Як набрати силу і м'язову силового тренування твістер?

Я роблю силові тренування твістер за останні 3 місяці, і я помітив, що я набирає силу, а не м'язи (груди і руки). Для тренування я використовую 30 кг потужність твістер. Я тільки що купив 60кг, але я не можу зігнути його на всіх. У вас є конкретні звичайної тренування (використовуючи тільки потужність твістер), призначені для грудей, рук і спини?

+857
ihoru 8 жовт. 2018 р., 16:46:20
35 відповідей

Я 6"1 (187cm) на 194 кг (88 кг) пристрілювати 187 фунтів (85 кг) і зараз їм між 1800 ккал, 2200 ккал в день з 50 % білків і жирів і вуглеводів більш або менш збалансованим. Я це роблю вже 3 тижні і хочу продовжити ще на місяць. Перша м'язових структур навколо живота гальмують починають показувати, так як я роблю речі не можуть бути абсолютно невірною.

Тепер, однак, я читав, що ви повинні сильно скоротити ваші тренування, коли ви на дієті, то потяг один мускул Землі кожні 6 днів в діапазоні 6-12 повторень або коли робиш чисто сила вправ (1-3 повторень) навіть взяти стільки, скільки 10-денної перерви.

Ці рекомендації дійсні тільки для бодібілдерів, які намагаються збільшити м'язову масу на максимальній швидкості? Я зацікавлений у збереженні 85кг (187kg) довгострокові, як я люблю roadbiking, але в той же час я хочу збільшити свою силу (менше жиру, більше і сильніше м'язи).

Наступними я біжу в спортзал на "графік" схожий на цей. У мене немає проблем з виконанням максимальна сила вправ в тренажерному залі, але я рідко керувати більш 1-2 комплектів по повній масі і головним чином управляти на знімальному майданчику в діапазоні 8-12 повторень до попадання на великі ваги. Навіть тоді, якщо б я повністю годувати керований 10 повторень мені вдалося лише 8, коли на дієті.

Пуш:

 • Жим лежачи: 1x15x110 фунтів, 1x8x198 ЛБС ЛБС 1x2x246
 • Низькі присідання (тільки почав 4 місяці тому): 1x10x88 фунтів, 1x10x132 фунтів, 1x10x176 фунтів, 2x3x231 фунтів
 • Стоячи армійський жим: 2x5x88 фунтів, 1x4x110 фунтів
 • Діпи: 2x10x26 фунтів
 • Ізольовані трицепс: 1х10 добити моїх руках

Тяга:

 • Підтягування: 1x10x0 фунтів, 1x10x44 фунтів, 2x6x88 фунтів або 1x3x130 фунтів тягнути вниз з однією рукою на машині
 • Станова тяга (біль для деяких невеликих м'язів спини, в даний час відпочиває): 1x10x110 фунтів, 1x10x180lbs, 1x10x220lbs
 • Веслування: 2 комплекти 10 повторень
 • Гантелі кучері стоячи: 1x5x50lbs
 • Знизує плечима
 • Позиціонери плеча
 • Скасовано справа метелики: 1х10

Навчання:

 • День 1: Кнопкове
 • День 2: Тяга
 • День 3: відпочинок або roadbike (25 - 45 мі)
 • День 4: Пуш
 • День 5: Витягніть
 • День 6: відпочинок або roadbike (25 - 45 мі)
 • День 7: Натисніть
 • 8 день: див. день 2

(Примітка із-за погоди кілька тижнів немає дорожнього велосипеда і лише одна сесія)

Хоч я на дієті я досі прогресує в присідання і підтягування (очевидно, що скинути вагу допомагає...), плюс я можу з'їсти трохи більше за тренування. Варто мені зменшити мою тренування? Я не могла їсти менше без почуття голоду, і пропущені тренування я буду почувати себе на дошці, що призводить до їжі.

+995
Amila Madusanka 03 февр. '09 в 4:24

Звичайно. Кращий час для прийому їжі за 3-4 години до сну. Це не дозволяє жиру, щоб зібрати і допомогти в процесі метаболізму. Крім того, маючи легку вечерю, На ніч можна їсти салат або вегетаріанські страви, які є здоровими і жиру. Це не залишить у вас почуття голоду в нічний час і можливість скупчення жирів також можуть бути скорочені. Здорові закуски буде тримати вас у формі. Для здорової закуски ви можете спробувати sheffafoods

+889
Habbit To Rock 10 черв. 2011 р., 16:18:29
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Після прочитання кількох джерел про REP рекомендації різняться, я знаю, що:

 • Низьке число повторень з важким вагою нарощувати сили
 • Помірні представники менш важкий вага ростить м'язову масу
 • Велика кількість повторень з малою вагою зміцнює м'язову витривалість

Це все дана належна каденцію, щоб виробити необхідну кількість часу під напругою.

Після переїзду минулому пояснення діапазони реп, ці статті, Як правило, йдуть на прописати зразок тренувань, які або дотримуватися якоїсь конкретної мети (розвиток сили м'язів і витривалість) або пояснює як, щоб змішати їх разом. Це де моє питання починається.

Я шукаю ідеальний період циклу для перемикання між 3 основних діапазонів повторень. Я особисто працювати 6 днів на тиждень, тому я придумав 3 варіанти:

 1. Щодня в рамках одного почати тренування з підйомом тягарів близько 3-5 повторень, потім з 6-10 для гіпертрофії, а потім закінчити з 15+ до витривалості
 2. Щотижня - 1 день робити мінімум повторень, День 2-помірні, 3-й день робити велику кількість повторень, повторіть
 3. Зосередитися на зміцненні м'язів за місяць або більше, потім м'язи, і, нарешті, витривалість

Для останнього, я бачив, як він припустив, що щотижня ви зменшіть вагу і збільшуйте кількість повторень для прогресу у фазі нарощування м'язової маси, то ж стосується і витривалості, тому я думаю, що може бути 4-й варіант.

Я шукаю інформацію про плюси/мінуси цих різних циклів. Я знайшов багато інформації на різних діапазонах повторень, але не як часто потрібно робити кожен. Хоча, я думаю, я просто не знаю правильних термінів, щоб знайти те, що я шукаю.

Я відчуваю, що ця відповідь буде заснований на програмі тренувань питання. Я роблю поштовх, тиск/потягніть спліт, який виглядає приблизно так:

День 1/3/5:

Підколінні сухожилля Сідниці В Середині Задньої/Задня Дельта Латів Біцепс

День 2/4/6:

Квади Телят Груди Середній/Передніх Дельт Трицепс

Таким чином, кожна велика група м'язів отримує вправа коштує 1 Увагу 3 днів на тиждень (без урахування сполук).

+776
Coding Guy 17 лют. 2014 р., 20:27:44

Час ви побачите багато людей, які роблять це в некоректній формі, особливо якщо ви піднімаєте важкі ваги, ваші ноги повинні бути міцно посадив на підлогу і допоможе вам підтримувати Ваш баланс.

+758
Azuna 8 бер. 2019 р., 23:56:55

Що є протилежністю сидіти стояти?

Перерва руху вниз проти концентричні ексцентричні скорочення, з'єднання суглоба-досить просто немає.

Відмінна вправа для того, щоб додати в свій арсенал є домінуючим стегна Спліт позиції румунської станової тяги

https://www.youtube.com/watch?v=QDEMmKocxbM (прямий приклад) https://www.youtube.com/watch?v=XowKMitOVNc (цей хлопець знає свою справу)

+751
Gen444 10 квіт. 2016 р., 10:45:08

Не турбуйтеся про своїх легенів, вони цілком нормальні. Прокололи легені-це дуже різні клінічного стану, що потрібна операція. Підказка: коли ви робите поворот не бороніть руху повітря з ваших легенів, ви повинні договору сторони вас перекосило в бік і видавити повітря з-під вашим контролем. Ви отримаєте велику вигоду з цього.

+671
DfAC 17 жовт. 2011 р., 22:16:44

Я виявив, біг після роботи, але перед вечерею досить ефективним протягом багатьох років. Якщо я чекав занадто довго, або вечеряли по-перше, це було набагато важче працювати.

Так вважають біжить першим ділом, після того, як вечір закінчується зміна? Подивитися, якщо це допомагає.

+667
Zainab Hammami 1 вер. 2013 р., 13:31:02

Це ситуація, коли їй потрібно зробити крок назад, щоб рухатися вперед. Найгірше, що вона може зробити, це знизити її обсяг калорійність харчування знову через дієти або вправ, так як це буде тільки посилювати "режим голодування" в своє тіло.

Я б припустив, що вона починає вживання свіжих натуральних продуктів, щоб заповнити протягом декількох тижнів. Його, ймовірно, краще, щоб уникнути відстеження калорії або Ваги за цей час, з-за можливого психологічного впливу. Вона не може отримати будь-який "поганий" вага з цих продуктів, і схоже, що її тіло може реально використовувати поживні речовини.

Прогрес може бути виміряний, намагаючись визначити свою базальну температуру, це, напевно, досить низькі зараз (майже ніхто на планеті насправді має 98.6 градусів. температури). Я пропоную вимірювати цю першу річ щоранку. Як вона добре їсть, вище, її температура повинна повільно підніматися. Десь у верхньому 97 може бути хороша мета, щоб стріляти, але деякі істотні вигоди є ознакою того, що стан її організму поліпшується.

Щодо вправ, тіла, наука тренування може бути гарним вибором, так як тренування є нечастими і спалити кілька калорій, у той же час стимулювання м'язового зростання і клітинної судинної ефективності.

+645
snowpolar 29 груд. 2017 р., 06:03:35

Хотілося б думати, що я тренування кожен день, але в реальності я, можливо, тренування кожен день, в гарну тиждень.

Зараз моя програма складається з 3 наборів між 15 і 20 віджимань, по 30 повторень з дві 10-кілограмові гантелі і близько 20 до 25 хрумтить.

Це не те, що я хотів описати як інтенсивні тренування з великим відривом, але мені просто цікаво, що інші прості речі я можу кинути в моїй рутини, які могли б допомогти?

Спасибі.

Редагувати: я не повинен мати будь-яких цілей, окрім як бути "у формі" я не дуже в формі, я важу близько 140 фунтів, і я можу бігати на біговій доріжці протягом приблизно півгодини, не вмираючи.

+622
Austrasier 25 січ. 2019 р., 14:09:38

Так, сильні передпліччя необхідні для досягнення високих повторень і зважений підхід. Якщо ви хочете збільшити силу хвата, присвятити кілька днів, щоб просто виконуючи мертві зависання з вагою ви плануєте робити підтягування. Це може "відчувати" так, як ніби ти нічого не робиш, але в реальності, ти-зонний свої обійми і створення правильної постави для майбутніх тягне.

Спробуйте виконати мертву зависає мінімум на 35 секунд кожен раз і працювати ваш шлях до 60 секунд. Ви помітите різницю, коли свою владу після того, як ви можете тримати 60+ секунд.

+601
Sangeet Suresh 20 трав. 2010 р., 11:06:27

Я бачу три варіанти:

Магніти і шайби

Можна склеїти кілька шайб або магніти в 1.25 фунта (або півфунта, або будь-який інший) кроком. Це може змінити ваші стрибки від п'яти кілограмів за гантелі до двох з половиною фунтів на гантелі (або навіть менше). Це найкращий спосіб, щоб безпосередньо копіювати штанги.

Регульовані Гантелі

Деякі гантелі як мініатюрні штанги, з можливістю поставити на кінці пластини. Це поставить вас в таке ж положення, як хтось зі штангою, якщо у вас є чотири "кінці", щоб завантажити замість двох.

Забудьте Microloading і використовувати інші методи для збільшення міцності

Справа не в microload. Microloading-це спосіб стати сильніше, додавши керованим кроком опір. Оскільки гантелі являють собою різні за своєю природою інструмент, від штанги, ми могли б використовувати метод більш підходящий для цього інструмент для досягнення нашої мети стає сильнішою при додаванні керованого опору.

Метод мені подобається, так це махати навантаження кількість повторень я робити з постійним вагою перед стрибком: трьох представників від 35 фунтів в одну руку над головою штанів, потім п'ять в наступному тренуванні, потім вісім, у наступному тренуванні, що виходить залишатися складною для трьох тренувань, то десять повторень в тренування після цього, Потім я починаю робити трьох повторень з 50 фунтів, потім п'ять повторень в наступному тренуванні, і так далі. Кількість наборів може залишатися незмінним або можна маніпулювати управління загального обсягу. Я зазвичай тримаю число наборів констант.

Я вважаю, що, змінюючи кількість повторень, хороша для верхньої частини тіла працювати, так як моя верхня частина тіла здається краще, і навіть іноді вимагають, більша кількість повторень. Мій присідання й станову тягу краще робити з microloading.

+587
P B 24 лип. 2013 р., 02:29:11

Так що все залежить від того, як часто ви розтягуєте протягом часу, коли ви оновлюєте вашу м'язову масу. Якщо ви у відповідності з вашої вправи на розтяжку, ви повинні мати ніяких проблем, що тягнуться з більшої м'язової маси. Якщо ви не робите ваші регулярні вправи на розтяжку під час оновлення вашої м'язової маси ви могли б почувати, що це важче розтягнути, але це не із-за мускулатури, тому що ви не робите регулярні вправи на розтяжку.

+570
t0r0X 9 груд. 2016 р., 08:08:30

Я роблю 20 хвилин хвилин і потім 20 хвилин щоранку розтяжку. Я ходжу в тренажерному залі на 3 дні в тренажерний зал. Як я худий товстун. Я хочу видалити мій живота жир в той час як ростуть м'язи. Так це те, що я роблю в тиждень.

Чи добре це для мого здоров'я? Чи це добре, якщо я продовжувати цю процедуру протягом 1 року або може бути більше?

+564
zerodark9 14 трав. 2017 р., 18:34:36

Ця стаття або веб-сайт також Ехо думка: м'язи набирають Сикреста - як набрати вагу швидко. Насправді це поширена тема серед сайтів, підняття тягарів. Анаболічні дієт (не плутати зі стероїдами) покликані допомогти вам втратити сало поки ще набирає м'язи. За даними глікемічний навантаження анаболической дієті (Р. Л. А. Д.), у них дуже багато математики для вас, щоб з'ясувати ваші щоденні потреби білка, калорій вимог, і плани їжі. Зауважте, я не підтримую ці дієти, і не пробував їх на собі. Я успішно худну, тому мені не потрібно, щоб отримати його.

Я думаю, що найважливіший внесок Р. К. Д. А. є те, що м'язи всього 600 калорій. Поради не перегодувати калорій-це звук. Якщо ви шукаєте, щоб отримати м'язову масу тіла, автор рекомендує близько 100-200 зайвих калорій, а не всі 500 осіб (включаючи мене в одній точці) рекомендували. Припустимо, що мета-це м'язова маса, а не жир.

Перевірте рекомендації медхен і подивитися, якщо ви винні за навчання, в їжі і т. д.

+542
coldmoon 6 серп. 2016 р., 14:07:55

У мене була травма коліна від боксу і мені потрібно триматися подалі від дороги, що йде.

Хто-небудь знає будь-який хороший онлайн фітнес-програм.

Я шукав в інтернеті і не можу знайти нічого, що відповідає моїм потребам.

+541
lostgdi 23 жовт. 2013 р., 01:28:18

В даний час я працюю мій шлях до окремостоячий стійку. Проблема я зіткнувся полягає в тому, що моє зап'ястя просто не відчуває себе досить міцною, щоб робити стійку на руках. Іншими словами, якщо я почну падати, немає ніякого способу, мої руки будуть досить сильні, щоб виправити своє становище.

Отже, питання... Як я можу побудувати передпліччя вміти робити стійку відносно комфортно?

+532
Sfrisson 1 лист. 2011 р., 13:57:25

Просто побачив цей пост і подумав, що я повинен зробити свій внесок. Я мав те ж саме трапилося зі мною, коли я впав і не міг піднятися, як не старався. У підсумку я отримав аналіз крові і мій рівень КФК були високо в небо і я ще відразу ж безграмотно поставлений діагноз м'язова дистрофія. Місяць тому я отримав біопсію і ЕМГ і вийшло у мене "безсимптомного підвищеного КФК" де мій рівень КФК був високим для ніякої очевидної причини. Я все ще отримую болі час від часу і пару епізодів сильного болю тут і там, але це про нього. Я хотів би отримати мої рівні КФК перевірено якби я був тобою.

+516
Victor Gebilaguin 19 вер. 2016 р., 19:35:13

Практичне програмування для силових тренувань по Rippetoe & Кілгор написано на міцність і кондиціонування тренерів, в тому числі пауерліфтингу команди, тому він застосовується для спортсменів в суворі навчальні програми. У розділі "рух назад: Detraining" він говорить, що сила зберігається набагато довше, ніж аеробні VO2 Макс...здатність генерувати силу падає в кілька тижнів...падає приблизно на 15% в рік...повернувшись після 2-6 місяців стажист повинен опускатися на один рівень, наприклад, проміжний атлет повинен перезавантажитися з починаючим програми (він визначає ці терміни строго), поки його сила повертається до пре-отвянь рівнів, які будуть відбуватися швидше, ніж час, потрібний, щоб стати проміжною (це стосується і розміру, а також). Він рішуче застерігає тренерів/інструкторів, щоб не "будь жадібною", що навіть у спортсмена, який тільки що звернув проміжними має нервово-м'язової системи набагато більш ефективно, ніж непідготовлений індивід і хоча він ослаб, він як і раніше може працювати вивантажилися м'язи сильніше, ніж вони можуть впоратися. Це те, що Дейв, FredrikD, і ууу вже говорив у своїх коментарях, я тільки хотів викласти посилання на відповідь для тих, хто хоче продовжити ці питання. Цікаво принаймні для мене, потім він переходить до обговорення поверталися "на пенсії" ліфтер, хтось, хто рік або більше. Тут він пропонує перезапуск програми з початковим рівнем, незалежно від пре-отвянь рівні.

+493
ovi1707 9 черв. 2012 р., 04:34:30

На жаль, ви не можете зменшити жир на одному місці, ви повинні зменшити вашу загальну жиру. Це дозволить зменшити живота жир, а також у довгостроковій перспективі.

Це могло б допомогти, якби ви пояснили, які вправи ви робите, але узагальнений підхід буде робити більше кардіо тренування, так як ці тренування спалюють більше жиру порівняно з підняттям тяжкості. (Завжди бути обережним при підрахунку калорій, вони є не більш ніж груба оцінка).

В залежності від ваших здібностей і загального рівня фізичної підготовки я б рекомендував вам, можливо, спробувати зробити деякі біг крім того, щоб ваші заняття в тренажерному залі. Інші види діяльності будуть їзда на велосипеді або плавання, але вони більш трудомістким, ніж простий біг. Спробуйте додати деякі незначні спортивні у вашому повсякденному житті. Якщо ви їдете на автобусі, може виходити одна або дві станції раніше і йти пішки.

Я думаю, що рис і риба-це хороша їжа, але може спробувати змінити його трохи. Деякі люди стверджують, що вживання вуглеводів у вечірній час, це не добре. Чи це правда, може змінити вас вечеря, щоб містити більше овочів замість рису. Якщо ви смажите рибу, спробуйте використовувати менше жиру.

Що ви п'єте протягом дня? Багато людей не розуміють, що вони питної соди (наприклад, Кокс) весь день, і скільки цукру вони споживають, таким чином, перейти на воду або чай.

Принаймні, зробити деякі вправи для черевній області. Вони могли б бути разом зі спинкою і вправи плеча, найприкріше вправи робити, як ви не бачите швидких результатів тут, але вони є дуже важливими для постави і загальну міцність.

+482
Hywel Jones 22 лип. 2018 р., 16:44:17

Моя загальна рекомендація та ж, що ви використовували hypocoloric дієти (тобто просто скорочення калорій) або низько/без вуглеводної дієти:

 • Повторно вводити повільно калорій. Це хороший шанс, що ваш БМР змінена з моменту останнього було розрахувати/виміряти. Якщо ви складете всі калорії повернутися зі свого останнього БМР вимірювання ви, напевно, занадто багато. Статті по БМР зміни.
 • Якщо у вас низкоуглеводная дієта, повторно вводити повільно вуглеводів. Ваш організм повинен звикнути до обробки їх знову, і якщо пропустити цей крок дійсно може означати різницю між збереженням вашої ваги або відновити його. До вам розпатланим дієта має відповідний вам Unshredded дієта, яка розвиває один із способів повторного введення вуглеводів. Я використовував інший спосіб, але обидва мають принцип повторного введення розсудливо.

Кращий спосіб успіху дієта складається з двох етапів:

 • Контролюйте свою вагу регулярно, і не перетнути цю вагу в 5 фунтів (2 кг) З вашої цільової вагу. Не менше ніж раз на тиждень.
 • Якщо ваша вага наближається це число, або навіть перетинає її, почати робити те, що ти зробив, щоб повернути його назад вниз. Це легше втратити кілька кілограмів, ніж 20.

Так чому 5 фунтів вище, ніж цільової вагу? Ваш вага тіла може гойдатися близько до того, що багато між утримування води, неперетравленої їжі ще в шлунку/кишечнику і т. д. Однак, як тільки ви натиснете, що кількість це, напевно, швидше за все, трохи більше жиру, ніж потрібно. Виправити це поки проблема невелика, і ви могли б зробити це з допомогою тільки одного немає-вуглеводів день.

+426
ISTERIYA 12 жовт. 2019 р., 12:12:25

Я тепер після здорового куховарська книга Їж тренер тіла. Я роблю HIIT підготовки рутина, яку він запропонував за 20 хвилин, 4 рази на тиждень. Плутанина у мене кількість жиру я споживав після його кулінарної книги. Його логіка є вуглеводи тільки після HIIT сесії і їжа зі здоровими жирами в інший час. Він передбачає вживання здорових жирів допомагає схуднути? Як це можливо? Може хто-небудь пояснити мені, будь ласка? Маючи повну авокадо з беконом на сніданок, що здорові з кількістю тренувань мені робити?

+392
Walid Ashraf 28 січ. 2017 р., 11:40:35

Я продовжую уважно стежити за поживністю їжі для контролю ваги цілей, і я не знаю як на рахунок сала я використовую при приготуванні їжі. Наприклад, я вела облік на масло, ніби в необробленому вигляді, на основі інформації тут: http://nutritiondata.self.com/facts/dairy-and-egg-products/133/2. Однак, у мене є відчуття, що це не правильна міра, так як спека може впливати на його склад.

+392
Ouhao Lin 7 січ. 2019 р., 01:06:12

Немає нічого поганого в тому, що ти робиш. Головна причина, по якій ти не маючи ті ж результати, що коли тобі було 15, просто тому що тобі не більше 15.

У підлітковому віці, ваш організм ще росте, і все, що ви продовжуєте навчання, буде впливати на те, як ваше тіло росте. У вашому випадку ви їхали на велосипеді, а ваше тіло зазнає величезні зміни, тому він був по суті для життя велосипедистів.

Кардіо і ріст м'язів

Є приказка у фітнес-індустрії; кардіо вбиває прибуток.

Це правило, але це половина правди в кращому випадку.

Нарощування м'язової маси-це пов'язано з набором ваги, але і сердечно прив'язаний до схуднення. Звичайно, є "м'язи, скинути жир" інтернет, яка є бажаною в цілій галузі, однак важко зробити. Якщо це ваша мета, ви повинні бути дуже конкретними у ваших починаннях.

Генетика

Ніколи не недооцінюйте силу генетики. Ваш друг, який не ходить в тренажерний зал, напевно, просто генетично обдарований.

+334
Pranav Shukla 28 черв. 2013 р., 06:26:34

Коли я віджимаюся, я помітив яскраво виражений підвищується тиск у голові, очі, вуха. Я роблю 20, з тим, що я сподіваюся, що це верхня форма: повільно (близько вгору і вниз протягом 2 секунд), груди і чоло торкаються підлоги кожен раз, підняли вгору. Я просто зробив 20 вухах і трохи дзвенить. Зверніть увагу, що я не знайду робиш 20 моторошно важко ... я відчуваю, що я можу підштовхнути себе, щоб зробити, можливо, 25 або може 30, якщо я дійсно напряг. Але навіть через 15, я починаю відчувати, що тиск. Я роблю вдих і видих протягом усього руху, хоча і не в якихось особливо ретельно.

Я дійсно не зробити це, коли я роблю жим лежачи або будь-яке інше підняття тягарів (проповідник кучері лавці, підтягування, трицепс, прес-Даунс), навіть не з високою повторень (15, 12, 10, 8), ні з марафон/Біг. Просто віджимання.

Враховуючи, що принаймні один чоловік мав око розриву капілярів через віджимань, та 2 особи мали аневризми аорти розборів після віджимань (або, звичайно, і інші інтенсивні силові підйомники), це мене насторожує. (Звичайно, звісно, мільйони не мав, такі речі теж трапляються...просто заблукали на стороні застереження).

Віджимання здаються мені просте і гарне вправа я можу робити вдома легко, і хороший окомір, м'язову витривалість, але я волів відкласти їх кожен раз, коли я відчуваю, що це неприємне тиск.

Як часто зустрічається таке? Чи є спосіб, щоб уникнути цього і зробити віджимання більш безпечно? Або, можливо, кілька віджимань, просто не для всіх людей (ніби є якісь системні розбіжності, які трапляються під час віджимань тільки деякі люди)? Я готовий спробувати змінити свій підхід, але якщо я не можу вирішити "проблему тиску", віджимання з мого репертуару.

+333
Adnan Arshad 19 вер. 2019 р., 10:25:51

Є три типи м'язів в людському тілі: скелетні м'язи, гладкі м'язи і серцевого м'яза (серцевого м'яза).

Серед них, ми орієнтуємося на збільшення ваги тільки скелетні м'язи.

Скелетні м'язи містять близько 75% води, 20% протеїну, 1-10% жирів і 1% вуглеводів. [Розділ 3]

З цих фактів, якщо я тримав воду в сторону. Тоді це тільки білок, який необхідний для росту м'язів? Оскільки жир і глікоген в незначних кількостях, відмовтеся від них. Я нічого не втрачаю? Я маю на увазі, чи є інші джерела для побудови м'язової маси разом з протеїном?

+300
wirefox 2 вер. 2012 р., 04:34:15

Часто я можу здійснювати лише у вечірній час, але я цього не роблю, тому що боюся впливають на сон і циркадний ритм.

Я думаю, я повинен мати краще розуміння.

Так як різні форми фізичних навантажень перед сном впливає на сон і циркадні ритми?

У моєму випадку це буде ВИИТ-як сесій, можливо, більш низької інтенсивності, протягом 5-15 хвилин.

Тренування з обтяженнями ввечері зазвичай "анти-дім" ремонт або "повернутися", де я намагаюся тренувати легені і не викликають мікротравми/Домс (але часто я прогадати)

+279
Dodoy 6 квіт. 2017 р., 05:45:45

Ви говорите, що ви почали бігати босоніж, як недавно? Якщо це зовсім недавно, ваші ноги не звикли до такого роду серйозні деформації. Немає мозолях були створені, вони такі ж м'які, як у дитини, тому що ноги труни, яку ми носимо весь день.

Почати повільно, працювати на відстань можна нормально працювати при носінні взуття. Вважайте, що це 'нова тренування', так як вам потрібно, щоб створити терпимість, в першу чергу, мозолях і працює в стилі, де ви, ймовірно, не мали їх у минулому.

Оновлення 1:

Ви сказали в одному з ваших коментарів, що ви змогли зробити 33 км 3 відсидкою, так що я збираюся припускаю, що ви могли б зробити 11км в будь-який момент часу. Це трохи менше половини напівмарафон (чверть марафону?). По суті, ви подвоїли свій шлях до марафону, де ви випробували бульбашок. Це не здається це дивним. Я знаю, коли я перейшла на біг босоніж, відстані мені було комфортно, біг був відрізаний шлях вниз, поки не звикли. Згоден, я не марафонець і не прикидатися, але я пішов з 10-15 км до 5 км вмирає після.

+259
PQ2 16 трав. 2013 р., 02:21:06

По-перше, вітаю з вирішивши вести здоровий спосіб життя. Враховуючи, що рішення і ваше минуле, ви повинні розглянути можливість придбання фізичний іспит, щоб переконатися, що ви в змозі почати програму вправ, призначений для поліпшення вашого здоров'я серцево.

+212
Ajayi 30 бер. 2013 р., 06:17:46

Ніхто не може сказати вам, що "краще" при відповіді на ваше питання. Вони різні і можуть надати різні результати.

Я займаюся важкою атлетикою вже 7 років і робила гімнастику близько 5. Я зробив їх окремо, а це означає, що сьогодні я роблю тільки ваги тіла вправи. Я б сказав, я отримав більше чіткості у мої м'язи, але втрачається площа, об'єм. У той же час набирає розмір і обсяг. Ж йде на міцність.

Що я маю на увазі, що, перш ніж я зупинив підняття тягарів я міг біцепсів з гантелей 27.5 кг на руки по 6 повторень. В минулому році, коли я перевірив, я міг біцепсів тільки з 22.5 кг. Однак я набрався сил на гімнастичні кільця. Коли я був біцепс керлінг так багато я не міг багато зробити на кільцях і тепер я можу зробити крос гімнастика. Так я знайшов якусь силу і втратив деяку силу в біцепс. Хрест-це комплекс вправ, який включає в себе всю иррегвойу але я згадую двоголового тільки тому, що це група м'язів, які я зробив порівняння.

Тепер про обсяг в м'язах. Я ще раз, зверніться до мене на руки. Після того, як я перестав робити вага, мої руки отримали менше. Однак мої біцепси самостійно стало набагато більше, все двоголового керлінг так і не вдалося розширити мої біцепси так сильно, як розгорнути тільки після одного року безперервної кільцевої тренувань. Вони також отримали багато стрункішою. Потім у минулому році відразу після одного тренування біцепса керлінг в підняття ваги в тренажерному залі я помітив, що мої біцепси набрали більше розмір(є товщі), але втратив визначенням, у об'ємніше виглядає. Звичайно, це було не надто очевидно для нього була всього лише одне тренування, але я звик помічати зміни в моєму тілі після стількох років.

Таким чином я вибрав маси тіла навчання Для я знаходжу це цікавим, і я б краще результати(виглядає і набрали чинності). Це не означає, що це краще чи гірше порівняно з підняттям тяжкості. І це відбувається, щоб запобігти будь-які травми, ризик дорівнює з обох видів діяльності.

+194
Sir Jo Black 25 жовт. 2011 р., 10:19:26

У мене є питання про гнучкості рука. Будь ласка, зверніться до додається картинці. Як бачите людина не в змозі перетнути протягнути і торкнутися руки за спину, як виправити цю проблему ласка ? enter image description here

+190
Shaubi 11 трав. 2019 р., 18:31:41

Важко сказати, не знаючи ваших фізичних атрибутів, ваша методика та програма навчання....Але голити 10С в 9 місяців-це велике завдання для будь-якої людини.

Я можу тільки взяти ці пропозиції, засновані на моєму власному досвіді - навчання (багато), хороший тренер, і ставлення/завзятість. Сну і харчування теж допомагає.

Я виступала на державному та національному рівні в молодості, і моя найкраща в 16 був 54.9 за 100м безкоштовно. Я не високий хлопець - 175см, важила близько 55-60кгс в 16, так не великий хлопець небудь.

Я тренувався близько 8-9 разів на тиждень, вранці і ввечері, як в клубі і школі. Кілька сеансів вдарив би 10км Марк. Клуб перегонів на уїк-енд. Моє навчання складалося з серії спринт працювати, серця якої, на деякій відстані/робота на витривалість, і на суші сила роботи. І хороший період конусності перед державною/національної задоволення.

На дистанціях 50м та 100м підривних рухів - вам потрібно, щоб покращити свою техніку, свою ефективність гребків (відстань за один хід), але, ймовірно, більш важливо, ваш удар (як сила і витривалість). Важко досконала форма в спринті, але для мене зрив був такий:

 1. Дайв - встановлює вас на хороший спринт. Працювати над тим, щоб швидкість і відстань від Блоку, і ваша раціоналізація/швидкість під водою до максимальної правової відстань. Не впевнений, що саме в ці дні, але коли я його пройшов, щось на зразок 15м під водою...покращення вашого метелик/Дельфін пипець ось це важливо пам'ятати, що ви швидше подорожувати під поверхнею, що ви на ньому. Не дихайте, як ви поверхню - Ви різко втратить швидкість.

 2. Перше коло - вибуховий, але не поспішай. Це де ви зможете зосередитися на техніці - вам знадобиться енергія для всіх сил на останньому колі. Нанести якомога більше ударів, перш ніж приймати перший вдих, а потім як можна більше в перервах між вдихами - не менше 4 ударів/дихання було моєю метою. Постарайтеся отримати як можна далі з кожним ударом. І удар - використовуйте ноги.

 3. У свою чергу, - швидкий і ефективний, і створена для отримання хорошої потужності зі стіни для швидкої підводного рух до правової відстань - те ж, що пікірування. Знову ж таки, не прийми вправо вдих перед поворотом, ні як поверхня виходу з повороту.

 4. Останній етап - всі зусилля. Немає часу, щоб зосередитися на техніці (і ваші конкуренти) ось, це все або нічого. Знову, як багато ударів, як ви можете між вдихами, і отримати ці ноги рухатися.

 5. Потрапивши у стіни. У буквальному сенсі. Влада через свої останні штрихи і готова з всемогутнім досягти пробити цю стіну. Не відступити - нехай стіни вас зупинити.

І останнє зауваження - я завжди сточити на ранок зустрітися. Все тіло. Ці порізи гоління служити в якості реальних мотиваторів, щоб дістатися до фінішу!

+184
Jack Greene 3 січ. 2015 р., 18:57:17

Чи є різниця між гідравлічної машини rowing і шків Гребні тренажери?

Я дивлячись на отримання нового весляра і хотів уникнути гідравлічної при цьому, не витрачаючи надто багато грошей.

Я подивився-ptr1 виглядає наступним чином шків весляр, який, здається, працює з використанням еластичних (можливо я помилився).

Блок весляр забезпечити більш реалістичного досвіду веслування, ніж гідравлічні, і які ще переваги / недоліки?

+174
Sally Turner 16 жовт. 2018 р., 16:50:34

Передумовою для цього поняття ґрунтується на виснаження глікогену. Поповнення глікогену, дозволяє організму краще відновитися і почати працювати на відновлення м'язів, проте Ви повинні працювати протягом декількох годин, щоб розглянути, що ваш глікоген, можливо, були вичерпані. Припускаючи, що ваш друг-спортсмен, як ви стверджуєте, він, ймовірно, потяги протягом декількох годин в той час, і тому вигода від заправки. Для більшості людей немає необхідності, щоб з'їсти відразу. Добавка компанії будуть намагатися переконати вас у зворотному точно так само зернові компанії будуть намагатися переконати вас, що сніданок-це найважливіший прийом їжі в день

+141
gravelpot 21 лют. 2013 р., 04:15:33

Багато з тих, хто близько масово важкий гриппери або будь-захоплення-це як би "набір" захоплення, що означає, що частково закрити його, використовуючи обидві руки, щоб отримати краще зчеплення на ньому до повного його закриття.

Чому хіба це не шахрайство? Це все одно що використовувати дві руки, щоб зробити штангу від Землі, а потім утримуючи її кілька секунд з одним. Я не думаю, що б однією рукою станова тяга, але це неважливо. У будь-якому випадку, я ніколи не використовував захоплення таким чином, і просто закрити їх на 100% з одного боку, ніколи не ставив їх.

Чому частково-сприяння шлях обману, але ніякої опори приділяти більш важкий шлях?

+114
lbergnehr 8 квіт. 2018 р., 14:44:39

Мій головне питання це назва, але у мене є пара деталей, я хотів би додати.

Я хотів би бути в змозі купити ці туфлі в обличчя, тому що у мене є важко знайти взуття, яка підходить і хочете спробувати їх перед покупкою. Це, ймовірно, означає, що вони повинні бути отримані від американського ланцюгового магазину, що не продається тільки в інтернеті або в Європі.

В ідеалі, я хотів би також використовувати ці черевики, як загальні черевики для покупок та аналогічна діяльність. У них не буде багато користі, тому що у мене є конкретні взуття для бігу та роботи, але я думав, що це варто згадати.

+27
wanttobeprofessional 2 жовт. 2012 р., 18:08:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil