Програма практики для будинку

Моя робота змусити мене залишитися на столі і що робити мені зазвичай дуже лінь , так чи є рекомендовані програми практики, щоб робити це вдома ?

+623
TheHiggsBroson 11 січ. 2015 р., 22:24:05
33 відповідей

Історія

Перший раз я запустив програму Сила я виявив, що можу поступово втратити трохи жиру під час тренування. Напарник зупинився, і я, і я втратив багато жиру (і трохи в м'язах). Виглядали добре. Навчання партнер готовий піти знову, через рік я знову почав підніматися.

Поточні Проблеми

Після 2 місяців, я просто перетворююсь в Барні тип щебеню - танк - сильний і твердий, а жир йде на занадто. Немає ніякого способу я набрала 12 кг за 2 місяці всі м'язи. Мій партнер по тренуваннях-це знайти те ж саме.

Почуття

Мій недосвідчений погляд полягає в тому, що моє тіло вимагає певну кількість білка для відновлення м'язів і тому що я не приймати добавки або з упором на продукти з високим вмістом білка, це змушує мене їсти більше їжі, щоб отримати достатню кількість білка.

Бажаю

Я тренуюся тому що мені це подобається. Я не хочу почати приймати добавки, спеціальні дієти або підрахунку грамів білка. Але я не хочу купу жиру, тому що мій апетит пішов вгору.

Я класичний ендоморф з широкими стегнами, вузькими плечима, так більше акцент на гіпертрофії верхньої частини тіла робить 8-12 повторень для маленьких м'язових груп. Я люблю присідання і станова тяга для повної тренування тіла.

Поточна програма

Greyskull LP, на 3х5+, лава (150 фунтів), плечового пояса (125фунта), сидячи (290lbs), станова тяга (330lbs), в-зчеплення pulldowns, штангою кучері і витягнути трос. 5-6 тренувань тижнів.

Пішки 10-12 км в день, 5-6 днів в тиждень, коли мене не силові тренування, як правило, для того щоб тримати вагу сходить повільно, але вірно.

Статистика

6 футів у висоту, 45 років, в даний час близько 235 фунтів, ідеальний вага 210, зробити анорексією, дивлячись під 200.

Питання

Я повинен почати змінювати своє навчання або навіть заклинання, щоб дозволити мені знизити вагу?

Відгук на коментарі

Дієта: дуже добре читати про харчування і вибір дієти досить добре, просто не культуриста дієта. Я тільки близько 100г білка в день. Вуглеводи не є надмірними, якщо я йду весь день без їжі через терміновість завдання, та до кінця кайфу. Я знаю, що не повинен, зупинити його дуже складно довести.

Навчання перетворює мене в монстра, сжирающего. Я підозрюю, що пагорб спринти і мене змусить з'їсти більше, але я буду намагатися їх.

Тільки так я зміг уникнути того, що я називаю 'Rippetoned' - це не тренування, де гуляв весь день на біговій доріжці стіл повільно, але вірно збиває вагу.

enter image description here

+922
beeber 03 февр. '09 в 4:24

Я б реалізувати якийсь час кардіо, а також хороший план частина дієти для схуднення. Якщо коліна дають вам неприємності, спробуйте еліптичний тренажер або велотренажер або навіть басейн, якщо у вас є доступ. Якщо ви використовуєте орбітрек або велотренажер я б пішла на інтервальні тренування, а не на відстані, як це буде краще дзеркало цикли швидко, потім повільніше, руху в реальний баскетбол. Я також хотів реалізувати деякі пліометріка разом зі зваженими вправи для нижньої частини тіла, щоб побудувати м'язи спини, повільно. Просто шукати нижня частина тіла, пліометріка вправи на Google для різних вправ і для зваженого свердел, я хотів би зробити речі, такі як присідання і теля піднімає, щоб дати вашого нижчого тіла додається сила. Також виробити свій розділ в животі вправи, як підняття ніг серед інших вправ. Нарешті реалізувати деяке світло верхньої частини тіла вправи, як кучері і різні жими.

+861
Luca 3 лист. 2019 р., 23:30:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я рекомендую працювати з тим, що вага і реп пороги слабкі руки можуть керувати. Робити різні вправи для кожного буде тільки збільшуватися розрив між двома. Зрештою, слабші підтягнуться.

Оскільки ваше тіло не просто працює лише конкретні м'язи, в ізоляції, в нормальних, не-гантелі функціонування, я думаю, що різниці між сторонами тіла може призвести до інших, непередбачені проблеми, але, можливо, я параноїк, тому що у мене сколіоз, як молодь, в частині порушення балансу розвитку між двома сторонами.

Знову ж таки, там не може бути на шкоду, але мій власний йде перекіс у бік відносно рівний баланс, коли це можливо.

+819
user2171420 7 серп. 2013 р., 19:47:35

Мені 17 і я худий за ІМТ. Я думаю приєднатися до тренажерний зал, щоб набрати м'язову і силу.

Деякі люди мені заперечити, сказавши, що я отримаю навіть більше, Скіннер, якщо я зроблю так. Я повинен приєднатися до тренажерний зал?

+813
Sai Sabarish 10 вер. 2011 р., 19:16:26

Якщо ви не непереносимість лактози, у молока є які-небудь конкретні негативні наслідки на вас під час важких навантажень?

Ми не говоримо про молоко калорій або жиру, що ставляться до втрати ваги. Хіба молоко містить компонентів, які впливають на продуктивність, до такої міри, що молоко слід уникати?

Наприклад, скажімо, хтось бере участь у шкільному оркестрі, де вони практикують вправи на відкритому повітрі протягом 6-8 годин в день, 5 днів в тиждень під час практики. Це на відкритому повітрі протягом літа, з температурою до 80-х-90 градусів за Фаренгейтом. Я чула, що молоко "згортається" у вашому шлунку протягом тривалих періодів важких навантажень і може викликати нудоту. Це здається неймовірним для мене.

+803
user3332522 23 вер. 2019 р., 07:04:04

Ваші батьки мудрі, щоб контролювати те, що ви робите, щоб допомогти вам запобігти травми тіла. Травма може бути на все життя, тому краще запобігти їх, вивчаючи відповідну форму і отримавши інструктаж експертів. Ваші батьки в курсі вашого рівня зрілості і скільки вони можуть довіряти вам, щоб слідувати інструкціям тренера і наскільки серйозно ви ставитеся до безпеки і форма.

Це, як кажуть, ви, можливо, захочете поділитися цією посиланням з ними від академія педіатрії, Комітет по спортивній медицині та фітнесу, Силова тренування дітей і підлітків

 • Вони рекомендують, що ви

  почати з низьким опором вправи, поки правильна техніка не дізнався. Коли 8 до 15 повторень може бути виконана розумно, щоб додати вагу невеликими порціями. Вправи повинні охоплювати всі групи м'язів і вироблятися через повний діапазон руху в кожному суглобі. .....і продовжувати додавати вагу або повторення, як сила поліпшується.

 • Наскільки прогресує вашої програми вони рекомендують:

  Конкретні вправи повинен бути спочатку навчилися без навантаження (опору). Після тренування навичка був освоєний, додаткових навантажень можуть бути додані. Прогресивне опір вправа вимагає успішного завершення 8 до 15 повторень в хорошій формі до збільшення ваги або опору.

 • Що стосується травм, більшість травм м'язів штамів, але вони часто впливають на попереку, і ви безумовно хочете уникнути травми спини за допомогою правильної форми і відповідного ваги. Наскільки епіфізарних загальний інтерес, вони кажуть, що поки є:

  турбота .. про епіфізарних травм в зап'ясті і apophyseal травм хребта від підняття важких речей у skeletally статевонезрілих особин. Такі травми не рідкість і, як вважається, значною мірою можна запобігти , уникаючи неправильного підйому техніки, максимальні підйоми, і неправильно керував ліфти.

Сподіваюся, це допоможе вам мати успішний обговорення з батьками і інструктором.

+785
snajjpersha 26 лют. 2014 р., 10:47:01

Які методи існують для визначення областей, потрібно працювати, і що ви, ймовірно, травмувати, так що ви можете працювати на цій території, перш ніж вони отримують травми.

Оновлення більшість заходів, які я роблю фугасних круглий тренувань, як для спортивних єдиноборств.

+756
BabaBooey 21 січ. 2013 р., 15:25:36

Я 6"1 і навколо 264.5 фунта (або близько 120кг). Я дійсно люблю працювати, і я втратив певний вагу, але я не можу робити кардіо-тренування або саме тіло-силові тренування типу з-за деформації моя вага ставить на мої суглоби.

Як правило, біль в суглобах не настільки серйозним, але у мене було пару раз, коли мені довелося пропустити кілька днів тренування, тому що я ледь можу рухатися, як я не хочу посилити травму.

Моя дієта є хорошою, і я обов'язково роблю мінімум годину фізичної активності в день. Єдина проблема спільної деформації.

У кого-небудь є ідеї або тренувань, яка б змогла б "обійти" суглобів, або мені доведеться просто скоротити інтенсивність тренінгу??

Також, можливо, силові тренування-найкраще рішення??

Дякую :)

+735
Richard Poole 17 черв. 2017 р., 08:06:28

Запалення впливає на силові тренування індивідуальні відмінності залежно від того, де виникає запалення:

 • В м'язі. Це нормально, як частина навчання. Їсть і відпочиває подбаю про це швидко.
 • У сполучної тканини. Це зазвичай пов'язано з надмірним травм, таких як тендиніти та бурсит.

Якщо ви прямуєте програмі, як стартову силу, вони з'ясували належну кількість інше як новачка, щоб допомогти вам при м'язових запаленнях і втоми. Якщо ви будете слідувати програмі, як написав, так і є, то ви будете в порядку.

Друга проблема-це трохи більш проблематичним, а ймовірність того, щоб мати справу з цим типом запалення піднімається з піднятий вага і ваш вік. Якщо ви маєте справу з запалення сполучної тканини, основний підхід до роботи з нею:

Один приклад, коли м'язовий дисбаланс може викликати проблеми з тендиніт. Якщо ви робите багато роботи на трицепси, а не на ваші біцепси (або навпаки), ви можете розвиватися тендиніти в ліктях. Якщо ви не можете зробити тягнути ДБЖ, ви можете розглянути можливість робити кучері, щоб допомогти збалансувати сили в руках.

+732
Toby Giovine 16 бер. 2010 р., 01:48:58

Стає щось зрозуміло: ви можете набирати вагу або накопичення жиру і накопичення м'язової маси. Тому, якщо ви набираєте жир, ви будете набирати вагу.

Однак, схоже, реальний питання , якщо можна набрати вагу, пити колу нуль. Відповідь така: Це залежить від того, скільки банок ви п'єте і як часто. В той час як ви не будете набирати вагу від вживання одного можете, ви можете почати відчувати розтовстіла після вживання його на регулярній основі.

Це тому що поки рекламованих калорій становить 1 ккал на Можемо, ми знаємо, що він може насправді містять більше, ніж, що, грунтуючись на минулому досвіді.

Також, ви знищуєте інших хімічних речовин, які, можливо, допоможуть іншим прийомом їжі, щоб збільшити вашу жирову масу.

Особисто я не бачу ніяких підстав пити такі напої. Якщо ви хочете побалувати себе, вирушайте на регулярні соди. Таким чином, принаймні, ви знаєте, що ви отримуєте і ви знаєте, що потрібно робити, щоб спалити його.

Журі все ще поза на фактичні негативні наслідки ці дієтичні напої. Але ні, ви не можете набирати вагу від вживання одного може.

+731
Ananya Sharma 1 груд. 2012 р., 01:46:21

Мабуть, я можу тримати важкі гантелі, ніж інші, але вони можуть розчавити мене за руку набагато складніше у рукостисканні. Це говорить мені, що ручки підтримки і розчавити зчеплення може бути дуже багато, крім. Я вірю, що є насправді не т від захоплення сила в бар, тримаючи сила. Я можу тільки закрити тренера захоплення, близько 100 фунтів. кілька повторень, і мої руки і передпліччя мертві.

Я можу, однак, триматися до 200 фунтів. гантелі протягом декількох секунд (однією рукою).

Я теж можу зависнути в барі з майже мого ваги додано (200 фунтів. + 200 фунтів. = 400 кг. висячи підтримка).

Втім, я знаю хлопця, який не може виконати до подвигів, але його хватка в рукостисканні досить значний (пересилює моє). Він також не може закрити набагато більше, ніж у мене в захоплення, але має сильне дроблення зчеплення.

Мій головне питання, як дроблення зчеплення відрізняється від підтримки м'язового почуття? Та і той же набір м'язів, використовувані, щоб закрити рукою?

Як це повинно мати сенс, що я ледь можу стиснути разом 100 фунтів. захоплення навесні, але може триматися до 200 фунтів. ручка гантелі? Або підтримка 200% своєї ваги вільно висить з бруса, але не розчавити яблуко з моєї домінуючою рукою?

Я завжди чую, як люди говорять, що я не дуже сильний своїми руками в рукостисканні з якоїсь причини (моя сила зчеплення становить близько середньому для дорослого чоловіка в тисняві псі), але середня людина не може провести 200 фунтів. гантель в одній руці. Хто-небудь може пояснити, як силу руки так сильно варіюється в різних підйомників (наприклад, розчавити 200 фунтів. гриппер, не можу триматися до 200 фунтів. бар, або повісити За 200 фунтів. додано ваги, але не можу відкрити банку з огірками)?

+724
user3553401 11 лист. 2014 р., 16:26:16

Фон/кваліфікація: я 5 футів 5 дюймів, мені 25 років і у мене 3 тарілки, 3 реп присед максимальний (3 Повторень @ 140 кг/315lb) на 75кг ваги. Мої стегна/квадроцикли великий, якщо я стою прямо, ноги разом, то мої квадрицепси ширше, ніж як моя талія і стегна. Я нікого не знаю мого віку і зросту, з ніг можна порівняти з моїм (хто не ожирінням/пауерліфтер), я коливається в межах 17-20% БФ (за оцінками).

Якщо ви хочете великі стегна, то вам потрібно з'їсти великий і присадкуватий великий. Я можу гарантувати, ви не будете нічого їсти.

За умови, що ви починаєте схилятися (<20%BF) і мають можливість з'їсти близько 3000 калорій в день і тренування по півтори години 3 рази на тиждень, то у вас все налаштовано:

Щоб поліпшити ваш розмір м'язів, вам потрібно еквівалентна програмі штангою. Візьміть шматок волосіні і зав'яжіть на деякі глечики для води або взяти важкий предмет і зробити Передні присідання. Головне те, що вам потрібно, то ви можете додати невелику кількість ваги, щоб кожен раз, коли ви працюєте:

"Правильно розроблені штангою навчальних програм скористатися те, що штанги можуть бути послідовно завантажені і поступово важче, таким чином змушуючи організм поступово зміцнюються в розмірі що може бути підтримана кожної людини. Якщо ви використовуєте тільки свій власний вага тіла для опору, це серйозно обмежує вашу здатність адаптувати опір для задоволення поточного рівня адаптації, і поступово збільшуйте це пристосування для того щоб поліпшити свої сили в передбачувано, directable шлях". Марк Rippetoe

З власною вагою і штангою програми обидва ви сильні, є багато історій людей, які не вага поїзда і в кінцевому підсумку піднімати дуже великі суми їх перший раз з-за ваги вміння. Ось відео Росс Enamait тяги 495lbs (в 170lb ваги тіла) без станової тяги навичок і, в першу чергу, тіла-лише тренування.

Але щоб отримати великий потрібен штангою (або еквівалент) і велика дієта, ось чому культуристи в основному займаються штангою працювати, а не в основному з власною вагою працювати. Приймати добавки (креатин, протеїн), якщо вам це потрібно, але ви повинні бути відстеження вашої дієти і макроелементів, щоб побачити, якщо ви робите.

+695
Jadah 17 квіт. 2013 р., 20:19:17

У вас вже є багато хороших пропозицій, так що я просто додати попередження. Оскільки основний вашої дружини мова не є англійською, переконайтеся, що вона має дозвіл від свого лікаря на тренування і розуміє вона яких-небудь обмежень. В залежності від виду доставки і її рівень активності під час вагітності, то лікар може мати специфічні рекомендації. У перші кілька місяців, наприклад, вона може знадобитися будьте обережні високоефективних дій, як біг підтюпцем. І роблю вправи на прес, буде залежати від кількості розлуки або розриву між її АБС. Крім того, її програма тренування повинна включати конкретні м'язів тазового дна, вправи.

Ви кажете, що вона має тільки одну можливість для тренування, але з кенгуру або коляску, вона може пристебнути дитину з нею, або покласти дитину в коляску і піти на прогулянку, яка є те, що вона може робити кожен день.

Крім того, багато хто після пологів заняття для дітей. Ваша дружина може взяти клас орієнтований на майбутніх мам, познайомтеся з іншими мамами і безпечні умови для дитини і все це одночасно. Ці класи не можуть бути у вашому тренажерному залі, але можуть бути запропоновані через YMCA або студії йоги. Холлі Рігсбі, КПП має хорошу онлайн програму для зайнятих мам , які вдома на основі 15-хвилинні тренування складаються в основному з суміші опір кругова тренування. Обмеження вашої дружини мова не може працювати на форумі і підтримку, але відео тренування повинні бути легко слідувати.

Вступаючи на прогулянки і робити домашні вправи, засновані на регулярній основі, вона може піти в тренажерний зал раз у тиждень і насолоджуватися тим, що вона відчуває, як робити!

Як за 12 годинний робочий день, то є ще над чим подумати :)

+655
stephen adams 15 трав. 2011 р., 04:03:31

Наскільки я читав про цю тему, ваш метод (так званий трикутник) є корисною для гіпертрофії, але ваш низхідній піраміди (друга частина) повинні бути прийняті до м'язового відмови на кожному комплекті. Таким чином, нова піраміда є розминка, і тоді ви отримаєте декілька комплектів, які вам виклик, дозволяючи вам виконати пристойну кількість повторень, на відміну від фіксованого ваги до відмови набори де ви зможете знайти собі досягнення провал рано в наборі в набір або два.

Як я вже говорив, це добре для побудови м'язів, але я не думаю, що цей метод впливає на втрату жиру в якийсь конкретний спосіб. Очевидно, що ви можете додати його в суперсет або triset і тоді все по-іншому.

+638
Shantanu Tripathi 16 черв. 2017 р., 02:11:40

По - перше - не зосередитися на одному м'язи - м'язи не працюють незалежно один від одного. Удар-це комбінація з плеча, найширших, дельтоподібних (я не думаю, що біцепси дійсно вступають в гру-принаймні в значній мірі). Найбільший інгібітора на швидкість м'язового напруги, якщо ви відчуваєте напруги під час доставки, ви уповільнення себе вниз. Пліометричні віджимання (Віджимання плескати в долоні) молодці, група навчання опір хороше (рядами, тисне), але те, що я думаю, що це #1 спосіб поліпшити швидкість і сила використовує важку сумку....один останній невеликий рада: це не швидкість, це важливо, це час.

+637
PAVAN KUMAR 22 січ. 2018 р., 23:28:42

Я не думаю, що один набір тяги буде досить обсягу, щоб рости на мій погляд. Якщо б я економити на тязі набори (не тільки 2 комплекти) я помітив, що я не наберуть чинності протягом наступного тижня (Якщо ви не один раз тяги в тиждень).

@DaveLeipmann прав. Не плутайте речі і розраховувати розігрівочних підходу. Вам не потрібно робити величезні розширені підігріви, які збираються, щоб втомити вас від вашої роботи протягом робочого набори - особливо якщо перший набір становить 65% від максимального. Якщо ви піраміда вага (і падіння повторень) в 65%, 75%, 85%, 95%, гарний набір 4 структура. Ви могли б розділити діапазоні 65-95 в 5 сетів, але пам'ятайте, що ви не дуже хочете морочитися навчання у віці до 65% від максимального (повторень вам занадто високою, щоб бути на багато впливає). Зауважте, я не кажу повторень - всього у % від Max, тому що я припускаю, що ви збираєтеся більш або менш на провал у ваших робочих наборів. Якщо ви робите все правильно,першим ставить найважчі, тому що велика кількість повторень на тяга близько до або на невдачу дуже важко (20+повторень). 5 повторень (близько 90 відсотків), навіть якщо важко, все закінчилося перш ніж ви це знаєте.

Розминка 'гріє' м'язи. Ви не повинні бути "тренування" м'язів, як частина вашої розминки. Якщо мій перший набір був більше, ніж 65% від Макс, я б зробив 2 або 3 підігріви з градуювання Ваг йде вгору з представниками дивлячись, як 10,3,1. Якщо ваш перший набір становить 65%, то можна з'їхати з трохи світла розтягування або світла накачування з малою вагою, щоб практикувати руху. Потепління існує ніякого сенсу "вгору" з вагою, який ви збираєтеся використовувати на вашому першому сеті!! Ви можна витрачати дорогоцінні повторень і не зустріти цільові показники для тренування.

Якщо ви намагаєтеся Новий 1 ПМ, режим прогріву повинен бути більш агресивним. Я б для початку по 10 повторень на 50%, 6 повторень на 65%, 4 повторень на 80%, 1 реп на 90%, 1 реп на 95%, перейти на золото! Я намагаюся робити це раз на місяць, щоб оцінити, як я роблю. Якщо ви робите це раз на тиждень, швидше за все, ви будете аварії після спроби Pb і потім буде економити на необхідному обсязі для збільшення сили & гіпотрофія для досягнення ваших цілей.

+629
Bernie Vent 20 жовт. 2016 р., 19:30:02

Так, поєднуючи силові тренування з non-силові тренування дозволять знизити ефективність тренування сили. Звичайно, це має бути прийнятно, якщо ваша мета ширше, ніж чиста сила.

В науці Тома Курця' спортивного тренування, стор 174:

Поєднання силових вправ і вправ на витривалість в одну тренування знижує набратися сил без шкоди для прибутку в аеробні... (Хіксон 1980; продаж і співавт. 1990). Додавання відносно короткі аеробні вправи на витривалість (а 3.2 до [2 км] запуск) в кінці силового тренування знижує міцності на 10% порівняно з робити силові вправи тільки (Hortobagyi і співавт. 1991).

Однак, Rippetoe і Кілгор зазначити, що існує спосіб вирішення цієї проблеми:

...витривалість робота заважає всі параметри [сила і міць] спортсмени займаються розвиваються. Останні дослідження в області втручання угод з тенденцією аеробні тренування для зменшення величини анаеробного поліпшення, коли двоє разом або в безпосередній послідовності.... Дослідження показують, що поділ на два на годину притуплює негативний вплив тренування на витривалість.

(Стор. 72, практичного програмування) (зверніть увагу, що сила і влада, хоча і пов'язане з розміром м'язів, не є синонімом атрибута.)

Просто піднявши зробить вас більше і сильніше, ніж якщо поєднувати ліфтинг з керуванням, але працює як ліфтинг-це прекрасний спосіб для поліпшення складу тіла (позбутися від жиру) в той же час як нарощування м'язової маси.

+615
liveakhand 25 бер. 2013 р., 04:47:57

Я почав цей план http://www.runnersworld.com/getting-started/the-8-week-beginners-program.

Мені комфортно в 4-й від нього. З початку я бігати з цими "Філи верстальник кросівки"

enter image description here

Кілька днів тому на пошук більше бігти я знаю, що є різні типи пристроїв у світі:

 1. Underpronator
 2. Нейтральний
 3. Overpronator

Я хочу бігти з правильного взуття для себе. Але я заплутався і в мене є кілька запитів:

 1. Коли я біжу повільно (не спринт, а не марафон) Моя ліва нога йде в середню лінію мою сторону працює, тобто Underpronator(крім підошви пасеться з боку п'яти). Але коли я на повну швидкість (спринтерський біг) у мене попаданням п'яти в першу і ноги залишаються в нейтральному напрямку. Я все ще Underpronator Бігун?
 2. Це хвороба або якась погана Анатомія, моє тіло/ноги не призначені не народжені, щоб бігати? Якщо так, то це виліковне, з вправи, або практикуючи правильне(нейтральне) працює?
 3. Там про бігунів у світі це Underpronators?
 4. Я тільки збираюся бігати 30 хвилин в день, мені дійсно потрібна дорога взуття, призначена для underpronator бігунів?

Про Мене:
Я 5'8"
172 фунтів
Використовуючи "фітнес-світ: Зетта комерційно моторизований ТРЕТБАН"


+542
nicmet 18 лист. 2012 р., 02:05:43

Зробити це досить просто. Є багато посібників, дозволених FDA і в інших країнах це може бути ще більш слабким. Спочатку компанії можуть використовувати в основному, хто коли-небудь вони хочуть зробити калорій/аналітичний аналіз. Вони можуть вибрати 1 з 10 доповідей, які вони отримують, щоб краще обслуговувати свою цільову аудиторію. Щоб прийняти це ще один крок є також округлення міркування, які вони отримують.

Так що якщо у вас є BLACKBEAN A проти BLACKBEAN б вони, напевно, точно так само, якщо у них немає цукру та домішок в "соусі". Але якщо BLACKBEAN Б націлився на натовп білок, то вони, очевидно, використовувати звіт, який розраховує більшість (кількість білка), що вони можуть округлити до. Але в той же час кількості калорій повинна бути скоррелирована з кількістю білків (і жирів/вуглеводів). Так, повідомляючи більше білка, вони зараз вище, вибір калорій. Просто маркетинг. BLACKBEAN a отримує менше калорій цільової аудиторії, повідомляючи менше білка. Ж боби.

Що відбудеться, якщо компанія не так? Не багато. Якщо групи споживачів, або FDA прийшов і розповів інформацію про калорії не так, вони просто повинні змінити його - якщо вони не вони вас оштрафують. Насправді компанії не зайшов надто далеко з-за поганої преси вони отримали б.

ФДА дійсно стурбований інгредієнтів і точності. Це дійсно найбільш регульованих частина інформації, яку ви отримуєте від упаковки.

+450
A Curious Layman 1 лист. 2015 р., 02:41:37

З мого досвіду, найбільш небезпечні речі про сауни зневоднення і запаморочення/непритомність. Я читав , що сауни може спричинити збільшення кров'яного тиску і кашляти (тому що він розпушує мокротиння). Тому, якщо ви схильні до запаморочення, маєте високий артеріальний тиск/інші серцево-судинні проблеми, астма або краще уникати сауни. Я впевнений, що є й інші небезпеки, що я не знаю, тому не приймайте це як вичерпний список. Але з мого досвіду, як довго, як я добре зволожує, не вставайте занадто швидко, і вийти через 15-20 хвилин, я зазвичай нормально. Я ніколи не чув про сауні погано для ваших м'язів.

Що стосується переваг, то це, очевидно, відпочиваючи. За даними сайту я пов'язаний, сауни "посилить кисню і поживних речовин до м'язів і глибоких тканин, знімає втому, слабкість м'язів." Це така ж ідея як з допомогою грілки для лікування потягнув м'яз. У Нью-Йорк Таймс цитує деякі дослідження припускають, що сауни може полегшити симптоми застуди і грипу шляхом сприяння дренажу, а також.

+408
Tim Otten 25 серп. 2017 р., 01:58:35

Я використовую гантелі три рази в тиждень. У мене 9кг і 11кг. Я роблю два тренування і я розраховую до 25. Я роблю 2 комплекти на 9кг. Після цього я одразу ж 11кг за ті ж тренування, поки число 15. Я роблю два сети. Чи повинен я збільшити мої набори чи я повинен тренування частіше? Я хочу збільшити розмір м'язів мої біцепси так швидко, як я можу. Я хочу, щоб мої руки на поліпшення в один місяць і для них, щоб бути більш помітними.

+381
user154897 8 груд. 2011 р., 17:26:05

Я новачок в художній гімнастиці, і було цікаво, якщо хто-те може сказати мені самі елементарні вправи, а також їх тренування і решті рутини. Мені вдалося зробити близько 6-7 підборіддя UPS, 15-17 віджимання 30-40 хрумтить, 20-25 двірники і т. д., В хорошому вигляді пару тижнів тому, але тепер представники зменшилися. Це тому, що мої м'язи дуже болять? Якщо так, то, що мені потрібно робити? Зараз у мене травма коліна, тому я шукаю тільки зміцнення верхньої частини тіла.

+367
Ivan Ricardo Schuster 26 січ. 2018 р., 23:43:31

Фізіотерапевти, як правило, змусити вас зробити кілька легких сетів кожен день, щоб зміцнити своє зцілення травми.

Так.

Якщо зменшення обсягу тільки одного набору на кожну вправу, очевидно, знижує ймовірність перетренованості і травм

Це не очевидно, знизити ймовірність перетренування і отримання травм.

чому не навчання одного підходу для кожної вправи, кожен день?

Тому що ваш 1 максимальна репутація збільшується більш швидко, коли ви робите трохи високі навантаження/низько-реп набори кожні пару днів.

Вам потрібно взяти день відпочинку в такій обстановці-за високої навантаження викликає період відновлення, де ваша продуктивність знижується, і ви не зможете повторити навантаження, тим більше збільшити її на пару фунтів.

Він [один набір кожної вправи, кожен день здається мені більш прогресивним способом силових тренувань.

Це залежить від вашого визначення прогресивної.

Менше повторів навантаження на ваші суглоби

Якщо у вас 3х5, 3 рази в тиждень-це 45 робочий вага повторень в тиждень. Якщо ви робите один набір з 5 кожен день, це 35 робочий вага повторень в тиждень.

Якщо включити розминку комплекти (наприклад: 5 повторень порожній бар, порожній бар 5 повторень, 5 повторень, важче, важче 3 повторень, повторень, 2 важких), що по 20 повторень для розминки, щоб ваш робочий вагу.

На стандартній програмі 3х5, це 35 повторень (20 розминка, 15 робота), 3 рази на тиждень, усього 105 повторень в тиждень.

На 5 повторень в день програми, це 25 повторень (20 розминок, 5 робочих), 7 разів на тиждень, всього 175 разів на тиждень.

менше мікро-травма

Правда.

і менше часу на відновлення потрібно

Напевно, але цілий день менше? Єдиний набір роботи достатньо, щоб стимулювати близько 80% адаптація повного 3х5. З-за цього, я не очікую, що час відновлення буде розрізати навпіл.

Я впевнений, що наші предки не лазила по деревах і не побіг, щоб уникнути хижаків двічі на тиждень, з днями відпочинку між ними.

Це теж правда.

+348
Gail Page 2 лист. 2011 р., 19:29:25

Терезах ваш вага, зріст, вік, стать, який насправді досить приблизні цифри, які ви перерахували (+/- 4%), але крім того він приймає БІА (аналіз біоелектричного опору) значення. По суті, ваги включити мультиметр, аналогічні тим, які містяться в середньому електрики набір інструментів, і його вимірюють, скільки невеликий струм затримується і зменшується передаються однією ногою і іншої (імпеданс). Оскільки різні матеріали мають відомі значення імпедансу вгадати, обсяг води може бути (+/- 3%), і від вашої ваги, зросту, віку і мало відомих співвідношеннях, і деякі формули, що приблизна, як склад тіла змінюється з віком, ще кілька цифр можуть бути отримані від передбачуваного змісту води.

Варто зазначити, що у Формулу включений у пристрої є відома вада, і ці поля на основі значень, одержаних на середньостатистичну людину. Так що чим менше ви, тим більше помилок.

Деякі загальні формули (див. Вікіпедію для констант):

ІМТ = MassKg / (HeightM)^2

BMR (основна швидкість метаболізму) = а + (b * MassKg) + (с * HeightM) - (д * ageYears)

де: А, B, C і D-константи, які залежать від статі, і чия версія рівняння ви використовуєте.

УШМ (м'язової маси тіла) = ( х * massKg ) + ( р * HeightM) - з

де: Х, Y і Z є константами, які варіюються в залежності від вашого статі, і чия варіація рівняння ви використовуєте.

БФ (жиру) = ((massKg - ЛБМ) / massKg) * 100

або = (Е * ІМТ) + (Ф * ageYears) - р

де: Е, F, і G є константами, які варіюються в залежності від вашого статі, і чия варіація рівняння ви використовуєте.

+323
ironcladgeek 2 вер. 2010 р., 09:24:16

Рухливість в області стегон найчастіше такою ж проблемою, як вузькі плечі і стегна. Навприсядки рано і часто допомагав мені.

Загальної практики

Я покращив мій присед на:

 • ...сидячи на дні навпочіпки протягом декількох хвилин, пересуватися обережно, щоранку після короткої розминки
 • ...присідання з важкою штангою три рази в тиждень
 • ...виштовхування в присяд на пару секунд по кілька разів на день, хапалася за балансом, якщо я повинен був
 • ...використовуючи гігантську гумку, щоб "нитка" мого кульшових суглобів (див. У цьому відео з Келлі Старретт відмінна мобільність проекту)
 • ...включення ногою качає (майже як справжніх) у всі мої розминки

Присед-специфічні рухи

Зовсім недавно, мій присед форма була значно поліпшена за рахунок використання різних вправ для рухливості і розтяжки, такі як:

 • голуб підготовчі пози з йоги, в основному для сідниць
 • випад з руками над головою (подібно одному з йоги воїн пози), за передні згиначі стегна
 • Козак присідання, як діагностична для гомілки, стегна і стегна
 • повітряних присідання обличчям до стіни, в якості діагностичного для спини, стегон, сідниць, колін і всього іншого, а також як хороше рух підготовка до вас прямоходіння займається
 • який каталізатор Атлетика дзвінки на "Людина-павук випад", також бачив у йога для тазостегнових
 • над головою присідання з легким дюбель, для постави і спини (це як "overwarmup", тобто, пробиваючи мимо цілі, щоб переконатися, що всі вимоги для регулярного присідання знаходяться поза мет)
+281
sashakalacharov 22 лист. 2010 р., 19:23:00

Розлад харчової поведінки потребує професійної допомоги, тому що є глибинні причини, які не тільки будуть вирішені шляхом харчування і фізичних вправ. Ви можете навіть не знати їх самостійно. Не проти отримати психологічну допомогу. Коли ми хворі, ми йдемо до лікаря, вірно? І ви не звинувачуйте себе за те грип або запалення. Не слід думати, що немає нічого поганого в спробі виправити психологічні проблеми, які можуть бути поза вашого контролю. Утримуючись від дозволяючи іншим допомогти-це впертість або необґрунтованої гордості.

Припускаючи, що ви отримуєте допомогу, деякі пункти, щоб допомогти вам. По-перше, на 200 калорій на добу просто не вистачає і не буде стійким для будь-якого пристойну кількість часу. Ви не отримуєте харчування ваше тіло потребує, будь то макро-чи мікроелементів. Якщо ви їсте в свій TDEE на (сумарної добової витрати енергії) ви будете не набирати вагу з часом. Не турбуйся про це. Мені потрібна статистика тіла, крім ваги (зростання, віку, статі, рівня активності) для визначення TDEE, але це, ймовірно, більше 1600 ккал в день. Просто є изо дня в день, а середній вагу за тиждень не зрушив з місця. Ви можете втратити або набрати невелику кількість ваги, в цьому випадку TDEE на може зазнати незначні зміни (скажімо, 100 ккал більше або менше), щоб налагодити його. Зверніть увагу, що я кажу середній вагу. Добові коливання повинні бути повністю проігноровані. Я зазвичай важу на 2 кг більше після вихідних, тому що я, як правило, їдять за обслуговування або бути менш суворою, або їм більше вуглеводів, а через 2 дні все пішло, тому що вага води. Тільки лінії тренда протягом тижня-це будь-яке тверде вказівку.

І як підвищити свій обмін речовин і не набирати вагу.

Силові тренування вважаються кращим підходом. Як м'язової маси тіла, збільшує ваш метаболізм буде теж повільно. Вага буде тільки збільшуватися, в хорошому сенсі, як це. Низький рівень жиру і більше м'язової маси-це мрія багатьох, і підвищить виглядає для чоловіків, так і жінок.

І мої жирові відкладення вище, ніж заздалегідь Ед, як я виглядаю товщі, навіть коли я при такому ж вазі або це моє розлад харчової поведінки.

Там не достатньо інформації, щоб йти далі, наприклад, у вас розлад харчової поведінки включають переїдання або недоїдання? Якщо ви на таку ж вагу, як ви використовували, щоб бути але ви вважаєте, що виглядати товщі, можливо, змінили склад тіла і м'язової маси тіла був загублений. Але це також дуже ймовірно, що ви могли б дисморфиями тіло і приділяти надмірну увагу до незначних змін, або бачити зміни там, де їх немає. Збільшення калорійності харчування може швидко привести до певних змін з моменту поповнення глікогену і глюкози, зберігає більше води. Просто ігнорувати це. Все налагодиться, де вони повинні бути з плином часу при правильному калорійності харчування і рівнів фізичної активності.

Одне я можу сказати точно, що якщо ви будете продовжувати є таке низьке кількість калорій кожен день, Ви будете стикатися з проблемами зі здоров'ям. Культивувати краще зображення тіла. Так мало їв кожен день має бути утомливо; що роботи можуть бути застосовані до чого-то ви можете пишатися і фактично здорових.

+270
NP Salonga 26 бер. 2011 р., 05:53:25

Так що в кінці дня там не багато ви можете зробити. Це все про силу тертя, і не важливо, що якщо ви додаєте воду в якості прошарку між поверхнею ви працюєте, і ваші туфлі коефіцієнт статичного тертя буде зменшуватися. Що ви можете зробити, це слід дивитися в кросівки. Вони навмисно побудований з більше підтримки і тяги для бігу по брудній стежці поверхонь. Існує кілька брендів, які всі претендують на це, і вони будуть досягти своєї мети.

+215
Thando 30 черв. 2015 р., 07:50:17

Я думаю, що якщо anilkumble має знання умов або фізіології, про що він просить, це буде важко для нього, щоб прийняти зважене питання. Тому замість того, щоб принижувати його, ми повинні допомогти йому зрозуміти, що він хоче знати.

Anilkumble, ви запитали, що основним областям необхідно (живіт, стегна, ноги) у кожному регіоні. Ви мали на увазі вправи? У вас є чотири основних груп м'язів в ногах. Твоя дупа (сідниці), передня частина стегна (чотириголовий м'яз), задньої частини стегна (підколінні сухожилля), спини і ніг белос колін (литкові м'язи). Існують також допоміжні групи м'язів на передній частині стегна (згиначі стегна), всередині (addductors), зовні (викрадачами), і поряд з вашим гомілки (передньої великогомілкової).

Я сподіваюся, це допоможе вам зробити більш лаконічний питання.

+213
koldsnap 22 січ. 2013 р., 13:03:31

Мені цікаво, як/якщо використання стероїдів без тренування план може вилитися у збільшення м'язи, гладку втрату, і т. д. Я не шукаю величезні прибутки, просто помірний.

+186
danian 18 квіт. 2018 р., 18:06:14

Я читав стартову силу, практичне Програмування, різні Ден Джон і Павло Tsatsouline назви, і наука те Курц' спортивного тренування. За винятком того, що останній титул, всі сили і кондиціонування книги я знаходжу орієнтовані на кого-то з цим в якості основного фокуса. Цільова аудиторія, схоже, у міжсезоння, спортсмени або любителі просто хочете підняти і запустити. Навпаки, я шукаю матеріал про те, як інтегрувати спортивного тренування з підйому та інші додаткові роботи. Це важко, тому що більшість програм призначені для кого-то, щоб присвятити себе повний робочий день, виключаючи інші види діяльності.

Що краще книга або блог, який присвячений тому, як розвинути міцність і кондиціонування програми спеціально для кого-то одночасно займається спортом кілька разів на тиждень?

+153
Saher 28 16 квіт. 2019 р., 05:11:02

При налаштуванні будь звичайної тренування, я часто натикаюся на процедури, які складаються з двох або більше фізичних вправ в день тренування на квадрицепси і підколінні сухожилля (наприклад, присідання і болгарські спліт присідання і румунська тяга і скручиваемости ноги, відповідно). Порівняно з верхнім робочим тілом, що здається набагато більшим.

Спрощений, пуш день з такої звичайної тренування (що змушує мене задатися питанням, і тому задаю це питання може виглядати наступним чином:

 • Тому В Присяд
 • Болгарський Спліт Присед
 • Підвищення Ікри
 • Лава Для Преса
 • Накладні Прес
 • Бічний Підйом
 • Згортуваність Біцепса

Наскільки я бачу, це призведе до набагато більший об'єм для ніг (в даному випадку каре), ніж на грудях, плечах. Це свого роду рутину, будуть поміщені в двотактний тренування для людей з О 1 рік навчання досвід.

Так що це міркування за що? Це тому, що четверняшки великі м'язи, потім груди або плечі? Буде одне тренування з вищевказаними рутинну побачити більший ріст м'язів, ніж одне лише навчання присідання на пуш день 1, а потім-болгарський спліт присед на 2 день наприклад?

Щоб уточнити, основна мета-це наростити м'язову масу і тому hyperthrophy у найбільш ефективний спосіб, але в відшкодовується основі.

+131
Saeed Gatson 2 січ. 2019 р., 23:53:24

Так, тестостерон виробляється більше при наявності сексуальної стимуляції. Це тому, що тестостерон виробляється в яєчках, які відповідають за статеве розмноження. Коли чоловік збуджується, його рівень тестостерону підскочить вгору, з-за того, що він стимулює хімічні речовини, що утворюються в яєчках хлопця. У дослідженні 2012 року він був виявлений британськими дослідниками, що рівень testerone виріс майже на сорок відсотків чоловіків після відвідування секс-клубу. http://www.dailymail.co.uk/news/article-2239621/Researchers-test-mens-testosterone-levels-rise-arousal--visiting-sex-club.html

+102
AlexMik 18 бер. 2018 р., 12:40:30

Я намагаюся з'ясувати, якщо є якийсь певної дієти або звички навколо їдять, що б звести до мінімуму відчуття "голоду".

"Бути голодним" психологічне відчуття визначається просто звичка харчуватися в певний час протягом дня? Чи існують які-небудь спостережувані біологічні процеси, пов'язані з голодом? Це обумовлено порожній шлунок або інший біологічний процес? Існують певні гормони, пов'язані з голодом?

+41
UPKAR SHARMA 6 квіт. 2012 р., 11:44:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil