Кілька наборів або декількох вправ?

При наведенні на розмір краще зосередитися на одне складне рух для м'язів спини в німецький обсяг навчання способом (10 комплектів 10 повторень) або це більш оптимально робити 1 набір з 10 різних вправи для спини?

Приклад 10 вправ для кожного:

 1. Гантельний ряд

 2. Арчер перевернуту рядок

 3. Кільце особа тягнути

 4. Спину гантелями метелик

 5. Гантелі особа тягнути

 6. Групи особа тягнути

 7. Дробовик поспіль

 8. Пуловер

 9. Зворотний смуговий кросовер

 10. Передній важіль підняти негативи

Приклад 1 Вправи німецькою мовою обсягом навчання :

Штанга рядка 10х10

+701
Harriv 16 черв. 2013 р., 11:01:36
31 відповідей

У бодібілдингу переваги довгою м'язи животи досить очевидно, досить подивитися на Ронні Колмана недоречно біцепс і порівняти їх з Серджіо Олива.

Для будь-якого виду спорту, що вимагає сили, є також істотні переваги просто за рахунок збільшення м'язової маси. У випадку з ногами, там, здається, чималу кількість літератури показує, що довго ахіллового сухожилля і короткі м'язи ікри животами підходить для бігунів, так що немає очевидних причин, чому б комусь довгі сухожилля і короткі м'язи нижніх кінцівок.

Я навіть можу зробити припущення, що не маючи занадто довгий біцепс і маючи більш дистально сухожилля дозволить краще лікоть ПЗУ. Однак, на передпліччі, я не зміг знайти ні літератури, ні думати ні практичної користі мають короткі м'язи живота і довгі сухожилля, але деякі люди саме це - великий кльош трохи нижче ліктя, не багато звужуються до зап'ястя.

Будь-які думки на цю тему?

+985
jessykate 03 февр. '09 в 4:24

enter image description here

Допоможи мені знайти своє ім'я, будь ласка ! Заздалегідь дякуємо користувачів фізкультурою !

+980
Joe Zamora 21 квіт. 2011 р., 17:11:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Спочатку переконайтеся в тому, щоб зробити медичне обстеження, щоб виключити обмінні захворювання, наприклад, проблеми з щитовидною залозою. Кількість їжі, яку ви їсте протягом всього дня схоже на те, що я їм на сніданок в самоті ( 5 футів 6 дюймів схожий на мій зріст, але я важу всього 55 кг), так що цілком можуть бути метаболічні проблема, яку необхідно вирішувати.

Потім, якщо немає базових медичних проблем, ви повинні збільшити інтенсивність аеробного тренування і продовжувати в тому ж дусі як можна довше. Ви повинні побудувати свій фітнес, так що ви можете підтримувати не менше 200 Вт протягом 45 хвилин або довше. Тоді ви спалите більше 500 ккал, і, крім того, фітнес вам буде будувати що дозволяє здійснювати на цьому рівні призведе до збільшення швидкості обміну речовин.

+932
Sushmit Goyal 2 черв. 2013 р., 06:00:42

Мій пульс становить 65 в спокої і верхній пульс я можу отримати під час їзди на велосипеді становить 191. Моя мета-спалити зайвий жир, так що я намагаюся зробити я на 60% зони/70% для оптимального спалювання жиру.

Тепер я знаходжу, що є 2 способи розрахунку цієї зони.

 1. Взяти 60% і 70% від максимальної швидкістю: 114-134
 2. (60% або 70%) * (максимальна ЧСС - частоти серцебиття в стані спокою) + інше год) 140-153

Ці результати виходять дуже різні, але який з них правильний? Або як я повинен інтерпретувати це?

+841
Samir Fassak 5 лют. 2012 р., 03:36:54

Якщо ви ще не зробили цього, почати харчовий щоденник. Більшість людей недооцінюють, скільки калорій вони споживають. Гадати на те, що ви їсте, намагаючись схуднути не допоможе. Використовуйте харчовий щоденник, щоб записувати, що ви їсте і п'єте для структурованого періоду часу. Потім, подивіться, де ви можете поступово скоротити кількість споживаних калорій з вашого раціону, поки ви не досягнете своєї мети вагу. Встановити вагу мети, що цілком реально. Не чекайте, щоб втратити багато ваги відразу. Це не здорово, і, в довгостроковій перспективі, є контрпродуктивним.

Структура вашого піднімаючись навколо програма силових тренувань, яка включає в себе деякі форми аеробіки. Додавання м'язової маси допоможуть вам спалити більше калорій.

Що б ви не робили, не здавайтеся!

+841
The rational duelist 2 квіт. 2018 р., 22:58:32

Все б добре, але перестань говорити, що грудні великих опрацьовується в будь підтягнути вправи. Піч працює завжди, як розсовує м'язи, не як тягне м'язи.

+831
Hasasn 11 квіт. 2019 р., 06:13:35

Я біг в мінімалістському взуття вже більше 5 років, в основному по бездоріжжю у Великобританії вчора я викинув свою другу пару Віво слід виродки, також носиться через 4 пари Меррелл слід рукавички.

Кожен носив через тканину на підйом, починаючи з того, що схоже на садна і закінчується в сльози від м'яча п'ятою. Деякі черевики мають тривала рік, інші лише в кількох матчах.

Я підозрюю, що бути низько до Землі черевики не дуже добре справляється з дрібними каменями і гілками - я повинен подивитися на мій біг або стиль взуття, або це просто факт босоніж?

+776
Caleb Everett 10 черв. 2012 р., 23:07:29

Це залежить від того.

Чи маєте ви достатню кількість білка з їжі? Якщо ні, то пийте протеїновий коктейль. Особисто, так як мені потрібно отримати близько 190 гр білка кожен день, я зазвичай після тренування разом з харчування мені треба їсти для того, щоб підтримувати свій щоденний калорій/макроси.

+619
alcor 2 трав. 2018 р., 15:08:25

Нахилився над рядами не погано для вашої спини, коли ви звикли регулювати вагу. Однак, коли нахилився рядка (рядки АКА Pendlay) досить близько до вашого вазі станової тяги, як буває на SL5x5, то це важко, щоб збалансувати це. Наприклад, я за 500 фунтів deadlifter і зручно рядку 200 фунтів для представників. Вам занадто багато за що і я схильна образити мою латів в бар спускається занадто швидко.

Є кілька способів отримати адресу рядка, але спочатку важливо знати, що це дійсно допомогою вправ. Це означає кілька речей:

 • Допомоги там набиратися сил для основної роботи (присідання, жим, станова тяга, оверхед прес)
 • Допомоги краще з вищим представникам і помірний вагу.
 • Це прекрасно, щоб поміняти роботу на щось інше, що еквівалентно.

Залишаючись "строгий" з SL5x5

При такому виборі, ми збираємося змінити послідовність рядків, і коригувати техніку небагато. Це означає, що ви будете мати, щоб скинути вагу, щоб звикнути до нього. Наступні пункти методики для рядка Pendlay (який просто суворий нахилився рядка):

 • Зігніть коліна трохи, щоб ваші стегна, щоб виступати в якості кантілевери (це для кращого балансу)
 • Підніміть штангу до грудей, і утримуйте протягом секунди. Примітка: панель повинна бути торкаючись грудини.
 • Контролювати всі шляхи до підлоги.

Якщо ви виведені з рівноваги зі штангою в такому положенні на грудях, ви занадто далеко вперед і повинні принести свої стегна назад. Є основна модифікація, яких ми домагаємося, і повинні допомогти вам почувати себе все у ваших латів.

Як у програмуванні це, я б зробив такі зміни:

 • Почніть з ваги, ви можете зробити 3х8 строгих повторень з вищевказаної технікою.
 • Кожен раз, коли ви робите поспіль, збільшити повторень в кожному наборі по одному. (3х9, 3х10 і т. д.)
 • Після того як ви робите 3х12, збільшити 5 фунтів і починати з 3х8

Що уповільнює прогресування рядків, але дає вам більше обсягу при цьому. Що будуть будувати деякі м'язи спини, і допомогти з здатність вашого організму переносити назад на роботу. Це також діапазони реп, що, здається, краще працювати для вправи допомогу, на мій погляд.

Альтернатива Pendlay рядків

Якщо б мені довелося вибирати мій улюблений однорядном виконанні, це буде гантельний ряд. Більш конкретно, він, стоячи на колінах, однією рукою гантелі рядків також відомий як Крок рядків. Вони допомагають створити ваш ручка для тяги, натисніть на лати краще, сучасніше і краще підтримується.

 • Встаньте на коліна на лавці, так що одна рука і одне коліно в Контакті (одній стороні), інша нога стоїть на землі, а друга рука тримає гантель.
 • Привести гантелі до грудей, утримуйте для швидкої паузи
 • Опустіть гантелі під контролем і повторити
 • Коли набір закінчиться, повторіть з іншою рукою.
 • Якщо ви не можете відповідати повторень на одну руку, набір гантель вниз і коли ви будете готові закінчити з 1 більше реп, ніж сильні руки.

Примітка: ваш торс повинен залишатися в нейтральному положенні, якщо ви відчуваєте, що вам потрібно покрутити його, щоб отримати вага вгору, потім ви почали занадто важким.

Для програмування це, я хотів би використовувати "350" тип прогресії:

 • У вас є 3 набори, щоб спробувати і зробити 50 повторень (кожною рукою).
 • Тільки дати собі 1-хвилинним відпочинком між сетами. Один набір робиться з лівою рукою і правою рукою зробив послідовно.
 • Якщо ви, не просто повторити вага і спробувати додати повторень
 • Якщо ви потрапили на 50 або більше повторень після 3-го набору, в наступний раз, коли ви збільшуєте 5 фунтів
 • Не очікуйте, що всі три сети, щоб бути однакова кількість

Одним з переваг одного озброєного гантельний ряд є те, що вона є односторонньою роботи і це легше виправити, лівий/правий дисбаланс з ними. Почніть з ваги ви не впевнені, ви можете зробити 12-15 повторень в першому сеті. Якщо ви почнете "занадто світлий", вас наздожену досить швидко. Як приблизного орієнтира я вибрав би вага, що становить приблизно 30% від жиму лежачи Для початку.

+618
andnaas 25 жовт. 2013 р., 22:00:30

Я завжди хотів включити щоденні пробіжки на моєму графіку, але спочатку я б дуже швидко втомлюються, захекавшись, і я відчуваю, як мої ноги болять, тому я припустив, що це пов'язано з зайвою вагою. Потім, коли мені нарешті допоможуть правильно харчувалися і займалися спортом ще у 2014 році я зробив багато піднімати, але орієнтовані на опір(більше повторень, ніж вага), а також кожну середу був ВИИТ з подальшим Табата сесії в день(що було зовсім кардіо тренування). За цей час я ще намагався включати біг, але 10 хв-це так довго, як я можу бігати без зупинки. Навіть при моєму мінімальній вазі 218 фунтів(від 250 іш) і я не розумію, чому, якщо я був в змозі тренування ще 2 години зі мною закінчити весь в поту. Я думав, що з моєї рутини я хотів підвищити мою загальну опірність організму, але біг ніколи не був моєю річчю, я не можу робити це довго, як мені б хотілося.

Зараз я 221lbs і я ще не вирішив, що включають біг, але я вже відчуваю смак невдачі. Не піднімаючи(не важкі, просто для мене достатньо, щоб робити якісь зусилля, більше орієнтовані на кількість повторень і короткий 30 сек перерви між сетами) не допомогти розробити хороший/здоровий ємність легенів для бігу?

+581
m k gupta 13 груд. 2012 р., 21:53:13

Тільки починаєш вставати на тренування після 3-річної відсутності (і дозволяю собі піти трохи). Нещодавно я почав гребти, так як це досить інтенсивний і передбачає повне тіло. Я просто хотів би знати який час мені повинні прагнути.

Я роблю 10-го рівня (максимальний опір), 500м спринт подальшим 500м відпочити і повторити це через весь тренування. Минулої ночі я зробив це в 47.55 хвилин. це гарний час?

Редагувати

про мене: Пол: Чоловічий

Вік: 21

висота: 5 футів 7 дюймів

вага: 99кг

тілобудова: ендоморф

фон історія: піднімали гирі від 16 до 19 років -

Як правило, я хотів би знати, який час приймаються певні установи, тобто Олімпійський раз, світові рекорди і т. д. Так що я можу порівняти себе з іншими записами, щоб отримати орієнтир для того, де я зараз.

+537
tooth 3 серп. 2018 р., 20:29:55

Я подивився навколо і скрізь на сайті, та інші статті в інтернеті, але я не можу здатися, щоб знайти що-небудь, щоб підтвердити у будь-якому випадку.

Я завжди був спортивним людиною, регулярно грати в різні види спорту, як спостереження за ними. Не далі як рік тому, я був в змозі з'їсти великі страви, ті, що прийшли на тарілку досить великий, щоб розтягнути на 2 місця за столиком в ресторані, і що ви отримуєте безкоштовно, якщо ви пройшли всю річ. Я працював пару раз в тиждень грав у футбол, біг і т. д. і залишатися стрункою.

Однак, я тепер з усіх сил намагаються з'їсти у великих кількостях і навіть трохи вище середнього розміру харчування зараз, і єдиним реальним зміною є те, що я менше грати у футбол, але тренування і працювати регулярно і більш інтенсивно.

Це якось пов'язано з втратою апетиту або чому я відчуваю себе повним набагато швидше, ніж раніше?

Навіть моя друга половина помітила різниці від того, коли я взяв її на вечерю.

Я люблю їсти і працює, так що це трохи року і жорсткого місце для мене!

+524
stephennmcdonald 29 черв. 2012 р., 04:12:36

Одна з найбільших речей, що допоміг мій енергетичний рівень був вирізати кофеїн.

Це було жорстоко близько 2 тижнів, але після того, як я був детоксикацію мій природний рівень енергії набагато вище, ніж будь-який з сточуються шипи кофеїну в минуле. І тепер, коли мені дійсно потрібна допомога, що буває вкрай рідко, содову або "Ред Булл" дійсно дають щось корисне. Перш ніж я мав потребу в них, щоб відчувати себе нормально.

+510
Peter Holtan 13 бер. 2013 р., 21:07:16

Є дуже велика різниця між просто пройшовши деяку відстань на малій швидкості і управлінням конкурентоспроможним для гарного закінчення часу (наприклад, з часом-мета). Наступне є істинним, якщо ви просто хочете, щоб закінчити, якщо бігом.

Як я дізнався багато років тому, щоб закінчити гонку, аж до марафону, як правило, ви повинні бути в змозі запустити 2/3 відстані і відчувати себе розумним і після цього. Тоді ви повинні бути в змозі завершити всю дистанцію в гонці з тією ж швидкістю, не відчуваючи себе абсолютно спустошеною.

Так, щоб зробити повний в 15-кілометровому забігу на малій швидкості, ви повинні бути в змозі пробігти 10 км з тією ж швидкістю. І щоб завершити напівмарафон, ви повинні бути в змозі працювати в 14 км (~ 2/3 від 21.1 км). Це відповідає більшість початківців плани на напівмарафон, який я можу знайти в інтернеті. Проміжні та часу цілі, плани, як правило, мають більш довгі відстані для довгих трас, але і тут план не завершити гонку, але закінчити в певний час - це щось інше.

Працює довше, ніж 30 км дуже важко на вашому тілі - особливо з тобою суглобів - і справді слід уникати, якщо це взагалі можливо. Навіть якщо ви хочете тренуватися для марафону. Більшість навчальних планів для марафону, який я подивився і зупиняється в 30 км найдовша траса.

Якщо ви хочете запустити великі відстані, ніж це - як ультрас і екстремальний біг - не існує ніякого способу, щоб тренуватися на рівні початківців! Зазвичай рекомендують спочатку спробувати з парою марафонів, а потім запустити 10-30 секунд повільніше за кілометр в залежності від відстані до цілі.

+509
EthR 15 лист. 2018 р., 11:16:18

Я 44-річний чоловік, які були трохи не активний останні роки і am дивлячись, що вам більше підходить. Я завжди любила біг, як спосіб отримати деякі кардіо, свіже повітря і зменшити стрес, але я починаю турбуватися про коліна. Одна проблема в цьому зв'язку полягає в тому, що я досить важкий (100 кг), хоча у мене не багато жиру.

Я нещодавно прочитав "Ваш новий прем'єр -" Крейг Купер. Він категорично проти бігу на довгі дистанції для чоловіків старше 40 років. Насправді він виступає за 5к як ідеальний репер відстань на відміну від марафону. Тобто якщо ви можете запустити 5 км швидко, тоді ви здорові. Якщо ви можете бігти марафон швидко ви не здорові. Його міркування виглядає наступним чином: біг на довгі дистанції знижує musclemass і знизити рівень тестостерону. Це рівно протилежне тому, що вам потрібно, так як ваші м'язи і рівень тестостерону щорічно знижується після 40.

Це здається логічним і правдоподібним. Я перевірив його твердження про втрати м'язів від віку і довгі дистанції з кількох інших джерел. Однак його пропозицію про підготовку до 5 K-це не те, що я знайшов в іншому місці. Це звучить розумно і практично, але у мене одна турбота: зусилля на колінах і інших суглобах посилюється зі швидкістю. Не впевнений, що це найнебезпечніше для колін, хоча: високій гучності або високої інтенсивності? Вираз великий пробіг коліна, але з іншого боку, я б хвилювався, біг на 100 м як можна швидше, з невеликої розминки в моєму віці, але не 20 років тому.

Він також, як і багато інші апологети високоінтенсивних тренувань. Є багато досліджень, проведених в останні роки, показують, як час ефективного цього. Це здорово, але високої інтенсивності звуку можливо небезпечно. Я не бачив жодного дослідження можливого шкідливого впливу потрапили такі, як це можливо нерегулярне серцебиття.

+507
gaurav VINAYAK shirodkar 15 лист. 2016 р., 15:09:49

Ашваганда (ашвагандха) добавок допомагає мати значне збільшення м'язової маси та сили, і він запропонував, щоб бути прийняті два рази в день, одну відразу після пробудження і один раз направо, перш ніж іти спати (300 мг крохмалю або 300 мг високої концентрації ашваганда екстракт кореня). "Ашваганда є членом сім'ї трави називають "адаптогени". Термін "адаптоген" застосовується до трави з фітонутрієнтами, які регулюють обмін речовин, коли тіло обуреного фізичного або психічного стресу, і допомогти організму адаптуватися (а) нормалізації функції системи, (б) розвиток опору в майбутньому такий стрес, і (C) підвищення організму функціонувати на більш високий рівень продуктивності" Ось хороший нещодавно опублікованій статті про це. З метою вивчення впливу ашвагандха, грунтуючись на м'язової сили і відновлення: рандомізоване контрольоване дослідження.. Крім того, це також добре для занепокоєння

+506
SuPete 21 лист. 2011 р., 23:16:27

Результати неоднозначні, навіть у межах одного експерименту. Одним з найбільш поширених досліджень було зазначено, "періодичне голодування дисоціює благотворний вплив дієтичного обмеження на метаболізм глюкози та резистентності нейронів до травм від споживання калорій", виявили, що у лабораторних щурів, навпаки, здавалося, не відбувалося. Вони були щурі на регулярний графік годування, щури на загальне зниження калорійності їжі, і щури, яких годували такою ж кількістю калорій, як у другому випадку, але з переміжними періодами голодування. Найбільша втрата ваги була в послідовне зниження з перервами поста щурів набирає вагу такими ж темпами, як щури, яких постійно годували більше калорій. Дослідниками, які займалися швидко відступився, стверджуючи, що це має бути результатом щури жиріти поведінку, а результати не застосовні до людей, але це, здається, узгоджується з дієти дані за останні декілька десятиліть, які, здається, показують, що голодування змушує організм зберігати калорії, а не спалювати їх швидше і частіше ви відмов між пониженою і нормальної калорійності раціону, тим менше ефект в періоди зниженої калорійності раціону немає.

Так що так, ніякої магії ярлики, коли справа доходить до дієти, просто постійно беручи в меншій кількості калорій за розумною ціною. На жаль.

+503
Taguchi 6 лип. 2010 р., 21:03:15

Хоча колись вважалося важливим в бодібілдингу, важливість термінів поживних речовин був сильно перебільшувати в останні кілька років, оскільки безліч досліджень не показують значні результати та анаболічну вікно збільшення синтезу м'язового білка набагато довше, ніж раніше. Як, це не буде мати особливого значення берете ви протеїновий коктейль відразу після тренування або через кілька годин після.

Тому при прийомі сироваткового протеїну, варіанти приблизно підпадають під ці категорії:

 • Перед тренуванням
 • Незабаром після тренування
 • Пізніше на наступний день після тренування

Оскільки ви приймаєте перед тренуванням, Якщо ви знаходитесь не в (дуже багато) в голодному стані, я не бачу особливого сенсу в прийнятті його заздалегідь, оскільки процес травлення може перешкодити комфорт під час тренування. Приймаючи це незабаром після того, як буде хорошим варіантом. Приймаючи його пізніше-не проблема, але може знизити апетит на їжу незабаром після. Оскільки порошковий сироватковий протеїн засвоюється дуже швидко, але інші джерела білка може засвоїти набагато повільніше, я б сказав, що ти міг би тримати деякий час між прийомами їжі і ваша сироватковий Шейк. Також, приймаючи її відразу після тренування-це просто час, щоб пам'ятати, так що ви не випадково забудете його взяти.

Як приймати його разом з формулою відновлення, я не знаю ні одного поганого взаємодії між сироватковим протеїном і нічого, що це не ліки. Якщо ви отримуєте більше білка, просто це займе трохи більше часу, щоб переварити.

+452
fan miaomiao 23 вер. 2012 р., 06:40:44

Я намагався отримати більше займатися спортом і, розсіяна увага і відсутність часу, що у мене взагалі є, я дещо HIIT тренування, такі як 7-хвилинне тренування. Я знаю, що "7-хвилинне тренування" дійсно призначений, щоб бути повторений 2-3 рази підряд. Однак, я також знаю, що я взагалі майже не можу керувати, щоб отримати через 7 хвилин з моїм поточним рівнем сил, з ніг будучи досить еластичним, врешті, що це полегшення щоб покінчити з дошки.

Отже, моє питання, якщо я маю намір зробити 3 сеансу варто, я повинен підштовхнути себе, важко змиритися з тим, що, принаймні спочатку, ці другий і третій сесіях будуть брати участь мене сповільнюється, як моя витривалість носить зробити, або я повинен розтрачувати себе тим, що я втомилася наприкінці 3, але я намагаюся тримати постійний рівень зусиль?

+390
Vredina 28 груд. 2018 р., 15:53:54

"я можу очікувати, що мої зап'ястя отримати в частці" - від органу зору створення невеликих зап'ястях може зробити ваші м'язи передпліччя виглядають величезними, - ти не хочеш пропорції. Невеликі стегна і гомілки (і широкі плечі) прекрасно підходять для культуристів. Зробити кучері молоток, щоб побудувати великі передпліччя, провідних в малі вени. Мої маленькі зап'ястя трохи побили в сумо, але зап'ясті кучері і важка станова тяга покласти кінець штамів зап'ясті. Мені більше не доводилося забинтовувати, але мої руки не ростуть. Топ кіберспортсменів дзюдо розроблять "товсті" руки і зап'ястя від постійного захоплення і борці сумо розвиватися 'супінаторами жиру від захоплення земляній підлозі своїми ногами. Розвиток сухожилля це, але ці люди вчепилися в протягом декількох годин в день, 5-6 днів на тиждень протягом року. Мій тренер був високий хлопець з великими суглобів, які зняті приголомшливі вагами на всій й не виглядав дуже м'язистим. Безліч довгих м'язів поширюється на великі рамки.

+382
Alergologia Ubajara 20 черв. 2012 р., 22:35:37

Відповідь на це запитання виявилася важче, ніж я спочатку думав, що це буде, тому я вирішив поставити його тут.

На моє запитання, яка оптимальна тривалість реп в режим тренувань призначена для максимального зростання м'язової маси (так не на силу або витривалість).

Якщо ви можете надати посилання на оригінальне дослідження, що було б дивним.

+372
Fabio Montefuscolo 6 лют. 2019 р., 10:55:29

Нижче наведено декілька посилань, які можуть виявитися корисними, коли мова заходить про те, яке харчування вам підходить.

http://www.musclebuildingfoodshq.com/the-best-bodybuilding-diet-for-muscle-building/ http://www.bodybuilding.com/fun/13-arnold-schwarzenegger-approved-nutrition-tips.html

Примітка: просто використовувати наведений вище в якості еталону, а не як правило, а кожна людина має різні потреби, засновані на корпус-тип , вагу і розмір, але що стосується як родові речі, щоб тримати поставляти ваше тіло з постійною підживленням енергії. Ви не можете отримати магічно м'язи відзначити, так що правильне харчування-це те, що вам потрібно зробити. Крім того, спробувати різні методики харчування, подивитися, що працює краще для вас.

+365
Karel Kral 10 лют. 2010 р., 07:36:16

Тунець є дуже високим вмістом білка і деяких амінокислот, таких як лейцин (самі необхідні амінокислоти для синтезу білка, я.Е для нарощування м'язової маси), вітамін B-12 і пристойну кількість калію. Avacados з високим вмістом здорових жирів, повільно спалюються вуглеводи і купа інших мінералів і вітамінів.

Тому якщо ви для перемикання цих двох для протеїновий коктейль, ви б приносячи в жертву деякі корисні жири і корисні вуглеводи для трохи більше білка. Це дійсно залежить від ваших цілей, якщо ви намагаєтеся наростити м'язову масу, я б не став робити підміну, оскільки фактично шкоди калорій, а також. Якщо ви намагаєтеся скинути вагу, це не було б такою поганою ідеєю.

Важливо пам'ятати, однак, що сироватковий протеїн добавки точно, що добавки. Вони повинні доповнити те, що вам не вистачає, що ви не можете отримати через ваш звичайний раціон.

+350
Jimmy Browne 9 лип. 2013 р., 10:01:39

Ваше поліпшення має повний сенс.

При перемиканні на Vibrams, ви, ймовірно, перетворився з нападника п'яти до середини стопи нападника. Ви також торгуються стабільність, амортизацію і обмежень, передбачених взуття для сили ніг і ніг.

Ви зараз сильніше і краще форма. Якщо туфлі є єдиною змінною, як ви змінилися, і Ваш разів різко покращився, значить, є причини, що ваша взуття-причина. Вітаю!

+341
Matt Lowe 2 трав. 2013 р., 15:48:25

Я завзятий бігун, але я треную джиу-джитсу і тому я хочу мати добру витримку і який вибухової сили, не будучи громіздким. Нещодавно мій силових тренувань складалася з вправ з власною вагою (підтягування, віджимання, планш тощо). Я маю намір також стає незабаром 20кг гирі.

Як я розумію, повільно скорочуються, м'язові волокна це ті, хто працює, коли я роблю вправу, яке вимагає витривалості і швидко скорочуються, м'язові волокна це ті, хто працює, коли я роблю вправу, яке вимагає вибухової сили.

 1. Коли я роблю віджимання (або підтягування), вони працюю повільно скорочуються і швидко скорочуються?

 2. Якщо вони використовують повільно скорочуються, я припускаю, що пліометричні/вибухових/плескати віджимання стимулюють швидко скорочуються тому я повинен зробити так, щоб отримати силу і витривалість?

 3. Чи це залежить від діапазону повторень? Тому що, наприклад, якщо я можу зробити 20 вибухових віджимань, я більше не зможу розвивати свої швидко скорочуються м'язових волокон, адже діапазон реп занадто висока?

 4. Крім того, я читав, що повільно скорочуються волокна м'язи не можуть рости так швидко скорочуються м'язи. Коли ви придбаєте витривалість, зробити повільний твич просто зробити більш ефективним? У той час як швидко скорочуються краще, стає все більше?

+327
Flack Ninja 13 жовт. 2012 р., 09:26:17

Існує принаймні одне дослідження: періодичне голодування в поєднанні з силового тренування: вплив на склад тіла, м'язову активність і харчовий раціон

Серед їхніх висновків (всі виділено мною):

При відсутності яких-небудь інших дієтичних вказівок, що обмежують споживання калорій до 4-годинне вікно на 4 дні в тиждень було недостатньо, щоб домогтися поліпшення складу тіла в 8 тижнів, хоча м'язової маси зберігався в обох групах. Ця форма якщо було достатньо, щоб зменшити споживання калорій на розвантажувальні дні, але це не призвело до скорочення жиру в організмі з багатьох предметів. Ненавчені молоді люди відчувають схожі сила адаптації, будуть вони нормально харчуватися, або проаналізувати цю форму, якщо.

Щоб пояснити останнє речення вказує на те, що якщо не було ніякого ефекту на "зменшення гіпертрофії або що-небудь ще".

+253
user1860500 4 серп. 2012 р., 11:54:09

У мене алергія до яєчні білки і м'ясо. Я не можу їсти курку, яловичину або свинину. Інші сорти м'яса хоча начебто перепелів, риби прекрасні.

Які продукти можна замінити на яйця і м'ясо? Я хотів би отримати моє тіло підтягнуте і мускулисте.

+247
jabgibson 17 жовт. 2017 р., 22:26:39

Ці списки, як правило, розрахувати кількість калорій, витрачених під час діяльності. Ці списки краще використовувати в якості керівництва для того, які види діяльності ви повинні робити, але для докладного щоденного відстеження, вам знадобитися окремі засоби контролю.

До того ж, з допомогою калорій лістинг з пакету їжу тільки говорить вам, що середній пункт пропонує і не вирішує труднощі, які змушують тіло зберігати або передавати поживні речовини.

+214
Mikkel 14 груд. 2013 р., 09:37:09

enter image description here

Ви можете навчати скручування м'язи, роблячи тренування трицепсів, де ви піднімаєте планку над головою і відпустити її за спину над головою. Тепер ключ хват: вам потрібно зворотна зчеплення, щоб отримати скручування м'язів активується! Я був в змозі оправитися від безперервної болі в скручування м'язів, викликані гольф, теніс і скелелазіння, вигадуючи абсолютно новий тренінг з барі через голову з зворотним захопленням (для традиційних трицепсів тренування)!

В основному інші групи м'язів можна розглядати як протилежні групи м'язів на іншу сторону: пара передніх/задніх

enter image description here

де я знімають біль на іншій стороні передпліччя навчання показано в цей відповідь тут.

+160
Talya Stern 5 черв. 2013 р., 14:54:32

У мене фізична проблема вже близько 4 років, що робить прогулянки або просто стояв нестерпний (навіть на кілька секунд). Я не можу зробити будь-які фітнес-і це дійсно псує моє фізичне здоров'я (наприклад, я навіть мати важкий час йти спати, тому що я до сих пір не вичерпані в кінці дня). Так що я пішов на багато лікарів за ці роки, і я запропонував для зміцнення певної галузі ноги, роблячи розтяжку.

Моя проблема полягає в тому, що незалежно від того, скільки часу проходить в який я роблю тягнеться, мій фізіотерапевт сказав мені робити, я не бачу ніяких поліпшень б то не було.
Так що ходьба не менш боляче, ніж раніше, і я не можу витягнути ноги більше, ніж я міг би рік тому або навіть раніше, ніж я почав.

Для того, щоб уникнути моє питання занадто локалізована, так що ви повинні робити, коли ви тренуєтеся і бачите ніякої користі, і чому це могло статися.

С. П. Це важливо: кілька годин після розтягування я відчуваю, що я куточок розтягла це насправді дуже напружена. Це нормально чи я роблю щось неправильно?

+101
princessKa 17 серп. 2019 р., 00:01:36

Я вважаю, худий жиру ви маєте на увазі, що ваша м'язова маса низька. Таким чином, загальна маса 85-86 кг і висотою 6 футів (цікаве поєднання одиниць) буде означати, що ви повинні втратити близько 10 кілограмів, щоб досягти відсоток жиру близько 8-10. Це можливо, щоб отримати м'язи і втрачати жир одночасно на гіпокалорійной дієти, але це, як правило, легше набрати м'язову на висококалорійне харчування. Для того, щоб максимально набрати м'язи, ви повинні почати висококалорійне харчування в слабкому стані. В іншому випадку жир не буде так низько як це може бути. Також ви повинні скорегувати свої тренування для досягнення максимальної гіпертрофії. Оскільки ви вже накопичили багато сил, напевно, ніякої шкоди не буде, якщо ви зосередитеся на гіпертрофію. Дослідження (наприклад, Хубал MJ і співавт. Варіабельність у розмірах м'язових і набратися сил після односторонніх силових тренувань. Мед Науково Спортивних Тренировк. 2005 червня;37(6):964-72) показали, що люди демонструють широкий спектр гіпертрофічний відповідь на опір навчанню. Деякі люди, по кілька відсотків, практично без м'язів. Ви могли б бути в цій групі, але це не можливо, щоб так укласти з наявними даними. Ви повинні зайняти час, щоб отримати знання і досвід про те, як ви реагуєте на навчання. Моя рекомендація полягає у використанні тренувальних програм від авторитетних авторів з метою усунення помилки новачка. Є якась кореляція між силою і гіпертрофією доходи фізичних осіб, але напевно це не 1:1. Набирає силу, але не м'язів немає нічого незвичайного.

+89
Bego Mehmedovic 30 груд. 2012 р., 00:23:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil