Що відбувається з рівнем тестостерону, Коли бодібілдери з низьким вмістом жиру і dyhatrated?

Я хотів би знати, що відбувається з їх рівнем тестостерону, коли вони готові до конкуренції після їх жиру різко пішов вниз і дуже зневоднений.

Мені здається, це може піти вниз, тому що я знаю, що їх статевий потяг зникає і, наскільки мені відомо, тестостерон має багато спільного з секс-диск, але я згадав цей грецький атлет, який в кінці 2016 року зробив великий шум, коли він ударив суддю на підлогу з великою силою.

+604
user85714 14 жовт. 2014 р., 07:43:29
25 відповідей

Я, мабуть, почав би з тяги і високою рядків/тягне. Може бути, гирі гойдалки або non-КБ-еквівалент.

Переконайтеся, що ви працюєте м'язи-антагоністи, однак.

Для сходження ви будете використовувати шипи і ремінь, ви не повинні робити занадто багато конкретних, хоча я знав багато лісівників, які також були альпіністи, які передані дуже добре.

+954
Senthil Kumar Vaithiyanathan 03 февр. '09 в 4:24

Як збільшити біцепс в ширину?

Я щасливий з моєю пік біцепса, але у мене виникла проблема збільшення ширини мої біцепси. Мої руки виглядають досить великі, але коли ви дивитеся на них голову, вони досить вузькі/завужені. Я чув, що кучері молоток поліпшити ширини, але я не бачила особливого поліпшення в останні пару місяців.

В даний час, я працюю руками раз на тиждень (як я роблю кожну групу м'язів) по вівторках. Моя програма складається з 3 Bicep тренування з подальшим 3 трицепсів тренувань. У мене немає рутини, тому що я хотів, щоб включити його і натисніть різні тренування щотижня. Я наведу приклад тренування нижче, знову-таки, це різні щотижня.

Біцепс:
 Розминка: альтернативний dbell кучері, 8 повторень ж/ легка вага
 Альтернативний dbell кучері, 4 х 8 (до відмови)
 Альтернативний dbell hammercurls, 4 х 8 (до відмови)
 Проповідник кучері, 4 х 8 (до відмови)
Трицепс:
 Розминка: 15 діпи лавці 
 Мотузка Pulldowns, 4 х 10 (до відмови)
 Череп дробарки, 4 х 8 (до відмови)
 Трицепсів відкати, 4 х 10 (до відмови)

Примітка: коли я роблю якісь вправи я переконатися, що моя форма завжди як можна краще і мої представники, як правило, повільне і контрольоване з акцентом на негативний опір (тобто даючи вага повільно.

Всі сети до відмови, тому що я намагаюся побудувати масу.


Редагувати: розробки по вдосконаленню, які я бачив в руки зростання в цілому - близько 3 місяців тому мої руки вимірюють навколо 15.5" і збільшили до 16+ (вони змінюються, іноді до 16,5 без насоса). Мої руки були стає все більше, трицепс і біцепс пік зростає, але біцепс в ширину залишається незмінним.

+947
Justin Makeig 23 січ. 2016 р., 11:47:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є два ворога в тренажерному залі: задоволення і розчарування. Все інше не має значення.

Ви дозволили одну з них, щоб отримати кращий з вас. Кожна людина в цьому залі була такою, як ви і багато з них поняття не мають, що вони роблять, незважаючи на видимість.

Щоб запобігти залякування від бентежить вас, я б порекомендував наступне:

1) підготувати себе, вивчаючи різні техніки, ліфтів і вправи. Це дасть вам більше впевненості на машинах. Не бійтеся розглядати плакати на машинах. Я вже піднімаючись по 15+ років і я досі дотримуються їх, тому що вони дуже корисні для правильного методика і планування тренування.

2) розмовляти з людьми в тренажерному залі. Це робить величезну різницю. Просто підходити до людей і задавати дурні питання. Більшість людей будуть раді поговорити з вами про різних техніках і практиках. Ти знайдеш друзів, ви можете дізнатися річ або два, і це допоможе вам зрозуміти, що все просто, як ви.

3) скористатися послугами персонального тренера. Багато з них дуже корисні і повинні бути готові надати вам допомогу без справляння плати. Пам'ятайте, їхня мета-створити клієнтуру, тому вони не проти провести одну або дві сесії з вами, якщо вони думають, що ви можете стати клієнтом вниз по дорозі. І вам не доведеться соромитися. Ми всі працювали раніше з тренерами.

Просто пам'ятайте, що більшість людей в спортзалах надзвичайно небезпечним, бо вони з лякаючим поведінкою. Просто ігнорувати його. Якщо ви залишатися зосередженим і допоможуть і просто весело провести час, перш ніж ви це знаєте, ті люди, які здавалися лякаюче прийде до вас з проханням про консультації.

Удачі і продовжуй старанно працювати!

+897
Yamin 14 жовт. 2012 р., 15:36:46

Ах, мабуть, один з найбільш філософськи складних аспектів фізіології. Це майже релігійне випробування в рамках силового тренування співтовариства.

Я не впевнений, що є один фактор. Де ми завжди можемо сказати "це причина обмеження". Однак, я можу навести кілька факторів, які можуть вологі апетит.

Площі поверхні до об'єму

Клітини сферах.

surface area volume sphere equations

Це співвідношення площі поверхні до об'єму дуже важливо, коли справа доходить до функції клітини. Чим більше об'єм, тим більше харчування потрібно. Однак, як клітина отримує більше, спостерігається непропорційне збільшення обсягу по відношенню до площі поверхні.

surface area volume ratio diagram Кредит.

Отже, клітина не може отримати необхідне харчування після певної точки. Це як тварина ставало все більше і більше, без збільшення розміру рота. В якийсь момент, вони не можуть отримати достатньо їжі більше, ставлять обмеження на їх розмір.

Потім природна позиція "ну і що? Ми можемо просто створити більше клітин, ніж наші нинішні великі". Це різниця між гіпертрофією (поточної комірки більше) і гіперплазії (нові клітини). Це обговорюється вже давно, але в минулому я перевірив без істотних (скелетних м'язів) гіперплазії був знайдений, за відсутністю кращого терміну, звичайні люди.

hyperplasia hypertrophy

Нюанс тут-це наркотики. Якщо ви культурист приймають препарати для росту м'язів, то гіперплазія може бути на столі. Це вважається одним з найбільших переваг стероїди тощо.

Знову ж таки, гіперплазія-це нескінченно обговорювана тема в силі і світі кондиціонування. Так було впродовж десятиліть. Частиною проблеми є підрахунок м'язових волокон є, мабуть, те, що жоден дослідник не хоче / може зробити точно. Але що повинен щось сказати. Якщо це те, що важко знайти різницю кількість волокон, це навряд чи має великого значення, якщо взагалі. (В той час як знаходження різниці в розмірах волокна знаходиться в зародковому стані.)

Тестостерон

Думаю, що тестостерону як працівники, які допомагають тримати будинок. Якщо у вас є більше тестостерону, що протікає через ваше тіло -більше працівників - більше або номер для тестостерону повинен бути розміщений (рецептори), ви можете тримати більше м'язів - більше будівлі.

Це звичайно викинути теорію, чому люди мають індивідуальні обмеження, коли мова заходить про те, скільки м'язової маси вони можуть тримати. Кількість тестостерону, що протікає через людей варіюється зовсім небагато, отже, кількість м'язової людина має властивість мінятися зовсім небагато. Звичайно, можна приймати препарати для збільшення цей природний межа, але для збільшення кількості проходить через тіло марно без збільшення можна використовувати.

Це теж вважається, чому деякі краще реагують на стероїди, ніж інші. Чарлі Френсіс, тренер спринтерській сумно знаменитого Бена Джонсона, сказав, що іронія з наркотиками кращі спортсмени-ті, хто отримає більше з них, за рахунок більш андрогенних рецепторів. Ви можете побачити Ленс Армстронг довести це, коли запитали, чи є він обманює. Він розповість вам все робили це, але він, чесно кажучи, зауваження можливо, він відповів на наркотики краще, ніж його конкуренти, що дає йому несправедливу перевагу. Що він втрачає цю перевагу, таким чином, властива. Де він уже був попереду них, наркотики чи ні. (Він був підлітком витривалість феномена.)

Рецептор розумно, що ви починаєте з те, що ви в кінцевому підсумку. (Принаймні, теоретично. Не впевнений, якщо це був розглянутий.)

Я розумію, що не може бути задовільної відповіді, але багато хто питає, чому це як питати, чому наші гени не може перепрограмувати себе, щоб виростити новий палець або зробити себе вище. Це не те, що люди можуть зробити. Епігенетика-це не моя сильна сторона, але я не здивуюся, якщо деякі частини геному, які назавжди замкнені після певного віку.

Компроміси

Коли справа доходить до звичайних людей, я думаю, це досить зрозуміло, у нас є обмеження, і те, що деякі з цих факторів. Однак, що обмеження одна людина не гарантується, щоб обмежити іншого.

Моя особиста теорія меж витривалості-це кількість тепла, людина може розсіяти. Що сказав, двох бігунів може бути мають ті ж обмеження, але якщо їх менше, обсяг на тілі, наприклад, менше телят, з тією ж площею поверхні, тоді вони будуть розсіювати більше тепла, збільшуючи їх продуктивність. Це одна з причин, кенійці настільки домінуючим. Більше площа поверхні; менший обсяг. Їх кінцівки довгі і худі; їх торси короткі і вузькі. Але якщо ви можете зменшити ваші обсяги. (Цікаво, ви помітили, афро-американці домінують більше як подія відстані йде вгору. Більшу відстань => тепло стає більше хвилює, де афро-американці мають невід'ємне перевагу?)

Компроміс-це ті, хто краще розсіювати тепло не зможете впоратися з холодною погодою, а також. Всякий раз, коли ви отримуєте щось в біології, ви втрачаєте щось.

У виживаності хворих, він запропонував діабету 1 типу є позитивної адаптації до холодної погоди. Діабетики писати більше => менше води в організмі => менше шансів замерзнути.

Суглоби більш рухливими менш стійкі, і навпаки. Саме тому пауерліфтерів світового класу виглядають настільки жорсткими і навіщо балерини світового класу виглядають так, ніби вони хотіли розірвати навпіл зі штангою на них.

Ті, хто намагаються бути прекрасними у всьому зрештою посередній у всьому. На кроссфіт ігри цікаво дивитися, але ні один з цих хлопців мають вражаючі ліфти або раз у порівнянні з єдиним важкоатлетів і бігунів.

Кроляча Нора

Я б також вказати вам на ці два відео на питання "чому?":

Технічні: https://www.youtube.com/watch?v=36GT2zI8lVA

Смішні: https://www.youtube.com/watch?v=4u2ZsoYWwJA

+847
Carol Dueck 14 черв. 2012 р., 07:06:57

Я йшов по цій статті в перевагах відпочинок-пауза вправу і бачив цю рекомендацію, яку мені потрібно трохи допомогти, щоб інтерпретувати.

Новий відпочинок-пауза? Спробувати цю процедуру груди ... 
Навантаження повторень наборів/Відпочинок(секунд)
Похила лава прес-5RM 4 2/15-20, 2/15-20, 2/15-20, 2
Сміт-машина, жим 7RM 4 3/15-20, 3/15-20, 3/15-20, 3
Кабель Кросовер -- 3 15
Пуш-Ап -- Від 3 До Відмови

Я досить добре знайомий з одним-реп-Макс термінології, але є проблема розуміння того, що 5RM в якості навантаження буде означати. Це уявляти, скажімо, 50% одного-реп-Макс або ?

+826
Geneva Franks 16 трав. 2019 р., 20:32:34

Кращий план харчування завжди буде той, який ви створюєте самі. Важливо, що ви станете власником планування харчування - вам буде легше дотримуватися і легше взяти на себе відповідальність, якщо ви не можете відректися від відповідальності на когось іншого зробити свій вибір їжі для вас. Послідовність є найбільш важливою частиною отримання результатів при зміні вашої дієти, і тим легше для вас, щоб бути послідовним, тим краще.

Одним з найбільш важливих факторів у прийнятті змін дотримуватися дієти в тому, що вони не будуть надто радикальними. Це ще одна причина, важливо, що ви створити свій власний план харчування - ніхто не знає, які продукти ви б краще, ніж ти. У тому числі, як багато продуктів, які ви вже знаєте, що ви, як важливо, щоб заохочувати приєднання.

Простий і зрозумілий процес для створення план харчування може бути приблизно наступним:

 1. Розрахувати свій приблизний калорій і макроелементів потреб.
 2. Склади список продуктів і рецепти, які ви вже знаєте, що вам подобається. Використовувати Google або реддита Р/Fitmeals знайти додаткові ідеї.
 3. Використовуйте ресурси, такі як мотивація і харчові етикетки в продуктовому магазині для розрахунку поживної цінності продуктів, починаючи з кроку 2. Якщо ви намагаєтеся зробити це на бюджеті, це також хороший час, щоб розрахувати вартість кожної їжі.
 4. Організувати ваші продукти і рецепти, поки ваш калорій і макроелементів повинен починаючи з кроку 1 виконані. Загальний спосіб зробити це ", якщо вона відповідає вашим макрос" або "гнучка дієта" спосіб.
 5. Насолоджуйтеся смачною їжею.

Нотатки про їжу те ж саме кожен день: це дуже простий спосіб, щоб переконатися, що ви завжди наїзд калорій і макроелементів вимоги, однак це не для всіх. Деяким людям буде нудно з цим методом і їх дотримання може постраждати в результаті. Не соромтеся створювати різні плани живлення для різних днів, щоб задовольнити всі ваші потреби в харчуванні.

+817
Joycelopezs 2 лип. 2012 р., 05:12:12

Ви можете зробити багажник розширення долілиць на підлогу. Або якщо ви віддаєте перевагу ви можете використовувати майже всі, щоб підняти вас небагато, наприклад, згорнуту ковдру або подушки.

http://www.brianmac.co.uk/exercise.htm

+680
Ivana Leo 3 серп. 2018 р., 16:32:54

Я не можу знайти гарне програмне забезпечення для управління тренажерним залом.

Хлопці, може ви допоможете мені давати посилання/Посилання на будь-яке гарне програмне забезпечення управління тренажерному залі, де не так дорого?

+672
Richard L Walker 27 груд. 2017 р., 00:36:52

Джерела, які я рекомендую, починаючи міцність Марк Rippetoe і сильний ліфти 5x5 програмі.

Якщо ви зосереджені на стає сильнішою, розмір прийде.

+666
user48478 13 лип. 2012 р., 06:52:13

Велике питання. Прогресивна навантаження-це найкраща стратегія. Іншими словами, почати легко і збільшенні навантаження (складність, стрес) як ви набратися сил.

З мого досвіду, краще всього тренуватися кожен шлях самостійно, коли це можливо, принаймні спочатку. Частина цієї причини полягає в тому, що лактат (анаеробний зонний) заважає виробництву аеробних ферментів. Рекомендую аеробної базою все, що ви робите з анаеробної навантаження поступово збільшувати.

Наприклад, в 1-й тиждень навчання, мабуть, тільки у 10-15% анаеробної роботи, такі як пагорб спринт або самогубства. По мірі наближення до основних змагань, поступово побудувати анаеробну частина, можливо, до 50% від загального обсягу роботи. Аеробні кондиціонування завжди буде хоча ключ. Так як сезон прогресує, змішання двох і сутичками гра дозволить для кращого розвитку. Важливо, що важкі дні йдуть легкі дні.

Система креатинфосфату можуть бути розроблені на всі часи сезону. Ключ до АТП-КП розвитку є робота (7-10 секунд) і відпочинку (3-5 хвилин).

3 великих шляхів розвитку СПС-СЕР?
1) 60м прискореннями до максимальної швидкості. Повернися, повернутися, почекати 3 хвилини, перш ніж робити наступний.
2) короткі спринти пагорба, піднімаючись крутим схилом тривалістю не більше 7-10 секунд. Пробіжка тому, решта 3 хвилини.
3) Станова тяга на 85% максимум з 2-3 повторень. Ключ не набирає масу на відпочинок 5 хвилин між підходами і не більше 2 або 3 комплекти. Ця вправа робить чудеса, щоб також отримати швидкісної витривалості. Кожен спортсмен може отримати користь від цього, незалежно від виду спорту і його можна проводити 3 рази в тиждень.


+658
user19344 7 вер. 2012 р., 19:01:35

У мене дуже великі проблеми з моєї поставі. Я витратив багато часу сидячи за комп'ютером протягом багатьох років. Мої плечі округлюються, вони йдуть вперед і з-за цього моя шия перевантажена. У мене теж уперед шию і голову.

Я намагався розтягнути мою груди багато разів, але розтяжка не допомогла, і вона викликала біль, коли його надто багато.

Я також намагався зміцнити м'язи спини - але я завжди вважав, що важкі вправи, залишивши мене з болять м'язи спини і не багато поліпшень.

Те, що я нещодавно дізналася, що коли я повністю відкриті долоні (я маю на увазі, розгинаючи всі пальці, як я хочу відрізати щось дійсно велике... пальця повинно бути все відповідно і в ширину) потім мої плечі повільно фіксованого автоматично - без будь-яких зусиль (крім зусиль тримає на долонях).

Просто тримаючи мене долонями, робить мої плечі в правильному положенні, я відчуваю, що моя груди стає все ширше, лопатки йде вниз і все, що відчуває себе краще, в тому числі і мою шию.

Так що просто відкривши долоні у мене майже миттєво досягли чогось, чого я не досяг за роки експериментує з різними вправами.

Проблема в тому, що він працює тільки тоді, коли у мене відкритими долонями. Коли я перестану робити це, то мої плечі повернутися і все як і раніше.

Я дійсно не розумію..... що відбувається? Чому це працює? В чому проблема?

P.s. Вибачте за мій англійська

П. С. 2 Ось картина, як я повинен тримати мою руку http://www.astralsociety.net/wp-content/uploads/2013/08/Palmistry2.jpg

Велике спасибі за читання і за будь-яку відповідь

+631
Aditya Narayan Singh 24 квіт. 2011 р., 04:28:58

Від сюди:

"Тім Ферріс розповідає, як там повинно бути більше причин, ніж регенерації тканин для сну. За даними Sapolsky (2004), багато вчені і лікарі вважають, що потрібно спати, щоб мозок може поповнити свої запаси енергії. Мозок важить всього близько трьох відсотків від загальної ваги тіла, але споживає 25 відсотків всієї енергії тіла витратами! Глибока хвиля сну, коли відновлення енергії відбувається (етапи три і чотири РЕМ)".

"Дуже важливо, що ви не дивіться телевізор або зробити речі прямо перед сном, які стимулюють нервову систему (СНР). Раз в деякий час, ви можете зупинитися в кінці гри, але ви не будете мати ніяких пострілу при вступі глибока хвиля сну в той час як СНР провертається. У мене завжди є мої спортсмени стрейч, медитувати, ходити на легку прогулянку, або послухати заспокійливу музику перед сном. Ці види діяльності допомагають активізувати парасимпатичну нервову систему (ПНР). Для того, для одужання приймати, ви повинні бути в домінуючому режимі ПНР".

"Якщо ви або ваші спортсмени позбавляють себе сну, зниження гормонів стресу не відбувається. Замість цього, вони збільшують. Щоб зробити справи гірше, недолік сну буде викликати обох гормонів росту і статевих гормонів у бік зменшення".

Від сюди:

"Як сон ділиться на етапи, ролі сну, швидше за все, залежатиме від етапу. Не швидкого руху очей (повільного) сну, здається, відіграють важливу роль у відновленні нервової системи та енергозбереження. Швидкий рух очей (REM) сну представляється важливим у місцевих регенерація мозку і модулює емоції. Швидкий сон з'являється, щоб підготувати тварин до поведінки наяву; тварини пробудилися від сну NREM продемонструвати порушеннями сенсомоторної функції порівняно з тими, пробудившись від сну (Хорнер і співавт. 1997)."

"На початку роботи припустили, що позбавлення сну може вплинути на змінні, пов'язані з складом тіла. Від одного до двох днів повного позбавлення сну було пов'язано з підвищеними 24-годинна екскреція азоту (Скримшоу і співавт. 1966), який можна було б очікувати, щоб послабити м'язової маси тіла. Позбавлення сну також з'являється, щоб викликати зміни в апетиті, пов'язаних з гормонами, які можуть вплинути на раціон харчування і склад тіла".

"Чотири дні продовження спати до десяти годин на добу зменшується денна сонливість (Carskadon і Дементьєв 1982), який можна було б очікувати, щоб знизити продуктивність. Kamdar і колеги (2004) також виявили це, а також більш швидкий час реакції і поліпшення настрою після розширення сну".

"Позбавлення сну було показано, щоб послабити імунну та ендокринну системи (Рейлі і Едвардс 2007), які мають вирішальне значення для відновлення після тренувань. Гостре позбавлення сну було показано, щоб знизити тестостерон і агресія у чоловіків (кіт і співавт. 2012), що призведе до зниження мотивації у навчанні та адаптації тупити з-за стимулюючого ефекту тестостерону на синтез білка в м'язах. Порушується сон був пов'язаний зі скороченням ЧСС і температуру (Ваар і співавт. 2009), аеробної ємності та аеробної активності ферментів (Вондра і співавт. 2001)."

"Національний фонд сну пропонує наступні загальні рекомендації:

•У віці 1-3 років, 12-14 годин на добу •У віці 3-5 років, 11-13 годин на добу •У віці 5-10 років, 10-11 годин на добу •У віці 10-19 років, 8.5–9.25 годин сну за ніч •Дорослі, 7-9 годин сну за ніч"

Також шукати Aichs Чад. Він написав багато на сон і підйом.

Можливо, друга стаття закриває кращою, "сон-це те, що ми всі повинні прагнути до поліпшення, якщо ми цінуємо наше здоров'я і продуктивність."

+558
ss14 22 черв. 2014 р., 11:19:36

У мене є набір регульований гантелі в підвалі, що я не використав деякий час і кожен раз, коли я починаю вправа полку, він ніколи не триває. Я хотів би почати використовувати їх знову, мінімально. Але, якщо я просто використовую їх мінімально, це навіть варто мого часу?

Наприклад, якщо я буду використовувати гантелі, щоб робити різні верхніх і нижніх тіла вправи три рази на тиждень, 20 хвилин за сеанс, це те, що збирається зробити що-небудь на всіх?

Я не хочете зробити більше, просто загальний фізичний стан. Я сиджу за столом весь день і просто хочете отримати деяку користь з м'язів, які, як правило, не використовується протягом дня.

+451
MigDus 23 лист. 2012 р., 18:35:45

Звичайно...

Навчання неналежним чином або з погана форма буде викликати всілякі травми як гострі, так і дистрофічних, будь то дитина, підліток чи дорослий.

...але не зовсім

Це, як кажуть, аргумент про те, що піднімати важкі речі сама як-то згубно для зростання сприйнятливий до простої контрприклад: діти, які ростуть на фермах робити всяку важку роботу, а їх зростання начебто вигравав, не хирляві.

Цей Rippetoe і Pendlay інтерв'ю має непрофесіонала відповідь:

Pendlay: я особисто не бачу ніяких фізичних проблем. Ми, не вагаючись, щоб покласти дітей у футбол або гімнастика в 4-5 років, кожне з яких більше стрес на організм, ніж силові навантаження, і які є більш ймовірно для того, щоб завдати удар. Тому я думаю, що вся справа безпеки-це не проблема. ...

Rippetoe: я хотів би, щоб хто-небудь, поясніть мені, чому це призвести до затримки росту дитини. Вони насправді думаю, що він бив їх коротше, або перекриває подачу гормону росту внаслідок тиску в черепі, або що це руйнує весь зріст пластин, або що він [страшилки] від Зубної Феї?

Стартова сила книга має докладну статистику, порівнюючи молоді піднімаючись на інші види спорту з точки зору травм.

Ця стаття Лон Кілгор йде більш глибокого з наукової точки зору.

+411
BlackRoot 16 черв. 2014 р., 04:25:49

Якщо ви могли б розмістити відео ви стрибки зі скакалкою, це було б ідеально. Стрибки через скакалку-це низький вплив, залежно від поверхні і форми. Я припускаю, що якщо коліна болять, ви не згинаючи ноги в колінах і нижньої частини ноги болять, це взуття, що ви носите або дуже жорсткі сухожилля. Як довго ви стрибали? Спробуйте:

 • стрибки босоніж
 • скоротити час, який ви скакати не більше 5 хвилин
 • переконайтеся, що поверхня вашого Стрибки на м'які (поролон/гума)
 • тримайте коліна зігнутими
+340
user1652730 11 черв. 2016 р., 21:24:14

Там дійсно нічого не потрібно змінювати, якщо у вас є проблеми.

Тільки різниця в тебе буде одна рука на візку, що робить його йти, так що ви не мають зворотно-поступальний рух на одній стороні. Просто використовуйте ремінь безпеки і побігати подалі.

Я проїздив багато миль з моєї одномісні та двомісні коляски, просто пам'ятайте, що діти не занудьгували і пагорби стають реальною тренування. :)

+331
Qouqou 25 трав. 2013 р., 16:20:23

Нещодавно я навчився робити кролем. Я іду порад, які я читав в інтернеті про видиху весь час моє обличчя знаходиться під водою, і відпочити. Незалежно від того, басейн вода душить мене, йде вгору через ніс, і тече в горло. Крім того, хоча я намагаюся розслабитися і не квапити події, раз в деякий час моє серце б'ється дуже швидко і я дуже захекався після купання тільки на невелику відстань. Що може я роблю не так? На перспективу, я бігун на довгі дистанції, і я не думаю, що у мене проблем зі здоров'ям, що б викликати мене, щоб бути так втомився після такого невеликого запливу. Я кажу як істота, переводячи подих, вода в ніс і горло, тому що я думаю, що вони можуть бути пов'язані.

+312
x10102 21 вер. 2012 р., 17:37:05

По-перше, записуйте цілі ви намагаєтеся досягти: загального стану здоров'я, знизити вагу, 5к пробіг і т. д. Потім, грунтуючись на вашої мети, ваші здібності, приєднатися до тренажерний зал або найняти особистого тренера, кількість часу, який у вас є і Ваш нинішній стан - ви можете перепитати і люди тут можуть дати конкретні поради.

+305
Nick J Adams 20 лют. 2011 р., 07:44:34

Хоча порада лікаря може допомогти в якості обраного відповіді каже, Є кілька речей, щоб розглянути безпосередньо з вашого опису.

"у вас є менше секунди, щоб вдихнути так це швидкий рух"

Ви повинні мати набагато більше часу, щоб видихнути. Весь час голова знаходиться під водою, ви можете бути повільно видихаючи. Коли ваша голова знаходиться над водою, вам потрібно тільки вдихати. Це має зробити плавання набагато менше боротьби.

"підстрибування"

Ви повинні працювати з інструктором по плаванню, щоб спробувати Боб менше. Я працював з плавцями з м'якою та помірною проблеми, як СР, і важко давати конкретні поради, не попрацювавши з вами, але спочатку розглянемо ваш баланс. Чим сильніше ви нахиліться в воду, тим краще він буде тримати своє тіло горизонтально, і це робить все більш гладкою. Кожен рух має повернутися до того, що практично в положенні, яке ви могли тримати нескінченно. У фрістайлі якщо ви не правильно обертається, то голова має злегка повернути в бік на кілька дюймів, і в брассі голова залишається майже нейтрально до вашого тіла, а верхня частина тіла нахиляється вгору і вниз. Якщо у вас менше голова руху, я підозрюю, що у вас буде менше хвороб.

Припускаю, що це може бути заколисування, ви повинні також запитати свого лікаря про використання Бонін, який зменшує заколисування зокрема.

+299
Brian Daza 19 лип. 2010 р., 01:56:27

Якщо ви витратите декілька хвилин, виконуючи одне із загальних фітнес-оцінки, отримати приблизне інакше VO2max гучності, потім частоту серцевих скорочень і активність тривалість повинна надати достатньо даних, щоб обчислити досить точне значення див. У: чи можна виміряти кількість спалених калорій від пульсу в спокої?

+258
user2421192 22 жовт. 2012 р., 09:07:26

Близько року я займаюся або програму підйому ваги 5х5. Це було близько 6 місяців, що я почав їсти, іноді паузи у мене за невеликий холод - я думав, що це просто сезонне явище, як зима вступає в свої права.

Через деякий час я поправилася, повернутися в спортзал на пару тижнів і ситуація буде повторюватися. Усвідомивши ссылке я б взяв тривалу перерву від спортзалу взагалі і перезавантаження з великою підступ (~20%), але через місяць або два моя імунна система може послабити до точки, де процес почався знову.

Я в даний час звернутися за медичною консультацією, але після деяких початкових аналізів крові та фізичне обстеження немає нічого очевидного.

Я думаю, що я будучи людиною розсудливим, коли я роблю вправи, збільшуючи в 2,5 кг етапи лише після того, як успішно підняв 5 набори 5 Репс, забезпечуючи 48 годин між відвідуванням спортзалу і вживання білка після тренувань, додаткових вуглеводів до, і фрукти і овочі весь час. Я навіть не піднімаючи особливо важкі вантажі - жим 60кг, 110кг станова тяга та присідання 80кг мої особисті рекорди.

Може хто порадить, як зміцнити свою імунну систему?

Редагування (для усунення зауважень): Спати - я працюю допізна, коли в тренажерному залі менше зайнятий, скажімо 9-10. Я отримую в середньому 8 годин сну на добу, не менше 7. Ніколи не було проблем зі сном. Дієта - Сніданок з пластівцями або інша каша з цільних злаків і цільного молока, часто мандарином або схожі маленькі помаранчеві фрукти. Обід зазвичай суп і хліб. Вечеря в основному м'ясо, овочі та макарони/рис/картопля. У дні, коли я працюю, я їм великі порції, ніж зазвичай. Днів після тренування я їм додаткових курка/тунець на протязі дня, тобто а також нормальне харчування.

Чому я думаю, що працює, робить мені погано? Я пройшла той же цикл занадто багато разів, щоб зрозуміти, що це не збіг. Я чекаю, поки я задовго до повернення, але я знову потекло тільки після декількох сеансів. Мій попередній режим здоров'я був футбол і біг і це ніколи не сталося після того, як фізично вимогливих ігор.

+244
KCinNJ 15 серп. 2019 р., 09:10:06

Мій друг, який піднімає в 3 рази більше ваги, ніж я, сильніше?

Він сильніший за тебе в деяких речах. Не існує єдиної універсальної системи відліку сила. Багато речей можуть бути використані: присідання, уривками, Камені Атласу, станова тяга, накладні натисніть, витягати машину вгору по горбу, і т. д.

Ваше тіло адаптується до того, що ви робите це. Ваш друг не концентруватися на підтягування, а не тренуватися на них, так що він жахливо на них. Ти ж легше, ніж йому, що насправді досить значні.

Ефективні силові тренування-це все про робити вправи, які розвивають вас в збалансованій, повної і безпечним способом.

Якщо йому вдається підняти стільки ваги, чому він тільки примудряється так мало повторень?

Він не настільки сильний в відділі підтяжка/chinup. Ви можете вибити купу повторень у більш легких ваг. Наприклад, я впевнений, що він міг зробити кола весь день жиму ваш вага: не проблема. Він, можливо, надмірні грудей і залишив недоторканими що цілком нормально (і сумно), але у мене немає даних, щоб підтримати це.

Чому я не можу підняти вагу, якщо я можу підняти, без будь-яких проблем мій власний вага 60 кг плюс 20 кг більше?

Ви повинні тренуватися для конкретних вправу. Ваше тіло має специфічні адаптації. Якщо ви тренуєтеся на велику кількість повторень, це буде розвивати витривалість, тому що ви не використовуєте повну силу. Якщо ви працюєте в повну силу, ваше тіло буде розвиватися сила, а не витривалість.

Підтягування не буде мати великий вплив на ваш стенд. Ці дві причини взаємопов'язані, і ви абсолютно необхідно, щоб розвивати своє тіло у рівновазі, але якщо ви хочете лавці більше, вам потрібно більше лавці: ні в якому разі навколо нього.

Два ради я дати вам:

 • Ніколи не використовуйте машину Сміта. Це небезпечно, неефективно, і розвиває погані звички.
 • Тренування з власною вагою-це добре, але це не дозволить вам досягти дуже високою міцністю цілей, і, звичайно, не своєчасно. Я величезний фанат вправ з власною вагою, але гантелі легко кращим способом, щоб побудувати силу. Подивіться стартову силу, і слідувати цій програмі.
+211
WaWi 17 лют. 2013 р., 07:33:33

Тут я показую вам як я це роблю і я знаю, що питання тільки в тому, що дія мультиплікатора, але це здавалося простіше зробити це таким чином.

Примітка про жиру: вам потрібно зробити це близько до реальної вартості у вас як все це буде на основі, що.

Я використовую Катч-Макардл формула. Різні сайти посилаються на значення, які можна отримати РМР (метаболізму) або BMR (базальний метаболізм), але це одне і те ж.

Моя вага: 72.2 кг Жиру в організмі: 10%

Формула м'язової маси тіла: (Вага х (100-(жир)))/100

((72.2 х (100-10))/100 = 64.98

Формула: з BMR = 370 + (21.6 х м'язову масу тіла(кг))

370 + (21.6 х 64.98) = 1773.57

Це означає, що якщо я не вибратися з ліжка, навіть щоб сходити в туалет, щоб просто бути живим буде коштувати мені 1773.57 калорій в день. Для того, щоб це було правильно тепер я додам значення мультиплікатора, який є просто способом, щоб додати калорій для вас пересуватися, працювати і ходити в спортзал. Я додаю 1.55, який означає, що я в міру активна. Це значення називається загальна добова витрата енергії (TDEE на) і для мене це 1773.57 х 1,55 = 2749.0304.

Ви помітите, що багато сайтів розкажуть вам почати з о +500 калорій за забезпеченням режиму (це 99% часу багато) але я почав в режимі обслуговування себе і додав 50 калорій в тиждень, поки я не знайшов своє ідеальне значення.

Діяльність Мультиплікатора

Документ на обмін речовин використовується визначення "активні заходи" в якості витрат від 14.1 до 16,3 ккал/кг ідеальної маси тіла на добу.1 Використовуючи заокруглена цифра в 15 калорій на кілограм ваги тіла, то "активні заходи" для людини вагою 150 фунтів (68 кг) відповідає 1020 калорій в день. Якщо ходити за 4 км на годину спалює близько 300 калорій в годину, то вам необхідно буде пройти 3 години 24 хвилини, щоб спалити 1020 калорій.

Коефіцієнти активності для калькулятора обмеження калорій є:

1.200 = сидячий спосіб життя (мало або немає вправа) 1.375 = злегка активні (легкі вправи/Спорт 1-3 дні на тиждень, приблизно. 590 кал/день) 1.550 = помірно активні (помірні фізичні навантаження/спорт 3-5 днів в тиждень, прибл. 870 кал/день) 1.725 = дуже активні (жорсткий вправи/Спорт 6-7 днів на тиждень, прибл. Кел 1150/день) 1.900 = Extra активний (дуже жорсткі вправи/спорт і фізична робота, ок. Кел 1580/день)

Фактор активності злегка активний, відповідає ходьба 2 години в день, помірно активний відповідає гуляти 3 години в день, дуже активно, відповідає ходьба 4 години в день, і додаткові активні відповідає гуляти 5 годин в день (20 миль). Більш напружені вправи, такі як підйом по сходах або біг, спалювати більше калорій на годину. Більшість людей, які займаються спортом від 30 хвилин до 45 хвилин в день в "злегка активний категорію". Ви можете скористатися калькулятором ЧР, щоб визначити кількість калорій для кожного рівня вправи для вашого конкретного ваги шляхом вирахування калорій для певного рівня активності калорій для сидячого варіанти.

REFRERENCES:
Регулювання живлення інсулін-як фактори росту.
Що таке помірне фізичне навантаження?

+143
Pam Morse Smith 2 жовт. 2018 р., 05:07:43

Я 14-річна дівчинка, і не в дуже хорошій формі. 5 днів тому я ходив на стрільби з лука, з моїми ліски 40lb цибулю.

Перші 40 стріл не було проблемою для мене, але коли я потрапила в 50 у мене почали трясти. Я потягнувся і пішов додому. Дні після того, як мої м'язи дуже болять.

5 днів біль зникла. Я спробував відкинути цибулю і я відчував себе набагато слабкіше, ніж в минулий раз я використав цибулю. Я зробив щось неправильно або мені просто потрібно більше відпочивати? Або щось інше?

Я просто не знаю, чому я став слабшим.

+45
kessleigh 31 лип. 2010 р., 19:49:16

В моєму опускає погляд буде краще подрібнювати до грудей.

Часто наводиться як еквівалент присідання для верхньої частини тіла.

Я великий шанувальник великих складних рухів, де б я можу отримати їх. Вони також мають додаткову перевагу бути в змозі зробити майже скрізь, і є десятки варіацій, що ви можете зробити.

І ви можете додати складності/додаткові опору з важким рюкзаком/вага жилет/пояс/опір смуги.

+16
Aruul 15 вер. 2010 р., 13:07:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil