Знову почав підніматися і набираю ваги, але моя одяг, здається, краще підходить. У чому причина?

Я був послідовно підніматися протягом місяця і помітили, що я додаю у вазі (на жаль), але ви не знаєте, до речі моя одяг фітінг. Я думаю, що зайва вага стане причиною мого одягу, щоб бути міцніше. Я чув, що м'яз важить більше жиру, але не логічно...кілограм м'язів і кілограм жиру ще важать фунт. Це здається протиріччям, щоб набрати вагу і одяг, щоб краще відповідати, що є причиною цього?

+559
48502104 29 лют. 2016 р., 22:49:58
31 відповідей

Так я тільки що закінчив основну фазу і я входжу в програму скорочення. Я до сих пір худну, але моє питання чи це дійсно біда, якщо я не досягну своєї цільової дефіцит калорій? Це на 2700 калорій, але я тільки досягати близько 2000 калорій.

Моя білка дуже високий і становить близько 210 грам, але мій вуглеводів менше, ніж те, що ці калькулятори кажуть, що я повинна їсти. Невже це важливо, щоб досягти цієї кількості карбюратора? Я маю на увазі, я розумію, мені потрібна енергія, але я не маю жодних проблем енергії в тренажерному залі. По суті я збільшив вагу. Новий підйомник успіхи, але все-таки, я зовсім заплутався.

Ці калькулятори дають мені такий високий вміст білка і вуглеводів рівень, що я повинен зробити. Поки я тримаю мої білка і жиру, добре? Я не повинен слідувати вуглеводів, що багато?

+992
nickolaym2 03 февр. '09 в 4:24

Всі вправи несуть у собі елемент як кардіотренажери і силові. Що відрізняє їх є скільки опору використовується (або може використовуватися) і скільки з цього ви робите. Один реп-максимальний жим лежачи є вкрай 'силу', хоча ви, ймовірно, зламати пот у кілька секунд до страти. Ходьба, незважаючи на те, що одна з найпростіших форм тренування, ще тренування опору проти сили тяжіння. Це далеко не легкий кінець шкалу сили, але він все ще там.

Сила тренування можна зробити більш 'серцево-м, прибравши високо майстерність-залежного і ризикованого вправи, скорочуючи періоди відпочинку і ваги і збільшення повторень. Так що якщо ваш силового тренування виглядає приблизно так:

 1. Присідання 3 сети з 5, 225 фунтів (для цілей даного прикладу складає ~80% від максимального), з чотирма хвилинами відпочинку між підходами
 2. Три підходи по 10 підтягувань (де ми припускаємо, що ви можете зробити ~15 в кращій формі), з чотирма хвилинами відпочинку між сетами

Потім кардіо-маніяків версія про те, що тренування можуть бути:

 • П'ять раундів: присед 135 кг 10 разів, потім 5 підтягувань, ні відпочинку

Або:

 1. Присідання 3 підходи по 20, одна хвилина відпочинку між сетами, 95 фунтів
 2. 3 раунду: максимум повторень Підтягування, провали максимум повторень, Відпочинок 30 секунд

У вашому випадку, спробуйте використовувати 50% від вашого поточного жим лежачи і вага локон, але подвійних повторень і суперсети їх протягом декількох раундів. Відпочити кілька хвилин і зробити щось схоже зі схемою вправ з власною вагою, організована так, що ви відпочиваєте одна група м'язів, у той час як за допомогою іншого.

Особисто, хоча, я б поставив на окремий кардіо і силові тренування, або робити невиважені силу-кардіо ланцюга після мого чисто силовий тренування, або використовувати гирями на силу, кардіо. Це більш ефективні підходи і безпечніше для завантаження. Наприклад:

 1. Зробити оригінальну тренування описано вище, важкі присідання і підтягування
 2. Пробігти милю (зауважте, це йде після силової роботи)

...або:

 1. Зробити оригінальну тренування описано вище, важкі присідання і підтягування
 2. П'ять круглих ланцюг з 20 повітряних присідання, 15 присідань і 10 віджимань

...або:

 1. Зробити оригінальну тренування описано вище, важкі присідання і підтягування
 2. П'ять-десять хвилин гирьового гойдалки, спрямовані на максимальну кількість повторень. (Гантелі можуть бути використані в якості заміни.)
+954
user105059 1 квіт. 2014 р., 05:02:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ти будеш в порядку. Спробуйте опрацювати різні групи м'язів, у суботу і неділю, щоб дозволити вашим м'язам відновитися. У двотактний Спліт - це відмінний режим для тренування частота

+942
kungfujedimaster24 12 жовт. 2019 р., 12:17:53

Іноді після завершення роботи я буду подолати бажання кляп і я відчуваю грудку мокротиння в горлі застрягло. Я зазвичай в кінцевому підсумку на коліна злому і выплевывала мокротиння, а потім через п'ять хвилин я в порядку. Під час епізоду мого рота надзвичайно суха. Я пробував різною, що я їм перед запуском та це не мало значення. Я зазвичай бігаю вранці і просто шматочок шоколаду і еспрессо до запуску. Дуже жарко в Остіні, штат Техас, так що я зазвичай рано вранці.

Ця реакція ніколи не відбувається під час бігу і не відразу після зупинки. Це завжди від 1 до 3 хвилин після того, як я закінчив. Зазвичай це відбувається після складніше виконується, але також відбулося після тривалих повільно працює. Маршрути розрізняються за відстань між 5К і 5 миль.

Мені б дуже хотілося знати, що є причиною цього, що я можу зробити, щоб зупинити це відбувається, і якщо це небезпечно у будь-якому випадку.

+894
user2338782 9 жовт. 2011 р., 00:18:37

Буде підйом тягарів повільно мої втрати ваги? Оскільки м'язи важать більше, ніж жир, я буду виглядати краще, але зважувати (на вагах) більше?

+850
Sinisa 30 груд. 2013 р., 12:59:00

Мені 25 років.
Мій зріст 172.5 див.
Моя вага на сьогодні(26-го квітня, 2013 р.) 54.3 кг.
Я був 56.5 кг, 4 тижні тому.
Мій ІМТ 18.25.У мене було дуже важко купатися в цей період, охоплено близько 75 км (Ах так, я намагаюся стати хорошим плавцем).
Я їв багато овочів, 2 яйця в день, багато рису, горіхи і проростки, але все-таки я втрачаю багато ваги.

Також я втомлена після кожного сеансу купання, а я потім спати на 2 години.

Це дійсно добре, щоб швидко втратити стільки ваги?
Скільки буде чемпіоном спортсменів ІМТ може бути (дуже цікаво на що)?

+834
Purplesky 28 лист. 2013 р., 04:54:56

Раніше я був огрядний, і за останні рік або близько того, я "керованих" мої звички в їжі, за рахунок скорочення оброблених і нездорової їжі і їжі, що краще для мого тіла.

Я втратив досить багато ваги, і я нещодавно почав працювати. І на тренування, я маю на увазі маси тіла тренування. (http://www.nerdfitness.com/blog/2009/12/09/beginner-body-weight-workout-burn-fat-build-muscle/)

Я дотримувався його на деякий час тепер, але люди досі кажуть, що я втрачаю вагу (хоча я дійсно помічаю трохи більше м'язів на мій біцепс і більше вени на руках і т. д.)

Я думав, що це може бути тому, що я завжди тренуюся до сніданку (і після цього). Я зробив трохи погуглити, і він сказав, що працює на порожній шлунок може втрачати більше калорій. Це означає, що він для мене краще здійснювати після того, як мій сніданок?

Ну і так, я все ще на мою здорову звичку. Їдять зелень, фрукти, Правильне харчування (не фастфуд) і менш солодкі речі. Дозвольте мені додати, що я в даний час 18, і є невеликий комплекції, так що я дійсно хочу знати, що кращий план для мене - якщо я хочу зробити трохи більше, - я повинен продовжити моє здорове харчування, але замість цього, є більше? А також, що частина на роботі до або після їжі мого сніданку.

Вибачте за мій дуже довгий питання, і спасибі за читання!

+786
Mohammed Z Haider 9 груд. 2017 р., 09:25:27

Один з гравців у моєї улюбленої спортивної команди (йдуть всі чорні!) це цікавий поворот вправ. Моє питання; мені цікаво, що за вправа називається, яку користь ви отримуєте від вправ/ м'язи це впливає і як заготовку на правильну техніку. З кліпу це майже схоже на зміцнення основних.

Будь ласка, перегляньте обертання і підйому важких плит вправу в індексі 1.50 хвилин.

+776
Gitesh 11 лист. 2011 р., 05:55:26

Якщо ви дійсно їсте "без вуглеводів", ви будете в кетоз. Незважаючи на досить виснажливі протягом перших 48-72 годин, рівень цукру в крові буде швидко вирівнюватися, і ви будете мати набагато більш збалансований рівень енергії протягом дня.

Ви хочете, щоб дійсно уникнути високого глікемічного індексу продуктів. Це буде включати (у принципі) будь-вуглевод, який не зустрічається у природному стані. Якщо воно пройшло через фабрики будь-якого типу, перш ніж ви з'їли його, швидше за все, це був "оброблений", звільненням від натуральних волокон і лушпиння. Чим більше попереднього перетравлення, що відбувається на фабриці (наприклад, розбивши пшениці в борошно), тим менше ваш організм повинен робити, і тим швидше він може бути всмоктується в кров. Що, в свою чергу, стрибків цукру в крові, скидає інсуліну, а сприяє накопиченню жиру.

Якщо втрата ваги є вашою метою, вам необхідно:

 • Уникнути як можна більше вуглеводів. Навіть роблячи це, ви все одно отримаєте багато.
 • Абсолютно уникати вуглеводів, які не знайшли, як це було в природі. Якщо ви не можете знайти "дерево борошно" з маленькими мішками борошна зростає від цього, не їж борошно.

Відстежувати Ваші калорій на тиждень або дві з чимось на зразок MyFitnessPal або dailyburn. Зосередитися на скороченні вуглеводів, збільшити білок і розсіювання їжі протягом дня кожні кілька годин. Низкоуглеводная індукованої кетозу у поєднанні з меншим високопротеїновий макуха, значить, я можу йти тижні без почуття голоду.

Зробити вашу дієту пріколочено, а енергія додасться.

+763
zakaria L 9 лют. 2012 р., 05:57:59

Силова йога рухається швидше, ніж звичайна йога, і як такий дає більше виходу кардіо. У звичайній йогою, акцент робиться на зайняття посади, але фокус в йога сили на рух.

У даній статті наводиться короткий опис відмінностей між різними видами йоги.

Якщо ви шукаєте хороший інтернет-джерело, щоб дізнатися, силова йога, перевірте серії Брайан Джонс. Ось перше відео на YouTube - ви знайдете посилання на відповідні відео є, і він говорить вам, які відео, щоб перейти до наступного наприкінці кожного з них.

Що стосується їжі, я не знаю конкретно про те, що добре для йоги, але є кілька інших питань, тут про заправки для тренування , що може бути корисним.

+756
Charlene Neumann 6 січ. 2011 р., 16:25:15

редагувати: тепер ми отримуємо десь!

Дозволяє розбити його (кредит: як MyFitnessPal/реддит) перш ніж я покажу вам свою їжу, я додав ваші цілі в нижній частині зриву. Я використав надану інформацію, всадив його в iifym.com який досить добре зарекомендував себе як хороший спосіб інформувати дієті і у мене така розбивка макрос:

Lots of calories!

Я вибрав варіанти, які я зробив, тому що вони є найбезпечнішими варіанти і я, і багато інших, успішно використовують, щоб отримати м'язову маси.

Давайте подивимося тепер на їжу у нас є деякі цілі. Ваш мас вітамінний і протеїновий коктейль, що робить вас з вашими потребами макрос на день?

Nope

Навіть не близько. (Ви сказали, 1 склянку маси гейнер який я взяв як 1 scoup, якщо ви використовуєте цілу чашку у вас є більше запитань.

Дивлячись на кожного макроелементів:

 • Калорій разом: все-таки в їжі, але не на багато. Це ваш ключ до розуміння того, чому ви не ставили на швидкий вагу.
 • Вуглеводи: для когось робити 2 сеансу тренування в тиждень ви їсте занадто багато вуглеводів. Продовжувати в тому ж дусі і ви будете набирати тільки жир.
 • Білка: по 2 заняття в тиждень робити вправи ваш номер трохи менше, ніж я очікував би, що ви нужденних. Але, як ви зсипати ви сильно молодше. Ви не можете використовувати коктейлі та харчування щоб потрапити туди, потрібно їсти пісне м'ясо, риба і пісна курка.
 • Жир: ви могли б зробити, щоб додати більше жиру.

Дістати курячу грудку, смак, гриль і охолодити/заморозити порціями. 2 хвилини розігрівати в мікрохвильовій печі. 1 склянку куряча грудка-близько 40г білка.

Крім цього, будь ласка, зайдіть і почитайте мій пост тут про те, як набрати вага: раціон та графік, щоб отримати 10-12кг вага

Так що ваші страви виглядають? Хоча у мене 2 хитає кожен день, коли наповнювач, який не є оптимальним, я борюся, щоб зустрітися з моєю білка макрос з регулярністю. Я іноді пропустити один струсити і додати додаткову порцію (4 унції) філе тріски на вечерю, але я все ще отримую всі поживні речовини, що мені потрібно від моєї їжі. Зверніть увагу, я пара в мене навалом з 4-5 днів на тиждень тренування, принаймні годину кожен раз при високій інтенсивності. Я також приймаю креатин і вітамін D, C і цинк.

Here's me trying same diet.

+739
Swasti 18 квіт. 2019 р., 14:54:35

Я знову почав тренуватися (P90X худий) близько 2 тижнів тому і після 3-го дня моєї попереку було дуже боляче. Я вважав, що це був просто болі в м'язах, так що я продовжив вправи 4-го дня; що якщо відчувати себе краще в той день, але ще більше болить на наступний день.

У всякому разі, я беру його легко протягом приблизно 10 днів. Він повільно стає краще кожен день, але я починаю дуже нудить від болю. Боляче нагинатися або сидіти прямо в кріслі. Я можу йти дуже добре, і впевнений, що це м'яз, а не що-небудь більш серйозне.

У кого-небудь є поради, щоб прискорити загоєння, так що я можу знову працювати?

Я повинен зробити деякі вправи для спини, або звільнити зараз? Потрібно застосовувати тепло чи холодно?

В основному я приймаю легко і лежачи на дивані (іноді з грілкою) вже начебто допомагаючи йому.

Я знаю, що це може зайняти деякий час для м'язів спини, для зцілення, але будь-які поради будуть з вдячністю?

+723
Daven 22 жовт. 2013 р., 14:07:31

Будь-хто, хто намагався спростувати рису з тріском провалилися. Існує величезна кількість наукові дослідження за нею. У той час як вуду зубочистка-це небезпечний трюк.

По-перше, це не більше рис. Якщо ви звернетеся до нього, як рис, значить, ти зустрічаєшся сама з собою. Ціни на це (захист, відпочинок, лід, стиснення, висоти і стабільності). Навіть зі старої абревіатурою, ви використовуєте стиснення.

Вуду ниткою, насправді просто калібрований гумовий, використовуваний, як правильно обгорнутий бинтом. Тоді у людей була ідея, щоб включити диск або розтягування. В цьому немає нічого нового. Якщо у мене багато ікри попрацювати, я буду носити туз обернути навколо моєї литки або компресійні панчохи для допомоги в м'язовій активності насоса, що знижує запалення в області зміцнення повернення крові до серця і лімфатичні судини для фільтрації. Використовуючи вуду ниткою небезпечно, тому що ви використовуєте високого калібру гумовий тюбінгів, по суті, як джгута, що призводить до реперфузії травми і, по суті, зменшує розтяжність тканини за рахунок зменшення подачі кисню в цих тканинах. Так, ішемія дозволить знизити тон, який дозволяє розтягнути і зниження тиску, але ви не пошкоджуючи тканини, а не надаючи їй здоровий розширюваності.

Суть в тому, що вам потрібно знати, коли робити речі, як це. Якщо ви знаходитесь в боксерському поєдинку і потрібен швидкий ремонт то так, може бути, вуду ниткою буде працювати для вас, якщо все зроблено правильно.Але для звичайної людини, незалежно від того, скільки вони тренуються, це абсолютно непотрібна техніка.

+708
Thomas Bright 9 січ. 2012 р., 16:44:20

За "найскладніше маси тіла вправи грудей", я маю на увазі той, який вимагає найбільшу кількість спритності та сили. Є ваги грудей еквівалентно віджимання стійку або передній важіль, наприклад? Спасибі.

+691
Moris Kramer 12 серп. 2012 р., 14:12:51

Спалених калорій під час тренування:

 • Працює 7 миль (11.2 км/с) за годину (155 фунтів або 70 кг людини): 809 калорій (Wisconsin.gov)
 • Спринті на 10 хвилин (не більш докладно виявлені): 800 калорій (EurekAlert)

У будь-якому випадку, найпростіший тактика позбавитися від зайвого жиру, повинна споживати менше калорій, ніж ви витрачаєте. Це може допомогти вам зменшити апетит:

 • Уникати вуглеводів, які швидко всмоктуються: солодкі продукти (Кола, фруктові соки, солодощі, десерти) і продукти з простого крохмалю (картопля, білий рис, білий макаронні вироби)
 • Уникайте продуктів, зроблених в основному з жирів + вуглеводів (шоколад, чіпси)
 • Їжте продукти з високим вмістом клітковини, такі як хліб з цілісного зерна або інші крупи та овочі низькокалорійні
+677
footy 1 груд. 2018 р., 12:31:52

Якщо я не їм сало, а є тільки інші речі, наприклад білків і вітамінів, то знижує чи це мої шанси погладшати? Іншими словами, Я ніколи не буде жиру, навіть якщо не робити вправи?

+662
user179700 3 квіт. 2015 р., 18:43:52

На відміну від білків і жирів, відсутні конкретні вимоги для вашого організму у відношенні вуглеводів. Ось чому люди в стані піти з кетогенної дієти, які вирізали усіх вуглеводів. Це, як кажуть, вуглеводів, безумовно, служить цілі, особливо у відношенні фізичної придатності, зростання м'язів і спорт.

Вуглеводи є кращим джерелом палива для вашого тіла, і таким чином це пільгові запас вуглеводів, щоб живити вашу діяльність. Поступаючи таким чином, ви дозволяєте ваше тіло, щоб працювати оптимально, яка дозволить вам збільшити інтенсивність тренування і, як наслідок, побудувати більше м'язової маси (це є значущим чинником, я не знаю).

В залежності від обсягу роботи, я б запропонував десь від 2 грамів вуглеводів на фунт ваги, аж до 8 грамів за фунт (дуже активний). Якщо ви помірно активні, 2-4 грам/фунт буде такий діапазон я б дотримуватися.

Деякі подальшого читання:

+596
Eduo 20 груд. 2019 р., 18:21:13

Коли я працювала, я б іноді зробити глибокий біль в руках і ногах і навіть невеликі болі. Він був схожий на почуття, яке ви отримуєте, коли у вас є накопичення молочної кислоти, але не зовсім. Чи може це бути пов'язано з втратою м'язової маси, стиснення нерва або просто стрес? Мені цікаво, чи є деякі відповіді, як я впевнений, деякі з вас відчули це в якійсь мірі.

+566
Olika 854 10 черв. 2010 р., 00:18:53

Чувак, не підкреслюйте його. З'їсти багатий білками раціон без солодощів або небажаною. Вибрати програму піднімаючись з зал для кардіотренувань. 5/3/1 є загальним і твердим вибором для цього.

Я бачу два шаблону добре працює. Перша-кардіо під час підйому тренування:

 • розминка
 • роботи до одного або більш важких комплектів ліфта з'єднання, наприклад, 3х5 присед або станова тяга 1х5 або щось
 • пробігти кілька миль на біговій доріжці чи схема вправи робити без відпочинку або будь кардіо ви відчуваєте, як
 • піти додому, відпочити, повторити кілька разів в тиждень

Друге-кардіо в окремі тренування. Так робити два-три підйому тренувань в тиждень, і працювати (чи як там) два або більше разів на тиждень.

+543
Sophia Joshion 9 серп. 2010 р., 05:31:35

Так, є недоліки в тому, що ви не будете підсилювати ваші м'язи достатньо, щоб отримати весь зріст, що можна з кожної сесії.

Зростання м'язів-це комбінація двох різних типів гіпертрофії саркоплазматическая та міофібрили. Саркоплазматическая гіпертрофія виробляє більше розмір, але менше міцність (це стимулюється діапазоні 8-12 повторень), в той час як гіпертрофія міофібрили виробляє більше сили, але менше розмір (в діапазоні 2-6 повторень з великими вагами).

Крім того, м'яз реагує на мікро-сльози, відновлюючи тканини, і додавати більше, щоб спробувати запобігти такі травми в майбутньому. Якщо ви не йдете до перевантаження/збій або поблизу цієї точки, то ви не навантажують м'язи до міри, необхідної, щоб стимулювати повний зріст. Ви можете робити речі з великою кількістю відпочинку, але ви не отримаєте той же тренувальний ефект, як і при роботі з більш короткими інтервалами відпочинку, і поки ви можете ознайомитися зі зростання, це не буде так, як ви бачили б в іншому випадку.

+364
William Steeves 27 бер. 2011 р., 14:12:31

Отже, ти поїхав у довгостроковій перспективі для вашого поточного рівня підготовки і відчував себе втомленим протягом декількох днів після цього?

Що можна було б очікувати, а швидше точка. Ви намагаєтеся підкреслити ваше тіло так, що вона буде адаптуватися до стресу, а потім деякі (суперкомпенсация). Цей процес означає, що ви будете трохи втомився.

Зазначу, що деякі коментатори хотіли, щоб розрахувати використання калорій для того, щоб замінити його на бігу. Це, як правило, неможливо. Поєднання максимальної швидкості спорожнення шлунка і забезпечити концентрацію того, що ви вживаєте не викликає осмотичний проблеми означають, що ваше максимальне споживання калорій становить близько 300kcal/год. Це набагато менше, ніж кількість енергії, ви будете спалювати.

Як ви тренуєтеся, ваш організм буде звикати до використання збережених вуглеводів і жирових запасів, щоб впоратися з цим.

+363
Saba Ahang 20 серп. 2015 р., 23:17:14
Штангою Присідання є одним з трьох ліфтів в пауерліфтингу. Питання про ефективний метод, варіацій і програм для присідання з або без опору.
+360
Atta Muhammad 7 серп. 2019 р., 12:35:31

Моє припущення

Вони працюють до нього поступово з плином часу. Вони не йдуть від не виходить, або виходить помірно жорсткий три рази в тиждень, по п'ять годин на день, шість днів на тиждень. Або якщо вони зробили, це, напевно, було, коли вони були підлітками, на піку своїх здібностей відновлення.

+290
jhx4mp 24 січ. 2011 р., 08:45:57

Будь-який раз, коли ви напружуватися через силу, твоє серце відповість, виштовхуючи кров з більшою силою. Це трохи відрізняється від аеробної активності, де серце реагує на це, стає все більше і виштовхуючи більше крові з кожним ударом. Чистим результатом є підвищення артеріального тиску під час тренування. Ця дія посилюється, якщо ви використовуєте маневр Вальсальви, який в організмі є природною відповіддю на штовхаючи важкі речі.

Люди з нормальним артеріальним тиском повинні нічого, щоб хвилюватися про, як кров'яний тиск повернеться в норму досить швидко після того, як ти напружуєшся. Однак, якщо у вас є історія високого кров'яного тиску, ви повинні отримати, що під контролем, перш ніж робити нічого, що вимагає зусиль (наприклад, віджимання, підняття важких предметів і т. д.).

З вагами що не поруч з вашим максимуми, ви можете навчитися правильно дихати під тиском. Ключовим моментом є дихання через живіт, а не груди (те, що співаки навчитися робити). Однак, при спробі максимальні зусилля, працювати, маневр Вальсальви-це кращий підхід, щоб зробити це.

+220
LandLMM 9 квіт. 2018 р., 21:18:43

Мені поставили діагноз для "м'язовий спазм" деякий час тому з приводу болю в попереку. Біль пішла близько року і потім знову повернувся. Я здала аналіз крові і дізналася, що я з дефіцитом вітаміну В12 і вітаміну Д3. Я приймати ліки для нього.

За цей 1 рік я набрала вагу, і зараз 12-16 кг зайвої ваги. Я намагалася ходити в спортзал і контролювати свою дієту, але всякий раз, коли я бігати (на біговій доріжці) моя спина починає відчувати біль. Біль іде через день або два, якщо я не займаюся спортом. Я роблю деякі вправи на розтяжку, але мені потрібно, щоб втратити вагу, який є, чому я біжу.

Я інженер-програміст по професії, так що, сидячи довгі години-це частина моєї роботи. Будь-які пропозиції про те, що я міг би поліпшити мою втрату ваги?

+201
Ibrahim Filandra 1 вер. 2014 р., 18:33:08

Я намагаюся скоротити Мій крок, коли свідомо намагається пригальмувати. А моїх кроків не майже на вашому рівні (мої енергійні зусилля, це поруч з вашим легкому темпі!), Я вважаю, що це дуже легко, щоб прискорити, перш ніж я хочу. З навмисно укорочуючи крок, тільки так я можу підтримувати такий же темп, щоб прискорити мої кроки, який відчуває себе ще більш ніяково.

Я теж намагаюся тримати мої руки і руки вниз і вільно. Я жваво відповідають на мої плечі розслаблені (в основному тому, що в НМ в минулому році, коли я проходив на курсі подруга, вона на мене накричала, щоб розслабити плечі і опустити руки, тому що я, мабуть, занадто напружені і стиснуті).

+181
Mario Brutus 19 серп. 2016 р., 16:05:12

Або це програма новачка, і тим важче йти ліфти, то швидше за все вас потрібно щось змінювати. Немає нічого чарівного про 5х5. Стартова сила-це дизайн 3х5 з самого початку. Що сказав, будь ласка, ознайомтеся з матеріалом, за те, що ви повинні робити в кіоску в Яких:

 • Якщо ви зупинилися в 3 рази, підступ і працювати назад.
 • Якщо ви deloaded вже два рази, і тягне в третій раз, крапля два комплекти на ліфті.

Це від коли-небудь папери. По суті, якщо ти робиш 5х5, і ваш підступ/ларьок прогресії, переключитися на 3х5. Потім 1х5. Нарешті, нова програма.

Тепер, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб тримати пресу рухатися вперед:

 • Поставити Прес перед присіданнями. Ви не свіже, тому присед втома не впливають на ваш прес.
 • Просто роби 3х5 і забути стійло/прогресування підступ.
 • Використання інтерполяції набори (збільшення ваги приблизно на 10-15%, поки ви не отримаєте на один верхній набір)
 • Використовувати прогресію з іншої програми.

Замість того, щоб битися об стіну, інколи потрібно просто спробувати щось інше. Це дійсно допомогло моїй прес-побачити деякі послідовні збільшення був Вендлер 5/3/1 прогресії.

+173
Jen Fish 26 січ. 2015 р., 20:38:20

Я вже бігли досить довго, і завершиться 20 марафонів і ультрас без травм.

Але я б сказав, що біг по глибокому снігу не зовсім просто на моїх щиколотках. Я роблю це, але повільно і обережно, і в цілях зміцнення ніг.

Це може допомогти вам, якщо ви працюєте в основному на жорсткіше поверхні на деякий час. Також ви біжите на плоских поверхнях або пагорби? Якщо ви можете урізноманітнити свій біг, в тому числі у гору, під гору, і навколо пагорба, як за годинниковою, так і проти годинникової стрілки, так що ви використовуєте різні групи м'язів.

+110
yatytmashka 9 груд. 2019 р., 14:00:32

Якщо ви починаєте підніматися, прогресивної перевантаження, і харчування на підтримку вашого тіла зміниться і що вісцеральний жир, швидше за все, зникне.

+109
Soham Malakar 17 черв. 2015 р., 20:55:20

Я дійсно не знаю, що я роблю неправильно в цей раз. Я йду в тренажерний зал 5 разів на тиждень (кожен робочий день). Я їм 1600-1700 калорій (TDEE на рекомендується я їм 1800, щоб схуднути). І я будучи послідовним!

Моя статистика:

Вік: 27

Пол: Чоловічий

Висота: 178см

Вага: 230lbs на сьогодні

Споживання калорій для підтримки ваги: 2,283

Споживання калорій, щоб втратити: 1,783

Дієта:

Сніданок : (близько 3 годин після пробудження)

1 чашка стали вирізати овес

Обід 1 : Сироватковий протеїн 1 мірна ложка

Обід 2: Або салат з куркою або курячий суп або сендвіч з яєчним салатом + 1 Avacado

Обід 3: (після тренування) Сироватковий протеїн 1 мірна ложка

Вечеря: 2cup білий рис + куряче каррі або іншу індійську їжу Каррі + Може бути сироватковий протеїн 1 мірна ложка (якщо я працював дуже старанно в цей день)


Я займаюся цим близько 2 місяців. Я сильніше, ніж раніше, я можу підняти, більше бути на велотренажері, але здається, не втрачають який-небудь вагу.

Я втратив 3lbs минулого місяця, який я, здається, набрала назад.

WTF я пропав?

Я розраховую кожну калорію через MyFitnessPal також: http://www.myfitnesspal.com/food/diary/zoobear2014

Зверніть увагу, що я не лісозаготівлі спалених калорій під час тренувань. В будні дні я роблю 10к на еліптичний день (близько 600 калорій) + півгодини підйому.


Помилки, які я зробив

Я знаю, що я зробив кілька помилок, які я намагаюся виправити:

 1. Не висипається: я працюю 9 годин в день, плюс коммутіруют становить 3 години + я витрачаю 1,5 години в тренажерному залі кожен день. Так я отримую близько 5-6 годин сну в будні дні. У вихідні дні я намагаюся компенсувати його спати 10 годин + 3 години сну

 2. Я йду і їм зайві кілька днів. Але я обов'язково спалити її працювати важче в ці дні

Будь-які пропозиції будуть з вдячністю.

Дякую

+98
Roger C 2 жовт. 2017 р., 12:29:51

Так що я знаю, що деякі люди мають алергію на глютен, тому в такому випадку безглютенова дієта не має сенсу.

Однак, я знаю багато людей, хто ходить на глютену дієту, і я знаю, що більшість з них немає алергії на глютен.

Є законні причини для здоров'я безглютенова дієта?

+80
Jeff Sebring 21 січ. 2011 р., 19:39:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil