Це фітнес-програма збалансованого в тому, що м'язи це робить?

Ось що я роблю:

День 1 - Груди і біцепс

 • Гантелі прес 5х5
 • Нахил гантелей 3х8 прес
 • Кабель летить 4х12
 • Зважений Chinups 4х8
 • Біцепса кучері 4х8
 • Зворотний кабель кучері 3х10
 • Підйоми ніг 3x15
 • Спліт присідання 4х8

2 день - вправи з інтервалом велосипед - 30 хвилин

День 3 - спина і ABS

 • Станова тяга 3х5
 • Зважені підтягування 4х8
 • Однією рукою гантелі рядків 3х8
 • Лат Pulldowns 4х10
 • Хрускіт зниження 3x15
 • Спліт присідання 4х8
 • Румунська станова тяга 3х8

День 4 - Тренування з інтервалами велосипед - 30 хвилин

5 день - плечі, трицепс і ABS

 • Штанги плечі жим 4х6
 • Бічний підйом гантелей 4х8
 • Вертикальні ряди 3х10
 • Дробарки черепа 3х8
 • Діпи 3х12
 • Подовжувач троса 3х10
 • Румунська станова тяга 3х8

6 день - пробіжка на біговій доріжці - 30 хвилин

День 7 - Відпочинок

У мене є ряд питань:

 • Я змоделювали реп діапазони і вправи після цієї посиланню. Я повинен тримати постійно в 3х8/4х8 (за винятком деяких рухів 5х5/з'єднання 4х6)? Якщо ні, то як би ви підправити діапазони реп?
 • Моє ставлення присідання:Румунська станова тяга:Станова тяга-це 2:2:1. Це хороше співвідношення?
 • Є групи м'язів, що мені не вистачає або занадто багато наїзд? Я хотів би, щоб ця програма повинна бути максимально збалансованим, в якій частині тіла вона потрапляє.
 • Як би ви порекомендували поміняти вправи?
 • Це робить багато кардіо після удару ноги погано?
+738
user63262 13 лип. 2019 р., 12:06:11
37 відповідей

Я ходжу в тренажерний зал протягом останніх 3 років. Хоча моя статура сильно змінилося, мій вага була стабільний 70кг за цей період. Наприклад, мої біцепси розробила велике, але я не змогла скинути вагу. Я занадто ледачий, щоб робити вправи.

Як я можу зменшити мою жиру на животі?

Структура Харчування:

Сніданок : чорний або зелений грам грам даль даль або це може бути нут.
Обід : рис з рибою
Вечеря : рис з рибою
+938
CIGuy 03 февр. '09 в 4:24

Я виявив, що їсть ще й добавки з протеїном і креатин допомагає в моєму одужанні дуже багато. Я ніколи не відчував Doms і неухильно зростає вага я піднімаючи. Я піднімаючись і слідуючи програмі, або протягом більш 8 місяців.

Також, постарайтеся, щоб отримати 7-8 годин сну на добу і відпочивають у вихідні дні (не кардіо, не х-навчання, немає нічого!)

+919
Felipe Imbroglione 24 квіт. 2012 р., 05:42:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я недавно були діагностовані з астмою. Я завжди мав важкий час, щоб набрати форму, тому я намагаюся з'ясувати, якщо регулярних тренувань позначилося на моїй фізичної форми. Я бігаю інтервали за останні пару місяців з групою пульс.

Наскільки я зрозумів, пристойних метрика для Якщо ваш фітнес поліпшується, щоб відстежувати, якщо ваш пульс швидко відновиться. Я намагаюся з'ясувати, які саме дані я повинна порівнювати.

Коли робиш інтервали, я повинен порівняти кожний інтервал, до того ж в іншій сесії, порівнюючи дельту на кожному першому спринті на себе, кожен другою у спринті на себе і т. д. Або вони повинні бути більш або менш те ж саме?

Це означає, що пульс у мене був в кінці інтервалу або вони повинні бути більш або менш те ж саме?

+860
dmedip 11 жовт. 2016 р., 18:51:19

Концентрація на диханні під час будь-якої пози є одним з основних річ, яку ви можете почати. Привести свій розум на вашу частину тіла(s), де ви відчуваєте себе більш стрейч (або біль в початковий момент часу) в будь-якій позі йоги. тобто дотримуючись поставу разом з нормальним диханням. Протягом періоду часу (від 3 до 6 місяців ), поступово ви будете відчувати, що ваш розум буде під вашим контролем

+830
user84992 11 серп. 2011 р., 18:39:39

Я співчуваю вашій проблемі. Мої ноги отримати дійсно жарко, коли я так само добре працює. Моє рішення проблеми був перехід до мінімалістської взуття, в моєму випадку, набір Ксерите взуття сандалі. Вони не працюють для всіх — і вони потребують вивчення різних техніка бігу для більшості людей як ви більше немає штучного амортизацію навколо вашої п'яти, але особисто я знаходжу їх набагато зручнішими.

Поза цього, мій імпульс-що ви могли б спробувати додати вентиляції для вашої взуття, різання отворів, хоча і за втрату структурної цілісності та гідроізоляції.

+829
Echo8 29 лист. 2016 р., 07:31:35

Я не можу відповісти на всі, але я зроблю все, що зможу...

Пити гарячі напої не сприяють травленню, але збільшує ваш метаболізм. Я п'ю гарячу воду вранці, щоб допомогти "вивести" з 'палити' мій надлишковий до Великих перегонів. Питної води кімнатної температури дозволяє воді і рідини усмоктуватися в ваше тіло швидше і легше. Таким чином, кімнатної температури. напої будуть ідеальними для гонок/бігу і гарячі напої буде краще предтренировочные коли ви, можливо, захочете, щоб збільшити ваш метаболізм. Упевнені про їжу.

Я знаю, що перші два з старшої школи. Мої ХС тренер читала на цю тему і поділитися з командою досить часто.

+827
JoncourBlanche 28 квіт. 2018 р., 22:06:52

Не будучи в змозі зробити п'ятки-на місцях 3-ї світової присед є серйозною проблемою мобільності на мій погляд. Якби я був тобою, я б зробив наступне:

 • Присідати весь час. Принаймні півдюжини разів на день, припиніть, що ви робите і практикувати третього світу присідати. Використовувати стіл або двері для балансу, поки ви не можете зробити це без одного. Провести деякий час там. Скажіть вашому тілу, що це що-то це добре.
 • Розтягнути литкові м'язи часто. Я знайшов в присяд мобільність роблять ці ділянки кілька разів в день. Це драматично.
 • Розігріти до вашого підйому тренувань. Ви повинні мати розбите суцільний піт і тепло у всьому тілі, перш ніж намагатися присідати з вантажем на зовнішній підвісці. Переконайтеся в тому, щоб перемістити всіх залучених суглобів-гомілковостопних, колінних, тазостегнових, хоча стільки ж діапазон руху, як це можливо, кілька разів, щоб отримати їх готовими, щоб поліпшити діапазон руху.
 • В кінці підйому тренування, поки ти ще теплий, але розтяжка не заважає опір вправи, працювати над поліпшенням максимальна кількість часу, який ви можете витратити в нижній частині невелике присідання. Покращуючи свій максимум від тридцяти секунд до шести хвилин дуже допоміг моїй рухливості кульшового суглоба.
 • Для розвитку пропріоцепції (відчуття, коли ваше тіло знаходиться), присед з мітлою. На відео видно, Румунська станова тяга; зробити те ж саме, але присед: тримати на спині, а ви сидите на корточках. Робота на торкання не більше і не менше ніж у трьох місцях, як ви присідати: потилиці, між лопатками, і ваш крижах (задня частина стегна/верхньої частини приклада).

Я б витратити трохи грошей на індивідуальне заняття з одним з тренерів. Запитайте їх, хто може допомогти вам з вашої конкретної мети досягнення глибокого присідання з п'яти на землі.

+803
farmaceuta 3 лист. 2018 р., 12:41:35

Я купила термін служби складаний біговій доріжці (TR1200i, але подібні моделі, можливо, використовувати той же формат) у приватній продажу, і, здається, вона вимагає деяких онлайн-рахунку з "МГП", щоб оновити імя/вік/вага/ріст, що моя бігова доріжка відображає і використовує для розрахунку калорій.

Може хтось з USB-флешки і деякі технічні ділитися знаннями приклад того, що потрапить до ручки? Це просто один файл? Це текстові або двійкові? Це зашифровано? Я просто хочу зробити свій і без їхньої допомоги.

Спасибі!

+793
yinquan 9 черв. 2017 р., 22:00:56

З точки зору загальної втрати ваги, дійсно не важливо, що ви їсте, поки ви працюєте на дефіцит. Ваше тіло працює на простому фізичному принципі.

Однак: біг на дефіцит з низьким вмістом клітковини, високим метаболізмі продуктів (наприклад, цукру), зроблять ваш вага втрата чистої тортурами. Ви хочете, щоб відчувати себе ситим, мати тривалу енергію, і підтримувати рельєфність м'язів. Таким чином, ви хочете перейти на дієту, повну клітковини, корисних жирів (з риби, наприклад), середній-високий рівень білка і великою кількістю овочів.

+786
tet 30 лип. 2010 р., 18:24:51

Деякі штампувального обладнання, як квадрат штампування Pad з гумками, може бути прикріплений до рами дверей.

Маючи доступ до дверної рами, ви також можете отримати творчу і прикріпити подвійний кінець сумка до нього. Наприклад, використовувати турніка в якості точки кріплення для верхнього шнура і водоналивное основу на дні шнур. Турнік, це також пристрій, який дуже портативний, відмінно підходить для вага тіла вправи. Додати віджимання і присідання деякі (можливо, з невеликою кількістю води, вага) і у вас хороші тренування з портативною технікою.

Не запитав, але, можливо, корисно: для того, щоб відповідати мінімальним обладнанням також пошук літератури, тренування в'язень " або " ув'язнений-зонний та ЗМІ.

+784
Irmasdream 13 вер. 2017 р., 03:17:48

Вуглеводи надають і утримувати воду, тому, коли зменшуються запаси глікогену з низьких вмістом вуглеводів, є супроводжуючі води втрата ваги недосконалою цитування тут. Це часто є відповідальним за рання, швидка втрата ваги до 10 кг. Ця швидкість втрати ваги не є стійким, так як виснажуються запаси глікогену, ефект зупиняється. Вода додаткова вода, що п'є людина не може бути збережено, оскільки необхідно прикласти деякі інші молекули, щоб їх не промити.

З іншого боку, дієта ви описуєте схоже на голодному пайку, що може викликати значну втрату ваги, і може також викликати проблеми зі здоров'ям.

+711
Elias Estatistics 26 квіт. 2014 р., 09:41:45

Дошки не підходить для побудови великих м'язів, яка відноситься до гіпертрофії. Ви робите планки працювати ваш ядро в координації і використання м'язів, які в іншому випадку рідко використовувані в нашій сидячого життя. Ще одне величне перевагу робити дошки розвивається краще баланс, особливо з варіаціями, як простягати руку і протилежну ногу, переносячи на свою сторону і т. д.

Проведення єдиного дошки представляють більше 60-90-х років є неефективним, оскільки @згадані Liftedsafe01. Ви б краще з іншими вправи. Але якщо ви включаєте 2-3 коливання протягом 20-30 секунд кожен, ви можете отримати надлишок переваг. Може бути, поступово збільшувати час до 90-х років загальна.

+674
Jeff Burka 11 бер. 2014 р., 00:55:32

Наука, здається, розділити, хоча я схильний бачити значення в аргументи, які зберігаються розбіжності.

Оновлення перше: хоча фізики "відліку" рішення має свої плюси, я на даний момент переконаний в тому, що додавання енергії від пояса-поворотний механізм змінює систему досить відчутно на біговій доріжці відрізняються від надземних працює кінематично, біо-механічно, proprioceptively, і з точки зору інерціальних систем відліку. Коли я біжу надземних, моя нога приземляється на поверхню, яка рухається з посиланням на моє тіло, але він не буде продовжувати рухатися на такій швидкості, якщо я посилаю до нього силу. Це не правда на біговій доріжці. Ми додаємо зовнішніх сил і моментів поясу з додаванням замість масивного землі.

Рухатися Через Простір Порівняно З Орними Ногу

Цей RunnersWorld стаття має високого рівня огляд літератури на розходження між сухопутної та бігова доріжка біомеханіки.

Брайан Чунг доказової фітнес-зроблений хороший аргумент проти ідеї, що біговій схожий на землю обхід працює. На жаль, наскільки я пам'ятаю, там були деякі уточнюючі моменти в коментарях, що вже не видно, так як його переключити на коментарі Facebook.

Коли ви йдете надземних, ваша п'ята вдаряє землю і ви перемістіть свою вагу на ноги. Ваше тіло проходить через ваші ноги і те, як ти б'єш з іншою ногою попереду, нога ззаду відштовхується. Найбільша різниця між бігова доріжка біг/ходьба і надземних біг/ходьба є відносне положення вашого тіла до вашої нозі, поки вона на землі. На біговій доріжці, п'яту потрапляє на ремінь, і ваша нога рухається під ваше тіло позаду вас. Як твоя нога допомагали з землі за тобою, ти б'єш бігове полотно з іншою ногою.

Звучить майже однаково, чи не так? Однак, у надземній ходьбі, ви переміщаєте вагу свого тіла на ноги. На біговій доріжці ходьба, пояси все для вас. Ти не просуваючи свою вагу; пояс метальні ногу.

Дослідження

Там також, як Чунг вказує, гарну угоду біомеханічного аналізу теми.

І Hidler стверджують, що бігова доріжка відмінно підходить для терапевтичного використання, але знайшли м'язової відмінності. Елліот, Пайк, Робертс, і Morton (у форматі PDF), всупереч Чанга аргумент, не виявили жодних відмінностей у ході. Однак, вони не зробили ніякого аналізу стосовно витрат енергії і обережно відзначають, що їх дослідження лише на суб-максимальної працює механіка. Parvataneni і Krishnaji виявили, що літні люди (включаючи інсульт пацієнтів) мали більший витрата енергії, коли на біговій доріжці. Вони також знайшли, як інші, що надземна ходьба вимагає набагато більшої стабілізації роботи, необхідні для боротьби з асиметрією. Альтон, Baldey, Каплан, Морріссі виявили значні відмінності в ході атрибутами. (Їх дослідження було обмежено прогулянки.)

Я очікую, що розбіжності з приводу того, чи існують відмінності з-за різних визначень механіки ходи, та/або використовувані предмети. Тому я дуже невпевнена в якісь висновки я роблю з цих досліджень.

Оновлення друге: доктор Чунг люб'язно оновив свій пост з набором елементів зі старих коментів:

Baur1, Hirschmüller, Мюллер, Gollhofer, Майер:

Відмінності в м'язовій активності між T і o робота при цьому повинні бути враховані при дослідженні нервово-м'язового контролю руху.

Я особливо високо оцінили методологію (на жаль, почерпнуті з абстрактного поодинці) в даному дослідженні Фрішберг:

П'ять коледж-університетський спринтерів зголосився пробігти 100-Ярд спринт в надземних і біговій доріжці умовах. Після як мінімум 10 тренувань на біговій доріжці, сюжети були зняті...біг 100 м і закінчився дихальних газів були зібрані під час 18-мм періоду відновлення.

Киснева заборгованість надземної стані...був 36% більше, ніж на біговій доріжці стан.... Незалежно від індивідуального стилю бігу, основних біомеханічних відмінностей між біговою доріжкою і надземних умов експлуатації стався під час фази підтримки і спостерігалися в опорній нозі. Під час біговій доріжці, опорної ноги нижньої кінцівки був менше зводити на контакт...і перебралися через великий ряд руху...з більш швидким загальної кутовою швидкістю.... Стегно опорної нижньої кінцівки було більш зводити в Контакті...і рухався з уповільненням загального кутових швидкостей.... Дані свідчать про те, що рухома стрічка біговій доріжці знижує вимоги до енергії бігуна на приведення опорної ноги під тілом під час фази підтримки працює.

Я теж відразу впадає в очі характерна проблема при порівнянні надземних спринти, де максимальна швидкість визначається бігунка, з спринтами на біговій доріжці, де швидкість визначається машиною, контролюючи пояс.

На відміну від цього дослідження Бассетт, Девід Р.-молодший, Гіз, нахабні, Уорд, Рааб, і Бальке намагалися вивчати те ж саме, і я думаю, що його методологія є глибоко помилковою. Також у цьому дослідженні при ходьбі, яка точно показує, що можна було б очікувати, якби люди були дозволяти ремінь для перенесення ноги для них:

Хоча моделі вертикальні сили реакції для цих двох форм руху були майже ідентичні, невеликі, але суттєві відмінності у вибраних величин силою були очевидні. Інтерпретація даних локомоції, зібрані на біговій доріжці, слід врахувати, що сил в середині і в кінці-позиція може бути іншою, ніж якщо предмет йшов надземних.

Це звучить для мене (хоча я можу помилятися), як у кінці кожного кроку, нога дозволила виробити і замість того, щоб продовжувати тиснути на землю.

У MovNat-Стиль Перспектива

Якого біса ти робиш всередині платити гроші, щоб дивитися на РК-дисплей, коли ви могли бути поза-безкоштовно!--побачити красиві місця і сходження на скелі і втомилися як люди стали себе втомленим протягом тисячоліть! Гах! "Не приймати відмінну активності, як ходьба і зробити його смоктати, роблячи це на біговій доріжці". (цитата з вашої тренування хреново на YouTube)

Якщо у вас немає особливих причин використовувати третбан--ви відновлюєтеся після травми, ви живете в Антарктиді, ви тренуєтеся для Олімпійських ігор--кінематика і біомеханіка, мабуть, незначні порівняно з перевагами, що працює поза. Що ще більш важливо, ви повинні знайти його естетично наступ. Наприклад, міцність і кондиціонування тренер Кіган Сміт це відповідь на чий-то схожий питання. Вона нічого не втрачає, підставляючи "бігова доріжка" для "еліптичної":

Ти знущаєшся? [Це] орбітрек!? Ви були благословенні з машиною набагато більш розвинені, ніж найбільший спортивний автомобіль. Ми знаходимося у верхній частині ланцюга в тваринному світі на спритність пересування і ви хочете витрачати час на орбітрек! Знову знайти молодість! Повеселитися і отримати нові навички під час руху.

+674
Bhupender Keswani 30 груд. 2012 р., 10:52:05

Там дійсно немає правильної відповіді, його повністю до вас. Ви хочете виглядати "зірвав"? Якщо це так, вирізати.

Якщо ви хочете продовжити свій розвиток далі продовжувати свою їжу під невеликим оптом або подивися на leangains/чисті наповнювачі.

В залежності від ваших цілей я б сказав, Ви повинні почати різати, коли ви бачите ваші м'язи більше, а потім розглянути, якщо ви повинні продовжувати низьким жиру у відсотках або об'ємних резервне копіювання і побудувати більше м'язів.

+654
liolya161 4 лют. 2015 р., 07:55:26

Я мав задоволення з допомогою одного з найдовших відкритих басейнів в Європі, Ісус зелений басейн. Це було не рідкістю в кінці сезону, щоб побачити, що купаються в гідрокостюмах купатися комфортно протягом тривалого часу. Можливо, ви хотіли розглянути це питання.

Однак, щоб відповісти на ваше питання, розглянути високої інтенсивності інтервал підготовки (http://en.wikipedia.org/wiki/High-intensity_interval_training). Це має деякі схожі характеристики з плаванням, коли вона навчається в проміжках з періодами відпочинку. Тренінг складається з періодів відносно високої інтенсивності з подальшим коротким періодом спокою, що не достатньо для повного відновлення анаеробного відновлення (див. http://www.google.co.uk/search?q=tabata). Він може бути використаний з різними низький вплив діяльності, зокрема художньої гімнастики, таких як:

 • Віджимання
 • Підтягування
 • Присідання
 • Діпи
 • Ногу піднімає
 • Ланчі
 • Присідання

Все це може бути виконана в керованому режимі з мінімальним впливом. Як видається, існує гарний доказ того, що такого роду навчання дає забезпечує хорошу аеробне тренування з додаткової міцності вигоди.

+609
li4nost 9 лют. 2017 р., 06:07:20

Для Beginner та Intermediate, я так не думаю. Просунутий бодібілдер має спеціальний план і прекрасно знає, що він робить, але для початківців і середніх, найбільш ефективним способом набрати вагу, щоб робити інтенсивні важкої вага (з малим числом повторень), а потім для повного відновлення (м'язи ростуть уві сні і коли ви відпочиваєте). Так що краще нехай ці м'язи і зробити вихідний. В юності я тренувався кілька разів на день, кожен день, і це було занадто багато (я міг би отримати той же результат з набагато меншими навчання). Якщо ви відчуваєте, що ще можемо зробити те ж навчання, тільки збільшити інтенсивність тренування за рахунок збільшення ваг або додавання додаткових комплектів (до 5 я б сказав).

+563
revoltorb 21 лют. 2010 р., 14:19:29

Трохи більше року тому я був в перший день другого місяця божевілля і відчув, як щось хруснуло у лівій нозі. Це боляче, як пекло на тиждень і залишилася короткочасні болі досі.

Я зневажаю його, тому що я не можу здатися, щоб зробити будь-яке навчання і покласти на багато ваги. Чесно кажучи, я ненавиджу, як я виглядаю, і, оскільки я також був лисіючий за останні кілька років, мій соціальної тривожності зріс надзвичайно, і моя самооцінка настільки впала. Я ненавиджу моїх фотографій. Я ненавиджу відео мене. Я навіть не можу розмовляти з жінками. Я маю на увазі, це просто дуже, дуже шкода і я це знаю.

У будь-якому випадку, я знову намагаюся. Я купила нові ваги, нові кросівки, компресійні панчохи(що дуже допомогло), я змінив свою дієту і записалася в nutrisystem. Я отримую принаймні сорок п'ять хвилин кардіо і півгодини Ваг на кожен день.

Моя проблема полягає в тому, що, незважаючи на компресійні панчохи допомогти багато, іноді, коли я прокидаюся нога болить дуже сильно і триває декілька годин для того, щоб відчувати себе досить нормально, щоб навіть розглядати біг. Це проблема, тому що я люблю бігати рано вранці і ввечері, чесно кажучи, тому що там практично нульовий шанс, що хтось бачив мене на стежки.

Чи є якісь вправи, щоб допомогти з болю або будь-яких рекомендацій, які можуть допомогти мені, щоб полегшити напруга в нозі по ранках? Я вибачаюся за довжину питання, спасибі за читання.

+554
Ire 24 квіт. 2011 р., 10:32:07

Я згоден з деякими з інших постів тут, які кажуть, що болючість не обов'язково означає, що ви не повинні тренуватися. Однак, якщо ви дійсно відчуваєте, ви не можете, плавання буде хорошим варіантом. Він хотів отримати кров тече, який допоможе зняти Домс, не піддаючи навантаження на вже втомилися/болять м'язи. Крім того, невелика хороша розтяжка

+521
Murali V Gowda 6 квіт. 2015 р., 04:29:10

У мене проблема з 'не так тепло' вода сама, хоча це не так екстремально, як у вас.
Що я роблю:

 • Візьміть прямо холодний душ перш, ніж йти у воду. Це дозволить отримати ваше тіло звикли до температури і зробити воду, ви збираєтеся плавати з'являються тепліше.

 • Приймайте холодний душ під час прийняття душу. Я роблю це час від часу, щоб змусити себе використовувати в холодній воді. Почати поливати теплою і знизити температуру. Знову увімкніть температуру і повторіть. Чи Будете ви знижувати температуру поступово або стрибком зводиться до того, що працює для вас.

+502
DeZebra 24 серп. 2014 р., 18:12:52

Навчання:
По-перше, силові тренування треба робити до кардіо, так як ви не хочете бути втомленим, коли підняття тягарів. Із збільшенням втоми, ваша техніка починає страждати і ви, швидше за все, отримати травму.

Це також, чому ви повинні робити комплекси вправ до вправ ізоляції, в якості з'єднання використовувати одночасно кілька груп м'язів і, отже, більш важко виконати правильно.

Я теж думаю, у тебе занадто багато вправ ізоляцію у вашій програмі, що призводить до занадто високій гучності. При тренуванні кожного м'яза окремо ви не будете мати енергію, щоб дати йому все через 52 комплектів.

З урахуванням сказаного, цілком хороший для початківців тренування тіло повинно бути зроблено на 3 непослідовних днів на тиждень і може виглядати наступним чином:


 • Розминки (це може бути легкі кардіо на 15хв максимум)

 • Присідання/Передні присідання, 3х5
 • Лава для преса/накладні натисніть, 3х5
 • Тяга/чистої енергії, 1х5

 • Підтягування, 3х12 (опціонально)
 • Гантелі рядків, 3х12 (опціонально)

 • Кардіо (біг, еліптичний і т. д.)

Розминка є більш або менш обов'язковим, як ви будете робити розминку перед кожною вправою комплексу. Це добре, щоб отримати температуру, хоча, і просто прогріти організм в цілому.

Отже, перша частина програми являє собою рух суміші, які можна чергувати від тренування до тренування. Це найважливіші вправи, як вони тренуються майже весь ваш організм і призведе до більшої міцності найбільш ефективно (і, відповідно, м'язової маси). Оскільки ви концентруєтеся на техніці і набирає силу, 3х5 повторень буде оптимальним, сподіваюся, що дозволяє піднімати вагу на 2,5 кг (5 фунтів) в тренування протягом декількох тижнів.
Я виявив, що чергування зменшує повторювані навантаження на певні м'язи/суглоби, а також зміщує зусилля, щоб м'язів, які в іншому випадку було б недостатньо. (Також зверніть увагу, що це чи не основна Стартова сила програми, які я можу рекомендувати для початківців)

Друга частина вправи-допоміжні. Вони використовуються для навчання слабкі місця, що з'єднання не покривають. Після того, як ви прогресу і помічати слабкі місця, ви можете налаштувати їх, щоб реагувати на недоліки (летить на груди, теля піднімає для телят і т. д.). Вони зроблені для того, щоб додати обсяг ваших тренувань, тому 3х12 повторень повинно бути добре.

Кардіо-це в минулому, а це не так вже важливо, якщо ти вже вичерпав себе, коли працює. Я припускаю, що ви робите це, щоб спалити додаткові калорії і збільшення продуктивності вашої серцево-судинної. Таким чином, поки ви не робите біг-техніка засіданні, будучи стомленим-це нормально.

Харчування:
Я не можу сказати багато про харчуванні, але якщо ви хочете наростити м'язову масу (худий чи ні) потрібно мати надлишок калорій (їжте більше, ніж ви користуєтеся). Новачкам же певною мірою здатні скинути жир і наростити м'язи одночасно, що процес не буде тривати вічно і це неефективно. З невеликий профіцит калорій (~500kcal) ви повинні бути в змозі наростити м'язи і набратися сил швидше, зберігаючи при цьому жир набуває досить низька. Просто намагаюся не набирати більше, ніж 0,5 кг (1 фунт) в тиждень, і ви повинні бути добре.

+468
deenJane 15 черв. 2011 р., 11:07:13

Отже, в зал я ходжу, має стандартний вага тарілки, від 5 кг до 25 кг до 5 кг з кроком...на днях я була стійка навпочіпки, я хотів піднятися трохи, але зрозуміла, що не можу йти в 1 кг з кроком тому мені довелося додати 5кг, я виявив, що мій стовбур дав небагато.

У мене питання при спробі зробити сильніше те, що я повинен робити ОК? подобається моя форма була розбіжностей при спробі підняти важку вагу, щоб бути чесним, я думаю, що навіть якщо б я тільки додав 1 кг, моя форма не постраждала б.

як погано, чи що? рекомендується при спробі стати сильніше?

+405
Jana Chicc 5 квіт. 2012 р., 16:29:31

З книги або:

Не стрибати прямо в ваш вага роботи, розминка в першу чергу. Як приклад, припустимо, що робочий вага для присідання це 135lbs. Тоді ось як ваше тренування буде виглядати...

 • 2×5 45lbs => 2 сетів по 5 повторень з порожнім Олімпійським бар
 • 3 х 90 кг => 1 Набір з 3 повторень з 45lbs бар + 22.5 кг/бік
 • 5 х 135lbs => перший сет з 5 повторень з вашої роботи вагу
 • 5 х 135lbs => 2-й сет з 5 повторень з вашої роботи вагу
 • 5 х 135lbs => 3-й набір з 5 повторень з вашої роботи вагу
 • 5 х 135lbs => 4-го сету з 5 повторень зі своєю вагою працювати
 • 5 х 135lbs => 5-й і остаточний набір з 5 повторень зі своєю вагою працювати

Я повний newb, тому цікаво, якщо хто може дати мені більш загальному вигляді, щоб зігрітися. Схоже, ви починаєте з порожній бар, потім додати, скільки, скільки разів, поки ви не досягнете мети? І ще, ви робите це тільки перший присед вправа, або ти зігрітися аналогічно для 2 вправи приходячи після цього, а? І якщо це так, ви повинні почати з порожньої бар кожен раз? Або?

Просто шукаю більш простий, більш загальні правила я можу стежити, як я повний новачок і приклади в книзі було занадто специфічні для мене, щоб бути в змозі витягнути щось спільне з ними.

+378
Samuel Xun 26 трав. 2017 р., 05:58:47

Я б порадив вам розглянути:

 • дивився деякі відео (їх багато на YouTube) про правильній техніці працювати; робити невеликі вправи, Крім простого бігу забезпечить вам більш природним, більш енергоефективного та чистого руху.
 • купивши собі нормальне взуття. Пара взуття хорошої зробити величезна різниця (принаймні для мене), адже ви отримуєте менший вплив на ваші ноги від поверхні і правильні кросівки повинні тривати довше також. Туфлі схожі на ті, як їх нижче буде здорово; бути обережним при виборі, тому що багато 'теніс' або навіть 'баскетбол' туфлі схожі і ті не оптимізовані для чистого бігу в протоці рух (хороший науковий відповідь про взуття тут).

  Nike Pegasus

 • є принаймні певний час перед запуском або не їсте перед запуском на всіх. Дізнайтеся, що підходить для вас; може бути, 45-90 хвилин, перш ніж якщо у вас.

 • брати щось для пиття (бажано не просто воду). Я віддаю перевагу використовувати ці мульти-мінеральний і мульти-вітамін(!) розсмоктуються таблетки водою. Не могли обійтися без них.
 • знайшовши собі підходяще місце для запуску - бажано, ви ніколи не хочете працювати на дуже жорсткій поверхні, і якщо б ви могли зробити для роботи на легкоатлетичному стадіоні було б чудово, тому що поверхня буде добре з вашими ногами (спробуйте і переконайтеся самі!) Перевірити прилеглі парки чи ліс (якщо поруч) на деякі плоскі і м'які прогулянкові доріжки; регулярний землі з низькою травою наприклад (іншій плоскій і м'якій поверхні буде також добре).
+376
Paul Eugenio 4 лип. 2017 р., 18:23:33

Мені були надані деякі глют мости зробити, щоб поліпшити міцність мої сідниці і стегна, щоб уникнути травм під час роботи. Я досить слабкий в цій області і після півтора дня,я переконуюся, що мої ікри, що ломить, не стегнами або жили.

Чи означає це, що я роблю їх неправильно, або просто тому, що я слабкий в цій області, я за компенсації і підтримуючи себе з телятами?

Такий , але без коліна-і вичавити з підняттям однієї ноги вгору в повітрі.

+376
dgsu 3 бер. 2013 р., 15:19:20

Гортати пояснення у відповідь на Mârten, я вважаю недоліком штанги є те, що вони потенційно могли б запобігає розвиток обох сторін тіла однаково.

Інакше кажучи, перевага гантелей полягає в тому, що вони змушують обидві руки працювати незалежно від інших. Працюючи кожною рукою окремо може допомогти вам розвинути здатність піднімати більш важку гантель.

Так я думав, що навпаки, але щоб відповісти на ваше питання, ця стаття з чоловічий фітнес свідчить, що кожен метод має свої переваги.

Гантелі

 • Відмінно підходить для початківців безпеки
 • Розвивається форма
 • Відмінно підходить для одного-Лімб навчання/підвищення дисбаланс сил

Гантелі

 • Мають більш високий максимальний вагу, ніж гантелі, тому вони краще підходять для "серйозний силовий тренінг"
 • Забезпечити рівномірне навантаження на хребет при присіданні
 • Краще всього для вправ, які "вимагають все тіло рухатися як єдине комплексне рішення (наприклад, чистого або прес)
+371
user7232 3 лип. 2012 р., 00:43:43

Я дізнався, що відбувається для мене. У разі інших питань, схожими на мої, цей документ забезпечує хороший фон:

Myalgic енцефаломієліт: міжнародний консенсус критерії - Каррутерс - 2011 - журнал внутрішня медицина - онлайн бібліотека Уайлі http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1365-2796.2011.02428.x/pdf

Конкретне питання, яке зачіпає мене пенне: пост-Exertional Нейроиммунных виснаження.

З паперу, пенне-це патологічна нездатність виробляти достатню кількість енергії на попит з вираженими симптомами, в першу чергу, в нейроиммунных регіонів.

Характеристики:

 1. Відзначено, швидкої фізичної та/або когнітивної стомлюваності у відповідь на навантаження, які можуть бути мінімальними, такі як активність у повсякденному житті або прості розумові завдання, може бути виснажливою і викликати рецидив.

У моєму випадку, я зазвичай нормально з психічними завданнями. Я теж дуже мотивований, щоб здійснювати і здається, що у мене більше витривалості, ніж багато/більшість myalgic енцефаломієліт (МЕ) пацієнтів, але моя толерантність до фізичного навантаження істотно нижче "нормальної", як мені пояснили в мій оригінальний питання з 2013 року.

 1. Стовпа-exertional симптомом загострення: наприклад, гострі грипоподібні симптоми, біль і погіршення інших симптомів.

Як описано в мій оригінальний питання, це трапляється зі мною дуже надійно старанніше тренуватися, навіть коли виключно після ретельної підготовки та програм харчування. Однак, я можу тренуватися нижче певного порогу інтенсивності та обсягу, а я зазвичай (не завжди) ОК.

 1. Стовпа-exertional виснаження може відбутися відразу ж після активності або затриматися на кілька годин або днів.

Я пережив всі ці часи наступу. Вплив фізичних вправ є кумулятивним. Настання залежить обсяг тренувань, інтенсивність, відновлення і сон, харчування, загальне навантаження та інші фактори-ті фактори, які будуть впливати на відновлення для будь-якого. Основна відмінність, здається, чутливість до цих чинників і ступеня, глибини і тривалості стовпа-exertional виснаження.

 1. Період відновлення затягується, зазвичай займає 24 годин або довше. Рецидив може тривати кілька днів, тижнів або довше.

Як зазначили в мій оригінальний питання, "на початку цього року я збільшив свій біг від 60 миль до 75 миль на місяць і це змусило мене перебрали і він взяв мене місяців, щоб оправитися від цього. І, на жаль, у мене в житті повторюється досвід з цим питанням.

 1. Низький поріг фізичної і психічної истощаемости (відсутність витривалості) призводить до істотного скорочення пре-хвороби рівень активності.

У моєму випадку, у мене є відмінна розумова витривалість -- якщо я пройду поріг фізичної витривалості. Якщо я здам мої фізичні обмеження, то я втрачу психічну енергію і стати абсолютно нефункціональних, відчуваючи себе майже як овоч.

+353
Vicente Malave 25 лип. 2010 р., 01:04:49

Я не можу зробити повний вагу тіла підтягування, тому я займаюся допомогу близьких. Я намагаюся слідувати формі описаний на exrx.

У мене є декілька питань, які, ймовірно, пов'язані, тому я прошу їх як один:

 • З якою швидкістю? На exrx, дама займає близько двох секунд на один повний REP (вгору + вниз). Коли я концентруюся на тому, щоб тягнути руки/плечі в основному, я беру близько десяти секунд. Коли я роблю це швидше, я не можу зосередитися стільки на моїх руках. Що краще?

 • Як мені організувати мої тренування? Я повинен вважати повторень, або піти на час, або гібрид чи що? У будь-якому випадку, я не можу гарантувати, що всі представники будуть рівні як під час набору або від комплекту до комплекту, руки/спина стала слабшою, і мої ноги робити більше.

 • Як я можу відслідковувати прогрес? У мене є сильне включення-виключення відносини з тренування, тому я хочу що-те, що дозволяє мені відслідковувати прогрес, щоб тримати мене вмотивованим, і я хочу бути впевнений, що не затихне.

+275
Cmazay 19 лист. 2016 р., 19:37:21

"Без навантаження" означає відсутність гантелей

Досліджуються "одностороннє згинання ліктя вправи". Тобто однією рукою біцепса кучері.

В анотації написано "без використання зовнішнього навантаження", що означає, що ніякі гантелі або іншу вагу, але вони нічого не означає без навантаження: Тепер, випрямити руки і робити біцепс завиток з вашого біцепса плеча контрактом так складно, як ви можете через повний діапазон руху, як зазначено в анотації.

Ви А) вдарити себе кулаком в обличчя або Б) гальмують рух занадто договірних трицепси.

Я відчуваю себе абсолютно впевнена, що б) у разі випробувань в даній роботі. Це значить, навантаження для дослідження максимального м'язового напруги, дозволених нервову систему учасника. Напруга обмежується їх "воля" і взаємне інгібування (антагоніст м'яз розслабляється, коли агоніст м'яз розслаблений)

Навіть якщо ви повністю розряджена біцепса кучері, вам буде стимулювати червоні м'язові волокна.

Якщо ніяких сюрпризів в цьому дослідженні, я думаю, що це той факт, що взаємне гальмування не обмежує використання антагоністів м'язи навантаження і учасники майже повний гіпертрофії в руку здійснюватися без ваги. Можливо, це через те, що учасники, швидше за все, ненавчених осіб, а також пройшли всього 18 сеансів. Я думаю, що це буде сюрприз, якщо ви могли б зробити бодібілдінг без якої-небудь вагу на всіх.


"Ці результати розширюють попередні дослідження показує, що ви можете знайти аналогічні дослідження в списку літератури.


"Будь-які гормональні зміни" - це дуже широке питання: кортизол, інсулін, глюкагон, тестостерон і т. д.

Так, я думаю, це вже неодноразово було доведено, що майже розвантажили м'язової роботи (наприклад, ходьба) призводить до поліпшення реакції на інсулін.

Загальновідомо, що трохи завантажена роботою, стимулює зростання червоних м'язових волокон і миогенеза.

Розвантажили вправи точно не призвести до перетренованості, а вироблення кортизолу, і навіть помірне використання м'язів пригнічує катаболічні процеси.

І тестостерон? Ви certaintly вам стусана тестостерону коли робити ідеальний ривку штангу з вагою на рівні піару, але навіть розмір удар супутні до розмір вагу, удар виходить із свого мозку більше, ніж від ваших м'язів. Не могли б ви зробити те, що пипец, роблячи вивантажили flexings біцепса перед дзеркалом? ;)

+275
Tajnero 24 вер. 2019 р., 20:11:00

По-перше, АБС зроблені на кухні, а не в тренажерному залі. Ви ніколи не будете спалити погана дієта, навіть якщо у вас нічого іншого, крім як харчуватися і фізичних вправ.

Другий, той, що буде горіти самий жир, який ви будете використовувати найчастіше. Якщо вам подобається, використовуйте це.

По-третє, є кілька речей, які можуть заважати частого використання. Наприклад, третбаны мають менший вплив на коліна, ніж біг, але не нульовий вплив. Ви просто не можете використовувати бігову доріжку на кілька годин щодня, так що ви можете на велосипеді. Коліна будуть вибухати. І я кажу це як бігун.

Їдять добре, знайти те, що вам подобається, і зробити це.

+223
anpimph 10 вер. 2018 р., 03:26:29

Спортивні шкарпетки можуть зробити світ різниці, особливо під час тривалих тренувань або якщо у вас пітніють ноги.

Вони допомагають зменшити вміст вологи і тертя, яке стає більш важливим, чим довше ви будете працювати.

У хворих на цукровий діабет, у них іноді додають патчі низьким коефіцієнтом тертя матеріалу устілки, тому що це зменшує поперечні сили в зонах високого ризику. Хороші спортивні шкарпетки зробити те ж саме, вони дозволять вашій нозі ковзати трохи по відношенню до устілки, яка значно зменшує тертя і , отже, знижує ймовірність мозолів.

Звичайні бавовняні шкарпетки, як правило, промокнути через 20-30 хвилин тренування та не передають вологу від вашої стопи підошва. Тому, будь-які негативні впливи від вологи, як збільшення тертя, отримати гірше з плином часу.

Крім того, вологі бавовняні шкарпетки може втратити свою форму і починають зморшки або бгати. Після декількох миття-носити циклів, шкарпетки були відзначені, щоб стати абразив, який може викликати роздратування на шкірі.

Правильні шкарпетки, як відомо, покращують примірці взуття, тому що вони, як правило, товще в деяких важливих галузях, у той час як звичайні шкарпетки є більш однорідними за своїм складом.

Тому я б порадив всім, хто має справу з деякими серйозними біжить за проміжки часу одягати спортивні шкарпетки.

+221
Jamarcus Cooper 21 трав. 2018 р., 16:44:50

Вчора, я зробив досить важкі тренування верхньої частини тіла близько 11 годин. Я працював мої руки, поки я ледве міг рухатися ез бар, щоб покласти його геть.

Через деякий час, близько 7 вечора, я випив кілька чарок, і знову відчув необхідність тренування (не знаю чому). Я зробив ще одне тренування, майже настільки ж інтенсивним на один раніше в той же день; працюють точно такі ж м'язи.

Я знаю, що ви повинні дати вашому тілу час, щоб відпочити між тренуваннями, але в той же день, і я не роблю ніякого підйому сьогодні (післязавтра).

Моє питання в тому, що, швидше за все, результат другого тренування в той день? Це скоріше буде корисно, чи шкідливо?

Я 23-річний чоловік.

+211
Akash Saxena 7 вер. 2011 р., 22:53:02

Підняття тягарів відмінно підходить для нарощування м'язової маси. Маючи більше м'язової маси, було сказано як засіб підвищення вашого метаболізму, тому спалювання калорій:

Силові тренування має додаткову перевагу для втрати ваги в додаток до просто спалювання калорій. Це підніме ваш м'язовий метаболізм під час тренування і через тривалий час, навіть дні після високоінтенсивних тренувань..

Детальніше: http://www.livestrong.com/article/256854-calories-burned-through-strength-training/#ixzz1xgfFH1id

З точки зору ваші запитання про калорійності і потреби в харчуванні. Це дійсно залежить від ваших цілей у фітнесі. Я буду йти вперед і зробити деякі загальні припущення.

Якщо ви тільки починаєте грати, і ви шукаєте, щоб схуднути є чорт візьми підходів і філософій: обмеження споживання калорій/вуглеводів, зміни частоти і проміжків між прийомами їжі і т. д.

Також, я б рекомендував переглянути деякі теми тут на цей фітнес.СЕ:

+194
Arnd Brugman 31 бер. 2011 р., 22:38:00

Загалом, ми робимо вправи звичкою, тому що тільки шляхом регулярних тренувань можна очікувати візуальних результатів. Звичайно, "звичайні" можуть означати багато речей, тому у нас є варіанти.

Визначення

Коли ви дивитеся вниз і сподіватися на візуальні поліпшення, ми називаємо це "визначення". Для того щоб досягти цього, нам потрібно зробити дві речі;

 • наші м'язи ростуть

 • видалити жир, який лежить на верхній частині м'язи, і сховати їх

Коли справа доходить до м'язів живота (шлунок, 6 шт), остання точка-це звичайно те, що стримує людей. Вони можуть робити присідання на віки віків, але якщо ви не усунете шар жиру, який лежить на ньому, він ніколи не буде видно.

Вправи

Є досить багато вправ, які ви можете робити без всякого обладнання. Наприклад, ось дуже хороша програма, що хтось зробив. Пара моїх друзів мав досить хороший успіх з цим. Ідея полягає в тому, що вам потрібно для тренування всього тіла, а не тільки ABS і грудної клітки (присідання і віджимання). Тобі теж потрібно тренуватися спини і ніг, так що ви не розвиваються якісь м'язових дисбалансів. Це може бути дуже шкідливо для вашої спини та шиї. Якщо ви хочете зберегти ваш проста програма, я рекомендую вам перезапустити його, але на цей раз зробити все вправи відразу, щоб запобігти потенційно небезпечні дисбаланси.

Дієта

Звичайно, з будь новачок, ми повинні згадати дієту. Неважливо, скільки ви тренуєтеся, якщо ви правильно харчуєтеся. Якщо ви їсте жахливо, це може бути досить багато скасувати вашу підготовку. Здоровий глузд царює. Але якщо у вас є більш конкретне питання про дієти, ви могли б поставити ще одне питання на цьому сайті. Але майте на увазі, ви повинні кут питання до реалізації, тому що питання чисто Про дієті, Як правило, закриті.

Тому замість того, щоб питати "що я повинен їсти?", замість того, щоб запитати "що я повинен перед/після вправ?".

Терміни

Ми отримуємо багато людей питають, чому вони не бачать якихось видимих поліпшень через 1-2 місяці. У відповідь він просто займає більше часу. Якщо пройшло всього пару місяців, щоб отримати розірвав, все розірвав. Тому, коли хтось запитує "як довго я повинен тренуватися, перш ніж я отримую видимі результати?", У мене є просте правило. Рік.

Коротше кажучи, ви можете отримати деякі результати, але якщо ви не можете дотримуватися його принаймні рік, ви все одно втратите результати.

+149
dzzl nizzle 18 груд. 2017 р., 03:10:45

Сьогодні Я сама записалася на критий класи їзди на велосипеді, але я не впевнений, що це була гарна ідея. Що мене хвилює, якщо мені вдасться циклу близько 50хв з урахуванням того, що у мене немає фітнес-історія і моєї condidion скоріше не існує (я не займаюся спортом)

Яка Ваша думка? Це всього лише питання регулювання велосипеда, щоб зробити заняття більш підходящі для мене, або я повинен вибрати щось інше, як почати?

Спасибі !

+130
Marco Pacheco 29 трав. 2012 р., 19:25:18

Це залежить від того, як здорово ви вже тому, що якщо ви вже в досить хорошій формі, то вона була б дуже гарною звичайної як довго, як кілька розривів були введені протягом 5-10 хвилин, але якщо хочете потренуватися, то я би сказав, Може бути, почати з ним трохи легше, тому що ви не можете бути в змозі зробити все це в перший тиждень можливо створити це поступово в перший тиждень? поки ви не зможете робити рутинну краще. Хоча я б особисто спробувати свої рутини в перший день, якщо я був вами, щоб побачити, якщо ви здатні це зробити і якщо так, то продовжуй, а якщо ні то це все, що ви вважаєте, що ви здатні робити з того, чого досягли в той день. Ви повинні розігріти і теплі іноді, щоб не тягнути, навіть якщо це просто трохи позайматися, щоб переконатися, що ви чогось не напружують. Але так, я думаю, що це добре :)

+92
Pistol Pete 25 бер. 2016 р., 23:29:15

Поки що це виглядає як дуже хороше загальне тренування, моя єдина критики є відсутність вправи в день ніг. Принаймні ви могли б зробити деякі литкових роботи:enter image description here

Я б також кинути в деяких викрадення і приведення роботи, але це може бути складно з обмеженим обладнанням. Ви коли-небудь працювати в животі? У вас є деякі хороші повні вправи тіла, але це не заважало робити відразу ж якісь хрусти в деякий час.

Єдине, що я б припустив, змішуючи його. Схоже, ви знайшли звичайної тренування, і ви збираєтеся дотримуватися його на деякий час. Це те, що я не згоден. Ви завжди повинні бути складні м'язи, виконуючи нові вправи. Я намагаюся ніколи не робити ті ж вправи в тому ж способом! Не варто недооцінювати корисність вага тіла вправи (випади, присідання, піднімання ніг, віджимання тощо). Ви могли б навіть вийти на вулицю і кинути кілька мішків з піском навколо для хорошого тренування.

+54
bikenaga 2 черв. 2016 р., 09:24:23

Я недавно почав харчуватися здоровою і ходити в спортзал, нічого занадто божевільним, просто їм приблизно 5000kj день і ходити в спортзал 5 днів в тиждень по 60 - 90 хвилин кожен день. я займаюся цим вже кілька тижнів, але тільки почав зважувати себе на цьому тижні. Я зважуюся щоранку і збирався брати в середньому, в кінці тижня думаю мій вага була збирається йти вгору і вниз.

я помітив, що в останні 5 днів я втратила 3 кг і це здається багато, я 25yr стара жінка & важу 64кг

+47
Azis bagess 17 черв. 2018 р., 16:41:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil