Я повинен пропустити тренажерний зал в середині, коли я не можу взяти достатньо білка

Я працюю в тренажерному залі за останні 3 місяці.... [ 4 днів в тиждень , 30 хвилин на добу ]

Я хочу м'язи , форми і хочете бути підійде....

Я не бачу якихось серйозних поліпшень, як я не тренування інтенсивно і не приймати достатню кількість протеїну. (максимум я приймала це 50 г білка з їжі за день (ніяких інших білкових добавок) , але мені потрібно як мінімум 120 грам протеїну в день для моєї ваги.)

Також, з іншої причини, я не можу взяти більше, ніж 50 грамів протеїнів в день протягом наступного місяця. Після одного місяця, я можу взяти більше 120 г білка в день.

Так, що краще піти і позайматися в тренажерний зал на наступний місяць, або краще пропустити тренажерний зал на наступний місяць? Чи є вигода в тренажерний зал на наступний місяць ?

+913
Mauvis Ledford 3 черв. 2012 р., 21:18:08
30 відповідей

Я збираюся дати дуже багато анекдотичних відповіді тут, тому що я не думаю, що ви знайдете якісь дослідження на це, хоча це було б здорово, якщо б у нас були. (Якщо хтось є, надсилай!)

Різниця між короткостроковими і довгостроковими має вирішальне значення тут. Однак, що представляє собою? Я не знаю! Але я дам деякі сценарії.

Я особистий тренер, який працює з звичайними людьми. Середній вік, ймовірно, близько середини 40-х років. (Ми часто забуваємо, середній дорослий вік у США становить 38!)

Я отримав багато клієнтів, які говорять щось на мотив "я був дуже активний у свої 20 років". Або "я займався спортом зростає."

З мого досвіду, коли це було щось на зразок 10-20 років (або більше), т. к. чоловік був активний, ти ігноруєш. Правда, деякі з них, і ви зможете сказати "Ах, вони швидко вловлює це". Або "це, безумовно, легше, ніж більшість."

Але це не схоже на звичайний сценарій м'язова пам'ять ми всі знайомі. 20-річний, який був підніматися протягом тривалого часу, потрібно кілька місяців, а потім протягом декількох тижнів в основному в повну силу.

Насправді, з дорослими, хто говорить мені, що вони були колись дуже активний, я більше схиляюся до того, щоб тримати їх назад. У мене були деякі, які кажуть, почала робити віджимання, а потім раптом вам подумки перетворювали думати, що вони знову 25 років, тільки щоб бути сильно розчаровані, коли вони не можуть викачати більше 20 поспіль. Тобто, я турбуюся про них намагаються зробити занадто багато занадто швидко, і боляче.

Навичка ці люди часто не отримана знаючи свої тіла в їх літньому віці. Вони не знають, як довго він буде приймати їх, щоб відновити, скільки ще болю вони будуть, скільки їх з'єднання буде щось подібне.

Звичайно, я дав тобі дві крайності. Кілька місяців проти десятків років. Що про рік? Або два роки? Ну, ви, звичайно, можете бути більш агресивні, ніж на 20 років, але важко оцінити його.

Незважаючи ні на що, я завжди роблю перші люди одне або два тренування тому 50% в день. Де після тренування, я хочу, щоб вони їхали, думаючи "Так, я міг піти і зробити все це знову". Тоді ми досить багато перейти на очне яблуко і як ви це відчуваєте тест звідти.

+960
Andrew MrBaby 03 февр. '09 в 4:24

Ви дійсно не змащувати ПАЗ прямо зараз, і змащувати ПАЗ може не бути шлях до вашої мети.

 • Шість комплектів 3-4 підтягувань між приземкуваті набори не змащувати ПАЗ-три дні в тиждень, ти не змащувати ПАЗ!
 • 35 до 40 повторень за день не великий обсяг
 • Максим раз в тиждень це не дуже багато практики

Ти розподіляти свою увагу між підтягувань і все, що програма 3х5 ти робиш, що негативно впливає на прогрес в обох. Орієнтуючись на один міг допомогти. Але якщо ваша мета-вища підтягуючі максимум, то їй-богу, ви повинні спробувати робити більше підтягувань! Три сети, щоб "максимальну кількість повторень мінус один" за тренування, принаймні три тренування на тиждень, для початку. Також я виявив, що успіх постановки загальної цілі об'єм: 50 повторень в день якомога менше сетів, і, коли я можу досягти цієї мети послідовно в 3-х сетах, зробити його 60. Якщо немає місця у вашій тренування для одного з цих стратегій, то там немає місця в вашій програмі для цього підтягуючого мети.

Це крім можливих проблем зі своєї формі, наприклад, підстрибуючи, Киппинг, навідліг, не робити повну мертвих-повісити, і так далі.

+897
Cleber Farinazzo Junior 26 лип. 2010 р., 23:44:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Що гіпотетичний людина повинна займатися силовими тренуваннями. Це досить важко зробити велика сила набуває в умовах дефіциту калорій, але я знаю, що деякі фактичні олімпійського відбіркового Олімпійського ліфтерів, яким вдасться зберегти свої жирові відкладення досить худий (проблеми ваги), як вони прогресують.

Адаптація є специфічним і постійно коригується, вгору і вниз. Якщо ви не включаєте свій організм у великих сил вимагає, і особливо якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій, ваше тіло буде відзначити відсутність необхідності в свої сили і розпочати дробленні м'язи.

Якщо ви ще не зробили реальних силових тренувань вам чесно, напевно, не так багато сил, щоб втратити (що б багато, щоб повернути). Так що, можливо, не зациклюйся на втрати м'язи, якщо ви не інвестували місяців/років на ваш прогрес.

+837
Sarah Mahboub 18 груд. 2017 р., 09:06:53

Як безпечно тренуватися з захопленнями, щоб уникнути проблем з пальцями і суглобами?

Я якось приступив до тренувань з важкими зчеплення 150 фунтів, що було для мене дуже важко почати. Але через кілька тижнів я змушений закрити його. Напевно, я тренувався дуже інтенсивно мої руки не звикли до професійної захоплення, тому що я вже "клацає" в маленький палець. Зв'язування палець не був гладким, як ніби він був заблокований. Коли блокада була випущена, там був такий пункт.

Я читав на подібних форумах, що альпіністи були також проблеми з тим, що думають. Це зараз, але я перестав тренуватися з захопленнями майже рік і тепер я починаю знову. На цей раз я хочу бути дуже обережним.

Як я повинен тренуватися у безпечний спосіб, щоб запобігти такі речі, щоб статися знову? Я повинен припинити намагатися закрити гриппер і сконцентруватися на витривалість не чиста сила? Я повинен використовувати деякі додаткові вправи, щоб запобігти один-напрям підготовки міцність? Або мої попередні проблеми були викликані недостатньою професійною розминки?

+835
hfh 18 лист. 2015 р., 10:00:56

Я розумію, що "преса-це 70% харчування і 30% тренування" і всі інші штампи про "як отримати шість Pack". Це не мета цього питання. Я думаю, що всі ці кліше, приказки зруйнував мою увагу на АБС. Я пішов від тренуватися 5 днів в тиждень, щоб порядно легко аь тренувань 3 дні в тиждень, тому що люди продовжували говорити "АБС зроблені на кухні". Я не хочу знати, як відрізати жир з мого живота, тому що у мене не так багато, як це. Я дуже добре видно мій прес і косі м'язи живота, і тепер я працюю на глибині AB і маси.

Отже, моє питання: як я можу збільшити глибину мого живота ріже і розмір мого живота? Я припускаю, що обидва зв'язані в цьому збільшуючи розмір Ab збільшує глибину розрізу.

Поточна Тренування Рутини


В даний час я треную АБС 3 дні в тиждень протягом приблизно 15 хвилин. Я зазвичай вибираю три вправи і робити якомога більше комплектів з 20 повторень, як можна в 15 хвилин. Зазвичай я можу виконати 3 - 4 комплекти, які (або 180 - 240 повторень). Я використовую його кожен день і переконатися, що мета косі м'язи живота, нижній і верхній прес. Я зазвичай беру один день, щоб зосередитися на висячі Ab тренування, так що я не завжди на підлозі.

Поточна Вправа Полку

 • Хрусти
 • Висить ногу піднімає
 • Спиногрызы
 • Велосипед Хрумтить
 • Статичні Хрумтить
 • Лікті в коліна
 • Бокові Повороти
 • До дна
 • Бічні дошки
 • Альпіністи в сторону (підняти коліна в сторони)
 • cacoons
 • В і виходи

Процедури, періодично я буду використовувати одну з цих процедур

 • P90x Ab і Різник х
 • Маразм кардіо АБС
 • Грег Плитт Штурм АБ

Поради мені дали


Я почав думати про це, тому що деякі поради мені дали недавно. Вчора я прослуховувався, щоб стати моделлю в новому фітнес-журналу. Інтерв'юер сказав, що він хотів би мене бачити збільшення глибини АБ. Він сказав, що збільшення повторень (до 500/день) і тренування АБС щодня буде дійсно збільшити глибину мого живота, щоб зробити їх дійсно "поп". Це звучить як хороша порада?

+829
Brianna E 27 черв. 2016 р., 14:59:59

У мене немає посилання під рукою, але де-то в Арнольд: виховання культуристаАрнольд зауважив, що хоча він був робити той же обсяг на обидві руки, ліва рука відстає, так що він буде робити односторонні вправи для це, наприклад, один день в тиждень зробити гантелі кучері з лівою рукою.

Буде робити додаткову лівою рукою локони працювати для вас, або є щось лівою рукою, що б не допустити, що можуть бути ефективними?

+825
Bharat Kayth 25 жовт. 2016 р., 07:00:49

Відмінний питання! Як ви, ймовірно, очікувати, щоб отримати результати, які ви шукаєте, вам потрібно зробити деяку роботу. 20 кг це багато ваги набрати, але це досяжна мета! Це, напевно, не те, що ви хочете почути, але у свій перший рік, ви не повинні чекати більше ніж 10 кг здорового ваги. Ви повинні бути терплячими!

Відмінний спосіб, щоб почати з простої 3 або 4 дні в тиждень рутини, яка фокусується на тренування і наводяться деякі високої інтенсивності кардіо деякого типу. Я особисто втратив жиру, але набрала вагу в той же час протягом декількох місяців поспіль, використовуючи цей тип рутини, і мені дуже подобається такий стиль навчання. Це швидко, має великі результати, і ви будете любити його!

Щоб почати роботу, потрібно, щоб освоїтися з декількома базовими навчання рухам вага:

Я знаю, що це може виглядати страшним для новачка, але перш ніж ви перестанете боятися, я дам вам знати, що я збираюся дати вам кілька альтернатив, які є ефективними і менш лякаючим. Вони, однак, є оптимальними варіантами, так що якщо ви не боїтеся, пірнати!

Тепер це просто рутина я кажу. Це називається штовхати/тягнути рутину, тому що одного разу ти зробиш штовхаючими рухами, наступного разу, коли ви будете робити тягнуть руху. Що додасть вашому відсунути час частини тіла, щоб відновити, поки в наступний раз, і навпаки. Однак, після присідання рух ваше тіло може обробляти робити частіше, ви будете робити присідання кожен раз, коли ви тренуєтеся. (Плюс це допоможе вам отримати велику дупу!)

Ви повинні структурувати свій розпорядок навколо вашого графіка, але тепер будьте впевнені, щоб отримати принаймні один день відпочинку між кожною тренування. Я буду вдаватися в подробиці, але ось приклад розкладу:

 • В понеділок (натискаємо день): Присідання, Жим лежачи, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • Середа (день тяги): присідання, гребти, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • У п'ятницю (пуш день): Присідання, накладні прес, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • Понеділок (день тяги): присідання, станова тяга, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • Повторіть, починаючи з середи (і т. д.)

Руху

Для початку, ви повинні бути спрямовані на 3 підходи по 10 повторень кожного руху в рутині. Ви повинні використовувати вагу, який досить важкий, що на ваш останній реп з 10, ви реально боролися. Ви повинні намагатися збільшувати вагу так часто, як ви можете і прагнути до 10 повторень. Приймайте 1-3 хвилин відпочинку між кожним набором, в залежності від того, як ви відчуваєте. Коротше, краще відпочивати у вашому випадку.

Присед

Сквот слід вважати основою вашої підготовки. Це вправа будеш робити саме для вас. Не тільки ви отримаєте деякі серйозні "назад", але ви також отримаєте чудову поставу. Це найголовніше рух, і ви повинні спробувати все можливе, щоб оволодіти нею. Я надав більш детальну інформацію про присідання в розділі нижче поради. Відмінна альтернатива, поки ви будуєте довіру з рухом-це гантелі сидячи. Я повинен згадати, що ви не повинні використовувати Сміт, натисніть на навпочіпки (подробиці тут), тому що це дійсно напружений на коліна і створює м'язовий дисбаланс між передньою і задньою ногою (погані новини! причини різні системні проблеми!). Завжди використовуйте вільні ваги.

Станова тяга

Тяга схожа на присед в тому, що він працює, що називається ланцюг задніх (живіт, ноги, спина). Однак, це також допоможе визначити ваш верхній частині спини, яка щось присед не можу робити. Це також допоможе дати вам дійсно вигідні і царственої поставою, що відбувається природно. Є не так багато альтернатив для цього, але інший варіант-на негнущихся ногах станова тяга. Ось відео про жінку, пояснюючи негнущихся ногах станова тяга. Я рекомендую робити деякі дослідження на це рух, щоб отримати бланк. Пам'ятайте: тримайте поперек прямий.

Лава Для Преса

Не тільки лава для преса можливо зробити вашу груди більш стрункими, але це також допоможе вам визначення в твоїх руках, яку ви шукаєте (поки під руку щиток). Відмінна альтернатива ви, мабуть, знайомі з пуш-ап. Пуш-ап жорстка тренування! Але, якщо ви вирішите масштабувати його віджиматися з колін вниз, ви робите собі більше шкоди, ніж користі. Масштаб цієї вправи, нахиливши проти чогось. Чим краще ви стаєте на нього нижче, ви можете піти. Кинути в деякі варіації, ви також можете зробити допомагали діпи.

Рядка

Рядки дуже важлива для додання фігурі в спину. Це також допоможе природно потягніть плечі назад і дати вам більш вертикальному положенні. Він також відмінно підходить для визначення ваших руках. Моя улюблена варіація цієї вправи-це перевернуті рядка. Якщо ви боріться за свої 10 повторень, ви можете збільшити нахил. Час від часу вам може знадобитися, щоб додати деякі зміни, роблячи допомогу підтягувань , якщо у вас є машина (або само-допомога підтягувань , якщо ви не).

Накладні Прес

Ваші руки будуть вдячні Вам за це рух. Там не багато до нього, просто натисніть на накладні вагу. Ви можете хотіти використовувати гантелі , поки ви не звикнете з цим рухом.

Кардіо

Всупереч поширеній думці, довгі, сеанси проміжними кардіо ... як біг протягом півгодини або за допомогою еліптичного -- дуже погані методи кондиціонування і втрата ваги. Існує великий обсяг досліджень, показуючи, що короткий, висока інтенсивність тренування, де це. Я випробував фантастичні результати (це збиті мене в такій хорошій формі, мій пульс у спокої-насправді в 40-е роки!, плюс він тримає мене жиру мінімум.)

Ви можете що-небудь підхід з підвищеною інтенсивністю, якщо вам подобається-навіть присідання. Ідея полягає в тому, що ви хочете піти так складно, як ви можливо протягом короткого періоду часу, потім сповільнити його приблизно в два рази довше, то йти важко, і т. д. Мій улюблений тип інтервалів пагорб спринт (бігти, як можна швидше в гору, бігати назад вниз). Мені теж подобається використовувати цей метод на тренажері, або stairmill, або навіть накласти кілька рухів разом без відпочинку між ними (наприклад, віджимання з подальшим рядами йдуть присідання). Експериментуйте! Ідея полягає в тому, що ви штовхати так складно, як ви, можливо, може протягом 10 хвилин.

Ось воно!

Удачі! Ви збираєтеся робити великі. Я думаю, ти будеш вражений тим, наскільки велика ваші результати в перші кілька місяців. Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся коментувати в розділі коментарів нижче.

Цей стиль рутинну дійсно пропонує багато пробіг. Якщо ви опинитеся стає застійної, повернутися і запитати про нас методології проміжними навчання!

Поради:

 • Пити багато води (особисто я п'ю хоча б літр в день). Це допоможе системі лімфи вашого організму врівень пошкоджених м'язових тканин тіла. (Примітка: вода п'явок солі з вашого тіла. Середня американська дієта має достатню кількість солі в ньому для цього не важливо, але якщо ваша дієта з низьким вмістом натрію, переконайтеся, що ваш споживання солі трохи, так що ви не стати гіпонатріємія.)
 • Поїсти в чистоті. Менше оброблена їжа, тим краще. Шляхом обробки я маю на увазі те, що змінює його з сирцю. Родзинки отримують при переробці винограду. Рулонний вівса обробленого вівса. Ви будете здивовані, наскільки ваш щиток буде ухилятися, навіть якщо ваша фігура залишиться, просто від постійного здорового харчування.
 • Їжте достатню кількість білка. Інша частина ваших потреб в калоріях може прийти звідки завгодно, просто будьте впевнені, щоб отримати достатню кількість білка, так що ваші м'язи можуть залишатися здоровими (як мінімум 1 г на фунт ваги тіла в день-це гарне правило).
 • Отримати достатню кількість сну. Спати, коли ваші м'язи і центральної нервової системи, тяжкість їх регенерації. Якщо ви можете набрати більше 8 годин на добу, то результати прийдуть набагато швидше.
 • Контролювати свою вагу. Додавання звичайної тренування означає, що ви можете бути спалювати більше калорій, ніж ви розумієте, що означає, що ви можете втратити вагу. Складіть штангенциркулі шкіри є відмінним інструментом, щоб допомогти вам відстежувати ваш жир (до того ж вони дуже дешево на Амазоні. Я особисто це один і щасливий з нею). (Я не рекомендую електронного жир читачів, тому що вони дуже неточні.) Взяти для читання кожні 2 тижні, щоб допомогти дати вам деяке уявлення про те, чи не ви їсте досить або забагато. У кінцевому рахунку, масштаб не має значення -- дзеркало повинно.
 • Медитувати. Якщо ви можете додавати 15-20 хвилин в день медитації в свій раціон, повноцінним відпочинком, дійсно допоможе вам знайти усвідомлення свого тіла. Плюс це допоможе вашому мозку створити нервово-м'язові шляху, так що ви можете бути більш ефективним у ваші тренування.
 • Присідання: Ця вправа допоможе вам отримати велику дупу, ноги, і ядро. Якщо гантелі занадто важкі, спробуйте почати з мітлою або ПВХ труби або гантелі. Підказки для навчання цієї вправи повинні думати про:

  • Зберігаючи вашу груди вгору
  • Всі чотири кута ноги прикуті до Землі
  • АБС туго (як ніби хтось збирається вдарити вас в живіт)
  • Коліна, як ви спускаєтеся. Спробувати тиснути на ваші коліна, так що ваші ноги залишаються відкритими. Це буде тримати ваші сідниці займається.
  • Не шубовснути в нижнє положення, контролювати себе на шляху вниз. Тримати ваші м'язи міцніше будуть захищати ваш хребет від травм.

  Потім спробуйте торкнутися вашої дупи до щиколоток. Не забудьте зберегти ваші п'ятки на землю; штовхати через п'яти. Важливо використовувати гарну форму на цьому вправі, тому якщо ви не впевнені, пошук YouTube або поставити особистий тренер.

+800
Shane MacPhillamy 17 жовт. 2018 р., 22:02:59

Майк чітко викладені причини, чому зовнішнє рішення, ймовірно, не гарна ідея, якщо ви багаті. Я б додав, що там ніколи не було клінічних доказів того, що після будь-якої дієти призведе до довгострокової втрати ваги, так що ви будете робити, ймовірно, буде марною тратою грошей. Однак, у цьому є сенс, і я бачив цікаво, що стійке зниження ваги можливо з постійною зміною способу життя. З великим трудом, полягає в тому, що постійні зміни.

Я не знаю, що ваші точні обставини, але більшість людей занадто зайняті, щоб робити такі зміни, які необхідні. Сон, фізичні вправи, і готування займе багато часу. Вправи протягом однієї години часто включає в себе подорожі в часі + душ + відпочинок. (Я даю 2.5 годин до 1 години кроссфитом позайматися). Приготування здорової їжі, яка вам сподобається, необхідно перейти в магазині, планування і приготування (я готувала професійно, і як і раніше витрачають не менше 1 години в день приготування 3 швидких страв. Якщо я хочу щось цікаве, що легко доходить до 2 годин). Тепер ви кидаєте в догляді за хворим членом сім'ї і знайти час, щоб робити те, що вам потрібно зробити, починає виглядати поза досяжності.

Зайшовши в тренувальний табір, або навіть брати відгул на роботі не вирішить цю проблему. Я вважаю, що ви повинні налаштувати все ваше життя, щоб зробити це час. Це може означати переїзд ближче до роботи, перехід на роботу, що не вимагає стільки часу і відмовляючись від хобі та інші обов'язки. Якщо ви не кинулися в звичайний день, у вас немає сталого способу життя, і ви в кінцевому підсумку почати торгувати простота (в штучної упаковці їжі або фастфуду) для здоров'я. Створюючи життя, в якій у вас є час, щоб піклуватися про себе, на мій погляд, першим кроком в ситуацію, коли необхідна зміна способу життя.

+782
zizzz 7 бер. 2016 р., 22:46:55

Я дуже рекомендую вам ці диски. Я купив сам і вони дуже корисні. Ви можете отримати багато нових ідей від них, і вони дуже дешево, тому... Дивитися це трейлер:

http://sports-drills.com/demo

http://sports-drills.com/

+733
bhuvin 27 квіт. 2018 р., 11:24:29

Щось, що залишило велике враження на мене.

Років тому, коли я закінчувала аспірантуру, я працював в якості персонального тренера. Я б в оренду спортзал по годинах з (один одного). Хлопець всю стіну трофеїв і металів. Він сказав мені, що він ультра марафонець (50 - 100 км траси) він був № 2 у світі на той момент...

У будь-якому випадку, коротше кажучи, він завжди підняв 3 / тиждень побіг в іншу 3 з 2-суміш тип інтервалу роботи. Він тільки пробіг дистанцію своєї раси раз в тиждень. Він був мускулист, і не було не з'їв в 2 тижні дивитися.

В результаті-всі його роботи збільшується інтенсивність не час (та цих тренувань допоможе вам заощадити час і дати вам більш швидкі результати)

Одна з найкращих книг, що я читав на сьогоднішній день "швидкодія" там є чудові приклади бізнес-планів про те, як налаштувати і прогрес ваших тренувань.

Розвиток енергетичної системи (ОУР) є серцево-судинним компонентом навчальної програми. Ваше тіло має різні енергетичні системи та ОУР навчає їх усім.

+696
Karim mohie 21 серп. 2011 р., 05:56:32

Я вважаю, нам потрібна додаткова енергія для підйому тягарів в тренажерному залі для того, щоб стимулювати масове будівництво і фактичний процес масового будівництва в період між сесіями тренажерний зал.

Але я не можу знайти хороших статей, що відмінність між двома: скільки додаткової енергії йде на підйом і скільки на будинок? Це 50/50? Є дослідження на цю тему?

+693
Bella Rinck 14 вер. 2015 р., 13:33:02

Є декілька чинників:

 1. Бент-назад вени зазвичай вважається правильним у ривку, поштовху, та накладні на корточках, і це не рідкість, щоб використовувати верхній прес як аксесуар для цих олімпійського руху.

 2. Більшість людей згинання набагато більшу вагу, ніж вони натиснувши накладні.

+687
Jose Juan Medrano 9 лют. 2018 р., 21:19:59

за 300 віджимань ви можете отримати трохи м'язи і кращу витривалість(сила).занять на витривалість так tiersome.Тобе змінено системник ви повинні проявляти всі свої м'язи. якщо вам цікаво спробувати цей графік. Пн-п/до=120(4varieties) Потягніть вгору=90(широка,вузька і задня) Вт-відпочинок СР-животики Талії,qudriceps (нога) Чт-біцепсів&трицепсів(з гантелями) Пт - відпочинок СБ-Нд повторювати домашнє завдання(більш Різний сортів)ВС-відпочинок Інша річ, ви повинні їсти 4-6 невеликих прийомів їжі в день не нехай ваше тіло впав голодний"їжте більше, ніж ви думаєте". пити 2-4liters води. Ви будете робити це Екс на 2 тижні і міняти тільки сортів на найближчі 2 тижні.є 148 різновидів віджимань.ви можете завантажити з YouTube. Бажаю гарної постави завдяки. Фогот щось.............................. зосередитися на УР черевця.

+685
Romain Hautefeuille 19 бер. 2012 р., 02:19:32

Він стоїть на док, щоб поглянути на нього. Але якщо ви хочете розтягнути його потім беремо олівець в руки і зігніть її по одній стороні, до точки буде некомфортно, не боляче, тримати його в цьому положенні на 20-30 секунд. Те ж в іншу сторону. Продовжуйте робити це, вліво, вправо, вгору, вниз і по діагоналі як можна більше.

Це те, що мій лікар сказав мені, що потрібно робити, щоб відновлення після операції на зап'ясті. Ви можете робити цю вправу в будь-якому місці(вдома, у громадському транспорті, на лекції, під час їжі) це не займе вашу увагу і допомагають повернути гнучкість досить швидко, якщо ви не забули це зробити

Удачі

+663
Zachary Berkowitz 9 лип. 2016 р., 19:20:17

Я не можу діагностувати вас, але лікар може бути в змозі визначити, якщо у вас є будь-який з наступних: enter image description here

Я думаю, що ви, можливо, грудний кіфоз/вперед голові ("комп'ютерник" Горбань): синдром верхньої хрест-це ще одна проблема постави, викликане присід, а скорчившись вперед (за комп'ютером, за книгами і т. д.). Грудних м'язів і верхній частині спини/потім, як правило, бути щільними, в той час як лопаткової м'язів (лопатки) і згиначі шиї схильні бути слабкими.

Цей пост з Reddit має відмінну інформацію про те, чому ви робите різні вправи, але багато посилання вже деградували. Цей PDF показано, як робити спеціальні вправи, згадав (перейдіть до 4 стор. для конкретику для даного розділу, хоча всі добре тягнеться).

Додаткові відомості див. У розділі ExRx на загальну пізно недоліки

Джерело: reddit.com

+661
Matthew Brannigan 30 лист. 2010 р., 01:04:28

Поки ви їсте достатню кількість калорій, бігу тренування і віджимання, не будуть заважати один одному.

+643
Flurrywinde 2 вер. 2018 р., 08:47:12

Я боюся, що це майже занадто просто, щоб бути відповіддю, але я додам ще деталь, якщо у вас є конкретні питання.

На кетогенній дієті я припускаю, що ви повинні скоротити щодня грамів вуглеводів в низьких двозначних цифр, або <10% від загального числа калорій. Макаронні вироби і рис, очевидно, недорогих джерел живлення і ви хочете щось, що дає таку ж кількість калорій, без вуглеводів і, не витрачаючи більше грошей. А капуста-це зазвичай один з найдешевших варіантів овочевих і не важких вуглеводів, я б дивитися готові капусти як це зазвичай має багато цукру додавати разом з капустою і маслом.

Ви можете поміняти пасту і рису такі речі, як рибні консерви, жирне м'ясо, яйця, сир, вершки, масло, Кокосове молоко. З-за високої калорійності жиру і нинішні тенденції щодо продуктів з високим вмістом жиру, я думаю, ви знайдете ці речі будуть задовольняти свої потреби в калоріях досить економічно.

Баланс поживних речовин-це інше питання, але ви не можете піти набагато гірше, ніж макарони і рис. Якщо ви дійсно в оптимізації низька вартість і плануєте відповідати певним поживних елементів, ви могли б спробувати цей аркуш Excel: http://excelcalculations.blogspot.com/2011/05/diet-problem-linear-programming.html

+628
Jee lee 26 лют. 2012 р., 17:49:57

Це звучить, як біль у стегні від хіп-згиначів.

У цю групу входять: Illiopsoas; Сарторіус; і прямий Femorus. Їх мета: зігніть тазостегновому суглобі; зігніть тулуб уперед; тягнути свої стегна вгору; і, щоб допомогти стабілізувати нижню частину тіла (в області тазу).

This images shows how your weight should be distributed for a hip-flexor stretch...

While this image shows an alternate form that also forces that weight more into your hip because it forces a fixed point (the floor) that the other does not. Ця картина не робить велику роботу, що показує розподіл ваги, хоча. Чи... може малюнок просто дуже туго хіп-згиначів

Наступні 2 посилання мають більш докладний опис з відео для опису основних стрейч (як це може бути важко концептуалізації через образи). Деяка інформація повторюється

Хіп-Згиначів Відео 1

Хіп-Згиначів Відео 2

+584
Gary Slusser 21 груд. 2016 р., 11:03:02

У цьому відео тренер Нік Tumminello рекомендує:

Руки зближуються, трохи піднятий і трохи внутрішньо повертається.

Але в коментарях, в "Сильвестр і Ко" (не знаю хто він, але його зауваження звучать минулого року і тому я хотів підтвердити або спростувати) згоден з "Kirstine з у Вест", який говорить:

Смішно. Дослідження з використанням ЕМГ каже, що руки повинні бути зовні повертається для максимальної активації зубчастої мураха.. не ротированными.

(Можливо, це дослідження, хоча для нестійкій поверхні.)

Сильвестр Кох говорить:

Якщо ви [є] клінічні причина в плані м'язової біомеханіки і фізіології, внутрішня ротація призведе до набору натільний м'язи ( внутрішні ротатори), що поразка цілі цієї вправи. Пуш-ап плюс служить для ізоляції передньої зубчастої м'язи активація тільки і видаляє стільки набір грудні м'язи як можливо. Крім зовнішньої ротації, на плечах, ізометричні плече горизонтальна викрадення надалі буде відключити грудні м'язи через взаємне гальмування.

В резюме, для того, щоб виконати ідеальний пуш-ап плюс вправи, там повинен бути грудний кіфоз, Нижнього шийного відділу, поперекового згинання з нахилом таза заду, плече зовнішнє обертання, і ізометричні плече горизонтальна викрадення, для того, щоб повністю активувати передньої зубчастої м'язи.

І

Поставте долоні на підлогу в стандартний пуш-ап позиції, такі, що ваші долоні знаходяться безпосередньо під плечима. Спробуйте в договорі вашого задні дельтовидні м'язи таким чином, що хочу принести свої руки від однієї інший. Далі згинають свої шиї м'яко і зосередитися на ваш затягуванні образок стільки, скільки позиція. Я б рекомендував не образок затяжний так довго, як ви можете, а що постійно рухатися через діапазон руху, як в цьому відео. Переконайтеся, що м'язи живота і сідничні м'язи повністю скорочувалися протягом усього вправи, щоб ваш нижній частині спини є плоскою.

Отже, мої питання, хто правий, і яка найкраща? Спасибі!

+525
rew 26 лют. 2015 р., 17:41:01

У мене є підстави БМР близько 2200 калорій без мультиплікатора, використовуючи цю формулу:

66 + (6.23*240) + (12.7 * 70) - (6.88*31)

Я курую автомобільному магазині і, як правило, вважають ходьбі, сидячи, і стоячи, як моєї повсякденної діяльності (приблизно 1500 калорій, використовуючи вагу рази Мец). В контексті втрати ваги і споживання калорій і спалених калорій, б мені сказали повсякденній діяльності бути множник (1.2) або це множник додано Незалежно від того, що щоденна діяльність?

Я питаю, тому що 2200 х 1,2 буде 2640 спалених калорій + робота = 4140, яка здається високою. Без множника 2200 + 1500 = 3700 раніше здається високою. Якщо я вирахування 500 на добу, 3200 калорій здається дуже високою. Я 240 фунтів з 5'10" рамки і це дійсно не має сенсу для мене. Я щось пропустила? Моя оцінка на калорії для моєї повсякденної діяльності далеко? Я споживати десь від 2000 до 3000 калорій в день в середньому.

+442
Ingenium 12 серп. 2019 р., 02:35:38

При налаштуванні звичайної тренування, я вибрав до УДР замість "звичайні", тому що господар спортзалу я повинен воліє не станова тяга (не питайте мене про це...) і я думала, Рфлс стане відмінною альтернативою.

Однак при читанні про цьому заході в інтернеті, багато хто стверджує, м'язи в основному працював попереку під час дуже багато, як багато хто стверджує, це стегна. Я можу зрозуміти, чому багато людей кажуть, що біцепси стегна беруть участь в русі, але вони насправді головні м'язи охоплені Рфлс?

+408
Umama Zubair 3 квіт. 2013 р., 21:32:16

Не слухай ідіотизм штангісти, хто Купити 8 долар добавки, думаючи, що це допомагає. Це досить простий, щоб побудувати силу кисті (зап'ястя якої ми отримуємо захоплення влади). Кулака віджимання є дивовижними для побудови вашого зап'ястя, кулаки і передпліччя. Боксерів і майстрів бойових мистецтв виконуйте цю вправу для побудови м'язів, для того, щоб вдарити сильніше і зробити своїми руками використовувати для такої незвичайної позиції. Крім того, потрапивши в боксерську грушу, буде рости ваша сила зап'ястя багато, але вам буде боляче протягом 2 тижнів після. Пройти через біль робити нормальні віджимання (наприклад, 60 діб). В цілому, я б сказав, що у кулака віджимання.

+277
Nom1fan 23 серп. 2011 р., 09:02:44

Я новий раннер (кілька тижнів) і не з-за, щоб почати свій термін ще на тиждень. Мені довелося зупинитися в милі на сьогодні, тому що я отримав духа корчі з нізвідки і дуже хотіла вікодин. (Він думав-отримувати в плода-положення-у центрі міста-у-слід болю, типу) я думала, що у мене почалися місячні. Звичайно, я був приблизно на півдорозі кульгає назад до моєї машині (10 хвилин?) це пройшло, і я відчувала себе абсолютно нормально. Тоді я поплив назад до моєї машині, щоб я міг зробити його додому до наступного періоду. Справа в тому, що це був привид судома. У мене не почалися місячні. Що це дає? Я завжди добре зволоженою, так що я знаю, що це не так.

На додаток до йти до лікаря, я просто хочу знати: Це нормально? Чи можна уникнути? Я повинен почати приймати знеболюючі, перш ніж я біжу?

+273
Krishna Srinivas 4 лист. 2013 р., 17:34:00

Коли ви перебуваєте у верхній частині підтягуватися, штовхати себе в барі, а потім відступити в бік бару. Залишитися на тій же висоті, коли ви робите це. А це додатковий рух для підтягування, що відносно легко включити в подтягиваниях. Крім того, ви можете повторювати їх як окремі рухи.

+187
Alastair Wilson 15 січ. 2012 р., 02:19:20

Я мав проблеми з коліном з допомогою приземкуваті машини у верхній частині сторінки, коли я роблю повний присед. Ніяких проблем з прес-ногою машини. Я звик присідати 300 фунтів від стійки для присідань в 1994 році, проте в 2012 році я можу тільки жим ногами в основному 300 фунтів. Я вільно присідає навпочіпки клітка з Дейв Дрейпер топ-присідання, але можна зробити тільки близько 115 фунтів. я іноді навантаження до 200 кг на присяд машини і зробити чверть присідання, що це весело. Кожен апарат в тренажерному залі допомагає. Все-таки сподіваюся хоча б присідати раз 200 фунтів. Мені 55 років, але ще молодий для цього віку.

+160
Slovenia 22 квіт. 2014 р., 23:58:57

Ось пара речей, що я намагаюся робити регулярно, щоб допомогти собі отримати достатньо води:

 • 1 склянку води вранці перед сніданком
 • 1 стакан води з кожним прийомом їжі
 • 1 стакан води під час тренування
 • 1 стакан води за перекусу між прийомами їжі

Я виявив, що один з ключів до гідратації повинен пити воду протягом дня, не намагаючись випити всю надільну днів за пару годин. Якщо я намагаюся пити занадто багато води, щоб швидко, тоді я не буду відчувати себе добре. Якщо я викладаю його протягом дня, то це, здається, працює краще.

Якщо ви тільки пити по 1 склянці з кожним прийомом їжі (3/день) та 1 на кожен Полудень (2/день), то ти вже за 5 склянок на день. Під час тренування і одну відразу після пробудження, тоді у тебе 7. Набагато легше, коли вона поширилася протягом дня.

Я також виявив, що з-за мене споживання солі/натрію помірного до низького рівня в день допомагає тримати мене більш легко гідратіруется. Натрію не змусить вас утримувати воду, але він також може працювати в dyhydrate ви в процесі. Ось чому не можна пити солону воду.

+126
Ariel Allon 10 бер. 2014 р., 22:44:45

Він брав участь в якості культуриста протягом 20 років, я можу сказати вам, що існує безліч підходів до стимуляції росту м'язів. Але, найголовніше-це тренувати "розумний". Знаю, що ваше тіло може терпіти і відсунути його трохи далі. Це не обов'язково означає, щоб підняти "важкий зад" Ваг. Тим не менш, ви повинні штовхати своє тіло за точку, де ваші м'язи адаптуються до навантаження, яка розміщується на них. На мій погляд, я б використав перший набір, як досить невеликої розминки. Досить досягти 10 до 15 повторень. Мета полягає в тому, щоб зігріти і підготувати м'язи до навантаження він отримає наступний. Наступні набори слід збільшувати навантаження на м'язи, які ви тренуєте. Цей підхід повинен бути скоректований у наступні тижні, коли ви зможете підняти більшу вагу. Крім того, ви повинні правильно харчуватися і досить спати, щоб підтримати підвищені вимоги на вашому тілі. Нарешті, переконайтеся, щоб розтягнути м'язи навчаються після кожного набору.

+118
Lui Jia 28 лип. 2013 р., 08:01:45

Я босоніж/мінімалістичний раннер з великим досвідом роботи на горбистій місцевості з місцевістю вашого опису.

На додаток до більше кісток, ніж будь-яка інша частина вашого тіла, ваших ніг є кілька м'язів, таких як великогомілкових, що дозволяє ноги, щоб рухатися вгору; задня великогомілкова, яка підтримує склепіння; малогомілкового великогомілкового, яка контролює рух на зовнішній стороні гомілки; і розгиначів. Кращий спосіб зміцнити їх-поступово підвищувати схильність типу щебінь поверхонь, які ви згадуєте. Тим більше мінімалістський вашого взуття, тим більше ви будете почувати себе на землі, яка є або позитивним або негативним залежно від ваших цілей.

Сказавши, що, виходячи з мого досвіду я б питання щебінь є основною причиною болю і болю в ногах.

Для людей звикли працювати на плоских поверхнях (може бути, з біговими доріжками на невеликий ухил) тип бігти, що призведе до болючість гору працює. Те, що ви говорили про необхідність змінювати спуск запущена форма зміцнює мою теорію.

Якщо я правий, то зосередитися на литкові м'язи (і інші групи м'язів працювали під час бігу під ухил).

Якщо ви хочете здійснити ізоляцію спробувати теля піднімає, однак я б рекомендував присідання і станова тяга, тому що вони будуть працювати більше груп м'язів, що допоможе вам як бігун (включаючи ядро).

Якщо ви віддаєте перевагу біг з гімнастики, не проти виглядати смішно і не часто мають доступ до горбистій місцевості, намагаючись бігти назад (я не жартую). Біг задом відмінно підходить для зміцнення литок, квадрицепси і гомілок (і допоможе вам поліпшити баланс).

+90
Soso4ek322 9 квіт. 2016 р., 01:19:00

Якщо обидва люди шукають ті ж самі результати, ніж тренування план (короткострокові/довгострокові), ймовірно, виглядають приблизно однаково - враховуючи всі рівні. Різниця буде у використовуваних Ваг, інтенсивності і т. д. очікується, що від кожного з них. Наприклад, якщо акцент робиться на бокс і мета, щоб бути більш вибуховим обидва, ймовірно, включати як plyrometric і вибухової підготовки вага (очищає і т. д.) - різниця в стрибках висоти і ваги, використовувані для кожної.

+82
user60420 15 вер. 2013 р., 22:33:50

Без конкретики за типом біль ви відчуваєте, важко сказати, що є проблема з тим, як ви тримаєте руки. Однак, якщо ви не скручуючи їх у деяких своєрідно, я б припустив, що через загальна кількість повторень, які ви виконуєте, що біль-це нормально.

+29
Roland Dirlewanger 29 черв. 2019 р., 19:08:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil