М'язи допомагають опустивши руку

Які м'язи працюють якщо я опускаю руку? Це не може бути дельтоподібного, як передній і бічний підйом використовувати deltiod. Але допустимо, я з ніг на голову і опускаю руку, що м'язи у мене вийде? Як трицепси навпаки біцепса, що є протилежним до дельтоподібного?

+886
cammy 29 вер. 2016 р., 05:56:53
37 відповідей

Забудьте цілей. Просто візьміть себе в спортзал. Почніть з маленьких кроків. Подивитися П'ять вправ на YouTube. Чи Можете ви пригадати п'ять вправ? (Я пропоную п'ять нижче) вивчати ці п'ять вправ в декількох відео на YouTube, поки ви не знаєте їх. Потім піти в спортзал і робити ці п'ять вправ, два комплекти кожного, з легкими вагами. Готове. Залишити зал і піти додому. Не робіть це велика справа. Крім того, перетворити ваш мобільний телефон вимкнений в тренажерному залі; не витрачайте час, дбаємо про вашому бізнесі, а потім забратися звідти. Ваша мета, щоб закінчити свої тренування, так що ви можете насолоджуватися іншою частиною вашого дня.

(Я бачу дуже багато людей просто відпочиваючи навколо в ці дні, тренажерні зали, як у facebook і Twitter і все, на свій мобільний телефон.)

Якщо ви тримаєте вага світло, то вам не потрібно турбуватися про те, щоб нашкодити собі. Якщо вам потрібно, ви можете записати п'ять вправ на папірці, але я б порадив, що ви запам'ятаєте їх. Почніть з двох разів на тиждень, щоб почати.

Наскільки це чотири простих вправи, а як щодо 1) bicept кучері, 2) ДБЖ Макгілл скручиваемости 3) бічного плеча піднімати 4) заднє випади з гантелями 5) гоблет присідання. Всі вправи можна знайти на YouTube. Я пропоную п'ятнадцять повторень у кожному сеті. Це прості (не технічні) вправи. Кубок присідання-це трохи технічних, але якщо ви тримаєте вага світло і ви не намагайтеся йти занадто глибоко, то ти не постраждаєш. Ви можете зробити Кубок присідання з гантелями, якщо у вас немає гирі.

Деякі люди скажуть, що це не є оптимальним тренування. Я згоден. Вона не є оптимальною тренування. Я просто даючи вам щось просте і конкретне, так що ви можете перестати думати про нього, і почати. Я не збираюся сказати вам, що цей простий тренування збирається отримати вам відмінні результати. Він не виграв. Але я б поки не турбувалася про результати. По-перше, ви повинні отримати деяку впевненість навколо Ваг, і вправ, і вам необхідно, щоб відчувати себе комфортно в середовищі тренажерний зал. Якщо вам сподобається досвід, можна переходити на більш важкі ваги і більш технічні вправи, і, можливо, найняти особистого тренера. Але не думати про все це. Зараз, зберегти її п'ять вправ, тримати легкий вага, зробити ваш бізнес в тренажерному залі, не витрачайте час, потім забирайся звідти і насолоджуватися частину дня.

+925
benj 03 февр. '09 в 4:24

Немає сніданок, але половина енергетичний батончик перед бігом добре, щоб отримати трохи цукру і вуглеводів у вашій системі, щоб отримати біг почав.
Тоді не надто важкий, але добре округлені сніданок після.

+923
Adam Adamaszek 5 бер. 2011 р., 06:21:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ваша проблема або медичних або очікування на основі.

Ви очікували, що він буде легко? Ви йдете в гору і так працюють ваші м'язи набагато більше. Ви знаходитесь в анаеробній зоні для похилої траси, яка не приємний досвід, який ви отримаєте при роботі в аеробній зоні.

Йдіть до лікаря і поясніть всі свої болячки. Ви могли б бути прийняті через фітнес-тест в клініці, де вони будуть вимірювати ваш VO2 і частоти серцевих скорочень, це може допомогти діагностувати проблему, якщо вона у вас є.

Крім того, бігати по горбах. Якщо у вас немає ніяких нездужань, тоді ваше тіло буде адаптуватися з плином часу, і ви отримаєте краще втекти до них.

+899
Harshit 28 черв. 2011 р., 11:02:15

Якщо я буду робити вправи з гантелями кожен день, цього вистачить, щоб збудувати силу і тонус м'язів? Я не хочу великі біцепси, я просто після деяких сила і визначення.

При виконанні інших вправ, ймовірно, буде краще, буде тільки за допомогою гантелей буде достатньо?

+881
Laurence Payne 18 лист. 2016 р., 11:56:21

Щоб відповісти на ваше запитання про перетренованості і травм окремо:

Перетренованість - це покласти ваше тіло через більший стрес, ніж він впорається. Якщо ви говорите про додавання зовнішніх ваг для віджимань і підтягувань, то ви можете досягти цього рівня. Ви можете робити віджимання щодня і не покласти ваше тіло через досить стресу, щоб перетреновані її. Однак, якщо ви говорите про сотні віджимань протягом дня ви можете відштовхувати його.

Травма , викликана поганою технікою і м'язовий дисбаланс (з-за чого колишній). Важливо, щоб переконатися, що ви працюєте весь організм. Ви отримаєте максимальну віддачу з комплексом вправ, які Вам велику кількість м'язових груп одночасно. Так що ви можете мати програму, яка вам чергувати щодня. 5 хвилин цілком достатньо, щоб видавити реп з 10 "чогось там" легко. Ви ризикуєте дозволяючи м'язам отримати "холодну", так що будьте впевнені, щоб зігрітися, перш ніж робити свій реп кожен раз.

Так що, поки ви розмовляєте ваги тіла, а у вас є конкретні цілі, що ви хочете зробити протягом дня у свій п'ятихвилинну перерву, він може працювати. Ви хочете, щоб ваші 5 хвилин буде щось на зразок цього:

 • Прогріти протягом хвилини
 • Виштовхнути реп з одного або двох вправ за три хвилини
 • Стрейч (відновлення) протягом хвилини.

Вам може знадобитися пара набір Ab тренування (скручування, ІСО-АБ планка тощо). з віджимань/підтягувань.

+869
Lukas Eder 19 груд. 2012 р., 10:45:15

Властивості м'язів полягає в тому, що при використанні він стає сильнішим. Ви повинні розуміти, кращі вправи для АБС, як штанга склоочисника поверх, набивний м'яч шолома, збоку, зігнувшись, прапор дракона, кокон і т. д.

+857
vnmendoza 22 лип. 2011 р., 01:21:39

Так що порівнювати присідання на жим лежачи, жим накладними прес і верхній прес на біцепс завиток наприклад.

+815
PeterH 8 груд. 2014 р., 12:03:58

На мій погляд, немає нічого "новачок" про вправах в наборах по 10 і підривних рухів...навіть якщо це всього лише 16 хвилин тренування. Коли ви тренуєте своє тіло, ви рвете м'язи, так що ваше тіло може відновити їх в той час між тренуваннями. Це здорово, що ти зазвичай не болить, тому що це змушує мене вірити, що ви не правильно відновлюється. Однак, сухожиллях і зв'язках, як правило, не для посилення і/або відновлення так швидко, як м'язової тканини, так що, коли ви робите багато підривних рухів і низької до помірної повторень наборів (на відміну від високої реп комплекти), ваші м'язи мають можливість йти в ногу з все більш складних тренувань, але ваші сполучної тканини, як правило, відстають. Раніше турбуватися про час, ви зможете налаштувати себе на травми. Ви могли б відчуває болючість в сполучної тканини, які починають носити вниз, і ви дійсно повинні перемкнути підготовки до вищих реп телеапаратури та elliminate підривних рухів протягом пари тижнів і потім повернутися до поточної навчальної програми і подивитися, якщо біль зберігається.

У vibrams збираємося змусити вас рухатися по шляху, який не оснащений кондиціонером, так що будуть болю в одному місці в один день і вони поїдуть в інше місце наступним. Ви можете легко acrue травми, носіння їх для всіх типів тренувань ви робите, якщо ви робите перехід холодної індички.

Ви повинні ставитися до цього, як якщо б це були травми. Приймайте ібупрофен, і лід обидві коліна кілька разів в день протягом 20 хвилин. Я б назад прокатки на пару днів теж, тому що це може сприяти запаленню в той час як ваше тіло намагається зцілити.

Ще одна думка (хоча з цього району ви скаржитеся, Я не думаю, що це він) полягає в тому, що ваші сідниці і/або piraformous щільно. Це не рідкість для герметичності в сідниці, викликають біль у коліні. Насправді, будь-який дисбаланс у гнучкості між квадрациклів, підколінні сухожилля, сідниці і згиначі стегна може викликати болі в коліні. Це просто найпоширеніша, що це сором десь в дупі.

Якщо це так, є 2 тягнеться, ви повинні спробувати.

Сідаємо на підлогу з правої ноги прямо перед вами, а ліву ногу на землю праворуч від правого коліна. Оберніть ваші права ліктем ліве коліно і потягніть його до центру грудей. Повторіть з іншого боку.

Сидіти в кріслі з вашими праву ногу на ліве коліно. Сидіти вертикально і спертися на нижню частину грудної клітки вниз до своєї правої гомілки.

+798
Beazy Mannie Kay 7 січ. 2010 р., 09:16:02

Я тренувався протягом 9 місяців, і я тепер в змозі зробити людину флагштока. Я маю намір заглибитися в Checo-стиль навчання.

Вправи в основному вимагають підтягнути бар; людський прапор полюс є одним показовим прикладом. Існує кілька типів підтягнути, наскільки мені відомо (хоча я не знаю стилі по імені). Одним з прикладів є, після потягнувши вгору, штовхаючи себе вгору в глибоку позицію. Інший приклад-висить одна з підтягнути бар і повільно штовхаючи все тіло паралельно землі, зберігаючи руки прямими (проведення підтягнути бар).

Будь-які поради про те, як домогтися прогресу цей стиль навчання?

+763
Dottie 16 лист. 2013 р., 23:13:21

Я збираюся "відповідати" мій власний питання тут, і що лише ретроспективно додати контекст до своєї власної ситуації для тих, хто приїжджає сюди з Межсетях.

Я закінчив приймати, що моє серце-норма, яка виглядала трохи високий, був у порядку. Я відчував себе нормально (добре я відчував себе втомився кілька днів, але я не відчуваю, що моє серце/мозок вибухне..) . Я продовжував "слухати своє тіло", як багато там говорить. В той час я думав, що фраза прозвучала нерозумно, але з часом я дізнався, як мудрі поради. Не будьте тупими/дурними, змусити себе вийти зі своєї зони комфорту, але і слухати, якщо щось болить.

Я в кінцевому підсумку виконання програми 5К початківців, продовжувала, програми 10К... і поїхали... зробив 2 половину марафону на 42,2 км марафону в Мельбурні в 2013 році. Нуля до 42 приблизно за 18 місяців. Я спробував зробити марафон на цільовий пульс 150 і постановив, що близько 26км перед неминучим підйом почався.

Деякі люди будуть мати різні шаблони кадрових. У мене є колега по роботі, який має >200 регулярно, просто як його тіло працює (так він сверился з його ЗП).

Мій власний ключ спостереження і знання: інше-це неймовірно важливо, і я згоден з багатьма, що там інше становить 50% навчання (краща частина, мабуть...). Вибравшись з 5 & 10 програм K, я б сказав, робить 2-3 "поштовх" виконується, а потім довгий повільний біг (я був пристрілювати 150 або менше години на це), здавалося, добре працювати. Зміцнює витривалість, але і деякі обороти. Хела higdon марафон навчальний план був відмінний (його книга трохи повчальний, але в іншому випадку хороше читання)

У всякому разі, я не експерт, але якщо хтось натикається на це, ось де я повинен.

Щасливий біг. Найкраще, що я коли-небудь робив.

+708
Mari2700 13 лип. 2017 р., 23:07:54

Перш за все, ви, здається, ігнорувати вашої спини і ніг. Якщо що-небудь збирається встановити Вас на провал, це він. Я знаю, що ви хочете велика бочкоподібна грудна клітка, пропорційні руки, і навіть шість кубиків. Але як ви збираєтеся бути сильним, якщо ваша спина і ноги слабкі?

Щоб відповісти на ваше запитання: немає. Єдине, що може потенційно трюк вашого росту висоту, бідні харчові уподобання. Під належним контролем, необхідно дотримуватися всього тіла програма тренувань (а не тільки верхню частину тіла). Крім того, в роботі нижньої частини тіла буде корисним для вашого верхні мети тіла з-за кращого балансу і розвитку скелета.

Джерела:

+702
joergd 16 січ. 2018 р., 05:20:31

Я провів останні кілька років в черевиках стабільності ортопедії (лінія Брукс адреналін), щоб запобігти біль у щиколотці, викликаної overpronation. Мої суглоби і м'язи нормально після тривалих забігів (у тому числі марафон), але я не наважуюся продовжувати вже йде відстань, оскільки ортопедії дати мені страшну біль ніг і мозолів під час тренувань і реальних гонок.

Два місяці тому я купив пару п'ять пальців. Я почав повільно і поступово працював мій шлях до 5 км в них. Я дуже люблю бігати мінімальної взуття, але я обмежений пробіг за центральної нижній частині нога отримує отримує жорсткий/змучений (напевно від року ношу ортопедичні устілки, вірно?)

В даний час я починаю готуватися до марафону (окт.), і довше мене працює, я продовжую використовувати мої черевики стабільності. Тобто я, в принципі, працює 50% в ВФФ і 50% в моєму Брукс адреналін.

Моя думка полягає в тому, щоб видалити стабільності взуття з мого навчання в найближчий час; я б, напевно, підібрати змінну пару, яка буде стимулювати стопи/стопи вражає, але і надати деякі підтримку, щоб допомогти в перехідний період і розмістити overpronation питання. PureConnect або безкоштовно Найк, наприклад.

Я в основному шукаю кого-небудь перевірити це міркування, або скажи мені, що я буду про це все неправильно.

 • Чи є сенс використовувати взуття з проміжною опорою для великих тиражів, а я до сих пір в моїй ВФФ?
 • Або є інший підхід я повинен зробити, щоб перехід від взуття до стабільності і більш легкі взуття?
+682
jjacobson 29 квіт. 2015 р., 13:49:18

Я буду вирішувати це двома способами, як остаточну відповідь, чи дійсно залежить від ваших цілей. Якщо не вказано інше, коли мова йде про присіданнях, я припускаю, знову присідання.

Станом здоров'я для повних присідання

Зокрема, однією з головних причин, щоб присідати глибина (визначається як складки стегна паралельно і нижче коліна) має відношення до здоров'я суглобів. Сквот-це нормальний рух, що є вродженим, коли ми вперше стали мобільними. Коли присідання виконуються з правильною технікою і повної глибини, ми отримуємо наступні переваги:

 • Розширення участі заднього ланцюга, яка включає в себе телят, підколінні сухожилля, сідниці, повного ядра.
 • Підвищена стабільність коліна з-за хорошого балансу ланцюга кзади і за участю на квадроциклах.
 • Збільшується або підтримується корисний діапазон руху через мобільності, необхідного для повної глибини.
 • Підвищена міцність і потужність генерації у всьому діапазоні руху-важливо для спортивних.

Присідання дійсно повної тренування тіла. Якщо ваша мета-загальне оздоровлення, присідання-це більш ефективний спосіб навчання, ніж розподіл роботи між двома різними вправами. Якщо вашою метою є, щоб бути більш потужним, потім повного присідання допоможуть вам розвинути початкові їзди краще, ніж багато інші види фізичних вправ.

Навчання для естетики

Якщо ви є малюнок або конкурента бодібілдинг (або просто тренування для естетики), єдине, що має значення-це перемога у конкурсі. Вам потрібно, щоб залишатися здоровим, але тільки спектр необхідного руху-це те, що потрібно, щоб потрапити у ваші пози.

У цьому контексті, підкреслюючи, квадроцикли, використовуючи діапазоні часткових присідань руху, або просто за допомогою пресів ноги повністю допустимим. Ви все одно будете судити про вашому розвитку задніх м'язів, але ви будете мати різні комплекси вправ для тих,. Найважливіше тут полягає в тому, що ви не зіпсувати поставу і привести ваші суглоби не повинні бути вирівняні. Тобто там, де відбувається пошкодження.

Деякі культуристи, або спортсмени, які тренуються хрест буде ядро там навчання біля великого руху суміші, щоб побудувати загальну силу і розмір, а потім нуль в подробиці з ізоляційними роботами.

Застереження, часткові присідання

Часткові присідання робити їх використовує, але зазвичай новачкам або людям, заняття для загального здоров'я вони не потрібні.

 • Часткові можуть бути використані, щоб зробити присідання складніше, зупиняючись трохи нижче вашого спотикання і змінивши напрям є. Це бажано, коли ви хочете отримати більш сильний присадкуватий, але його слід використовувати як додатковий ліфт.
 • Часткові можуть бути використані для виконання перевантаження роботи, по суті, отримати ваше тіло використовується для обробки більш важких терезах. Це корисно, коли ви намагаєтеся отримати більш сильного присідання або станова тяга сильніше (часткові б з блоків). Перевантажень слід використовувати з обережністю, оскільки вони можуть викликати втому, яка триває протягом кількох днів.
 • Часткові можуть надати помилкове відчуття сили. Це може вдарити вас, отримуючи щебінь по вазі ви можете піти, але не можу контролювати, коли ви намагаєтеся спуститися.
 • Фрагментів може не дати бажаних результатів. Якщо ваша мета-квад розвитку, потрібно, як мінімум, йти туди, де ваше квадроцикли вперше. В іншому випадку ви не отримуєте повну перевагу навіть часткові присідання.

Інші Режими Навчання

Станова тяга дивовижні речі. Нічого не будує, повернулися сили, як щось дуже важке з землі. Однак, повного присідання і тяги мають хорошу синергію. Повні присідання допоможуть вам в барі з Землі-що для багатьох людей це найважча частина. Існують різні варіації ногу і базової підготовки, які допомагають підтримувати спільну користь для здоров'я повних присідань, підкреслюючи різні групи м'язів.

 • Високу планку і низьку планку. Один з них буде більш зручним для вас. Низьку планку ставить більше акцент у тренуванні на нижню частину спини, підколінні сухожилля і стегна. Висока планка дозволяє більш вертикальним торсом, який забезпечує досить навіть тренувальні навантаження на задіяні всі групи м'язів.
 • Передні присідання. У них підкреслюється квадрациклів і верхній частині спини додаткові м'язи, як ви тримаєте барі через дельтоподібного м'яза в передній частині шиї.
 • Урвати хватом станова тяга. Ці підкреслюють сідниці і верхні м'язи спини, що допомагає збільшити потужність блокування і можливість отримати бару від Землі.
 • Стрибки (як у висоту і відстань). Це допоможе створити більш швидкої сили. Тренувальні стрибки і присідання допомагає як зробити краще.
 • Злодюга. Як відмінний засіб, кондиціонер, і вправа, яка допоможе вам генерувати починаючи від скорченому положенні.

Цей список далеко не вичерпний, і я не торкнувся присідання пауза, спліт присідання, зламати присідання, румунська тяга, жорстка тяга ніг і т. д. Причина повного присідання використовуються як вчення наріжним каменем для багатьох спортсменів полягає в тому, що вони набагато краще, т до їх спорту вибору, ніж більшість альтернатив. Тим не менше, більшість спортсменів включають різні варіації присідань вирішувати, що їм потрібно. Силові тренування слід збільшити корисну силу, і допоможе зберегти спортсмену здоров'я.

Якщо ви не професійний спортсмен і Вашу увагу-це загальний стан здоров'я, всю глибину присідання дають більше ефективності навчання, ніж частковими, плюс інші вправи допомоги, яка необхідна, щоб вразити всіх областях спині присідання хітів-в тому числі основні м'язи.

+675
mike hughes 20 квіт. 2010 р., 05:42:29

Я читав, що краще еліптичний тренажер пристрої пропонують більше маса маховика з 5кг мінімум.

Тепер я знайшов одне речення , яке говорить мені, що є маховик з 9кг маючи робочу масу 24 кг.

Як це можливо?

+609
user15907 9 квіт. 2016 р., 23:00:35

Є кілька шкіл думки оточуючих поняття, коли є (до або після) тренування, і гірше, коли тренування вранці, на свіжу з-під білизну.

Деякі втрати ваги гуру кажуть, що це краще, щоб не з'їсти що-небудь, що все, що можна з'їсти до тренування, що буде спалювати, а не жир, який вже є в організмі. Так що якщо втрата ваги є вашою метою, то рекомендується, хоча, це не так чорно-біло і вам не вистачає енергії на момент ви прокинетеся і буде потрібно деяку кількість палива, щоб підтримати вас під час тренування.

Інша школа думки говорить, що є, але помірні суми у відповідності з кількістю часу, який пройде до початку тренування.

Великі страви їжте їх як мінімум три-чотири години до тренування.

Невеликими порціями з'їсти ці два-три години до тренування.

Невеликі закуски. Їжте їх за годину до тренування.

Треті кажуть, щось перекусити, щоб почати роботу і періодично поповнювати під час тренування з соком і хліб і арахісове масло, достатньо, щоб тримати вас відбувається.

В кінці дня, хоча, не всякий і все буде працювати для всіх. Якщо це те, що ви слабкі, коли ви піднімаєте, а потім вивчити можливість попередньої заправки. В іншому випадку, ви могли б бути просто відмінно, як ви.

Для Подальшого Читання: http://www.mayoclinic.com/health/exercise/HQ00594_D http://triathlon.competitor.com/2013/07/nutrition/what-should-i-eat-before-a-morning-workout_61735

+602
caltlgin 2 лип. 2019 р., 20:46:24

Я 80 кг хлопця, висота 5'6", і я бігом за 5-6 місяців. Спочатку, я використав, щоб бігати підтюпцем в парку, 1-1.5 км в день. Тоді я набрала багато ваги і не було часу для пробіжок, але я відновив пробіжки. Моя витривалість зросла, і я почала бігати 4 км — це було на пагорбі, з невеликим нахилом вгору і вниз. Мій чотириголового спочатку пекельно боляче, але біль пішла, коли я простягнув трохи. Потім у мене була перерва на місяць, і знову я почала бігати. Я намагався збільшити мій темп бігу до 10-10.5 км / год, але це знижує мою витривалість і я міг тільки бігти, як 2.25 км в 2 кола. Крім того, тепер у мене болять ноги. Перші 1 км легко, потім зробити перерву, і далі 1 км я відчуваю біль. Я також відчуваю біль у повсякденну рутину, а також. Я не переставав бігти, але я працювати тільки як 3-4 дні на тиждень.

Я хочу знати, що насправді є причиною цього болю, і що мені робити тепер; я хочу бути потрібним і продовжувати працювати, а також збільшити швидкість і витривалість. Спасибі.

+523
alexziem 13 лип. 2010 р., 14:45:32

Відбувається "Доброго ранку присідати", коли коліна зсуваються назад у нижній частині присідання. Ця дія знімає навантаження з чотириголового м'яза і створює велике навантаження на сідничні м'язи хребта і монтажників, так як навантаження на чотириголові м'язи прямо пропорційна тому, наскільки далеко вперед коліна від точки рівноваги, а навантаження на сідниці і назад пропорційно тому, як далеко назад стегна від точки рівноваги. (Точка рівноваги є вертикальною лінією, що проходить через центр мас, який повинен проходити через центр ноги.)

По-перше: переконатися, що це те, що відбувається. Твоя спина стає більш горизонтальній в нижній точці присідання, коліна рухатися назад так, щоб ваші гомілки майже вертикальний? Якщо так, тоді це дійсно добрий ранок присідати.

Переходимо на добрий ранок в нижній частині присідання дуже ймовірно, вказує на те, що м'язи є найслабшою ланкою в присяд, і не досить сильні, щоб тримати вас з колінами вперед на дно. Так ви інстинктивно коліна тому, щоб зменшити навантаження на квадрицепси, і це змушує вас перенести в Доброго ранку для того, щоб зберегти рівновагу.

Якщо ви були на корточках важче, я міг би запропонувати додати більше квад орієнтовані вправи допомогу як висока-бар присідання або присідання стійка, але якщо присідати на 75кг для набору 5, я б сказав, що ви повинні бути просто навпочіпки. (Вам не потрібні додаткові складнощі на цьому етапі тренування, і додавши присед вправ, які мають різні механіки може призвести до плутати їх рухів під час підйомів.) Просто знизити вагу до точки, де ви можете присідати без неї перетворюється в Добрий ранок, і зосередитися на збереженні ваші коліна вперед в нижній частині. Продовжувати тренуватися і збільшувати вагу, і як довго, як ви не дозволяючи зосередитися на колінах ковзати назад у нижній частині, ви повинні бути в змозі прогресувати через цей камінь спотикання просто відмінно.

І якщо ви боретеся, щоб поліпшити свій присед на ці ваги, ви, швидше за все, також повинні вживати набагато більше.

Редагувати: в даний час існує три суперечливих відповідей тут, кожен стверджуючи, що причиною є слабкість одного з квадрицепси, сідничні м'язи і м'язи спини. Це досить вагома причина, щоб просто тримати на корточках в той час як акцент на збереженні правильної форми. Тоді як якщо ви йдете і робити купу глют-спеціальну підготовку, і виходить, що глют слабкість, насправді не проблема, присяд буде тільки гірше.

+499
Manuel Hernandez 17 квіт. 2018 р., 06:39:46

Я починаю болем у лікті, від підйому, і все вказує на теніс або гольф лікоть. Які є хороші вправи, щоб допомогти з болем і відновлення?

+488
BunBunRabbit 11 січ. 2020 р., 03:50:24

Після запуску, за спаданням, довгі милі на крутій стежці я знаходжу, що це найсильніша біль/біль у ногах через пухкої землі, як гравій. Важко сказати, які м'язи болять і я тільки пережила два рази болю, і побіг цей тип лише двічі на крутих стежок. Я житель двовимірного простору... мені здається, що найбільш після бігу при ходьбі по пухкому гравію, але і під час роботи я відчуваю, що це достатньо, щоб змінити спосіб, яким я спускатися вниз по стежці, яка гальмує мене.

Більш конкретно, ніяким боком-підопічних руху через описки чи зачіпаючи коріння. Це траплялося лише двічі, але біль була напевно нижче коліна і, можливо, в основному на передній зовнішній стороні ноги.

Замість того, щоб сказати, які м'язи робиш мені боляче, може хто підкаже, які м'язи відповідають за стабілізацію ваших ніг і деякі пропозиції щодо їх зміцнення в цілому або для бігу.

Які м'язи і як зміцнити їх?

+481
user1395152 17 груд. 2016 р., 18:14:06

По-перше, красивий значок. :)

По-друге, просто прислухайтеся до свого тіла. Ніхто не може сказати, скільки це занадто багато (і призведе до перетренованості). Просто ознайомтеся з симптомами перетренованості й усвідомлювати це. Є різниця між бути ледащом і втомився від перетренованості. Якщо ви себе надмірно втомленим і без будь-якої мотивації, або ви знайдете тренування стає все важче, а не легше, то, можливо, буде потрібно скорегувати свій графік тренування. Якщо немає, то немає нічого поганого в роботі кожен день.

+441
ThibautJullien 2 квіт. 2015 р., 15:55:28

У мене була саме ця біль, на жаль, я не можу повторити пояснення, яке я отримав від мого терапевта, але по суті це було питання дисбалансу.

Спробуйте це, тримайте руки прямо, руки стикаються один з одним, близько 20 см аппартов, як можна нижче, т. е. нижче талії, потім повільно підніміть їх перед собою, прямими руками, поки Гей прямо над головою. Ніякого болю?

Якщо це так, то зробити те ж саме, але тримають мотузки або щось еластичний між долонями, долоні, як і раніше, звернені один одного і тримати мотузку натягнутою, потім зробіть те ж рух. Якщо це біль і колишній не у вас є проблема з тримати ваші плечі вниз у певних рухах.

Вправ я повинен робити зовнішні і внутрішні повороти, як тут: http://www.bodybuilding.com/fun/criticalbench24.htm

І тієї ж мотузкою-рух, 2 підходи по 15, кожен день, з досить "смикнути", щоб ви втомилися в 15 повторень, в ідеалі у вас щось еластичний, тому що вона буде активувати ваші м'язи більше.

+421
Forseti 21 лист. 2015 р., 20:35:06

Мені 41. Я роблю регулярні тренування 2 рази в тиждень, а зараз роблю Джуи джитсу 1 раз в тиждень. Це виглядає приблизно так. Я в 8 тижнів, і я відновлююся протягом 2-3 днів (де вона взяла цілий тиждень після першого сеансу). При цьому він набагато більш образливі, ніж мої регулярні тренування це стає легше, як моє тіло пристосовується до нього (і я навчитися не "м'язи" його).

+397
LeandroJP 16 бер. 2011 р., 03:05:44

У цій статті, довгий шлях, відповісти на ваше питання:

Марафон міф: висока інтенсивність інтервал підготовки (Х. І. Т.) і тривалого навчання (Л. Д. Т.) Я написав кілька статей Fitbit в цьому році детально ефективність висока інтенсивність інтервал підготовки (Х. В. І. т. навчання). Х. І. Т. В. було показано, щоб розвивати набагато більш високі рівні серцево-судинної системи, у значно коротші терміни, ніж традиційний К. Т. Д. не тільки мати безліч університетів, повідомляється на дослідження, проведені деякими з кращих кардіологів і фізіологів в країні, але у нас є і чемпіон світу за витривалості спортсменів з допомогою н. В. І. Т., щоб розбити всі існуючі гонки запису.

Нещодавнє дослідження тепер показує, що коефіцієнт утримання Х. І. Т. В. значно вище, ніж К. Т. Д. попередні дослідження показали, що інтенсивність збільшилася, затримка зменшилася. Це дослідження не враховує, що Х. І. Т. В. по самому своєму характеру, вимагає набагато більш короткі терміни.

Для фітнес-тренування, Г. В. І. тривалість т. зазвичай 15-20 хвилин, в той час як типові Л. Д. т. навчання 60-90 хвилин. Х. І. в. частота Т., Як правило, 2-3 днів/тиждень, в той час як Л. Д. частоти тобто 6-7 днів/тиждень. Таке значне скорочення як тривалість (строк) і частота (кількість навчальних занять/тиждень), як видається, основною причиною підвищення рівня утримання та здійснення приєднання.

Один великий питання у всіх особистих Разумов тренер повинен бути "великим, але як щодо безпеки?" Пам'ятайте правило № 1 для всіх міжнародного сертифіковані персональні тренери, фахівці Медичного фітнес або будь-який з інших наших сертифікованих фахівців, які сертифіковані в одній або кількох з більш ніж 70 інших сертифікатів міжнародного-Не нашкодь!

Це, мабуть, самий значний і суперечливий із всіх новин дослідження, що виходить на Х. І. Т. В. і Д. К. Т.: Х. І. Т. насправді безпечніше, ніж Л. Д. Т! Прочитайте його ще раз! Х. І. Т. В. показала, щоб бути безпечніше, ніж Д. К. Т.!

Це на відміну від багатьох нинішніх переконань і всупереч тому, що вважається "здоровим глуздом" високої інтенсивності повинен бути більш високий ризик, ніж низький-середньої інтенсивності, тривалість навчання, але в черговий раз "здоровий глузд" і довго тримався переконання були спростовані.

Ризикуючи звучати як середнє Грінч, який вкрав Різдво з всіх закоренілих марафонців і спортсменів на витривалість, я зобов'язаний повідомити вам остаточні дослідження, яке демонструє, що Х. І. Т. насправді безпечніше, ніж Д. К. Т.

За словами доктора Ерік Лароз, вправ і кардіо експертів в області охорони здоров'я з Університету Ловал в Квебеку, "фізичні вправи знижують ризик серцево-судинних захворювань у три рази, але енергійні вправи, такі як марафонський біг збільшує ризик серцевих з коефіцієнтом сім."

Дослідження доктор Лароз показує марафонці терплять тимчасова поразка серця рівня навантаження при виконанні такої великої відстані. Чим далі ти біжиш, тим більше стресу ви розміщуєте на своєму тілі.

За словами доктора Артура облоги, директор департаменту внутрішньої медицини Гарвардської лікарні Макліна в Белмонте, штат Массачусетс, "Ваше тіло не знає, чи є ви пробігти марафон або збила машина." Я звик брати участь у Бостонському марафоні. Коли марафон стартує ваше тіло в режим виживання. Що випускає каскад хімічних реакцій усередині вас. Ваші наднирники випустити гормони стресу, такі як кортизол і вазопресин. Ваші м'язи випустити білок під назвою цитокіни і це змушує печінку виробляти С-реактивний білок. Це викликає запальну реакцію, щоб захистити вас від усіх хаос панує у вашому тілі. Це може призвести до зупинки серця, яке не рідкість в таких довгих перегонах. Як ви йдете глибше в 26.2 милі гонки, м'язи взяти на себе всю тяжкість стресу і що включає в себе ваше серце.

Доктор облоги і колеги провели дослідження в Американському журналі кардіології. Аналіз крові марафонців менше ніж через 24 години після гонки. Бігуни показали високі рівні маркерів запалення та коагуляції, пов'язані з серцевими нападами.

Ще більш тривожним є інше дослідження в Журналі Американської асоціації серця: кровообіг, що знайшли порушення в тому, як кров накачується в серці після марафонської дистанції, в тому числі бігунів, які насилу наповнення камер серця.

Існує багато досліджень і досліджень, які проводяться з обох Х. І. Т. В. і Д. К. Т. і я буду повідомляти про це далі. Деякі дуже пристрасні марафонці пропонують численні пояснення смертей, пов'язаних з К. Т. Д. в тому числі: (1) діагностуються вроджені вади серця, (2) електролітний дисбаланс, (3) занадто мало або занадто багато зволоження, (4) серце втоми високої температури/вологості ситуаціях, (5) статистично низька смертність і більше.

Незалежно від того, обстоюючи думку в світлі цих фактів, існує просте рішення проблеми, спробувати протоколу H. И. Т. В. Після Всі вправи, принципи науки, які ви дізналися в міжнародного особистого фітнес-тренера або фітнес-групи сертифікаційні курси інструктора.

Посилання: марафон міф: висока інтенсивність інтервал підготовки (Х. І. Т.) і тривалість навчання (Л. Д. Т.)

+383
Azade Farshad 17 груд. 2019 р., 23:57:34

Я тільки weightlift будинку, так як у нас є лавка для преса з проповідником, для тренування біцепсів, розгинання ніг, і ноги кривляться. А також стаціонарний велосипед з еліптичним для cardios.

Вранці (Натщесерце):

 • Кардіо: велосипед/еліптичні протягом 30 хвилин.

Ввечері або вночі:

 1. Машина скручиваемости Bicep (50 кг) - 5 комплектів Х 15 повторень
 2. Розширення ніг (65 кг) - 5 комплектів х 20 повторень
 3. Лежачи скручиваемости ноги (45 кг) - 5 підходів х 15-20 повторень
 4. Плоский жим лежачи (60 кг) 10 комплектів х 8-12 повторень

-Інші 15 хвилин-

 1. Гантелі вертикальні ряди (20 кг) - 5 комплектів Х 15 повторень
 2. Нарощування накладні трицепс (20 кг) - 5 комплектів Х 15 повторень
 3. Гантелі зап'ясті кучері (20 кг) - 5 підходів х 10 повторень
 4. Гантелі рядків (20 кг) - 5 комплектів Х 15 повторень

Я уникати підйому, яка тисне на хребет з-за мого сколіозу. Я теж пробував біцепс концентрація кучері на гантелі, але кожен раз я роблю це на наступний день мої друзі кажуть мені, що я, здається, стають коротшими, тому перестала це робити

Моя мета: набрати м'язову масу

Моя статистика (вага, зріст, статура) є: 5ft6 120фунта

+373
joel morales 13 вер. 2010 р., 09:52:39

Там немає набір правил, скільки повторень або скільки сетів буде працювати для вас . Ви повинні прислухатися до свого організму для вашого відпочинку, повторень, набори , зволоження , харчування, фізичні вправи і т. д., і перейти на те, що краще для вас. Втомитися як можна більше часу проводити в спортзалі на тренуванні-це нормально . Тепер каже, що те, що ви можете зробити, це піти на стиль піраміда навчання . Ви починаєте з одного або двох розігрівочних підходу з вагою ви можете зробити 10-12 повторень, а потім перейти до роботи з максимальною вагою ви можете зробити 6-8 повторень , потім зниження ваги від комплекту до комплекту . Ви знайдете той же вага більш складних , з якими вам було зручно раніше. Не тримайте себе назад, якщо ви можете зробити ще кілька повторень у сеті. Також шахрайство дозволено тільки в останньому наборі певної вправи. Таким чином Ви зможете виконувати вправи з великою вагою , вийти зі своєї зони комфорту і розвивати ці м'язи. Також моя порада буде спробувати зменшити період відпочинку між підходами , а також ретельно вивчити свій раціон і споживання води. Ключовим моментом тут є

Прогресії

І це може прийти у вигляді ваших повторень , опору або дієта.

+338
DarwinSurvivor 5 трав. 2016 р., 05:55:21

Провулок, 1 стандартного треку становить 400 метрів. Як ви йдете далі в провулках 2 - 8, відстань збільшується. Ось чому є різні стартові знаки на декількох дистанціях у різних частинах треку.

Для гонок, в яких бігуни залишитися в своїй смузі (200 м, 400 м, 300 з бар'єрами і т. д.), є стартові лінії в кожній окремій смузі. Для гонок, де бігуни прорватися всередину смуги, є один водоспад стартової лінії, яка згинається вперед так, що люди починають далі працювати на такій же відстані.

+283
San56453 15 лист. 2012 р., 23:35:39

Вранці краще, тому що:

 1. Це перше, що ви робите, так що ніяких виправдань, ні часу.
 2. Вам це зробити.
 3. Підвищується ваш метаболізм для решти дня, спалюючи більше калорій.
 4. Ви отримаєте заряд бадьорості і м'язи розтягуються, так що ви більш схильні приймати сходах, пройдіть трохи далі, і т. д.
 5. Зберегти додатковий душ.
+282
samerc 5 бер. 2018 р., 21:41:17

Інших відповідей від Дейв і Ерік покриття різних фізіологічних причин повторно, будучи перетренованості, відпочинку і т. д. Я не буду вдаватися в це. Замість цього, я звернуся до часто упускається з виду психологічний фактор.

Кожен раз, коли ви плато, ви не. Ви не в змозі перейти на новий вагу і обійти перешкоду. Іноді це всього лише купина, а на наступному тижні ви отримаєте назад на трек і крон більше прогресу. Але коли у вас провал, після провалу, після збою, після збою, потім подумки ви почнете приймати стільки побоїв, як ваші м'язи. Після досить невдач, ви починаєте передбачити невдачу замість того, щоб чекати успіх. Це називається накручувати себе.

Кращий спосіб уникнути розумово гандикапу свій прогрес, приймаючи тих, хто скидає як Rippetoe наказує. Скидає дозволяють поставити деякі відстань між блокпост, нарощувати обороти, отримуючи якісь маленькі "перемоги" під вашим поясом, і наступного разу вам до цього блокпоста ви будете сподіватися мати достатню швидкість, щоб прорватися на іншу сторону.

+247
Azeem Hassni 10 черв. 2019 р., 05:33:17

Враховуючи, що втрата жиру без втрати м'язової маси-це вкрай малоймовірно і набирає м'язову масу, не набираючи жир кількість теж навряд чи, все, що нам потрібно зробити-це намагатись оптимізувати розпорядок і раціон, тобто будувати м'язи, але набирає найменшу кількість жиру можна в наповнювачі фази (а.до.а. "чисті навалом"), і втрати жиру, але і втрачає найменшу кількість м'язової маси можливо.

При цих припущеннях, я розробив стратегію для себе, де я сидів у щоденник, мета для мого ваги, дотримуючись середньострокову мету в значному діапазоні і вимірювати свою вагу в тих же умовах, майже щоранку. Я в ектоморфа тонкий (1m93), тримати 5 днів на тиждень тренування (в основному анаеробні), хороша якість сну і дієти призначені для різання або наповнювачі фази С кількість калорій в якості посилання.

"Фішка" - і фунтів на це питання - якщо моя вага нижче мого щоденника мета, я їм більше вуглеводів (невеликий гі) і якщо моя вага перевищує мій щоденник мета, то вуглеводів можна буде уникнути харчування, але сніданок, перед тренуванням і після тренування.

Тепер, давайте уявимо [майже?]щоденник Кріс циклу, де:

 1. ПЛан = мета цього дня і заздалегідь визначеним і adequated тренування, харчування, сон, зволоження, і т. д.;
 2. ДО = ваші тренування, харчування, сон, зволоження, і т. д.;
 3. ЗХек = кожне ваше ранок вимірювати, порівняно з метою дня. Ви дійсно робите те, що ваш план? Ваш план дійсно добре?;
 4. АКТ = правильний один або декілька пунктів плану;

Якщо червона лінія (реальний вага) теж вище синьої лінії (цілі), можливо, це означає додатковий приріст жиру, якщо червона лінія знаходиться нижче, можливо, це означає дуже великі втрати м'язів. Обох випадках ми повинні діяти. Звичайно, "нижчі" і "вищі" досі звучать суб'єктивно.

Ви можете побачити щоденник цілей і результатів на графік нижче:

enter image description here

Сенс в тому, що я припускаю, що це працює, але я хотів би зрозуміти, якщо є який-небудь ризик для моїх цілей, або навіть для мого здоров'я. Може ця система мета бути ефективним підходом?

+229
aditya panse 2 вер. 2018 р., 19:08:18

У мене була пара забігів останнім часом, які домагаються моєї витривалості (змагальної напівмарафон і біг 20+ стежка миль за задоволення-працювати). У ніч після цих подій я прокинувся з холодному поту--сильно потіти уві сні (так, це безумовно піт).

Пошук в інтернеті вишукати різні згадки про нього і припускав пояснення. Мені цікаво, якщо є який-небудь об'єктивній інформації про те, чи буде це звичайний побічний ефект від наполегливих тренувань, або, якщо це показник або буде занадто важко або роблю щось неправильно (наприклад, деякі стверджують, що це побічний ефект від прийняття занадто багато солі).

+225
abitbol 15 лют. 2011 р., 14:59:54

Привіт я тільки що почав робити регулярні серцево-судинні вправи, але я виявив, що іноді я борюся, щоб почувати себе задоволеним при прийомі дихань і потрібно глибоко вдихнути або позіхнути, але це ще не завжди відчуваю задоволення. Зверніть увагу, що це не під час або навіть відразу після тренування, тільки тоді, коли я припинив тренування після багатьох годин і повністю одужав. Чи може це бути через фізичних вправ або збіг і що-то пов'язані?

+205
Nitesh Jadhav 27 бер. 2016 р., 15:50:43

Веб-МД володіє дивно збалансованим статті про креатин. Кілька основних моментів:

 • У м'ясо, таке як яловичина і риба
 • Це не поширені в овочах, тому вегани і вегетаріанці можуть бути недостатні
 • Вона також може бути зроблено в лабораторії
 • "Є деяка наука підтримки використання креатину у підвищенні спортивних результатів молодих, здорових людей під час цієї високої інтенсивності діяльності, таких як біг на короткі дистанції"

Зрозуміти, що креатин моногідрат (найбільш вивчений і затверджена форма додаткового креатину) це і робить.

 • Єдина причина це не рекомендується для людей молодше 18 років у тому, що немає достатньої кількості досліджень, щоб упевнитися, що це залишається unharmful або які дози є придатними для цієї вікової групи..
 • Це ніяк не маніпулювати гормонів.
 • При фізичному навантаженні ваші м'язи використовують аденозинтрифосфат (АТФ) для палива. Побічними продуктами є аденозиндифосфат (АДФ) і молочної кислоти.
 • Креатин вступає в реакцію з АДФ додати відсутні фосфату і перетворити його назад в АТП.
 • Креатин гігроскопічний (вбирає воду), тому пити багато рідини, коли ви доповнюєте.

Прямий ефект полягає в тому, що він покращує ваше відновлення, так що ви можете працювати інтенсивніше і довше на тому ж рівні втоми. Це вправа, яка викликає гормональний відповідь на підвищення тестостерону та зниження естрогену--не креатин.

Якщо ви їсте багато м'яса у всіх його різних формах, то шанси, що ви отримуєте правильне кількість креатину у вашому раціоні. У відсутність наукових даних, щоб рекомендувати правильні дозування для неповнолітніх, це легше порадити, що неповнолітній отримати їх харчова креатину через продукти харчування.

Надлишок креатину виводиться з організму, тому додатковий прийом препаратів може не дати очікуваного ефекту.

+197
trnelson 16 січ. 2014 р., 18:15:46

Якщо ви можете подивитися в сильний ліфти програму. При тому, все що вам потрібно, це гантелі та інші вільні ваги.

Якщо ви не зацікавлені в побудові багато м'язів, ви можете подивитися в P90X. Він не вимагає багато обладнання, і ви можете почати бачити і відчувати результати як можна швидше. Він має гнучкість, сила, спритність і секцій.

Маразм - це ще одна чудова кардіо програма, яка працює кожна частина вашого тіла.

Ви можете перевірити програми в компанії Beachbody , щоб визначити, які з них працюють для вас. У всіх з них, вам не потрібно абонемент в спортзал або багато обладнання, щоб працювати все ваше тіло.

Основним недоліком цих програм є те, що ви повинні бути готові, щоб підштовхнути себе; в іншому випадку, ви не могли їх виконувати так складно, як ви повинні.

Це теж задоволення, коли ти робиш це разом з ким-то; це робить час йти швидше, і біль більш терпимою.

Сподіваюся, що це допомагає.

+152
HaBo 23 груд. 2015 р., 01:16:56

Якщо ви здорові, вправи, і особливо робити серцево-судинні вправи часто, ви не повинні мати серйозних проблем з кровообігом. Однак, є кілька інших причин для поганого кровообігу:

 • Стрес - це одна з головних причин, чому може бути погане кровообіг. (Джерело)
 • Куріння - Куріння призводить до хвороби периферичних судин, що перешкоджає циркуляції крові. (Джерело)
 • Бляха - холестерин і бляшки звичайно закупорюють судини і викликають порушення кровообігу.
 • Тісний одяг - ти хочеш сказати, що це особливо погано в зимовий час, особливо при катанні на лижах. Часто взимку ми в кінцевому підсумку покласти стільки шарів одягу, намагаючись зігрітися, що ми їх дуже міцно і знизити циркуляцію крові.

Є безліч інших причин, за яким можна було б знизили тираж, і ви, ймовірно, слід поговорити про це зі своїм лікарем. Ваш лікар може бути в змозі ідентифікувати деякі причину і запобігти щось більш серйозне в довгостроковій перспективі, такі як серцевий напад або інсульт.

+121
Maryna Krasnova 4 черв. 2010 р., 17:58:07

Гей, не урізати калорії. Вирізати калорій погоні!! :)

Спробувати, щоб поїсти в чистоті - Чак з будь-якого магазину приніс речі. Спробуйте приготування їжі з нуля. Їжте багато пісного білка. Баланс вуглеводів, білків і жирів. не міра ваги, виміряти %жиру.

Робити силові тренування разом з кардіо. Я ніколи не знав, що фізична активність перешкоджає природному зростанню. Їж багато і важко грати!

+85
Krishna G 16 жовт. 2019 р., 04:58:09

Це дуже складне питання, але дозвольте мені спробувати, щоб обернути мою голову навколо нього.

Вам потрібні прості вуглеводи після тренування?
Ну, це залежить від. Після тренування ваші запаси глікогену виснажені, тому ваше тіло буде необхідно поповнити ті, для оптимальної роботи. Якщо немає глікоген зберігається у ваших м'язах, вашому тілу доведеться вдатися до інших джерел енергії. Гранично спрощуючи, можна сказати, що ви б спалити більше жиру, поки ваші запаси глікогену порожні.

Якщо ви хочете використовувати це, не їж вуглеводи, але зверни увагу на недоліки. Ви можете відчувати себе втомленим, бути більше болю, ніж звичайно, і не так швидко відновити.

Для оптимального відновлення, однак, ви хочете, щоб поповнити запаси глікогену, який є найбільш легко зробити з швидкодіючими (високого gylcemic) вуглеводів. Цукор-рафінад не може бути кращим вибором, хоча, особливо якщо це тільки в каві.

Так скільки тоді?
Я бачив його рекомендують приймати по 30 г простих вуглеводів після тренування, щоб повністю відновити запаси глікогену. Кава, напевно, не так багато, тому ви, ймовірно, тільки частково поповнити свої магазини з цим. Великий стакан шоколадного молока може бути достатньо, щоб повністю заповнити ваші магазини, хоча, так що ви повинні розглянути.

+50
Karra Menendez 24 трав. 2018 р., 02:18:27

Припустимо, атлет з якихось причин зосереджується в основному на нижній частині тіла, коли вони вперше починають підніматися. Припустимо, що вони розвивають їх нижню частину тіла до такого ступеня, що вони розглядаються в якості проміжних склопідйомник з точки зору тих конкретних ліфтів. Однак, за їх нерівного уваги, вони як і раніше новачок / початківець атлет з точки зору їх верхні підйомники тіла (строгий преса / лава для преса).

Незважаючи на раніше розглядається початківець в плані сили верхньої частини тіла, Цей атлет ще здатний здійснювати прискореного прогресу в лінійному порядку на їх верхню частину тіла піднімає, навіть якщо вони вже мають відносно сильні абдомінопластика?

+26
James Travis 27 квіт. 2014 р., 06:49:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil