Який ефект поширення тренування через день?

Припустимо, у мене є тренування в залі, які я хочу виконати, з метою зміцнення певний набір м'язів. (Я не дбаю про збільшення обсягу чи визначення на всіх).

Поточний план-це заняття в тренажерному залі, які 3 підходи по 10 повторень на кожну пару вправ, які працюють ці м'язи. Зроблено в шаблон ABC_ABC_ABC. Сеанси візьми мене ~30-45 хвилин і зрозумійте мене у міру пітним, і я поступово збільшуючи навантаження на всі вправи.

В даний час моя найбільша проблема насправді робить сеанс - я їх відкладала і пропустити їх :(

Один із способів, які я думаю, було б легше для мене, щоб фактично робити їх буде розділити вправи вгору. Кажуть, першим ділом вранці я роблю тільки перший набір, або перший блок встановлюється, то через кілька годин я взагалі ще встановити блок, потім я роблю мій останній набір/блок в кінці дня.

Я думаю, що у мене буде більше шансів успішно зробити цю процедуру.

Який буде ефект від цього зміниться? Не робити вправи всі разом, яка різниця? Або це не важливо, коли я роблю речі, поки я буду робити всю цю рутину до кінця дня?


Контекст, який може або не може мати відношення?

Я спеціально намагаюся повністю відновити безперервний травми підколінного сухожилля. Я вже два рази відновився до точки, де у мене немає болю або цілий спектр проблем, включаючи можливість тренуватися і спринт повністю, і потім під час першого або другого 100% відповідати темпам знову потягнув підколінне сухожилля.

Конкретні excerices являють собою поєднання подвійної Рфлс ніг (х кг), двічі нога добрих утр (х кг), один-ногу Рфлс (~60% від Х кг), бічний підйом ніг, бічні дошки.

У мене є невеликий тренажерний зал роботу, тому цілком ймовірно, просто ходити, робити набір і йду назад

+383
John Rudy 22 бер. 2010 р., 08:16:04
32 відповідей

В даний час Я роблю або 5х5, і я читав багато матеріалу про силових тренуваннях. Все, що я читав досі показує, що достатній відпочинок має важливе значення для досягнення прогресу і нарощування сили. Всі авторитетні процедури ліфтинг прописати "дні відпочинку". І стартову силу, як кажуть, щоб не вийшло більше 3 разів на тиждень.

Теорія, як я розумію, полягає в тому, що вашим м'язам руйнуватися і слабшати після того, як ви використовуєте їх посилено, а потім повертатися згодом. Якщо ви час ваші тренування правильно, ви можете тренуватися в період, коли ваші м'язи компенсувати збиток, який ви зробили, і ви отримаєте стимул для наступного тренування. Але якщо ви занадто рано тренуватися, ваші м'язи не оговталися від завданої шкоди, і ви будете знову розриваючи їх, запобігаючи прогрес.

ОК, звучить розумно. Але ось де я заплутався. Я шукав способи, щоб тренуватися робити підтягування і підтягувань на турніку. В даний час я не можу зробити навіть один представник. Один метод, який буде згадуватися багато "мастила паз" або "жирування бар". Деякі люди наполягають, щоб покласти турнік в дверний отвір у часто використовувані частини вашого будинку, і робите одне повторення кожен раз, коли ви передаєте його. Іншим людям пропоную робити певну кількість повторень (або спроби) щодня або хоча б кожну тренування, ви зможете зробити кілька підтягувань.

Спираючись на неофіційні дані, які я бачив, "жирування ПАЗ" звучить, як він працює. Але як це може бути? Якщо я напружую м'язи робити негативні підтягування чи негативних підтягувань на турніку, і я роблю тут-і-там реп протягом дня, кожен день, коли м'язи не встигають відновитися? Хіба не буде такою ж, як якщо б я робив присідання зі штангою або жимі лежачи кожен день - перетренованості і заважає прогресу? Як це можливо, що інші дні важливо для деяких вправ, але постійно, щодня зусилля будуть працювати для підтягувань/віджимань? Чи можуть ці дві лінії думки примиритися?

+933
Alexander Bueth 03 февр. '09 в 4:24

Я б прочитав біжучий до вершини, Артур Лидьярд або принаймні деякі з книг, які він написав.Вони гарні для всіх типів бігунів. Я був в подібній ситуації, оскільки мені зараз 13, а коли мені було 9 я була досить жирна і у мене стимул робити працює. Я б зробив парк працює кожні вихідні, і тоді я почав стрімко втрачати вагу. Тоді я почав тренуватися і тепер я 6-го в моєму стані для крос-кантрі та особистий рекорд на 5 км 18 хвилин. Я буду продовжувати робити велосипедні прогулянки, а також тому, що це відмінний фітнес. Може бути, коли вам краще працювати ви можете зробити tryathlons

+924
aphex 21 серп. 2017 р., 20:03:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так я роблю кардіо сесії один раз в тиждень, близько 60 хвилин, яка виглядає наступним чином:

 • 20 хв. на велосипеді
 • 20хв біг (на вулиці або на біговій доріжці)
 • 20хв крос-тренажер

Цей сеанс допоміг мені у втраті жиру? Або я повинен більше зосередитися на тому, одна з тих речей, але за більш тривалий час? Я теж чула про високу інтервального тренування, як щодо цього?

Дякую за допомогу :)

+905
Trevis Schiffer 11 січ. 2012 р., 01:28:50

Якщо це малої інтенсивності, тренування не мають жодних відповідних ефектів на аналіз крові. Навіть якщо це було тренування високої інтенсивності, результатів випробувань може залежати, але напевно не до такої міри, що ви отримуєте помилкове спрацьовування якихось аномальних ознак.

Існує безліч інших факторів, які впливають на ці тести, такі як час дня, кількість сну, харчування, температури, висоти, імунний статус, і навіть психологічний стрес, який є, чому крові рівні даються як ряд, а не фіксована точка. Немає сенсу намагатися збалансувати усі ці фактори – це неможливо.

Це також причина, чому аналізи крові тільки якщо їх результатом є патологічним, тобто, далеко за межами нормального діапазону. Де саме результат в межах нормальних меж для аналізу важливі для дослідницьких цілей, але, як правило, не те, що ваш лікар буде цікавитися. Ваш лікар може сказати вам, чи є щось серйозно не так з твоєю кров'ю – він не може відрізнити "майже здорової" людини і "абсолютно здоровий" людина, як буде в межах нормальних меж. ЛПВЩ/ЛПНЩ холестерину може бути один виняток з цього, так як декілька чоловік знаходяться в оптимальному діапазоні, але тим не менш це справедливо за великим рахунком.

+882
SaintLotos 26 трав. 2015 р., 16:01:47

Я вирішив велосипед більш довгий шлях, ніж я зазвичай роблю і виявився спійманим в дощ і їхали назад до моєї машині з деяких крайніх судоми ніг. Це було дуже боляче, але я не хотів, щоб його зловили вже затемна і в дощ, і зворотний шлях був трохи менше 2 годин. Я мав ледве добрався до моєї ноги повністю закриті, але поступово судоми припинилися, і я зміг нормально ходити з незначні болі в м'язах. Я розумію, що ситуація, що я ставлю себе на її можна було запобігти, але мені було цікаво, якщо є який-небудь постійний шкоди, коли проштовхування судоми при фізичних навантаженнях.

+832
Muiz Uvais 24 груд. 2010 р., 22:53:09

Деякі дослідження припускають, що висока інтенсивність інтервалів збільшення аеробних і анаеробних можливостей.

У моєму власному досвіді, інтервали поліпшити швидкість і допомогти кондиціонер, але дистанційна робота, як і раніше, необхідно раз на тиждень або мої суглоби не витримують більш довгих перегонах, як напівмарафон.

+815
Almir Ramic 10 серп. 2011 р., 09:19:09

Зростання м'язів ваш організм буде у відповідь на те, що стимулювали. Якщо ви не набирає вагу і стає все сильніше, тоді вам потрібно оцінити деякі речі. По суті, ви робите багато рухів для спини, плечей і грудей, так що вони будують м'язи.

Майте на увазі, ваш м'язовий зростання залежить від вас, перебуваючи в профіцит калорій, тобто ваш організм зайві калорії. Ідея з роботою у вашому випадку в тому, що організм використовує зайві калорії, щоб упакувати на м'язи в місцях, де ви тренуєтеся. Погляньте на деякі програми бодібілдинг, як Тягни/Штовхай/ноги або додаючи в руху у вашій поточній програмі 5х5.

Найголовніше зміна зараз вашу програму тренування, тому що це сила і на основі програми, тому, звичайно, ви отримаєте сильний і отримати деякі м'язи. Тим не менше, програма не призначена для створення тіла. Далі ви дійсно повинні почати відстежувати Ваші калорії і вагу, якщо ви хочете отримати краще уявлення про те, що відбувається. Дзеркало обманює, і ви можете бути переїдання або під їжі, яка може впливати на ваші цілі.

Сподіваюся, що це допомагає!

+792
kmichael08 20 лют. 2010 р., 14:16:17

Дякую за редагування, яка забезпечує важливу інформацію.

Я б сказав, що ваш вага-це добре для спорту 187 см людини. Якщо ви боїтеся травм, ви можете спробувати використовувати ваші стопи під час бігу. Ваша арка буде автоматично і природно поглинати удари. Цей тип працює теж призведе до зміцнення литкових м'язів. Або ви можете працювати на пляжі, де пісок дуже добре поглинає удари. Правильна розминка є обов'язковим, звичайно.

Ви не в дуже хорошій ситуації, коли навіть думати про, скажімо, 3 дні поспіль + 3 дні плавання і 1 день відпочинку. Це ідеальне тренування ніколи. Я дуже любить плавати і, як проходить час я відчуваю більше задоволення і більш високу продуктивність, коли я "вийти з води на кілька днів. Поєднуючи плавання, біг і тренажерний зал вправи для компенсації є кращим способом для довгострокової стійкості.

Це все про надання необхідного відпочинку для окремих груп м'язів. Ноги (після запуску) буде відпочивати усередині води, і навпаки. Під час роботи наші руки, спина і плечі будуть брати добре відпочити і знову готова до завтрашнього плавання.

Ви можете об'єднати ці 2 в один день, але я пропоную тобі бігти, а потім ходити по воді ваші м'язи, знову ж таки, зможете відпочити і розслабитися. Тиск води забезпечує щось на зразок постійного масажу.

Плюс, є ще одне велике перевага тут занадто. Це буде весело протягом тривалого часу. Коли ви плаваєте 6-7 разів на тиждень ви втомилися, і ви можете знайти це нудно. Може бути, ви може бути навіть нудить від цього і відчувають дуже неприємні вигорають. (ОК, залежить від мотивації, конкуренції і т. д. і т. д...) Коли робиш 2 заходи (можливо 3 На насправді: в тому числі віджимання, підтягування після) тренування не буде нудною рутиною.

Так що удачі, продовжуйте рухатися і зберегти свій здоровий спосіб життя!

Редагувати: коли робити: просто поверніть кожен день вашої діяльності, щоб не повторювати одне тренування в 2 дні. Я планую своє тиждень так: запустити+тіло, плавати, бігати+тіло, плавати, бігати+тіло, відпочити, поплавати, відпочити.

+765
Ahmad Alif 13 серп. 2014 р., 16:39:32

Я робив програму тренувань біг підтюпцем протягом чотирьох тижнів, і я можу легко бігати протягом 30 хвилин. Я думаю, ніж ходити по моєму нормальна швидкість буде нормально, але якщо є ухил, я почала дійсно важко дихаючи після двох або трьох блоків, і я ледве міг закінчити пропозицію, не хапаючи ротом повітря.

Це нормально? Може хто-небудь пояснити, чому це відбувається?

Спасибі.

+698
Larken Clerzius 27 жовт. 2019 р., 00:21:24

Здається, отримали популярність після деяких баскетболістів, які використовували їх для відновлення, а потім продовжив їх використання.

https://www.customsportssleeves.com/what-does-an-arm-sleeve-do

http://blog.imsportsteam.com/sports-compression-sleeves-do-they-really-work/

https://wimi-fitness.com/blogs/news/tennis-elbow-vs-golfers-elbow-whats-the-difference

Думки?

+615
PhDInEng 5 жовт. 2015 р., 05:25:14

Вона є спільною для людей, щоб навмисно розтягувати і викручувати їх назад, так що деякі м'язи/сухожилля/суглоби виробляють досить гучні звуки, схожі на "крекінг" або "замкнення" або "клацання".

Подібні звуки можуть також бути зроблені інтенсивний масаж, і зазвичай пов'язані з мануальна терапія.

Я хотів би вивчати цей феномен (для того, щоб знати, як це працює, чи є він шкідливим чи ні, і т. д.), але я навіть не знаю, які слова я повинен шукати.

+588
livesmok 19 лист. 2018 р., 09:10:58

Спробуйте обидва способи і подивитися, що вам подобається.

Ця стаття від бігуна світі дає деякі речі, щоб розглянути при прийнятті цього рішення, але рішення не робить особливої різниці, особливо для пробіжки, а не навчання.

Якщо у вас був пізню вечерю або закуски у вечірній час, ви, ймовірно, не відчував необхідності багато їсти перед запуском.

+542
user3293559 25 груд. 2014 р., 07:01:57

Я чув, що якщо м'язи живота зігнуті свідомо (типу примусово) протягом дня, він збільшує метаболізм і сприяє зменшенню ваги. У мене є кілька запитань щодо цього, так як я намагаюся схуднути:

 1. Це правда?
 2. Якщо так, то наскільки це безпечно?
 3. Як довго я повинен зробити це (наприклад, цілий день або кілька хвилин кожен день)?
+465
jitvimol 4 трав. 2018 р., 15:51:06

Я отримую типовий 1 година на обід кожного понеділка по п'ятницю. Як я можу розклад/структура тренування, яка не втомлюється мене на другу половину дня і дозволяє мені взяти його гнучко, як я не знаю, коли прийде цей час (хоча зазвичай десь між 12 і 3)?

Щоб бути точним, із загальною метою втрати ваги (жиру) і міцність будівлі (як кардіо-і м'язової) і розумною фітнес-почнемо з того, що я хочу структурувати тренування, які:

 • не черствіє
 • працює в напрямку цих трьох цілей поступово
 • не залишай мене пасе день
 • забезпечує достатнього тренування, що вона не вимагає зміцнення поза роботи

Уточнення: У нас є повністю обладнаний тренажерний зал з душем, так що подорожі в часі як мінімальний, наскільки це можливо, і я теж можу з'їсти за столом перед/після (це досить поширене.)

+442
Byrel Mitchell 11 квіт. 2017 р., 01:21:24

Ви повинні бути зволожуючий весь день. Це допоможе вашому організму отримати необхідне зволоження для відновлення вашого тіла після тренування. Пити багато простий годину до тренування взагалі майже нічого; це важливо, щоб продовжувати пити.

Не встояти перед бажанням випити після тренування. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно випити, випити. Зверніть увагу, що розвезення протягом всього дня дозволять вам дозволити собі пити менше після тренування.

Можливо, ви також захочете глянути на відпрацювання раніше ввечері перед сном, якщо ви можете допомогти йому. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про необхідність прокидатися протягом ночі.

Навіть дрібниці можуть допомогти: використовуйте туалет прямо перед сном. Також переконайтеся, що ви отримуєте рекомендоване лікарем час сну для вашого віку.

+436
Cocoa Monster 7 лют. 2010 р., 15:14:34

Є відмінні, кваліфіковані персональні тренери, які працюють у приватних тренажерних залах, але мінімальні стандарти в галузі досить низька. Перевірте, що всі сертифікати у них є насправді - вони варіюються від проходження семінару вихідні іспити після як мінімум 2 роки в коледжі/педагогічного університету. Досвід роботи, з іншого боку, може поліпшити свої здібності, як успішно навчати людей.

Ваш вуз вимагає від своїх інструкторів пройшли туз персональний тренер іспит, а деякі в дім навчання, який я вважаю, є достатнім для ваших потреб як початківців.

Як довго, щоб домогтися реальної незалежності від особистого тренера, який залежить від того, наскільки швидко ви дізнаєтеся, чому тренер, що ти робиш те, що робиш, а не просто як. Зверніть увагу, що деякі спортзали відбити їх тренерів з навчання, чому для того, щоб збільшити дохід.

+415
JamesT 6 лип. 2014 р., 04:12:49

Ні, ні, якщо ви робите в 20 повторень, які ви не. В іншому випадку, або в вашому випадку, ви повинні робити присідання штангою. Кінець дискусії.

+381
user2461769 18 лип. 2018 р., 14:01:52

Є багато варіантів, щоб спробувати. Будь ласка, не зупиняйся, ти на правильному шляху.

Перед кожним запуском сесії, підготувати свій організм трохи через деякі динамічні розтягування для прем'єр-м'язи і суглоби для роботи. Це повинно бути частиною кожної сесії. Якщо у вас мало часу, скоротіть ваше фактичне час (пробіг), щоб вписатися в рутинну схожі на це відео посилання.

Коли ви біжите, зосередитися на хорошій формі більше, ніж швидкість або відстань. Не бачачи вас працювати, або знати, як ви бігати, ось кілька порад про хорошій формі:

 1. Запуск високий, не сутультеся над
 2. Переконайтеся, що ваші ноги приземляються під вами - не перед вами. Скоротити свій крок, якщо вам потрібно.
 3. Зосередитися на посадці м'яким і спокійним. Так, біг-це висока(РП) ударним видом спорту, але ви все одно можете мінімізувати впливу, незалежно від розміру та ваги

Для отримання більш докладної інформації про хорошій формі, ось це великий ресурс. Пам'ятайте, що є більше ніж один спосіб запуску, але це може працювати для вас.

Я додам також, що біг-це не обов'язково відповідь на втрату ваги. Якщо від роботи, ваші підвищує апетит і ви з'їдаєте більше, ви не можете реально схуднути. Так що майте це на увазі. Втрата ваги може бути досягнута за допомогою вправ і харчування.

+369
Julius A 29 груд. 2010 р., 06:34:55

Ви, можливо, буде потрібно, щоб отримати рецепт на здивовані погляди запливу для того щоб плями на поверхні води (або інші візуальні орієнтири) більш точно.

Багато дайвери вважають, що просто відчуття занурення в повітрі досить, але для того, щоб зануритися послідовно, ви повинні дізнатися, як визначити. Для більшості, навчання на місці є проблемою, але є кілька прийомів, які ви можете використовувати, щоб допомогти вам вибрати вгору ваші плями і освоїти цей важливий навик.

Детальніше на: http://diving.isport.com/diving-guides/how-to-visually-spot-in-diving

+366
Thiyagu ATR 4 жовт. 2012 р., 23:37:37

Мені 21 рік. Мій зріст 6'5", Вага 108kg або близько 240 фунтів. Моя збірка в порядку крім живота, де більшу частину мого тіла, здається! Я можу почати відчувати, що вона стає дуже шкідливою, і навіть якщо інші частини мого тіла не показують, що у мене високий жирові відкладення, живіт (і зона навколо неї) точно показує це.

Так як ви, напевно, можете здогадатися, я хочу позбутися від нього. Тому я поясню свою щотижневу рутину докладно, так що люди можуть вказати мені на мої погані райони.

Перш за все я хочу позайматися 3 рази в тиждень, який іноді знижується до 2 або навіть 1. Коли я працюю, я зазвичай багато уваги приділяється біцепс трицепс і груди. Тим не менш, я відчуваю, що це не правильні тренування в моїй ситуації. Коли я треную спину або мені бігти за 5-6 хвилин, нижній спини починають хворіти, і у мене відчуття, що він дуже слабкий. Це може бути із-за зайвого жиру, що я ношу навколо мого шлунка.

Мої їдять звичайні не великим. Я їм багато хліба, і навіть якщо він з борошна грубого помелу більшу частину часу, я взагалі вже 2/3 мого страви, з мінімум 4-5 скибочок хліба за один прийом їжі. Я їм багато готових бутербродів (купив від мого універу). На вершині цього, я не п'ю дуже багато води. У мене може з RedBull і пляшку дієтичної коли майже кожен день.

Я розумію, що багато речей я роблю неправильно, проблема для мене полягає в тому, що я не знаю, чим замінити їх. Якщо я перестану пити/є речі, які я не повинна, просто замінити його нічим і в кінцевому підсумку триває всього 1-2 дня без неї.

Вибачте за довгий пост, але може хтось будь ласка, допоможіть мені. Мені потрібна порада на щотижневий графік тренувань і деякі поради, дієти. Я дуже зацікавлений у втраті жиру навколо мого живота, але і побудувати деякі м'язи.

Спасибі.

+347
Hgjigku Hnnm 11 бер. 2016 р., 04:35:56

Це поширена проблема, яка виникає з-за обмеженої рухливості в передпліччя.

Хоча ви можете бути схильні почати робити нишком або нейтральним хватом, замість цього, я б настійно рекомендуємо вам спробувати замість помилкового захоплення.

FalseGripBarExample

Це дійсно складна річ, в залежності від вашого передпліччя, але ви можете переходити до нього поступово просто розміщуючи своє зчеплення вище і вище на планку.

Крім зняття напруження на плечелучевой (що швидше за все проблему), це також сприяє значно, щоб ваші передпліччя.

У будь-якому випадку, я завжди рекомендую змінюючи хватку час від часу, але ви ніколи не повинні уникнути удару зверху ручки, якщо ви дійсно, дійсно потрібно. Саме тому, що, як ви згадуєте в своєму питанні, він прагне використовувати м'язи спини більшою мірою. Це взагалі те, що ми шукаємо у наших підтягування.

+317
Ruth Baber 24 вер. 2017 р., 02:40:03

Я роблю зворотний на один ПМ формула. Тобто, якщо мене одного ПМ в певному вправі становить 30 кг, а потім після 1ПМ = М(30 + р)/30 формула, ви отримуєте Р = 30(ПМ - м)/м .

Але це також означало б, що в цьому випадку максимальне число повторень з 4 кг повинен бути 195, а з 2 кг коштує 420 повторень. Однак, розминка з 28 повторень з 2 кг з подальшим 26 повторень 4 кілограм робить мене втомився вже. Я можу один раз натиснути на 30 кг, але я не бачу жодних шансів, щоб коли-небудь 195 повторень з 4 кг (не кажучи вже про 420 з 2 кг) після цього.

Що я роблю не так? Де мої розрахунки йдуть неправильно? Як можуть ці цифри бути покращена?

+202
Topov 22 серп. 2018 р., 23:47:19

Переверніть його(рюкзак) на фронт, чувак...повісити його з ніг, бути творчим. Розміщення буде приносити допоміжні м'язи, але якщо ви хочете акцентом на сідниці, просто оберніть його навколо передньої, це потягнути руху, вага буде зосереджений у вашому центрі, і не повинен заважати здійсненню на всіх (плечі може бути)...

До речі 5 віджимань поспіль? Чому б не перейти на 10? чи 15?

+169
poppyseeds 10 груд. 2013 р., 18:36:54

Креатин природним чином присутнє в тварин джерелах білка, тому він буде ефективним, поки ви не креатин дефіцитом. Передбачуваного переваги креатину зменшиться, як ви досягнете рівня ваш організм потребує.

Підсумок балів від креатин: побічні ефекти, що це таке, що воно робить:

 • Ви будете набирати вагу. Спочатку 2-4 фунта ваги води, потенційно м'язів
 • М'язи збільшує відбутися, тільки якщо ви тренуєтеся
 • Він дуже гігроскопічний--переконайтеся, що ви пити багато води
 • Має більш виражені результати для вегетаріанців з-за відсутності червоного м'яса в своєму раціоні.
 • Не кожен реагує на креатин
 • Не рекомендується для людей віком 18-в основному через відсутність досліджень з людьми в цій демографічній
 • "'Заощадити гроші і купити креатин порошок і [змішати його з фруктовим соком,' Kerksick говорить".
+149
Kimberly S 5 лип. 2019 р., 11:18:01

Я б сказав: штангою (з гантелями природно), (регульована) лава і стійки для присідань.

Ця установка пропонує вам повний спектр можливості в силові тренування, дозволяючи виконувати безліч великих вправи, як присідання, станова тяга і жими. Ви можете легко виконувати віджимання на брусах з вашого стенду, може бути, навіть віджимання в стійці якщо вона досить висока. З цими вправами ви виконуєте відмінний повний-тіло спрацювало і ви не пропустите нічого.

Це моя думка, що якщо тобі доведеться вибрати, це дасть вам кращий удар для вашого долара.

+142
crdx 7 січ. 2013 р., 01:38:04

Стиснувши тулуб і сідниці - це загальна Підказка* у правильній пуш-ап техніка. Це допомагає тримати все тіло прямо і плоско. Віджимання є основним вправою аж рука одна, так що це має сенс, що залучення більше вашого ядра буде вигідно.

Раптова здатність зробити ще дві може бути тому що ви в поганому становищі, щоб почати з, і це коригує його (приклад занадто високо або занадто низько зазвичай). Це також міг бути ти концентруєшся набагато складніше, так душевно, що ти здатний зробити більше.

Це завжди гарна ідея, коли отжимаешься, або будь-тренування з цього питання, щоб зняти себе на сторони кута. З пуш-ап, ви повинні бути плоскими і прямими з голови до п'яти. Під час зйомок себе, ви можете виявити, що ви раптом виправити себе, коли ти стискаєш.

Ці поради також допомагає з дошки.

*Крок 2.

+115
user30155 22 серп. 2013 р., 13:40:31

Немає здорової або нездорової їжі, тільки здорового та нездорового харчування, тобто це те, що ви їсте в цілому протягом дня і всього періоду, що має значення. Якщо ви їсте досить мало, щоб схуднути, це, як правило, бути корисним для вашого здоров'я, якщо у вас надмірна вага.

Однак, деякі продукти зроблять вас більш повний, сенс легше з'їсти менше для решти дня. Овочі і салат, містять мало калорій, але високий вміст клітковини і великого обсягу, значить, ви будете почувати себе ситим. Курка багата білком, що добре, якщо ви хочете зберегти м'язи при втраті жиру. Так що в цьому плані, це хороша їжа, так. Якщо у вас є піцу і колу ввечері ваш раціон раніше погано.

+96
Hajopa 26 лют. 2019 р., 23:56:31

Як у пілатесі,

Ось кілька основних зустріч ... 1) пол -- договір тазових них

2) сідниці -- вузька сидить кістки / стисніть сідниці

3) внутрішня поверхня стегна повинна бути міцною і важкої

4) АБС -- всмоктати животик, всю дорогу

5) грудна клітина -- вузька грудна клітка всередину або підвернути грудну клітку(це робить верхній АБС займається)

+77
Santhosh Tangudu 3 груд. 2013 р., 16:41:46

У мене така проблема. Так як я танцюрист, але я теж трохи надмірна вага, навантаження на суглоби коліна і зв'язок-це трохи більше, ніж слід. Так, деякий час тому я почала відчувати біль у зв'язки надколінка, або бути більш конкретним, у тому місці, де воно з'єднується з кісткою. Доктор сказав мені, щоб утриматися від танців на деякий час, поки я зменшити свою вагу, але це не можливо, оскільки конкуренція йде вгору. Деякі еластичним допомогти з болем. Але я також думаю, що можлива причина болю не розтягання зв'язувань досить перед практикою, так що моє питання полягає в наступному:

Як мені зігріти мою зв'язки надколінка? Які є вправи для цього, без обладнання? У мене є балет бар, підлогу, і деякі люди, які можуть допомогти мені з розтяжкою, і це про нього.

Крім того, це не так, як я не намагався знайти щось для цього, я просто не можу думати ні про що.

+73
Stephen Pellicer 2 серп. 2017 р., 13:20:04

Сидячи на стільці більшу частину часу під час роботи мої сідниці стають все серйозніше.
Є зігрітися, щоб зменшити цей ефект?

+52
Chad Juneau 12 жовт. 2011 р., 14:37:04

Почнемо з того, що дієти з людьми роблять: підрахунку калорій, їжте більше.

Пити ваші калорії може допомогти, але не газовані напої. Молоко і навіть пиво краще в цьому випадку. Пити літр молока кожен день, і ви будете додати вагу.

+37
Subrata Dutt 18 лип. 2016 р., 12:52:48

За останні кілька років, босоніж (або близької до неї) біг став дуже популярний. Нью Баланс, Найк, Saucony, і я впевнений, що більше вийшли з мінімальними взуття, не кажучи вже про Вібрам п'ять пальців.

Ми чуємо досить про користь від рекламних кампаній - які потенційні недоліки роботи в мінімалістичному взуття?

+30
Ian Benlolo 18 вер. 2012 р., 03:41:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil