрицепсе кучері
 • Часто нечувано Quinrecp, Hexacep і Septecep кучері
 • Біг, біг підтюпцем, ходьба швидше, ніж літня людина з ходунками

Я також триматися подалі від штанги, гантелями, гирями і дзвонів.

Може просто палиця для присідань лава, бажано виконувати на дивані, за каденцію 5-секунд, довжина насосного Арнольда Шварценеггера праска в нижньому положенні і 5 секунд повернутися у вихідне положення.

+956
TaoTek 24 жовт. 2013 р., 05:21:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви вирішили просто взяти першу половину програми p90x, і пакет його як запальничку програми... назвемо це p45x, і змусити людей робити це, вони все одно вам більше підходить.

Щодо вимоги "80% м'язової маси виходить з першого набору, і що повторні сети в основному зроблено, щоб покращити тон", це не повинно вплинути на ваше рішення. Марк Rippetoe говорить про це тоном:

Більшість програм, які стверджують, що поліпшити тонус м'язів реально нижче інтенсивності програми hypertropy і тільки помірно ефективний для поліпшення м'язового тонусу. Якщо "тон" - це мета, сила-це спосіб.

Так, якщо 80% м'язової маси придбаний з першого набору, то це внесе великий вклад у ваш тон. Ви не повинні думати про них як окремі речі.

+913
Ajaib Singh 17 трав. 2017 р., 05:08:18

Що зчеплення досить сильно пов'язані. Більшість з того, що приходить від вашого передпліччя. Оскільки мій фон пауерліфтинг я знайду штангу або гантелі робота, як правило, щоб поліпшити його. Chinups і варіації, які допоможуть багато, і допомогти з сходженням в цілому я представляю.

Знову ж таки це не застосовне для скелелазіння прямо як загальної сили хвата.

+886
aleks73 4 бер. 2017 р., 12:39:58

У тренажерному залі сьогодні, хтось порадив мені змінити мою позицію ніг, щоб краще орієнтувати на різні м'язи гомілки. Зокрема, вони порадили, що мені латерально і медіально обертає ногу. Інтуїтивно, це здається поганою ідеєю, оскільки гомілковостопний суглоб є найбільш стабільним, коли прямо. Таким чином, здавалося б, обертаючи його поставили б його в скрутне становище, по суті, схожий на корточках, схиливши коліна.

Якщо це важливо, конкретній машині я використовував був похилий жим ногами, машина.

Насправді немає нічого, що вони сказали чи це моє інтуїтивне reprehension правильно?

+871
user3288 21 жовт. 2011 р., 08:05:01

Це не дуже ймовірно, що фізичні вправи збільшення розміру грудей. Це дослідження стверджує, що рівні естрогену, як правило, йдете вниз, коли ви знаходитесь в кращій формі. Швидше за все, ви відчуваєте, як вони більше через поєднання інші ефекти.

 1. М'язи знизу зростає. Тільки після 6 тижнів, я уявіть собі, що це не великий ефект, якщо ви були раніше сильніше і повертається до цього рівня.
 2. Ви втрачаєте жир навколо підстави. Знову-таки, це, напевно, неповнолітній вкладник після 6 тижнів, але ви робите 1 годину в день дисципліновані тренування, так що ви можете втратити значну вагу в підстава вашої грудей. Уявіть собі валун, що стирчить з землі, і ви копати трохи бруду навколо нього. Якщо копнути до 1 фут бруду, валун, здається, 1 фут вище.
 3. Ви збільшуєте свій тестостерон і жир в грудях взявши на себе більш мужнім характером. Чоловічий жирової тканини твердіший, але я не знаю жодного дослідження показують, що гормональні зміни перетворює існуючий жир. Це не може.
 4. Ви покращуєте свою поставу. Ви обов'язково повинні побачити позу покращення після 6 тижнів інтенсивних тренувань ви описі. Якщо ваші плечі пішли назад випростався, потім твої ребра зайняли нову позицію. Це як ви оновили постамент, який відображається ваша груди далі. Це найбільш ймовірне пояснення збільшення розміру. Ви може завжди були чашки, але вони ховалися в тіні з-за поганої постави.

Що стосується причин болю під час роботи, це важко винна сама вправа. Ця стаття говорить більшість людей, які розпочати заняття відчувають зниження болю.

Напевно, було б корисним знати, які конкретні болі, які ви відчуваєте. Якщо біль ближче до ребер, то це може бути не пов'язане з вашої грудей на всіх. Це може бути звичайна біль після тренування ваші м'язи Пец, посилюється підстрибуючи вага на них зверху. Якщо це так, то розтяжку або більше часу відновлення може зменшити це. якщо біль всередині грудей, це може бути тому, що Ваша нова поза або розподіл жиру більше не надає підтримку раніше. Це може бути час, щоб спробувати нові спортивні бюстгальтери.

+806
user1105818 2 лип. 2012 р., 04:21:57

Ви також повинні бути обережні, сковзається і падає, якщо він або нещодавно сніг або дощ. Переконайтеся, що у вас є пристойна взуття.

Також ви не набагато тепліше, коли ви працюєте так, коли ви зупиняєтеся, якщо ви не носіть занадто багато, переконайтеся, що ви йдете куди-то тепліше, коли ти почнеш остигати.

Також будьте обережні, щоб не занадто тривалі перерви між роботою, якщо ви одягнені злегка. В залежності від того, як холодно, ваше тіло буде охолоджуватися швидше, якщо ти стоїш не рухаючись. Я бачив людей, біг на місці на світлофорі, щоб тримати ноги в теплі і кров тече.

+790
Zherebniy78 13 січ. 2017 р., 12:54:18

На мій погляд, це звучить, як ви повинні збільшити вагу ви використовуєте, і додати деяку різноманітність в види локонів ви робите. Як Джейді заявив, Ви, можливо, захочете, щоб зменшити кількість повторень ви робите. Особисто я люблю робити 8 повторень і використовуйте вагу, який дозволяє мені, щоб отримати ці 8 повторень (так я працюю до відмови на 8-му). Однак, збільшення ваги можуть змусити вас приносити в жертву свою форму, яка є не дуже гарна річ. Ви можете знайти сотні відео/туторіали/гайди по належній формі (ось один із прикладів - належній формі гантелі біцепс кучері).

Огляд

 • Збільшення Ваги
 • Зменшення повторень (для стимуляції росту)
 • Підтримувати Правильну Форму
 • Додати Різноманітності
+754
Rupashree 27 бер. 2013 р., 04:46:18

Так як навчання ваги не вважаються активними хвилини? Коли я використовував для входу свою діяльність (тренування тривалістю до 90 хвилин на середньо-високої інтенсивності), він підрахував час. Останнє оновлення настільки далека від правдивої, що це не повинно вважатися показником фізичної активності. Я проливаю піт, коли я тренуюся, так що логіку ви надаєте, є глибоко помилковим.

+754
xmoooz 7 вер. 2019 р., 12:13:50

На додаток до точки @Алек, що шківи зменшити кількість сили, з якої користувач повинен звернутися (зазвичай близько половини), є ще два міркування, які приходять на розум:

1) важіль-важіль: при використанні гантелей зусилля докласти, де проходить маса на руках. Таким чином, крутний момент, який потрібно застосувати (вага х довжина руки), тому це набагато легше зробити з будь-якої точки зору чим більше ви згинаєте руки (і робить це важче для людей з довгими руками, враховуючи той ж кількість ваги). В УЇК-колоду, вага прикладена в точці, де кабель кріпиться до ручок машини. Це, як правило, набагато ближче до тіла, ніж руки, може бути, близько ліктя довжини, плюс-мінус. Оскільки ви, докладаючи силу під довжину ваших рук, але опір наноситься приблизно половину цієї відстані, потрібно застосувати приблизно половину сили. (І, так як точки опору фіксується, двк-палуби не "карати" людей з довгими руками).

Так, за приблизними підрахунками, близько чверті сили вагового стека наноситься на руки, в залежності від системи шківів і довжина рукоятки.

2) Век-деці застосовує силу набагато більш стабільно у всьому діапазоні руху. Незалежно від того, ваші руки повністю відкриті або закриті, ручки відсуваючи з майже однаковою силою. З БД летить, сила завжди прямо вниз. Таким чином, сила, яка необхідна, щоб закрити руки, пропорційна Косинусу кута між рукою і підлогою. Це означає, що в повністю відкритому положенні, ДБС повністю сопротивляя рух. Близько 2/3rds шляху через рухи, вони забезпечують опір вдвічі, а до кінця, всі зусилля просто тримаю вага вгору, не зіштовхуючи їх разом.

#2 це головна причина, чому це дійсно не має сенсу порівнювати вагу зробити за допомогою БД летить з УЇК-колоду (і, звичайно, той факт, що ви не повинні збалансувати машини, як ви робите вільними вагами).

+692
Dhil Rock 4 лют. 2015 р., 05:26:25

Ваші стегна в найбільш сприятливому з упором на дві окремі групи м'язів, які вимагають окремого вправи до мети. Ці дві групи будуть ваші квадрицепси ("каре"), який чотири м'язи на передній стороні стегна і стегна, які являють собою групу м'язів і сухожиль на тильній стороні стегна. В якості бонусу, сідниць часто беруть участь у багатьох жижки вправи. Для того, щоб ваші м'язи рости, ви повинні працювати з ними (або близько до) несправності в набір, і 2-3 комплекту в день 2-3 рази в тиждень має бути достатньо, щоб побачити результати.

Кращі вправи для квадрицепсов

 • Присідання пістолетиком: тому що це вправа використовує тільки одну ногу за один раз, він може дати вашої квадрациклів хороший виклик і стимул для зростання. Легше варіантів включають "лава дно пістолет на корточках", і "присідати левітації".
 • Спліт присед хмелю: це буде більш динамічний варіант для каре. Це допоможе навчити для вибуховість більше, ніж форма.

Кращі вправи для стегна

 • Глют хам Райз: єдиний трюк, щоб робити цю вправу без обладнання-знайти спосіб закріпити ноги на місці. Будь то друг, меблів, або все, що відбувається навколо, це буде найкращим варіантом тіла для тренування стегна.
 • Слизький міст завиток поверх: цього теж приходить з уловом, вам необхідно знайти як слизька підлога і надіти шкарпетки. В іншому випадку, це дуже доступне вправу.
 • Хіп-бакси: це остаточний варіант, хоча і менш складні, ніж інші. Слід також відзначити, що це в першу чергу вправа на сідниці, але і стегна, звичайно, тут також працює. Ви можете спробувати робити один варіант для ніг, щоб зробити їх, щоб досягти відмови у межах більш відповідного діапазону.
+630
John Curtis 15 груд. 2014 р., 03:31:35

Якщо я візьму з початком полиці' силового тренування і збільшення повторень в діапазоні 8-12 в комплект, чи буде вона ефективною тренування гіпертрофія?

 День 1
 Присед 3х12
 Жим 3х12 
 Хват 5х8

 День 2
 Присед 3х12 
 Прес 3х12 
 Мертві 1х8
 Підборіддя 
+607
IndiaVisa 20 жовт. 2013 р., 22:15:52

Тренування кожен день?

Які вправи ви зараз робите? Ці тренування вагу? і як довго ви приймаєте на кожній сесії?

Як про вашій дієті? ви їсте достатньо для підтримки цих видів діяльності (в тому числі інші заходи ви могли б робити поза тренувань?)

+578
almikeeva 7 бер. 2018 р., 10:11:40

Причина в тому, що коли ви використовуєте рушник, щоб тягнути ноги, відбуваються дві речі одночасно:

 • ваші підколінні сухожилля натягнуті, як ви зігнути стегно і продовжити коліно
 • але це теж договірних, як стягнути рушник має бути урівноважене такою ж кількістю поштовх від ноги, це означає, що обидві ваші ікри і задня поверхня стегна буде працювати

Розтягування і стискання м'язів у той же час цей спосіб є дуже ефективним способом, щоб розтягнути, але з рушником, дуже легко тягнути занадто сильно і заподіяти біль.

Кілька речей, які ви можете спробувати:

 • тримайте ноги прямо, але робить велику петлю з рушником, і нехай ваші ноги менше, ніж вертикальна (можливо набагато менше), поки біль пішла
 • покладіть рушник в бік і працювати на спині піднімає ноги. Ляжте, зігніть одну ногу для опори, випряміть іншу ногу (той, який ви хотіли б розтягнути) і підніміть її так високо, як ви можете без болю. Ви можете допомогти, вказуючи/згинання ніг, як показано тут.
 • якщо у вас є гумова стрічка, ви можете спробувати кілька замкнуту ланцюг тягнеться так само, наприклад, стоячи спліт стрейч і одноногий стрейч:

  split stretch one legged stretch

Примітка: Ви також можете використовувати якусь вагу, наприклад. набивний м'яч або гантелі замість групи.

Ці досить ефективні для розтяжки, а також зміцнити м'язи ніг одночасно.

+572
George Witteman 22 трав. 2010 р., 00:01:58

Насправді будь-яке тіло вага вправи може посилити розрив. Розірваної верхньою губою зменшує стабільність суглоба. Розірвані тканини не те, що навчання будуть правильними.

Вправи можуть допомогти поліпшити позиції вашого плечового суглоба і лопатки. Вправа може допомогти збалансувати і зміцнити м'язи навколо плеча так, що вони захищають плече від подальшого пошкодження. Проте ці види вправ в області реабілітації , використовуючи легкі ваги і опір смуги. Вправи для зміцнення вашому плечі буде значно нижче ваги тіла і в певному положенні, щоб не навантажувати розірваної області.

Ваша головна мета на даному етапі, щоб зменшити біль. Біль перешкоджає нормальної функції м'язів подальшого ослаблення м'язів. Відпочинок, лід, ніжна гамма і підтримки (обклейка) може допомогти зменшити біль. Ви можете спробувати якісь вправи дається вам в терапії, щоб побачити, якщо ви їх терпіти. Перевірити з вашим лікарем-це кращий рада. У Франції, ви можете перевірити з "kinesitherapeute". Удачі.

+572
Paradox 1 січ. 2017 р., 06:52:07

Розтяжка розкріпачитися, або стретчинг, щоб збільшити вашу гнучкість? Розтяжки, щоб послабити почувається добре для мене, якщо мої м'язи болять від попереднього тренування. Розтягнення збільшити свою гнучкість, я ніколи б класифікувати як " почуває себе добре.

Для мотивації, вибрати час або вправа ви робите часто, і завжди роблю короткому відрізку з цим. Наприклад, кілька років тому, я хотів доторкнутися до підлоги з задерев'янілих ніг. Кожен раз, коли я хотів використовувати туалет/туалет/туалет/[вкажіть бажаний термін тут] я б зробила короткий проміжок розтягування (10-20 секунд). Він зробив свою справу: після декількох місяців, я досяг своєї мети.

+560
Barry B 16 груд. 2014 р., 21:06:26

я ніколи не міг чіпати пальцями, не згинаючи колін. з досліджень, які я зробив, я вважаю, що поліпшення гнучкості підколінних сухожиль і нижньої частини спини є кращим способом для досягнення цієї мети. Мені було цікаво, що ключові ділянки для того, щоб сприяти цьому. я був виникли проблеми з пошуком деяких товарів.

+543
sivlab 21 січ. 2010 р., 14:04:10

Так що я був цікаво, якщо є формули для розрахунку енергетичних витрат у загальних ліфтів, як станова тяга, жим лежачи, присідання і т. д. Я знаю, що кожна формула може бути лише приблизною, із-за відмінностей в техніці, швидкості виконання і т. д.

Я був просто цікаво, якщо такі формули існують, і якщо так, наскільки вони точні.

Якщо їх немає, чому? Невже просто ніхто не хочеш дізнатися? Це не здійсненно з-за однією з перелічених вище факторів (або інших чинників), якщо так, то які?

+531
Brooke Neves Severe 26 бер. 2010 р., 07:09:39

Загальне правило великого пальця полягає в тому, що для вільних ваг, гирю, яка призначена, щоб бути взаємозамінними має свою вагу зазначила, а вага, який фіксується будуть представляти загальний вага об'єкта.

Для некурящих, гантелі, вага, який знаходиться на стеку в машині буде вказати вагу і вагу штанги зверху; тобто, це має значення, що відображає зусилля, щоб підняти його і гирі покладені поверх його. Однак, якщо він підключений до системи шківа, фактичне зусилля, необхідне для підйому його буде залежати від розташування шківів і може бути істотно менше, ніж номінальний вагу.

Є звичайно винятки (сподіваюся, рідкісних) до цих Правил.

Тому що ваги показали на картинці фіксованого типу--панель не знімна з кінця Ваг--зазначений вага-це загальна вага об'єкта, включаючи бар. Навпаки, табличка вказує на вагу самої плити, а не бар, який може бути прикріплений до нього, так як панелі можуть бути нестандартними.

Я не буду обговорювати очевидне розповсюдження підроблених пластин, що деякі важкоатлети використовують при розміщенні фотографій і відео в соціальних мережах, щоб дати враження, що ліфтери сильніше, ніж чемпіон світу.

+526
Tahir Ali Khan 8 лист. 2017 р., 19:46:33

Я беру дані з Вікіпедії , але більшість вважає це загальновідомо, у всякому разі.

ІМТ або індекс маси тіла розраховується шляхом ділення ваги в кілограмах на квадрат вашого росту в метрах.

ІМТ = кг / м2

Так, наприклад, якщо у вас вага 65 кг і висотою 1.73 м ви отримаєте:

65 / 1.732 = 21.7

Цей показник перетворюється в таблицю, щоб дати вам приблизну оцінку, якщо ви старше або недостатній вагу. Я скопіював цю таблицю частково з Вікіпедії, теж.

Дуже сильно зниженою масою тіла менше 15,0
Сильно виснажений від 15.0 до 16.0
Недовага від 16.0 до 18.5
Нормальний (здоровий вагу) від 18,5 до 25
Надмірна вага від 25 до 30
Ожиріння клас I (помірно ожирінням) від 30 до 35
Ожиріння клас II (гладких) від 35 до 40
Ожиріння клас III (дуже огрядних) більш 40

ІМТ таблиці може змінюватися, наприклад є й інші значення, використовувані для дітей або навіть для людей з різних країн.

Ці значення, як зазначено вище, тільки в більш грубій мірою, деякі люди з цілком хорошим здоров'ям можуть потрапити у надмірна вага категорії легко коли вони, наприклад, дуже високі спортсмени.

ІМТ особливо неточні для людей, які дуже рухливий, як найбільша м'язова маса має тенденцію до покласти їх надмірної ваги з ІМТ, хоча їх тіла жирова маса часто падають на 10-15% категорія, яка нижча, ніж на більш осілий чоловік середньої статури, який здоровий ІМТ кількість.

Стаття у Вікіпедії дає багато інших причин, чому ІМТ є неточною для однієї людини, щоб визначити своє здоров'я. ІМТ використовується для статистичного порівняння груп людей:

ІМТ, як правило, використовується як засіб кореляції між групами, пов'язаними з загальної маси і може служити смутні спосіб визначення ожиріння. [...] Як правило, індекс призначений для розпізнавання тенденцій в сидячий або людей з надмірною вагою, тому що є менше права на помилки.

+485
SEYL 21 груд. 2017 р., 13:30:15

Щоб ще більше підкреслити м'язи/групи м'язів, щоб отримати, що остаточне насос, щоб доставляти більший обсяг крові в зняття м'язової.

Я не можу шукати дослідження ефективності на даний момент. Особисто я просто думаю, що це відчуває себе добре, щоб дійсно працювати м'язи до завершення, але це не те, що я роблю все час.

Також майте на увазі, що тільки тому, що "досвідчені" атлети взагалі-то це не значить, що це ефективний, безпечний, або щось робити весь час. Також зверніть увагу, що це не треба робити пірамідки весь час (а більшість ліфтерів не завжди слідувати тій же рутиною).

+454
Catchall Ogletree 18 трав. 2015 р., 09:03:21

Мені 21, 6'4 і 19 камінь (266 фунтів) і за моєю оцінкою БМР є 2545.58

Минулої ночі я зробив 90 хвилин ходьба в повільному темпі. Цієї оцінки я спалила між 319-440 калорій. http://www.freedieting.com/tools/calories_burned.htm

Я також робив 65 хвилин інтервального тренування на еліптичному, на машинах оцінку я спалила 850 ккал.

Я споживав 1485 калорій, що день, не рахуючи кардіо цифри, тому що я не знаю, як точно вони є насправді.

Я теж горите достатню кількість калорій для втрати ваги?

+447
Nagej 18 жовт. 2016 р., 00:21:41

Це може бути цілий день в особистій практичній конференції, так що вибачте, якщо ми введемо достатня кількість.

Загальна розминка

Ви хочете піти з динамічною статичної розтяжки. Статичні-це розслаблюючу типу розтягування. Ми не хочемо робити що наш організм, перш ніж потрапити в більш інтенсивні вправи. Ми хочемо поступово інтенсивність, що динамічна розтяжка може забезпечити.

Сказавши це, у мене були деякі клієнти, які будь вони в йогу, в 50-х роках і використовується в звичку, вони будуть робити статичну розтяжку, перш ніж почати їх обтяжень. У мене були клієнти отримують в спортзал за годину до мене, щоб зробити цю роботу.

Що приводить нас до Терезам бути частиною розминки. Якщо хто-то робить незалежно від типу розтягування, перш ніж ми почнемо навпочіпки, ми не просто стрибати на їх максимальна вага присідання. Ми як і раніше тепло-до цієї роботи, що по суті додає більш динамічною розтяжки.

Тобто, статичний розтяг не величезний ні-Ні / людина помре. Це не бажано, але він може бути працював.

Специфічна розминка

Якщо ви кого-то з плеча історії хірургії, ви могли б мати деякі вправи, які ви хочете зробити все, не хвилює. Як і деякі обертальної манжети роботи.

Ваг проти кардіо

Немає ніяких жорстких правил тут. Пріоритизація-це тема

 • Якщо ви когось, хто зацікавлений у максимізації їх продуктивність, то роботу серцево-судинної системи, зазвичай повинні виконуватися в першу чергу.

 • Якщо ви найбільш стурбовані підйому продуктивність, то піднімаючись слід зробити в першу чергу.

Ви робите те, що найбільш важливо для вас по-перше, тому що коли ви кілька свіжих. Що робиться першим, отримує найбільшу увагу, як увага є обмеженим ресурсом.

Ви використовували ліфт з'єднання проти приклад ізоляції ліфт. Це в основному правда. Головним чином тому, що з'єднання підйомники є більш інтенсивними, так ризикованіше -жим лежачи більш небезпечний, до плечей, ніж бічний піднімає - таким чином, вони повинні бути зроблено, коли особа знаходиться найменше стомлення.

Однак, якщо ви культурист хоче наростити трицепси і жиму лежачи, не зачепивши їх, ви не могли б дбати про рухах з'єднання робиться в першу чергу.

 • Для більшості, вони не мають домінуючу мету. У тих випадках ви робити що краще для вашого графіка. Найбільше занепокоєння з звичайні люди насправді дотримуватися рутини.

На моє особисте навчання клієнтів, якщо вони до мене в 5 вечора із-за роботи, я не збираюся сказати їм, щоб раніше піти, щоб вони могли робити кардіо перша робота. Ми першим поїздом, який буде в основному навчання опору, то вони можуть потім вдарити по кардіо. Або ми просто зробити навчання опору кардіо елемент, наприклад, кругове тренування.

Якщо більш інтенсивного кардіо, як біг хоче бути зроблено, тоді, можливо, ми будемо світитися заздалегідь роботу ніг. І це не обов'язково повинні бути кожен день. Якщо ми тренуємося три дні в тиждень, але вони виконуються тільки два, то у нас ще є один день ми можемо вдарити по ногах важче вага мудрим.

У мене було багато клієнтів, які будуть тренуватися з ранку, потім гуляти по ночах, тому що обидва занадто багато відразу часу. Це абсолютно нормально. В якості альтернативи можна говорити, що людина, яку вони повинні прокинутися раніше. Це нещасний для більшості, і горя не довгостроковим співучасником ми хочемо.

Прогрів протягом ваги

Давайте розбити його на верхню і нижню частину тіла.

Якщо це наше перше верхнього і нижнього підйомів тіла день ми хочемо розминки. По силі середній, я працюю людей до своєї роботи набори з 2-3 розминок сетів. (Більше сила, часто більш теплих комплектів.)

Якщо ми у другій частині тренування, після розминки можна скоротити, якщо не відберуть. Це вправа залежить. Якщо після робити деякі жиму лежачи, потім ви перейдете на мотузка tricep розширення, ви, ймовірно, не потрібно багато розминки для цього вправи.

Якщо ви збираєтеся жиму лежачи на підтягування пізніше, то ви хочете розминки як ви робили в жимі лежачи. Підборіддя-UPS є набагато більш інтенсивні вправи (використовувати більше м'язової маси), та м'язи, які беруть участь у не відносяться до жиму лежачи. Жиму лежачи отримує трицепс розігрівається; це не біцепс.

Гнучкість / Мобільність

Я йду з наповнювачем набори. Приклад:

У перших двох вправах ми працюємо ДВК та латів (серед інших м'язів). У третій вправі мобільності, то послабити ці м'язи.

Я зазвичай або йти по цьому шляху роботи Площу, потім зменшіть цій області, або я розбити його на секції тіла. Де ми працювати верхню частину тіла, потім розслабити нижню частину тіла.

В іншій частині тренування або на інший день, ми будемо працювати нижня частина тіла, але й розслабити верхню частину тіла.

Більшість людей час між підходами або сидить, дивлячись на їх телефон, або гуляти. Робити деякі мобільністю працювати більш продуктивно, і не може відняти від підйомників. Ми також можемо додати ще дещо бомж плече.

(Тому що ми в середині тренування тут, це все-таки переважно динамічного типу мобільність і гнучкість роботи.)

Основна робота йде до кінця

Його зазвичай викидають, що 80% людей відчувають біль у попереку в якійсь сцені.

Ядро може бути частиною цього. Але це звичайно не основна сила, якої не вистачає. Як правило, здатності людини використовувати свої ядра протягом тривалого періоду часу, або при втомі.

Наприклад, хтось біля дошки, і це буде легше для їх основний утримувати спину в нейтральній на початку тренування, ніж наприкінці. У цьому випадку, ми насправді хочемо в цій втоми.

Перекладаючи, що протягом дня, якщо у людини біда з переднього нахилу тазу, вони, як правило, можуть тримати себе в нейтральних, якщо вони про це думають. Хоча найскладніше-це бути в змозі зробити це протягом декількох годин за раз.

(Це тільки один приклад. Болі в попереку рідко буває такий простий.)

Охолонути не повинні бути кардіо на основі

Улюблене йоги-кінець. Вони часто лягають на їхні спини, роботу над диханням, і слухати музику.

Я хотів зробити версію цього. Я використовую ці дві вправи:

Хіп-качалки: https://www.youtube.com/watch?v=DSSGeymXUgw

Дихання животом Вт/Руки Вгору: https://www.youtube.com/watch?v=2BP9GA5VvWs

Тема кулдаун відпочинку. Думайте про нього, як кіно. Якщо фільм хороший, то 90%, але кінцівка відстій, який впливає непропорційно , як людина почуває про весь фільм. Кінцівки справу.

Зробивши в кінці тренування так само невимушено, як ми можемо, ми можемо змінити те, як людина почуває про те, що їй передувало. Більше деталі в оформлення вашого (пам'яті) тренування більш приємним.

Потрапляючи на біговій доріжці в тренажерному залі, де він зазвичай голосно, зайнятий, якщо не зоопарк начебто, не найкращий. Гей, якщо ви тренування вдома і не може охолодити себе на біговій доріжці, або у вашому дворі з деревами, то все в порядку. Але я зазвичай ставлю людей в кутку або в зал аеробіки, де це тихий і у них розтягнути річ, найчастіше щільно попереку, і працювати на кілька глибоких вдихів в живіт.

Підводячи підсумки

Виділена вище твердого порядку:

 1. Загальна розминка з переважно динамічної розтяжкою.
 2. Конкретні розминки ґрунтується на тому, як ваше тіло в даний час робить.
 3. Вагами або кардіо, з розминки, характерні для цієї вправи напр. якщо ви збираєтеся почати працювати, вам не почати працювати на свій максимальний темп.
 4. Зменшення розминку пізніше тренування. Якщо після виконання підтягувань на турніку ви збираєтеся робити біцепса кучері, вам не потрібен такий же прогрів, якщо такі є, що-підтягування необхідність.

 5. Більше гнучкості / рухливості в Вправи для збільшення продуктивності інших наборів.

 6. Основну роботу

 7. Охолонути, розслабитися зосередитися.
+389
Maxie Ayala 25 жовт. 2019 р., 07:41:39

Перевірка реальності: Якщо ви "ожиріння" у ІМТ ви напевно не на 10% підшкірного жиру. Це неможливо довести без фото, але я підозрюю, що ви ще багато ваги ви можете втратити.

Як людина, який сам великий ноги, я можу порекомендувати кілька варіантів:

 • Їжте менше: перейти на жорстку дієту і скоротити кількість споживаних калорій. У тебе ноги мають велику площу поверхні і таким чином втратити жир навколо них займе деякий час.

 • Більше рухатися: біг: біг на довгі дистанції допомагає мені у сторона у свій одяг. Знову ж таки, це займе деякий час, щоб мати будь ефект.

 • Приймаю це: я пропрацювала 2 роки намагається зробити ноги менше, але в кінці кінців я здався, тому що це не має значення, що думають інші люди, я кльовий і сильний. Я виявив, що буткат-/вільного крою джинси дійсно добре працює, і кожен у будь-якому випадку має бути індивідуальний костюм. Я працював (і досі) жорсткий на моїй верхньої частини тіла, щоб довести його до нуля, а кількість компліментів я отримую збільшилися на 1000%.

+357
sdouble 3 жовт. 2012 р., 00:13:54

Фізика біг на місці

Я боюся, що ваш опік калорії вимірювань може бути вимкнений. "Калорія" - це міра енергії, переданої (або на роботу) об'єкт, коли сила застосовується до об'єкта на відстань.

Коли ви не рухаєтесь вперед, тільки в напрямку рухається проти будь-якого опору, вгору. І під час стаціонарного запуску, ви не вгору і вниз руху. Звичайно, ноги і руки можуть подорожувати на деяку відстань за час, а ваш центр ваги залишається на одній точці.

За даними цього сайту, гарячі більше 1000 калорій" займе більше 2 годин. І напрошується питання, навіщо ви витрачаєте свій час, роблячи це?

Біологія працює

Причина, по якій ви не втомлювалися, тому що інтенсивність роботи настільки низька, ви не тренування вашої серцево-судинної системи або легенів. Але якщо ваша мета-пробігти 5 км, то вам потрібно тренувати ці речі. І кращий спосіб зробити це, щоб збільшити інтенсивність і відстань, потроху.

Моя рекомендація

Я знаю, що це може бути деморалізує, щоб зрозуміти, наскільки короткі відстані можна запустити (були там), але фішка в де-деморалізує себе, щоб встановити невеликі, досяжні цілі, запишіть їх, і відзначте їх.

Я хочу поділитися ті, які я зробив, тому що у мене ще є цей журнал в якості нагадування. Я норвезький, хоча, звичайно, це переклад.

Я їздив на тест-біжу, щоб побачити, як далеко я можу бігати без перерви. Ось моя перша мета.

 • до кінця місяця, я хочу бігати 500 метрів без зупинки або пішки

Я зумів це зробити, тому що у мене на 460 або щось. Як я вже сказав, невеликі цілі.

Коли це було зроблено:

 • через три тижні, я хочу бігати 600 метрів без зупинки

 • Я теж хочу бігати, що попередні 500 метрів за 5 секунд швидше

Бачачи ваш прогрес оголив - документально, цифри і все - це гарне почуття. Це дає вам почуття виконаного обов'язку.

Я продовжував у тому ж дусі, тому що мене взяли в армію, і я повинен бути в змозі зробити 3к в 15:00 або менше. У мене 18:11 і вирвало в кущах. Рік потому, я отримав 12:11 і поплескування по спині.

+350
Vijay Rajput 19 черв. 2012 р., 00:27:27

Насичені жири вкрай важливо, щоб поїсти. Ось довга стаття про різні види жирів, і як вони впливають на ваш організм, з посиланнями на медичні журнали: http://www.coconutoil.com/truth_saturated_fats.htm

Коротка версія:

 • Гідрогенізовані олії-це дуже погані речі, натуральні, насичені жири хороші
 • 50% клітинних мембран виготовляються з насичених жирних кислот, це невід'ємна складова людського тіла
 • Насичені жири не ті, які забивають твої артерії
 • Насичені жири необхідні для обробки жиророзчинні вітаміни (А, D, E і K)
 • Їсть мінімально оброблених масел-це найкраще, що можна зробити, як кокосова олія, пальмова олія, сало, оливкова олія і т. д.
 • Гомогенізованими молочного жиру не так добре для вас в цілому (так як він окисляє легше)

Так що в принципі, в вашій цитаті є зовсім навпаки; споживання насичених жирів є істотним, поліненасичені жири не є (і не може бути шкідливим).

+302
Norfeldt 23 черв. 2015 р., 14:25:38

Це нормально, щоб відчути м'язову напругу / хворобливість після тренування, по суті це (зазвичай) означає, що у вас була дуже хороша тренування, мінімум зусиль, мудрий - але, очевидно, з неправильною технікою, хоча, можливо, ти отримаєш біль у м'язах може створити довгострокові проблеми.

У середньому м'язи біль зазвичай триває від 24 до 72 годин, але тільки тому, що він може тривати довше, не значить, немає нічого поганого з вашим тілом.

Я б також додати наступне (корисний) ласі шматочки:

 • Болі в м'язах-це в першу чергу викликано ексцентричні вправи (подовження м'язів). Стандартом ISO-метрична вправа є хорошою альтернативою під час тренування м'язів-хворобливі відчуття, які викличе трохи менше м'язів-болючість. Це, очевидно, не означає, ексцентричні вправи повинні бути замінені ізометричні один. Хоча це кліше, "ні болю, ні виграшу" висловлювання має заслуги правди.
 • Під час напружених м'язах хороший масаж, сауна або навіть гаряча ванна/душ завжди допоможемо!
 • Загалом, ваш організм ще не звик до того, щоб тягнутися від таких зусиль (і не подобається) - насправді, ви, можливо, не відомо, але насправді м'язовий зростання cuased робити (хороші зразок) пошкодження м'язів і сльози, що м'язи для зростання. Протягом часу з регулярні тренування розклад, ваше тіло буде звикнути до нього і стати більш терпимими до м'язи хворобливість
 • І стабільна будь-якого фітнес поради, гарне харчування і забезпечуючи ваше тіло з досить відпочивати (спати) завжди є абсолютною необхідністю!

В цілому, не надто багато страху. Це буде, швидше за все, пішли в день або два :)

+223
Mutebi Franklyn 19 черв. 2016 р., 18:15:12

Моє питання в основному чи аеробні вправи більш ефективним при використанні велика частина Ффас (вільні жирні кислоти) на відміну від глюкози в умовах спокою. Так що це виключає будь-яке збільшення метаболізму.

Наприклад, якщо взяти сидячий особистості і навчати цього людини з аеробні вправи протягом 6 тижнів, що особа не може бути швидше, щоб ліполіз у відповідь на звичайний сидячий діяльності (наприклад, ходьба) після аеробно підготовлені? Якщо ми припустили, що рівень метаболізму не змінюється, він повинен покладатися на якийсь більший відсоток Ффас?

+223
Curious Traveler 13 груд. 2011 р., 18:11:30

У середині серпня, у мене ніготь видалили з мого великого пальця. Як такої, я виходив із спортзалу, так як, в основному, тому що будь-яке незначне рух викликало біль в нозі-зцілення.

Мій палець вже трохи загоїлася, але я досі не можу носити закриті туфлі. Втім, я починаю помічати атрофію в м'язах. Є тренування, сили або ваги, що я міг робити в цей час, поки я не зможу повернутися в спортзал, що не позначиться на моєму пальці? В принципі я не можу тиснути на мій палець, як відскакують від неї.

Я думав АБ тренувань, як велосипед ногами, підйом ніг, можливі побічні дощок і російської поворотів може працювати.

+221
ialm 17 лист. 2018 р., 11:17:52

"Наскільки я бачу, це призведе до набагато більший об'єм для Ноги (в даному випадку каре), ніж на груди або плечі".

Це дійсно залежить від того, як ви хочете дивитися на це.

Припустимо, що кожна вправа ви перерахували тих же підходів і повторень. Для простоти ми будемо говорити 10 повторень кожен.

В такому випадку, ми маємо 20 повторень квадріцепси (присідання і спліт присед).

Але за плечі, грубо кажучи, у нас є 30 повторень. (жим лежачи, накладні прес, бічний підйом). Зверніть увагу, я в цілому говорю, тому що ви могли б отримати більш детальну технічну і спробувати розірвати цей вниз окремі частини плеча, але для більшості, сказавши, що всі вони працюють плечі досить хороша.

Це правда, груди не отримати як можна більше роботи, а насправді тільки жим буде класифікуватися як вправа грудей.

Загалом, прийнято ноги може впоратися, і таким чином в кінцевому підсумку нужденних, більше, ніж обсяг верхньої частини тіла, щоб рости. Якщо ви коли-небудь були на милицях протягом тривалого періоду часу, де ви більш або менш ходити з руками замість ніг, ви швидко оціните, наскільки сильно бити ногами вам з повсякденного життя. Це як мінімум загальні причина позаду, чому ноги потрібно більше обсягу.

Це трохи кролячу нору. Багато хто думають, що вони насправді не потрібно більше обсягу, а людям потрібно насправді робити об'єм складніше. Наприклад, людина схильна зробити після неї ще з жиму лежачи, чим присідання, тому що, ну, присідати боляче.

Все-таки, ви пройти весь шлях назад у дні Арнольда, ви побачите ті хлопці, робимо 20 присідань. У них навіть є трохи містики у світі культуризму (насамперед тому, що вони так страшно робити!)

+174
Krag 19 бер. 2018 р., 23:28:21

Я просто думав і думав про неї.

Раніше в моєму житті я їла багато смакоти і пили газовану воду. Їли набагато більше і набагато більше нездорова і не займайтеся ніякими видами спорту, але ніколи не отримував важче, ніж 78 кг. Зараз я живу набагато краще. Я їм здорову їжу, їсти менше, займатися спортом і мати близько 70кг. Але якщо б мені довелося кинути заняття спортом і повернутися до своїх старих звичок у їжі я б поставив 3-4кг в місяць я впевнений в цьому.

Але чому б мені не товстіти після певного моменту(78 кг для мене)?

Якщо я візьму ккал більше, ніж я вийшов, я не повинен theretically набрати 3-4 кг кожен місяць, поки я продовжую жити і скоро досягне hundrets?

+164
Gajendra Negi 7 серп. 2017 р., 03:25:24

Поза вірусний інтернет-розповіді, серцевий напад під час тренування є надзвичайно рідкісною. Це, за оцінками, відбуваються між 1 на 40 000 до 1 на 80 000 спортсменів в рік. Навіть тоді, це зазвичай викликано якимось іншим проблема, що спортсмен раніше не знав.

Так що це не чого страшного. Інші частини вашого тіла почнуть ламати до вашого серця.

+130
Viplav Singh 11 вер. 2013 р., 19:22:37

Я в самому розпалі боротьби з моїм лордоз (також відомий як "передня тазовий нахил" - ви можете знайти деякі хороші посилання, якщо ви будете шукати на що).

Для вправ, мертвих варіації помилок і стегна добре піднімає. Ви повинні бути дуже добре, щоб переконатися, що ваша спина у всіх з них. Ох, і стоячи вправу, де у вас є група під ноги і крок назад і вперед - це відмінна вправа сідниці.

Але для мене головними переможцями були станову тягу і нести валізу. Ви повинні бути дуже обережні, щоб почати з малу вагу і бути дуже уважним при заповненні форми, особливо на тязі.

Я також знайшов, що це важко сказати, різниця між вправами, які загострюють моєю спиною і ті, що просто м'язи втомилися. Вам, імовірно, доведеться грати з речами небагато.

+101
Narayana Pusarla 5 трав. 2011 р., 00:25:24

Не забувайте, що вашому організму потрібно час, щоб відновитися. Складна сила тренування буде вимагати 48 годин відпочинку для м'язів, щоб бути повністю відновлені, і іноді довше. Однак, його можна змішувати кардіо і силові тренування.

Я особисто стежить за цим форматом 3x/тиждень:

 • Навчання ваги першого
 • Кардіо другого
 • Катас третій (ви повинні бути в змозі проаналізувати набридло)

Що сказав, єдиноборства вимагають регулярною практикою, так що рухи стають другою натурою, і вам не доведеться думати про них. Якщо ви робите кожен день кардіо, що ви побачите, це:

 • Це займе більше часу для ваших м'язів, щоб відновитися, бойові мистецтва використовує все ваше тіло
 • Буде простоювати швидше на тренування вага
 • Це займе більше часу, щоб досягти ваших цілей

Оскільки це звучить як силові тренування доповнюють свої бойові мистецтва, це, ймовірно, ОК. Ви могли б розглянути тільки робить силові вправи 2 рази в тиждень, але як і раніше з допомогою прогресивної завантаження (збільшуючись на 5 фунтів на кожній сесії). Я тільки позайматися 3 рази в тиждень, але це тому, що я зосереджений на силові тренування прямо зараз.

+74
Teong Kim Hao 16 бер. 2019 р., 11:39:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil