Аксесуар Синдром Човноподібної Revovery Без Операції

У мене є аксесуар човноподібної кістки на обох ногах. Я вивихнув кісточку і м'яко три місяці тому і з'явилася інша біль внутрішньої частини ноги (в точці аксесуар човноподібної). Після відвідування ортопеда, він сказав, що у мене синдром аксесуар човноподібної і симптоми вийшов після травми ноги.

Я спробував повернутися в біг після 4 тижні відпочинку двічі, але біль всередині ноги повернеться. За рекомендацією лікаря я був одягнений в insoul з підтримкою арки протягом останніх 4 тижнів без будь-яких видах спорту. Він сказав, щоб дати йому 3 місяці, а потім якщо це не спрацює, то вони будуть робити процедуру, щоб видалити кісточки. Майже місяць пройшов з того часу, що я відчуваю прогрес дуже повільний, якщо такі є.

Я читав на форумах і практично нікого не знайшли, хто мав біль повністю виправити без хірургічного лікування. Я не хочу витрачати 3 місяці, а потім дізнався, що операція необхідна, щоб повернутися в спорт, а потім витратити ще чимало часу на відновлення.

Якщо операція-єдиний надійний варіант, я хочу піти за ним раніше. Є хто-небудь, хто мав симптоми виправлено без безопераційне лікування і повернувся в повному дії в бігу або спортивної?

+583
outflanker 30 лист. 2012 р., 03:35:14
37 відповідей

Я граю у футбол, і тоді я збирався вдарити по м'ячу, я натрапив на приймач з мій лікоть під час стрибків вгору і тягнувся до м'яча. В наступній грі я був здивований, що мій лікоть болить досить сильно, коли будь-який тиск на нього. Після спроби кілька речей, я помітив, що мій лікоть не болить, коли потягнути, тільки при натисканні, але навіть невелика кількість завадить (навіть покласти на ремінь безпеки).

У кого-небудь є ідеї про те, що сталося? Мені б дуже хотілося знати, наскільки це безпечно для продовження практики або якщо я повинен взяти один чи два дні. Якщо єдина проблема-це біль, я можу з цим впоратися, але якщо я зроблю це гірше, ніж я хотів би знати.

+999
Jean Maclean 03 февр. '09 в 4:24

Це досить суб'єктивно, як це буде за своїм курсом зцілення. Однак, причина того, що вони дійсно не викликало ніякого болю раніше, що, хоча вони є чорніє і відвалюється, вони як і раніше діючи в якості захисного покриття для нігтьового ложа (так само, як парша на подряпина/поріз).

В даному випадку, я припускаю, що за станом здоров'я їм довелося повністю видалити ніготь (або значна частина), так це в основному як відкрита рана без парші. Якщо ви можете терпіти біль, там , напевно, немає ніякої небезпеки в бігу, але я не знайомий з потенціалом для пошкодження нігтьового ложа (і, отже, маючи постійно деформованих нігтів), тому я хотів відкласти цю частину питання до професіонала.

+998
amin mostowfi 16 бер. 2012 р., 11:11:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

При розтягуванні має деякі переваги, вона не впливає на симетрію.

Преса, як правило, досить важко м'язова група розвитку для більшості людей. Почасти причина полягає в тому, що АБС, схоже, один з тих м'язових груп, які мають тенденцію бути більш схильні харчування та компенсації. По компенсації, я маю на увазі, що у всіх нас є домінуюча "сторона" тіла. Ми намагаємося працювати одній стороні більше, ніж інший. Хоча немає жодних доказів того, що розтяжка вплине на симетрію, є цінність в роботі черевного преса в рівній мірі.

Знову ж, немає ніяких доказів, що розтяжка "стрункі ноги. Насправді, якщо ваша тренування викликає гіпертрофію (збільшення м'язів), розтяжка не вплине на зростання м'язової маси. І, поки ви не можете визначити зменшити якоїсь конкретної частини тіла, ваш кращий підхід полягає в послідовному план харчування, що забезпечує достатню кількість калорій, щоб підтримати ваші цілі навчання.

Є деякі попередні докази того, що розтяжка робить помічник у зниженні болючість. Дослідження в журналі спортивної підготовки задав питання:

Серед фізично активних людей, робить розтяжки до і після фізичні вправи впливають на м'язи болючість і ризик отримання травми?

У ході дослідження фахівці вивчили результати кількох інших розтяжку дослідження, щоб визначити потенційні вигоди від розтягування. У своєму висновку, дослідження показало, що:

“Дані на розтяжку і болю в м'язах показують, що в середньому, люди будуть спостерігати зниження болю менш ніж на 2 мм на 100-мм шкалою протягом 72 годин після тренування.“

Однак дослідження ставить під сумнів значущість висновків і вирушили далі скаже у своєму висновку:

“В цілому, результати цього аналізу не підтримують роль перед вправами або після вправ на розтяжку в якості заходів після вправ болі в м'язах“.

Він прийшов до висновку, що більш значні дослідження необхідно зробити для подальшої кількісної оцінки будь-якої вигоди від розтягування. На мій погляд, оскільки там не здається, бути ніяких шкідливих ефектів від розтяжка після тренування, я буду продовжувати, щоб розтягнути як частину мого поста тренінги.

І нарешті, якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про асиметрії, я пропоную вам поглянути на анатомія і фізіологія людини: людське тіло стає асиметричним після того, як ембріон розвивається відмінностей короткий виступ, що робить хорошу роботу, пояснюючи асиметрії.

+958
LoraCB 16 січ. 2015 р., 06:49:11

Наскільки я знаю, люди, які витрачають 8 годин stainding ще (як персоналу, робітники на конвеєрі або стоячи безпеки), є проблеми теж, в основному, на ногах і ногах: набряки і т.д... я ще не проведено жодного серйозного дослідження, але в цьому є сенс. І на самому початку стояв довго, безумовно, буде незручно або навіть болісним.

Так що на мій погляд найкраще буде робити стоячи/сидячи зміни, як 2-2-2-2 або що ваше тіло "скаже" вам.

До речі, якщо ви починаєте стоячи і відмовитися від перерв/прогулянок (які були кожні N хвилин, чи не так?), це може бути не добре для ваших очей і кінцівок.

+866
BrieCold 25 черв. 2018 р., 14:30:25

Це кілька теоретичний, але я вважаю, що досить часто.

Я в хорошій формі, гарна спортивна статура і т. д. У мене є пристойне визначення в мій АБС (ви можете побачити задатки 6-Pack або, принаймні, 4-пакет). Як і більшість людей, я отримав трохи жиру в нижній частині живота. Також я помітив, що мій живіт виглядає краще в декілька разів ніж інші.

Сказати, що я стала ходити на пляж через тиждень, і хотів зробити все можливе, щоб виглядати якомога краще, з фокусом на моїй АБС. Які б ідеальні речі, щоб зробити між зараз і потім? Я думаю конкретно про:

Дієта - що я їм між зараз і потім, і скільки?
Вправи - які, швидше за все, щоб мати найкращий ефект за такий короткий період часу?
День - я повинен голодувати день я йду? Очевидно, що я не їв 8 шматків піци за півгодини до виходу на пляж, але як довго, перш ніж я йду я повинен з'їсти? Там "останню хвилину" вправи я можу зробити? Але що ще про воду? Я припускаю, що це було б поганою ідеєю, щоб нічого не п'ю взагалі, просто тому, що він буде займати місце в шлунку, так?

Спасибі, і не ненавидиш мене за те, що марно!

+854
b1r3k 29 жовт. 2011 р., 13:36:25

Схоже у тебе переднього нахилу тазу (слабка АБС, біцепс стегна і сідниці з щільно за-активне нижньої частини спини і згиначі стегна) і округлої спиною (слабкий ромбами і нижня пастки з щільно за-активний двк)

АПТ

Округлі плечі

Не вичерпний список, але ці вправи повинні зробити щось хороше

Кішка корова (буде розтягуватися в деяких проблемних областях): https://www.youtube.com/playlist?list=PLOj76wV2WfPvwk3LlWoEMDjcBeWZ93YIi

Плечі:

YTWL: https://youtu.be/3MxHX9j15BU

Рядки: https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness/wiki/exercises/row

Апте:

https://www.reddit.com/r/Fitness/comments/3q6i3b/my_progress_with_apt_anterior_pelvic_tilt/

Планк (АБС): https://youtu.be/kL_NJAkCQBg

Порожнисті утримуйте (АБС): https://youtu.be/LlDNef_Ztsc

Глют міст: https://youtu.be/O9j_DU_4KXs

Випад стрейч

+824
user7092 5 січ. 2012 р., 13:31:10

Це насправді ідеал, ваші ноги повинні вивихнути, щоб поглинути дію, як вони вдаряються об землю (в ідеалі з середини удару ногою)

http://www.barefootbeginner.com/2012/08/14/how-will-my-feet-change-when-i-become-a-barefoot-runner/

Люди, які біжать в типових кросівках, як правило, не виграють від цього ноги вивихнути, так як їх взуття тримати ноги стиснуті разом. Однак, є програми і продукти там, щоб допомогти повернути ці природні рухи ніг: https://www.nwfootankle.com/

+766
dstars5 2 лип. 2015 р., 12:34:32

З моїх знань, я вважаю, що це не можливо, щоб зменшити розмір жирових клітин, якщо ви отримаєте деяку форму хірургії.

Операція насправді не зменшити розмір, але кількість жирових клітин.

Коли в організмі накопичується надлишок ресурсів, клітин-адипоцитів (жирових клітин) починають розмножуватися для того, щоб прийняти додаткову кількість їжі, яку ви споживаєте.

Ці жирові клітини поруч, але вони можуть бути очищені через вправу , яке виснажує запаси глікогену (накопичення енергії)

Тепер я бачу, проблема з продуктом, ви згадали, що вони не вдаватися в подробиці, які інгредієнти. Екстракт зеленого кава в зернах це подається як якийсь Бог, як інгредієнт для втрати ваги з моєї точки зору. Може бути, їх інші інгредієнти, можливо, не. Я не можу бути суддею.

Єдине, що вам потрібно, щоб схуднути екологічно чисті продукти харчування та багато фізичних вправ. Немає способу обійти це.

+743
Areks 22 трав. 2016 р., 01:15:10

Існує кілька різних варіацій віджимань там, і більшість з них надає унікальну перевагу. Різних форм віджимань може вплинути на різні ділянки тіла, тому при правильній техніці все залежить від того, які результати ви шукаєте. Якщо ви працюєте на грудях, який є, чому більшість людей починають робити віджимання в першу чергу те, що стандартний пуш-ап відмінно підходить для цього. Але для більш інтенсивного тренування грудей, підніміть ноги на стійку поверхню, і робити віджимання як можна повільніше. Для різних варіацій віджимань перевірити http://www.propushups.com/different-types-of-pushups

+709
kamaleshkumar Anand 8 лют. 2013 р., 11:43:42

Я думаю, що дослідження дозволяють зробити остаточний висновок в цьому питанні, я не вірю, що є послідовно науковий доказ того, що ДФУ, як його звинуватили останнім часом погано.

Аспартам теж схожі. Хоча в цілому сприймається як "погана", дослідження говорять про зворотне. Особисто Я уникаю його, просто щоб бути безпечним.

На особистому рівні, я думаю, що поки у вас достатньо здорової дієти (не занадто багато "оброблено" їжа в ній), ви повинні бути в повній безпеці від цих підсолоджувачів, є чи не вони "диявола". Якщо ви, навпаки, їсть багато оброблених матеріалів, підсолоджувачі, напевно, не головна проблема з цим типом дієти.

+679
Anish Ramaswamy 5 лют. 2010 р., 11:42:53

Я познайомився з учителем фізкультури в басейні, і він сказав мені, що плавання не буде мати значний ефект для розвитку вертикального стрибка.

Якщо ми опустимо втрати ваги, викликаної плаванням і краще стабільність основних м'язів, плавання може допомогти в розвитку ніг (стрибок вгору) певних груп м'язів? Або плавання (кроль) орієнтований на розвиток саме контра non-вод-спортивних груп м'язів?

+520
Seung Jae Lee 8 квіт. 2016 р., 14:31:57

enter image description here

Я отримав пухир як раз до того моменту, який тримає плівку, тобто вказівний палець. Мене дратує в теніс, фехтування і скелелазіння.

Які кращі способи, щоб оговтатися від рубцевої тканини з-за блістер?

+518
Rohn Butterfield 26 квіт. 2011 р., 18:46:01

По-перше, давайте подумаємо про це в більш загальному сенсі (тобто це не конкретна людина, який викликає ця проблема). Наприклад, коли ви не на пару днів, і ти проходиш бігунок поки ти за кермом, ти відчуваєш себе дивно ревнувати? Такі думки проходять через вашу голову, такі як "тьху, я не бігав уже два дні. І виглядати це людина намагається терти його." Ви коли-небудь чули про раси, яку ви пропустили або забули й думати: "чому не я запустити цю гонку? Я такий нероба!" Я думаю, що це загальне. Ось як я відчуваю іноді.

Схожі думки у мене: "як мій останній запуск?" Якщо він був "дуже коротким", або "дуже повільно", то подібні негативні почуття можуть з'явитися: "чому не я приникаю більше?"

Як і будь-який вид спорту чи хобі, я думаю, кращий спосіб впоратися з цим (страхом? ревнощі? невпевненість?) варто пам'ятати, що вас дійсно повинні бути просто змагаєшся з самим собою. Причина того, що ти бігаєш, тому що тобі це подобається, вірно? Ви працювати для вас. Я бігати за мною. Хіба ми всі просто намагаюся зробити швидше або краще на довгих відстанях, ніж колишній версією самого себе?


А тепер про твою невістку. Може бути, вона буде відчувати це нові неймовірні відчуття як заново народився бігун. Намагайтеся уникати відчуваючи загрозу з її боку. Подумайте про своє власне працюючому шлях, свої власні цілі. Сприймаю це як позитивний: може бути, ви будете полягати в тому, що її палаючий вогонь під вас, допомагаючи вам зберегти ваші цілі. І якщо ви залишатися спокійними і продовжувати працювати для вас, сподіваюся, її не буде турбувати вас так багато. Може бути, ви можете ходити один до одного за порадою. Або навіть увійти разом гонки в один день!

+492
MatthewSteinberg13 4 трав. 2011 р., 01:02:21

Здається, що ви вже відповіли на питання.

Я просто хотів би додати принаймні дві думки.

  • 1-ий полягає в тому, що є декілька ефективних методів, таких як поза, а еволюція працює, щоб згадати лише два інших. Я вважаю, що ротація тазу повинні брати участь у всіх з них, але, можливо, по-різному.
  • 2-ой, що це було б корисно, якщо ви поширюєте ці речі на посилання ви цитуєте, може бути, вони можуть дати вам хороший контроль, і ви можете отримати пряму відповідь від творця цього методу.

Також, якщо ви хочете поліпшити ваші рухи тіла (і я вважаю так, якщо ти питаєш про гнучкість в іншому пості) в цьому випадку на талії, я думаю, ви можете використовувати інший запропонував рух Денні Дреєр, з ChiRunning: приклад ходьби.

На іншій ноті, ви можете провести відмінність між активної і пасивної ротації тазу. І ChiRunning пропонує вам краще на обертання тазу робити підйомами, даючи тулуба і рук більшу кількість рухів і зусиль.

+490
marco4net 6 трав. 2016 р., 01:43:02

Зупинка
Не шукайте будь-які добавки, щоб схуднути. Зміни вашої дієти і фізичних вправ. Приймаючи добавки, щоб схуднути, беручи легкий шлях, і це не рішення вашої проблеми. Це буде тільки коштувати вам багато грошей і не працювати в довгостроковій перспективі. Велику частину часу ці добавки шкідливі, тому що вони містять багато кофеїну або ефедрину. Ці трав'яні добавки коштувати багато грошей, і єдина мета-продати їх у короткостроковій перспективі. Ви не будете втрачати вагу протягом тривалого періоду.

Почати
Замість того, щоб шукати добавки, щоб схуднути, почати шукати справжню їжу. Я великий шанувальник підходу Палео. В цей підхід, ви схуднете на робите дуже мало фізичних вправ (порівняно зі звичайними методами) і вживання натуральних продуктів харчування. Я настійно рекомендую вам дати йому спробувати. Багато мої клієнти втратили тонни ваги харчування і фізичні вправи Палео.

Погляньте на вступних Палео відео на YouTube.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про цей підхід, будь ласка, перевірте ці сайти та книги:

+473
redlamp 27 лип. 2014 р., 06:42:45

Засудженого кондиціонер має відмінний 10-Крок прогресії віджимання на одній руці. Він також детально тут. Мені знадобився місяць, щоб перейти від не будучи в змозі зробити один, щоб робити три віджиматися на одній руці.

В принципі, ви повинні почати робити це:

  1. Алмаз зчеплення віджимання - зміцнить руки набагато більше
  2. Віджимання з однією рукою витягнуті в сторони або на баскетбол - набагато більшу вагу на одну руку
  3. Ляскаючи віджимання - дасть вам набагато більше сил і вибухову силу

Після ви можете зробити 20 в кожному з вище, ви повинні бути в змозі зробити однією рукою віджимань. Якщо ви все ще виникають проблеми, спробуйте покласти баскетбольний м'яч під вас, так що ви можете торкнутися його грудей, щоб допомогти вам відсунути однією рукою, а не вниз, як багато.

+472
Ferri Ferri 13 квіт. 2011 р., 04:55:48

Я надмірна вага, але не новачок (незначні травми коліна хоча б часткове збірних сльозинки, але я розберуся з цим з фізіо).

Я 6'1 і прокинутися, і де між 242-247. У мене м'язи тільки-тільки повернулися в тренажерному залі останні 10 тижнів пробую різні процедури (через 1-2 роки) я просто зробив 1 день 5х5 і хотів би, щоб спалити впертий жир з присіданнями, але мета на майбутнє, щоб, можливо, зробити тіло/бодібілдинг-шоу для фізичних. Це хороша програма, щоб зробити протягом 3-4 місяців, щоб побудувати гарний кадр, і м'язи до ізоляції/бодібілдинг вправи пізніше?

Перевірте мій ІГ: @markpolan якщо ви хочете краще виглядати у своїй фігурі, так що ви можете побачити про що я кажу.

Спасибі, хлопці! Я був 273 і в 240 в 10 тижнів. Так що я хочу зберегти її, але насолоджуватися підйомно також великий. Я люблю складних вправ і нудно з ізоляцією.

enter image description here

+456
cianmm 15 лист. 2010 р., 22:16:55

Мені 43 роки і 192 см

Я працював (підняття важких речей) протягом більш ніж року

Я бачу поліпшення в моїй нарощування м'язової маси

і я бачу значний ріст вага (з 95 до 112 кг кг)

крім збільшення м'язової маси в мене більше живіт теж :(

як я можу знати, якщо мій зріст вага зростання м'язів або зростання жирів?

+456
user284148 5 квіт. 2014 р., 23:33:10

Розглянемо дешеві креатин (креатин) добавка для збільшення утримання води. Що принесеш ти ще на 1-3 кг в найкоротші терміни.

Якщо ви працюєте, це повинно допомогти трохи з сила/витривалість, а також. І ви дійсно хочете провести деякий час в тренажерному залі. Навіть якщо ви будете в основному набирають жир, м'язову масу краще, ніж нічого.

+421
AminM 12 черв. 2010 р., 07:33:05

Я недавно почав бігати, і я ледь розрізняючи розминка від розтягування вправи. Я читав, що я повинен робити розминки перед біг і розтяжки після бігу. Це правильно?

Також, ви могли б відзначити декілька хороших розминка методи, які я можу зробити без обладнання будинку перш, ніж я почати працювати? Я знаю, що я міг зігрітися під час роботи, але це стає холодно на вулиці, тому хотілося б, щоб зігрітися, перш ніж покинути будинок ...

+397
Chicken Lee 15 груд. 2017 р., 12:24:17

Ви не повинні відчувати болю під час руху, а вашій спині можуть відчувати біль після тренувань. Вам необхідно навчитися розрізняти травми (розтягнення, тягне, тендиніти і т. п.) від крепатури або Домс (див. https://fitness.stackexchange.com/a/7450/3085). Як новачок, ви, ймовірно, не знають різниці поки. Моя порада щас будуть чекати, поки ваша спина відчуває себе 100% перед роботою знову, дотримуючись розтяжки, масажувати де болить, і практикуючих ваги або мітлі форма. Якщо це просто м'язовий біль, він повинен відчувати себе краще протягом декількох днів, і не відчувати, як болить після кожної нової тренування (в кінці кінців, ви не будете відчувати себе Домс).

Про даному конкретному випадку, оскільки ви відчули біль під час виконання рядки, Я підозрюю, що це був поспіль, що стало остаточною причиною цього. Але, ваша спина, можливо, були ослаблені від присідань, залишаючи його сприйнятливим до будь-яких помилок формі на рядки. Якщо ваша більш низька задня частина закруглена під час присідання (неправильна форма), два могли б поєднуватися разом, щоб викликати цю біль.

Мені подобається, що ви витрачаєте час тільки на порожній бар. Вага ти переїжджаєш прямо зараз, не достатньо, щоб сильно поранити вас, але все-таки дам вам знати про поганій формі.

Щоб допомогти правильної форми помилок, ви могли б мати досвідченого друга , який робить таку програму, як ви дивитися ваші форми. Або ви могли б зняти відео і завантажити його, щоб коли-небудь або якомусь іншому форумі (в тому числі і тут), щоб запитати ради.

+369
James Collins 10 серп. 2011 р., 06:54:23

Це здається нелогічним, але силові тренування (майже завжди) більш ефективний спосіб управління тіла жиру, ніж кардіо вправи. Дієта перевершує їх обох, однозначно.

Людина з базального метаболізму 1800 буде спалювати зайві калорії 144 (8%) в день просто сидячи на дивані, якщо вони силові тренування правильно. Це не включає в себе фактичну кількість спожитих калорій під час тренування, який буде добавка до цього.

Цікаво, я вважаю, що більшість бігунів на довгі дистанції і велосипедисти страшні дієти. Їх потреби в калоріях настільки високі, що їх можна майже кожен день їсти піцу і буде добре. Але в підсумку (при травмах, під час міжсезоння, і т. д.) Ці жахливі звички їх наздогнати. А де людина з достатньої м'язової маси буде продовжувати спалювати зайві калорії, якщо травму на тиждень, бігун не працює за тиждень-це просто хтось їсть занадто багато їжі.

+362
vikas2cc 17 черв. 2015 р., 05:25:44

Це буде залежати від ряду факторів. Наприклад, якщо у вас не вистачає плеча ROM для установки в барі правильно для спини приземкуваті, гнучкість у виборі точного положення, що дозволяє симетрично розташовувати руки гантелі присідання можуть в кінцевому підсумку зробити їх значно ефективніше, ніж штанга присідання. Ось конкретний приклад загальної ідеї, що будь-яка вправа можна виконувати безпечно і без болю є більш ефективним, ніж той, який ви можете виконувати тільки з Біль. Якщо ви можете виконати обидві гантелі присідання і присідання зі штангою цілком нормально, без болю і з хорошими формами для відповідних тренувань, ви, ймовірно, найбільшу користь з чергуються між собою на ту ж вагу.

+357
Tearo Dactyl 16 лют. 2015 р., 04:15:53

Мій улюблений використовує ваг для кардіо важкі двадцять присідання, махи гантелі/гирі, і комплексів. По суті, більше повторень з меншою вагою і безперервних зусиль. Виготовлення схем з використанням ваги плюс вага тіла (наприклад, чари 50) працює добре.

Покласти п'яти до п'ятнадцяти хвилин високої інтенсивності кардіо в кінці тренування не займе багато часу або обладнання.

Зрештою, хоча, кращий спосіб контролювати приріст ваги під час підйому, щоб контролювати раціон.

+349
Medo 7 січ. 2011 р., 19:12:35

Пряма спина-це дуже важлива річ, і більшість людей не мають прямою спиною. Зазвичай люди схильні сидіти з вигину і, отже, стикається з проблемами в довгостроковій перспективі.

Віджимається допомогти в отриманні прямою спиною? Якщо так, який вид віджимань рекомендується? ще, які вправи допоможуть у досягненні прямою спиною?

+324
Atila 5 лют. 2013 р., 20:58:15

Є буквально 0 причиною, щоб не робити сидячи коробки. Це не допоможе або що-небудь поліпшити. Це не переклад будь-якої форми руху в будь-якому виді спорту. Це не зробить вас сильніше в реальну повну глибину високу планку навпочіпки, він не поліпшить вашу форму, і якщо ви хочете реальний приклад подивитися:

Візьміть штангістів і пауерліфтерів взяти. Важкоатлети присідають на повну глибину і коліна, операцій і травм в цілому менш поширені. В поєднанні з цією, штангістів є дуже гнучкими і добре округлені спортсменів, тому що вони практикують повний діапазон руху і бажання тримати у вертикальному положенні в своїх рухах. Це означає, що вони прагнуть зберегти стабільність і форма в найбільш невибаглива позиції руху. У самому низу присідання.

Тепер, якщо ми подивимося з пауерліфтингу, ми бачимо кілька варіантів, як пін-присідати і присідати полі. Ми також бачимо присідання до половини глибини. Звідти, Поширеність операцій на коліні і травми в загальній підніматися. Там були сотні досліджень на даний момент показує, що половина глибини присідання небезпечні і досягнення мінімальна, якщо ніякого впливу на силу або гіпертрофію.

Навіть з логічної точки зору, в який момент у сквоті-це рух найважче? Підказка: це не вище паралелі. Так навіщо ви тренуєте частина руху ви вже можете зробити? Ви вже можете встати і сісти в крісло. Ви бачите багато людей в комерційних тренажерних залів, які не дуже добре підготовлених спортсменів, навантаження штанг з величезними вагами, що вони ніколи не міг сидіти в глибині і робити це на полі. Так навіщо продовжувати навчання відносно простий частиною руху?

В кінці дня, сидячи навпочіпки в коробці-це просто привід, щоб поліпшити міцність у найважчих частин діапазон руху. Контактний присідання нормально, тому що ви отримуєте в положення в найбільш складної частини присідання і практикувати сходження. Це неймовірно складно вийти з позиції дно, повернутися у вихідне положення, і підніміть майже максимальному навантаженні. Це рух фактично закріплює моделі двигуна ви намагаєтеся зробити. Він має можливість передачі багатьох інших якостей.

Так що всю глибину та пін-присідання. Не низька планка, а все, що вище всю глибину.

+290
yuan 1 лист. 2014 р., 09:21:51

Періодичне голодування або протеїни вам не допоможуть набрати вагу. Їм вище ваш ремонт в калоріях. Так що якщо ви не можете з'їсти багато, відповідь-не більше білка, а білка не так калорійно, Як жири і вуглеводи. Очевидно, що періодичне голодування не збільшити споживання калорій, або.

Якщо ви не можете з'їсти більше, то єдино правильним рішенням для збільшення ваги є обмеження діяльності, які спалюють багато калорій. Це не так легко, як з'їсти більше калорій. Ваша діяльність протягом дня обмежена, і ви не можете зупинитися для того, щоб набрати вагу.

Я б порадив вам знайти спосіб, щоб покласти трохи більше їжі у вашому раціоні. Ви можете спробувати їдять арахісове масло,мед або інші подібні продукти, які багаті калоріями. Спробуйте включити продукти в свій раціон, які не легко заповнити ваш шлунок, але багаті калоріями.

Я помітив, що люди, які кажуть, що мають швидкий метаболізм зазвичай не їдять стільки, скільки їм здається. Почати відслідковувати свою вагу і, якщо це можливо для вас відслідковувати Ваші калорії, а також. Я знаю кількох людей, які почали підраховувати свої калорії і були здивовані, коли вони виявили, що вони не споживають багато калорій, як вони думали.

Ви повинні розраховувати ваші калорії, або ж розрахувати свій раціон харчування і якщо ви бачите, що ви не набираєте вагу, то додайте трохи більше їжі. Якщо ви робите це протягом деякого часу, то ви будете в кінцевому підсумку перевершити калорійність технічне обслуговування і набрати вагу.

Просто майте на увазі, є два чинники, які впливають на вагу. Ваша діяльність і калорійність харчування. Немає ніякого способу для вас, щоб набрати вагу, якщо ви їсте менше калорій, ніж вам потрібно.

+234
Owen J 21 лип. 2017 р., 17:31:45

Я очікував отримати трохи більше кардіо від BodyPump , але досвід був різний. Я відчував, що я зробив повну силу сесії органу. Я повинен піти за менші ваги? І мені потрібен день відпочинку між двома. І нарешті, якщо я вже займався гирями, було б більш ефективним, щоб замінити корпус насоса з BodyAttack?

+156
Mary Astle 11 трав. 2010 р., 21:07:24

Якби я був тобою, я б спробував знайти тренажерний зал поруч з моїм рідним містом, який я міг відвідати. Кроссфіт або універсальний тренажерний зал, ймовірно, привести падіння або короткострокові пропуску.

Якщо це дійсно так, що ніякі тренажерні зали навколо, я хотів би розглянути два варіанти: відпочити/тиждень підступ, або заміни-вправа тиждень.

  • Якщо б я був досить далеко вздовж програму, то вага стає важким, і я, напевно, недостатньо відновився, навіть коли робить успіхи, я б схилявся до тиждень відпочинку. Я хотів би зосередитися на відновлення-хороший сон, хороша їжа, ніщо більш напружене, ніж кілька прогулянок або походів помірною.
  • Якщо б я був менш далеко в програму і ваги не були супер-складно, я б схилявся до пошуку замінників. Я знайду найважчі речі я міг би забрати, і неодноразово їх забрати. Я б вам купу віджимань. Я б не надто турбуватися про віджимаюся, качаю прес, або інші відносно легко невиважені вправи.

Підсумок: ви втратите істотний прогрес. Ви отримаєте слабкіше. Ви втратите кровні сили. Коли ви повернетеся в програму, зайняти від 10 до 20% від вашого номера.

+114
Julio Castillo 23 лют. 2019 р., 05:44:42

2 школи думки про запущені напередодні.
1) відпочити і зберегти ваші запаси глікогену за день гонки.

2) розминки, а потім провести кілька хвилин у гоночному темпі. Це може виглядати як 10 хвилин легко, потім 10 хвилин 30 секунд на 10к темпами і 90 секунд біг підтюпцем.

Якщо ви сплющенного за тиждень до цього, я волію 2. Якщо ви не урізати пробігом, вибрати 1. Не думаю, що ви помилитеся або хоч.

Їли раніше? Знову ж таки, особисті уподобання, але вибрати щось легкозасвоюваним і що ви зазвичай їсте. Виберіть високим вмістом вуглеводів і низьким вмістом білка, низьким жиру. Мій особистий фаворит-це здобні булочки з трохи арахісової олії приблизно за 2 години до часу гонки. Менше часу? Вибрати ложкою меду.

Якщо гонка в неділю, пізно по-справжньому подзаправиться. Вам потрібно за кілька днів до. Але вечерю макарони на ніч, перш ніж буде вигідно за умови, що це не завантажується з сиром. Крім навантаження Карбо, напевно, не потрібно 10к.

Ну і підйом, крос-тренінг, ядро і т. д. - напевно пропустити, якщо це гонка, мета. Удачі і дайте нам знати, що ваш новий піар!

+112
Zach Folwick 15 січ. 2010 р., 23:08:50

Там був елітним бігуном в моєму районі близько 10 років тому, який ходив босоніж і він був приголомшливим. Однак, він виріс, працюючих в цьому образі і вже звикла до нього. Дійсно, якщо він не відчуває себе дивно, ви можете зробити це.

В мої 20 років, як бігун, я ніколи не робив це для (дуже реальний страх скла, цвяхи та інші гидоти. Беручи легка пробіжка на трасі відчуває себе дуже освіжає, і я рекомендую його. Я просто не думаю, що мої приміських/міських вулиць і тротуари дійсно дозволяють це занадто часто.

+111
beblubs 25 лист. 2015 р., 00:29:53

Так, ви можете абсолютно розробити програму по тязі, але питання в тому, чи повинні ви.

Кілька років тому, я зламав плече під час сходження, і я виявив, що все, що я міг дійсно біль була тяга, тому я deadlifted кожен день. Я не можу згадати точну програму, але вона була заснована лише кілька синглів, кожен день, збільшуючи кількість, поки не досягли точки, потім додати вагу і почати знову (тобто почати з 80% від вашого 1ПМ, потягни за 5 синглів. Додати набір кожен день, поки ви тягнете 12 синглів, додати 5 кг і почніть знову з 5 синглів).

Слідуючи цій програмі за кілька місяців, я пішов від шийки і іноді 160кг максимум на легке відчуття 170кг.

Якщо ви хочете програму, грунтуючись тяга, думаю про кратних синглів.

Щось як описано тут, було б добре http://www.strongfirst.com/daily-dose-deadlift-plan/

+107
NomadTraveler 26 черв. 2018 р., 12:49:03

Я нещодавно злегка вивихнув ліве зап'ястя. З тих пір я помітив, що моя рука в моїй лівій руці був значно знижений. Я хотів би, щоб відновити сили зчеплення у мене в цю руку, як я використав його первинної і зручно відкривати складні речі.

Які вправи я можу зробити, щоб відновити силу хвата лівої руки?

+102
Abhimanyu Gupta 9 черв. 2012 р., 04:38:01

Які небезпеки стероїди (ін'єкції/уколи) і як я можу переконати кого-то відмовитися від його використання?

Я маючи важкий час на даний момент, я намагаюся переконати мій найкращий друг. Будь ласка, допоможіть.

+97
sushil singh 21 черв. 2010 р., 23:00:14

Я 5'9" І 153 фунтів зараз і 24 років. Я регулярно працює вже рік. Але я відчуваю, що результати вже не так вражають, як раніше.

Я ходжу в тренажерний зал 4 рази в тиждень, 2 групи м'язів кожен раз. Понеділок груди і трицепс, вівторок спина і біцепс, четвер плечі і ноги, П'ятниця груди і АБС. Я теж роблю абс у вівторок. Я працюю на грудях двічі на тиждень, тому що я хочу побудувати більше м'язової маси на грудях. Я значною мірою використати ті ж ваги близько 9 повторень і 4 підходи для кожного тренування. Іноді я додаю 2.5 кг з кожної сторони для моєї тренування грудей. Але я як і раніше не дуже задоволений моєю грудей м'язової маси. Як я повинен змінити свою рутину, щоб побудувати більше м'язової маси?

Я також чув, що існують різні цикли навчання, зсипати циклів і циклів вирізування. Зсипати циклів для нарощування м'язової маси і в цьому циклі ви повинні з'їсти більше, ви, ймовірно, отримати трохи жиру. І в циклі нарізування, вам робити більше кардіо і зменшити ваш жир тіла. Це правда, якщо я хочу наростити м'язову масу поступово? Можна наростити м'язову масу без проходження цих циклів?

+92
Bill Walker 17 січ. 2014 р., 04:41:31

Я слідувати палео-дієті і з'їсти 3 великих прийомів їжі в день з рідкісними перекушувати фруктами або горіхами. Крім того, я тренуюся, як кардіо-і підняття важких 5 днів в тиждень. З тих пір, потрапляючи на палео, мої рівні жиру тіла коливалася в межах 8-12%. Кожен раз, коли я впасти нижче 10%, я відчуваю брак енергії і часто отримую сонливість протягом дня. Як часто зустрічається цей недолік енергії і сонливість для людей з низького процентного вмісту жиру, і що вони роблять, щоб цього уникнути?

Додаткові Деталі:

Вимірювання

Я вимірюю мої жирові відкладення з супортами та 7 складка шкіри вимірювань. Я знав, що штангенциркулі, як правило, недооцінюють жирові відкладення, тому я додаю 3-4% на мої результати.

Дієта

Я зазвичай їм близько 3000-3500 калорій в день. Хоча я не регулярно підраховувати калорії, так що мої цифри можуть відрізнятися від їжі до їжі і вдень.

Сніданок: 500-1000 калорій.

Обід: 500-1000 калорій.

Вечеря: 1000-1500 калорій.

Закуски (зазвичай 2 рази в день): 300-500 калорій.

+88
Winamp 19 груд. 2016 р., 23:59:36

Для відповіді на ваше питання я буду ділитися власним досвідом. Був період мого життя, коли я зробив бокс в тренажерний зал без опалення. Температура була приблизно -5 за Фаренгейтом зовні і всередині не набагато тепліше(так як там ніколи не було опалення всередині ви можете собі уявити, яке це). В той же час я займалася гімнастикою в тренажерному залі з ледве будь опалення.

Як ви знаєте, бокс-це спорт, який тримає вас дуже активний, де вам постійно рухатися, стрибаючи навколо, наносячи удари руками. Я та інші спортсмени сильно потіють, але ми все ще можемо відчувати холод. На початку було нормально, але я почав відчувати себе жорсткими в одній точці. І ось одного разу в боксерському залі(у нас був гантелей, пластин і стрижнів) я працював моє трицепс і встиг поранити їх, як ніколи раніше на одному з ліфтів. Тендиніт. Вони отримали сильне запалення за вагу, який я раніше часто піднімала в моєму житті. Сухожилля моїх біцепсів були запалюються також під час тренувань з гімнастики.

В результаті мені довелося звернутися за медичною допомогою, щоб зробити краще і теплому середовищі на мої силові тренування і витрачати додатковий час на розігрів ліктях і плечах. Пройшло 4 роки і я все ще хочу переконатися, що моя кімната дуже тепла, що у мене прогрівається дуже добре, перш ніж я починаю щось серйозні вправи на кільцях. Тому я не вірю в тренування в надзвичайно холодної навколишньому середовищі. Є точка, повз яку не розминка вбереже вас від травм, холоду будуть зумовлювати.

+17
l0Ft 26 серп. 2010 р., 05:49:51

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil