Чітке пояснення поріг навчання

Моє серце-Зони, виміряна останнім часом і я знаю, де мій аеробікою і анаеробний пороги. Доктор зробив глибокі пояснення, що це означає. Хоча я відчуваю, що я втратив його на півдорозі пояснення в навчальну частину. Він їхав з технічного...

Я знаю основи, як 70% тижневого кілометражу нижче аеробної thresholh & 30% вище аеробного порогу. І як планувати свої тренування з розминки/кулдаун-частини.

Я думав, я хотів би знайти, що залишилися пояснень в мережі. Хоча я помилився, це завжди здається на широкий, без будь-яких реальних прикладів для роботи.

Тому я сподівався, що ви могли б допомогти мені. Я шукаю чітке пояснення про те, як я повинен планувати свої тижні. Що-то в основному орієнтований на великі відстані бігунів (половина-на-марафонів), тому я можу коригувати своє навчання.

До вашого відома: моя тижнева схема тренувань

 • Понеділок: 1 година на 1 год 20 хв легкий темп

 • Вівторок: 20 хвилин Розминка - 40 хв інтенсивної/тривалого періоду відновлення 20хв

 • Середа: відпочинок або світло велоспорт

 • Четвер: 20 хвилин Розминка - 5 разів 4хв на анаеробний поріг з 2 хв відпочинку між ними - 20 хв відновлення

 • П'ятниця: Відпочинок

 • Saterday: ЛСД-біг (від 20 до 30 копійок) за низькими інтенсивність якого

 • Неділя: навчання на відновлення (велоспорт)

+637
seismatica 10 лип. 2015 р., 07:27:47
38 відповідей

Краще "вправа" для ваших очей знаходиться в 5-хв. перерви: як часто, як ви можете. Ось простий експеримент, який ви можете зробити, щоб краще зрозуміти, що це означає для ваших очей, щоб зосередитися на екрані протягом тривалого часу.

Так що, поки ви дивитеся фільм, підніміть руки паралельно підлозі і тримайте його так протягом усього фільму. Скільки хвилин ви могли б протистояти? Тепер розумію, що під час перегляду фільму або дивитися на будь-якому іншому екрані, ваші очі роблять аналогічну роботу - м'язи туго і підтримувати 3D-форма і положення очі, щоб змусити їх зосередитися на екрані.

Тепер подумайте про це: є тип вправ, який дозволить вам тримати руку в горизонтальному положенні протягом не менше 1 години безперервно без будь-якої шкоди або біль? Очевидно, немає. Те ж стосується і очей.

+929
user977828 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що ви намагаєтеся протягнути голку надто багато, та я ґрунтуюся на пару, що ви сказали:

Я 5'8" @ 137lbs намагаюся набрати вагу, але намагається залишатися в тонусі.

Я зробив деякий прогрес в силі , але застоявся в деяких областях (присідання, жим лежачи). Це нормально?

В якості порівняння, я на кілька дюймів вище тебе і вага 185, приблизно на п'ятдесят фунтів більше, ніж ви. Я схильний підстрибувати навколо між 10%-15% жиру в організмі. Незалежно від того, я ледве вище тебе і вагу набагато більше, ніж ви, і мені підходить розмір середній сорочка. Я жодною мірою не натякаю, що у нас однакові типи тіла або що я "нормальна", а просто дати опорну крапку в розмові, тому що я думаю, що потрібно додати багато м'язової маси.

Це дуже важко зробити "пісне вигоди", до того, що це просто не варто намагатися. Чесно кажучи, єдині люди, я бачив, як надійно досягти цього використовували анаболічні стероїдні добавки.

Є загальне заяву, круглу в Нью-ліфтерів:

Прикуешь себе до присідання в стійці, випити галон незбираного молока кожен день, і подзвони в рік.

Є не багато магії в цьому, я впевнений, ти це вже знаєш, але ти сподіваєшся, / вважаючи, що ви можете уникнути реальності. Це хреново, але ти не можеш.

 1. Нарощування м'язів, тривалий термін, краще для спалювання жиру, ніж аеробні вправи. Дієта перевершить всі, але на пункті #2.
 2. Вам потрібно підняти важкі і їсти надлишок калорій, щоб стати сильніше більше. Це хреново, ви отримаєте трохи жиру, але ви повинні визнати, що. Це не означає, що ви повинні бути на 500 калорій в день понад бюджету. Точну суму не помер, але відомо, що ви не можете бути в дефіцит калорій. Прибивання кількість загиблих на кожен день неможливо, тому потрібно пройти трохи.
 3. Після того як ви отримали значну кількість сил/розмір протягом місяця, підтримання ваги, яку ви піднімаєте, включити інтервальні тренування і тягнути свій раціон. Вам втирають 1-2 фунтів в тиждень. 8 кг за два місяці-це величезна різниця: для вашого тіла, це приблизно 6% жиру гойдалки.

Якщо ви намагаєтеся, щоб залишитися в "м'язову маси" режим, в якому ви хочете отримати великий, але не хочете набрати вагу, ви в основному тупцювати на місці вічно, як ви зараз. Вам не треба з'їсти чізбургери кожен день, але якщо ви піднімаєте важкі потрібно спати і їсти багато, щоб зробити більше. Ліфт, як божевільний людина протягом 3-4 місяців, скраб МГО протягом 1-2 місяців, змити/повторити.

+923
user192119 16 бер. 2012 р., 12:31:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є наукове дослідження, яке доводить, що обмеження калорій запобігає швидке одужання від хвороби. Ось посилання: http://www.sciencedaily.com/releases/2008/11/081125113102.htm

+909
SHossain 26 бер. 2016 р., 02:45:52

Добре, на велосипеді. Це кращий спосіб я знаю, щоб схуднути, так як він має додаткову перевагу, будучи дивним весело. Припускаючи, що всі інші змінні залишилися незмінними, ви майже напевно вже втратили деякий вагу.

Що стосується складності - ви повинні знайти згодом ті ж підйоми стане легше. 2,5 тижні-це ще рано. Ваша м'язова маса буде наростати і, як правило, ваше тіло буде адаптуватися до навантаження. Хоча це смішно, кілька днів ви будете боротися за шишки, які зазвичай легко.

+832
biswa1234 23 січ. 2017 р., 15:03:13

Я дивлюся в тонус своє тіло і наростити м'язову масу, але не хочу виглядати як Халк або курка по-турецьки хлопці з величезним верхню частину тіла.

Я хотів би окреслити:

 • Верхня Частина Тіла
 • Нижня Частина Тіла
 • Середня зона (живіт)
 • Основний

Я в процесі втрати ваги, а також (робити кардіо для цього) і йога (гаряча Віньяса/Бікрам) раз в тиждень (але я думаю, що я збираюся робити це більше).

Я хотів би, щоб цілі кожної області різні дні, тому День 1 може бути основною, 2-й день може бути у верхньому і так далі.

Чи існують оптимальні процедури/вправи, які було б здорово для визначення/тонування виглядають?

+821
Pacman DD 30 груд. 2017 р., 04:39:48

Які найкращі продукти та вправи для швидкого збільшення ваги? збільшення ІМТ дієти?

+782
Somesh Mohan 22 лют. 2019 р., 06:23:45

Моя головна мета полягає у збільшенні м'язової маси через силу / важка атлетика. Я розглядаю беручи глютамін і було цікаво, якщо це приведе до більш швидкого і більш повного одужання, яке може привести до кращого росту м'язів?

Іншими словами, я не ризикую отримати максимальну віддачу від тренування з точки зору підвищення за наявності тільки одного дня відпочинку між тренуваннями і не дозволяючи моєму тілу достатньо часу для відновлення? Якщо "так", беручи глютамін допомогти зменшити наслідки цієї проблеми і забезпечити більш повне відновлення з більш прибуток?

Не впевнений, що це робить різницю, але я в даний час на креатин добавка, яка, здається, працює відмінно.

+753
Susan Mascharka Teale 1 черв. 2010 р., 14:56:14

По-перше, я не лікар і не професійний тренер, тому брати з великою недовірою.

Загальні рекомендації: переконайтеся, що ви адекватно зволожувати і правильно харчуватися протягом дня, але уникайте пити і їсти відразу перед тренуванням; гіпергідратації перед інтенсивних тренувань може легко призвести до нудоти.

Вправи, що ви описали, виконання всіх пов'язаних з прийняттям або лежачи на спині або лежачи пози (тобто той, в якому ваше тіло знаходиться горизонтально, паралельно землі), тому я цікаво, якщо це насправді не різкий перехід між стоячи і лежачи-вниз, можливо, посилюється навантаженнями себе, що провокує нудоту. Можливо, варто відвідати лікаря, щоб визначити, що ви відчуваєте насправді є симптомом якоїсь вегетативної дисфункції. Схема, що ви описали, не здається мені надто жорстким, але це також цілком можливо, що ти просто перетренируешься і що починаючи з запальничкою рутину і поступово збільшуючи його інтенсивність буде зменшити ваш дискомфорт.

+725
Michael Litvin 4 бер. 2011 р., 22:07:55

Мені важко повірити, що ви зможете тренуватися з тією ж гучністю під час різання. Якщо припустити, різка зараховувати з ~500 кал/день від надлишку ~500 кал/день, ми дивимося на ~1000 кал/добу різні в споживанні енергії. Якщо ви не плануєте перебувати в тренажерному залі по 4 години - я сильно сумніваюся, що той самий обсяг може бути досягнутий (або повинна бути досягнута, якщо на те пішло). Під час різання, головна мета-зберегти найбільшу кількість м'язової маси, зменшення обсягів від рівнів, зсипати в порядку. Ймовірно, ви втратите частину м'язової маси, але це частина операції, коли ви різання.

Як до кардіо, я віддаю перевагу ВІТ, але робити це кожен день-це вже занадто, а за деякими література, прямо шкідливо для твого серця. Ви можете робити кардіо кожен день, але чергувати стійкий кардіо і ВИИТ. Якщо у вас є час для кардіо 3 рази в тиждень, тому що решта-підйомно - просто робите HIIT.

 • 5 хв теплий
 • 10-15(і навіть 20 якщо у вас це добре) ВИИТ,
 • 5 хв охолонути.

  Я не багато додати піднімаючись після ВИИТ, просто тому, що це дуже енергії, що руйнують процес. Якщо ви намагаєтеся підняти щось важке потім - ваша форма може постраждати і/або ви можете отримати травму.
  Якщо у вас є День Спасіння, а ви ще хочете щось зробити, відновлення 1ч ходить з деяким ухилом може бути вигідно.

Як для прогресивної перевантаження.... У ріжучої поверхні, ви, ймовірно, потрібно відмовитися від ряду вага на робочих наборів ( в кінцевому рахунку ). Це нормально. Якщо ви дійсно відчуваєте, що ви можете прогресувати, збільшити інтенсивність.

 • Скорочено час перерви.
 • Додати пару додаткових повторень.
 • Робити додатковий набір, якщо необхідно.

Метою тут є значне зниження відсоток жиру в організмі, так що не бігати після силової прогресії, просто спробувати, щоб позбутися від жиру, не втрачаючи занадто багато м'язів.

І найкраща порада, яку ви можете мати, і я можу дати: виховувати себе... багато!!! Читати біса багато статей, книгу або два, поговорити з кимось, кого ви вважаєте знаючим чоловіком в тому, що ви намагаєтеся досягти.

+711
Basak 2 лист. 2015 р., 14:45:23

Еталоном тренування, як правило, призначені, щоб вразити певний метаболічний шлях, змушуючи певної інтенсивності в певному проміжку часу. Наприклад, деякі вправи призначені для 100м спринт, деякі з них траси 800м, інші 10ks. Набір ваги, так що ви можете виконувати тренування в тимчасовій області і таким чином, що високий рівень у конкурентів.

Взяти Френ (підтягування подруливающих пристроїв). Високий рівень конкурентів закінчити цю тренування всього за дві хвилини без відпочинку. Отже, переконайтеся, що ваші двигуни досить легкий, Що ви можете закінчити протягом 2-4 хвилин з дуже мало відпочинку.

Мерф (біг, підтягування, віджимання, присідання), з іншого боку, займає від 45 хвилин до години, і навіть краще іноді відпочивати між сетами, якщо вони використовують легкий жилет. Так що, не бійтеся, щоб додати деякий вага на цьому тренуванні, навіть якщо це займе більше часу. Ви все одно будете в одному і тому ж метаболічному шляху.

Тому що змагання розроблені окремі зали, а не кроссфіт корпоративні, вони будуть мати дуже різну спеціалізацію. Деякі підуть дуже важкі, деякі будуть зосереджені на витривалість. Можливо, ви захочете адаптувати ваші тренування для певних змагань або вибрати змагання, засновані на свій власний фокус.

Якщо ви думаєте про відкриття, яке відбудеться вже в наступному місяці, озираючись на минулі роки і робити ті вправи, а не бенчмарків. Відкриті тренування, як правило, легше включити більше спортсменів. Так як ви є 75% базової ваги, регіональних конкурсів будуть з вашої ліги на цей рік. Продовжуйте працювати, і ви будете ставати сильнішими з плином часу.

+696
Mercy Gioshe 30 лист. 2013 р., 06:05:23

Коротка відповідь - це залежить. Більш докладну відповідь - найбільш важливі принципи : прогресії ваги і харчування.
Поки ваші робочі ваги стає все більше і ви їсте і спати, так що ваші м'язи стають більше - це нормально.

Але є причини, чому програми для новачків існує. Це тому, що вони є самим простим, щоб зробити, щоб отримати результати(для початківців), що мають прогресування та харчування подбають. Тому відповідь на maxywb є повністю корисним і правильним.

+690
user484811 19 трав. 2012 р., 20:47:42

Так, ви можете зробити Полярний монітор серцевого з ВСР (варіабельності серцевого ритму) Полярний ВСР за допомогою таких годин ви побачите вартість інтервали між серцевого ритму.

+683
Akhil Namboothiri 11 лип. 2016 р., 23:07:37

Довіряти смаку.

Існує причина, чому ви відчуваєте бажання з'їсти шоколад. Це реальна причина, реальна незадоволена потреба, і це важлива необхідність. Не звільняти його. Просто розумію, що шоколад не може бути кращий спосіб для задоволення цієї потреби.

По-перше, їжте стільки уваги, як ви можете. Ти їж цю штуку виключно для задоволення, вірно? Так сподобається це стільки, скільки ви можете!

Чим глибше ви йдете, тим краще. Якщо ви можете насолоджуватися у два рази більше, ви отримаєте те, що вам потрібно з 1/2 як багато.

Якщо ви можете дуже глибоко відчуй свою їжу, ви можете зауважити, що це не справжня потреба, і ви будете в змозі, щоб ще краще піклуватися про себе. Наприклад, я їм сміття, коли я втомився, щоб не відчувати себе втомленим. З трохи більше самосвідомості, я можу замість відпочинку.

Якщо, навпаки, ви їсте, думаючи про те, що ти не на дієті, або ти погана людина для їжі, або ви сподіваюся, що ви не зловлять є це, або ви заслужили нагороду за те, що такий хороший чоловік, коли ви працюєте, або будь-який інший, то ви дійсно не будете відчувати їжу, яку ви обрали.

+662
Hendrik D 21 лип. 2018 р., 08:28:11

Ця відповідь є доповненням для Meade Rhubenstein, який дуже добре висвітлював гантелі. Ваше питання також включений в штангу. Існує два основних види штанг:

 • "Стандарт" штанги, діаметр близько 1" в середньому, але немає ніякої гарантії, що вага від одного виробника буде відповідати рядку, зроблені іншими. Коротше кажучи, вони не зовсім стандартні.
 • Сама олімпійської штанги, бар біля 28-29мм діаметр і рукава для ваги-це приблизно 2" (фактичні вимірювання метричні). Вони призначені для істинного характеристики, і ви стоїте більше шансів бути в змозі змішати і матч барів і ваг від різних виробників.

Середня вага для стандартної штангою становить близько 10-15 паундів, і не зможете утримати велику вагу. Це пов'язано з тим, що на рукав для Терезів дуже вузька, і той факт, що бар буде згинатися, якщо він перевантажений. Вони коштують дешевше, та рукава (зона для Ваг) не обертаються взагалі. Вони прийнятні як стартовий набір.

Олімпійські Бари

Олімпійські бари випускаються в трьох типорозмірах в залежності від категорії вони призначені для:

 • Юніори: 10кг (~25фунтов), призначені для молоді з важкої атлетики
 • Womons: 15кг (~35lb) призначений для жіночих змагань з важкої атлетики
 • Чоловічі: 20кг (~45lb), призначеним для змагань дорослих чоловіків

Ручки розрізняються за розміром, але чоловічі барів схильні бути близько 28 мм-29.5 мм в залежності від того, якщо бар розрахований на Олімпійських підйомників (ще навесні) або ліфти потужності (більш жорсткі).

Більш дешеві лінійки не мають обертового рукава, і справді можуть бути використані тільки для повільних підйомників. Обертові втулки допомагає уникнути бічних моменту, поки ви робите присідання або будь-яке більш динамічного підйому. У недорогих барах є всі розміри барі, але не може нести стільки ваги.

В бари, які мають обертовий рукави, є два основних типи:

 • Втулка бари. Втулки обертаються на втулках, який є більш ніж достатньо для повільних підйомників (ліфтів харчування і саме тіло будівельні підйомники). Втулки не зношуються і не вимагають багато обслуговування.
 • Підшипник бари. Втулки обертаються на голчастих підшипниках, які забезпечують швидкі, вільні плавні обертання, необхідні для більш динамічного Олімпійських підйомників стиль. Вони вимагають більше турботи і догляду, але винагородить вас більш високу продуктивність.

Для обох типів бар, як тільки ви отримаєте на тренуваннях і змаганнях бари, бар сила вимірюється в psi. Чим вище рейтинг фунтів на квадратний дюйм, тим більшу вагу можна обробляти, як вона рухається через повітря. Мінімальний рейтинг для якості штангою буде близько 155К. Найкраще для Олімпійських підйомників буде 195 тис. і вище. Ці бари зможемо провести більш 1000lbs під час використання. Бари, які не публікують рейтинги psi і претендувати на 1000lbs тільки виміряти навантаження, що навантаження зі штангою в стійці.

Нижня лінія, якщо ви тільки починаєте, ви можете отримати непоганий стартовий комплект олімпійської бар з 300lb кулькового ваг приблизно 300 доларів США (перевірити Amazon). Якщо ви нишпорити список Крейга, ви могли б знайти дійсно гарну угоду. Якщо ви дійсно потрапити в штангу піднімаючи вагу, ви можете інвестувати в хороший бар, коли ви готові до цього. До тих пір, вам просто необхідно купити пару млинців, якщо ви Макс Ваш стартовий комплект 300lb кулькового.

+656
user3035565 18 січ. 2014 р., 09:03:57

Найбільша помилка всіх початківців робити дуже швидко біжить

Якщо ваш шлунок починає хворіти, просто повільніше і біль має стати менше. Зазначимо, що не слід починати біг відразу після прийому їжі, так як це може викликати болі в животі. Але більшу частину часу ти просто біг занадто швидко. Замість того, щоб почати працювати на такій швидкості, що ти ще в змозі тримати розмову. Ви будете здивовані, наскільки повільно це може здатися, але з вашими темпами скоро почнуть рости, так що будьте терплячими.

Крім того, поки не зовсім зрозуміло, як чергувати біг і ходьбу, я рекомендую вам почати дотримуватися перевіреної графік навчання, такі як диван 2, 5к. Це гарантує, що ви не працювати протягом тривалого періоду часу в той час, поки ви не готові до цього. Замість цього, він поступово нарощує тривалість інтервалів біг і тренування в цілому.

Що стосується болі в литках, це теж результат ти біжиш занадто швидко і занадто довго. Якщо ви почнете дотримуватися плану C25K, ви не повинні мати ніяких проблем з але ваш живіт і ноги. Якщо ти будеш робити: знову ж таки, ви працюєте занадто швидко, щоб уповільнити!

Удачі і обов'язково повернутися, якщо ви отримуєте будь-які інші питання, як ви прогрес!

+586
SomeGuyNamedJeb 8 квіт. 2013 р., 11:55:21

На додаток до допомагати підтягуючі машина вже згадав...

Якщо робити їх з долоні звернені до вас з плеча, ширина захоплення: робота біцепси, передпліччя і трицепси, навіть якщо трицепси є штовхають м'язи, це допоможе у зміцненні руки]

Якщо робити їх з долоні, з широким хватом: роботу ваші передпліччя, найширші, біцепс, трицепс.

Не чіт, так що ви можете ваш номер. Залишатися в гарній формі.

Якщо у вас є кілька фунтів, щоб програти, робити кардіо. Працювати ваші м'язи і втратити кількість кілограмів потрібно підтягнути приведе вас до вашої мети швидше.

+535
Coder AP 1 трав. 2010 р., 15:17:26

Дивись відповіді на мій подібне питання з березня 2011 року. Обидва хлопця, який відповів сказав, що тип м'язових волокон, імовірно не впливають на порядок денний тренувань.

+527
Nanny Disco 17 черв. 2014 р., 02:31:19

Я бачив в ту хвилину, цифра досить послідовно. Що робити далі залежить від того, хто ви говорите, але багато людей, здається, припускаючи, що динамічна планка техніки , де ви починаєте в колоду або дошку-як положення і перехід назад і вперед з допомогою різних рухів.

+474
rapturemachine 17 бер. 2018 р., 14:45:30

Короткий Питання
Може модерувати (пітливість) тренування викликати мігрень?


Деталі
Моя дружина вже двічі мігрені до приходу в тренажерний зал, коли вона вчилася в школі в травні 2014 року (за зазор 2+ тижня), і потім він ніколи не повторно спрацьовує. (Був на ліки за тиждень)

В минулому році (липень 2015) я витягнув її з мого спортзалу. Я ходжу на тренування рано вранці і ми почали ходити разом. Протягом липня-вересня 2015 року вона ходила в тренажерний зал близько 8 тижнів (майже регулярно 4-5 разів на тиждень) і мігрень спрацьовує протягом приблизно 7 разів протягом години після тренування (приблизний графік тренування: 15 хв кардіо + 20 хв силові тренування + 10 хвилин розтяжка/хрумтить і т. д.). Ми відвідали кілька лікарів і тренерів фітнес фітнес-хто сказав, що вправи не можуть викликати мігрень, а насправді це корисно у придушенні його. З тих пір, як вона покинула зал, і там не було жодного виникнення мігрені.

Вчора я наполіг, щоб вона повернутися до звичайного тренування (частково, щоб залишатися у формі і почасти тому, що ми заплатили за весь рік). І попросив її піти в спортзал ввечері, а не вранці. Вона зробила велоспорт на помірний темп протягом 10 хв і приєднався до групи танцювальної активності протягом 1 години. Після близько години роботи мігрень викликана знову.

Всі напади мігрені були схожі з наступної послідовності:

 1. Затуманення зору
 2. Сильний Головний Біль
 3. Блювота
 4. Сильний головний біль триває

Вона любить кататися на велосипеді і танцювати годинами, і це ніколи не викликає будь-яке питання.

Моє Питання
Моя дружина негайно припинити заняття? Може бути, вона робить щось неправильно про тренування або дієті викликає цю проблему?

+454
Blake Johnson 15 лип. 2013 р., 03:32:17

Що таке періодичне голодування?

Періодичне голодування-це режим харчування, який коливається між періодами голодування і прийому їжі. Насправді немає строгих правил щодо того, що ви повинні з'їсти, а зосереджується на тому, коли ви повинні з'їсти їх.

Піст існує для багатьох, багатьох, багатьох років. Стародавні мисливці/збирачі, як правило, постили між прийомами їжі (хоча і не по своїй волі), і таким чином це є оптимальним способом для тіла, щоб виконувати. Були дні, коли їжа була доступна, і інші дні, коли він не був доступний на всіх.

Найчастіше він використовується для схуднення в сучасних соціальних колах, так довго, як вам не компенсують це, з'їдаючи занадто багато під час ваших періодів прийому їжі.

Які деякі загальні цикли?

Загальні якщо циклів, як правило, пов'язані зі щоденною 16 годинний пост, або голодування протягом 24 годин двічі на тиждень.

Які деякі загальні методи?

Є багато різних способів , якщо; нижче наведені деякі з найбільш поширених.

 • У 16/8: ще називають Leangains протоколу; цей метод пропускає сніданок і обмежує вашу щоденну їжу строк до 8 годин (наприклад, 12-8 вечора). Ви потім швидко (не їдять) протягом 16 годин і повторити.
 • Поїсти-стоп-го: за допомогою цього методу, ти будеш голодувати за 24 години один або два рази в тиждень; як правило, з їжі, такі як сніданок, наступний сніданок.
 • В 5:2: у цей метод, ви тільки споживати 500-600 калорій на двох непослідовних днів в тиждень; ви потім нормально харчуватися весь тиждень.

Більшість людей знайти 16/8 спосіб найбільш технологічний і простий спосіб у цілому.

+426
T K Sourabh 13 бер. 2013 р., 13:22:21

Я бачу всі види вимог для кожної добавки і вітамін під сонцем.

Які основні вітаміни, які необхідно приймати, коли активно працює (кардіо і силові тренажери), щоб допомогти залишатися здоровим.

 1. полівітаміни?
 2. Вітамін C ?
 3. Інші ??
+401
Elton Garcia de Santana 8 серп. 2013 р., 05:52:12

Якщо ви не можете дістатися до спортзалу, я пропоную використовувати деякі вправи. Для нижньої частини тіла, присідання пістолетиком-це складна вправа, щоб дати стимул і час під напругою, щоб викликати зростання. Для повноти ноги, якщо ви можете підтримувати ваші п'яти і може захопити швейцарський гімнастичний м'яч, це дозволить вам підтримуваної версії згинання ніг - більш складного вправи і виклик для сильних людей.

Натискає на стійку дещо іншого звіра вправи. Якщо ви можете зробити більше ніж 5, то ви знаходитеся в правильному місці фізично, повторюся, дуже складна вправа для більшості. Одна рука pressups, і без іншу руку, частково підтримуючи між ними забезпечують досить прогресії, щоб кинути виклик ваші грудні м'язи і трицепси. Варіація на підтягування додати часткове реп на кожній зверху. Працювати зчеплення, один бар рука повисає перевірити свій запал. Мій нинішній рекорд майже на хвилину. Удачі

+388
MysiaZac 14 лип. 2012 р., 12:55:22

Я дуже добре знаю ситуацію. Мені 24 років, зріст 5'11", 2 місяця тому мій вага була 63кг. Сьогодні 72кг, з нуля набирати жир. Так я набрала близько 1 кг м'язів в тиждень. До цього я намагалася набрати м'язи багато разів, і не тільки як ви. Люди сказали мені, щоб просто бути терплячим, але вони помилялися.

Я ходив у спортзал 2 рази в тиждень по 30-45 хвилин за раз. Я до сих пір худа, але не настільки. Так що ж мені робити?

 • Я дізнався, що "намагаюся їсти більше" просто не вистачить. Це здається нудним, але насправді ви повинні розрахувати, скільки калорій ви отримуєте, і, можливо, навіть скільки білка, вуглеводів і жиру, а потім розпочати її настроювати. Особисто мені довелося з'їсти подвійну , що я буду нормально харчуватися почати купувати. Якщо ви помітили, що ви набирають жир, зробити деякі HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки) на додаток до зняття. Не роби кардіо.

 • Якщо ви просто не мають достатньо апетиту, щоб з'їсти те, що ви повинні з'їсти, ви, ймовірно, не працювати досить інтенсивно. Розробка буде стимулювати ваш апетит.

 • Найкраще, що я коли-небудь робив в плані харчування, це отримати гейнер. Зокрема, я рекомендую Вейдер Мега мас 4000, однієї або двох порцій на день для таких, як ми. Так що я споживав у загальній складності 3500 калорій.

 • Це більш спірно, але я бачив, що менша кількість повторень призведе до зростання прибутку. Навіть як 4-6 повторень у сеті, але з дуже важким вагою очевидно. Переконайтеся, що ви насправді працюють ваші м'язи до виснаження, не тільки стимулювати, але перевозбудить їх. Крім того, повільні рухи призводять до більше прибутку, чим швидше руху.

 • У будь-якому випадку, ваші м'язи повинні хворіти на наступний день. Не обов'язково горіти, як в пеклі, але й досі болить. Якщо ви нічого не відчуваєте, ви робите це неправильно.

 • Доріжки щоранку свою вагу (до сніданку) на аркуш Excel, так що ви знаєте, є чи не ви на правильному шляху.

 • Нарешті, я рекомендую вправи, які працюють великі групи м'язів, такі як підтягування, присідання, станова тяга, жим лежачи, на відміну від вправ, які акцентують увагу на окремих м'язах. Ви просто отримуєте більше удару для вашого долара, що шлях.

+303
hartem 4 жовт. 2019 р., 20:48:24

З дослідження, Маунт-Стерлінг бігти від великої кемпінг-крик, Північна Кароліна є досить хорошою стежці, зріст близько 4200 футів над 5.9 миль. Також на горі Вашингтон, Нью-Гемпшир вимощена і піднімається 4700 футів понад 7,5 миль. Дуже круто, можливо, знайшли ще один з Гатлинбурга в Монте-Леконт, зріст близько 4000 футів за 7 миль. Це, напевно, добре подорожував слід, що означає більш швидкий біг.

Що там??

+300
Aldiansyah Ilhamudin 9 лист. 2013 р., 19:21:39

Найкраще, що я міг придумати було б спробувати відрегулювати свій раціон, додавши вправи, коли ви можете вдома. Якщо ви приймаєте душ вранці, робити їх, коли ви прокидаєтеся якщо ви не можете зробити його у спортзал у той день; якщо вночі, у них перед обідом. При отриманні в тренажерний зал може бути трудомістким, ці типи вправ може бути постійною, і допомогти полегшити стрес пропускаючи тренування.

Є широкий асортимент маси тіла вправи, які будуть добре працювати тут, але найпростіший з них, ймовірно, віджимання, присідання, і присідання, щоб запропонувати їх для асортименту м'язів. Стрибки присідання також може бути варіант, якщо вага тіла Присідання здаються занадто легко.

В залежності від інтенсивності, можна робити ці вправи або кожен день в поєднанні з вашими програмами, або просто в дні, коли ви не мають часу для тренажерного залу, як спосіб тримати свій раціон відповідно.

+280
jayjaypg22 17 лют. 2019 р., 09:13:26

Я недавно почав нову програму, щоб в цілому підвищити міцність і зробити небагато більше.

Один день зразок

 • Біцепса кучері - 3 комплекти 15 - 35lbs
 • Трицепс кучері - 3 комплекти 10 - 35lbs
 • Гантелі присідання - 3 підходи по 10 - 30 фунтів
 • Накладні прес - 3 підходи по 10 - 30 фунтів
 • 3 підходи по десять підтягувань
 • 10 віджимань

Є конкретне порядку я повинна робити ці вправи, чи це не реально змінити ситуацію?

+256
incoe 16 трав. 2011 р., 08:53:11

Якщо я правильно зрозумів, ваш підхід буде запустити програму на штучний дефіцит і застосувати лінійну прогресію, поки ви знаходитесь в фактичним 5 РМ. Після цього, ви спробуєте ввести помірний надлишок калорій для підтримки лінійної прогресії. Правильно?

Проблему я міг би передбачити, що подібні програми підтримки лінійної прогресії на основі сильних сторін-це те, що було б типово для новачка. За 2,5 року навчання, виходячи з вашого програмування до цього було добре, ви не повинні бути новачком. Давайте з'ясуємо, якщо ви все ще маєте що стосується відносної міцності.

Я ввів дані на сайті symmetricstrength.com , який я вважаю хорошим ресурсом для оцінки вашого рівня, оскільки він ґрунтується на загальноприйнятих норм міцності і дослідження. Ось результати:

 • Перш ніж Навальний в серпні: 56.6 результат, початківця рівня.
 • Після того, як Навальний у грудні: 62 бали, середній рівень.
 • Після різати, зараз: результат 58.7, початківця рівня.

Навальний примудрився поставити вас до середнього рівня. Після ограновування ви впали трохи назад на новачка, але ти ще сильніше в цілому. Тепер, це не вся історія, звичайно. Питання: чи мали лінійну прогресію на ваш Навальний в глухий кут до такої міри, що додавши вага на штанзі, принаймні, два тижні вже не працює? Вже не будучи здатний лінійної прогресії, і не зумівши повністю відновитися між послідовними тренуваннями без якоїсь періодизації ознаки ти вже не новачок.

Тому що ваша сила впала трохи на зрізі, ви, ймовірно, може знову підтримувати лінійної прогресії на деякий час. Але я думаю, що ваш підхід може мати деякі проблеми:

 • Першим ввівши штучну підступ, ви також штучно розтягнути лінійної прогресії. Однак, оскільки ви працюєте на субмаксимальних навантажень на деякий час ви насправді не роблячи будь-яких істотний прогрес. Було б краще, щоб почати на ваших реальних 5 РМ, або дуже близько до нього, і пробуйте збільшити кожен ліфт на 2,5 кг щотижня, або, можливо, кожні 2 тижні.
 • Тому що ви близькі до середньому рівні, робить тренування всього тіла три рази на тиждень із збільшенням навантаження може не дозволити вам повною мірою відновитися від тренування до тренування. Істинний послушник, з підняття важких речей далеко від свого фізичного потенціалу, можна відновити приблизно за 48 годин, максимум 72. Можливо, ви не можете, тому вам знадобиться періодизації.
 • Якщо ви намагаєтеся підтримувати лінійної прогресії після того, як досягла свого фактичного 5 РМ, ви, ймовірно, знадобиться більший профіцит калорій, ніж запропонував 200-400 ккал. Що б у підсумку згвинтив свою частку, і, принаймні, зайняти вам більше 12% жиру.

Коли я дивлюся на нього, що насправді відбувається те, що ви намагаєтеся впроваджувати деякі періодизації в тренуванні. Але замість того, щоб працювати до фактичної максимум зусиль, а потім велосипедні назад, ви б спробувати, щоб тримати лінійної прогресії йде. Або 5х5-це програма новачка, ви починаєте подолати цей етап.

Я б порадив вам заглянути в проміжне програмування. Хороша програма середнього буде мати певну періодизації, так що ваш зріст вага підняв зараз на щомісячній або навіть 6-тижневій основі. Ви могли б зробити короткий розбіг, використовуючи або 5х5 з лінійної прогресії, поки ви не почнете відсутні ліфти, але як тільки ви натиснете на проміжному етапі, вона в основному вичерпала свою корисність для вашої ситуації. Якщо ви хочете створити свій власний програма з понять, необхідних для проміжних, ви можете перевірити книга "практичне програмування для силових тренувань" Марк Rippetoe і Енді Бейкер.

+254
vikas patidar 30 січ. 2010 р., 01:09:00

Я роблю силові тренування, після запуску програми Сила, і вони настійно радять купити штангетки. (В даний час, я використовую важкі похідні кросівки, і не відчуваю жодних проблем.) Що хороше взуття для початківців?

Мої потреби:

 • Я хочу залишитися на бюджет (в ідеалі < 50$, але, якщо це неможливо, я міг би платити більше)
 • Хорошу захист, стабільність і зчеплення.
 • Я (поки що?) підйом дуже важка вага (до сих пір під вагою тіла)
 • Я проводжу тренування на біговій доріжці, еліптичної, і стрибки - мені потрібно бути в змозі зробити це в тій же взуття
 • Було б здорово, якби взуття могла бути використана для занадто бігом, але, якщо це неможливо, я відмовитися від неї

Оновлення: я краще почекати місяць чи два і покупці $100+ взуття, або купувати дешевше зараз і дотримуватися його?

Також: чи можу я погрітися в стандартному підняття тягарів (не хрест підгонки черевика)? Це всього лише 5-10 хвилин.

+253
Miron 15 лип. 2014 р., 07:16:27

Коли я йду в довгостроковій перспективі або покласти великий стрес на моїх ногах, я в кінцевому підсумку синці на нижній частині ноги. Синці неймовірно болюча, але тільки в останній день. Вони відбуваються поруч м'яч ногою або біля ніг, а також. Я отримую такі ж синці після проведеного часу в басейні (в тих областях, де я можу торкнутися дна ногами).

На моїх власних дослідженнях я виявив, Metatarsalgia, щоб бути ближче, пов'язаних із запаленням, яке відповідає моїм симптомів. На моє запитання, що викликає ці синці і що можна зробити, щоб уникнути його, залишаючись активним?

Оновлення: здається, що будь ударостійкого активність може викликати синці. У мене невеликі синці після гри в баскетбол.

Оновлення 2: я спілкувався з ноги лікар в минулому та його діагноз був, що є більш високі навантаження, стресу на нижній частині стопи від активності. Його ліки було витягаючи ноги перед діяльністю для того, щоб дозволити належну підтримку.

+219
santiagozky 21 лист. 2010 р., 04:08:02

1:1:1, або 33% 33% 33%, або що-небудь ще в цьому роді, проте ви хочете дивитися на це. Ви, напевно, не цвях, це точно, але найголовніше, щоб отримати хороший баланс всіх компонентів їжі, так що ваше тіло може вирішити, як використовувати те, що йому потрібно.

Гарне правило, я йду, щоб переконатися, що у мене було принаймні один з кожного протягом дня, а як мінімум 3 різних джерел білків, вуглеводів і жирів кожен протягом тижня. Тоді ви не будете серйозні недоліки в чому завгодно, навіть якщо ви не особливо збалансований.

+203
Tod Casasent 10 січ. 2013 р., 20:47:59

Перш всього іншого, роби станову тягу і/або присідання. Додати будь-яке інше з'єднання підйомників, які ви хотіли б, наприклад, над головою і жими, та інші комплекси вправ, використовуючи кабелі. Або 5х5 хороша, безкоштовна програма для цього. Одна річ відзначити полягає в тому, що 3 дні в тиждень рутини не може бути хорошим. Я знайшов мої найбільші успіхи приходять з 4-5 дня відпочинку між тренуваннями, так що після програми SL а збільшувати кількість вихідних днів може мати вирішальне значення. Пам'ятайте, ви не наростити м'язи під час підйому тягарів, ви будуєте м'язи під час сну. Це займе якийсь час для ваших м'язів, щоб відновитися, і після того, як вони одужали, це займе якийсь час для них, щоб почати рости. Ви б на 2-3 дні для кожного.

Багато люди рекомендують вживати в їжу велику, що могло б допомогти, або він може нічого не робити. Я абсолютно не розмір прибутку незалежно від того, скільки я їм (те, що я їм, і якість їжі робить різницю, хоча), але переважна більшість моїх виграші, що прийшли від підняття тяжкості.

+193
Cora Walls 14 жовт. 2014 р., 17:23:51

Я розглядаю вейпинг іноді у вихідні, коли гуляємо з друзями. Не курю звичайні сигарети.

Як погано б це для моїх тренувань?

+160
Shahbaz Nawaz 27 жовт. 2013 р., 04:40:33

Яка найкраща форма, щоб отримати вуглеводи до працює, і скільки коштує, і скільки часу до тренування? Я знаю, що у мене було легше, коли я мав деякі паніровці і смажені курчата (не знаєте, скільки вуглеводів в сухарях) за один день до запуску, але в мене трохи шоколаду перед моїм сьогодні (8 г вуглеводів) і це не допомогло майже стільки ж. Це кількість вуглеводів, або це тип вуглеводів, або, можливо, комбінацією обох? Я зараз роблю інтервальний біг протягом яких я спалюю приблизно ~1000 калорій (+/- 150 в залежності від дня і тренування).

Я був на низкоуглеводной дієті, і мені комфортно зі зломом, що якщо мені потрібно, щоб мати енергію для роботи, я просто не хочу переборщити і брати більше, ніж потрібно для отримання енергії для пробіжки, так як я все ще мають якусь вагу втрачати.

+146
Nabb 27 лют. 2010 р., 01:56:29

Немає жодних підстав припускати, що це з низьким вмістом жиру тіла. Різка вага хреново. Він жалюгідний. Ти їж гидоту, що противний на смак, тому що ви хочете тільки певні продукти. Ти уникаєш речі, які ви зазвичай любите є, що все навколо тебе їдять. На вершині, що ви переживаєте з-за майбутнього бою.

Хтось може бути дратівливим при таких умовах, навіть якщо вони починаючи з 15% жиру і знижується до 10%, щоб зробити вагу.

+114
Victor Cui 4 жовт. 2018 р., 10:32:52

Дуже складно відповісти на ваше запитання, оскільки він залежить від того, що Райс відправиться в свій раціон. Мені не треба говорити, що це самий здоровий вибір, щоб кожен день їсти рис. Це здоровіше , ніж є картопля фрі кожен день, але, ймовірно, не так здоровий, як їдять брокколі кожен день.

Якщо ви знаходитесь збираюся є рис кожен день, я не думаю, що коричневий рис містить багато якщо здоров'я перевагу порівняно з білим-це може бути навіть гірше, як деякі коментатори згадали. Загалом, рис з високим вмістом вуглеводів їжі. Порівняно з іншими високим вмістом вуглеводів продукти, це не може бути здоровий вибір. Я б оцінив солодкий картопля або навіть білий картоплю здоровіше, доки вони відварені або приготовані на пару, тому що вони мають менше шансів Спайк цукру в крові , і вони наповнять вас більше. Вони також мають більше вітамінів і мінералів, калорій.

Але загалом, краще думати про вашій дієті в цілому, а не конкретні продукти. Наприклад, моя теорія картоплі йде з вікна, якщо ви розтопити половину палицю масла або смажити. Якщо ви хочете здорову дієту, приступити до їжі багато овочів. Якщо деякі з них в сирому вигляді або, принаймні, не обсмажені в олії, тим краще. Інші здорові продукти-це бобові (сочевиця, горох, квасоля), фрукти, горіхи і насіння (особливо фундук і мигдаль), рибка (особливо лосось або тілапія) і м'яса птиці, а також оливкова олія. Якщо ви їсте велика кількість інших продуктів харчування, безумовно, існують можливості для більш високої вуглеводів (картопля, рис тощо), але я б не зробити їх в основу харчової піраміди.

+103
Mederbekova 8 трав. 2015 р., 10:32:40

При додаванні тертя можна збільшити ефективний опір значно вищі суми. Він не відчуває себе точно так само, як більш важкий маховик (він сповільнюється набагато швидше, наприклад), але забезпечує ефективне опір з точки зору навчання.

+66
nefed 29 серп. 2011 р., 18:34:33

Хлопець 19 років ,5'9 висота,49 вага, Азії. Моя перша спроба набрати вагу після того, як її кинув мій колишній. Причина: я занадто худа. Потрібна допомога.

+61
Fadi Guizani 12 лип. 2013 р., 12:24:09

Мій прогрес бар кучері впали. Я розумію будь-яку форму-бар завиток є основним біцепс тренування, тому мені цікаво, що це гарне зміна вгору або стратегії для поліпшення (збільшення) ваги я можу завити?

У мене немає окремий день для рук, так що я мішень біцепс зі спиною. Це, як правило, включає в себе починаючи з 4 комплектами підтягування, потім 2 вправи для спини (4 комплекти кожного), такі як рядки, станова тяга або широта тягне. Тоді я переходжу на біцепс і робите 4 сету широким хватом EZ бар кучері з подальшим 3 комплекти з вузьким хватом. До кінця мого передпліччя ломить і у мене є хороший насос мої біцепси. Однак вага не росте.

Як мій поїзд назад і біцепси разом я вирішуються в першу чергу зброї, щоб не втомити їх, а потім не потрапивши в спині досить складно.

Що я можу спробувати?

+14
user121827 4 груд. 2012 р., 14:54:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil