Як можна контролювати свій пульс під час бігу?

У мене є ця нова програма, яка говорить мені, щоб тримати пульс в певній зоні.

Наприклад, я повинен був тримати свій максимальний пульс на 135 БПМ, близько сорока п'яти хвилин. Але я навіть не міг керувати, щоб тримати його близько 140 БПМ. Я біг принаймні з 150 БПМ весь час.

Я намагався знизити швидкість, але на деяких етапах я не міг більше цього робити я був на низькій швидкості, коли близько 6.50.

Є що-небудь, що я можу зробити, щоб прийняти себе програма ? або мені потрібно забрати мою зону комфорту тільки на себе ?

+627
Galaxy Grand Prime 9 груд. 2012 р., 06:21:02
28 відповідей

Я думаю, що ти багато думаєш занадто багато речей. Так, важливо мати рівновагу у вашій тренуванні, але зрозуміти призначення:

 • Це щоб переконатися, що ваші суглоби зупинитися в правильне вирівнювання, коли в стані спокою.

Вага я використовую для моїх рядків-це набагато легше, ніж мій жим. Я компенсую цей факт, роблячи більше повторень з рядками, ніж я з лавки. Наприклад, я, може бути, жиму понад 120кг веслування з 55кг. Співвідношення не так важливо, як той факт, що ви використовуєте важку вагу ви можете робити по 20+ повторень.

Так як ваш раціон в основному вага тіла вправи, можливо, кращий матч будуть перевернуті рядка. По суті, у вас є бар, письмовий стіл, або стіл і вам підтягнутися до нього. Якщо ви можете зробити тягнути ДБЖ, ті теж будуть відмінні доповнення до вашої звичайної.

+946
Alexander J 03 февр. '09 в 4:24

М'язової маси на руках допоможе вам створити імпульс, коли ви кидаєте їх. Також не нехтуйте основні сили. Ви можете додати багато сил ногами, але йти нікуди, якщо у вас не досить сильні, щоб перенести його на руки, груди, плечі і руки.

+905
user100741 22 лист. 2012 р., 02:03:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо я правильно розумію теорію тренування м'язів, ви покласти навантаження на м'язи, часто йдучи, наскільки мікроскопічно розриваючи м'язи, а потім очікувати, що процес відновлення, щоб зробити вас сильніше. Перепрошую за грубе спрощення.

М'язові волокна сліз може призвести до болю, інакше відомий як крепатура. Додаткові результати стрес більше сліз і більше болю.

Буде зв'язок між кількістю навантаження на м'язи і фізіологічні реакції, що відновлює м'язи сильніше після цього? Іншими словами, коли я відчуваю себе чудово болючість, повинен сказати собі: "Ну, це хороший знак", або скоріше "о, горе, я зайшов занадто далеко"?

+883
pmilosze 11 лют. 2013 р., 13:44:02

Ваш організм повинен перетворити калорії в чомусь може використовувати, будь то глюкоза або жир.

Якщо калорії перетворюються в глюкозу, організм буде спалювати його (або він ходить в туалет).

Коли калорії будуть зберігатися у виді жиру, це займає більше часу для вашого тіла, щоб доступ до цієї енергії, тому що він тепер має, щоб перетворити накопичений жир в глюкозу. Це змушує людину відчувати себе втомленим.

Їжа перед сном збирається в результаті більше калорій зберігається у вигляді жиру, тому що організм не потребує цієї енергії, а в режимі відключення.

Якщо ваш організм спалює 2000 калорій в день і ви їсте 2000 калорій в день, незадовго їжі перед сном приведе вас почувати себе більш млявим протягом дня.

Якщо ви берете в 2000 калорій в день, і ви зробили це в точку, щоб узяти в тому, що палива досить рано для вашого тіла, щоб обробити більше його в глюкозу, ви, ймовірно, спалити більше , ніж 2000 калорій.

Якщо я їм в 6 вечора і лягати спати в 9 вечора, що повинна бути еквівалентна ти їж в 10 вечора і лягати спати о 1 годині ночі.

+833
user3277877 19 жовт. 2012 р., 22:29:42

Я думаю, що ваша відповідь буде ні, як я розумію, як L-карнітин діє в організмі. ALCAR в це ацетилированная версія L-карнітин, і це відбувається природним шляхом, а також тіла, створюючи свій власний по мірі необхідності.

Ковтаючи його вже ацетильованого може збільшити наявність його в організмі. Це трохи збиває з пантелику те, як вона тасує В і з клітини, і він перетворюється на L-карнітин, потім повернувся в камеру з ацильными заступниками.

У теорії, це сприяє більш ефективного використання жирних кислот за рахунок глюкози, але велика кількість Коа (Коензим а) може блокувати його, і ALCAR сприяти підвищенню утилізації глюкози (яка, теоретично, завадив би сказав, глюкози перетворюються для зберігання).

Підсумок, цілком можливо, це може допомогти, але на мою особисту думку, можливість досить тонкий, я б краще їсти здорову їжу і нехай мій організм перетворює L-карнітин ALCAR ДЛЯ природно (що він робить).

+791
utkarsh 20 лист. 2010 р., 16:35:01

Розминка зазвичай складається з поступове збільшення інтенсивності фізичної активності (пульс Райзер), спільні навчання рухомості, розтягування та спортивні заходів. Наприклад, перш ніж бігати або грати в інтенсивний спорт можна повільно бігати підтюпцем, щоб нагріти м'язи і збільшують частоту серцевих скорочень. Важливо, що розминка повинна бути специфічною для здійснення цього буде випливати, що означає, що вправи (розминка) потрібно підготувати м'язи, щоб бути використаний і для активації енергетичних систем, які необхідні для конкретної діяльності. Ризики і переваги поєднання розтягування з розігріву намішано і в деяких випадках оспорюється. Розігрів готує організм розумово і фізично.

Дивись Вікіпедію зігрітися

+789
Daylyn Teinert 13 груд. 2013 р., 06:41:08

Техніка дзюдо + дзюдо кондиціонер + ліфтинг + схеми

Кайлі Харрісон, підготовка до олімпіади з дзюдо, виконує наступні дії:

П'ять днів на тиждень, проведених дзюдо: приблизно через годину-півтори-дві години вранці і півтори години ввечері. Зазвичай вранці присвячений технічній роботі, а ночі виключно рандорі, як Гаррісон ставить його, "го-го-го, від початку до кінця".

По понеділках, вівторках, середах, четвергах і суботах всі денні тренування з нею міцність і кондиціонування тренер, який включає в себе все, від підйому до кругової тренування. Як і Олімпіада недалеко, схема підготовки виллється в 10-12 різних вправ, серед них мотузку, лізе, самогубств і санки штовхати.

Так: сила-силенна буріння і техніка роботи, плюс велика сила-силенна жорсткий спаринг, плюс виділений силовий і фізичної роботи, яка переходить у майже всіх робіт, в день гри.

Через ен-бі-сі в Лондоні в 2012 році охоплення.

З точки зору планування, це виглядає так:

Навчання стало її постійним заняттям. "Ми робимо дзюдо два рази на день, п'ять днів на тиждень", - говорить вона. “Я піднімаю п'ять днів на тиждень ми проводимо три дні в тиждень. Тому я тренуюся тричі на день, п'ять днів на тиждень, і я також ліфт по суботах". Це шість днів в тиждень, з неділі її день для відновлення.

Зразок міцності/кондиціонер схема виглядає таким чином, повторюється 3 рази з 90 друга відпочиває між раундами:

Комплекс: чисте харчування 1х1, 1х2 передній присед, поштовх, ривок — 1х6

Лазіння по канату — 1x20 футів з 5 підтягувань у верхній

Санки тягни — 150 фунтів; 1х50 ноги

Санки тягни — 150 фунтів з мотузкою; 1х50 ноги

Мед м'яч пуш-ап — 1x15

В-ІБП — 1x15

Мед бал V-сидять наворотами — 1x20 (Харрісон використовує 20-фунт. м'яч) здійснюється як росіяни накрутили, але з ноги прямо в V-вгору вихідне положення

Група Uchikomi — 1х50

Через стек 4Вт.

+755
Ankur R 19 лют. 2010 р., 13:06:54

Аткінса є кетогенної дієти. Я ніколи не чув, щоб хто беручи днів "карбюратор" на кетогенній дієті, але я не чув усе, та циклічної кетогенної дієти, очевидно, використовується саме такий підхід. Дуже високе споживання вуглеводів зупиняє кетоз і перемкне вас назад в карбюратор-підживлюватися енергією, і це зазвичай займає 3 дні, щоб повернутися в кетоз. Кількість вуглеводів, як правило, потрібно зробити вимикач, як я розумію, це десь більше, ніж 9g вуглеводів менше, ніж за годину, в залежності від людини і як їх тіло обробляє цукор.

Дієта Аткінса, як правило, більше білка, і є достатньо досліджень, які показують, що надлишок білка вкрай шкідливий для вас. Ваш організм буде кальцій вимиватися з кісток, для того щоб скинути зайве з вашого тіла. Ваше тіло може обробляти більше білка без втрати кальцію, якщо ви працюєте досить важко, але все одно не достатньо, щоб покрити стільки, скільки багато людей, яких я бачив на Аткінс прийняти.

Жир, з іншого боку, перетворюються в кетони для енергії, а потім або спалювали, або скинуті з вашого тіла, поту, слини, сечі і т. д.

В резюме, тим вище споживання білка набагато гірше для Вас, чим вище споживання жиру, якщо ви не працюєте. Тривалі періоди кетозу погано для вас в цілому досі є предметом дискусії.

Посилаючись на AlexC відповідь, втратити вагу і тримати його потрібно набагато більше, ніж просто сісти на дієту на деякий час. Це вимагає прихильності до зміни способу життя, включаючи фізичні вправи і довгострокові здорові звички і цілі. Це дорогого коштує, хоча, ваш настрій стане краще, ви будете краще спати, краще себе почувати і т. д.

+740
user211322 11 квіт. 2010 р., 12:06:52

Ніяких вправ автоматично поліпшить незбалансованість. Важливо працювати на конкретний дисбаланс можна було б.

Наприклад, якщо хтось кіфотичних вони, безумовно, повинні поставити більше акценту на веслувальних рухів типу для того щоб поліпшити міцність м'язів спини. Стільки ж штовхають і тягнуть робота не принесе жодних змін до проблеми.

Форма також відіграє величезну роль у фіксації м'язових дисбалансів. Два приклади, коли цей момент дійсно може бути побачили б рядки і присідати. Якщо людина виконує ряд, в той час як при згинанні, вони не будуть допомагати своїм тілом повернутися до розширенням так і повинно бути.

Що стосується присідання, не наїздишся паралелі не допомогли б дисбаланс між квадрицепси і підколінні сухожилля. Оскільки тільки тоді, коли атлет сидить навпочіпки вниз до паралелі дійсно підколінні сухожилля приходять в гру.

+719
macetw 18 лют. 2013 р., 22:03:04

Це, звичайно, можливо, я, здається, виріс мій BMR в останнє десятиліття, тренуючись важче, довше і частіше, а їсть багато більше. Моє тіло, здається, пристосувався до цього різко збільшується ПОВ.

Зараз я їм близько 3800 ккал в день, а БМР формула говорить, що мій БМР має становити близько 1700 ккал/добу. Немає жодних сумнівів про те, скільки я їм, тому що зважити і виміряти всі їжа, яку я їм кожен день. Мені потрібно зробити це, тому що я їм величезна кількість їжі для кого-то мій розмір; без вимірювань я б готуйте занадто багато або занадто мало їжі.

Я також знаю, що це ПОВ, що є надзвичайно високим, і не просто загальний метаболізм, тому що на канікулах, коли я, як правило, користуються набагато менше, я зазвичай трохи схуднути. А я тоді взагалі їм трохи менше, різниця становить всього лише кілька сотень ккал/день; вечеря в готелі ще близько 1800 ккал, це більше, ніж за даними БМР формула моєї всієї споживаної енергії на весь день має бути.

Можна стверджувати, що я може мати деякі проблеми з переварюванням їжі, але в мене всі ознаки людини з швидким обміном речовин. Е. Р. Я можу досить добре переносять екстремально холодних умовах.

Вім Хоф розробила ще один спосіб, не дуже, спрямованої на підвищення БМР, але у нього є такий ефект теж. Беручи щоденний холодний душ і певних медитативних вправ, ви можете збільшити ваш ПОВ за бажанням. Е. Р. Вім Хоф побив рекорд льоду на витривалість, під час його рекордної спроби він не тремти, пульс практично не збільшується. Таким чином, додаткове тепло від його тіла не за рахунок додаткового скорочення м'язів:

Р-н Хоф сказав, що він може витримати температури як у нього є здатність повернути свою температуру, з допомогою розуму.Саб-Зіро

+692
MathieuMaree 25 трав. 2015 р., 14:44:44

Як держави-питання, на які цілі були деякі громадські плавальні басейни, побудовані як 33м в довжину? Був там конкретної вимоги фітнес або подію це означало, що цей дизайн був кращий, ніж 25м або 50м довжина басейну?

Питання конкретно пов'язані з КК басейни, але якщо інші басейни в інших країнах також 33м в довжину, з тієї ж причини може застосовуватися.

+595
Ashkan Abedinkhan 12 жовт. 2018 р., 01:42:06

У мене була проблема з моїм Тельцем. Я розмовляв з моїм другом, який є фізіотерапевтом і ми з'ясували, що мої м'язи занадто коротким, тому що я ніколи не простягнув його. Так що спробуйте розтяжка ваші tibalis і всякий раз, коли ви пробіжку розтягнути його динамічно перед. Якщо це не допоможе дивись сам фізіотерапевт, який зазвичай є найоптимальнішим варіантом.

+581
Fabiano Menegidio 29 січ. 2011 р., 21:31:51

Я хочу, щоб додаток, який візуалізує серцебиття на графіку в реальному часі, в той час як я роблю вправи.

Інформація серцевого ритму прийде зі смарт-Bluetooth (4.0) датчик. Переважно, програмне забезпечення буде працювати на Android, або деякі операційної системи Windows. Я б відносити себе через iOS тільки якщо немає варіантів для інших ОС.

Додатки Endomondo і Strava не включили цю функцію в свої додатки, але я не можу уявити собі, що замишляє якісь точки На графіку виходить за межі їх майстерності.

Може хтось визначити для мене додаток, яке буде це робити?

Дякую

+528
alexalexandresq 14 черв. 2016 р., 13:02:00

Є в будь-якому випадку, я можу сказати, різниця між м'язових судом і розриву м'язів?
Я бігала сьогодні на біговій доріжці, і вирішив збільшити швидкість хоч трохи, але після деякого часу моєї лівої ікри раптом "завмер" (це найкращий опис я можу дати), що супроводжується раптовою, але коротка біль, так що я відразу зупинився. Я пішов далі, щоб трохи розім'ятися, і могла ходити (хоча невеликий дискомфорт).
Площа біля м'язи не набрякають, але трохи ніжніше і я можу відчувати деякі незначні twinging якщо я повернути мою ногу. Може хтось будь ласка, скажіть мені, якщо це надрив м'яза або просто судома?
Це може бути доречно згадати, що я зробив вчора силове тренування з упором на ноги і телят.Крім того, я п'ю багато води (більше 2 л в добу). Я повинен чекати, перш ніж я зможу робити більш низькі вправи тіла, або я можу продовжити, якщо я відчуваю себе добре?


+519
AL Mahdi Haaji Mahdi 12 бер. 2014 р., 13:03:22

Я рекомендую робити пошук на сторінці Plantet витривалість в iTunes подкастів на відновлення, за навчання і т. д. З того, що я зібрав: ви повинні зменшити споживання калорій (не дуже багато), тому що ви не працюєте більше. Особливо обмежуючи вуглеводи.

Уникати стимуляторів, знайдених в такі речі, як каву, що може викликати запалення. Ваша головна мета повинна полягати у зменшенні запалення, тому їжте багато корисних жирів: жирна риба, горіхи і т. д. тому що хороші жири містять гормони, які повинні бути замінені, коли ти перехитрив/перетрудишся.

Активні сеанси відновлення (до 45 хвилин на спалювання жиру ЧСС) на еліптичному тренажері, в басейні і т. д. передбачається, що приплив молочної кислоти з вашої системи. Піна прокатки/масаж також стане відмінним варіантом. Ці практики потрібно робити в перші кілька днів, поки молочна кислота все ще існує.

Знову ж таки, я б порекомендував витривалість планеті і повідомлення від Бен Greenfield фітнес про стягнення рад!

+509
Ebuka 13 груд. 2017 р., 07:51:48

Я беру декілька добавок, які перераховані, повинні бути прийняті на порожній шлунок. Оскільки порожній шлунок весь день і приймаючи кожен з них окремо не має сенсу, я можу взяти все це в свій час і як і раніше отримувати повну віддачу від кожного?

+417
user360487 11 квіт. 2016 р., 07:50:40

У 2015 році я втік чотири гонки з трьох різних дистанціях - 2 дистриб'ютори в кваліфікації 5K (9:20/км і 9:04/км), 10к (11:15/км) і напівмарафон (11:50/миля). У 2016 році я планую біг 2-4 дистриб'ютори в кваліфікації 5K, 1-2 10ks, а 15к, і напівмарафон. Я збираюся почати виробляти свої плани підготовки в міжсезоння і в наступному році.

Раніше я планував гонки до гонки. Я сама звичайна тренування у міжсезоння, але мені дійсно потрібно щось більш структурованою і орієнтованої на запуск, так що я шукаю, щоб розпочати планування. Гоночний сезон квітень-жовтень, так що я починаю планувати, як я буду тренуватися в міжсезоння.

У навчальний план генератор, який я використовую , приймаючи на вхід недавнє гонка на час і відстань, а відстань, яку я треную, інтенсивність, рівень, струм, відстань в тиждень, коли почати планувати, коли гонка, а коли я довгостроковій перспективі.

Runner's World SmartCoach Training Plan Generator

Єдине, що я про питання про те, як правильно вибрав те, що останні тренування, які я надаю. Я планую відрегулювати відстань я підготовки, інтенсивність і відстань в тиждень, відповідно для благоустрою та утримання протягом року в якості дат проведення гонок врегулювати.

Я бачу кілька варіантів:

 • Я завжди повинен вибрати моя остання гонка на час і відстань. Неважливо, що я вводжу на відстань я тренуюся, я завжди дивлюся на мого останнього часу гонки і створити план, заснований на тому, що.
 • Я завжди повинен вибрати свій найдовший гонка на час і відстань. Не важливо, що я тренуюся, я хотів би використовувати свій довгий забіг.
 • Я завжди повинен вибрати свій швидкий темп. Незалежно від того, що я тренуюся я побудую свій план навколо швидкими темпами милю я коли-небудь бачив, через відстань і час гонки.
 • Я повинен вибрати час гонки і відстань близьке до відстані, я готуюся. Наприклад, якщо я тренуюся на 5к, я використовую свої самі останні 5к часу. За 10к або 15к навчання, я б вибрав останніх 10k або напівмарафон. За половину навчального марафону, я б вибрав мій останній напівмарафон.

Який варіант кращий?

Майте на увазі:

 • Я буду відновлюючий планів протягом року, залежно від дистанції і дати і виступи в попередніх гонках. Я просто зацікавлений в тому, що базове я повинен бути з використанням для минулому кожен раз, коли я створити новий план.
 • Не використовуючи навчальний план-це не варіант. Мені потрібна структура, тому дуже загальний шаблон не підходить. Мені потрібно щось конкретне, день у день, з відстані і часу.
 • Мене не цікавлять засоби комутації. Використовуючи плани, створювані цією програмою, мені вдалося скоротити рази в 5к (як між 2014 і 2015 року, і між моїми двома дистриб'ютори в кваліфікації 5k в 2015 році) і досить тренуватися, щоб закінчити свої перші 10 кілометрів і напівмарафон.
+408
Anas 2 січ. 2015 р., 19:23:59

Відмова від відповідальності: я не bodybuild і не пробував ці.

Нудно, Але Великий

У 5/3/1 варіант назвати нудним, але великий отримує хорошу пресу. Ідея в тому, щоб зробити 5 підходів по 10 на одному великому ліфт кожен день, потім закінчити тренування з ліфтами допомогу.

Початківці маса отримати Кілгор/Хартман/Lascek за

Доктор Лон Кілгор (співавтор Стартова сила), д-р Міхаель Хартман, і Джастін Lascek 70-х років великий подарунок починаючому маси-збільшення прогресії у своїй книзі підходить. Рекомендується 3 підходи по 10 на кілька версій основних підйомників, а також невелика кількість бодібілдинг-спеціальні вправи. Автори добре шанована в суспільстві з&C, тому я даю цю вагу програми.

 • Понеділок: присед, ікри підняти, накладні преси, лат пулдаун, знизує плечима
 • Середа: жим лежачи, рядків, віджимання на брусах, станова тяга, зважений хрускіт
 • П'ятниця: передній присед, розгинання спини, кучері, французький жим, підтягування

Вправи курсивом чергувати штангу і гантелі версії щотижня. Присідання і підтягування виконуються на провал, якщо людина не може зробити 10 повних повторень, і використовувати додатковий вага якщо можете зробити більше ніж 10 в наборі. Станова тяга отримати тільки 1 комплект, а не 3, на важкій вазі.

GreySkull Лінійної Прогресії

Ви могли б також виглядати в GreySkull ЛП: новачок прогресії, схожі на стартову силу, але з великим акцентом на верхній частині тіла, збільшення маси і естетики.

+297
thisfred 4 лист. 2015 р., 23:32:04

Вправи зонний спроба підвищити спортивні здібності та потенціал, але може також допомогти зменшити ймовірність травми.

Припустимо, що ви марафонець, ви не просто пробігти марафони на поїзд. Ви могли б зробити більш короткий проміжок часу, деякі силові тренування і т. д. І це поліпшить здатність вашого марафону, незважаючи на те, що ваша програма не включає в себе марафони.

Я поняття не маю, що застосування топчуться може бути. Вода чинить опір, і ви повинні координувати всі свої кінцівки, що це низький удар, і це стає стомлюючим, тому вона може мати значення в якості загального вправи.

+289
cartina 10 жовт. 2015 р., 23:23:05

Ви повинні відповісти собі на це питання, як добиратися до неї, яка ваша мета? (це питання на твоє питання, взятий з великої Ден Джон: http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/figuring_out_your_life_and_lifting_goals)

Ви більше зосереджені на кардіо? чи сила? Чого ви намагаєтеся домогтися? Виходячи з вашої реакції, можна визначити, що робити в першу чергу - перше, що потрібно зробити те, що є найбільш важливим для досягнення ваших цілей....де ви зосередити свої енергії.

+286
K L Niharika 23 груд. 2014 р., 15:02:58

Ironman тріатлон є одним із серії довгі дистанції тріатлону гонок, що складається з 2.4 милі (3.86 км) плавання, в 112 миль (180,25 км) на велосипеді і марафон, 26.2 милі (42.2 км) біг, летів у зазначеному порядку і без перерви. Самий Залізний Людина події мають суворе обмеження по часу 17 годин, щоб завершити гонку, де Залізна людина гонка починається в 7:00 ранку, обов'язкової плавати відрізати на 2.4 милі (3.9 км) плавати 2 години 20 хвилин, на велосипеді крайній термін-5:30 вечора, і всі будівельники мають завершити марафон до півночі.

+184
Christophe Marois 10 вер. 2015 р., 13:03:11

Я намагаюся створити деякі базові фітнес з практично нульова. Але, мені доведеться проводити досить багато часу перед комп'ютером-екран. Тренажерні зали зводиш мене з розуму (занадто багато людей навколо...) і працює просто не для мене (поки... хто знає?). Що я можу зробити, це короткі тренування в екран-брейки.

Але це хоч ефективно? Це, наприклад, в результаті мій пульс близько хвилини кардіо-вправами допоможе мені спалювати жир, або я просто буду виглядати безглуздо?

Спасибі, Лайну

+179
SvdB 14 груд. 2015 р., 19:38:21

Біль в ногах дуже поширені для початківців. Я біжу з останніх 6 місяців. Коли я відчув біль, я пригальмував, але не зупинився. Нещодавно я почав займатися йогою. І біль повертається. Я простягнув багато в якомусь конкретному Aasanas. Може бути, з-за цього біль повернулася. Наше тіло займає деякий час, тому я сподіваюся, що вона скоро зникають прийняти нові речі .

+142
dannuic 27 січ. 2018 р., 04:28:13

Після швидкого наукова сесія, я не можу знайти ніяких досліджень, які показують, що підйом тягарів сприяє остеохондроз диска. Так, ліфт своєї мети, наприклад. більше повторень для гіпертрофії або витривалості, менше повторень на міцність.

Раніше, важкі фізичні навантаження основних передбачуваних факторів ризику дегенерації диска. Однак, результати впливу-дискордантних монозиготных і класичний двомісний дослідження показують, що фізичні навантаження, характерні для окупації та спорту має порівняно незначну роль у дегенерації диска

Джерело: поперекового диска дегенерація: Епідеміологія та генетичних факторів

Дослідження показало, що інтенсивні тренування дозволять збільшити [зміст кісткових мінералів] до такої міри, що хребет може терпіти надзвичайних навантажень.

Джерело: навантаження на поперековий відділ хребта під час екстремального підняття тягарів

Насправді, тренування з обтяженнями можуть знизити потребу в хірургії:

Велика кількість пацієнтів, які були сказали, що потрібна операція, змогли уникнути хірургічного втручання в короткостроковій перспективі агресивними зміцнювальний вправу.

Джерело: може хребта бути попереджені за допомогою агресивних зміцнюючі вправи? Проспективне дослідження шийного і поперекового пацієнти

Якщо ви турбуєтеся про стиснення диска, ви можете використовувати ремінь вага:

Результати припускають, що використання підйомного ременя збільшує ІАП, які можуть зменшити силу стиснення дисків і поліпшити підйомно безпеки

Джерело: вплив пояса на внутрішньочеревного тиску під час підняття тягарів

+60
Pranabendra 30 лип. 2012 р., 19:15:29

Я шукаю ефективні вправи, щоб зміцнити весь стрижень, мінімізуючи стрес і вигин на нижній частині спини.

Немає вправи, рекомендовані тут будуть проводитися без схвалення лікаря, тому, будь ласка, вільно рекомендацій.

+42
Anonymous coward 26 груд. 2016 р., 14:05:02

Вчора я працювала з 10 фунтів гантелі і тепер я відчуваю, що печіння в руках. Я чув, що це означає, це час, щоб отримати більш важкими вагами. Я роблю повторень від 60 до аплікація, і я вважаю, що це марна трата часу.

Яку вагу потрібно використовувати і скільки повторень і сетів робити мені? Що означає печіння, і як я відчуваю, коли я роблю правильно тренування з гантелями потрібної ваги?

+41
bshea 16 жовт. 2015 р., 10:54:00

Є багато претензій від коментарів про вплив ЦНС, щоб присідання були більш важливі...

Від Морозива Фітнес:

Станова тяга 1х5 є причина. Вони негативний вплив на ЦНС і якщо ви возитися вас буде боляче. Так що не бути крутого хлопця, який хоче зробити 5х5 станова тяга, тому що ви з тріском провалилися

Мехді також говорить про це в Або.

Може хто-небудь дати остаточну відповідь? Може бути метод будується навколо тяги? Якщо так, то як це виглядає?

Припустимо рутинну буде в першу чергу спрямована і сила зростає "сильного" і станова тяга вага 1ПМ. Мета полягає в тому, щоб бути сильним, а не "зірвав".

+28
Isobel Mackay 13 лют. 2018 р., 16:00:19

Я не думаю, що хтось дає вам відповідь, який ви шукаєте. Якщо я правильно зрозумів питання, ви питаєте про збереження ваші АБС займається або тугий у всі часи. Та це безумовно працює! Я почав "тримає в" мій шлунок в середній школі, і я завжди мав визначення АБ без особливих зусиль. Останнім часом, я перестав і є величезна різниця. Я треную себе, щоб почати робити це знову. Тримайте ваші АБС туго, як якщо б ви робили скручування. Це є складним завданням на перший, як ви повинні тренувати себе, але в кінцевому підсумку стає те, що ви просто робите, не замислюючись.

+14
mariusmbp 9 серп. 2019 р., 03:39:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil