Як створити маленький трикутник на грудях

Я хочу створити маленький трикутник на грудях.Це між двома Печ.На зображенні дві чорні мітки я mesn.Спасибі велике enter image description here

+465
Hassan Mohammed 31 січ. 2016 р., 08:59:26
35 відповідей

Це не погана тренування як такої, але є багато в ньому, що не буду спеціально робити що-небудь для нижньої. Наприклад, стрибки-гнізда кардіо, з якої ноги і ядро-м'язових елементів. Це не означає, що вони не повинні бути в вашій тренування; тільки те, що вони безпосередньо не вирішують проблему ви запитали про.

Крім усього тіла вправи, як плавання, Скелелазіння, піші прогулянки, біг і т. д. які використовують ваше тіло-вага для тонусу і зміцнення основних м'язових груп (включаючи ноги, стегна і сідниці), краща вправа, яку я знаю для задні кінці, особливо "ліфт", а їх поява-це гирі.

Є багато речей, які ви можете зробити з Гирі, але той, який дійсно працює ваш нижній частині спини, сідничні м'язи, і задні верхні частини ваших стегон-тих м'язів, які формують і "тримає" сідниці-це гирьового гойдалки. Ось відео з описом форма - є багато більше там. Це також хороший калорій пальник тренування (у зв'язку з використанням великих м'язових груп і всього тіла руху), так що не бійтеся використовувати легкі ваги і багато повторень, Якщо ви хочете, щоб спалювати жир. (Хоча, звичайно, найкращий спосіб схуднути, щоб поліпшити свій раціон, але це інша тема. ;) Переконайтеся, що ваші гирі не занадто важкі, так як ви можете пошкодити спину-це краще почати з малого. Міна 20 фунтів і мені дуже підходять, але я сумніваюся, що я коли-небудь знадобиться більше одного.

Що стосується нерівностей, кращий спосіб вирішити це, щоб зосередитися на вправу, яке змушує вас використовувати обидві сторони рівномірно. (Просто пам'ятайте, що ваш найслабшою боку буде більше болить спочатку, і переконайтеся, що ви не перестаратися в початку.) Гирьового гойдалки, зроблено правильно з хорошій формі, відмінно підійде для цього.

+992
Nancy Delake 03 февр. '09 в 4:24

В рамках Палео починається з точки зору, що більшість людей вважають, що зернові, бобові, молочні продукти, Анти-соціальний, не отримавши сонячних променів і фізичні вправи, і їдять занадто багато вуглеводів, їх рівень тренування буде проблематично, для генетичних і епігенетичних причин.

Це, як мовиться, Ось тобі випробування Палео на самому голі:

 Це викличе у вас шлунково-кишкові розлади? Ви впевнені?

Це дійсно так.

Спробуй утриматись від зерна (такі як пиво), бобові та молочні продукти протягом тридцяти днів. Потім знову ввести ці елементи по одному, і оцінити вашу відповідь. Люди різні. Деякі люди можуть обробляти ці речі краще, ніж інші.

+961
Utsav Gupta 25 квіт. 2014 р., 01:08:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я хочу купити штангу і стійки для присідань, так що я можу підняти будинку, але дивлячись навколо є так багато, щоб вибрати з свого величезного. Мені просто потрібно знати:

 • Які марки надійні і рекомендовані?
 • Різниця між Олімпійським бар та інша?
 • Скільки ваги я повинен купити? Я присед ~75kgs.
 • Що довжина бруска потрібно?
 • Будь-які інші важливі чинники, які я тут втрачаю?

Мені потрібно щось підходяще для присідань, уривками, станова тяга, жим лежачи і т. д.

редагувати: також, Яка різниця між каліброваних і некаліброваних плити?

+959
menteith 7 лют. 2010 р., 11:32:23

Оскільки ви, здається, мають більше проблем довгострокової мотивації, я зосереджуся на створення базової мотивації. Приклади, які я даю, пов'язаних з харчуванням, а ось над чим я працюю прямо зараз. Вони застосовуються для навчання (і все інше), хоча.

Цілепокладання:
В першу чергу, щоб справити незабутнє різницю потрібно якусь мету. Якщо у вас немає мети, то навіщо це робити взагалі? Тому, перш ніж встановлювати вашу мету, вам потрібно знати деякі важливі правила постановки мети.

Зробити її вимірної:
А "добре виглядати" і "бути здоровим", можливо, виявляться ваші цілі, вони слабкі прагнути. Немає абсолютно ніякого способу дізнатися, наскільки далеко ви перебуваєте, так що ви не знаєте свій прогрес.

Краще мета буде "втратити 20 фунтів". Це дає вам конкретну мету, що ви можете виміряти. Інших хороших цілей буде "уміти жим 100фунта", "повністю виключити газовану воду з раціону" і т. д. Просто переконайтеся, що є спосіб напевно сказати, коли ви досягли ваших цілей.

Встановити термін:
Так що "втратити 20 фунтів" - вимірна мета, але це не тримати вас до відповідальності. Адже якщо ви досягнете цієї мети в 2 місяці або 6 місяців-це не проблема. Це навіщо потрібен термін від ваших цілей.

"Втратити 20 фунтів, поки мій відпустку" міг би стати набагато краще мети, оскільки вам дійсно доведеться працювати, щоб досягти цієї мети, поки ваш відпустку приходить. Цей термін буде тримати вас до відповідальності, що робить його набагато менш імовірно, що ви будете пропускати тренування.

Розділити його:
Велика мета може бути дуже лякає, щоб досягти і чим її більше, тим більше розчарувань буде. Шляхом поділу завдання на більш дрібні підцілі, ви дозволите собі піти на один крок за один раз, а не всю дорогу відразу.

Давай залишимося з "втратити 20 фунтів до моєї відпустки". Встановлюючи віхи ви можете переконатися, що на шляху, і розділити ці страхітливі 20 фунтів на маленькі порції. Шляхом поділу своєї мети, це стане набагато легше відстежувати і тримати на нього.

 • втратити 5 фунтів протягом найближчих двох тижнів
 • втратити 10lbs (сумарно) протягом найближчих чотирьох тижнів
 • і так далі...

Ви також можете знайти нові підцілі, що допомога ваших великих цілей, навіть якщо вони на перший погляд другорядна мета. "Тільки пити соду по вихідних, поки мої канікули", буде одним з таких підтримує підцілі, як би все інше, що допомагає вам у досягненні великих цілей.

Зробити це реалістично:
Хороша мета повинна бути досяжною, звичайно. Я просто згадую про це заради повноти, так як я впевнений, що ви не намагалися "втратити 10lbs до п'ятниці".

Не перестарайтеся:
Спробуйте встановити ваші цілі, щоб ви хоч трохи ворушити кімнату. Якщо вам доведеться відмовитися від дня народження вашої бабусі торт, щоб досягти своєї мети, то, можливо, Вам встановити його темпи трохи занадто крутий. Ви не хочете стати ізгоєм у процесі досягнення мети, так що плануйте відповідно.

Висновок:
Використовуючи вищенаведені поради, ви повинні бути в змозі працювати свій шлях від великої мети на декілька більш дрібних цілей. Це може закінчитися (дуже) довгий список малих кроків, щоб взяти, але не лякайтеся. Все зроблено правильно, кожна подцель повинна бути відносно легко досягти, даючи вам відчуття досягнення, коли вона завершена. Це повинно тримати вас мотивованим, як ви "вже так багато досягнуто" через деякий час. Крім того, на наступний термін є просто за рогом, тому ви будете набагато менш імовірно, щоб пропустити тренування або падіння для фаст-фуду пастку.

+938
warvariuc 25 січ. 2016 р., 21:35:20

Ось посилання на сайт з розтяжка/вправи для рук: http://www.handhealthresources.com/Solutions%20Pages/Exercises.htm

Схоже, ви може мати забій сухожилля або його початок синдрому зап'ястного каналу (http://www.webmd.com/pain-management/carpal-tunnel/carpal-tunnel-syndrome-topic-overview). Я б порекомендував, використовуючи гантелі або яку-віджимання бари, щоб утримати або кулака віджимання, щоб зняти напругу з зап'ястя/долоні. Як старий доктор сказав, Якщо болить, не роби цього.

+847
Amnon Harel 1 бер. 2015 р., 07:54:28

Графіка на продукти, як це насправді не означало, щоб бути подивився на З така деталь, яку Ви читаєте. Вони лише забезпечують дуже широке уявлення про те, як не зіпсувати жахливо, коли плацебо - я практично не сумніваюся, що якщо вони не надають які-небудь інструкція по застосуванню на всіх, там буде чимала кількість людей, які будуть намагатися взяти порох в порохівницях, або спробуйте окроплення це пластівці або щось. Це так не працює!

Графіки і пропозиціями для використання "нормального" людини в "нормальній" ситуації. Ви здивуєтеся, як мало людей по-справжньому "нормальних" з такими речами. Ваш тренер знає краще. Ми не можемо судити, не знаючи більше про вашу тренування і споживання калорій, так що це до вас, щоб знайти специфіку з професіоналами і людьми, яким Ви довіряєте, щоб дізнатися подробиці.

Що стосується вашого використання, і якщо це 'дуже багато', якщо ви отримуєте результати, то ні, це не так! Я взагалі волію пити тільки воду під час тренування, але немає ніяких досліджень, виявленням ідеального білка використовувати додаток до мого знання, оскільки люди зазвичай самі роблять те, що працює для них. Краще було б запитати, яка ваша головна мета? Ви сказали це, щоб спалити жир і бути сильніше. Але який з них більш важливий для вас? Так як він спалює жир, то ви можете поговорити з дієтологом, щоб з'ясувати, як ваші коктейлі вписатися в ваше загальне споживання калорій, ви не будете втрачати жир, якщо ви їсте занадто багато. Є кілька інших речей, які ви можете зробити, якщо це можливо, щоб допомогти вашої мети втрати ваги, які можуть або не можуть бути можливі, так як ви дуже зайнята студент коледжу:

 • Тримайте закуски на тебе, і закуски протягом дня. Це буде тримати ваш метаболізм відбувається, постійно даючи йому трохи що-то для роботи. Це також буде тримати вас від отримання overhungry і жиріти себе на їжу. Деякі з моїх улюблених є грецький йогурт, органічні арахісове масло, чорниця. Всі вони досить портативні, мають хорошу поживну цінність, і можуть бути з'їдені тривіально. Я купила упаковку 150 пластикових ложок за 1 долар і я просто викинути їх після того, як я перекушувати на мій йогурт або арахісове масло.

 • Перестати є штучні речі стільки, скільки ви можете. Сода-це низько висять тут фрукти. Не пийте газовану воду. Коли-небудь. Це дає вам нічого, крім токсинів і порожні калорії. Якщо вам потрібен кофеїн тонізують, купити чай термос і використовувати з кофеїном чай.

 • Не бійтеся жирів. Чисті жири з добре готують яловичину, курку і свинину становлять кожен нерв у вашому тілі. Додавши щось на зразок яйця або пісного гамбургер до їжі може безмежно збільшуватися, як це і тримати вас повної довше. Це також перетвориться в необхідності з'їсти менше калорій, щоб залишатися ситим.

Такі лише деякі дуже прості речі, і я закликаю вас, щоб побачити професіонала, щоб вам допомогти, хоча про конкретику,.

+826
user345234674567 20 черв. 2017 р., 05:10:36

Мені подобаються відповіді вже передбачені, я думаю, у мене є кілька більше, що особисто працював на мене.

 • Інвестувати в калори-підраховувати пристрою. Є багато калорій-Підрахунок пристроїв на ринку; купити один з них. Це дозволяє вам дізнатися ваш середній витрати калорій. Якщо ви входите калорійність вашого раціону без реєстрації калорійності ваших витрат, ви тільки отримуєте половину відповідей. Я вважаю, що знаючи свій витрата калорій набагато важливіше. Якщо ваше щоденне споживання калорій становить 3000 калорій і ваших витрат становить 4000 калорій, то теоретично ви можете втратити близько 2 фунтів жиру в тиждень. Ваше споживання калорій повинно залежати від вашого витрати калорій.
 • Мати постійну калорій стелю. Спираючись на свій витрата калорій, введено ліміт на споживання калорій. Використання фактичної вартості або короткого діапазону (від 2000 до 2200 калорій в день.
 • Зверніть увагу на калорії перед вами. Спираючись на свій витрата калорій, зверніть увагу на їжу перед собою. Якщо ваш денний ліміт становить 2000 калорій і ви вже вживати 1500 калорій, це дозволить вам зрозуміти, що ваша нинішня їжа повинна бути менше 500 калорій. З часом це дозволить вам розвинути калорій-модель споживання.
 • Інвестувати в дзеркало в повний зріст , як би банально це не звучало, це працює. Смуги себе голим і перевіряти себе кожен зараз і потім. Бачачи ваш теперішній стан, уставившееся на вас, дає вам більше мотивації та енергії, щоб позбутися зайвого жиру. Або навалом (якщо це те, що ваше тіло потребує).
 • Постійно тренуватися. Є потужний стимул, щоб зменшити споживання калорій, коли ви розумієте, що ви повинні наполегливо працювати, щоб спалити ці калорії. Уявіть собі, якщо у тебе буде 2000 калорій Вечерю і ви зрозуміли, що вашої високої інтенсивності, серце-насосна, "О-мій-Боже, я зараз втрачу свідомість" графік вправ буде тільки спалити 700 калорій. Якщо ви любите картати себе, ви, швидше за все, пропущу вечерю.

Я впевнений, що є більше варіантів там, і хотів би отримати більше відповідей від інших. Але вони досі допомагали мені, і я знаю кількох людей, які були також допомогли.

+791
user20498 6 лист. 2010 р., 10:49:38

Я намагаюся з'ясувати, що оптимальний пульс для кардіо вправи, щоб спалювати жир. За даними цього сайту, мабуть, між 60% і 70% є найкращим для спалювання жиру.

Це правда?

+765
Keith McLaughlin 11 лют. 2018 р., 20:36:08

Значить, ви в прохолодне місце, що ви можете з'їсти багато і набрати вагу. Як довго, як ви продовжувати тренуватися, можуть також скористатися цим і є деякі речі, які мають приємний смак. Я не бачу нічого, що говорить, що у вас є номери, горіхів, дієтичні обмеження, так що дивіться на отримання деяких стейків. Якщо ви можете знайти за розумною ціною, то ви отримаєте досить щільне кількість білка. Я особисто, як правило, їдять сало на стейках, а це висококалорійна і високим вмістом холестерину, Якщо ви постійно займаєтеся і хочете набрати вагу, як це з високим вмістом масел, які допоможуть вам отримати.

Особистий фаворит після тренування тунець. Це дуже високим вмістом білка еквівалентно більшість качає і т. д. Спробуйте зробити миску легким Mac або щось подібне змішування в тунці (я додаю сальса, а також.) Своєю високою калорійністю і високим вмістом білка, яка допоможе вам набрати вагу. Вівсянка також може бути добре для цього.

Третя річ, щоб спробувати, буде пити більше молока. Шоколадне молоко має оптимальне співвідношення білка і вуглеводів після тренування і є одним з основних рекомендована схема олімпійський комітет США після тренування. Я сподіваюся, що це допомогло.

+759
kylin 15 вер. 2018 р., 23:18:43

Треба продовжувати тренування, навіть коли ви хворі?

Я знаю, що це може залежати від хвороби, тому я конкретно питаю про незначних речах, як холод або жар?

Є хронічні захворювання, коли ви все одно повинні регулярно займатися спортом?

+752
Narfanator 12 вер. 2015 р., 12:43:08

На міцність, подивитися на гімнастичні вправи типу. Багато зробити без яких-небудь матеріалом і працюють за принципом зниження кредитного плеча. Спробуйте зробити планш або сувору стійку пуш-ап, і ви, можливо, помітите, що ви могли б зробити сильніше, робить цей вид тренування. Подолання гравітації книга-хороший довідник, але є багато інших в інтернеті і на YouTube. ГМБ теж хороший, якщо вам подобаються більш орієнтованого підходу і програмування, підтримуваного відео. Присідання пістолетиком також хороший рух, щоб змусити вас усвідомити, що тіло-силові тренування може бути складним. Тоді, якщо це стає занадто легко, спробуйте робити це, маючи вагу в руці (книгу або що у вас там під рукою) Ви також можете використовувати рухи тіла для збільшення силової витривалості (замість сили, використання більш високих повторень діапазону).

Для метаболічного кондиціювання, ви завжди можете бігати, використовувати різні стимуляції для різних цільових енергетичної системи (спринт, поріг, довго, повільно, відстань, інтервали). Біг в гору може також служити в якості силового тренування.

Зрештою, ви можете використовувати цей час для роботи на речі вам уникнути, коли ви маєте доступ до всього, наприклад, гнучкість і мобільність. Я завжди беру з собою щось foamroll і еспандером в мій багаж, коли я подорожую, так що я можу використовувати їх для роботи з моєї мобільність/гнучкість

+669
Ntumbuluko 6 квіт. 2012 р., 05:55:54

Років тому в мене був подібний досвід, що фактично призвело до клацання пальця. У мене є лише непідтверджена інформація, але, я переконаний, що робити потягування був, в деякому роді, пов'язані з причиною моєї проблеми. Коли-то моя проблема вирішилася, я все ще хотів виконати потягування, так, я вклав гроші в хорошу пару ватник важка атлетика рукавички, і, що більш важливо, набір браслетів(*). Планки зап'ястя руки дозволили мені продовжувати робити вправи без концентрату (повна) на свою хватку. Я теж перейшов на пальці і великий палець зчеплення зі штангою, а не великий палець при барі. Це, здавалося, щоб полегшити дискомфорт руки. Хоча такий підхід може не вирішити вашу проблему, варто поглянути на це.

(*) Я не згоден з усіма твердженнями для браслетів, але вони не показують їх багато корист.

+667
Terep 22 трав. 2013 р., 13:25:53

Чи л-звт: L-sit

перекриття з дошки: enter image description here

або робити ці дві вправи добре доповнюють один одного? Чи є користь в проведенні дощок, які не можуть бути отримані шляхом проведення л-сидить?

+641
TomCat 20 січ. 2014 р., 11:53:18

Нещодавно я натрапив на 4minute віджимання тест, в якому вам належить зробити стільки віджимань, як ви можете протягом 4 хвилин (ви можете призупинити в будь-який час, поки годинник продовжує працювати).

Мені цікаво, що б бути кращою стратегією для цього (максимальна кількість віджимань). Одна стратегія буде йти не підряд віджимання до відмови, решта протягом деякого часу, потім ще трохи. Інша стратегія полягала б у тому, щоб рівномірно розподілити віджимання. Наприклад, якщо плануєте досягти 100 віджимань, тоді я міг би зробити 4х(25 за 1 хв) або 10х(10 в 24seconds), або в 100 разів(1 в 3,6 секунди).

Редагувати: Щоб прояснити моє питання: мене цікавить оптимальний розподіл перерв і роботи в 4хв для того, щоб максимально досяжного рівня кількість віджимань. Я думаю, це питання можна узагальнити:

Враховуючи діапазон часу, як розподілити роботи і перерв у часу для того, щоб збільшити загальний обсяг?

Наприклад, я десь читав, що бігунам на довгі дистанції, спробуйте запустити в першій половині гонки в 51% від їх цільового часу, що означає, що вони тікають з майже постійною інтенсивністю. Якщо це стосується віджимання виклик, ми повинні зробити половину віджимання в половину часу. Знову застосовуючи ті ж міркування, ми повинні зробити 25% від віджимань в 25% часу, і так далі. В кінцевому підсумку це призведе до зупиняючись після кожного віджимання (тому що віджимання відмінно розподіляється по часу).

Звичайно, інша стратегія буде варіант, який запропонував Мойсей у своїй відповіді (починаючи з високого числа послідовних віджимань і відпочити, чим менша кількість і більш короткий відпочинок, і так далі).

Я цікаво, якщо є одна стратегія, яка, як відомо, бути вище інших.

+590
Sakil 16 січ. 2017 р., 13:20:03

Спартанські тренування чемності чоловічий журнал про здоров'я.

НОВАЧКОВІ 300 ТРЕНУВАННЯ

 • Тіла-вага рядків - 15 повторень
 • Тіла-вага присідання - 25 повторень
 • Віджимання - 15 повторень
 • Стрибки на місці - 50 повторень
 • Альпіністи - 20 повторень
 • Великий хватом Віджимання - 10 повторень
 • Тіла-вага рядків - 15 повторень

ПРОМІЖНІ 300 ТРЕНУВАННЯ

 • Підтягування - 25 повторів
 • Гантелі станова тяга - 50 повторень
 • Віджимання - 50 повторень
 • Тіла-вага присідання - 50 повторень
 • В-ІБП - 50 повторень
 • Поштовх гантелей Прес - 50 повторень
 • Підтягування - 25 повторів

"ОРИГІНАЛЬНИЙ" 300 ТРЕНУВАННЯ

 • Підтягування - 25 повторів
 • Штангою, станова тяга зі 135 кг - 50 повторень
 • Віджимання - 50 повторень
 • 24-дюймовий бокс, стрибки - 50 повторень
 • Двірники поверх - 50 повторень
 • Один-рука чистий-і-Прес-із 36 фунтів Гиря - 50 повторень
 • Підтягування - 25 повторів

Стаття включає в себе відео-демонстрації вправ. Обговорення тренувань тут вказують на те, що вище може бути тестування механізму, який був приурочений до з'ясувати, де актори були в процесі. Ось ще один варіант, який взяла з різних облікових записів, щоб розбити його вниз з дня в день (це трохи занадто великий для мене пост цитатами, але це суміш важкої атлетики та кардіо-щось забагато на "кроссфіт" аспекти). В цілому, я дійсно складається враження, що це було все, що Марк Твайт вважав правильним в даний момент. Там багато "цього до знемоги", щоб підштовхнути людей до їх меж.

+588
Artegon 17 серп. 2017 р., 20:41:54

Я бачив умови, спліт присідання і використовувати болгарський спліт присед, а якщо вони належать до різних вправи, (тобто в одній і тієї ж програми), але мій веб-пошуку, здавалося, ніби це дві назви одного і того ж вправи.

Обидва, схоже, присед робив з однією ногою ззаду на лавці.

Чи є різниця між Болгарські спліт присідання і спліт-приседы?

+467
Brian Hoffman 17 трав. 2018 р., 23:04:35

Я дуже сильно сумніваюся, що ви відчуваєте холод йде від усередині вашого тіла, як ваші нирки. Це швидше за все просто ваша шкіра. Якщо повітря холодне, я думаю, сторони вашого тіла буде відчувати збільшення потоку холодного повітря над ними, роблячи їх крутіше, ніж передня частина задньої частини вашого тіла.

Я тільки роблю обґрунтоване припущення, але я думаю, що якщо щось не так з нирками ви б знали про це.

+458
5argon 3 лист. 2015 р., 13:29:51

Ви повинні розуміти, що сила і розмір м'язів дуже слабко пов'язані. Побачити це дослідження, порівнюючий ногу розмірах і силі, і ця дослідження про взаємозв'язок між розміром і міцністю.

Щоб швидко побудувати розміри, необхідно збільшити м'язову гіпертрофію. Це була вивчена протягом багатьох років, і загальна думка полягає в тому, що набори 8-12 повторень краще. Переконайтеся, що ваш останній реп насправді важко завершити. Ви не можете дізнатися останні реп кожен раз. Правильна форма проходить довгий шлях. Це дозволить уникнути травм і правильно ізолювати м'яз(и) ви збираєтеся на тренування.

Що стосується визначення ногу, він займає відносно низьким вмістом жиру тіла, щоб почати бачити "криві м'язи." Велика частина жиру організму зберігається в середній частині тіла і на ногах.

+448
Tangerine Nelson 12 бер. 2015 р., 01:42:35

Він є здоровим , якщо сік виготовлений з натуральної, натуральні овочі, а не товарній продукції в цілому.

Якщо ви суміш овочева себе, зберігаючи при цьому вегетаріанський шкіри(так як він містить велику частину вітамінів,nutritents та волокна), то сік буде мати той же ефект, як і поїдаючи сирі овочі.

+422
swl1020 12 січ. 2018 р., 14:03:19

Я п'ю багато води. Легко 4 літрів чистої рідини в нормальні дні, 5+ при заняттях спортом (5 днів на тиждень).

Я в дитинстві чув, що сіль та вода зберігаються і провести відсіками, схожими на жир.

Це правда? Є така річ, як вага води, і я міг зменшити свій розмір тіла, скорочення споживання води до 2 літрів рідини в день?

+416
TheVacation Exchange 11 вер. 2014 р., 21:54:14

Близько 6 місяців тому, я міг би зробити 10 підтягувань досить легко. Зараз я набагато сильніший, ніж я був тоді але боротьба робить тільки 6 підтягувань. Це могло бути пов'язано із ширина турніка? Я через 6 місяців тому був, напевно, половину ширини один я використовую зараз. Новий бар-це, напевно, два дюйма в діаметрі. Це тільки здається дивним, що я став набагато сильніше, але можна робити менше підтягувань.

Я набрала, напевно, 5 кг м'язів, але при цьому втратили всього ж в жир, тому у мене не було чистого ваги. Я їв добре, і я підняти більшу вагу, ніж я був раніше.

Оновлення: у разі, якщо хтось зацікавиться, я повернувся в школу і може зробити стільки ж або більше підтягувань, ніж я міг би 6 місяців тому. Здається, що мої маленькі руки дійсно на шкоду моїй підтягуючі можливість з товстими бар.

+367
Woggy Blessing 26 серп. 2018 р., 07:21:29

Там немає правильного або неправильного методології для визначення того, коли вводити кардіо тренування у вашому фітнес-програми. Це значною мірою залежить від вашої особистої мети. Наприклад, якщо ви конкурентоспроможної культурист, ви хочете робити більше кардіо. Зазвичай це означає, що в той же день ви тренуєтеся зазвичай в кінці вашого життя.

З формулювання вашого питання, здавалося б, як ви хотіли б збалансувати вигоди ви зробили проти втратити трохи жиру. Якщо це так, я хотів би додати, поступово кардіо працювати, маючи на увазі, що немає "правил" щодо того, скільки разів на тиждень ви повинні виконувати це. Виконує мінімум 20 хвилин за сесію з метою планомірного збільшення інтенсивності вам почати роботу. Ви можете додати більше кардіо сесій, або, збільшуючи кількість раз, коли ви робите кардіо. У будь-якому випадку, вам необхідно звернути пильну увагу на калорійність та вимоги сну застрахувати ви як і раніше паливо для вашого навчання і росту м'язів.

Що стосується плюсів і мінусів, додаючи кардіо вимагатиме більше часу в тренажерному залі. Збільшуючи обсяг тренування робити кардіо в той же день ви тренуєтеся, може знадобитися більше часу на відновлення, ніж просто робити ваги. Ви могли б додати більше навчальних днів, якщо ви робите кардіо на "вимкнено" днів. Але, це потребує більше часу. Для моїх цілей, я волію робити кардіо в той же день, як моє навчання. Але, це не означає, що я не іноді не перемкнути кардіо на "Викл" день. І, як я вже говорив вище, вам потрібно звернути більш пильну увагу на своє харчування, щоб уникнути дефіциту калорій. З іншого боку, балансуючи кардіо з креатину, дасть вам можливість розкрити м'язової тканини, ви багато працювали, щоб досягти. І, додаючи кардіо, безумовно, будуть корисні також для здоров'я в цілому.

+366
Bono 2 лип. 2012 р., 08:43:51

Я хотів замінити 8 км на велосипеді з інтернет-спринті. Їзда на велосипеді, дозволяючи вам взяти на себе більше опір буде схожа на дистанції. Відстань біг-це ворог отримує бафф. Спринт з іншого боку будує м'язи в ногах. Такі речі, як 100 м і 200 метрів тире. Вам потрібно, щоб зігрітися і хоч розтягнути, якщо ви збираєтеся спринт. 2 рази на тиждень буде достатньо, і на суму близько 1/2 милі до 2miles спринті, очевидно, розбивається на складові не більше 400 метрів. 4x400meters Примітка=1mile. Коли ти достатньо сильний, і ваги тіла вправи робити на турніку, це додасть варіації для підтягувань і працювати ваш абс в той же час. Таке http://www.youtube.com/watch?v=ZZeOqM7zt3U

+357
Velpuri Praveen 1 квіт. 2015 р., 16:18:09

Люди потрібен гейнер для їх поточного м'язи, а також м'язи. Я чув, що люди, які 280 фунтів м'язів потрібно для цього зовсім небагато виділеного їжі, щоб залишатися в цій вазі.

Дивись, наприклад, Алістар Оверим, боєць ММА у важкій вазі, описати скільки він повинен з'їсти, щоб залишитися як великий, як він (і для підтримки його графік навчання). Або почитайте про зусилля просто для підтримки високого ваги в Метт Рейнольдс статті, їсть через критичні точки.

+354
EugeneRomero 3 лист. 2013 р., 10:18:18

Exrx та інші джерела стверджують, що флаттер ногами-це хороша вправа поперекової. Мої поперекові м'язи напружені, і я використовую тенісний м'яч, щоб послабити їх. Коли я роблю флаттер ногами, я відчуваю, що тренування в моєму хіп-згиначі на внутрішній поверхні стегна, і в моїй нижній частині спини. Але нічого в поперековій. Чи є спосіб я можу гарантувати, що флаттер ногами працювати поперекової, замість інших (імовірно компенсуючих) м'язи захоплення?

+335
wejrowski 6 лист. 2016 р., 18:48:39

Як ви правильно тренувати присідання?

Я чув, що ви можете пошкодити спину, якщо ви не зробите це правильно.

Також, є будь-які сорти, що дозволяє користуватися вагами або аналогічних предметів? Я питаю про це, бо я хочу побудувати більше м'язів , а не концентруватися на витривалість.

Я розумію, що вам потрібно зробити кілька повторень.

+324
user233511 3 вер. 2019 р., 22:59:45

Я розглядаю, щоб купити набір гантелей (максимум. ~120кг) для навчання на дому (2-й поверх). Однак я не впевнений, про те, наскільки небезпечно це буде для підлогового покриття, і, як голосно це може бути до сусідів.

Тепер розглянемо основні вправи з гантелями спрямовані на зниження або повне тіло, я хочу знати, які з них я могла б зробити безпечно (щодо гучності і безпека пол) без будь-якого додаткового захисту або з одні матюки.

Я б припустив наступну класифікацію:

Без будь-якого додаткового захисту

 • Румунська станова тяга
 • Болгарські спліт присідання
 • Zercher присідання
 • Штанги штовхачів
 • Передня і задня присідання
 • присідання зі штангою над головою (з відносно легка вага)

всі з них, звичайно, не в максимальній діапазоні повторень.

З одні мати, як цей чи цей

 • Зважений глют мости
 • обтяжений хіп-насуви

Не можливо в квартирі

 • звичайна станова тяга (з невеликим скиданням ваги в кінці руху)

Динамічні руху, де вище ймовірність, що людина повинна відпустити штангу на значну висоту:

 • Уривками
 • Поштовх, ривки
 • Очищає
 • Чистий і ривків

Однак я не знаю його. Для деяких вправ, таких як накладні на корточках в барі досить високі, і якщо ви дозволите йому йти, килимки не допоможуть стільки з-за висоти. Навіть вага не був занадто високим. Те ж саме може бути справедливо навіть для задня і передня-присідання.

Для хіп-насуви і звичайна станова тяга ви можете на обох є проблема, що вага падає на землю. Проте я відчуваю, що це легше контролювати цей зважених хіп-насуви, ніж у тязі.

Так що було б здорово, якби хтось більш досвідчений міг би уточнити, які вправи будуть в безпеці у себе вдома без охорони, що буде з одні мати, як пов'язано вище, і яка буде небезпечна у всіх випадках.

+261
DANDY 21 лист. 2017 р., 10:44:21

Отже, я 5'4" і важить 90 фунтів (20 років). Я ходив в спортзал в перший раз сьогодні і добре, для присідань я не можу навіть підняти сам бар. Що стосується жиму ногами, я можу зробити це, але не з будь-якими вагами на. І на інших машинах я можу зробити їх, але не з додатковими вагами. Я думаю, якщо я ходжу часто, може бути, я міг би працювати себе до ваги? Я думаю, якщо я наростити м'язову масу, я важу більше. Я на все це, так що будь-які поради або рекомендації або процедури буде хорошим. Я робив присед машині, де бар не відривається, але я пошкодив спину, що робити. Я не думаю, що я цілком готовий до цього? :/

Може бути, я міг би робити присідання з гантелями або що-то? Будь-яка допомога з вдячністю.

+209
Pushkar 20 лип. 2011 р., 06:25:50

Сьогодні під час бігу, я помітив, що мої стегна почали натирати один з одним, чого не було раніше. Що може бути можливі причини і як цього уникнути?

+209
Elvira Reichmuth 6 січ. 2019 р., 06:37:38

По-перше, я вирішив повернути вагу. Є точка, в якій це просто не варто своїх розумових зусиль і часу, щоб вирішити проблему. Я досяг цієї точки.

По-друге, перш ніж дістатися до цієї точки, я спробував ідей знайшли на клієнт StackExchange і в інтернеті в цілому, і (ох!) говорив з людьми в інших областях, які будуть реально мати рішень.

Ось короткий виклад.

Від особистого тренера, який має свій власний тренажерний зал вже більше 10 років. Сосна Сіль. Використовуйте його для миття ваги кілька разів протягом тижня. Це те, що рекомендується для подібних гумових підлогових покриттів. Мити кілька разів! І чекати. Соснова сіль + комбінацію повинен піклуватися про нього.

Це найбільш перспективне рішення, тому що воно приходить від когось, хто був там, зробив це". Але я не спробувати його, тому що я вже вирішив повернути вагу.

Якщо хтось ще намагається з цим з успіхом, то це було б здорово, щоб інші знали.

Як фахівець HVAC і аварійного відновлення експерта. Пальто шапки з гнучким гумовим покриттям, які можна купити в банку або відро з господарського магазину. Це той же самий матеріал, який використовується для ремонту ручки на плоскогубці та інші інструменти.

Я не пробував цього, але я знайшла приклади в інтернеті людей, які відремонтовані вага тарілки з Зроби-сам пластикового покриття. Він приходить в багато квітів, тому ви можете навіть розфарбувати ваги вашої ваги.

Я подзвонив виробнику, щоб запитати, якщо покриття буде ефективно маскувати запах. Вони не знали і не намагалися підробити відповідь. (Добре для них.)

Якщо хтось ще намагається з цим з успіхом, то це було б здорово, щоб інші знали.

З відставний вчений, який працював у відомої французької медичної компанії. Так, сірка з вулканізація-це дуже погано. Спробуйте замочування в перекису водню. Тест спочатку, тому що це може змінити колір. І взагалі не за яких обставин не змішувати його ні з чим іншим.

Я спробував його. Колір залишився чорний. Було помітно лише трохи менше брудних слідів. Противний запах не сдвинешь.

З повідомлення на клієнт StackExchange та інших веб-сайтів.

 1. пральна рідиною для миття посуду, пральний порошок
 2. вимочування в оцті
 3. вимочування в оцті і харчової соди
 4. скрабування з розпилювачем засіб для чищення пластмаси
 5. виходячи на вулицю в спеку і холод протягом декількох днів і ночей

Я пробував комбінації всього вищепереліченого без успіху.

Я теж обійшов кілька спортивних магазинів. Всі прощупується гумова-газованием (деякі набагато більше, ніж інші). Я не мав ганчірочку зі мною, тому я не став перевіряти залишок.

Закриття. Дякую, що залишили відкритим питання. Я сподіваюся, що мої дослідження допомагають інші люди, які мають осад або сморід проблеми з їх обладнанням. Тому що такі проблеми серйозно смоктати радість від роботи.

+196
krpt 26 черв. 2011 р., 11:23:00

Чисто з точки зору ваги (попередні пости були охоплені різні речі про здоров'я) Все про калорії проти калорій. Для вашого поточного рівня активності ви будете мати рівень вмісту калорій, кількість калорій вам потрібно з'їсти, щоб підтримувати свій нинішній вага. Шляхом створення дефіциту (як правило, знижується на 300-400 калорій), ви будете стабільно втрачати вагу до цього рівня калорій стає новий рівень обслуговування.

Ви можете піти про це двома способами. По-перше, шляхом відстеження всіх ваших калорій, використовуючи додаток, наприклад, MyFitnessPal, в якому ви можете сканувати штрих-коди, або шукати продукти, і це буде enter калорій, але багато людей не люблять цього робити з різних причин, не забуваючи робити це, якщо нічого іншого. Інші просто навчитися вирубувати на певні речі, вони регулярно їдять, такі як торт, шоколад, газовані соки.Інший варіант-завжди починати з відстеження калорій, щоб отримати хороше розуміння того, що в даний час ви їсте, і що ви хочете вирізати, то просто свідомо обмежити те, що ви їсте.

Замінивши солодкі закуски з фруктами, може бути хорошим, і це, звичайно, здоровий, але на вигляд фрукти можуть зіграти велику роль в тому, як легко це, щоб зберегти ваші зміни способу життя. Фрукти, такі як яблука і апельсини в основному складаються з швидких вуглеводів (цукру, такі як фруктоза), які не добре насичує вас. З високим вмістом білка і повільних вуглеводів закуски, такі як арахісове масло або пластівці (які можуть бути використані в тій чи іншій формі здорового оладки) можуть уникнути цього і тримати вас почуття повного в проміжках між прийомами їжі, трохи погугливши ви знайдете хороші альтернативи.

Також важливо підтримувати хороший баланс вуглеводів, жирів і білків, з основною баланс близько 50% вуглеводів, 30% жирів, 20% білка. Це можуть бути змішані, якщо ви будуєте м'язи (високий білок) або пробігу (більше вуглеводів), але це не обов'язково для схуднення.

Пийте багато води і намагайтеся не тримайте сіль низьке споживання, це дозволить знизити затримку води, що також сприяє свою вагу.

Вправи мудрі, високої інтенсивності тренувань (підняття важких або спринт) може бути хорошим способом піти. Вони укладаються в короткі терміни, і зробити ваше гаряче тіло калорій довше, але це слід розглядати як доповнення до вашої втрати ваги, а не основний механізм.

Ймовірно, буде важко на початку, але якщо ви дотримуватися його і вдасться адаптувати здорове харчування і регулярні фізичні вправи, ви будете почувати себе все краще, і це буде вам набагато легше підтримувати.

+147
beeryardtech 12 трав. 2014 р., 19:34:35

Якщо ви не збираєтеся міняти свій тренажерний зал,я хотів би запропонувати вам перейти на полегшений вправ.Не йти на сильних підйомів, якщо ви новачок в тренажерному залі.

+85
ebrahimbehru 19 вер. 2014 р., 14:36:28

Як я ненавиджу його, гірка правда полягає в тому, що тренажерний зал може бути страшним місцем, особливо якщо ви особливо соромитися, бентежитися чи інтроверт. Моє головне пропозиція повинна бути або 1, найняти пристойного персонального тренера (судячи "гідний" може бути проблема, однак), або 2, знайти когось, щоб тренуватися, переважно хтось, хто знає, що вони роблять, але іноді є впевненість, щоб просто ходити в спортзал з одним, навіть якщо вони такі безглузді, як ви.

Якщо ні один з них варіант, то я раджу вибрати одну вправу з кожної з наступних розділів, і спробувати, що (вони в основному самі елементарні варіанти, і я поклав їх у порядку переваги зверху вниз).

Ви повинні бути в змозі знайти гідні підручники онлайн для більшості з них. Спробувати, а не техніка потіють занадто багато, щоб почати з, ви можете прочитати всю інформацію в світі, дивитися навчальні відеоролики і обговорити з усіма в інтернеті, але це не має сенсу, поки ви не отримаєте якийсь час у барі.

З-за свого розміру (і це лише припущення, бо я не бачила вас), можна знайти гантелі варіації вправи легше; вони повинні забезпечувати більший діапазон руху (якщо у вас великі груди, тоді штанга буде хіт вашої грудей і зупинити рух більш ніж гантелі).

Пуш

 • Стоячи накладні прес (штангою або гантелями)
 • Сидячи накладні прес (гантелі)
 • Для похилого жиму (штанга або гантелі)
 • Жим лежачи (штанги або гантелей)

Я віддаю перевагу накладні притискаючи до квартира (лаві) натиснувши за різних причин, здоров'я плече і каркаса є основним причин, але спробувати і подивитися, який варіант ви віддаєте перевагу. Накладні роботи може займати більше місця, і багатьох спортзалах є лавки біля гантелі для одягу, і більшість людей лаві гантелями працювати, так що якщо це здається більш безпечним варіантом для вас (копіюємо те, що більшість людей роблять), то дерзайте.

Тягнути

 • Рядки (штангою або гантелями)
 • Машина рядка (вага, а не кардіо)
 • Кабель рядку (машина або кабельний канал)
 • Пулдаун машина

Штангу або гантелі нахилився над рядами гарні, але я бачу, як вони могли б бути трохи ніяково через схилившись над позицією ви ставите себе ст. В лат випадаюче машина / машина поспіль-це досить хороша альтернатива, якщо це те, що ви більш комфортно, використовуючи. Я знаю, що вони не freeweights, але вони одна з небагатьох ситуацій, коли машина буде виконувати роботу.

Шарнір

 • Сумо зі штангою, станова тяга
 • Станова тяга сумо гирі
 • Станова тяга або шафа тягне
 • Румунська станова тяга
 • Одиночна станова тяга ноги
 • Гирьового гойдалки

Це насправді не у порядку переваги, вони більше для того, що я думаю, що ви знайдете простий. Станова тяга сумо виглядають смішно, якщо ніхто в ваш центр виконує і тягне (станова тяга, де бар на блоки, тобто стартова позиція вище, ніж статі) може бути шумно в залежності від того, де ви їх. Однієї ноги станова тяга потребують достатньої кількості балансу, який може бути трохи незручно, якщо ви не можете отримати це право, та гирьового гойдалки є одним з тих вправ, де багато людей вчити неправильно.

Якщо ви не хочете спробувати станова тяга сумо зі штангою, то я рекомендую вам робити сумо станова тяга з одним або двома гирями. Як тільки ви вправні в них, ви можете подивитися гойдалки гирі (відмінно підходить для втрати жиру), або переходити на сумо станова тяга штангою. Також, якщо міцність є проблемою, можна використовувати меншу масу з гирями.

Присед

 • Підтримувані ваги присідати
 • Гоблет присед (гиря або гантель)

Я знаю, що ви не можете присідати, але вислухайте мене. А вага тіла підтримується приземкувата, приземкувата, де ви тримаєтеся за що-небудь руками, і потягніть вгору, як ви встаєте з нижньої частини присідання (щось на зразок цього, хоча, якщо ваш тренажерний зал не має ніякого підвіска тренер шестерні, ви можете зробити те ж саме на машині, або навіть просто тримаючись за щось міцне і провідних ззаду трохи, як ви присідати вниз).

Як тільки ви можете, я рекомендую рухаючись на Кубок присідання. Вони відмінно починаючому присідати руху (не тільки початківців чесно кажучи, я бачив чемпіони з пауерліфтингу використовувати їх у навчанні).

Інші

 • Планк
 • Фермери ходьби
 • Роботи рука

Це насправді може містити все, що ви хотіли б спробувати. Я б рекомендував планки (якщо буде потрібно, ви можете зробити їх своїми руками на лаву в куток зробить вправу легше) і фермери ходить (в основному прихопивши з собою пару важких гантелей і ходити в спортзал, носити їх, хоча це дивно, так я зрозумію, якщо ти не хочеш), а вони обидва чудові вправи, які я думаю, що кожен повинен робити. Працюють руки, тому що комусь подобається (я не до речі, я ніколи не заморочувався з безпосередньою роботою руки).

Сподіваюся, ви знайдете щось корисне тут, одна річ, я б сказав, що навіть якщо ви відчуваєте себе сором'язливим або збентеження в тренажерному залі, ви там намагаєтеся себе краще, і багато людей будуть поважати зусилля, які ти прикладаєш ст. Набагато простіше сидіти на дивані, їсти піцу і дивитися Netflix весь день, але ти ставиш в важкої роботи і робить позитивні зміни. Тримайте його вгору.

+63
margau 24 вер. 2010 р., 06:24:08

Я біжу на біговій доріжці регулярно, як частина моєї тренування в залі протягом останніх двох років. За останні шість місяців або близько того, я регулярно роблю 5 км за 30 хв. два рази в тиждень в доповнення до коротше 20 хвилин проходить всього чотири-п'ять днів на тиждень.

Я хочу почати бігати марафони, і було цікаво, чи буде мій режим б мені приготували на 10 км пробігу в якості першого марафону.

Марафон про який я кажу, відбувається на наступному тижні.

+55
Markus Murphy 24 січ. 2010 р., 18:09:09

Ваше тіло не реагує на цифри. Табата та інших HIIT вправи призначені для витяжної швидше, чим, що; припускаючи, що ви хочете отримати вигоду від цих, а не просто "робити" їх, ви, можливо, повинні знайти спосіб збільшити інтенсивність така, що 4-5 хвилин безперервної роботи просто не можливо. Ці 10-секундні перерви повинні швидко стати те, що ви дійсно з нетерпінням чекаю.

Найголовніше навинос тут ви не повинні жити і померти за допомогою пульсометра, вони можуть бути корисні, але вони не дають повну картину. Крім того, двічі перевірте, звідки ці цифри беруться, вони звучать дуже підозріло.

+16
Tory H 12 вер. 2019 р., 15:22:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil