АПТ і плавання

У мене передня тазовий нахил і округлі плечі з-за моєї роботи. Я провів близько чотирьох місяців цього року підняття тягарів. Це було здорово для мого благополуччя, але не вилікувати АПТ і округлі плечі.

Цього літа я вийшов із спортзалу, і на морі. Я думаю плавання для заняття спортом, але боюся, що це зашкодить, а не поліпшить, стегно і плече проблеми. Я припускаю, що це тому, що фрістайл інсульту, здається, включають м'язи грудної клітки, які щільно в моєму випадку.

Плавання хороша ідея для кого-то мої питання, або я повинен виглядати цим літом на інші вправи?

+357
Deineris 2 серп. 2016 р., 09:57:12
30 відповідей

Як і багато спрощені розрахунки, типові для оцінки максимальної частоти пульсу-це просто оцінка. Це буде добре працювати для деяких людей, а не для інших людей. Якщо у вас є серце, що менше, ніж в середньому, ви, ймовірно, мають більш високий максимальний пульс. Саме тому багато програми вправ використовувати передбачуваний масштаб зусиль, ніж вимірювання пульсу.

Питання про те, ви повинні працювати на вашій максимальної частоти серцевих скорочень-це питання для вас, щоб принести з вашим лікарем і безпосередньо не пов'язана з якоюсь максимальна ставка може бути.

Що стосується оптимального пульсу для тренування, це цілком залежить від того які у вас цілі і скільки ви пройшли навчання. Якщо ви тільки почали тренування, то тренування на такому рівні, коли ви тільки починаєте, щоб вийти з дихання є хорошим місцем для початку. З іншого боку, якщо ви досвідчений спортсмен, роблячи максимальні інтервали зусилля можуть бути частиною вашої звичайної тренування.

+913
Chirag Solanki 03 февр. '09 в 4:24

Чисто 'з досвіду' відповідь тут, випробувавши обидва:

Переваги тонше килимок:

 • Більш міцний фундамент для балансування
 • Набагато менш громіздких, коли згорнуть для транспортування/зберігання
 • Швидко висихаючи від поту/вологи (особливо важливо в бікрам)

Переваги товщі килимок:

 • Демпфірування коліно при стоянні на колінах
 • Верхні частини ніг демпфірування, коли сидячи на п'ятах
 • Глава демпфірування при виконанні стійки на голові
+828
DK0910 2 лют. 2018 р., 19:52:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Немає прямого зв'язку між телефонами, вказаними на стек, і вагу, який ви піднімаєте.

Цілком може бути, що маркер з "100" зазначено, що стек тепер важить 100 фунтів або 100 кг, але так як машина використовує ролик, він використовує свої сили багато, так що ти насправді не підняти велику вагу.

Крім того, оскільки різні виробники використовують різну кількість шківи, і різні розміри, і різні мастила, 100 буде відрізнятися від машини до машини.

Тому відповідь-так, якщо ви поміняли марку машини, 100 буде відчувати себе по-іншому.

Редагувати: щоб відповісти на ваше запитання у коментарях; ні, вони не використовують шківи, щоб підвищити своє его. Вони використовують шківи так, що коли ви натискаєте вперед на машині, ви піднімаєте вагу вгору. Я маю на увазі, що ролики робити. Вони дозволять вам змінити напрям сили.

+816
HasanAnis 7 січ. 2012 р., 22:47:33

Використовувати деякі калькулятор, щоб розрахувати свої макроси, простий, як ця Існує три основних макроелементи, або макроси для стислості : білка, вуглеводів та жирів. За допомогою калькулятора макрос ви можете підрахувати, скільки кожній потрібно щодня. Заповнити ці потреби, і ви будете втрачати вагу, якщо це те, що ви хочете.

Використовувати сайт, як мотивація , щоб відслідковувати Ваші макроси. Це тільки калорії проти калорій. Припустимо, ваш объездами калорій потрібно 2500kcal. Ви просто зменшуєте ваш вхід, припустимо, 200, а потім 500. Тому замість того, щоб 2500kcal ви їсте 2000kcal. Ви повинні просто спробувати те, що працює для вас. Просто приклад Тхо. Використовуйте калькулятор, щоб знайти ваші потреби. Є деякі більш складні калькулятори, які вимагають додаткової інформації. Ви можете легко знайти їх, коли googeling "калькулятор калорій" або "калькулятор макро"

Втрата ваги є простим, якщо ви відстежувати Ваші макроси. Якщо ви любите тренування ви робите, продовжуйте робити це. Від того, що ви розрахувати свої макроси, я рекомендую вживати як мінімум 1 грам білка на 1 фунт ваги.(Якщо я правильно пам'ятаю його 2г білка / 1 кг маси тіла) і створення інших макро повинен навколо цього.

Їж чисті. Отримувати вітаміни з овочів і т. д. Якщо ви хочете, щоб обдурити побудувати цей день навколо чит страву ви вибрали. Наприклад, ви хочете з'їсти піцу. Знайти піцу, яку ви хочете в MyFitnessPal та додавати інші продукти навколо нього, так, ви все ще можете отримати ваші щоденні потреби. Використовувати деякі здорові наповнювачі, як borccoli і шпинат.

І також, не забувайте свої жири. Жири мають важливе значення.

Мої калорії приходять від 40% білка 40% вуглеводів, 20% жирів. В грамах це виглядає так(наприклад) 200 г протеїну, 200 г вуглеводів, 80г жирів.

ЦЕ ТІЛЬКИ ПРИКЛАД. Це те, що працює для мене. Вам легше, ніж мені, бо після цих макросів не допоможе вам схуднути.

+745
Pesto 16 жовт. 2015 р., 13:48:49

Ви, певно, вчили кубок в клас новачка. Це не стільки "неправильно", просто неефективно & протиприродно. Він також не додати до вашої рушійною силою, як ви можете думати.

Кубок зарекомендував себе не додати різниця в тягової сили через достатньо досліджень. Він також змушує вас зосередитися на який-небудь дрібниці, які насправді додає зайвого м'язового напруги, де вам не потрібно.

Ось резюме статті на "пальці проти. Закритий для купання"

Злегка відкритими пальцями, власне додати до пропульсивної потужності, і якщо дивитися відео Гері Хол нижче, ви побачите, чому. Злегка привідкривши сили збільшує свою функціональну динамічну поверхню по відношенню до тязі.

Дивитися відмінне пояснення злегка відкриті руки Гері Хол старший

Багато світового класу Swimmers плавають злегка (не широко) відкриті пальці.

Ось відео Майкл Фелпс руками (дивитися перші 16 секунд)

Натан Едріан через спідометр

Руки Іана Торпа

Якщо ви помітили дітей, хто плаває більш природно, вони всі схильні плавати з палець, відкриваючи схожі на чемпіонаті світу.

Сподіваюся, що це допомагає і насолоджуйтеся!

+745
iber 11 вер. 2018 р., 02:44:45

Я згоден з вами, що ваші коліки швидше за все із-за дисбалансу електролітів. Особисто я п'ю кокосову воду під час тривалих перегонів. Він містить електроліти, і це цілком природно. Ви також можете випити енергетик, Енергетик, спортивний напій або схожі. Я ніколи не чув про тонік бути корисним для роботи.

Для працює довше, ніж за годину, ви можете хотіти включати гелі. Я чув хороші речі про мед Стінгер гелі, але не використав їх сам. У них є безкоштовний номер на їх інформаційній сторінці, яку ви можете зателефонувати, щоб задати питання про продукції.

Я сподіваюся, що це допомагає. Удачі вам з вашої підготовки.

+681
Cameron Bieganek 8 груд. 2019 р., 02:33:28

Два окремих аспектах, з різними причинами і виправлення:

Спину гнути

 • Слабкі сідничні м'язи або напружені згиначі стегна: сідничні м'язи не можуть підтягти таз прямий. Виправити: зробити глют мости. Розтягнути згиначі стегна.
 • Слабка АБС або попереку є жорсткою: АБС не може випростати тулуба. Виправити: зробити сухарики. Торкнутися пальцями ніг.
 • Редагувати: як в коментарі вище, дошки допоможе з обох наведених вище точок одночасно.

Згинаючи лікті назовні ("лікоть спалювання")

 • Слабкий трицепс. Коли ви не кльош лікті, ви використовуєте ваші трицепси більше. Виправити: робити правильно віджимання на колінах. Або розширення трицепсів. Я рекомендую перше.
+651
Maribel Carrera Fernandez 15 січ. 2017 р., 12:37:40

Є кілька причин для розминки перед тренуванням:

 1. Підвищена продуктивність - коли ви сидите, ви не повинні однаково серцевого викиду, як під час тренування, ваші м'язи на більш низьку температуру, а капіляри не завжди готовий до руху крові через м'язи. Як тільки ви розігрілися (8-15 хвилин), капіляри відкриті, хвилинного об'єму крові до м'язів збільшується до 70% більше, ніж у стані спокою, а крім того, більш висока температура є більш сприятливою для випуску кисню і кращого скорочення м'язів.
 2. Профілактика травматизму - це трохи більш стримано, але старі дослідження на тварин показали, тепліше м'язів потрібно більше сил рвати, ніж на інші м'язи, і деякі пізніші дослідження показують, ЕКГ (серце трасування) аномалій при переході від 0-60.

Наскільки прогрівається по-різному, основною метою має бути однаковою, отримаємо пульс, температуру і т. д. А спосіб дійсно не має значення, єдине, що слід враховувати динамічний розтягнення частин тіла, які будуть максимально задіяні в даній вправі. Мімічні рухи, що ви збираєтеся робити в наростаючою амплітудою.

У той час як спостерігається брак досліджень, присвячених прогріву вплив на продуктивність, цей огляд навчальної літератури пропонує 79% поліпшення продуктивності при використанні маркерів розминка, порівняно з без прогріву.

+649
Wolgast 30 лип. 2019 р., 05:49:52

Я навчаюся в середній школі.

Я хочу стати краще в гімнастиці, тому що я заздрю пацанам в моєму класі. Досі я зробив твердий гімнастика-мудрий хід на ~5 тижнів.

Я хотів бігти 1500 ~5 хвилин, тому що це було те, що більшість моїх друзів не міг зробити. Я вступила в клуб легкої атлетики і отримав травму ~

Багато людей хочуть тренуватися, щоб наростити м'язи, схуднути, кубики на животі з'являються, справити враження на своїх друзів, справити враження на дівчаток/хлопчиків і т. д.

Щось у мені говорить мені, що це нерозумно і нежиттєздатне, що це нерозумно і погано скінчиться. Якщо ці причини не були моїми, я б посміялася. Вона дуже неприваблива, коли це звелося. Оскільки я не знаю, як сформулювати цей дзвінкості невпевненість у питання, я накладу на себе руки

думки, хто? Яка гарна причина хотіти працювати?

ПС. Будь ласка, додайте теги.

Редагувати: які є хороші мотиви занять спортом. Дивлячись великий і побиття своїх однокласників, я знаю, що вони не вагомі причини.

+624
jrenyard 10 бер. 2014 р., 07:56:04

Я вважаю, що майже кожен бігун на довгі дистанції, турист і багато інші любителі спорту зіткнулися всі давно проблема попрілостей: enter image description here

викликано постійне втирання іншій частині шкіри—два стегна, наприклад.

джерело

Які деякі профілактичні заходи, які можуть проводитися для того, щоб запобігти натирання? Ці методи є універсальними для всіх видів спорту/діяльність, або ці конкретні заходи, які повинні бути розглянуті для кожного виду спорту?

примітка: Я ходив у походи, і навіть з моїм 'під бронею' лайкра у мене були деякі тертя у верхній частині стегна

+616
Marm 25 січ. 2015 р., 13:38:09

Як всі говорять, правильної форми, це те, що потрібно. Якщо ви не підтримуєте належній формі і зробити розминку і охолонути, є шанс, що ви отримаєте травму навіть при ходьбі на біговій доріжці. Так, Розминка, Форма, Час Перезарядки.

+612
Icegras 22 жовт. 2014 р., 18:46:40

Мені 21 років, 5 футів 6 дюймів і моя вага становить 80 кг.

Я почав ходити в тренажерний зал близько 4 місяців тому і схудла на 5 кг, але тепер я застряг. Мені здається, виглядати стрункіше, але шкала не рухається.

Я роблю 20 хв кардіо (бігова доріжка і степпер), потім 10 хв на велосипеді, а потім АБ рутини, а потім півтори години занять аеробікою, у тому числі присідання, випади, стрибки.

Я хочу, щоб втратити багато ваги (менше 10 кг) і мій термін становить один рік, який буде завершено в жовтні. Моя дієта:

Сніданок

 • Склянка води
 • Будь-які фрукти
 • 1 коричневий зріз
 • 1 чашка чаю
 • Яйце(іноді)

Обід

 • Половина роті
 • Каррі або взагалі уникнути обід а в мене сніданок пізно

Закуска

 • Чай
 • Кілька горіхів

Вечеря

 • Курка
 • Половина роті(не регулярно)

Я п'ю теплу воду і ходжу в тренажерний зал 6 днів, а в мене раз на місяць в день чит.

+593
Darrell monteith 23 лист. 2013 р., 12:25:09

Я сумніваюся, що є такий сайт, так як немає прибутку для цих компаній в обмін на їх дані з такого агрегатора.

Хоча деякі сайти працюють у співпраці з іншими сайтами, наприклад fitocracy не можете витягти ваші поточні дані з Runkeeper і Runtastic робить подібні речі, я не знаю з публічного API для доступу до даних.

Навіть якщо б це було можливо, щоб витягти дані без такої API було б проблематично, оскільки непублічні дані по кожній приватного життя особи, і як таке не було б юридичних проблем.

Єдиний спосіб я бачу в тому, що люди експортувати свої дані і завантажити його на вторинний об'єкт (який може бути автоматизований), але я не знаю такого проекту і сумнівів в тому, що люди будуть проходити через ці зусилля.

+547
Will Thresher 4 бер. 2016 р., 12:52:31

Я вважаю, що це більше в царстві фізіотерапевт, але якщо нічого іншого я б радив робити питомою міцністю роботу для зовнішніх ротаторів, якщо ви не вже. Це, здається, площа дисбаланс для більшості людей, і слабкою обертальної манжети може викликати деякі проблеми з плечем.

+534
amacvar 17 лип. 2013 р., 12:16:45

є кілька моментів, відповіді на ваші коментарі вище.

Я постарався відповісти на один за іншим протягом певного періоду часу.

Перше-це споживання калорій і % того, що ви їсте.

Перш за все, я повинен запитати, скільки вам років і скільки ви важите, однак, враховуючи калорії, ти мені поїсти, я можу сказати вам, що їх занадто багато, вам не потрібно так багато калорій, особливо якщо їх багато приходить з білків і вуглеводів.

Щоб наростити м'язи, вам не потрібно багато білка, тобто старої школи, останні дослідження показують, що 1г на кілограм ваги тіла буде достатньо. На даний момент Ви говорите мені, що ви споживаєте 3000 калорій, з яких 40% білка, який дорівнює 1200 калорій, які розділені на 4 калорії на грам білка, ви їсте 300 грамів білка. Коли ви їсте занадто багато білка, організм використовує їх, а потім деякі з них перетворюються в глюкозу і інсулін перетворює останнє в жир.

Це дорогий спосіб отримати глюкозу!

Що кількість білка також створити інші вимоги на травну систему, резистентність до інсуліну, кількість вітамінів і enzimes, щоб поглинути їх і т. д., занадто довго, щоб зараз обговорювати.

Що мова йде про білках.

+515
Byrne Young 10 жовт. 2012 р., 00:03:05

Я піднімаю важкі (любитель силач). Я боровся з тендиніт в лівому лікті. Я вважаю, що причиною звузився до моєї займанщини. В даний час я роблю 5х5 близько 500 фунтів. Я думав, що, можливо, це із-за плеча мобільності (хоча я можу накладні присідати добре).

Це причина того, що люди використовують присідання бар павука?

Як я можу зменшити біль і причина моєї тендиніт?

+464
Chandman 20 трав. 2017 р., 06:17:22

В даний час я бігаю близько 7 км щодня. Я відчуваю, що це занадто багато для мене, так як я теж займаюся фітнесом кожен день. Це просто занадто багато часу зі своєю новою роботою. Я просто хочу залишатися у формі і у мене немає бажання бігати марафони і т. д.

Моє питання: враховуючи мої м'язи і хрящі в довгостроковій перспективі (20-30 років). Що краще для мого тіла?

 • Біг 3-4 км щодня
 • Біг 7-8 км щодня
+442
Grizzly 11 лют. 2011 р., 23:00:35

Якщо моя мета спалити жир, краще зробити три 15-хвилинні тренування в день, або один 45 хвилин безперервної тренування?

Мій поточний план-це 15-хвилинна пробіжка перед роботою, 15 хвилин до обіду і 15 хвилин після роботи.

Спасибі!

+411
Presen 27 лип. 2017 р., 02:03:06

Ви дійсно можете працювати стільки днів в тиждень, і ви хочете.

Які-небудь конкретні рекомендації про те, як багато і часто буде залежати від ваших цілей.

+387
Willy Santos 14 серп. 2017 р., 23:35:47

Мій низький вуглеводів дієта заснована на двох правилах:

 • Менш 20гр в день вуглеводів / цукру.
 • Один день з'їсти фрукти і вечеря піца / тайський / бургер і т. д.

Мені 31 рік.про'. та інженера-програміста і займатися спортом 3 дні в тиждень я втратити близько 1 кг за тиждень.

+375
B D 12 лют. 2017 р., 06:52:29

Я почав бігти по сходах в будинок, де я живу. Там 26 поверхів. Однак сходи додається тільки пожежний вихід у двері (без вікон). І тільки 26-го (пентхаус/послуг) поверх розблоковано. Повітря трохи затхлий/важкий(?) оскільки територія обгороджена, невже хтось вірить, що це може бути ризикованою середовищі?

Примітка: Коли я починав, коли у мене закінчується дихання в середині підлогу, я відчував, важко перевести подих, і думав, що це може бути сперте повітря, але останнім часом я був в змозі отримати краще...

+361
pscm 10 лют. 2017 р., 05:38:02

Зробити швидкий пошук, і ви повинні бути в змозі знайти безкоштовні PDF-файл Королівської канадської ВВС 5BX програми, такі як цей один. Це дуже схоже на те, що ви описали, і був таким великим хітом у 1960-х, що він був проданий у вигляді брошури при виїзді з картону. Це дуже прогресивна програма, яка призначалася для КВСК персонал, які були розміщені у віддалених місцях холодно, що не було дуже багато фітнес-зал. Це був такий хороший простий прогресивна програма, що доктором, який придумав він продовжив прогресування вправи і нормативи у віковій групі від 6 до 80+. Кожна прогресія-це набір з 4 вправ з власною вагою (віджимання, присідання, верхньої частини спини, нижньої частини спини) зроблено приблизно 5-6 хвилин, а потім з бігу або ходьби. Є рівень для всіх, від дітей до літніх людей, спортсменів. Налаштувати його під ваші особисті потреби, та він буде отримати роботу.

+323
Husain Patanwala 12 лип. 2019 р., 23:11:29

Дивлячись на пульс при бігу, як правило, є різке збільшення після приблизно 10хвилин. Не думаю, що це ефект мого обладнання.

Є у неї ім'я?heart rate example

+293
Mridul Sharma 4 лют. 2011 р., 16:14:09

Дозвольте мені починати, кажучи, я маю ступінь бакалавра у вправі науки і ніякі лікарі на моє ім'я. Це, як кажуть, це більше схоже на пошкодження нерва. Самі Вікі схему як нерви проходять через руки, і ви побачите, де саме нерви біжать. Це може бути викликано ТЗА-вирівнювання суглобів, м'язів, тиснуть на нерв або навіть зовнішнього тиску (думаю, що терпне нога після сидіння на дивані). Якщо оніміння прогресує або не піде через деякий час (після тренування) потрібно негайно звернутися до лікаря.

Тепер у мене була пацієнтка, мені скаржаться на цю ж проблему. Вони спробували розтяжка, лід/теплова терапія, НПЗЗ, і т. д. Справа в тому, що працював, і я рекомендую вам спробувати знайти хорошого масажиста, який може працювати руку у нормальний стан.

+278
rery 16 бер. 2011 р., 10:22:29

Я читав цей пост, але я все ще трохи збентежений.

Якщо мій базальний метаболізм становить приблизно 2500 калорій, і я шукаю, щоб схуднути, маючи дефіцит калорій і 3500/тиждень цілі дефіциту, я повинен збільшити кількість споживаних калорій день тренування? Моє розклад тренувань виглядає так:

Понеділок: повне тіло Вівторок: кардіо Середа: повне тіло Четвер: з П'ятниця: все тіло У суботу: з Неділя: вихідний

Якщо моє споживання калорій виглядати так:

Понеділок: 2500 калорій Вівторок: 2500 калорій Середа: 2500 калорій Четвер: 2000 калорій П'ятниця: 2500 калорій Субота: 2000 калорій Неділя: 2000 калорій

припускаючи, що я спалюю приблизно 500 калорій під час тренування/дня кардіо?

+267
Lucas La Jaunie 4 бер. 2017 р., 10:23:53

Трюк, щоб позбутися від жиру на велосипеді почати їздити з порожнім животом з супер легкий сніданок/закуски. Тоді поїздка повинна бути стійкою протягом тривалого періоду як можна більше, як 5 до 6 годин без зупинки на страви/обід. Пити стільки води, скільки забажає. Короткі зупинки, коли втомився. Для енергії невеликий Кунжутне печиво можна використовувати і найкращий антидепресант. Під час їзди на велосипеді тіло починає використовувати жир перетворити в силу тільки тоді, коли він виявляє недостатнє вуглеводів в шлунку. Так що є шоколад-це не вигідно для втрати жиру. Пам'ятайте, що після 6 їхати годину, якщо ви важите ваш сам самий утримання ваги відбувається за рахунок зневоднення організму і жир втрачається, такі поїздки будуть продовжені протягом декількох тижнів, то ви помітите, що ваш живіт стає плоским і вигин вниз буде набагато легше. Якщо для вашого гіпертонії ви приймаєте ліки, такі як діуретики, які викликають зневоднення потрібно достатньо води, щоб пити під час їзди. Крім того, з-за потовиділенні організму солі і, отже, вам потрібно додати 1,5 стіл гр солі на кожен літр води, яку ви п'єте під час їзди на велосипеді, в іншому випадку ви можете отримати судоми м'язів ніг причиною ви можете отримати педаль після кількох годин. Після поїздки ви можете приймати добавки калію з їжею, щоб зберегти співвідношення K/Na в нормі. Після 2 тижнів стійкий їзда на велосипеді не тільки ти помітив втрати жиру, але будете здивовані, що ваше кров'яний тиск також нормалізувався. Отже, під час поїздок, якщо ви відчуваєте запаморочення, то попросіть вашого лікаря, щоб знижувати/регулювати ХТН дозах ліків, тому ваш БП не падає дуже низько під час їзди на велосипеді.

+254
NotEinstein 1 лист. 2016 р., 03:29:07

Мені потрібні думки / поради / інформація...

в принципі, я хочу зайняти тиждень або більше працювати, щоб weightlift кожен день, і збільшити свій піднімає стільки, скільки я можу. Навіть у робочі дні, я присідати вранці і ввечері мінімум, тому я не сильно турбуюся про інтенсивності і я дійсно не хочу йти на свято.

Я не можу знайти гідну важкої атлетики табір у Великобританії, або той, який не стільки коштувати.

Які є думки про те, що я міг зробити? або що ви можете думати про те, що я хочу зробити.

Якщо хто знає будь підняття тягарів тренувальні табори у Великобританії, будь ласка, повідомлення.

високо цінується на будь-які зауваження.

+221
user86875 24 черв. 2012 р., 22:46:10

Є три вправи в свою рутину АБ, які націлені на косі м'язи живота:

 • Косий V-вгору
 • Мейсон твіст
 • Бічні дошки

Косий V-вгору-це багато, як ніби підлогу косою хрумтить, хіба ви піднімаєте ноги в повітря, в той же час ви робите косою хрускіт. Муляр Twist великий все-навколо Ab вправи, особливо якщо ви включаєте чайник/набивний м'яч у нього. Однак, ви можете хотіти уникнути Мейсон твіст, тому що це може занадто велике навантаження на свій хребет. Нарешті, є бічні дошки, які ви дійсно почуваєте, якщо ви тримаєте його досить довго.

Як @VPeric сказала, присідання є ще одним хорошим способом, щоб побудувати косі м'язи живота, і я особисто помітив велику різницю в моїх м'язів після додавання в кілька присадкуватий режими в моїх тренувань.

+211
Zardiw 8 лип. 2014 р., 01:07:53

Останні 6 місяців я зробив

 • повільно велика трас ± 60хв, 3 рази / тиждень (ч між 145 - 155bpm)
 • силові тренування 3 рази на тиждень
 • 1х/тиждень бойові мистецтва (джиу-джитсу/Муай Тай/MMA) навчання (техніка+спаринг), так що без сумнівів ч +180bpm.

Повільні широкі спуски були поліпшити основна умова. Силових тренувань; для поліпшення загальної фізичної підготовки під час спарингу. У певний момент перед зміною плану, Мій відпочиває HR був між 49 і 55. Зміна плану:

 • 4х / тиждень інтенсивні тренування, такі як техніка бойового мистецтва і спаринг / крос-тренінг
 • 1х / тиждень 60' повільно доб. запуск (чч: 145-155)

Тепер, мій відпочиває годину залишиться між 54 і 60. Вправа взагалі знижує ЧСС. Не ВИИТ мати протилежний ефект?

+159
oddmartinez 29 вер. 2015 р., 16:22:19

Проведення правильного двома руками гирі гойдалки всього тіла тренування на відміну вихоплюючи окремі м'язи. Тим не менше, головні м'язи, які йдуть в хитні дзвони є сідничні м'язи, підколінні сухожилля, нижньої частини спини + АБС (основний).

До чого ви повинні прагнути гойдалки, щоб відправити свої стегна назад (аналогічно тязі форма) з дзвінком, і потім доїхати стегнами вперед, щоб отримати дзвін у рух. Це досягається скороченням м'язів, описані вище.

Справа не в тому, щоб перемістити дзвін як можна вище, піднявши руки, але хай дзвін рухатися природно на підставі кількості сили створеної за допомогою стегнами руху вперед.

Є багато відео в інтернеті з описом цього, але я б порекомендував ті, що вчать російські гойдалки стиль на відміну від американських гойдалки стиль, який переоцінити висота дзвони. Тім Ферріс (4год тіла) має дуже простий відео-підручник тут: https://www.youtube.com/watch?v=5zAkYWo_4ts.

Раді допомогти в будь-якому випадку.

+89
amgtier 14 вер. 2018 р., 09:36:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil