Вправи рухливість лікуємо симптом, а не причину?

Я тільки почав штангою навчання за програмою або 5х5. Оскільки у мене виникли деякі проблеми з присідання я взяв кілька уроків у персонального тренера. У першій сесії він вимірював свою рухливість і виявила, що у мене поганий згинання в мої щиколотки. Він запропонував деякі вправи мобільність. У мене теж є книга "стає еластичною Леопард" і в ній я знаходжу кілька інших вправ для рухливості щиколоток. Коли роблю присідання у мене теж стають біль у аддукторами. Дивлячись у тій же книзі я можу знайти кілька мобілізацій для привідних м'язів.

Проте, не як мій тренер і автор пропав сенс?

Я спостерігав це цікаве відео на YouTube: Чому розтяжка не дає відповіді на Доктор Куїнн Шенлейна. Він в основному стверджує, що поганий гнучкості є симптом. Погана міцність (в інше м'язи) є причиною.

Ще одне цікаве відео на YouTube робить ту ж точку присідання поліпшити рухливість миттєво без розтягування після цього відео здається, що передні планки може допомогти при болю в спині, що приводять м'язи. Це здається правдоподібним, так як я страшна на них.

Я теж вважаю, що тренування призводять м'язів допоможе: Аддуктор роботу для додаткового приросту і будівництва Аддукции. Для балансу тоді я повинен тренувати антагоніст, який буде глют МЕДИУС думаю.

Для моєї ноги, я думаю, що стоячи на одному вправі ноги стиль допоможе.

Я думаю, що вправи на рухливість дуже важливі, але тільки в поєднанні з силовими тренуваннями забуті м'язи. Як приклад вчора я тренувався мій аддукторами вперше, напевно. Мій діапазон руху був жахливий. Але якщо я об'єднати мобільність з тренування призводять м'язів, вони поступово розслабляються і нормальний діапазон руху буде відновлений.

+733
VirtualHat 21 лют. 2019 р., 07:59:00
30 відповідей

Визначення

Пауерліфтинг краще було б назвати strengthlifting. Це тренування на силу за допомогою штанги. Це вид спорту, який складається з присідання, жим лежачи та станова тяга, Пауерліфтинг, хоча навчання часто включає в себе й інші схожі вправи, такі як верхній прес, а також додаткові вправи, такі як сила варіантів Олімпійських підйомників, ізоляційні роботи, стрічки, ланцюги, і навіть відстежувати роботу і йогу.

Бодібілдинг-це конкурс краси для чоловіків. Вона включає в себе велику різноманітність вправ, в першу чергу, штангами, гантелями, а також машини, що використовуються для гіпертрофії, а також кондиціонер і строгі правила дієти використовується для зменшення ваги.

Існує значний збіг між режимами навчання двох, так як розмір і сила, хоча і різні атрибути, які не є перпендикулярними. Наприклад, пауерліфтер може використовувати "бодібілдинг" рутини під час міжсезоння для того, щоб побудувати розмір м'язів і надати її тілу відпочити від низького респ, висока інтенсивність роботи один-реп-Макс пауерліфтингу. Аналогічно, штангісти часто використовують вправи Пауерліфтинг, таких як важкі, низько-реп станова тяга, жим лежачи, і присідання тому в цілях сприяння всього організму зростання і збільшити свою силу, так що вони можуть підняти більший обсяг з легким вагою.

Вибір

При виборі підходу, порівняти свої мети до мети кожної практики. Ти хочеш силу або добре виглядати? Це не зовсім або-або пропозицію, але якщо здоров'я і спорті є більш пріоритетною, ніж дивитися Великий, було б краще почати з пауерліфтингу шаблону і, при необхідності, замінити деякі частини програми з конкретними елементами бодібілдинг вправи.

Бодібілдінг став синонімом підняття тягарів у багатьох країнах світу. Люди думають, завитків і жимі лежачи, коли вони уявляють собі тренажерний зал, і Арнольд Schwarzennegger, коли вони думають про ліфтером. Це не обов'язково корисно для направлення населення на програму, яка відповідає їх цілям. Бодібілдинг-це відмінна практика, але його широкий спектр вправ ізоляція виконана з акцентом на гіпертрофію не є оптимальним для здоров'я або придатності для більшості людей.

При виборі засобу, краще оцінювати конкретні вправи, а не суспільству або практиці він приходить. Поза культуризму, важко виправдати машина присідати зі штангою присідати. За межами пауерліфтингу, важко знайти причину, щоб тренувати силу без оглядки на інші атрибути. Краще взяти те, що кожен вид спорту робить краще: силова тренування Пауерліфтинг кондиціонерами бодібілдинг і дієта для втрати жиру при збереженні м'язів.

+935
user83582 03 февр. '09 в 4:24

Я чув, що це корисно, щоб визначити ваші слабкі групи м'язів і працювати на ньому. Іноді це може бути добре видно, а якщо ні, то як я насправді робити це? Чи є якісь приблизні пропорції ваг у різних вправах, щоб з'ясувати, які групи м'язів порівняно слабше?

+893
Natsukane 29 серп. 2011 р., 01:02:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я бачив різних бодібілдингу сайти стверджують, що біг-релізи кортизолу, який 'їсть' від м'язів.

Це правда? М'язи дійсно впливає на запуск? Не кажу про марафон або будь-які довгі дистанції, але 2-3 милі в день.(Я знаю, що біг на довгі дистанції зменшити вашу мускулатуру)

Це змусило б мене втратити м'язи?

Але "морських котиків" не включати бігти кілька миль в день в свої графіки, так що там повинні бути якісь пільги.

+883
AlohaStranga 12 груд. 2014 р., 21:13:34

Моєю метою було збільшення м'язи від 165фунта до 180lbs. Я почала відстежувати калорії і макроси, прагнучи до 1г жиру на кг і 1,5 г білка на фунт, як мінімум, поповнюючи мої калорії будь-якими способами за що.

Я почав приблизно 3000 калорій в день і за місяць поправилася на 5 кілограмів, щоб поставити мене на 170, але потім набирають вагу зупинився, так що я збільшив свій споживання першої до 3500, а тепер 4000

Я їв в надлишку 4000 калорій в день протягом двох тижнів, і я не можу здатися, щоб перемістити голку далі. У мене стільки енергії, весь день від їжі і відчуваю себе чудово, але я не можу здатися, щоб конвертувати це в прибуток.

Якщо зміна ваги дійсно тільки калорії проти калорій як я можу схилити чашу терезів так, що моя збільшена енергія від підвищене споживання не просто спалити і залишити мене в чистий нуль?

Наскільки це безпечно/розумно просто тримати довше?

+820
vargonian 18 груд. 2014 р., 06:40:03

Те, що ви читали-це брехня. Ви не можете закінчити з тілом культуриста, але віджимання-це фундаментальні фізичні вправи все робить, то йти в спортзал, чи ні.

Це напевно допоможе вам набрати м'язову масу, як довго, як ви кинути виклик собі і змінити свої тренування для того щоб пристрелть різні ділянки грудей, а також запобігти ваше тіло від адаптації до рутини.

Ви можете знайти деякі великі віджимань варіації тут.

Порада: дуже гарної форми, мускулистою грудьми є одним, що є повною і симетричної, так що будьте впевнені, щоб пристрелть багато верхньої половини грудної клітини зі зниженням віджимань. Регулярні віджимання не мета це максимально ефективно, оскільки кут прицілювання різна.

enter image description here

Попередження: ваш раціон повинен бути кардинально змінено для того, щоб побачити себе набрати м'язову масу. В даний час, надходячи 140 віджимань кожен день (я нарахував 240 від комплекту наданих вами) все, що вам потрапить на ваш перетренуватися середині грудної секції послідовно, не дозволяючи організму відновити м'язову тканину.

Порада: те, що ви повинні робити замість цього, дотримуйтеся тренажерний зал-люблю рутину і поїзд, як ніби ви насправді ходити в тренажерний зал. Це означає, що вам потрібно тренуватися 2 дні в тиждень, принаймні 48-годинний період відпочинку між ними, щоб забезпечити правильну м'язової тканини, ремонт та відновлення. Ви повинні також використовувати 3-4 різних варіаціях віджимань для того, щоб охопити всі різні кути і таким чином тренувати всі м'язи вашої грудей.

Рутини:

 1. Стандартні віджимання: 4 підходи х 10-15 повторень, 60 секунд відпочинку між сетами, остання невдача
 2. Зниження віджимання: 4 підходи х 10-15 повторень, 60 секунд відпочинку між сетами, остання невдача
 3. Підвищені віджимання: 4 підходи х 10-15 повторень, 60 секунд відпочинку між сетами, остання невдача
 4. Додатково (якщо ви ще можете переміщати груди після перших трьох)

Насамперед, прочитайте цю статтю про перетренованості і утриматися від такої рутини у вас в майбутньому, щоб уникнути як фізичні, так і психологічні наслідки, які будуть виникати.

**Відмова означає, доки ви більше не можете завершити чергове повторення.

+811
Strong Mard 13 вер. 2011 р., 10:03:35

Я багато займаюся плаванням і дуже часто в роздягальні. Що добре носити на ногах? Я подумую про те, щоб шльопанці або сандалі, і було цікаво, якщо є будь-який тип, зокрема, добре підходять для використання в басейн і в роздягальні. Одного разу я чув шльопанці-це погано для вас, як ви, як правило, хрускіт пальцями, щоб захопити їх. Я, напевно, повинен зробити дешево, а якщо я залишу їх в стороні від басейну я не можу тримати очі на них, коли я прийду. Головна причина я отримую їх з санітарних міркувань.

+789
Hesham Attia 5 січ. 2018 р., 08:41:59

У кого-небудь є ідеї, що може бути Біблія вправ з власною вагою? Багато років тому Білл Перл випустити книгу, яка дуже сильно показує всі вправи підйому ваги ви, можливо, захочете, щоб побачити, цікаво, чи є таке поняття, як вагові засобами антицелюлітного комплексу йти.

+740
GuzmanEscobar 7 січ. 2010 р., 07:10:46

Це фантастично малоймовірно, що є якісь помітні відмінності між двома. Незважаючи на це, я впевнений, що хтось знайде деякі незначні відмінності, щоб сперечатися. Коли вони це зроблять, пам'ятайте, що вони є незначними. Якщо різниця буде суттєвою, то малоймовірно, що ви зможете отримати надійні гарантії, які з них краще.

Важко уявити собі сценарій, в якому вибір між розплавленого і нерозплав сиру-навіть якщо ти прийняв рішення і дотримувався його протягом століття--зробив би найменшу крапельку різниці з точки зору вашого здоров'я.

+728
Kheldar 8 лист. 2011 р., 08:27:40

Як правило, це набагато легше, наприклад, пропустити їсть банан, ніж піти на пробіжку протягом п'ятнадцяти хвилин. Особисто мені здається, що це навіть більше так, коли ваш дефіцит калорій більше ніж на 500 ккал в день.

Це просто анекдотично, так що я б спробувати це сам якби я був тобою. Але для себе я б просто зробити деякі важку роботу, щоб підтримувати м'язи, а потім вирізати замість того, щоб основна частина калорій на споживання.

+716
Debra YoursTruly Rufus 13 лист. 2016 р., 23:04:19

Взагалі кажучи, здається, що квасоля і багато овочів з високим вмістом клітковини. Більшість фруктів я шукав були в 10-20% діапазону. Ось мої перші висновки:

 • Броколі (~46%)
 • Чорні Боби (~37%)
 • Пінто Квасолі (~34%)
 • Горох (~34%)
 • Капуста (~34%)
 • Висівки (~23%)
 • Ячмінь (~23%)

  • Відсотки, засновані на харчові волокна / вуглеводів на етикетках продуктів харчування
+688
Asad Abdullah 15 жовт. 2018 р., 01:06:00

Я студент і живу розкладом, що робить неможливим для мене, щоб робити які-небудь надзвичайно серйозні програми або навіть піти в спортзал. Таким чином, я почав тренуватися вдома, робити в першу чергу наступне:

 • Віджимання з стрічками опору, я поставив групах, так що я можу зробити тільки 10 повторень на максимум міцності.
 • Підтягування

5 комплектів кожного до знемоги обох

Я п'ю сироваткового після тренування, і відпочивайте 2 дні поки я повторити цикл.

Я нехтую нижньої частини тіла, яких я знаю, не така вже й велика, але я намагаюся зосередитися на моїй верхньої частини тіла. Я хочу бути сильніше, бути більш підтягнутою і збрити зайвого жиру на животі.

Ось мій загальний підхід до харчування. У мене немає мети намагатися рахувати калорії чи з'ясовувати точний зміст протеїну. Замість цього я їм цільні злаки, біле м'ясо, риба, горіхи, овочі та фрукти. В середньому за харчування я б зробив 30% зерна, 40% овочі, 30% м'ясо або замінники м'яса (тофу, сейтан тощо). Я їм 3 рази в день, з закусками один або два рази в день з горіхами, насінням або плодами.

Як це все виглядає? Я зроблю хороший прогрес з цим? Мені потрібно зробити мої тренування більш інтенсивними?

+685
Khageswar Swain 5 січ. 2014 р., 16:56:59

Майте на увазі, проблема може бути там, де м'язи прикріплюються на ваших кістках. Ті, які мають більше важелів сильніше, але мають менший діапазон руху. Якщо це питання, Ваша груди менше не повинно бути слабкіше, ніж інші. Це відбувається досить часто насправді

І якщо це не проблема, це, ймовірно, форма/проблеми техніки. Не просто робити більше повторень на один бік. Що не вирішити проблему з джерелом. Знизити вагу, і робити вправи повільно, а переконавшись, що ваші рухи є абсолютно симетричними. Зробіть це, поки ви не звикнете до нього (можливо кілька тижнів), і поступово додавати вагу. як ви звикнете до нього ви зможете піднімати важке, не згинаючи своє тіло дивним чином.

+641
Baul 19 лист. 2014 р., 19:39:53

Звичайно перетренованості існує-тіло займає час, щоб залікувати і відновити від напруги.

Відсутність відновлення може також призвести до гострої травми за межі нормального зносу.

+611
YG Kwon 12 трав. 2016 р., 09:25:09

Є кілька способів підійти до цього. Я піду від самих простих до самих складних.

Легко

Самий усічений підхід знайти вага деяких людей, яких ви хочете виглядати, а потім перевести свою вагу до того, що становить жир.

Припустимо, у вас є 72 кг при 10% жиру. Тоді давайте скажемо, що тип кузова ви хочете досягти 90 кг при 10% жиру.

 • У вас 65 кг знежирене на вас
 • Вам потрібно дістатися до 81 кг нежирного за порівнянний вид

Я кажу не жир, тому що є більше м'язової маси, ніж м'язової. Вода, органи і т. д. Докладніше про це в секунду.

Точне жиру може бути дуже важко, і ви хочете бути обережним про думаю, дуже багато. Я буду мати посилання про те, що до кінця. Хоча, загалом, якщо ви бачите людину АБС, вони, ймовірно, 10% або менше.

Любитель

Важливий нюанс тут-це висота. Якщо ви знаходите когось, хто знаходиться на кілька сантиметрів нижче або вище тебе, що викидає номери.

Старий шкільний спосіб-для кожного дюйма вище п'яти футів, додайте п'ять фунтів.

Так, при інших рівних, людина, яка є 5'5" буде важити 25 фунтів менше, ніж людина, яка є 5'10".

Я чесно не знаю, звідки цей номер родом з. Але є кілька чисел так, які плавають в науці світу, і ви здивуєтеся, наскільки добре вони тримають.

(Ще одне, якщо ви хочете знати ваше вміст калорій, візьміть свою вагу і помножте на 15. наприклад, найбільш 200 фунт людина з'їсти 3000 калорій в день. Дивно, як добре це працює. Не щоразу, але досить часто.)

Спеціальну

Далі можна розглянути ширини шва. Люди з широкою суглобів, Як правило, мають більше м'язів, ніж ті, з більш дрібні суглоби. Є калькулятор для цього, про які я розповім в секунду.

Хардкор

Нарешті, якщо ти просто там на м'яз кривий, і що бажана картина припускає, ви повинні розглянути вживання наркотиків.

Як тільки ви починаєте переміщатися по АБС видно, 190+ фунтів плюс і середня висота, вживання наркотиків стає все більш і більш ймовірним.

У мене немає судження щодо споживачів наркотиків, я просто кажу, що він повинен бути розглянутий на основі цілей. Справа в тому, препарати допомагають гіпертрофія. Я вважаю доцільним знаючи, або принаймні мати дуже гарне почуття, будь то мета може бути досягнута без них або немає. Раніше це знання, тим краще. Наприклад, якщо людина не хоче приймати наркотики, немає сенсу в гонитві за Ронні Колеман статури.

Більш Допомогти

Якщо ви хочете отримати нові ідеї:

Лайл Макдональд хорошим джерелом для,

Кейсі Батт і на мій погляд кращий матеріал на цю-

Я особисто використав ці підходи, щоб побачити,

+564
tbolts 9 трав. 2014 р., 23:44:43

Всякий раз, коли ми бачимо мускулисту спину,ми думаємо Лата, середньої частини спини і нижній.Але є багато маленьких м'язів, які роблять зовнішній вигляд назад.Будь-які вправи, щоб ізолювати тих невеликих груп м'язів?

+558
ATragicEnding 25 жовт. 2016 р., 11:14:58

Це буде залежати від ряду факторів. Від того, наскільки великий надлишок вуглеводів, фізичні вправи, як довго до цього ви були насправді в кетоз і споживання білка.

Після виснаження запасів глюкози і глікогену, тіло буде перша спроба створення глюкози з білків шляхом глюконеогенезу. Саме тому споживання білка також повинні бути пом'якшені на кетогенній дієті. Якщо споживання білка недостатньо для цього, в магазинах тканини білка захищається шляхом перемикання на споживання кетон в мозок, поставлені запаси жиру.

Якщо ви доукомплектування деякі вуглеводи та/або білок, ви можете вийти з кетозу. Це буде залежати від споживання вуглеводів і білків. Шолома вниз бургер з фрі і зацукровані безалкогольний напій і ви, ймовірно, вже досить глюкози, щоб живити м'язи і сигнал вашого організму, що мозок може переключитися на споживання глюкози. Так що Так, один прийом їжі можна напевно зламати кетоз, якщо він є високим вуглеводи.

Більш обмежена кількість, це залежить. Якщо ви були в кетоз протягом деякого часу, з низьким рівнем глюкози і глікогену сильно виснажені, тобто 50 грам вуглеводів, шанси є не сильно позначилося. Навіть якщо ви були, щоб вийти з кетозу, він не буде довго, перш ніж рівень глюкози в крові кілька разів так низько, що організм повинен перемкнутися на кетоз. Якщо ви отримуєте будь-які кето грипу в цей момент він, ймовірно, буде менш глибоким, або, принаймні, коротше, ніж раніше.

Якщо ви з'їли деякий надлишок вуглеводів, а потім незабаром після цього пішов на тренування, чи то витривалість або силові тренування, ви будете мати дуже швидко глюкози, тобто її вплив може бути практично не помітно. Ваш рівень глюкози в крові та рівень інсуліну буде тимчасово збільшується, але кетоз модерується не тільки низький рівень інсуліну, але і високий рівень глюкагону, і розщеплення жирних кислот також сприяє епінефрин (адреналін), який збільшує фізичні вправи.

Не їжте надзвичайно низьким вмістом білка в поєднанні з низьким вуглеводів, щоб заповнити цей продукт харчування, хоча б тому, що захист ваших магазинах м'язового білка-це важливо, і кетоз також пояснюється високою глюконеогенезу. Просто повернутися до того, що ви робили раніше.

Якщо ви хочете, щоб ґрунтуватися на припущеннях з нього, ви можете купити деякі ketosticks, який може визначати рівень кетонових тіл через сечу (не впевнений, якщо це прямо або побічно через продукти життєдіяльності). Вони можуть дати зворотний зв'язок на ваш кетоз держави в різних контекстах, так що ви отримаєте найкращий почуття, як ваше тіло реагує на те, що ви робите.

+548
PapaDontPreach 2 черв. 2019 р., 23:58:31

Найбільш поширеною проблемою є зміщення 'пупок' м'яч, він може бути легко відчував, злегка натиснувши великим пальцем на пупок (увага - оглядають тільки вранці натщесерце, щоб уникнути більш складних), цей шар насправді вен, Якщо ви відчуваєте рух з Відня в районі пупка, то все в порядку, але в разі його навколо(вгору,вниз,вліво або вправо) пупка, то це може бути причиною УР живіт. Зараз..як це виправити? Є р-багато людей стверджують, щоб виправити це шляхом масажу, і це працює, але якщо це практикується постійно, це стає постійною проблемою, так що моя особиста пропозиція не спробувати це. Кращий спосіб кріплення це вправа, яка щось на зразок йоги, тепер дозвольте мені сказати вам процедуру- 1. Лежати прямо на рівній поверхні (не занадто м'яке) і поставити руки прямо разом з вашим тілом. 2.Тепер підніміть обидві ноги УР (тримати прямо) одночасно і дуже повільно і зробити кут 90°. 3.тепер опустити ноги дуже слоуи. (Зробити це 2-3 рази, вранці N без питної води або сніданку.) Я і багато людей в Індії використовують цей засіб, Цей простий прийом безсумнівно допоможе вам. Удачі.

+537
JAYME RATEKIN 27 черв. 2011 р., 22:30:56

Я стикався з подібною проблемою, як ви описуєте. Подушечки пальців ніг боліло раніше, коли я використовував для запуску.
Проте, я зрозумів, що моя техніка бігу може бути неправильним. Ви пробували тікати лише на шкарпетках? В ідеалі, ви не повинні стосуватися всю стопу на землю під час роботи, так як це шкідливо для колін в довгостроковій перспективі.
Однак, якщо це не так, то ви, можливо, захочете спробувати довгострокової стратегії-йога. Він не тільки оздоровити організм протягом тривалого терміну, але також дає вам гнучкість і спритність.

+410
Morris Franken 19 січ. 2017 р., 12:05:55

Я шукаю якісь різні продукти для сніданку, які мають більше білка, так що я можу залишатися, поки ближче до обіду. Мій типовий сніданок складається з якоїсь крупи (цільні зерна, типу, не нудотний роду) плюс мигдальне молоко (звичайне молоко засмучує мій шлунок, і я не люблю американське соєве молоко). Я не фанат випічки (Як смачно, як вони), як бублики, кекси та круасани.

Останнім часом, хоча, у мене не було багато вільного часу в продуктовий магазин, щоб я їв якийсь бутерброд для сніданку (деякі комбінації ковбаса, яйце, сир, і булочку/круасан/булочка) з мого офісного комплексу, кафе або ресторан поблизу. Вартість і відсутність різноманітності, пов'язане з цим і те, чого я хотів би уникнути.

В ідеалі, я б хотів м'яса, але я не хочу витрачати час вранці на моїй кухні, щоб приготувати речі. Я волію, щоб залишити рано вранці, щоб дістатися до роботи, щоб уникнути пробок. В плані обладнання в мене є плита, мікрохвильова піч, тостер і вдома. На роботі у мене є доступ до тостером, плитою з невеликий горщик, мікрохвильова піч, гаряча і фільтрована вода (з кавоварки). Є кілька ринків поряд з роботою, що відкрити просто, як я отримую на роботу, так що я не проти водіння, додаткове відстань ранок.

Які пропозиції продуктів я можу купити або мінімально готувати, що буде тримати мене повний протягом тривалого часу?

+384
Thierry Karasira 26 жовт. 2010 р., 09:29:30

Я граю в баскетбол і я хочу збільшити свій вертикальний стрибок, але на даний момент мої руки, як і раніше, худий, так я зможу набрати м'язову масу на руках, а також зробити мій вертикальний стрибок вище?

+373
Marco Carnazzo 3 трав. 2017 р., 19:51:16

Тут (у Росії) дуже часто, щоб задати випадковим людям, які знаходяться поруч відпочиває на місце. Якщо ви тренуєтеся з партнером, це, звичайно, правильно спочатку запитати їх, а тільки звертатися до інших людей, якщо ваш партнер не зауважити Вам, електронної. р. із-за того, зайняті своїми вправами, які дозволяють без паузи або тимчасова рука інвалідності.

Я просто прошу найближчого відпочиває людина, якщо вони не проти виділити мені. Ніхто ніколи не відмовляється.

+348
user308208 1 вер. 2011 р., 05:37:05

У мене слабке вродженим легеневим стенозом, який Вікіпедія визначає як:

відтоку крові з правого шлуночка серця порушується на рівні легеневого клапана. Це призводить до зменшення приплив крові до легень.

Це не впливає на мене в моєму повсякденному житті. Нещодавно я думав, що я повинен почати регулярні тренування, тому я намагаюся бігати час від часу. Що я хочу запитати:

 • Як сказати, якщо я просто використовував це як виправдання, чи я справді на межі? Мій біг звички завжди побігати, погуляти, побігати, погуляти. Я думаю, я перемикаю, коли я трохи захекався.

Я розумію, це більш медичної, але ніхто з лікарів я відвідав можете розповісти мені що-небудь в глибині.

 • Є певний тип вправ, що добре для людей на зразок мене?

 • Б силові тренування це взагалі?

+310
twogbsd 25 серп. 2018 р., 03:23:58

Зосередитися на витрачений час бігу, а не швидкість. На даному етапі ви хочете насолоджуватися бігом, не страждати, як собака щоразу, які, можливо, утримують вас від бігу. Якщо ви не дуже серйозно ставитеся, що входять у верхні строчки в гонках, вам не потрібно робити інтервали. І слухати подкасти або отримати одного, щоб працювати з вами. Це менш нудним способом.

+278
huckaba overlords 17 жовт. 2013 р., 02:14:49

так що я 14-річний, який хоче підтримувати низький рівень жиру в організмі, а також м'язової маси в рік.

Я 5' 11" (близько 180 см) і вагою 126 фунтів (близько 54 кг). Я думаю, що підтримувати низький жиру з моїх ребер дуже ледве помітно. У мене м'язи від тренування в минулому (як 12-річний) і поставили мою увагу на мої трицепси і ядра досі.

У мене є турнік, лавка, і 15 фунтів (близько 7 кг), гантелі.

Мої питання:

Яку вагу гантелей мені треба підніматися? Які вправи потрібно робити? Як довго він буде приймати для мене, щоб виростити видно м'язи? Якою має бути моя дієта?

Велике спасибі!

+253
DavaOps 14 лист. 2017 р., 19:25:59

Подивіться на розклад у вигляді бігу, вони чергуються через і знайти той, який вони не роблять достатньо.

З вашого списку, пробіжок в якості прикладу.

Також спробуйте організувати щось соціальне, як після напоїв, кави або просто обідом.

+217
trojjer 2 лют. 2012 р., 03:06:23

Вам знадобиться дві речі більше, ніж інші:

 • [...]Подумайте про цих факторах:
  Останні дієти. Думати про дієти, ви пробували раніше. Що вам подобається або не подобається в них? Чи вдалося вам дотримуватися дієти? Що працює або не працює для вас на цій дієті? Як ви себе почували фізично і емоційно під час дієти?
  Особистості. Ви віддаєте перевагу дієту самостійно, або вам подобається отримувати підтримку від групи? Якщо вам подобається група підтримки, ви віддаєте перевагу онлайн підтримку або особисті зустрічі?
  Бюджету. Деякі програми схуднення зажадають від вас купівлі харчових добавок або страв, або відвідати ваги клініки або бути присутнім на засіданнях підтримку. Вартість таких програм відповідати вашому бюджету?
  Особливих потреб. У вас є стан здоров'я, таких як діабет, хвороби серця або алергія? У вас є конкретні культурні та етнічні вимоги або переваги, коли справа доходить до їжі? Це важливі чинники, які повинні допомогти визначити, яка дієта вам вибрати. • Для безпечного та ефективного зниження ваги підхід, шукати ці можливості:
  Гнучкість. Шукайте план, який не забороняє певні продукти або групи продуктів, але включає замість цього різноманітні продукти з усіх основних груп продуктів харчування. Здорова дієта включає в себе овочі та фрукти, цільні зерна, нежирні молочні продукти, пісне джерела білка, горіхи і насіння — і навіть іноді солодке задоволення.
  Збалансоване харчування. У план схуднення повинен включати належну кількість поживних речовин і калорій для вашої індивідуальної ситуації. Дієти, які направляють вас до вживання великої кількості певних продуктів харчування, таких як грейпфрути або м'ясо, які різко скоротити калорії, або що усунути всі групи продуктів, такі як вуглеводи, можуть призвести до проблем з харчуванням, навіть якщо ви приймаєте вітаміни або добавки.
  Задоволення. Дієта повинна включати продукти, які ви любите і які ви хотіли поїсти для іншої частини вашого життя — не тільки протягом декількох тижнів або місяців. Якщо ви не любите дієти, якщо вона занадто суворих або якщо стає нудно, ви, ймовірно, не збирається дотримуватися його. В наявності. Якщо дієта не містить продуктів, які можна легко знайти в місцевому продуктовому магазині, вона може бути важче, щоб слідувати.
  Фізична активність. Кожен втрата ваги програма повинна включати рекомендації по збільшенню фізичної активності. Вправи плюс обмеження калорій може допомогти дати вам втрати ваги краю. Вправа також пропонує численні переваги для здоров'я, включаючи підвищення настрою, зміцнення серцево-судинної системи та зниження артеріального тиску. І фізичні вправи є найбільш важливим фактором у підтриманні втрати ваги. Дослідження показують, що люди, які зберігають свою втрату ваги в довгостроковій перспективі отримати регулярної фізичної активності. Стійкими темпами. Повільний і стабільний підхід легше підтримувати, і, як правило, вибиває швидку втрату ваги в довгостроковій перспективі. Втрата ваги від 1 до 2 фунтів в тиждень є типовою рекомендацією. У деяких ситуаціях, більш швидка втрата ваги може бути безпечно, якщо все зроблено правильно — такі, як дуже низьке-дієтхарчування калорії з медичним наглядом, або під час цієї швидкої фази запуску здоровий план харчування, який пропонує безліч здорових і безпечних стратегій відразу.Ось список останній дієти: остання дієта і дієти відгуки

Ось саме. Справа в тому, що потрібно прийняти рішення. І майте на увазі:

План втрати ваги працює тільки якщо ти залишишся з ним.

+158
eballo 3 вер. 2016 р., 13:19:18

Робіть три підходи до відмови, використовуючи певну допомогу в разі необхідності. Підтягуватися один день, беріть день відпочинку, потім виконайте підтягування на наступний день, а потім відпочивати. Це повинен бути твій цикл.

Це може означати, що ваш перший день виглядає так:

 • Підтягування: 4, 4, 2

Це нормально. Наступного разу, коли ви робите це (4 дні), ви можете отримати:

 • Підтягування: 4, 4, 3

І так далі... підтягування буде слабкіше, ніж ваш підборіддя вікон, напевно.

Зрештою, коли ви доберетеся до 15 повторень, ви повинні додати вагу на підвісні плити з приводного ременя і ланцюга.

+148
Loreleia 20 січ. 2010 р., 00:02:35

Як і ти, я біг кілька років і пробували різні бренди.

На мій погляд є декілька причин, ви не запропонували Nike кросівки в магазин.

Я впевнений, що хтось мене поправить, якщо я помиляюся, але іноді з великими брендами, як Nike вони можуть бути дуже метушливий про те, де їх взуття продається. Вони можуть сказати, що з магазинами у них вони будуть тільки прийняти замовлення від них, якщо вони витрачають певну суму грошей(велика сума). Враховуючи, що більшість магазинів-це невеликі незалежні магазини, а не ланцюг. Я підозрюю, що більшість не може собі цього дозволити.

Мої перші дні запуску я використовував повітряний Pegusus(запис черевика рівні, що досі навколо тепер), але я теж відчуваю, що багато їх взуття спрямовані більше на ринку моди більш спеціалізованим управлінням.

+140
Steven Simpson 14 лют. 2012 р., 04:40:20

Проблема в тому, де мені знайти такий шматок часу? Я працюю осіб. Я не можу собі дозволити витратити 4 години на кухні кожен день готується 6 різних порцій продуктів харчування, які містять різні кріплення і 3 різних видів м'яса.

Ласкаво просимо у важку працю. Це те, що ми робимо для того, щоб бути здоровим і бути у формі. Ви точно знаєте, що вам потрібно зробити, але ви рационализируете, що у вас немає часу.

Є люди, які мають роботу на повний робочий день і ще ходите в спортзал, приготувати їжу і зробити їх кардіо щотижня.

Почати готувати їжу попереду тиждень. Використовуйте посуд і упакувати всі свої страви. План, принаймні, 2 страви заздалегідь кожен день. Готувати у великих кількостях і партія зробить всі ваші їжі.

+43
Patience Darya 21 бер. 2019 р., 05:55:13

Просто на додаток до інших відповіді, які містять деякі хороші технічні інформації. калорій.

Коротка версія: це було дуже корисно для мене, коли почуття "не до цього", "не в настрої", або "занадто хвора", щоб почати тренування поза залежністю: як тільки починаєш розігріватися, пульс йде вгору, і піт тече, все ті почуття зникають, як ранковий туман, людина відчуває себе набагато краще і живий після цього, і дуже радий, що зробив на сесії.

Більше пояснення: існують деякі ендокринніфактори, пов'язані з низькою мотивацією (і, можливо, депресія?), що може бути більш важко оцінити кількісно, але, тим не менш важливо.

 • При певному рівні зусиль (які можуть відрізнятися від людини до людини і від тренування до тренування) ендорфіни вступають в гру. Я не хочу використовувати слово "звикання" :-) але це вигідно, щоб почати користуватися вправи настільки, що це робиться для його ж блага.

 • На мій погляд це може бути поліпшений ще далі для людей з "закритий спосіб життя", якщо фізичні вправи можуть бути зроблений зовні свіже повітря і сонячне світло, бажано під час ланчу/обіду - це підвищує рівень вітаміну D, якщо все зроблено без сонцезахисного крему. (Ультрафіолетове випромінювання необхідно для VitD виробництва холестерину в шкірі, сеанс 20-40 хвилин в день повинно вистачити, але для довгих витримок очевидно, що відповідні захисні заходи повинні бути прийняті. Обмеження по часу прекрасно узгоджується з тривалість адекватної тренування сесії.)

 • Фізичні вправи і сонячне світло також грають доброчинну і не маловажну роль в серотонін рівні, знову ж граючи на відчуття благополуччя. Крім того, триптофан-багатих продуктів може допомогти підвищити рівень серотоніну - триптофан, схоже, засвоюється краще, якщо приймати його з деякими вуглеводів. (В загальному я в користь низьким вмістом вуглеводів (LCHF, Бантінг, Аткінса, кето....) дієти, але схоже, що деякі вуглеводи необхідні в цьому відношенні.)

 • По моєму особистому досвіду недолугої осіб, необхідно буде збільшити відстань/зусиль кожен зараз і потім, щоб утримати виклик. Мій практичний досвід підтверджує 2-річний оцінку, хоча покращення вже можна помітити через кілька місяців або навіть тижнів, кожен раз дистанцію не досить складно більше. Ці поліпшення дуже радують і стимулюють, до того ж, відчуваючи себе більш придатний і добре і бути здатним "робити речі" загалом життя набагато простіше.

 • М'язові болі можуть бути демотивуючим, це може бути зведене трохи добавки магнію (цинку і Селену). Магній є важливим у будь-якому випадку для людей середнього і старшого віку, і ці мінерали пов'язані з цілим VitD/обміну кальцію.

Кілька пунктів, щоб розглянути:

Хороший сон теж дуже важливо і корисно в багатьох відносинах: зняття стресу, нормалізація гормонів, самопочуття, рівень енергії, ясність розуму, відновлення м'язів... людина повинна лягати спати в той же час 7x365 (9 або 10 вечора) і спати, поки не вперлися (прокинувшись без будильника). Немає "блакитних" освітлення 1-2 години перед сном.

Дієта поширюється в ці дні відбувається від періодичне голодування, у тому, що у вас є тільки 2 нормальних прийому їжі в день, пізнім ранком (скажімо, в 9-10 ранку) і пізно ввечері (скажімо 3-4 години). Без перекусів. Люди високим вмістом жирів дієти, які дозволяють зберегти відчуття ситості, можливо, вже відчували щось подібне, просто їдять, тільки коли голодні. На додаток до зниження калорійності, ці перерви між їжею допомагають травній системі правильно і повністю засвоїти всі поживні речовини, в той час як неактивний період використовується для очищення і самовідновлення, яка оптимізує ефективність травлення ще далі. Організм отримує всі необхідні поживні речовини, "дуже добре годують", і відправляє менше тяга (для вуглеводів) сигнали. Сучасні вуглеводів, часто значно перероблено і вишуканим, таким чином, містить багато інших необхідних поживних речовин.

Це корисно, якщо тренування/їди/роботи/відпочинку/сну можуть бути об'єднані в інтегрований спосіб життя, то всі, як правило, робиться без довгих роздумів. На жаль, штучні або конкурентний характер тренажерні зали та клуби іноді можуть протидіяти цьому. Я взяв велосипед після "прогулянки навколо блоку" втратила свій виклик. (Це також легко на суглоби і хребет, але може бути зроблено на відкритому повітрі в холодну погоду.) Щоб заощадити час, що я поєднати свою поїздку з іншими справами, на зразок поїздки, щоб купити продукти в невеликих кількостях свіжі овочі 2-3 рази в тиждень, щоб допомогти з більш здорової дієти) або в бібліотеці, або навіть працювати (як багато людей вміють робити). Недоліком може бути небезпеки і вихлопних газів трафіку, якщо немає виділених шляхів доступні.

+22
Rok Kralj 28 січ. 2014 р., 07:41:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil