Ви спалюєте більше калорій ходьбі, коли ви молоді чи старі?

Моя інтуїція мені підказує, що з віком, такі заходи, як ходьба повинна бути більш інтенсивної калорій. Це тому, що, як ви віку, такі заходи, як ходьба повинна стати більш напруженою. Ви будете вимагати більш високої ЧСС, вище частота дихання і т. д. щоб підтримати той же темп, що приводить до більше калорій спалюється. Але в той же час, це не може бути правдою, тому що старі люди мають більш повільними темпами метаболізму. Так що вірно?

Заздалегідь спасибі за відповідь на це питання.

+265
4less 26 бер. 2013 р., 11:08:37
26 відповідей

Коли сила рутини, як у тебе (три великих ліфта), ви повинні включити деякі додаткові excersices для того, щоб мати баланс. Особливо, коли ви тренуєтеся для бодібілдингу. Він волів бути включена одна з таких вправ для кожної групи у день:

Назад:

 • Гантельний Ряд
 • Машина Рядок

Плечі:

 • Сидячи або стоячи гантель над головою прес
 • Військова Печатка
 • Латеральний Піднімає Гантелі

Біцепс:

 • Гантелі завиток
 • Штанга Curl
 • Завити Гантелі Молоток
 • EZ завиток бар

Додатково ви можете включити один з наступних в тиждень:

 • Бічний гантелі піднімати (рекомендується)
 • Нахил Грудей Літають
 • Одне Розширення Збройних Трицепсів
 • Skullscrushers

На нозі ізоляції, раз або два в тиждень, ви можете включити:

 • Будь-яка форма теляти підняти.
 • Згинання Ніг
 • Розгинання Ніг
 • Один Жим Ногами

Три сети з 8-10 повторень буде здорово для тих excersices.

+967
silpy 03 февр. '09 в 4:24

Я в такій же ситуації. Я тільки почав працювати в якості інженера-програміста. Це від 9 до 6 стаціонарні роботу як у вас. Я не можу сказати вам, що ви повинні зробити, так як всі люди різні, що я можу сказати-це те, що я роблю.

Перша річ по-перше .. я опустив калорій (я знаю, ти не хочеш цього робити), але я почав їсти більшість моїх вуглеводів до тренування, щоб не втратити свою силу. (Він працював)

По-друге, більше білка і менше вуглеводів - дешевий джерело? Біле яйце мультики в Costco, один мультфільм має близько 50 г білка, немає вуглеводів і обійдеться вам в один долар

Я теж почав пити більше кави, так що я можу підвищити мій метаболізм, навіть коли я сиджу на столі ..

Більше кардіо-це інша справа, ти міг би спробувати, як це, як правило, сприяє зміцненню вашої основної

Це мої .2 центів, але знову ж, це повністю залежить від вас, як ви хочете змусити його працювати.

+952
Mohamad Baharun 21 жовт. 2010 р., 05:47:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я пробував багато методів, але ніхто не навчив мене, як використовувати моє латів. Пізніше я зрозумів, що найкращим способом навчитися використовувати свій латів через "Підтягування вузьким хватом", як описано в статті нижче.

Як правильно робити підтягування Chinups

Зараз це не дуже близько зчеплення, але вони не Підтягування широким хватом. Цей недолік ширини, а робити підтягування займається латів по-різному, і ви можете відчути латів. Вони також збільшують величезну гучність, як ви використовуєте свій латів більше, ніж біцепси. Проте я відчуваю, що біцепс участь у цьому русі теж. Як тільки ви навчитеся використовувати латів, то ви можете перенести на широкий варіант хвата. Хитрість тут полягає в тому, щоб навчитися використовувати латів.

+919
Hiasinho 11 черв. 2019 р., 05:46:42

Досягнення якої-небудь мети включає в себе важку роботу. Робити багато повторень з низькою вагою-це саме те, що вам потрібно зробити, щоб бути 'тоноване' не більш мускулистими. Якщо ви відчуваєте, що біг корисний для вас ніхто не буде тримати тебе не робити цього. Проте говорити, що ти збираєшся втратити близько 14кг, ви дійсно повинні розглядати свій раціон. Ви можете втратити багато ваги, прискорюючи обмін речовин. Намагайтеся пити багато води і з'їсти швидко засвоювані продукти.

+916
Blue Eyes White Boi 23 бер. 2014 р., 19:17:18

"Як довго вивих/subluxated плече продовжує поліпшуватися з точки зору стабільності і діапазону руху"

 • Це залежить від розміру збитку в дислокації - тобто був лабрум, або капсули та/або підтримують зв'язки відірвали або просто розтягнуті. Є ступеня нестабільності та різних напрямках нестабільності. Він також залежить від вашого рівня активності і чи справді ви обмежити руху порушника під час зцілення, чи будете ви продовжувати наполягати на ослаблені тканини.

"якщо б укріплений через нормальний важкої атлетики"

 • Нормальне підняття тягарів не обов'язково реабілітація нестабільність плеча. Хоча це може допомогти зміцнити м'язи плеча, загалом, нормальний підняття тягарів не розглядаються нервово-м'язового контролю і динамічної стабілізації комплексу плече. Крім того, деякі вправи підйому ваги дійсно може посилити нестабільність. Накладні або військові преси, жимів лежачи, або широким хватом перекладом ЕСП. зі штангою за головою, і присідання зі штангою за спиною плечового пояса наприклад, повинні бути змінені, щоб уникнути надмірного навантаження на суглоб.

"розтягується з нормальним вправи на розтяжку"

 • Деякі з нормального плечового вправи на розтяжку можуть додати до вашої нестабільності. З передньої нестабільністю наприклад, тягнеться Печ деформації передньої частини суглоба.

"і повторно не пошкодив?"

 • Кожен рецидивуючий підвивих може розтягуватися на несучі конструкції більше або збільшити розрив.

"Якщо він зараз нестабільний, є ще непоганий шанс, що він буде поступово поліпшуватися навіть після 9 місяців?"

 • Знову ж таки це залежить від ступеня і характеру нестабільності. Але щоб отримати підвищення ви хочете, ІМО, вам знадобиться професійна допомога, так що у вас є хороші програми тренувань дотримуватися і не заважати свій процес зцілення. Сподіваючись на краще, краще працює зі специфікою вправ.

Оскільки ви розглядаєте хірургії, ваш лікар зможе відповісти на ваші питання, як ступінь нестабільності і стоїть у тебе сльоза. Якщо ви ще не мали фізичної терапії варто мати оцінку і лікування, або, принаймні, стає інструкція про конкретних вправ для вашого стану. Спробуйте звернутися до психотерапевта, який є або ОК або СКС (сертифікований ортопедичний або спортивний спеціаліст). Ваш лікар або майбутній хірург дасть вам кращою рекомендацією.

Твоє лікування будуть розглянуті вправи, щоб перевчити плеча, обертальної манжети плеча і лопатки стабілізуючих м'язів і поліпшити нервово-м'язовий контроль, а не просто статичну міцність. Коли ви готові, ваш терапевт може оцінити техніку метання, внести корективи при необхідності і дати вам послідовність подальших. Удачі.

+883
M0rphine 30 бер. 2013 р., 23:15:58

Ми можемо дати тобі великі поради про те, як ростуть ваші біцепси, але я впевнений, що ви, напевно, читали багато, що вже. Реальність така, що генетика грає важливу роль в тому, як ваші м'язи ростуть. Для мене, мої квадрицепси, сідничні м'язи, і назад виростають досить легко, однак мої руки і ікри просто не можу здатися, щоб відставати завжди. Деякі навпаки і дуже легко зростають їхні руки в той час як їхні груди залишається плоскою, як дошка.

Робити найкраще, що ви можете, але бути розуміння, що генетика-це тільки те, що ви просто не можете змінити.....поки ;)

Примітка: Якщо ви хочете серйозних успіхів - їж більше!

+859
DANDY 30 квіт. 2014 р., 01:48:58

Здається, прямо вперед прогресування і минулі невдачі на мене. Ви починаєте з похилою штангою прес (середньої складності), то ви робите нахил гантелі прес (важче труднощі), то ви робите регулярні штангою/жим лежачи (труднощами).

Так що в принципі, для похилого жиму є фокусом вправи з плоскою прес-доданий в якості засобу, щоб продовжувати йти. Якщо ви працюєте ваші м'язи (або близько до) відмови, то ви не повинні мати багато залишилося в баку, коли ви отримуєте плоский прес. Потім плоский Прес-це шлях "за провал".

Чому гантелі прес в середині? Ну, це проблеми окремо і важче з-за цього. Може бути, вправи для нейтрального хвата? Жим гантелей має перевагу, яка дозволяє змінювати ручки. Технічно кажучи, це має бути те ж саме вправу (якщо ж зчеплення), але це може бути просто спосіб зробити те ж саме в іншу сторону. Воно може бути також координацію річ. Я поняття не маю, але можу припустити кілька можливих причин.

+851
EtsyTeleMart 11 лист. 2014 р., 19:10:37

Є вже відповідь на цей, начебто, але я спеціально намагаються вирішити своє питання трохи інакше.

Зазвичай ви хочете, щоб вправи для м'язів незалежно від їх ролі в атлетизмі або повсякденному житті. Крім того, деякі м'язи розвивалися, щоб виконувати певні ролі у визначених напрямках. Якщо вам потрібно, щоб підштовхнути машину, це природно, що ви будете здійснювати всі ваші великі м'язи (квадрицепси, сідниці) більше, ніж ваш менше розсовує м'язи (камбаловідной м'язи, трицепси). Всі вони працюють разом, але цього не повинно бути ніякого подиву, що великі і потужні м'язи призначені для обробки більше навантаження, ніж дрібні.

На м'язи живота і м'яз, випрямляючий хребет , як правило, використовуються в ізометричному моди для несучих, як тільки, щоб тримати людське тіло у вертикальному положенні і стабілізувати багажник для підняття важких предметів (при цьому головною рушійною силою знову стане більше, підколінні сухожилля, квадрациклів і т. д.).

Це, як кажуть, концентричні вправи, як правило, більш ймовірно, призведе до збільшення розмірів м'язів і сили покоління, і дослідження показують, що просто крупніше черевної м'язової тканини, покращує поставу.

Але щоб конкретно відповісти на ваше запитання, ви хочете зробити як концентричної, так і ізометричні діяльності АБ. Ізометричні тому що, як правило, що ваше тіло робить протягом усього дня і під час підвищення кваліфікації, та концентричні, тому що це створить сильніше і більше м'язової тканини.

Більшість людей мають слабке ABS і коротких (негнучких) клубово-поперекова; класичний тазових нахилом. Досить пристойний срібна куля для всіх, що це рівновеликі планки: enter image description here

Вона легко піддається дресируванню, і особливо коли ви дивитеся на потенційного пошкодження спини від присідання і шиї з хрусти, це легко зрозуміти, чому це йти до вправи особливо для тих, хто шукає гарне-досить фітнес (тобто: не сила спортсменів).

Якщо ви хочете підсилити свій Ab вправи, я б порадив "збивати горщик". П'яти на землі, положення планки, лікті на м'яч, йога, пальці переплетені або, принаймні, руки близько один до одного. Чим менше м'яч, тим важче.

Перемістити м'яч трохи вліво, потім вправо, потім прямо, потім назад. Ви швидко відчуєте, як важко стабілізувати.

+851
Kenny Dewhirst 21 бер. 2010 р., 04:15:51

Я повинен виконувати вправи в повному діапазоні руху, якщо ...

Так ... велику частину часу

Хоча це правда, що, використовуючи часткову амплітуду руху, це корисно; в тому, що воно дозволяє використовувати більшу вагу, обійти камені спотикання, зміцнити частині руху і т. д. (тобто це корисний інструмент склопідйомник інструментів); воно не повинно замінювати, використовуючи повний діапазон руху в якості основного методу для підйому.

М'язовий дисбаланс може бути одним з найбільших наслідків часткового діапазону руху. Наприклад, давайте поглянемо на навпочіпки. Коли виконується хоча б паралельно, всю ногу вдарив. Однак, коли виконана часткова присідання-це, як правило, тільки квади будуть бити, залишаючи стегна і сідниці. З плином часу, установка склопідіймача на травми.

Повний діапазон руху не тільки навантаження основних груп м'язів, але це також створює навантаження на антагоністичні м'язи в порядок і стабілізувати навантаження. Частковий діапазон руху може задіяти ці м'язи також, але в набагато меншому ступені.

Однак повний діапазон руху-не завжди краще. Іноді повний діапазон руху викликає занадто багато стрейч в групі м'язів (це може бути побічним ефектом розігріву неправильно / не на всіх), що може призвести до травми. У прикладі ви дали жиму гантелей, деякі люди більш правоподобны для того щоб випробувати травму, якщо вони використовують дуже повний діапазон руху. Це дуже легко отримати травму плечового пояса, і в залежності від довжини важеля (верхній, нижній), гантелі жим лежачи (і варіації) може потенційно призвести до травм, коли використовується повний діапазон руху. Цього можна уникнути з розминки набір або два, щоб оцінити, скільки діапазон руху атлет може використовувати, не відчуваючи занадто багато стрейч в м'язах.

У кінцевому рахунку, повний діапазон руху перевершує в тому, що він займає менше повторень, щоб досягти час під напругою (після кожного повторення більше), це правильно завантажує груп м'язів і їх антагоністів, дозволяє уникнути м'язового дисбалансу, а також запобігає склопідіймача використовувати більшу вагу, ніж вони можуть / повинні використовувати.

+848
Mpho Gololo 26 січ. 2011 р., 23:49:57

Я готуюся до полумарафону в жовтні і почалися мої тренування два тижні тому. Я звик працювати, як частина моєї тренування з боксу, але кинув 7 років тому, коли я зламав руку. Я ніколи не бігав далеко, зазвичай 2/3 милі.

Однак, коли я вперше почала працювати обидва коліна відчуваю себе дуже хворий. Я хоч і досить 10 хвилин біль знімає багато чи йде повністю.

Я боюся, що я роблю важкі пошкодження на коліна біль. Я великий хлопець (6 футів 3, 18ст) але у мене достатньо тренерів для мого стилю бігу.

Я чимось образив чи там зігрітися я міг зробити для полегшення вирішення цієї болем? Я приймаю глюкозамін в рідкому вигляді і робити різні тягнеться на даний момент.

+836
teresakirby 11 лист. 2018 р., 18:12:43

Я роблю регулярні пробіжки близько 6-7 км за два тижні. Одного разу вирішили зайнятися інтервальними тренуваннями і почав бігти швидше. Приблизно через 400м зліва нижньої частини ноги почали боліти. Я продовжував повільно працювати ще півтора кілометра. З тих пір я не можу бігти, так як моя ліва нижня нога починає боліти в 100 метрах. Я вважаю, що це розколотої гомілки. Я відпочивав з тих пір. Носити пов'язку креп для підтримки гомілки. Минуло 15 днів. Як довго це бере, щоб зцілити. На гомілки я маю на увазі, передньої частини гомілки.

+742
aix 27 лист. 2014 р., 08:21:02

Подвоєння на накладних друку не звучить як хороша модифікацію або до мене. Я б вибрав для дипов (якщо у вас є два стільця, або кільця чи бруси) виконана з трьома наборами максимум повторень, як підтягування, або один високий-реп набір індуїстські віджимання. Я б зосередився на збереженні не жим-жим, без накладних-прес штовхає рух. Особисто я б не пішла на підлозі прес, тому що це обмежений діапазон руху руху.

Якщо я зробив піти на подвоєння накладні прес, Я зроблю "вл пресі як альтернатива жиму лежачи" днів в легких повітряних тисків (70% або 80%), а не повний вагу.

+727
CakenGifts 12 черв. 2017 р., 15:39:04

Використовуючи лежачому велосипеді є набагато більш зручною, але вона відчуває себе набагато більш "ледачим".

+667
Sanjay Chopra 12 трав. 2011 р., 18:01:14

Мене звати Шон і я досить новими для важкої атлетики. Я намагаюся оздоровитися за останні кілька місяців, і за останній місяць або близько того я намагався отримати більше досвіду з силовими тренуваннями, щоб набрати м'язову.

Останнім часом я став дуже збентежений і впевнені в тому, що зміни я роблю, щоб допомогти зробити м'язи більш успішні чи ні.

Це якась інформація про моєму тілі:

 • Вага: 201Ibs
 • Зріст: 5'9"
 • Відсоток Жиру: 29%

Я внесла зміни в розпорядок дня, в основному вправи кілька разів на тиждень. Я почав працювати після, натхнений моїм босом, який працює ентузіаст. Я думаю, що я втратив близько 18Ibs від їжі на дефіцит і здійснюють подібне. Зараз я регулярно відвідує тренажерний зал і оплатити особистого тренера, що я зустрічаюся з 5 раз в місяць важка атлетика.

Це буде здорово. Мені подобається мій тренер і він відчуває себе добре, щоб здійснювати свої м'язи, але що для мене складно з'ясувати зміни мені потрібно зробити для моєї дієти. У мене високий відсоток жиру в організмі і тому я намагаюся з усіх сил, щоб звести до мінімуму набір жиру в той час як я намагаюся наростити м'язову масу, але там стільки суперечливої інформації навколо, що, коли і скільки я повинна їсти.

Ці речі я зробив, щоб змінити свою дієту:

 • Спробуйте з'їсти 200 грамів білка на кожен день.
 • Намагайтеся їсти тільки "чисті" джерела вуглеводів.
 • Спробуйте з'їсти за даними макроси (35% білка, 45% вуглеводів, 20% жиру зараз.)
 • Їсти надлишок.

Останнє є найважчим для мене. Коли я використовую онлайн калькулятори, я приходжу до висновку, що мені потрібно, щоб спробувати з'їсти 2,900 калорій в день. Для мене це звучить досить висока і змушує мене турбуватися про набирають занадто багато жиру, як я набрати м'язову. Це число, як це близько до того, що він повинен бути для мене? Зараз я їм близько 2400 калорій, тому що в моєму залі мій BMR був 1791 калорій.

Я шукаю допомоги у цієї спільноти, щоб спробувати дати мені уявлення про те, що очікується, так що я можу краще зрозуміти, як досягти успіху. Я веб-розробник, тому, коли я думав, де розмістити це був перший сайт, який прийшов на розум.

Мій план зараз-це продовжувати робити те, що я роблю, що я роблю протягом декількох місяців і виміряти результати. Для мого довгостроковій перспективі я хочу м'язи і потім схуднути після цього.Я просто хвилююся, я міг би зробити кілька помилок, які я міг би спробувати запобігти.

Я насправді буду вдячна за будь-які поради.

Спасибі за будь-яку допомогу і прошу задати мені питання, якщо я не зрозуміло висловився.

+643
syrinx 17 трав. 2011 р., 08:41:10

Я припускаю, що ви робите класичне присідання з ногами і колінами стегна на ширині плечей, коліна направлені в тому ж напрямку, що й пальці гнути на 90 градусів на низькій. У безпечному форма навприсядки, в яких коліна залишаються над шнурками, щиколоток не надто глибоко зігнуті, так що вам не потрібно більше гнучкості, ніж потрібно для ходьби.

Якщо ваші п'яти йдуть від Землі, це ознака того, що ти дозволяєш коліна занадто далеко вперед. Це звичайна "накрутка", що робить вправу набагато легше для квадрациклів. Однак, це небезпечно, тому що це ставить багато навантаження на колінний суглоб. Крім того, каре-одна з ваших головних цілей, так що ви хочете орієнтуватися на них, а не уникати їх.

Трюк для виправлення це зняти всі десять пальців всередині взуття і намагайтеся тримати їх піднімати під час присідання. Це змушує вас, щоб відправити ваші стегна позаду замість того, щоб ваші коліна виходять вперед.

Встати боком до дзеркала без ваги і перевірити свою форму. Якщо коліна виступають за шнурки, працювати без ваги, поки ви не можете отримати ці коліна назад. На шляху вниз, спробуйте рухатися стегнами назад до переїзду коліна взагалі. На шляху вгору, спробуйте відправити ваші стегна вгору, а не вперед. Трюк поширюється на руки вперед, щоб врівноважити. Це трохи милицю, але це буде тренувати ваші м'язи до договору в правильному поєднанні. Якщо у вас є форма, повільно почати додавати вагу. Встановивши нижню планку на задній частині плечей може допомогти тримати вас в хорошій формі (джерело). Якщо ви додаєте стільки, що п'яти поп знову з підлоги, ти піднімаєш занадто багато. Ви придбаєте більше сили у ваших квадрациклів, піднімаючи меншу вагу в належній формі.

Все, що сказав, Якщо ви все-таки хочете працювати на щиколотки гнучкість таким чином, що має значення в присяд, ви повинні зробити камбаловідной м'язи розтягнути. З зігнутим коліном, воно розтягує м'язи більш схоже на присідання, ніж прямий ноги розтяжка литкових м'язів.

+615
DiamondCoderMan 19 лют. 2017 р., 19:21:25

Якщо ви перестанете працювати ви будете, приблизно через три-чотири тижні, поступово втрачають м'язи. М'язи дорогих тканин і можуть бути збережені, якщо є необхідність. В залежності від того, скільки м'язів у вас і наскільки ви активні і поза спортзалу, ваше тіло буде зменшити обсяг м'язів.

М'язи не перетворюються в жир, але коли ви почнете втрачати м'язи ваших щоденних калорій повинні також розпочати отримувати менше. М'язи калорій пальника і тому ваше тіло починає скорочувати їх після зупинки. Якщо ви не зменшують споживання калорій за обсяг скорочення м'язи, ви станете товщі.

+582
lolik777 15 черв. 2016 р., 05:26:09

Мені 24 р. об'. чоловік, 173см, 86кг, зараз намагаєтеся скинути жир і не втратити м'язи

/ засобами або

Моя нинішня дієта

Сніданок (~7.00):

 • вівсянка / сир / яйця

(~10.00 - 11.00):

 • деякі фрукти (яблука/груші/мандарини)

Обід (~14.00):

 • м'ясо/курка + рис/гречка/картопля/макарони, іноді + овочевий салат

Вечеря (~19.00-20.00)

 • варіюється (овочевий салат + горіхи + коричневий хліб / щось на зразок обіду, але менше сума)

Я п'ю 2-3 літри води в день.

Вправи включають підтягування ( 10 разів 10 ) / паралельні бруси пуш-ап (12 х 10 ) + деякі вправи, Вправи для ніг раз в тиждень.

Я втрачаю вагу, але мені здається(візуально) що я втрачаю деякі м'язи.

Це означає, що я не отримую достатньо білка?

Які поради по моїй дієті і які є хороші альтернативи на харчування?

+490
Blair Su 23 трав. 2017 р., 15:31:47

Втрата ваги залежить від людини до людини. Деякі люди можуть втратити вагу швидше, ніж інші. Це також може бути страшним метрики успіху, якщо втрата ваги є тільки концентрація. (Наприклад, м'язи важать більше, ніж жир, якщо один отримує більше м'язів, ніж він/вона втрачає жир, вони насправді набрати у вазі)

Краще мислення для поставлених цілей щодо фактичного здійснення, а не втрати ваги. Як ви поставили перед собою мету вправу частіше і з більшою ефективністю. Деякі приклади цілей можуть бути:

 • Запустити X миль щодня
 • Х кількість віджимань щодня
 • До кінця місяця, я буду змушувати себе робити енну кількість присідань

Як ставити цілі, як ці, жир буде втрачена, і ви станете більш здоровою.

+478
SandE 29 лип. 2016 р., 04:15:43

Коротка відповідь? Продовжуйте робити це! Ідея цих програм, щоб отримати вас до точки, де ви можете робити всі ці віджимання і присідання. Ж з дивана на 5к/10к програми. Збільшує вашу витривалість і свої сили розсудливо-це тільки частина битви. Інша частина, щоб зберегти його.

Тепер, я не знаю про вас, але ідея робити купу віджимань і сидіти вікна не звучить, як він буде тримати мій інтерес дуже довго. Так що альтернативи для підтримки існуючої програми є перехід на інший тип програми, яка кине виклик вам надалі. Якщо ваша мета-сила, ви можете отримати тільки досі, використовуючи тільки ваш вагу тіла. Ви можете подумати про перехід на силові навантаження, або поступово додавати вагу вашого тіла (таких як пластини штангою на спині).

Крім того, ви також можете займатися іншим напрямком фітнесу. Якщо вам коли-небудь здавалося, біг, єдиноборство, їзда на велосипеді або плавання, це все різні завдання, щоб тримати вас відбувається.

+405
Sanmi Law 22 бер. 2011 р., 15:57:45

Із-за недавніх подій в домі моїх батьків, я вирішив допомогти з деяких витрат, це привело мене, щоб жертвувати своє членство в тренажерний зал. Я знаю, що є вдома тренування, але я не впевнений, який з них слідувати, оскільки я так звик до підйому тягарів. Я шкодую про скасування цього платежу, але сім'я на першому місці. Я дійсно не знаю, як довго я буду тримати мій обліковий запис анульовано. Купівля ваг-це варіант, але знову ж таки я досить жорсткий бюджет мудрою і потрібен час для мене, щоб зробити все, що я хотів би мати.

Будь-які рекомендації для домашньої тренування, які можуть втомити мене так, як підніматися?

+336
user33241 19 січ. 2016 р., 23:50:21

Мою Програму!

Присідання/поштовх/тяга/шарнір/пот

У минулому, я встановив основний Пауерліфтинг основі силові тренування шаблон для моїх друзів (в основному жінки). (Я розбавив його від новачка програму мені дав друг.)

Вони знімуть з мене, через мою штангу, стійки для присідань, турнік і кільця. Я настійно закликаю їх вести зошит тренувань, і з'ясували, що дотримання цей крок тісно пов'язаний з довгостроковим додержанням і успіх.

 • Пробігти півмилі, щоб зігрітися. Якщо це протипоказано, вони прогріваються з чим-то, вони можуть спокійно робити, що зробить їх поту через п'ять хвилин.
 • Розкачати суглобів з колами руки і махи ногами, мабуть, з привітання сонцю.
 • Присадкуватий, починаючи з невиважені (повітря) присідання, переходячи на Кубок присідання, використовуючи легкі гантелі, потім (на щастя, вони доповідь) на штангу, як тільки вони можуть виконати 3 підходи по 5 гоблет присідань з 50 кілограмової гирі. Це може зайняти один сеанс або кілька місяців, залежно від початківця.
 • Віджимання, як можна вичавити з них, часто використовуючи "ледачий віджимань" (що не вимагає прямою спиною і дозволили відпочивати на дні) і планка роботи. Як тільки вони освоїли, діпи, індуїстські віджимання, прес і накладних чекають, залежно від своїх цілей і примх. Немічні використовувати стіни віджиматися.
 • Тяга, як правило, починаючи з шістдесяти до дев'яноста кілограмів за один набір з п'яти важких повторень. Якщо їм не вистачає гнучкості, ми робимо часткові або румунські тяги з великою кількістю повторень скажімо, 8 або 12. Немічні робити часткову станову тягу з використанням гантелей.
 • Підтягування, з рясним використанням негативів і тримає вгорі і внизу, і величезна кількість томів: 3 комплекти 10 або на провал-з хорошим-форма. Якщо вони мають доступ в тренажерний зал, допомагати підтягуючі машина або лат випадаюче прийнятно. Лат випадаюче машина теж найкращий варіант для немічних.
 • Якщо це можливо, я рекомендую короткі високоінтенсивні кардіо фінішер. Це може вимагати поділу тренування в A і B (присідання/підтягування і станова тяга/віджимання краще), щоб заощадити час. Мої друзі не впоралися з цим ... здається, що вони б воліли, щоб підняти або бігти, але не в однієї і тієї ж тренування. Вони також, здається, зневажають спринти, воліючи тривала повільна тренування-кардіо.

Коли вони хочуть працювати і не мають багато часу або не хочете піднімати без нагляду, вони працюють в парі миль замість підйому. Якщо вони були досить регулярно бігати, я закликаю їх бігти спринт після половини - до повного миль розминку. Більшість з цих друзів будуть навчати більш безсистемно, ніж я, і взагалі поперчити своє життя з прогулянками, походами, починаючи з півгодини до шести годин, і йога. Я вважаю, що це добре округлені.

"Але у мене немає штанги і (заповніть причина не одна)"

При відсутності основного обладнання, друзі нашвидкуруч кілька галонів глечики і стягнув 25 кілограмові гантелі, щоб додати хоч якийсь опір їх присідання. Вони тікають, вони приземкуваті, вони віджиматися, може бути, вони чисті і брюк, вони залишають інше.

Цілі

Я знайшов ваги станова тяга, найпоширеніший перший етап. Я використовую це, щоб отримати їх пристрасть до необмеженим потенціалом для цілепокладання у стійку роботу. Інші короткострокові цілі включають в себе вагу тіла на корточках (часто кілька лякаючим для не-спортсменів) і, під фанфари, їх перший повний-спектр-з-руху підтягуючі.

Інші програми

Прогресування тренування Робб Вулф у своїй книзі рішення Палео і Марк Сиссон первинний план фітнес-книгу прекрасний вибір для тих, хто шукає простий, мінімум-техніки прогрес в розробці. Вони як знайти баланс між силовими вправами, низькоінтенсивним кардіо і великої потужності інтервалів, і зустрічатися з людьми, де вони знаходяться.

Підходити до вирішення Палео є, по суті, схема, яка починається з ходьби (або бігу) перш ніж набір ваги-прогресуючої-на-гирьовий спорт вправи, які масштабуються в свої можливості. Віджимання починаються від стіни при необхідності, присідання повітря є частковою, при необхідності, і так далі. Це прекрасна програма, хоча опис трохи розрізнених входу і це не фітнес-книгу.

Філософія початкова Світлокопії є, в порядку убування запропонованих порцію: "часто рухатися в повільному темпі. Піднімати Важкі Речі. Спринт". Так що піші прогулянки, їзда на велосипеді і ходьба, поряд із сила рутини і тижневий спринт. Силові тренування будується навколо чотирьох основних рухів: присідання, віджимання, планки, і підтягують. Автор розглядає кілька варіантів і прогресії для кожного. Для просунутих відданих, схеми тренувань (наприклад, чотири комплекти випади, підтягування, скинути вагу, провали) рекомендується замість (не разом) силові тренування.

Коли хтось шукає книгу для читання самостійно, або гуру, щоб прислухатися до порад, так само небезпечні, як такий підхід ... я рекомендую ці два, або якщо вони спортивне, Rippetoe & Кілгор вже сила. Якщо їх мета (чоловіки) бодібілдинг, я чув досить хороших речей про Greyskull LP, щоб направити їх в цьому напрямі.

+267
RCG 8 вер. 2014 р., 08:09:00

Я можу ставитися до вашого досвіду. Я веслував конкурентоспроможним для клубу, поки травма, яка вимагає хірургічного втручання пропустить мене на 10 місяців. По-перше, ви не можете очікувати, щоб конкурувати на тому ж попередньому рівні травми після настільки тривалої перерви. Краще всього, щоб встановити ваші очікування рано. Так само, як ваша витривалість потрібно якийсь час, щоб скоротитися, це займе час, щоб побудувати його назад вгору. Такі фактори, як ступінь вашої травми, у вашому віці і до здоров'я і фітнес-рівня буде впливати на те, як скоро це станеться.

У моєму випадку, я почав повільно. Я використовував стаціонарний лежачий велосипед , щоб відновити силу ніг. Через деякий час, я перейшов назад у весло кількох щотижневих сеансів. Я почав з метою збільшення інтенсивності й часу я витратив на машину кожні два-три тижні, поки я не міг комфортно поспіль протягом 20 хвилин з відносною легкістю.

Це дійсно не має значення, який тип вправ ви робите, як довго, як ви починаєте повільно і продовжувати збільшувати попит на свої серце і легені. Щось же просто, як крок піднімає у вашому домі має бути достатньо. Важливо пам'ятати, щоб встановити ваші цілі такі, що в кінцевому результаті ви можете підняти ваш серцевий ритм протягом 20 хвилин або без особливого дискомфорту. Для більш інтенсивного тренування, ви можете стріляти протягом 30 до 45 хвилин.

+217
Jesse the Wind Wanderer 20 січ. 2019 р., 11:18:11

Ти видих, як ви піднімаєте і не напружуючись? Я припускаю, що так, як ви вже піднімаючись на довгі роки. У будь-якому випадку, що б не викликати його...

Крім літніх людей я не бачу, що часто. Ви приймаєте НПЗП до або після життя? вони не дозволяють крові згортатися, що приводить до синців. Може статися, як ви віку, або може бути базовий аутоімунні захворювання (такі як vasicitius) і т. д..

+210
hussaibi 26 жовт. 2017 р., 19:24:58

Головне зрозуміти, що потрібно спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте, щоб втрачати жир. Для довгострокової втрати ваги і загальне поліпшення здоров'я, я рекомендую сполучення фітнес з хороших звичок у їжі.

Це велика картина - тепер на ваші запитання:

 1. Обидва. Тіла рекомпозіціі допоможе вам спалювати жир - два йдуть рука об руку.
 2. Це про баланс і що "менше калорій, ніж з" мантри. Є всі види комбінацій продуктів, що різні люди будуть рекомендувати, але ось деякі правила з мого досвіду:
  • Всі фрукти та овочі, як правило, щоб дати вам більше віддачу від витрачених коштів з точки зору кількості їжі ви можете з'їсти на калорій.
  • Білок допоможе вам залишатися повним довше.
  • Вуглеводів дасть вам енергію (і живити ваші тренування). Вибираючи складні вуглеводи, такі як хліб з цілісної пшениці, може допомогти вам залишатися зарядженими, не отримуючи прості цукру (не завжди правда, в залежності від інгредієнтів проти маркетингу, так що це завжди гарна ідея, щоб прочитати інгредієнти, мітки). Є багато людей, які скажуть вам значно скоротити або навіть виключити вуглеводи, але я не один з них.
  • Жирів і цукру, що ви хочете з'їсти менше. Ваш організм має потребу в жирах, особливо "хороших" жирів, що ви знайдете в авокадо або оливкову олію, але в розумних кількостях.
 3. Продовжувати тренуватися. Робити все, що ваше тіло дозволить вам це робити - ти спалиш більше калорій, ніж якщо б ви нічого не робили. Плюс є переваги для вашого серця, легенів, обміну речовин і т. д. Біг є ідеальної загальної тренування, і це дуже гарна вправа regimine для багатьох людей. Особисто мені подобається кругова тренування краще, щоб отримати максимальну віддачу від моїх тренувань (кардіо плюс тренування з обтяженнями). Багато людей вважають, що пробувати нові речі (йога, плавання, танці, підняття важких предметів і т. д.) тримає їх цікавить, а також тримає своє тіло гадати. Незалежно працює для вас, поки ви рухаєтеся.
+196
mw215 10 серп. 2018 р., 18:30:23

Я б рекомендував зберігати з тієї ж рутиною і зниження інтенсивності через легкі ваги або часу (аеробні), покласти трохи більше часу на розігрів і охолодження, і не соромтеся, щоб змусити себе трохи. Як правило, ви не втратите багато сили/витривалості протягом 2-3 місяців, але дуже багато пов'язано з тим, що ви взяли перерву і наскільки активно (або не дуже) Ви були в той час.

+116
Lukasz Frankowski 7 бер. 2019 р., 21:11:52
 • Ви повинні позбутися від офісного крісла? - Не обов'язково, особливо якщо це хороший ергономічний стілець, який доводять до робочої поверхні. Гарне крісло дає вашій спині підтримку.
 • Ви повинні встати і рухатися через регулярні проміжки часу? - Так, це ключ до підтримки негативи тривалому сидінні до мінімуму.
 • Слід додати вправи м'яч чергуються з вашим стільцем? - Може бути гарною ідеєю в тому, що вона сприяє руху. Ви повинні використовувати м'яч в якості стільця виключно? - Напевно, немає. Спину не підтримує, коли сидячи на м'ячі. Якщо ви не використовуєте гарну поставу, ваша спина може постраждати. Якщо ваша установка дозволяє періодично вимикати, використовуючи м'яч, це може бути гарною альтернативою.
 • Ви повинні встати? - Хоча стояв письмовий стіл також може зробити хорошу альтернативу, ви все одно повинні пам'ятати, щоб робити перерви і робити деякі вправи руху, як носок/каблук піднімає, марширують і т. д. Тривале стояння може створити проблеми нижніх кінцівок, у тому числі набряк, варикоз, болю і артриту. Хороший мат може допомогти @Робін передбачає, але нерухоме положення деяких сидячі проблеми, як нерухомо сидить.
 • Інші Альтернативи? - Як інші припустили, намагаючись чергувати між іншими позиціями і з ходьба або вправи перерви можуть допомогти. Але як @Дейв передбачає, наші тіла призначені для роботи з рухом. Тривала бездіяльність шкідлива для здоров'я.

  Згадавши, для внесення змін, може бути важко, коли ваша концентрація знаходиться в іншому місці. Допомогти в цьому найбільша біда, як @Ейч передбачає, воду трюк дійсно працює в те, що ви змушені порушити вашу концентрацію, щоб піти в ванну. На комп'ютер додаток , яке нагадує вам зробити перерву-це добре (якщо ви його використовуєте :)

  Мій альтернатива полягає в тому, щоб тримати м'яч і деякі групи опору в межах видимості. Я стрибаю на м'ячі і робити деякі вправи з опором смуг для моєї руки, груди і ноги. Він витягує мене з мого стільця і отримає моє кровообіг.

Це може зайняти деякий час, щоб отримати ваш режим буде, але з урахуванням мінусів, не встаючи і рухаючи його варто зусиль.

+114
matheus player 6 бер. 2018 р., 20:53:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil