Означає "зв'язувати" ядро збільшують ризик травми, такі як грижа?

У мене була пахова грижа операція близько року тому,і я повернувся до нормальної роботою,тепер у разі скасування ваг поруч з ПР ми знаємо, що ми повинні бути готові сердечник для того, щоб тримати тулуб стабільний і обидва стегна і плечі повинні підніматися разом(у разі присідання), щоб мати гарну репутацію.Але пов'язувати обліку основних засобів повітря в діафрагму і стискає м'язи черевного для щільного тулуба,тепер я знаю, що це чинить тиск на черевну стінку,тому я повинен не допустити важких присідань або я повинен робити це,просто зберегти прогрес стабільно? Також є коригувальні вправи для людини, яка страждає від пахової грижі, як Зміцнення черевної стіни?

+579
Boikano Kganyago 18 серп. 2013 р., 13:41:53
28 відповідей

Ваш тренер-це правильно. При тренуванні на витривалість ви хочете бути в 12-20 діапазоні повторень, так що 15-це цілком розумно реп графа. На відміну від 1-3 повторень поїзда на міцність, 3-5 поїздів краще для влади, і 6-10 поїзда краще для маси. Дивіться зображення нижче Для довідки діаграми, де ви повинні зосередити свою повторень / вага в залежності від бажаного результату (витривалість, сила, потужність, маса тощо).

Знаючи вашу ОРЗ (один ПМ) є важливим, оскільки воно дозволяє встановити відповідні цілі для різних діапазонів повторень. Так як ми не знаємо ваш ОРЗ, ми можемо тільки здогадуватися, судячи з ваших робиш 10 повторень 35кг зручно; за допомогою наведеної нижче таблиці, у 10 діапазоні повторень повинно бути близько 70% ОРЗ, так що ставить вас в 35/0.7 = 50кг ОРЗ. Використовуючи 50кг ОРЗ, ми можемо визначити, що відповідний вагу для витривалості на ваш поточний рівень буде приблизно 40-60% ОРЗ, який у вашому випадку буде 20-30кг.

rep range chart

+976
deathMetalWorker 03 февр. '09 в 4:24

Те ж саме трапилося зі мною сьогодні після робити віджимання, підтягування нічого не сталося, але після присідання як ніби я напився і трохи не вирвало. Я сидів там на 10хв і переконав мій розум не блював і думав про всіх у всьому світі культуристи і слухав пісні, і відчуття швидко зникло, так що я пішов тягати залізо.

Якщо у вас виникли проблеми, такі, як блювання або непритомність, пауза на кілька хвилин, а потім почати знову не зупинити, тому що ви не резервне копіювання з тренажерним залом.

+870
Mikhail Morfikov 21 бер. 2013 р., 08:58:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Більшість спортзалів, особистих тренерів для автомобілів. Вони дізнаються, що лежав на землі і яке обладнання можна використовувати для досягнення своїх цілей. Як правило, вони хочуть, щоб ви підписали контракт з декількох (6-12) сесій, але ви можете зробити це зрозуміло, ви просто хочете, щоб хтось створив процедуру для вас і не буде ваш новий приятель.

+816
muller 14 лип. 2014 р., 19:12:49

Щоб пояснити це питання, я повинен говорити про двох періодах. Я буду як можна більш коротким, так що ви будете щасливі, щоб прочитати моє питання. Потім, в кінці цього посту, ви знайдете докладну інформацію.

Перший період: вища позайматися обсяг (в тиждень)

Я тренувався з упер-Нижній потренуватися, використовуючи суперсети для Полі і моно вправ. У мене була тренування спини/Печ 2 або 3 рази в тиждень, а ноги 2 рази в тиждень. Кожен набір був у формі:

ок. Хвилини 40secs під напругою, з темпом, дозволяючи прибл. 7reps ; потім 15 секунд відпочинку-пауза ; потім 20secs під напругою (однакову вагу), з темпом, дозволяючи прибл. 4reps.

Виняток: для Полі вправи, останні 3 комплекти були у формі:

ок. 20secs, що перебувають під напругою, з темпом, дозволяючи прибл. 5reps ; потім 15 секунд відпочинку-пауза ; потім 20secs під напругою (однакову вагу), з темпом, дозволяючи прибл. 5reps ; потім 15 секунд відпочинку-пауза ; потім 20 років, що перебувають під напругою (зниження ваги), з темпом, дозволяючи прибл. 4 Репс.

Моя спина була навчена з 6 комплектів, вертикальні, дільничних виборчих комісій з 5 комплектів нари, тоді 5 комплектів похилу лаву, спину траинг з 6 комплектів горизонтальну тягу, дільничних виборчих комісій з 3 комплектами метелик.

Я не хочу детально моя тренування для ніг і маленькі м'язи.

Результати:

 • Велику частину часу, я не можу поважати вказане вище час під напругою
 • Кілька разів мені довелося зменшити моя вага. Я ніколи не міг прогрес в плані ваги, гіпертрофія, витривалість.
 • Коли я намагався збільшити обтяження, мені довелося зменшити рази під напругою і/або кількість скорочень/тягнеться
 • Ця робота може бути описана як:
  • Навчання високої частоти
  • Висока позайматися обсяг: користь відпочинку-пауз, використання [7 ; 9] повторень наборів, використання [4 ; 5] повторень наборів, використовувати суперсети

Навіщо працювати таким чином? Потрібне якесь обґрунтування є....

 • Час під напругою: гіпертрофія максимальна для 1min часу під напругою для заданого набору: менше і більше не передовою практикою
 • Решта-паузи розташовуються тільки 15С: вони дозволяють мені збільшити час під напругою
 • Роблю 40-х років приблизно. 7 або 8reps і 20 років: я думаю, що це найкращий формат для гіпертрофії (важкі ваги + хороша сума часу під напругою + правильне число скорочень/тягнеться)
 • Робити 20С 20С 20С по 4 або 5reps: я думаю, що це найкращий формат для міцності (нервової системи) і гіпертрофії (так як сума часу під напругою знаходиться 1хв + дуже важкі ваги).
 • Суперсети: корисно тренувати кардіо + на деякі вправи, він кадит, щоб дати більше влади (наприклад: ноги, прес і ноги кривляться: робити ноги, прес, як правило, допомагає зробити наступний набір ноги скручуватися більш легко, з важкими вагами)

Зараз: низькою позайматися обсяг (в тиждень)

Як я не отримаєте ніяких результатів після 1,5 року навчання в перспективі гіпертрофії і ваг, я вирішив змінити своє тренування. Дійсно, я думав, що я не відновлююся, моя робота-Тома був, звичайно, дуже висока (я, природно, не використовують стероїдів).

 • Тепер, я роблю натиск/тяга/тренування ніг
 • Я більше не використовувати суперсети
 • Я не треную моєї маленької м'язи
 • Я тренуюся 2 рази в тиждень в Печ і назад, 1 раз в тиждень ноги
 • Я завжди починаю свою роботу з 10 хв еліптичний велосипед при високій інтенсивності і великій швидкості (для розминки), потім на середину моєї роботи, я знову роблю ці 10хв

Я зрозумів, що я хотів збільшити вагу після того, як збільшили час під напругою і кількість повторень (зберігаючи той же темп від тренування до іншої).

Кожен набір має форму:

ок. Хвилини 40secs під напругою, з темпом, дозволяючи прибл. 7reps ; потім 30-ті роки відпочинок-пауза ; потім 20secs під напругою (однакову вагу), з темпом, дозволяючи прибл. 4reps.

Коли я досягаю в хвилини 40secs під напругою, я йду до 50secs під напругою, з тим же темпом, ніж для хвилини 40secs під напругою (роблю приблизно 9reps). І коли я досягаю 50secs, я ходжу в 1хв аналогічно. Тільки після того, як я трохи збільшити вагу.

Ця оцінка робиться на 2 набори для заданого домашнє завдання (тому що з 3-го, я надто втомився, і відносно 1-й: моя нервова система не правильно розігрітий).

Виняток: останні 2 комплекти у вигляді:

ок. 20secs, що перебувають під напругою, з темпом, дозволяючи прибл. 5reps ; потім 30-ті роки відпочинок-пауза ; потім 20secs під напругою (однакову вагу), з темпом, дозволяючи прибл. 5reps ; після 30-х років відпочинок-пауза ; потім 20-е роки під напругою (зниження ваги), з темпом, дозволяючи прибл. 4 Репс.

Я збільшення ваги за останні 2 комплекту, якщо я відчуваю, що можу зробити це.

Я роблю тільки 5 комплектів для спини для вертикальних, 5 комплектів для горизонтальної тягами, аналогічно для Печ на наступний день (5 наборів для ДВК на лавці, а потім 5 сетів на грудні м'язи на похилій лаві).

Результати:

 • 3 місяці я тренуюся, як це...
 • Я все ще роблю 40С Макс. з однаковими вагами, ніж в 1-й місяць, з прибл. такий же темп, то ж кількість повторень (прибл. 6 або 7 або 8 повторень).
 • Немає гіпертрофії, без збільшення ваги
 • Однак, моя робота-обсяги зменшилися: я не роблю суперсети верхній/нижній позайматися, просто двотактний тренування ніг, тренування частота трохи таким чином зменшилася.

Моє питання

Нарешті, як я писав у введенні цієї посади, я завершу останній, даючи відомості про питання.

 • Перший: в чому полягає моє запитання, точно? ===> Я впевнений, що двотактний ноги я роблю, точно так, як я описав вище, це добре для мене. Але я не прогрес у Терме м'язової витривалості.
  • Дійсно, я зупиняюся в 40-х роках під напругою.
   • Приклад: на вертикальний витягувати, щодо 2-й комплект (хороший набір для того щоб виміряти мій зріст), я роблю тільки в 40-х роках час під напругою 135lbs (61кг) з 8 повторень (останні два повторення дуже складно), потім відпочинок-пауза на 30 секунд, і я роблю 20С за 135lbs знову (3 Повторень).
   • Інший приклад: у жимі лежачи, щодо 2-й комплект (хороший набір для того щоб виміряти мій зріст), я роблю тільки в 40-х роках час під напругою 121lbs (55кг) з 7 повторень (останні два повторення дуже складно), потім відпочинок-пауза протягом 30 секунд, і я роблю 20С за 121lbs знову (3 Повторень).
   • Для обидва ці вправи, від 3 місяців, я зупиняюся в 40-х роках.... Я не можу 50х років, що перебувають під напругою З ж вагу, той же темп, і 8 або 9 повторень......

Так що моя м'язова витривалість не розвиває. Гіпертрофія не прогрес. Крім того, сила не прогрес (вага за останні 2 підходи кожної вправи може бути збільшена).

 • Я уточню моє питання: враховуючи всі ці деталі, всі ці пояснення, чи можете ви пояснити мені, чому я не можу зробити більше повторень (збільшення часу під напругою)? Ця робота-ще об'єм до високого? Як profesionnals ютуберы, Instagramers, молоді американські спортсмени працюють? Можливо, я занадто інтенсивно! Навіть якщо ця інтенсивність роботи знизилася з моменту мого першого періоду.

Сьогодні мені довелося знизити вага на мій вертикального витягування (назад) у поїзді до 40-х років з прим. 8 Репс: це м'язів зменшення витривалості... я боюся цього...

Тривога

Я починаю нервувати все більше і більше, день за днем... у мене є деякі знання в мускулатури... я не розумію, чому я не можу прогрес, і це турбує мене все більше і більше. Інші практикуючі моя основна вписується прогрес, а не мені. Від майже 2 роки, я до сих пір в 121lbs на лава для преса, ВТФ? Навіть якщо я змінив мою роботу-аут (2-й тайм світліше, ніж мій 1-ий один), я не можу прогрес...

+813
Walid Abdalah 24 лип. 2011 р., 14:56:36

Deloading, в ідеалі, має бути спланованою і навмисної частини навчального циклу. Це зазвичай відбувається кожні 4-8 тижнів в залежності від рівня фізичної підготовки і інтенсивності тренувань. Ідея в тому, щоб давати організму тривалий період відновлення і бути абсолютно свіжою для початку нового тренувального циклу. Ви можете зазвичай говорити, коли приходить час, тому що ви починаєте відчувати постійно виснажений і слабкий. Ви можете навіть почати не зміг виконати вправи і побачити цифри йдуть вниз.

Коли підступ, нарешті, потрапляє, ви робите одне і те в скороченому обсязі і вазі. У важких випадках, ви можете просто взяти тижневу відпустку.

Ваше питання звучить трохи по-іншому. У вас є презервативи, які настільки суворі, що межує з травмою (якщо це не прямий до травми). Що зазвичай буває, коли збирається занадто сильно і занадто швидко, не даючи вашому організму достатньо часу, щоб адаптуватися до підвищених тренувальних навантажень.

Так ось кілька правил, яких необхідно дотримуватися.

Якщо презервативи настільки суворі, що перешкоджає вашої здатності, щоб завершити тренування, то ви ставитеся до неї як травму. Ви сидите, лікуйтеся, потім спробувати знову і меншою інтенсивністю і нарощувати. Вам доведеться змиритися з тим, що ти не на тому рівні ще.

Якщо Домс більше неприємність, і ви не заважали, то продовжуємо далі.

Редагувати:

У зв'язку з #1 і #2. Основна відмінність полягає в тому, як підступ. Люди готуються до змагань повинні, ймовірно, використовувати підступ на практиці і отримати краще в техніці. Ви робите ті ж рухи, але в 10-20% падіння у вазі. Це також допомагає в тому, що він гарантує, що ви ніколи не виникнуть простої в роботі (що може призвести до тяжких Домс, коли вони повернутися в повному обсязі як згадувалося раніше).

Люди не готуються до змагань, мати більше свободи у тому, як вони підступ. Вони просто повинні робити, як вони відчувають, краще всього підходить для них.

+810
Mariamdganik 21 лют. 2016 р., 08:03:21

Я тільки що прочитав статтю в bodybuilding.com про збалансованому плече тренування, щоб побудувати м'язи плеча в здоровому і безпечним способом. Ось посилання: http://www.bodybuilding.com/fun/the-science-of-shoulder-training-shoulder-workouts.html

Тренування складається з чотирьох вправ,

 1. Плече прес
 2. Нахилитися пасинків
 3. Манжети Дриблінг
 4. ПНФ Д2 згинання

Тепер я хочу спробувати цю тренування (будинку), щоб отримати збалансовану програму здорового, але у мене немає набивний м'яч, і навіть якщо я був один я не можу капати його в стіну. Так що альтернатив для здійснення дриблера манжети в цьому тренуванні, щоб отримати подібну збалансованої тренування плече? Вправи можна використовувати гантелі або еспандери в якості обладнання.

+772
gingerroot 9 бер. 2019 р., 17:39:08

За даними керівництва від АКСМ, одного комплекту досить для збільшення міцності. Кілька наборів додають більше прибутку, але і додаткові поліпшення в комплект малий. Більше стаття містить посилання на інші дослідження, що показують, що один набір так само добре, як кілька наборів. Зазначимо, що дослідження все з 1995 - 1997.

Я твердо вірю в 2 - 3 комплекти. Однак перші пару комплектів проводиться в більш легку вагу (25% максимум, 50% максимум) в якості розминки. Потім я роблю 1 набір мій максимальний вагу.

+759
user36894 17 бер. 2015 р., 13:27:17

Все зводиться до калоріях дійсно (чисті або немає). Якщо ви їсте більше, ніж витрачаєте, ви отримаєте. Якщо ви їсте менше, ніж витрачаєте, ви втратите масу.

Ви можете з'їсти всі здорові або "чистого" їжі, яку ви хочете, але якщо ви їсте занадто багато, то надлишок калорій, і ви отримаєте масу (жир, якщо ви не зробите тренування з обтяженнями).

Тому, якщо ви знаходитеся в профіциті калорій, незважаючи на кардіо, ви все одно наберете.

Якщо ви робите силові тренування і хочуть "накачатися", в тому числі кардіо є гарною ідеєю в будь-якому випадку, потрібно просто підвищити споживання калорій трохи компенсувати.

+754
tmade 8 черв. 2016 р., 14:14:48

Ну, ІМТ в залежності від ваги і висоти. і оскільки ви не можете реально збільшити зростання, вам потрібно набрати вагу як ви говорите. Вам же кажуть в "здорову" сторону, я буду вважати, що це означає максимум м'язової маси з мінімальним зростанням жиру.

В залежності від вашого фітнес-історії, це буде визначати, як "швидка" набору ваги. Наприклад, якщо ви не вага навчалися раніше, то ваш організм не має поняття, що навчання ваги стимулу і, як наслідок, його доведеться негайно пристосовуватися як механізм виживання у зовнішніх впливів. В основному, ви будете набирати вагу швидше, незалежно від того, на даному етапі. Якщо у вас є історія тренувань, це буде трохи повільніше, але так як ви задаєте це питання, можна з упевненістю припустити, що ти ще на початкових стадіях.

Технічно кажучи, ви можете лише додати вагу, якщо ви споживаєте більше калорій, ніж витрачати, мені.е ви їсте більше, ніж ви спалюєте під час тренування або через метаболізму. Так як ви сказали, "здорового" ваги, це трохи складніше, оскільки потрібно мінімальний набір жиру. Ну, керівництво ти б споживати приблизно на 14-15х ваш Bodyweight у фунтах для підтримки ваги вам, так що, в залежності від того, як швидко ви хочете отримати результати і скільки жиру набрати потрібно обмежити, ви збираєтеся хочете, щоб споживати приблизно на 15-20х ваша вага в кг З цих калорій, вам необхідно як мінімум 1 г білка на кг ваги. Нам потрібен білок, тому що коли ви розбиваєте ваші м'язи під час тренування, білки є основним способом ваш організм будує їх назад, і назад вгору сильніше і більше (враховуючи, що ви з'їли). Інша частина ваших калорій буде надходити з вуглеводів і жирів очевидно...як багато чого буде залежати від вашого карбюратора толерантності. Як правило, ви не хочете, щоб з'їсти занадто багато солодких продуктів, так як вони дозволять вам стати резистентність до інсуліну, а інсулін є одним з найбільш анаболічних, якщо не більшість, гормонів в організмі (Анаболічні засоби будувати м'язи спини, а катаболічні, навпаки, разом ці дві складові метаболізму). У будь-якому випадку, є багато відмінних ваги дієта статті там, але це повинно направити вас в правильному напрямку, це завжди краще, щоб зробити ваші власні дослідження і власні експерименти на власному тілі, оскільки ніхто не знає ваш організм і ваші звички краще, ніж ви. Кожен з нас унікальний, і генетика не грає ролі, так що просто майте це на увазі. Якщо ви новачок, то можна стверджувати, що ви навіть не повинні тримати ці поради на увазі, і що ви повинні просто є..їжте багато, їжте часто, то їсти більше...просто їж, поки ти не можеш...потім зробити це знову.

Я швидко зазначити, що сон-це дуже важливо, так як відпочинок-це коли ваше тіло будує себе резервну копію, тому якщо ви не отримуєте достатньо сну (принаймні 6 годин на дуже мінімум), ви зможете зупинити свій набирати вагу.

З точки зору фізичних вправ, будь ласка, не будьте одним з тих людей, які важать 100фунта всіх кісток і ходжу в тренажерний зал тільки для роботи зі зброєю...це одна з найтупіших речей, які я коли-небудь бачив, але це відбувається кожен день. Просто думаю, якщо ви хочете стати більше, то чому б вам навчити маленьких м'язів на вашому тілі? Я не кажу, що не треба навчати їх за все, але напевно не більше, ніж двічі на тиждень, як ви отримаєте більш просунуті, ви можете грати навколо і побачити, що працює. Отже, самий простий спосіб, для того, щоб додати маси, це робота великої м'язи...має сенс? Це значить почати робити руху суміші, я.е присідання, ваша тяга, жим, рядків, підтягування, прес витрати, провали...і т. д. Не тільки ці рухи будуть набирати більше м'язових волокон, вони також звільнити більше гормонів з-за їх рекрутування, це дуже важливо для ліфтерів, які не доповнюють гормонів (стероїдів і гормону росту). Не треба все ускладнювати, просто ходжу в тренажерний зал 3, 4 або 5 разів на тиждень (обов'язково зробити не менше 2 вихідних днів, оскільки ваші м'язи не зростуть, якщо їх відновити), підняти деякі ваги...є тренувальний план, тренувати певні групи м'язів в певні дні або все тіло або розділені на нижню і верхню. Вам не потрібно робити "братан" спліт, який є, коли вся всесвіт робить груди і трицепс, спину і біцепс, ноги, плечі і руки, якщо ви не хочете. Просто ходити в спортзал і тренуватися. Для оптимального росту, візьміть вагу, який ви можете ледь зробити 12 повторень з і зробити це за 3-4 комплектів 8-12 повторень, і ніколи не забувайте, щоб прогресувати в тренажерному залі... це означає, що якщо ви невдаха 135lbs по 4 підходи по 8 повторень минулого тижня, спробувати 140-145 за 4 комплекти 8 тепер намагаються поліпшити, спробувати перезавантажити м'язи, тільки в цьому випадку вони будуть рости. Знову ж таки є багато статей, набагато більше, ніж я можу описати тут, так що просто піти шукати їх, експериментуйте самі, зробіть своє дослідження, і найчастіше просто залишаються відданими...зрештою, люди, що ви бачите, що, набагато міцніше, сильніше, стрункішою, більше, все більше хотів, і вони зробили роботу, щоб отримати там.

Що ви повинні винести з цього:

 • Їм багато і потім ще трохи.
 • Поїзд великих рухів не скорочення литкових м'язів і передпліччя кучері.
 • Спати...багато.
 • Не вірю в ці інтернет-шахраїв і чудодійних дієт і таблеток, і отримати "50 фунтів за 4 тижні" стверджує.
 • Покласти в роботу і залишаються відданими.
 • Найголовніше, завжди намагатися прогресувати, побити свій попередній власної.
+748
IanF1 4 вер. 2014 р., 23:54:48

Після попереднього посту, я балотувався в 2 рази більше, а потім я перестала бігати, тому що я відчував, що мені потрібно нехай інші коліна.

І тоді виникає почуття дискомфорту в колінах, особливо права, з не стає краще.

Потрібно тренувати м'язи ніг для того, щоб видужати? Як в попередньому пості запропоновано, існує 4 види м'язів мені потрібно працювати. Мені дійсно потрібно тренувати всі 4 види м'язів? Або там типу м'язи провела більш відповідально до болю?

+685
Gromett 19 лист. 2019 р., 10:55:31

Як правило, уникати цукру (глюкози) в будь-який час. Цукор-це погано для вашого здоров'я. Є кращі джерела вуглеводів. Якщо ваша мета-вирізати (вільний сало), то відповідь-ні. Якщо ви спортсмен і ваша мета-збільшити м'язову масу або витривалість, потім цукор (і інші прості кабіни) є якесь місце у вашому раціоні. Але цієї останньої дози не схоже на тебе.

+627
Kokteyl4ik 9 бер. 2014 р., 00:31:22

Машину вам показати насправді інший тип еліптичний тренажер , як правило, призначені для легких фізичних вправ або кардіо роботи. Я хотів би запропонувати вам поглянути на виконання будь-активна розтяжка після конкретної програми для стегна. Наприклад, після програма розроблена для цільової м'язи. Ви також можете хотіти шукати ExRx - сайт для розтяжки.

+570
Umesh Shukla 16 бер. 2018 р., 04:50:18

Хоча взуття на плоскій підошві традиційна для важкої атлетики, мені дуже подобається Vibrams для цього. Звичайно є зміцнення компонента, про яку всі говорять, але реальний бонус є додаткової стійкості і "зчеплення" ви отримуєте на землі, коли робиш станову тягу, присідання і т. д. Я навіть помітив різницю, коли роблю жим лежачи (так, ваші ноги повинні бути залучені, але це зовсім інша розмова).

Які? Мені подобаються стилі, які покривають верхню частину ноги, просто щоб переконатися, що вони міцно закріплені на ноги, наскільки це можливо.

Що стосується стійкості, мені вже близько двох років і вони ще в доброму стані. Я регулярно ношу їх на тренування, і іноді, коли робиш роботі в саду. Я не бігаю в них.

У будь-якому випадку, просто не кидайте ваги на ногу! :-)

+542
Bruce Kellman 30 трав. 2013 р., 09:20:54

ОК, я тільки прийшла від лікаря, де мене обстежили за тієї ж проблеми. Я набрала багато ваги з-за хвороби, що я тепер втрачаю (вниз 65 фунтів досі!). Як мені схуднути, сальника (черевний жир, який зараз звисає) повісила голову сильніше, тому замість того, щоб мій живіт липкий, він зараз провисає вниз. Близько двох місяців тому я почала помічати загартованої зони в нижній частині живота. Він зростає (у загартованих деталей), який був розглянутий сьогодні на прийомі у лікаря.

Це жир, який "оселився" або перерозподілені в це місце, і це затверділого жиру ... всі інші коментують тут, що це не так, ти все неправильно інформовані, на жаль.

Важливо: це затверділого жиру живіт може, за словами мого лікаря, в) заразитися, та/або б)розвинутися некроз (мертві тканини). Обидва ці умови є дуже серйозними і зажадати хірургічного втручання, щоб уникнути інфікованих/мертві тканини.

Що робити: масаж загартовані зоною часто, і не занадто жорсткий (не викликають синці на собі!). Використовуйте масло для тіла або лосьйону для масажу.. це зволожує шкіру і дозволяє працювати загартовані зоною. Обов'язково сходіть до лікаря і почати уважно стежити за ним. Може вийти негарно, але від звуків це ви зловили досить рано.

Якщо ви тримаєте масажуючи його, і якщо ви також скинувши деякий вага, ви можете пом'якшити тканини достатньо, щоб не заразитися або некрозу. Потім, коли ви ближче до своєї мети вага, ви можете зробити абдомінопластику, якщо сальник раніше є проблемою.

Сподіваюся, що допомагає, і удачі з ним ... я починаю масажувати сьогодні!!! хох

P. S. Для людини, яка має знебарвлення навколо затверділого жиру на животі-будь ласка, будь ласка, негайно звернутися до лікаря. Знебарвлення є ознакою того, що є більш серйозна проблема.

+483
Gosha777 5 груд. 2018 р., 09:02:36

Я просто з точки зору збільшення кількості часу, яку ви можете виконати, але я хочу зазначити, що є й інші фактори, які можуть вплинути, такі як харчування, зволоження, інші тренування з бігу, і все таке.

Ви працюєте приблизно 30 хвилин, 3 рази в тиждень, близько 9-10 км Загальна відстань. Якщо ви продовжувати працювати в тому ж темпі, на тій же відстані весь час, тоді ваш організм не може пристосуватися до більш довгих дистанцій, і таким чином, коли ви майже подвоїти відстань, втома. І це не дивно, так як ви не протягувати. Якщо ви хочете запустити більш ніж на 5 миль, то вам потрібно працювати над цим щодня.

Я особисто думаю, що ви отримаєте набагато більше від вашого, якщо ви робите це частіше, тому, на додаток до 3 рази в тиждень, я б додав до 2 дня за 15 хвилин працює. Це тривало кілька тижнів, щоб звикнути до нього, потім почати додавати деякий час все працює. Не додавайте більше, ніж кілька хвилин до кожного запуску, і потім дати йому пару тижнів, щоб пристосуватися до нового рівня.

Через кілька місяців, ваш день вже буде у 45-хвилинній серії, яка поставить вас в районі 5 миль у вашому поточному темпі, і це повинно привести до можливості виконання 7-9 миль на довгостроковій перспективі.

Адаптувати для запуску на великі відстані, ви повинні практикувати далекі відстані. Прямо зараз, ви не протискиваюсь, що обмеження, так що це не буде природно зробити більше. Ви можете куди завгодно для своїх особистих цілей у фітнесі.

Відредагований, щоб додати: Ви плеєр 4.0, яка стає досить пристойною. Я припускаю, що у вас є тренер, але навіть якщо ні, ви повинні також розглянути, якщо просто біг дасть вам фітнес Ви бажаєте. Якщо вам відредагувати ваш питання, щоб дати нам знати про який витривалості ви кажете ви можете отримати кращі відповіді. Я можу пробігти 13 кілометрів в будь-який час з-за моєї підготовки, але я не можу робити бічні рухи, необхідні в теніс, напевно, більш ніж перед тим, як я буду волочити. Де ви відчуваєте, що ваш фітнес-це не ви?

+450
user21220 9 лист. 2017 р., 03:52:06

Я тільки почав важкої атлетики пару тижнів тому. Зараз я тяги 65 кг по 3 підходи по 15. Коли я закінчу тяги, я зазвичай дихати важко і мають високий пульс, наче я тільки що пробіг за пару хвилин. Це нормально для важкої атлетики?

+419
SamFramklin 30 січ. 2015 р., 19:08:11

У мене біцепс товщиною в точці вставки біля ліктя і тонкі ближче до плеча.

Коли я зробив різні гантелі та штанги кучері і відчула біль, біль в області була товста частина мого біцепса ближче до ліктя.

Нещодавно Я спробував вправа, яку я не впевнений, як це називається. Відправна точка нагадує німецький м'яз (або Hefesto) і корейські соуси, планка до талії-Хайтс, руки з бару з руки потягнулися за спину, тримаючи планку з подвійним хватом зверху, і через двоголового м'яза підтягнутися, поки ваша спина не торкнеться бар. Кріс Heiro від Thenex відноситься до нього як "зворотний австралійський підтягнути".

Рука рух дещо нагадує перетягніть завиток.

Біль я відчув, потім була в тонких частина моєї біцепс ближче до плеча.

Зверніть увагу, що під час звичайних кучері навантаження на м'язи знижується до кінця повторення, як ваші долоні стають ближче до плечей. Навпаки, під час перетягування завиток збільшення навантаження до кінця повторення.

Це піднімає наступне питання:

Розподіл навантаження під час тренування впливає на навантажену частина м'яза уздовж?

+412
user94659 23 лип. 2016 р., 11:45:24

Існує обмежена кількість вправ. Ключ у тому, щоб змінити порядок, як вправ і днів, в якому ви робите вправи. Чим більше ви змішувати і поєднувати, тим краще загальні результати. Крім того, якщо ви запишіть на кожному тренуванні і побудувати план, більш імовірно, що ви залишитеся більш активним психічно. Ви зможете відслідковувати Ваші тренування, вага і бачити поліпшення.

Наприклад, 4 день тренування 5 тиждень блок № 1:

День 1 - Груди, Спина Плечі:

Плоскою лаві 5х10; Похилій 3х10

Перекладом 5х10; Нахилився над рядами 3х10

Військово-3х10; Стоячи пліч широта піднімає 3х10

День 2 - Ногах І Руках:

Присед 5х10; задубілі ноги станова 3х10 Стоячи штангою 5х10; проповідник гантелями 3х10

День 3 - Груди Спина Плечі

Нахил ДБ прес 5х10; палуба двк 3х10

Підтягування 5х10(до відмови); вкриті рядами 3х10

Сидить гантелі прес 5х10; знизує 3х10

День 4 - Ноги І Руки:

Жим ногами 5х10 санки; жижки машина скручиваемости 3х10

Сидить гантелі завиток 5х10; кабель кучері стоячи 3х10

Блок #2

День 1 - Спина І Руки:

Станова 5х10; схилився над штангою 2х10; на негнущихся ногах Мертва тяга 2х10

День 2 - Груди І Плечі:

Лавка зниження 5х10; нахил гантелей 3х10 прес

Сидить військовий 4х10; стоячи спереду, широта піднімає 3х10; вертикальні ряди 3х10

День 3 - Ноги І Руки:

Присед 5х10; нога доб 3х10; жижки машина скручиваемости 3х10

Стоячи гантелі кучері 5х10; усаджена машина скручиваемости 3х10

День 4 - Спина, Груди І Плечі:

Супер-сет - підтягування 5х10 (до відмови); діпи 5х10 (до відмови); віджимання 5х10 (до відмови); знизує плечима 5х10(до відмови)

+387
099123 7 черв. 2010 р., 12:44:43

Я вважаю, що це називається стійка на руках прес. Це, де ви знаходитесь в якомусь наїжджати позу і штовхати себе в руках, не штовхається.

+372
user304389 7 бер. 2014 р., 19:16:36

Немає ніяких проблем з приймаючи вашу дитину з собою на пробіжки. Ми говоримо про неспішної підтюпцем в дуже повільному темпі на дуже невелику відстань; його, звичайно, не звучить, як ви хочете, щоб ваша дочка спробувати на наступному "Залізній людині". Коли ж наше суспільство почне допит чи це добре для дітей, щоб рухатися навколо трохи? Звичайно, це добре. Справді, було б більш шкідливим, якщо ви не дозволите своїй дочці брати участь у таких заходах. Бути активним на ранній стадії, можна запобігти дитяче ожиріння та інші проблеми зі здоров'ям у майбутньому.

Ось дослідження, припускаючи, які види діяльності підходять для різних віків. Як бачите, переваг фізичної активності дітей всіх віків, і працює нормально навіть для 3-річного.

Звичайно, інтенсивність повинна бути скоригована на її вік, але поки ви не зробите вашу дочку Хафф і пихкати, поки вона буквально синіє, немає ніякого ризику. Якщо вправа виявиться занадто багато, буде дуже явних ознак, таких як м'язові болі, нудота, запаморочення, і так далі. Якщо ваша дочка скаржиться на якісь подібні симптоми, визнати її, сказати їй, щоб відпочити і не змушувати її бігати. Крім цього, це прекрасно.

+351
talboomerik 21 серп. 2014 р., 11:52:57

Я скелелазіння, навчання скелелазіння, і читання книг на цю тему протягом тривалого часу. Якщо ви новачок в скелелазінні, необхідно якомога більше обсягу найпростіший з можливих класів. Це найкращий спосіб, щоб стан вашого тіла, а також поліпшити свою техніку.

Ходжу в спортзал, роблю все з найпростіших проблем. Повторювати їх знову і знову. Це зробить їх легше і дозволяють вам удосконалювати свою техніку. Легко дає обсяг, який дозволяє досить піднятися, щоб поліпшити міцність, не нашкодивши собі, а також дає можливість тренувати техніку; ви не можете тренувати техніку під час сходження речі важко для вас.

Техніка, сама основна свердла називають мовчазним ноги. Ви зосереджені на ноги 100%. Виконайте наступні дії для кожного приміщення:

 1. шукати варіанти
 2. оцінити варіанти і вибрати один
 3. поставте ногу на утримання без звуку
 4. не регулюйте вашу ногу
 5. вага стопи

Правила: будь-який звук або санації штраф. Якщо ви відірвати очей від трюму до ніг і зважене, це пенальті. Повторіть це протягом 10 - 30 хвилин легкого сходження; не кожній зупинці. Основними перевагами цього є:

 1. навчіться зосереджуватися на ноги
 2. навчіться контролювати ваші ноги точно

Отже, очевидно, що проблем з цим порадьте, що боулдерінг-це не просто. Я лізу V8 і .13 мої межі. І я досі не вважають боулдерінг в тренажерному залі досить просто для розминки або мовчать тренування ніг. Так що, я думаю, я пропоную вам подумати про додавання верхні троси легко лізе в свій раціон. Зробити деякі проблеми Боулдер після ви кладете час навчання, але не думати про них, як навчання. Вони надто жорсткі. Удачі!

І якщо ви не можете знайти скеледромі під час подорожі. Просто бігати, займатися йогою, або щось ще для загальної фізичної підготовки та гнучкості.

До речі, найкраща книга, яку я натикаюся-це "тренував себе альпініст"

+350
EricF 7 січ. 2016 р., 00:33:13

Я часто дивуюся дезу, що там. Якщо ти про визначення в тому сенсі, що людина здатна бачити чітко визначених м'язових груп, те, що це побічний продукт правильного харчування і генетики. І, якщо б це було правдою, навіщо ви хочете ризикувати "недоїдання та зневоднення"?

+286
David Delpino 14 груд. 2011 р., 00:01:46

Мені 20 років, 5ft8 (1,72 м) і вагою близько 120фунтов (54кг).

Я недавно записався в тренажерний зал і планую додати м'язи (як більшість людей). Я новачок в цьому і я переглядав для дослідження, щоб побачити, що буде працювати краще для мене. Наприклад, я читав про GOMAD та інші речі про моїй дієті і як я повинен збільшити мій засвоєння калорій.

Я, в основному, потрібна допомога, на що я повинен робити в тренажерному залі, щоб поліпшити, я планую чергувати так ідіть в понеділок, вівторок і т. д. протягом 2 годин або так. Які вправи потрібно робити і як часто?

Будь-яка допомога з вдячністю!

Я повинен також сказати, що у мене швидкий обмін речовин, а також хочу зазначити, що я не хочу робити GOMAD як молоко теж має деякі неприємні побічні ефекти, так що напевно 1/4 GOMAD? Тому я вибираю для білок з інших джерел.

+262
MyNameisalredytaken 30 груд. 2014 р., 02:54:11

Я хотів переконатися, що ви робите ці:

Розминка. Я не роблю нічого, поки я не зламати піт і скористався окремих частин мого тіла я збираюся використовувати. Працює не зігрітися для пресування лави, і віджимання не зігрітися для присідань. Це рідкість для мене, для розминки протягом понад 5 хвилин, чергуючи між турецької getups, скакалка, і накладні на корточках порожній бар. Гребні тренажери теж хороша робота, але мені подобається користуватися вагами для розминки, якщо я піднімаючись.

Електроліти. Найбільша проблема я не можу зайти в цей відділ був у тропіках, де тепло і вологість, створювані неймовірно потіти. Мені довелося випити чашку змішаного з ~1/4 чайної ложки солі, перш ніж я працював, щоб одержати через нього.

Гнучкість

Єдина причина, чому я піднімаю це питання, тому що м'яз при роботі у висить ногу підняти - це клубово-поперекова, який у більшості людей дуже погана гнучкість.

Особисто я б уникнути цілеспрямованих рухів, якщо ви намагаєтеся вирішити проблему. Більш типовий-людини-рух складне речовина прагне утримати вас у рівновазі без того, щоб думати про це.

+240
sergei1094 1 лист. 2017 р., 22:36:31

Ви не приймаєте до уваги нормальної повсякденної діяльності.

БМР-це базальний метаболізм, або для порівняння, якщо ви прокидаєтеся вранці, не перекинутися або що-небудь і просто сидіти і кліпати очима і дихати протягом всього дня, тобто, скільки калорій вам потрібно для підтримання себе.

Є незначні калорії, які беруть участь в акті їжі, перетравлення та усунення. Крім того, ви вставайте і ходіть протягом дня, йти на роботу, школу, що завгодно. "Типова" робота робочий стіл буде горіти ~ 34 калорій на годину. Так що якщо ви працюєте 8 годин в день, це ~ 280 калорій. Тепер ваша мета тренування-420 калорій, а не 700.

Все, що вам зробити, окрім як просто дихати використовує калорії, і ви повинні врахувати їх усі, щоб отримати точну оцінку вашої істинної потреби в калоріях.

Редагувати: також, просто швидкий погляд, я не впевнений, що ви розумієте під "Бріск" ходити, але ходити в 4,5 милі в годину буде спалювати близько 425 калорій за годину на 200 фунтів осіб (14 камінь-196 фунтів). Додамо, що до роботи робочий стіл і ви у своєї мети.

+217
Datougui X 7 лют. 2011 р., 05:15:29

Втрата жиру-це теж мета

Навчитися контролювати свій голод. Якщо ви хочете втрачати жир, вам потрібно зменшити споживання калорій. Причина, по якій ви відволіклися, тому що ваш організм виробляє гормон під назвою грелін напередодні очікуваного часу прийому їжі. Це несвідомо навчений відповідь, і як ви змінити свій раціон, ваш організм виділяє гормони в потрібний час відповідним чином.

Через кілька тижнів контролювати споживання це має слабшати.

Як відволікатися, пити більше води або зеленого чаю.

+196
Sergey Repin 13 лип. 2014 р., 18:31:34

Мій батько не хоче мене піднімати більше 20 кг (44 фунтів) у будь-яке тренування, тому що мені 14. Я знаю, що багато підлітки не сприймають це серйозно і не погано, просто щоб підняти більшу вагу, але я не хочу цього робити.

Проблема в тому, що я можу легко зробити більш 15 повторень з 20кг майже в кожній машині, а як ми знаємо, що я тут орієнтуєтеся, коли робите більше 15 повторень в основному опір, я знаю, що я не хочу стати Шварценеггером (я не беру стероїдів); але, я знаю, я можу отримати трохи більш м'язистим і головним чином збільшити свою силу, тому питання:

Я можу використовувати тільки одну руку на машинах без ушкодження м'яза (або щось на зразок цього) але все ж цільові м'язи правильний шлях? Наприклад на лат Pulldowns (очевидно, з однією ручкою) або похилий жим машин.

Це означає, що я б все-таки підняти не більш 20, але тільки з однією рукою, так що в теорії я міг би піднятися близько 35-40 З 2 важелями.

+43
Air Wllet 6 вер. 2019 р., 04:53:34

Схоже, ви ставите занадто великий акцент на планках. Дошки-це хороша вправа, але це тільки одну вправу. Всебічно тренування повинні включати десятки вправ. Крім того, дошки вправа стабільність для поперекового відділу хребта, але вони не є ефективним спосіб спалити вуглеводи (або жири). Спалювати вуглеводи, ви повинні робити вправи з великим рухом.

На окрему тему, Якщо ви робите дошку для Три хвилини, то я можу майже гарантувати, що ваші форми-це жахливо на останній хвилині. Якби я був твоїм тренером, я б скоротив час назад і зосередитися на прекрасну форму. Ви можете сфотографувати те, що ви форма виглядає як 150 секунд планки? Мені було б цікаво.

+13
vladimper 7 лист. 2013 р., 07:03:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil